Psychogenní neplodnost u žen

Ostatní
  • emimino
  • 14.01.09

Naše psychika je složitý mechanismus. S mateřstvím čeká mnoho žen, až na období kolem svého třicátého roku. Po prvních neúspěších otěhotnět, se začne mnohdy roztáčet kolotoč nejistot a beznaděje. Čím více se žena na toto přání zoufale upíná, tím více se její mysl blokuje. Tělo se posléze mění v jakýsi zadřený motor, který správně nepracuje.

Znám ze své praxe mnoho případů , kdy bezdětní manželé adoptovali děťátko a adoptivní maminka záhy otěhotněla. Bylo tomu tak proto, že problém s otěhotněním se dostal na vedlejší kolej. Do popředí zájmů se dostaly potřeby malého adoptivního tvorečka, takto naše mysl pracuje.

Při umělém oplodnění se mnohdy potýkáme s podobnými problémy. Ne vždy se nám podaří v našem lůně počínající miminko uchovat. Kolotoč nejistoty a selhání se opět roztáčí . Je velmi důležité, aby budoucí maminka měla klidnou mysl, byla plná optimismu a radosti a příliš úzkostlivě se neupínala k výsledku umělého oplodnění, jinak může někdy bohužel úzkost a strachy způsobit zmar celého zákroku.

Je dobré, aby budoucí maminku doprovázel do střediska asistované reprodukce člověk, profesně k tomuto určený. Například psycholog či léčitel, který pomůže stavy úzkosti rozehnat a ženu uklidnit. Já své klientky také doprovázím . Následně je psychická podpora nutná dalších čtrnáct dní . Po zákroku je dobré odvést mysl budoucí maminky jinam.

Jedna moje klientka stále nemohla otěhotnět, byla na umělém oplodnění již vícekrát a stále se nic nedařilo. Zkoušeli jsme nejrůznější možnosti, až jako spásná se ukázala ta, že mne klientka začala doučovat anglický jazyk a stal se zázrak- klientka otěhotněla.

Věřte! Věřte v příchod miminka, Vaše víra je světlo, které ho k Vám přivede. Přeji Vám krásný život a víru v srdci .

Hana Carmen Šebková - léčitelka- psycholožka

tel: 721 253 439
carmen0@seznam.cz

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Mišmiš
Kelišová 6255 příspěvků 15.01.09 00:05

Omlouvám se, ale to je přesně to co už opravdu nechci slyšet - HLAVNE NA TO NEMYSLET!!!, zaměstnat mysl,jet na dovolenou a další a další asi i dobře míněné rady.......všechno ozkoušený, prd platný
Já vůbec nevím jak to připodobnit a přiblížit pocity někomu kdo to asi nezažil - jeslti jste IVF prošla a jste tak silná že NA TO OPRAVDU NEMYSLÍTE - pak klobouk dolu a velice si Vás vážím - já to tedy fakt nedokážu. Já nevím třeba něco v tom smyslu,že když žena chce tak si prostě zajde na úřad a dostane obnos peněz který si určí a začíná to třeba na milionu- a dostane ho každá - dostane ho feťačka,dostane ho alkoholička, mladá holka bez podpory rodiny.....dokonce ve většině případů se stává že na úřad zajdou vícekrát a dostanou znovu, nebo se dokonce často stává,že ani takový obnos peněz žena nechce,ale přece ho nakonec dostane…a pak tam jdete vy-zodpovědná osoba s jasným plánem jak úžasně miliony zúročíte, zainvestujete a těšíste se na nový krásný dům a na roztomilou vilku u moře a jdete tedy na úřad pro ty peníze které se rozdávají a hle- paní za přepážkou.....joooo madam vám ty prachy nedáme…ne neřekneme vám proč........a ustupte za váma stojí ta žena v kožichu za půl milionu, ona potřebuje další dva miliony na auto…tak už nepřekážejte a hlavně NA TO NEMYSLETE a zkoušejte sem občas zajít - jednou vám ty peníze možná dáme.........a vy pak dřete bídu z s nouzí, krčíte se v maringotce a jen koukáte jak se staví kolem krásné vily, jezdí dámy v krásných autech, na bilboardech na vás koukají nádherné villy v Mexiku - jen za milion!!!
No a pak NATONEMYSLETE
asi jsem se moc rozepsala a nikdo to nebude číst a když tak stejně asi nebude chápat,jen těch pár holek co taky pořád čekají pod stanem na ten svůj milionek......  

 
suvik
Nadpozemská drbna 25225 příspěvků 15.01.09 08:23

Nejlepší psychická podpora je deníček PSYCHIKA SNAŽILKY :-), o tom žádná !!!  

Jinak ale ty řeči v tomto článku… asi tak něco ve smyslu… BLA, BLA BLA BLA, BLA a ještě BLA.
O ničem, pardón :-)))

 
Vrkulíšek
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 15.01.09 08:40

Taky mi to neprijde zrovna jako fejeton, ale spise jen reklama pani lecitelky. Skoda, ze neumim lepe anglicky, treba mi to taky pomohlo :-)

 
VeKo
Generální žvanilka 20578 příspěvků 15.01.09 09:14

Souhlasím se Suvíkem......nej­lepší je Psychika snažilky (popř.samozřejmě i jiné diskuse a spolky) zkrátka kolektiv lidí, kteří mají obdobné problémy! Za prvné to přinese psychickou podporu a za druhé je to neomezený zdroj informací a zkušeností.
Pochybuji, že paní léčitelka by mi v tomto byla plnohodnotnou podporou. „Kdo neprožil, nepochopí.“

 
janno
Ukecaná baba ;) 1905 příspěvků 15.01.09 09:53

Zajimala by mne reakce admina, zda je toto placena reklama. Protoze tak jak je to napsane, melo by to byt zapalcene. Diky za pripadnou reakci, Lesino!??

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 15.01.09 10:24

Fajn, takže mám věřit v příchod miminka, protože víra je světlo, které mi ho přivede, ale přitom na TO myslet nemám, jak mi paní Šebková vysvětlíte tento rozpor?
Já sice sama moc dobře vím, že nejlepší je na TO nemyslet, ale vědomě se to zařídit nedá.
A to Vás ta klientka doučovala tak mocně /jakože hromadu hodin denně/, že jí to vytlačilo z mysli touhu po dítěti? Já už jsem zkoušela různé věci, pořídit si psa, postavit barák, posléze změnit interiér, jet na dovolenou a to několikrát a tu touhu mi to z hlavy nevytlačilo. Pravda ještě jsem si nezkoušela zlomit ruku, to prý taky pomáhá…

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 15.01.09 11:49

Vážená paní léčitelko. jestliže jste s klientkou vyzkoušely všechno a zabralo až doučování, mám dojem, že kdyby si náhodou před otěhotněním pořídila nové boty, přikládala by jste úspěch tomu.  

Já jsem za snažení udělala řidičák, obhájila PhD, skoro postavila barák … a hádejte co mi nakonec pomohlo …IVF. A hádejte, kde bych byla, kdybych na to nemyslela …

 
suanka
Stálice 79 příspěvků 15.01.09 12:21

Můžu se zeptat, a vy máte děti? A jak dlouho jste se o ně snažila? Dva, tři roky, nebo dokonce i víc? Tak to je fajn, protože co opravdu nesnáším, jsou chytré rady těch, které to nikdy nezažily!!! Jako když žebrákovi řeknete, běž si podat tiket do Sportky, vyber správný čísla a vyhraj miliony, vždyť je to přece tak jednoduchý!  

 
VeKo
Generální žvanilka 20578 příspěvků 15.01.09 13:08

U paní Carmen chybí ještě profese kartářky, což jsem našla na jejích internetových stránkách.
Pokud někomu opravdu pomůžou psychologické řeči (pro mě se toto téměř rovná vymývání mozku) pak ať klidně s paní Carmen spolupracuje. Ale za sebe, za ženu co prošla 2 nevydařené cykly IVF, můžu říct, že pro mě v těch nejhorších chvílích byly nejdůležitější informace od těch nejzkušenějších a to od lékařů. Chtěla jsem vědět realitu a prognozu, která se opírá o fakta a plané řeči o nesmyslech a uklidňování od kartářky by mě rozhodně nemohlo uspokojit.

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 15.01.09 14:01

Pudlo to je jasný kde bys byla, seděla bys u paní Carmen a prosila jí ať ti pomůže :-)))))

 
Bolones
Kecalka 494 příspěvků 15.01.09 14:46

Ha, ha… Přes rok jsem moje otěhotnění nechá­vala víceméně náhodě, měla jsem slunce v duši a veřila a věřila a věřila…
Otěhotněla jsem zrovínka v době, kdy jsem na to myslela naprosto NEJVÍC…, kdy jsem začala běhat po doktorech a pátrat po příčině mojí neplodnosti…
Tak newim, paní kartářko !    

 
VeKo
Generální žvanilka 20578 příspěvků 15.01.09 15:04

Bol já myslela, že jsi otěhotněla, protože jsi plavala v hlenu, který se spustil po uvolnění hormonálních cest po masáži vyjetým olejem od jiné čarodejnice jménem Morgana :-)))))))))))))))

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 15.01.09 15:07

Večko :-)))))))))))))))))))) neměla jsem odvahu něco podobného vypustit, ale :-))))))))))))))))))

 
kadlina
Neúnavná pisatelka 16519 příspěvků 15.01.09 15:27

Bol sice byla u Morgany, ale při TOM na TO velmi intenzivně myslela, že jo? :-))))))))))))))))))

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 15.01.09 15:49

Souhlasím s již napsaným, a ještě malý dotaz, jakou máte radu pro ženy bez vejdovodů? po mimoděložních těchotenstvích apod. ? Nemyslet na to při IVF? Při každodenním píchání injekcí do břicha ve stylu, abych se nenudila, tak si šlehnu?!? Nebo Zn. astroložku na konzultaci do CARu s sebou?!? To snad ne.....

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 15.01.09 17:14

Tak zase abychom byly trošičku spravedlivé - na svých stránkách ta osoba mluví výhradně o ženách, u kterých se na žádnou medicínskou příčinu neplodnosti nepřišlo.

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 15.01.09 17:29

Pudli - a kde ta autorka uvedla své stránky?

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 15.01.09 17:38

Boris to si musíš vygooglit sama, večka jí nechtěla dělat reklamu. A tenhle článek na mě působil dojmem, že ta osoba nebude úplně valné inteligence, takže jí asi ani nenapadlo druhy neplodnosti tady specifikovat.

 
Boriska
Extra třída :D 12331 příspěvků 15.01.09 17:44

no právě Pudli , lecos této paní nedošlo :-) já jen, že jsem schválně  vycházela ze zde napsaného, nikoliv z vašich informací :-)a jsem zvědavá jestli se ještě ozve

 
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32229 příspěvků 15.01.09 18:02

Boris to pochybuji, spíš si myslím, že v těhto dnech podobné články najdeš na více serverech zabývajících se neplodností. Rozhodila reklamu.  A on se někdo hcytne, to si piš.

 
Bolones
Kecalka 494 příspěvků 15.01.09 19:25
 

VeKo, Pudloslava - No jasně !!  

Kadli  :-)))))))))   A při TOM jsem na TO úplně nejvíc myslela :-))))))))))

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 21:28
 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 21:36

DOBRÝ DEN, VELICE SE OMLOUVÁ ,ŽE JSEM ZVEDLA TAKOVOU VLNU NEVOLE. V ZAHRANIČÍ JE PRÁCE PSYCHOLOGŮ A PSYCHOANALITIKŮ UZNÁVÁNA, NEZNAMENÁ ,ŽE KDYŽ NĚKDO MÉ PRÁCI NEVĚŘÍ A NEZNÁ  ANI MNE ,ŽE PRACUJI ŠPATNĚ.JSEM DUCHOVNĚ ZALOŽENÝ ČLOVĚK A NESTYDÍM SE ZA TO,MÁM POCIT,ŽE ČLOVĚK BY MĚL VYZKOUŠET  I ALTERNATIVNÍ MEDICÍNU. ČLOVĚK NENÍ JEN TĚLO, ALE  TÉŽ DUŠE, DĚKUJI ZA VAŠI POZORNOST. NIC VE ZLÉM ,URČITĚ  NEŠLO  O PLACENOU  ČI  NEPOLACENOU  REKLAMU,POUZE JSEM VÁM NABÍDLA POMOC.MOC MNE  MRZÍ., POKUD JSEM NĚKOHO TÍMTO Z MNE NEZNÁMÝCH DŮVODŮ  POPUDILA, ALE  NIKOMU JEHO NÁZORY NEBERU.DĚKUJI NIC VE ZLÉM SLUNCE V DUŠI A SPLNĚNÍ VŠECH VAŠICH PŘÁNÍ PŘEJE UPŘÍMNĚ HANA CARMEN

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 21:39

DOBRÝ DEN MOC MNE MRZÍ POKUD JSEM SVOU NABÍDNOTOU POMOCÍ ZVEDLA VLNU NEVOLE.NIKOHO POCHOPITELNĚ NEPŘESVĚDČUJI­.PROSTĚ UZNÁVÁM I ALTERNATIVNÍ MEDICÍNU,DUCHOVNÍ. ČLOVĚK JE I DUŠE NEJEN TĚLO. DĚKUJI A PŘEJI VŠE KRÁSNÉ A SPLNĚNÍ VAŠICH SNŮ A TUŽEB.

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 21:43

DOBRÝ DEN ,VELICE SE OMLOUVÁM, ŽE JSEM SVOU NABÍDNUTOU RUKOU ZVEDLA VLNU NEVLE JÁ SAMA JSEM PSYCHOGENNÍ NEPLODNOST ZAŽILA. NEMOHLA JSEM  PODRUHÉ OTĚHOTNĚT  10 DLOUHÝCH LET,PROTO VÍM, O ČEM HOVOŘÍM ,ALE JÁ JSEM MĚLA SVŮJ PROBLÉM SVŮJ BLOK V MYSLI.NAKONEC AČ ZCELA ZDRÁVA JSEM SE PODROBILA UMĚLÉMU OPLODNĚNÍ. OD TÉ DOBY SE TÉTO PROBLEMATICE VĚNUJI,ALE NA DUCHOVNÍ BÁZI.DĚKUJI PŘEJI VÁM SPLNĚNÍ VŠECH VAŠICH SNŮ A TUŽEB

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 21:47

DOBRÝ DEN, V ZAHRANIČÍ JE PRÁCE PSYCHOLOGŮ A PSYCHOANALITIKŮ UZNÁVÁNA,KAŽDÝ SE VĚNUJEME NĚČEMU JINÉMU,KAŽDÝ MÁME JINOU PROFESI,JÁ TAKÉ KUPŘÍKLADU NEVÍM, JAK TO,ŽE MALÍŘ KRESLÍ TAK KRÁSNÉ OBRAZY.UZNÁVÁM I JINOU NEŽ BĚŽNOU MEDICÍNU,ALTER­NATIVNÍ MEDICÍNA JE VSKUTKU ROVNOCENNÝM PARTNEREM,CHTĚLA JSEM JEN PODAT POMOCNOPU RUKU,DĚKUJI MĚJTE SE MOC KRÁSNĚ PŘEJI VÁM SPLNĚNÍ VAŠICH TUŽEB A VŠE KRÁSNÉ

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 21:52

DOBRÝ DEN MOC MNE MRZÍ, ŽE JSEM SVOU NABÍDNUTOU RUKOU ZVEDLA TAKOVOU NEVOLI,V ZAHRANIČÍ JE PRÁCE PSYCHOLOGŮ A PSYCHOANALITIKŮ VELMI UZNÁVÁNA.CHTĚLA JSEM JEN V DOBRÉ VÍŘE PODAT POMOCNOU RUKU PROSTŘEDNICTVÍM ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY.ČLOVĚK NENÍ JEN TĚLO, ALE TAKÉ DUŠE,PROTOŽE SI ZA SEZENÍ NIC NEÚČTUJI,TĚŽKO BYCH ZE SVÉHO MOHLA PLATIT NĚJAKÉ REKLAMY,MĚLO TO BÝT PRO VÁS ZCELA ZDARMA V RÁMCI TĚCHTO STRÁNEK,TOUŽILA JSEM ZÚČASTNIT SE NĚKTERÝCH Z VAŠICH SETKÁNÍ,BOHUŽEL TO NEBYLO TAK POCHOPENO,PŘESTO DĚKUJI ZA VAŠE REAKCE.PŘEJI VÁM SPLNĚNÍ VŠECH VAŠICH TUŽEB A SLUNCE V SRDCI

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 21:57

DOBRÝ DEN ,MRZÍ MNE ŽE MÁ NABÍDNUTÁ RUKA BYLA TAKTO POCHOPENA,JSEM PSYCHOANALITIČ­KA,ZAJÍMÁM SE O DUŠI ČLOVĚKA. KLIENTEK MÁM DOST.ANO PÍŠI I ČLÁNKY, TAKŽE SE JISTĚ MŮŽETE NA NĚKTERÝCH Z INTERNETOVÝCH SERVERŮ S MÝM JMÉNEM SETKAT,NENÍ NA TOM NIC ŠPATNÉHO,POKUD ČLOVĚK NEVĚŘÍ ALTERNATIVNÍ CESTĚ ČI DUCHOVNÍMU SMĚRU,JEŠTĚ TO NEZNAMENÁ,ŽE JE TATO CESTA NESPRÁVNÁ.PŘEJI VÁM SPLNĚNÍ VŠECH VAŠICH TUŽEB A SNŮ

 
kamiŠ
Generální žvanilka 23632 příspěvků 15.01.09 21:58

Nechci se vás nijak dotknout, ale nemusíte ke každému komentu psát to samé. Stačí dát nový komentář a že to platí pro všechny..... :-)))))))))))))))))

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 21:59

MRZÍ MNE,ŽE VE VÁS MÁ PRAXE PSYCHOANALITIKA VZBUDILA TAKOVOU NEČEKANOPU NEVOLI,V ZAHRANIČÍ JE TO ZCELA BĚŽNÉ.ČLOVĚK NENÍ JEN TĚLO ALE TAKÉ DUŠE. MĚJTE SE KRÁSNĚ PŘEJI VÁM SPLNĚNÍ VŠECH VAŠICH SNŮ A TUŽEB.ŽEHNÁM VÁM

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 22:01

DOBRÝ DEN O DRUHÉ TĚHOTENSTVÍ JAK PÍŠI JIŽ V JINÉM KOMENTÁŘI  10LET.DĚKUJI MĚJTE SE KRÁSNĚ

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 22:04

DOBRÝ DEN ANO MIMO JINÉ SE JAKO SVÉMU DUCHOVNÍMU KONÍČKU VĚNUJI I VÝKLADU KARET,ALE TO PŘECE NEZNAMENÁ ŽE SE  CHIRURG NEMŮŽE VE VOLNÝCH CHVÍLÍCH VĚNOVAT SBOROVÉMU ZPĚVU.MNĚ ZAJÍMAJÍ VŠECHNY DUCHOVNÍ VĚCI,VĚNUJI SE ESOTERICE.DĚKUJI MĚJTE SE KRÁSNĚ PŘEJI VÁM SPLNĚNÍ VAŠICH SNŮ A TUŽEB

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 22:05

ČLOVĚK NENÍ JEN TĚLO I DUČE POKUD BY TO TAK NEBYLO NEBYLI BY NA SVĚTĚ ANI PSYCHOLOGOVÉ ANI PSYCHOANALITI­CI.DĚKUJI MĚJTE SE  KRÁSNĚ,

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 22:09

PSYCHOGENNÍ NEPLODNOST JE DIAGNOSA STEJNĚ JAKO TŘEBA ANGINA PEKTORIS,NE KAŽDÝ MÁ TENTO PROBLÉM,PROTO TĚŽKO ŘÍCI.POKUD VÁM TOTO NEBYLO LÉKAŘEM DIAGNOSTIKOVÁNO,PAK ŠLO ZŘEJMĚ O ZCELA JINÝ ZDRAVOTNÍ PROBLÉM,NECHÁPU PROČ SE VYSMÍVÁ NĚKDO TÉTO DIAGNOSE,LIDÉ  S TOUTO DIAGNOSOU TRPÍ VELKÝMI DEPRESEMI A DOBŘE JIM URČITĚ NENÍ. DĚKUJI MĚJTE SE KRÁSNĚ

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 22:12

V ZAHRANIČÍ JE ZCELA BĚŽNÉ ŽE V KAŽDÉM STŘEDISKU ASISTOVANÉ REPRODUKCE  JSOU KLIENTKÁM K DISPOZICI PSYCHOLOGOVÉ A PSYCHOANALI­TICI,KTEŘÍ MÍRNÍ NERVOSITU CELÉHO PROCESU A ZDRAVOTNICKÉHO ZAŘÍZENÍ.ASTROLOŽKA BOHUŽEL NEJSEM,AČ SI TĚCHTO LIDÍ VELMI VÁŽÍM,JÁ JSEM JEN OBYČEJNÝ PSYCHOANALITIK,,KTE­RÝ SE JAKO SVÉMU KONÍČKU VĚNUJE VÝKLADU KARET A NUMEROLOGII­.DĚKUJI MĚJTE SE MOC HEZKY

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 22:14

DĚKUJI OPRAVDU NEJSEM LÉKAŘ,JSEM PSYCHOANALITIK,KTE­RÝ SE ZABÝVÁ DIAGNOSOU ---PSYCHOGENNÍ NEPLODNOST,KTEROU URČÍ MEDICÍNSKÝ ODBORNÝ LÉKAŘ.DĚKUJI.

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 22:16

SVÉ STRÁNKY ZDE NIKDE NEUVÁDÍM,PROTOŽE JSEM TOTO NEBRALA JAKO REKLAMU,MOC JSEM SI PŘÁLA ,ABYSTE MNE POZVALI NA NĚJAKÉ VAŠE SETKÁNÍ CHTĚLA JSEM S VÁMI BÝT,DĚKUJI

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 22:19

DOBRÝ DEN JÁ NEJSEM LÉKAŘ,JSEM PSYCHOANALITIK,TAK­ŽE POKUD JISTĚ VÍTE ,VĚNUJI SE POUZE LÉČBĚ PSYCHICKÝCH BLOKŮ.MIMOJINÉ I PSYCHOGENNÍ NEPLODNOSTI,KTEROU DIAGNOSTIKUJE PŘEDTÍM LÉKAŘ.DĚKUJI MĚJTE SE MOC HEZKY PŘEJI KRÁSNÉ DNY

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 22:21

DOBRÝ DEN DĚKUJI ZA VAŠI POZORNOST KAŽDÝ SE VĚNUJEME SVÉ PROFESI,KAŽDÝ DĚLÁME SVÉ,JÁ JSEM SI JEN MOC PŘÁLA ABYSTE MNE POZVALI NA NĚJAKÉ VAŠE SETKÁNÍ.DĚKUJI PŘEJI KRÁSNÉ DNY

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 22:22

DĚKUJI MĚJTE SE KRÁSNĚ PŘEJI KRÁSNÉ DNY

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 15.01.09 22:23

DĚKUJI ALE RADĚJI JSEM KAŽDÉMU ODPOVĚDĚLA,KAŽDÝ MĚL NĚJAKÝ SVŮJ NÁZOR A DAL SI PRÁCI ABY NA TOTO TÉMA NĚCO NAPSAL.KRÁSNÝ VEČER

 
christabel
Závislačka 3527 příspěvků 15.01.09 23:39

Já jsem to tu jen zběžně prolétla, ale milá paní léčitelko, psychoanalytik se píše jinak, než si myslíte:)))))

 
maxik
Kelišová 5743 příspěvků 1 inzerát 15.01.09 23:44

Já si nemůžu pomoct, ale psychoanalytik se píše trochu jinak, mimo jiné zvlášť a za interpunkčními znaménky se nechává mezera… no, bylo by toho víc. Moc profesionálně to takhle nevypadá.
 E.

 
baghira
Závislačka 2902 příspěvků 16.01.09 00:03

Teda vy jste tu ale zatrpklý stádečko! Sice se ten článek tváří trochu jako PR, ale jinak na něm snad nic tak pobuřujícícho není!!! Pouze jedna paní si dovolila napsat  holou pravdu, že leckdy se úplně zdravá ženská hodně snaží o miminko a ono to prostě nejde… (Moje máti je toho příkladem, když se urputně snažila otěhotnět, tak to nešlo. pak to po třech letech vzdala .. a otěhotněla.)
Vůbec nechápu tyhle reakce, jako když vám někdo šlápne na kuří oko:( Ach jo:(((((((  

Baghira    

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 16.01.09 00:31

to je možné ,ale já se opravdu neživím psaním článků,psycholog není spisovatel děkuji za pochopení chirurg také není spisovatel,své služby za úplatu nenabízím,tak nevím proč tolik nenávisti přeji krásný večer

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 16.01.09 00:33

děkuji opravím,ale jsem jenom člověk  a nejsem spisovatel,služby vám za úplatu nenabízím,tak nevím proč tolik nenávisti děkuji a přeji krásný večer

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 16.01.09 00:36

děkuji za upozornění nejsem spisovatel,jsem jenom člověk,své služby vám za úplatu nenabízím,chtěla jsem jen podat pomocnou ruku,děkuji mějte se moc hezky

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 16.01.09 00:39

děkujií jsem jen člověk, chybující v češtině,nejsem spisovatel chtěla jsem vám zdarma podat pomocnou ruku tak nevím proč tolik nenávisti,děkuji a přeji krásný večer

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 16.01.09 00:41

dobrý den děkuji paní učitelko opravím,nejsem spisovatel,chtěla jsem jen zadarmo podat pomocnou ruku,tak nevím proč tolik nenávisti.mějte se krásně přeji krásný večer

 
léčitelka
Povídálka 40 příspěvků 16.01.09 00:43

děkuji paní učitelko opravím nejsem spisovatel,chtěla jsem jen podat zadarmo pomocnou ruku tak nevím proč tolik nenávisti,no pravda poučilo mne to už to vícekráte neudělám slibuji mějte se krásně

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama