Psychika snažilky č. 112 - Názorové posuny způsobené náruste

Snažení

Něco z mé historie...

Když mi bylo 15, začala jsem chodit se svou první velkou láskou, myšlenky na dítě v té době byly na bodě mrazu. Prostě jednou chci mít děti určitě, ale ještě mám mraky času. Navíc vrcholově sportuji a chci ještě něčeho dosáhnout. Můj první kluk by si při slově dítě asi otřepal, řekl by brrrrr, ses asi zbláznila… Menstruace byla vždy v cyklech cca 33 dní. Ochrana - kondom.

Když mi bylo 17 a pořád jsme spolu chodili, pořád zamilovaní. Stalo se, že jsem to nedostala, asi už 14 dní po vynechání jsem myslela, že se mi zhroutil celý svět. Já přeci vůbec nechci být těhotná…bojíííím, prosím boha, jako by to snad mohl ovlivnit, ať to dostanu. V duchu mu říkám, pane bože ať to dostanu, jestli mi pomůžeš, už nikdy s ním nebudu spát…:o)) nedostala… Musím s pravdou ven. Komu to říct? Máma - super ženská a kámoška. To platí dodnes. Udělala jsem si svůj první těhotenský test - negativní. Ufffff. Máma mě žene k doktorovi. Nejsem ještě ani u žádného přihlášená. Máma mě vede ke svému (rodil jí, takže mě jistě po těch letech pozná, checht) Jdu tam s ní,  podělaná až za ušima. Je to dobré, jen my vynechala mentruace, prý to do týdne dostanu. Dostala. Slib daný pánu bohu nedodržuji a opět si s přítelem užíváme.....

Když mi bylo 20, pořád chodím s tím samým. Začínám přemýšlet o svatbě a o dětech, ale zatím jen přemýšlet, pořád mám přece dost času. On je navíc rád, že má svou svobodu, kamarády. Já začínám kašlat na sport. Nechodím už tolik na tréninky, ale výsledky jsou pořád dobré. Jak říká můj trenér, ty si největší talent co jsem kdy trénoval. Lichotí mi to, ale je mi to jedno, musím přece na víkend jet za svojí láskou. (on bydlí v místě, kde máme chalupu). Trenér na mě zírá jak na blázna, když mu říkám. Na trénink v pátek nepřijdu, musím babičce na chalupě pomoct sázet brambory. Byl asi listopad…:o)). ale kdo si má vymýšlet pořád nějaké výmluvy, že… Menstruace v pohodě, myslím, že mi ještě jednou vynechala, ale už jsem se tolik nestrachovala. Začínala jsem si představovat, jak sedím s bříškem u něj doma v kuchyni a při tom pomyšlení se mi na tváři kouzlí přiblblej úsměv. Začala jsem chodit na emimino. V té době tu začínají první deníčky - pro pamětníky - Naivní káčátko.

Když mi bylo 21, rozcházím se se svou první láskou, je to bolestivé. Ale jsem ještě pěkná holka a kluci po mě letí. Nacházím současného manžela. Je oproti bývalému rozumný, prošel si taky svým. Má malého syna z předchozího vztahu. Plánujeme budoucnost, toužíme po vlastním bydlení. Pořád šmíruju na emiminu.

Když mi bylo 23, bydlíme v bytě spolu sami, není náš, majitele, ale jsme šťastní jako blechy. Nahodím téma dítě. Přítel není proti, dítě rozhodně chce, ale né ještě teď. Vlastně ani já se nechci snažit hned, ale vidím to tak za rok za dva. On: Počkáme, až ti bude tak 27. Já: Cože?????? To teda ani náhodou, to už budu stará… (naivka) Nechám to být, však on ještě poleví. Navíc v novém bytě máme pouze dvě staré válendy, jednou stoletou skříň, musíme se zařídit, to dá rozum. Pořád chodím na emimino a říkám si, holky co si stěžujete, že nemůžete otěhotnět, buďte rádi, že se aspoň sanžíte, já nemůžu říct zatím ani to.

Když mi bylo 24, byt stále zařizujeme, menstruace přišlo o něco později, druhý den nic, za dva dny zajo jo, pak zase nic. Spíš to je špinění. Pobolívá mě na jedné straně, takové tupé píchání, není to tak hrozné, ale je to únavné a nepříjemné. Dělám si TT. Negativní, uffff, najednou mě popadl strach. Nevím proč, ale bojím se toho najednou jako čert, asi jsem k tomu ještě nedospěla. Podívám se na TT za 20 minut a je tam slabá druhá čárka. Jsem před zhroucením. Sakra!!!! Jak se to mohlo stát??? Vzpomínám si, měla jsem narozeniny, oslava a on si jednou nedal pozor! Proč já??? Největší strach mám z toho, že to finančně nezvládneme a bojím se porodu jako čert. Doktor - mimoděložní těhotenství - odstranění jednoho vejcovodu. Tenkrát se mi vlastně ulevilo. Dr. mě uklidnila, že otěhotnět můžu ještě v pohodě. Začnu brát antikoncepci, brzo, fakt, žo jo!!!:o))) Jsem nevyrovnaná osobnost, nevím, co vlastně chci. Přítel mě podržel, stál při mně. Když viděl // nan TT, byl nadšený. Já ne! Řekl, že bude stát za mým názorem, ať už se rozhodnu jakkoliv. Osud rozhodl za mě. I když jsem do ordinace vstupovala s tím, že si miminko nechám.

Když mi bylo 26, přítel mě požádal o ruku. On není moc na to klečení a žádání klasickým způsobem. Jednoho dne jsem přišla domů z práce a on že mi něco dá. Ať prý nastavím ruku. Co mi chce dát? To bude zase nějaká srandička, či co. Bojím se mít nastavenou ruku, drží něco malého a zakrývá to. To bude pavouk, napadá mě a  uhýbám. Neblbni, to není pavouk, dej sem tu tvou talpku. Nedůvěřivě dávám. Na dlani mi přistála krabička, je mi jasný, že je tam prstýnek. Otevřu a jsem nadšená, je nádherný. Má kamínek a já blbka nevím, že je zásnubní. Poděkuji a dívám se na tu nádheru. On: Tak jo? Já: A co jako? On: Tak jo? Já : No a co jako? On: No jestli si mě vezmeš? Já: Aha, objímám ho, líbáme se a pak konečně říkám ano.

Když mi bylo 27, vdávám se. Cca 4 měsíce před svatbou vysazuji prášky. Nejšťastnější člověk na světě. Konečně jsem dospěla k tomu, že už se přestávám bát porodu (to ve mně asi zanechali dokoři, když jsem jako malá měla měla problémy s močákem a s tím spojené nepříjemné vyšetření i u gynekologů). Svatba byla úžasná, mám bezvadného chlapa, snažíme se o dítě, byt už je v podstatě zařízený. Těším se z každého dne a jsem optimista. V práci otvírám novou knihu pošty a jsem přesvědčená, že to už je moje poslední na tomto pracovišti.

Je mi 28 let, snažíme se o dítě rok a 4 měsíce, náruč prázdná, knihy pošty v práci už jsem od té doby načala asi další 4. Začínám být nešťastná. Každá těhotní na písknutí, začínám nesnášet návštěvy kamarádek s dětmi, začínám být smutná. Po delší době jsem zabrouzdala na emimino. Co nevidím, inzerát neplodnic. Tak tam se musím přihlásit a tak jsem tady a užijte si mě!!!:o))))

Hodnotilo 2 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek
 
klokan08
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 09.07.09 22:17

Ahoj,
normálně komentáře nepíši, ale tak silně mě tvůj příběh přípomíná ten můj, tak musím…Byl to rok…přišla první vyšetření a výsledek, který jsme trochu čekali … 0% naděje na dítě přirozenou cestou. Mírně zhrouceni podstupujeme všechna vyšetření a ICSI plánujeme na  září. Už nemůžeme…kupujeme letenku do Australie.Na poslední návštěvě CAR mě doktor upozorňuje, ať na dovolenou nespoléhám - v našem případě není naděje. Po pravdě, kvůli početí na dovolené jsem tenhle výlet neorganizovala. Prostě vypnout, žádný UTZ, žádný Agolutin, žádné náběry, žádné otázky…nic, jen klid a příroda. Vracíme se příjemně naladěni. Jen tak zcela orientačně dělám TT a najednou vidím //. Jsem v šoku.Hodinu sedím u pračky a tupě zírám…zázraky se dějí…
Ze své zkušenosti radím návštěvu CAR. Pokud se objeví problém, ve většině případů půjde vyřešit. POkud ne, časem otupíš…Pro svůj klid jsem tehdy potřebovala bojovat, ne čekat…
Přečíst si tento článek před 3 lety, pisatelku bych nenáviděla..proč ona…proč ne já… ? Mě teď nezbývá, než se každé ráno podívat na klokáně a poděkovat,  za ten zázrak

 
Mišulinka
Kelišová 5088 příspěvků 09.07.09 23:28

Dadul: napsala jsi to krásně,myslím,že většina se v něm pozná.
byla jsem na tom podobně s bývalím přítelem mi hednou  vynechala mens. a byla jsem na zhroucení a čekala jsem co mi na to řekne.moc  mě nepotěšil,prý to není možné! víš to určitě?ještě se cejtil dotčení,že to snad není ani jeho.a to prosím po dvou letech společného bydlení. naštěstí tenkrát negativní.tím u mě rázem spadnul o 1000% níž.teprve potom mi došlo.žě takového chlapa nechci . bylo mi tenkrát necelých 22.říkala jsem si takového času,ted si budu užívat. po roce jsem opět potkala svého ninějšího manžela( chodily jsme spolu v 17 a pak ve 20letech vzdy cca  pul roku) no a jednou ho potkala na disko,potom mě neustále otravoval až jsem povolila.jednou u mě přespal a už neodešel.od začátku jsme spolu bydlely a oba věděli,že spolu budem,po roce jsme se brali a začali se snažit bylo mi 24 a snažení trvá už 3 roky a kousek.

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32304 příspěvků 10.07.09 07:28

Já myslím, že řada z nás to mkěla v určitém ohledu podobně. Mladéí hokky se asi všechny bojí těhotenství a pak už se to dělí jen na dvě větve, na ty, co v rozumném věku vy:,–(í HAK a otěhotní hned a na ty co ne. ty pak píší takovéhle články.
Madla taky často říkala, že z varování její maminky měla dojem, že se otěhotní pohledem na chlapa a že není většího neštěstí na světě.
hezký deníček.

 
Mufina
Extra třída :D 12786 příspěvků 68 inzerátů 10.07.09 07:29

Dadul,hezky sesumírovaný příběh:-) S tou žádostí o ruku jsi mě pobavila:-) U nás to teda bylo ještě mnohem míň romantické, manžel mi řekl, „no tak se teda vezmeme“ a pak jsme všem říkali, že se berem kvůli penězům:-))) Jo, tak skoro to tak bylo, kvůli společným dluhům (na koupi pozemku) jsme do toho šli.  

Nejvíc jsem se těhotenství bála v 17, to mi MS nepřišla 3 měsíce, sice jsem ukrutně trpěla, ale byla jsem rozhodnutá si dítě nechat i když bych byla svobodná matka (s dotyčným jsem nechodila, jen jsme se spolu občas potkali na zábavě) a navíc bych rodila tak nějak o maturitě:-))) Teď vím, že to byl jeden z anovulačních dlouhatánských cyklů. Občas jsem takové mívala. Jeden takový asi 5 měsíční jsem měla v 16 a mamka mě tehdy dost podezřívala. Přitom nebylo z čeho otěhotnět, o mě až do 17 nikdo nezavadil a ani pak to nebyla žádná sláva. V podstatě až teď ve 30 mám pocit, že se chlapům (některým) líbím :-)))  

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32304 příspěvků 10.07.09 07:52

K žádosti o ruku. jednou takhle večer, při probírání běžných domácích záležitostí se (nynější) manžel zeptal
„Hele a ty se chceš vzít už letos, nebo až příští rok?“ :-))))))))
Ale to byl důsledek toho, že jsem mu při začátku společného soužití zdůraznila, že se svatbou tím pádem opravdu počítám a on mě ubezpečil, že on mě též. A pak ho navíc kybicovala maminka, ať už se vezmeme :-))) zlatá katolická rodina. To naši brali svatbu trochu jako exotický počit a vůbec už je pohoršovalo, že chceme mít hosty, kromě jádrové rodiny a že nechceme ve 4 odpoledne už končit s veselím.

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 10.07.09 08:29

Klokance moc gratuluju. Já jsem zatím ještě optimistická, v hloubi duše věřím, že se to povede a jsem o tom přesvědčená, ať už s pomocí doktorů nebo bez. Jen tomu chci dát ještě cca 4 měsíce, udělala jsem tělu tytytyty… tak uvídíme jestli to zabere…:o))
Pudli jak to, že neaktualizuješ pořád starý deníček.....:o)))) jak je tvým zvykem v poslední době… Promiň, jsem si musela rejpnout. Taky si měla pěkné zásnuby.

 
VeKo
Generální žvanilka 20612 příspěvků 10.07.09 08:37

Mišulinko - Provera to určitě není, pokud je to na P tak je to Puregon, ale ten znám já zase jenom v peru. Měla jsem ho jednou na stimulaci na IVF a dost jsem po něm měla problémy se zadržováním vody v těle. Ale obecně na IUI jsou mnohem menší dávky, takže myslím, že vedlejší účinky nebudou žádné. Hodně zdaru.   Lenulinkax- (nebo jak se to píše) - s Podolím nemám žádné zkušenosti. Jen můj názor je, že CARy při nemocnicích (Apolinář, Motol, Podolí) jsou prostě nemocnice nebo přímo porodnice, kde je většina péče zaměřena na těhotné, mě vyhovují luxusní a soukromé CARy, kde je tomu přiměřená péče. Ale je to jen názor, zkušenosti mám jen s Gennetem. Je mi taky mnohem příjemnější, že všechny co sedí v čekárně jsme na tom stejně a doktor řeší ty samé problémy nás všech.

 
VeKo
Generální žvanilka 20612 příspěvků 10.07.09 08:47

Dadul- dodat můžu už jen to „vítej v klubu“ :-))))))) holky (starý z PS) mě to připadá, že historie se opakuje, před rokem možná rokem a půl jsme psaly deníčky taky na taková to témata :-))))))) Dadul fakt super, jsem ráda, že jsem si to mohla přečíst a vidět se v tom!    

 
VeKo
Generální žvanilka 20612 příspěvků 10.07.09 08:50

09.07.2009 - Boriska 31 let,1× mimo,bez tub,1.IVFaKEt sine efect,10.6.imu­no,18.6.geneti­ka 09.07.2009 - Dafne 33 let,09/06,ucpaný trubky,SPG OK,3× IVF,2× nativ,chystáme KET v 07/09
18.07.2009 - Mišmiš 29 let,6×IUI,4×IV­F,1× KET,idiopatická sterilita,všechno na hovno,mega depka
20.07.2009 - Rafaela 31 let,11/07,2× potrat,HP-chybí estrogen,genetika - čekám výsledky
27.07.2009****- Mufina 29 let,11/07,­Gennet,LPS+HSK OK,protilátky proti spermiím,08/09 1.IVF  
30.07.2009 - Kadlina34 let;zbytečně dlouho;nic se neděje krom Prednisonu a kys.listové
31.07.2009 - bel 34 let,05/04,potrat 3/05,samosnaze­ni+TCM,ceka se na vysledky SPG,23.7.kontro­la,pak snad IUI?  02.08.2009 - Mišulinka 27 let,04/06,SPG OK,průchodnost OK,samosnažení (Klostil,Pegnyl,Dup­haston) 05.08.2009 - Dadul 28 let,04/08,­1×mimoděl.těh­.,samosnažení,náv­štěva MUDr.11/09  07.08.2009 - bubli29 let,06/07,spatne SPG,1×IUI,1×IV­F,15.7.geneti­ka, pak CAR a 2.IVF 06.10.2009 - VeKo 31 let,01/07,3.IV­F,PCO,endometri­oza,4 měsíce antiko,lázně schválené,Zola­dex+IVF

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 10.07.09 09:04

Dadul,moc hezký :-).
Mufi, jsem na tom stejně :-))), taky do 17 prdlajs a teď už snad ;-)))
Naše zásnuby: S manželem jsme se tak nějak domluvili a on pak šel žádat moje rodiče. Jeho žádost: „Chci se zeptat, jestli byste mi nějak výhodně přenechali dceru.“

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 10.07.09 09:09

Moc děkuji za kladné ohlasy. Jestli si ještě pamatujete, tak jsem onehdá psala, že si čtu vaše staré deníčky, pěkně popořádku, jeden za druhým. Pořád to platí. A jsem teď valstně tak trochu naladěná na jejich strunu, proto asi takový deníček. Holky, chce to prostě zase trochu oživit, nabrat optimismus, víru, vzchopit se a bojovat!!!!!!! huráááááá jdeme do tohoooooo! Tetku vyženu z mého příbytku a manželi těš se!!!! V příštích dnes se bude otřásat celá ložnice…:o)))

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 10.07.09 09:11

Raf jak chutnal dort? Byla si to ty, co nám poslala tu fotečku, viď?

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 10.07.09 09:13

Nojo, s tím dortem jsem to byla já. Dort byl vynikající!!! Se musim pochválit :-)). Chválili ho všichni, kdo ho ochutnal, tak snad jo.

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 10.07.09 09:17

Holky, já jsem tak otrávená :-((((. Výsledky z genetiky pořád nikde a navíc jsem se doslechla, že mě doktorka hodlá vykrmovat :-(((. Prý aby byla nějaká podpora pro hormony. Jsem kvůli tomu už dva dny bulela :-(((. To zase bude kulový další měsíc. Kámoška mi radila, ať se na ní vyprdnu, když já od ní potřebuju ty léky… Ale mamča mě uklidňovala, že prý určitě budou stačit 3-4 kg, tak tomu asi dám šanci.

 
Anonymnice  10.07.09 09:21

dobré ráno, holky!! dadul super příběh…myslím, že se v něm opravdu každá trochu vidí!! taky si vzpomínám, jak jsem se v sedmnácti modlila, aby teta přijela a byla šťastná za ty „krásný“ bolesti…a dneska je to zase tak, že se člověk bojí jít na záchod a nenávidí ty strašný bolesti!!

a co týče žádání o ruku…tak jsem se tady smála - já jsem si myslela, že všichni to mají tak romanticky s tím klečením, jen já jsem divná a ono ne..:-) Raf - Tvůj manžel je asi šprýmař, co? a Pudlo - žádost o ruku mého prvního manžela vypadala podobně…když jsme se měli stěhovat z Budějovic do Prahy, tak mi jednou u piva v restauraci řek: „hele, asi bysme se měli vzít, než se přestěhujeme, ať to rodičové nemají takovou dálku, ne?“ a já mu odpověděla: " no to jsi mi taky mohl říct minulý týden, než jsem se nechala ostříhat úplně nakrátko" a tak jsme se vzali!! :-) můj nynější manžel už byl trochu romantičtější - šli jsme spolu slavit první výročí - do restaurace na svíčkovou - a tam jsem dostala prstýnek se slovy: „nemusím si tady klekat, že ne? bych se před všema těma lidma trochu styděl…ale kdybys na tom trvala…“ :-))

 
Anonymnice  10.07.09 09:25

Raf - nesmutni! a můžu mít blbý dotaz? Ty jsi nějaká hodně hubená?

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 10.07.09 09:35

Mondu, manžel toho mnoho nenamluví, ale občas jsou to teda perly :-))). A já právě vůbec nejsem nijak hubená :-(((, myslím, že normálka 165/55-57… Ale je fakt, že s malým jsem otěhotněla při váze cca 59 kg naprosto bez problémů, takže to asi zkusím. Ne, že bych z toho byla vodvázaná. Už jsem se viděla jako bečka sádla a měla jsem hrůzu, že se dítěte nedočkám, protože už se mnou manžel nebude chtít nic mít :-))))))

 
Anonymnice  10.07.09 09:50

Raf - tak to máme podobný chlapy - ten můj váží každé slovo, aby s nimi neplýtval, ale když už z něj něco vypdane, tak to stojí za to!! na jeho humor jsem si dlouho zvykala…:-)) aha- tak to máš váhu dobrou......úplně akurát! ale něco na tom asi bude. já doufám, že mě moje váha taky tentokrát pomůže…já pořád vážila tak 38-42kg a nemohla přibrat, ani kdybych snědla slona…ale po hormonech mám krásných 50kg, tak doufám, že to bude mít vliv!! tak držím moc pěsti a zase bečku z Tebe udělat nemohou, protože otěhotnění škodí i nadváha, pokud vím…tak neboj!! :-)

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 10.07.09 09:59

Mon, to jsi byla teda pěknej chroust :-)). Je fajn, že se ti povedlo takhle pěkně nabrat. Určitě to bude lepší :-). S tou obezitou si stejně myslím, že mi to nehrozí. Moje bujná fantazie - jsem si představovala, že budu muset přibrat tak 10 kg, a že v těhotenství přiberu dalších 15 a pak že mi to zůstane a… No, odnes to chudák manžel :-)))

 
Mufina
Extra třída :D 12786 příspěvků 68 inzerátů 10.07.09 10:01

Rafi,na mě teď dost všichni útočí, že mám přibrat a jistě otěhotním. Já mám teda asi 57 při 172, ale vzhledem k těm protilátkám se obávám, že by mi kila navíc stějně k ničemu nebyla. No nicméně jsem si řekla, že se teď přes léto vykrmím na 60. Ale je to dost problém, protože já nejsem zrovna velký jedlík.

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 10.07.09 10:09

Muf, ONI si vždycky něco najdou :-)). Ale je fakt, že tobě 3 kg navíc rozhodně neublíží. Taky se někdy zapomenu najíst a když jsme byli na dovče, tak jsem zjistila, že by mi stačily poloviční porce :-). Ale spíš je to tím, že jíme takový ty „zdravější“ věci. Neládujeme se uzeninama, vepřovým atd. Ale peču hodně často, knedlíky taky občas uvařím, šlehačku miluju :-) a tabulku čokolády někdy přímo vdechnu. Tak si prostě myslím, že hledaj mouchy (jak psala Pudla: plavete? přestaňte s tím! - neplavete? choďte plavat!).

 
Anonymnice  10.07.09 10:13

Raf - doktorka mi říkala, že nejsem tak strašně hubená, když jsem si stěžovala, prý to na těch mých 154cm je normál…ale mě to vadilo, vypadat v 28letech jak dítě…teď jsem konečně ženská…a mám konečně i celulitidu a faldík na břiše…-))

jé…tak teď se tu dohadujeme po mailu s manželem, že nechci jít na párty k jeho známým, protože jim nechci vysvětlovat, proč nepiju…tak mi říká,že všem to říkám, proč tady dělám caviky? no protože se o dětech vyjadřujou jak o obtížným hmyzu a zajímá je jen, jak být mladí, krásní a úspěšní…a těmhle lidem se fakt svěřovat nehodlám!! ale asi jsem si to u manžela rozlila.....:-((

 
VeKo
Generální žvanilka 20612 příspěvků 10.07.09 10:16

Holky jděte do háje s tou vaší muší váhou!!!!! fakt.....

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 10.07.09 10:18

Mondu, aha, tak to jsem netušila, že ses málo počurávala :-)))). Tak to vážně asi nebylo tak strašný. S tou párty tě chápu, ale chlapi to asi nepochopí. Ale asi bych se na jejich názor ohledně dětí vybodla :-). Jenže zase já mám zá:,–(u - o těhnostavu do 3.měsíce nikomu neříkat… Tak babo raď… Myslím, že Pudla to praktikovala tak, že dělala že pije a dojížděl to za ní manžel :-))).

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 10.07.09 10:20

Večko, my bysme rády :-)). Ty zase prudíš těma svejma prsama :-)))))))))))))))))))))))). Ne, to nebylo myšlený jako že bysme se chlubily, fakt ne…

 
Anonymnice  10.07.09 10:23

nojo…jsem prcek…:-)))

když mě se ani k nim na párty nechce…mě ten jejich inženýrskej humor prostě nesedí. a nepotřebuju, aby do mě někdo rejpal, že nedělám tolik sportů a nejsem in a že jenom ráda vařím…a navíc…po mě by to manžel nedojížděl…páč je abstinent!! tak jsem slušně nas..a manžela…:-(( chjo…to jsem to zase podělala…proč já jsem tak upřímná a nemůžu se sakra cvíli přetvařovat a tu chvilku se nemůžu vydržet uměle usmívat…??? :-((((

 
VeKo
Generální žvanilka 20612 příspěvků 10.07.09 10:25

Raf- já vím, že to nemyslíte jako chlubení, věřím, že tak jak je pro někoho velká váha problém tak pro někoho ta hubenost taky…mám dokonce kamaráda, který bral i prášky na to aby ztlousnul, byl jak tyčka fakt.....je to nespravedlivý jako ta neplodnost…někdo může jíst od rána do večera a nic a někdo se jen podívá nebo pomyslí na něco dobrého a už jsou kila nahoře......  

Huráááá lázně vyřízený a jedu v termínu který se mi hodí - v půlce září - a do hotelu kam chci - s volným vstupem do aquaparku!!!! jéééé já se těším.......to je snad první výhoda na neplodnosti!

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 10.07.09 10:26

Tak to je pitomý, že jsou takhle rejpací. To taky nemám ráda.
Víte, co mi řekl můj drahý bratr? Tím mě teda dostal :-(. Že prý mám nohy jak terénní bažant! Já teda nemám žádný hůlky, ale tohle si teda mohl odpustit. Ranil mě, harant jeden :-).

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 10.07.09 10:27

Veko souhlas!!!! Já jsem jako dvě Monduellky a tohle s jedením a nepřibíráním je jen k vzteku!!!!!!!

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 10.07.09 10:28

Večí,to je paráda!!! Teďka už ti budu závidět 100% :-). Máš teda léto nabitý, co? Stěhování, láznění…

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 10.07.09 10:29

Dadul,zas jestli měříš 308 cm, tak je to ok :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 10.07.09 10:30

Lázně s akvaparkem…jů­ůůůůůůů závidím. Já jsem vodník, to bych si užila… pokud bych se tedy nezasekla v nějakém tobogánu…:o))

 
Mufina
Extra třída :D 12786 příspěvků 68 inzerátů 10.07.09 10:33

Večko,to je super s těma lázněma, bude to skvělý relax.  

Jinak k té váze, já právě nejsem ten typ, co by mohl sežrat cokoliv a neztloustne, spíš naopak. Jenže už několik let trpím tak trochu nechutenstvím, teda není to trvale, střídají se lepší a horší období. No a v těch horších obdobích sním třeba k obědu půlku řízku a víc do sebe nedostanu nebo si dám polívku a druhý už nedám, nebo třeba celý den nejím, protože mě žádné jídlo nezaujme. Než přišlo tohle jak říká manžel „nechutný období“, tak jsem od 15 let byla na dietách a po skleničce vody jsem měla 2 kila nahoře.

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 10.07.09 10:34

Raf :o))))) no vysoká jsem to je pravda

 
VeKo
Generální žvanilka 20612 příspěvků 10.07.09 10:42

Raf - mě jednou někdo řekl, že mám nohy jako závodní slepice…ale co je mi to platný, když břicho mám jak mišelín.  

Jo kočičky vůbec se nebojte, že byste se mě na měsíc zbavily! Mnou vybraný hotel má samozřejmě WiFi a já stejně vezu noťase :-)))))

 
Anonymnice  10.07.09 10:42

VeKo - paráda - tak to si to užij s plnou parádou a pak už vše půjde jak po másle…:-))

s váhou je to děsný - já s tím měla pořád problém, nemohla jsem přibrat ani deko a přesně znám ten pocit, že si člověk na jídlo nevzpomene nebo při pohledu na jakýkoliv jídlo se mu dokonce zvedá žaludek  -bylo to hrozný…nemohla jsem na sebe sehnat žádný oblečení…i XS mi bylo velký a dětský hadry zase měly výšivky a korálky…no děs…všechno jsem přešíívala…takže je paráda, že můžu najednou nosit velikost 36…:-)) a pomohly vlastně hormony, psychická pohoda, změna práce…

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16541 příspěvků 10.07.09 11:14

Zdar tak jsem na tehle dementni klavesnici natukala roman a ono mi to zmizelo, protoze se odpojil net :-(
zkusim to zrestaurovat

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16541 příspěvků 10.07.09 11:21

Takze:

  1. specialni pozdrav posilam Vecce, ktera mi psala; ze se ji po mne styska :-)
  2. omluvte preklepy, tady maji prehazenou klavesnici a ja jsem zvykla psat vsema 10
  3. ja a ma ovulace: kolem odletu jsem nemohla merit teplotu-nocni bqleni, nocni presun atd Prvni mereni vykqzalo teplotu 36.6, coz jsem brala, protoze to bylo o hodku dele nez jsem zvykla, vecer vysel teme pozitivni ovu test a rano teplota 37.1 a to prosim 11DC, coz je u me strasne brzo; takze jsem si zas prosla katarzi zmaru, ale dalsi den 36.7 a ted dva dny 36.4 coz je teplota predovulacni; tak nevim :-(
 

Asi budu muset vypalit, nejak se mi to honi v brise :-) tak snad jeste nekdy…

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 10.07.09 11:35

Zadarec Kadli, ty si teda závislačka…koukej se koupat, odpočívat a vyrábět děti… Tu tvou OVU NEUOVU bych asi připisovala ke změně prostředí, klima atd. Pokryjte s manžou celou dovolenou, teplota, neteplota. Hezky si to užívej.

 
Dafné
Závislačka 3788 příspěvků 10.07.09 11:44

Ahoj holky, teda chvíli tu nejsem a vy toho tolik nakrafete :-)))   Večko - lázně supéééér - konečně něco vychází podle tvých představ co.   

Debatu o snech už jsem propásla, tak se zapojím aspoň do téhle. Mě zase brácha řekl, že mám prsa jak 2 borůvky na letišti (jo a nohy, tak ty mám prý fotbalový). No a po těch letech snažení a všech možnejch hormonech mám i nadváhu. Potřebovala bych sundat tak 7 kilo.  Ale je to problém, sportovec jsem hodně rekreační a koníčky mám spíš nesportovní, ráda vařím a bohužel taky ráda jím a všechno mi chutná. Že bych se zapoměla najíst, no tak to se mě opravdu nemůže stát. Takže se musím krotit, ale moc mi to nejde.   Kadli- to jsi to dlouho bez emimina nevydržela co.  A co kotvičník, zabírá?  Na ovu se vykašli a pokrývej co to jde, užij si sexu pro radost.   Monduel- na manželovy kamarády se vykašli. Ohledně pití bych vymyslela nějaký kec, třeba jako že bereš prášky na alergii na inženýry a že se na ně nesmí pít. No a s odlišným přístupem k životu bych se bránila tím, že je to tak přece lepší že je každej jinej, prorože by byla nuda, kdyby všichni byli stejní nebo tak něco. Rozhodně se tím nenech rozházet.  S manželem to nějak urovnej a pokud tě v jejich společnosti nes­chazuje i on, tak bych se jimi fakt netrápila.

 
Anonymnice  10.07.09 11:55

Dafné - děkuji. už jsem se manželovi omluvila - jsem moc prudká a někdy fakt na pěst…táta mi vždycky říkal, že si mám dávat pozor, že na ty svoje ksichty a prudký výpady jednou dojedu…:-)

Kadli - ani nevíš, jak závidím - užívej móooře, teplíčko - nám vždycky u moře sex chutnal tak, že jsme ke konci dovolený už nemohli, protože už určité části těla bolely a pálely…:-)) zato teď- já mám takovou chuť a nemůžeme…chjo…tak si užijte i za mě - šup panáčka kotvičníku a jde se na to :-)))

 
DesperateWoman
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 10.07.09 12:11

Dadul: deníček super a vtipný :-)
Kadli: prostě pokrývejte jak se o dovolené má a šance tu je :-). pak se na obědě sejdeme 3těhny.
Mondu: teda tu váhu docela závidim :-))se mi furt zdá že přibrat jde vždycky (teda u mě), ale zhubnout… když mám furt hlad..

 
Anonymnice  10.07.09 12:30

DW- kdysi mi všichni záviděli, že jsem byla tak vychrtlá a přitom dokázala spořádat k obědu 8 knedlíků, půl kila bůčku se zelím a zajíst to dvěma větrníkama…ale já byla ase zoufalá - nepřipadala jsem si jako žena a všechno oblečení na mě vypadalo jak pytel!! pila jsem černý pivo a cpala se kvasnicovýma tabletama a stejně nic…ale teď jsem spokojená a musím říct, že jakmile mi narost zadek a faldíky na břiše (a samozřejmě prsa -Céčkový košíčky jsou miuž malý) tak se za mnou začali chlapi na ulici otáčet - a to je na tom to dobrý,  muži mají naštěstí rádi když žena vypadaá, jako žena…tak nezoufej :-)))) jo a jestl chceš trochu zkrotit hlad a chutě a přitom do těla dostat něco zdravého - tak doporučuju tableti Unilakt - já papám ty se skořicí! jedniná věc, co mi pomohla na zácpu a nadýmání a ono to zaplní žaludek tak, že ze všeho sníš jen poloviční porci - navíc to plno vitamínů a kyselinu listovou - může se to i těhu…:-)

 
Anonymnice  10.07.09 12:32

ježíš - jak se mi povedlo napsat tableti?? no to je ostuda a těch překlepů…:-))) samozřejmě myslím tablety!!

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 10.07.09 12:34

Ahoj holky,
Dadul - deníček upřímný - to oceňuju. :-) Asi to teď vyzní blbě, ale mě přijdeš pořád ještě mladá, takže houby zle. Já vím, že když bijou bilologický hodiny, je všechno jedno, ale fakt si myslím, že můžeš být ještě v klidu.   Kadlo- ahoooj na dovču. Na BT se vykašli, stejně to při změně prosředí není moc průkazný, dejte si s manželem panáka kotvičníku a  skočte na to, kdykoli bude chuť. Moře závidím a fest!   Večko- gratuluju k vyřízení lázní, vyšlo ti to náramně. Já bych jela hned.  

Jinak - má tu někdo něco něco proti inženýrům?????!!!!­!! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))

 
Anonymnice  10.07.09 12:44

Lindi - proti inženýrům v zá:,–(ě nic nemám…můj manžel je taky inža…:-)))) ale nemusím jen jednu partu inženýrů - protože si vedle nich připadám málo free, :-) a in…:-) a úplně mimo…:-)

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 10.07.09 12:48

Monduell- jojo, já vím sama, že není inženýr jako inženýr - hodně záleží na oboru, mám zkušenosti s inženýrama chemie - to jsou magoři jak nikdo  - některý v dobrým, některý ve špatným slova smyslu, ale postižení tím jsou všichni. Doufám, že jsem teď někoho tady urazila - předem se omlouvám.  

Příštích 14 dnů mám dovču, ale občas budu snad online, tak budu nakukovat. jsem zvědavá na Monduellino testování a na vás všechny.  

Páčko všem, držte se.

 
Anonymnice  10.07.09 12:57

Lindi - krásnou doffču přeji..:-)

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 10.07.09 13:07

Lindo já jsem relativně v klidu. Jen je člověk občast z toho nezdaru zklamaný, ale to je asi normální. Díky za názor a povzbuzení.  

Jo a taky se těším na Mondíkovo testování. Kdy to bude?   Sobinko čteš nás ještě? Jak to s tebou vypadá, vše v pohodě? Dej vědět, ať se má zvědavá dušička ukojí 

 
Anonymnice  10.07.09 13:12

Dadul - nevím, kdy se test už tak nějak vyplatí, ale chci to zkusit v úterý - to bude desátý den - myslíte, že už se něco pozná?

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama


Reklama