Recenze: Keramika pro malé i větší umělce 1.

Ostatní
  • emimino
  • 19.05.03

autor:Alena Kýrová 144 str. plnobarevných 290, Kč / 435, Sk vydavatel: Computer Press a.s. http://www.knihy.cpress.cz

Celou knížkou děti provází kuchařka Ája, která pro ně připravila plno receptů na výrobky z keramiky. Ája děti provede kouzelným světem hlíny a ukáže jim, že nic není tak těžké, jak to na první pohled vypadá.

Spolu se svými skřítky pomocníčky děti naučí všemu, co budou do začátků práce s hlínou potřebovat. Všechny postupy děti určitě hravě zvládnou, protože každý výrobek Ája ukáže pěkně krok za krokem na názorných fotografiích.

Kniha bude jistě povzbuzením pro všechny, kdo se dosud ostýchají a váhají vzít do ruky kousek hlíny a začít. Na konci je čeká radost z podařené hračky pro sebe nebo dárku pro své blízké.

Všechny výrobky si děti mohou zhotovit sami nejen z hlíny, ale i z plastelíny, moduritu nebo samotvrdnoucí hlíny a to buď doma, ve školce či škole nebo v keramickém kroužku.

Knížka obsahuje velké množství výrobků různé náročnosti, je proto určena dětem všech věkových kategorií, které rády něco tvoří. Díky názorným ukázkám a jednoduchým popiskům je kniha velmi přehledná, srozumitelná a inspirující.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama