Psychika snažilky č.102 - Terapie kafem?

Snažení

Sraz hlavní postřehy:   Bel se přesvědčila, že do čr se na trvalo už vrátit nehodlá   My ostatní jsme se shodly, že Cafetherapy už nikdy nenavštívíme   Chudák Madlička z toho byla moc špatná a bere si to osobně, což vůbec nemusí, protože tipu jsme se dožadovaly samy, abysme neskončily v Ikee. Takže Madli klid a možná to radši ani nečti :)))

První na místě byla Kamča, pak jsem dorazila já současně s Mufi, pak po dlouhé půlhodině /kdy jsme váhaly, jestli když viděla tu zvenku nevábnou hospodu, nezdrhla/ dorazila Bel, která si udělala okružní tůru po Praze. Posléze došla i DW a po ní Linda. Nakonec to nejlepší - když už to vypadalo, že je to opravdu neplodnický sraz - Kami nás opustila - musela pádit na bus, tak dorazila Madlička. Jo a dokonce i na chlapa došlo, když si Madličku přijel vyzvednout manžel. Ona ho sice strategicky poslala nakoupit přes celou Prahu, ale je to prostě chlap a nákupy mu moc dlouho nevydržely. Pozitivní bylo, že nezdrhnul a chvíli poseděl s námi do konce :-) Ještě se budu Madly muset zeptat, jestli to náhodou nebylo jen z úcty k ní :-))))

Hospoda=zvenku nic moc, vevnitř prostředí pěkné /jen ne pro neplodnice :-)/ dlouhá nudle, vzadu nekuřácká a ještě víc vzadu dětský koutek. To, že jsme mrzly, bych ještě zvládla pochopit, to, že nám tam vřískaly děti, že někdy nebylo slyšet slova už méně, ovšem obsluha se prostě pochopit nedala! Rozhodně nebazíruju na tom, že se servírka či servírák neusmívá, ale tady se na nás mračili a neochota z nich přímo tryskala, objednat si stihla vždy jen část stolu, protože servírka či servírák už byli v poklusu k baru. Muf byla nejpomalejší, tak chudák věčně sušila h..u :-)))Zkraje k nám vůbec nikdo nechodil a to jsme v nekuřáckém rozhodně samy nebyly, pak když jsme se konečně rozhodly, že si dáme něco k jídlu, tak nám přinesli jeden jídelák pro 6 lidí a chodili se co 2minuty ptát, co teda chceme-zhruba 4×, pak zas dlouhou dobu nikdo nepřišel, samozřejmě ve chvíli, kdy už jsme si všechny vybraly a položily jídelák tak, jak se signalizuje, že u máme vybráno :-)Kdybych měla obsluhu hodnotit jako ve škole od 1 do 5, tak ode mě maj přinejmenším za 10 a to jsem ještě velmi mírná :-)

Sraz byl pro mě moc příjemný, ostatně jako všechny srazy. Bel přivezla výborné pralinky, které tentokrát rozhodně nezbyly :-)Zdrbly jsme vás všechny, to vám je doufám jasné :-)Proběhla rostlinolékařská poradna, ze které vyplynulo, že 90% chorob kytek je ze špatné zálivky, s čímž zá:,–(ně nesouhlasím, protože já bych už musela mít všechny kytky kaput, neb jsem lempl. Vyvodila jsem z toho, že mi doma nejspíš zbyly velmi chápavé a přizpůsobivé kusy, které jen stávkují s kvetením :-)))

Mě nejvíc dostala DW, která na nějakou mojí poznámku o dítěti reagovala slovy „ale ty TO aspoň nemáš s sebou", tomu se musím smát ještě teď. Kamča TO s sebou měla, Madlička taky a dokonce 2×, ale byly jsme na ně hodné a hubou ke zdi sedět nemusely. Jen jsme svorně zaviděly Kamče prsa, protože se začíná přibližovat k Dolly Buster :-)))

Bel jsme zase zaviděly, že v práci ani v okolí se jí nikdo nedovolí zeptat na to, jestli vůbec plánuje děti, natož tahat z ní detaily a zdravotní stav, případně jí „fundovaně" poradit jak na to. Jak se říká - jiný kraj - jiný mrav. Bohužel v našem kraji to nejspíš bude v dohledné době stále hitem.

Holky já už normálně nevím, co se tam ještě řešilo a zapomněla jsem další frky, tak prosím naťuknout a já se třeba chytím :-)Vím, že sranda byla, ale mám vygumováno, zřejmě to zazdil blbý pocit z obsluhy. Ovšem jediné, co to vylepšilo je, že na stránkách propagují, že zisk z téhle hospody jde na sdružení Sananim, tak jsme aspoň přispěly na dobrou věc!

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
 
DesperateWoman
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 24.03.09 14:05

Kadli, super!Madli o­pravdu neber si to osobně, protože jedině tomu, kdo nic nedělá, se vyhnou nehody :-). A navíc hospody se často mění, včetně personálu… takže se to nedalo tušit.
Jinak já tu dnes moc nebudu až zítra, ráno mi držte palce, měli by my říct, jestli mám polyp.

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 24.03.09 14:10

Tak skoro jsem byla první :-)

Kadli, super shrnutí. Ještě, žes to TO nechala chlapovi na krku doma, jinak by to třeba vřískalo v dětském koutku s ostatníma TĚMA :-)

 
DesperateWoman
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 24.03.09 14:20

proboha co to je? samozřejmě „měli by mi říct“. to jsem teda dopadla, takovouhle chybu… fuuuuj! omlouvám se. Možná z toho budete mít větší trauma než ze své neplodnosti! :-)

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 24.03.09 14:24

:-) DW - stane se…větší ostuda je, že jsem si toho hned nevšimla… taky fůůůůůůj!

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23638 příspěvků 24.03.09 14:33

DW- taky budu držet palce!!! Z i/y se zase tak nestřílí, my máme pochopení… :-)))))  

Kadli- takže jsme odešla v pravou chvíli, myslím bez jídla. Původně jsem si chtěla objednat, ale když jsem viděla tu rychlost, bála jsem se, že než by mi to přinesli, tak bych musela jít a vy to za mně sníst… :-)))))))  

Jinak mně ještě utkvělo v mysli Mufi popis sexuální potřeby  :-) Nechám na ní, jestli se s tím svěří i ostatním… :-))))

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23638 příspěvků 24.03.09 14:35

Kadli- jsem ostuda! Nepochválila! Tak tedy napravuji, super, jako bych tam byla… :-)))))

 
Laya
Kelišová 6405 příspěvků 24.03.09 14:58

Kadli deňajs je úžasnej, fakt mě mrzí že jsem nebyla. :o))

Kami neprovokuju, to víš já mám teď velkou spotřebu knížek a nikdo mi nic nechce půjčit, taky jsem ještě nevrátila Večce tu knížku, ale teď jí nechci prudit s břichem.

Anouk myslela jsem tu čarodějnici spíš tím datumem, neboť karty a kyvadlo mám doma taky a tyhle věci mě taky dost zajímají. :o)))

DW držím palce ať je to o.k.

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 24.03.09 15:04

Tak mě emimino vykoplo a můžu to psát znova! :-(((   Kadli - díky za deníček - jako vždy výtečný! :-)))
Mně zas v hlavě utkvěl  Mufinin popis manželova produktu před sobotním IUI - to taky radši nechám na ni, jestli chce sama specifikovat. :-))
teď to vypadá, že jsme pěkný čunice a Mufinejvětší. :-)))))  

Holky, moje nachlazení už mi přerůstá přes hlavu, jdu domů ležet. Leju do sebe o sto šest čaj s citronem, takže se mi určitě zpozdí mrcha a tím pádem mi vyjde IUI akorát na velikonoce. A to by bylo v pytli. Já už to zase vidím černě. :-((((

 
anouk02
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 24.03.09 15:07

To jste hodný,že jste je nebily do hlavy (MadluKamču,i když já bych jí jednu preventivně vrzla krz ty 5tky:-))))…kdo tady nedávno plakal nad jednama:-)))Kamči:-)??? 
Kadla- dle tvého popisu je zcela jasné, že se Bel už do CR nikdy nevrátíJ)))..to je :,-(omaso pro neploJ))). Velmi pěkné a dík za popis podniku,kam nikdy dobrovolně nevlezuJ)).Akorát se synovcema,to jó.To vypadám jako mami,sice starší ale mami. Jo - mail odtajni!!!!!! Na vlastní rizikoJ))))
DW- 1****:-))) za TO… a zítra držím palec!!!!!!! 
Laya- však já  to tak taky myslela:-). víš,že jsem tady „oblíbený“ mimoň krz tydle věci mimoní:-))).akorát mě posledních cca 7-10 let štve ten showbyznys okolo toho… 
Beeu- minulý deník - kojení na veřejnosti: jedno po čem jsem byla,dybych byla po dobrym obědě a né po potratu,měla se zeptat,krom toho moje paní kadeřnice tam má místností několik, to je podstatný!!! mě to vadilo…já se před ní taky nevrtám v nose. je to má intimní věc,toto její intimní věc.kdyby se aspoň natočila stranou (jako to dělá segra) nebo zakryla prso plenou…nebo cokoli…ale jako tak samozřejmě ho vymrskne, jsem asi fakt prudérní:-)))......Néé:teď mi to došlo: já jí závidělaJ))),ona měla takovou tu „Dolly", že by s tim mohla umlátit násilníka:-))))))  

 
 
kamiŠ
Generální žvanilka 23638 příspěvků 24.03.09 15:19

Lindi- prčo na velikonoce ne? Kvůli CARu? Tam jedou i přes víkendy a svátky… Brzy se uzdrav!!!  

Anouk- s jedničkama jsem nebrečela, ale s dvojkama jo :-))))))  

Layo- tak přijeď, já ti nějaký nafásnu :-))))))) Nebo na dalším srazu, ale aby jsi zatím neporodila, než nějakej bude :-)))  

Jinak kojení kdekoliv a bez braní ohledu mi taky vadí. A vadilo vždycky i když jsem byla ještě nesnažka. Nějak mi to nejde dohromady, kozu vytáhnout kde mě napadne a nekoukat kolem sebe. Vždyť je trapně jak ženskejm, tak i chlapům. Nejhorší to bylo v minulé práci, v poledne přijely, nechaly si nandat jídlo a pak vytáhly kozu… A lidi co byly na pauze a chtěli se v klidu najíst, tak ji měli v talíři… Nic hezkého a příjemného k obědu…

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 24.03.09 15:19

Anče - však jsem psala, že ji to neomlouvá :) a dudy není třeba závidět, věř zkušené… kdo se s tím má pořád tahat… tímto zdravím Kami, moji novou konkurentku :-D

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32341 příspěvků 24.03.09 15:38

hele ja bych asi klidne na verejnosti kojila … ale ja jsem nestyda, i na nudaplaz klidne jdu - ale jen se zkusenejma nudistama, nemam rada, kdyz na me nekdo vyslovene cumi … oni si i ty chlapy na pohled na kozu zvyknou a necumej.......
jednak je to tim, ze v praci svlikam lidi skoro do naha (a kdyz jeste priznaj poruchu moceni, tak se jim musim nipat po genitaliich), jednak tim kontinualnim chozenim po gyndach … no reknete samy, citite jeste na gynde ostych?  

popravde by me nenapadlo se na kojeni ptat, i proto, ze bych tim na sebe tu pozornost pritahla (a stejne nevim, jestli by nekdo rekl ne, ikdyz by mui to vadilo), ale, pokud se toho dockam), budu se tedasnazit  nekam se uklidit, nebo se zakrejt - ale kdo vi, ono to treba nepujde......

 
Ajdee
Kecalka 230 příspěvků 24.03.09 15:44

Kadli - díky moc za deníček a shrnutí :) Úplně chápu, že příště už nikdy! :) Nekuřácké prostředí a  bez dětí, to je asi opravdu nejlepší čajovna, kterou ne asi každý může :) A v některé se dá i dobře najíst :)))

Anouk - díky za osvětu ad kartářka. Snad si z hlavy ty informace nějak vymažu… Seš fakt dobrá, i co se týče astrologie. Ani bych se moc nedivila, kdybys správně odhadla i mé znamení :) Ke kinez jsem se už objednala, jdu cca za 14 dní, tak jsem na ni zvědavá. Po telefonu to byla důvěryhodná starší paní…tak uvidím a dám vedět, jestli to ve zdraví přežiju :)))

Znám jednu holčinu, otěhotněla napoprvé, no štěstí, všechno ji vždycky krásně vycházelo, žádný problémy a teď má její dítě, bohužel od narození, vrozenou vadu - srdíčko a asi to nevypadá nejlíp..tak takhle to taky je :(, asi bych brala ty problémy s otěhotněním, co máme teď, než potom se trápit celý život s dítětem, trnout hrůzou co s ním bude, jestli se stav zlepší, bude asi muset podstoupit operaci…no asi od té doby ví, co je to depka… **

Madlicko** - díky díky :), ale soutěž nejspíš budu muset zrušit pro malý počet soutěžících :(( :)
DW - myslím na tebe a doufám, že se polyp už neukáže

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32341 příspěvků 24.03.09 15:53

jo nekurackahospoda bez deti - to bude muset byt jedine nase kavarna u neplodnic :-))))

 
anouk02
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 24.03.09 16:00

Beeu naše - já nikomu todle nezávidim:-),dyť to je hrůza, to tahat asi…kamarádka má pětky a trpí jak zvíře..
Linda- vyležíš se, já vím,jak je to důležitý!!!!! Zinek,zázvor? Máš? 
pudla- no tak na nuda pláži jsem byla naposled v 6ti a nikdo by mě tam teď nedostal; nahoře bez se neopaluju ani u rybníka,když není v dohledu 10km člověk…natož u moře u nás. máš pravdu, asi to bude daný i tím, co a kde člověk dělá…segra (rehábka) k tomu přistupuje podobně jako ty, jak bych řekla věcně.....ale snaží se pootočit nebo zakrýt malinko, jako symbolicky 
ad tvůj dotaz - já bych řekla ne, taky jsem už pár Mami řekla ne.u zubáka a v mym kanclu (u zubáka má laviček před hafo a lidí tam bylo míň než v čekárně,konkrétně nula. v kanclu jsem jí půjčila klíče od velké koupelny, má tam též sezení a pohodu a klid, přišlo mi, že i pro n iby to muselo být příjemnější(?)…kou­kala na mne jak na swini…
mě by to přišlo, jak kdybys přišla k nám na zahradu, přidřepla na trávník a zeptala se - prosím, můžu se tady u vás vyčůrat?:-))).
ad gynda - já osobně už se nestydim, trvalo to hodně dlouho, ale mě je strašně moc líto tý doktorky,jak pořád kouká na stejný věci.
mám to asi jako kamiš.....nebo mám prostě jen jinak nastavený hranice intimity. mě cizí nahatý intimní části těl vadí, a protože by mohly moje jinýmu cizímu vadit, sama je neukazuju…ale doma někdy chodim nahá, je mi tak dobře… divný závěry ve spojení s mojí dost hippies minulostí, haha,do tebe bych někerý věci taky vůbec neřekla např.tu nudu. a.  

 
 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 24.03.09 16:04

Ahoj holky, tak od včera jsem v práci, vše se vrací trošku do normálu. Sobota a neděle byla dost špatná. Snažím se dostat do normálu, ale stejný jako před tímto IVF už to nebude. Došel optimismus a síly. Jediné co mě psychicky trošku drží, je to, že vejcovody jsou průchozí, takže můžu v klidu čekat na zázrak.   Kadli - díky za deníček a zpětně se omlouvám, že jsem nedorazila.

 
anouk02
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 24.03.09 16:06

ajdee - ona to není osvěta, jen názor holky, co to dělá taky a spoustu dalších zná ..... nad tou „tvou“ by ani neplivly,když jsem jim to řekla,kerak se taky dovede uvest kartářka. držím palce na kinezku!

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 24.03.09 16:08

Zařazení do tabulky: 

 • snažení aspoň rok
 • napsat co už mám za sebou
 • alespoň 1 měsíc aktivní účast v diskusi (příspěvek minimálně 1× týdně)
  (přispívání častěji než jen pro úpravu v tabulce a následného vylití si srdce jak to zase nevyšlo)
 • zařazení do tabulky pár dnů po MS, ne před  
  **Vymazání z tabulky:****

**- každý se může vymazat sám jak chce

 • za pasivitu - kolektivním rozhodnutím, např. na srazu a pod.  
  **Zařazení do masáku:****

**- po srdeční akci

 • při problémech při předchozích těhotenstvích po 12TT (nebo i dřív po nějaké KO, jak kdo bude  chtít)
  **Přístup do galerie:****

**- půlroční aktivní účast

 • souhlas všech ostatních v galerce (hlasování tajné, patronát večka) 

Čekatelky na zázrak, bezvaječné těstoviny, špagety aneb ucpané makarony, polycystky, idio(pa)tky a další.
20.03.2009 - bylinka 29 let, 10/08 IVF,12.2.LPS-skarifikace
27.03.2009 - Mišmiš28let,Gen­net,6×IUI,3×IV­F,idiopatická sterilita,4.IVF 04/09
31.03.2009- LindaKa35 let,10/06,05/08 potrat,špatný SPG,04/09 snad IUI 01.04.2009 - Boriska****30 let,08/06,po GEU,bez tub,1.IVF neúspěšné,3 mra­žáčci, KET 4/09? 03.04.2009- Kvítka
 27let,10/­06,Gennet,4×I­UI,LPS-odstraneny srusty na vejcovodech,po zanetu nejsou dalsi srusty vyloucene,prelecene chlamydie **** 05.04.2009- Mufina****29 let,11/07,Gen­net,SPG OK,HP OK, 21.3. 3.IUI, pokud nic tak IVF, 9.4.trombocentrum MTHFR homozygot 07.04.2009- bubli29 let,06/07,spatne SPG,1×IUI, 05/09 1.IVF 07.04.2009- Mišulinka26 let,04/06,SPG OK,19.3.HSG,sa­mosnaženi (Clostil+Preg­nyl+Duphaston)
12.04.2009 - Ajdee 30 let, 08/07, Gennet,  ZT 08/08, PCO?, mutace mthfr, protilátky proti spermiím, autoimunitní diagnóza, 04/09 2. IUI
14.04.2009- Desperate Woman31 let,11/05,labor­.OK,LPS OK,SPG OK,genetika OK,2×KET,imuno-vyšší množství NK buněk u mě,ale nebude léč.;HSKP-odstraněn polyp,probíhá adopční řízení,FKM+pregnyl
20.04.2009 - VeKo30 let,01/07,3.IV­F,1 zoufalec,PCO,en­dometrioza,11­.5.CAR
22.04.2009 - Vrkulíšek31 let,04/06,08/06 zamlklé,09/07 potrat,01/09 mimoděložní, genetika OK
22.04.2009-
Kadlina
33 let,1 dítě,11/07 potrat,GEST,náv­štěva Standy,Femigar­d,průchodnost ok,spg celkem ok a vše k prdu

Odstav ?????????? - Aňa.š 27 let,LPS 10/02,1 IVF 12/08-3 mrazáčci,KET nejdřív v 04/09,ale spíš později,odstav krz školu 
14.04.2009 -Anouk35 let,01/06,12/06 potrat,životní křižovatky,rodinné starosti zdravotní+drobná technická-nesouložíme,nikoli mou vlastní vinouJ)))
21.04.2009- Rafaela 30 let,1 dítě,11/07,01/­08 potrat,01/09 zamlklé,05/09 hormonální stěr 
14.04.2009 - bel34 let, 05/04, 03/05 potrat, myom: homeopatika+TCM+du­vera ze zmizi sam

***Mezistav
***Dulcinea11/05,2 IV­F,KET 3.2. za­vedeny 2 blastocysty,TT 17.2. ,KO 25.2.OK-1 kousek 
KamiŠ28 let,03/05,3 IV­F(2mrazáčci),06/08 INDUKCE-VVP,imuno i genetika OK,6.3.
přirozeně :-),11.3.HCG 7162 a červ :-),KO 18.3. srdíčko

Masový hrob
TP 19.04.2009- Suvik31 let,09/06,Repro­fit,07/08 1.IUI,// 7.8.08,prvotrim­.screening-0K :-)))
TP 19.04.2009- Tygr30 let,08/07,adenom na játrech=zákaz všech hormonů,// 13.8.08
TP 29.04.2009- Laya******28 let,10/07
TP 30.06.2009 - Beeuska28let,1 dí­tě,02/08 samosnažení, // 10/08,6.4. KO,nyní vše OK,KLUK
TP 09.08.2009 - Pudloslava 31 let,4/07,neprůchod­né vejcovody,po IVF,vyležený hematom,0 rezerva na mrazáku
TP 18.08.2009 - Bolones 32 let,1 d­ítě,09/07 samosnažení,// 6­.12.08,tripple test O.K.,UZV 31.3. 
**TP 01.09.2009 - Lolita
32let,1 dítě,03/05,1­.IVF - 1 Lolek
**TP 14.09.2009 - Smilla
32 let,06/05 ,3× potrat,kontrola 8.4. 
**TP ??.11.2009 - madlicka
 30 let, 09/05, IVF s darovanymi vaj., // 24.2.09, 17.3. 2 srdicka 

***Matky****** ***
Filipina 22 let, 04/06 3.9.08 se narodila Anetka 2,56kg a 48cm (první mimi psychiky a od zakladatelky)
Villa26 let, 31.10.08 se narodil Tomášek 4,28 kg****a 51cm
Fly
32 let,1.11.08 se narodila Laura 3,1 kg a 49cm
Resa29 let, 8.12.08 se narodil Lukášek, 3,83 kg a 52 cm
Pepina29 let, 09/06, 17.2.09 se narodili Šimon a Matěj 

 
anouk02
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 24.03.09 16:09

večí - vítám. dobře, že jsi v práci. kecky stranou:-) stejný to už nebude. vim. bude to jiný. ale zase bude, až se posebereš. a. (ta dnešní je za tebe,ať jsi co nejdřív zase podobná té, co byla…)

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 24.03.09 16:29

Zařazení do tabulky: 

 • snažení aspoň rok
 • napsat co už mám za sebou
 • alespoň 1 měsíc aktivní účast v diskusi (příspěvek minimálně 1× týdně)
  (přispívání častěji než jen pro úpravu v tabulce a následného vylití si srdce jak to zase nevyšlo)
 • zařazení do tabulky pár dnů po MS, ne před  
  **Vymazání z tabulky:****

**- každý se může vymazat sám jak chce

 • za pasivitu - kolektivním rozhodnutím, např. na srazu a pod.  
  **Zařazení do masáku:****

**- po srdeční akci

 • při problémech při předchozích těhotenstvích po 12TT (nebo i dřív po nějaké KO, jak kdo bude  chtít)
  **Přístup do galerie:****

**- půlroční aktivní účast

 • souhlas všech ostatních v galerce (hlasování tajné, patronát večka) 

Čekatelky na zázrak, bezvaječné těstoviny, špagety aneb ucpané makarony, polycystky, idio(pa)tky a další.
20.03.2009 - bylinka 29 let, 10/08 IVF,12.2.LPS-skarifikace
27.03.2009 - Mišmiš28let,Gen­net,6×IUI,3×IV­F,idiopatická sterilita,4.IVF 04/09
31.03.2009- LindaKa35 let,10/06,05/08 potrat,špatný SPG,04/09 snad IUI 01.04.2009 - Boriska****30 let,08/06,po GEU,bez tub,1.IVF neúspěšné,3 mra­žáčci, KET 4/09? 03.04.2009- Kvítka
 27let,10/­06,Gennet,4×I­UI,LPS-odstraneny srusty na vejcovodech,po zanetu nejsou dalsi srusty vyloucene,prelecene chlamydie **** 05.04.2009- Mufina****29 let,11/07,Gen­net,SPG OK,HP OK, 21.3. 3.IUI, pokud nic tak IVF, 9.4.trombocentrum MTHFR homozygot 07.04.2009- bubli29 let,06/07,spatne SPG,1×IUI, 05/09 1.IVF 07.04.2009- Mišulinka26 let,04/06,SPG OK,19.3.HSG,sa­mosnaženi (Clostil+Preg­nyl+Duphaston)
12.04.2009 - Ajdee 30 let,08/07,­Gennet,ZT 08/08,PCO?,mutace mthfr,protilátky proti spermiím,auto­imunitní diagnóza,04/09 2.IUI
14.04.2009- Desperate Woman31 let,11/05,labor­.OK,LPS OK,SPG OK,genetika OK,2×KET,imuno-vyšší množství NK buněk u mě,ale nebude léč.;HSKP-odstraněn polyp,probíhá adopční řízení,FKM+pregnyl
20.04.2009 - VeKo30 let,01/07,3.IV­F,1 zoufalec,PCO,en­dometrioza,11­.5.CAR
22.04.2009 - Vrkulíšek31 let,04/06,08/06 zamlklé,09/07 potrat,01/09 mimoděložní, genetika OK
22.04.2009-
Kadlina
33 let,1 dítě,11/07 potrat,GEST,náv­štěva Standy,Femigar­d,průchodnost ok,spg celkem ok a vše k prdu

Odstav ?????????? -Aňa.š 27 let,LPS 10/02,1 IVF 12/08-3 mrazáčci,KET nejdřív v 04/09,ale spíš později,odstav krz školu 
14.04.2009 -Anouk35 let,01/06,12/06 potrat,životní křižovatky,rodinné starosti zdravotní+drobná technická-nesouložíme,nikoli mou vlastní vinouJ)))
21.04.2009- Rafaela 30 let,1 dítě,11/07,01/­08 potrat,01/09 zamlklé,05/09 hormonální stěr 
14.04.2009 - bel34 let, 05/04, 03/05 potrat, myom: homeopatika+TCM+du­vera ze zmizi sam

***Mezistav
***Dulcinea11/05,2 IV­F,KET 3.2. za­vedeny 2 blastocysty,TT 17.2. ,KO 25.2.OK-1 kousek 
KamiŠ28 let,03/05,3 IV­F(2mrazáčci),06/08 INDUKCE-VVP,imuno i genetika OK,6.3.
přirozeně :-),11.3.HCG 7162 a červ :-),KO 18.3. srdíčko

Masový hrob
TP 19.04.2009- Suvik31 let,09/06,Repro­fit,07/08 1.IUI,// 7.8.08,prvotrim­.screening-0K :-)))
TP 19.04.2009- Tygr30 let,08/07,adenom na játrech=zákaz všech hormonů,// 13.8.08
TP 29.04.2009- Laya******28 let,10/07
TP 30.06.2009 - Beeuska28let,1 dí­tě,02/08 samosnažení, // 10/08,6.4. KO,nyní vše OK,KLUK
TP 09.08.2009 - Pudloslava 31 let,4/07,neprůchod­né vejcovody,po IVF,vyležený hematom,0 rezerva na mrazáku
TP 18.08.2009 - Bolones 32 let,1 d­ítě,09/07 samosnažení,// 6­.12.08,tripple test O.K.,UZV 31.3. 
**TP 01.09.2009 - Lolita
32let,1 dítě,03/05,1­.IVF - 1 Lolek
**TP 14.09.2009 - Smilla
32 let,06/05 ,3× potrat,kontrola 8.4. 
**TP ??.11.2009 - madlicka
 30 let, 09/05, IVF s darovanymi vaj., // 24.2.09, 17.3. 2 srdicka 

***Matky****** ***
Filipina 22 let, 04/06 3.9.08 se narodila Anetka 2,56kg a 48cm (první mimi psychiky a od zakladatelky)
Villa26 let, 31.10.08 se narodil Tomášek 4,28 kg****a 51cm
Fly
32 let,1.11.08 se narodila Laura 3,1 kg a 49cm
Resa29 let, 8.12.08 se narodil Lukášek, 3,83 kg a 52 cm
Pepina29 let, 09/06, 17.2.09 se narodili Šimon a Matěj 

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 24.03.09 16:31

Už jsem se prostě nemohla na ty vaše spatlaný tabulky dívat!!!!!!!! :-))))))))))))))))

 
anouk02
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 24.03.09 16:40

jaký je prosím rozdíl?:-)))))))))))))))))

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 24.03.09 16:46

no schválně - poznej 6 rozdílů????

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 24.03.09 16:46

zdravím holky,
kadlí- díky  za deňajs, kolik srazů ještě prošvihnu jako netěhule?!?  kéž by žádný…  jo a co se týče obsluhy, asi bych to záhy vzdala a přemístila se, pokud by bylo kam

Kamčo- gratuluju k pětkám :-), jo a ty se prosím tě nenervuj, protože kdy si jako hodláš to těhotenství užívat, když jsi jinak OK? stejně nic neovlivníš a vždy před tebou bude další meta… (chachá chci vidět sebe…)

Večko- to je dost dobrý důvod přispívat! :-) prostě je třeba využít tvé schopnosti !!!

Bol- o těch šikovných vejcovodech nevejcovodnice vědí, protože tohle je většinou potěší a přesně po takových informacích pátrají, gratuluji k triplům, doufám, že se nemýlím, reaguju na dávno v práci přečtené…

DW- tfuj tfuj, ať tam ta svině parazitovská polypovská není!

co se týče Bylinky, tak je OK, těhu zatím není, ale nějak teď nemá potřebu, viděla jsem jí na vlastní oči v sobotu na svatbě :-)

annouk -tys skorem vědma! :-) co se týče kojení v parku, nemám nic proti, ani v restauraci, pokud to není u mého stolu, ale v kanceláři by se mi to rozhodně nelíbilo, tam bych očekávala otázku,jestli se někde dá…

a možná si ještě něco z hlavy vytáhnu

jo a MUfi - teď to chci vážně vědět, jak to máte s tím sexem!!!
Pudli- zítra držím

 
anouk02
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 24.03.09 17:03

večka- ať čumim jak čumim, je to stejný FUUURT
boris- sem skorem děsnej puritán,jak koukám…ale v parku,venku-neva…asi fakt ta osobní blízkost bezprostřední; ouřad- hmm: u nás sem to řešila takhle (zatím jen jednou) - letní sprchovní koupelna s židlema a hezká; ta maminečka sladká dyby očima vraždit mohla, tak jsem rozkouskovaná veeeelmi pomalu…taky si mohla jít stoupnout dolu na sociálku,tam by měla u Romů ve frontě úspěch:-))))),esli potřebovala publikum:-))))

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32341 příspěvků 24.03.09 17:04

zrovinka je na to diskuse https://www.emimino.cz/modules.php?…

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 24.03.09 17:36

večko - máš SZ a ostatní ne, ať závidí :-)

 
madlicka
Kelišová 6474 příspěvků 24.03.09 17:50

Kadlapřečetla jsem a napsalas to docela šetrně, dík .-) Ale příště už nevybírám a nebo jdem do toho  http://www.ambi.cz/…ero_menu.php  . Mě je tam teda z těch „spontáních a přirozených“ úsměvů  vždycky trochu smutno a ceny jsou někde výrazně jinde ale…  můžu zaručit že reklamace nebudou  :-) 
Taky jsem po kontrole ale v průkazce mám místo TP stále jen datum transferu - nějak se nelze dopočítat ,–)  Ad obnažování - já mám tohle taky šoupnutý. Když se potřebuju na cestách umýt tak se umyju - příležitost může být bůhví kdy.  Dobrý to bylo třeba pod Mont Blancem v luxusním středisku Chamonix - myla jsem se tam v řece u parkoviště přivázaná horo­lezeckým lanem ke stromu kdyby mě to strhlo. :-D Docela představení :-D
Veřejné kojení mě překvapilo poprvé, teď už je mi to jedno - pokud to nejsou velké děti, to mi přijde divný.  
A pravdu má Linda, jsem ryba.   

 
suvik
Nadpozemská drbna 25325 příspěvků 24.03.09 17:50

Kadlodík za deník. Taky nemám ráda, když je obsluha na prd, stalo se mi v Praze v pizzerce (a to jsem zrovna přilítla z Anglie, takže hukot, tam se všichni chovají slušně), že jsme si šli sednout k jedinýmu volnýmu stolu…byli jsme 3, stůl pro 6…přilítl nasranej číšník a prý „Tady nemůžete sedět, to je stůl pro 6.“…no otočila jsem se na podpatku a odešla…fakt nechápu…  

Ale jinak samo strašně závidím, že jste se sešly a apeluju na Mufinu, aby nám tu v rámci zachování rovnováhy informací odtajnila jejich sexuální život. To přece toto…no coco.....takováhle selekce.....já se chci taky pobavit!!! :-)))   Večko já taky nevidím rozdíl v tabulích, asi jsem slepá (to vim už dávno :-)) ), stejně jako Anouk :-))).  

Holky Tygr rodí!!! Odtekla jí voda!

 
suvik
Nadpozemská drbna 25325 příspěvků 24.03.09 18:31

A vypadá to, že vláda padla… To je taky mazec! :-(

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 24.03.09 18:33

Ty bláho - tygr s tygříkem budou ok, je to „jen“ o měsíc dříve, ale ta vláda, to je fakt suviku mazec, to zase vidím, kam ta naše zem dospěje… asi se budu poohlížet po jiné zemi k žití, kde neřeší neplodky a mají tam rozum :-)

 
Mišulinka
Kelišová 5088 příspěvků 24.03.09 19:11

AHOJKY!!!!!!!!!!­!!!!!
ještě k minulému deníčku   PUDLI.nechápu jak muže být někdo tak zlej to,že nedokáže pochopit jak se cítíme ještě chápu ale toto??????
hlavně mě dostává jak někdo nechce dětátko dobrovolně!!!!!!!!!!­!!!!   KADLÍ. super deníček musím se pořád smát tvým komentářů,úplně to vidím,jak to probíhalo.musela to být psina!!!!   :-))))))))   DW: držím co mám!!!!!!!!!!!!!!!! věřím,že to bude v poho! ****
LINDI: žádný černý myšlenky!!!!!!!!:-((((( nezlob!!!!!!!!!­!!!!! :-))))))))))))   PUDÍ : dříve jsem se na gyndě styděla.když jsem tam chodila jednou za rok.a pro prášky jsem pro jistotu chodila buď ráno ,když tam ještě doktor nebyl a nebo mi recept přinesla sestra přímo do práce.(je to tchyně nej kámoška)
ale ted jsem tak otupěla,že mi to už nevadí.dříve bych byla na prášky ,kdyby na mě koukal jinej doktor než můj.ted???? pohoda! v CAR pořád někdo jinej!!!
stydlivá nejsem, na dovče normálně na nudi ale kojit bych na veřejnosti nemusela,teda nevím až budu na místě maminy.myslím,že to zvládnu jinde.ale zároveň mě to nepohoršuje.   ANOUK.přidávám se k tobě,mám 4 a občas bych je nejradši vyměnila za 2-3. a to nechci vidět v těhu,to asi umřu,jaká je to zátěž na záda.chvilku sedím a už bolej.   TYGŘÍCI: at vám to dobře dopadne a jste hodně zdraví!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 24.03.09 19:27

Mišul - sice  mě komentáře nechápavých plodných bolí a mrzí, ale rozhodně bych nikomu nevyčítala dobrovolnou neplodnost, pokud se někdo rozhodne, že rodinu nechce a má pro to  své důvody, tak to beru spíše jako zodpovědnost vůči dítěti i společnosti, rozhodně je to lepší přístup než mít dítě v 15, kouřit, bydlet s dalšími 20 lidmi v 1+1 IV.kategorie, nikdy nedodělat školu a mít další fakany zatímco tvůj přítel nědo ukrade, chvilku si posedí....... pak další dítě  a zase ukrade, posedí.....

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 24.03.09 19:35

jo a já v tom ještě vidím právo se svobodně rozhodnout - stejně jako se svobodně rozhodnu jestli chci dítě, kolik chci dětí, s jakým věkovým rozdílem, jestli když to nepůjde přirozeně půjdu do IUI či do IVF, jestli vezmu darovaná vejce či spermie, nebo se po neúspěchu rozhodnu pro adopci a nebo se rozhodnu, že mi bude lépe bez dětí… prostě v tom vidím svobodu a když je to svobodné rozhodnutí zodpovědné, o to líp, a nikomu do toho nic není… tak to vidím já

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32341 příspěvků 24.03.09 19:50

ja taky nemam nic proti dobrovolne bezdetnym, spis mi vadi ty nenavistne diskuse o detnych - to uz ta bezdetnost nepusobi tak dobrovolne. urcite nejsou takovi vsichni… a je fakt, ze svet je primarne pro detne, taky se jich kazdej pta a tak.....

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23638 příspěvků 24.03.09 20:59

Madli- gratuluju k průkajdě :-)))))))))))))))))))))))))) je jich tam dost, aby to pochopily všechny? :-))) Ryba jako moje ségra :-) TP prostě v listopadu no… :-)

Večko- též žádnou změnu nevidím? Že tys to udělala schválně, aby tu bylo o čem přemýšlet? :-)))Ostatní jsme si už vyříkaly…:-)

Mišul- 4 Anouk chudák fakt nemá, až si to zítra přečte bude se určitě smát až do večera :-)))

Borisko- a už máš tu jinou zemi vyhlídnutou? :-))) Díky za Bylinku!

Tygře- myslím,že to bude OK, do termínu jí zbývá jen kousek… Ale je to fofr…:-)

Suvi- díky za info nejen o Tygrovi! Že moc zdravíma drřím palce, až budeš zase ve spojení…

Ty co se rozhodnou neplodit úmyslně mi nevadí, je to jejich věc, tak jako je moje věc to dítě mít… A u gyndařů si připadám jak doma a nemám problém se s mým přirozením pochlubit :-)))))))))))))))))))))))))))))))))) Kojení jako takové někde v parku nebo tak mi neva, to jen na některých místech fakt není úplně košer…

 
bubli
Kelišová 5545 příspěvků 24.03.09 22:06

Kojeni na verejnosti me vzdycky zaskoci. Citim se pak blbe, protoze na tu zenskou nechci zirat tak se ji snazim ignorovat, nektere to opravdu skoro strci pod nos a pak mi to prijemny opravdu neni. A neni to jen tim ze nemam deti protoze kdyz jsem se nesnazila tak jsem to vnimala stejne. Ja osobne budu kojit v ustrani nebo s prikrytym prsem.

Vecko, tady proste formatovani tabulky nikdo neovlada tak jako ty. :-)

Doufam, ze tygr i tygrik budou OK. Suvikuty uz to mas taky za par.

DWdrzim pesti at je polyp pryc.

Ja jsem dneska uz 18 DC a po ovu ani stopy. A to jsme si s manzou rekli, ze je to nase posledni sance jak se vyhnout IVF tak jsme pokryvali jak divi. Jenze ty nase mrtvolky zmutovany dorazi na misto a nenajdou tam nic. Ja uz silu ani chut na dalsi plozeni nemam. IUI mi asi rozhodilo cyklus, navic uz tyden spinim dokonce ze me lezou kusance coz uprostred cyklu nechapu.

 
anouk02
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 25.03.09 07:25
 

Hezké ráno,co tén TíííííííííígrTíííígře????????­..a šup sem s tim…mám nerva.....  

Holky,dneska musim strašně makat,tak budu jen průběžně!!!!!  

Jo,mišulko,fakt jsi mě dostala,mám nulky a celkovou vyzáblostJ,nosim tu lhací podprdu a vevnitř je mnou nevyplněna,páč menší nemaj,aspoň větrámJ,… ta dudačka je má nej-kám-Jarka,chudák zádovej......
Bori -hehe,já už zemi mámJ)),to jsi taky tak dlouho na pracovišti,chudáku? (včera).Já jo.  

madli- já to říkala takííííí,viz hore(koza ne,kdyžtak ascendent Rak,Ryby)..tak jo..napůl říkalaJ))))))**   ** Veka!!!-ty nás s tou tabu stejně houpešJ)))).  

Pudli-držim palce.**   ** Bublinka-jojo,cítí mto stejně a palečky mačku…teda vy jste se snažili!!:-)))  

Tady 4cm sněhu a 5st.mrazu. Pozdrav všem!!!!!!!!!!!!!!  

 
Mufina
Extra třída :D 12789 příspěvků 68 inzerátů 25.03.09 07:25

DW, držím palce ať tam polyp není!   Suvi, to u nás v práci budem slavit, že padla vláda. Jen nemůžu tady na veřejnosti říct proč.  

Tak dobře, když teda toužíte vědět něco o mě:-))) Říkala jsem holkám, že si ani nepamatuju kdy u nás byl sex z popudu manžela, že on je spíš takový mazlící typ a ten sex jako takový že tak nepotřebuje. Ale já potřebuju orgasmus a nazdar! Když jsem mu kdysi tohle řekla, tak mi řekl, že jsem chlap:-)))  

Manžův komentář jeho produktu před IUI tu psát nebudu:-)))    

 
suvik
Nadpozemská drbna 25325 příspěvků 25.03.09 08:06

Tygřík je na světě…víc nevím.....asi teda klučík a asi snad vše OK…nevim ani jméno…   Kami včera jsem udělalal ten tvůj B.CH. a teď jsem ho už dožrala (jinak se to nedá nazvat) :-)))))) Moc dobrej! Jen jsem ho neměla moc vysokej, jak ho máš vysokej ty?   Mufijo, já to chápu…někdo slaví, někdo naopak :-). Já z toho mám depresi, protože mám dojem, že ať dělám jak dělám, ať volím jak volím (poctivě), tak je to na prd. A těšila jsem se, že konečně někdo ty reformy dotáhne do konce. Dřív jsem hltala noviny (na gymplu), sledovala dění veřejné, teď už na to nemám, je mi z toho blivno. Nicméně i když vidím leda tak do zdravotnictví (a to jen do svý části), tak i u ostatních věcí mám dojem, že rozeznám prázdný kecy a demagogii. To tu nepíšu, abych s někým polemizovala a nechci sem tahat politiku, já se musím jen uklidnit, protože jsem fakt naštvaná. Ohledně lékárenství a jak to s ním jde do kytek by se asi emigrovat fakt vyplatilo (kam pojedem Borisko?) :-))) Jinak Mufi díky za odtajnění, jak to s váma teda je :-))))   Bubli ach jo, to je naprd. Když už člověk pokryje, tak si cyklus dělá co chce, to je ještě horší jak ti politici..... Nicméně i tak budu držet palce, co kdyby…  

No, Tygrmě předběhl, ale to se vědělo :-). Už se mi o tom začíná zdát…

 
Mufina
Extra třída :D 12789 příspěvků 68 inzerátů 25.03.09 08:15

Suvi, ono je to u nás tak, že si pád vlády přáli dokonce i členové ODS, což už je fakt mazec.

 
anouk02
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 25.03.09 08:16

http://zdravi.idnes.cz/…otenstvi.asp?… už jí mám jak vyšitou,jdu na farmaka…všechno je v hajzlu ..a to dnes jednačka jedna za druhou. napiště o tom Tygrovi.

 
anouk02
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 25.03.09 08:18

Suvik.Ď za Tygří info, neboj taky se dočkáš

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 25.03.09 08:35

Anoučko, nečti ty žváááásty!!!!  Dej si farmaka, dej, na hezčí den :-) Myslím na tebe! Modlit se moc neumím (i když békám v kostele už 8 let…), kartám a podobným věcem nevěřím, čakra a aura jsou pro mě stprostá slova :-DDD, ale upřímně ti posílám pozitivní vlnu! :-))) Jo a i svíčku zapálím :-)))

Tygrovi s Tygříkem blahopřeju, pokud dobře počítám, jsou +- v 37tt a to si troufám říct, že je dobrý týden (pokud nenastanou komplikace, které mohou nastat i v případě úplného donošení, což doufám, že nenastanou!!! Tak hodně zdraví a at jste brzy fit a doma:-)

DW - držím pestě na KO. Polyp at zmizí!!!

Bubli (snad to nepletu… od B je tu spousta nicků:-)) , dík za odtajnění tvého libida :-))))))))))))))))))))))))(je jich dost?)

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 25.03.09 08:37

Chachá, tak s libidem to byla MUFI, zase jsem něco pos… :-)))
Bubli, promin, pokrývejte, jak to jde :-) Já měla tehdá ovu až 21DC z normálních 28!!!!! :-)))

 
Belf
Stálice 94 příspěvků 25.03.09 08:56

Ahojky Holky ;((( … zradila mne technika nebo co , včera sem psala příspěvky dlouhy jak Lovosice , a nejsou tu ;( Ako je toto možné ;´(((
Teď to tady všechno pročítám a mam v hlavě slušný gulage…
Padla, vláda, někdo je čarodejnice … hmm to ja asik taky , nejaky Tygr má mimi, v Praze je nekuřácká hospoda, a že prej v 35 je pozdě !!!
No to se asi z toho po …páč mi je o 7 více ;///
Ovšem dr. se netvářila ve smyslu ježíš bába chce rodit … tak vám nevím! Jen preventivně takovéhle články nečtu !
Radši! Moc mi to nepřidá, ikdyž se na vše dívam z lepší stránky.
Ale kdyz vam nekdo řekne že si stará, pozitivum se na tom dost blbě hledá …snad jen budu dřív v důchodu o(((

Prosila sem Anoučka by mi odepsala na SZ bo jinou "čarodějku " co by mi externě poradila ;)
Začla sem brát Orgametril, měl by vyvolat MS a pak uz začinam brát Clostík … snad to tedy pohne mýma starýmy vecovodama a tedy hlavne vejcema !!!
Ovšem taky sem na netu četla, že nějaka žena porodila ve věku něco přes 60 … tak to mam zatim dost času xDDD

Mějtee se fanfárově ;) tady svítí sluníčko …leze na mě jaro … letím
Pa pa Ozvu se ještě večer Belf

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 25.03.09 09:06

Chachá, tak s libidem to byla MUFI, zase jsem něco pos… :-)))
Bubli, promin, pokrývejte, jak to jde :-) Já měla tehdá ovu až 21DC z normálních 28!!!!! :-)))

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 25.03.09 09:07

Ahoj kočky,
DW - držím palce, ať je mizera polyp v tahu.
Madla - gratulace k průkajdě! Jsem ráda, že jsem se s tou Rybou trefila. :-) Bude nějaká odměna? :-))))
Tygr - moc gratuluji k Tygříkovi! To je bomba! Byl císař?
Večka- ahoj vrchní tabulkářko. :-) Ještě že jsi nás tak hezky porovnala. :-)
Suvik - mám stejný názor, včera jsem byla po hlasování naštvaná, vzteklá a smutná. Vím, že politika sem nepatří, tak to nebudu moc ventilovat, ale místopřísežně prohlašuju, že jestli se malý Mussolini a malým Hitlerem dostanou k vládnímu korytu, emigruju s vámi.
Anouk - jsou to žvásty, nečíst! Jsme mladý, krásný a mimi bude - basta fidli. :-)))
Kami- je hezký, že CAR pracuje o Velikonocích, ale já jsem měla být někde mimo Prahu, tak by se to celý komplikovalo. Ale já to vymyslela - místo čaje s citronem si na nachlazení začnu dávat svařák a mrcha dorazí včas (mohla by tentokrát i o 1-2 dny dřív, vůbec bych se nezlobila)   Ad kojení na veřejnosti - já jsem všeobecný stydlín, na nudu bych nikdy nešla, ale tohle mi ani moc nevadí. I když přiznám, že někdy to nemusí být zrovna estetický zážitek - kojila přede mnou kamarádka a měla kolem bradavek dlouhý černý chlupy - nic moc teda…:-(  Jo a u gyndaře se už taky nestydím, člověk je tam už jako doma.    

 
suvik
Nadpozemská drbna 25325 příspěvků 25.03.09 09:18

:-))))) Lindo, ty mě taky vždycky rozesměješ :-))))) Dlouhý černý chlupy kolem bradavek :-))))))). Tím bych se asi taky nechlubila být tou kamarádkou :-).  

Dneska tu budou tedy zprávy od DW (že to není polyp!!! doufám mco!), a na KO jde Pudla a Kami že jo.   Anouktaky nedoporučuju číst tyhle články! Je to jako když tu nadáváme těhnám, aby si nečetly články o potratech přece, úúúplně to stejný! Je plno bab, který měly mimina i později než v 35!

 
anouk02
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 25.03.09 09:48

.....jenže je to bio-pravda. neočurám žádným kecem:-)…sem stará psych. i fyz. víc než  fakticky - neni pesim,ale holý kostatování (lék.podložený) …suvi, lindi, beu..DÍKES.hodný ste kočendy,tolik svýho máte přitom…
všem co jdou na kontroly držím paleček, na to jsem ještě zapomněla…a DW s tim hňusem šedivym speci!
snad jsou tygříčci naše malej i velkej  obáá v pořádku.
suvajsto čekání musí být na bednu,to chápu......
už dlouho nevíme nic o pepinos -je to tam v cajku???
belf - já nevím,na co mám odpovídat, jednou jsem už podrob.napsala,fakt nevim…mejlik,až bude čas,ale víš sama, že to tázání  „bude-nebude“  je blbost a trapčina pro tebe i pro ty karty:-))).

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 Další »