Recenze: Kouzla pro děti

Ostatní
  • emimino
  • 04.07.03

Fay Presto 68 str. plnobarevných Chceteli ohromit přátele nebo rodinu svoji zručností, máte k tomu ideální příležitost s touto barevnou knihou plnou nápadů, která využívá zkušeností jedné z nejznámějších kouzelnic na světě. Kniha popisuje více než 25 zábavných a lehce zvládnutelných kouzel. Obsahuje pestrý výběr jak klasických, tak úplně nových triků.

.(image001.jpg(3 kb)){border:0} *] Každý z nich je označen stupněm obtížnosti a požadovanými zkušenostmi. Symboly vám poradí, jestli má být trik předváděn zblízka nebo z dálky. Popisné fotografie ukazují jednotlivé kroky, doplněné o barevné a poutavé ilustrace vysvětlující výrobu potřebných rekvizit. Kniha obsahuje spoustu rad týkajících se slovního komentáře ke kouzlu, doporučeného oblečení, možných chyb a přípravy poutavého představení.

Autorka knihy patří mezi nejznámější iluzionisty na světě. Je obzvláště žádaná jako kouzelnice pro vystoupení na společenských večírcích. Pořádá představení pro děti i dospělé. Mezi známé osobnosti, které bavila svým uměním, patří Madonna, Elton John, Rod Stewart, Dustin Hoffman a Eric Clapton, vystupovala také v televizi.

Knížka určitě bude bavit děti školního věku, některá kouzla určitě zvládnou i malí předškoláci. Inspiraci zde najdou nejen děti ale i jejich rodiče.

www.knihy.cpress.cz

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek