Psychika snažilky - 29. část - Z deníčku manžela...

Snažení

Ahoj holky, posílám svůj deníček, omlouvám se za délku. Milé dámy, nejprve napíšu něco o sobě, abyste věděly kdo se vám vlastně představuje. Jmenuji se, dejme tomu Ladislav a je mi něco okolo 30 let. Moje žena se jmenuje, dejme tomu Ludmila a je o dva roky mladší než já. Dva roky se snažíme o miminko. Podle mé ženy to jsou „už dva roky, podle mého názoru „pouze dva roky. Na rozdíl od ní jsem přesvědčený, že ještě není kam spěchat, vždyť jiným párům to trvá daleko delší dobu, krom toho jsem přesvědčený, že jediný problém je v psychice mé drahé polovičky, které někdy svým chováním připomíná... nejmenované zvířátko. Ne že bych ji neměl rád, ale jsou chvíle, kdy se jí dokonce i bojím.

Čtvrtek:
Po návratu domů mě čeká má, výjimečně, usměvavá manželka. „Ahoj." Usmívá se už ve dveřích. Výborně, náladu má dobrou. „Co je k obědu?" Zjišťuji a hned se hrnu do kuchyně. „V ledničce máš salát." Odpovídá mi. Nejprve nechápu, ale brzy mi dojde, že ta misečka s mrkví, zelím a podobnými fujtajbly je opravdu pro mě. „Co se divíš, musíme teď žít zdravě, když čekáme to miminko." Na místě strnu a nevěřím vlastním uším. „Takže už to máš potvrzený? Vždyť ještě včera jsi říkala, že to každou chvíli čekáš." Uhýbavý pohled ji prozradí, ale hned se to snaží vysvětlit. „To je sice pravda, ale doteď jsem to nedostala, takže je nějaká naděje…" Mávám rukou a raději to nekomentuju. Jak se pro něco nadchne, většinou to nebývá pravda.

Pátek:
Z práce se vracím dobře naladěný. Je pátek a zítra má přijet bratr s manželkou, kterého jsem neviděl nejméně půl roku, už se těším, až si popovídáme. Ludmila se také těší, ještě musíme koupit nějaké víno, aby měli co pít.
Hned po návratu domů pochopím, že něco není v pořádku. Ludmila sedí na záchodě, dveře otevřené, ihned po mém příchodu je prudce zabouchává. „Neumíš zazvonit!" Křičí podivně ječavým hlasem. Nechápu co se děje a hned to zjišťuju. „No co asi!" Syčí zlostně. „Můžeš hádat dvakrát!"
A jeje… Tak z těhotenství asi opět nic nebude.
Nakonec se mi ji daří uklidnit, vždyť bráchovi se taky nedaří přivést svou ženu do jiného stavu, tak si aspoň budou moci rozebrat ty své bolístky. Uklidňuje se a konečně se přes záplavu slz aspoň trošku usmívá.

Sobota:
Přijíždí brácha s manželkou. Už ve dveřích se oba usmívají jako sluníčka a sotva dosednou, švagrová nadšeně hlásí: „Máme pro vás novinku…Jsem v desátém týdnu…" Opatrně pohlížím na Ludmilu, která nasazuje úsměv a srdečně jim gratuluje. Trošku se mi uleví, že to bere tak sportovně, švagrová vypráví o nevolnostech, které má a každou chvíli odbíhá zvracet. Je celá zelená a ukazuje bříško, které sice ještě není vidět, ale už se rýsuje. Ukazuje fotky z ultrazvuku, rád se podívám, vždyť tohle jednou budeme mít taky.
Když odejdou, usmívám se na Ludmilu. „No vidíš, taky se dočkali." Chci ji obejmout, ale odstrčí mě. „Nech mě být. Copak nevidíš jak se chová, slepice jedna. Furt někde bluje a ještě ukazuje fotky a břicho, jako by to někoho zajímalo…" „Mě to náhodou zajímá…" Zastávám se jí nesměle. „Ale mě ne!" Vykřikne hystericky a práskne hrncem, který drží v ruce. „Co je mi po nějakých fotkách? Snaží se o půl roku míň jak my a hned si otěhotní. To fakt není fér. Tebe to možná zajímá, protože to děcko ve skutečnosti nechceš!" Práská dveřmi od ložnice a já slyším hlasité vzlyky. Trvají až do večera, než vyčerpáním usne. Sem tam ještě prohodí nějakou poznámku na adresu švagrové, ale radši to ignoruju.

Úterý:
Začíná brát ty své hormony, takže na ni radši moc nemluvím a čekám, až osloví ona mě. Nakonec se tak stane. „Miláčku, máš mě rád?" Povzdychnu si. „Co potřebuješ?" Usmívá se. To není dobrý… „Víš, psala mi Pudloslava, že jsou takový vitamíny, který…" „NA to zapomeň!" Zarážím její šílenství už v zárodku. „Už těch sraček užíváš dost!" Nesměle po mně hází očkem. „Ale víš, tyhle vitamíny bys užíval ty." Jsem v šoku. Já? Proč já? Vždyť ve mně problém přece není! Ano, mám zhoršený spermiogram, ale tak zlé to zase není, abych musel užívat nějaký svinstvo. „Zapomeň!" Zamítám to rázně. „Ty mě nemáš rád! A to děcko taky nechceš, tak proč to neřekneš rovnou? Já tady do sebe láduju hormony, chodím na laparku, nechám do sebe pichat a ty si ani blbej vitamín nevezmeš?" Vidím, že je opravdu hysterická. „Dobře, ještě si to rozmyslím." Slibuju jí. A to byla chyba. Ještě ten večer jsme měli doma tabletky za PATNÁCT STOVEK!

Pátek:
Ráno se mi nepodařilo odemknout auto, vzal jsem tedy rychle kolo a ujížděl do práce co mi síly stačily. Po návratu domů se mnou nemluvila, ale opět jsem byl obeznámen se skutečností, že když takhle vědomě zabíjím „hajzlíky", tak pro mě to děcko skutečně není důležité.
Večer se ji pokouším obejmout, i když to v tom hrozným chlupatým pyžamu není moc erotické. „Co je?" Bručí. „Miláčku, neměla by jsi chuť…" Zkouším to nenápadně. Otře se o mně těma svýma ponožkami. „Teď ještě ne. Až za týden." Uzemňuje mě. Radši ani nezjišťuju proč.

Pondělí:
Vracím se domů z práce. Opět je přilepená na emiminu a ani nezaregistruje moji přítomnost. „Miláčku, nevyzouvej se!" Křikne na mě, když už jsem vyzutý. „Proč?" Nechápu. „Potřebuju abys mi skočil do lékárny na Sarapis." „Nemáme peníze." Odpovídám ještě v klidu, protože se domnívám, že se jedná o čaj na ten její zánět dásní, který má. „Po výplatě, ano?" Slibuju jí. Zaraženě na mě pohlédne. „A to jako opravdu?" Nechápu, co se tak diví. Vždyť její zdraví je pro mě nejdůležitější.

Středa: „Tady máte kelímek." Podává mi sestra průhlednou nádobu. Procházím čekárnou a mám pocit, že na mě všichni upírají své zraky. Mužští posměšné, ženské soucitné. Vcházím do místnosti, kde je opravdu nechutný zápach močůvky. Na jejím druhém konci je pisoár. No fuj! Snad tu bude aspoň nějaký zajímavý časopis… Sáhnu po jednom. Svět motoru. Super, tak tohle mě fakt vzruší.
Už jsem téměř hotov, když někdo zatáhne za kliku. Nic. A znovu, znovu. „Tam asi někdo je." Slyším z druhé strany. Konečně je klid. Opět musím začít znovu. Mám pocit, že mi to trvá snad hodinu. Zkouším myslet na naše poslední focení v přírodě a představuju si Ludmilu nahou. Když už to vypadá že úkol konečně splním, opět někdo bere za kliku. „To není možný, tam nikdo nebude, to bude nějaký vadný…" Slyším. Vtom někdo prudce vrazí do dveří. „Obsazeno!" Zařvu nasraně a konečně mám klid.
Odpoledne navrhuju saunu. Pohlédně na mě jako na vraha a kroutí hlavou. „Sauna se nedoporučuje, to by sis už taky mohl pamatovat…"

Čtvrtek:
Sedám si k televizi a dávám si pivo. Ještě než se stihnu napít, beží ke mně Ludmila, ve tváři šokovaný výraz. „To pivo polož!" Vytrhne mi ho z ruky. „Dnes bych měla mít ovulaci, nebudu riskovat, že to bude postižený.„
Dochází mi nervy. „Proč to furt takhle řešíš? Jiní chlastají, kouří, souloží jen když se jim chce a mají zdravý děcka a ty pořád omelduješ dokola. Ovulace, plodný dny, ovulace, plodný dny. To je fakt erotika, dej mi už pokoj!“ Opět spouští tu svou písničku. „Předevčírem jsem byla na Pregnylu, dneska prostě MUSÍME!" Za to její „musíme" bych ji nejradši přizabil. „Problém je v tom, že na to pořád myslíš. Zkus si najít nějakou zábavu, nějakého koníčka a mysli konečně na něco jiného." Nenávistně na mě pohlédne a zapadne až do večera k počítači, kde zřejmě těm slepicím píše, jakého hrozného to má chlapa.

Sobota:
Po jejím chvatném odchodu na autobus jdu vypnout počítač. Upoutá mě otevřená stránka. emimino. Vida, podívám se, o čem si s těma slepicema píše. Nenápadně nahlídnu a čtu komentáře nějaké VeKo, která zjišťuje, jak dopadl nějaký UTZ nějakého Resy, pak tam vidím známou Pudloslavu (o nikom jiným doma ani nemluví) jak se Jitkule svěřuje, že má jít s manželem na nějaký SPG a vypráví o zvýšené BT. Co to jsou sakra za zkratky? Nějaký suvik popisuje kadlině, že ta svině by měla krotit slovník, že to, že je těhotná, ještě neznamená že může poučovat.Vtom vidím příspěvek od mé ženy. Píše něco o tom, jak se jí zahnízďuje vajíčko a o tom, jak manžela (to jako mě?) převezla, když si koupila tu košilku a namluvila mu, že je to kvůli němu. Tak takhle to je… No počkej, ty potvoro!

Pondělí:
Doma opět přibylo těch sraček z lékárny, jeden humus (za patnáct stovek!) dokonce musím užívat i já. Dusno doma konečně povoluje, je po ovulaci, tak snad bude pokoj. Jenže to netuším, že může být i hůř. Zvoní totiž telefon. „Ségra, co asi potřebuje? Beztak zase peníze…" Komentuje to Ludmila a bere telefon. Všímám si, že se její úsměv postupně mění v zamračení, postupně bledne, zelená, až fialoví. „To nemyslíš vážně! To si děláš srandu, víš jak někteří trpí než…haló?" Odtrhne telefon od ucha. „Co se děje?" Vyzvídám. „Ségra je těhotná!" Štká a hroutí se mi na rameno. „A ta svině to nechce, chce to dát pryč, víš jak je to nespravedlivý?" Snažím se ji uklidnit, každý má přece právo svobodné volby. Kupodivu tenhle argument nebere a opět se zavírá k PC. Až do večera o ní nevím.

Středa:
Opět sedám k pc a otevírám emimino. Ihned čtu příspěvky ohledně potratů, názory jsou jako by to psala jediná osoba - má manželka. Všímám si, že Pudloslava popisuje nějaké téma. Najednou si nejsem jistý, jestli to není Ludmila pod jinou přezdívkou.

Pátek:
Na ulici potkáváme kámoša ze základky. Zve mě na pivo a zjišťuje, kdy my plánujeme rodinu. Ludmila se usmívá. „Vždyť víš, že ještě dokončuju školu, ráda bych si udělala i nástavbu. Vždyť jsem ještě mladá." Snažím se Romana varovat pohledem, ale marně. „Mladá? Za chvilku ti bude třicet, pak se ti to třeba ani nemusí podařit." „No tak budu bezdětná, no a co?" Syčí, do očí se jí hrnou slzy a prchá z místa. „Co jí je?" Nechápe Roman. „Ale nic." Mávám rukou a raději jdu za ní.
Neděle:
Nutí mě, abych umyl okna. „Proč?" Děsím se. „Jsem už dvacátý čtvrtý den, co kdyby se mi zamotala hlava…„
Nechápu co má nějaký dvacátý čtvrtý den společného s mytím oken, ale pro jistotu to ukecávám na příští týden. Krčí rameny a naštvaně odchází. Zjišťuju, co se s ní děje, nato odvětí: „Jsem zvědavá jestli mi pomůžeš až to budu mít potvrzený doktorem.“ „Nevyšiluj!" Snažím se ji brzdit. „Pak budeš zase zklamaná…" „No vidíš, ty tomu taky nevěřít, taky nevěříš, že někdy budeme mít své dítě!" Pronáší vyčítavě, ale naštěstí nebrečí!

Středa:
Na záchodě je každých deset minut, každou chvíli, kdy si myslí, že se nedívám, strká prst pod kalhotky a ulehčeně oddychuje. Už podruhé jsem ji odchytil, jak si mačká v koupelně před zrcadlem prsa a podivně se u toho nakrucuje. Když pochopí, že je odhalena, ptá se: „Myslíš, že jsou větší?" „Připadají mi pořád stejný." Říkám popravdě. „Tak na ně sáhni!" Strká mi je až pod nos. Žádnou změnu nevidím, ale raději říkám: „No jo, možná jsou trošku pevnější."
Spokojeně se usmívá a dostávám pusu!

Čtvrtek:
Stále se kontroluje, v koši jsem našel už tři těhotenské testy! Všechny negativní. „Proč si děláš tři zaráz?" Nechápu. „Ten první je z úterka a druhý ze včerejška." Vysvětluje. Tohle raději komentovat nebudu.

Pátek: „Dvě čárky, dvě čárky!" Ječí a lítá po pokoji jako divá. „Kde?" Hned se hrnu k už od pohledu negativnímu testu. „Vždyť je tam jen jedna čárka." Usmívá se jako sluníčko. „Ale když se podíváš pořádně na světle, ale fakt pořádně, tak tam tu druhou uvidíš." Téměř se vznáší, ale já tam nic nevidím. „No, uvidíme zítra." Snažím se z toho elegantně vybruslit. Žádné zítra se nekoná. Krámy dostala už večer a opět celý den prořvala, dokonce začala mluvit o adopci. Takový nesmysl! No co, tak to výjde příště, svět se snad nezboří. Jdu si dát to pivo…

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
MichaelaVE
Kecalka 441 příspěvků 04.04.08 14:54

Ahoj vsem,

omlouvam se, ze vas sem lezu (i kdyz se priznam, ze do vasich denicku nakukuju:)) denicek je naprosto skvely, jako kdybych slysela sveho mazela pred nejakou dobou (mam dva kluky 4 roky a druhy 5 mesicu - na toho druheho jsme si 2 roky pockali), jen bych rekla, ze ja jsem byla primo na odstrel:))) manzel to nastesti prezil:)))
Holky drzte se, jste uzasna parta!!!!!!

Míša V.

 
suvik
Nadpozemská drbna 25325 příspěvků 04.04.08 14:54

Juuu prva…Filipi teda…teprv ted jdu cist…nez me nekdo predbehne :-)))

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 04.04.08 14:58

Filipi to nemá chybu. Jsi zlato, které nás dokáže dokonale pobavit!!!! Dlouuuuuho jsem se tak nenasmála :-) nejhorší na tom je, že je to krutá realita většiny z nás.

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 04.04.08 15:00

Filipi je to naprosto úžasné, teď nevím jestli chválit manžela nebo tebe, nebo oba a koho dříve:-) Hlavně že ten konec, který tu není zapsán je dobrý. Skoro jako u nás doma, do té hysterky mi ještě něco chybí, ale už moc nezbývá. Předběhla jsi mě, neboť za chvíli má přijet po týdnu manžel a prý také něco zplodil a dítě to není:-) možná zavedeme období příspěvků našich poloviček.

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 04.04.08 15:01

A místo toho, abych se balila, neboť za hodinu jedu do Brna, tak sedím u e-mimina, to mluví za vše..  jinak samozřejmě zdravím všechny B.

 
TAPTINKA
Kecalka 408 příspěvků 04.04.08 15:02

Pěkný článek.. jen jsem zvědavá, co Vám na to řeknou doma ? Pokud to tedy neví…
V něčem máte ale pravdu, i když - ženský už jsou takový, někdy to prostě jinak nejde !!! :o)

 
TAPTINKA
Kecalka 408 příspěvků 04.04.08 15:03

.. tedy teď mám bordel v tom kdo to vůbec psal :o))))))))))

 
suvik
Nadpozemská drbna 25325 příspěvků 04.04.08 15:12

Tak jsem docetla…jako vzdy jsem se bavila :-)))). Filipi tohle, TOHLE rozhodne dam precist svymu muzi, aby se taky pobavil a aby videl, ze nejsem jedina (podle nej) nenormalni zenska, co furt neco resi :-). Zejmena zazitek ze spermiogramu (mel uplne stejny) je super, protoze taky uvidi, ze i jini chlapi se takhle „obetovali“ :-))). A bavila jsem se i pri pohledu na sebe samu (v Ludmile)…i kdyz…to je desny :-))))  

No nic, jdu mu sehnat par vitaminu (uz mu dosly) :-))) 

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 04.04.08 16:04

Filipi - to je absolutně bez chyby!!! Musím se skrz slzy smát. Díky moc za takový skvělý deníček. Jsem ráda, že to je všude stejný.  

Borisko - k tomu doktorovi zavolám příští týden a spg je zatím ve fázi slibu od partnera (cituji: jinou možnost než návštěvu toho děsnýho zařízení nemám, co? No tak co bych pro tebe neudělal…), skutek zatím utek, ovšem po dnešních špatných zprávách vyvinu veliké citové vydírání a snad to zabere.  

Kopíruju sem naši tabulku:  

30.03.2008 - Resa (30), od 06/06, Gest, 2.IUI/04 (?) 08.04.2008 - Anouk 34 let, 01/06 horší SPG, laparka v plánu 08.04.2008 - Desperate Woman, 30let, snažení od 11/05, v dubnu Estrofem a Utrouš a snad už KET? 09.04.2008 -VeKo 29 let, 01/07, 15.4.08 konzultace k 1.IVF
12.04.2008 - Lenulinkax29 let, od 05/07 samosnažení, 12/04 potrat 
15.04.2008 - Jitkula 29 let, 03/06 , špatný spermiogram, 26.3. průch.va­ječníků
16.04.2008 - Smilla - Clomhexal
20.04.2008 - Madla75,33 let, samosnažení, po revizi nové snažení od 01/08
23.04.2008 - KatkaM 28, 01/06, labor.OK, 
24.04.2008 - Suvik 30 let, 09/06, samosnažení, 4­.4. gynekologie KO
25.04.2008 - bel(33), od 05/04, samosnažení + TCM
26.04.2008 - Eja, okolo 40, 1× neúspěšné IVF, samosnažení, otec  nejistý
27.04.2008 - Pudloslava 30 let, 04/07, Gennet, hraniční SPG, ovu někdy je, folikulo 10.4, snad IUI
28.04.2008 - Dulcinea11/05, 2. IVF 05/08
29.-30.4.2008 - Pepina 09/06, 28 let, 4 IUI, cekam na laparku, manza vylepsuje spermouse 
30.04.2008 - Kadlina samosnažení, GEST, 11/07 potrat, 1 dítě 01.05.2008 - Boriska,29 let, 08/06, 1/07  mimoděložní,1 vej­covod, čekám na laparku    02.05.2008 - LindaKa (34), od 10/06, 3.-7.DC Clostilbegyt, SPG čeká 

?????         - Livlin 27 let, 09/07, samosnažení ?????         - Lionett, 31 let, 28.3. návštěva gyn., výsledky horm.profilu  ????             - Madlicka29 let, samosnažení od 09/05, Gennet, FSH 33 (pred 2ma lety 133!), Klimonorm, folikuly 0,52DMC, 10.4. endokrinol., 18.4 gennetika, čeká se na ýsl spg.

Tohle už je divný
20.03.2008 - AjaSean 09/06, 12.3.vysledky horm. a spg testu 

// 30.09.2008 - Filipina   21let, 04/06 ---- UTZ 4.4.08 - 18.3. genetika
// 27.10.2008 - Kacicka  29let, samosnažení od 5/07 
// 03.11.2008 - Fly          32let, snazeni od 06/07, 07.4.2008 utz
// 05.02.2008 - Ene         01/05
// 25.02.2008 - **Villa **       IVF, KO 17/3  

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 04.04.08 16:06

pardon, vzkaz nebyl pro Borisku,ale pro Suvika, která se ptala ještě v minulém deníčku. Už se mi to všechno plete, nezlobte se holky…

 
madla75
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 04.04.08 16:56

Filipinobomba, super deníček, hele nebyl tvůj manža náhodou u nás doma. Téměr všechno souhlasí (teda až na spg tam jsme zatím nedošli a zákaz cyklistiky - o tom jsem netušila, nevadí zavedu a ty vitamínky, zatím mu cpu jen normální). Fakt se chechtám ještě teď. Musím si to vytisknout a dám to přečíst doma.
Takže pozdravuj doma a jestli má tvoje drahá polovička víc takových postřehů sem s nima.
Všem přeju krásnej víkend, ale nebojte nakouknu, závislost na e-mimi mi nedovolí čekat do pondělka.

 
Livlin
Ukecaná baba ;) 1519 příspěvků 04.04.08 17:22

Ahoj všechny snažilky a Filipi! To je naprosto krásný deníček, nejsi ty náhodou spisovatelka? Hned jsem to četla svému muži, opravdu skvěle napsaný, máš básnický střevo, jak se říká u nás doma :-) Taky jsem se v tom poznávala, tedy ne všechno u nás takhle probíhá, ale hlavně asi v tom, že těžce nesu těhulky mezi svými známými. Cizí mi ani tak nevadí (ale i to možná přijde, že). A taky manžel nebyl na spg, z toho má hrůzu, a já ho tím ještě občas postraším :-)
Jsem teď napnutá jak kšandy, co pro nás bude mít resa v pondělí? Že by pozitivní zprávy?  

 
vopičkaa
Kelišová 6051 příspěvků 04.04.08 18:40

ahoj holky,
nemám tu mezi vámi co pohledávat, měla jsem štěstí a otěhotněla ani nevím jak (vždycky když se podívám mezi vás, říkám si že si to vůbec nezasloužím, přijde mi to nespravedlivý a připadám si jako děsná mrcha - občas mrknu i do diskuze a držím vám tajně palečky). Moc ráda si na e-miminu přečtu  zajímavý články a tenhle rozhodně je!!! Fakt skvěle napsaný, jen si myslím, že tomu chlapovi trochu chybí taková ta „pochybnost o sobě“ - neznám chlapa který by si byl sám sebou uvnitř doopravdy jistý:-) Ale jinak naprosto trefný… ze života, chlapi jsou přeci jen v tomhle míň emocionální a berou to vyrovnaněji…Ono taky kdyby ne, bylo by to peklo - si to zkuste představit:-)
Holky držím vám všem palce, ať brzy vyjde pozitivní test a hlavně ať 9 měsíců na to máte v náručí svůj uzlíček. Budete ty nejlepší mamky!!!

 
Eja1
Kecalka 205 příspěvků 04.04.08 18:52
 

Filipino, naprosto úžasný deníček, krásně se to četlo, chvílemi jsem ale musela přestat, než jsem se vychechtala.
Je to tak pochopitelné a lidské!
Moc se mi to líbilo, fakt!

 
Fly
Kecalka 214 příspěvků 04.04.08 19:03

Filipiže skláním tomu tvýmu mužskýmu poklonku. Jsem doma na neschopence, je mi zle, ale on mě rozesmál! Ten tě musí mít fakt rád, když jste tohle všechno přečkali… To je dobře, mějte se rádi i dál.

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 04.04.08 19:06

Děvčata, všem děkuju za pozitivní reakce a ohlasy, ono to tak podobně u nás fakt bylo, k tomu ještě nepřipočítávám stavy, kdy lítaly různý krémy po pokoji, kdy jsme se hádali téměř do krve, nebo kdy jsem byla přesvědčená, že se manžel nedožije rána, jak mě štval. Měla jsme pocit, že sabotoval všechno, co já jsem tak krásně naplánovala a pořád jsem si říkala, že kdybych se do jiného stavu dokázala přivést sama, tak by to bylo jednodušší :-))
Minulý deníček jsem ani pořádně nestihla přelouskat, měla jsem strašný fofry, tak tenhle už snad nezanedbám a těším se na ten další Resin a taky na pondělí :-))

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32341 příspěvků 04.04.08 19:10

GENIÁLNÍÍÍÍÍÍÍ
A to ani ne proto, že jsem tam tak často citována.
Filipi píšeš vážně moc hezky, jsi rozený talent. Slohovka k matuře bude pro tebe brnkačka. Z čeho vlastně bdueš maturovat?
Mimochodem jsi trefila jméno jednoho z nás.    

U nas je to tak, ze me prepadaji deprese jeste 3 dny pred MS a manzel se s nadeji 28 den pta „ale jeste jsi to nedostala?“. Ale spis s nadeji, ze jeste bude sex, ale ja pred MS uz stejne chut na sex nemam, poboliva me tak ruzne bricho a hlavne deprese a neplodnost - tak k cemu sex.  

Ja tedy celkem manzelovi vyhovuji, na nejakou abstinenci moc neverim, hlavne kdyz je problem v hybnosti a ne v poctu. manzelovi oznamuji, kdy se bezpodminecne musime milovat a je-lui to dostatecne dopredu, tak je to obvykle bez problemu. Horsi je, kdyz se nam podari zhadat se (treba prijde pozde dom..) a pak vedle sebe lezime v posteli, ja se otravene rukou pokousim vzkrisit mrtve a vydavam nepresvedcive vzdechy, ale k nicemu to nevede. nastesti se to uz dlouho nestalo.    

Manzelovi uz taky dosly bobule, a ja nejsem schopna je dokoupit, prestoze sam aktivne nahlasil ze dosly (a dokonce chce ty same, protoze si spocital ze kombinace E+Sn +Zn vyjde nejlevneji od GS.  Sranda ne? A to tvrdi, ze to neproziva.
Kdyz hlasil, jaka je na Brumlovce sauna, tak jsem se na nej varovne podivala a on hned hlasil, ze tam byl jen chvilku a ze hlavne uplaval 60 bazenu :-) zlaticko.  

Jinak u nas je pocet vynikajici, asi 100 mil, zivi, ale jsou to flakaci. Manzel je workoholik, ale jeho spermie jsou spis jako ja. Valej si sunky, vrtej se na miste. Asi bude muset vejce dojit za nima a samo si ji do sebe vrazit.
Kdyby s nima sla alespon splatit hypoteka.  

Jinac Profertil (to je ta vec za 1 500) u nas samozrejme skrze cenu neprosel (jsme socky), ale samozrejme manzel neni ochoten nahradou jist asi 8 tablet denne, aby se to vyrovnalo obsahem. Takze ji obcas neco.  

Myslim, ze pro chlapa je nejhorsi jit na spg, protoze ma strach ze to nakonec bude jeho zavada. Pro kazdeho je lepsi myslet si, ze chyba je v tom druhem. A to v dobrem smyslu, protoze kdyz je chyba v tom druhem, tak muze dat pruchod sve velkorysosti a opajet se svouslechetnosti (mijuji ji, prestoze je neplodna), zatimco kdyz je chyba v nem, tak ho napadaji myslenky „co jsem to za chlapa, jak me vubec muze mit rada“.  

Holka zacina mi slameny vikend, asi pojedu navstivit segru a baby - segra mi nejak nevadi, protoze 1) me netrapi 2) je to pribuzna. pribuzny mi vadej daleko min, prece jen castecne siri i moje geny, ne?  

 
Filipina
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 05.04.08 07:18

Pudli, tak s tou splátkou hypotéky jsi mě pobavila :-)) Vidíš, to by stálo za pokus to zkusit navrhnout :-)) Jinak u nás byl taky problém v pohyblivosti, která je abnormálně snížená, jednou měl dokonce některý se špatným tvarem (prostě lidově řečeno zmetky :-)) ), ale to nám řekli jen v Unice, ke které nemáme pražádnou důvěru, tam by nám byli schopni říct úplně cokoli, aby mě dostali na IVF, ale ta pohyblivost je taky na prd. Množství bylo, tuším, kdysi dokonce i nadprůměrné. Takže to vypadalo asi tak, že tam, kam dostříkl, se ud:,–(ila ohromná spousta hajzlíků, mrkli na cestu před sebou a rozhodli se, že než se rozhodnou, jestli se tam dopraví, dají si napřed šlofika. A pak, v jednu nenadálou chvíli, je probudila strašná rána (to jak jsem sebou sekla v sauně a narazila si kde co) a ony, ač se pohybu urputně bránily, sjížděly hloub a hloub až jedna nešťastnice narazila na něco kulatého, co ji vcuclo. A tomuto aktu říkáme my snažilky: Zárzak!, šestnáctileté studentky: Konec světa, a všechny ostatní snažilky kolem mně: Zákon schválnosti.
Na ty vitamíny jsem ho taky neukecala. Původně asi po třech dnech dusna doma kývl na to, že to teda ty tři měsíce (ani o den dýl!) žrát bude, ať vidím, že je to k ničemu, ale vzápětí se, bohužel, zeptal na cenu… A tím to skončilo, tak jsme se domluvili, že teda bude aspoň znova užívat vitamín E.  

Maturovat budu z práva, sociální politiky, katastrální správy a angličtiny. Praktická mi hrozí z právních písemností a angličtiny, do toho zamíchaný nějaký základy základní písemné komunikace (dopisy, pozvánky na valnou hromadu a podobný hnusy), ale v angličtině. Tak to vypadá že možná budu dělat ještě třetí střední školu :-))

 
suvik
Nadpozemská drbna 25325 příspěvků 05.04.08 08:08

30.03.2008 - Resa (30), od 06/06, Gest, 2.IUI/04 (?) 08.04.2008 - Anouk 34 let, 01/06 horší SPG, laparka v plánu 08.04.2008 - Desperate Woman, 30let, snažení od 11/05, v dubnu Estrofem a Utrouš a snad už KET? 09.04.2008 -VeKo 29 let, 01/07, 15.4.08 konzultace k 1.IVF
12.04.2008 - Lenulinkax29 let, od 05/07 samosnažení, 12/04 potrat 
15.04.2008 - Jitkula 29 let, 03/06 , špatný spermiogram, 26.3. průch.va­ječníků
16.04.2008 - Smilla - Clomhexal
20.04.2008 - Madla75,33 let, samosnažení, po revizi nové snažení od 01/08
23.04.2008 - KatkaM 28, 01/06, labor.OK, 
24.04.2008 - Suvik 30 let, 09/06, samosnažení, Preg­nyl, Provera, 05/ horm. profil+KO spg
25.04.2008 - bel(33), od 05/04, samosnažení + TCM
26.04.2008 - Eja, okolo 40, 1× neúspěšné IVF, samosnažení, otec  nejistý
27.04.2008 - Pudloslava 30 let, 04/07, Gennet, hraniční SPG, ovu někdy je, folikulo 10.4, snad IUI
28.04.2008 - Dulcinea11/05, 2. IVF 05/08
29.-30.4.2008 - Pepina 09/06, 28 let, 4 IUI, cekam na laparku, manza vylepsuje spermouse 
30.04.2008 - Kadlina samosnažení, GEST, 11/07 potrat, 1 dítě 01.05.2008 - Boriska,29 let, 08/06, 1/07  mimoděložní,1 vej­covod, čekám na laparku    02.05.2008 - LindaKa (34), od 10/06, 3.-7.DC Clostilbegyt, SPG čeká 

?????         - Livlin 27 let, 09/07, samosnažení ?????         - Lionett, 31 let, 28.3. návštěva gyn., výsledky horm.profilu  ????             - Madlicka29 let, samosnažení od 09/05, Gennet, FSH 33 (pred 2ma lety 133!), Klimonorm, folikuly 0,52DMC, 10.4. endokrinol., 18.4 gennetika, čeká se na ýsl spg.

Tohle už je divný
20.03.2008 - AjaSean 09/06, 12.3.vysledky horm. a spg testu 

// 30.09.2008 - Filipina   21let, 04/06 ---- UTZ 4.4.08 - 18.3. genetika
// 27.10.2008 - Kacicka  29let, samosnažení od 5/07 
// 03.11.2008 - Fly          32let, snazeni od 06/07, 07.4.2008 utz
// 05.02.2008 - Ene         01/05
// 25.02.2008 - **Villa **       IVF, KO 17/3

 

Ja jsem zase v praci (uaaa), tak aspon opravuju udaje u me v tabulce....­..povidat si tu se mnou takhle po ranu asi nikdo nebude :-). No nic, tak spinkejte a tesim se po vikendu :-). Resi nevim co se deje, ale drzim ti palce! :-)

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32341 příspěvků 05.04.08 09:15

Suvik tak ať ti to uteče. ja se dala do uklizeni a desne me svedi ruce - mam alergii na prach.

 
anouk02
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 05.04.08 09:36

Filipi,úžasný!!!!!!!!!!­!! Smekám klobouk před Ludmilou a jejím manželem. Kdyby byla Ludmila Anouk, tak už asi nežijeJ))).Tímto vzdávám hold Ladislavovi. Držím palce ve škole a pozdravuj mimísáka! Tlemím se tu jak blbec místo abych aktivně a hospodyňkovsky trávila čas, kdy je přítel ve škole, tj. koooonečně převlekla ty postele a vyprala závěsy.Máš nás na svědomí, že tu „shnijeme ve špíně".
Suvik: Zdraviiim, pracante!!!! Že prý práce šlechtí,říkal jeden, myslím králík večerníčkový…
Lindi:Tak koukám, že máme oblíbenou příbuznou na návštěvě obě. Až se z toho seberu, překopu tabulici…Že už neslzičkuješ? Že ne??? Po tomhle deňasu se snad  ani nedá.
Fly: A pro tebe speciálně vzpomínku ,pozdrav Julindě, ať se její maminka hlídá a v pondělí asi nebudu moc pracovně  výkonná, protože ti budu držet palce na UTZJ)))
Pudli:má sestro v uklízení…čauky
Pa holky a hezký víkend! Lůžkoviny na mě výhružně mrkajJ))))  

   
 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32341 příspěvků 05.04.08 09:44

Holka 23.4 začne depresivní menstruační maraton, teta se bude stěhovat každý den, divím se, že ji to baví.
Holky nezabijeme tu tetu?

 
suvik
Nadpozemská drbna 25325 příspěvků 05.04.08 10:01

Porad Pudlo doufam, ze ji to prestane bavit… :-) Nahodou jsme to vymyslely dobre ne (jak je to krasne natahly po tom dni) , treba nebude stihat a nektery z nas mine, pak padne, nevstane a bude muset na 9 mes. na leceni :-))))

 
bel
Závislačka 3377 příspěvků 05.04.08 10:53

suviku to je resny - taky jsem na to tajne pomyslela, ze to tetka nebude stihat a tak nejakou preskoci…
je videt ze fakt uvazujem vsechny o jakekoli byt minimalni a prastene moznosti, co? ;-)
manzel je v praci, mne take ceka velky uklid a vareni a prani atd., zitra ma prijet jeho kamos s rodinou na tyden na navstevu (2 predskolni deti), no nechci to videt…

 
Dulcinea
Ukecaná baba ;) 1591 příspěvků 05.04.08 12:54

Filipi - báječný deníček, vážně jsem se bavila a taky někdy poznávala :-))), ale snažím se přesvědčit, že jenom někdy :-))).

Holky, musím vám popsat zase typický snžilkovský příznak, tj. i přesto, že jsme se v tomto cyklu nesnažili ve správnou dobu (respektive vůbec) a že prostě absolutně nemohlo dojít k oplodnění a jsem v závěrečné fázi typické MS, přesto ve mně hlodá červ, jeslti nejsem v tom. Mám teď asi 3 dny docela potíže se žaludkem (asi) a stoprocentně to bude ze stresu v práci a tak a mě i přesto napadne, jestli to přecejen nejsou těhotenské nevolnosti.??!! No nejsem já magor??? Stává se vám to taky?

JInak zdravím uklízecí četu a přidávám se k ní!

Pa, Dul.  

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32341 příspěvků 05.04.08 15:17

Dul -úplně normální ! Já měla štěstí, že všechny střevní chřipky mě chytly nějak týden před ovu, protože jinak už mám koupený kočárek a podobně. jednou jsem asi 5 DC čůrala na test.

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 05.04.08 17:37

Ahoj holky, už máte uklizeno? ať můžu závidět. Mě to čeká až zítra, protože po včerejším flámu,dnešní konzultaci bakalářky, návštěvě kamarádky, přednášce, jízdě vlakem a taky po pouhém 4hodinovém spánku jsem totálně hotová.. ale na snažilky snad nebudu unavená nikdy :-). Jo a v podstatě od začátku mršky jsem si nestihla měřit BT, tak jsem hodně moc v klidu, začínám od zítřka.

 
suvik
Nadpozemská drbna 25325 příspěvků 05.04.08 19:00

Boriskoani nevis jak jsem zvedava na denicek tvyho manzela :-). Ale setri ho, dokud jeste mame misto tady…namety sice zatim byly, ale co kdyz zacnou dochazet, ze :-)…no, ale stejne meleme porad to samy dokola :-)))).  

I kdyz nahodou jsem se dozvedela zajimavou vec o tom geocachingu od Resi…manzel to prejmenoval na hledani pokladu a tvaril se celkem pristupne, tak treba ho nakonec vytahnu i na spolecnou prochazku. Dneska jsem byla se segrou vyvetrat obludy (jako psi) a doslo i na prvni koupani (psiii teda, my jsme se neosmelily :-)) ). Akorat domu prisly (porad ti psi) jako prasata…po koupeli se jeste rozhodly vyvalet na poli…a v lese zas pro zmenu v nejake mrsine - rikame tomu psi Dior…fujtajbl. Nejlepsi je, ze kdykoliv jdu takhle s tim mym zrizenym hafanem, za kteryho by se i bezdomovec stydel, tak potkam nasi uklizecku (bydlim v panelaku). Ona na to snad ma cuch :-))) Segra se sverila, ze ma uz tri tydny trvajici MS…taky dobry…na gynde ted budem asi za staly zakaznice :-(  

No nic, jdu delat veeecu a tesim se, ze se zitra kooonecne vyspim :-). Jo a nasla jsem si dalsi vec, kterou se budu rozptylovat! Na pude jsem vyhrabala kytaaaru a chystam se oprasit mrzke umeni taboroveho zpevu pisni o 2-6 akordech :-))))

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 05.04.08 19:05

Ahoj snažilky,
vzdávám hold všem, které uklízejí! Mě čekají příští týden okna.  

Anouk - slzy už došly, teď vymýšlím, na jaké další vyšetření bych se tak objednala. A nevzdám to a nevzdám, dokud mi nebude 40, tak budu furt bojovat, dokud tu tetku rudou blbou nepřemůžu! Jak je tobě, bereš to sportovně?  

Pudli - vejce, který si dojde za spermijkama samo a vrazí jednu do sebe mě ohromě rozesmálo. :-)))  

Jo a ještě k těm chlapům: když jsem tomu svému se slzama oznamovala, že tetka zase dorazila, tak byl úplně v pohodě a já už jsem začínala startovat, že bych od něj jako ráda slyšela nějakou účast nebo podporu a on mi na to řekl, že to nijak tragicky nebere, že máme před sebou přece další pokus, tak prý co. A že jednou to určitě vyjde. 
Já nevím,jestli se mám zlobit, že to bere na lehkou váhu, nebo být ráda, že má na rozdíl ode mě optimismus, klid a víru, že se nám to jednou nakonec podaří. Pro klid vlastní duše si vybírám tu druhou možnost.  

Tak se mějte všechny fajn, jdu na šampáňo, mamka slaví narozeniny.       

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 05.04.08 19:13

Suviku: když jsem byla v laznich, tak tam jedna holčina taky praktikovala geocatching, a našly jsme společně dvě skrýše, musím říci, že mě to i bavilo, některé jsou prý jednoduše naleznutelné, jindy prý si to musíš těžce načíst, sečíst, vydělit, vykrátit aby ti vyšly ty správné souřadnice, tudíž se člověk u toho rozhodně nenudí :-) až s manželem dospějeme do stádia nejvyšší nouze, tak ho k tomu možná překecám. Nejhorší je, že oba milujeme přírodu a poznáváme nové krajiny, a okolí v okruhu cca 150 km kolem OV máme úplně projité a prolezené ze všech stran a to i opakovaně, tudíž už musíme jezdit často i na dva dny, aby mělo smysl vůbec vyrážet. Říkali jsme si, že bychom se potřebovali přestěhovat a objevovat nové louky, lomy, políčka, vesničky, kopečky, lidičky a vůbec. Jo kdyby bylo tak snadné změnit práci a místo na bydlení.. 
Manželovi už jsem to přepsala do wordu, ale z mé strany tam jsou náznaky nějaké cenzury, zaprvé aby nás moc nepomlouval a nebyl na nás tvrdý, za druhé, aby nás nenudil, ale určitě si tam ještě udělá opravy. Já s tím určitě vyrukuji až získám souhlas k uveřejnění konečné verze a taky až bude zapotřebí nového deníčku, neboj, plýtvat nebudu .-)
Lindo: ber rozhodně to druhé, protože kdybyste se navzájem nervovali, a podporovali v depresi, to by bylo mnohem horší. Užij si šampáňo, dokud můžeš.    

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 05.04.08 19:21

A s těmi pejsky a jejich válením se vždy v tom nejměkčím a nejsmradlavějším, to snad ani jinak nejde, nebo jo? já to aspoň jinak neznám, ale rozdíl je v tom, že naši mají rodinný dům, tudíž sousedi tolik nečumí. Protože naši ještě chovají slepice, které se občas pouští na zahradu, my máme ještě jednu specialitku - kuřince, které předchozí fenka milovala co by jídlo,brala je jako mňamku, a babička říká, že si pošmákla na indiáncích :-), tak jsem zvědavá, kdy to propukne i u Bertíka.  A propo přidám toho našeho nalezenečka, vypadá jako kříženec pudla s kníračem, a je kouzelníčkový, no čertík bertík:-)

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 05.04.08 21:23

Filipi je vidět, že jsi naše stvořitelka a vrchní snažilka, článek je super!  

Holky dneska se stala zvláštní věc, manžel našel navigaci, našel ji ve skříni v bundě, kde  má všehovšudy 5 bund, z toho je jedna pracovní. Byla v bundě letní, což je první záhada a druhá je, že manžel tu skříň projel 3× a já 2× a vím, že jsem prošmatávala i tu slabou a podruhé jsem je pořádně prošahávala zvenku, abych třeba nějakou kapsu nevynechala, to bylo ve středu. A víte co je vůbec nejza­jímavější, že manžel byl ve čtvrtek na firemní akci a když šli do aut, tak zjistili, že několik aut včetně manželova je odemčených. Kolegům vzali několik notebooků, jednu navigaci, tašku s věcma, prostě kompletně vybraný auta. Manžel tam nic neměl, všechno si naštěstí vzal s sebou, ale kdyby tu navigaci „neztratil“, tak by jí tam velmi pravděpodobně měl, protože se naučil jí dávat do kapsy za sedačku. To je věc, přímo okultní věda! Jsem z toho dost ani nevím, jak to napsat, aby to vylíčilo můj stav. Jsem racionálně uvažující člověk, ale už jsem se několikrát přesvědčila, že jsou věci mezi nebem a zemí, takže tahle událost mě nějak srovnala s tím potratem. Už se na to nedívám jako na křivdu, která se mi stala jánevímproč, ale mám pocit, že to mělo nějaký důvod a taky to, že se to minulý měsíc tak divně nepovedlo. Trochu to ulehčuje mé psychice, jen doufám, že mi to dlouho vydrží :-))) Tím se vrátím k Anouk, které jsem chtěla napsat, že není pravda, že okultní vědy se tu nenosí. Já jsem normálně nevěřící Tomáš, ale život mě už několikrát přesvědčil, že to není tak jednoduché. V době dlouhodobého snažení jsem věřila čemukoliv, to se přiznám, ale k síle sugesce jsem se dostala sama. No nic už tu moc dlouho žvaním o věcech, které vás moc zajímat nebudou, omlouvám se, že je to tak zmatené, ale i já jsem zmatená, snad se z toho vyspím :-)))

 
madla75
Zasloužilá kecalka 542 příspěvků 05.04.08 22:25

Kadli tak to je super, že navigace je na světě. No mně už se teda parkrát taky stalo, že jsem něco hledala a byla jsem stoprocentně přesvědčená, že na tom místě to být nemůže, protože tam už jsem se přeci koukala a ono to tam bylo. Ale jinak souhlas. Jsou věci mezi nebem a zemí, a to je co říct, že to uznávám i já, protože většího nevěřícího Tomáše byste asi těžko hledali.
Filipinoještě jednou pochvala za deníček. Dávala jsem to přečíst manželovi a chvílema se pochechtával, pak se taky začal docela šklebit (pravděpodobně pasáž se popisem odběru), uzavřel to tím, že fakticky nechápe proč mám potřebu svoje pocity s váma rozebírat, on prej se o tom taky s nikým nebaví a proč taky, když se dřív  nebo pozdějc stejně zadaří. Úplně automaticky jsem téměř citovala z deníčku, no jo že ty se o tom s nikým bavit nemusíš, tak to asi to mimino nechceš viď? A vím co, jak ho ještě potrestám, jednou ve slabé chvilce nabídl, že aby měla moje dušička pokoj, tak že by ten spg asi zvládl. Řekla bych, že teď asi těžce lituje, cha, tak mu to teď připomenu.
Jinak všem přeju krásné sny. A plodnou noc :-)

 
KatkaM
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 06.04.08 10:02

Filipi- bombový denníček!!!!! Super, eňo ňuňo, dlho ma niečo tak nepobavilo. Chudáci chlapi, už len pre ich kľud by sme mali otehotnieť :))))  

Ktovie, kde sa fláka Resa, však?

 
pepina01
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 06.04.08 12:54

Filipi, uuuzasny denicek. Manzel uz na Vas zarli, ze sedim skoro porad na netu.
Ja ted resim reflexni terapii, v patek jsem tam byla a potvrdilo se to, co vim (onehdy jsem psala, kde me boli a ze to odpovida tem zenskem vecem tam dole). Mam nohy pocmarany fixem, abych vedela, co mackat nebo hladit. Manzel se me uz zacina bat. Holky, ja chci uz nekam prijit a slyset, jak mi rikaji, ze uz je vsechno v poradku!!!

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32341 příspěvků 06.04.08 17:53

Cau, pokud se týce úklidu, v podstate jsem realizovala pouze vytrení podlahy a přetřízení map. Pořád se odhodlávám vyhodit pomazánku z ledničky, bojím se tu krabičku otevřít.  

Zato jsem navštívila ségru s miminem (fakt zjišťuji že již narozené děti mi nevadí, hlavně těhule), zakoupila jsem nějaká dlaší semen, pořád toho kupuji víc a víc. K manželově pramalé radosti jsem koupila špenát :-) jsem zvědavá co na to poví. nyní jej očekávám, ale vrátí se asi až v noci. celý víkend se neozval, doufám, že se mu na horách nic nestalo.  

Celý den se flákám, nemám ze sebe dobrý pocit. Jestli mi dobře ztuhne lak na nehtech, tak bych si alespoň mohla depilovat nohy - v rámci příprav na nadcházející ovulaci.
Ve středu Gennet, a ve středu u nás bude spát tchán :-).

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 06.04.08 18:37

Holky Madlicka napsala nový deníček, tak navrhuji přesun, ať se netříští síly .-)
Pudli, neboj, manža přijede v pohodě, když ti chlapi mají většinou takovou menší potřebu se ozývat, vždyť co by se jim asi tak mohlo stát? a proč bychom o ně měly mít strach, když je všechno v pohodě.. manžel teď jel jen do tesca za mamkou a já mu říkám, ať na sebe dává pozor, on je v klidu, já ne…
My jsme naštěstí dnes uklidili společně, tak už to mám zase na pár dní za sebou :-)  A tchán je v pohodě, nebo ne? Já naštěstí mám tchána, kdy se s ním manžel nestýká, takže u nás to nehrozí.

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32341 příspěvků 06.04.08 20:14

Boris díky že mě chápeš, já trpívám šílenou paranoiou. Klidně stačí, když jede do práce a já slyším ze zpráv o nějaké nehodě. Stačí, aby mě to napadlo a už se v tom vezu. Pořád myslím, jestli se někde nezabije v tom našem šíleném autě, na horách jestli nepojede na snb mimo sjezdovku etc.
Tchán je v pohodě, jede nám dělat bednění na desku na barák - jen je problém v té kolizi s ovu, kdyby skutečně byl jen jeden den, tak je to pohoda, ale když se to protáhne, tak bude problém. Bydlíme totiž zatím v 1+1, všichni budeme spát v jedné místnosti. No taky uvidím jak dopadnu v tom gfennetu, třeba se ovu ještě odsune, nebo vůbec nebude.  

Tak holky, fandím všem co jsou v tabulce nademnou - přeju zdařilou ovulaci s dostatečnopu frekvencí tulení, správné polohy a spolupracující muže, živé spermouše, dostatečnou dobu ležení po tulení a hlavně ukázkovou krásnou ovulaci nejlépe s markantním vzestupem BT ideálně i s chvilkovou bolestí břicha nebo špiněním, aby bylo jasné že byla a kdy byla.

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 06.04.08 20:40

Pudli i já se o manžela bojím a to si vem, že on má týden, kdy jeden den jede do Plzně, jeden do Děčína a po Praze jezdí pořád, bohužel neustálý přesun autem jeho práce vyžaduje.
Co se týče přesunu, já jsem pro setrvání v Psychice, deníček Filipi se mi líbí a diskuze pod Madlickou stejně „nejede“.

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 06.04.08 21:19

Tak jo, mám pocit, že když jsme celkem v pohodě, tak méně píšeme, tudíž bych mohla popřát ať toho máme co nejméně na psaní,ne :-)? Prostě se mějte co nejlépe,já se určitě podělím o termín laparky, jestli se na něm v úterý s dr. konečně dohodnu. B.

 
suvik
Nadpozemská drbna 25325 příspěvků 06.04.08 21:22

Holky tak nevim kam ma psat…ale prispevky zatim pribyvaji tady, tak se pridavam :-).  

Dneska jsme byli celej den spolu s manzelem na vylete.....zvladli jsme super prochajdu na Palave…nejdriv nam bylo strasny vedro, pak zase zima, pes opet nasel Dior a vyvalel se tak skvele, ze to mela uplne vsude a smrdela na 20 metru, pak zacalo prset, pak jsme sesli z cesty a jali se i se psem slezat super skalu za prihlizeni cca 10 dalsich lidi dooole pod skalou…ono se to dalo, akorat ze pes se neumi chytat, takze ho muz musel trosku prenaset.....pozn. vazi 30 kilo to nase zlato a nadherne vonela ze…turisti dole se fakt bavili a rekla bych ze i uzavirali sazky, jak to dopadne…spadne, nespadne…no delala jsem jakoze tam nejsem…a take se timto pridavam k vam starostlivym a bojacnym manzelkam…trnula jsem hruzou, jestli ty dva nebudu nekde sekrabavat.  

Jo a dokazala jsem to odridit tam a zpatky a vyfuckovat jednoho anglickyho kretena, kterej se na me lepil a jeste jako blikal, at z tech 120 km/h pridam a uhnu. Ten me vytocil…kdybste vedely jak ja jsem nadavala…fakt nesnasim tady ubohy zakomplexovany blbecky.  

Manza sel do sprchy…valim svadet :-)))). Drzte palce! :-))

 
Dulcinea
Ukecaná baba ;) 1591 příspěvků 06.04.08 21:26

Pudli, krabičku neotvírej a rovnou ji vyhoď, já to takhle praktikuju už leta :-).

A obavy o manžela? To přesně znám taky, on se neozve jak je den dlouhej a když někam jede, tak o něj samozřejmě mít strach nemůžu (jeho slovy) a mu se přece nemůže nic stát. Ale, když já se neozvu, tak už je velký problém a taky už to může být i podezřelé (jeho slovy), kdepak jsem asi byla a co jsem asi dělala? A to si nemyslím, že by byl nějak extrémně žárlivý. Chlapi to mají prostě v hlavě zařízeno jinak…

Jo, Pudli, líbí se mi, jak jsi teď pozitivně naladěná, to bude asi tím příchodem ovulace. Cítím se podobně. Ty hormony si s náma mávají jak chtějí a jsme čitelné až hrůza!  

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16544 příspěvků 06.04.08 21:49

Hele Pudli dokud ti krabička nepůjde naproti, tak je to ok a není se čeho bát :-)))  

Dulci můj manžel to, že se mu nic nemůže stát, korunuje ještě hláškou, že kdyby přece jenom náhodou se mu něco stalo, tak je přece pojištěnej, tak o co mi jde. Stejně ho podezírám, že si tím v podstatě vynucuje, abych mu opakovala, že je pro mě nepostradatelný. Jeho ego je sice dostatečně vysoké, ale je to chlap, takže pochval a masírování ega není nikdy dost :-))))

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32341 příspěvků 07.04.08 10:14

Vznikl nam tady trochu bordel v prispevkach - je to tim, ze u denicku madlicky neni „psychika snazilky“ takze apeluji pro poradek to vzdycky psat a vzdycky se sejdem v nejnovejsi psychice, v denickych bez psychiky hlavni diskuse neplodnic nepojede, jen komentare k tématu, OKI?  

ted uz to nechame, pocitam, ze brzy bude denicek resy a jsem napnuta jak ksandy o cem bude.

Vložit nový komentář