Růzňata č. 81- Náš běžný den - pátek

Rodičovství

Tátovi ráno zvoní kolem 7h. budík, slyším ho,ale spíme dál oba. Po půl8 už manžel rychle vstává a spěchá do práce, Kája už jde slyšet z pokojíku, začíná tam řvát, tak ji taťka vyndává na zem. 7.40h taťka odchází do práce. Kájinka se doplazila do ložnice a hraboší se mezi kolíkama na prádlo. 7.46h. lezu z postele, Kája si stále hraje s kolíkama. Já se jdu pomalu zkulturňovat do koupelny. Martínek stále spí.

V 8.05h. jdu do pokojíku a budím Martínka, tomu se moc nechce vstávat, protože večer šel spát až v 10h. Nakonec vstává. Sám se jde vyčůrat a hlásí mi, že už je čulanej.
Začínám uklízet bordýlek v bytě po večeru, hračky z obýváku do bedny, načež je asi za 5 minut Martínek znovu vysypává…
V kuchyni myju zbytky nádobí, něco dávám do myčky. Musím vysát, protože na Kájinku se nějak podezřele lepí bordel, jak se plazí. Beru tedy vysavač a rychle vysávám. 8.15h je vysáto, jdu se najest, namalovat, pak konečně jdu přebalit a oblíknout Káju, to je panečku nálož J

Poté krmím Káju a přesvědčuju Martínka, aby šel taky papat, že jinak nebude mít sílu, nakonec sní jeden pribiňák jako Kája.
Já jsem stále v pyžamu. V 8.40h píšu kámoše,že nestíháme a přijdeme do MC později.
Chystám svačinku a pití do centra(dětského), konečně se nějak vypotácíme a v 9.15h jsme v centru. Tam si Martínek hraje, jí toust, Kája taky a já se vesele bavím.
10.30h jde Kája spinkat do kočárku a spí celou hodinku, my pak zpíváme a hrajeme si, sem tam upozorníme děti, aby někam nelezly nebo někomu neubližovalyJ
V poledne odcházíme s tím, že s námi musí jít Davídek, protože jinak by byly asi velké Martínkovy scény s oblíkáním…
Poté zdivočelé dětí letí kudy nemají a my za nima jen řveme opravdu- ne jako- hysterické matky,ať stojí…

Dojdeme domů před půl jednou, honem cpu děcka do postele. Martínek si vymýšlí- musí kakat, poté zaléháme nanovo, už teď chce papat polívku,ale před tím nechtěl…po polévce ve 12.39 jdeme konečně spát. Martínek usíná asi ve 13h. Kája asi o 5 minut později. Já uklízím hračky, dám vařit jídlo, jdu k PC, poté si začínám barvit hlavu. PO 14h dojde taťka z práce, pouze se převlíkne a valí na stavbu. Já jdu zase čučet do pc a zároveň na bednu. V 15.15h jdu radši budit děcka. Najíme se a chystáme se ven, jdeme s kámoškama z rána do solné jeskyně, cestou si Martínek vyžádá zmrzlinku a kráčíme dál. Je nás 5 maminek a 6 dětí. No já teda byla po solné jeskyni dost unavená, protože Kája se chtěla plazit a stát,což jí tam moc nešlo a řvala, dudlík odhazovala a ostatní děti odhazovaly sůl kam neměly…Poté jsme se šli skoro vedle podívat,zda není místo v pizzerie, bylo, tak jsme tam zalezli. Pizza, džus, Kája jogurt, piškotky.

Před 7h jsme šli zničené domů, děcka rozdivočené, div nám neskočily do silnice, no teda mě a kámošku čekal ještě dlouhý kopec, já to sotva vyšlapala, po schodech do 4. patra jsem se sotva doplazila. Děcka jsem začala rovnou koupat, Kája dostala mlíko a do 2 minut usnula. Martínek živý jako rybička čučí na bednu, já píšu tento deníček a mám od taťky nakázáno na něj do 10h čekat.

Tak to je náš denJ

Martínka jdu dát spinkat a s vámi se loučím.ewa, Martínek skoro 3 roky, Kája 13m.

***Pelotonek:****

Andílek - Nicolka 2.1.2005, Lipník nad Beč. (Jana-1982)
***Anděla - Jaroušek 11.1.2006, Děčín (Lenka-1981)****
***Babulda - Tonik 29.9.2006, Trutnov (Zuzka-1980)******
Dalif - Vitek 25.10.2005, Zuzanka 17.4.2007, Brno,(1976)
Dasa 2 - Lukášek 23.1.2005, překvápko TP 29.6.08,Valašské Meziříčí ( Dáša-1976)
Helena77 - Nikolka 12.7. 1995, Natálka 10.2. 2005, Třešť (1977)
Ikaika - Vítek 1.5.2005, Ondra 9.4.2003, Žďár (Ilča-1977)
Jedule - Anežka 27.8.2005,Toník 15.8.2007, Jičín (Jitka-1976)
Jituska - Barunka 28.4.2003, Vojtíšek 20.11.2005, Žďár (Jitka-1977)
Mamulinka -Eliška 14.10.2005, Třešť ( Péťa-1981)
Valli - Martínek 22.6.2005, Karolína 15.3.2007 Třebíč (Eva-1982)
*Violet - Matyáš 15.1.2005, Barunka 5.9.2007, Most (Denisa-1981)****

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 18.04.08 21:33

Prvni !!!! doctu po Krausovi, VALLI diky za denicek !!! ja proste nejsu nejak schopna neco napsat ;(

D

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 18.04.08 22:22

EVI- mas to vaze nabity !!! snad az bude dostaven domecek, tak zvolnis tempo.

D

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 19.04.08 08:21

Ahoj,jupí,druhá!no díkec za deníček,Valli,je to hukot,já to znám, a to máš dobrej pocit,že jsi se věnovala ten den dětem.a nemusela je smýkat s sebou po úřadech,obchodech a spol.já jsem taky skoro každej večer strašně unavená,někdy sotva pletu nohama,ale naštěstí mi občas Honza umožní si orazit.to u vás zatím nejde,když makáte jak barevný na stavbě:(
Mě dneska tatí nechal ráno vyspat,děcka vstávaly před šestou(rošťáci,us­nuli po devátý!),tak jsem se vysprchla a už snídám a čučím,co je novýho.včera jsem až do noci patlala marcipánový figurky Barunce na dort,je to teda děs,já na tohle moc nejsem,tak to podle toho vypadá.po hodině jsem vytvořila něco jako tlustou vílu-a Honza,když ji uviděl,tak dostal záchvat smíchu,že vypadá jak Shrekova nevěsta,grrrrrrrr­r..z původní kočičky jsem nakonec udělala postiženou holubici,no něco.ale snad to ve výsledku aspoň nebude na ostudu.no ale je to s láskou dělaný:)slavíme Bářiný narozky už zítra,protože příští víkend jedu na aerobik,no a nechtěla jsem si to nechat ujít.
Přemýšlím,co u nás novýho..
v úterý jsem byla opět celý den s dětmi,Honza měl zas školení a pak trénink,já s drakama byla ve cvíču.Moc se mi to líbí,už jsou děti samostatnější,tak to začíná být konečně zábava i pro mě,a ne jen vysilující záležitost.
Středa byla pro mě skvělá,ráno jsem odvezla Vojtíka tchánovi a jela do sekáče za 25,–Kč vše dětské.no děs,nechala jsem tam 400,–,jak psala Ika,vlastně jsem nic nepotřebovala.a to mám na kšeft jen dvě věci.no ale jsem spokojená,krásný úlovky,většinou značkový věcičky,třebas trochu opraný nebo s flíčkem,ale mám doma čunčata,tak to ani neva.většinou všechno next:)sobě akorát tričko a letní budničku.Pak honem pro Vojtu,uvařit obídek-dělala jsem steaky z kůzlete,jsem to jedla poprvý.no nesměla jsem myslet na to zvíře,z kterýho pocházely,jinak bych to nejedla.ale dobrý.odpoledne poklus k druhýmu dědovi-tátovi(je nepoučitelnej,má angínu a nutně musel dopoledne do práce,s teplotou:(
a valila jsem do studia na brigošu.tam to strašně rychle uteklo,fakt se mi to líbí čím dál víc,ženský si mě už pamatujou a cítím,že jsem ji vesměs sympatická a je tam děsná prča.i když se teda nezastavím.po práci jsem v osm šla s kamarádkou na vínko,dlouho jsem ji neviděla,tka bylo o čem povídat.no ráno jsem měla motáka,ale špatně mi naštěstí nebylo. čtvrtek kromě klasiky(uklíze­ní,vaření,hra­ní)jsem si zpříjemnila tím,že jsem vypadla odpoledne po kšeftech.koupila jsem si akorát sekáč tričko,ale Honza byl unavenej a nebylo mu dobře,tak jsem byla jen na hodinku,a pak si hrála s dětma,aby si mohl odpočnout.večer cvíčo a zas den v háji..
no a včera jsme dopoledne s Vojtíkem procourali po venku,pak doma úklid-sakra,jakto,že to není vidět?-a pro Báru do školky a do cvičení.akorát cvičení v sokolu nakonec nebylo,protože se sešlo málo dětí.asi ty pátky už to nebude,škoda,Ba­runce se tam hrozně líbí-cvičí tam hodinu sama s dětmi pod dohledem statné sokolnice.
Honza pro nás měl přijet o půl pátý,já chtěla tu volnou hodinu na město dokoupit dáreček pro Barunku,no tak jsem holt šla s obouma prckama do hračkářství.no hukot,už to neudělám-Bára děsně nutně potřebovala všechno,Vojtu jsem nemohla odlepit od auťáků..jinak pro Báru máme toho velkýho šimpanže Hasbro na baterky.včšera jsem ho zkoušela,no bude to boj,Vojtovi se strašně líbí a pořád se s ním muchlal a řval,když jsem ho dala zas do krabice.mě se teda líbí taky,je srandovní a takovej chlupatej.snad se bude líbit i oslavenci.no a pak ještě blbůstky-plastelínu s protlačovátkem a vykrajovátky, v sekáči jsem jí koupila krásnou kabelku ve tvaru plyšovýho pejska a pak si vybrala takovou malou figurku princezny.od našich dostane stavebnici Seva,od zbytku nevím.no a já jí vyrobím dneska ten dort..
VIOLET,tak ten kluk,jak jsem psala,že to vypadalo,že umřel,tak nakonec asi na vozíku nebude.operace dopadla dobře,takže ho ještě čeká plastika močáku-má ho prý na maděru.jinak na něj spadlo dvoutunový železo v práci,ležel tam prý ještě 20minut sám,má oddělený pracoviště.no nakonec to snad bude mít šťastnej konec.  

DASO,tak jak v Brně?jinak to je jasný,že Luky to zkouší,a bude hůř,až přijde mimi.teda,třeba ne,ale většinou to je tak,že se na sebe snaží ten starší upozornit.a do školky už je určitě zralej,já si školku nemůžu vynachválit,Bára tam rozkvetla a je tam spokojená.
jo a Michal Nesvadba je fakt skvělej,s dětma to umí a to představení za ty prachy stálo určitě.
koukám jste taky utráceli za hadříky:)ale je to potřeba,udělat si radost.  

ANDĚLKO,to je škoda,že ta brigoša nevyjde.sama vidím na sobě,jak je to super,když máš na chvilku jiný starosti.no s pojišťovnictvím-jak to říct,mě se tohle strašně protiví,dělat bych to nemohla.i když něco jinýho je to nabídnout tomu,kdo o to stojí,nebo to tlačit někomu cizímu.já jsem šla do vývrtky,když první,kdo u nás zvonil po návratu z porodnice,byl pojišťovák..zas je to fajn přivýdělek,nemusíš shánět hlídání…no uvidíš.  

ještě,VALLI,to je teda pálka za kuchyň!no ale máš ji velikou a fakt moderní,tak to je jasný.a zas to máš nafurt-nebo nadlouho.a Ikea to jako udělá podle toho návrhu?já myslela,že si musíš vybírat z těch jejich..  

DALIF,dárečky jsou krásný,to si Zuzka užije.na motorku je ještě malá,ale počkej za chvíli.u nás je to Vojtova nejmilejší hračka.a nemyslím si,že by byla malá nějak hubená,ˇpak už se tolik nepřibírá,tak co,hlavně že přibírá,ne?
jdu hodit do trouby pečínku-máme několik dní naložený kůzlecí žebra s česnekem,jsem na to zvědavá.tak se mějte a krásnej víkend!
 Jitka

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 19.04.08 08:27

tak ještě fotice-ze ZOO a jedna s nevinným andílkem Vojtou 

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 19.04.08 08:28
 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 19.04.08 09:27

Tak třetí, to je dobrý :-)   Čekáme na Lukyho, až dohraje fotbal (ano, hrajou i v dešti! - aspoň u nás prší) a jedem k mé mamce, pozvala nás na obídek a Luky si nadiktoval hovězí na houbách, tak se těším. Možná tam i přespíme, uvidí se podle nálady.
Novinky ani žádné nemáme. Matý chodí všude s novým legáckým bagrem, tak mi připomněl, jak byl malinkej a belhal se všude se svým polštářkem-usínáčkem, i na nočníku s ním sedával :-) Barunka byla v noci vzorná, vstala jen jednou, a to mám podezření, že asi kvůli nám, jsme ji vzbudili,jak jsme vyváděli v posteli :-)) Takže jsem svěží i navzdory tomu hnusnýmu šeru venku.
No, jdu dověšet prádlo, ať to schne, vysát a pobalit nezbytnosti.   Jituško -tak dobrá zpráva o známém, ale teda fujtajblovej zážitek. Tak v práci paráda, máš to fakt ideální, moc ti to přeju. Z Lukyho vypadlo, že se mu rýsuje nějaký nápad ohledně mý práce, až bude Barunka větší, ale nechce říct co… že by mě zaměstnal on sám? :-)) to asi ne, bychom se spolu v práci sežrali, i kdybych neseděla s ním v Praze, což samozřejmě nejde, jeden z nás musíbýt tady kvůli dětem. Jo a moc ti to sluší s dětičkama, ty vlasy vypadaj super ! PS.: pošli fotku tý Fiony, nebo cos to vytvořila, se chlámu jak blbá :-))))))   andělko -tak brigoška nic,jo… no já bych jim do zadku taky nelezla. A o pojišťovnictví nevím vůbec nic, neb bych to nemohla v životě dělat, nemám na to povahu. A ani nemám pojišťováky ráda :-) Tak už jsi bez autí,co, toto fakt rychle uteklo. Jsem zvědavá, jestli je taťka poučenej…   IKO -užij si chatu, i když počasí je teda naprd.  

Tak hezký víkend všem! Violet se svištěma

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 19.04.08 10:10

Jo a VALLI- já ostuda ani nepoděkovala za super deníček! Jsi prostě superžena, jak to zvládáš, ale to už ti tu říkáme všechny a dlouho…
 V*

 
andela  19.04.08 11:23

čtvrtááá, vali díky, jdu číst

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 19.04.08 13:17

hm taK JSEM  vlastni denicek zaspala…
jeste tam chybi ze jsem rano stacila povesit pradlo a odpoledne sundat:-))

dnes jsme byli plavat,nakoupit a odpoledne dam decka na chvili segre a jdu s holkama z gymplu ven:-)
 ewa

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 19.04.08 13:47

AHOJky,docitam stary denicek…

VIOLET:ten bagr jsme presne koupili,ale ted zase otravuje,ze chce jeste jeden-ten borkuv,jak ma dve lopaty!grrr!

JITUS:to ze nepiseme,urcite neznamena ze na sebe nemyslime,ze jo?urcite to nerozpustime,..!
ja doufam,ze v lete pojedu s detma do zoo a uzijeme si to jako rodinka.
V ikee otevreno maji…
jinak nakonec s nejvetsi pravdepodobnosti budeme brat kuchyn v ikey!vychazi to asi o 1/3 levneji!ikea to nedela podle myho navrhu,ale ja jsem jim rekla co chci a ono to nakonec nejak slo a sedi to na nase miry…martin mi to namontuje sam,prootze platit jim pres10tis za montaz nehodlame…
JITUS:na stvabe maka hlavne manzel s tchanem,ja ne, ja musim byt s deckama.ja sem tam pro neco zajedu-jako dnes pro srouby:-)jo v patek jsem na urady nemusela,to mas pravdu,ale ted zae vyrizuju nejakou socialku na kaju kvuli tem noham a ted po nas chteji zaplatit dan z bytu…tak zase musim v pondeli odpoledne litat:-) na dopoledne mam totiz uz program:-)
se tady rechnim-s tou shrekovou nevestou:-))ja na to nejsem vubec,takze nic netvorim.
DASO:ja bych ty lidi kopla,vam ten kotel furt nejde,jo?vidim,ze v brne jste si pokoupili…
diplomku jsem odevzdala ve stredu,ted uz se muzu jen ucit:-)

IKO:tak ty mas doma jedno „tydyt“ a jednoho trestance-dobry:-)
jinak kradeze-u nas jak se stavi ty baraky i ten nas.-tak tam se taky pekne krade,zelezo atd,uz ukradli i poklop od kanalu!

ANDELO:hja teda nevim s tim pojistenim,ja bych swe toho trochu bala,ze jako lidi uz to dost maji a tak…ale uvidis no.

DALIF:to teda zuzanka mela darku:-)jo a zuzanka je teda od celych 17dkg tezsi nez kaja!takze hubena asi  nebude:-)martinek byl veprisko a ted je stihlej a taky mi prijde az hubenej,kaja je holt hubena,ale zase zebra ji uplne nelezou:-))

 
andela  19.04.08 15:16

Ahoj děvčata,
tak jsem se rozhodla že si po o šlofíčka n edám, tak vám aspoň napíšu :-).
Včera jsem autem vezla jáju k našim.Dědečka jsme hodili do práce, vyzvedli  tam ségru a jeli jsme k našim.Ivetka byla s jájou venku, bo ten vytáhl křídy a odmítl jít domů.Oběd nechtěl, takjsem ho aspoň nalákala na opečenej chleba vevajíčku, tak snědl skoro půl krajíce, no aspoň něco že :-/. No a pak já že jdu na bus, a ivča s jájou že mě doprovodí (bus máme pár kroků od baráku jo).A jája zmetek jeden prodejnej, nechtěl se mnou jít, a říkal mi - tak bééž maminko na autobus, tak bééž. To je co? No nakonec jsme ho tam odtáhli, tak si maloval na zastávce na chodník. Pusu mi dal aj mi zamával do busu. Ale ještě než se bus pořádně rozjel, už jsem ho přestala zajímat :-D.
Tak jsem si skočila hned do města … stavila jsem se na nehty.Tak mám holky gelovky … kamarádka mi říkala že otevřeli nové studio větnamci, tak jsem šla k nim.Mám to za 375,– francouzkou.Mají teď 50% slevy, tak pak jestli to budu ještě chtít, tak už si skočím ke kamarádce páč to bude mít levnější. No  uvidím, potřebuju jen aby mi dorostly moje nehty bo jsem si je jaksi ohlodala (stydící se smajlík) a ne a ne přestat … sem blbka n o.
Jájovi jsem koupila 2 tepláčky.Mikču neměli pořádnou u vietnamců, tak jsem byla zklamaná.Ale šla jsem kolem sekáče a tentokrát jsem měla štěstí.Mám 2 pěkný do města (jedna cca 30kaček) a 3 na  ven, ale fakt slušný, 9kč za kus. No nekupte to ne? Tak jsem ráda, bo mi ten kluk nějako roste rychle :-). No ještě jsou akutní botky, bo mu do těch starých teče, takže v děšti to je na prd.Jo a ještě jsem u větví objevila triko s mašinkou Tomášem :-D. Teda je tam jen mašinka namalovaná bez nápisů a tak, ale je nesorné co to je za mašinku.No za 39 neberte to že? Já nevim proč ty větnamce porád honí kvůli padělkům ;-) (jů, doufám že se na mě teď nikdo nenakrkne)
Jo a já jsem si koupila za celých 150,– nový kalhoty - jako rifle.Jsou mi malinko volný v pase, ale neva, hlavně nejsou tak nízký, a hned jsem si k nim zapár kaček vzala i pásek.Tak je musím zkrátit abych byla koča :-D.
Večer jmse byli v hospodě, bylo plno lidí, taks e zavíralo až ve 2 :-/.Mě začla bolet hlava, takže jsemke konci trpěla, doma jsem hned hupla do pelechu a modlila se aby mě gebeňa ráno nebolela. No nebolela, ale vstávala jsem v 11!! Hned jsem vyběhla a rychle dala vařit brambory. No a jako naschvál jára dojel o půl 12 dom, přitom vždy jezdí v 1 hod. Ale na 1 hodinu byl oběd hotovej.
Večer jdeme k sousedům zapíjet malou Petrušku.Narodila sejim včera ráno :-). Tak jsem septala járy jestli jim chce něco koupit pro malou, tak že jo.No a dneska jsem přišla na návrh, ať koupí balík pampersek, a je vyřešíno ne? Než abych vymejšlela a kupovala nějaký chrastítka a tak, tak jsou plínky lepší, a finančně to vyjde nastejno ne? :-).
No ataky jsme měli zas menší konflikt s T. :-/. Že prý má jája malou postýlku, tak mu kouí velkou.Ale mluvila na něj ne na mě. Tak říkám že dostane postel, ale až seženu že chci ze šuplíkama.A ona že bude mít bez šuplíků.Já na nich trvala a ona ať si ju koupím. Tak jí řákám že taky si ju koupím. No to se ještě dohadovala, že není pravda že mám klasický rozměr postýlky (60*120cm) že onamá tu starou větší. Tak jí má stejně velkou, jsem ju měřila :-P. No ale naštvalo mě, že se ani neoptá, neřekne nic, a sama si rozhodne že koupí postel jájovi. Chápete to? Říkala jsem to járovi, že jako takhle ne, že mám představu co bych chtěla (samo ne nic extra za těžký prachy, na to fakt nemáme) a že prostě od toho neustoupím.A že bych opravdu teď byla schopná jí poslat i spostelý někam … ale ne kvůli jejímujednání že jsem nasraná, ale proto že mám představu co chci . (chápete mě) Páč třeba rozhodně nechci tu celočaloněnou válendu s odklápěcí matračkou co je jako úložák. To si myslím že je šmejd největší.
Chtěla bych tupostel, co má dole úložný šuplíky, že by si tam jája naházel hračky, popř třeba deku z postele, to už je fuk. A taky aby měla volnou matračku, ne na pevno … No uvidíme …

Jituško - no já tomusím nejprv důkladně prozkoumat, a zjistit přesně vo co gou … ale je fakt, že by to byla dobrá práce co se času i peněz týče.Jinak tady neseženu skoro nic … a pokladní můžu dělat vždycky, no ne? Když mě kamarád seznámí s tou jeho známou, tak mi vše vysvětlí a pak se rozhodnu.A ještě musím prodebatovat s kamarádkou, co všechno si mámpřipravit, co říkat a tak, ať nevypadám jak debil :-D  Che chéé, no jo, já se s jájou hračkárnám vyhýbám jak čert kříži, moje dítě ani neví že něco takého existuje.Bohatě mi totiž stačí odd hraček v supermatketech … to takymusí na všechno podíat, a maminko ci :-P.

Violko - nojá to říkám porád že je barunka zlatíčko :-).Jo tak vy jste si s tatkou užívali jo? hm… no jo sexuálnímašina co?

Valli - díky za deníček.Tak yto doma nemáš jednoduchý co? A lítáš od rána do večera … mě by zajímalo kde ty děti tu energii berou, to je hrozný …

Dalif - si myslím že zu není nějak hubená.Šak jája na tom byl dost podobně … Tys dělala pojištovnictví? No vidíš :-). Právě že bych šla k lišce co dělají jen stavebka, i když teď už to mají taky rozšířený na kde co,Jára si zakládal i důchodový připojištění. Mě ta brigoša nemrzí, chtěla jsem si jen povyrazit, ale jinak naně kašlu … hlavně že nejprv pruděj kdy se už vrátím a pak jim není vhod ani víkendy. Ať si to pofackujou jak chcou ne? :-P Tak oslava dobrá jo? Tý jo, vidíš, za chvíli budeš honit vítka a ještě k tomu i zu na motorce :-D To aby ses rozdvojila.

Tak snad vše … jdu čumákovat co kde novýho :-)

Andělka a Jája babičkovskej 27m

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 19.04.08 15:23

Tak jeste jem vam zaúpomnela napsat,ze amrtinka vzali do skolky,tak super, je ta skolka od nas dal-na coz nadavji nekteri moji pribuzni,ale domluvila jsem se tchyni,ona tam totiz operacuje ve skole a ta skolka tam je ted nova uvnitr te skoly,no a ona mibude vozit martinka autobusem,kdyz nebude moct,tak samozrejme ja.tak jsemrada,ze ma misto.

dale zitra mam deti u tchyne,mela jsem se uz zacit ucit,ale to prendavam az na dalsi vikend, ted musim udelat uplne nadstandartni uklid-celeho bytu-i umyt zidle a proste vse, protoze v utery k nam prijdou z realitky fotit a divat se na byt…pak se budu ucit  STEJNE NA  uklid nebude cas,tak to musim udelat ted.a zaroven udelam poradek v hrackach atd,takovy generalni uklid:-)uz se docela i tesim,nikdo mi nebude stat za zadkem tak super:-) no nic jdu budit decka nejak dlouho chrni,to je neprv reci a pak se nechce ani jednomu vstavat!papa.

prave mi kamoska dovezla potah na zappika,nechaly jsme si delat polohovani,pani na MMB pomlouvali a zastavili ji ucet,tak jsme se bali,ale pani mila a udelala nam to za 14dnu…pa

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 19.04.08 23:07

ciao,

toz my dneska projezdili Bilovice, Ricmanice-vime ze nechcem, Kanice, zastavka na Byci skale, Adamov-hruza tez nechcem, Vranov- ach to je ma srdecni zalezitost, meli jsme tam svatbu, a mozna tam koupime domecek ci stav.pozemek ;), pak Medlanky, najist a dom. Vitek nespal, Zuzka jo, po vyspani jsme jeli plavat na Kravak, Zuzka poprve ve vode (nechodim s ni plavat,pac nemam hlidani Vitka  :-? ), se me drzela jak kliste, zato Vitek furt chtel do velkeho bazenu.

toz su tez grogy, zitra oslava Zuzky a segry (co byla v Africe, ma tez narozeniny).

ciao D a spol.

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 20.04.08 09:17

DALIF:moje teta (teda spis manzelova) bydli v ricmanicich,deti chodi do bilovic do skoly,proc nechcete bilovice,tam se stavi o 106,mne se tam docela libi:-)akorast to chce mit dve auta…

jinak pozor startuji svuj velky uklid,jsem zvedava kdy vam nahlasim konec:-) martin odvezl deti ke tchyni,martinek nam mohutne tvrdil jak je hodny-pry ja pucim táji hlacky…a ja na nej ,ze musi predevsim poslouchat co murika maminka a tatinek.vcera jsem v breznovym cisle cetla o agresivite deti,hm tak to vse proste delam spatne no…
jinak dDALIF-v tom breznovem cisle maminky je porad vsude mozne reklama na BVV pro dite a ztda se mi ze na jedne fotce ses ty-u nejakyhc hracek,a vas kocar…mozna ze ty by ses poznala,ja to nevim jiste.:-)

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 20.04.08 12:28

AHOJKY,
tak jsem si k tomu pustila nahlas radio a pekne uklizim, zacala jsem kuchyni,i savo na spary u linky a tak, smradek peknej,ale vazne ta spina zmizela:-)takze kuchyn uz jen vytrit:-)
ted jsem tridila hracky,asi jednu bednu jsem znicenych nebezpecnych hracek vyhodila,jednu  krabicu plysaku na h… schovala,aby se to furt nerozhazovalo,nacez jedna krabice je lego, a jedna nejake zviratka,zbytek jsem rozdtridila a hezky rozestavila do policek-stavebnice, prostrkovadlo pro kaju a tak:-)no vypada to dobre,to jsem zvedava jak dlouho:-)ted jdu vytirat. potom me ceka uklid stolku u PC-martinuv bordel:-) pak jeste prevlecu postele a dotru prach a asi to snad bude,kdyz bych mela jeste silu,tak uklidim satnu,ale nevim nevim, koupelna uz je hoto mi jde nejlip.
jo jinak samozrejme peru o 106, taky mate tolik pradla?fakt nevim, zda jsme spindiri nebo tak cistotni:-))

ANDELO:stou posteli a tchyni,to bych byla teda taky nasupena!mne treba moje babicka keca taky do veci,co si mam dat pak do baraku,ale ja to proste hned vypoustim z hlavy.nebo kyvnu a dal se o tom nehodlam bavit:-)
jinak ja mam na martinka tu nejobycejnejsi-nejlevnejsi postel i IKEY-ma to peknou matraci-tu jsem koupial nej nejlevnejsi asi za 800,jinak nejlevnejsi je za 500.ma to rost ale nema to ulozne prostory,ale to by se dalo koupit nejake krabice nebo tak neco pod to a tam by si to jaja mohl davat,nevyslo nas to na moc a je to pekne.akorat vy mate ikeu v praze,to nevim jak mas daleko,ale treba najdes neco lepsiho,ja jen ze tto je levne:-))ale rozhodne valendu jak jsi psala ze nechces,tak s tim souhlasim,to je hnus nejvetsi:-)
tak pa jdu zase uklizet.
uklizeci masina valli

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 20.04.08 15:23

tak asi šestá, no co se dá dělat, když vás tak zanedbávám. Jdeme k našim, přijela nečekaně prababi ze slováků, dík za deníček, už se těším na počteníčko!!!!!!!! D­áša

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 20.04.08 15:50

TAk abych nezahalela,tak varim a pecu, martin ma dnes narozeniny,a pry dojde dnes uz v 8h:-)  to jsem teda zvedava, ze bych mu udelala nejake postelove prekvapeni?:-)
to je teda des, si tady hezky povidam sama,no nevadi:-)
tak pa,jdu at se mi to nepripece.

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 20.04.08 17:49

Ahoja.
No nevím kolikátá…

Holky, tak na chatě to byla parááááááááda, taková super změna, kluci venku od rána do večera, prostě pohodička. jen škoda že je už neděle :-(. já se tak těším až na chatě budem skoro pořád :-). Akorát to prádlo mě teda nebaví, dneska 3 pračky, hnus flus.

nic, počtu si co je nového a napíšu zítra. mějte se
Ilča a svišti

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 20.04.08 18:00

ahoj holky,tak zase ja:-)
vcera jsem byla venku na kafi a dozvedela jsem se dost hroznou vec, co se stalo v ikey a pry ne poprve,neprobehloi to v mediich,prootze po tom jde pry policie…
tak se drzte, jako pry jedne zname najednou v ikey zmizelo dite-myslim holka-asi tak tri roky(odhad) no a jako ji hledali vsude a nic,tak nakonec to v te ikey rekli a ti okamzite nechali zavrit vsechny vychody atd.pak hledali a nasli normalne nejakou cizi zenskou na wc,jak ma holku ostrihanou,a barvila ji vlasy!chtela ji normalne ukrast a nekam nejspis odvezt-pry po tom gangu jde policie,ci co,tak se o tom nevi,ale pryse jim to tam nestalo poprve!takze holky,davejte vsude bacha!ja treba necham v panelaku dole kaju v kocaru a bezim rychle nahoru treba pro neco,co jsem zapomnela,ale co kdyby prisel nejake blb a ukradnul ji…to same u nas na poste-neni tam vytah.takze uz ted budu promyslet co s detma a hlavne je hlidat.

jinak pozitivni zparva,dalsi moje spoluzacka z gymplu ceka miminko:-)

tak pate,mam vyzehleno!

IKO:super ze jste si uzili chatu.

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 20.04.08 21:59

VALLI-jojo to jsem slysela od jedne zname v Praze a pak jeste od nekoho, davam si majzla v Ikee, horsi je ze V. beha sem a tam, jednou jsem krmila Zuzku a Vitek si hral v hracim koutku,najednou koukam on tam neni, zachody za rohem, ja mela srdce v kalhotach, a kricela, volala Vitku, byl nastesti za rohem u velkeho odpadk.kose. Teda ale nechtela bych to zazit znovu. No nejvic jdou po pry holcickach, ktere nadroguji,ostri­haji, a pak s nima obchoduji- fuj se mi dela spatne.Nepochopim nikdy ty lidi,co to delaj.

IKAIKO- super ze na chate krasne, vsak ted tam budete castejc a dyl co ?

My dnes odpol. oslava Zuzky a segry -narozky u nasich,pac do naseho bytu by se cca 20 lidi veslo taktak.

su unavena. dobrou D a rocni Zuzka a 2,5lety Vitek

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 21.04.08 08:38

Ahoj,tak máme oslavu za sebou-bylo to jedním slovem kouzelný…všechno se stihlo,dort se líbil(je mi jasný,že by ho chválili,i kdyby byl hnusnej:)-ale nějak jsem ho nevyfotila,tak jen s Barunkou.
Bylo nás tam 10dospělých a 4děti,takže celkem hukot,než se tp všechno vystřídalo u malé oslavenkyně,pak se zároveň přálo i Vojtíkovi k svátku,tak gratulace nanovo.Byla jsem dojatá,protože děcka nad vším pískaly nadšením,všechno se jim líbilo a byly nadšený.Dárky jsem hrubo podcenila-myslím co do počtu.no tak schválně,co dostala Bára:od nás velkou podložku lego,toho šimpanze od Hasbra(je senzační!),a koupila jsem v sekáči za 15,–krásnou plyšovou kabelku ve tvaru pejska,dovnitř jsem dala malou princezničku,co si Bára vybrala.od našich stavebnici Seva-holky,tu moc doporučuju,strašně snadno se s ní skládá,dá se toho postavit hodně a není ani tak drahá.od mámy dostala ptáčky ze stromečku-ozdoby,co se jí na vánoce hrozně líbily.od Kadleců stříbrnej řetízek s písmenkem B,hru Kloboučku,hop a obruč hula,hula.Od švagrové zažehlovací korálky,kabelku s blbůstkama(vonná svíčka,voňaveč­ka,korálky),od mojí ségry lego Belville s pejskama,od bráchy puzzle..no hrůza dárků.ale byla ze všech unešená a myslím,že to kraviny nejsou,spíš tvořící,tak mám radost i já,že teď bude v pokojíku ticho:)
no a Vojta k svátku toho dostal taky podezřele moc-od nás velký popeláře,pak se mu sešly 4motorky-skákal nadšením,když si je tam vyskládal,autíčka a krtečka,co mluví.takže o dětech jsme vůbec nevěděli,mohli v klidu pít a jíst,protože dětičky si krásně hrály s hračkama.nakonec se všichni vrhli do kuchyně,kde si modelovali ze zbylýho marcipánu figurky.měla jsem od Ilčři výbornej recept,je jak z cukrárny a dobře se s ním tvarovalo.
no krásná neděle to byla:)akorát večer blé žehlení..a taky máme všichni rýmu a pšikáme,snad to přejde,protože mám jet na ten víkend!
dneska má Honza volno,prý aby se z toho v práci nezbláznil,má plno přesčasů,tak si to bude postupně vybírat.teď je na garáži a dává do pucu autí.já za chvilku jdu dávat do pucu byt:)
musím pádit,ještě chci do obchodu a vařit.odpoledne jdu do práce,přijdu až večer,asi zas mrtvá.
tak čus,Jitule 

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 21.04.08 11:40

Čaues,  

tak mám dočteno, téda VALLI - sis tu hezky o víkend podrbala,co :-)))   Jituš- no krááááásnej dortík, cos kecala, že se ti nepovedl, je opravdu s láskou dělanej. A dárečků mraky, to jo, ale není to snad nic nevýchovnýho, hlavně, že jsou i užitečný. Tak jste si oslavu užili, bylo vás fakt dost, tak paráda. Užij si to v práci a ten víkend ti budu přát, snad rýma přejde a nebude z toho nic horšího!  

Tak já mažu, má nás vyzvednout Luky, pozval nás na oběd, ovšem pak stejně jede do Prahy, tu schůzku tam si jen posunul :-/ Tak pápá prozatím..
Hladová Violka

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 21.04.08 14:23

Ahoj děvčata,  tak jsem si kvůli vám odpustila odpolední chrupku , aych vás mohla taky dočíst!!!!
Ráno jsem byla u Dr, no zprávy nic moc, prcek je opět KP - to jsem poznala hned, jak si začal hrát o víkendu s močákem, snad se ještě otočí. Jinak Dr říkala, že mám fakt hodně odpočívat, že se mi začíná zkracovat čípek, že se teda ještě neotvírám, ale že by prostě bylo ještě brzy. Vždyť ještě nemám ani nachystanou tašku do porodnice.....asi budu muset něco dát na hromádku…jen pro jistotu.Tak mám naordinováno 4× denně hořčík, tak snad ho budu brát a ne víc zapomínat :-( Se znám, no :-)) No ono se řekne odpočívat, kdž já neumím jen tak sedět na prdeli…je fakt, že jsem manžu poslala vytřít schody, ale věšení prádla a takové věci, co stejně dělám přes týden, když není doma, to fakt nějak musím zvládnout. Asi budu častěji chodit k babičkám nebo já fakt nevím. jinak mám opět 2 kg nahoře:-((( No manža mi do telefonu řekl, že : babičky mi budou vařit, on o víkendu uklízet a já jen ležet…ale teda fakt nevím, kdo bude dělat ten zbytek… :-) a já bych to ani moc nechtěla, co si neudělám sama, tak to není ono :-(
K našemu kotli… v pátek jsme ho nastartovali, jak jsme přijeli (bylo tu jen 16 s.), všichni jsme se okoupali a tlak opět vyletěl. TAk jsem byla nas....., stáhla jsem to a světe div se, od té doby se to drží v pohodě. Tak čekám, jestli se opravář ozve sám, volat mu a honit ho už teda nebudu. Spíš mu brnknu koncem týdne, co a jak, aby se přišel pro jistotu podívat. Stejně je mi divné, že prý mu poslali špatný ventil, že bylo špatné katalogové číslo…no bych řekla, že spíš zapomněl, ale nechci mu křivdit. Řekla jsem mu , ať se dnes ozve, zda to došlo, tak to nechám v jeho režii. Odpoledne jsme měli jít na tu urologii, ale naštěstí se mi to podařilo přehodit na příští týden. Manža bude do út doma, tak nás hodí do nemocnice a já bbudu v klidu. Včera totiž přijela babi ze Slovenska, jako vždy neohlášená, tak jsem chtěla být s ní, navíc si manža vzal auto, že ten co ho vozí má svoje KO. Takže bych to zase honila - půjčit od našich auto, pak odpoledne zase jede babi v 5 domů, tak jim ho rychle hodit,samo bychom si jí - teda spíš ona Lukyho - moc neužili .....tak budu ráda,že to budu mít vše v klidu. Ani cvičit nejdu, už to bude po 3 vynechání :-(((((((( Ale příští týden musím jít 100%,když bude manža doma, už mi to chybí!!!  

Jo,jsem dělala včera domácí majonézu bez vajíček , se mi povedla, do jedné 1/2 jsem dala 2 stroužky česneku kečup - byla z toho dobrá ďábelka, do druhé půlky cibuli okurek, trochu vody z okurek a byla z toho tatarka…teda bych ji ještě přichutila - vegetu nebo trošku soli, ale to jsem nechtěla kvůli lukymu…jinak zálkadní recept je : 2dcl oleje,1 dcl mléka, 1/2 ČL soli,1/2 ČL cukru, 1 ČL hořčice a do toho co chcete - česnek nebo bylinky…co chcete …  

Valli, díky za deníček, teda si fakt taky dáváš do těla, máš toho celý den dost, moc si neodpočineš, manža moc nepohlídá, sám maká jak mourovatej. Ale uvidíš, že na baráčku už bude pohoda. Jinak teda koukám, už scháníš kuch. linku, tak to už bude brzy stěhování…v létě nebo spíš do vánoc, jak to vidíš? Diplomka odevzdaná, tak už ji jen obhájíš, uděláš státnice a je to!!!!Generální úklid, vidím, že jsme na tom podobně, já taky ohulím CD a hned to jde líp od ruky…minule manža , jak se vrátil, tak měl nějaké řečí o diskotéce, ale mi ta práce jde líp od ruky :-))) A co , jak dopadly Martinovy narozeniny? Jak jste to oslavily??? A o praní mi nemluv......dělám já snad něco jiného? denně mám 1 pračku minimálně, teď mám z brna už 4 za sebou a pořád plný koš…to jsem chtěla ještě převlíkat peřiny.....počasí taky nanic, abych to měla na balkoně :-(  

Iko, tak chata supr, jste si užívali!!! No čepice taky většinou kupuji v normálních obchodech, teď se mi podařil úlovek „jen za 145“ To tady jsou spíš tak 200 a víc.Foto supr, klukům to moc sluší!!! No a měděné okapy jsou asi dost dobré, dává je hodně lidí, ony pak tak jako zajdou, že už to tak nebije do očí a neláká takové ty......jak jsi je nazvala :-))))) No a držím pěsti, aby ti ta rozjetá práce vyšla.....nechceš napsat víc nebo to nechceš zakřiknout ? A guláš byl supr!!!!!!! Byla jsem pochválena i rozmlsaným manžílkem, do Lukyho padal taky velice rychle…:-) Takže už je v oblíbených :-) Jinak zkus tu majonézu, jeto supr!  

Andělo, tak skoro bez dudlíku, to je paráda!!!!!!!! A co to stavebko, jdeš do toho?  A ty plenky, to je supr dárek, hodit se bude, to jo a aspoň nedoneseš něco, co se nebude líbit..já to tak taky většinou dělám, dkyž si neřeknou sami, co chtějí, A spaní do 11 , tak o tom si nechám zdát!!!!!! :-))) A hračky v ložnici, supr, já mám na stolku vždy knížku :-)))) A postel, vůbec s tchýní nediskutuj, kup si co chceš ty a ne ona!!!!!! I kdyby sis ji měla zaplatit sama. Pak bys byla akorát nešťastná. Třeba vám na ní pak přispěje…a kdyby ne , tak co, hlavně, že to bude dle tvých představ. Jinak já se teď rozhoudji, zda koupit pod postel šuplík nebo nějaké krabice třeba z Ikei , kam se hračky roztřídí. ALe asi možná vyhraje šuplík.  

Dalif, tak jak dopadla oslava ? a schůze v optavdu skvělé načasování :-( Teda pomalu začínám o šátku uvažovat, jak tak čtu, tak ho používáš pořád!  A co ten byt nebo barák? jak jste na tom, my nic :-((((  

Jituš, jj, hadříky jsem si nakoupila, mám strach, že se do porodu do Brna už nedostanu a neměla bych co nosit, mám jen 1 rifle a nic, do čeho bych se s pupkem vlezla. Tak jsem nejdřív chtěla nějaké těhu kalhoty na léto ,ale mám teď 2 větší (po porodu se budou jistě hodit) , které teď prostě budu dosit pod bříškem. Ty 2 měsíce to vydržím. U nás totiž není nic, v sekáči vůbec, v normálním obchodě předražené těhu oblečky a u ťamanů taky nic…tak jsem si udělala radost, oblíkla celou rodinu v CA a sebe pak ještě něco málo v Tescu - cherokee. V CA měli třeba na mě i na manžu balvněné triko za 89 a 125…cena jako u ťamanů, ale bez přídavku nevím čeho, že když se spotím, tak se stydím. Prstě normál bavlněné trika za supr cenu. Já si teda nakoupila spíš takové  tuniky, co budu moc nosit teď a pak mi snad zakryjí bříško, co mi zůstane. Jinak narozeniny supr, dárků kromada, vidím ,že opičák bude pro celou rodinu :-) a dort -nádhera ty kecko jedna!!!!!! Co ten tvůůj tatínek zase blázní, ať se šetří!!!! Foto máte supr, Luky miluje z minulého deníčku pomalovaného V. Pořád se ptá, kdo mu to udělala:-)))) A ať rýma brzy pryč a užiješ si víkend!!!!  

Helo, tak co u vás nového? Asi není moc času, co? Jak v práci?  

Mamulinko, tak co bříško, roste ? a co testy, jak to dopadlo? a už jsi fit?  

Violko, tak vy budíte malou , teda že se nestydíte:-)))) Vidím, že bagr má úspěch :-))) co jsem to ještě chtěla??? promiň hlava děravá :-(  

No nic, jdu se zabalit, jak se Luky vyspí, tak jdeme k našim užívat prababičku. Pa Dáša

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 21.04.08 19:55

Zdravím při pondělku,  

jsem ostuda, asi určitě poslední, ale nějak mi chybí „štáva“, sice jsem v pátek nakoukla a snažila se dočíst starý deníček, ale nějak nejsou síli… děti jsou zdraví, ale o mě se něco pokouší. Od čtvrtku, co jsme se vrátili z plavání jsem mimi, furt zívám (usínám ve stoje - hlavně k večru) slzí mě oči a motá se hlava a žádná chut nic dělat - doma stíhám jen provoz (uvařit, uklidit, přebalit, nakrmit.....na kvalitní pohrání s dětma už není síla, chudinky moje malý). Do toho Toník nějak hůře spí - už týden od 1,30 - 4,30 se přetáčí, knourá - spí tak na půl oka - a já samo vzhůru, že.  

Minulý víkend ze mě byla kuchařka - měli jsme tu bagr a těch 80 m  příjezdové cesty vybagroval a celkem i udržel rovinu ve spádu (kvůli pár obr balvanům je tu kráter jak po meteoritu, ale… nejhorší je na tom, že chlapi chtěli začít navážet šterk a oni jim tam řekli, že na 14 dní (aspon!!!( zavírají lom - tak tu do baráku skáču (80 cm díra - supr s kočárem - hojně užívám šátku, dostat se do auta k silnici s dvouma dětma, aby nebyli od bahna......ješte se mi to nepodařilo :-) Když v podnělí večer balil „kufry“ s bagrem, tak jsem si oddychla - dělat svačiny, oběd, svačinku a ješte večeři pro 3 fyzicky makající..... Tuto sobotu jem byla s dětma u kamarádu na oslavě, jejich Kuba měl 3 roky, bylo to super až na počasí, dokonce tam Toník spal celou noc v klidu, až na to, že zase já nešla spát před půlnocí :-) V neděli po obědě jsme odjeli a stavili jsme se u KOKOSTREJDY (jak říka Anežka) pro vajíčka, tam jsme se sdrželi až do večera a pak hurá domů, děti usli na tech 15 min v autě a pak řádili do půl desáte.....to už jsem vytuhla s nimi. Zítra jedu z obouma na plavání - neb Roman měl jít s námi, ale neodkladně musí do Hradce, tak na 9,40 to má Anežka náhradu (tak to budou v bazénu oba, pak půjdeme do herny a na nákup, něco koupit Vojtovi od ségry k svátku a 12,35 obět do bazénu s Toníkem  a Any se tam bude placatit v bazénu sama :-) a pak budu zcela vyfluslá. Nabalím a ve středu ráno odjedu s dětma a se psem k rodičům na týden si odpočinout od vaření, topení..... jen mám obavy z cesty, těch 300km jet sama.....no nějak to bude. Potřebuji si odpočinout, nebo odpadnu a viroza mě scela pohltí..    

Dočteno nemám, jestli ztihnu úklid rychle, tak snad ješte dnes večer dočtu, ale v 10mizím do postele (to bude Toník mít první kojení a usnu :-))  

Jitka + 2A    

 
andela  21.04.08 20:47

ahooj babule,

Fuj, to je dneska fičák co? Ale jinak počasí pěkné … až na ten vítr.Ale jája byl venku spokojenej.
V sobotu byla oslava super.Byla fakt sranda … akurát se slavilo venku, tak jsem byla nabalená jako kdyby mrzlo - punčocháče takový napůl bavlněný, tepláky, járovy nepromokavý oteplený čusťáky, teplý fusky, zimní boty, triko, rolák, mikinu a zimní bundu.Ale bylo mi teplo :-). Ještě jsem k sousedů přitáhla 2 česaný deky, aby se ostatní děvčata taky kapánek zahřála. Docela jsem dostala novopečeného otce … tam měl malej soudeček piva (už jsem to v obchodě viděla, může to mít tak 5l obsah) a choval ho jak miminko.Tak jsem se vytratila, doma našla klasickou zavinovačku, zabalila miminko panenku, a pak když byli připravený foťáky, tak jsem miminko otci položila do ruky. V první chvíli byl zděšen že je to fakt živé dítě :-D. Pak ho hned přebalil do nových pampers plenek a bylo ;). Mmch plenky se hodily, bo oni sice mají v zásobě,ale už větší od tuším 4kg.My jsme vzali ty new born baby ty jsou snad 2-5 nebo tak nějak.
No Jára šel dom nevim v kolik, někdy po plnoci, já jako poslušná žena jsem ho vyprovodila, svlíkla, uložila (ale tak ožratej nebyl) , a šla zas k sousedům.No postupně to jaksi odpadávalo, a novopečený otec mi nakazoval že s ním musím zůstat, a že on prostě musí vydržet nejdýl jako otec že :-D. Tak jsme seděli a mastili karty ještě s jeho skorotchýní do půl 6 do rána. Pak už odpadl i otec, tak jsme mohli dom;-). Ale kdyby neodpadl, tak nevim jak dlouho by jsme tam jěště byli :-D. Vstávala jsem o půl 12, ale od 8 jsem každou půlhodinku koukala na hodiny … je to nezvyk takhle dopol spát, i když jsem nespala celou noc.
Jára přivezl oběd, pak jsme se natáhli a ve 3 mi naši přivezly jáju. Tak jsem odpol ještě byla s jájou venku.
No a po véče strávil jára asi půl hodiny na vc … a večer přijel že je mu divně, a pak u wc i klečel. Tak jsem si říkala a jé to za sbude dělat chudinku nemocnýho … no ale dneska je na tom stejně, ani teď nejel do práce, bo jednou už nestihl doběhnout a pak musel prát gaťky. Tak jsemmu pak dala smectu, a on to po půlhodince vyhodil. Teď má endiaron, tak uvidíme … ráno prý půjde k dr, tak jsem ráda .. jestli toje nějaká střevní chřipka či co, tak ať má léky než to chytnem aj my. Nestojím o to u jáji a u sebe už vůbec ne, bo potom nevím kdo by se o nás postaral.:-P
Dneska jsem vzala kočár když jsme dopol jeli k našim, a jája otravoval že chce ťapat, ale běhal až na zastávce. Musím pořídit ty úplně obyč golfáče, abych je mohla nocit složený a vytasit když je třeba, hlavně když mi usne v buse od našich a potřebuju ho dotáhnout dom.
Než jsme jeli dom, tak jája vypil skoro celých 200ml pití, tak jak jsem očekávala .. se počural. Ale dle toho jak byl mokrej, bych řekla že se počural a hned se vzbudil. Odpol jsme lítali venku tak se vyvětral pěkně.
Jo a večer jo, ho uložím do pelechu, přečtu/řeknu pohádku a odejdu kdo kuchně.Má otevřený dveře, tak mě slyší a já jeho, a pak je zavřu když usne. Ale je to super … snad pak bude usínat pěkně i sám, aniž by na mě 10 krát volala mamííí pocééém a já na něj, sem tady koukej spinkat :-D.

Dáší - držím pěsti ať se fotbalista umoudří a otočí .. syčák jeden :-). No a odpočívat … no chápu tě … to je asi tak jako si matka může dovolit marodit viď :-/.

Jituško - dort je krááásnej, hele hoď recept na ten marcipán, a taky na dort … jako těsto stačí :-). Že bych klukům taky něco spáchala :-D.

Valli - no ona hlavně tchýně chce tu postel koupit jako k svátku jájovi víš.No mají teď v tescu za 5 tis. podobnou jako bych chtěla, je celá jako z masivu dřeva … a T že jeprý drahá.Já nevím, ale dle mého není … a když bud předpokládat že mu kupuju postel která mu vydrží do dospělosti, tak snad 5 tis není hodně ne? Akurát k ní není matračka ta se musí koupit zvlášť.

Tak já běžím, jdu udělat mrkvovej salátek s jablíčkem. Mám na něj děsnou chuť :-D.

Andělka a Jája 27m

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 22.04.08 14:13

Ahojte,  

včerejší obídek byl bezva (sice došlo na menší výměnu názorů kvůli Lukyho obrovské pracovní vytíženosti), ale bodlo to, halvně po mně zas někdo i uklidil stůl :-))) Děti byly hodné, Barunka se culila na všechny, pak si pořád zvedala sukýnku, exhibicionistka naše :-) A podržte se, Matý si objednal hranolky! Poprvé v životě jsme mu dovolili takhle nezdravě „zhřešit“… a rovnou i s tatarkou, když už, tak už :-/ No jo, si mám prý zvykat, že už je velikej… ale jsem se uklidnila, že když je nejí doma, tak to snad nevadí a neumře mi na to…
Zítra máme zápis do školky. Holky, budu děsně zklamaná, jestli to neklapne,a myslím si, že ne,poněvadž mají 10! volných míst a my jsme z druhého konce města… no, zkusit toale musím. Jde s námi i Luky, což je zázrak, že si udělá už druhý den v týdnu půl dne volna… takže na nás ráno myslete, prosím, pak dám hned vědět.   andělko- tak koukám, bezva oslavička, to bude ta holčina zdravá jak řípa, když bya takhle zapitá :-)) Pampersky jsou super dárek, i my dostali tenkrát pro Matýho 3balíky do porodnice a teď na Barunku jsem dostala od kámošek mimo jiný i nějaký jakoby dárkový poukaz na cokoli do hodnoty 1000,– v Chiccu, to taky moc bodlo, prostě si vybereš. S tou postelí a tchýní - jak já ti rozumím!! :-/ Prostě si kup, co chceš (a na co budeš teda mít) a na ní kašli.   Jedulko- veselo jsi teda měla, hlavně ohledně vaření. Tak si to o to víc užij u rodičů, spáchej pořádný „válendo-grando“ :-)   IKO - tak jste si chatu užili i přes hnus počasí, to je fajn.   Dáší- hele, ono to po narození dcerunky s tou sex.mašinou vůbec není takový žhavý, už se s Luym chechtáme, že snad ani nebudu v budoucnu utrácet za nějakou antikoncepci, pro ty sváteční chvilky je to skoro nanic :-)) No, uvidíme, třeba se to zlepší, až bude Barunka větší a víc toho naspí…ve dne je to teda fajn, spí i v postýlce třeba 2,5 až 3hod, na balkoně i 4, když zrovna nemůžem ven, ale ty noci…v noci na dnešek zas 4kojení, hrůza,a navíc budíček v 5:10… no,to je smůla, holt si pak holka musí nejmíň hodinu a půl nějak sama hrát u mě v posteli, já spím a občas ji přitáhnu zpět doprostřed postele, aby nespadla na zem… fakt nejsem schopná vstát dřív jak v 6:30. Pak to dopol. ještě zalomí na 2hodinky, ale to už musím fungovat s Matým, takže smůla… přeju ti hodnýho, spícího No Nameka :-))))  

Tak já mizím, Matý si chce vymalovávat omalovánky s mou asistencí. Papa zítra, Violet

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 22.04.08 15:23

Tak jak dopadl zápis, jste v těch 10 vyvolených ???????? Dáša

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 22.04.08 15:42

hmm preji Vam, aby se Maty dostal mezi vyvolene !
my dnes byli v posledni skolce - na 4 jsem dala prihlasku a nikde Vitka nevzali ;( dnes se ope ve skolce vysvlikl-cepici, bundu a sel se hrat mezi deti, odnasela jsem ho s revem ;(

D

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 22.04.08 18:04

:-(( no nazdar, nevím proč jsem žila v tom,že Vítek je přijatý… to mě mrzí!! A chudák, by se mu tam tak líbilo, viď :-(
Ale třeba ti zítra písnu podobný výsledek, pak trošku třeba „potěší“ vědomí, že jste tak nedopadli sami :-/  

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 22.04.08 19:32

ahojky,
tak jsme dnes jeli do za reditelem a vyridili papiry ohledne skolky,tak super,mame vse a martinek sice nepozdravil,ale vzorne odpovedel, ze se do skolky tesi:-)pak jsme nakopupili a prosli se venku,hrozna zima byla-vitr.kaja usnula,pak jsme se doma najedli a sli spat,ja usinala,kaja rvala,martinek se pul hodiny vrtel!tak jsem hukla na kaju,tak se chudak lekla,ze jako na ni maminka rve a rvala taky:-/ martinek stale nespal,takze jsem vyrukovala s certem a do dvou minut byli oba tuhy!ja pak douklizela byt a cekali jsme na chlapa z realitky.no hodina zpozdeni!pak si to nafotil, a sel,my jsme sli opet ven,a pekne jsme vymrzli!
decka jsem zahrala ve vode a ted si martinek hraje a kaja na nej cuci:-)
martin je jakovzdy na stavbe, na me leze asi chripka nebo co, mam rymu jak tram-asi budu smrkat do  pliny! a zacina me podezrele bolet telo.

ANDELO:takhle parit do  rana,to bych byla mrtva!mas vydrz.
videla jsem tvou diskuzi u sousedu:-)

VIOLET:snad ti matyho vezmou!
jinak u vas je urcite castejsi sex nez u nas,je to takova bida!to je hrozny.ja nechapu proc jsme furt unaveny,kdyz je to tak pekny:-))

DASO:porad nemate jmeno?a setri se,prece bordel doma je jedno,hlavne aby miminko bylo dlouho v brisku…

HELI:tak co ?jak se mate?

 
andela  22.04.08 20:51

brý večééér,

hurá hurá, asi pojedem pro postel do Ikey … jsem dnes byla v nábytku tu u nás, a postel stejná jako ikeácká, ale s roštěm nejobyč. a stejně i matrací by vyšla na 3500,– a to jako fakt s tím neobyčejnějším co by jsme sehnali. Tak jsem Járovi nadhodila - vidíš, a v ikee mají tu samou i matračkou a roštěm a i se zábranou vyjde na 2 tis. No atk prej pojedem do ikey :-D. No to víte že tam chci jett i kvůli plno jiným věcem že … ale to mu už řikat nebudu. ;-)
No hned bych i mrkla na ten šuplík co tam mají pod postel, a bylo by to vyřešený .. nebo třeba nějaký jiný boxy co by se tam dali dát. Tady tu postel co jsem viděla u kamarádky nemají … teď mají jednu v tescu, ale je dost vysoká.
Stavili jsme se hned potom u kamarádky a Vítečka .. kluci zase řádili :-). Jája už začal být pěkně majetnickej … všechno je jeho a nic nepůjčí :-(. A to ještě nedávno na požádání hračku půjčil a když chtěl něco tak poprosil. No snad ho to brzo přejde teda … Dofrčeli jsme domu až v 1 hod. tak jsme se naobědvali (jája snědl 1 knedlík!!) a šupajdil do pelechu.
Ani nevím jestli jsem psala že cvičíme samostatný usínání .. už je to super, sice na mě ještě volá, ale stačí mu že na něj houknu, max tam jednou jdu a usne hezky. Akurát mu musím nechat lampičku, jak si zvykl že svítí když jsemmu četla a pak si četla … no ale hlavně že u něj nemusím půl hodiny sedět ne? :-).

Violet - tý jo, barunka je teda raní ptáče … se ti nedivím že si mrtvá :.). Jája vstává teď jak kdy … ale má hračky přestěhovaný v ložnici tak si tam hraje. Akurát jak kdyby měl v hlavě budíka a o půl 8 začne prudit že musím vstávat :-P.

valli - jakou diskuzi u sousedů? tu o postelích? No tam jsem koukala jak mi holky poslali odkazy na postele za 20 tis a víc :-/.

ježiš, sem ještě někomu něco chtěla a teď nevim co … hm tak nic …někdy příííštéééé :-)

Andělka a Jája 27m

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 22.04.08 21:56

Čau kočky.

Já vím, jsem děsná. napíšu že se ozvu v pondělí a je středa :-(

takže, na chatu jsme jeli ve čtvrtek hned ráno v 9 hodin, aby se brzo topilo, protože byla chata po zimě docela vymrzlá. Sice se tam občas zatopilo v krbu, ale… Kupodivu už odpoledne bylo krásně teploučko, takže pohoda. Večer se dalo u krbu sedět jen v prádle, takže super. počasí nepřálo naštěstí jen v pátek odpoledne, ale nějak to nevadilo. Děti byly u televize zalezlý v chatě a já s manžílkem jsem házela beton lopatou, ráno jsem se nemohla skoro hnout, ale co bych pro letní pohodlí neudělala. Jinak pak už bylo počasí docela OK, dokonce byla aji procházka za koníčkama, takže u kluků nadšení a hlavně Ondra konečně zkusil tu kuličkovku co dostal k narozkám. já mu ju ještě nedovolila, tak jsme zašli na louku a tam si střílel jak divej, pak asi hodinu hledal kuličky, protože mu bylo líto je tam nechat. On jako trouba už 2 roky sbírá kuličky a doma schovává, já tahám ze všech kapes kuličky, peru kuličky, šlapu na kuličky, děsný.
Na chatě to strašně uteklo, byla to moc milá změna, kluci si venku užívali, ale jak bylo docela morko, tak byli jak čuníci furt a já ještě teď nemám ani všechno vyžehlený, fuj, nebaví mě to.

Jinak už to zase začlo na novo, ráno školka, odpoledne do školky, včera na chatě, dneska do cvičení, zítra do cvičení, ve čtvrtek asi zajedem k mamce, v pátek jde Vítek na poslední pendepon, to zase bude mazec. O víkendu bude slavit tchánovo narozeniny, budu mu dělat slanej dort z chleba a ze salámů, tak jsem sama zvědavá jak to dopadne.

Jo, holky, jdu do sebe, normálně jsem se doma začla trochu hejbat, koupila jsem si steppr a docela mě to baví, je sice otázka jak dlouho, ale když jsem si uvědovila že jsem cvičila naposledy někdy v 17, tak jsem už za to co doma předvádím na sebe hrdá :-) :-) :-) . No je fakt že těch 6 kil co jsem od léta nabrala mě už točilo a hlavně jsem byla jako lochnes, ale od ledna se tak trochu hlídám a jsem na tom co jsem měla, ale já chci ještě něco dolůůůů, pomóóóc. No jo, jenže to by v Hypru nemohli bejt v akci sušenky co miluju, ano DÁŠO :-) je to naše dobrá Mila. No koupila jsem včera odpoledne 8 oplatků a hádejte kolik jich je doma teď, ano, správně, ani jeden !!!!! a nikdo jinej ani neochutnal. Se poser, fakt, já nechápu co na tom sladkým vidím. Takhle do léta asi budu zase jako lachtan a já se tak těším na zahrádky, na langoše, hranolky, housky se sýrem a na pivečko......

VIOLKO - držím palce se školkou, ale podle toho co se te´d se školkama děje, jakej je stav školek a dětí ti moc naděje nedávám, i když ti to hrozně moc přeju. já teď taky čekám vlastně na vyjádření, jestli jo, nebo ne. Dojde to poštou, ale tak nějak mě bylo řečeno, že vlastně jo, tak uvidíme.

VALLI - taky koukám že řešíš školku, děsný, co. Jinak ještě k deníčku, dík že jsi ho napsala a na jednu stranu to vypadá že si docela užíváš, jako věnuješ se hezky dětem, centra, plavání a tak, ale pak je fofr se stavbou, školou a vším. no máš to holt pestrý.

DÁŠO - nějak mě vypadlo jakou majonézu, ho´d mě receptík, určitě bych zkusila. No a s prací, je to na sviňu, došla jsem o týden pozdě, ale uvidíme, zapsaná jsem, mám tam danej životopis, docela je potěšilo že bych chtěla od září třeba aspoń brigádně a pak jak by se něco uvolnilo tak klidně ze dne na den na plnej úvazek. I když jsem jim řekla že nespěchám, že klidně až v lednu, ale prostě když by některá ženská otěhotněla, nebo odešla, tak snad… jedná se o prácičku ve velkoskladu košilí, je tady v republice jen jedna, maj ípráce furt dost, dělá tam kamoška a je moc spokojená. Milé jednání, dobrá domluva a na to, že je to jen na ráno, tak i dobrej plat.  Hlavně je to kousek od školky a při cestě, tak bych byla ráda, ale vůůůůbec nic není jistý.
A jinak, odpočívej, drž se, mimi musí ještě nějakej čas vydržet v teplé vodičce .-)

No nic, holky, já pro dnešek končím, nějak mě padjí oči.
Jen ještě…
VOJTÍKU, ty kluku moje ušatá :-) ( né, kluku moje miloučká, však víš ) Balcárci ti přejí k zítřejšímu svátku vše nej nej nej. I když, vlastně se zítra dopoledne uvidíme, tak snad tě přemluvím aspoń na hubana pro tetku.

Mějte se, Ilča a spící svišti

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 23.04.08 08:04

VOJTÍŠKU  -  vše nej k dnešnímu svátku, posíláme velkýho hubana, užijte si krásný den!  

My se jdem chystat (Luky si ještě pracovně odskočil, za chvilku je tu) a mažem do tý školky. Nějak jsem si jistá, jak dopadnem :-/
Papá všem, Violet

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 23.04.08 16:40

Holky,  

je mi hrozně. Náš Lucky (kocourek) je nemocnej. Vůbec nevím, co s ním je, ráno s ním byl po školce Luky u dr., hrozně mu tekly chvílema sliny a byl takovej apatickej… dostal injekce, další na doma, že zítra na kontrolu. Jenže já se vrátila před hodinou domů, po celým bytě sliny, Lucky mokrej a divnej :-(( Tak jsem volala Lukymu, že bude muset ještě večer s ním zajít, jenže mezitím měl Lucky nějaký příšerný záchvat, že jsem myslela, že je to konec :-(((((
Brečím, je to hrůza, když mu nemůžu pomoct. Takže Luky ihned dojel, než Luckyho naložil, přišel další záchvat :-((((( Teď jsou u dr. a já tu čekám, s čím přijedou. Přeci musej přijít na to, co mu je (že by epilepsie??)
Takže den super. Naštěstí jé Matý u tchýně a ty hrůzy neviděl. Tak já se pak ozvu.
Ad školka:  lidí miliony, čekala jsem frontu, a to jsem přijela půl hodiny před začátkem zápisu! No, klasika přijímací pohovor, vyfasovala jsem formuláře, že je mm donýst potvrzený od dr, pak mi ředitelka zavolá, jestli nás berou. Pocity smíšený, ale trošku mi dává naději, že tam mám tu známou, tož třeba to zabere. Matý nechtěl domů od dětí a hraček :-( Violet

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 23.04.08 19:09

Tak co, už jsou doma? co kocourek?

 
andela  23.04.08 19:47

Vojtíšku - přejeme ti vše nejlepší k tvému svátku, ať jsou na tebe všichno hodní :-).

Violko - tak co koucourek? :-( Tajně doufám že mu je líp …

Holky jdete na chat? Budu čekat …

Andělka a Jája 27m

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 23.04.08 19:59

Holky - ještě nejsou doma. Luckyho uspali a dali mu nějaké kapačky, bude trat ještě tak hodinku a půl, než vykapou… takže čekám, s čím přijedou. Zatím prý spí, tak je v klidu. Prý to vypadá na nějakou otravu, já ale zaboha nemůžu přijít na to, z čeho by to měl!!? Mám doma jen 2kytky, z toho jedna je Vánoční hvězda, o té vím, že je jedovatá, ale on nikdy kytky neožíral, ani na ní nejsou (až na 1divný lísteček s 2dírkama) nějaké známky ožírání..... fakt nevím. A veškerý svinstva včetně jaru jsou zavřená mimo dosah dětí, i Luckyho, takže fakt netuším… víc asi zítra holky.
Jo- volala mi ta známá ze školky, že sondvala u ředitelky, prý to vypadá nadějně, že nás ASI vezme. No, až to budu mít písemně, tak budu slavit.
Omlouvám se opět z chatu, ale jsem totál mimo :-(( Violet

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 23.04.08 20:32

Ahoj,teda,to je mi moc líto,sama dobře vím,že zvířátko je jak člen rodiny:(tak ať to dobře dopadne.napadá mě,jestli to nebylo třeba z konzervy nebo tak…no hlavně ať se dá kočičák do kupy.
jo a díky děvčátka za přáníčka.jsem grogy,jdu dneska brzo spát.čus bus Jitka

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 23.04.08 20:39

Ahoj všem, mám tady kamarádku......
jen Vše nejlepší Vojtíkovi k svátku!!!!!! Dáša+Luky+fot­balista :-)

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 24.04.08 09:56

AHOJ dodatecne vse nejlepsi Vojtikovi!

VIOLET:drzim pesti kocourovi.

 
andela  24.04.08 13:03

Ahoj děvčata,

dneska je krásně co? Dneska by to šlo :-)

Jinak … jája od čera zvrací a kadí … ráno nejprv volal že mu teče z plínky hovínko, měl to jak vodu.Pak přišla mamka a najednou šup, a pozvracel se, jen tak tak že to babička neschytala. Pak byl ještě jednou kadit, a asi 2 zvracel, tak jsem jen mudr volala co mu dát. Odpol byl v poho, jen kadil dvakrát. Dokonce jedl piškoty a rohlík, a pil čaj hořkej a vodu.Večer kolem 10 se vzbudil pokaděnej a vylezl z postele že chce ke mě, tak se zas pozvracel :-(. No a noc … to zvracel asi 6krát, chjo.Naštěstí vždy jen tak že to schytal polštář, pak jsem přes něj dala  prostěradlo poskládaný, tak jen prostěradlo … a ráno vstal, ještě jednou se pozvracel a dobrý.Snědl piškoty, kousek rohlíku a vypil pár loků studený coly. Jinak nevypadá že by mu něco bylo, akurát je znavenej, to se pozná, taky už spinká a usnul během chvilečky. Koupila jsem toho kulíška … ale je to teda hnus fialovej, ani to neochutnal … tak musím vymyslet do čeho bych mu to zamíchala … Chudák včera když se poprvé pozvracel, tak byl nešťastnej a ptal se maminko co to je? Teď už je zběhlej a ráno hlásil že chce umyvadlo (lavor) a utíkal nad něj.
Jára už je v pohodě, už ho honí mlsná … mě trochu škrabe v krku, tak snad se mi nic nerozjede.
Tak jsme doma ani nikam nemůžem, chjo … a venku je tak krááásně … a ža mu bude hej tak určo bude zas zima … nechci ho teď tahat ven aby běhal, bo se mu ani moc běhat nechce a je vidět že je prostě unavenej, tak ho nechci ještě víc vyčerpávat.

Violko - tak snad bude kocourek v pořádku … třeba mohl něco sežrat někde venku jestli ho tedy pouštíte. Lidi vyházej cokoliv …

Jituško - mi došlo že je barunka na chlup stejně stará jako Járova Terezka :-)

Takjá jdu hlídkovat do ložnice kdyby něco …

Andělka a Jája 27m

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 24.04.08 15:19

Ahojte,  

tak s Luckym to není o moc lepší. Noc teda překvapivě dobrá, ani jeden záchvat, ale já spala jen hodinu, nemohla jsem zaboha zabrat ze strachu, abych nepropásla, kdyby se mu přitížilo… jenže ráno záchvat, sice menší, ale byl, tak hned k dr., stejně byl Lucky objednaný, tam dostal zas nějaký léky a Luky mu prý večer objednal veškerý testy, co existujou (neptejte se na cenu léčení za tyhle dva dny, jde o tisíce), výsledky budou odpol., takže večer tam Luky zas jede. Záchvaty ale ještě občas má, i když mírnější a kratší. Holky, jsem K.O., mě ničí, když vidím Luckyho takhle trpět, musí mít i šílený bolesti :-( Takže pokud se v testech nic neukáže, vidím to na nejhorší :-((((((  PS: ráno jsem sjela k dr. potvrdit papíry do školky, pak je odvezla ředitelce a ta se vyjádřila, že jsme přijatí. Škoda, že z toho nemám v tuhle dobu ani radost :-(   andělko- chudinka Jája, takhle zvracet, posílám mu pusinku, že na něj myslím, ať jemu brzy líp a může lítat venku. Je fakt nádherně, Barunka mi vyspává v kočárku na balkoně, dnes bych asi procházku nezvládla.  

Mějte se fajn, zase písnu …   Violet :-(

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 24.04.08 22:49

VOJTIKOVI vse nej k svatku !!! (sice se zpozdenim ale od srdce ;))

VIOLET- gratuluju k prijeti do skolky. S kocourkem me to mrzi ;(

ANDELKO- soucitim s Tebou, u nas to uz proslo- nastesti ja a Vitek jsme zvraceli jen jednu noc, dalsi den v poho, pred tydnem a neco to mela segra s malou a manzelem. V sobotu zacala zvracet mala (9m) kamosce, ale 3 dny ani kojit nechtela, neco malo do ni dostali- ORS 200 Hipp, Kulisek a spol.,ale vcera odpol.skoncila na JIPce na infuzich, mala zhubla ze ji jsou videt zebra a jaterni testy spatny- asi nejake mensi poskozeni jater fuj fuj fuj.
U nas Kulisek jeste nebyl, vzdy jsem davala ORS 200 Hipp, a dieta.

klizi se mi oci, s bydlenim jeste furt nevime (zdravim DASU ), mozna to nechame na pristi rok…

ciao D a Vitek dnes 30 mesicu, Zuzka 1rok a neco

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 25.04.08 08:41

Tak hlásím, že jsme bez Luckyho :-((((((((((((((((((((
Večer se s ním Luky vrátil po 21.hodině z kapačky, jen ho vyndaval z přepravky - evidentně byl mimo. Luky mu dal tedy ještě něco na uklidnění, jenže se to jen zhoršilo. Takže jsme volali doktorovi po 22.hodině na jeho soukr.číslo, že je mu už tak zle, že do rána ho takhle nemůžem nechat...... no, nabízela se už jen jediná možnost...... dojel do ordinace, nechali jsme ho uspat. Nejhorší je, že nám dr. řekl, že si je skoro jistý, že nám ho někdo otrávil !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokud ano, víme který soused to byl. No, asi se tu začnu trošku jinak chovat.
Nejhorší bylo teď ráno s Matým, Luky čekal, až se probudí, abychom mu o Luckym řekli spolu......no, samozřejmě nechápe, pořád ho hledá :-((((((
Tak já jdu do sprchy, přeji vám lepší dny. V*

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 25.04.08 10:29

VIOLET
Tak to je mě líto......
Ale určitě bych si to nenechala líbit a jestli si jseš jista sousedem, tak bych na něj aspoň zazvonila a řekla, mu, že už může být spokojenej, že se mu to povedlo a kocourek jeho otravu nepřežil  :-( Bude stačit tvůj pohled a řekne mu to vše…

Jinak teď jsem byla vytočená v obchodě, všude plno lidí, děsnýýýýýýýýýý. Vítek ufńukanej, pendepon mu musela píchat 2×, protože jak řval, tak se to ucpalo a celý to vytlačil, chudina řval jak tur, Ondrovi bral doktor krve, protože bude asi na něco alergickej, má už 4 týdny rýmu a teď mu týden teče strašně z očí, ale to jen když jsme venku. Takže dostal něco na alergie a na podzim nás čekají testy.

Zítra mě čeká dělat první slanej dort ze salámů, tak na mě myslete, aby se povedl, když už jsem nakoupila snad kily všelijakých salámů a pomazánek a nechala jsem tam celkově jen kvůli blbýmu :-) dortu přes 300,– tak se musí povést.

Nic, jdu vařit, dneska bude asi jen koprová polívka, tu milujem, tak se jí nacpem, nic víc se mě nechce .-)
Kdybych se neozval, tak pěknej víkend.

HELENKO !!!!! ------- copak je s tebou, žiješ??? Napiš sím sím jak se máš, aspoň malinko

Pa Ilča a svišti

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 25.04.08 12:08

ciao,

vlozim sem par odkazu na nase fotky :
Vitek telefonuje ve vane : http://www.babycafe.cz/…IMG_0647.jpg „Kozlik" nalozenej : Vitek a Anicka : http://www.baby-cafe.cz/…IMG_0686.jpg  

dort od maminky : http://www.baby-cafe.cz/…IMG_0636.jpg  radost z motorky : http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…  

Zuzka : http://www.baby-cafe.cz/…IMG_0644.jpg  

2 oslavenkyne : http://www.baby-cafe.cz/…IMG_0678.jpg  

dort od babicky : http://www.baby-cafe.cz/…IMG_0683.jpg           
jestejednou Zuzka : http://www.baby-cafe.cz/…IMG_0677.jpg  

ja a  sestra M. : http://www.baby-cafe.cz/…IMG_0689.jpg  

Zuzka v krosnicce : http://www.baby-cafe.cz/…IMG_0693.jpg         
Zuzka a Anicka v kozliku : http://www.baby-cafe.cz/…IMG_0701.jpg    
Zuzka se mnou : http://www.baby-cafe.cz/…%20mamka.jpg  

D

ps. Violet to je mi moc lito !

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 25.04.08 12:11

Vitek telefonuje ve vane : http://www.baby-cafe.cz/…IMG_0647.jpg

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 25.04.08 12:12

http://www.baby-cafe.cz/…IMG_0647.jpg

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 25.04.08 14:57

Ahoj holky,
tak jsem vás poctivě dočetla, ale mám nějak nabiý týden, tak nestíhám reagovat. Ve středu jsem tu měla kamarádku - tu přes finance - měla v okolí ve stř i ve čtv jednání, tak spojila práci s užitečným, přespala tady, nějak jsme se domluvily na těch financích, pokecaly a hlavně mi zabavila pěkně Lukyho. Včera byla schůze v baráku, tak jsem Lukyho udala babičce, šla s ním na hřiště, ale nebyla vůbec nadšená, no ale za to já vůbec nemůžu.....Luky chtěl na hřiště, tak šla :-) Já měla teda od 3 do skoro 6 oraz. Jen jsem přes hodinu mrzla ve sklepě na schůzi, když bylo venku tak krásně :-( Dnes ráno jsme byli se sousedem a jeho 5-ti letým sinem opět na hřišti.....kluci si pohráli, paráda, Luky byl nadšen, šli jsme s nima do školky pro oběd, tak ho vzal Adámek ukázat do třídy, že je to kamarád, dostali bonbon od paní učitelky, Luky ze sebe dostal jméno a věk :-)))) No byl na větvi :-)
Co k vám:  

Jedule, asi odpočíváš u vašich, tak odpočívej, nabírej sílu a uzdravuj se!  

Andělo, tak osalva se vydařila , s tou panenkou, to by parádní nápad, si to dokážu živě představit :-))) Tý jo , kdy já pařila do 5,30 :-)))) No a postel, vidíš, jak si v Ikei zautrácíš :-))) Nejen postel, ale vše k tomu!!!  No a na to usínání, existují taková světýlka do zásuvky (my je bohužel máme blbě za skříní a za postelí :-((( ), ono je to i jako zvířátka, svítí to dětem před spaním. Zkus se podívat, třeba to budou mít i v té ikei.  

Violko, s kocourem, to je mi líto, to fakt někomu tak vadil, že to musel udělat??? To jsou fakt hrozní lidé, Matý to snad nějak pochopí, i když je chudák prcek. Jinak Barča ti dělá radost, předvádí se, exhibicionistka jedna :-) Gratuluji k přijetí do školky, i když z toho asi v tuto chvíli nemáte takovou radost. No a k té mašině a tak…myslím, že jste na tom líp jak my - dokonce mi manža teď říkal, že když už to teda jako vypadá, že by to mohlo být dřív a že musím odpočívat, tak že mám asi útrum, aby tomu sám nepomohl :-(((  

Dalif, tý jo, já myslela, že máte školku 100% a ono ne?  

Valli, no jméno pořád nemáme a co, jak se cítíš? je už chřipajzna pryč?  

Iko, tak pendepon na 2×, chudák. No a Mila, ani mi nemluv… :-))))) Ta majonéza 2 dcl oleje, 1dcl mléka, 1/2 ČL soli, 1/2 ČL  cukru  a 1 ČL obyč.hořčice. A pak do toho přidáš buď česnek a kečup a máš ďábelku nebo bylinky nebo cibuli, okurek a vodu z okurek a máš tatarku.....S tou prací, snad to vyjde!  

no nic, musím valit, asi půjdem ven, je tam celkem obstojně, i když jsem chtěla jít do divadla…tak dokud neprší, musím využít sluníčka. Pa krásný víkend všem, Dáša            

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 25.04.08 15:01

Ahoj děvčátka moje,čtu vás,ale nestíhám,jsem ve skluzu a dnes ve znamení chystání se na víkend s aerobikem!jupí!
předně díky za přání k Vojtíkovu svátku,vlastně jsme oslavili o víkendu,ale i ten den byl celkem príma.
Včera jsem celý dopoledne strávila na plicním na kontrole,jak se mi vyvíjí astma,je to o dost lepší,dokonce mám kapacitu plic větší než leckterej zdravej!ať žije cvíčo!musím si dávat bacha na velkou prudkou námahu,ale v podstatě je mi dobře.Vojta byl statečnej-byli jsme tam od půl devátý do jedenácti.naštěstí se sestry smilovaly,dostala jsem kartičku s pořadovým číslem a jela s vojtou na chvilku do města a do sekáče-jak jinak a cournout se.bylo krásně,tak to byl i hezkej výlet.
Odpoledne jsme strávili jako rodinka-šli jsme mrknout,jestli je otevřená naše oblíbená letní zahrádka-sice nebyla,ale majitel nám každýmu natočil,zrovna chystal pískoviště,bylo to príma.Děcka si hrály s moc hodným jezevčíkem,oni tam mají hodně zvířátek,.tak jsme krmili koníky,oslíky a ovečky a Barunka si krmila malinkatý jehňátko mlíkem z flašky.byla nadšená,prý příště zas může.no už nám to začíná.
jenže už včera jsem musela dát na cestu vojtovi plínu-měl sranděru,tak byla sem tam drobná nehoda.zato večer,to byl hukot,měl šílenej průjem,přebalovala jsem asi 6×za noc.dneska dopoledne jsem chtěla ven a nedalo se,kadil snad 20×,vždycky jen uprdlinky do plíny,ale přebalit jsem musela.ale aspoň něco-začal mi kakat do záchodu.uvidím,jes­tli to vydrží.ještěže tak,protože ty proudy,co z něj jdou by plínka nepolapila.cpu do něj enterol,smectu a ORS200,je statečnej.je to o něco málo lepší,ale dobrý to teda není,ani moc nejí.no chudák Honza si to užije,jestli to takhle bude pokračovat i o víkendu.ale co,on to zvládne a já si to tam taky užiju.
musím končit,za chvilku pojedu busem pryč od rodinky:)
jennom,VIOLET,ko­courka je mi moc líto,to jsou lidi,to je hrůza!!!bych mu taky něco provedla,hajzlo­vi!neboj,Matý se s tím srovná v pohodě,aspoň u Báry to takhle bylo-kupodivu naprosto v klidu vzala to,že je Terinka na obláčku v nebi pro pejsky a nějak ani netruchlila.holt je to život,no,ale když víš,že to nebylo nutný,že to je jen kvůli nějakýmu šmejdovi,tak to moc bolí:(nedivím se,že jseš z toho smutná.
no ale ta školka je na druhou stranu skvělá-Matý bude určitě zvládat v pohodičce a ty si užiješ Barušky,já si taky začla Vojtu vychutnávat víc,až když šla Barča do školky.  

DALIF,krásný fotky!  

tak jo,fakt pádím,musím ještě zalejt kytky a schystat se.
pa Jitka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »