Růzňata č.45 : Popis alkoholických stavů

Ostatní

blizi se Silvestr toz aby jste vedely do ceho jdete ;) je to teda spis z pohledu chlapa ...

Stupeň 1
Lehký úsměv, nejistota u cizích, flirtování s číšníci, vyhledávání „psychologického rohu“ (zády ke zdi).

Stupeň 2 Širší úsměv, nekontrolovatelný tik levého obočí, pravidelnější chození na toaletu, vynechávání mytí rukou, vizuální i hmatové zkoušky penisu u mužů, autosexualita v začátcích vyjádřena hlazením sama sebe.

Stupeň 3 Šarm v začátcích, první sbližování s druhým pohlavím, větší sebevědomí, zápach z úst.

Stupeň 4
První problémy s rovnováhou, jazyk ještě pod kontrolou, intonace lehce nejasná, náhlé umění 17 cizích jazyků, první převrhnutí věcí na stole.

Stupeň 5 Člověk začíná být velmi přítulný, žádné problémy s objímáním osob stejného pohlaví, nápadné fixování na primární pohlavní orgány, žaludek začíná rebelovat, žaludeční kyselina v krčním areálu, slina opouští ústa.

Stupeň 6
Spaní též možné i na lavici v parku, maximální hlad, filosofování o světové politice, hluboké přátelství s parkovacími hodinami, bez orientace, diskuse s bankomatem.

Stupeň 7
Ztráta mateřského jazyka spojena s problémy ovládat obsah žaludku, velikášství v začátcích, dosažení maximální atraktivity u druhého pohlaví.

Stupeň 8
Nekontrolovatelné močení, pokus mlátit souseda svým psem, úplná ztráta paměti, jazyková část mozku ztratila funkci.

Stupeň 9
Pohlavní styk se psem ze stupně 8, pak odveden policií nebo sousedem nebo ambulancí. Každopádně nakažení neznámou pohlavní nemocí.

Stupeň 10
Nebyl nikým dosažen, neexistují autorizované popisy.

prevzato z www.ftipky.cz

***Peletonek:

Andílek - Nicolka 2.1.2005,******­Lipník nad Beč. (Jana-1982)
Anděla - Jaroušek 11.1.2006, Děčín,(Lenka-1981)
Dalif - Vitek 25.10.2005, Brno,(1976)
Dasa 2 - Lukášek 23.1.2005,******( Dáša-1976)
helena77 - Nikolka 12.7. 1995;Natálka 10.2. 2005, Třešť (1977)
Ikaika - Vítek 1.5.2005, Ondra 9.4.2003,******­Žďár, (Ilča-1977)
Jedule - Anežka 27.8.2005, Jičín (Jitka-1976)
Jituska - Barunka 28.4.2003, Vojtíšek 20.11.2005, Žďár (Jitka-1977)
Mamulinka -Eliška 14.10.2005******, Třešť, ( Péťa-1982)
Nikkol - Filípek 6.6.2005, Náchod (1978)
Ruza (Millik) - Jakub 13.6.2006******, Plzeň, (1985)
Valli - Martínek 22.6.2005,mimís TP 12.3.2007******T­řebíč, (Eva-1982)
Violet - Matyáš 15.1.2005, Most, (Denisa-1981)**** *

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
andela  22.12.06 00:11

Hurááá prvníííí :-))) … občas se vyplatí nejít brzo spát :-))))  

 
hamina
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 22.12.06 00:24

Dalif,

koukám ty se pěkně nudíš, počkej až se mrňous vylodí, ono Tě to přejde :-)))))

Hamina

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 22.12.06 08:45

Druhááááá od nááááááááás,
občas se vyplatí jako správnej závislák hned rános tartovat PC:)
DALIF,supér,teda pro mě mimo mísi,vzhledem k tomu,že budu kojit Vojtua asi ještě na střední.Ale matně se mi vybavují alkoholové dýchánky,nejhorší byla burčáková smršť ,od té doby nemůžu pít Hanáckou slazenou kyselku.Zajímavé-burčák mi nevadí.
Včera se mi vrátil manžílek ve tři ráno z večírku a myslím,že dosáhl bodu 3-4,ale doufám,že bez pokukování po cizích babách.A je tam vynechána podstatná část alkoholového opojení:ráno VŽDYCKY,když se vzbudím a Honza je po tahu,najdu na stole prázdný obaly od různých jídel a plno drobků-přepadne ho žravka a sní všechno´, co je v lednici.
Jednou jsem měla na talířku nachystaný chlebíčky na další den a protože ho znám,dala jsem na chlebíčky cedulku s nápisem:Nejíst v noci!Ráno přijdu,talíř sežranej a na něm cedulka: Už bylo ráno…
Tak takhle u nás s alkoholem.  

Noc nic moc,Barunka ve dvanác přišla,že je opuštěná a že ať za ní přijdu,tak jsem musela do pokojíčku a držet ji za ruku.Už aby jsme spali nějak normálně,aby si zvykla,že je v pokojíku sama.Vojta opět přicuclej u prsa-3× za noc,což není až tak hrozný,a hlavně jsme vstávali v osm.
Jo,Bára ještě chrupká a Honza s ní,protože má dneska dovolenou(nemá ani jeden dárek,což znamená,že pro mě má zatím jen tu podprdu,cojsem si vybrala).Achjo,chla­pi.Nebýt mě,tak všechno shání dneska pro celý příbuzenstvo.
Tak jo,jdu provést hygien.
Jitka,kňourající Vojta a spící Bára

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 22.12.06 10:10

Třetí, to je hezké :-)   dalif- jsi holka šikovná, jak to vše stíháš? SUPER deníček :-)  

později písnu víc…   Violet s čím dál větším nestíhákem a nepřítomný Matýsek

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 22.12.06 10:20

cau,

toz nestiham vubec nic. Na vanocku sice zadelano, ale jen loupani mandli za asistence Vitka to je sila. Navic ted chce vse delat SAM, vcetne krmeni- takze pradla plno, chleba po cele kuchyni, a kdyz je plny uz nekde hrabosi, kaslu na uklid, uklizet se bude zitra za asistence M. - snad bude lepsi jak asistence V. ;)
navic i pri nasi frekvenci „cviceni“ -stejne jako u Andelky, tak u toho chce byt V. taky, toz … pak jsme nastvani vsici tri.

HAMINO- jojo nudim se, pac udelame bordel u cizich-to nemusime uklizet, holt jsme vychytrali ;)

JITUSKO- neboj brzy budete spat celou noc, ja tomu taky neverila,a ejhle vcera spal Vitek od 17 do 5-6h , teda pred Ordinaci jsem ho VZBUDILA, prebalila,dala flasku a spat, abych mela na O. klid.

ANDELO- spis Ty nekdy ?

cau, jdu se upravit, co kdyby prisla postacka ne ? nebo ted kdyz maj zaprah tak postak ;)

D a Vitek brzy 14mes, baby 23tyd

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 22.12.06 11:14

Holky, dnes jsem od rána vyhlížela poštu. Jak přijelo auto, běžím dolů a volám na pošťačku, jestli má pro mě balík. Když ho vytahovala z auta, mýálem jsem se rozbrečela štěstím a hlavně úlevou! LEGO je doma! Vánoce jsou zachráněny.  

Andilek

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 22.12.06 11:28

Čaute,  

tak hlásím, že jsem marod :-( Mám hnusnej, dráždivej kašel, přijde mi jako průduškovej :-/  Asi jsem měla včera i horečku, ale to z toho, že i když mi nebylo dobře, musela jsem půl dne trajdat venku po krámech… ale už mám i pro mamku zlaté náušnice k padesátinám, tak zase o starost míň. Jídlo tak nějak nakoupené, ještě zítra pro pečivo a jestli dneska (!!!) koupíme stromek a kapra, tak jsme v pohodě…
Luky jel ráno zase něco povyřizovat do Ústí, České Lípy a Prahy a vzal si s sebou Matýska - že ať se vyspím a odpočinu si. No, odpočívám, ale ten bordel tady všude :-( tož tohle dopíšu a jdu uklidit koupelnu a převlíknout povlečení.   IKO- no fuj ten tvůj včerejšek!! Jsi ale holka šikovná, nezmatkující - nebo jen mírně, tak jsi to zvládla. Fakt se mi hnaly slzy do očí při čtení. Ale já to četla už včera, páč jsem se vám chtěla taky hned svěřit, že nás dopoledne málem porazilo auto :-(  Holky, já vážně včera myslela, když bylo jasný, že to ten Favorit naubrzdí (šla jsem s kočárkem přes přechod uprostřed města přes silnici, má 2 jízdní pruhy na každé straně a v tom jednom pruhu za sebou už stály 3auta, protože pouštěly lidi na přechodu, co šli naproti nám z druhého chodníku a ten Favorit jel ve svém levém pruhu, vůbec ho netrklo, že ta stojící auta vpravo vedle něj asi pouští chodce…no ta kráva za volantem začala brzdit až těsně předemnou na přechodě a nakonec strhla volant doprava před to první stojící auto a jela dál, páč ta rychlost byla tak 70 a to než se ubrzdí :-/ ) No já v té rychlosti jen poslala kočárek rychle dopředu jakoby doprostřed silnice, kde jsou kolem přechodu ostrůvky a modlila se, ať o kočár auto ani neškrtne..no, škrtlo naštěstí jen o můj dlouhý kabát, jak jsem uskakovala, fakt tam mám černou čmouhu. Lidi vylejzali ze stojících aut, jestli nám něco není, ta kráva jela dál…prostě včera den na hovno i u nás. Hlavně, že jsme všichni v pořádku, viď.   Jituš- to se vzkazy v lednici na jídle je docela dobrý. Luky je v tomhle naprosto stejný, já jen, když si pak po pařbě ještě „zacvičíme“, tak neusnu, než si nacpu břich a můžu být unavená až hrůza. Lego došlo i s bonusem, tak dobrý, ale fakt je to hrůza, by mě nenapadlo, že může dojít až k takovýmhle průtahům :-/   Andílku- co dneska Lego?? Mrzí mě to, vím, jak jsem si říkala, že je to naprd, když nemáme hlavní dárek pro Matýho (když jsme v Čechách nesehnali vůbec nic). Ale už si taky říkám - hlavně, ať to dojde třeba po svátcích nebo se vám aspoň vrátí peníze! A určo bych se svěřila s touhle „šikovnou paní“ na MMB!!  

No, jdu tedy na tu koupelnu, zase mám všudse hadry, néééé, můj synek zase pral a věšel prádlo! Pa všem   Violet 

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 22.12.06 12:28

Huráááááááááá­ááá,tak to je super!Tak pak písni,kolik ti toho poslala navíc.Hlavně že je pod střechou.
 Jitka

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 22.12.06 12:32

Violet,to je strašný,s tím autem-kráva blbá,nás takhle taky málem sejmulo auto,když jsme přecházeli.Od tý doby přecházím,až když stojí auta v obou směrech, a to si můžeš řidič ťukat na hlavu-prostě se nenechám od nikoho zabít.
Ale asi jak u Iky-ber to,že jste neměli smůlu,ale obrovský štěstí.A divím se,že ta pizda ani nezastavila.
A a´T je ti líp,na vánoce je to blbý,když musíš fungovat nadoraz.Tak ať je to jen něco na jeden den.vyprdni se na úklid(ten se kdyžtak stihne zítra) a radši si běž lehnout s čajem a paralenem,někdy to dělá divy.Už jsem zjistila,že je lepší zalehnout hned,než pak 14 dní se z toho dostávat.
 Jitule

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 22.12.06 14:04

že by šestá???????? jdu číst Dáša  

 
salecka
Kecalka 367 příspěvků 22.12.06 14:59

**Ahoj růzňátka, chci vám popřát krásné a klidné prožití vánoc, ať se vašim drobečkům ježíšek moc líbí a koukají těma zářícíma očkama. Hodně štěstí a hlavně zdraví v novém roce. Mějte se hezky  

Salecka + Vojta 22 měs.**  

 
andela  22.12.06 15:25

Ahoj babulky,
jsem teď viděla malý mimineško - týdení … no od švagrový no. Ale to jen proto, že jsem šla babičce dolů nahlásit, že mi Jája spí před barákem, tak jako kdyby šli ať nedělaj bordel. Jinak bych dolu ani nešla … no víte co .. švagrovku toleruju, její syn mě děsně pije krev, páč je to zmetek nevychovanej - ale držím své vášně na uzdě už 3 roky ;-)) … ona dlabe nanás, tak já na ní taky. Jen mi přišlo blbý, že jí teď nic nedám, páč soupravička se mi dopletla včera a stavovat se pro ní budu až za chvíli po cestě ke kamarádce. No co, pak to pošlu po babí, že .. šak to Jiřinka mě udělala taky … tak jakýpak štráchy. :-P  

Violet - tý vole, kráva jedna pitomá, kdyby se radši držela vařečky když nezná pravidla sil. provozu. Jéžíííš to je pi***********­!!!!!!! A to jsem ještě mírná. Ještě že se vám nic nestalo, fuj. Mi tu taky máme dvouproudovku, a vždy na straně u nás auta zastaví, a já se pak zastavím veprostřed silnice a koukám zda v druhém pruhu nic nejede, nebo stojí … páč už se mi taky stalo, že dobržďovali na poslední chvíli. Ne že bych někomu přála něco špatnýho, ale doufám že si ta čurina tu hubu taky někde namele!!!!  

No když jsme u těch aut … dneska jedu po mostě,(taky 2 pruhy v jednom směru) a jela jsem v levým, páč v pravím jelo auto pomalu. No tak že ho jako předjedu.Jen než jsem to víc roztáhla tak už za mnou byl nějakej vocas a bliknul ať mu uhnu. Tak jsem na to dupla ještě víc, auto předjela a hodím blinkr doprava a chci se zařadit a ten čuák mě normálně z prava předjel. No ještě že jsem řádně koukala a že jsem stihla v klidu otočit volant zpět do leva. Tak jsem na něj zablikala a ukázala obscéní gesto(píšu to dobře jo?) a doprovodila to šťavnatým komentářem. Ksindl zas . No ještě že tomu Jája zatím nerozumí.    

To vám povím, že to je před těma vánocema na fígu … kam porád všichni spěchaj?? Jako by jim něco uteklo. A ještě jsou všichni nervní jak prase před porážkou. Chjo … kvůli blbejm vánocům … nevím proč každej tak plaší … tedy aspoň mě to tak připadá - v krámech, na ulici, a na silnici taky.  

Dalif - ale to víš že taky spím … cca od půlnoci do rána do 8 :-))). někdy teda jdu i dýl. Já už včera byla na odchodu, jára ve sprše, tak jsem rychle nakoukla jestli jako je něco novýho. A vyplatilo se :-))  

Růzňátka moje, páč většina z vás bude mít jistě už manžílky a přítelíčky doma a nedostanete se k PC (i z jiných důvodů) .. tak vám už dnes přeju kráááásné vánoce, a hlavně klidné a pohodové, ať pod stomečkem najdete aspoň jedno malé překvapeníčko (přiznejme, oni chlapi kdyby nás nebylo, tak tam asi občas nenajdem nic) a ať tím nej dárkem jsou šťastné pohledy a úsměvy našich špuntů. A už se nestresujte úklidem, co na tom, že je sem tam drobek, že je zas na skříních prach..... hlavně že jste zas všechno zvládli na jedničku, a že bude všechno tak, jak má být, a vše bude prostě perfektní.  

Andělka a Jája 11m1t  něco

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 22.12.06 16:13

Holky moje zlatý, ****
i já vám už radši přeji nádherný a pohodový Ježíškový den, ať ratolestem svítí očka jen a všechny se tu po svátcích zas rády slezem :-)  

(tý jo, koukejte mi tu „báseň“ někdo pochválit, ju?! ) :-)
Právě mi Luky dovezl synka a jel pro stromek a kapra…už to vidím, jak po nadlábnutí se rybích prstů sedím u palmy a předstírám, jak jsou ty Vánoce jedinečné…no, vlastně by takhle určo obzvlášť byly, že… no snad ještě něco kloudného sežene. Matý byl celý den prý zlatý, Luky totiž všude, kde byli, požádal nějakého svého řidiče, ať nám sveze dítko v náklaďáku - no Matý nadšen, ovšem jen do odjezdu, to prý vždy vyváděl, že „nééé  pápá“ :-))
No, já samozřejmě koupelnu neudělala (nemám špatné svědomí, poslechla jsem Jituš a je mi líp :-) ), ale povlečení už mám čisté, tak aspoň že něco jsem udělala. A zabalila skoro všechny dárky, ještě mamce knížku a Lukymu jednu krabici Lega, to zmáknu večer, už se mi nechtělo.   Salecko- díky za přáníčko, my ti tu samozřejmě přejeme to samé, hlavně opravdovou pohodičku a klídek v kruhu rodinném :-)   Andělko- no, kráva to byla, i mě hned napadlo, že budu doufat, že si někde nabije čumák, aby si rozmyslela, jak bude jezdit! Těch situací, kdy jsem viděla, že auto jede nějak, jak nemá, už jsme asi každý zažili hafo, ale já si včera tu vteřinu fakt byla jistá, že sestřelí buď Matýho, nebo aspoň mě…no hrůza. A ten „tvůj“ idiot předjíždějící zprava…no coment, protože to fakt normální člověk nevymyslí !! :-( Jsi řidička šikovná, za chvilku si troufneš sama i za mnou, ne? :-D   Jituš- opravdu díky za slova útěchy, opravdu je lepší brát tyhle situace (viz včerejšek u mě i u Iky) tak, že jsme měli štěstí, že se nic nestalo. Jsem ráda, že vás mám, hned je mi líp! :-)   Andílku- ooooobr JUPÍ za Lego, ještěže tak. Ale za ty nervy byste fakt zasloužily nějaký ten bonus, máte taky něco navíc?  

Tak ju, děvčátka, kašlu tu jak starej tuberák, tak se jdu napít a zas si se synkem lehnout a něco přečíst. Mějte se krásně, žádné stresy, nestojí to za to (já se vezmu za slovo, hned jak budu vědět, jestli klapnul smrček nebo mám běžet pro palmu) a už se těším na vyprávění, fotky a videa ze Štědrého dne - snad bude u všech tak nějak štědrý :-)   Violet a Matýsek 23m+1t

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 22.12.06 16:20

Holky díky Vám za podržení mých nervů s legem! Díky! No to co jsem chtěla tam tak úplně není. Ach jo. Měla jsem kilo kostek a zvířata od každého po 2 kusech. No a ty zvířata tam jsou jen po jednom kuse. Už to nechám tak, nemám nervy...........Ale je tam navíc pár doplňků, postýlky 2 a stůl a křesílka a asi 5 panáčků. No jo, ale já bych přece jen raději ta zvířata, co jsem si objednala než 3 a 3 stejné panáčky. Kostek je taky něco navíc. Už jsem to umyla a schovala. Vcelku jsem spokojená. Hlavně, že už to je doma.  

Teď zdobíme stromeček, za chvilku zadělám na vánočku. Niki moc baví světýlka a podává ozdobičky, je sranda.   Holky moje moc vám přeju krásné Vánoce, ať je pěkně prožijete vy, vaši drazí muži, vaše rodina a také vaše krásná děťátka. Přeju rozzářená očička a hřejivá srdíčka!!! ****
Andilek + Niki vrchní zdobitel

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 22.12.06 16:22

VIOLKO,
to je koza ta baba za volantem! To svět neviděl!  

Andilek

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 22.12.06 18:30

AHOJKY,tak nemam docteny stary denicek ani novy!tak nevim kdy to stihnu.

za chvilinku mame s holkama takovou vanocni besidku-posezeni.tak se musim jit chystat.

dnesni den je desnej…!tak se rano asi tak o pul5 vzbudim z hroznyho sne-hledam martina,ten nikde,pak jsem si vzpomnela ,ze sel k martinkovi-rval, tak jsem sla pro nej,no a pak jsem furt bulela!zdalo se mi, ze jsme prisla domu a nejak jsem vedela ze tam ma babu a ze s ni spal,nejaka baba se jeste sprchovala ve sprse a hrozne dlouho,tak jsem tam nasrane sla aby pohla,no byla to jedna moje byvala kamaradka,ze spolu suk..3×,ja z toho nemohla,ptala jsem se martina jestli je lepsi nez ja,on nejak vyhybave ze ne-ale znelo to jako ze je lepsi a ze me uz nechce.no hruza…porad mam pred sebou ten obraz,jak kdryvat ten zaves ve sprchaci a tam ta holka…no spojilo se mi to asi,ze jsme ted dlouho neto…a ze jsem na babycafe cetla o holkach co opustil manzel…no takze uplne mimo.pak jsem byla ve meste nakupovat…pak jsme jeli k babicce,martinek tam delal jak prdlej,strejda ho rozdovadel a opn furt lital sem a tam a rozlil kafe,rozhazoval drobky a pak jecel…a nechtel jit dom…no martin nasrany na me ,ze jsme nevzali kocar,ze s nim mohl jit ven…hruza.ted jsme koupili nove svetlo do pokojiku..martin odendal stare a on si blbec zapl misto vypl vstelo-vypinace a strelilo to ranu a jiskry vsude!ja myslela ze je po nem!zase jsem bulela a on se rechtal jak prdlej!martinek na to jen -bum bum…pak tam sel znovu neco merit a spadlo mu pravitko-rana,ja jsem se lekla ze zase hovtžo koplo,nastesti ne,a on se zase rechtal a ja zase bulela,no jsem uplne mimo,furt bulim jak blba!

zitra se koupi kapri-nakonec jen3.pak je martin zabije a hlavy a martinka dovezeme k mamce,mamka uvari polivku a bude mit martinka do nedele,ja budu uklizet a chystat stoly atd.

PREJU VAM PEKNE VANOCE A HLAVNE BEZ NEHOD!

nevim kdy se dostanu.papa EWA a martinek

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 22.12.06 20:17

Ahojte mamky.
Jen vám napíšu, že dneska nějak nezbejval čas, tak se ozvu zítra. Odpoledne vyráží manžílek s klukama na celý odpoledne na chatu, takže si na vás najdu čas.
Zatím se mějte a ahoja

 
helena77
Kecalka 266 příspěvků 22.12.06 22:04

Ahojky,

tak taťku máme doma.Holky, to je pohoda.Dnes jsme jeli dopoledne do Jihlavy na nákupy, no, lidí všude jak much, ale zvládli jsme to skvěle.Dokonce jsme se ani nepohádali, jako vždy když jedeme na nákup.A Naty byla taky moc hodná.
Stromeček už máme, kapra zítra dovezou naši, akorád ještě musím zabalit dárky, nějak mi nezbývá čas.
Já už se tááák těším.Taky doufám, že se všem budou dárky líbit.

DALIF - deníček je super, Vítek je tedy velký pomocník.Tak ty čekáš na pošťáky, jo?

JITUŠKO - u tvého vyprávění o talíři s chlebíčkama jsem se musela amát, vy se doma opravdu nenudíte, co se týče dárků pro mne, tak to Roman pokaždé zaúkoluje své sestry, takže nějaké dárky budou

ANDÍLKU - hurá, lego je doma, i když škoda, že né tak jak jsi chtěla, ale Nicolka z něj bude mít určitě radost.Vy už zdobíte stromek?

VIOLET - to je mi líto, že jsi marod zrovna teď, ale ty to zvládneš i tak, viď?Tu ženskou z auta potkat, tak ji rozkopu d…u.Některý lidi jsou opravdu hrozný.Holt, koupelnu uděláš jindy, však se to nezblázní

ANDĚLKO - to auto, co tě předjelo řídil určitě chlap, tady lidi taky blázní, jsem ráda, že už vše máme, jinak by jsme se prodírali davem

VALLI - užij si dnešní posezení, koukám, že už ti nedostatek sexu leze na mozek, snad se manža umoudří

Milá Růzňátka přejeme vám hromadu dárků, co srdce pohladí,
rodinu, přátele co nikdy nezradí,
k bohatství krůček a ke štěstí skok,
zkrátka nádherné Vánoce a nový rok.

… a děkujeme za to, že jste :o)

Helena + Naty + Nika +Roman

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 22.12.06 23:02

Ahoj holky,  

tak si musím i v tento den postěžovat. Luky tááák zlobí. On normálka od víkendu nechce chodit spát. Odpoledne i večer šílené - přes den spí v posteli, ze které utíká, tak ho tam  nějak chytnu, přidržím násilím (prosím, neposílejte na mě sociálku) a pak konečně usne. Večer - včera, scéna jak blázen, manža s ním ležel, Luky tak pořád dělal bordel, tak po 3 varování manža odešel, řev, řev, řev - asi 5 minut. Pak mě Luky začal volat MAMINKO MAMINKO - tak jsem se ho zeptala, co chce - řekl, že dudu. Tak jsem mu ho dala a usnul, ale jak mu to trvalo.  No dnes to bylo krapet lepší, spalo se bez řevu, ale usínal skoro 30 minut. Včera jsem šla k našim - Lukášek prohlásil - Luky doma. No tak jsem zkoušela starou fintu, vzala bundu, zaštechala klíčema, začala odcházet - holky ono to nevyšlo a Luky šel za mnou ještě zavřít - no ještě že jsem nechala nohu ve dveřích, jinak bych stála na chodbě a Luky by byl doma. Od našich nechtěl jít, dokonce koupat se nechtěl, to jsem ho nakonec do té koupelny odnesla........... No děs, hošánek asi zkouší , co vydržíme. Snad ho to brzy pustí. Tak jsem si vylila srdíčko a teď zvesela :-))))))  

Stromeček už máme i nastrojený, zítra salát, vánočka, kapra nám nachystá švagr, takže ho pak už jen naporcuju, naložím do mlíka . Dobalím poslední 2 dárky a bude to. Jo, dnes jsem dělala vaječný koňak, holkýýýýýýýý, ten je tak dobrý, už mám v sobě 4 panáky :-)))) Jo a ještě - dnes dorazil ještě jeden dárek - objednali jsme Lukáškovi přes MMB lyže - takové ty kačáky na boty - stojí 500 my je máme za 150 i s poštovným a ještě nám to dorazilo až domů !!!!!!!!!! Jinak u nás dnes není ani poznat, že jsem dělala nějaký úklid, ale co , zítra vysaju, vytřu a bude.  

Dalif, super deníček !!!!!!!!!!! Jinak já dnes sehnala oloupané a nakrájené mandle, takže to bude zítra snad pohoda.  

Andělo - dej si bacha na pusu, vím, že Jája  tomu ještě nerozumí, ale my už známe první sprosté slovo :-(((((( A to manža taky pořád tvrdil, že Luky tomu nerozumí a pak se to stalo - manžel zaklel a Luky zopakoval :-))))) Jinak jak vidím, tak řídíš jak divá. Asi jsi v tomto stejný vášnivec jako já, je fakt, že ale jet sama s malým někam sama je´úplně něco jiného. Jo a chlapi a uspávání - nemluv - manža kolikrát za mnou přišel do sprchy, že tam mám jít, že je Luky vzhůru :-(((((((((( V ten moment jsem vždy šílela......  

Jituško - to s těma chlebíčkama, to jsem se nasmála. No já manžovi zakazuju jíst, protože jeho žaludek to moc nemá rád. Takže ho vykrmím před akcí a pak už ho hlídám, aby moc neládoval.  

Andílku, to je super, že dárek došel!!!!!!! To musely být nervy.  

Violko, tak se uzdrav, a co to čtu, takový horor, co to bylo za babu, no to si fakt nedovedu představit, ještě že to dobře dopadlo!!!!!!!! No děs běs, fakt. Je mi z toho úplně nanic, co se to s těma lidma děje ???????????  

Valli, no ty sny ti fakt nezávidím, taky se mi jednou zdálo něco o nevěře a pořád jsem to měla před očima. Musela jsem nakonec vstát, probrat se a pak jít zpět do postel. Tak ať máš už jen krásné sny.  

No nic, do vánoc už se asi fakt už neukážu, takže ještě jednou všem krásné, klidné, pohodové vánoce, spoustu dárečků, spoustu radosti dětiček ze stromečku i dárečků,a po svátcích se už těším, jak budu číst vaše dojmy a zprávičky ze svátků.
Ahoj Dáša a spící Lukášek, pochrupující manža u TV.        

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 23.12.06 08:58

Dobré raníčko!
Tak, naprala jsem se vánočky (trochu se rozjela…) a jsem jak narvaná duchna! Za chvilku dojede manžel se švárou, po obědě naši s dárečkama. Jdu vařit brambory na salát. Niki hodná. Nechci to zakřiknout, ale už 2 noc bez kojo!  

Andilek

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 23.12.06 13:41

ahojky,psala jsem vam vzkazek,ale blby PC mi to restartoval,tak se vse smazalo-byly to jen stiznosti,ale to neva,tak treba priste…

PĚKNÉ A KLIDNÉ VÁNOCE PŘEJE EWA,MARTÍNEK A KAROLÍNKA V BŘÍSKU.

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 23.12.06 15:04

Ahojte děvčata.

Tak konečně chvilka klidu. 3 chlapy fuč a tady je klíííídek.
Předně, holky dík Vám za ten můj černej čtvrtek. No neříkala jsem to babičce a ta chtěla klukům dát dneska lízátko!!!!! No zakázala jsem a musela s pravdou ven. No naštěstí už o tom vyprávím bez slz. vše v pohodě.

Jinak VIOLET - koukám že u tebe to tedy taky bylo o štěstíčku, co. No jo, u těch aut jeden nikdy neví, jedni zastaví a druzí jedou jako hovada. Hlavně že je to v pohodě. Hele, a to si člověk v takový stresovce uvědomí, jak strašně má ty svoje zlobidla rád, co.  Jinak jsem zvědavá až napíšeš jakou měl chlap reakci na tu bundu, no snad mu bude.

HELI - Tak co, jak je s chlapem doma. ještě se spolu vítáte, nebo už si lezeta na nervy? To jsem taky zvědavá jak to bude u nás, Standa když má delší dobu dovolenou, tak mu chybí práce a je protivnej, ale teď jsem mu připravila akční volno. Budu ho zaměstnávat dětma až až. Třeba dneska jsem jim teď řekla, že dřív jak o půl sedmý je doma nechci.:):):)  Jo, hele, co Nika, už vám doma hledá dárky? Beztak už skoro o všem ví, co. nějak tápu, kdyže to začalo u mě ta zvědavost. No ale zvědavá jsem furt, Standa má pro mě nějaký překvapení a já to nemůžu najít. :)  

VALLI - to mě nasralo taky teď v týdnu, měla jsem tak půlku komentu a počítač si sám instaloval nějaký aktualizace, takže koment byl fuč. Jinak jsem zvědavá na popis akčních vánoc pro 13 lidí. Mě stačí že u nás budou tchánovi. Teď jsem dělala bramborovej salát a mám ho v 6l hrnci. Já ho totiž miluju a jsem ho schopná spraskat kila. Dělám se šlehačku, tak je hezky tučnej. No jo, ať jsme tlustí.  

ANDÍLKU - To mě kyne těsto teď, a vypadá to že taky bude jako hrnečku vař. Jde to podezřele dobře. No snad se mi pak vánočka nerozteče. No už se těším na zítřejší snídani. Mamka. Hlavně těch rozinek v ní......Ha ha VIOLET.  

DÁŠÍ - jé, u nás je to se spaní asi nastejno. Už jsem se začala smiřovat s tím, že nám spánek pomalu končí. No Ondra už před 2 rokem nespal po „ O „ vůbec, takže asi tak. No a lukymu budou v lednu taky 2, tak nechci strašit. Třeba je to jen chvilkový. Jinak já když jksem byla Vítka uspávat, tak jsem si aspoň na půl hodinky schrupla taky. Parááááda. No a to že Luky zlobí…neboj, zítra to bude andílek. Uvidíš, až uvidí stromeček, dárečky… a ty zapomeneš na to že dneska zlobil.  

VIOLET - chválím, chválím a ještě jednou chválím tvoji báseň. Že by jsi měla básnické střevo? No, tak by jsi mohla třeba složit jednu básničku a strááááášně hodný tetičce, která se jmenuje Ilonka.:D:D:D Pak budu chválit ještě víc.  

ANDĚLKO - koukám že se taky nikdy nenudíš, a vánoce se nestresuješ. Pohoda. Ale líbí se mi jak každém říká, že se nehoní, nestresuje, nepoklízí… A pak se někam dojde a on 20druhů cukroví ( bacha, já jen 18), poklizeno snad i nastropě, nerví jako prase..... No jo. Hele, tak ty akční ženo, až vám bude Jája strhávat stromeček, tak to natoč, ať se ti pak můžu smát. Fuuuuj, já jsem teda potvora, že.  

DALIF - Jo, deníček dobrej, pro potěšení. Ty jsi taková naše spásná duše, když jsme zapadlí až někdy kodo ví kde, tak vždycky nějakou srandu najdeš.  

Tak, RŮZŇANDY moje všechny, ať součastný, minulý, nebo třeba budoucí, přejeme vám všem krásné a pohodové vánoce. No a už se těšíme až se s váma zase setkáme a budem tady drbat jako o život o vánocích.
Takže zdravím Pa IKOVCI ( tak nás nazvala Peťula a nějak se mi to zalíbilo )

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 23.12.06 19:56

Ahoj zlatuše moje,
né že bych nestíhala,to né,ale…salát v lednici,kapřík naloženej do mlíka a moje specialitka-do česneku(není pak vůbec cítit rybinou),vánočka od tchýně už skoro v sobě,stromeček je v obýváku nenastrojen a 50%dětí spí(Vojta).
Už konečně začínám mít vánoční náladu,byla jsem otrávená,protože byl Honza strašně protivnej a vybíjel si to na mně.Ale už je to lepší a vůbec,Bára je tak strašně nadšená z vánoc,že nás tím nakazila.
V noci jsem skoro nespala,protože Vojtovi se vrátila zelená rým a začal kašlat tak,že jsme skoro nespali.Tak hod dopuju Mucosolvanem a na noc Tussinem,huvidíme.  

A jinak, drahoušky mé předrahé,přeji Vám nááááááádherné a pohodové vánoce,ať zítřek přežijete bez nehod a dětičky ať jsou nadšené z dárků, no a vy taky(ale mezi náma,známe chlapa,že?)
Užijte si to a až budete moct,tak napište,ať se mám čím kochat.
Bohatého Ježíška přeje Kadlecka a Kadlátka se starým Kadlecem:)  

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 23.12.06 20:26

Jé, holky, tahle básnička mě pobavila :):):)
**Když ti vosk kule zalije a jehličí se ti do řiti zaryje, když na žaludu houpá se ti zvonek, tak si právě ošukal vánoční stromek!

Ale nejsem sprosťák, to ne.**

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 23.12.06 21:36

:-D  :-D  :-D  :-D  nejsi, Iko, nejsi, jen nevím, jak že bych tě tedy nazvala :-)  Hned to jdu poslat dál :-)))))   ***V**** 

 
andela  24.12.06 00:09

Ilčo - supéééér :D :D  

Mám taky jednu ..... Až tě pot studený po těle zamrazí a žhavá rachejtle prdel ti rozrazí, až všechny svatý uslyšíš kolem hrát, Tak bude pozdě štěstí si přát.

 
andela  24.12.06 00:17

Ahoj děvčátka holátka :-))  

Koukám že vás - nás tu je poskromnu ;-))). Tož hlásím vše hotovo … i když, pravda já si s tím moc hlavu nedělám, že :-))). Uklizeno tak nějak je (pokud se tu zítra neprožene Jája s něčím k jídlu v ruce, do večera snad i podlaha čistá vydrží), prach utřen tam kde to je vidět ;-), cukroví ještě zbylo, tak dobrý, věnec ještě drží - i když silou vůle, páč celej chudák opadal, ubrusy mám čistý (ještě že jsem koupila dva) maso na řízky v lednici (obalím dopol zítra) salát u maminky ;-)), stromek nazdoben(barevný je dost - očekávám nadšení), dárky jsou zabaleny (jen mašli na tu židly vyrobit), linka i PC stůl jsou čisté … jééé, a ty opatlaný balkonový dveře nikdo neumyl … neva, doladím ráno. :-)))
Takže u nás můžou vánoce nastoupit s plnou parádou :-))).
Jsem celá nedočkavá … hlavně se těším na Jáju. Zabalila jsem mu i toho 1m medvěda :-)). Slepila jsem 2 papíry k sobě :-))). Ale toho si rozbalí jako posledního, jinak by se mi asi na zbytek vyprdnul a tahal tu medvěda. Vše zaznamenám na kameru, něco i na foťák - půjčím si ten lepší od dědečka :-DDDD  

Tak pa pa pa maminy, nesedřete se, pěkně se vyhajejte (samo v rámci možností, že) a zítra ať vám ježucha něco nadělí :-)))  

Andělka a Jája 11m2t

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 24.12.06 06:18

cau
ANDELKO- skoda zes to nerekla i nasim detem- vyhajejte… vcera vstavala ve 3:30h, ja sla spat v 1h, po dodelanim mrkv.hvezdicek (JITUSKO jsou vyyyyyyyyyyyy­yyyborneeeeee­eeeeeeeeee), a nebylo me nejlip-krec v lytku,paleni zahy, bolesti v podbrisku,toz vstaval s nim M.i kdyz jsem na rade byla ja. No a dnes mensi rodeo kolem pulnoci,ale usnul hura…a v 5:30h klasika, proste si chce uzit vanocnich svatku plnyma douskama.

JITUS-diky za ten recept na mrkv.cukrovi,aspon neco se povedlo, vanocky krasne upletene z 9copanku a nevykynuly potvory, takze chutove dobre ale tvrdsi nenakynute ;( (a to jsem koupila to drazsi drozdi - o 50 haleru !!!)

toz pohodove, krasne, radostne vanocni svatky, a vse nej do noveho roku !!!!!

ciao D a Vitek zitra 14mes, baby 23 tyd. a neco

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 24.12.06 11:14

jo VALLI - EVO - vse nej nejnej k svatku  !!!

D

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 24.12.06 11:14

jo VALLI - EVO - vse nej nejnej k svatku  !!!

D

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 24.12.06 13:20

Tak mojí miláčci už jsou najedení, teď jdeme odpočívat. Prasátko neuvidíme ani se zubama nahoru ani bezzubé, protože hříšně žereme! Manžel chudák lítá k nám a za švagrem dolů. Je to hektické, ale zatím vše klape. Kéž to potrvá celý den. Dnes tu už asi nenahlídnu. Večeříme ve 4, hned, jak se setmí, protože ještě pak jdeme dolů ke tchánovcům na 2. Ježíška, víte? Tak abychom to stihli. No uvidíme, jestli mi donese mé vysněné papuče-plyšové ty zvířecí. Přeju si je už asi 5 let.  

VALLI,
vše nejlepší k svátku přejeme!  

Andilek+ Niki

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 24.12.06 13:53

EVI - Vše nej nej k svátku.

Holky, to je pohoda.....to se mi líbí. právě jsem snědla strašně dobrej zmrzlinovej pohár. Za chvilku jde Standa s klukama k prababičce a já se na chvilku vyvalím do vany. No pak obalím kapra a může se nadělovat.

Tak si to užijte, děvčátka. Já se těším asi víc než ten Ondra, to je děsný. Ten čas tak pomalu utíká…já chci už večer!!!!!!

Tak pa, asi zítra nebo nevím kdy.
Ilča a svišti

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 24.12.06 14:01

AHOJKY,
tak jeste jednou  KRASNE VANOCE!

PS:moje kamaradak ma od rana stahy,tak budou mit nejspis zivyho Jeziska:-)uz se tesim na zpravu,porad jsme v kontaktu a volame si-je zatim doma.

EWA

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 24.12.06 14:07

Leti Jezisek s nadilkou, pritom vrti prdylkou.
Zizen pry ma jako tram, leti leti primo k Vam.
Pokud cekas nadilku, nech za oknem lahvinku. ;)

PEKNE VANOCE !!! D

 
andela  24.12.06 16:08

Ahojka babuchy :-)))  

Jéé, už jen 2 hoďky a kousek a přiletí ježucha … :-))) Jsem celá nedočkavá, co mi donese. Počítám s nějakou voňavkou, páč Jára asi 3 dny chodil nasmraděnej jak dě*** a já mu očuchávala ruce … no a pak nevím, co ještě vymyslel. Každopádně byl dnes ještě nakupovat!!!!! A nemá niiiic zabalenýho - teda říkal že to má na půl, tak asi něco mu zabalili přímov obchodě. A to mám ještě 3 trika co jsem si nechala proplatit že jako pod stromeček je dostanu a taky jsou porád nezabaleny … chjo, není to chlap??? :-P
Na obídku jsme byli u našich … měli jsme srnčí gulášek s knedlem :-))). Jen to mamka málo okořenila. No, Jája si tam cvičně už rozbaloval dárky, a teda mooc ho to nebralo .. takže papír bude večer škubat asi maminka. A já blb jsem to ještě pečliě zalepila aby se to nerozbalilo, chjo - poučení na příští rok, no.
Teď Jája spí, tak jdu hodit kraula do vany a upravit se :-))).Pak jen šoupnu řízky do friťáku a jdem baštit.A rozba­lovat, a pka se přemístíme dolů ke tchánovcům a budem zas rozbalovat. :-)))))
Ilčo - plně zdílím tvé pocity - ať už je 6, ať už je 6 ................ jo ale počkej, přiblíží se 6tá a budem lítat jak hadr na koštěti že nestíháme :-P  

Valli - vše nej nej nej k tvému svátku :-))) Jééé, mimi na štědrý den :-)) Já měla TP 25.12, a přemlouvala jsem Jáju aby jako nelezl, že chcu být doma. No byla to zbytečná obava, že … když vylezl až 11.1. a to zcela nedobrovolně :-)))) Ale to tvojí kamarádce nehrozí.  

Jéé, holky, ségry tchýně má dneska narozky, a kdyby jen to, ona je Eva, takže má i svátek - to je bomba co??? :-DDDD  

Tak už jdu … mám počítám půl hodinky :-P  

Andělka nedočkavá a Jája spící + táta spící na gauči (nemaj to ti chlapi jednoduchý???)

 
Bibina
Zasloužilá kecalka 741 příspěvků 24.12.06 16:24

Stupeň 10: ležení v mrákotách týden, nechození do práce a kníkání.

 
Nikkol
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 24.12.06 16:54

Pohodové prožití svátků vánočních, at Vám ježíšek naježí vše, co ste si přáli a do nového roku pak už je jen krok a tak přejeme úspěšný nový rok.Nikkol a Fil

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 24.12.06 21:13

AHOJ!
tak pred hodinkou vsichni byly odvezeni a uz mame uklizeno,takze vanoce pro 13 lidi pohodicka,vse jsme stihli uplne na jednicku.jedli jsme uz ve4h. martinek byl uplne vzorove nadseny ze stromku a nejaky darky pod stromkem ho nezajimali-chtel porad ovoce co bylo nas tole-no jedlik no.pak jsme mu dali jako prvni darek toho mluviciho pejska a byl z neho uplne uneseny!porad ho poustel mluvil s nim(po svem) a tancoval s nim, takze super,dalsi darecky ozkousel pozdeji.

priste vic pa. ewa

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 25.12.06 13:19

Jůůůůů, to vám byla včera krááása.
Hlavně to  " DĚKUJI TI JEŽÍŠKU "  jak pak Ondra přímo zařval z okna a pak se ptal jestli to Ježíšek slyšel.

Nic, to jen v rychlosti. Jdu na kafe a valíme k mamce.

Čaute.

 
andela  25.12.06 21:49

Ahooojjjj růzňajdy a růzňata a vůbec všicííí :-))  

Tak už by jsme to tu zas mohli rozjet, ne??? :-)))
Ilčo - jééé, to muselo být dojemný, fááákt, si Ondru živě představuju jak řve z okna na celej Žďát :-))) Jéééé …  

Tak babuchy … no, Kromě toho, že jsem rozbila 1 lahev (jájovu) ještě v sob. po půlnoci (no to už vlastně byla neděle) a tou urazila i kousek cukřenky, a dnes jsem rozbila nový hrneček … (při pokládání na odkapávač mi vyklouzl, vyštípl se kousek kraje a zjistila jsem že tím i praskla celá stěna ke dnu :-( ) se u nás nic katasrofálního nedělo. ;-)))
Tak pěkně popořadě … ráno jsme vstávali, já už připravena s kamerou, Jája přišel s tátou mezi dveře - uviděl stromeček a už letěl a pištěl :-))) No hned ho celej osahával, okukoval, pusu od ucha k uchu, oči rozzářený … šak taky hned strhával kouličky (kolekci jsem ani nedávala - tu máme v košíčku na stole), pak se snažil pozřít žárovičky :-))). Ale stromek to ustál. Dali jsme ho na takovej malej stoleček, a ještě přivázali drátem, aby ho nemohl stáhnout. No pravda, aspoň s tím musí lomcovat … ale to už je vedlejší :-)). Dopol jsem si obalila řízky a pak jsme se jeli napapat k našim, a vyzvednout hlavně salátek (ňam ňam).Jája si tam rozbalil mašinku a hrnec … no ale moc ho to trhání papírů nebralo teda.Sem mu musela pomáhat. Ale ostatní dárečky, na kterých byli mašličky, po těch jel … :-))))Ty se mu líbili :-))) Odpol jsme šli na procházku - na chvilku - jája šel po svých. No pak dom, ve 4 šel spát, já se šla umýt, vstak před pátou, to jsem vzbudila i jeho otce a šli se spolu koupat (jedinná příležitost v roce, tak nelze jí propást) ;-)), já si pak Jáju oblíkla a zapla friťák, než se usmažili řízečky tak jsem prostřela  a připravila stůl … a pak se papalo. Jája měl židličku u stolu, talíř jako my, a papal lžíci salátu a kousíček řízku.Tedy ze salátu měl možná 3 kostičky bramboru či čeho a řízek si je tak žužlat taky :-))). Naštěstí byl tak šikovnej, že se nezapatlal - no taky měl samo bryndák. Pak si šel Jára zakouřit a já nanosila dárečky. A než donesl Jára, tak Jája jeden štípnul (zrovna ten, který drží na fotu - ale byl beztak jeho) tak jsem mu ho sebrala, bych ho mohla blejsknout a pak natočit jakože u nerozbalených dárků … no holky, byl to boj ho udržet tak, aby koukal alespoň trochu směrem ke mě :-)). Tak pak jsem točila, jája si za pomoci taťky rozbalil tu kytaru, a na zbytek prděl :-))).Tož jsem Járovi naznačila ať mu to sebere, a pak rozbalili medvěda.Toho Jája kousek poponesl a zas šel po kytaře :-)). Takže zbytek jsem mu prostě vybalila já, a bylo :-)). Já jsem od ježuchy dostala 3 trika, 2 sexi píža (košilka s trenclema) , parfém (či co to je), a od avonu sprcháč s těl mlíkem a řasenku :-)). No Jára měl z židle radost, z ponožek ještě větší - to bylo napínavý, dostal 3 páry a každý jinak zabalený, takže do poslední chvíle nevěděl co to je :-)), no a DVD mu taky udělalo radost, hned to rychloskouknul, a říkal že jako dobrý :-)))). No po skouknutí všeho jsme šli vyměnit dárky ke tchánovcům.Jája dostal tu mašinku s vlekem a jako legem, a panenku - miminko. To bylo původně jako pro terezku, páč babičce pořád nepřišla ta od Quelle, ale pak jí přišla, tak dala tuhle Jájovi :-))).Jo a taky takový vkládací dřevěný tvary.Je to destička s otvorama a do nich se vloží požadovaný tvar.No Jája měl radost, dělal tam blbiny, pak miminko krmil jabkem které ukradl na stole, sápal se mi po pivu (dostal ochutnat, šklebil se ale stejně pořád chtěl, tož jsme to museli rychle dopít) dělal kraviny s babičkou, pak se lámal smíchy, když se pes zakuckal a chrchlal … no pěkně se rozdivočel, a pak o půl 9 jako že ještě spát nee. No pořval si jen chviličku a naštěstí usnul. Pak přišli kamarád s jeho přítelkyní a do 1 hod. jsme se bavili :-)))).
Dneska jsem Jájovi vybílila hračky - vyházela jsem už všechny různý um. flašky co měl jako chrastítka, vybrala jsem mu i hračky kterých si už dáávno nevšímá … kostky a lego dala do kyblíku, a zbytek porovnala. No jestli to takhle půjde dál, tak se Jája i s hračkama postěhuje do ložnice, bo se tu za chvíli nehnem :-))))  

Joo, samo že Jára balil 2 dárky pro mě za 5 minut 6 ..... bych ho kopla - a to je každý vánoce, chjo :-)))) Ještě pár let, a třeba si i zvyknu že??? ;-))) Nebo ho fakt zapíchnu ;-))))  

A je zas po vánocích … fakt jsem si to užila … no za kamerou jsem skoro brečela jak jsem byla z Jáji dojatá … chjo … No minulé dva roky jsem dělala všechno aby měl Jára radost (on si předtím vánoce moc neužil a já s bývalým taky ne - tedy ne dle mých představ) a bylo to moc fajn. Letos jsem je dělala hlavně kvůli Jarouškovi - byť vím že mu je spousta věcí šumák - a nedá se to srovnat … byli prostě nej nej nej, A hlavně taky proto že byli první :-)))).
No, a teď hurá do příprav silvestra - to zapijem asi i Járovi narozky, a pak příprava Jájovích narozenin :-))). Už se těšííím :-)))  

Pa pa Andělka a Jája 11m2t

 
andilek
Kecalka 487 příspěvků 26.12.06 13:19

Jen rychle!
Dárků jsme dostali, až to není možné. Máme doma hračkářství!!! Niki nejvíce baví toaletní stolek s fénem, hřebenem a šminkama z umělý hmoty, pořád u toho sedí! No a vaří v kuchyňce. S Legem si hraju já a manžel!  

Andilek

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 26.12.06 13:22

Ahoj holky,  

tak předně Valli - vše nej k svátku!!!!!!!!!!­!!!!!!!! A už máte jméno - Karolínka , to je pěkné!!!!!!!!!!  

Ikaiko - nestraš, že už nebudeme spát :-(((((((((((( Kdy budu vše dělat???????? V noci????????? No on Luky spí, ale než usne ...............to si dává na čas a ještě nám dává najevo, že jako spát neeeeeeeeeee.  

Jinak k vánocům, ze stromečku se Lukáškovi nejvíc líbilo sušené ovoce, které jsme byli nuceni převěsit mimo dosah, jinak by to snědl snad i s háčky. Dopoledne jsme objeli rodinku, posbírali dárky, další jsme rozdali. Před večeří se Luky nechtěl ani dívat na Bořka, viděl, že se něco chystá.......... Tak jsme ho drželi, oblíkali a pořád to oddalovali....... Nakonec jsme ho po:,–(ili do židličky a on se lžící v roce žval bryná (bryndák ) :-))))))))))) Nakonec nastala ta jeho vytoužená večeře - zďábl 3 chody, bříško vypouklé, že se nemohl ani hýbat. Polívka mu jela, ještě víc drobení z vajíčka, salát taky (měl spešl bez tatarky) a rybu jsem mu dávala ze svého :-)))))))))  

Pak jsem ho posílala do Ložnice vyhlížet Ježíška, ale nechtěl, tak si tam četli s manžou, já mezitím naházela tu hromadu dárků pod stromeček. Pak jsem zazvonila a Luky přišel z ložnice a nakukoval k hlavním dveřím, kde je ten Ježucha :-)))))))) Pak se podíval ke stromku a začal si rozbalovat dárky. Začala jsem papučkama, aby si jako hned s prvním dárkem nezačal hrát, ale druhý dárek, který si vybral byl bagr. Takže pak jen bagroval a my ho furt naháněli, že má jít rozbalovat. Jenže máme holky doma šíleného strašpytlíka. Bagr Béďa z Bořka promluvil a Luky se bál, tak kolem něj furt brousil ,ale bylo vidět, že si musí dodat odvahy. No hodně se mu líbílo lego, pak dráha na autíčka, knížka o Bořkovi a naše největší ESO  motorka -  sedl si na  ni, jenže jak ji manža zapl, tak Luky hned dolů, protože to trošku rachotí, jak to jede. Takže na morotku si sedal, ale nechtěl na ní jezdit. Pak si asi 45 minut hrál sám a my s manžou dopočívali a po telefonu děkovali za dárky všem. Já jsem dostala boty, bundu, nějaké hadříky (košili, tričko, šálu.........) a budíka!!!!!!!! Huráááááááá , ten starý mi Luky rozbil, takže jsem v noci a ráno neměla ponětí, kolik je, když se Luky vzbudí. Tahle jen kouknu a je to :-)))))))  

No Luky šel spát vyjímečně v 9, usínal s béďou půl hodiny, pořád na něj chtěl šahat nebo na něj koukal.  

No holky, valím ,zbytek dopíšu zítra, vařím Lukáškovi pudinkg a dám mu to do krabičky z bagru, aby to mělo tvar :-)))))))))) Už se těším, jak si počtu, jak to bylo u vás. Jo a holky, taky zítra napíšu, jak strááááááááááášně se Luky stydí. Tak valím, pa, zítra Dáša

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 26.12.06 13:54

Tak jsem tu ještě jednou, puding se chladí, chlapi spí................  

No slíbila jsem pohádku o strašpytlíkovi, tak tady je .............­.......  

Luky se začal všeho bát .......začalo to ježíškem, bylo vidět, že se mu nechce, pak jak jsem psala nakukoval ke vstupním dveřím, jestli tam je (asi si myslel, že přijde zase čert či co, nevím ) No bál se Mluvícího Bořka, Jezdící motorky, včera jsme byli u tchýně celá rodinka z její strany......... Luky nechtěl spát, protože když jsem ho ukládala, tak zrovna všichni přišli a on je slyšel, pak ještě švára vedl tu svou nahoru, jak mluvili, tak Luky furt Toma, Tomá (Tomáš), nakonec usnul, ale do postýlky se mi ho podařilo přesunout až na 4 pokus. Pak se po 1/2 hodině vzbudil,, samo já umývala nádobí po celé rodince, manža s chlapa pokuřoval venku, dveře zavřené a on tam chudák řval. Nevím, jak dlouho, ale myslím, že moc ne........možná ho vzbudila tchýně, jak tam chodila po chodbě a něco vykládala rodince v obýváku :-((((((((( No tak jsem ho snesla dolů, jenže tam celé osazenstvo...­......Luky se mě držel jako klíště, k babi na ruce nechtěl, pod stromeček (čekal tam velikáááááááá­áááááánský tirák) taky nechtěl. Nakonec se najedl a pak už tam lumpačil, ale dával si bacha, kdo se k němu přiblíží. Dnes jsme venku potkali kámošku s dětma, zná je, ještě když viděl, jak přijíždí autem, tak řval Adá (Adam) a teta . No jak se k němu přiblížili, tak zalezl za manžu, div se mu neschoval pod bundu :-(((((((((( No snad to brzy přejde, protože dřív šel i k cizí prodavačce a teď se stydí až hrůza. :-(((((((((  

No taky mám průšvih - holky, natáčela jsem s manžou rozbalování dárku na střídačku, manža samo přišel těsně před tím, že je tam jen 20 minut, tak jsme šetřili místem, aby tam byla natočená radost z motorky. Holky, nevím jak, ale já to nenahrála :-(((((((((((((((((  

No Luky je tu, tak zítra to dopíšu, pa Dáša

 
andela  26.12.06 15:24

Dášo tak s natáčením to nas**e :-(((.Já měla bobky, páč ta pučená kamera se taky někdy sekne, ale naštěstí běžela … ale by mě švihlo kdybych nic neměla …  

Jo holky, už jsem vám dala nějaký foto do galerky. :-)))

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 27.12.06 09:25

Ahojte zlatíčka,  

jen v rychlosti dočítám, ať pak stíhám a napíšu, že jsem z Vánoc dojatá :-)))))) Matýsek nás dostal, taky jsem vymyslela akci ala Andělka, že na Štědré ráno vyběhl Luky s kamerou (na našem novém foťáku!!! - překvapení pro mě:-) ) do obýváku, rozsvítil stromeček a já tam pak přišla s Matým, ať máme na co vzpomínat, jak že se synkovi zalíbí stromeček....­.holky, vešel do obýváku, na rtech takový decentní úsměv, doběhl ke stromečku, udělal ještě decentnější „Jéé“ a pak ukázal na vypnutý počítač a zvolal „Nejde to!!“ - že je bohužel vypnutý… :-D :-D  No, já se na kameře z povzdálí řehtám jako koza, to je tak celé. Jeho stromek fáááákt nedojal!
Za to rozbalování dárků - zkrátka cupoval papíry i z našich dárků, jak ho to bavilo :-))
Jinak - byla tu s námi na Štědrý den od odpoledne nakonec má budoucí tchýně, i tu spala, pak šla dopoledne 25. odvést svého psa domů, který tu byl s námi a s kocourem taky a pak se po obědě vrátila, protože k nám dorazila Lukyho teta z Prahy s rodinou, přijeli 4, dali si s námi kávu a nějaké ty chlebíčky, rozdali dárky :-) a zas jeli, no a pak navečer jsme vyrazili k mému tátovi (to balení věcí a dárků s sebou byla sranda, byli jsme jak vystěhovalci), tam byla i má ségra, tak jsme samozřejmě povečeřeli tátův salát i s rybou a řízkem, popili (tedy já, Luky řídil) a zamířili k mé mamce, kde jsme zůstali do včerejška. My večer popíjeli, když Matý usnul, spát jsme šli všichni až v 1:30, tak jsem byla ráno pestrá, ale dobrý. No kolik my zas dostali dárků…! :-) Matý nadšen z odrážedla, neslezl z něj a pak samozřejmě z knížek :-) No prostě báječnéééé! A hlavně holky, já jsem se zase zamilovala do mého Lukyho :-)))) Byl teď naprosto úžasný, s jeho mamkou to bylo takové zvláštní, oni dva se stihli pohádat asi jen tak 4×, tak to šlo :-), no byla jsem na něj pyšná, když stále dokazoval, že je jakoby dospělejší než ona, když pak zachraňoval tuhnoucí atmosféru…nechtěli jsme ji nechat doma samotnou, když jsme se 23. dozvěděli, že má být doma sama, že nepřijede ani Lukyho ségra, ani teta, tak jsme ji samozřejmě pozvali k nám. Asi si tohohle chlapa fakt nechám :-D  

PS. pro dnešek - Luky mi za bundu skoro vynadal :-(((, se mi až chtělo brečet, ale hned se do ní navlékl, šel v ní vyvenčit máminnýho psa :-) a pak se mi věšel na krk, jak je rád, že má bundu i mě:-)) Je mu suprově, je teplá, takže pod ní stačí triko, tak to vyšlo akorát. Ale ta jeho první reakce tedy nic moc…ale já to čekala, vždyť jsem vám to psala :-)   

Mažu si poklidit, dnes jde Luky na pár hodin do práce kouknout se nám na auto, blbne startér :-( a já mezitím odučím jednu hodinu…workoholici hadr, no :-))))))  

Odpočívejte, zatím papa a jdu juknout na fotky od Andělky :-))   Violet, Matýsek s hrajícím Santou a spící Luky

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 27.12.06 12:08

Ahoj kočičky moje,
tak už máme skoro po vánocích a koukám,že u vás to byla paráda.
Já teda musím říct,že náš štědrej den byl naprosto ukázkovej,všichni jsme na sebe byli děsně ´hodný,Bára pochopila a nezlobila.
Ráno jsme spolu  při koledách nazdobily stromeček,vlastně zdobila ona,já jí podávala oháčkovaný ozdoby,tak jsou občas trsy ozdobiček a pak holá místa,ale to neva,je děsně pyšná a každýmu se chlubí,že je to její stromeček.Honza ho připevnil provázkama,aby nespadl,a Vojta si ho kupodivu nevšímá-jednou se popíchal a to mu stačilo.
Je to teda obr skoro ke stropu a přes půlku obýváku,ale nádhernej.
Odpoledne šel Honza s dětmi ven,já jsem osmažila kapry,načančala stůl, a když přišli,tak už bylo nachystáno.Děcka jsem hezky oblíkla,pak jsme se najedli-v kllidu,Vojta totiž pochopil vážnost situace a způsobně jedl ve stoličce(jindy mi jí vestoje,nebo v pohybu).Pak jsem šla s děckama do pokojíku a Honza nosil dárky a zapaloval prskavky.Při tom čekání Bára prohlásila,že je to čekání na Ježíška teda děsně dlouhý,že už by konečně chtěla ty dáerčky,když byla celej den hodná,Pak mu šla zavolat z okna,Ježíííš­kůůůůůůů,já jsem tady,napapaná,tak už příííííííjď!A zaz­vonil zvoneček,Bára pusu dokořán,otevřela jse dveře a ona s Vojtíkem za ruku šli ke stromečku a jenom Jůůůůů,jééééé­éé,hezkýýýýýý­ý!Oba vyjevený,já měla slzy v očích,když jsem je viděla.Pak se Bára vrhla na rozbalování a pištěla,když objevila kuchyňku se zvuky(Heli,je fakt super,jsem nadšená!)Pak rozbalovala mraky svejch dárečků a pomáhala i Vojtovi-ten byl taky unešenej,dostal hrající mobil,z kterýho vypadaly čudlíky a za půl hodiny přestal hrát:)ale i spoustu jinejch dárečků,největší úspěch má však ten trenažer.Tátovi se ho podařilo opravit,tak děcka pořád pouští volant a startujou a zkouší melodie.
Honza opět jako každý rok byl z dárků zklamán-trefila jsem se akorát s tričkem,zbytek je mu krátkej nebo to nepotřeboval(u váhy se zaksichtil,že si chtěl koupit pořádnou digitální:(tak jsem byla smutná,že se nezadařilo.Já už fakt nevím,co mu koupit.Já jsem byla s dárečkama spokojená(řasen­ka,holítka,trič­ko,podprda,par­fém)
Večer jsme si dali ještě vzájemně dáreček-když děti usnuly a byl to super den.
Horší je to od té doby,Honzu chytly záda a je to čím dál horší,bolí hoto a je protivnej jak osina v prdeli.Nemocnej chlap klasika.Snažím se být co nejvíc s děckama pryč,aby se mohl vyležet,ale pak mě rozhodilo,když si večer 4hodiny pařil na PC - to ho prý nebolí.Kdžy jsem potřebovalal pomoct vypravit děcka,tak se nemohl ani pohnout.Achjo,mám z toho zkaženou náladu,takže když jsi Violet přesvědčená,že se Lukyho necháš,tak já bych teďko toho svýho vyměnila.
Hlavně už mám nafouklou hlavu z dětí,mám jich plný zuby a potřebuju trochu relax,no a to nejde,že,ven s nima Honza nemůže,tak už trochu šílím.Večer si jdu aspoň zacvičit a zítra do hospody,tak už se těším.Ale jsem  z toho rozčarovaná,protože Honza,když má dovolenku,tak je k sežrání-hrozně ochotnej,pomáhá a strašně se snaží.Nechci se pohádat o svátcích,ale buble to ve mně jak v papiňáku.
Když to shrnu-nebýt jeho zad,tak jsou vánoce super,ještě trochu sněhu by to chtělo,ale aspoň že svítí sluníčko.
Ajé,Vojta,už je jako vyspanej,no potěš.
Tak se mějte krásně,jsem ráda,že jsem se vám mohla vylít!
Jitka a koťata

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 27.12.06 13:28

Ahoj holky,  

jen krátce, nestíhám, přišel mi opravář . Zrovna jsem si myla hlavu a chystala se vytřít. No ta naše myčka pořád teče, tak snad už to bude OK. Narvat celou myčku a pak ji zase vyskládat a umýt............no umývání mi ani nevadí, ale nesnáším utírání :-((((((((((((((  

Violet, nic si z toho nedělej, u nás stromeček taky až takovou radost, jak jsem čekala neudělal. No snad příští rok. Jak jsem psala, Lukyho nejvíc uchvátilo sušené ovoce, které jsme museli převěsit, aby ho nejedl a svíčky. Jednou se píchl a teď se stromku vyhýbá a říká píchá :-))))))  

Andělo - prohlížela jsem si vaše foto z vánoc a Luky řval daší kuk, daší kuk (další kluk) a pak eště kuk, eště kuk - takže se mu Jája 100% líbil :-)))))))  

Jituško, až na záda opravdu nádherné vánoce. A nic si z toho nedělej, to jsou chlapi, prostě je vždy nemoc složí!!!  

No nic, musím valit, možná dnes ještě stihnu nakouknout Dáša a Luky

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 27.12.06 13:54

Jituš, vydrž! Je to hrůza, když jsi zvyklá, jak ti chlap pomáhá a pak tohle :-/ , znám to taky. Máš můj oooobr obdiv, žes to doteď vydržela a nepohádala ses. To já už bych byla jasná, i kdybych si stokrát řekla, že to vydržím, když jsou ty svátky… Odpočítávej chvilky do cvíča a zítřejší hospy, uvidíš, jak ti to pomůže a nabereš dalších sil na raubíře a hroznýho maroda!
Myslíme na tebe, zatím pa. jo a od vylejvání nás máš, ne? :-D :-D  Tedy aspon já vás určitě .-)) Odučila jsem, čekám na Lukyho a jedem do chomutova za Lukyho babičkou do nemocnice, bylo jí zle, prý snad ledviny :-(   V* a dnes nespící Mates, pomóóóc!

 
helena77
Kecalka 266 příspěvků 27.12.06 20:24

Ahojky děvčata,

tak koukám, že už všechny napsaly, jen já, ostuda, ne.Musím to rychle napravit. Štědrý den byl skvělý, naši tady byli už od soboty, chtěli vidět Naty, co bude dělat na stromek.Stromeček jsme zdobila Nika s Romanem v sobotu večer.Naty z něj byla nadšená, pořád se ho dotýkala a koukala na něj úplně posvátně.Roman jí rozsvítil světýlka, tak řvala „svítí, svítí“.
Odpoledne vzal děda holky na živý betlém, tak jsme si s mamkou v klidu vše udělaly, o rybu se ale starali chlapy.No, holky, naše Nika byla strašná, pořád otravovala, aby už byl večer, že už chce dárky.
Po večeři šel Romča s holkama na půdu podívat se z okýnka a my rychle nanosili dárky.Pak jsem řekla Natynce (Nika už samozřejmě na Ježíška nevěří), že se jdu podívat, jestli už u nás Ježíšek s dárečky byl, rozsvítila jsem stromeček, zazvonila zvonečkem a šli jsem rozbalovat.
Později přijeli i Romanovi rodiče se švagrovou, tak tady bylo celkem veselo.
Už první dáreček vyvolal u Naty nadšení, byl to jen méďa do postýlky a povlečení, ale ona byla tak šťastná, že jsou pro ní.Jinak asi největší radost má Naty z mluvícího pejska a kuchyňky (i když není tak vymakaná jako ta vaše, Jituško), ještě jí báví čmárat na tu podložku Aquadoodle.
Co se týče Nikči, tak ta je nadšená ze všech dárků, dostala jich dohromady 17 (nějaké oblečení, knihy, PC hru, stříbrný prstýnek a naušnice, hodinky …).
Manžílek měl, jak jsem očekávala, největší radost z repráků, ale ostatní dárky taky prý dobrý.
No a já jsem dostala žehličku na vlasy (kterou si už mimochodem sama kupuji půl roku, tak už nemusím, hurá), triko, voňavku, kabelku a samozřejmě nesmím zapomenout na botičky, které jsem si koupila s předstihem.
S taťkou jsme na sebe hodní, zatím si na nervy nelezeme, tak je vše super.
Dneska jsme jeli koupit plovoucí podlahu a dveře do podkroví, tak se opět může pokračovat v budování.Ale bohužel až poté, co Romča přijede z Holandska, 2.1. totiž opět odjíždí.
Dneska má v práci chlastačku, tak jsem zvědavá kterého stupně dosáhne.
Taky bych měla někam vyrazit a ne jen sedět doma na zadku.Problém ovšem je, že nemám s kým, ach jo :o(
Udělaly jsem si s Nikou chlebíčky, aby jsme spotřebovaly veku, tak jsi jdu nacpat chřtán, ještě si namíchám bavoráčka a budu šťastná.

Tak pa pa a užijte si večer (lépe než já) :o)
Helena, spící Naty a u bedny sedící Nika

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 27.12.06 22:19

AHOJKY,tak tatka sel na pivko s kamosem a ja serfuju:-)
martinek dnes rozbil prvni koulicku na stromku:-)snad zustane jen u ni.

tak chudak kamoska-jak jsem psala ze rodi,takze nemaji Jeziska-i kdyz to vypadalo tak-od pul5rano bolesti a normlane rodila az za 22h!tudiz 25.12.ve 2.51h.!pro me by to teda byla hruza.pry mela kratke stahy a nemohla tlacit.ale Tonicka je moc pekna,ale oproti martinkovi  takovy maly stvorenicko.jen 3kg a 49cm.ale moje mamka(dela tam)rika,ze je jedlik a taky krikloun.tak to asi brzo nabere:-)no tak jsem se na ni byla jako prvni(po tatinkovi) podivat.

JInak uz den pred vanocema byl martinek u mamky a ja uklizela a uklizela,az me azda bolely!ale zase se to nezda,ale ten bordel byl docela rychle uklizenej.dokonce me tatka pochvalil,ze je krasne cisty kout a vse:-))pak jsme s tatuldou jeli pro stoly atd.vse jsme meli hotove az asi o pulnoci,ale docela v klidu.salat jsme delali vecer v 11-no musim pochvalit martina,skoro vse delal sam!oloupal brambory-meli jsme lavor salatu!ja dala akorat uvarit brambory a vejce!a ochutila sjem salat!druhy den martin obaloval kapra-sam od sebe!a pry-kdo to kdy videl,n oto pristi rok dealt nebudu:-))no jsem zvedava.smazili jsme to na dvou plechach v troube ,pak jeste na panvi a pak znovu jeste jeden plech:--)bylo to vybrony!no hadky jsme si vybrali tyden pred vanoci a tak stedry den byl v klidecku:-))
jak jsem psala, martinek byl naseny ze svetylek,porad vy(i?)skal a prohybal se nadsenim:-)takze mi i slza ukapla.
chudak nemohl pak vubec usnout!posledni dny ted vubec blbe usina,furt jeci…

jeste jsem zapomnela napsat jak jsme se rafli s milackem:-)jak jsem mela 22.srazik s holkama,tak martin mi nebral telefon,on spal,ale aj to nevedelůa a mela jsem strach,protoze predtim montoval novy lustr a kopla ho lektrika!a on si delala prdel a ja brecela…no a jak nebral telefon,tak jsem myslela ze to montoval a nekde tam uz lezi-…no nic prijdu o pulnoci domu-6dcl vina!!a martin nasrany nevim proc,proste nadaval…a rikal mi hnusne veci-uz nastesti nevim jaky!a ja bulela a bulela.no pak jsem nejak usnula a rano jsem myslim jeste taky bulela ale pak uz dobry…:-)

taky se musim priznat, ze mam uplne totalni zravou!!furt jen vykusuju atd,teda kazdy mi rika,ze jsem vychrtla,tak ja envim,ale uz jsem pribrala za tyden dalsi kilo!brisko mi roste a vcera mala hrozne kopala,ze jsem myslela ze snad rodim!docela to totiz bolelo! taky se mi zda ze mi dost tvrdne bricho a mala hodne kope do mocaku nebo do zeber:-(((ale jinak pohoda jazz:-))

jdu docitat-ale myslim,ze to nezmaknu..

VIOLET:no to je hruza co se vam stalo pred vanocema s tim autem!to je fakt nezodpovednost od tech lidi…
jinak jak je?ja uz hucam treti tyden,nechce se mi nikam jit…snad uz mi to prestane.

SALECKO:dekujeme za prani.

ANDELO:presne jak jsi psala,cu…ci jedni,nas na dalnicic tkay uz nekolikrat predjel nejakej vul zpava a my zrovna uz chteli jet doprava..jeste ze jsme se divali,mne prijde,ze nekteri asi nepremysli!
jak jsi psala,ze ma nekdo od vas na vanoce svatek i narozky, s tou moji kamoskou lezi holka a maly se narodil 24.12.pred pulnoci a je to adamek:-))

HELENO:presne jaks napsala-nedostatek sexu mi lezl na mozek-nastesti vcera a dnes uz konecne byl sexik!!asi po tydnu,no ja myslela, ze nevydrzim!ted si zase pripadam jak uchyl…ale to em nepatri…:-)) – nadrzena tehule:-))

DASO:presne s tim spanim u nas-des bes.snad se to zlepsi.u nas je blbyze teda martinek vnam nerekne co chce…

taky dekuju za rpanicka ke svatku-byly jste jedine plus jedna sms,ale my si doma na svatky nepotrpime,takze me to nijak  ani nedoslo…

IKO:co to je za sprosty basnicky??:-)))jak dekoval Ondra Jeziskovi-uplne vidim bratrance-maji to na videu-kdyz jim bylo tak 5 a druhymu tak 2-skakali radosti-ju auto ju divej toto-a pak porad dekujeme Jezisku!!!:-DD

JITUSKO:u nas martin darky vubec neobstarava-on jen vydelava:-)) ja sjem pro vsechny pribuznys nakoupila..on mi nic nedal,ale tak nejak letos mi to ani nevadilo…mam ten kocar a loznici… a halvne mi staci,ze me miluje:-)minuly rok,mne to trochu vzaalo,ze mi nic nedal-no sel neco koupit na stedry denm,ale koupil velkou nutelllu:-))

NIKKOL:jakto ze nas nenavstivis???diky za prani.

radsi odesilam…ewa

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »