Psychika snažilky č.115 - Plavba ženy v hormonální bouři

Snažení
  • Anonymnice
  • 10.09.09

Bylo nebylo, za devatero horami a devatero řekami...žila, byla malá, hubená, ošklivá, brejlatá...skoro Douchová! Měla milující rodiče a mladší sestřičku, které s radostí dělala chůvičku!

Přišel desátý rok a hubeňourovi začaly pučet prsa - „Mamí, pomóc, bolí to - nemám rakovinu?" „Nemáš holčičko, bude to nějakou dobu bolet pořád a pak už jen pravidelně pár dní v měsíci" Když přišel dvanáctý rok - přijela poprvé teta z Červený! Paráda! Na trhu existovaly 2 druhy hygienických potřeb - Nela a Lydie! Kam má proboha hubeňour nacpat ty prkna z buničiny? Vždyť jí to vyčuhuje půl metru vepředu a půl metru vzadu - jak s tím má chodit, spát…„Mamí, pomóc! Bolí mě v kříži, bolí mě břicho, prsa a ke všemu asi vykrvácím a nezbyde mi ani kapka - vždyť umřu!!“ „Neumřeš holčičko, je to úplně normální a bude to tak každý měsíc." No tak to je skvělý! A co ten puntíkatej ksichtík? Lesknu se jak kulečníková koule a k tomu mi na obličeji vyrůstají himaláje…buaááá…a proč pořád brečim a dojímám se nad každým toulavým pejskem a chci si ho vzít domů? Hormony? Jaký hormony? Co mi to ta maminka vykládá? Že už jsem žena a v těle se mi bouří hormony - super, asi se taky vzbouřím! A tak se hubeňour poprvé vzbouřil, prý se tomu říká puberta - bylo to skvělý - teda pro hubeňoura…okolí už to vnímalo trochu jinak. Rodiče museli snášet pubertální, drzé výlevy a neustále chodit do školy něco žehlit a učitelé nechápali, kde se v tom prckovi bere tolik neposlušnosti, drzosti a tvrdohlavosti…a tak to řešili neustálýma poznámkami, i nějaká ta důtka byla, ale co! To k pubertě přeci patří! A v té době taky přišly první známky zamilovanosti…bo­hužel ne lásky! Na lásku totiž musí být dva a malá, hubená, ošklivá brejlatá na to byla sama - kdo by jí taky chtěl, že jo! A tak přišly taky první minideprese a vzdychání nad neopětavou láskou…ať už do Honzy z vedlejšího vchodu nebo do Jordana z New Kids on the Block.

Čas plynul, z hubeňoura se vyklubala celkem normální slečna s prsama číslo 3 a v pase 53cm (prý tolik má Arnie přes bicepsJ) a tak už neměla nouzi o kluky…ale s láskou to bylo stejně na prd! Všechny zajímaly jen ty prsa…a co její duše a city? Po večerech tedy vzdychala nad nenaplněnou láskou a plnila sešity básničkama a romantickýma malůvkama! A hormony jí houpaly na trochu klidnějších vlnách…hlavně proto, že začala brát prášky proti početí a ty způsobují, jak známo…ztrátu libida a frigiditu…a tak dostávala pojmenování jako „ledová královna" a „frigidka". Ale v chytrých časopisech se dozvěděla, že teprve po třicítce žena pozná krásy a kouzlo intimních prožitků, no jo, ale co má jako do tý doby dělat????

Naštěstí v 19ti našla životního partnera, takže za rok vy:,–(ila antibejby a poznala další vlnu hormonální bouře - byla podobná, jako ta pubertální (puntíkatej obličej, bolestivá a silná tetka…) ale rozdíl byl v tom, že sice ztratila básnický střevo, ale už nemusela prázdně vzdychat nad fotkami idolů…vzdychala už z trochu jiného důvoduJa život plynul, byla ambiciózní, velmi schopná, takže v životě dosahovala cílů, které si vytyčila. Ničeho se nebála a všichni kolem ní jí uznávali a brali jako energickou, silnou a všeho schopnou ženu! Její partner k ní vzhlížel, jak bohyni a byl na ní hrdý.

Jenže jednoho dne uslyšela nějaké tikání. Tak potichoučku a jen sem tam…„tik, tak, tik, tak, tik, tak…“!! Prý biologické hodiny. Najednou jí připadalo nedůležitý prát se v práci o lepší post a střádat peníze…najednou se dojímala nad každým kočárkem, ucintaným prckem svých kolegyň a boulema na obrovských pupcích svých kamarádek. Když hodiny místo tikání začaly bimbat a slyšel je i její manžel…řekli si, že s tím asi musí něco dělat. A pak začala pořádná jízda!!! Kolotoč vyšetření, zjištění, kde je chyba a jelikož mrňousovo výsledky byly nadprůměrně dobré, chyba tedy na straně chlapa, rozhodnutí, zda chtít umělé oplodnění s dárcem… Jasně, že to chtěli a tak to začalo. Nálada na začátku všeho úžasná, pozitivní a všichni plni očekávání - na jaře se zabřezne, hned rizikáč - konečně pryč z tý hnusný práce, za tři roky zpátky do práce, doběhnou stavebka, koupí se barák, další dítko, 4psy, 3 kočky......... a pak přišel první tvrdej pád na zem. Po všech těch těhotenských příznacích (nehorázná bolest v prsou, časté chození na malou, divné chutě, jiné vnímání vůní a dokonce i ranní nevolnosti!!) si jen tak přifaří tetka a to dokonce 22 DC!! Ježíš - co to jako je? Proč ty slzy, proč ta bezmoc, vztek, lítost a proč to nejde ovlivnit a mrňous brečí i když jí kolegové nosí čokolády a kytičky a snaží se jí utěšit…no nic - musí domů!! A jak bouře rozhejbala tu malou bárku, mrňous už se koupe v šílených vlnách - padá na dno, vynořuje se, polyká ten hnus, topí se......... a takhle dokola každej měsíc - počítání dnů, ultrazvuk, injekce, těhu příznaky, strach jít na záchod a krutá pravda! Tahle hormonální bouře je nekonečná, bez vykouknutí sluníčka, stále jen těžký mraky…když to trvá už půl roku k bouři se přidají i žraloci, docházejí síly…mrňous padá na dno, už nemůže nahoru a manžel-žralok zasazuje jen další rány…pěkně podržet dlouze pod vodou, bez nadechnutí…„kdo se má na ten tvůj ksicht pořád koukat, jen brečíš, jsi jak zombie…ta druhá je veselá a hravá!!!“ No fajn - prý je to nemoc, jmenuje se deprese a dá se léčit! A za všechno může ta slabá bárka, která nezvládla projet touhle hormonální bouří…ale přišel silný vítr (antidepresiva) - rozfoukal mraky a za nima vylezlo sluníčko - sluníčko CHLAP. Opravdovej chlap! A přišlo nádherný kolíbání na zcela jiné vlně…konečně mrňous ví, jak je to s intimním životem po třicítce - můžou za tuhle vášnivou bouři zase hormony? Jestli jo…tak to zase ale není tak špatnýJ)) tak jedéééém - vyrážíme opět do nebezpečných vod a uvidíme jaké bouře nás zase překvapí........

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »
 Váš příspěvek
 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 10.09.09 11:05

Prga! Mondíku, moc hezký příběh, přeju ať se ti už pluje jen hezky bez bouří

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 10.09.09 11:05

teda Monduel - to je krásně napsaný - smekám. Pak, že nejsi spisovatelka - hahaha.....:-) Tak ať ta plavba za mimčem netrvá už dlouho.

 
Anonymnice  10.09.09 11:07

Dadul - Ty jsi rychlík :-) a díky :-))

 
Anonymnice  10.09.09 11:08

Lindi - tak myslíš, že se to jako dá číst? no a taky doufám, že už brzo dopluju…a doufám, že laktační psychoza mě moc nepohoupe…:-)

 
Rafaela
Závislačka 2675 příspěvků 10.09.09 11:17

Mondu, moc hezký, fakt. Prostě máš střevo i bez HAK :-)).

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23639 příspěvků 10.09.09 11:26

Jéé, Mondí, to je hezký!!! Fakt šikulka! Pár holek tu má v tobě konkurenci :-)

Myšičko, stříkání krve a řezání vás v CARu fakt nečeká :-))))

Mišmiš, ty ses teda odvázala :-)

 
Dafné
Závislačka 3789 příspěvků 10.09.09 11:35

Mondi - deníček je moc pěkný.  

Holky trochu nestíhám, jsem po 6 týdnech v práci, tak mám trochu honičku.  

Mišmiš - jo taky mě čekají 4 neplodnické vánoce, ale já to tak neberu a vánoce si užiju i tak. Spíš mě drtí, že mi začíná 4 neplodnický rok - aje uplně jedno jestli jsou to vánoce, velikonoce, léto nebo podzim.

 
Mufina
Extra třída :D 12789 příspěvků 68 inzerátů 10.09.09 11:38

Mondí, moc pěkný:-) Tak ať brzo dopluješ do přístavu.

 
nanica
Povídálka 50 příspěvků 10.09.09 13:15

MOndí, deníček je opravdu moc pěkněj!!! chvilkama jsem se smála, chvilkama mi bylo smutno, ale hlavně jsem to celý přímo hltala!!! jsi šikulka a taky ti přeju aŤ je tvá plavba jen příjemně houpavá a k cíli dorazíš bez bouří :o)

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 10.09.09 13:56

Mondí, super napsáno, tak štastnou (a už co nejkratší) plavbu k cíli - dvoučárkovému  ostrovu :-)))

Nějaké novinky o Kadle? kdy se vrátí? (ještě jsem se nedívala do starého deníčku, tak jestli to tam o Kadle je, tak sorry :-))

 
Anonymnice  10.09.09 14:23

holky děkuju za pochvalu…:-) nanico…doufám, že smutná si moc nebyla…snažila jsem se to pojmout spíš zvesela - i když to mnohdy žádná sranda nebyla!!

Kadla by mě taky zajímala…jsem napnutá!! a taky Bel se nějak dlouho neozvala…nebo jsem možná přehlídla…??

Dafné - po 6ti týdnech v práci…to musí bejt mazec…tak se drž! kdy jdeš prvně na tanečky??

 
Dafné
Závislačka 3789 příspěvků 10.09.09 14:31

Mondi - začínám v úterý, tak už se těším. Jsem zvědavá jestli ty moje boky vůbec rozhejbu.

 
Anonymnice  10.09.09 14:50

Dafné…copak boky, ale Ty jsi hubeňour a tam je třeba rozvlnit faldíky a roztřást zadeček při šimi šimi…já tam chodila v době, kdy jsem byla strašně hubená a styděla jsem se, protože ty moje pohyby zdaleka nevypadaly tak krásně, jako u lektorky a když jsem k tomu přidala ty moje neohrabaný ruce, tak to byla vůbec legrace…:-) ale bylo to moc fajn…jsi mě trochu navnadila…pře­mýšlím, že tady u nás taky nějaký kurzy najdu..:-)

 
madlicka
Kelišová 6474 příspěvků 10.09.09 16:04

monduellbel tuším opět dovolenkuje :-) Kadla už má doufám otestováno, jsem taky napjatá. Myslím že jeli na týden, takže tu brzo bude :-) 

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 10.09.09 16:09

ahoj holky,
monduell- deníček úžasný! :-) jsi vážně střevo, jen je třeba to pořádně podporovat!  madlička má pravdu, bel se asi potisícáté letos dovolenkuje bylo to někdem kolem 65 rovnoběžky :-)
taky jsem zvědavá, co naše testovací Kadla :-)

mišmiš - úžasně ses vypsala, krásně se to četlo

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 10.09.09 16:50

jo a co se týče prasečí chřipky, jak se někdo ptal -ano tak ta je pro těhuli, resp. pro plod fatální - kamarádka, co žije v GB mi vyprávěla, že takhle raz dva přijdeš o mimčo a jsi ráda, že přežiješ :-((( tak když tady byla, tak jsme si ještě dělali srandu, že doufám,že nic nepřivezla, to už jsem stimulovala…

holky a celkem mě baví manžel, on nechce sexovat, abychom neublížili embryjkům :-))) vždyť už to bude týden a není důvod se takhle omezovat, no co s ním mám dělat? :-)

 
Anonymnice  10.09.09 16:58

aha…tak Bel se takhle dovolenkuje…zá­ááávidím. ale nevíme, zda jí ta kloboučková inseminace dopadla?

Boris -díky za pochvalu :-) a s tím manželem a nesexováním? u mě manžel nechtěl už v době, kdy mi píchaly injekce…já se jen jednou zmínila o tom, že doufám, že mi folíci neprasknou dřív, než před odběrem…že jsem o něčem takovým četla a on se od tý doby bál…takže my byli asi 6 týdnu bez sexu - očistec…chlapi jsou prostě jelítka..:-) oni o nás mají strach. kámošky manžel omdlel u ultrazvuku - takže jí bylo jasný, že k porodu nepůjde a když jí praskla voda, řekla mu klidně „jdeme rodit, jdi vyvézt auto z garáže“ tak prý 5 minut zmateně pobíhal po baráku a řval „co mám dělat, co mám dělat“ :-)

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 10.09.09 17:06

monduel -tak u nás sexík během stimulky byl, až ke konci ne, ale mladej se nebojí ani tak o mě, jako o borýsky :-))), normálně bych sexovala i po OPU, ale teď jsem měla tak opíchané břicho zevnitř, resp. vaječníky, že to nešlo… je malá pravděpodobnost, že by folíky popraskaly, pokud rostou rovnoměrně, to si spíše myslím,že jsou ty naše fámy :-)

 
Dafné
Závislačka 3789 příspěvků 10.09.09 19:05

Mondi - díky, ale vážně tak hubená nejsem, takže rozvlnit faldíky na břiše i na bocích mi půjde hravě.  Je to děsný, od tý doby co se snažíme a já užívám hromady hormonů, tak mám už přes 6 kg nahoře a ty poslední 2 za předminulý týden, kdy jsem na depresi snědla hromadu sladkýho.  

A sex? co to je? U nás jsem strašpitel já, takže to bylo naposledy před ET a pak nic - ale taky to bylo částečně tím, že jsem co chvíli špinila a ten utrouš taky není nic vábnýho. No a teď po revizi zase nesmíme ještě aspoň týden. Ale už jsem nakoupila kotvičník, abych to pak mohla manžovi vynahradit.

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 10.09.09 19:08

dafné- jejda, tak to ten tvůj bude chodit do práce nevyspalý, stejně jako ty! :-))) jestli se nezadaří, koupím si ho pro sebe taky na kila a manžel pak bude žádat o rozvod z důvodu nymfomanie :-)))

 
Dafné
Závislačka 3789 příspěvků 10.09.09 19:12

Boriska - no uvidíme jestli jsme za tu dobu už nezapoměli jak na to :-))))

 
bubli
Kelišová 5545 příspěvků 10.09.09 20:14

Mondi, pekne denicek. Doufam, ze pribeh hubenoura bude mit dobry konec :-)

 
suvik
Nadpozemská drbna 25328 příspěvků 10.09.09 20:35

Mrňousi nevzdávej to!!!! Za bouří musí být nějaký azuro už kurnik! :-)

 
Mišulinka
Kelišová 5088 příspěvků 10.09.09 21:09

Ahojky holky, ****
Dafné:taky jsem loni chodila na břišní tance a letos budu taky,moc mi to pomohlo na psychiku.krásne jsem během hodiny vypnula a přepnula na klídek.moc jsem se toho nenaučila ale baví mě to.a špeku mám habaděj a  nic mi to neusnadnilo.   Mondíku: deníček je krásnej,jsi šikulka! hlavně aby byl brzo přístav!   Borisko: to je hezký jak má manža o tebe a mimísky strach.   Já: v CAR relativně dobré zprávy,sice pregnison mi předepsal ale příští měsíc jdem podle plánu na IUI.prý musíme gumsex ale na iui bude vyjímka,říkal,že se tělo mezitím trochu odpočine a zkusíme to.zatím říkal že na IVF to nevidí.zkusíme ještě 3× IUI a kdyby se nezadařilo tak po novém roce IVF. mám se obj na další kontrolní umunologii na začátek prosince.    

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 11.09.09 07:28

Jééé Borisko to roztomilý ten přístup manžela… Takže za týden to vydím na dvě // a pak až do porodu bez sexu…:o))
Mondíku to jsem se pobavila nad tvou kámoškou, tedy spíš nad jejím manželem. To mi připomnělo vyprávění o tom, jak rodila moje máma mě. Táta tehdy v práci a máma mu volá, že už rodí, jestli přijede. On že ne, že má moc práce. Za 15 minut se přiřítil, na nahou pantofle z práce… pak přijela sanitka a můj táta do ní nasedal jako první. Doktor mu říká: Tatínku, tak snad nejdřív pustíte maminku…:o)))

 
Anonymnice  11.09.09 08:42

dobré ráno…i když trochu uplakané..:-)

Bubli, Suvik, Mišul…nevzdávám to a taky doufám, že přístav s azurem brzo přijde..:-) už by jako bylo záhodno..:-)

dadul- kámošky manželmě taky rozesmál, protože před tím jsem ho znala jako takovýho chlapáka a takhle se vybarvil…říkala jsem si - ještě že rodíme my ženy..:-) i když i ženský můžou zpanikařit - vyprávěla mi kámoška, že její známá porodní asistentka zažila holku, co se rozhodla, že rodit nepůjde - sekla se mezi futrama na sál, křečovitě se držela a řvala, že nejde, že se bojí - trochu pozdě, no..:-) a Tvůj taťka mě teda taky rozesmál..:-)

Dafné - kotvičník je fajn - jsem zvědavá, co budeš říkat :-)

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32345 příspěvků 11.09.09 09:24

tisková mluvčí Večky hlásá že
KADLA PSALA SMS, MS ZATIM NEDORAZILA, TESTOVAT BUDE V SOBOTU

 
Mufina
Extra třída :D 12789 příspěvků 68 inzerátů 11.09.09 09:27

Držím Kadle palce! Doufám, že Alveo v kombinaci s kotvičníkem zabralo.

 
LindaKa
Závislačka 3990 příspěvků 11.09.09 09:29

Kadla je kandidátka na těhnu jak vyšitá. Držím jí palce. :-)

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32345 příspěvků 11.09.09 09:38

10.09.2009 - Kadlina34 let;zbytečně dlouho;nic se neděje ******15.09.2009 - Dadul** 28 let,04/08,­1×mimoděl.těh­.,samosnažení,náv­štěva MUDr.11/09 
19.09.2009 - Boriska 31 let,1× mimo,bez tub,1.IVFaKETsine efect,imuno a genetika OK,2.IVF-3.8.dlouhý protokol-decapeptyl+go­nal,31.8.OPU-30 vajec,5.9.ET 2 borýsci,19.9­.TT,9+1 starší brácha v mrazu
20.09.2009 - Rafaela 31 let,11/07,2× potrat,HP-chybí estrogen,genetika-výsledky na H**** ,MTHFR
20.09.2009 - bel 34 let,05/04,potrat 3/05,pri nejblizsi pristi ovu snad dalsi inseminace? 
21.09.2009 - Myšička30let, 09/06, SPG OK, vyšší prolaktin, vysoký testosteron - léčka metforminem, návštěva MUDr. 09/2009.    
29.09.2009 - Mišulinka 27 let,04/06,SPG OK,průchodnost OK,1.IUI,2.IUI asi říjen 02.10.2009 - VeKo 31 let,01/07,3.IV­F,PCO,endometri­oza,5 měsíců HA,lázně,Zola­dex+IVF dlouhý protokol 06.10.2009 - bubli29 let,06/07,spatne SPG,1×IUI,1×IV­F,genetika-turner mozaika,2.IVF asi v rijnu 07.10.2009 - Monduell 31 let,10/05,4×IUI (bývalý),1×IVF (současný:-), 24.9. trombofilie, 15.10. imuno 08.10.2009 - Mišmiš29 let,6×IUI,4×IVF,1× KET(biochem.těh)i­diopatická sterilita,říjen 5.IVF 

??.10.2009 - Dafne 33 let,09/06,ucpaný trubky,SPG OK,3× IVF,2× nativ,1× KET

vy jste teda ostudy, ze vam tady matka musi kopirovat tabulku ! :-))) jsem se potrebovala podivat, kdy vlastne Kadla tu MS ceka. drzim pesti a rafan taky (on si je jeste nemumi moc uvolnit, tak je drzi furt, jen nevim komu)

 
suvik
Nadpozemská drbna 25328 příspěvků 11.09.09 09:45

Hmmmm, tak to jsem zvědavá!!!! :-) Že by nakonec Kadla tetku tím cestováním tak zmátla, že si ji nenajde? Moc doufám! :-)

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 11.09.09 10:32

Pudlo :o)))) Rafánkovi děkujeme

 
Anonymnice  11.09.09 10:32

týýýjo…tak Kadle taky držím pěsti..:-))

 
Dadul
Závislačka 4520 příspěvků 11.09.09 10:44

Taky Kadle držím pěsti, ale u Kadly týden opoždění není nic neobvyklého, jako u mě. Tak Kadlo budu s tebou tiše doufat, aby si vyměnila dvěkřídélka jistoty a bezpečí za dvě čárky na TT!

 
Anonymnice  11.09.09 11:08

tak už mám termín na zorb - 3.10. mě čeká adrenalinek…tak doufám, že se nepoblinkám…:-))

 
VeKo
Generální žvanilka 20613 příspěvků 11.09.09 12:44

Zdravím…nestíhám v práci, díky Pudle za její tlumočení a za to že za mě vzala na chvilku funkci nástěnkářky :-)))
Mondí - super čtení, docela mi to doblo k odpopolední poobědové siestě :-))))

 
bubli
Kelišová 5545 příspěvků 11.09.09 13:47

Kadla je posledni dobou jasna kazdy mesic :-)))) Presto taky drzim pesti at to tentokrat vyjde.

Pristi patek me ceka CAR. Budeme se domlouvat na stimulku.

 
Dafné
Závislačka 3789 příspěvků 11.09.09 14:05

Mondí - tak jsem zvědavá na tvý dojmy.

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23639 příspěvků 11.09.09 14:09

Mondi, tam by mně nikdo nedostal a na naprostou většinu atrakcí na Matějský taky ne :-) Bliju jak…

Ta Kadla je velmi nadějná, tak držím palce!!!!

 
Lionett
Kecalka 178 příspěvků 11.09.09 14:31

Monduell to byl krásný článek (nakoukla jsem, kdysi jsem s v této diskuzi mihla, ale nešlo to udržet, z práce jsem nemohla přispívat a tady to strašně jede ;-), opravdu moc pěkně píšeš.
Mně bohužel kluci nezačali chtít nikdy. Asi hlavně to zadělalo  na problémy s váhou, která mi teď brání v početí. Jinak z New Kids on the Block jsem milovala Joeyho, ještě když mi bylo 14 a v prváku na gymplu jsem se strašně divila, že to nikoho neber, tam už se „pařil rock“… Taková opožděná jsem byla… :-))

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 11.09.09 15:40

zdravím holky,
monduell- ty máš taky dobré historky :-))) vážně. manžel byl na aquazorbingu a celkem si to pochvalovat, protože to byla sranda převeliká, protože na vodě je gravitace nějaká větší a padáš v té kouli jako hruška, chtělo to hodně úsilí se někam dostat… některé jsou i oválné a pro 2,takže to musí být vysloveně prdel :-) hlavně si holka dobře prohlídni terén, nezapomeň, jak to dopadlo, když neměli pořádně zajištěnou síť!

pudlo- no jo, to tvoje dítko musí být supr hodné, když se tak o nás staráš! :-)

jsem taky zvědavá, co to kadliné tělo vytváří, jestli embryo :-) nebo si z ní zase dělá srandu :-(

jinak se mi holky moc líbí jedna hláška - nejhorší boj je s něčí představou - mám pocit, že to vystihuje hodně situací, včetně náhledu plodnic na neplodnice…

lionet- jejda, taže váha ti dělá čáru přes rozpočet a je nějaká šance na změnu, zkusilas proti tomu bojovat tř. i organizovaně?

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32345 příspěvků 11.09.09 16:09

boris dost casu vyzaduje vraceni dudlicku po minute, takze s nim sedim na gauci a netim a VRACIM DUDLICEK.

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 11.09.09 19:58

Kadla může být v klidu, tetka sedí už 3.den u mě, přijela v plné polní  a v brutální poporodní síle. Takže Bori, ty bud taky v klidu, krvácím tak za 3 ženy :-))))

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32345 příspěvků 11.09.09 20:08

No mě se nějak množej beďáry na bradě, tak se bojim, že od beeušky si to tetka přivalí ke mě. Doufám teda že ne, ale u mě ta tetka byla vždycky hrozně dochvilná.

 
beeuska
Ukecaná baba ;) 1059 příspěvků 11.09.09 20:24

Pudli, plně kojíš, je na ni ještě brzy. Já už nekojím, tak si to přihasila :-)
Omlouvám se… víceméně to tu nepatří, ale zase s tetkou přifařila i depka (ale ne ta neplodnická)…jsem taková nasratá na všechno :-)

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 11.09.09 20:31

pudli- taky si myslím, že je brzo, ty  chceš vážně vždycky všecko a nejdříve a nejlépe 2×? :-)))

beuš- no jo, žádné takové, koukni na ty své dvě zlatíčka a  chmury pryč, které se ti snaží dělat radost - foto krásné! :-) ale že si svině jedna nedala delší pauzu!

jo akamčiblahopřeji k další úspěšné kontrole!

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32345 příspěvků 12.09.09 10:08

no někdo to právě dostane už po šestinedělí, tak doufám, že nebudu ten případ

 
Mufina
Extra třída :D 12789 příspěvků 68 inzerátů 12.09.09 12:12

Tak co ta Kadla? Žádné zprávy?

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32345 příspěvků 12.09.09 12:33

Jestli kadla píše večce, tak ta o víkendu online nebývá.

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16545 příspěvků 12.09.09 17:37

Kadla teprve před chvílí dorazila domů, počůrala test a objevila //. Nekecám, sama tomu nemůžu uvěřit. Mrzí mě to kvůli Večce, které jsem slibovala, že tady budu dýl než ona, ale co si budeme povídat, k miminu mám ještě pekelně daleko!
Cesta k vítězství ala Kadla /musím trošku zvýšit prodej bylinek a naprdnout Pudlu :-)))))))/: ráno a večer půl panáka Alvea, přes den kakostový čaj /díky Delfi! :-)))))/, Bowenova masáž a Utrouš, pro chlapa kotvičníkové kapky. Jinak upřímně fakt nevím, kdy se to povedlo, protože před ovulací to bylo 2 dny a po ovulaci 3 dny a mimo tuhle díru jsme řádili, jak černá ruka, vždyť víte :-).

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 15 Další »

Reklama


Reklama