Psychika snažilky č. 134 – hlášení ze srazu

Snažení

Poslušně hlásím, že během srazu se nic zvláštního nestalo. Jen... Soukám se do džínů (sakra, zase jsou nějaký těsnější a těsnější) a jdu přebalovat Viki. Zazvoní Večka a z ospalého dopoledne je najednou príma začínající den.

Krmíme Viki hruškovým pyré… 90 % hruškového pyré ve Viki, zbytek na brýlích Večky.

Přijíždí Andík, zase mi to nedá a pořád po očku koukám, jak je moc hezká.

Manžel se loučí a odjiždí (protože tam jsou holky tak nedělám teátr, ale brzo mě to mrzí, už jak se zaklapli dveře tak se mi stýská, bych ho bývala pomačkala víc.)

Za zmatku mi vlastním vyjíždíme za koňmi. Koně se Večce a Andíkovi líbí, dokonce tak moc, že holky nevnímají, že jsou nalepené na elektrickém ohradníku. Musely dostat ránu, ale koňské držky vyžadující další a další kousky chleba (který holkám došel) byly asi pro Andíka a Večku hrozivější než pár voltů z pásky…

Pyšně je vedu k mému hřebci – hřebec špinavý, no možná spíš zprasený, jako hodně moc Kadel… roztrhl deku… debil… má hroznou radost, že mě vidí, tak kouše do ohrady a pohazuje hlavou. Už znalá věci zaparkuji kočár s Viki v dostatečné vzdálenosti. Po tom co Večka a Andík vidí jak mě miláček vítá tak se zaparkují ke kočáru s výrazem, jako že je v ohradě Tyranosaurus Rex …

Vyvádím T-Rexe z ohrady… jsem roztržitější více než obvykle, proto se mu povede vyškubnout mi vodítko, když se z čisté radosti vzpíná na zadní… debil… chytala jsem vodítko, tak jsem neviděla výrazy Andíka a Večky.

Kůň rychle chycen, poměrně spacifikován, odveden do stáje… vyhlížím Večku a Andíka… myslím, že jsou stále zaparkovány v bezpečné vzdálenost.

Vyjedu s koněm na krátkou vyjížďku, milé tety, že budou vozit kočár s Viki… zjišťuji, že nemám mobil. Bez mobilu nikdy nejezdím na vyjížďku – mobil je v kočárku… jdu k holkám, ať mi ho podají… chvilka zaváhání a zhodnocení situace. Pravděpodobně rané těhotenství Andíka rozhodlo o tom, že se Večka hrdinně blíží ke koni a podává mi mobil.

Jedeme domu… Viki dostane oběd (80 % zeleniny ve Viki, zbytek na mém obličeji – Večka a Andík se vzpamatovávaly ze šokujícího setkání s hloupými lichokopytníky).

Nakládáme končetiny.

Zapomněla jsem na sůl.

Přijíždí Kadla a Mili a za chvilku Lapi.

Bereme kočárky s dětma a pošukčubu na procházku. Večka je doma a má instrukce otevřít Madličce a dát končetiny do trouby… (ne svoje, kuřecí).

Zapomenu vyndat zpod kočáru igelitový pytel se psím hovnem, abych se druhý den mohla divit, co to je z toho kočáru za smrad.

Přijdeme, končetiny krásně voní po celém domě (kuřecí, Večky ale určitě taky).

Přijíždí Madlička.

Řešíme veškeré problémy lidstva, ale upřednostňujeme pro nás nejzávažnější problém a nejvíc bolavý – Večku, darovaná vajíčka, LPS… je mi z toho ouzko, tak moc ouzko, že zapomínám na končetiny, na ty kuřecí… a to mi Večka chtěla pomoci je otáčet a já ji debilně vyhnala ať si sedne, relaxuje… se postarám ne? Zvládnu si pohlídat nohy… no evidentně ne… vytáhnu černé nohy.

Všichni mají hlad, asi fakt velký hlad, protože černé nohy snězené.

Zapomněla jsem k nohám udělat salát.

Madlička chystá svůj úžasný dort… dá ho do trouby.
Opět řešíme veškeré problémy lidstva… a zapomeneme na úžasný dort… úžasný dort je černý, ale nutno uznat, že méně než nohy. Madlička je naštvaná (a tím pádem hrozně roztomilá), ale dort je strašně moc dobrý.

Zapomněla jsem dát na stůl sýry.

Kecáme, drbeme, řešíme, popíjíme víno a kolu a nutím holkám vanilkovou vodku. Nechtějí a já teda jí sama pít nebudu… nic jsme nevydrbaly a nic nevyřešily a ani se neožraly.

Zapomněla jsem pustit porno.

Nevím jak, ale přijde řeč na moje boty… rozzáří se mi ksicht jako měsíček a nadšeně svlékám kalhoty (k těm botám se vytahané džíny nehodí) a dělám přehlídku kozaček a lodiček. Zpětně nevím, jestli byly holky paf z těch bot nebo z mého svěšeného zadku v opraných kalhotkách.

No, ale to je jedno, jsem byla v rauši, že můžu ty moje krásky ukázat… (zde se nejedná o žádné končetiny bohužel, ale o obuv).

Odjíždí milá Kadlinka a Mili. Zapomněla jsem jí dát kytku, co jsem pro ní měla… ale ještě jsem ji stihla u auta.

Nutím Večku a Madličku pít vodku… Večku jsem přemluvila, že když exneme 3 vodky, tak se šestka určitě povede… exujeme poctivě.

Rozhodnuto, že se jde spát. Já, Madlička a pošukčuba jdeme ještě na noční procházku.

Chceme vlést do rozestavěného baráku (nápad vzešel od pošukčuby), ale jsme málo opilé a vůbec, takže se zcela nudně oblečeme do košilek, pižámek a spinkáme.

Lehám si vedle Večky, slyším, jak spinká a přemýšlím, co pro ni můžu udělat víc, než jen s ní doufat. Zavřu oči a vysílám obvyklou prosbu jako každý večer, ale tentokrát je to jiná prosba než obvyklá o ochranu Viki, prosím ať už se ta milá Večka konečně dočká… sakra… ale honem :-)!

Ráno zapomínám dát holkám kytku a Večce bio uherák :-)

úúplně normální sraz, beru to jako trénink na příští pořádnou jízdu :-)

Hodnotilo 4 lidí. Score 3.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 40 Další »
 Váš příspěvek
 
Teres
Ukecaná baba ;) 2478 příspěvků 16.02.11 08:22

deníček perfektní, hrozně mě dojal, bulím tu nad spisama.A nevím, jestli to byl od Mišmišky záměr, nebo jsem už magor.Holky, miluju vás, jste úžasný a musí nám to prostě všem vyjít, jinak by ten svět byl fakt hrozně nepsravedlivej!!!

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 16.02.11 08:31

MišMiš - tak opět jsi nezklamala a pobavila jsi mě :-) jen si ještě zapomněla, že ráno jsi se probudila vedle upíra krejčího :-):-):-)

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 16.02.11 08:35

Teres - mě MišMiš dojímá pořád, kdykoliv se na ní kouknu, tak vidím, jak má v palici jen mojí neplodnost a trápí jí to…a když jsme byli u nich a já si chovala Viki tak její emko na mě koukal a já úplně přesně viděla co se mu honí hlavou…sakra jak se může tak radovat z naší malý, když ona tak strašně chce svoje…

V pátek si na výsledky imuno voláš? nebo sem jedeš?

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 16.02.11 08:36

A dneska fandím Ctiradovi!!!!! Andí a hlásím se o první SMS s pumpou jako hovado!!!

 
ish
Kelišová 5353 příspěvků 16.02.11 08:38

Tý woe, bomba deníček! Taky mi vlhnou oči, holky já su tak ráda, že se máme :hug: :hug:

 
Laduša
Kelišová 6536 příspěvků 16.02.11 08:42

Mišmiš - krásnej report :palec: , pobavil i pohladil :huban:

 
Teres
Ukecaná baba ;) 2478 příspěvků 16.02.11 08:53

Veko-no jo, Mišmiš je super baba s velkým srdcem. je dobře, že člověk zná takový lidi. Můj emko teď právě odpískal víkend na šumavě, protože nechce poslouchat kecy jednoho kamaráda naprosto opačného ražení- čekaj první mimino a vzhledem k tomu, že se tahle osoba chlubí úplně vším a vždycky, radši se mu vyhnem. Jen mě překvapilo, že z toho má trauma už i emko, furt mi vnucoval, že se přece nemůžu přestat stýkat s lidma, který mají děti. Ale tenhle člověk jr asi i na něj silnej kalibr. Do Imumedu volám,jsem nervózní už teď, že se nedovolám, přislo mi, že na to, že se tam má volat jen od 7 do 8.30, tam je moc lidí lačnej po informacích. Máš nějakou zkušenost?
Andí-pump rules!

 
ish
Kelišová 5353 příspěvků 16.02.11 08:55

V kolik Andí jde?

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 16.02.11 09:00

Teres - taky jsem si tam volala takhle na čas, taky to bylo nějak ráno a v pohodě, myslím, že na druhý pokus jsem se dovolala.
No já si jdu pro výsledky v pondělí, že by tam byl nějaký problém, který by se musel třeba měsíce léčit si vůbec nepřipouštím......a jestli to tak bude, tak dám za psychnu majlant…
Ish - Ctirad bude dneska k obědu :-)

 
Markí1
Závislačka 4512 příspěvků 16.02.11 09:01

:mavam:
super deniček taky sem uronila slzu :-) jste super a hodně věci se s vama zvlada mnolep lepe :-) sem rada že jsem narazila na PS a kurnik taky přeji Večce at ta 6tka vyjde :huban:

Andi ty jo ty nespis od 4 ale nedivim se tak držím vše at je tam srdicko a hned napiš Večka se hlasila at hned vime :kytka:

nam dnes rano dojeli delnici a delaji nam stresni okna :-) na silnici sklinka a všechny auta zaparkovany pred barakem a do toho si jede sypač se soli :-) takze u nas neni posoleno to nas budou mit sousedi tuze radi :lol:

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32345 příspěvků 16.02.11 09:02

Nazdar. tak dneska semi docita dobre (stzary denicek vzdava)
denicek je super super super :potlesk: :potlesk: :potlesk: :pankac: :pankac: :pankac:

na Vecku myslime vsichni, myslim, ze v PS trha rekord v kategorii IVF. Mismis predava putovni pohar :-) Jeste by se mela pochlapit a zacit soutezit i v kategorii nativu a darovanejch :-)

Holky ja budu mozna pracovat, byla jsem na pohovoru. Mozna semtam nejaky zaskoky na dovoleny a tak. ale je to dost vostry, ta MUDra to bere dost zhloubky, vsechno umi, byla na vsech kursech, rozhodne to bude narocnejsi, nez jsem myslela. Pristi tejden tam jdu na den na ukazku ordinovat a ona mi pak povi, co si o me mysli. A tusim, ze to bude „tak bohuzel, to byste mi tady udelala kulnicku na drivi, jste moc tupa a nic neumite, nashledanou“ :-) No nastesti vzhledem k tehnostavu mi na toim tak moc nesejde.

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 16.02.11 09:08

Pudli - no právě, že všechny myslej na mě a nemyslej na TO, proto se jim tak „dobře“ těhotní. No a já myslím na TO a proto to nejde :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tak nová práce jo? To brzy co?… :think: :think: :think:

 
Brandubh  16.02.11 09:14

Všechny zdravím! :mavam: :mavam: :mavam:

Nový deníček je super! :palec: Pobavil i dojal! :hug:

Ish - mám velkou radost, že tě konečně uznali zdravou a doufám, že imuno dopadne na výbornou! :dance:

Andí - :hug: Myslím na tebe, ať tam je pumpa jak hovado a nebo klidně i dvě. :mrgreen:

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 16.02.11 09:16

Kandidátky na MASÁK
Nisena – alergie zmizela, 15. 2. výsledky odběrů, 23. 2. Apolinář přemluvení k IUI, duben, květen IUI
Graz – MS 9. 2., 18. 2. KO - KET 02/2011, pak případně nativy s clostíkem
Večka – MS 10. 3., 21. 2. výsledky imuno, 24. 2. CAR, 25. 2. konzultace LPS, březen/duben 6.IVF
Ish – MS 9. 2., imuno výsledky 3. 2. – musí se opakovat odběry, SPG OK, do 14 dní nové imuno, pak 3.IUI 02/2011, 2.IVF+PICSI 03/2011, Wobenzym
Axina – 14.1. LPS, 17. 2. CAR, 17. 2. Imuno, 7.3 kontrola u Fanty, následuje IVF
Belča – únor spg + konzultace, březen IUI, pak 4.IVF
Teres – MS 9. 2., 1.IVF+PGD – 9.12. revize, 18. 2. výsledky imuno, psí mimino, v březnu IUI
Jitkule – březen/duben 3. IUI
Lapi – 14. 1. KET – hcg negativní, Imumed, 22.2. pohovor, 24.2. odběr
Brandubh – 25. 2. CAR – nafasování píchadel na IVF+PGD
Suvik – plán 1.IVF – Fostimon, krátký protokol, 28. 1. //, 15. 2. revize :-(
Dafné – si tu necháme, nikomu jí nedáme
Laya – 8. 2. // - Milada, 22. 2. UTZ
Pudla – 6. 2. // - Vanda, 21. 2. 16:30 UTZ Daněk
Andí – 16. 1. // – Ctirad, 16. 2. UTZ
Laduš – 1. 1. // – Králík, 24. 1. UTZ srdce jak zvon, Králík má 7 mm, 6tt+3, 31. 1. Králík má 13mm, 10. 2. KO 2,5 cm 9tt+2, 21. 2. odběr na NT screening + normální UTZ

MASÁK
Markí – 26.12. // – Albína Ježíšková, 14.1. UTZ pumpa, 6tt+2, 27. 1. Albína 2,5 cm 8tt+5, 3. 2. Albína OK, 25. 2. NT screening
Bel – je to KLUK, termín porodu 27. 3.
Dadul – je to KLUK, termín porodu 23.2. a 26.2.
Kadla – učí nás po nocích vařit, sledujte pravidelnou noční relaci Ano Kadlo!

Příspěvek upraven 16.02.11 v 10:05

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 16.02.11 09:18

Kdy se vylodí Pádlo?
Smilla 10.02.2011 ve 23:50 :jazyk:
Betty B 11.2. praskne voda :jazyk:
VečKa 13.2. :jazyk:
Kadla 14.2. :jazyk:
Suvik 15.2. :jazyk:
Mišulinka 16.2.
Brandubh 17.2.
Markí 18.2.
Laya 20.2.
Pudla 22.2 v 02:20
Ish 22.2. ve 22h
Lapi 23.2.
Axi 24.2.
Laduš 25.2., sakra mi to Axi trhla
Nis 26.2.
madlicka 27.2.
Belča 28.2.
Andí 1.3.

 
Teres
Ukecaná baba ;) 2478 příspěvků 16.02.11 09:23

Kdy se vylodí Pádlo?
Smilla 10.02.2011 ve 23:50
Betty B 11.2. praskne voda
VečKa 13.2.
Kadla 14.2.
Suvik 15.2.
Mišulinka 16.2.
Brandubh 17.2.
Markí 18.2.
Laya 20.2.
Teres-21. 2.
Pudla 22.2 v 02:20
Ish 22.2. ve 22h
Lapi 23.2.
Axi 24.2.
Laduš 25.2., sakra mi to Axi trhla
Nis 26.2.
madlicka 27.2.
Belča 28.2.
Andí 1.3.

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 16.02.11 09:25

Mišmiš, to je vtipný a dojemný jak Kadla :mrgreen: Mrzí mně, že jsem přišla o tu přehlídku botek :lol:
Mišmiš ještě že tě holky překecaly, ať to sepíšeš, ty jseš fakt talent :huban:

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 16.02.11 09:33

Večko, jasně že sms půjde tobě :huban: Holky stejně jsem nad tím přemýšlela, dneska když jsem čučela do stropu a říkala jsem si, kdyby byla revize, tak já jsem nějak mnohem víc v klidu, protože vím, že vy mi zase pomůžete. Vůbec nemám pocit, jak kdybych tam šla já sama a týkalo se to jenom mne, ale že to štěstí i neštěstí je takový společný. Sakra stal se ze mne komunista. :mrgreen:
Ten sraz byl fakt hrozná pohoda, když se na Mišmiš podívám, tak vidím, jak jí v hlavě šrotuje, jak jen by mohla Večce pomoct. Je to úžasný.

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 16.02.11 09:36

Pudlo, tak to by bylo super, kdyby to vyšlo. A manžel by hlídal mládě?
Teres a jak ty to máš s tím IUI? Kdy se to rozjede?

 
Laduša
Kelišová 6536 příspěvků 16.02.11 09:36

Mišmiš - mohla bys dělat Večce náhradní matku, když ti ty děti teď tak jdou :think: :huban:

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 16.02.11 09:38

Andí - já si zase představovala, jak vylezeš z tý ordinace a klepajícíma rukama jako jsi mi ukazovala test mi ťukáš tu SMS :-) že Ctirad je na místě :-)

Příspěvek upraven 16.02.11 v 09:40

 
Laduša
Kelišová 6536 příspěvků 16.02.11 09:38

Dadul - tak UŽ?
Andí - jaká revize? Já na žádnou společnou revizi nejdu, to už jsem měla s Večkou :evil: …teď jdu max do komunistický společný pumpy!!! :huban:

 
ish
Kelišová 5353 příspěvků 16.02.11 09:48

Andí jako správný rejpalista do tabulky u mě - pokud bude IUI, tak bude třetí celkem, letos první.
Ale hlavně, už ať je poledne!

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 16.02.11 09:49

A kdepak máme Suvika?

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 16.02.11 09:55

Něco pro Dadul
http://zpravy.idnes.cz/…-/domaci.asp?…

 
axina
Echt Kelišová 8312 příspěvků 16.02.11 09:59

Nazdár, tak deník jako vždy super, Mišmiš opět si nezklamala :palec:
jo a jestli já mám Axibundus tak Mišmiš má Mišmišbundus vždyť je horší jak já :mrgreen:
Andí držím moc, moc palce :kytka:
Večko co vana včera, pomohla?

 
Laduša
Kelišová 6536 příspěvků 16.02.11 10:01

Andí - já bysem prosila upravit tabulkovou mystifikaci, NT screening v pondělí ještě nebude, spíš tak ten další tejden nebo za 14 dní, tohle budou hlavně odběry na prvotrim. screening a norm. UZ, na NT jde prgo Markí a musím říct, že už má luxusní pupíček, závidím :oops: :wink:

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 16.02.11 10:05

Opraveno. Příští týden tady bude přeultrazvukováno :lol:

 
Teres
Ukecaná baba ;) 2478 příspěvků 16.02.11 10:07

Andí- IUI bude,neboj:-)Kolem 10. 3. bude 1.DC, to budu volat na UTZ na 10.-12.den a pak to bude, pokud tam něco bude:-)
A nestraš s revizí, už toho bylo dost, ne?

Příspěvek upraven 16.02.11 v 10:11

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32345 příspěvků 16.02.11 10:13

Vecko a nechces taky myslet na sebe? :-)

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 16.02.11 10:21

Pudli - když to nejde, já pořád myslím na TO a víš, že to je prostě jedině na lobotomii…

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 16.02.11 10:27

Doprčic dovalil šéf, Andí tak prosím pošli mě určitě SMS, ale nevím jak to budu moc napsat sem, to si radši zajisti spolehlivější spojku… :zed: :zed: :zed:

Axi - vana zabrala tak na 10 minut, pak se to vrátilo… :think:

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 16.02.11 10:31

OK, tak úspěšné danění.

 
axina
Echt Kelišová 8312 příspěvků 16.02.11 10:32

Veko tak to mě to nebolelo akorát v té vaně,jen jsem vylezla tak to začlo znova.

 
axina
Echt Kelišová 8312 příspěvků 16.02.11 10:33

Andí v kolik hodin jdeš? koukejte se objednávat na ráno,kdo to má vydržet :cert:

 
Mišmiš
Kelišová 6265 příspěvků 16.02.11 10:35

Laduš - čéče, já ti nevím jestli bych byla ta pravá, Viki byla bojový embryo tak se uchytila, já nejsem nějak extra plodná, ET jsem měla6 (i s ketem) a z toho je jedna Viki. Jsou plodnější existence :lol: navíc ta zodpovědnost, že nosím Večkulele embryo…to bych asi nedala

Večko - že mi písneš SMSKu co ten Ctirad? nebo Andíku písneš mi taky? já nebudu asi na netu. až večer.

Axi - já mám mišmišbundus jako vyšitej, to je axibundus na druhou fakt…

Na upíra Večku jsem zapomněla. Byla strašně roztomilá. Kolem půl 6 jsem krmila Viki a vzbudila jsem tím Večku, ta šla na záchod a když se vracela tak byla ozářená světlem z chodby, sahala si na hlavu a rozespinkaně hlásila: „vypadám jak upír krejčí“ a fakt - měla na hlavě ten účes jako on…Viki se ta vtipná paní v pruhovaném pižámku a s upírem na hlavě líbila tak jí sledovala očima a culila se co jen jí dudlík z flašky dovolil

jo a zbytek končetin jsem dělala druhý den bráchovi k obědu a co myslíte?!! no jo zase byly černý :lol: recept dobrej, ale na mě se to musí moc hlídat :lol:

 
Laduša
Kelišová 6536 příspěvků 16.02.11 10:42

Mišmiš - na troubách bejvaj takový ty hlásidla, budíčky, prodávají i samotný minutky, nastavíš a ono tě to přivolá… necheš to někdy zkusit? :-D

 
Andik333
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 16.02.11 10:47

Mišmiš napíšu.
Axi, v 11:30
Tak já vyrážím…

 
Mišmiš
Kelišová 6265 příspěvků 16.02.11 10:49

Laduša - jo to tam je, ale o no nejde ani tak o ten čas jako o to, že jsem líná to různě obracet, polévat apod…já se do toho té troubě snažím nemotat. nejlepší jsou jídla co se tam daj, za x dobu vytáhnou a je to. jsou přiklopený nebo tak, tam nehrozí, že jsou na uhel. Jsem takhle zapomněla třeba na kuře, bylo pod alobalem a peklo se min. 4hodiny…černý nebylo, jenom trošku sušší :lol: :lol:

 
Mišmiš
Kelišová 6265 příspěvků 16.02.11 10:51

Jo a Večko co vlastně ten dárek od Belči?

Andíku..tfuj tfuj tfuj, ale neboj, je to v poho..jdeš tam s emkem?

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 16.02.11 10:53

Mišmiš oužasnej deníček :palec: :palec: :palec: ty si prostě úžasná osoba :-)
Andí díky za článek, tahle krasavice tam nastoupila nedávno, to už jsem byla na mateřský. Včera o tom byla reportáž na primě. Holky z práce mě taky informují… je to hnus a takhle to tam jde z kopce posledních několik let a i proto už se tam nechci vracet ani po mateřské, mám těch všech lidí už plné zuby!
Tobě držím na dnešek všechny palce co mám :palec: :palec: :palec: :palec: :palec: Jestli chceš, tak mi klidně napiš, já jsem na příjmu a dám holkám vědět!
Laduš nic, pořád nic! :-?

 
lapi
Závislačka 3349 příspěvků 16.02.11 10:59

Mišmiš - deníček naprosto výbornej, fakt máš talent na psaní! :palec: Jak píšeš o Večce, to mě úplně dojalo. Jsi skvělá :huban:

Andí - držím palce ať Ctirad ukáže pumpu jak hovado!!! :huban:

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16545 příspěvků 16.02.11 11:03

Andí :huban:

Mišmiš deníček dobrý. Jsem ti zapoměla napsat, že kytky jsou nádherný -moc děkuju- a i voněj, to asi nejsou z běžnýho květinářství co? Ty červený začínaj odkvétat, ale doslova odkvétat=ovadaj lístky okolo a ne že se kytka ohne, jak jsem tomu u růží zvyklá. No dodák se ptal, kde jsem je vzala, ale že by ždibec žárlil to ani náhodou :mrgreen:

 
axina
Echt Kelišová 8312 příspěvků 16.02.11 11:07

Kadlo no jo když mu hned řekneš,že je to od ženský, tak se nediv :mrgreen:

 
Laduša
Kelišová 6536 příspěvků 16.02.11 11:08

Mišmiš - já mám taky nejradši věci, co se v troubě udělaj samy :-D …proto tak ráda dělám halali - svíčkovou, naložím, nevšímám si toho, maso osmahnu na pánvi, poleju zas zeleninou, strčím přiklopený do trouby, 2 hodiny to ignoruju a pak jen rozmixuju a strčím tam zakysanky a všichni koukaj, jak kdyby to bylo kdóvíjak pracný :lol:

 
Laduša
Kelišová 6536 příspěvků 16.02.11 11:11

Dadul - a okna už máš umytý, vytříno a naklizíno, schody jsi dnes vyběhla kolikrát???…Začni vyhánět radši dřív, začátek března se blíží a s doktorama to zatím moc dobře nevypadá…

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16545 příspěvků 16.02.11 11:11

Axi já mu nic neříkala, já je loupla do vázy k jedný, co jsem od něj dostala v sobotu - je to chudinka proti těm od Mišmiš :mrgreen: Tak se ráno ptal, ale jako spíš nechápavě, že jsem od ženský dostala kytku :mrgreen:

Jinak si to po sobě čtu a já tam zapoměla dát …deníček dobrý :palec:
aby to neznělo, jakože nic moc, protože dobrý fakt je :mrgreen:
mi tu řvoun zas vříská, tak nezvládám pobrat víc věcí :oops:

 
Laduša
Kelišová 6536 příspěvků 16.02.11 11:12

Jéžiš, já se tak těším na Ctirada, nějak mám pocit, že to prostě bude dobrý :palec:

 
axina
Echt Kelišová 8312 příspěvků 16.02.11 11:13

a děláte te ten guláš,co se taky strčí do trouby a dělá se cca hodinu a nesmíš se na něj dívat až když je hotovej? vyloženě recept pro Mišmiš :mrgreen:

 
Mišmiš
Kelišová 6265 příspěvků 16.02.11 11:15

Kadlo nic si z toho nedelej muj dodak je bud slepej nebo nevim ale vratil se po 3 dnech. Na stole kytka - ta co jsem zapomnela dat holkam. A nic. Ale on je zvyklej ze si je kupuju sama takze muzu mit 43 mikencu kazdy mi muze davat pravidelne kvetiny a podezdreni nula. Kytky jsou z kvetinarstvi z naseho malomesta. Ladus napises mi do Sz nebo i sm jak chces PODROBNY blbuvzdorny recept jak tu svicku delas? Jdu uklizet protoze v jednu prijde uklizecka:0))

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 40 Další »

Reklama


Reklama