RŮZŇATA č.16 *** KDYŽ VŠE RYCHLE ZAČNE, MUSÍ TO I TAK STEJNĚ

Rodičovství

Ahojky holky, myslím že aby jste mě nejlépe poznaly a pochopily, měla bych začít úplně od začátku......

Psal se říjen 2004. Měla jsem dobrou práci u počítače v jednom obchodě, a přijímala dodavatele. Mezi nimi byl i ON. Nejdřív jsem si ho vůbec nevšímala, myslela jsem něco o frajerovi v kšiltovce a tím to pro mě končilo. Jezdil k nám už od jara a postupem času došlo i na komunikaci a já ho začala poznávat a měnit názor - byl fajn, no fajn. Byl krásnej, hodnej, vtipnej, milej no prostě ON. Na začátku října jsme po práci šli spolu na kávu do jedné vinárny v Náchodě a já jsem se od jeho očí po celou dobu nemohla odtrhnout, o týden později jsem za ním jela na kuželky, dohrál zápas a šli jsme si sednout do baru. Seděli jsme tam do pěti do rána, ani moc nemluvili, jen na sebe koukali a pod stolem se drželi za ruce. Po půlnoci jsme se šli na chvíli projít a tam mi řekl, že se do mě šíleně zamiloval a nemůže už beze mě žít. Pak mě poprvé políbil. No jako z pohádky nebo spíš z červené knihovny. Jen jeden zádrhel to mělo, já byla volná ale on měl pořád přítelkyni, u které bydlel. No byla to taková zvláštní slečna, trošku hysterka a tak to neměl jednoduché - odchod od ní.

No láska jako trám, intensivní a bláznivá, spali jsme v autě jen abychom byly spolu, já vypustila bowling a celou extraligu, chtěla jsem být jen s ním. Všichni tvrdili a byli přesvědčení, že je to jen úlet, který nevydrží ani měsíc. No nevím.....
Jen po týdnu našeho vztahu začal být divný, mluvil že má moc práce a i doma poslouchá že nic nedělá a neví jak to řešit, co má dělat, že je toho na něj moc a potřebuje čas. Vždycky jsem si myslela, že takové věci říkají spíš holky. Tři dny jsem nebyla schopná fungovat, vzala jsem si dovolenou a jen seděla doma s lahví vína,kouřila jednu cigaretu za druhou a koukala na telefon. Už tři dny se neozval, čtyři, pět. Rozhodla jsem se že to tak nenechám a budu bojovat. Napsala jsem mu dopis a poslala mu ho po kolegovi z práce. A nic. Druhý den mi volal, že se chce sejít. Vše jsme probrali a on brečel skoro, že ho to mrzí, jak mi ublížil, děkoval za nádherný dopis který mu otevřel oči a že chce být se mnou, jen se mnou. Byla jsem opět šťastná, že jsem si ho dokázala vybojovat a obhájit proti všem, kteří mi tvrdili jak dobře mě využil.

Po měsíci mě požádal o ruku a došla řeč i na miminko. Oba jsme si ho moc přáli a tak proč ne? Užili jsme si dost a chceme se oba u:,–(it a mít rodinu - super.
Celou dobu co jsme spolu jsem si každý den říkala jak skvělého a nejlepšího chlapa pod sluncem mám, jak jsem vděčná, že se na mě konečně v životě obrátilo štěstí a já můžu být s ním. Nejde to ani popsat jak moc jsem byla spokojená.

Na konci listopadu jsem se stěhovala k němu a jeho rodičům. My bydleli nahoře a oni v dolním patře. V lednu jsem zjistila že čekáme mimi a měli obrovskou radost, termín byl stanoven na 19.9. Jeho brácha s manželkou čekali také jen o 3 měsíce dřív. Začali jsme předělávat horní patro, připravovat kuchyň, nechali dělat plovoučku, navrhli si kuchyň, barevně vymalovali každou místnost a zařizovali si prostě naše hnízdečko podle svých představ. David si našel novou práci u VCES a přes týden nebyl doma, občas jezdil domů ve středu večer a ve čtvrtek zas zpátky. Já seděla sama doma v naší nové kuchyni a bylo mi stále jen smutno, že nechce jít ani na UTZ se podívat a nic, vše jsem si nakoupila sama - objednala přes net, postýlku, vybavení pro mimi, no vše. Stále jsme se hádali, hlavně kvůli jeho mámě, na kterou mám takovou averzi že to není ani možné. Je to generál, kluci musí skákat jak potřebuje, do všeho se plete a o vše se stará. Hlavně o to po čem jí nic není - kam jedeme, proč, kdy se vrátíme…bla bla bla. Říkala jsem si že se vše změní po narození naší holčičky - nechtěl ani k porodu, pak ale nakonec šel.

Terezka se narodila 23.9. a David mi byl po cely porod velikou oporou, první držel Terezku a přinesl mi jí do náruče. Byla nádherná, sladká no prostě naše.
O té doby jezdil každý den po práci domů, po měsíci měl i výhradní právo koupat. Hádky stále pokračovaly jen se stupňovaly a přiostřovaly. Ponižování, ubližování, nadávky… Občas jsem pronesla že to nemám zapotřebí se rozčilovat a stresovat že se radši odstěhuju a budu v klidu. Netaktně mi vyhrožoval, že si mě stejně najde a Terezku mi vezme, že mám jít k psychiatrovi a podobně.
Nic hezkého a příjemného.

Jediné co se mu nedá upřít je to, že je skvělý táta, ale pomáhá čím dál méně. Je unavený z práce, ale jenom on, já ne. Já do práce totiž nechodím. Nemám nárok být unavená, jsem doma a JEN se starám o malou přeci. Přestalo objímání, nevím co znamená pohlazení, polibek. Pusu dostanu občas když si o ní sama několikrát za sebou řeknu. Nebaví mě takový život, byla jsem zamilovaná, nejšťastnější na světě když jsem mohla být s ním, dívat se na něj, povídat si… Teď když si vzpomenu na vše krásné je mi do breku.
Před asi čtrnácti dny jsem zjistila že jsem zase těhotná, přes antikoncepci. Letěla jsem hned k doktorovi a ten mi řekl, že na potrat je pozdě, byla jsem už 3 dny po 12-tém týdnu. Zhroutil se mi svět a v tu dobu se přidala k Vám do Růzňat. Díky mé velké opoře Mamulince a Nikkol jsem vše zvládla a překonala a začala se těšit na další miminko, řekla si že zkusím zamezit hádkám, dám vše do pořádku a budeme velká a šťastná rodina. Rozhodl se prodat i naše malé autíčko a pořídit velké, kombi.

Vydrželo to vše krásné bohužel až do včerejška, kdy mi bylo po jedné výměně názorů řečeno, že už mě vlastně nemiluje, už dlouho, jen nevěděl jak to říct. Že vše dělá jen kvůli malé Terezce a pro ní. Pro mě ne. A asi zapoměl i na to že čekám naše druhé dítě… Svírá se mi při těch vzpomínkách žaludek a pláču si tady do klávesnice.
Už nevím co dělat, jak pokračovat… odstěhovat se, zůstat, přetvařovat se a dělat šťastnou - že se jako nic nestalo. Nebo být jen chodící troska bez lásky??? A co děti… Co dál?

Jitulina, Terezka - v neděli 7m a Červíček v pátek 15tt

AKTUÁLNÍ SEZNÁMEK ,,RŮZŇAT,,

Anďílek - Nicolka 2. 1. 2005, Lipník nad Beč. ( Jana,23)
Anděla -Jaroušek 11.1.06, Děčín
Dalif - Vitek 25.10.2005, Brno, 29
Dasa 2 - Lukášek 23.1.2005, ( Dáša-30)
Gabka - Stázinka 9.11.2005, Praha, 31
Ikaika - Vítek 1.5.2005 Ondra 9.4.2003 Žďár,( Ilča-28)
Iriss - Eriček 26.10.2001, Adámek 18.01.2005 Jihlava, 30
Jedule -Anežka 27.8.05,Jičín (Jitka 30)
Jituska - Barunka 28.4.2003, Vojtíšek 20.11.2005 Žďár ( Jitka 29)
Jitulina - Terezka 23.9.2005, mimi TP 13.10.06 (23),České Meziříčí u HK
Maty01-Jakub 15.6.2004, Terezka 23.3.2006, Brno (Martina-25)
Mamulinka -Eliška 14.10.2005, Třešť, ( Péťa 24)
Mirijak- Linda 23.11.2005, Kanada, (32)
Nikkol - Filípek 6.6.2005, Náchod (26)
Oluska-Martínek 4.6.2005,Velká Šitboř,(1981)
Petula - Pavlík, 31.5.2005 , Žďár, 30
Ruza(Millik)termin 9.6.06, Plzeň (1985)
Salecka -Vojtíšek 8.3.2005, Brno,(Míša, 30)
Simpanova - Matyáš 10.1.2005 Praha (Tereza, 32)
Valli - Martínek -22.6.05,Třebíč, (Eva 1982)
Violet - Matyáš 15.1.05, Most (Denisa-24)

Kačula - Verča-25.3.2005 (Katka-1979) Praha, „HOST DENÍČKU“

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
Matty
Kecalka 442 příspěvků 21.04.06 08:19

Smutné…co říct?Snad jen to,že na každého někde čeká velká láska a štěstí…Já ho poznala a potkala napotřetí…ale opravdu tu největší.
Přeju moc moc štěstí a pevné nervy,taky správné rozhodnutí.
Matty od červenčátek 05

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 21.04.06 08:28

TY JO, ŽE BY OD NÁS PRVNÍ ? JDU ČÍST

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 21.04.06 08:40

ja v prvni petce hura, jdu cist !! Dali

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 21.04.06 08:44

Teda, JIULI, co napsat, jak tě podpořit? Sama nevím.
Je to strašně smutný, no sehrálo se to u vás všechno strašně rychle. Holt občas to vyjde, občas ne. Strašně ráda bych ti napsala ať jdeš od něj, nebo ať zůstaneš, ale......Neznám vlastně tebe ani Davida, nevím v jaké jsi situaci, jestli máš kam jít, někam kde ti někdo hodně pomůže, bude mít rád......
Skus to asi s Davidem ještě probrat, ale nevím nevím. Každopádně ti přeju hodně sil, trpělivosti a chladnou hlavu, aby jsi potom svého rozhodnutí nelitovala. Ať se rozhodneš tak či onak.

Jinak musím napsat, že je venku fakt KRÁSNĚ. Už se těším zase ven. Včera si kluci hrály na chatě na písku, no paráda. Za chvilku razíme někam na propcházku a odpoledne zase na chatu. No určitě ještě nakouknu, tak se všichni mějte a ahojte.

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 21.04.06 08:49

no presne su druha od nas !!!

JITULINKO- neslo by si udelat nejaky romant.vikend a nejak si pripomenout ty zacatky …vzdyt vse neni o zamilovanosti,ale o lasce, kdyz cek si preje aby ten druhy byl stastny…no fakt nevim jak poradit, my taky mame po krizicce,ale to bylo jeste za svobodna, takova zarlici krize,ale tedkom v manz.jen sem tam hadka,usmirovani …
ale je to dost drsny,takhle rict ja te nemiluju, ale fakt nevim co poradit.

at se vse v dobre obrati Dali a Vitek skoro 6m

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 21.04.06 08:53

Jéé, od nás bronzová, jdu číst :-)

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 21.04.06 08:54

ciao,
dnes noc jakztakz,behem Ordinace klid !!! jen pred ni 2× a po ni nespocitane,hlavne po 22h.naloz v plence-prujem ach jo,hned dostal Hylak a ejhle rano taky naloz ale uz dobra barva ;) jinak „rano“ AZ v 5h !!hura
ted ma svoji dvacetiminutovku. Odpoledne jdem pomoct segre s vyberem svat.satu.

jej vcera jsme byli ve cviceni a tam dolezla Andulka k Vitkovi a on jako by ji libal na hlavicku,pak na sebe koukali,no proste laska na uz nekolikaty pohled. ze by se Vitek nejak snazil to ne, byli tam i jini kluci,ale Andulka si vybrala jeho (a jeho hracky), asi budou holky dolizat za nim, on se svou lenosti tezko bude nekam lizt,kdyz ona muze prijit no ne ?

jej konci nase ranni dvacetiminutovka pa Dali a Vitek skoro 6m

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 21.04.06 09:06

Ahojík Jituli

koukám, že nový deníček už je na světě. Je psaný od srdíčka.

Jinak Vás dnes zdravím a přeji pěkný prosluněný den

Tak papa Peťa a Eli 6 měsíců

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 21.04.06 09:12

JITULI - já vlastně nevím, proč odpovídám, když nevím, co říct? :-( Mezilidské vztahy jsou hrozně obtížné, ty partnerské obzvlášť. Určitě si spolu musíte ještě promluvit, fakt by to asi chtělo bez malé, v klidu - co by tedy přesně chtěl, jak by to chtěl, co mu vadí, co vadí tobě…jinak nevím, radit, abys odešla je těžké, hlavně nevím, jestli máš vůbec možnost reálně odejít. A zůstat jako mučednice kvůli svým dětem - to udělala moje máma a já bych ji za to zabila..já se ségrou nešťastné z jejich letitých hádek, ona na zhroucení…rozvedli se před 3lety a ona začíná ŽÍT s novým partnerem… nevím, tohle je jen na tobě, na vás.
Držím palečky, ať se nakonec správně rozhodneš a jsem ráda, že ti holky „odtud“ pomohly. To je to, co jsem si představovala, že takhle nějak by to tu mohlo fungovat :-)

Violet

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 21.04.06 10:02

Ahojky Jitulinko,
to je moc moc smutný příběh od srdíčka. Nezaregistrovala jsem, že máš s Davidem takové trápení. Úplně tě chápu, jak se musíš cítit. Zvaž všechny okolnosti a potom jednej. Jednej podle svého nejlepšího rozumu a i srdce. Pozitivní alespoň je, že je hodný je k Terince, ale ty by sis lásku zasloužila určitě taky! Se tchýněmi si můžeme podat ruce. Taky nad tchánovcama bydlíme. Připadám si jak pod dohledem GESTAPA. Ví, kam jdeme a s kým, pak to říkají Štěpovi. Jen vyjdu z baráku (chodím po špičkách :))) už jsou u nás a mají otázky kam jdem a tak. Minulý týden jsem byla na mrtvici, když tchán nabízel Nicolce svůj OKOUSANÝ INDIÁNEK. No fuj! A navíc to není vhodné jídlo! 1.5. mám narozeniny a hádej co dostanu od nich. Řasenku, co tchýně dostala k vánocům, je použitá, polovyschlá, hnědá. Já používám zá:,–(ně vodoodolnou kvůli kontaktním čočkám. A ještě se mě ptají, jestli se mi to nezdá blbý, že mi ji dají. Co na to říct? To ona si narozeniny už poručila, co chce dostat. A taky čeká, že se jí to koupí.

Andilek nervy v kyblu+Niki skoro 15 měs.

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 21.04.06 13:42

Ahoj holky,

Jitulinko - to je mi líto, že tak krásný začátek nemá happy end, ale ještě není všem dnům konec, zkuste to spolu probrat, nejlépe o samotě. Nechat malou spinkat doma (přestože nemáš s tchýní dobré vztahy, možná pohlídá) a zajít někam na večeři.Nám to pomohlo. Radit ti nemohu, neznám tebe ani manžela až tak dobře, abych mohla soudit, jen přeji, aby ses rozhodla tak, aby jsi byla šťastná. Je super, že manža má skvělý vztah s malou, i když na druhou stanu Ti to tvé rozhodnutí bude spíš stěžovat. Prober s ním, co mu vadí, že už to není tak krásné jako na začátku, třeba přijdete společně na problém, který vyřešíte a nakonec bude opravdu happy end ve 4. Držím pěsti, ať to dopadne dobře, ať se rozhodneš jakkoliv.

Ahoj Dáša a Lukášek užuž skoro 15m.

 
andela  21.04.06 13:53

tý jo, 12

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 21.04.06 14:00

za půl hodinky má přijet náš tatínek z práce, my nasednout do auta a hurá k prababičce. No nevím, jak to bude, náš malý mazlíček se až teď uráčil jít spinkat. Už 2 noci chodí spát po 10. hodině, jsem na infarkt. Jinak máme dost vztekací období. Včera před autobusem děs. Že do autobusu nepude! A basta! Dělala mosty, svezla se na zem, dělala mrtvolu, ječela a kopala nohama. Obě špinavé, lidi očiska jak pětikačky, řidič zatínajíc nehty do volantu…No sranda. V autobuse si najednou vesele pobrukovala. Celý autobus si oddychl :)))

Andilek+Niki

 
andela  21.04.06 14:02

tak ne jsem 7 :-))

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 21.04.06 14:05

Ahoj holky,

jen jsem chtěla nakouknout, neb na PC už několikátý den sedí ten můj chlap. Holt práce je přednější a bez jeho výplaty by nám bylo ouvej… A to si dnes dělala srandu (doufám), že dostane výpověd…

JITULI - tak to je tvrdá ráno osudu..... nevím ..vůbec nevím co bych dělala. odejít…Ale kam????? Já bych neměla kam jít.....mít „jedubabu“ v domě, večer, když se ON vrátí z práce jsem pro něj NIC.....a ještě.......... …jediné co je plus, že Terka pro něj něco znamená a má ji rád.
Hodně špatně se vedou rozmluvy, když je člověk na dně a nevidí kudy kam...... aspon mě to nejde, jednám moc emociálně a prudce.....nedokážu jednak klidně a rozumně…
Jitulinko ozvu se ti - zatím držím palečky, abys to doma zvládla. Obětovat se kvůli dětem nemá smysl, oni to vycítí a v chování k tobě ti to pak vrátí......

Víkend bude zřejmě v duchu jara, tak si ho ve zdraví užijte!!!!

Jitka a Any

 
andela  21.04.06 14:13

Jitulinko - napsala jsi to moc hezky, asi tě stálo dost sil napsat takhle vše, co trápí tvojí dušičku. Co na to říct, kromě toho, že mi to je líto? Je to moc těžký … Taky jsem se s býv. hádala, dvakrát odešla a dvakrát se vrátila. Chvíli to fungovalo a napotřetí jsem odešla už definitivně. Jenže jsem to měla lehčí, že jsem byla sama a děkuju nevím komu, že jsem se o to mimi tenkrát nesnažila.
Je to těžké rozhodnout se, jestli zůstat a doufat ve šťastný „konec“, nebo se zbalit a jít. Ale v takové situaci bych asi nevydržela a radši bych šla od něj. Ale určitě zkus uzavřít mír :-)). Držím ti moc moc pěsti, aby vám to vyšlo :-)).
Posílám pohlazení Terce, červíkovi i tobě :-))

Holky, když čtu jaký máte tchýně, o to víc si vážím té svojí. Teď zrovna jezdí s malým :-)).

Tak se asi vrhnu na ty záclony - potřebuju je zkrátit, a už týden se k tomu odhodlávám :-/.

Andělka a Jaroušek 3měs.1týd.3dny

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 21.04.06 17:42

Ahojte všicí,
JIULI,tak jsem si přečetla deníček.Sorry,ale mám z toho pocit,že sis sama v názvu odpověděla.Jestli nemáš ráda kritiku,dál nečti,protože ji ode mě uslyšíš.Obdivuju,že jsi se otevřela a vypíchla jsi přesně vaše problémy.
Já osobně nevěřím tomu,že člověka během měsíce ba i roku poznáš natolik,že jsi si jistá,že to bude dobrý manžel a rodič. Dopředu to sice nemůžeš odhadnout nikdy,lidi se mění,ale když spolu aspoň rok bydlíte,tak víš,jak se chová po ránu, v krizových situacích,jak pomáhá doma a jak prostě funguje. Pak opadne ta prvotní zamilovanost a zůstane úcta,tolerance,do­kážeš odhadnout reakce a není to založený jen na „lásce šílené“.Ne vždycky to samo jde,ale mohli jste to zkusit u rodičů,když jste tam stejně skončili(jiný bydlení by nešlo?)
Prvním varovným signálem mělo být to,že opustí kvůli chvilkové známosti dlouhý vztah.Když to udělal jednou,může se opakovat(taky nemusí,ale co vím,většinou jo).Další chybou bylo to, že ses vykašlala na koníčky a byla „jen pro něj“. Vždycky bys měla mít svoje zájmy,tajemství a známé,aby nebyl celý tvůj život jen ON.
Další to, že jsi si ho vybojovala-máš teď pocit,že mu musíš dokázat,že stojíš za to jeho rozhodnutí.Tak se hrozně snažíš,ale on už se nabažil. Podle mě bylo ukvapené pořizovat si mimčo,promiň.
Co ti radím-nevím,jaký máš zázemí,asi je dost těžký odejít,takže to ne.I když být jen kvůli dětem s člověkem,s kterým se hádáte neustále,není stejně pro děcka příjemný prostředí na vyrůstání.
Určitě se snaž,aby si tě mohl vážit,nevydírej ho citově dětmi, přinuť ho,ať si uvědomí,co by ve vás ztratil. Zkus mu ukázat, že jsi samostatná,že to jde i bez něj(zkus zapojit kamarádky i babujagutchyni) a hlavně-važ si sama sebe!!!!!!Je to těžký,když máš prcka,ale když budeš sedět doma a čekat na něj a pak mu vyčítat,akorát přejde do opozice a bude se hádat. Dej mu prostor k zamyšlení nad tím,co v tobě má a jak je báječná věc mít rodinu.
Nezlob se na mě za to,co jsem napsala,ale já osobně si vážím kamarádek,co mi řeknou na plnou ´hubu co si myslí a ne něco jako hm,to máš fakt blbý,snažila jsem se to pojmenovat.Snad se neurazíš a něco si z toho odneseš.Nebo ne a už si se mnou v životě nenapíšeš.

Jinak, Bára je už lepší, fakt nevím,co to zase bylo,celou noc skoro nespala,ještěže vstával Honza,tak jsem se to dozvídala až ráno.Snad to není ten zánět středního ucha,i když má celý den teploty,aspoň už neřve. A to je tak hezky na tom venku, bueee.

Musím končit,manža jde na trénink,tak se jdu točit okolo drahoušů.

Jitka, Bára(3R),Vojta(5M)

 
LinkaK
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 21.04.06 18:21

Jen nakukuju, ale nedá mi to. JITULI, sežeň si hlídání a upaluj do poradny. Potřebuješ si udělat jasno a zklidnit se, když jsi v těhu. Hledej psychologa, který ti bude sedět, klidně vystřídej tři…čtyři… držím ti palečky. Nerezignuj, řeš to…dokud máš na to aspon trochu sílu…

 
Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 21.04.06 20:50

Promiňte, že nakukuju, ale zaujal mě název deníčku a nedalo mi to:-)))

Jitulinko, ve stejné situaci jako jsi Ty jsem byla před 4-mi roky. Také… láska jako trám, touha být s tím člověkem celých 24 hodin. Začali jsme spolu bydlet, vzali se, „pořídili si“ miminko a pak to najednou jako mávnutím kouzelného proutku zmizelo:-(((. Vydržela jsem tyhle stavy napětí, hádky, urážky apod. půl roku. Pak už jsem nemohla a našla si pronájem. Nebýt mojí babičky, asi bych to finančně neutáhla a vrátila se. Byl by to asi jediný důvod být zase s tím člověkem, který mě nemá rád, nebo možná má, ale dává to dost divně najevo:-(((.
Po 3,5 letech tahání po soudech nás v lednu rozvedli - a já si oddychla. Protože být s člověkem jen proto, že s ním máš dítě, které on samozřejmě miluje, ale s Tebou jedná jako s onucí… to už bych nemohla. Raději budu jíst k večeři suchý chleba, a pít vodu, ale vím, že budu šťastná.
Věřím, že se rozhodneš správně. Držím Ti palce.

Monalisa ze snažilek

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 21.04.06 23:47

tak koukam ze dnes emimino neslo dlouho-kdyz vidim jen jeden komentar.taky jsem se docetla jedete vetsina pryc.no tak kdyz tady nebudete tak se budu moct aspon ucit.je ted me napadlo jestli neni novy denicek.musim se jit podivat.
VAlli a martinek-zitra 10 mesicu.

tak jsem to prekopirovala ze stareho denicku.novy denicek jsem jeste necetla.tak az nekdy zitra.jen jsem zahlidla -smutne tak snad ne.
ahoj.uceni zdar:-)

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 22.04.06 06:35

HOJ,HOOJ…nádherný deníček uplně sem zůstala koukat.Jitulko když to tak čtu nebylas takhle náhodou někdy u nás doma,nenakazil se David?Tyto stavy ponižování,hádky a vyhrožování at si jdu,ale že Filipka mi nenechá znám také však víš.Nebudu to tady veřejně rozebírat.Chybíš mi na ICQ…

Přijde mi,že ty chlapy jsou prostě nemožní neumí si vážit toho,co maj a hledají chyby jen a jen na ženských.Jak jistě víte byla sem v nemocnici s malým a ve čtvrtek po návratu sme se hnedka štěkli.A PROČ???No protože sem milostpánovi vyčetla,že nechal ředkvičky v teple a pytlíku samo,že nevydrželi a to sem mu říkala v nemocnici, at je dá do lednice a jedny mi donese. Zaslechla to tchýně a zastala se mne,že to vážně Petr při příchodu z nemocnice říkal on mi tvrdil,že já mu o ředkvičkách nemluvila.No a tak sme zase měli výměnu názorů kvůli hovadině a já jak byla napjatá a on do mne začal šít tak sem mu asi 2vrazila.Já vím je to špatné,ale já mu to slovně v tu dobu vrátit neuměla a vážně mne vytočil tím,co začal zase vykládat.Myslela sem pak,že se odpoledne zbalim i s klukem a už mne neuvidí..jenže kam bych šla a komu bych ublížila nejvíce???No malému takže sem čekala na vhodnou chvilku k tomu,aby sme si vše vyříkali naskytla se včera večer…tak snad ted bude klid a uvědomil si Petr pár věcí také to se mnou nemá jednoduché,ale takto se chovat nemůže.K tomuto tématu končim zatim.

K naší hospitalizaci v nemocnici děkujem všem za přání k uzdravení.Měla sem jít do nemocnice s Fil už v pátek před svátky jenomže se mi moc nechtělo a tak sem to odmítla.Doktorka mn poslala na RTG plic /docela malý držel ani se nebál a nebrečel/,který byl v pohodě žádný nález jinak by se se mnou o hospitalizaci nebavila.Tak nám pře:,–(ila léky místo Spiropentu Ventolín s tím,že pokud se mi nebude zdát lepší mám jít s ním v neděli na poslech pohotovost.Lepší to nebylo a tak sme šli bylo tam šílených lidí,,když sme to chtěli vzdát vyšla sestra a odebrala průkazky takže už sme počkat museli.Měla sem sebou sbalené věci do nemocnice,ale žádý příjem se nekonal dr..nás poslechla a napsala nám k Ventolínu Mucosolvan.Takže sme šli domů teda k bráchovi na oběd,jelikož náš oběd zapečnená brokolice byla jen předchystána.Neděli sme si užili malého sem večer uložila a v noci po půl jedné to začalo…malý se vzbudil a začal zlobit.Trošku kašlal ale hlavně malinko sípal kojení moc nechtěl dala sem ho vždy do postýlky hladila ho mluvila na něj,větrala a vždy když se zdálo,že usne ho něco probralo bnyla sem z něj už pak na nervy.Tchýni se mi budit nechtělo a Petr se odstěhoval spát jinam…po 2.hodinách konečně usnul.Ráno vstával po osmé a byl divnej hučel,hýkal ,neprojevoval se vůbec aktivně jak on to umí atd…když ho viděla tchýně říká taak sbal malýho což sem chtěla udělat a jedem do nemocnice na poslech měli sme podezření na laryngitidu.Službu měla ta samá DR. co včera laryngitidu vyloučila,ale malinko zhoršení zaznamenala tak sme o prvních velikonocích skončili v nemocnici.
Příště až budeme mít zase zánět průdušek a bude nám nabídnuta hospitalizace bránit se nebudu.Za ty 4dny mu děsně pomohli doma bych to léčila eště ted do neděle sme na Spiropentu a pak ho můžem zkusit vy:,–(it a uvidí se.
A co vlastně s námi tam dělali???Takže po 3hodinách dostával foukat na střídačku Ventolín a něco od A.Potom 3krát denně chodil na inhalace po 10minutách to sem ho musela držet v takové bedně,kde mu foukal roztok a inahaloval.Mám z nemocnice foto tak pak pošlu.Jinak jedl normálně mezi děti také mohl a spal také vcelku v pohodě.Jsem ráda,že když je ted krásně,že už sme doma a zdrávi.
Bylo tam plno dětí s laryngitidou a i průduškami dnes už vím jak se laryngitida projevuje a jak vypadá kašel u ní tak snad kdyby sme ji chytli budu vědět co a jak.Jinak mají 11lůžek pro matku a dítě a po celé 4dny byli bez 2lůžek plné jen ve středu odpoledne zůstali bez volného místa místa naštěstí nebyl v noci příjem sami nevěděli kdyby byl kam by to uložili asi dolů na dětské.No,ale konec našeho pobytu v nemocnici.

Užívejet si nádherný předcházející víkend a paaa zas napísanou Nikkol a Fil

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 22.04.06 07:36

Tak ještě v rychlosti ahojky při sobotě.
Teda NIKKOL, no ještě že už jste doma a alespúoň v rámci možností v pohodě. Laringitídu naši kluci ještě naštěstí neměli, ale neteře s ní trpí obě dost často. No nezavidím, vím co to je a snad se nám to vyhne.
JITUŠKO, hele, jak jsme o těch koloběžkách, tak nekonec jsme koupili v H- Sportě. No má nafukovačky, vejškově nastavitelný řidítka a dá se skládat. Stála 1400,– ale vypadá skoro jako ta od větnamců. No ale je na ni 2 roky záruka, tak snad v pohodě. Jenom Ondra zase předvedl to svoje, nechci, nebudu, nepojedu…Však víš, na uškrcení. Ušetřím vám kdyžtak kroky, u Moravce mají jen jednu- ta se mi vůbec nelíbila, u Radka Chlubnovýho taky jen jednu, ten se na to prý nespecializuje, u Zacha taky nic, Tego opět nic a nejvíc jich má tady u nás na Staloši.Tak co, budete taky kupovat? Jinak se už těším až se konečně setkáme, Ondra už truchlí.

Jinak děvčata, tak dneska jdem na přežíračku. Tchán má narozeniny, jdeme na svratečák s bramboráčkama, no a potom bude zase plno jiných dobrůtek. No naštěstí ještě mezi tím porazíme na chatu se trochu vyvětrat, jinak bych praskla.
Vítkovi se nějak moc nechce chodit, udělá jen pár krůčků, ale to jedině že na něj natáhnu ruce já, jinak na všechny prdí.
O jé, brakuje mi tady šňůry, uličník jeden. Včera vytáhl v pokojíčku šňůru od antény na televizu a já se asi půl hodiny divila že nejde telka.Ach jo.
Teda, na to že jsem vás chtěla jen pozdravit, tak jsem se opět nějak rozkecala. No nic, jdu něco dělat. Ondra se tady domáhá že má hlad. Divný. No vlastně ani né, že, když maminka sedne k počítači a na děti nějak zapomene. No jo, jdu nakrmit hladovce. Přeju vám krásný víkend a zase někdy ahojky.

 
vendelina
Kecalka 473 příspěvků 22.04.06 08:25

Jitulinko je mi moc líto co tě potkalo. Ono je to ale jako podle scénáře. Pokaždé stejně. Když někdo začne chodit s přítelem, který ještě někoho má, tak je jasné, že musí opustit toho , s kým už nechce být. No a ten se trápí, bolí ho to, že ho milovaný člověk opouští kvůli jiné. Ta nová, která ho „ukradla“ dostane jakoby takový trest a musí si prožít to samé.Třeba ta jeho přítelkyně nebyla tak špatná a potkalo ji jen to, co teĎ tebe. Filozofuju tady, ale zatím jsem to viděla ve všech případech, asi je to nějaká vyšší moc, ikdyž ve tvém případě hodně krutá. Přeji ti hodně sil, přecejen budeš mít dvě krásné zdravé děti, které ti ji dodají plnou měrou. Vše se v dobré obrátí a ty budeš šťastná. Uvidíš!!Moc ti to přeju!!!!

Vendelina

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 22.04.06 08:39

ahoj jitulinko, opravdu smutny denicek.
ja tak nejak tusila z ICQ ze to u vas doma je nic moc.
my se doma take rafame,ale stale vime o tom ze se milujeme, kdybych toto slysela tak (opak) tak by se mi zroutil svet. pokud se stim uz vazne neda nic delat tak bys mela odejit-pokud je kam-ale jak vim tak tvoje maminka je daleko a moc se nehlasi..tak jeste jestli mas babicky nebo tak neco.ale asi tezko by sis mohla dovolit podnajem-s rod. prispevek je tak akorat na nakup jidla a ne najem:-(
je to tezke,a ja myslim ze to neni tim ze byste na to sli rychle-jak pise jituska- my se znali taky kratce.a moje kamaradka si po3mesisich take poridili mimi-nejsou sice vziti ale ted uz maji dve a myslim ze to u nich funguje dobre-i kdyz se taky hadaji a padaji ruzna slova-ale to je asi skoro vsude a pak nastava usmireni-jenze pokud chteji oba.preji ti at se nenervujes.protoze to citi jak terezka tak cervicek:-)

Nikkol-to jsem netusila ze u vas je to podobne.
chci jeste jen dodat ze pokud nekde uz neni ta laska-nebo aspon ten pekny pocit ze tady tendruhy je ze to asi nema cenu se dal hadat a nervovat..ale vim ze nejsi v lehke situaci.stejne si nemuzu odpustit-ze je to vse kvuli tomu ze bydlite s tchyni.nektera je takova ze se vazne do niceho neplete(moje babicka) ale vetsina tchyni porad jen radi co mas delat a co ne-a syn je pro ni jak modla:-) jenze pro koho ne?ja si taky nedokazu predstavit-az bude maly velky…ale souziti s tychni jsem si vyzkousela 2mesice a stacilo mi to. tak se mejte dobre a snad to nejak vyresite-hlavne v klidu.(i kdyz to nejde)

VALLI+martinek dnes 10MESICU

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 22.04.06 09:02

Valli a i pro ostatní nene tchýně je milionová a hlavně ona mne drží nad vodou jinak bych asi už s malým byla kdoví kde.Fildu miluje hodně mi s ním pomáhá a na synovi chyby vidí a snaží se mi to říct i jemu.Prostě má také své mouchy kdo je nemá,ale já ji nemít nevim nevim… Nikkol
Normálně dítě mi eště spííííí co se děje a dnes nebylo v noci vůbec kojení.

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 22.04.06 09:23

Ahoj při krásném sobotním ránu,

dnes jedu na kolo,včera byl Honza,tak bude hlídat děti a já tradá na zahrádku(potřebuju cíl).Docela se děsím,po 2 letech, buď jsem těhotná nebo tak něco a dlouhos e mi nezadařilo.To bude bolet kaďák!

IKO, tu kolobrndu kupovat už nebudem,přidali jsme našim na kolo, je za 2800,–,tak 800,–,je teda nádherný žluťoučký a lehký,zrovna ho Zach přivezl.Ledaže by to koupila druhá babička,ale pochybuju.Beztak to bude podesáté panenka,už mě to točí,hlavně si Bára hraje s tou nejhnusnější a ostatní se tu válí.

NIKKY, je mi to líto, vím, že problémy má skoro každý manželství,ale trvám na tom,že vztah je dřina a musí se na něm makat. Chlap je bytost v podstatě jednoduchá a má ráda: uvařeno,uklizeno a hlavně domácí pohodu.Chlap nesnáší: výčitky,hysterky. Bohužel se vždycky najde důvod k tomu se pohádat,i kvůli maličkostem. Pak se musí zapojit ženská taktika. Aby si začal připadat hloupě a nešel do opozice. Příklad:" Ach jo,ty seš trouba, to je škoda, že si nemůžu dát ředkvičky,těšila jsem se na ně a tys je nedal do ledničky.Nojono, to víš,v nemocnici nic moc nevaří,já se tak těšila,jak si na nich doma smlsnu. "Bude se cítit blbě a třeba ten můj by mazal pro nový do obchodu. Když na něj začneš křičet,jde do protiútoku. Neznamená to,že se podřizuješ, ukážeš,že se ti to nelíbí,ale zároveň se nepohádáte.Třeba tam byl i jiný důvod,neznám ho,ale tohle tak prostě funguje.
My jsme s manžou 10 let, musíme se od sebe hodně učit a umět se ovládat,ale ještě jsme se za tu dobu nepohádali,že bysme na sebe křičeli. Výměny názorů jsou,to jo,ale v klidu(já bych se někdy pohádala,ale on odejde s tím,že na něj zvyšuju hlas a bude se mnou mluvit,až o tom popřemýšlím a budu v klidu).
Máme nádherný pohodový manželství,ale myslím,že je to tím,že se známe a víme,co si můžem dovolit.
Toť manželská poradna ála Jituš,doufám,že se nezlobíš.Ale když vidím,jak dělají ženský ty základní chyby,tak se prostě neudržím.Vždycky je chyba na obou stranách a když to ženská umí,tak si chlapa omotá okolo prstu raz dva, Bude skákat,jak ona bude pískat, a přitom si bude on myslet,že je to po jeho.

Prohlášení od Honzy poté, co jsme byli s naším miminkem Barunkou poprvé na procházkce: " tak si tak říkám,já se v podstatě nechtěl ještě ženit, stěhovat se do většího a jméno Barunka, jak to,že to tak je a já jsem tak šťastnej?"

Je fakt,že jsem kápla na báječnýho mužskýho,ale vybírala jsem pečlivě,přepe­člivě,na několikátý pokus.

Mějte se moc a moc krásně.

Jitka, Bára(3R),Vojta(5M)

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 22.04.06 11:31

Ahojky holky,
taky je tam u vas tak krasne jako tady !!! sem tu na skok stahuju fotky-fotili sme naseho kralicka.ted se nadlabnu a pujdu sebou kydnout na lehatko a smazit se.tolikbych htela delat na zahrade (sme u tchyne na vesnici)a nikfo mi nic nedovoli ze je to tezke atak.Pripadam si jako lazar nejsem zvykla jense tak valet.Ozvu se v Utery po Kontrole a monitoru.Ale myslim ze mimisek je v poho porad o sobe dava vedet.Zatim packo jdu uzivat pocasi .zaslu fota naseho kralicka
Ruza a Kubik 34tt

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 22.04.06 16:13

ahoj, presne jak pises jitusko:-) chlapi si musi myslet ze vse je po jejich a pri tom neni:-) my uz na sebe teda trochu rvali-ale co se da delat.ale mame se porad radi:-)

u nas je takovy teplo!-na kratky rukav.
dnes jsme nebyli v plavani, protoze nas vsechny boli v krku a manza mel u babicky zabijacku.maly se celou noc budil-to jsem se teda nevyspala.mozna ho take bolelo v krku,ale to ja nepoznam kdyz mi to nemuze rict.ma jen rymu-tu vidim:-))
tak pa. toto leti, martinek uz ma10mesicu.to mi prijde jak vcera kdyz se narodil.to jako tak rychle starneme??

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 22.04.06 22:22

Ahoj všem..

Je, jej, ještě ve čtvrtek mě nešly psát komentáře a pak jsme večer odjeli na předčasnou víkendovou návštěvu k babičce a dneska na večer jsme se vrátili a tak jak koukám, je tu nový deníček, omlouvám se, ale ještě jsem ho nečetla a komentáře jsem proletěla…

Nikkol - je moc tě tady zpátky vítám a hlavně, že už jste zdraví… hurááááá

Oluska a Martínek 10 měsíců a 18 dní

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 22.04.06 22:39

Valli - jinak vše nejlepší k 10. měsícům Martínkovi

Oluska a Martínek

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 23.04.06 08:27

Dobré ránko, ¨takjsem se moc nevyspala,Vojtík se vrtěl a bušil mě po zádech,asi se mu zdál divoký sen,třeba o extra velkém prsu.Spíme spolu v posteli,tak cítím každý pohyb.
Hlavně jsem unavená ze včerejška,byla jsem přes 2 hodiny na kole a bolí mě prdelka tak,lže si nemůžu pořádně sednout.A to mi Honza říkal"Nejezdi terénem,bude to bolet" No jo,ale když ono je tam tak krásně-po lesní cestě asfaltce,kde nejezdí auta,takže jsem mohla v klidu drbat se ségrou. To byl relax,panečku.Jely jsme v tričku a vedle cesty ještě ležel sníh.

SALECKO, gratuluju Vojtíškovi k svátku(tomu našemu taky)!!!!!!!!!Pěkně to oslavte.

VALLI, Bára taky naříká,že ji bolí v krku, říkám si,že to už asi zub nebude,je taková ukňouraná,tak ven ještě radši nepůjdem. Zítra jdem na kontrolu na ušní,tak uvidím,co z toho nakonec vyleze.

Zatím se mějte, přeju krásnou sluníčkovou neděli!!!
Jitka, Bára(3R za 5 dní), Vojta(5M a 3 dny)

PS:Dnes máme k obědu pečené koleno ála Honza,to bude bašta. Sbohem,dieto.

 
andela  23.04.06 10:47

Vojtíšku od Salecky a Vojtíšku od jitusky - přejeme vám vše nej nej nej k vašemu svátku. Doufám že dostanete něco mňam na zub :-)).

Jééé, já se dneska vypinkala do růžova.Jája spal skoro do půl 8.Sice se sem tam budil, páč ho tlačil nějakej prdík neřádskej, ale to mi neva :-)).
Jinak tedy přestává spát přes den svoje obvyklé 3-4 hodinky :-(((.Nějak poslední dny moc nespí.Usne na půl hoďky, pak se probudí a někdy začne v kočáru řvát jak tur, a vztekat se, že ho vyndám a je spokojen… může čumákovat po světě. jenže je pak dřív unavený a mrzutý, tak zas aby spinkal, ale to ne… jo jo.Kde jsou ty slastné dny …
Včera jsme si opékali buřtíky, a jako na schvál začlo pršet!!! Tak jsem si ještě opékala v dešti, a pak mazala dom, a v tu chvíli se rozpršelo ještě víc.Tak jsem to měla jen tak tak :-)). Ale byli ňami nami. Dneska si k obídku dáme obal sejra (uzenýho) s hranulema…
To je dietka panečku .-)))))))))).

Andělka a Jaroušek 3měs.1týd.5dní

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 23.04.06 14:16

Ahoj jen na moment, než vyrazíme ven,snad už nebude pršet!!

Jituško a Salecko - vašim Vojtíškům vše NEJ k jmeninám :-)

A Jituško - gratuluji k výborné volbě manžílka! Ten jeho popis sedí na mého bývalého přítele, kterého jsem před svatbou opustila kvůli tomu nynějšímu…dřív jsem neznala hádky, vůbec žádné zvyšování hlasu a ni nic podobného. Zato teď…Ale nutno přiznat, že mi to v minulém vztahu chybělo, já si potřebovala často něco vyříkávat a „pročisťovat vzduch“, ale vždy se mi dostalo jen „Jak si přeješ miláčku..“, takže to mi taky nebylo po chuti. Ale i přes naše hádky jsme s Lukym šťastní a hlavně vím, že mě stále miluje. To si právě po hádkách, kdy je mi v krajních případech do breku, či brečím, musím připomenout, jinak bych odešla. A že nemám pořádně kam..-na nějaký měsíc bych šla k mé mamce, nebo tátovi (rozvedení), ale co pak? Rovnou k „novému tatínkovi“, poněvadž nemám na to koupit si sama byt…
Jéé, zase jsem se rozkecala, radši toho nechám a budu dál ráda, že to funguje a jsem zamilovaná, i když s nějakými těmi obláčky…

Holky, tady kolem poledne tak lilo, hrůza a pak přišel ten osudný blesk a hrom, který nám vzbudil Matyáše…ještě že už měl za sebou 2 a 1/4hod spánku, jinak by byl protiva. A já dnes spinkala do 9:30,Luky si vzal Matýho, že prý ať spinkám do 12h…jenže zrovna když můžu, moc mi to „nespalo“..jsem ale pitomá, fakt!

Tak my se jdem oblíkat, hezkou neděli a Nikkol - ani já netušila, že u vás doma není idylka, moc mě to mrzí :-( Hlavu vzhůru a radost z Fila!

Violet a Matý 15m

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 23.04.06 15:13

Ahoj všem a krásnou neděli

Všem Vojtíškům vše nejlepší k jmeninám…

Jitulina - tak jsem si zrovna přečetla deníček, moc hezky napsané a hlavně od srdce, fakt jo.., dál to rozebírat nebudu…

Jinak jsme zrovna dorazili z procházky, malý je zrovna s tatínkem dole a chce pořád vodit a chodit. Zoubeček pořád nikde…

Oluska a Martínek 10 měsíců a 19 dní

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 23.04.06 22:11

Dobrý večer!

Nejprve chci popřát oboum Vojtíškům k svátku!

Včera šla Niki spát až k 11. hodině večerní. Vstávala v 6. ráno. Jsem na odvoz do nemocnice na kapačky! Dnes jsme venku grilovali, celý den jsem lítala na naší holčičkou, nohy mám jak z olova, záda neohybatelný. Jak kůň, co v lese tahá dřevo…Nebo eskymácký pes:))) Ještě musím napsat, že jsem naštvala v Hypernově, ale napíšu to až zítra, protože teď nemám čas. Bude tuleníčko:))) No teda, jestli ještě najdu síly, hahaha…

Andilek+Niki

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 24.04.06 06:08

ciao, myslim ze jsme vitezi v rannim vstavani, dnes v 5hod. ach jo, a to vcera nemohl usnout,toz nakonec jsme ho uhoupali v kocarku na balkone az kolem pul devaty vecer a tam spal jak zabity,v 11h jsem ho prenesla do loznice,a v noci asi 2× ci 3× fakt nevim, takhle brzy rano mi to nemysli.

jinak pozde ale prece preju vsem Vojtiskum a dnes i Jirickum !!!

uz nadava ulicnik.pa Dali a zitra 6M Vitek

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 24.04.06 06:08

ciao, myslim ze jsme vitezi v rannim vstavani, dnes v 5hod. ach jo, a to vcera nemohl usnout,toz nakonec jsme ho uhoupali v kocarku na balkone az kolem pul devaty vecer a tam spal jak zabity,v 11h jsem ho prenesla do loznice,a v noci asi 2× ci 3× fakt nevim, takhle brzy rano mi to nemysli.

jinak pozde ale prece preju vsem Vojtiskum a dnes i Jirickum !!!

uz nadava ulicnik.pa Dali a zitra 6M Vitek

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 24.04.06 06:14

AHOJ,AHOJ…nejprve popřeju Vojtíkům opožděně k svátku a v deníčku Jiřika si žádného nemáme,ale kdyby jo tak přeju i jim.
No s tatínkem to začíná být čím dál hustější nebydlet s tchýní tak asi už dávno sem jinde a mám třeba i jiného chlapa a Fil tatku,kdoví.Včera mi i řekl,když sme se štěkli,že at si jdu,že klidně těch 1000Kč na Fila zaplatí a bude mít klid už aspon přestal s tím,že at si jdu a Fila mu nechám.

Jinak sme měli veselou noc s malým.Náš tatík má totiž nějaké střevní obtíže a asi to lítá vzduche malý má 2.den průjem a v noci měl i teploty/38,3/ a pak mi i poblinkal postel…a celou noc má neklidnou chjoooo.Počkám jak se bude projevovat přes den,ale nerada bych zase navštívila nemocnici stačilo nám.A další věc musím převzít objednané plenky i za kámošku,která musí odjet pryč dozvěděla se to včera a tak mi to hned písala.Holky bude to docela mazec dovezou mi 38balíků po 60ks…až to budeme nosit nahoru a já pak zase doů až si pro to kámoška teda asi 15balíků dojede.Chybí mi smajlíci hned bych ho sem poslala.
Mějte krásný den pa Nikkol a Fil 10.měs a 14dnů

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 24.04.06 10:06

Ahoj…

Tak teda u nás mlha a nevypadá to tu vůbec nějak hezky..

Nikkol - tak to vypadá na tu střevní chřipku jako u nás, hlavně hodně zavodňuj a jinak na průjem je fakt dobrá Smecta a na blinkání a jiné věci Hylak Forte (ale ten nevím, jestli je volně prodejný), hlavně bumbat, bumbat… Jinak přeji rychlé uzdravení…

Oluska a Martínek 10 měsíců a 20 dní

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 24.04.06 11:04

Ahoj všem při pondělku,
mám za sebou zubaře, takže úleva (už se ale bojím míň než v dětství:-)) a Matýsek už spinká, bez oběda, byl utahaný,a to vstávali s taťkou normálně v těch 6:15 a spal celou noc… Včera jsme sice zmokli hned 2×, ale byli jsme s Matým na kolotočích, je tu v Mostě nějaká mini-pouť. Luky byl s malým na labutích, sice se Matý moc nejevil, smál se jen chvilku nahoře v oblacích, ale hlavně, že nebrečel.

Nikkol - to si dáš s těma plínkama, no ale pak budeš mít na nějakou dobu pokoj, tak to přežij ve zdraví.

Andílku - neutulila ses včera k smrti? Z tvého příspěvku jsem si říkala, že asi vynaložíš všechny silové rezervy po tom dni s Nicolkou :-))

Jdu dělat obídek mrňouskovi, my máme rizoto (s kari, tak to malý jíst nebude). Hezký den, u nás ZATÍM sluníčko…

Violet a Matýsek 15m

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 24.04.06 11:55

Ahoj, vcera sjem se cely den ucila,tak jsem zde nebyla.dnes ma manzel dovolenou-je mu blbe.
preju opozdene vojtiskum k svatku(ja na svatky moc nejsem tak omluvte pripadne nepoprani-slavime jen narozky-mame velkou rodinui:-) )

martinek ma desnou rymu-uplny sopel.takze des,bojuju s nim uz jako ty dalif s vitkem-odsavackou to zelenisko davam pryc,ale musim na nej nasilim,je to des,pomalu abych si na nej lehla,rozmazava to rukama krouti se a haze hlavou jen abych mu nic nedelala.ted spi.
dve noci ted spal dobre tak cekam kdy s eto zase otoci:-) (vzbudil se jednou nebo 2×!)

v patek mam dve zkousky,tak se musim sprtat.tak se mejte pekne.
Nikkol at uz jste zdravi a s tatinkem to nejak urobvnejte pokud to jde.
zbytek komentaru jsem jeste necetla.

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 24.04.06 12:46

Zdravim po vykendu :-)),
Doufam,ze ste si ho užili aspon v mezich normy?ja si uživla užasne.
neska sem zjistila dalsi kilo navic,ach jo ja uz nechci.ale ted mi to leze vse do briska-tak jestli j to ti jak Mimis roste?
NEVITE NECO JEDNODUCHEHO NA PALENI ZAHY?
Zitra nejposzdeji ve stredu podam podrobne info o zitrejsi KO +monitor.
podarilo se mi poslat alespon 2fotky na mail.jsou pry moc velke tak proto mi to neslo poslat.
Preji pekny zbytek dne-
Ruza +Kubík 34tt

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 24.04.06 13:17

Ahoj,
tak pisu az ted.
Prisli jsme v jedenact od doktora, Vojtik mi celou noc proplakal,nejsem na to zvykla,tak mi bylo jasny,že se něco děje. Ráno měl přes 38, tak jsem sbalila i Báru a jeli jsme k doktorovi. Tak Vojta má stejně jako Barunka zánět středního ucha,prý ještě v horším stavu(je to kluk statečná,rozhodně nevyváděl tolik,jako naše malá hypochondřice).Mají oba antibiotika a berou Brufen a kapu do uší. Božebože,teď už je to třetí týden,co je jeden nebo druhej nemocnej. A to má Brambůrka v pátek narozky,doufám,že jí bude líp. A že já do konce týdne nezešílím.
A to ještě Honza hlásil,že je mu blbě a má knedlík v krku. Takže jako jediná funguju.To je jasný,přijde z práce a padne do postele. Popopopopomóóóc!

RUZO, bříško závidím,občas se mi po něm stýská. Ale je fakt,že očuchat si to voňavý mimíšo stojí za všechny bolístky.Ať je vše OK!(proč by nebylo,že)

VALLI, hezky študuj, ať máme další intelektuály ve státě, já na VŠ ani nedávala přihlášky,nějak jsem po tom netoužila.Ale obdivuju to,já se strašně nerada učila,hlavně co mě nebavilo.

IKO, do cvíča tím pádem nejdem,spíš jestli bys v týdnu nešla třeba do bazénu nebo aspoň na kafe,jinak tu polezu po zdi.Jakou má Standa směnu?

Jé,ještě něco,ale každopádně zdravím všechny přispívající a užijte si sluníčko,závidím.

Jitka, Bára(3R za4dny),Vojta(5M+4dny)

PS:Co ježibabky,už pucujete košťata?????

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 24.04.06 13:18

Jo, RUZO, na pálení žáhy mi zabíraly Rennie,ty jsou vhodný i pro těhule. A zakysaný mlíčný výrobky,ale to mi tolik nepomohlo. Jitule

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 24.04.06 13:49

Ahojky, Niki ještě spinká, tak je čas.

Dali,
vy jste teda ptáčata! My vstáváme v 6 a úplně! mi to stačí :) No chodí synátor aspoň spát brzy?

Ruzo,
mně pomáhaly ty kysané výrobky. A moooc mi chutnaly, denně 0,5l kefíru a 2 jogurty :) Já jsem na to „úchylná“ i teď

Nikki,
tak ty to máš doma teda těžký, snad to nějak přečkáte a bude líp…

Violet,
tuleníčko nebylo, během chvíle se s kňouráním maličkatá naše probudila. Vezmu ji z postýlky a děs-úplně rozpálená. Měla horečku, dala jsem ji čípek. Dneska má 38 teplotu, chudák. No ale minulý týden jsme byli očkovat ten trivac nebo co a má to prý být reakce na to. Že je to prý až po 7-10 dnech. Tak doufám, že je to opravdu jen z toho. Jinak vypadá v pořádku. V noci jsem skoro nespala strachy, jestli dýchá, dýchala strašně těžce, nakonec jsem ji dala k nám do postele. Spala do 8 hodin ! !! To u nás ještě nikdy nebylo.

Mláďátkům od Jitušky přeji brzké uzdravení!!!

Andilek+Niki

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 24.04.06 13:58

Ahoja
Tak pročítám co se to dělo přes víkend. No u nás jsme naštěstí všichni zdravoučký, takže pohoda. O víkendu jsme byli v sobotu i neděli na chatě, a to je vám pohoda, děti si hrajou na písku, no nádhera. Akorát Vítkovi nějak zachutnal písek a nechce si nechat vymluvit že to zrovna vhodná svačinka není, no snad ho to brzo přejde. Prve jsem si myslela že odpoledne porazíme zase na chatu, ale vypadá to venku nějak divně, asi pujdem k ségře na drb.

JITUŠÍNO , co nám to děláte, paní, to je děs. Co si počnem, já si chci pochovat Vojtíka a Ondrovi o Barunce už radši ani neříkám. No tenhle týden má Standa odpolední, zítra mám dopoledne lítání, ve středu jdeme s Ondrou na kardiologii, odpoledne s Vítkem do poradny na roční prohlídku, ve čtvrtek jedem ráno do N.M k babičce a zubařce, v pátek jdu pro dort, no vypadá to že by vyšlo volný asi jen vlastně páteční odpoledne, ale to leda že by jsme zašli na návštěvu. Víš co, bude jednoduší, já ti zítra ráno zavolám, až budu mít volání za korunu minutu. No to ICQ asi ještě nemáš, co? No však se domluvíme.

Jinak MILLIKU , mě na pálení žáhy pomáhalo teplý mlíko, no ale to jsem moc nemusela, tak jsem si to radši pořádně osladila kakaem, to už můžu.

NIKKOL No tak to doma asi nemáš moc veselý, ale jinak jak tak čtu, tak na tom není dobře VÍC Z VÁS . No budu si muset začít mnohem víc vážit toho, co mám doma. Podle toho co čtu, tak se mám teda báječně. Asi to bude tím, že můj manža je takovej kliďas. To já bych se občas třeba vykřičela, ale s ním to nejde. On jen v klidu kouká a naštěstí na rozdíl ode mne má plno rozumných argumentů, proč se nehádat. Nebo že by to bylo tím, že tady ve Žďáře jsou klidnější povahy, že JITUŠ? No každopádně vám všem přejem klidnou domácnost.

No ale až budu vít víc času, tak vám holky popíšu co se mi zdálo ze soboty na neděli, to bylo hrozný, vzbudila jsem se ubrečená a spocená jak nevím co, musela jsem si jít dát sprchu abych se ze snu probrala.

Teď už končím, tak se všechny mějte a ahojte Ilča a svišťi

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 24.04.06 14:15

TAK TEN MŮJ SEN

Začalo to tím, že jsme měli sraz ze základky. No byla tam i moje školní láska a nějak to mezi náma pořád jiskřilo, ale pak se razilo někam na zábavu, strašně moc se pilo a já se opila, ani jsem se v tom snu nepoznávala. No měla jsem okno, hrozný. Říkala jsem že budu spát u mamky, ale ráno jsem se probudila vedle spolužáka, hrůza. No ale ani jsem si nic nepamatovala jestli něco bylo. Snažila jsem se na to zapomenout.
No asi po měsíci jsem měla nějaký ženský problémy a doktor mi pak normálně řekl s klidným hlasem, že mám KAPAVKU, hrozný, já začala šílet, řešila jsem jak to vysvětlím manžovi, bylo mi hrozně. Ani nevím jak jsem to doma řekla, amnža ani moc nenadával, řekl mi že se to stane, ale že jinou nevěru mi už tolerovat nebude. No musela jsem ho vzít taky k Dr. Bylo to děsný, tam mě čekal šok. Dozvěděla jsem se, že nemoc propukne tak do 14 dní od styku ( Já ani nevěděla jestli s tím spolužákem něco bylo, ale po tom zjištění od doktora mi bylo jasný že asi jo) Tak mi to blejsklo, že to není ode mě, ale že to musí být od manži. Koukla jsem po něm a on s klidným srdcem vyndal seznam milenek, který by mohly být od něj nakazený. Holky, na tom seznamu bylo asi 11 jmen, naštěstí ani jedno mi nic neříkalo. Jenom pořád vidím ten jeho výraz, jak mi řekl PROMIŇ. Potom mi to nedalo a volala jsem tomu spolužákovi, on mi řekl že nic nebylo, že chtěl, ale já měla pořád řeči jak miluju svojeho manžela a nemůžu a nechci mu to udělat.
Ani nevím jak to skončilo, naštěstí ten sen nepokračoval, jen jsem se vzbudila a jak jsem už psala, musela jsem si jít dát sprchu, abych to rozdejchala. No děsný. Ty sny jsou někdy hrozný. Doufám že to neznačilo nic hroznýho. No ale PETULO nevíš co by to mohlo znamenat třeba ve snáři? Doufám že opak a bude to věrnost.
No holky, nepřeju vám takovej sen, ten asi jen tak brzo nezapomenu.

Jinak takový sny už FAKT NECHCI, já bych radši nějakej krásnej romantickej, no snad taky někdy bude.ILČA

 
Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 24.04.06 17:27

Tak se venku vyčasilo a tak jsem byli celý den venku, malý nadšený, že nemusí být navlečený, ale jak už byl dlouho ve sporťáku, tak chtěl zase chodit a lézt, takže jsem teď na chvilku vlezla domů. Taťka dneska jel na školení, takže přijede až později večer, ale on mě zabaví Marťa…

Ruza - jo na pálení žáhy jsou Rennie, je to volně prodejné a i pro těhulky… Jinak mě dr. říkal, více podložit hlavu, spíše jako by v polosedu, než v lehu..

Oluska a Martínek 10 měsíců a 20 dní

 
Petula_
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 24.04.06 17:44

Ilčo :-)))

Nemoc pro vdanou ženu - varování před přijímáním pozvánek na zábavy a jiné podniky, jež by mohly vyústit až v rodinné hádky a spory

Vidět milence - věští dobré přátele

Tak jestli Tě náhodou nehodlá pozvat nějaký dobrý kamarád na páááárty :-)))) … že by spolužák? ;-)

Peťula

 
dalif
Kelišová 5835 příspěvků 24.04.06 19:27

ahojky !!!

VALLI at uceni leze do hlavicky kosmickou rychlosti. A ryma kus kus kus pryc!!!

ANDILKU- no po narozeni chodil spat az kolem pulnoci,padla pulnoc a byl ospaly, pozdejc se to ze dne na den zmenilo na 8h vecer a pak najednou na 6-7h vecer a ted kolem 8h,ale vcera sel spat az pred 10h,toz doufala ze treba dyl,ale 4:57h me rano vyrazilo dech a to ho nakojila a zkousela dat usnutyho do postylky,ale do minutky byl vzhuru-no udelala to takhle 3× a pak jsem usoudila,ze bude lepsi fakt vstavat, beztak sycaci ptaci uz drbali,kecali…
Ale Ty si s NIkolkou taky uzijes, dlouho zadna historka ?! ne klidne noci preji s tuli i bez.

MILLIK- na zahu my pomahaly Rennie, nebo slehacka nebo vlazne mliko a taky klasicky sumak. Jinak jsem si paleni zahy opravdu uzila,pred tehu paleni zahy byl pro me neznamy pojem..
prosim Ruzo nechces ty fotky nejprve zmensit a pak poslat na email ? dik.

JITUSko- at se brzy uzdravite, Vojtas je teda kabrnak,ze to tak zvlada, Bara je holt holka…ale nadherna.

MAMMULINKO- teda Eliska vyrostla.tatka v satku normalne nosi, mate satek odmalicka, tatka zvlada uvazy ?

IKAIKO- teda fuj sen. preju klidne noci bez snu ci s romantickyma snama ;) tak spoluzak jo ?

NIKKOL - to sis teda makla 38 baliku,skoda ze nejsi bliz, pomohli bychom Ti, no Vitek by spis povzbuzoval ;)

SALECKO- jak jste dopadli s tim kaslem ?

no nic jdem uspavat. mejte se krasne, sak slunko sviti.

*Dali a zitra pulrocak Vitek

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Vyznání z posledních sil....


Reklama