Psychika snažilky č. 122 - Téma k zamyšlení "spravedlnost"

Snažení
  • Anonymnice
  • 01.03.10

Tak tady máme velké téma na zamyšlení! Co myslíte, existuje spravedlnost? Já vždycky, když si myslím, že neexistuje, tak mě pak něco přesvědčí o tom, že jo. Proč to ale mnohdy trvá tak strašně dlouho???

Vybavuje se mi scéna ze „slunce, seno…“ Blažena získala svýho Vencu po těžkém boji s Milunou. A tak spokojeně sedí na tom dvorku plným slepičinců, vedle řve dítě, ona na sobě slušivý domácí obleček, gumáky na nohou a ruce v lavoru… :mrgreen: zastaví tam červený nablejskaný sporťák, z něj vykoukne ladná nožka v lodičce a vynoří se načinčaná Miluna, jako největší dáma. Přikráčí a předá své dávné sokyni svatební oznámení…. :palec: Tak takhle nějak si to představuju. A ono se mi to mnohokrát i tak stalo… Sice jsem čekala na to zadostiučinění dlouho, ale spravedlnost vždy každého dostihla.

A tak si říkám, že ten můj dlouhej, pětiletej boj o vlastního potomka bude jednou vykoupenej stejně!! Všechny ty, které otěhotněly na první vrz, všechny ty co si ničí zdraví drogama a těhotní jak na běžícím pásu i všechny ty kamarádky s dobrýma radama, typu: „Nemysli na to….“ A víš, kolik je případů, co si adoptovali a pak….“ :pocitac: Budou pak koukat až si povezu ten svůj poklad! Budu mít jistě „ten nejnovější a nejkrásnější kočár“ :jazyk: a v něm ten nejkrásnější uzlíček štěstí (myslí si snad někdo, že nebudu mít nejkrásnější dítě na světe??? :pankac: ) ! Vedle sebe skvělého chlapa, kterej nebude žádnej sebestřednej sobec. Ale chlap s velkým „CH“, protože kterej jinej by s ženskou zvládl tolik útrap kolem plození (dneska je ten den, vzal sis vitamíny, netopil sis v autě do sedačky, tak šup…polštář pod prdel, nohy nahoru, ne miláčku dneska nemůžeme, štři munici - dneska ještě není ta správná teplota… :zed: )!?!? Navíc už nebude baby boom..takže si budu moct vybrat porodnici, kterou budu chtít, nebudu rodit na chodbě v provizorních podmínkách. Dostanu se s kočárem do prvního busu, protože tam nebude obsazeno dalšíma 2 kočárama! A všichni budou z toho našeho prcka úplně vyprdelený, protože ostatní kamarádky, známí a rodina už budou mít ty zlobivý velký děti, kterým už ke hraní nebude stačit žužlání plíny :andel: . Všichni se budou rozplývat nad těma krásnýma míchanýma vejcema v naší plíně a ne nad těma zlobidlama, který jsou samá ruka, samá noha, upatlaný ale s chytrýma řečma o tom, že teda „teto, takovej starej mobil jo…?? Vždyť ty tam nemáš ani mp3!??!“

Já prostě vím, že i tady ta spravedlnost existuje a budeme moct brzo všem oznámit tu radostnou novinu, že taky už čekáme potomka…a taky věřím, že až se to jednou povede, tak to rozhodně bude v době, kdy na to určitě budu myslet i chlupama!!

Tož a teď mudrujte, jak s tou spravedlností!!!?? :jazyk:

Hodnotilo 11 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »
 Váš příspěvek
 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15410 příspěvků 03.03.10 12:20

Jůůů já jsem první :-D
Mondí, zvolila jsi těžký téma. Myslím, že spravedlnost není, ale když se někdo snaží, tak se mu to vyplatí…

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 12:26

no teda Mondí uplně sem si představila jak tlačím tan nádhernej kočár a užívám si ten poklad :mrgreen: :mrgreen: … a spravedlnost si myslím je ale divně se ukazuje čekala bych se se někdy ukaže dřív ale jinak Deníček super moooooooc chválím :kytka: :lol:
Andí hcg super aspon si to myslím nemam představu kolik to má byt ale je to pozitvní :-D :-D

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 12:27

a Andí uprav si podpis ne :lol: :lol: :palec:

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15410 příspěvků 03.03.10 12:34

Já se bojííííím (vyklepanej smajlík). :-D

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 12:35

tak si ho upraviš až budeš od doktorky vědět na 100% ze je to vše OK :palec: :-D

 
Borča
Závislačka 3671 příspěvků 03.03.10 12:36

Píšu do starého deníčku a najednou je tu nový. 8-o
Mondí krásnýýý a i já si představila jak strkám ten nejnádhernější kočárek s tím nejkrásnějším mimoušem a všichni jsou z nás hotový. :hug: :palec: Spravedlnost? Svým způsobem je, ale někdy se musí jít naproti. :wink:

Andiku hodnota je krásná. Ber to, že je v termínu MS. :palec: :potlesk: JE TAM :dance: :dance: :palec:

 
Anonymnice  03.03.10 12:41

Andýýýý - ty fooole hcg 225…no bomba!!! Tys vyhrála vaječňák…v den, kdy je tady novej deníček…no takhle to má vypadat! těhnovlna začíná - už se těším na to tsunami!!!! :dance: andy drž se, opatruj se… :palec: :kytka:

Markí - já doufám, že spravdelnost je a celá naše parta si jednou na tohle vzpomene, až si povezeme ty naše poklady s hrdě vztyčenýma hlavama!! :dance:

 
Anonymnice  03.03.10 12:48

jo a jinak…začínám mít takový pnutí v břiše…jako 2 dny před ms :nevim: :-? tak asi bojim!! :oops:

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 12:50

Mondí to tak být přece vubec nemusí :palec: :palec: stále držím a nepouštím :kytka:

 
Borča
Závislačka 3671 příspěvků 03.03.10 12:57

Mondí mondule se zavrtává a dělá si řádný prostor pro svůj pobyt. Potřebuji si udělat utulný apartmán. :kytka: :palec: :wink:

 
Anonymnice  03.03.10 13:01

no holky díky…já vím, že asi plaším brzo…ale znáte to! Markí - nepouštěj! :mrgreen:

Borčo - tak pořádnej byteček, jo…tak já mu teda rozepnu ty kalhoty…třeba je mu těsno, že? :lol:

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 13:03

Mondí To si piš že budu držet a nepustím :palec: :palec: taky doufam že mě ta BT vydrží :wink:
povol kalhoty a nechej ho vrtat dyt tam ma byt 9 měsicu tak to by bylo aby se dobre nezabydlel :lol: :lol:

Příspěvek upraven 03.03.10 v 13:04

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 03.03.10 13:11

Mondí krásnej deníček, úplně jsem se zasnila, už jsem se s tím kočárem viděla! A já ti taky držím všechny palce, vždyť víš… :kytka:
Andí super!!!! Nemusím ti říkat, že do tabulek zapadáš, to sis určitě sama vygooglila, jak tě znám :mrgreen: Takže se to vyvíjí slibně, pozítří bych šla na tu krev znova, abys viděla, jestli se hodnota navýšila, zatím ti potichoučku gratuluju :kytka:

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 03.03.10 13:18

Žádám, aby mi Mondislava Embryozavedená věnovala svůj tisící příspěvek, neb nejvíc palce jí držím já!!!!!!! :palec: :palec: :palec: :mrgreen:

 
Anonymnice  03.03.10 13:22

Dadul - a budeš mít na sobě červený kostým a tááákle velkej klobouk jako Miluna, až povezeš ten super kočár??? :mrgreen: :lol: a já si teda ten tisící příspěvek ohlídám a věnuju ho jen a jen Tobě!!! a jsem zvědavá, kdo jako bude nejvíc žárlit!!?? :jazyk:

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 03.03.10 13:28

A víš, že klidně i tepláky… hlavně že si ho povezu a bude můůůůůůůůůůůů­ůůůůůůůůůůůůů­ůůůůůj a budu si připadat jako největší borec na světě :mrgreen: Mohla bych na ten kočár přidělata místo houpajících se hraček použité negativní TT :mrgreen:

 
VečKa  03.03.10 13:33

Mondí - díky za deníček! Optimistický :-) to se docela hodí po hodnotách hCG u Andí :-)

Andí - když už jsi otěhotněla ty, která jsi si jezdila pro spermie až do zahraničí, tak prostě otěhotním i já co si jezdím pro spermie jen přes Prahu!

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 03.03.10 13:39

Večko to víš, až se jednou někdo Andí zeptá… A to bylo plánované těhotenství?… Asi bych vyprskla smíchy, protože způsob Jáchym byl naplánován i do nejmenších detailů :palec:

 
Borča
Závislačka 3671 příspěvků 03.03.10 13:48

Andi je důkaz toho, že MYSLI NA TO :palec: …nese své ovoce :mrgreen: …zvlášt ve stylu Jachym :mrgreen: :mrgreen:
Večko svým cestováním přes Prahu to prostě dáš. :palec:
Mondí jo jo je potřeba mít řádně zařízený pokojíček :mrgreen: :mrgreen:

 
Anonymnice  03.03.10 13:56

Večko - když jsem psala tenhle deníček, tak jsem myslela hlavně na Tebe…to jsem byla v ráži po těch Tvých výsledkách…takže Ty už si koukej nacvičovat parádní vyšlapování s kočárem :palec:

 
danielle74
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 03.03.10 13:58

Krásný den všem!
Mondí děkuji za krásný deníček, přesně vystihuje moje pocity. A bříško musí pnout,děloha se zvětšuje a vazy natahují.
Andí to je parádní hodnota HCG.Opravdu.Vyhrála jsi 1.cenu. Vaječnák je tvůj. Teď už ať tak je srdíčko! Držím pěsti, mocně!

Já jsem po službě, a od rána mám takový smutek, ale nechci vás otrávit, jen se fakt cítím blbě a do breku. Kolegyně, podotýkám, že otěhotněla hned jak vysadila antikoncepci, já byla tehdy velmi z toho raněná, tak byla v pondělí na ultrazvuk ve 20. týdnu a zjistili jí u mimča vrozenou srdeční vadu a musí na potrat. Je mi jí tak líto, vážně. Já ji to přála, chodila furt do práce a my jí říkali, ať sedí doma. Ach jo. :cry:

 
Borča
Závislačka 3671 příspěvků 03.03.10 14:25

Dani to je síla. 8-o Doma by to stejně neovlivnila. Ať se holka drží!!! :hug: …Spravedlnost je ta, že i když otěhotníme přirozeně, hned či po IVF, tak jistota, že to bude zdravé a za 9.měsíců je fakt nejistá. :think:

Ted už jen 2. a 3. místo :palec:

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 14:31

Dani ahoj :mavam: to co se stalo tve kolegyni me mrzi :-( ale bohužel to se stáva … my tady bojujeme čekáme a brečíme a zese čekáme a zase brečíme a vlastně když to přijde tak zase šílíme aby to bylo zdrave jak píše Borča chjo … ale nesmíme se zaleknout ani bat musímě věřit :palec:

 
Anonymnice  03.03.10 14:33

Dani - nedivím se, že jsi z toho smutná…tohle musí být hrozný! nelze, než popřát hodně síly Tvé kolegyňce!! :andel:

jo…asi se u mě začíná projevovat těhu demence…začínám věřit tomu, že těhotná jsem…chtěla jsem po manželovi zjistit jméno jednoho našeho klienta a asi po čtvrt hodině se ho ptám, jestli mi to už zjistil a on na mě koukal, jak tele na nový vrata a myslel si, že si z něj dělám srandu…to jméno mi řek hned pár minut poté, co jsem se ho ptala…no prostě trochu mimo :mrgreen: 8-o :oops:

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15410 příspěvků 03.03.10 14:38

Mondí, mne pne břicho už týden, takže to je určitě dobrý znamení :palec:
Večko, razím heslo „hlavně nic nenechat náhodě“, a věřím že i tobě tohle heslo přinese ovoce, teda mimino. Hrozně ti fandím, teda vám všem, ale Večka je teď prostě na řadě (Mondí nepočítám, ta už se zavrtává).
Já jsem se právě vrátila od Dr., mám utrouše, zavádět ráno jeden, večer dva. Na utz mám přijít 25. března. Do tý doby sice zhebnu nervama, ale aspoň už by mělo být srdíčko.
Dani, tohle musí strašně bolet. Ta ztráta. Jediné štěstí je, že se jí otěhotnět podařilo rychle, takže snad se znovu podaří stejně tak a tentokrát bez problémů. Ale je to fakt těžký. :-(
Dadule, to je jasný, že už jsem to progooglovala. Dokonce jsem našla kalkulátor, kde ti to zakreslí do grafu a vidíš, jestli jsi v povoleném rozptylu :lol:
Markí, ta tvoje teplota je velkej, favorit, já mám taky pořád 37,1, takže na tebe taky hodně sázím :wink:
To by v tom byl :cert: , abych vás tu všechny nenakazila…
A ten vaječňák, je jasný, že vzhledem k tomu, že jsem sice otěhotněla mezinárodně, ale za to přirozeně, tak na něj nemám nárok. To je jasný, takže moc ráda ho přenechám pro první těhotnou CARevnu.

Příspěvek upraven 03.03.10 v 14:51

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 03.03.10 14:49

Teda Andí tak si o něj bojovala a teď by ses ho chtěla vzdát? No to néééé! V úterý ti cenu předám! Ovšem je jasný, že každá z nás si sebou vezmem panáka do kabelky a ty nám ho pěkně tajně rozliješ :pankac:

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15410 příspěvků 03.03.10 14:50

Mondí, no vidíš, demence je další příznak. To je jak když mne Teres napíše že se vdává v červenci a já se jí zeptam, proč se vdává v prosinci :mrgreen:

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15410 příspěvků 03.03.10 14:52

Tak jo, já do něj naplivu a pak vám to rozleju. Kadle teda ne, aby z toho neměla double-chobotnici :mrgreen:

Příspěvek upraven 03.03.10 v 14:52

 
Anonymnice  03.03.10 14:57

jezžíš, jak tu píšete o tom vaječňáku, tak se mi normálně sbíhají sliny a takovej vaječňák s těhu plivancem…no to bude megadobrota :mrgreen: :dance: :pankac:

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15410 příspěvků 03.03.10 15:03

No Mondí, ale tobě už tam plivat nebudu muset :-D A stejně by byly lepší plivance od Kadly, protože ty moje jsou zatím takový v plenkách :-D

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 15:49

Holky jela sem ted busem domu a tak sem se zamyslela až celá tahle psychika jela tim busem semnou :mrgreen: :mrgreen: tak moc na vás myslím :mrgreen: se pak usmívam a připadám si jako debil :-D ale když to sluníčko tak krásně svítí a tady tolik optimismu že se prostě usmívat musím :lol: :lol:
Andí to teda do 25 března budeme mít všechny ukousany nehty :lol:

 
Anonymnice  03.03.10 16:00

Andy a já chci taky plivanec…pro jistotku :mrgreen: **
Markí**…Ty na nás takhle myslíš…to je krásný! no musíte za námi do Prahy někdy dorazit!! to bude mejdlo!! :dance:

 
Echa
Povídálka 25 příspěvků 03.03.10 16:25

Mondi a ostatní holky - tfuj, tfuj, tfuj - to jsou plivance pro štěstí. To jsou teda hodně optimistické zprávy, držím pěsti všem nejžhavějším adeptkám na vaječňák. V úterý se asi přidám a budu mít v tašce nachystaného panáka, Dadul.
Mám radost za vás za všechny. Mrzí mě kolegyňka z práce, ale jak bylo řečeno, chození do práce asi příliš velký vliv nemělo … kdo ví :nevim: .
Co se týká tématu v deníčku, tak dle mého názoru spravedlnost je, akorát většinou přijde ve chvíli, kdy my už ji nevidíme. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě.
A kočárek? Ten ve snu tahám od svých cca 22 let, kdy jsem viděla úplně exkluzivní v brněnské Stonožce zelený prostorný (hlavně prostorný, bo ty skořepiny, co teďka frčí, jsou podle mě celkem na nic) s medvídkama. Takový sehnat tady v Práglu, to bude zážitek. Ovšem teď to není v mém případě aktuální.
Jinak jsem zjistila, že na Ládví, kde teďka bydlíme je prodejna kočárků - nových i second hand. Doporučuji pro nastávající maminky :-) .

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 17:09

Mondí no jo no myslím a někdy dokonce jste s nama v ložinici ještě že to dodavatel neví byl by celej říčnej :mrgreen: :mrgreen:

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 17:10

jdu si upravit podpis :-D c tím Carem to totiž nebude tak horky jak jsme chtěli a jak jsme si to představovali :-( chjo … musíme to ještě chvilku nechat na přírodě :wink:

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 03.03.10 17:18

Já jsem vám zapomněla ukázat mojí žlutou MB

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 17:21

ty joo Dadule ta je dost luxusní :palec: :jazyk:

Příspěvek upraven 03.03.10 v 17:22

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15410 příspěvků 03.03.10 17:22

No Dadule, ta vypadá luxusně. :palec:
Markií a proč odkládáte?

Příspěvek upraven 03.03.10 v 17:22

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 17:23

Andí kvuli penězum .. jsme dost zasekani ted s hypotekou

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 03.03.10 17:26

Jednou jsem dělala něco podobnýho, ale to bylo tvarohové… Kdo chce, nechť se dostaví, v lednici je ještě půl pekáče.

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15410 příspěvků 03.03.10 17:31

Jéžiši, no to vypadá taky úžasně. Holky tohle mi nedělejte. Se tu cpu cottagem, což je teda v porovnání s buchtičkama pěknej blevajz. :poblion:
Markií, aha :-(

Příspěvek upraven 03.03.10 v 17:47

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 17:34

Andí třeba se to štěstí unaví a sedne na nas :wink: třeba ted si říkám že by ta teplota mohla vydržet :wink: a když ne tak si to budu říkat zase další měsíc :lol:

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15410 příspěvků 03.03.10 17:48

Markií ten kotvičník dodák používá? Vy byste vlastně teď měli jít na kontrolní spg ne? Nějak se mi to plete…
Ani nevíš, jak bych ti to přála :srdce:

Příspěvek upraven 03.03.10 v 17:49

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 18:01

Andí mudr nam říkal že na kontrolní spg máme jit na konci ledna nejdřív a je už březen :-) nějak nam to vypadlo z hlavy :-) dodák se cpe vším možným a v CARu nam dali nejake doplnky :-) a Andí díky :srdce:

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 03.03.10 18:09

Markí já myslím, že nevypadlo, že máte spíš třeba obavy z výsledku. Naprosto to chápu. Nebo se mýlím… :nevim:

 
danielle74
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 03.03.10 18:18

Dadul parádní mondibuchta, mnam, dala bych si, zaběhnu do Prahy, čekej mě. Já se přiznám, že neumím péct, jsem v kuchyni dřevo.
Marki nesmutni, peníze našetříte, my jdeme stavět a taky potřebujem každou korunu, bez jednoho platu to pujde dost těžko.
Andi myslím na tebe a fakt držím všechno co se dá. Do kontroly, prosím tě, netestuj, dej nožky nahoru a zkus vydržet v klidu. Musís mít nějaké vitamíny, zaváděj Utrouš a nech se obskakovat.

Já teď vstala, jsem jak praštěná, zdálo se mi, že máme plnej obývák koťat, úplně malých, a já je pořád honila a krmila. No sranda.

Příspěvek upraven 03.03.10 v 18:19

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 03.03.10 18:21

Dani až budeš před barákem, tak mě prozvoň, máme rozbité zvonky :lol:

 
danielle74
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 03.03.10 18:23

Dadul jasně. :mrgreen:

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 03.03.10 18:27

ne ne Dadul není o strachu :-) dodák chce vědět jestli se to zlepšuje nebo je to stejny ale fakt ma tolik prace což není až takova omluva že se na to zapomnělo :-)
Dani jasně že se pokusíme našetřit , my dostavěli loni takže než se to všechno zaběhne a poplatí se co ještě ma tak pak se bude šetřit ale mysleli jsme si že to bude dřív :lol: jsem ještě tak nějak v bojovné náladě ikdyž s příchodem mrchy si říkám že s tím praštím asi tak jako vy :mrgreen: ale dodak mě prozradil že kdysi davno jednu oplodnil ale že ona to nechtěla tak si říkam že se to třeba spravi :mrgreen: naivní co ? :mrgreen: :mrgreen:

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 03.03.10 18:42

Markí tak promiň, byla jsem vedle. :kytka: To víš, peněz není nikdy dost, my taky nejsme žádný pracháči a žijeme z výplaty do výplaty a když něco našetřim, tak to dobrosrdečně půjčim, ale nikdo nechce vracet. No to už tu bylo. Taky proto se upínám na IUI a do IVF se mi zatím nechce v podstatě jen kvůli financím.
Dani a mám ti připravit ještě něco extra dobrýho? jo a nezapomeň se stavit u řeky, čapnout čápa za hnátu a dotáhnout ho sem. :mrgreen:
Chtěla jsem se tě zeptat, jak celkově bereš manželovi kluky. Můj má jednoho 16ti letého, dokonce jsem mu ho sama vypátrala, když se několik let neviděli, ale začínáme z něho být v rozpacích. Já jsme zpočátku byla nadšená, že jsem ho našla a udělala tak manželovi velknou radost, pak došlo u mě vnitřně na žárlení (dokonce jsem si představovala jak si ho vyrábí s bejvalkou, no debil no :mrgreen: ), to po čase přešlo, ale nelíbí se nám jak je vychovanej, takže když má přijet, tak z toho nemáme dvakrát radost ani já, ani muž. :nevim: ale doufám, že to je jen tou jeho pubertou a že ho to přejde.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 28 Další »

Reklama


Reklama