Ráno na palici přes palici

O životě

Taky se vám někdy stalo, že jste byly totálně vyždímané, zmatené, ztracené, ale zároveň jste se tomu musely smát? Začalo to asi už večer, kdy jsem balila vánoční dárky. Vzala jsem dáreček, zamotala do papíru, uhledně zavázala mašli a ještě přidala jednu ozdobnou mašličku. Krása, baliček byl jak ze žurnálu a já chňapla po fixe, že už ho jen uhledně nadepíšu.

Jenže jak jsem si tak uhledně balila, uplně jsem zapomněla, co jsem vlastně zabalila a komu to bylo! Rozbalovat ho?! Ani náhodou, takové práce mi to dalo. A tak jsem ohmatávala a porovnávala s ostatními balíčky a nezabalenými dárky, než jsem na to konečně přišla. Uf, balíček správně nadepsaný a musím si dávat pozor! Balím dál, Daneček brečí, dám mu napít, dudlíka a jdu dát mašličku na balíček. A co myslíte? Zase jsem zapomněla, pro koho byl! :D

V noci jsem padla za vlast po nákupech, balení a zároveň bežných domácích pracích. Daneček poklidně spinkal, když najednou krátce po půlnoci - hek hek. Hm, takhle zní, když se otočí na bříško (otáčí se zatím jen pár dní a po „přemluvení“). No, samozřejmě, plácal se tam chudák v rohu postýlky, na bříšku. Byl sladký. Otočila jsem ho zpátky, dostal hubana a zalehla jsem. Za hodinu - hek hek. Co? Že by zase? No jo, zase se tam plácal jako rybička na souši. A tak jsem ho otočila, pohladila bobánka a zahla. Za dvě hodiny - hek hek. To snad není možné! Otočila jsem ho a vysvětlila, ať je tak hodný a už se neotáčí, když nechce spinkat :) Práskla jsem s sebou do postele. Danča ale pořád hekal, a tak jsem ho ještě nakrmila.

V sedm ráno mi bzučí telefon. Vystřelila jsem jako z děla, aby to malého nevzbudilo. V obýváku koktám do aparátu. Jo, PPL, balík, dveře. „Hlavně nezvoňte, spinká mi tu miminko“. Snaha upravit se před zrcadlem byla marná, protože jsem ještě pořádně neviděla. Na nohy jsem hodila tepláky a přes ruce flanelovou teplou mikinu. Jenže manžel je jako vyžle. Při pokusu zakrýt si pyžamo zapnutím mikiny se mi dole rozjel zip! Dopr… PPL před vchodem, já slepá, rozjetá, zmatená. Vymotala jsem se, mikinu si přidržovala rukama, zakoktala jsem pplkovi omluvu. Pak jsem zamžourala na papír a hodila tam nějaký klikyhák, co jen zdaleka připomínal moje jméno. No ostuda :D A samozřejmě, přijdu domu, zaklapnu dveře a pláč. Takže dobré ráno :D

Hodnotilo 3 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
sterezie  12.11.11 09:44

promiň musím se smát,ale hek hek Ti tiše závidím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 
VrtulkaG
Povídálka 13 příspěvků 12.11.11 15:51

Také mám z hek hek :mrgreen: úsměv na tváři.Moje půl roční dcera,když se v noci vzbudí tak začne bručet jak medvěd nebo začne piště :-) t

 
BohunkaP
Extra třída :D 14424 příspěvků 12.11.11 18:08

Holky, buďte rády za hek-hek, za medvěda i za pištění :mrgreen: :mrgreen:

Moje mladší dítě v noci vrzalo. Regulérně vrzalo, jako stará nenamazaná vrata… :zed: Normálně mi z toho trnuly zuby, šílenost. Co já bych bývala dala za normální hekání nebo bručení. :mrgreen:

Hezký deníček :palec: :palec:

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 12.11.11 19:27

Super deníček a tiše závidím ty zabalené vánoční dárky. Já je nemám ještě vymyšlené, natož nakoupené. Nechceš mě inspirovat :-)? A hek, hek je taky krása, u nás většinou následuje po hek, hek, řev, řev :mrgreen:.

 
tereesek
Kecalka 437 příspěvků 13.11.11 01:51

:pankac: :-P :-P :-P :lol: :lol: super denicek… :-D takhle obcas taky rano vypadam, ac se u nas ted uz/zatim „hek hek“ nekona :pankac:

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 14.11.11 11:47

Super deníček zasmála jsem se :lol: :lol: :potlesk:

 
Michell007
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 14.11.11 23:58

Nai - super deníček, zvládáš to úžasně :potlesk: O zabalených dárcích si zatím můžu nechat zdát :think:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama