Recenze knih z www.knihy.cpress.cz

Ostatní

Pro těhotné a rodičky: + těhotenství, prod a šestinedělí + cvičení po porodu

 

Těhotenství, porod a šestinedělí

Nejčastěji kladené otázky a odpovědi

Magdalena Mikulandová

Prodejní kód: KZ0019

Vše, co vás zajímá o průběhu vašeho těhotenství, zdravém vývoji dítěte, porodu i šestinedělí se dozvíte v systematicky seřazených otázkách a odpovědích. Otázky vycházejí ze skutečného života, sesbírala je autorka ve své dlouholeté praxi. Magdalena Mikulandová, soukromá porodní asistentka, je čtenářkám známá z pořadu Sama doma i jako autorka bestselleru Těhotenství a porod.


Cvičení po porodu

Metoda Cantienica pro pevnou postavu a posílení pánevního dna

Benita Cantieni

Prodejní kód: KZ0043

Chcete navrátit svému tělu po těhotenství a po porodu jeho původní kondici? Chcete zpevnit svalstvo, odstranit různorodé potíže, napravit bolavá záda, zaujmout správné držení těla, zpevnit prsa a břicho? Cvičení pomocí metody CANTIENICA®, které nabízí tato kniha, vám zcela jistě pomůže. Kromě toho cvičení může přinést také řešení dlouhodobých potíží i lidem s onemocněním páteře, kloubními potížemi dolních končetin, či ženám s funkční ženskou neplodností. Velmi výrazně napomáhá také léčbě inkontinence.

Kniha je vhodná jak pro širokou veřejnost, tak pro rehabilitační pracovníky, fyzioterapeuty, instruktory fitness či porodní asistentky.

V knize naleznete:

36 cvičení, která navracejí tělu pevnost a vitalitu a eliminují negativní vlivy předchozího období (inkontinence, pokles dělohy, bolesti v zádech…).
Způsob, jak posílit svalstvo pánevního dna a břicha, ale také dechová cvičení a zvláštní cviky na prsa, nohy, ramena, paže a oblast žaludku.
Vysvětlení principů a základních pojmů metody CANTIENICA®.

O autorce:
Autorka této knihy je současně autorkou metody CANTIENICA®. Vyvinula tato cvičení pro formování postavy a držení těla jako první terapeutickou fitness metodu na světě.

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek