Rok s naším Denískem

Rodičovství

Tento deníček je pro toho nejmilovanějšího chlapečka na světě! Denísku, milujem, když se ráno probudíš natáhneš ručičky z postýlky a křičíš mnam mnam. Já ti dám napapat, lehneš si k nám do postele a spinkáme dál třeba do 9 hodin.


1 komentář

Milujem, když nás probudíš tím, že se po nás válíš, pusinkuješ nás a úžasně se usmíváš! Milujem, když netrpělivě čekáš na tatínka, až se pohne v posteli, aby sis na něj mohl vlézt a hopsat po něm!

Milujem, když tě posadíme na nočník a ty se na nás usmíváš a říkáš ččíííí. :) A nebo když ti řeknu prd a ty tlačíš. :) Pak vstaneš otočíš se a tleskáš si, jak si šikovný!

Milujem, když celé dopoledne jezdíš autíčkama po zemi a neustále zavíráš všechny dveře doma, pak vstaneš a vesele si povídáš, protože chceš, abych se na tebe podívala, jak krásně umíš chodit. :)

Milujem, když ti dáváme napapat a ty začneš jídlo prskat, protože už jsi plný. :) Milujem, když děláš ahááá, když chceš napít. :) Milujem, když nám vytaháš všechno oblečení ze skříně a válíš se v něm, milujem pohled na tebe, když zahlídneš nějaké zvířátko začneš křičet radostí, až s toho skoro brečíš. :)

Milujem, když jedeme na výlet, táta vytáhne čtyřkolku, ty se pevně chytneš, pusinku máš od ucha k uchu a jezdíš na ní.

Milujem tě za to, jak šikovně papáš. Dostaneš sušenku, chytneš jí za obal a papáš - vůbec nejsi špinavej! Milujem, když ti řekneme Ne a ty náš krásně poslechneš!

Milujem tě za každý tvůj jemný dotek, milujem tě za to, jak mi pomáháš u oblékání. První mi dáš čuchnout k nožičce :) a pak mi je hezky podáváš, abych tě mohla obléknout!

Milujem tě za to, jak neustále křičíš autooo autooo. Jen mi je trošku líto, že umíš několik slov, ale máma mezi nima není. :) Ale miluju tě, protože vím, že se jednoho dne dočkám.

Milujem, když se jde tatínek vykoupat a ty rychle spěcháš za ním, aby si tě vzal k sobě! Milujem, když nás vidíš, jak se masírujem a mažem a ty nás jdeš masírovat taky. :) Milujem, když tě večer vezmem do postele, abysme se mohli pomazlit!

Milujem, když na nás roztomile koukáš a šmudláš si polštářek s mojí fotkou, který si ukradl tatínkovi, a tím nám dáváš najevo, že chceš spinkat. Miluju, když tě uložím do postýlky a šimrám tě na zádech. Ty usínáš, pak si chytneš mojí ruku a dáš si jí tam, kde ti je šimrání příjemné, a spokojeně usneš.

Milujem tě za to, jaký jsi! Milujem tě, protože jsi úžasnej! Není minutka, kdy bysme tě buď já nebo tatínek nepusinkovali nebo nemazlili. Máme v sobě tolik lásky, že to není ani možný. Já jsem tě milovala od první chvíle, co jsem věděla, že tě mám v bříšku. Dnem porodu se jen má láska k tobě prohloubila!

Denísku, ano, já a tatínek ti tady říkáme, že budem stát po tvém boku, ať se děje cokoliv, protože my víme, že pán bůh nám tě dal, aby změnil naše životy k dobrému. Aby otevřel tatínkovo srdce a dal ti lásku bez hranic! Tvůj tatínek je naprosto jiný člověk, než byl dřív, a to jen díky Bohu a díky tobě!

Protože my víme, že láska je trpělivá, laskavá, nezávidí. Láska se nevychlobá a není domýšlivá. Láska nejedná nečestně, nehledá svůj prospěch, nedá se vydráždit, nepočítá křivdy, Ať se děje cokoliv, láska vydrží, láska věří, láska má naději, láska vytrvá!

S láskou
maminka a tatínek

Hodnotilo 9 lidí. Score 3.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
petramrk
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 15.10.13 19:51

Moc krásně napsané :potlesk:
a nic si z toho nedělej, moje malá taky máma říkala až jako poslední a ted tatínek navádí i syna, ať nejdřív říká tati a mami ať si nechá na pozdějc :) a to jsou mu teprve tři měsíce
za to dnes mi malá říká úplně všelijak a když mi řekne „seš můj milášek“ tak to je fakt úžasný :)

 
Bibi30
Extra třída :D 10408 příspěvků 33 inzerátů 15.10.13 21:23

Moc krásně napsané :potlesk:

 
mmuerka
Závislačka 4431 příspěvků 15.10.13 21:54

Terezko, krásnej deníček :potlesk: a já vím, že 100% pravdivý :hug:

 
Terezka s Denískem
Závislačka 3580 příspěvků 15.10.13 22:32

Děkuju :hug: je to moje zlatíčko :srdce:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama