Růzňata č.65 Elišky zdravotní problémy aneb střevní bakterie

Rodičovství

Ahojik holky, Tak zde je nový deníček. Bude o nepříjemných střevních bakteriích, které trápí mojí malou Elišku a na které je přecitlivělá. A jak to všechno začalo a dál probíhalo???

Naše navštěvování lékařů začalo úplně náhodou. S manželem jsme si všimli, že má maličká asi ploché nožky a že by bylo dobré zajít k dětské doktorce, aby na to řekla svůj názor. A tak jsem jednoho dne vyrazila. Ještě než jsem odcházela k pediatričce, dávala jsem Elišce plenku a zjistila, že má pipku celou olepenou žlutozeleným výtokem, který i maličko zapachál. Šla jsem ji tedy otřít a už jsem k lékařce odcházela se dvěma problémkama. A to ploché nožičky a výtok.Musím říct, že jsem se cítila jak největší prasátko na planetě, jelikož taková věc většinou souvisí s hygienou a už sem „cítila" pohled doktorky. I přesto všechno jsem sebrala odvahu a vše doktorce řekla. Reagovala velice dobře a začala problém výtoku řešit. Poslala nás domů s mastičkou CANESTENa HYPERMANGÁNEM. Druhý den jsem měla donést moč, aby se udělal rozbor a ještě, že Eliškovi udělají testy na ROUPY DĚTSKÉ. Už při pomyšlení, že moje dítě má nejspíš roupa dětského a ten to všechno způsobuje se mě protáčely očíčka. Sestřička mě ujistila, že nejsem jediná, že těchto „příšerek" má hodně dětí.
Druhý den jsem vše odnesla a čekala, jak výsledky dopadnou.
A výsledky jsou tu. Lékařka oznámila, že roupy nemáme, moč vyšla negativně, tak co té mojí holce je??? Dokonce jsem už začala koketovat s myšlenkou dětské gynekologie. A ta myšlenka hlodala čím dál více. Další den jsem došla k lékařce a poprosila jí o doporučení na dětskou gynekologii. Bez problémů my doporučení napsala a poslala mě k mojí gynekoložce Mudr. Brožové. Ještě, že k ní chodím a vím jaká je a co od ní čekat. A to ví samozřejmě i Helča a doufám, že je s ní spokojená. Okamžitě sem žhavila mobilní telefon a volala gynekoložce, bohužel se ze záznamníku ozvalo „máme dovolenou". Takže další týden jsme museli fungovat se zánětem bez léčby, jelikož dětská nás neposlala k jinému dětskému gynekologovi.
Po týdnu jsem volala hned ráno lékařce a s údivem jsem zjistila, že ještě tentýž den jdeme s Eli na prohlídku. A začala moje psychická příprava na reakci Elišky u ní. Ani jsem nevěděla, co všechno se bude dít, no prostě jsem si představovala hrůzy.
Po příchodu k lékařce nás konečně sestřička zavolala. Eliška stále naprosto v pohodě ani se nebála naopak se na sestřičku smála a laškovala s ní. Dostala jsem instrukce, co všechno mám Eli svléci co nechat atd… A byl tu okamžik , kdy nás lékařka zavolala do ordinace. První šla sestřička za ní Elí a pak já. Lékařka si přečetla doporučení i s výsledky a řekla: položte Elišku na křeslo. Elinka vzorně hajala s roztaženýma nožičkama a vše snášela v pohodě. Tak jsem si začala v duchu myslet, že bude vše OK. Bohužel byla jsem velice naivní, jelikož jak doktorka řekla „musíte jí držet, abych jí neublížila", bylo zle. Elí začala řvát, jak když jí na nože berou. Po chvíli jen ležela, kňourala a s rezignovaným obličejíčkem vyčkávala, až vyšetření skončí.Doktorka udělala stěry a prohlídla pochvičku. Jelikož Eliška nedržela tak jak by měla tak se nemohla podívat pořádně, takže doktorka říkala, že zánět tam má zarudlé to má, ale že bohužel více nezjistí.Po vyndání miniaturních nástrojů jsem se zděsila, jelikož na nástrojích byla krev. Doktorka mě ujistila, že je to úplně normální. A že to do druhého dne ustane. Krváceníčko ustalo ještě ten den. Lékařka nám napsala mastičku, kterou jsem musela začít zavádět Elí do pochvičky. A řeknu Vám moc jednoduché to teda není. Mastičku jsem musela dávat 10 dní. Když toto píšu tak dávám poslední dávku: huráááá máme to za sebou. A též máme výsledky od gynekoložky. Neprokázalo se nic gynekologického rázu hurááá. Bohužel doktorka říkala něco o tom, že jsme citlivější na střevní bakterie a to je celý ten problém. Takže vše plavání atd… můžeme provozovat. Holky, ani nevíte, jak se mě ulevilo. A co když se to objeví znovu???? No doktorka říkala, že to bude řešit individuálně a dle problému. Také nám řekla, že nejlepší by bylo, kdyby Eli začala chodit na nočník nebo záchod, že bychom se pak vyvarovaly těchto problémků.Lehko se řekne, hůře udělá že??
Takže léčbu máme krásně za sebou. Zvládlo se to velice dobře.A snad Eliška bude už v pohodě a už se nám to nikdy neobjeví.

Tak pro všechny maminky, které toto trápí, nedejte se u doktorů zastrašit. Určitě trvejte na svém. Určitě to není během jednoho dne vše vyřešené a je to běh na dlouhou trať, ale určitě to stojí za to.
Mějte se papapa Petra a Eldík 22měsíců
***Pelotonek:****

Andílek - Nicolka 2.1.2005, Lipník nad Beč. (Jana-1982)
***Anděla - Jaroušek 11.1.2006, Děčín (Lenka-1981)****
***Babulda - Tonik 29.9.2006, Trutnov (Zuzka-1980)******
Dalif - Vitek 25.10.2005, Zuzanka 17.4.2007, Brno,(1976)
Dasa 2 - Lukášek 23.1.2005, Valašské Meziříčí ( Dáša-1976)
Gabriella -Adrienne 13.2.2006,**** ***USA,(1977)******
Helena77 - Nikolka 12.7. 1995, Natálka 10.2. 2005, Třešť (1977)
Ikaika - Vítek 1.5.2005, Ondra 9.4.2003, Žďár (Ilča-1977)
Jedule - Anežka 27.8.2005,překvápko TP 27.8.2007, Jičín (Jitka-1976)
Jituska - Barunka 28.4.2003, Vojtíšek 20.11.2005, Žďár (Jitka-1977)
Mamulinka -Eliška 14.10.2005, Třešť ( Péťa-1981)
Nikkol - Filípek 6.6.2005, Náchod (1978)
Ruza (Millik) - Jakub 13.6.2006, Plzeň, (1985)
*Valli - Martínek 22.6.2005, Karolína 15.3.2007 Třebíč (Eva-1982)

*Violet - Matyáš 15.1.2005, svišť TP 3.10.2007, Most (Denisa-1981)****

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 08.08.07 19:08

První heč hihihihihi :o))))))

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 08.08.07 19:25

Druhá :-)
Jdu číst vaše útrapy, mamulinko…a díky za deníček! Violet

 
PeZa
Ukecaná baba ;) 2257 příspěvků 08.08.07 19:46

Ahoj, také jsme se potýkali mimojiné i se střevními bakteriemi, také by to bylo na román a jsem ráda, že jste to zvládli. My dle instrukcí na nočník chodíme cca od roku a půl, dneska už jsme takřka bez, jen na noc raději dávám kalhotkové plenky, ale většinou jsou ráno suché. Držím palce a doufám, že se brzo vyléčíte…Petra a Adélka a mimísek 16tt

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 08.08.07 19:47

Ahoj,
jejku,druhá,to se mi ještě nestalo!
No,tak jsem nestihla pochválit Andělky deníček a už je to novej,to je fofr.
Teda,Mamuli,jsem netušila,že můžou být u tak malý holčičky tak velký problémy.Abych si dávala bacha,ale u nás je fajn,že už si Bára řekne.Tak snad už se to nevrátí a jak je vidět,všechno dobře dopadlo.
Andělko,tvůj deníček taky super,hlavně super dovolená,bylo vidět,že jste si to krásně užili.A Jája je veliká šikulka,jak jsi psala,co už všechno umí a říká,tak jen valím bulvy.Vojta taky začíná rozvazovat,ale na Jáju teda nemá.Ale nebojím se,to se všechno dožene.Jo a ještě jsem chtěla-ta vaše dětská doktorka je fakt brutus,že bez varování a konzultace mu přetáhla pinďu,teď už se to vůbec nedělá,většinou se uvolní sám,Vojtovi to ještě nejde,má tam malinkou dírku a občas zkusím,ale prý řešit nijak nemám.Dokonce doktor říkal,že nešetrným stáhnutím můžou vzniknout jizvičky.snad už jste OK:)
VIOLKO,tak už začíná obr budování?na jednu stranu závdiím,na druhou to nekonečný čekání,až z ruiny bude vysněnej byteček nee,ale už to bude ve svým a podle svýho.Je fajn,že naše jmenovkyně tak hezky roste,tak ji za nás pohlaď:)
VALLI,tvoje nervy s dětma,stavbou­,zraněným Martinem a vůbec ti fakt nezávidím,ale mám pocit,že to na tebe všechno padá,potřebovala bys vy:,–(it.no dovolenka se už blíží,tak bude haváj!
Fotky pokojíku dám snad zítra,vždycky se to snažím kvůli focení uklidit a mezitím je tam brajgl,teď pro změnu mám pochcípaný kytky na poličce-během pobytu v nemocnici.Jo a chtěla jsi něco na Káju,tak mi napiš co a velikost,kdybys měla představu třeba z MMB,tak pošli odkaz,ať zhruba vím,po čem koukat.Jo,náš oblíbenej sekoš končí,tak jsem v háji-v ostatních to je tak 2×dražší.
DALIF,ty naše hvězdo,ti to děsně seklo,akorát mi do toho hlučely dětičky,tak jsem neslyšela vše.A ten problém s dopravou po městě kočárkem-je to stejný všude,taky mě to u nás štve.
DASO,je mi vás líto,že takhle po sobě smutníte-ale zas je fajn vědět,že si scházíte.Sice si časem zvyknete,ale já bych to takhle nechtěla,fakt by stálo za to přestěhovat se do Brna-teda,dle mýho.já bych se utrápila,jsem na Honzovi děsnej závislák.  

jinak u nás to stojí za starou bačkoru,volali jsme na Vojtův výtěr,tak je pozitvní na streptokoka,takže znovu ATB.zítra bude mít výsledek Honza,já půjdu na výtěr zítra,ale u mě se nebojím-píchají mi pendepon,tak bych měla být OK.Honza v noci chrápe a stěžuje si,že ten krk nemá dobrej,tak to vypadá,že teď pojede do nemocnice on-na odstranění krčních mandlí.třeba se tím vyřeší náš vleklej problém se streptokokem.Jo a do toho se Vojta večer strašně pokadil-děsná sranděra,teklo mu to všude.Jindy by mě to nevyděsilo,ale dneska jsem byla s Ikou a dětma na písku(ven můžem,ale ne s dětma v uzavřený místnosti).tak mi Ika říkala,že ve Ž%dáře řádí teplota a pak tak den na to srajda jak řemen,tak to vypadá,že kromě virozy a streptokoka máme ještě tohle.Snad ne,pro jistotu jsem dala léky na průjem a Brufen-má zvýšenou teplotu.se toho asi nezbavíme.
Včera jsem měla hezký odpoledne s Bárou-šla jsem na injekci, a pak jsme si zašli na zmrku,pak si sedly na náměstí a koukaly na vodotrysk a pak jak jinak do sekáče-tak jsem jí koupila pyžamko s míšou PÚ za 40,– a zimní kabátek(bohužel s flekama,snad se vyperou),za 140,–.  

tak jo,jdu uspávat,jsem celá otrávená,fakt léto na houby:(
Jíťa      

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 08.08.07 20:06

4.od nas

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 08.08.07 20:13

Jej, deníček.
Tak si to popřečtu, nějak nestíhám. Zítra se určo ozvu.
 Ilča

 
andela  08.08.07 20:18

sakrys … sestááááááááá­áááááááááááááá

 
helena77
Kecalka 266 příspěvků 08.08.07 21:06

Ahojky ženský moje,

tak konečně po dlouhé době nakouknu a on je tady nový deníček.
Musím se přiznat, že horko těžko dočítám vaše komentáře ve starém deníčku, napsaly jste toho hodně.
Stále brigádničím, byla jsem dokonce i v sobotu, když měli holky naši.Tento pátek jdu na ranní, tak se chci vidět jak budu vstávat.Ještě příští týden a končím.
Moc mě mrzí, že vás tak zanedbávám, ale chodím z práce jak zmlácená a pak se ještě musím postarat o děti.Dnes mám ale volno, protože holky si včera odvezla ségra a doveze je v pátek.
Naty to u našich zvládla skvěle, a to měli všichni strach si jí brát.Zalíbilo se jí to bez rodičů tak moc, že jen co přijela domů chtěla k nim zpátky, takže se naši s ní ani nerozloučili a odjeli potají, protože jinak by bulela.Taťka říkal, že až bude mít volný víkend zas si holky vezmou.No není to paráda :o)?
Ségra když viděla, jak to Naty u bábí zvládla, tak řekla, že si je teď vezmou oni.Mají se švárou dovču, tak mě včera vyzvedli v práci a holky si odvezli.Naty se hrozně těšila, jen nám z auta zamávala a ztratila zájem.Nám je doma trochu smutno, je tu nějaký moc velký klid.Ale zase na druhou stranu se dětem alespoň někdo celý den věnuje, když mi jsme v práci.
Jinak čuráme a kakáme většinou do nočníku, ale na noc jí zatím plenu ještě dávám, i když zůstává většinou suchá a čůrá až ráno.Ovšem když je na zahradě, tak kaká zá:,–(ně jen na travičku, takže tam pak musíme uklízet její hovínka :o).
Přes den už, potvůrka, nechce vůbec spát.Ach jo, těm co dětičky ještě spí moc závidím.A v noci stávkuje a nechce spát sama.A to spávala tak krásně.Nevím, co jí přelítlo přes nos.Musí s ní chodit Roman nebo já.Nemáte někdo recept, jak to dítko odnaučit?Jsem už z toho celkem zoufalá.

Taky bych konečně mohla napsat něco málo o dovolený.
Takže vyjížděli jsme v pátek 20.7. v pět hodin.Nakonec s námi jel ještě Romanův kámoš z práce s rodinou (má děti asi tak v Nikčině věku - holku a kluka).
Ze Zábřehu jsme najeli na starou, takže jsme nejeli po dálnici.Provoz byl maličký, tak to bylo v pohodě.Naty si buď hrála nebo spala.Měli jsme z toho strach, ale zvládla cestu skvěle.
Ráno jsme dojeli do Splitu, jeli jsme směrem na Makarskou a že kde se nám bude líbit, zastavíme a zkusíme sehnat ubytování.Bohužel jsme se tam dostali do zácpy, tak to bylo pomalejší.Sjeli jsme do pár vesnic, ale buď se nám tam nelíbilo nebo jsme prostě nesehnali ubytování.Nakonec jsme se teda rozhodli, že pojedeme do Tučep, což je pár kiláků pod Makarskou.Takže jsme tam přijeli, ale ubytování bylo strašně drahý.Bylo už strašný vedro, děti už unavený, já zoufalá, že nemůžeme nic sehnat.No krize.Ten kámoš se nakonec ubytoval a my odjeli jinam.
Jeli jsme zase zpátky na Split.Byly jsme už dvakrát na Bašce Vodě, tak že tam zas zkusíme sjet.Tak jsme přijeli a my nemohli sehnat ubytování ani tady.Musím se přiznat, že už jsme byli zoufalý.Takže zkusíme jet zas dál a u výjezdu z Bašky nás odchytl kluk, jestli nechceme ubytování, tak jsme šli s ním.Měli jen dvoulůžkový pokoj a že by nám pro Niku dali přistýllku.Kuchyň byla společná pro více lidí.Měli to tam hezké jen ten pokoj byl volný až od devíti, takže by jsme celý den čučeli zmordovaní na pláži.Nakonec se zeptali sousedů, byly dlouholetí kamarádi, jak jsme se pak dozvěděli, a oni měli jeden apartmán volný.Hned dole vedle jejich bytečku.Byla to jen jedna místnost s kuchyňkou a sociálkou, ale my byly radostí bez sebe a vzali jsme to.A dobře jsme udělali, domácí byly moc hodní a měli stejně starého kloučka jako Naty.Takže ti dva „miláčci“ si tam spolu pořád hráli a pusinkovali se.No byla to legrace.Jen jsme přišli z pláže na oběd, už na ni čekal.Jinak jsme si dovolenou užili, počasí bylo nádherné, moře parádní, půjčili jsme si i šlapadlo, Nika přebornice se mnou několikrát plavala až k bójkám.Naty taky ve vodě řádila nebo si hrála na pláži s bábovičkama, večer jsme chodili na promenádu, dali si zmrzku, koupili pár drobností.Naty většinou usnula, tak jsme ji pak jen vysvlékli a uložili do postele.Jeden den nás přijel navštívit ten kámoš, tak jsme šli na pizzu a pívko.Taky jsem se domluvili na zpáteční cestě.
No, týden uběhl jak voda a my se balili domů.Děti bohužel nemohly pochopit, žže už se asi nikdy neuvidí, i když tedy na ně máme kontakt.Ještě teď nám Naty někdy řekne, že chce jet za Antém (tak se klučina jmenoval, bohužel nevím, jak se to přesně píše).Dali jsme mu nějaká kokina, tak holky taky něco dostaly, od toho kluka, co nás odchytl a přivedl, jsme dostali domácí vínečko, které tam taky prodávali, ale ještě nějak nebyl čas ho ochutnat.
Odjeli jsme v sobotu asi kolem jedenácté dopoledne.V deset jsme totiž my i ti známí museli opustit apartmány.Cesta byla v pohodě, ale jen do té doby, co jsme najeli na dálnici.Oni jí pak totiž kus zavřeli a svedli to přes nějaké vesničky.No strašná zácpa, ani jsme nevěděli, kde jsme.Dvanáct hodin nám trvalo než jsme se z Chorvatska dostali do Slovinska.To bylo příšerný.Pak už to bylo dobrý.Takže cesta zpět nám trvala přes 20 hodin.Děs běs.Naštěstí holky tu cestu skoro celou prospaly, tak alespoň něco pozitivního.
V neděli dopoledne jsem dorazili domů, my úplně mrtví, holky naopak plné elánu.Naštěstí přijela tchýně, vzala si je na oběd a my šli s Romčou spát.
Takže to byla naše dovolená.Příští rok asi pojedeme v jiný termín a hlavně si už přes net zajistíme ubytování, aby se nám nestalo to, co nyní, že jsme nemohli nic sehnat.Až budu mít zase trochu času, dám na rodinu fotečky.

A teď něco k vám :

MAMULINKO - deníček je moc hezký :o).Je mi jinak moc líto, že se musíte potákat s takovými problémy.Chudák Eli.Užijte si to na chatě a pevné nervy s bratrovými dětmi.

DÁŠÍ - tak taťka už vám jezdí pryč, to se nedivím, že je vám smutno.Musíte se brzy asi přestěhovat za ním, pak to budeš mít blíž i k nám :o).Jinak tě úplně chápu, že chceš,a by Luky začal spát sám.Taky už bych nejrdši Natku odstěhovala z ložnice.Měla jsem takovou radost, že konečně budu mít ložnici a malá mi přstane sama spát a ještě je pořád nasáčkovaná v naší posteli, takže jsme na tom tak jak předtím.O sexu v posteli si mohu jen nechat zdát nebo musím děti někomu udat jako třeba teď.A už má manžel sehnané jiné ubytování?Luky je takový čertík jo?

VALLI - tak ti alespoň neteřinka trochu s dětmi pomohla?To mně mrzí, že má teď Marťa zlobící období, snad ho to brzy přejde.To teda máte opravdu zážitky.Tak ať je taťka brzy zase fit.Jak to dopadlo s realitkou?Kdy jedete na dovču a kam?Teda já taky kolikrát mrkám, co ty zvládáš.

ANDĚLKO - přejeme, ať je bábí brzy v pořádku.To je paráda, že v nočníkování se vám daří.Jája je holt šikula.Za chvíli mu to půjde i bez nehod.Ještě kdyby vylepšil to jídlo a byla by to paráda.

IKO - jejda, tak Ondrášek boural na kole?No ještě že je takový chlapák a nebál se jet zpátky.To u vás na chatě musí být veselo, když se tam sešla část rodiny.Musím juknout na fotky, jak vám to tam sluší :o).

JITUŠKO - vítejte zpátky z dovolenky.Koukám, že jste si jí náramně užili.Jukla jsme na odkaz, vypadá to tam moc hezky.Jen škoda, že jste zase marodi, vy se toho snad nezbavíte.Je to děs, viď?Pokud chytnete ještě průjem, tak to vám teda nezávidím.Tak pevné nervy a ať jste brzy zase jak rybičky ;o).

VIOLET - už děláte na novém bytečku?Tak to je paráda :o).Koukám, že už jste se rozhodli ohledně kočárku.Bohužel nikoho kdo by Cortinu měl neznám, ale jezdí jich teď v Jihlavě hodně, tak asi bude v pohodě.Dokonce je teď v jednom dětském obchodě mají v akci slevněné z 20 tis. na 15. tis. nebo tak nějak.Byrvičku taky určitě vybereš hezkou :o)

DALIF - teda vy už jste byli v telce a já to neviděla.To mně fakt mrzí.Určitě jste byli všichni skvělý :o)))

RŮŽO - to je Kubík opravdu malý vodníček.Bylo by to super foto, tak už se těším, až malého takto vyfotíš :o)

Tak to je vše.Roman už mě vyhání, že chce taky na PC.
Mějte se hezky.
Pa pa částečně opuštěná Helena

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 08.08.07 21:55

MAMULI:to je teda trapeni,ale hlavne ze se zadan nemoc nepotvrdila!dik za denicek!

JITUSKOat jste brzo uz konecne fit!martinek chytl rymu-doufam,ze to nechtyneme a nebudeme na dovcu nemocni!

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 08.08.07 22:13

no jsem to nějak propásla, takže asi 8 a 7 od nás, jdu číst Dáša

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 08.08.07 22:58

Ahoj holky,  

teda čekám půl dne na deníček a pak ho propásnu, to jsem já :-) No odpoledne jsem jela ke tchánovcům, bylo to tak, jak jsem čekala. Tchýně se s Lukym vykoupala, postarala se o něj, ale pak seděla s mamkou a ségrou a kecaly. Takže jsem Lukyho defakto hlídala opět já :-( No dorazili jsme domů, Luky pořád něco vybrekával.  Jsem byla na palici :-(  

Mamulinko, deníček supr, chválím, i když ne zrovna veselé téma stylu dovolená. Hlavní je, že jste už OK, snad se to už nevrátí, Eli je šikulka, zvládla toho dost - hlavně ta gynda musela být, ale je to fakt šikulka. No a s tím nočníkem, máš pravdu, lehko se to říká, ale těžko vyplní, tak držím pěsti, Eli je fakt supr, jistě budete brzy nočníkovat a předcházet podobným problémům. Držím pěsti, ať to zvládnete líp jak my!  

Andělo, Jituš, taky mě překvapilo, že do Dr tak strhl.  

Jituš, teda jako by toho nebylo dost, ještě průjem, teda hrůza!!! Snad to nic nebude! Jinak jsme teď měli menší krizi, tak nám to snad pomůže - to odloučení, ale je mi fakt smutno. No a Brnu se asi stejně nevyhnu, pokud manža neřekne, že víc utratí (byt, cesta........) než vydělá a vrátí se. O tom ale pochybuju.  

Helo, teda dovča supr, cesta taky (teda ne ta zpáteční) , ubytování nakonec taky perfektní. Takže jste si to parádně užili!!!! No Naty je šikulka, že to tak zvládla, tu cestu, No a to už je teda slečna, když tak putuje po rodině a neteskní :-) A to spaní teda, nezávidím, znám to sama. A nočník paráda!!!!!! A Naty se teda zamilovala, jo :-)  A Nikča, byla asi taky nadšená, že. V Tučepi jsme byli v roce 2000, líbilo se nám tam . Škoda, že to nevyšlo a nebyli jste s těma známýma, ale neva, třeba to tak mělo být. No stěhovat se asi budu, jen ještě nevím kdy :-(  

valím, papa Zítra se zase ozvu dobrou všem ! Dáša

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 09.08.07 08:12

AHOJ,
tak maritnek v noci byl vzhuru a rval!tak jsem s nim musela spat!pak rvala kaja ,martin ji neslysel!dostala piti a spala.rano kolem6h!!!!uz dobehl maritnek!asi dam na nockralika rpyc,myslim ,ze ho budi on.
rano opet hysterak,martin s nim vstal,sel do prace a ja chtela lezet,ne martinek musel rvat jak na lesy,ze mamina a tat proste ne!a ani ja jsem ho pak nezklidnila,takze scena jak blazen,martin jen cumel,a pry ze se boji jit do prace,kaja rvala,maritnek rvla,ja jecela:-)no pak se zklidnil martinek,kaja usnula a dobry:-)za chvili jdeme ven…odpoledne maji prijit kamosky:-)spoluzacky.
kajinka trpi porad zacpou,takze ji koupim svestkovou stavu…

HELI:tak s tim ubytkem des,alenakonec vam tovyslo dobre,super.a to jako nezpet holky spaly i pres den??ja se ty zpatecni cesty bojim!martinek minule vubec nespal,jen pres poledne jak doma,takze cesty hruza a ted ho nebude mit kdo zabavit,ja budu vpredu…
na dovcu jedeme pristi tyden,doufam,ze nam nebude prset enb otak!jedeme do italie.
jinak ja neter jeste nemam:-) to byla martinova sestrenice(jako manzela) a ta prave vubec nepomahala!je jeste dite:-)

DASO:joo tak jsem byla v denicku driv:-))

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 09.08.07 08:57

Ahojky,

se zájmem jsem si přečetla tvůj deníček a je mi líto, čím si holčička prošla, muselo to být náročné. Mám jednu radu. Možná by se vyplatilo koupit laktobacily a pravidelně je užívat. Mohlo by to mnohému pomoci a příště pomoci i předejít, pokud je malá náchylná…Prodávají se i přímo pro dítka, my jsme používaly Infants Dophilus - je to rozpustný prášek.

Držím vám palečky, aby se to již neopakovalo…

Nakukovatelka Gabča

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 09.08.07 10:34

Ahoooj při čtvrtku,  

tak mám konečně fakt dočteno úplně vše.
Valli -dííííík za to shrnutí pro i proti Cortiny od holky z Březňátek, jsi zlato. Sice jsem to četla právě po návratu z obchodu, kde jsem ji objednala, ale stejně jsem ráda, že se tam neobjevilo něco, o čem bych nevěděla.
A co se týče králíčka - určitě ho hned přestěhuj, já si totiž také myslím, že se Martínek budí dříve než doteď díky němu…no uvidíš, snad to pomůže a ty budeš mít aspoň klidnější rána. Co realitka na byt? A určitě i hned fotili, ne? Aspoň u nás to teď takhle bylo, když přišli na náš starý byt.   Jituško -ty bláho, to už snad ani není možný :-( Jak je mi vás líto, to je děs! No ani představit si to neumím, takhle se potácet z jedné nemoci do druhé, a to ještě v rámci celé rodiny…tak přejeme, ať se to už hne k lepšímu, vše rychle vyléčíte a pak už budete minimálně do zimy úplně zdraví! - a na fotky se také těším :-) Jo a dovču jsi popsala krásně, alespoň jste načerpali nějaké síly..   andělko -písni prosím, kdy tedy budete v MO. A Jája je šikula, to je jasný :-)   Dáší- no, jsem ráda, že jsem někoho potěšila :-)) Fakt jsi buď shodila hodně, nebo tak šikovně, že to tak vypadá :-)) Moc ti to sluší. Odloučení na celý týden od manžela- co ti k tomu říct.. já v tomhle vyrůstala, viděla jsem, jak jde manželství našich díky tomu „do háje“, takže když Luky dostal první nabídku povýšení s tím, že jde do Prahy, braly mě mrákoty. Bylo to totiž- buď půjdem do Prahy všichni (no noční můra, bez dětí bych šla, s malými dětmi už tedy ne), nebo to Luky nevezme. Probrali jsme to tenkrát několikrát, Luky to odmítl. Když se to opakovalo za 3měsíce znovu, řekla jsem, že s ním do té Phy půjdu, že je to asi znamení a víckrát se taková pracovní nabídka nabídka nemusí opakovat…srdce mě bolelo, ale co, jsme manželé, musí se to zvládnout, jsou horší věci. Nicméně Luky odmítl..jenže teď jsme skoro ve stejné situaci jako vy. Luky je nastálo v Praze už druhý měsíc, skoro každý týden se min. 1× stane, že na noc domů nedorazí, protože když končí s prací kolem 22.hodiny, je pak tak unavený, že radši přespí v Pze u šéfa. A zbytek dní přijíždí domů tak pozdě, že Matý už spinká a já se taky pomalu chystám…řekl, že se to vyzkouší, jak bude to dojíždění vypadat a pak se uvidí. V práci jsou zmatky, dodělává se nový počítačový program (tedy Luky ho dodělává), pak se bude zkoušet v praxi, takže fakt veselo, takže se hrozně bojím, jak to dopadne s jeho dovolenou, potřebujem aspoň 14dní na ten byt, i tak to bude málo. Takhle po večerech po návratu z Prahy toho totiž moc stíhat v bytě nebude :-( Takže s tebou soucítím, uvidíte, jak vám to bude vycházet finančně, ale radši počítej i s tou stěhovací variantou, bych řekla..   Helčo -no nazdárek :-) Tak dovča super, hezky se to četlo, až na hledání ubytování a zpáteční cestu, i když holky byly v pohodě, tak aspoň tak. A koukám, že pořád vyděláváš, tak si hezky přilepšíš, viď :-) No a huráá, Naty už cestuje po rodině, občas si dáchneš, to je taky fajn, už to chtělo. No a s Cortinou - snad budem spokojení, je to nakonec úplně jiná kategorie v kočárcích než je ten X-Lander, tak doufám, že nás nezklame. A s tím nespaním neporadím, já mám opačný problém- Matý musí chodit spinkat, jinak je občas na zabití…a teď při výletech se to občas nehodí :-/   IKO -užij si příbuzenstva, ještě jsem neskoukla vaše fotky, musím na ně vletět.  

No, holčiny, prozatím vše, musím uvařit obídek a dát pak Matýho spát. On teď totiž spí po obědě stále 4 hodiny, někdy by spal i dýl, ale to už ho chodím budit a dnes odpol. jdu na kávu s kamarádkou, tak aby tam nebyl protiva.
Jo- už máme zbourán celý byt, Luky včera nejel do Prahy, byl jen v MO a papíroval, tak za odpoledne to s kamarádem dobourali a začali odvážet na sběrný dvůr. Tak snad se o víkednu začnou stavět příčky…   Violet s Matým a Barčou    

 
andela  09.08.07 11:26

Ahojte děučátka,  

Sem dneska zapoměla že vypnou elektriku, no ještě že jsem si ráno aspoň kafe stihla udělat. Pak jsem sedla k PC a blik .. bylo po ptákách. Takže jsem šla i do města neučesaná - nenafoukaná. A děsně mě štvala ofina, bo jak ju nemůžu podtočit tak mi leze do očí, sakryš. No proud už frčí, tak jsem fakt ráda. Čekáme teď na mýho tátu až nás vyzvedne, vyklopíme ho u něj v práci, naložíme ségru a mámu a frčíme za babčou. Bak holky hodím ještě k báboně do baráku že tam posekaj zahradu a tak, a pojedu dom sama s jájou :-).
Jája je srandovní, včera nějako moc prděl a vždy skoro s obsahem, takže si hraje hraje a najednou začne hulákat huoho mamííí :-). A maminka likviduje pidi hovínko z koberce (koulím očima). No ale včíl jsem mu řekla ať udělá hovno na nočník, tak zatlačil, něco málo vymáčkl a to bylo slávy :-). Ještě jsme mu udělali pápá do záchodu. No a pak šel na nočník hned sám a vyprdnul takovej pidi bobíček, ale fakt malinkej asi jak lentilka :-D a měl takovou radost že udělal hovínko :-))).
Te´d dokonce sám šel čurat na nočník, a docela hodně … tak jsem koukala a chvááálila …:-).  No a byli jsme 2 hodinky ve městě, jája dostal před odchodem čistou plenu, a před barákem jsem ho vyndala z kočáru ať si protáhne nožky než dojdem dom, a on celej zadek kalhot mokrej!! Měl mokrý i triko do půli zad a ze zadu nohavice až pod kolena. Chjo … to dítě chlastá jak duha … :-P
Ale musím ho pochválit, předvčírem k véče snědl pár brambor, na květák mi prděl ale neva. Včera jsme ani u oběda nedělali takový opičky a zdlábnul polívky docela dost. A k véče skoro celej krajíc chleba s marmeládou :-). tak snad ...... se blýská na lepší časy :-)..    

Violko - mamka bude v pátek do Mo volat, tak ti pak napíšu kdy přesně dojedem :-).  

Jituško - no co ti povídat, je to děs co? Obdivuju tvoje nervy … ale snad … držím pěsti … se to zlepší a budete si užívat normálně a bez nemocí.  

Helčo - koukám dovču jste si parádně užili. No a že je Naty u vašich hodná … to je přeci jasný. Šak sem to říkala že je to samý jako jája. U mámy mazánek a prdelka a nedá bez ní ránu, a jak je máma v tahu tak je to nej nej nej nej dítko pod sluncem ;-).Takže paráda :-). No taky jsem přemejšlela o brigošce … když je máma ta důchodkyně. Jenže to by bylo na prd s hlídáním, aby já jí jáju musela vozit nebo ona jezdit sem, to se nevyplatí a je to časově na prd.    

Mamuli - deníček supr, díky za něj. No užili jste si taky :-(. Tak snad už bude jen dobře.    

Tak prozatím snad vše … mějte se krásně.    

Andělka a Jája 18m

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 09.08.07 13:26

Ahoj holky,
tak jsme poklidila, ráno tu byla kámoška s Davídkem, Kluci si vyhráli, nezlobili, paráda. Dokonce jsem dostala tip, když Monča viděla 2 krabice Lukyho oblečení, že šikmoočky u nás prodávají takové ty pytle, co se vyfouknou vysavačem a moc si to chválila. No já těm jejich věcem  moc nevěřím,ale říkala, že tak skladuje hodně věcí, třeba teď přes léto zimní budny a svetry, samo věci po Davčovi, tak to asi zkusím. Stojí to 40 Kč/ks - nejmenší velikost, tak jeden koupím a uvidím. Takže návštěva supr, jen samé drobečky všude , ale s tím se počítá :-) Jo a křída, kluci totiž malovali jak o život, Davča chodil s křídou pořád, Luky zase pořád mazal, takže oba jako mlynářovi synci :-))))  

Valli, no nevím, jaký rytmus má králíček, nemám zkušenost, ale určo bych ho přestěhovala, třeba jen na tu noc, přes den, ať ho tam Martínek klidně má. Asi ho fakt budí. No jinak byl manža dost vedle, když viděl tvou denní realitu, to je teda mateřská „dovolená“, co.Manža po dovolené prohlásil, že je utahanější, než když chodí do práce , tak jsem mu řekla, že je to tím, že byl hodně s Lukym - no samo ne pořád, ale vzhledem k tomu, že chodíval z práce pozdě, tak to bylo pořád tati sem tati tam, takže já si dáchla a měla dovolenou. No jsi mě teda předběhla, jo :-) Jo, tu šťávičku bych Káji asi naředila.  

Violko, no 10 kg mám dole, nosím kalhoty co před těhu, prdelku a kýtky jsem měla vždy, ale to břicho… to jsem nikdy neměla, tak ještě 5 kg bych brala dolů. Ale dík moc, fakt mě to potěšilo :-) No a byteček, tý jo, tak už bude dostávat svoji podobu a budete konečně dělat příčky, no pak vymalovat, obklady, kuchyň a bude to. Uvidíš, že to zvládnete a Miminko - Barunka - už půjde do nového a Matý bude mít zase domov. Jak to snáší to stěhování po rodině? Už v poho nebo se pořád ptá na starý byt? No já jinak se stěhováním počítám, i když se mi nechce, spíš jsem ráda (i když doma teskním), že manža je v Brně, je to sice asi hoďka a půl cesty, ale v dnešní době, tolik havárek, ještě kdyby byl utahaný z práce…Navíc zatím nemá firemní auto, takže by cestu platil asi celou, takže někdy přijede, ale spíš bude asi v Brně. No má slíbeno, že může jezdit třeba i ve čtvrtek domů. Tak to nějak přežijem a pak z nás asi budou brňáci .  

Andělo, teda tak krásně nočníkujete, závidím!!!!!!!! Jo, zkus třeba Jáju nechat vyčurat i ve městě, aby tak nečural jen do plen. Sundej plenku, vyčurat a zase na:,–(it. Však na zahradě to zvládá, ne? S jídlem taky lepší, tak držím pěsti, aby to vydrželo a ještě se to zlepšilo.  

tak já jdu na mail, posbírat prádlo, naši včera přijeli od babičky ze slováků, tak snad vydrží počasí a zajdeme tam. PA Dáša    

 
dalif
Kelišová 5814 příspěvků 09.08.07 14:16

ciao,

teda tady to jede, stiham cist, ale ne napsat (rdici smajlik).

DASO- fakt jsi zhubla, teda taaak zavidim,jak jsi to dokazala ? nerikej NEJIST, pac to nezvladnu, a cviceni- furt se chystam… Az pojedete do Brna- urcite dej vedet !!! hmm asi je to tezky, na tyden manzel pryc, neumim si to moc predstavit, ted v zari pojede M. na tyden do Koreje, toz to me asi omejou, koupat vecer obe deti, rano vstavani…

MAMULINKO- pekne jsi to napsala, preji brzke nocnikovani. Vitek taky nevypada ze by zacal chodit na nocnik, jeden den jsem ho nechala chodit nahulateho a …NENENE moje nervy na to nejsou nachystane ;)
at je Eli uz v poradku, chudinka zkusila si dost.

ANDELKO- no jo Jaja je fakt sikulka, kdyz si uvedomim, ze Vitek je o dost starsi a rozhodne na nocnik nechodi, slova nespojuje, na hristi taha deti za tricko, vytrhava vlasky, zdrha na silnici… ale jindy je to zlaticko - napr. v MHD opakuje zastavka BIEBLOVA - neco jako biibova a dost spolucestujicim se zlepsi nalada a smejou se.

VIOLET- jej ty zacinas byt akcni jak Valli ;) super ze je Matysek zase hodny, drzim pesti at Barca prijde do noveho ;)

JITUSKO- Ty mas dar vypraveni, jsem cetla o Vasi dovolene jak pohadku, pekne jste si uzili, ale teda ty nemoci se vas drzi, toz at jste brzy vsici zdravi.

HELI- Vase dovolena taky dopadla dobre, Naty si nasla zenicha ( milence) , proste se otrkala a ted klidne jde i k prarodicum…jej ja bych tez chtela dat V. nekomu i na noc… ale ty zacpy na silnicich to muselo byt psycho, jesteze holky spaly.

VALLI- teda Ty jsi akcni stale, jojo M. taky po dovolene se tesil do prace, holt neni dovolena jako dovolena. a mala Kaja teda vyrostla, nadherny fotky.

RUZI- malej je vazne fotogenickej ( asi po mamince). moc peknej.

IKAIKO- fotky tez suprovy, teda dostala me fotka Ondry s Barou na chate na jednom lozi ;)

jej jestli jsem na nekoho zapomela se omlouvam, musim balit vecer jedem na prodl. vikend k M. rodicum do Pelhr.

ciao D a Vitek 21 mes, Zuzka brzy 4 mes.

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 09.08.07 21:07

tady nejake fotečky   http://ruzza.rajce.idnes.cz/v_bazenu/

Ruza a Kubis

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 10.08.07 08:05

Ahojte.
Tak se zase hlásím.
Tak, co je u nás nového? asi nějak nic, jen to, že nejdou stahovat fotky do počítače, ale prý se na to s. už dneska konečně koukne. Pak pošlu fotečku potlučeného Ondry z kola. No ale včera si Ondra ujel normálně 16 Km a naštěstí bez havárie. Uplně jsem čuměla co vydrží. Navečer jsme zajeli na chatu, švagr měl svátek, tak  se nakouknout jak žijou. Dneska je prý mám očekávat na návštěvu, to bude mazec :-)
Jinak ve středu, jak jsem někomu už psala na chatu, jsme byli u sestřenky, má krásnej rtodinnej baráček a nově má v zemi zapuštěnej bazém, 10m dlouhej a 4m širokej, byl krásně vyhřívanej na 29 stupňů, takže jsme se tam parádně vyblbli všicí. Pak ještě grilovaný masíčko, prostě pohodička.
V úterý jsme zajeli do Přibyslav na koupaliště, je tam novvvě otevřeno venkovní, ale nic moc, voda měla 21 stupňů, takže docela kosa. Ale kluci byli nadmíru spokojeni.
Tak si tak říkám, že mít auto je teda docela záhul, protože furt někam jezdíme, máme nějak moc akční prázdniny. To loni se auto pujčilo jen občas a víc se jezdilo na kole.
No nic. Dneska dopoledne vezu sousedku na brigádku, nějak jim vyhořel veškerej odvoz, tak mám záskok, no je to 20km, tak se aspoň projedem.:-)

Jo, holky, Vítek mi říká tak hezky maminko. Konečně se rozkecává, ale že mu to sakra trvalo…nejlepší je, když ho vezu na sedačce za nmou na kole a on mě bouchá do zadku a volá pidej pidej ( přide, přidej)

Nic, taky bych mohlka něco aspoň trošku k vám, že.

MAMULINKO - tak Elinka je šikula že to všechno tak zvládla, muselo to být děsný. No a jak se cejtíš, plně chápu, taky by mi bylo hrozně, že jsem to zanedbala já.

HELO - tak dovolenou jste si hezky užili, koukám. No na cestu radši nevzpomínat, co. Jinak teda už zaláskovaná Naty, to muselo být super. I když já mám taky vlastně furt zaláskovaný dítko, už od malička. Bára je Bára. :-)  I když v poslední době mi Ondra říká, že za nevěstu si vezme jedine maminku. :-) :-) :-) to se hezky poslouchá.....
Užij si zbytek brigádky.

VIOLKO - tak moc přeju ať jde práce na bytečku od ruky. Bude to fuška, no snad to do Barunky stihnete, ale nechce se mi to říkat nahlas, nějak pochybuji. Stačilo mi jen kolik je to práce předělat koupelku. Takže držím palečky a  ty se hlavně opatruj, ať je Barunka v pohodě a dlouho vydrží ještě v bříšku. No jo, máš to už za pár. Jo, já chci aktuální fotečku pupíku. !!!!!

DÁŠO - teda, z tebe je modelka, jak to děláš. To já přibrala přes léto už 5 kilo, děsný.  To je furt někde na pivní zahráídce, pivečko, langoš, hranolky…moje letní prokletí. Každej na léto hubne a já v létě kynu.
Jinak, jak, už máte taťku doma? nepřijel třeba už ve čtvrtek? Tak si ho víkendově užijte.

Ha, Ondrášek se konečně vzbudil. Léto si se spánkem nějak užívá:-)
Tak jdu chystat snídani, mějte se.

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 10.08.07 12:28

Ahojte holky,  

tak jsem včera byla bez manžela, přespal v Praze, ale čekala jsem to, navíc jsem si odpoledne řádně užila s kamarádkou v pizzerce až do večera, tak jsem byla ráda, že mám večer pro sebe a dělala jsem se v rámci možností krásnou (úprava nehtů, no-pedikůra už mi zrovna moc nejde, břicho dosti překáží) plus sundavání porostu z mého, teď trošku většího, tělíčka. Dneska si prý pracovní dobu Luky dosti zkrátí, ale jede dělat na byt, takže ho čekám až večer. Hlavně, ať se hýbe s bydlením, jinak mi „hrábne“… Byli jsme ve městě se projít, Matý zase škemral, že chce jít do hračkárny, ale dnes jsem odolala…pokaždé, když tam vlezem, to nevydržím a něco malého mu koupím. Jenže když se to pak nasčítá, utrácím zbytečně docela dost, tak tam holt nebudem lézt :-)
Odpoledne se přestěhujem na zahradu, přijede táta, tak ať se tu nemačkáme a hlavně už chci zase pobýt s naším kocourem, co je tam teď 2dny skoro pořád sám…to bude radosti :-)   IKO- no díky za povzbuzení :-/ Já teda budu radši konverzovat o bytečku s ostatními, kdo věří, že se to tak nějak stihne. Potřebuju totiž optimismus, hoooodně optimismu! A foto pupíku - musím říct Lukymu,až bude chvilka, nebo zítra mamce, ať mě vyblejsknou aspoň telefonem a pak vám to pošlu, foťák sice máme, ale nabíječka je sbalená bůh ví kde, tak je nefunkční a fotíme mobilama…ale máme nové telefony, tak to jde.   dalif -my tě v té TV zaspali, béééééé :-(( ALe neboj, je mi jasné, že jsi byla hvězda :-)) A já, že začínám být akční jako Valli? :-)) No to fakt myslím nehrozí, na Valli nikdo zatím nemáme :-)) A jak jsi psala Dáše s tím nejeděním jako dieta - já jsem to samý, to bych nikdy nevydržela hladovět, byť jen třeba trošku…jsem zvědavá na sebe po porodu, jak na tom budu, ale zas se spolíhám na kojení, to jsem právě zhubla až tolik, co jsem nechtěla :-/ Teď přibírám o dost víc než s Matým, tak mi třeba 2kg zůstanou, to by bylo ideální.   Valli -no Kája fakt vyrostla nějak rychle, je hezounká :-) Mě uchvátila v tom pruhovaném svetříku s kapucí, ten nemá chybu :-) Jsem ti předtím zapomněla odepsat na to dřevěné obložení futer- my budem mít nějakého soukromníka, ne velkou firmu a vyjde nás to oproti vám na pakatel (nevím ještě vůbec cenu, počítáme do 15-ti tis, ale samo bez dveří).   andělko -  tak písni, co mamka zjistila o MO, snad to klapne..pondělky jsou s autem občas kritické… Jsem si pouštěla video, kde bylo Matýmu 18měs a zrovna si řekl (teda ukázal), že chce na nočník…asi potřetí celkově to bylo myslím…to bylo slááávy, jééje, tak to taky zkuste zdokumentovat, jsem se teď docela nasmála :-) A hlavně mi to přišlo už hrozně dááávno! :-(   Jituško - tak jak to s vámi vypadá? Moc na vás myslíme!  

Tak ju, jdem obědvat a pak Matý šup do hajan, chci si totiž taky „vorazit“. Mějte se báječně a pište!   Violet a ratolesti          

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 10.08.07 12:59

Ahoj holky,
tak včera překvápko, valím od našich, zápasím s kočárem, deštníkem, telefon - taťka, jste venku nebo doma, co děláte.....Ale já to poznala, říkám, ty už jsi doma - NEEEE, těžce se zapíral, lumpík. Tak jsem to vzala kolem baráku, vidím auto, tak honem domů, zazvonila jsem, Luky nadšen, pusinkovali se , objímali… No já taky dostala pusinku, večer i něco víc :-) Takže bylo včera moc radosti. Taky mě manža mile překvapil, že nedovezl žádné auto - měl zákaz, že Luky zlobí a taky , kdyby každý týden něco vozil, tak by se Luky asi víc těšil na dárek než na tatínka. No samo, neodpustil si aspoň bonbony dinosaurus,ale fakt jsem byla mile překvapená!!!! ˇ  

Dalif, jím vše - dokonce denně nějakou tatranku nebo tak, necvičím, pokud se nepočítá  běh za Lukym a zvedání jeho cca 15 kg. Ale jednu dobu , když jsem mu přestala vařit zvlášť jídlo jsem jedla s ním ty jeho dietní jídla, navíc často z jednoho talíře - takže jsem měla na talíři hormadu (oči se najedly), ale díky tomu našemu jedlíkovi jsem snědla sotva polovinu. Např. na dovolené jsme si objednali 400 g špaget, já měla 3× do pusy, zbytek zbaštil Luky. Takže asi tak. No vzhledem k tomu, že už Luky i hřeší a nevařím tak dietně, na můj vkus často omáčky, taky už ho nechávám jíst samotného, tak už váha nejde dolů a mám strach, aby zase nelezla nahoru. Jinak ale nejsem žádný štíhloun, to si zase nemyslete - ještě minimálně 5 kg (ale i víc)  bych klidně dala Valli nebo Violce :-) Do Brna určo pojedu , takže dám vědět!  

Iko, tak jak čtu, tak so léto užíváte opravdu se vším všudy!!! No nevíš, kdo mi říkal, že mám být ráda, že Luky ještě moc nekecá.......­........:-))))))Ale je to jiné, když si už s dětma pokecáš, supr, že :-))) Jo, jinak Luky zase řve na kole zpomal, hlavně z kopce :-) a jak jsi uhodla, že už máme taťku doma?  

Violko, tak kocourkovi je smutno, jo? A co vy? Manža už staví?  

Tak papa , jdu se věnovat tatínkovi - pokud teda neusnul s Lukym :-) pa , krásný víkend všem Dáša

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 10.08.07 13:01

Ahoj ženský,
tak tady chčije a je vůbec hnus flus počasí,ale nám marodům je to vcelku jedno,stejně jsme zalezlý jak krtci:(
Dopoledne jsem měla nabitý,Baruška včera měla dost vysokou horečku,tak jsem se bála,že je to od toho streptokoka a zas se vrací angína.Byla jsem u našich a říkala jsem tam,že je to hrůza,že mám jet do nemocnice na vyšetření s Vojtou a že nechci tahat s sebou horečnatou Báru,že s ní budu muset k doktorovi.tak se moje zlatá máma nabídla,že to nějak udělá v práci a zajde tam s ní ona.Ještěže tak,protože jí dělali rychlej výtěr-museli s výsledkama přes celej Žďár,naštěstí je bez streptokoka!Jupí!má prý jen virozku,co chytla od Vojty,tak počítám,že zítra už bude bez teploty.Akorát mi holky moje zmokly,tak jí zas horečka houpla.ale teď leží v posteli a vypadá dobře,i zblajzla celej oběd.
S Vojtou jsem byla v tý nemocnici,nejdřív teda do sekáče na slevy-holky,co jste chtěly věci-bohužel slevy až příští týden,teď dovezla zboží.no tak jsem koupila Vojtíkovi naprosto senzační zimní budničku,tak Bára už oblečení na zimu má,Vojtík ještě zateplený kalhoty a kombinezu a klidně může mrznout:)ne,si dělám srandu,akorát že když to sháním na podzim,tak už jsou to předražený hnusy.
V nemocnici mi na Vojtíška nalepili samolepkama různý elektrody,okolo pasu mu dali kapsičku na ten přístroj,tak vypadá jak pistolník,si ho musím vycvaknout.ani neplakal,je v pohodě,akorát je blbý,že musím zapisovat 24 hod jeho činnost,snad nebudu zapomínat.
Dneska večer snad půjdu do hospy s kámoškou,už to potřebuju jak sůl,tak se těším.snad nezmoknem.    

VALLI,tak bundičky zatím nic  moc nedostávají,takový ty sladký holčičkový už jsem zahlídla,ale buřtíkatou(moc hezkou)jen ve vel.86-a za 250,–,tak nevím,jestli nejsem naivní,když myslím,že do 200,–seženu.ale neboj,budu na to myslet.  

HELI,no vida,tak si malá začíná cestovat po příbuzenstvu.to je úleva,co?aspoň se pak stýská.S tou brigádou máš můj obdiv,čím víc se mi práce blíží,tím míň se mi chce.ne že bych se bála práce,to vůbec,jen to,jak budu stíhat děti,práci a domácnost.to bude záhul.
Dovolenou jste měli super,moříčko je v Chorvatsku krásný a i o zábavu pro Naty bylo postaráno-malej nápadník se staral:)s tím ubytováním-já bych s dětma na blint nejela,musím mít všechno naplánovaný,přesně ta představa-zdrchmaná z cesty a ještě něco hledat-mě děsí,ale prý je to levnější.ale spíš by to chtělo přes známý nějakejkontakt.no naštěstí se vám zadařilo,takže jste i krásně užívali.  

DASO,simtě,vy a krizi?vždyť jste super rodinka,to bude nějaká drobnost:)a určitě to prospěje,odlou­čení,máš vidět,jak je teď na mě Honza hodnej,jak jsem byla v nemocnici.dokonce slýchám věty-tys to měla dneska ale náročný,nebo jseeš dobrá,žes to zvládla-jsem v životě dřív neslýchala.no aspoň pro něco to bylo dobrý-zkusil si,že na mateřský to není žádná prča.jo a gratuluju ke shozenejm kilům,já tady o tom píšu jako o boji člověka s hmotou a ty potichoučku polehoučku si zhubneš 10 kg-jak to děláš?pro mě je to strašná dřina!  

ANDĚLKO,koukala jsem na mikinky-mají tam moc hezký,ale zdají se dost drahý-okolo 90,–Kč,tak počkám na ty slevy apak ti vezmu.jo a košile to stejný.jsem koukala doma a jsem hrozná,sice je neutahám,ale nemůžu se s nima rozloučit,tak se ti kouknu v tom sekoši.
dneska jsem si vzpomněla na Jáju s nočníkem,jakej je šikula.Vojta měl ráno suchou plínku,tak jsem dala na nočník,s velkou slávou se vyčural-tleskal si,pak jsme spláchli,najednou za mnou přišel Hojta,tyty-loužička v obýváku,sice si to utřel,ale mám pocit,že princip prostě nepochopil.no,zač­nem tím ranním a večerním čuráním,třeba za pět,deset let pochopí,co se po něm chce..
Jo a moje nervy neobdivuj,ty už jsou dávno v kýblu.Ještěže je Honza taková podpora,dělá si z toho srandu a i to odpoledne se tady válíme a děláme kraviny,tak je to vcelku fajn.nic s tím stejně nenadělám a nic vážnýho to vlastně není,tak co.  

VIOLET,ta Ika je držtice,to já teda věřím,že to do Barunky všechno stihnete!Hlavní bude kuchyň a pokojík a aby se pak neprášilo,dodělávky se můžou udělat potom.  

tak ahoj,jdu sebou švihnout na gauč.jsem nacpaná,byla tu sousedka s cukrovím-zítra se vdává,tak jsme s mamkou jedly tenhle kousek a ještě tenhle malinkej a krabice je nějak poloprázdná.
hele,co myslíte,stačí dát jim jenom přání nebo mám kupovat nějakej dar?jsou to sousedi,bydlí tu rok a tykáme si,jsem tu krabici cukroví ale nečekala,takhle si nejsem jistá,jestli nemám něco dát.co myslíte?
papa Jitka a stálemarodi        

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 10.08.07 13:51

Jituško, no ono to šlo nějak samo, chodila jsem cvičit a nic, pak jsem přestala, jedla s Lukym z 1 talíře - takže oči se nadlábly megaporcí, ale do bříška přišla tak půlka :-) ale taky to šlo pomalu, takže jsem to nějak neviděla. :-) Já ti teda závidím, když čtu, jak chodíš cvičit a masáže a to a ono, já bych to potřebovala jako sůl, si myslím, že díky tatrankám a samostatnosti Lukyho při jídle to půjde rychle nahoru :-( No třeba v Brně........ :-) Jo a pohyb, teda jen za Lukym, ale ono to někdy stačí :-) Jsem zvědavá, jak dopadne vyšetření, držím pěsti , večer si to užij a hlavně, ať už jste cellá rodinka fit !!!!!!!!!!!!!­!! Dáša

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 10.08.07 20:27

AHOJ HOLKY!
tak co bych napsala,martinek vstaav nekrestansky brzo,ze by se z nej chtel stat vitek??neee!jako dnes o pul6!!a to jsem dala kralika pryc!a nepomohlo to,tak  jako pribehl k nam a budil tatinka!no nic sla jsem mu dat napit a dat ho do postylky,musela jsem ho trosku postrasit,jinak by nelezel.takze tam vydrzel do 7h!pak vstavala i kajinka:-(no sli jsme doMC,v 11h domu.pak koupit termosku,abych mela kaji kam dat vodu na sunar.pak jsem vyzvedal tatky v praci,on jel pracovne do jihlavy  a my s nim na vylet.no jsem nestihala,tkaze jsem zapomnela bundy…martinkovi jsem tam teda hned koupila mikinu(99) a ja mrzla.decka vytuhly v kocaru.takze to byl super pohled…kaji jsem koupila takovou hracku-krouzek a dudlik:-.)
pak jsme jeli domu,tatka sel hned na stavbu,chce to dnes a zitra dodelat,v utery se betonuje,a v nedeli chce makat doma…snad jim zitra nebude prset!
jo a vcera jsme na breznatkach diskuzovali o satcich,tak jsem se nechala presvedcit:-)ú a dnes ho objednala!

jste se trochu zblaznili s tema komentama,ne??

VIOLET:ne zatim nefotili,jen jsme chteli slyset odhad,za kolik si mysli,ze bychom to mohli prodat,zatim to neprodavame…jeste se musime domluvit co a jak…
ten svterik je cherokee:-)taky se mi moc libi:-)(200)no 15tis bez dveri tak to nas asi taky stalo…no nevim my meli7dveri oblozeni a kliky a 70tis.i s pra­ci teda

ANDELO:ovno mami,je jeste dobry.dnes jsme jeli do te jihlavy a nejaky magor predjizdel v zatacce a martin se rozzuril a zacal rvat,tak jed ty p…o a martinek vzdyu-pi.o pi.o…no des!martin z toho mel prdel a ja zurila!

DASI:stavicku jsem samozrejme naredila:-)vcera trochu vypila a dnes uz kakala,hura!ts tolik zhubla,gratuluju!ja bych brala dolu 3kg,jsemnejak pribrala,jak nekojim:-(nejlepsi je,martin mi rika,je ty mas takove uz bricho jak starsi zensky(uzasny fakt) a dnes se na me diva,ty jsi tak mlada a hezka…:-)jak holcicka:-)tak si vyber:-)jo taky mi rekl,ze uz nemam toli kpupinky,ze jsem zestarla…:-)a dospela:-)
to je super ze tatka dorazil uz ve CT!

DALIF:to je hezky jak vitek opakuje tu zastavku:-)nojo akcni,ale nekdy to prezenu a pak vybuchnu:-)dnes MC,v11h domu,najesta do auta pro termosku-bylo pul1a 13.15 jsme mela vyzvednout MArtina,jsem myslela jak to stihnu!prijdu domu,decka cekali dole v kocaru,rychle uvarit vodu,nachystat sunar an cestu,pliny,rychle dat plinu martinkovi,kdyby usnul v aute.nestihacka-uz bylo 13.15!a to mi martin rekl,at zajedu zaplatit cement do obchodu!no to uz jsem nestihla!no pak jsem na nej stejne cekala 15minut pred pracou!a jako ve14.15mel byt v jihalve!no jak naschval vsude traktory!ale stihli jsme to!:-)

IKO:16km???jak to zvladl?to bych neujela ani ja:-)jo jak je auto,furt se jezdi a taky uplne desny je ze se furt tankuje!pidej pidej:-))))))

JITUS:u vas prselo?u nas cely den zatazeno a dusno,a jeste nic ani kapka!to nevadi ze neni bunda.ja se pak budu taky divat.proste jen kdybys neco zahlidla..
jinak ty jsi planovac jak ja,jo???ja nesnasim neco neplanovaneho:-)idykz teda prekvapoka muzu,ale ty se nekonaji…
se tady smeju ted,jak pises,mikinky jsou pekny ale drahy(90kc):-))prosim te vzdyt stoji mnohem vic!ty jsi dobra nakupci.
fakt nevim,prani bych dala,ale darek,to nevim.my taky dali cukrovi sousedum a dali nam prani,a tem co jsme dali oznameni nedali nic.ja bychto neprehanela,no ale prodle toho jak se kamosite.treba jen malickost jako hrnky v sobe zapusteny.-jako laska atd…

tak mam docteno.
ewa 25,kaja 4m a 3t,martinek 25m.

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 10.08.07 21:27

ANDELO:tak jsem hledala PP:
nevim ty chces nejspis koupit vse naraz.ale nasla jsem levnou autosedacku na malli.cz(3100),ji­nak vsude to bylo pres4tis.spun­tik.cz(tam meli dbe a ruzne ceny,takze nevim).ale nekde nemaji vse-treba nemaji korbu a tak.
nejlevnejjsi je to vazne na detskyraj.cz za 19790kc,ale ted jak jsi psala,ho nemaji…dale na malli,cz 21320kc ale taky docasne vyprodano!

babyportal.cz21151kc.

darababy.cz 21250kc

uadi.mimishop.cz 22070kc

batolata.cz 22100kc

mimibazar.cz sportak!!jen!!11990 (ID 9581) (to je nejlevnjesi sportak co jsem videla)

bejbycentrum.cz 21297kc

pak jsou dalsi,ale to uz nemaji vse,bud chybi korba nebo sedacka…tak nevim jestli to mam psat.vic jsem nehledala,uz jsem unavena:-)
treba by bylo lepsi koupit na MMB sportak a sedacku z otho malli a ta korbu zase jinde,kde jen nejlevnejsi(ba­byportal.cz -4684kc)

ewa

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 11.08.07 13:34

Ahoj holky,  

toto frčí - dnes nám nainstalovali od O2 internet, TV - abychom mohli mít hlavně net, protože to dřív platila manžovi firma, protože dělal i doma. No bez netu přece nemůžu bát, ne? :-))) Net byl rychlejší, ale teď už nestíhám ani kliknout a je to :-) Dopoledne jsme byli ve městě, v kaufu, no dorazili jsme v 11,30, takže jsem udělala narychlo rajskou polívku - chlapci ji snědli celou - porce na 2 dny, ryby nechám na odpoledne ke tchánovcům, na grilu budou lepší :-)  

Valli, ty a kg dolů? Já myslela, že ti jich tak 5 pošlu :-)  

Tak zase valím, musím jetě trošku pozametat, možná stihnu zkouknout těch milion programů, co teď máme - no já si stejně i tak vystačím s 1,2, Novou a primou.....nejsem moc TV maniak, ale je tam dost pohádek- tak jen doufám, že z Lukyho se TV maniak nestane ,pak co se mi vrylo do paměti  markíza, STV, tak možná někdy kouknu na nějaký film nebo National geografic . Pa Dáša

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 11.08.07 17:56

Čusík,  

jen rychlovka, než dorazí manžel - jel pro kamarádku, chce si s námi na zahrádce něco ugrilovat, tak se těším na pokec…
**dalif -***vše nej Zuzce k jejím prvním jmeninám!! Posíláme kiss a ať je dál taková hodňoučká a zdravá :-) Jo- ten Vítek s hlášením zastávek mě teda doooooost dostal :-D*  

Pa, příště víc, Violet s rodinkou

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 11.08.07 21:33

DALIF:vse nejlepsi  zuzce k svatku.

DASO:dnes jsem byla u tety a sama mi rekla,ze jsem pribrala!jde to videt vsude,no hnus.ja snad budu muset drzet dietu nebo co!!proste zlaty kojeni!!!

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 12.08.07 13:50

Zdár baby,
tak opět zprávy z domova:)
V pátek jsem nakonec nešla-honza se domluvil na karty,tak se kámoška nabídla,že se staví s flašou vína-byla jsem i ráda,protože jsem byla strašně unavená.No krásně jsme pokecaly,nemá to holky jednoduchý,bude jí teď 31 a má dva vztahy a oba stojí za prd.KJeden se 24letým borcem,kterýho má ráda,ale kterýmu se nechce od rodičů a o společným bydlení řekl,že je to pro něj vězení.Druhej(neví o sobě) je zas takovej suchar,co sám forek neudělá,no a hlavně ho nemá ráda,ale zas je to taková jistota-ten mluví i o rodině.Tak ona teď neví,co a jak,tak jsem jí řekla,ať se vykašle na oba a najde si někoho třetího.je nešťastná,protože už chce mít děti a nemá partnera.Přitom hezká,milá,vtip­ná,nechápu.
V sobotu jsem jela dopoledne s Vojtíškem na sundání toho přístroje na srdíčko,tak to snad vypadá dobře,že sice nepravidelnosti jsou,ale prášky brát nemusíme.Honza s Barunkou uvařil oběd,tak jsem se nacpala a pádila na město-brali se moji sousedi-čekají dvojčátka.Moc hezký,slušelo jim to a vždycky mě to dojímá.Nakonec jsem dala jen přání,protože jí budu dávat nějaký věci na děti a taky budu asi občas hlídat-nikoho tu nemá.
Odpoledne jsme šli k našim-přijela na týden moje ségra z Francie,tak nás pozvala na večeři,že uvaří.Bylo to náročný-i příprava i pak sežrat to množství.No tak jsem jedla poprvý šneky-moc mu chutnali,ale byla jsem jediná:)Pak bylo hovězí(steaky)s bram­borama,hráškem a kaštanama a franc.víno,pak zákusek.no přežrali jsme se nechutně.a bylo to dost dobrý.
Honza šel s dětma dom a já jsem pak pokračovala se ségrou do hospody na drby,super jsme pokecaly,ale byl ajsem zas unavená,no přišla jsem dom ve čtvrt na jednu.
Dneska jdem ke tchánovcům na návštěvu,je hnusně a nedá se nic moc podniknout.
DASO,já zas od zítřka jdu do boje,zas žádný sladkosti,zato cvičit,cvičit.ale už vím,že to zvládnu.ještě bych taky chtěla pět kilo.ale i tak mě ségra potěšila,že vypadám teď líp,že je to vidět.Jestli budete v Brně,tak chodit cvičit můžeš taky,tam jsou ještě lepší možnosti.já chodím od půl sedmý do půl osmý,tak Honza musí dávat spát děti a koupat,trochu mektá,ale co,zvládne to.  

VALLI,jsem zvědavá,jak budeš spokojená s šátkem.já měla baby vak a hodně jsem ho upotřebila.Já taky musím mít všechno naplánovaný,nejlíp hodně dopředu,Honza takovej není,tak je trochu spor,ale většinou se podřídí.  

DALIF,dodatečně Zuzance vše nej nej k svátku!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!jsem děsná,já věděla,že znám Zuzanku a netrklo mě to.
tak se mějte krásně,už se mi zlepšuje nálada,jak jsem byla venku,tak snad už zas bude u nás líp.  

http://www.brno-online.cz/…testosob.htm

tady dávám pro zajímavost test osobnosti,dost zajímavý,jsem čuměla-někdo to psal podle mě!:)
Jitka  

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 12.08.07 16:49

Ahoj holky,  

Zuzanko, vše nejlepší k svátku!!!!!!!!!!­!!!!  

Jinak máme rýmu, víc napíšu zítra, pa Dáša

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 12.08.07 19:10

ahojky nějak nestíhám juknete - http://ruzza.rajce.idnes.cz/vrcen_12.8.07/#…

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 12.08.07 20:50

JITUSKO:jen zprava pro tebe,bundicku uz mam vydrzaenou z aukce,tak uz nic neptorebuju,diky moc.ewa

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 13.08.07 08:22

Ahojik holky

tak jsme konečně doma. A zase začíná klasický den týden. Manža je v práci a já se budu suprově nudit.

Jinak u nas nic noveho.

Mějte se všechny hezky a tak jak nejlépe chcete.

Papa Petra

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 13.08.07 09:27

Pripravy na dovcu zacinaji nabirat obratky,vcera jsme byla nakoupit,
dnes pomalu neco balim.a dopiram:-)ve stredu budu umyvat auto.pak martin prehodi gumy(mame je sjete).da box.ve ctvrtek vse naskladame:-)v patek bude odpocinek:-)
ve ctvrtek taky prijde kamoska ze sukavy.tak jdeme na rpochazku:-)

jinak nic noveho,jo vcera byl martin cely den doma.tak se s martinkem uzili.martinek se ted desne rpozkecal,vse opakuje!a ma z toho radost:-)ma toho mluviciho psa  a ted fakt trika,co on:-)
vcera jsme si s martinek dali kafco a zahrali si na nase rande na zacatku:-)byla to prdel.
tak zatim pa.ewa

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 13.08.07 13:10

Ahoj holky,  

tak víkend s taťkou jsme si užili parádně, až na to, že včera se Luky vzbudil s rýmou a večer měl i 37,9. Nic jsem mu nedala, ale stejně pořád nemohl usnout, stěžoval si, že ho bolí nožička (to spíš ale kecal, protože jsem ji musela foukat a držet a pak ji chtěl foukat v obýváku, takže asi důvod, jak se dostat z postýlky). Dala jsem mu teda Brufen,  v noci děs, moc jsme nespali. Jinak jsme ale tu neděli dělali hromadů věci, co jinak za pěkného počasí nezvládnem. Hráli jsme si s plastelínou, četli, střihali a lepili domeček, stavěli megadráhu - to jsem už nechala plně v režii tatínkovi, jinak vše společně :-) Ráno taťka odjel, já se s ním sice rozloučila, ale Luky to zaspal - cca 5minut :-(  

Jituško, řekni kámošce, ať se na ty 2 vyprdne a najde 3. Bude to lepší . Připadá mi to, že jeden je z lásky a druhý z rozumu, ale ani s jedním by asi nebyla šťastná - teda nedokážu to až tak posoudit, jen z toho, co píšeš mi to připadá. No srdíčko v pořádku, to jsem ráda. A co šneci - teda já bych asi neměla odvahu - co ti jejich chuť připomínala? Jo a cvičení v Brně - snad jo, pokud bude mít taťka pracovní dobu jako minulý týden stále, tak bychom si ho opravdu užili a oba bychom měli čas i na koníčky, cvičení apod.  

Valli, tak příprava v plném proudu :-) Už se asi těšíš, co. Si trošku dáchneš! Moc to potřebuješ!  

No nic, mám venku povlečení, co Luky stihl včera při kapání do nosu a jeho řevu , jako bychom ho chtěli zardousit, poblinkal, tak jdu sundat prádlo z balkonu, kdyby náhodou začalo pršet. Pa Dáša

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 13.08.07 20:06

JITUSKO:mozna by moéhla jit kamoska ke kartarce…treba by ji poradila,ale ja bych teda radila taky vse skoncit…nebo zkusit toho co chce rodinu a byt s nim naplno,treba by se ten vztah rozjel,az by nemela toho mladyho…ale nevim no.
jinak jsem vydralzila budnicku v aukci vel.86,a terd se tam drazi tam sama ale 80!to me dost nastvalo:-(ale to nevadi…uz mi asi zitra dojde domu!
holky ja nejak propadla tem aukcim!jako je to jak droga,fur tna to cumim a drazim…pro martinka boticky,pro me 3/4.jeste vakuovy pytle,az se budeme stehovat.no jsem desna,ale kdyz tam jsou tak krasny veci…

zitra si bere mamka martinka,ja budu balit a prat,bude u ni pres noc,pak prijde ve stredu rano a vezme si jeste kaju a pujdou na plrochazku,ja zatim vycistim a umyju auto:-)

DASI:to jsi dobra teda ze lukymu nedas lek,martinek ma rymu a kaja taky,tak je lecim co to da.martinek vitraminy,nurofen na noc.a fenistil(od dr.)na oteklou sliznic,aby ta ryma lip pdtekla ci co…kaji davam fenistil,kapky do nosu,odsavame.no des.snad neonemocnime na dovci…

jo tchyni jsem vcera rekla,jak si planujeme ten vylet jen s martinem,ona se hrozne lekla,ze pry se nebude umet postarat o kaju:-)tak jsem rikala,ze tatinek se postara:-)

jinak manza je vtipalek-pry lasko,ty jsi nejkrasnejsi strasak do zeli…nebo takovou zadnici jsem jeste nevidel, no sranda,zitra se bude cele odpoledne betonovat-domichavace,az pak dojedeme ,udela se uz ta rovna deska a od zari se zacina zdit(firma),takze bude mit martin na nas cas..
DRAZITE na MMA?nebo jsem posedla jen ja?
ewa,cely den spici,martinek vtipny mluvilek:-)

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 13.08.07 21:24

Valli, ne že bych mu nic nedala, dostává vitamíny, Echinaceu,mačkám pomeranče, kapky do nosu dokonce speciál ,..........,ale nechtěla jsem dávat nic od teploty. Pokud nemáme 38, tak nic nedávám na teplotu- četla jsem , že díky tomu tělo líp bojuje s těma bacilkama. Pokud má 38 a víc, tak nasazuju brufen. Taková macecha zase nejsem :-) Dáša

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 14.08.07 11:51

Ahojík holky,
Valli - zavidím dovču uží si jí.

Jinak já dneska přebrala pidi věci. Holky tak krásné věci jsem měla a hromada toho je na nic jelikož jsou tam od ruků rezavé skvrnky. No ja bych se z toho nejradši po..... Dokonce to mám i na jedné čepičce ve které šla Eli z porodnice je to krásná soupravička. Zkusila jsem to vyprala ale nepustilo to. Neporadíte jak to dostanu dolů???

Papap Petra

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 14.08.07 13:11

Ahoj holky, kde je kdo?
U nás vše při starém, noc byla lepší, jsme bez teplot, tak odpoledne asi půjdu na krátkou procházku s kočárkem - teda hlavně potřebuju do města na poštu a do drogerky. Je tam hezky, tak to snad zvládnem.  

Mamulinko, tak už byly // , že přepíráš? Něco nám tajíš? :-) Jinak rez jde teda pěkně blbě dolů, teda spíš vůbec. Já používám hodně Knorstar na praní - na trávu je třeba lepší než vanish . Velká výhoda je v tom, že nemusím namáčet, ale postříkám, hodím do pračky a je čisto. Nevím, rez jsem s tím nezkoušela. Něco jsem našla, tak to zkus otestovat, snad to půjde dolů.
 http://www.poradte.cz/…bleceni.html

http://www.vseumel.cz/view.php?…

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…  

PAPA Dáša

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 14.08.07 13:55

MAMULI,ja mam plno tech levnejsich bodycek a ty druky taky zrezly a nic na to bohuzel nepomohlo,nastesti mi to nevadi,prototze to fakt enstalo moc…no kdyby to bylo jedno body za 150kc tak jsme nas…a

TAk balim veci,ty brdo to je kramu,no jeste ze jedeme dvouma autama!

jeste jsem chtela,ze manza vcxera uznal,ze toho mam s deckama dost,pry kdyz vidi toho martinka co dela,ze nedivi ze jsem nekdy na nervy:-)tak aspon uznani:-)
pa jdu balit a utisit kaju…ewa

 
andela  14.08.07 14:12

Ahojte maušky,  

tož se vám hlásím že žiju a dejchám ;-). No upřimně … Jára přitáhl zajímavou hru, tak tu oba mastíme .. no já jen když Jája spí, a jaksi vás tím zanedbávám. Dokonce ani nemáme pořádně puštěný ICQ :-P.
Něco jsem od vás přečetla, no … ale nic moc.
Dneska čekám holky děčíňačky, co jsme se slezli na netu. Minule tu byly 2, dneska by měli přijít všechny 4, tak se mooc těším. Chtěla jsem jít nanosit vodu do bazénu, ale nevím nevím .. vypadá to venku všelijak. Teď zas sluníčko vylezlo .. no počkám ještě a uvidím.  

V neděli jsme byli za babičkou, včera jí odvezli do prahy tak večer volala. Prý už jí udělali všechna vyšetření, ale kdy jí budou operovat to neví. Říkala že paní co je s ní na pokoji šla na operaci dnes ráno. Prý to trvá 4 hodiny, tak jsem jí říkala : No vidíš, se aspoň pěkně prospíš". :-). No mám lufta z toho, možná se mi bojíme víc než ona sama. No a s telefonem byla sranda, půjčila jsem jí nejprv můj, ale ten mi pak vrátila, asi i proto že ví že je můj a nechtěla riskovat že by ho někdo lohnul. Tak jsem jí přinesla starej alcatel od tchána, jen s novou baterkou, a ten už si nechala. Na lístečku má napsaný stručný návod na obsluhu - zapnout, vypnout, volat … a jak jí to pěkně jde. Jen doufám že na tu kartu nikdo nebude psát .. je to moje stará karta, a byť už nikdo na ní nepíše, přeci jen by asi babča koukala co se to děje že to pípá. Sem jí nějakejma smskama vůůůbec nezatěžovala hlavu :-). Jé, a v neděli jsme nechali Jáju hlídat ségře, tak byla babča zklamaná že myslela že ho ještě uvidí. Ale vybrala si aspoň fotky, tak může koukat na fotky :-).  

Jája je raubíř … mele pantem o sto péro. Pořád něco opakuje. Dneska dopol jsem mu řekla že je syčák, tak říkal syčák (nevím přesně jak to říká). Oblíbil si ségry milého, tak za ním běhal a Pája pája, a Pája z tohobyl unešen :-). Taky Jájovi řeknu že jedem za tetou Ivou , a on tetááá, bůůů, memo, kakua (Překlad: teta má kravičky, merlo (něco jako bagr) a traktor) :-). A opakuje to celou cestu k nim :-). Včera jsme šli navštívit do nem. tchýni, bo jí převezli už z ústí zpátky sem do DC, tak na Jáju taky koukala že je zaj jinej než byl před skoro 14ti dny :-). Jéé, a to se vydrápal bábě na postel, a lehl si na polštář - asi že vedle paní taky ležela. Pak chtěl přikrejt, tak ho bábi přikryla, a on jakou dobu ležel a pil si z flašky a žulil se nanás :-). No byl roztomilej. Čůrání je jednou tak a jednou tak. Když nemá gatě, je schopen i sám se jít vyčurat, ale jináč i když ho dvakrát dám, pořetí se počurá ani nemrkne. I když bez gatí se kolikrát taky úplně s klidem počurá, a to si ještě chytne pipíka a kouká jak to pěkně cáká a tím že ho chytne, tak dočůrá opravdu docela daleko. Minule dostal na zadek, bo stál vedle nočníku! A Pak ještě jednou když si sedl na kouzačku a normálně začal čurat a ještě se chechtal jak to pěkně teče. No a dneska ráno jsem ho přebalila a dala jsem mu plínu. A on pak šel a cuáá cuááá, tak se ho ptám jestli půjde čurat, ale on čel na záchod. Plínu suchou … byl takhle třikrát a pak ještě na nočníku ale to už plínku neměl. Tu dostal až když jsme šli nakoupit. No jsem z toho celá paf, bo za prvé měl plínu a přesto do ní nečural, a za druhé že si sám řekl. Tak jsem zvědavá jestli už teda začíná chápat že do gatí se nečurá … ;-)
Jídlo se pomaloučku taky zlepšuje. Polívkou ho teda krmím, bo se sám lžící moc nenají. I když dneska zkoušel, já mu trošku pomohla a ukázala jak tu lžíci nasměrovat, bo ju vždy tak různě v puse otočil, že nic z ní nesnědl, tak pak si dal asi 3 krát sám, tak jsemho chválila jak je šikovnej :-).
Chi, včíl tu byla švagrovka se synovcem (8m myslím) a jája z něj byl zas celej paf. Jsem si jiříka jako po:,–(ila na kraj kolena aby to vypadalo že on stojí na zemi, a jája ho objímal a chtěl ho půjčit.Bylo to fakt srandovní. Mmch, Jiřík je fakt úžasnej - teprva nedávno začal trochu lézt - spíš se píďalkuje, a sedí :-). jinak je to úúúplně klidné dítko. No úplně závidím, když vzpomenu na našeho aktivistu :-).    

Valli - tak už horečnatá příprava na cesty jo? Jo jo, dovča … jela bych klidně ještě jednou.    

Jituško - tak jak je marodům? Doufám že líp. Je fajn že vyš. Vojty vyšlo dobře :-).  

Dáší - na vás taky sedl bacil? Prevít jeden … Já s Jájou chodím ven i když je nemocnej. Tedy pokud nemá horečku a nenechávám holítat. Nejlíp teda když je venku chladno, bo se mu tam líp dejchá než doma. A je taky zvyklej chodit denně ven, tak pak je mrzout že nejdem :-).    

Mamuli - tak s rzí neporadím. Já to mám na věcech taky, i když teda mám od vietnamců bodyčka a dupky … ale čistě jen kolem patentků, jinak se mi to nikde neobtisklo.    

Violko - takjak kamarádka dopadla? Doufám že dobře. Z mostu jsme dojeli tentokráte v pohodě … auto nezklamalo :-).    

Ilčo - a kde ty se flákáš? ;-)    

Jdu nanosit vodu, doku Jája spí. Zatím pa pa pa  

Andělka a Jája 19m

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 14.08.07 14:21

Dasi - nic netajím jen jsem uklízela pod postelí. Byl tam svinčík.

Holky já mám taky levná bodíčka a tam mě to neštve, ale zrovna proč ta soupravička hezká. :o(((

Díky za typy zkusím.

Petra

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 14.08.07 14:44

Ahoj holky!
Tak se opět po dlouhé době hlásím :-(  Na net ještě připojeni nejsme, prý mají technici na úseku Jičín dovolenou :-(, tak se nám omlouvali, ach jo. Ale každý potřebuje oddych.
Zatím je vše OK. Stále vcelku, ikdyž dr. gynekolog byl jiného názoru (že se po jeho dovolené - měsíční, už vcelku neuvidíme) Tak byl překvapen aže se za týden asi uvidíme znovu. Ten týden bych chtěla určitě vydržet vcelku, až bude mít ten můj chlap dovolenou, aby mohl být s Anežkou doma ON. Jelikož je posledních 14 dní na mě silně závislá, sama se odstavila od prsa bez jediné slzičky, ale od té doby si mě hlídá. Se i nastěhovala ke mě do postele a já ji nemám to srdce odnést zpět, hladí mě a opakuje MAMí MOJE. To nejde ji odnést zpět. Jinak je to zlatíčko, pomáhá (až moc), běhá rychle, že ji s tím břichem už nestíhám…no uvidíme jak se to vní hned, až bude MIMI opravdu snámi doma.
Jen jsem vrychlosti přelítla deníček a komentáře, přišlo mi jakobych tu nebyla roky, tak snad se pak u vás znovu aklimatizuji :-)
Zatím pa a snad už příště s trvalým připojením a možná i s překvápkem v ruce.
Jitka a spinkající Anežka s tatím (ikdyž ho poslední dobou překřtila na TATŮ :-) )

 
andela  14.08.07 19:29

Ahooj Jedulko,  

to je fajn že jste v pořádku. Už aby jste ten net měli :-)), to viš sme baby zvědaví :-))). Ono to hlídání Any zas přejde, uvidíš … pak bude hlídat mimi a bude důležitá velká ségra. A neboj, to víš že mezi nás zas zapadneš raz dva :-).
Držíme pěsti ať vše dopadne tak jak má.    

PS: tak mi volala babička, zítra ráno v 7 jde na operaci. Hned jsem to volala mámě,, chudák z toho nebude spát …  Sraz dopadl víborně, před chvílí holky odjeli a jáju jsem hned šoupla do vany, bo smrdíme od ohně a Jája byl jak čuně ;-).  

Andělka a Jája 19m

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 14.08.07 20:20

ČUS ŽENSKÝ

Tak se zase hlásím. Až do dneška jsme se měli krásně, pořád nějaká návštěva, z Mostu a ze Znojma odjeli v neděli, v pondělí jsme s JITUŠ a drakama zašli k machum na zahrádku, aby si děti pohráli a my konečně zase zdrbli, bylo to super, jak jinak. Pivečko, vínečko, hranolky, langoš.....ještě že Jitka zavelela domů, protože spěchala cvičit. Cestou jsme ještě natrhali kukuřici, tak byla k večeři moc dobrá.

Normálně jsme zjistili, že Vítek jel naposledy v kočáře skoro před 2 měsícema na dovolený, doufám že si na něj nevzpomene, ujde už docela dobrou štreku, ale kdo ví, jak to bude až se začne chodit do školky.

Na dnešek jsem byla domluvená že pojeden na koupaliště, ale Ondra byl ráno nějakej teploučkej, tak jsem ho změřila a bum, teplota, za chvilku jsem zkusila i Vítka a on taky. Oba mají 38, ale vypadají že jim vůbec nic není, jen občas Ondra došel a zničeho nic si lehl a odpočíval. Teď už oba spí od 19.15. To se mám, co. No doufám že to bude jen nějaká virozka, tady ve Žďáře to řádí jak černá ruka, jeden den teploty a pak děti serou a blijou…ve špitále tím mají narvaný oddělení už 2 týden a mamka říkala že nejíc Žďár. Tak uvidíme co zítra. No měla jsem celej den hlídat neteř, ale sešlo z toho. Kluci se tak těšili…

Tak k vám:

VALLI - teda ani nevíš jak závidím tu cestovní horečku, já bych tak jela…hlavně si tam hodně odpočiň a užij si Martínka, ať ví že má hodnou maminku:-)  No a ty aukce, já jsem teda zvědavá, to jako jo, ale vyhrála jsem si asi jen 3 aukce? mě to tam přijde že když jsou věci hezký, tak to je pak moc drahý. A to víš, my jsme ti sekáčový maniaci tady a máme toho… jo, koupila jsem Vítkovi nádherný 3/4 nextový a bezva mikinu, dokonce i na Ondru, bezva novou mikinu george za 49,– takže se asi nedivíš, že jsou na nás aukce drahý:-)

Jé, holky volala tchýně, že se staví, že něco potřebuje, tak končím, buď se ještě ozvu, nebo napíšu zítra, mám tady k Vám poznámky komu co napsat
Tak sorry, pa Ilča

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 14.08.07 22:17

Ahoj holčiny,
tak mi skončila kriminálka, nakouknu a tady komenty. Jsem si říkala odpoledne, co se děje.  

Andělo, tak Jája teda řádí, jistě z něj máš radost, hlavně z mluvení :-) No jídlo taky zlepšení, to jsem ráda a nočník taky dobrý, neboj, nehod bude čím dál tím míň. No já byla taky dnes venku, jsme bez teploty, Luky byl rád, protože sedět doma je utrpení pro něj i pro mě. My chodíme ven ráno i odpoledne, takže teď jsem to zkrouhla dnes jen na odpoledne a zítra taky. No a babi, ať vše  dobře dopadne a je brzy po operaci fit!!!  

Mamulinko, tak co rez? Zkus na něčem, co tě nebude štvát, že se zničí ten přípravek na odstanění rezi, to mi připadá jako nejlepší z toho, co jsem našla, jo taky se tam hodně objevoval citron a kyselina citronová. Doufám, že to půjde, dej vědět, jak to dopadlo!  

Jedule, kdy máš termín? Už to máš jistě za pár, tak ať to vydržíš, až bude manža doma dovolenkovat a ať je porod pohodový a rychlý!  

Iko, teda vy si užíváte :-) A ještě jednu horečku cestovatelskou bych si dala taky. :-) No levné hadry tam fakt máte. My měli jeden sekáč trošku dražší, věci kolem 100- pořád levnější než MMB, ale značkové, pěkné věci , jako nové. Dokonce jsem tam jednou i měnila, když byla Lukymu mikča malá. Bohužel mi ho zrušili . A co kluci, ještě mají teplotu? Ať je to rychle pryč!!!  

Tak já valím, dobrou noc Dáša 

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 15.08.07 08:41

Čáu drbny,
tak mám zas výpadek a tady je toho napsáno…normál­ně,dětičky oba snídají,já jsem z toho nadšená-Vojta snědl krajíc chleba se sýrem a šunkou(bez kůrky) a ještě mi ujedl půlku mussli kaše(od Emca,strašně dobrá).Bára snídá chleba s nutellou,taky krajíc-na to,že dopoledne v minulosti snědla max nějakou tyčinku,snídani vůbec,je to úspěch.Chci je to naučit,snídaně je nejdůležitější jídlo dne,tak jsem ráda.
no a co jinak…v pondělí jak psala Ika jsme byli na zahrádce s dětma,děcka řádily,mamky lehce navátý(já stříček,Ika pivsony),bylo to moc príma,sešla se tam kupa matek ze Žďáru,tak jsem zjistila,že už snad všechny maminy znám:)
Večer do cvíča,to jsem teda byla hotová-první cvíčo od nemoci,tak mě bolí člověk ještě dneska.ale zjistila jsem,že jsem závislák,protože jsem měla potom super náladičku,jak jsem se vyskákala.
Ta se mi zkazila,když mi Honza ukázal hromadu špenátových listů-plnej pytel toho byl od tchýně.Tak jsem hodinu a půl spařovala a mlela na mlýnku,ruce rozmáchaný,výs­lekdem jsou dvě malé krabičky špenátu.bych se na too zvysoka vysrala,pěstovat to,když si to můžu za 10,–Kč koupit v obchodě.jenže nechci před tchýní vypadat jak nevděčnice.ale stejně-špenát a fazolky mi přijdou naprosto zbytečná práce navíc.Třeba za cukety,jahody a hrášek jsem ráda,ale špenát je dle mýho naprd.Jsem sakrovala,Honzu poslala do háje i se špenátem,docela drsně,jsem myslela,že se urazil,ale on se chechtal,donesl mi vínko a napájel mě,že jsem teď ta správná hospodyňka,pacho­lek.
V úterý jsme byli dopoledne s dětma na prochajdu-Bára na kolobrndě,Vojta na motorce,já v poklusu za nima-padaly mi gatě,tak jsem vypadala dost srandovně-držela si gatě a pokřikovala,ať proboha zpomalí.Bára poslechne,Vojta je asi hluchej,protože ten když to rozjede,tak nevnímá.
Na oběd jsem dělala hromadu smažených cuket.Odpoledne mi Vojta spal 3!hodiny,já nakonec usnula taky,naštěstí jsem stihla uklidit,než živitel dorazl domů.Pak jsem si šla nakupovat na město-potřebovala jsem do drogerky a naší mamce koupit dárek k narozkám-koupila jsem fleesovou vestu a šampon na vlasy z lékárny,snad bude spokojená.
jo,koupila jsem si :,-(u na ošetřování nehtů,tak se chci zeptat odbornic-koupila jsem si výživný lak s vitaminy na zpevnění nehtů-mám ho patlat i pod lak na nehty?
Pak jsem chtěla do cvíča,ale volal chlápek z opravny Honzovi,že má naše autí už hotový(brzdový destičky a kotouče,báli jsme se,že to bude min.za 3000,–,vzal si 1700,–.Výhoda známých a starý fleicie)
Večer na mě čekala kupa prádla,blé,no už je hotovo.
Dneska nevím,co podniknem-chtěla jsem jít s dětma k vodě,ale Bára má zas jakousi rýmu,tak už mám paranoidní strach,aby z toho něco nebylo.no uvidím,zatím smrkala jen jednou a má být poslední den takovej hic,tak to možná risknu.Měla jsem jít s Ikou,ale půjdu asi jen se ségrou.
Jo,pokusy na nočník jsou s Vojtěchem marný,on prostě nechápe,co po něm chci,tak jsem to zas na chvilku vzdala a zkusím za týden.On se vyčurá do nočníku a pak mi přijde nahlásit Hojta tytyty,takže Hojta má zas průser,odvede mě k louží a tleská si.bych ho přetrhla,ale on je strašně sladkej,to se nedá.zlobit se nebudu,holt je pomalejší,to se poddá.Začíná trochu rozvazovat,ale spíš jsou mu víc rozumět jeho starý slováčka-babí,dědá,tatí-občas řekne krásně tatítá(tatínek),za­to já jsem místo máma háma(asi že ho jako krmím).
tak a teď k vám:
VALLI,tak už za chvilku bude válendo u moříčka,no závidím,no.ale neznám nikoho,kdo by si to zasloužil víc,než ty.hlavně si to užívej,využij babičku,a ať je tatínek hodně s dětma,doma na ně tolik nemá čas.
Jo,na kartářku nevěřím-mě to přijde jako neskutečný šarlatánství,právě tahle kámoška k ní chodí a hodně ji to pak ovlivňovalo-měla borce,co ji týral a kartářka řekla,že on ji opustí kvůli blondýně,tak čekala.že jako se nebude rozcházet ona s ním.dopadlo to tak,že dostala na držku a rozešla se konečně ona s ním.kdyby k babě ulhaný nechodila,tak se s ním rozešla ještě před tou fackou!  

DASO,to je mi líto,že je teplotka,ale vypadá to,že to bylo taky něco krátkýho.No pak si člověk váží toho,že může s dětma ven,doma je to na palici.Jo,kámošce jsem radila to stejný-ať najde třetího,ale stejně si to udělá po svým. a u nás už je problém si najít hezkýho svobodnýho a milýho po třicítce,je to tu přebraný.  

MAMULI,někde se mamky bavily,že skvěle zabere jakejsi přípravek na rez a vodní kámen do kuchyně-snad cillit.prostě něco na rez,zkus to,uvidíš.jestli je to bílý,tak jsem jednou zkusila dát savo na záchod a taky to zmizlo:)  

ANDĚLO,ty nevěrnice,tak ty paříš hry jo?a co?sem si říkala,že tě dloho nevidím na ICQ,jestli se netouláte.co babička,jak to vypadá?je to náročný,jak začnou zdravotní problémy u starších lidí,tak se to veze.Jája tak krásně povídá,nojo,šikulka je to.no ale konečně máme něco,co umíme líp-Vojta jí už dávno lžící i polívku;)ale to je tak jediný:(  

JEDULKO,no nazdár,tak jak je?ještě kinder dva v jednom?škoda,že nemáte net.jo hele,jak nám dáš vědět,až to bude?máš na někoho mobil?jsme baby zvědavý,tak ne že o to přijdem!  

tak jo,já jdu uklízet,taky máte pocit,že je úklid jedna z nejvíc nesmyslnejch činností?když je za chvilku bordel znovu?
tak pa,Jitka a draci      

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 15.08.07 08:52

Nazdar ženský,  

včera jsem byla od rána v MO- nejdřív poradna i s Ma­tým,byl zlatý a sestřička s doktorem se nasmáli, jaké hlášky z něj zase padaly…Jinak jsem si opět nechala napsat léky na tvrdnutí břicha, je to někdy dost hnusné a taky mi dr. sdělil, že je Barunka zadečkem dolů :-( No, Luky doma prohlásil, že by to takhle nakonec možná i lepší, že by mě vzali císařem hned,bez mučení, že se dost bojí, že mě zase nechají hodiny trpět, budou čekat a pak to skončí akutním císařem :-( No, jsem na něj koukala, že o tom takhle přemýšlí. Pak jsem odvezla Matýho ke kámošce Vendule, aby si pohráli s Péťou a já si zajela na nehty. Jsem ráda, že mám zas hezké packy, ale jak mě už to dělá problémy takhle delší dobu sedět a držet…:-) No a pak jsme si zajeli s Matým koupit pár dobrot, vyblbnout se u táty na zahradě a navečer domů k tátovi, kam už dorazil tatínek. Byl navečer v bytě s nějakými lidmi ukázat jim, co a jak po nich bude chtít a domluvit se na penězích, tyhle lidi mu domluvil jeho kamarád, tak by to nemělo být moc drahé…no, uvidíme, cenu nám prý řeknou dnes, až si spočítají, jak dlouho asi budou co dělat, či co.   andělko -no super, že jste tentokrát dojeli z MO OK :-) Držíme babičce pěsti, ať vše dopadne tak jak má, dej vědět, jak jí je. A už se těším, až si vyjedem našimi novými vozítky, co jsme si objednaly :-) Vybralas dobře, hlavně ta barvička se mi líbí :-) A kámošce to vyšlo dobře, tak si sice oddychla, ale pořád má trošku pochybnosti, jestli mimi bude zdravé :-/   IKO- bacil,jo- tak ať je to honem pryč! Já když vás čtu, tak si říkám, že ani nevím, jaké to je, když brouček marodí, tak si říkám, že snad na tom bude podobně i Barča…jenže jak už jste mi některé říkaly, asi bude hůř, když Matý už pak bude školkový a bude mi tahat nemoci domů od jiných dětí :-/   Valli -v klídku si pobal a těš se na relax, zasloužíš si ho! Pak nám asi zavaříš Rodinu počtem fotek, viď :-) A s aukcemi- jsem vám tuhle psala, jak jsem tomu skoro úplně propadla. Na tohle je dobré to stěhování, ani se mi neobjevily nějaké větší abstinenční příznaky, prostě mám myšlenky úplně jinde a není čas moc brouzdat, tak jsem z toho (asi jen na chvíli) venku :-))   Dáší- no fajn, že jste už byli venku. My už poslední dobou nestíháme venčení dvakrát za den, ale stačí mi, když nejdem ani jednou a je to náročnější…známe asi všechny.   Jedulko - tak ať se mimi vyklube raz dva a vše je, jak má být! Už se těším, až budem vědět, jestli má Any brášku nebo ségru :-) A neboj, asi je to u Any jen období a sourozenec jen napomůže tomu, že tě trošku „spustí z očí“… ozvi se co nejdříve.  

Tak se tu mějte, já za chvíli zas vyrážím do MO, je tam totiž manžel, jel ráno služebákem, ale dal ho kolegovi, který jel do Prahy a Luky dnes ne, tak bude chtít naše auto a já zajdu ven s Vendy a klukama a pak na něco dobrého…mějte se fajn a užijte si ještě normálního počasí…   Violet s Barčou a Matým- dnes 31měs

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 15.08.07 13:28

Aho holky,
tak Luky už je lepší, ale zase bolí v krku mě. :-( No měla jsem od pátku hlídat zase barák a psa, nakonec tchánovci jedou už ve čtvrtek, takže snad manža přijede ve čtvrtek, jinak bych psa vzala domů. Sama tam spát nebudu. Teště mi tam chtěla tchýně dát babičku(hlídá dalšího psa v rodině), ale to bych měla asi ještě větší strach. Tak to snad nějak zvládneme. Luky totiž Alfa pořád honí, na zahradě je to v poho, ale doma by to bylo maso. Tak uvidím, jak to nakonec dopadne. Asi tam budu, na noc půjdeme sem a ráno zase k nim, no to bude…
Jo, Luky dnes papal příborem, teda hlavně nožem, se mu to začalo líbit, tak si krájel brambory:-) Dělala jsem takový hokus pokus - název - zapečené brambory italiáno :-) Uvařila jsem brambory, květák, mrkev. Pak jsem na cibulce a česneku podusila cuketu , zalila rajčatama a šťávou+  bazalka + zakysaná smetana. Vše smíchala a nechala zapéct. Luky měl boule až za ušima. Chtěla jsem udělat něco z toho, co bylo doma a bylo to dobré. :-) Ani jsem to nečekala.    

Jituško, zase cvičíš, opět tiše závidím! Odpočineš si, zarelaxuješ a ještě děláš něco pro své tělo. No manža už to teď asi bere jinak, když si zažil, co je být doma na mateřské, co:-) No Luky se na motorce taky vždy rozjel a pak jako by nevnímal, neslyšel, nezastavil. No na kole je to lepší, možná i tím, že ho si nepustím tak daleko. No auto vás vyšlo celkem levně.  

Violko, takže už to rozjíždíte ve velkém - ten byt? To je dobře. Matý si užívá, má prázdniny :-) A To že je Barunka opačně, z toho si hlavu nedělej, Luky se taky otočil pozdě. No max. to budeš mít cisařem,hlavně bez těch problémů, co minule, možná by to tak bylo opravdu lepší.  

No nic,Luky už je vzhůru, tak valím za ním, moc nepospal, pa Dáša

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 15.08.07 16:06

AHOJ,
jen jsem prolitla,vlastne jen cetla jedulku:-)

jo A IKO:ja drazila poprve a zalibilo se mi to.ale jako uz koncim:-)nejsou penizky:-)

uz mam skoro vse sbaleno a je to nachystano v aute ,aby to tatka zitra naskladal do boxu.
uz jen veci ktere jeste potrebujeme doma se dobali pak:-)

Mamka martinka chvalila jak je hodnej a sikovnej a pry furt je n ji:-)pry kdybych otehotnela az ted,tak si nudim ze je tak sikovnej,no tak co s nudou,zejo:-)radsi at je veselo…tatka by mel mit uz v patek dovolenou,tak chci jit s deckama do MC aby mohl spat.
mejte se tu fajne:-)pa
ewa,kaja dnes 5m.,martinek skoro26m.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »