Růzňata č.74 ... 2. narozeninový

Rodičovství
  • andela
  • 11.01.08

Můj milý synáčku, Před rokem touhle dobou jsem seděla na tom samém místě jako dnes, a psala jsem tvůj první narozeninový deníček. A dnes ... dnes už píšu druhý. Čas utíká jako voda a ty sfoukneš na svém dortu 2 svíčky naráz. O tom že je sfoukneš vůbec nepochybuji, protože to umíš úplně skvěle.Však jsi to taky trénoval na adventním věnci :).

Za druhý rok jsi se také naučil plno nových věcí. Rozhodně jsi se naučil opravdu krásně mluvit, a kecáš pomalu víc než tvoje maminka ;-). A při tvých rozmluvách a odpovědích se kolikrát lámeme smíchy v pase. A také osoby pojmenováváš podle jména, rozlišíš jmény babičky a dědy, strýčky i tety. A tatínek je unešen, když mu řekneš taťuldo :-).
Pomalu znáš barvy, taky několik písmenek. Také tvoje oblíbená činnost s babičkou je prohlížení magnetických písmenek, kdy ti babička musí říkat které se jak jmenuje :-). A taky je z tebe pěkný kramář … nejradši vyházíš skoro všechny svoje hračky a pak o to zakopáváme všichni tři :-D. A hlavně všechno uklízí maminka, protože jsi lenoch po tatínkovi, a vůůůbec se ti uklízet nechce, Jo jo … :-) Kromě přepínání televize už bravurně zvládneš pustit si DVD. Píšeš si s tetou na ICQ, a telefon mamince bždycky sebereš a povídáš si třeba s babičkou nebo dědou, někdy i s tatínkem. Prostě technický talent máš určitě … a určitě ho máš po mamince ;-).

Tvoje vzteklost ti pořád zůstává, umíš se vztekat pořád stejně. Jen jsi se k tomu ještě trošku naučil i odmlouvat :-P. A taky si přišel na to, jak to zaonačit aby jsme ti zakázanou věc povolili.Zapa­matuješ si plno věcí, všechno chceš dělat s maminkou nebo sám a taky jsi zvědavý až až :-) Jsi pěkný kvítko čertovo, ale všichni z tebe máme radost, A hlavně prababička si tě užívá, a ty si jí už taky pamatuješ a jezdíš za ní mooc rád.Všichni tě máme moc rádi.

Zlatíčko moje, k tvým druhým narozeninám ti přeju jen to nejlepší, hodně skvělích zážitků, lumpáren. Ať jsi pořád tak zvídavý a učenlivý, a hlavně ať jsi šťastný a zdravý.A za rok, možná … tady budu sedět, psát tvůj další narozeninový deníček, zatímco ty budeš vedle spinkat se svým bratříčkem nebo sestřičkou. Jen k tomu musíme ukecat tatínka ;-), takže to je zatím naše malé tajemnství :-).

Všechno nejlepší Jaroušku, tvoje máma

***Pelotonek:****

Andílek - Nicolka 2.1.2005, Lipník nad Beč. (Jana-1982)
***Anděla - Jaroušek 11.1.2006, Děčín (Lenka-1981)****
***Babulda - Tonik 29.9.2006, Trutnov (Zuzka-1980)******
Dalif - Vitek 25.10.2005, Zuzanka 17.4.2007, Brno,(1976)
Dasa 2 - Lukášek 23.1.2005, Valašské Meziříčí ( Dáša-1976)
Helena77 - Nikolka 12.7. 1995, Natálka 10.2. 2005, Třešť (1977)
Ikaika - Vítek 1.5.2005, Ondra 9.4.2003, Žďár (Ilča-1977)
Jedule - Anežka 27.8.2005,Toník 15.8.2007, Jičín (Jitka-1976)
Jituska - Barunka 28.4.2003, Vojtíšek 20.11.2005, Žďár (Jitka-1977)
Mamulinka -Eliška 14.10.2005, Třešť ( Péťa-1981)
Valli - Martínek 22.6.2005, Karolína 15.3.2007 Třebíč (Eva-1982)
*Violet - Matyáš 15.1.2005, Barunka 5.9.2007, Most (Denisa-1981)****

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 11.01.08 12:06

Jupí, prvníííííííííííííí

Jájo, ještě jednou, vše nej nej nej.
Ilča a kluci

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 11.01.08 12:10

Teda Jájo, ještě že neumíš psát, protože bys určitě tady hájil to, že být ukecanější než je tvoje maminka prostě nejde. :-)
Ale jinak to vypadá, že je všechno pravda a jsi moc šikovnej chlapík. A jinak, určitě budu tobě a mamce přát, ať se splní do roka to vaše tajné přání. A už se těším, až tě na nějakým srazíku zase uvidím, ale to budeš už zase starší a budeš toho umět mnohem víc.
 pa

 
andela  11.01.08 12:56

druhááááá :-DDDD

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 11.01.08 13:30

Náš milý Jájo,  

i my Sušíci Ti přejeme k Tvým 2.narozeninám pevné zdravíčko, spokojenost s rodičema (takže by sebou mohli hodit a vrhnout se Ti na toho sourozence ) a ať i Ty jim děláš jen samou radost, šikulo :-) Posíláme s Matým a Barčou kissáka :-))  

Díky ti, andělko, za deníček, tě nemít, už se ani nescházíme :-/  

Ad sraz - jak jsem řekla, loni, jedině na půli cesty :-)) A začnu se taky koukat po hotýlku nebo spíš penzionu. Jo- troufám si tvrdit, že nejsem jediná, u koho byste tu onu obálku s „drobnýma“ nenašly :-) Violet

 
katulinek
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 11.01.08 14:16

Ahoj, omlouvám se, že vám lezu do deníčku.
Jen se chci zeptat Jedule - podle data narození Anežky - nebylas v deníčku srpňátek 2005? Já jsem tenkrát žila s rodinkou ve Vídni, pak jsme se museli narychlo vrátit, neměli jsme tu net a pak jsem zjistila, že po srpňátkách se slehla zem:(
Tak kdyžtak hooodně dodatečně gratuluju k narození Anežky a teď i 2.potomka. My máme z toho srpna Štěpánka a teď do třetice říjnovou Klárku.
Ahoj Katka + Eliška, Štěpa a Klárka

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 11.01.08 14:44

Andělko-

Jájovi vše nej ke druhým narozeninkám už je to velkej chlap :o))) A to přeji Kopalíci

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 11.01.08 14:50

Ahojik,

Iko - já tenkrát byla z červenčátkama 2005 v hotelu PODLESÍ. Je to tam super to jen snad jako nabídka.

Jinak nevím jakou představu máš kde by to tak bylo nejlepší. Jen já když bych jela tak nevím jak se tam dostat jedině snad že mě tam hodí manžílek a buď tam semnou bude a nebo nás tam nechá a pak zase přijede.

Mějte se hezky Petra

 
babulda
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 11.01.08 16:24

ahoj holky,  

nejprve - jájovi vše nej a nej, úplně mě to dojalo jak je to pěkně napsáno!  

jinak dneska ještě rychle, za chvilku mi přijede kámoška, ale příště už napíšu víc o našem velkém stěhování :-)) mějte se moc pěkně! 

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 11.01.08 18:50

čus bus,
tak předně-
JAROUŠKU náš nejšikovnější,pře­jeme ti všechno nej nej k narozeninkám,ať jseš takovej šikulka pořád.ať ten velkej den hezky oslavíš a pst-i toho sourozence!
Andělko,krásnej dojímavej deníček,no je vidět,že máš kluka moc ráda:)achjo,to já bych ten výčet dovedností měla o dost kratší,zato o dost delší výčet lumpáren…
no a co my? ¨včera nic závratnýho,kla­sika,akorát večer jsem se proklínala,protože jsem usínala u telky a schválně jsem to překonala,abych mohla koukat na Hrdiny(na Primě-scifi to je moje).noa nějak jsem to přetáhla a do půl druhý nemohla zabrat.ráno jako lemra,no můžu si za to sama.
Děcka jsem vezla do školky já,pak s Vojtou na gyndu pro antiko injekci-schválně jsem se ptala doktora,jestli nevadí,že je beru druhej rok a že nemám menzes.Tak mi vysvětlil,že je naopak nezdravý mít menzes každej měsíc,že to oslabuje organismus,nehledě na úspory za vložky atak.tak mě uklidnil,děti nechci,tohle je pohodlný,tak co.
akorát potvůrky zdražili,ale furt je to dobrý-250,–na tři měsíce bez starostí.
Vojta byl v čekárně vzornej,takový to roztomilý dítko,co se na každýho usmívá a je sladký,tak jsem byla blažená,no přešlo ho to už ćestou dom-zuřil v autě a doma pokračoval.tak jsem se stavila k sousedce pro tříletýho malýho-ona je ráda,že si odpočne a VOjtík se zabaví a přestane se vztekat.
po O jsem vytuhla,odpoledne jela pro Báru a stavila se ke kadeřnici,tak mám zas na hlavě chvilku něco jako účes.
no a konečně jsem se byla domluvit na cvičení,co jsem dostala od Ježucha.je to v jednom hubnoucím studiu,a je to cvičení v podtlaku-chodí se na pásu a ten podtlak ničí tukový buňky.chodila na to kámoška a fakt jely cenťáky dolů.sice jsem si ještě připlatila,ale snad to bude stát za to.domluvila jsem se,že tam budu chodit dopoledne,kdy tam nejsou ženský a můžu i s Vojtíkem,tak mám radost.aspoň vytáhnu šunky z baráku i dopoledne:)
jo a mám paráda úlovek v sekoši-krásný mikiny na Vojtu-no,teda tak za půl roku na vojtu a dvě trička a gatě na kšeft.no ale-zas 400,–v prd..háji zeleném:(
DÁŠO,tak co,jak je marůdkovi?co doktorka?čekám,až napíšeš,jak jste na tom.achjo,člověk by nejradši ty nemoci dětí vzal na sebe.tak ať jste brzo z toho venku
VIOLET,s tím spaním po O-pochybuju,že by Vojta jen tak byl v klidu v pokojíku a četl si,kdyby nespal:(on holt má čertovský rohy,narozdíl od Matýho.a o tom nebudeme diskovat,Violet:):):)je to prďák,ten tvůj kluk:)  

IKO,srazík je super nápad,ale budou muset něco navrhnout holky-protože co vím o dobrejch místech,tak všechno tady u nás.  

DALIF,fuj,ten bacil je pěkná potvora!a jak se ho dá zbavit?to mateřský centrum ti závidím,to zní báječně-pohrát si a pak se ještě najíst a nevařit!závist veliká!u nás se teĎ MC předělává,bude až v únoru.
jinak s astamatem-já taky nevěděla,že to mám taky silný,doteď to tak nebylo.nějaký léky na to mám,ale když na mě jde ten záchvat,tak to moc nezabírá.koncem ledna jsem objednaná na alergo a na plicní,tak se pořádně dovyšetřím a zkusím s tím něco dělat.ale bohužel to něco jsou léky-a ty kortikoidy je svinstvo,zatěžuje to srdíčko,zvyšuje tlak,si nevyberu:(a ta nemocnice byla fakt humáč.
ten rozhovor s Vítkem mě dost pobavil:)Vojta takhle nepovídá,on si vystačí s jo a ne.Dneska běžel asi desetkrát,že máma bobo kakat,párkrát si uprdl a snažil se tlačit do nočníku,no výsledek-opět do slipů,čunče.a jak smrdí,to je síla.nevím,jak ho to naučit,snad se to poddá,časem.
papa Jitka      

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 11.01.08 20:02

ANDELKO:to je krasny!taky bych chtela takhle psat.super.
JAJOVI vse nejlepsi a hlavne brzo zadelano na toho sourozenecka:-)

PS:musim docist stary denicek.dnes jsem byla na zkousce teda nevim jestli to mam:-(ewa

 
helena77
Kecalka 266 příspěvků 11.01.08 22:56

Ahojky maminy,

tak už se tak konečně hlásím.Já vás teď nějak zanedbávám, ale nic se u nás neděje, tak ani pořádně nevím, co psát.
Ovšem přeci jen jedna novinka je a to, že si dnes tchánovci vzali Natku na noc.Zatím nevolali, tak snad je vše v pohodě.
Někdy příští týden, buď ve čtvrtek nebo v neděli, jede Roman do Holandska, tak si zase na chvíli od sebe odpočineme.
Natka už od února začne chodit do školky každý den na čtyři hodiny, už se na to začínám psychicky připravovat, moc se jí tam totiž nechce.Nedávno jsme jely na poštu a potkaly děti, akorád šly z vycházky zpět do školky.Byla to zrovna její třída, tak na ně koukala a říkala, že jsou to její děti a paní učitelky.Tak to tam snad zvládneme.
Taky mi volal švára, kdy teda nastoupím, že dá té, co je tam místo mě výpověď.Nakonec to ale vyřešili jinak.Místo abych se vrátila na své místo, tak půjdu do jiné kanceláře místo jedné paní, co půjde už do důchodu.Je to více administrativní místo, vyřizuje se korespondence, maily, navíc budu muset překládat, brr, mám pocit, že nic neumím a ničemu nerozumím.Budu ale sedět v teple na zadku a nebudu muset lítat do skladu a možná to bude jen na šest hodin, což by mi pro začátek, kvůli dětem, vůbec nevadilo.Ta paní, co je tam místo mně, by tedy zůstala tam kde je.No, doufám, že ještě nebudou nějaké změny.Už jen měsíc a něco a nastupuji do pracovního procesu.Někdy se mi moc nechce a někdy se naopak už mezi lidi těším.
Tak a už nevím, co dál, tak radši k vám.

Je to jako pohádka,    když se začne život děťátka.    Přinese lásku, radost i smích,    stane se pokladem rodičů svých.       Ať JÁJA má všeho dost,    v životě jen pro radost.    Zdraví, štěstí, veselosti,    jak v dětství, tak v dospělosti.       Rodičům ať radost dělá,    budoucnost ho čeká skvělá.    Celý život bez nesnází,    ať ho úspěch doprovází.

  • Jájo, přejeme Ti vše nejlepší k Tvým 2. narozeninám *

ANDĚLKO - ty nás tedy zásobuješ novými deníčky :o), musím tě opět pochválit i tento je krásný a od srdce, moc hezky se čte.Jinak koukám, že minulý víkend jste si užívali :o).A zážitek s busem taky dobrý.A kdy jdete zas k zubařce?To jsi si pěkně zaposilovala, když jsi nesla spícího Jáju domů.Copak čteš pěkného?

DÁŠÍ - co opar, už zmizel?To je pravda, že na něco je tvrdý spánek dobrý, ale na to čůrání zrovna ne.Neboj, však on si taky Luky zvykne v noci nečůrat, to přijde z ničeho nic.Natka už taky měla v noci dvakrát nehodu.Obyvák i Lukyho pokojík jsou parádní :o)Páni, to má kamarádka kluky šikovný, že si dělají úkoly sami a jsou poslušní, ale jak píšeš, jinak to asi nejde, když je často sama, to by se z toho zbláznila.Malému marůdkovi přejeme, ať se brzy uzdravý a tobě pevné nervy.

VALLI - a co vy, už jste zdraví?Zkoušku jsi určitě zvládla dobře.Tak Martínek je taková brepta, jo? :o).Dáváš tedy malého přes den spát nebo už ho necháváš, aby večer lépe usnul?Tak ty děláš doma takové přestavby, jo?A jak se vám ta „noclehárna“ v pokojíku osvědčila, dobrý?

JITUŠKO - teda to jsi si užila, hlavně že to nebyl zápal plic.No, ta jízda sanitkou, hlavně tedy to padání z lůžka, a pobyt na interně v těch otřesných podmínkách, to musela být síla.Doufejme, že když teď platíme jak mourovatí, že to bude v těch nemocnicích vidět, i když já tomu moc nevěřím.Chudák Barča, to pro ni musel být šok, když tak plakala.Malování prstovýma barvama muselo být parádní.Taky už jsme to zkoušely a byla to legrace.I když teda Naty pořád malovala jednu barvou, pořád si jí nabírala a Nika řvala, že jí vymaluje.U zubaře jste dopadli dobře, tak to je super.Taky koukám na Hrdiny, akorád doufám, že až půjdu do práce už je dávat nebudou, to bych pak ráno ani nevstala.

MAMULINKO - moc mě mrzí, že to opět nevyšlo, snad se brzy konečně zadaří.Eli je opravdu šikulka :o)

VIOLET - já před tebou smekám, že jsi se odvážila do Prahy.Já ještě ani sama nebyla v Jihlavě, jezdím jen „okružní kolečka“ po Třešti nebo jedu do Telče, toť zatím vše.To jste tedy čekaly na kyčlích dost dlouho, hrůza.Mrkla jsme na fotky a kuchyň vypadá moc hezky.Já dělala autoškolu v létě a taky jsem si říkala, že v zimě jezdit nebudu, ale nakonec prostě musím a jde to.Matý a zlobivý, to mi nějak nejde do kupy.

IKO - každá sleva dobrá, ne?Ale přeju, ať zítra vytočíte o hodně víc, pokud tedy pojedete zas k Béďovi na návštěvu.Páni, Ondra je úplný Casanova :o).Srazík by byl super, akorád 4 noci u mě, jakožto v té době pracující, nepřipadá v úvahu.Tip žádný bohužel nemám, ale určitě by to chtělo zamluvit něco co nejdříve.K Mudr. jsme nešly, neboť se to zlepšilo.Teď je nachcípaný Roman, tak kdoví jestli se to malé nevrátí.Doufám, že ne.

DALIF - to musel být Vítek pěkně unavený, že takto usnul.To asi byla jízda, viď?Snad vám další výtěr dopadne už dobře.Zkušenosti bohužel nemám, tak neporadím.Jinak koukám, že když Vítek nespí přes den, je to lepší kvůli spaní večer.Však ono se to nezblázní, když ve dne spát nebude.

Téda, to je hodin, ale napsala jsem tak nějak vše,c o jsem chtěla.
Užijte si víkend :o)
Dobrou noc

Helena, Nika a konečně u bábí spící Naty

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 11.01.08 23:43

hojas,

teda HELI- uz do prace, no snad to bude lepsi v teple a navic procvicis mozk. zavity ;)

JITUSKO- jsem koukala na fotky, a Tvoje deti jsou si taaaak podobny, nadhera.
jojo nejvic mi chutna, kdyz nemusim varit, no ono to MC je o ulici pod nama, takze jsme tam peceni-vareni.

VIOLET- kuchyn mate nadhernou - zavidim to misto, my mame takovou nudli uzkou (Dasa videla), ale uchytky na skrinkach mame dost podobny ;)

ANDELKO- nadherny kratky ale srdecny denicek, Jajovi vse nejnejnej a brzke zadelani sourozence ;)

dobrou D a spol

ps. dnes nesel V. spat pres den a ve 20h jsme meli klid, nadhera.

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 11.01.08 23:44

jo jen pozn. Vitek neusnul v buse ale v saline. ale to je jedno, nebyla nizkopodlazni tak­ze…

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 12.01.08 13:19

Ahojky,  

dětičky si spolu hrají a manžílek na chvilku odjel na betonárku nařezat poličky do naší nové skříně, co jsme koupili v té IKEE, tož jsem sem zaskákla dočíst vás… takhle děti miluju nejvíc, když jsou spolu, hodní… jsem slzu zamáčkla :-)
Dnes je to holky 6let, co jsme spolu s Lukym. Já bych na to dnes asi i zapomněla, ale hned ráno dorazil kolem 7.h do obýváku za námi Matý, takže mě vzbudilo, jak blbnou s Lukym, Luky si hned blahopřál, že to se mnou vydržel tak dlouho :-), pak vyhodil Matýho do pokojíčku, kde si vydržel sám hrát hodinu!!!, Barča celou dobu spala, tož co se mohlo dít, že :-D - jsem po rozcvičce. Matý tam pak chvilku něco povídal, já ani nevím co, protože jsem napůl spala, pak zase odběhl do pokojíku kreslit a my normálně s Lukym usnuli a spali až do 10h!!! Pak skočil Luky pro čerstvé pečivo, udělal snídani, já mezitím ustlala a nakojila a tak… bomba. Snad si den užijem.   Helčo -no jo, vždyť ty jdeš za chvilku do práce! To to letí, viď. A chystáš odpočinek od Romana, to máš na druhou stranu fajn, že vám to jednou za čas i prospěje :-)   dalif -podobné úchytky, jo - no byly mi sympatické. Chtěla jsem původně jiné, asi hezčí, ale na nich by bylo vidět, jak se na ně sahá, tož dosti nepraktické. My máme kuchyň jakoby taky nudli, ale vejde se tam vše, co jsme chtěli. A MC máte fakt fajn, já čekám ještě tak 14dní, až tu přestanou ty děsný rýmy a tak a razíme tady v MO taky, ještě jsem tam nebyla., tak jsem zvědavá.   mamuli -nemáš odkaz na to Podlesí? Nějak nemám čas to někde hledat …   Jituš -no jasný, že je Vojtík jiný než Matý, ale musím ti pochválit fotky, jde z nich normálně vidět, jak se děti mají rádi a že Vojtík jako andílek spíš jen vypadá :-))))  

Holčiny, já zas mizím, chci aspoň vyprat, než dojede Luky. Papapa, užijte si víkend! Violet

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 12.01.08 19:42

AHOJ holky,
tak jsem vas docetla,uf:-)

tak nejdriv neco od nas.nase nocleharna celkem jde,poprve jsme sli spat zaraz,ale to byl blkby napad,kaju rusilo martinkovov vrteni atd.tak ted jde kaja spat  a az spi tvrde,tak jde martinek.toho nekdy odpoledne davam,kdyz jsem treba unavena nebo potrebuju neco delat,u babicek chodi odpoledne spat,protze ty ho vecer daji sapt pak pozdeji,ale ja vecer jsem uz vycerpana a chci mit chvili klid,tak nejsem zvedava aby mi tady strasil do 10h.takze dnes jsem napr byli opet zase cely doma zavreni a nespal.a tatka s nim sel spat asi o pul7 a jako do dvou minut usnul,ale taky jsem mu predtim teda rekla,ze pokud nebude spat ,tak jde tatka hned pryc,nebo ze volam certy-on na to vzdy-mamko neee ja bojim blllll:-)certy ne!:-)
kdyz kaja spala,tak byl uplne hodny,hral si,hrali jsme si spolu a tak,a jakmile se kaja vzbudila ,tak ju furt pokousel nohama a delal kraviny a ona rvala,taky ji prejel autem prsty,pak ji je skripnul pod dvere atd.chudak,taky ji treba otocil z bricha na zada a ona se bouchnula do hlavy:-( jinak kaja je sikula-jako ma strojek ted porad a jako uz se krasne plazi,fakt indian hadr,pak se i s tim kramem otaci a uz si pekne vyhraje a u toho si pekne povida.
jinak martinek taky pekne mluvi,kazdy den cumim,co umi noveho a kde to treba vzal:-)akorat k me nelibosti umi taky pekne rict kurva(teda kuva).
kdyz se v patek vratil od babicky,tak mi zacal vypravet,ze tatka stavi dum a vypravel kdo tam bude bydlet,asi mu to rekla tchyne,ale fakt dobry ze pouzil nova slova,vcera zase rekl spfravne pad,ktery nerikal.
odesilam aby se mi to nevyplo.ewa

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 12.01.08 20:05

ježiš,violko,dnes je to 6 let od naší svatby s Honzou:)zrovna čekáme,až usnou děti,že dáme koupel,už chystá v kuchyni občerstvení.tak gratuluju a užijte si to večer,snad nebudeš za ostatní vybírat s…jenom ty,dneska se snad přidáme i my:)  

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 12.01.08 20:08

tak pokracuju.
takze martinek asi kdybychom nemeli kaju by byl celkem hodny chlapecek,ael tim zarlenim na sebe upozornuje a je z neho zlobivy chlapecekktery musi dostat,to je des ja na nej furt rvu a z toho me pak boli hlava,martin uznal-kdyz je hlidal par hodin,ze se divi,jak ja to vydrzim,ze by je prizabil:-)
jo jeste v patek jsme byli u dr.uz jsou pry zdravy,ale i tak mame porad vsichni doma trochu rymu:-(
jinak kaja ma 8,10kg a 75cm:-)

VIOLET:jsem se divala na fotky,mate to pekny.doma mam neco podobnyho,ale ne teda do U.do baraku uz chci neco jineho,asi taky neco jako napul „dreveny“aqle i mozna kombinaci s bilou.

DALIF:tak ty taky uz uspavas deti vecer brzo a vitek nespi odpoledne-krome salin:-)jinak tys to teprve ted dostala?to jako mezi vitkem a zuzkou jsi to nemela,to je zajimave!

HELI:tak ty uz za mesic valis do prace?ty brdo!jinak naty to urcite zvladne,pry jsou blbe prvni dny.martinek kdyz vidi deti,tak rika ze za nima chce do skolky,tak snad to pak bude u neho dobre:-)¨to mas fajn ze ta prace bude lepsi!

JITUSKO:teda vidim,ze to astma mas dost brutalni!posloucham pocasi a to je furt trebic,zdar-mlha-u nas je to ted furt,nic nevidis,inverze jak prase,a je to fatk,jak jsme byli lyzovaqt tak tam bylo nadherne!

DASO:tak co lukasek?uz je mu lip,co to bylo?

ANDELO:jeste jednou pochvala za denicek?kdy bude vyrocniMuz carkujes?:DDD
jinak kolik vazi jaja,zes ho nesla,mne teda staci nest martinka do schodu(nekdy)-ma skoro 14kg.jinak s tim busem-to bych teda se pos…a strachy.jo a zjistuju,ze ty ses 7.7.-to je tchan a a tvuj jara je 2.1. a to je muj svagr-pekne:-)

IKO:srazik -hm v kvetnu to je u mne zabity.ja bych mohla az po statnicich-takze az konec cervna.no a kdybychom to chteli uzposobit dasi tak jedine az bude mimi treba vetsi,ja bych vas chtela videt!!nenechame to zase az na leto nebo podzim?nebo ty a jitus uz jdete taky do prace?nebo jak to udelat?a kde myslis ze je tak pulka cesty??ja bych to udelala nekde blizko dalnice,aby to bylo pro kazdeho rychle:-)
jinak super ondras!to teda jsou dobre hlasky!a uz se zlepsil,takze to uz neni balunka,ale barunka?

babuldo:tak honem sem s novymi informacemi o tobe!

MAmuli:no my jsme to riskli,i kdyz n ikdo nema praci jistou a tak.manza nema zase nic extra,ja prd.ale pomahaji nam jeho rodice,bez nich bysme nemeli asi nic.

tak holky,decka mi dnes uz davno spi:-)kaja od6h,martinek od pul7,tak jdeme cumet na bednu!
treba i violet udelame telocvik:-)
valli,M+K

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 12.01.08 20:19

ahojky,

Tak zase nakukuji.(KOUKÁM že v peletonku už nejsem-nojo má docházka je mizerná až strašná:-(( )

neni ted čas jsem vetšinu času venku já zapínám pc až večer..a dočítat vás v tom se ztrácím.

jeste ke všemu mě nejspš čeká operace gyn.beru ted atb.pak profouknutí vejcovodu a když to nezabere tak odejmutí vejcovodu levého..

v Po jdeme s Kubíčkemna Neu na CT kvuli tomu podezření a nálezu na EEG na EP..(tak držte palešky-at tam nic neni)

takže si ted taky užíváme..jinak jsem stále zdravý(teda až na me gyn.problémy)stale řadíme a zaroven sme andilci..

dnešní foto jak pomáhal uklizet dříví http://www.baby-cafe.cz/…Dk%20004.jpg

a zde zbytek fotečke ze solné jeskyně apod.  http://ruzza.rajce.idnes.cz/

Ruza a Kubis (zitra 19měsíců)

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 12.01.08 21:01

cau,

VIOLET- teda i uzivas TYTYTY, co zbyde na nas ostatni
a nestydata JITUSKA se pridava …

ad http://hotelpodlesi.cz/ - my tam meli sraz dubnatek, jsem psala IKaice, ze bysme se stavili,ale nejak to nevyslo. Ja osobne byla hotelem HODNE zklamana, za moc penez malo muziky ! Ubytovani odpovidalo pionyrskemu taboru ci tak necemu, rozvrzany gauc-postel, nedovirajici dvere od WC-napuchrely ci co, koupelka-sprcha bez spodku, se cek bal stoupnout dovnitr- takovy vojensky to bylo. Za salonek jsme museli extra platit, kdo chtel do studenyho bazenu taktez.Ti co byli ubytovani v hlavni budove to meli trosku lepsi, ale my co byli v te budove vedle- kde byl i ten bazen - teda ja videla jen dvere s napisem Bazen ;( tak tam to bylo otresny.

vic pozdejc, Vitek jeste nespi, pac usnul na 10min. v aute ;(

D

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 12.01.08 21:03

VALLI- mezi Vitkem a Zuzkou jsem to mela 2× ale dost slabe. ;)

D

 
andela  13.01.08 21:12

Ahoja ženušky :-)

A víkend zas v tahu co :-). Děkujeme za přáníčka :-). Ách jo, tak už doma fakt nemám miminko, co já si počnu to nevim :-) (zadělám na druhý že ;-) ) . To je hrůza, vždyť jsem první narozeninovej deníček psala nedávno … hm hm …
Ale oslavili jsme to myslím fajnově :-). Jája šel pěkně spinkat asi v půl 1, a já honem ještě vytřela a poklízela „zbytky“ co jsem nestila, připravovala stůl, ještě jsme s járou otočili gauč aby nám nepřekážel (bo byl otočen a kus čuměl jako do cesty z obyváku do kuchyně) kvůli roztaženému stolu. No a když jsem po 2 hod šla pro další židle tak se milášek probudil. Tak jsem ani nestihla nafouknout balonky aby měl jako překvápko, takže jsme nafukovali spolu. Pak dorazila ségra s přítelem a naši. No a Jája byl hned celej hin že přijela Ietka, pája a babička machačová a dědeček machač :-D. A hned je honil na hraní. Tak došli i tchánovci se synovcem, a Jája byl v sedmým ebi. S járou jsme vytáhli dort, nainstalovali svíčky a jára dal dortík před jáju . No a než jsme se nadechli tak to jája sfoukl a bylo po ptákách :-D. Tak jsem je musela ještě 2 krát zapálit, aby jsme měli nějaký foto s hořícíma svíčkama a sfouknutím :-D. Dokonce si Jája i kousek dortíku dal, tedy spíš ožíral ty jako cukrový kytičky a dělící čáru na silnici z bílé čokošky :-D.My si dali kafčo a dort, a pak ségra uklidila jáju do ložnice a my pronesli traktor s vlekem a museli jsme ho přikrýt kusem látky, bo nic jiného nebylo no … a jája přišel a co to tady máme? Co to je? Tak to odkryl … no měl z traktoru radost, tedy hlavně z bagrovací lžíce v předu, takže teď pořád nakládá balonky :-D. Docela i dosahne na šlapky ale asi ještě chvilku potrvá než zjistí jak zabrat aby jel. Tak děvčata, teď už doma nemáme fakt místo :-P. Jo a taky jája pil šampáňo :-D. Tedy pak tomu stejně říkal limonádka, ale to je fuk :-P. Dokonce si porád ťukal se synovcem a řikal mu bumbej míro, napi se míro :-D. Bejt to alko tak jsou pod parou raz dva :-P.
My jsme si taky popili, kluci pivo my holky víno, jen chudák Ivetka nemohla, bo musela řídit. V 8 večer se to rozprchlo všechno dom a byl klid. Jája šel spát v 9, a spinkal až do rána.

Jsem mu v postýlce oddělala postranici, takže si může do postýlky vlézt i vylézt pohodlně, a včera i dneska v noci přišel za mnou do pelechu sám :-D. Teda včera mě volal, tak jsem mu řekla ať jde za mnou tak šel, a dneska šel sám .. jsem procitla když stál u mě u postele, tak jsem jen nadzvedla deku, on ke mě vlezl a nevím o světě :-D.A dokonce se mu bych řekla v postýlce takhle víc líbí, že ani třeba odpol neprotestuje a spí tamm.

Včera dopol jsme byli ještě pěšky ve městě, járovi zaplatit složenku a koupit nějakou drobnost v hypernově. Tak tam jája šlapal statečně, ale zpátky to bylo horší. tak jsem ho vždycky jen kousek nesla a pak zas šel sám. Ale jináč to fakt není na moje nervy neustále ho přesvědčovat aby šel, aby šel za ruku, atp :-/. No není to s kočárem jednodušší? :-P
No a dneska popošel kousek od baráku a už maminko na uku. Tak se ho ptám jestli má nožičky a on nééé. :-D. Tak jsem mu říkala jestli vezme on maminku na ruku, tak neprv že jo a pak si to rozmyslel a že ne a šlapal dál. No je to syčák … doma celej den lítat to jo, ale po venku když má jít kam já chci to nee :-P.

No jo, za chvíli tu mám tatu … chce po mě zas ostříhat, chjo … votrava jeden ;-), tak budu asi muset, bo chtěl už loni :-D.
Komenty jsem prolítla, tak toho moc nevím, ale toho že se u Suchých a Kadleců souloží o sto péro to mi neuniklo .. a já zas nic sakra! Holky že se nestydíte .. aspoň to tu nepište … jak si myslíte že je pak šloveku kterej naposled souložil loni? No .. to je nespravedlnost ;-) :-D :-D

Andělka a Jája 2r

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 14.01.08 17:24

Ahojky dámy.

Tak vítám po víkendu. ten u nás taky tak nějak moc utekl, v sobotu se bylo u Bédi přes 2 hodiny, no slevy vytočená nic moc, ale i 20% dobrých. Točilo se celkem 4 a normálně 2× to bylo o jedno od 100%. No co, třeba vyhrajem aspoň toho golfa, autíčko. Takže na bazén už je snad vše dokoupena a chybí jen dodělat a pak teda ještě  to léto, se už těším. Sice furt chvi aby konečně napadlo plno sněhu, protože Standa plánuje dovolenou a že odjedem na chatu. Já se těším, krb, pohodička, koukat jen na děti z chaty, hezky z teplíčka jak si hrajou......
No a po obědě se jelo k mamce, dojel tam brácha s rodinnou, tak posedět a popít, no děvčátka řeknu vám, normálně jsem se picla, že mě nebylo nějak fajn, ale jak švagrovka, že blinkala jak o život jsem naštěstí nedopadal. Domů jsme dojeli v 9 večer a jak jsem kluky převlíkla, tak jsem hned lehla s nima do pelechu. Ráno zase hned od 7.45 jsem jak pošuk lítala s klukama v tělocvičně, ale aspoň jsme hezky střízlivěla:-)
Odpoledne pro změnu oni k nám na návštěvu a víkend v pr.........

Dneska jsme objížděli obchody, aby se nakoupily nějaký boxy na hračky, není už do čeho dávat lego a kolejnice, tak konečně se to už zase dá v pokoji trošku porovnat. Odpoledne jsme s Vítkem šly pro Ondru do školky a zůstaly si tam hodinku hrát, Vítek byl nadšenej, domů se mu nechtělo, já si pěkně zdrbla s učitelkou. Probrala jsem s ní zápis do školky s Vítkem, začíná mě totiž vrtat hlavou práce, jako jak a co vlastně se mnou bude, od kdy a tak. No v květnu se hypernovy prostě nevracím, nejradši bych Vítka dala do školky od září na ty 4 hodiny denně, nechala si mateřskou a našla nějakou malou brigádku, ale nevím. Kdo ví jak to bude s místem ve školce, jestli prý Vítka vezmou, když nebudu mít práci, kruci, sejří mě to. Když bych ho dala do školky až od ledna, když bude mít ty 3,5 roku, tak stejně musím platit aby drželi místo. Ale do hypru se mě vracet nechce, takže to necháme to koňovi, ten má větší hlavu. :-) 

ANDĚLKO - tak oslava se zadařila, tak faj. No a jak ten sourozenec, nebyl náhodou už Jára při chuti?. :-)

RŮŽO - držím palec, ať všechno dopadne dobře, tobě i Kubulovi

BABULDO - tak vítek zpět a těšíme se na info o stěhování a jak se vám vlastně žije v novém.

SEXUÁLNÍ MAŠINO - No ano, Violko, je to na tebe.:-) teda, užíváš si, jen co je pravda. No ale když je co slavit

HELO - tak jak bylo v noci bez Natky, pohodička, co. jen houšť, jen houšť. No a Roman ti zase odjíždí, tak si dáchneš ještě víc. Tak užívej posledních chvil kdy máš Natku doma, se školkou to bude strašná změna, já se na to na jednu stranu vůbec netěším.

Ach jo, kouzelná školka skončila a já prý musím jít stavět kolejnice, nějak se mě nechce, ale sedím u netu už skoro hodinu, tak si jdu zase hrát na hodnou maminku.
mějte se a pa

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 14.01.08 17:31

Čaues holky,  

tak je zas po víkendu, děsně rychle mi utekl :-( ALe už se blíží další, tak nač naříkat, že :-)
Sobota byla v duchu pohody, menších pracovních úprav bytečku a krom pěkného rána i večera a noci :-))
A včera jsme se váleli do 11h v posteli a blbli, pak udělal Luky snídani, oblíkli jsme se a vyrazili na procházku spojenou s nákupem něčeho malého a kytičky Lukyho babičce k narozkám, co měla v sobotu. Bylo tááák hnusně, až šla na mě depka, hnusná mléčná mlha, do toho pidideštík a prostě blivajz.
U babičky byla i tchýně, na což jsem byla připravená, tak to šlo a dorazila na chvilku i Lukyho teta, co bydlí o barák vedle, no, aspoň jsem se nemusela bavit jen s L.mámou. Pobyli jsme tam asi hodinu a půl, pojedli dobroty a šli pomalu domů, to už máme jen z kopečka, tak se šlo podstatně lépe :-)
Dnes jsem ráno vyrazila autem na větší nákup a pak už rovnou domů, se mi nechtělo ani s kočárkem, když je tak hnusně a myslela jsem, že budu vařit, ale kdepak, prala jsem a žehlila, takže Luky dojí kotletu, co nám dala včera domů babička a hotovo, my máme polívku.   andělko- tak paráda, Jája musel být kouzelný při sundavání hadru z dárku, musel být větší než on, ne? :-) Se těším na fotky :-)   Růžo -tož ať ta neurologie dopadne na výbornou, není to sranda, viď…  Z peletonku jsi „vypadla“, páč sice dáváš tak nějak pravidelně odkazy na fotky, ale z toho jaksi moc netušíme, jak že se máte a tak … ale můžeš tam zas být, kdybys o to stála :-))   dalif -no neboj, teď mám po tělocviku, páč dorazila „nezvaná návštěva“, tož máme týden útrum :-((( To snad ale přežijem :-)))   Jituš -to je bomba, taky spolu 6let, jo- sice už jako manželé, ale je hezký, že jsme se tak trefili :-)) A co, jakej byl výroční večer? :-))  

Holky, zatím vše, nějak už netuším, co jsem komu chtěla… mějte se fajn!   Violet s Matým a Barunkou

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 14.01.08 19:58

Brej večír přeji,

Tak pánove šli spinkat- už v 19h ..
Tatka tenhle týden chodí do práce na 4h tak si chodí lehnout taky brzo..

Dnešek-tak málem jsme vyšetření zaspali ponevadž Kuba se vzbudil v půl sedmé měl žízen,tak jsem si ho vzala do pelišku a sebe jsem nadopovala práškem,pač mi šíleně bolelo břicho a obá jsme zazdili..
Vyšetření v 9:3Oh a my se v 9h vzbudili takže to byl šupec oblíkání za běhu ješte cestou k autu-naštěští jsme šli do Privamedu,který máme kousek.

Vyšetření-no katastrofa i přešto,že to bylo jen do kruhu tak ze začátku udržet Kubulu ležet -nadlidský výkon,a ta šilené přijemná pani sestřička ,která mi řekla-maminko pokud si ho neuklidnitě budu ho muset přivázat(jako někde v blázinci nejspíš)…pak už se Kubino vyvztekal a zjistil,že mě nepřepere tak se uklidnil..
výsledky budou ve středu,ale mám takový divný pocit-když sem pohledem zabrousila na dr.který stál u toho monitoru a koukal na něj z povzvedlým obočím a rukou si tukajicí na bradu a něco zapisujicí na otázku-jak to dopadlo -se nevyjádřil a řekl,že pro výsledky ve středu …(ty mě bude předávat on)

Violet-já vím moc nestihám,zvládla jsem svou zavislost na pc natolik,že PC opradu zapinám až večer když malej spinká a dočítat vás je někdy nadlidský výkon..občas nakukuji,ale vy už máte rozjeté téma tak se mi nechce do něj skákat..

Sexuální mašina -dobrá přezdívká :-))))))))

Ruza  a Kubísek (17m a 1den)

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 14.01.08 21:18

Achoooj,
tak opět po víkendu,co.no letí to nějak podezřele rychle,hlavně ten poslední rok mateřský:(
Sobotu jsme strávili odpoledne u našich,já jsem u nich moc ráda,protože jsou z děcek nadšený a krásně si s nima vyhrajou.no táta je nadšenej ještě z Honzy,že má parťáka na frťánek a vínečko,vždycky pak dom řídím já..večer jsme si oslavili naše výročí svatby,tak nějak klasicky.
Ale Honza mě mile překvapil,když jsem se cachtala ve vaně,tak nachystal „stůl hojnosti“-prostě klasickou přežíračku,nakoupil všechno,co mám ráda,pustili jsme si filmeček,s malou ehm přestávečkou(su­per:).akorát jsme si říkali,jak se opijem a jak budem dlouho vzhůru a začli jsme usínat oba v deset,tak jsme to nelámali přes koleno a šli spát brzo.
Ráno nám naskákali do postele raraši,tyhle rána prostě miluju,když se válíme v posteli,děláme kraviny a muchlujem se.Honza uvařil obídek,já jsem si hrála s dětma a poklidila trochu-nekonečnej proces,no a odpoledne jsme šli na švagrovu oslavu narozek.teda já nevím,mě ta strana od Honzy přijdou takový suchaři.jsou príma,hezky se s nima povídá,ale moc se teda nezasměju.děcka řádily jak koně,no snědly se jednotlamky,ani se nic moc nepopilo a radši jsme brzo vypadli.ještě na prochajdu a domů.vzali jsme si od švagrový promítačku s filmama-takovou tu Diax,jak se tam dají filmy a ručně se přetáčí a vykládá k tomu pohádka.no děcka jsou nadšený,promítáme každej večer.Hlavně jsem mrtvá z Honzy-to jsou pohádky po něm,on je ještě některý zná zpaměti a tak je z toho natěšenej snad víc než děti:)
Večer jsem si šla podrbnout s kámoškou,už chuděra úderničí v práci,tak nám huby jely,no vyslopaly jsme každá sedmičku vína,tak mě trochu bolela ráno šíša.měla jsem jít v pondělí ráno na odběry krve na alergo,ale zbaběle půjdu až zítra-kdoví,co by mi v tom alkoholu v žilách odhalili:)
dneska jsem to i tak měla nabitý,ráno s Bárou do školky,pak vařit-zahájila jsem novej stravovací režim,tak jsem dělala naprosto vynikající brokolicový karboše,mňamka.a brzo spát,protože v jednu byl Vojta objednanej na očkování.tak jsem ho chudáka vzbudila,dorazíme tam-a tam plná čekárna.přišli jsme na řadu po půl druhý,Vojta byl statečnej.akorát se bojím reakce-za týden teploty.
Pak do DVD půjčovny,vrátit filmy,do Zdravěnky pro nákup zdravé výživy,pro Báru do školky,na kopec ven,doma s dětma,a do cvičení.je to kolotoč…
VALLI,se spaním to děláme taky tak-nejdřív jde spát Vojta,tak v půl osmý,když usne,jde teprve Bára,dělaj tam jinak koniny.ne vždycky,někdy je Bára unavená,to se pak otočí a provokatéra si nevšímá.musím se přiznat,že když jsem četla,jak malej trápí Káju,tak mě jí bylo celkem líto…asi pořád Marťas žárlí a nesrovnal se s tím,nám tohle dělala Bára prvních 14dní,pak už ne.Na oba nám celkem funguje,když vzbudíme soucit s tím druhým-Báro,podívej jak Vojtík pláče,jak ho to bolelo,to ti ho není líto?podívej ty slzičky,jak se trápí,on si teď myslí,že ho nemáš ráda,pohlaď ho,ať ví,že to nebylo schválně.většinou to končí sourozeneckým mazlením:)
jo ajinak,aby sis nemyslela,občas mám pocit,že taky jen řvu.ale ťuťuk,teď musím říct,že až na výpadky jsou oba strašně zlatý.
a dík za účast,ta inverze mi nedělá dobře,ale daleko horší je pro mě vítr.ale byla jsem cvičit a zvládla jsem to krásně,tak se to asi lepší.  

RUZO,teda,to jsou zprávy:(pak napiš,jak to Kubovi dopadlo.a držím obě palečky!teda,to vyšetření je děs,taky by mohli mít jinej přístup,když je tam vystrašená mamča.a co mu vlastně vyšetřujou?na co má podezření?  

DALIF,s tou nestydatou Jitus jsi mě rozesmála,fakt:)a to já se stydím,zá:,–(ně potmě,kor teď,když jsem opět špekáček..  

ANDĚLKO,tak se oslava podařila na jedničku,to je skvělý.hlavně že Jája byl nadšenej,že vás má takhle pokupě.  

VIOLET,tak jste pěkně oslavili,no my teď  slavíme tak nějak furt něco-příští týden b rácha 25let,za 14dní babička 75let,to bude mejdan století,se toho děsim.
taky máte válecí rána?já jsem tak ráda,že mě nikdo do ničeho nenutí,ať jdu něco dělat.a z počasí mám taky deprése,už mě to nebaví,se těšim na sluníčko jak malá.  

tak jo,jdu na housíka,jsem šikulka,už mám obr hromadu vyžehlenou.
tak brou,Jituš        

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 15.01.08 19:08

AHOJKY,

tak jsme si dnes hrali doma a martinek si zapinal krtka nebo teletubies,mame krtka,kde je 8dilu a jako  martinek je fakt srandovni,rika mi ktery dil mu mam zapnout,ale ne jakoze-mami krtka a rybku a tak.ale mami krtek vaří,krtek maluje a tak,z kazdyho dilu si neco pamatuje,ale ja to zase znam jen podle nazvu,takze furt hledam a tapam,ktery je to dil a on pak nastvane jde k menu a ukaze prstem na obrazek:-)a dela horzne chytryho:-)dnes byl celkem hodny,akorat na prochazce venku chtel jit furt vedle „tety“ a utikal vsude mozne az musel dostat na prdel,pak asi 3× spadl do kaluze,ze mu to ukloizlo a nekolikrat prosel hluboky kaluze,takze kalhoty mel a rukavice mel zmaceny durch.no nastesti ne uplne.boty byly drahe a nastesti vydrzely i 10cm hluboke kaluze!mel sucho!

jinak taky vam musim napsat,ze kajinka se zacina vztekat,je to srandovni,proste treba ji neco nejde nebo kdyz se bouchne,tak zacne divoce machat nohama-vztejkavym zpusobem a rve u toho:-)no dnes jsem ji sundala pred koupanim stojek,aby zkusila plazenia otaceni i bez,no a asi je to tezsi,rptoize s tim strojkem to jde tezko a tajkhle lehko a porad s emlati do hlavy nebo se pretoci jen tak kdyz ani nechce,tak to neceka a bum a pak cuci na me a zacne rvat,jo a nebo kdyz ji martinek vezme hracku,tak zacne jaoby zalovat-podiva se na me a spusti rev:-)kdyz ji neco zakazu,prvne cumi,pousmeje se,pak ji to reknu znovu NE a ona spusti litostivy rev.no sranda je s nima.
jo taky dnesni zazitek,martinek hrozne rad dela „tolo,tolo mlynsky“toci se dokola jak blbej a pak pada.no a dnes brutalne spadnul na hranu do hlavy,ja jsem se lekla a zacala bulet,aby to nedelal,aby se mu neco nestalo,tak prestal.

JITUSKO:no martinek jako chvili je hodny,chce se mazlit a pak na me mrkne co na to rikam a asi aby neco predvedl,tak ji treba vic zataha za ruku nebo tak neco.ale jako kdyz jsem se tuhle ptala koho ma rad,tak prvni rekl kaju:-)
jinak vidim,ze pekne chlastate:-))teda ty se nezdas:-)ja vypit 7 vina tak jsem out jeste dalsi dva dny:-)

VIOLET:takze tyden mas pauzu a jako beru si to na starost ja,prootze uz u nas byla hadka,jakoze nic neni!:-)

RUZO:tak at maste dobre vysledky!

IKO:tak bude v lete bazenek,jo?ze bychom zajeli na koupacku?:-)
o praci take uvazuji,chtela jsem ted v lednu obihat skoly,ale nestiham!

tak co jeste?uz ani nevim.mejte se.

jo predem VIOLET:MATYSKOVI vse nejlepsi a at je porad hodny zalticko!

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 15.01.08 19:33

Ahoja.

Tak jsem měla bejt odjetá ve městě u mamky, ale překvapi Vítek. Po obědě se vzbudil mírně pokaděnej, pak to během 10 minut zvládl asi ještě 5×, když jsem dojela ze školky a měla zbalenej batoh, protože jsem slíbila že pojedem vlakem, tak ještě začal blinkat. :-( No popíjí pomalu colu se smektou, dostal uhlí na sranděru, odpoledne spal skoro fur, mezi tím jen blinkal a teď zase spí. Před chvilkou jsem douklidila poblinkanej obývák, peru za odpoledne 2 pračku, postel jsem převlíkala už 3×. No děs.
Snad to bude zítra lepší a nebudem muset k doktorce. Akorát mám zítra doma teda i Ondru, protože v domnění, že budem u babičky je odhlášenej ze školky.

Jinak VALLI - že je to strašně fajn mít 2 děti, je to takový veselejší. martínek je kolík, jen co je pravda.

VILOKO - taky přeju Matýskovi k narozeninám všechno to nej nej nej.
Tak pa.

 
babulda
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 15.01.08 19:57

ahoj holky,  

chtěla jsem jen pozdravit, nějak mi moc nejde psát ani číst, máme rodinné starosti a jsem celá rozhozená, tak jsem chtěla jen pozdravit a říct, že těším až si s váme normálně pokecám, snad na mě nezapomenete

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 15.01.08 20:24

Ahoj holky,
omlouvám se, nemohla jsem se ozvat, v pátek jsme nakonec skončili v nemocnici. Dnes nás pustili… víc zítra jdu padnout k Ordinaci - teda mezitím ještě pověsit 3 pračku, jsem úplně grogy.
neodpustím si jen :
Andělo - Jájo, vše nejlepší k tvým krásným narozeninám!!!!! Hlavně zdravíčko, brzy sourozence :-))))  

Violko, Matý, taky vše nej k narozeninám, zdravíčko, štěstíčko, maminka ať nezlobí a pěkně se starej o sestřičku!!!!  

zatím pa Dáša

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 15.01.08 21:07

Ahoj,
Matý,přejeme ti všechno nej-nejlepší rodiče,nejlpeší ségru,nejlepší hračky,nej byteček,zkrátka ať jsi zdravej a spokojenej kluk!
Hezky to oslavte.
Dášo,proboha,co se stalo?snad už jste dobrý,teda,to bych neřekla,že takhle dopadnete:(no hlavně že jste doma.tak napiš,jo?
 Jitka

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 15.01.08 23:15

ahojky,

dnešní gynda no zase síla..

ješte se tam objevila na pravém vaječníku velka cysta a krvácení není MS nybrž nějaké prosakovaní,které může zrovna právě dělat ta cysta,takže ted musím dobrat plato a po MS naklusat a bude se rozhodovat co a jak,(cca 14dní).

jo tady jedná masařščí fotečka :-))

http://www.baby-cafe.cz/…ch%20010.jpg

Jituško-podezření na EP na EEG se ukazala- zvýšená pohotovost…

tak doufám,že zitra bude vše ok..ale pořad si říkam i kdyby to byla EP tak já jí mam take a nějake velike zachvaty sem nikdy neměla a žít se stím dá..

Ruza a Kubise(19m a 3dny)

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 16.01.08 08:14

teda tak cumim co je to za komentare!
IKO:at je vitek brzo fit,
DASO:proboha co se stalo?
VIOLET:jsem jako mysllea ze je vcera pondeli a tak jsem prala dopredu  a ted zjistim,ze uz 15.bylo vcera a rikam si,hm ze by nikdo nepral a ja byla az vecer prvni,to je divne,mrknu jestli vubec ma maty ty narozeniny a ono jo!TAK VSE NEJLEPSI!:-)

BABULDO:tak at je brzo vse v poradku!

RUZO:teda snad nebudes muset na operaci!

martinek jde dnes k mamce.

jinak musim vam neco naspat.jako minuly tyden jsem mela MS,predtim jsem brala platicko prasku,ale nekolikrat se mi stalo ze jsem ho zapomnela a brala treba az rano druhy den a tak.no dobry,delala jsem si test a nic,pak byla normalni MS,ted uz beru 5. prasek a dnes jsem zacala neco jako krvacet nebo spinit,nevite CO TO MUZE BYT??boli me bricho.dr.je tam az v 11h.

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 16.01.08 11:25

AHOJKY,

valli-tak já neporadím,sice sem v gyndd zběhlá ,ale sama se ted potýkám z dost problémama takže už jsem z toho na makovici…ale muže to byt tim jak si občas vynechala prášek tak nefunguje HA tak jak by měla,ale nejlépe ti polradí tvuj či tvá gyn…

Ruzza

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 16.01.08 12:37

ciao,

Zuza v noci hicovala a rano mela po odectu 39,5 st, chuderka moje mala, takze zadne cviceni, na kt. jsem se tesila a mela nachystany jidlo pro decka, ze zustanem pres poledne ve meste. Uspavani v postylce pres den nicmoc, ale paralen.cipek zabral, uz neni tak horka a uplakana, dopol.jsem chvilku nosila v satku a vcera odpol. tez, prisla mi uz takova namekko.
No snad ok. v kuchyni borcus- holt deti jedli, koupelku bych uz taky mohla umyt, no uvidime.
Vitkovi doma uz hrabe, odpol. MUSIME ven.

doctu pozdejc, uz Zuzka knoura a V. je potichu / kdovico dela/

D

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 16.01.08 13:02

čaute.
Tak vám řeknu, že ještě že už s těmahle blicíma aferkama máme zkušenosti a nezazmatkovala jsem. V noci Vítek nepočítaně blinkal a Xx si prdnul do slipů. Měl v noci 39 teplotu, dopoledne 38,4 a te´d to vypadá že se z toho vyspí. Jinak coca-cola zabírá, smectu vypil taky v pohodě, lacidofil polyká a dneska už vypadá o hodně líp, že jsem ani nevolala k dokorce. Stejně by nic jinýho neporadila a nebo nás hnala do špitálu no a to mám už zkušeno s Ondrou, takže děkuji nechci.
Dneska ještě Vítek nic nejedl, včera vlastně taky nic moc, tak pak dostane kousek rohlíku a doufám že zítra bude jako by mu nic nebylo.

VALLI - to mě u tebe připomíná něco jako jsem měla já po Vítkovi, prostě se mě hormony asi zbláznily, nevyhovovala mi žádná antiko, musela jsem i vy:,–(it na nějakou dobu a stejně jsem krámy dostávala jak se jim zachtělo, klidně uprostřed prášků. te´d musím zaklepat, ale co beru regulon tak je to asi 5m. v pohodě.

DALIF - tak si taky užíváš se Zuzkou, prcina malinká. Tak ať je brzo líp.

DÁŠO - no jo, no vidíš, ty ses vlastně v deníčku tomhle neukázala, ani jsem to nějak nepostřehla, tak promiň a jsem zvědavá na info, co vám teda nakonec bylo a jak hlavně je teď.

RŮŽO - taky přeju ať je to zdravotně už všechno OK. No a dneska měly být ty výsledky, ne?

Zatím končím, tak se mějte a třeba zase večer, nebo zítra. Stejně jsme zavřený doma, tak se nějak nudím…i když včera bylo docela akční odpoledne:-)

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 16.01.08 13:13

cauky,tak uz jsem konecne doma.
jsem jela pro vajicka k babicce,ktere zitra mame vezt do brna tete(pri ceste).pak jsem jela nakoupit,pak martinka hodit k mamce na hlidani.pak zase pres cele mesto k gyndr.tak ten me vysetril a pry zanet to neni,to by me neco bolelo,takze je to pry hormonama,mam jich malo,tak mi k antiko pridal jeste neco,nez doberu tyto,abych pry nevyhodila prasky jen tak z okna(za plno penez) no a pak si mam prijit opet pro novou antiko s jinou davkou hormonu:-(jako to furt menim,ze nakonec se na to vyseru a pak budu tehotna,ne?

tak ted se naspeeduju-prvne si dam kafe,pak mam nejakej hajlz z lekarny na uceni a jdu na toi,doufam,ze kaja bude chrnet.paaaaa

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 16.01.08 17:15

Ahojte holky,  

díky za přání k narozkám. Slavit je budem až v sobotu, to bude hukot, jsem zvědavá, jak se sem všichni vejdem :-)
Včera jsem byla s dětma u doktorky - Barču čekala druhá dávka očkování a Matýskovi udělala dr. rovnou preventivní tříletou prohlídku, abych tam nemusela za pár dní znovu. Holky, to vám byla prča s Matým, když měl spolupracovat se sestřičkou při zkoušce zraku a sluchu … to se nedá ani popsat, ty jeho hlášky. Samozřejmě jsme byli pochváleni, jak vůbec nemarodíme, ATB jsme ještě nezažili (ťuk ťuk !!!), jak hezky mluvíme a prostě z něj byla dr. adšená.
Barunka chudinka brečela, že chce být jen u mě, u píchance to byl fakt řev, ale hned po něm ticho, vykulená očka a smích… už má 6kg :-)
Luky zdrhl včera z práce, aby byl s námi odpol. doma, když byly ty narozky, dali jsme si všichni jen zákusky (já rovnou 3, když stále ne a ne přibrat :stydícísesmajlík: ) - IKO- jak jsi to udělala, přibrat za Vánoce 4kg?? - a udělali si hezký zbytek dne.
Dneska jsem ještě byla v Chomutově za mamkou v práci ukázat dětičky a na kávu, pak do krámu vybrat Matýmu ještě nějaký menší dárek a pak domů uklízet a vařit, zítra jdu dopol. k Vendy na kávu, to zas přijdem až odpol., tak ať máme co jíst. Máme stejně staré kluky a ona se konečně přiznala, že je na cestě druhé mimi (je v 10.tt), tož se těším na další mimi, to už v srpnu bude Barča zase veliká :-)
Tož tolik u nás, mají přijít na odečty tepla, tak končím, jdu si zadělat na karbanátky.
Konkrétní tedy budu až jindy, tak se nezlobte.
Jen Dášo -tééda, dobře, že už jste tedy doma. Písni, co a jak bylo a snad už je Luky dobrý?   Violet s Matým 3r+1d a vztekající se Barčou 4m+11d  

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 16.01.08 18:53

Ahoj holky,
tak snad stihnu něco napsat, Luky začne asi za chvilku otravovat a ještě přijdou naši…tak co stihnu, zbytek kdyžtak večer.
No v pátek ráno jsme šli k dr,asi mě osvítilo nebo nevím, prostě měl sice jen rýmu a teplotu, ale ta byla 39 , po brufenu vždy padla, ale pak zase vyletěla na 39. Nehledě na to, že Luky byl takový divný, prostě jindy skáče i s teplotou a teď byl protivka . Nebyla jse schopná ani uvařit - ještě večer jsem dělala brambory na véču, protože měl jen za celý den jogurt a rohlík se šunkou - dopoledne 1× zvracel.A taky (asi opět osvícení) ještě krůtí guláš a polívku - jsem si říkala, že asi nestihnu uvařit, jestli nebudu sedět celé dopoledne u dr.
Noc příšerná, Luky pak v 5,30 vstával, tak jsem se osprchovala, počkala až zabere další dávka brufenu a před 8 jsme byli u Mudr. Tak Lukyho prohlídla, když promačkávala břicho, tak zjistila, že má větší slezinu a že je to příznak  infekce v těle a už mi podávala žádanku na dětské. Já byla nešťastná, že o víkendu máme být v nemocnici, manža okamžitě vyrazil z Brna, Jeli jsme domů pro věci, než jsem to zabalila, tak se Luky aspoň najedl toho guláše. V nemocnici jsme čekali hodinu a půl na příjem, byla zrovna velká vizita…No Luky si hrál, mají to tam pro děti pěkně udělané, jen ty sestřičky…když jsem viděla to nadšení, že zase někdo otravuje a cca 3 minuty trvalo, než se 1 sestřička ze 3 na sesterně zvedla, co jako chci......no a pak to začalo, Lukymu začala zase lézt teplota, začal už být protivka a otrávený - unavený, takže vyšetření s pláčem. Pak ORL - to plakal snad 15 minut v čekárně, že tam nejde. To jsem zase dostala sprda, že je po 12 a že oni ve 12 končí a jakto žže jin z oddělení nikdo nezavolal, že nás posílají.....no děs. Pak ještě sono, na oddělení náběry krve… kolem 1 se utahaný Luky konečně dostal do postele.....                                             
jen co zavřel oči - přišla  sestřička, že mu mám vzít moč, pak druhá, že chce teplotu, za dalších  minut třetí…jako by nemohla přijít jedna a vyřešit vše najednou. jsem jim samo řekla, že jim vše splním, ale až se vzbudí…nevím, co si myslí…pak přišla Dr, že má hraniční hodnoty infekce, že mu to píchnou přímo do žíly. Sestra donesla nějaký lomcovák, který Luky okamžitě vyzvracel. tak mu to strčily do zadečku, to samo okamžitě, že chce kakat..... tak si prcl a půlka toho z něj vyletěla. takže jsem si SAMA  převlíkla postel, která to odnesla. No po  mezdařených pokusech napíchnou žílu, uřvaný Luky , já taky…dr rozhodla, že mu to dají v sirupu. jenže to letělo ven, tak nadrtit prášek, taky to letělo ven, tak opět sirup, ředěný po kubíku s čajem, podávaný lžičkou......při lžičce to opět letělo ven. No nakonec mu teda napíchli žílu na nožičce - nevím, na kolikátý pokus to bylo, to už mě raději nechali na pokoji a vzali si ho na ošetřovnu.....no ve 23,45 jsme konečně ulehli ke spánku. Luky sotal kapačku, ATB do žíly a pak už to bylo lepší. Pak ještě EKG, nějaké drobná vyšetření, v úterý ještě krev a výsledky ucházející, takže nás pustili odpoledne domů, dostali jsme ATB, takže bojuji co 12 hodin, aby to Luky snědl a nevyblinkal… chudák, vše pod pohrůžkou nového píchání, protože je toho 8 ml, takže než to do něj (na 5×) naliju , tak ho musím poád ukecávat.  

Aby to nebylo málo, tak já měla jít v pondělí na tripltest a kontrolu. Tak manža zůstal doma v podnělí…jenže ranní vizita v 8 vyšla, ta co měla být v 10 byla až v 10,45, takže jsem náběry krve nestihla a domluvila se ut, přestože dr neordinovala, sestra říkala, že tam bude, že mám přijít. Tak jsem domlouvala zase v nemocnici , aby Lukyho na odběry vzali prvního, dokud tam budu, protože bez maminky, který ho držela za ruku se nenechal chudák ani prohlédnout od dr. V 8 přišla mamka, já popadla auto, dojela na testy, domů pro nějaké věci a zase zpět do nemocnice.  

No Luky to ale snášel možná líp, i když si teda chudák vytrpěl, já s těma mýma hormonama jsem to obrečela i za něj. Byl statečný, i když plakal, fakt to zvládal dobře. se všema sestřičkama a dr kamarád, do té doby, než došlo na nějaké kapičky či vyšetření. Když přišla sestřička na pokoj, ujistil se, zda mu nese kapičky, pokud ne, tak hned spustil. Moc ho chválili, že krásně mluví. samo vše vykecal :-))))) Taky se už asi po 3 ATB pořád ozýval, že sestřička zapomněla obrázek :-) Byly celkem odměřené, teda jak které, jedna taková, prostě bych to do ní ani neřekla, vypadala taková zamračená byla supr, vždy mu domesla obrázek předem a pokecala s ním :-)))) Vrchní byla od pohlednu nepříjemná a pořád nasraná. Přitom tam jsou maminky s dětma, takže jsou bez „práce“ a jsou ještě nepříjemné. Mají toho sice dost, ale .....  

No dnes jsem stihla ještě prohlídku v 16 t, ozvy v poho, jinak taky v pořádku, měla jsem strach, jak jsem Lukyho musela pořád tahat na rukách, když nemohl chodit, abych něco nepokazila, protže mě už v pondělí bolelo bricho. I když tam chodil manža i naši, tak stejně 16 kg živé váhy je 16 kg. Manža tam byl celé odpoledne, já se v klidu osprchovala, zašla do bufetu na kafe.....
noci celkem v poho, až na tu první, co nás tak trápili a pak ještě ta kapačka, to jsem spala asi 1,5 hod, pořád jsem Lukyho hlídala, ať se nevrtí a tak. Druhou jsem dřímala víc a pak už jsem se celkem vyspala.  

Tak nic, nějak jsem se rozepsala, píšu to po částech celé odpoledne, tak snad to přelouskáte. jdu dočítat, pokud mi to Luky dovolí , abych mohla i reagovat.
pa Dáša

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 16.01.08 18:55

jo ještě jsme do pátku doma a jíme ATB, klidový režim........ no musím Lukyho krotit, ale hodně si hrajeme a čteme.....tak to jde, dokud nepřijde babi a děda, ale pak se taky uklidní papa Dáša

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 16.01.08 19:54

Teda DASO- jste  si uzili a jeste uzivate ;( chudinka Luky, to napichovani a blinkani …at je to brzy za vama !

IKAIKO- vy si tez uzivate ;( s Vitkem. brzke uzdraveni !

VIOLET- vse nejnejnej MATYmu k narozeninam ! jsem koukala u podpisu - vztekajici se Barca- to je snad sci-fi ne ?

VALLI- ten strojek sunda Kaja az v roce ? Zuza leze jak drak, stavi se,ale taky se umi vztekat, kdyz ji V. vezme hracku nebo tak podobne.

rvoou obe deti, obe maj spat a h…

D

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 16.01.08 20:00

JITUSKO- teda to promitani musi byt super, nejaka fotka by nebyla ?

ANDELKO- Jaja opet bezkonkurencni Bumbej Miro, napi se Miro ;););)

toz uz spi Vitek, ale Zuza hori a nespi, dala jsem ji paralen.cipek.

D

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 16.01.08 20:06

AHOJKY,

DASO:teda a co to teda vlastne bylo,jako jaka infekce?nebo jsem to blbe pochopila?des hruza,me ceka nemocnice zitra:-(doufam,ze budu sama na pokoji a ze nebudu platit majlant!

IKO:asi to zvraceni zase radi,dnes museli tchanovci jet pro svagra do brna(je tam ve skole),rpotze zvracel  atd.jakje vitkovi?

moc toho nepiste,at toho pak nemam moc!mejte se fajn.ewa,kaja a martinek

PS:tak jsem cumela do knizky s vahou a jako martinek v 10m.mel 10,70kg a 80cm!obr,kaja ma jen 8,10kg a 75cm:-)

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 16.01.08 20:08

DALIF:nevim vse se dozvim ted v nemocnici,dr. mi rikal,ze nejdyl to muze mit do roku,kdyby ted pod tou narkouzou to bylo v poradku,kdyz ne jde na operaci a co ji jako dal budou delat nevim.pak napisu ikaice,co nam rekli(mam na ni cislo-nebo tobe:-) )pa

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 16.01.08 20:45

Byla to nějaká infekce, sami přesně nevěděli co, ale nejpravděpodobnější je průdušnice, protože měl načervenalý krk, na to přišli na ORL. Jinak jinde nenašli nic, vše celkem v pořádku. takže to bylo nejpravděpodob­nější. Nějaký ten ukazatel byl téměř „89“ při nástupu a „7“ při odchodu z nemocnice, to se ani nedivím, že mu to chtěli dávat hned do žíly…
jinak k placení, platila jsem n+co kolem 500 - počítá se 60/den/osoba , první a poslední den se počítá jako jeden. Žádné doplácení stravy za matku nebo tak nebylo.....  

tak pa a držte se!!!!!!!!!

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 16.01.08 20:57

ahojky holky ,

Ta zprávy nic moc ,ale nějak nevim-bud sem ješte v šoku z tech všech informaci nebo se ze mě stal naprostý flegmouš co se životem smířil..

Kubulkovo CT vysledky- závěr zní -zvyšená záchvatová pohotovost s epitelktickým syndromem..
nespíše s věkovou vazbou.-
lehká EP ,která se vyskytuje v dětství a adolescenci a v dospělosti může uplně vymizet.
dostali jsme zatim jen jedny antileptika,poučena přehlcená informacemi..Kubik žádně omezení nemá a pokud antiepileptika budou stačit nechají nám jen jedny a při nich mít žádne záchvaty nemusí (jupii)..Budou hledat vhodná antiep.,která Kubikovi budou pasovat tak,aby už opravdu žádné záchvaty neměl..

Nu a ted jedna povzbudivá zpráva -od čt -Ne razíme do Krkonoš do Vítkovic příbuzným na chajdu -tchánojc,my a strejda s tetou a bratranci-takže super už se teším ..hlavně na noční sjezdovku která je hned vedle chaty -uložím prdolku a vyrazím lyžovat … :moc se teším tenhle týden byl opravdu psychicky náročný tam aspon drobet vyvětrám…

Valli -tak hormony to je dobře,že to není nic vážného…

Ruza a Kubísek

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 16.01.08 21:13

Ahoj ještě jednou, tak jsem vás dočetla, snad jsem nic nepřehlédla …
Andělo, dík za supr deníček, jsi se nějak rozepsala, ještě že tě máme, jinak nevím nevím, zda bychom se nehledali na str. 10 :-) Asi chceš letos vyhrát cenu o nejvíc deníčků :-) Jinak Jája supr, taťulda je u nás taky často skloňované :-) Jinak při čtení deníčku jsem měla opět slzy v očích, to asi ty hoemony, asi ti už zakážu psát nebo budeš psát jenom ty ! Jo a to už je paráda, že Jája přijde zaváma sám,co :--)  

Jituš, tak co už je líp, ani nevím, jak jsi dopadla po svém záchvatu? A oslava výročí - myslím, že neva, že jste to zapíchli v 10, hlavně, že jste si to užili!!!!Jiank ta promítačka musí být supr, tak to spojíte dohromady s večerdou, no to, co teď poslední dobou dávají… si nepamatuju, kdy se mi něco líbilo, už fakt nevím, kdy naposledy jsme zasedali pravidelně…  

Helo, tý jo, to už tě fakt čeká práce? no těch 6 hod. by bylo supr a teplo kanceláře taky, ne? Jsem zvědavá na Naty, jak se jí to bude líbit, určo to zvládne! Jinak opar už není a snad už ani nebude.  

Violko, teda aspoň někdo si užívá…manža v nemocnici tajně po peřinou nechtěl…se mu nedivím :-) tak teď o víkendu my, ju!!!! ????A jako mi málem vypadli oči z důlku, máte 2 děti a spíte do 10????????závi­dím!!!!  

Valli, co mi uniklo? co v nemocnici???Jdete sundávat strojek? To až v roce, ne? a tý jo, malá je šikula, že se s tím i přetáčí a ak! Martínek ti dává teda zabrat, s tím žárlením a zlobením Káji, no nějak mu říct, že jí to bolí a pláče.....těžko říct, jak ho to odnaučit. Jiank je to ale šikula !!!! Tý jo, prý se Kája vzteká :-))) Mi připadá, že ví, že když jí M. něco provede, tak dostane a tak nějak to bere automaticky, ne? Že čeká, že jí vše projde nebo tak,ne ? A co baráček, jak pokračujete?  

Růžo, to tě něchají tak čekat, když ti ta cysta krvácí?  

Iko, tak co vy marodi? už je líp??? Jinak teda střízlivět v tělocvičně, to muselo být, nebylo ti ješě hůř :-) Vibrační tělísko je z DM ??? Nebo kde ho sehnat? Ať jste brzy bez srajdy a fit!  

Dalif, tak co oslava 70-tých narozenin? A co Zuzka, už je fit? je to aspoň lepší? Jsem překvapená, jak píšeš, co vše umí, vždyť jsem ji nedávno viděla a teď už si stoupá…to to letí, je šikovná , stejně jako V.!!!! Snad bacil bude brzy bude pryč, fakt s tím zkušenost nemám.  

No nic, jdu padnout k TV, pa Dáša

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 16.01.08 21:17

Dašo -ta cysta nekrvaci zatimje docela malá ale muže zpusobovat tim jak ovlivnuje vaječník to krváceni(spineni)…

Ruza

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 16.01.08 21:17

na chatu nikdo, je středa, ne?

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 17.01.08 09:26

čau babulky,
jste se nějak rozepsaly,ne?no to je dobře,aspoň vím,co se s váma děje.
tak přemýšlím,co nového u nás.tak nějak se snažím bojovat s kily navíc,tak teď se to u mě točí okolo toho-chodím v podstatě 6×týdně cvičit-3× mám aerobik s bodystylingem,to už jsem chodila,a pak jsem si zaplatila(dopla­tilaúcvičení v takovým zvláštním přístroji-tenhle
 http://www.vacushape.cz/

je to chodící pás,dostanu takovou sukýnky a od prsou dolů cvičím v podtlaku,takže se krásně spalujou tuky a mizí celuloša.asi na tom něco bude,byla jsem dvakrát a už mi nedělá takový problém zapnout se do riflí:)chodím v devět ráno,beru s sebou Vojtíka-bála jsem se,jak to bude probíhat,když tam na něj nemají čas.ale je to v pohodě-u toho přístroje je televize na DVD,kde normálně se pouští hudební klipy.no tak já s sebou vzala krtka,Vojta seděl a ani jsem o něm nevěděla.trvá to jen půl hodinky,tak pohodička.no a pak taky jsem začla jíst trochu zdravěji,tak přece musím něco sundat,no ne?:)
Jinak Vojtík furt pokašlává,cpu do něj mucosolvan,ale moc to nepomáhá.to bude tím hnusným počasím,už ani moc nechodíme ven,jen to nejnutnější,je tu taková vlezlá sychravá zima.
Vojta se mi začal fakt silně vztekat,vůbec na tyhle projevy nejsem zvyklá,Bára měla sem tam nějaký záchvat vzteku,šla se vyzuřit do pokoje a pak pohoda,ale Vojta se vzteká furt,něco mu nejde,–hned začne zuřit.No zvládám to nějak,holt je každý dítko jiný.Jo a včera měl Vojta dobrej zápich-já byla cvičit,přijdu dom a Honza nasranej,ale cukalo mu v koutkách.prý jen za mnou zapadly dveře,přišel Vojta do ložnice-byl strašně mastnej -celou hlavu a až po lokty natřenej lékařskou super mastnou vazelínou:)tak ho šel pucovat do vany,bohužel z vlasů ta vazelína nechce pustit,je to prevít.takže teď tady sedí,má na hlavě číro jak pankáč a vypadá,jak kdyby se už hodně dlouho nemyl.fuj.no aspoň vím,kde ta vazelína je,už ji týdenhledám:)
Barunku musím pochválit,zas má záchvaty „hodné holčičky“,kdy je strašně vzorná,ale musím furt pryč chválit.Dokonce si nechá líbit útoky od Vojty a ještě ho hájí,když mu dám za to na zadek.Ale oni jsou fakt super parťáci,ráno se loučí objetím a pusinkou,když přijdem do školky,tak se nemůžou domazlit,je to hezký to vidět.jsem zvědavá,jak dlouho jim to vydrží..
VALLI,taky jste fandové krtka?:)Vojta na něj vydrží koukat klidně hodinu v tahu.někdy toho bohužel využívám,hlavně o víkendu po ránu.to pokoušení od malýho znám taky-ví,že to,co se chystá dělat nesmí a kouká,co já na to.no nikdy nezklamu,plácnu ho přes ruku,a on může spustit pořádnej ječák.někdy mám pocit,že má v sobě prostě moc energie a potřebuje to ze sebe dostat tím,že se vypláče.tohle nám dělala Bára taky,většinou to bývá večer,když je utahanej.
jojo,si taky říkám,že nějak moc chlastáme:)ale to víš,byly svátky,furt návštěvy.no a s kámoškou,tak nebudem sedět jak u suchánků,že?no a vínečko bylo dobrý,tak oni to jsou vlastně tři skleničky a kousek,to zas tak strašný není.teď už můžu jen bílý střiky,no ale včera jsem si hned skleničku dala.a jak jsem moc nevečeřela a byla po cvičení,tak jsem cítila i tu jednu sklínku.
jak jsi se ptala na to špinění,když zapomeneš častějc na prášky,tak se vlastně vyvolá menstruace a pak když začneš znovu brát,je tělo zmatený.aspoň mě se to tak stávalo,já jsem totiž skleroza.  

BABULDO,ahoj,copak se děje?no až budeš mít náladu,tak napiš,je to blbý,když jseš v nepohodě.tak ať je líp!  

RUZO,takže jsem pochopila správně,že má malej epylepsii?je to blbý,ale jestli máte léky,co by to měly úplně potlačit a je vyhlídka,že po pubertě to snad přejde,tak to tak hrozný není.no teda je,já si to nedokážu představit,ale asi s tím už máš zkušenost.s tou cystou půjdeš asi na laparoskopii,ne?no je to blbý,takovýhle problémy,kor jestli chcete mít ještě další mimiško.  

DALIF,tak co Zuzanka,byli jste u doktora?ještě má takovou horečku?to je strašný,takovýhle vysoký horečky u tak malýho bobečka:(
promítání je srandovní,ještě jsme nevynechali ani jeden večer,ale jen tak tři pohádky,pak se to začne přehřívat.líbí se mi,jak Honza je nadšenej.A kupodivu Bára taky-asi to má přece jen svý kouzlo,než čučení na telku.zkusím vyfotit,ale to víš,musí být tma,aby to na zdi bylo vidět:)  

VIOLET,ten tvůj kluk je fakt kanon,musíš být na něho pyšná,co,když se takhle předvádí u doktorky:)a buď ráda,že je tak zdravej,moje obě děti už spolykaly hafo ATB,nemám z toho dobrej pocit.no tuktuk,dlouho už jsme neměli,snad to vydrží.dneska se jdu domluvit do solné jeskyně,budem tam chodit 3×týdně.  

DASO,to je strašný,ta nemocnice!!když tohle člověk zažije sám,čert to vem,ale když takhle jednají s děckem a jsou to přitom sestřičky,který by měly mít jako hlavní vzdělání „láska k dětem“,tak je to fakt síla.ani se nedivím,že jsi z toho byla na dně.to napichování žil si radši ani nechci představovat,mě to stačilo teď s vojtou po operaci,když mu nechali v ruce kanylu a nedělalo mi to dobře.o tom zvracení léků a vykakání ani nemluvím,to je strašný.no ale představ si tu bezmoc,kdybys na tohle byla doma sama:(takhle aspoň ty léky do něj nějak dostali. no,stejně jsem nepochopila,co tom bylo,když ani oni si nebyli jistý.pozitivní je,že je mimíš v pořádku,to je dobře. a tak co,necháte si říct pohlaví?já jsem u druhýho chtěla,kvůli oblečení a tak,na holčičky se líp nakupuje:)a co jména,už máte vybraný favority?
tak ať se z toho brzo vyhrabete,je to děs,hlavně jak vpravit ATB do vztekajícího se dítěte-u nás funguje,že to dám do dávkovače na brufen a VOjta si to dá do pusy „sám“-drží to a já to zmáčknu.jinak taky zuří.
jak ses ptala na ten můj záchvat-teď už je mi dobře,beru léky a jsem ve větší pohodě.ale venku mi to dobře ještě nedělá,když se zadýchám,tak to na mě jde  musím si fouknout.snad mi pomůže ta solná jeskyně.máš pravdu,večerníčky jsou strašný,ale děcka na ně koukají.a promítání máme buď před nebo po večerňovi.
tak jo,jdu něco dělat,proč,sa­kra,proč je tady pořád takovej binec když furt uklízím???!!!
Jitka    

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 17.01.08 11:12

cau,
tak jsmerano  byli u dr. a Zuzka ma nejakou virozu, rano opet 39,4st PO odectu, od pulnoci hicovala, je takova uplakana, vubec neradi, no snad to prejde. Uspavani doma je naprd, Vitek potrebuje provetrat, je moje mamka je pryc, tak snad M. prijde driv z prace.

DASO_ ty oslavy semdesatin budou v sobotu.

D

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama