Růzňata č.76 - Kájinka v nemocnici na artrografii

Rodičovství

Milé Růzňajdy, Jak všechny víte, byli jsme od 17. do 19.1. v nemocnici v Brně s Kájinčinýma kyčlemi. Ve středu večer jsem si vše sbalila do kufru, abych ráno něco narychlo nehonila. Martínek už byl u mamky na hlídaní,tak bylo o starost míň. Ráno jsme vstávala před 6 hodinou. Celkem dobře jsme stíhali, stavili jsme dát ještě nějaké věci na stavbu a pak vyrazili směr Brno. Byla ještě tma a děsná mlha, no hnus. Manža jel dost pomalu , já a Kája jsme pospávaly. Pak jsme před Brnem zastavovali, protože byl manža unavený,tak si šel pro kafe,já už byla nervní, že to nestihneme včasJ.

Tak jsem si řekla,že budu řídit, když je ten M. unavený, tak jsme frčeli a o půl 9 jsme hledali místo na parkování,nakonec jsme nemocnici 2× objeli, než jsme nějaký to místo našli,byli jsme dál od vchodu, no nic. Já vylezu a najednou cítím, hnus v kalhotkáchL Jak víte, tak mi Dr. řekl, že mám málo hormonů, či co a já začala jen tak krvácet a teď v úplně tu nejnevhodnější dobu jsem protekla, děsný, tak jsem byla nervní jak sáňky v létě a rychle- vyndat věci , kočár, Káju dovnitř, já valila a Martin za mnou vlál vzadu s kufremJ a málem vybral všechny hovna na chodníku. M. měl asi super náladu, protože začal dělat kraviny-mám na mysli tatínkaJ, změnil hlas a mluvil jak idiot,no mě to směšné nepřišlo, já chtěla především rychle záchod! Tak jsem na něj v nemocnici hned vlítla, a zjistila,že už mám špinavý i rifle, no to se mi naposledy stalo tak před 8 rokama!Děs běs.ale dobrý no,dala jsem si kolem sebe svetr a šli jsme vyřizovat potřebné věci ohledně ubytování.

V centrální evidenci jsme si vystáli frontu,kde nás zapsali a pak šli čekat na příjem. Tam jsme šli jako poslední-4. na řadu. Tak jsme si asi hodinku a půl počkali. Mezitím tatínek vyřídil asi 100 telefonátů, čímž teda štval,protože pořád chodil někam za roh,když člověk něco potřebovalJ.
Nakonec jsme se dočkali a šli dovnitř k dr. ten byl asi dosti unavený,vše dělal hrozně zpomaleně,na sestru mluvil, že mu nerozuměla,no prdel. Sestřičky byly úplně super,Káju si chovaly, čučely,jak se otáčí se strojkem a tak.
Pak jsme museli opět do CE, kde nám dali papíry, stravenky pro mě a pokyn, že můžeme jít na oddělení. Tam nás ubytovali, stejně jako minule,akorát jiný, možná i na lepší pokoj. Měli jsme sprchu i záchod s jednou paní dohromady. Pak běhalo plno sestřiček zákyněk a normálních sestřiček vypisovat s námi papíry ohledně jídla, atp. Pak jí měřili tep a zkoušeli, jestli není alergická na jód. Vše bylo Ok. Sestřičky až na jednu byly moc hodné, fakt super, pořád s Kájinkou povídaly, mne řekly, na co jsem se ptala,takže super.

Kájinka mohla papat naposledy ve2h v noci,takže jsem měla budíka a dala jsem jí mlíko, pak měla ještě povolený čaj nejpozději v 5h ráno,to ale nechtěla.
Na sál se dostala před půl 10, dali jí nějaký prášek a ona totálně vytuhla, že ji nevzbudilo ani převážení přes nerovnou podlahuJ Dělali jí to na sále RTG a byla uvnitř 20minut. Jsem se divila, jak byli rychlí, po narkóze vypadala Kája jak největší feťák, čuměla někam dopředu na stejný místo,ale za 5 minut se probudila a začala se vztekat a řvát, měla ještě kapačku, tak prvně jsem jí nechala v postýlce, že jako usne,hm, tak neusnula, vždy zadumlala,ale asi už měla velký hlad a nemohla z toho usnou, tak jsem jí měla v náručí, na chvíliusnula,ale zase se vzbudila a řvala snad dvě hodiny, tak lítostivě, to byla hrůza. Pak už měla dovolený čaj, tak něco vypila a usnula, já jsem si šla taky lehnout a vzbudily jsme se až kolem půl4J To si dala mlíčko a v pohodě, pak už byla úplně normální, veselá a upovídaná. Se tam naučila říkat LALA-protože jsem jí pouštěla mluvícího pejskaJ
Večer tam byl jakýsi primář, tak ten mi řekl, že už přišly nějaké výsledky,ale že snímky neviděl, prý v repozici(strojku) to má dobré, ale když natáhne nožku,tak je to vykloubené, že možná operace nemusí být, ale říkal to tak,jak kdyby tomu vůbec nerozuměl. Výsledky jinak od našeho docenta jsou v úterý.

No a jak doma válčil ten jeden den tatínek? Když jsme si volali, tam mi Martínek říkal, MAMí pojď domů a něco s tím ,že Tája doktor-asi že je u pana doktoraJ Taťka vždy končil hovory- já ti zavolám, teď ne, Martínek tady něco sype atd.J Tak jsem před propuštěním říkala manželovi, aby jako doma uklidil a on že jo, že ráno, no to bylo jasný, že bude radši spát než uklízetJ
Manža mě ani samotnou nechtěl pustit domů, abych se prý neleklaJ nojo tak byl doma bordel, všude nějaký věci, Martínek si roztahal skříň s oblečením, vytáhl všechny papírové kapesníky, v kuchyní byla rozsypaná ryže a všude nádobí ,protože vařili. Já jsem jen říkala, že chci aby Káji snížil postýlku(už by mohla vypadnout) a Káju ať dá v pokojíku na zem a to je vše,že si to uklidím sama, v pokojíku je prý celkem pořádekJ - roztahané postele a vysypané hračky, no dobrý. Ale myslím, že jsem to zvládla celkem rychle uklidit,zase to nebylo tak hroznýJ.

Jak jsem se zmiňovala, na výsledky jsem si měla zavolat až v úterý. Nejprve jsme tam volala a dost dlouho to hledali a nenašli, tak že jsem poté volala za 15minut, pan docent mi sdělil, že to není stále zapouzdřené, o operaci se vůbec nezmiňoval a výsledek je, že máme dál dávat strojek a za 4 měsíce přijít na kontrolu, takže jsem se toho moc nedozvěděla. Takže i své první narozeniny bude trávit ve strojkuL. O dva dny později nám přišlo vyrozumění ještě poštou a to že je tam už jen lehké vykloubení-a je tam dále-čili bez operace!tak konečně něco pozitivního!
Tak to je od nás - zprávy o zdraví.

Omlouvám se za dost zmatený text, ale třeba jste se nasmáli u mé příhody s MSJ
Valli, Kája 10m., Martínek 2,5roku

***Pelotonek:****

Andílek - Nicolka 2.1.2005, Lipník nad Beč. (Jana-1982)
***Anděla - Jaroušek 11.1.2006, Děčín (Lenka-1981)****
***Babulda - Tonik 29.9.2006, Trutnov (Zuzka-1980)******
Dalif - Vitek 25.10.2005, Zuzanka 17.4.2007, Brno,(1976)
Dasa 2 - Lukášek 23.1.2005, překvápko TP 29.6.08,Valašské Meziříčí ( Dáša-1976)
Helena77 - Nikolka 12.7. 1995, Natálka 10.2. 2005, Třešť (1977)
Ikaika - Vítek 1.5.2005, Ondra 9.4.2003, Žďár (Ilča-1977)
Jedule - Anežka 27.8.2005,Toník 15.8.2007, Jičín (Jitka-1976)
Jituska - Barunka 28.4.2003, Vojtíšek 20.11.2005, Žďár (Jitka-1977)
Mamulinka -Eliška 14.10.2005, Třešť ( Péťa-1981)
Valli - Martínek 22.6.2005, Karolína 15.3.2007 Třebíč (Eva-1982)
*Violet - Matyáš 15.1.2005, Barunka 5.9.2007, Most (Denisa-1981)****

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 26.01.08 15:00

první hurá pa Dáša

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 26.01.08 15:01

za chvilku jsou tu hosti, Valli, dík za deníček,  písnu asi až  zítra, papa Dáša

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 26.01.08 15:49

2.

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 26.01.08 17:38

čauky.
Tak teda třetí :-) Čekáme návštěvu, tak se vyjádřím zítra, ale VALLI - díkes za deníček. :-)
Jo, holky, jenom tip, dělala jsem strašně jednoduchou buchtu a je moc dobrá. Tady je odkaz http://www.mimibazar.cz/recept.php?…

 
andela  26.01.08 18:18

čtvrtááá, Valli díky, jdu číst :-)

 
andela  27.01.08 00:29

Nazdarek :-)

Jsem já chudák vdova slaměná :-P. Tata vyrazil do hospody. No určo jich prolezou víc, tedy min. 2 počítám a vzhledem k tomu že psal že netuší jak dlouho budou pařit, počítám, že se vrátí tak ke 3 hod ranní :-P.
Knížku jsem dočetla, tak jsem se vrhla k poči, a abych vás potěšila, hodila jsem vám nějakou narozeninovou fotku. No není to nic moc, fotil tchán, a jak jsem koukala asi ho nenapadlo fotit pěkně zepředu no :-/. Ale aspoň máte aktuální foto jáji, když poslední tam mám snad z léta :-).

Valli - deníček super, a hlavně je super že to má kája lepší a nemusí na operaci. Tak snad se toho strojku za chvilku zbavíte :-). držím pěsti.

Iko - no vidiš, vy to tam máte hodinku cesty, my 4 - 5 no :-/. Jako ne že by se to nedalo, ale je to fakt vysilující na takovou chvilku se trmácet takoveou dobu autem či jinak. No snad najdem někde něco blíž no :-).

Tak já se jdu ospršit a jdu spát. Teda sice usnu na půl oka když tata není doma, ale přeci nebudu čumákovat do rána že :-).

Andělka a Jája 2r

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 27.01.08 09:13

Ahoj holky,
jen jsem hledala na netu něco kolem JIhlavy. Je to ale dost odlehlé (samota) a asi i nic na hraní pro děti, zase by tam mohli lítat všude :-/  Letní sezono je nesezona, neb je tam nějaký malý lyžařský vlek a spíše v zimě na běžky.
Jen hodím odkaz:
Chata Čeřínek a penzion Sedláček
 http://www.webrex.cz/…ta/index.php?…

http://www.jihlavsko.cz/sedlacek/  

snad odkazi budou fungovat, není to drahé, ale bez auta nemyslitelné :-)  

Jitka

 
Jedule
Kecalka 315 příspěvků 27.01.08 09:20

Koukala jsem, že u toho Čeřínku je aspon pískovište a dřevěné prolejzačky (teda píšou to), no koukně te na to, není to ani tak drahé.

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 27.01.08 09:29

Čaute,   Valli -díííky za deníček, zatím nepřečten, nestíhám. K tomu srazíku- já právě fakt hledala něco na půli cesty a nic extra pro děti zatím nenalezeno. Ještě samozřejmě hledám, ale vidím to bledě. Já nemám určeno, kolik km jsem max. ochotná ujet, to ne, ale k Brnu fakt nerazím :-/   Jituško- jasně, žes nepísla, že se tam jede a basta, jen mi to přišlo podle fotek a stránek vůbec jako fajn místo, takže to tak dle mě pravděpodobně dopadne. A s penězma - no, my máme teď účty vybíleny totálně, to je asi pochopitelný :-), ale my jedem max. v létě na dovču tak na týden někde tu v Čechách a jinak fakt jen pidi výlety, tož já letos jsem ochotna „utrácet“…a tam k Brnu by to byla pro mě s andělkou pálka už jen za cestu, že. No, uvidíme, jak to vše dopadne. Tak jaká byla rodiná sešlost? :-)   dalif -no neboj, včera dorazila má super kámoška a spala tu, abychom pořádně podrbaly, Luky vyrazil na pivko, abychom mohly drbat chlapy, tak pohoda. Jen Barča vstala už v 7h, tož jaksi mám spánkový deficit jako nikdy, spát jsme šly ve 2h :-/  

Musím letět, Barunka volá.   Violet

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 27.01.08 09:36

čaute.

Tak včerejší návštěva se docela dosti protáhla, Vítek šel spát v 11 a Ondra o půlnoci, ale bylo to super.
Ráno jsem odmítla vstávat do tělocvičny, takže se spinkalo u nás do 9 hodin, což je úplně super.

Jinak SRAZÍK.
Koukala jsem jak posílala Jedulka odkaz, tak ten Čeřínek vypadá taky docela dobře. Sice tak nějak úplně obyčejně, ale já přepych nepotřebuji, nevím jak ostatní. Cenově to jde, do Jihlavy to taky není nějak moc daleko, jeden den by šel udělat výlet do Zoo a je vystaráno. Jen by chtělo zjistit, jak se tam dá s kolektivem dětí, co by jim bylo umožněno, když by bylo třeba zrovna škaredě, jestli tam je nějaká místnůstka, kam by se dalo zalíst, aby jsme se nemusely scházet někde u někoho v pokoji. Něco mě ten název říká, mám za to, že tam jezdívala někam moje mamka, ta říkavala něco o Čeřínku čato.

Ach jo, jdu vařit, ale vůbec se nechce, ale je hodin nějak moc.
Páček a večer se zase ozvu.

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 27.01.08 10:07

CAuky holky!
tak dnes mi moji drahouskove spali celou noc!!!to kdyby bylo porad!kajinka usnula kolem7h amaritnek kolem pul8.a jako vstavla jsem po 8h rano!to je neco!ze?:-)

sraz:ja nevim holky mne se moc nechce davat prachy za ubytovani:(jako dojedu kamkoli,ale samozrejme bych dala penize za hezke ubytovani,ale bojim se aby to nebyla nejaka hnusna spinava chata,ja to proste nemusim…ale taky me napadla varianta nasi stare olezle chalupy:-)ale je to samozrejme pro violet a andelu porad dal nez minule:-((ale zase tam muzeme byt jak chceme dlouho.ale nevyhoda-neni tam zadna sprcha ani wc,voda pitna tam je,ale musi se nanosit treba do hrnce a tak,pripadne umyvani v lavoru,decka by tam mohli mit bazenek na dvore a tak.blbe je,ze mame dve mistnosti a pak jednu mistnost zcela samotnou,v kazde je nekolik posteli,ale nevim ted presne kolik,je to stary studeny byrak,takze asi nic moc pro jitusku a jeji astma,ale je tam krasny klid ticho,priroda a bylo by to zadarmo,sice bojove podminky pro decka,ale treba by je to bavilo,ja vim protirecim si,ze nechci nic hnusneho,ale toto znam,tak vim i co je treba v okoli a tak.je to na hranici okresu trebic a znojmo.takze fakt dalka pro violet:-((
vareni-mame tam kamna a nebo maly varicek elektricky:-)kdyby nahodou bylo malo posteli,tak by se to musela vyresit stanem:-(pripadne jinak.no vyjadrete se.no kdyz tak pocitam z hlavy tak v kazde mistnosti jsou asi tri mista na spani,plus by tam sla dat nejaka ta cestovni postylka,to je asi malo co?no jeste by slo ze ja bych vas tam nechala a jela spat dom:-)no PISTE!

budu cekat ze se vyjadrite.
JEDULKO:cucela jsem na to,pekne.

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 27.01.08 10:29

PS:jeste nevyhoda je signal-musi se za chalupu.ale blizko je zase celkem unanov-to zna jituska,je tam nekolik bazenu-vodni raj.

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 27.01.08 10:38

jinak ten CERINEK fakt nevypada spatne.

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 27.01.08 12:18

HELI:mas porad Zappa?ty mas ten cerveny?nebudes ho nahodou prodavat?

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 27.01.08 22:20

ahojky,

Tak hlásím ,že stále žiju a jsem stále ješte doma..

Kubča je v poho to blinkani bylo,že mu nejspíš nesedlo jidlo,takže je nechorobný od narození do tednepočítám-li EP ..

Ja přežívám ve volných chvilích polehávám když to jde našteští když jsme doma tak to zvířatko naše si samo dokáže dlouho sám hrát což je super,ale stejnak vetšinu dne litáme venku..

nějaké fotečky :-)

na chatě na prochajdě
http://www.baby-cafe.cz/…EC%20009.jpg /> jeho oblibená činost litat nahoru a dolů(ješte že už to s přehledem zvláda sám že si člověk jen sedne a kouká na nějponevadž dokáže chodit do schodůa ze schodů i třeba 2Ominut v kuse-asi posiluje své hubené noženky ;)
http://www.baby-cafe.cz/…EC%20038.jpg /> na chatu jsem vyráželi mašinou(byl ve svém živlu)
 http://www.baby-cafe.cz/…EC%20014.jpg

Ruza a Kubíse(19m a 14dní)

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 28.01.08 09:07

Ahoja.

To se mě už hodně dlouho nestalo, ale smazal se mě koment, to nasere. Ještě že nebyl nějak extra dlouhej, jinak bych se na to už vyprdla.

Tak jsem VALLI konečně přečetla deníček, včera jsem nakonec večer žehlila, takže na emimi už nebyl nějak čas.
No v nemocnici docela pohodička, ne? teda až na ten příjezd :-)
Kája je zlatíčko a zvládla to perfektně.

Včera tady bylo tak strašně hnusně, pořád chcalo a chcalo, foukal nechutnej vítr, takže jidiný co jsem vyšla ven bylo s košem a pak jsme odvezli taťku na noční do práce. Odpoledne jsme spaly celá rodinka, to byl vegáč, sobotní flámování nás nějak zmohlo.

Jinak ještě k tomu srazu.
jsem si ještě říkala ke tchánovcům na chatu, ale jedinej termín volnej kdy by to šlo by bylo když budou tchánovci na dovolený, jedou 21.6.Mohlo by se být jak dlouho chcete, klidně týden a můžete obrazit i žďárský sekáče :-) Dál by byl asi problém jak se vejít. Když by přijela Andělka, Violet, Jedulka, Hela, Mamuli, Valli a Dáša tak by to teda na chatě bylo jak v sardinkách, no jak jsem psala loni, šlo by to, ale…
Místnosti jsou tam propojené, nic samostanýho a je tam 4lůžková postel( na té jsme jednou spali 3 maminy a 3 děti :-)), pak 2 lůžková, pak 2×1 lůžko a rozkládací gaučík.  No dole je ještě jeden rozkládací. Muselo by se to řešit asi nějak madračkama. Postýlek se tam taky nějak moc nevejde.
Když by bylo hezky, venku se děti vyblbnou, - bazen, pískoviště, plac na lítání.....ale když by bylo hnusně, je to horší, taková smečka 9 ženských a 15 dětí se tam těžko změstná.
To jen další tip.

DÁŠO - tak co oslava, jaká byla, co Luky, co dárečky.....a hele, nevíš už náhodou co Luky bude mít, jako jestli bratříčka nebo sestřičku????

Nic, budu končit, jdu něco dělat-
Pa Ilča

 
helena77
Kecalka 266 příspěvků 28.01.08 10:22

Ahojky děvčata,

takže dnes opět první den ve školce.Celý víkend jsem na to Natku připravovala.Všem oznamovala, že jde do školky, tak jsme si mysleli, že bude pohoda.Ráno se vzbudila, oblékly jsem se, to byla ještě docela natěšená.Po cestě také pohoda, ale jakmile jsme zastavily u školky, začala bulet, že tam nechce.Nějak jsme došly do šatny, tam zrovna byla dcerka jednoho známého, tak jí řekla ahoj, což trochu pomohlo.Jak však odešla do třídy a my zůstaly v šatně sami, začla nanovo.Nechala se vysvléknout a dát zástěrku, ke dveřím do třídy se šourala schovaná za mnou.Paní učitelka ji přivítala a Simonka, ta holčička známého, ji vzala za ruku, že už na ní čeká a šly spolu do třídy.No, jsem zvědavá, až pro ni půjdu, jak to zvládla.V pátek josu prázdniny, takže nepůjde, protože bude omezený provoz a byla by v cizí třídě s cizími dětmi.No a příští týden vybereme pět dní do tří let a pak už bude chodit každý den na čtyři hodiny.
Jinak nic nového.Nika se opět „nakvartýrovala“ k bábí a Roman už snad v neděli odjíždí na montáž.

Co se týče srazíku, bohužel žádný tip nemám.Je mi tak nějak jedno, kam to bude.Snad bych dojela i někam dál :o).
Akorád bych byla radši, aby ty dna zasahovaly i do víkendu.Vzhledem k tomu, že už budu v práci, v týdnu to nepůjde.

VALLI - hezký deníček :o).Naštěstí jste si v nemocnici nepobyly moc dlouho a je super, že Kája na operaci nemusí.Snad Marťu brzy to ubližování dětem přejde, je to určitě jen přechodné období a vyroste z toho.Červeného Zappa mám, zatím ale nevím jestli ho prodám nebo nechám švagrovkám.Už jeden kočárek ode mně budou mít.Navíc než ony budou mít rodinu, to si myslím, že dřív se ty kočáry rozpadnou.

IKO - příhoda s blinkáním v obchodě mě docela rozesmála, i když teda být v tvé kůži, tak mi do smích moc není.A už je to úplně v pořádku, už Vítek neblinká?A s těma klíčema.Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo zapomíná ( i když já teda nezamkla), navíc toto se povedlo chlapovi a pak že mi jsme horší.To s kamarádkou mě mrzí.Je to smutné, že někdo může jinému takto ubližovat.Držím jí pěsti, ať to všechno dobře dopadne.To by bylo fajn, kdyby jsi měla mamku ve Žďáru.Ondra pojede na dovču s tchánovcema, to je super.To tě Ondra docela potrápil, viď?A už je hodnější?

RŮŽO - snad to tedy bude váš případ a epilepsie opravdu vymizí.Dej pak vědět, jak jsi dopadla, zda se cysta vstřebala.To je super, že je Kubík už v pořádku a neblinká.

JEDULKO - přejeme, ať už se zoubky provrtají a moc vás netrápí.Teda Naty je taky mamánek, ale až taková jako klučík od kamarádky tedy ne, na toho nemá.A musím se přiznat, že jsem ráda.Naty je živé dítko, ale přijde mi, že jakmile přijdeme do školky, ta živost někam utěče.Ale zvládli to i jiní, tak musí i ona, jinak to bohužel nejde.Teda já takovou striktní výchovu moc nemusím, vždyť děti jsou děti, tak proč je tolik omezovat.Ta jejich výchova mi přijde jak na vojně, brrr.Čeřínek je kousek od Třeště, to by jsme neměli moc daleko :o), ale jaké to tam je bohužel nevím.

JITUŠKO - tedy taková oslava a ty zrovna držíš dietu, to naštve ;o).brácha dostal pěkné dárky, hlavně tím dortem se špejlema bych nepohrdla :o).Asi to bude tím počasím, že se to nachlazení dětí tak drží.A s tím oblečením, Nika si to taky většinou chystá večer, jenže ráno třeba zjistí, že jí to k sobě nejde atd. a pak tady plaší.Naty už si taky vymýšlí, to bude ještě s nima zábava.Tak ty utrácíš za hadříky a pak nemáš na doktora, jo? :o) To jsou celí doktoři, jste objednaní a stejně vás vezmou až kdoví kdy.Pak nechápu, na co se vlastně objednávat.Jaký to bylo v solné jeskyni, líbilo se tam Vojtíkovi?

VIOLET - tak jste koupili novou postel, to je super.A už jste ji koukám večer vyzkoušeli ;o).Matýskovu oslavu jste si docela užili a dárečky dostal hezké, tak hlavně, že byl spokojený :o).Složení skříně vám asi dalo zabrat, čemuž se tedy nedivím, taky když vidím ty návody, to aby na to člověk měl školu, ale hlavně, že už ji máte.Taky nechápu, jak jsem mohla nesvítit, dělám to úplně automaticky.

DÁŠÍ - bříško už roste jo?To se má mimi určitě moc dobře :o).A Luky je takový stavitel.Jak jste oslavili narozeniny?Naty teď vyzvedávám já, pak až půjdu do práce tak Roman  a když bude na montáži, tak opět já nebo tchýně, takže se to určo zvládne.

BABULDO - lítání po úřadech tedy nezávidím.Byli asi hodně „příjemní“, co ?No a wellnes víkend ti závidím, hned bych jela také.Napiš, jak jsi se měla.

ANDĚLKO - musím se přiznat, že Jájovi hlášky mě pokaždé rozesmějí.Jéé, fotečky z narozek, to se musím mrknout.

Budu už končit.Užijte si den :o)
Helena, školičková Naty a puberťačka Nika

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 28.01.08 14:02

Ahoj holky,
tak se hlásím až dnes, nějak nebyl přes víkend čas. Oslava parádní, Luky nadšen ze všech dárků - dostal Lego Tomáše a ještě jeden vláček, takže pořád stavíme, jezdíme, já musím pomalu a on rychle a pořád dostávám komentáře od přednosty stanice, kam, jak rychle co naložit… Ještě dostla knížku, DVD Kostičky, puzzle, nějaké oblečení, no naši se zbláznili, donesli živou abecedu - tu jsem vybrala já, supr, Luky to pořád pouští, celkem mu to jde, pak ještě velký pytel kostek a minilopatu na sníh. Tak kostky jsme rozhodli, že dáme zpět k našim, Luky si tam bude s nima hrát, taky toho má kupu a stejně jezdí hodně s těma mašinkama z lega. Takže dnes bude stěhování :-) Jinak oslava se vyvedla na 1*, až na to, že tchánovci chtěli udělat radost, dali si nějaké masky - pěkné a Luky se bál. Takže od 3-3,30 seděl v pokojíku… pak se teda osmělil, přišel, nechtěl si nechat popřát. Zbytek gratulantů přišel kolem 4, to už pak bylo veselo. Tchánovci před 5 oděšli, protože museli jít na zimák do bufetu, protože byl hokej. Luky si pořád hrál, za celé odpoledne nechtěl jíst (ani lákadla na stole ne), pít…nic, pak do sebe hodil řízek a zase huřá mašinky. Tchánovci chtěli přijít kolem 8 zpět, ale domluvili jsme se s nimi, že to nemá cenu, ať raději přijdou druhý den na oběd. Jediné, co mě dost mrzí je, že nemáme foto…točili jsme něco na kameru, vyfotili jsem dort se svíčkama, ale s Lukym nebo s náma vůbec. Já jen lítala kuchyň obývák, manža na to nějak pozapomněl nebo nevím, prostě nemáme foto z narozenin :-((((((((((( No ono se snad něco udělá z kamery, ale fakt mě to hodně štve :-(((((
Ke srazu, no na mě se fakt neohlížejte, přijela bych třeba jen na jeden den do Zoo nebo tak, záleží na termínu a mém stavu.  

Valli, ještě jednou dík za deníček, jste holky šikovné, Kája to krásně zvládla, že bude mít strojek ještě chvilku si hlavu nedělej, hlavně, že nemusíte na operaci !!!!! To krvácení teda nevyšlo zrovna nejlíp :-( A chlapi to taky „zvládli“, jen pojem uklizeno je asi u nich někde jinde… ale Martínek byl obstarán, tak to taťka taky zvádl. Gratuluji k prospané noci!!! Paráda, co? Nebudila jsi se?  

Iko, dík za tip na buchtu, určitě ji vyzkouším!!! Jak je tam tvaroh, tak to je moje :-) No a s tím 21.6. to nevidím růžově, ale jak jsem psala, já to letos nevidím růžově:-(  

Andělo, foto supr, teda ten bagr píše…budete mít s ním kam jezdit? U nás ho měl jeden klučík, když dojel na hřiště, tak se kolem seběhla všechna dítka, maminka ho přemlouvala, ať ho půjčí a ostatní maminka přemlouvala dítka, ať zase nepochtívají.­....Luky byl samo v čele :-(  J oa dort byl zajímavý, bu měto ani nenapadlo, supr nápad!!!  

Růžo, to jsem ráda, že je blinkání za vámi, to je supr a co ty?  

Helo, tak školka snad v poho, ne? A už odpočíváš od tatínka?  

Ještě se někdo ptal, co to bude…omlouvám se, nějak mi vypadlo…snad Ika?? No pokud to bude vidět, tak vám to povím, nebudu dělat takové tajnosti jako s těhu, nebojte :-))))  

Tak já valím, možná stihnu dát dort na rodinu, jo poslala jsem něco na mail. Pa Dáša        

 
andela  28.01.08 14:28

ahooj všem,
Hlásím se ze studeného sychravého severu. Teda nevim, ale řekla bych že je spíš podzim než zima :-/. Venku kláda, a tak hnusně mrholí, hustě … chjo. Počas na prd.
Dneska jsme se byli podívat za ségrou jak jí pěkně načančali. teda ale povim vám, pěkně jí celou ostříhali, nabarvili .. no fakt jí to sekne. Namalovaná teda nebyla, bo samo včera se odlíčila a nemá potřebná malovátka ale i tak je koča :-).Kdyby to nestálo takovejch peněz šla bych na tu proměnu taky.
Tak už mám pro vás taky jednu hovňajzovou příhodu :-D. včera Jára šoupl jáju do vany a sem tam nakukoval a pak musel jet po zavolání do práce, bos e jim rozbili dveře. Tak jsem ho políbila na rozloučenou a šla na wc. A jája mi s lišáckým úsměvem ukazuje můj sprcháč že ho má ve vaně :-/. No .. byl prázdnej (předtím teda skoro plnej).Tak jsem se rozhodla že se vykoupu s jájou, když už ten sprcháč nalil do vany že. Vlezu tam a začnu bagrovat hračky na stranu abych si sedla a koukám co to tam je? Tak to jako podhrábnu vodou a ono hovno!!. A další .. tak jsem vytáhla špunt a začla vyndavat hračky a říkám jájovi: Ty si kakal? A jája se tááák rozzáři a joo kakal jajoušek. Hm .. :-/ kdyby aspoň neměl spíš srajdu … ale takhle to zas všechno odteklo. Teda kousek mu zůstal pod nohou tak to ještě pěkně rozmatlal nožičkou po dně :-P. Pustila jsem sprchu, jáju opláchla, pak jsem se umyla, umyla jáju a šli jsme ven. Teda ale fuj … nakaděno ve vaně :-p nic pro mě.
Jinak nic novýho … jája lumpačí jak může, teď svádíme boj kdo bude uklízet hračky :-P :-D.tak se mi ho občas podaří i přemluvit že mi pomůže :-P.

Sraz - no ten čeřínek se mi docela líbí, to by šlo. Konzultovala jsem to s cukroušem, tak jsem mu navrhla, že by jsme to vzali i s dovolenou dohromady třeba na sraz a pak na dovču nebo opačně. Nebo by jsme tam zůstali třeba dýl …
No a jinak termín já navrhuju srpen …

No ateď zas nevím co jsem komu chtěla, chjo … to je porád odbíhání od poče … a pak to tak dopadá. no tak jindy no :-)

Andělka a Jája 2r

 
Ruza1
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 28.01.08 19:27

ahojky,
stále žiju ale je mi blbe asi už taky ztoho ak skoro 5tyndů krvácím a krvácím a krvácím ch joo..dneska na gynde krev zase hormony šílí dokonce mám zvýšene i hcg ale na UTZ nic vidět nebylo(uf díky bohu-tzed druhe oprvadu neplánuji)..cysta je o pozor-1mm menčí a deložní vystelká nízka tak i dr.je zahadou ,že stále krvácím ..
ješte čekáme na vysledky cyto a mopu ty budou ve čtvrtek :-// asi se do té doby zblázním čekám a čekám :-(

Ruza a Kubisek 19m a 15dní

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 28.01.08 21:06

Helou holky,  

tak dneska padnu za vlast fakt jen co to bude možné. Ráno jsem jela do Jirkova, opět po úřadech, mimo jiné i pro lejstra na společné zdanění, Lukymu už se totiž nabídla nějaká paní z práce, že nám ho zdarma udělá, tak ať to má vše v ruce a my máme klid. Nabídla se nám i moje mamka, že ho udělá, ale má tolik práce v práci, že jsem i radši, že ho udělá ta paní. Pak jsem tady musela na pojišťovnu, zase se mnou měli nějaké nesrovnalosti, už to vyřizuju akovou dobu, no huráá, mám to v cajku, takže mažem hopem celá rodina od VZP  někomu jinému. Nemáte nějaký tip na nějakou pojišťovnu - kde jste vy?
Pak po nákupech, zase jsem utrácela a to stále povídám, jak nemám za co- Barče :,-(u ponožtiček, opět v módní růžové :-) a bavlněnou čepičku na jaro, pak pidi odpadkový koš na záchod, prostěradla na naši novou postel… no dojeli jsme domů a bylo asi 13:30, já neuvařeno, ložnice stále nevypadá, jak by měla, ještě tam mám obrovský pytel s věcmi, co patří do té nové skříně. Jenže je to z pytle zmačkané a hlavně to nevoní (nesmrdí to, jen prostě chci, aby to vonělo čistotou), takže tu mám vyprané dvě várky věcí a zítra další dvě, ještě to vyžehlit a pak teprve naskládat do skříně…no ale řeknu vám, že ta skříň je super, bude to zanedlouho pěkná ložnička.  

Jejda, musím letět, Barča řve, tak více zítra. Papá Violet

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 28.01.08 22:58

ciao,

nemam zcela docteno, ale doctu ;)

vikend- v sobotu jsme jeli vlackem od nas z Lesne do centra, 10min, 2.zastavka, Vitek nadsenej ;), odpol. k nam dosel bracha s rodinkou, vyblbli si tady na hristi a pak u nas.
nedele bylo pekne hnusne.
Dnes jsme jeli rano k sestre- prijela ji navsteva - kamos s rodinkou-znameho tez… na zpatecni ceste tradicne Vitek usinal v saline, rval jak tur, pri nastupu do autobusu, ze ze skejtu nesleze, pak zase pri vystupu,ze chce jeste sedet, no chudak byl ospalej, ale doma najednou ozil a spat nechtel, vydrzel 10 min. v postylce a VSTAVAAAAAT. Udelala jsem buchtu ale s vypetim vsech sil, pac ani jedno ditko nespalo, Zuzka zacala rvat, ze chce byt nosena, Vitek ze rve Zuza. Nadobi jsem zvladla jen diky satku- Zuzka na zadech.
zato ted vecer jsem si odskocila zaplavat s kamoskou, super, para-sauna teda narvana, ale plavat se dalo, voda 28 st- celkem tepla.
jdu docitat. D

ps. VALLI- pekne napsanej denicek, teda to antre do nemocnice Ti nezavidim.

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 28.01.08 23:22

docteno uff.
ad sraz- Cerinek je kousek od Pelhrimova, toz to by asi kluci (M.s Vitkem) prespali u M.rodicu, ja se Zu tam, ale taky zalezi kdy.

VALLI- jestli dostanes nekde nejakou radu co s Martinkem, kdyz bije cizi deti,sem s tim. U V. uz fakt nevim.

HELI- teda to bych nikdy nerekla, ze ty deti se skolky tak boji, obzvlaste takovy rarasek jako Naty. no snad bude lip. Co si ja jen pamatuju z detstvi, ze jsme se segrou chteli byt ve skolce driv jak kamoska, ale ona bydlela bliz skolce, takze se nam to moc  casto nepovedlo ;)

DASO- to s tema fotkama nastve, jo ja to taky obyc. zjistim PO akci, ze nikdo nefotil. Malem to takhle dopadlo se krtinama, ale nastesti se seslo vic foticich lidi. No snad to pujde z te kamery.
Kosticky-z TV- ma Vitek taky moc rad.

ANDELO- teda jsem se musela rehtat, pri popisu vasi spolecne koupele ;)

VIOLET- nova postel a hned vyzkousena, proc me to u Tebe neprekvapuje ;) Teda to budete mit pekny. Taky miluju vyprane veci, zehlim za:,–(ne u Ordinace.

IKAIKO- co Ondra jeste stale v puberte ? tu buchtu jsem dnes delala, ale za revu deti,takze jsem se vyprdla na delani mrizky a nalila to na to, je to dvoubarevna dobra buchta ;)

JITUSKO- co solna jeskyne ? taky se tam chystame, dat si sraz v solne jeskyni s kamoskou je dobry napad.

teda klizi se mi oci, dobrou D

 
kometka01
Ukecaná baba ;) 1119 příspěvků 29.01.08 01:27

aHOJKY. jsem sice z jiného deníčku, ale občas mě ty vše fakt nadchnou a hlavně uklidní.

Evi, pěkně napsaný deníček. čekala jsem na něj, jen se dozvěděla, že jedete do nemocnice…
Ten nástup ti nezávidím. Ale jinak jsi to zvládla skvěle…

Mám na tebe ještě jeden dotaz, ohledně Martínka. Mám doma taky jednoho zabedněnce. Má 20měsíců a když není po jeho no comment. . .  Hlavně u jídla. Jak to zvládáš to zlobení? čteš nějakou knížku?

Zítra jdu s ním k psycholožce, ale chtěla jsem se tě zeptat na radu a určitě bych na to zase zapomněla, tak ti to radši píšu hned, co jsem přelouskala tvůj deníček.

Radka a Lukášek 20měsíců
(PS: poznávací znamení Monča (dneska v Praze) a Zdenička se mnou chodila k Malé na balet)
jinak koukni do galerky.

Díky

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 29.01.08 10:00

Čaues,  

tak včera jsem to teda fakt utla hned, jak se Barunka ozvala, aby se řevem moc neprobrala, stejně zase usla až ve 22:45 :-/   Valli- no super deníček, jsem se nasmála, když jsi popisovala Martinovu dobrou náladu, zcela se nehodící k té tvé :-) Ale zvládla jsi vše skvěle, jen co je pravda, navíc když Kájinka na operaci nemusí, tak jsou to dobré zprávy!   Dáší -no vidíš, já jsem na tom stejně, s těma fotkama z narozenin :-/ Luky točil, já lítala mezi kuchyní a obývákem, pak honem sfouknout svíčky a krájet dort… takže dort nevyfocen, Matý u dortu taky ne, natož my s ním :-(( Dárky super, oslava se vyvedla, tak paráda. No a s tím pohlavím - to už fakt nezkoušej, něco pro nás tak důležitýho, takhle dlouho tajit :-)   dalif - hezký to tu snad za čas bude, ale těch peněz, co v tom všem lítá :zuřícísmajlík:  No jo, holt nic není zadarmo, že. Teda, úplně jsem teď viděla Matýho, když jsi popisovala pospávajícího Vítka v šalině a busu, Matý je taky takový…  

Tak, zatím se mějte, já musím dát dělat guláš a jít dodělat tu ložnici už. Hezký den všem přeju :-)  

Violet

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 29.01.08 13:01

AHOJKY,mas SZ:-)

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 29.01.08 13:35

GRRRRRRRRRRRRRRRRRR
ahoj, se mi sekl PC, než odešel koment :-(((((((((((( Tak písnu asi znova večer, pa Dáša

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 29.01.08 17:08

Ahoj zlata moje,
teď je chvilka klídku,snad budu moct honem napsat.večer napíšu osobně,teď opět nestíhačka..
Oslava byla super,babička celá dojatá,fakt na těch 75nevypadá.Dostala od dcer 10ti denní pobyt v penzionu v městečku,kde celý život bydlela(te´d byldí u tety) a od vnoučat soupravu drahých parfémů.
v hospodě jsme se nacpali-to se nedalo odolat-plněná vepřová kapsa-aspoň jsem pro lepší pocit oloupala strouhanku:)stihla jsem se celkem slušně nakulit,ale pak už jsem cítila,že jsem pod parou,tak jsem radši pila jen vodu.bylo nás tam 13,no a všichni děsný zpěváci,tak hned po jídle a dortu se začlo zpívat a trdlovat a občas hlášky,fakt super.ani nevím,v kolik jsem šla spát.Ráno jsme se nasnídali ajeli směr domov.
protože to bylo o něco dřív,než jsme se mysleli,překecala jsem osazenstvo,aby jsme se stavili do Olympie v Brně.našim to bylo jedno,Honza brblal,ale šel.no hned po vstupu se začal tvářit jak na mučidlech a s útrpným výrazem jsme proběhli do oddělení kuchyní.tam-opět trpící-koukal,jak se vybavuju  s prodavačem.pot­řebuju totiž vědět,jaký mnabízí vnitřní vybavení linek,abyh podle toho mohla plánovat.já byla nasr..jak kýbl,že máme čas,tak by to snad Honzín mohl chvilku přežít,kor když ta linka je celá na mě-v podstatě celou přestavbu si musím nakreslit sama,on mi akorát zamítá nápady:(
aspoň jsem si v Ikey dala oběd-mají super akci oběd zdarma-zaplatíš jen jeden ze dvou teplých jídel,tak jsem naše za stovku pozvala na oběd.
pak ještě do tesca,na ty „super slevy“,no nevim,nic zajímavýho tam nebylo.akorát jsem vojtovi koupila vodní pistoli-bohužel až po zaplacení jsem zjistila,že je to souprava na sběr hmyzu:)no za pade,nekupte to:)
doma jsme si dali vanu-nějak se mi pro děti nechtělo,tak jsme si to čekání zpříjemnili:)pro děcka jsem pak jela já-ve tři,Honza uklízel.na tchánovcích bylo vidět,že jsou rádi,že se jich zbaví-ani kafčo nenabídli:(ale děcka prý byli moc hodný,chválili hlavně Báru,tak jsem se dmula.Vojta je malej syčák,ale prý sladkej,tak to zvládli.že jsou moc unavený-dozvěděla jsem se,že tam měli tři večery děcka od švagrový,pak den přestávku a pak zas naše děcka.už mě to vážně štve,ta švagrovka snad není soudná-teď je synovec nemocnej a děda si kvůli němu prodloužil nemocenskou,aby mohl hlídat.Hele,je normální,že devítiletej kluk není doma sám?když má akorát kašel?mě už přijde velikej,já bývala doma od první třídy sama,ale je teď asi jiná doba.
Večre jsem žehlila a byla strašně utahaná,tak už jsem ani nepsala.
V pondělí ráno jsem valila do solný jeskyně,je to,Dalif,fakt super-Vojta měl ucpanej nos a krásně se mu to spustilo.Vojta si tam hezky hraje s tou solí na zemi,přesypává to,je hodnej.i na sobě cítím,že se mi líp dýchá.u nás to vychází na pernamentku 100,–na hodinu,vojta zadara.
pak honem domů vařit oběd,normálně po O jsme s Vojtou oba vytuhli-natvrdo,Vojta už podruhý spal skoro tři hodiny.Odpoledne jsem šla s dětma hned ze školky za kamarádkou,co má taky podobně starý děti-postavili si kousek od nás domeček,tak jsem šla závidět.no mají to tam strašně hezký,takovejch prostor,akorát je to nezařízený,už nemaj prachy.krásně jsme pokecaly,o děckách ani nevěděly-na to,že tam byly čtyři.přišla jsem dom až v šest a hned pádila do aerobiku.večer jsem lehla jak mrtvola.
dneska jsem šla ráno zas cvičit,pak do sekáče-koupila jsem Báře nádherný princeznovský šatičky,dostane je jako dárek za zoubek.představte si,Báře se viklá spodní zoubek tak,že už je na krajíčku,tak jsem jí slíbila,že jí zoubková víl apřinese dáreček:)
Tak jo,musím končit,už otravujou,večír snad napíšu víc.papa Jitka

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 29.01.08 18:39

AHOJKY,
tak jsme nejaka znicena,vcera i dnes jsme litala po venku a dnes necitim nohy!jsme prolitla dnes 2× pul trebice pesky s kocarem.rano jsme sli do solne jeskyne,vylsi jsme bohuzel pozde a tak jsme pridala do kroku,martinek bezel a vlal za mnou v pulce cesty zacaal narikat a rvat ze spadne-ja uz zurivre jsem mu odpovidala ze ne,kdyz ho drzim!no desny,pak se zklidnil,kdyz jsme dorazili a v jeskyni byl uplne nejhodnejsi martinek na svete:-))celou hodinu si sam hral a presyval a presypaval ruzne ttu sypkou sul,no bavilo ho to,chudak pak zase rval,ze nechce domu,tak nakonec jsme ho ukecala,ze zase prijdeme-za tyden jdeme znovu.ja pak valila s kajou za reditelem do skoly,kde mi potvrdil praxi-mamka si vzala martinka a ma ho az do zitra.
pak jsme chtela jit pesky domu,a po cetse jsem potkala bus,ze si teda ukratim cestu-haha on me odvezl nekam jinam nez jsme chtela,takze jsem si nic neukratila a sla jinudy a stejne dlouhou trasu:-)hodku jsme pobyly doma a pak jsme sly s kamoskama ven,zase kus cesty a pak jsme si sedli v cukrarne na medovnik,mnam.ted po cukrarne jsme se sli mrknout jeste na stavbu.vcera bylo taky litani-urady-overovani podpisu.pak centrum,umyt auto v mycce a pak jsme ho drhal uvnitr u tchyne,martinek si mezitim vrtal v hline,toto dopadlo:-)bordel vsude:-)ve4h jsme dorazila za cely den domu a vecer jsme jeste delala neco na diplomku.

VIOLET:ja jsem od VZP presla loni k hutnicke zamestnanecke pojistovne,hradi 1500kc kdyz je tam cela rodina(kazdemu).

ANDELo:super hovinkova prihoda!

HELO:skoda ze toho zappa neprodavas:-(ja bych ho koupila:-)myslim ze bude nekde schovany a svagrova si pk nakonec koupi jiny…co?:-)
a co ta NAtka nakonec ve skolce?ja si furt rikam,ze martinek bude v pohode,ale nevim nevim,kdyz to vsude slysim,jak kazdy vyvadi!mne stacily dnesni hystericke vystupy pri oblikani,ze babicka ne,ze jako to ma udelat maminka!

RUZO:to teda by me zabilo krvacet 5tydnu!jinak jsem cucela na meilu na fotky,mas peknyho blondacka!:-)

DASI:u nas fotim ja a vetsinou nemam spolecnou fotku,taky me to stve!
jinak jsem se samozrejme budila,kdyz spali celou noc!jako vzdy kdyz se mam sanci vyspat,tak se budim-grrr!

JITUSKo:uplne vidim honzu v te ikey!to mi martin taky dela,ze pry to nesnasi,ten obchod,no uz tam byl vickrat,takze uz se lepsi:-)ty chces kuchyn z ikey?ja taky chtela,ale nakonec ne,protoze maji jine veci-skrine nez chci-napr.rov´hovou skrin nemaji 90cm se stupinkem a co jsme spocitala tak me to vyjde nastejno u te firmy co mam vybranou…ja uz to mam vymsleny podle toho jejich programu a pak uz si to necham nekreslit od te firmy-jakoze jim pomuzu a ukzu co a jak chci:-)kdy se do rtoho poustite?si predstav ze nam asi klapne tech 300tis od toho fondu!nebyt tebe tak mame prd!dnes jsem odesilala uz podepsane smlouvy.
tak tobe se lip dycha v solny jeskyni?mamka ma astma a vzdy se ze zacatku dusi:-(

tak paaaa.ewa

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 29.01.08 19:27

Jen na momentík, kluci se mi právě vrátili z aquadromu, já tu mezitím uspala Barču a uklízela, tak teď odpočívám :-)   Jituško -no s tím synovcem- já si nějak nedovedu představit, kdy že se odvážím nechat děcka samotná doma, ale těch 9let už mi přijde, že by asi sám doma být mohl… Jsi se dmula, ju :-) To znám :-) A co se týče Ikey- možná už jsem se zmiňovala, ale Luky řekl, že už tam se mnou zkátka nepůjde, že mi dá kolik peněz budu chtít, odveze mě tam kdykoli, ale bude se courat třeba s dětma někde kolem, nebo si zajede mezitím do jinýho krámu, zase klíďo s dětma, jen ať po něm nechci, aby se mnou chodil dovnitř, že je to nejhorší krám, co existuje :-) Tak ať se ti podaří vymyslet něco, co se bude líbit i manžílkovi. Já zase měla ten problém, že Luky řekl, že se mu bude líbit vše, co se líbí mně, takže pomalu s ničím ani neradil :-/   andělko -fotky hezký na Rodině, Jája už je velikánskej :-) No a koupací příhoda- tééééda, jsem si krapet učůrla, jakýho šikulu to máte :-))))))))))))   Valli -dík za tip na pojišťovnu, to jste teda měli výhodný přechod :-) Uvidíme, co vybrerem. A super, že ta dotace vám vyšla!!  

No, jdu slít těstoviny, ať se můžem najíst. Hezký večer přeju, já dneska dostala od manžílka prima vínko, tak my ho snad mít budem :oViolet

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 29.01.08 20:00

dnes je nejaky zurici den …
dopol. dobry , byli jsme v MC, Vitek opet zfackoval par deti, ale i dostal !
Po obede sla Zuzka spat na balkon, ja s Vitkem jsme se pokusili o brynzove halusky, ale i pres „pomoc“ VItka se nedarilo, nejdriv jsem brambory nastrouhala moc hrube, tak to vyresil mixer a pak zase jsem si vzala malej hrnec, takze to uteklo vse spinave a zacalo se pripalovat, toz jsem chtela vyvetrat byt, nicmene sousedka hulila, takze to neslo, probudila se Zu- rev, dala jsem ji ovocnou presnidavku, mezitim se i zbyle „halusky“ premenily v kasi, a V. rval ze chce co ma Zuzka, dostal mandarinku , tu sice krasne oloupal ale pak mu asi nechutnala toz ji rozmackal oloupanou a potrel s ni na co dosahl, umyla jsem Zuzku, umyla dnes uz potreti jeho zidlicku a zacala vzpominat na zivot pred detmi, to jsem sla do prace, z prace, byl takovej kliiiiiiiiiiiiiiid, na zemi cisto- a to jsem zametala jen jednou tydne, ted nekolikrat denne a stejne furt do neceho slapu. No korunu tomu dala Zuzka, kdy po kojeni obslehla me i sebe, takze vse do pradla.
Jo ono to vubec zacalo pekne ranem- jsem zjistila ze se rozpada kocarek, na boku ten koub drzici korbu je vypadly, takze zitra rano musime sjet do servisu. Zuzku si dam klidne do satku, ale nestiham behat za Vitkem, nehlede k tomu, ze on chce byt tez casto nosen.

ciao D a Vitek 27 mes a neco, Zuzka 9 mes a neco

 
andela  29.01.08 20:31

čáu děvčata :-)

Dneska jsme byli s jájou celej den doma :-). No dopol jsem malinko poklidila a šli jsme na malou procházku.Teda musela jsem ho nalákat že půjdem do tabáku na auta (prodávají tam modely aut, takže celej krámek je jedna plice vedle druhý s různýma autama) tak šlapal statečne. Páč hned tady na rohu chtěl na uku, maminkko na uku :-P. Pak jsme skočili k větvím pro máslo a jája si koupil ten ovocnej pendrek a šli jsme dom. Udělala jsem polívku s jíškou .. hm .. sněd 4 lžičky, pokaždý měl na lžičce 2 kuličky hrášku a pár pidi těstovin, a bylo :-/. Se z něj po po … večer sněd pár brambor, ale nic moc teda tolu taky nedal.
Jůů, a včera byl boj mězi náma. Jsem jáju kapánek nutila že si uklidí hračky, tak se vztekal a zkoušel to se slovy: Ne! jajoušek ne! maminka ukidí! uáááá dudýýnééék uuuááááá. No nakonec jsem jednu kostku hodila já, jednu on - do košíku rozuměj. A pak ještě dřevěný vkládačky, tak jsme to poklidili. A dneska jsem se chechtala, si vytáhl garáž a hrál si a pak si vzal tu vkládačku. Po chvíli jí složenou vzal a uklidíme do košíčku tadýýý, tááák :-D. A teda nevim jestli si to nějako vzal k srdci, ale dneska toliko hraček nevytahal … má tu jen garáž, šroubovací auto a večer si vyndal pastelky!! To je u nás teda mega úspěch :-D. mmch, jsem mu taky vyhrožovala že když nebude uklízet, tak dáme hračky do krabice a odvezem je jiným dětem, načež si jája ještě při:,–(il že hodíme do popelnice, tak jsem ho nechala i při tom :-P.

Jíťo - tak tys zas pařila jo? Ty pařmenko jedna :-D.A já nevím čemu se divíš, bždyť naše děti jsou vždy u cizích hodnější. A se synovcem … no třeba mýho synovce vodila švagrovka ještě ve 4 třídě do školy (a má to fakt kousek) bo by jinak musel sám chudák přes ulici přejít sám a co kdyby se mu něco stalo. Doma by sám taky nebyl, maminka za něj vše udělá, přinese, odnese .. :-/. Hrůůůza … Na jednu stranu je pravda že dnes to je jiný, ale třeba my jsme byli doma taky sami a museli jsme se postarat bo máma byla na nás sama a byla v práci. Mě bylo 10 když jsem ráno dělala snídani sobě a ségře (jí byli 4), oblíkli jsme se a já jí ještě vedla do školky a pak jsem šla do školy. Do školy jsem taky chodila sama od 1 třídy. Nemocná jsem byla teda párkrát, ale taky jsem byla doma sama. Ale třeba si vem i starší holky … já od 15 doma i vařila, musela jsem pomáhat (a vzhledem k tomu že jsme měli barák tak i jezdit na dřevo s tátou, štípat dříví, vozit do kotelny) , a dneska pomalu i 20tiletý holky neumí nic, snad ani to kafe uvařit :-/. le doma jsme byli sami kolikrát (ne teda přes noc, to zas ne) a nikdy se nic nestalo, byli jsme tak naučený a bylo. Asi je ta výchova fakt dneska jiná no …
Chi, nákupy a chlapi jo? Jára se mnou nechce ani do kaufu .. je tam denně několikrát, tak se mu tam nechce jednou za čas ještě kvůli nám :-D. Ale třeba na veletrhu a modellhoby by vydržel celej den :-P nebo v tescu čumákovat po hrách na PC taky. Jo jo, chlapi :-D.

Dášo - tak smáznutej koment to našve teda

Valli - ty nás musíš potěšit vždycky nějakoukjovbojkou :-D. Martínek je taky dítko dvou tváří co? No obdivuju tvoje nervy 2 děti, škola a starosti se stavbou …

Dalif - tý jo, kočár v čudu jo? Tak ať ti to brzo opraví. Ale třeba by se zas V naučil chodit po svých. Mmch mě se líbilo u synovce, že mu stačilo říct že má taky nožičky tak ať šlape a on šlapal a už na ruku nechtěl. Snažím se o to i u jáji ale zatím fakt bezúspěšně :-/. Jako kdyby jsme šli bůhví jak daleko tak neřeknu, ale on chce na ruku fakt pár metrů od baráku :-/.

Tak běžím na Tv … dneska je knížka odložena na později :-). Už mám jen 2 tak to abych do pátka mazala k šárce zas pro další várku :-D

Andělka a Jája 2r

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 29.01.08 20:39

Ahoj holky,
tak odpoledne jsem napsala koment a sekl se mi PC, jenže se mi to nestihlo poslat a já si to ani nezkopírovala…
naštěstí to nebyl adept na komentář roku, ale i tak to naštve.....
Včera bylo krásné odpoledne, tak jsem skončila u našich, Luky si zabral děědu a babi a já odpočívala, dokonce nás dovezli tam i zpět, takže fakt velká pohoda. Ráno jsme byli ka kontrolní odběr, chudák Luky, šel za hodnou paní dr (ta zlá co píchá je v nemocnici a tadyta naše je - spíš byla jako hodná)…no ale zvládl to dobře dr i sestřička ho moc chválily, já ho držela, spíš ruku, vůbec sebou netrhal, nic, jen plakal. Chudáček, vycucli z něj 4 zkumavky, aby udělali co nejvíc testů. když teda držel. Přes oběd byly výsledky, až na zvýšený billirubin OK, další ještě zítra. Pak jsem si udělala supr nákup v podnikové prodejně firmy, která vyváží spodní prádlo do zahraničí - sice jen obyč. bavlněné kalhotky, pěkně pod bříško 40 za kus. Jsem čučela, Je to sice II.jakost, ale fakt nevím, co je na tom dvojkového??? Mám bílé, černé a 2ks vínových, ty vypadají báječně. Sice žádná erotika s krajkama, ale pěkně bavněné , aby bylo pohodlíčko :-) ještě 2 ks takové jakoby sportovní podprsenky 49/kus - parádní , bez zapínání, měla jsem je i u Lukyho supr hlavně na noc , nikde netlačí žáddné zapínání a kojí se s tím v pohodě.  Odpoledne jsme byli v jeskyni, byla tam cca 8-letá holčička s prarodiči, takže zabavila Lukyho, já pokukovala a relaxovala :-) Pak domů. přišla kámoška z posledního patra, že jim chlap dělá kuchyň a že mu koupila chytře klobásy (samo, že měla vše v kuchyni odpojeno ),tak si je tu uvařila, chvilku jsme pokecaly… má 5-ti letého syna, tak si tu kluci hráli, Adámek tu pak ještě zůstal.   

Violko, my máme RBP nabízí : http://www.rbp-zp.cz/index.php?m=22 ,  ještě jsem ti vtom smazaném komentu dávala odkaz co platí pro děti do 6 let a  co dospělákům… kdyžtak ještě zítra to najdu nebo to najdeš sama … projdi si pár pojišťoven na netu, uvidíš, co nabízí a co vám bude vyhovovat. S tím oblečením, taky bych to asi prala, ten pocit čistoty.....chápu  

Andělo, teda to je koupáníčko s hovňajzem, nezávidím :-)  

Dalif, V. si teda vybírá místa na usínání… no snad ho to brzy přejde  

Jituš - to je supr, že oslava vyšla. Sběr hmyzu, tý jo :-)))) Jo a jeskyně supr, že. Chodíme opět pravidelně 1/týden, minulý týden jsme byli dokonce 2×.  

Holky, víc nemám načteno, jdu se věnovat ordinaci, víc zase příště papa , dobrou Dáša

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 29.01.08 20:41

Vioko , tady to je
http://www.rbp-zp.cz/index.php?…

http://www.rbp-zp.cz/index.php?…

však to projdi, uvidíš, pa Dáša  

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 29.01.08 21:34

Jo VIOLET- ja presla kdysi k VoZP - Vojenske, davala 1000kc novymu dospelymu, ale Rath to zrusil ci co, ted davaj houby. Davali i 500kc na plavani atd rocne, tehotnym nicmoc jen 100kc na vitaminy… slysela jsem chvaly na OZP a tu Hutnickou,ale nevim jak je to s dr. jestli maj se vsema smlouvy. Rozhodne VZP mezi ty vychvalovane nepatri.

D

 
dalif
Kelišová 5817 příspěvků 29.01.08 21:43

teda vsichni chodite do solne jeskyne, my snad zacnem teeez ;)

D

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 30.01.08 08:09

CAUKY:
DALIF:tak cucim,ze teda vitek je asi martinkuv dvojnik:-)haha,se stou mandarinkou smeju,ale kdyz mi to udela martinek tak zurim!on teda jen haze okolo sebe…ale ted uz ani ne.tend mi jen prevratil talir s ryzi:-)
jo ja taky nekdy premyslim,jaky to bylo kdyz nebyly deti,ale pak se rychle okriknu,prootze prijit o ne by bylo hrozny…takze jsem rada i za darebaky:-)jinak sroub u kocaru jsme ted reklamovala a kaja jezdi v golfkach-jen je vidi a rve,protze se tam se strojkem hrozne rve a je nakrivo…

jdu za chvili do centrea jen s kajou,pak jdeme plavat a pak prijde drak:-)

jdu prebalit,uz podruhy se potento…fuj.pa

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 30.01.08 08:36

Ahojte,  

za hodinku dorazí kamarádka s dračiskem Péťou na kávičku, tak jdu ještě vysát ty mé vlasy, co mi tak příšerně padají. Já jen, že mi došlo, že Barunka si určila asi i budíček, kterým se bude neomylně řídit - odbyje 7:50 a ona se řehtá! Už je to několikátý den… tož asi válení se do 9:30 je v tahu :-/   Dášo -moc díky za odkazy, jdu to prostudovat :-) A užívej si válecích chvil, v létě jich znatelně ubude :-)   Valli -mně vyklopit Matý talíř s rýží, tak se neznám. Takže ty máš zase můj obdiv u mě :-))))  

Tak jdu něco dělati, odpoledne jsem tu, tetka si přijde pro ratolesti, tak budu odpočívat. Violet

 
andela  30.01.08 08:39

holky, jsem četla teď článeček o chválení dětí. A byl tam odstavec o tom, že dítě když „zlobí“ tak my na něj ječíme, kdežto když si v klidu hrajetak si ho ani nevšimnem. A že pak dítko používá tu metou, kdy si ho všímáme a tedy zlobí. Akurát teda nevimjak to praktikovat třeba u stolu.Jája sedí už na židly normální, a jí/nejí. Po hcvilce vidí áslo a sleze a jde okolo a sedne na další židli a chce to máslo, nebo 2krát prostě od stolu odběhne. Tak jako když si ho nebudu všímat tak by asi už ke stolu nepřišel … no ale shrnu li to, možná na tom něco je :-)

A.

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 30.01.08 11:20

ANDELO:ja ho chvalim ikdyz si hraje,prove o tom vim.mozna nekdy zapomenu,ale fakt kdyz vidim,ze neco pekneho dela a tak,tak mozna az prehnane-jeee ty ses sikovnej:-)

cekam na PPL-rano psal ridic,ze ma pro me balik,tak to bude asi uz opraveny kocar,jsem teda zvedava,pry je balik zdarma,tak to snad zaplatili oni!hura!
jinak porad hledam nejak levnyho zappa,ale vsude je ojety kolem3400 a novy stoji 4290kc,tak furt nevim,nejak se mi zacal libit:-))

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 30.01.08 12:38

Achoj,tak honem píšu,nebo bych se zas nedokopala.
No zas nestíhačka-včera přišel Honza nějak brzo z práce,tak jsme dali řeč-jsem si říkala,že je poslední dobou ňák nervní.když on všechno dusí.
no tak z něj vypadlo,že najíždí ve firmě na nový počítačový program,je strašně složitej a on místo řešení svojí hromady práce chodí na školení toho programu,kterýmu absolutně nerozumí.je z toho zoufalej,protože to pak bude muset učit podřízený,ale není to žádnej IT ani školitel,má z toho vítr,že bude za blbce,do toho se mu hromadí mraky práce a do toho ještě musí řešit průsery teď už podřízených.No nejhorší je,že od začátku dubna ten program budou mít zajetej,nikoho nebude zajímat,že v tom neumí,prostě se budou učit za pochodu a on mi sdělil,že bude v práci od šesti do šesti,že to jinak nepůjde-takže to vypadá,že přestavbu budem muset odložit.Je mi ho hrozně líto,fakt toho má nad hlavu,nehledě k tomu,že teď budu na děcka sama.už teď chodím dom celkem pozdě,nojo,co se dá dělat:(
Dneska jsem chudáka Vojtu smýkala od rána s sebou po obchodech-potřebuju zimní boty,starý se rozpadly.no tak to je nesehnatelný-mám´č.7 -všude už vyprodáno nebo za 2000,–,achjo.ještě to oběhnu na městě,ale asi to odchodím už v teniskách.Pak na devátou do cvíča,tam byl Vojtík hodnej,koukal na krtka,pak ještě na skok do velkýho sekáče,ale tam nic neměli a hroznejch lidí,tak jsem jen vzala Honzovi župan.snad ho bude nosit,je hezkej.
Odpoledne se chystáme s Ilčou a ondrou do cvičení,snad se jim tam bude líbit.byla bych ráda,aby se Bára trochu otrkala-je to cvíčo bez rodičů.
tak a teď konečně k vám:
ad sraz)
taky jsem pro čeřínek,tak to zamluvíme?a s tím termínem-já takhle dopředu moc říct nemůžu,nevím,kdy Honza dostane volno.jo a ještě-platí se tam storno,když by se zrušila objednávka?protože s dětma je těžký se domlouvat někde na 100%,kvůli nemocem a tak.
VALLI,dík za deníček,no užily jste si holky v nemocnici,ale nakonec to dopadlo dobře.ale přála bych vám,aby už jste ten strojek nemuseli mít vůbec.
ty jseš tak strašně akční,co všechno s dětma zvládáš obíhat.Já kuchyň z Ikey nechci,jen se mi líbí ty blbůstky dovnitř,no a nebudem mít špajz,tak hledám řešení.z ikey se mi líbí ta výsuvná,ale teď v reálu už ne,není zas tak přehledná a praktická,a taky celkem drahá.tak jsem si to vymyslela jinak.  

DˇAŠO,ty tvoje hlídací rodiče ti fakt závidím,u nás to je v krajní nouzi.  

ANDĚLKo,to je fajn,že už si s Jájou takle hezky pokecáš,u nás to zatím nehrozí-já se ptám a vojta odpoví jo-ne,to je celý,občas z něj vypadnou nějaký zkomoleniny,toť vše.Tak u vás pastelky?Vojtu teď chytla plastelína,má tu Play Dooh,dobře se s ní tvaruje-on to rozřezává plastovým nožem a dělá hromadu ďubků,ale vyhraje si.Ještě frčí garáž a jinak si moc s ničím nehraje,spíš když přijde Bára domů,tak čeká,co ona vymyslí.
se synovcem-já nevím,abych nebyla nespravedlivá,ale přijde mi,že z něj dělaj furt mimino,on už je úplně samostatnej,akorát prostě mají strach nechat ho doma.já jsem taky v první třídě už chodila sama,občas pro sourozence do školky,to bych samo takhle nechtěla,ale nějakej prostor by děti už dostal měly,v tomhle věku.
no a o nákupecha chlapech-to je samostatný téma.Honza má rád nakupování,ale sám,pak ho baví prodejny se sportovníma hadrama,s elek­tronikou a muzikou.takže se holt neshodnem.ale já nejsem tak protivná jako on,když tam jdu s ním,v tomhle je celkem sobec.jenže když jedem do Brna,musíme holt spolu, a taky nábytek bych si bez nějk koupit netroufla,ani serepetičky,ono to má svou výhodu-jak je utahanej,tak mi kejvne na všechno,hlavně aby byl pryč.kdybych si to nakoupila sama,tak by brlal,takhle to vlastně vzal on:)
fůůj,jsem si teď opět přečetla hovňovou příhodu.no u nás je to teda klasika-vylitej sprcháč,šampon,i Voj­tova ponorka,tak jsem otrlá.No teď už to neprovádí,ale furt kadí do slipů,nemůžu ho to odnaučit.dvacetkrát si prdne do hrnce,musím mu jako utřít zadek,ale s bobkem si zaleze a pak mi jde slavnostně ukázat Ferdu mravence na zadku:(  

DALIF,uááá,den blbec,já bych měla nervy nadranc,těžko tyhle situace zvládám.a čím dál hůř-jsem větší nervák,než dřív,víc ječím na děcka..jo a halušky dělám zá:,–(ně z pytlíku,je to lup šup hotovo.dělám je s brynzou a opečenou anglickou,mňam.  

VIOLET,ty máš prostě zlatíčka.všechny,i t­oho tvýho chlapa:)i když,já si taky nestěžuju.akorát to teď bude záhul,snad to zmáknu s duševním zdravím.
s tou pojišťovnou-my máme Ministerstvo vnitra a jsem spokojená,mají celkem slušný příspěvky,balíčky pro rodiny,pro ženy a tak,ještě semi nestalo,že by mě někde odmítli.  

HELČO,tak co školka?jak to dopadlo?já myslím,že to bude v pohodě,to mě Bára první dny řvala jak protrhlá,takový výčitky jsem měla.přešlo to celkem rychle,hlavně hned po mým odchodu si ani nevzdechla po mámě,to se poddá.  

jo a teď jsem si vzpomněla.včera jsem byla na plicním oddělení v nemocnici,kvůli astmatu.představte si,že nejsem alergik-všechny testy negativní.mám­pozátěžový astma,což se hůř léčí.dostala jsem nový léky,který budu brát v malých dávkách pravidelně a mělo by se mi to úplně vylepšit.ale řeknu vám,tak nepříjemnou sestřičku jako byla na TRN na příjmu,jsem snad ještě nezažila.fakt strašnej přístup,ještěže ostatní byli andělé.
tak jo,jdu něco dělat,já teda furt něco dělám a nějak to není vidět:(
pa Jitka      

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 30.01.08 13:39

Ahoj děvčátka,
tak Luky má výsledky v poho, jen ten Billirubin, takže nám dr vypíše doporučení do Jíčína, kde je special. pracoviště…no chudák, zase krev :-( Jinak příští týden jdeme na 3-letou prohlídku, tak to z něj dr asi nic po tom, co teď zažil asi nedostane. Já mám testy taky negativní, takže snad pohoda, v pátek jdu na kontrolu, tak už třeba budu vědět, co se z bambulky vyklube :-))) Jestli to nebude bambulák :-) Jo, dnes jsme šli ráno na chvilku ven a otevřela sousedka (fajn ženská, ve věku mé babičky) a začala mi říkat, že se jí o mně zdálo a že prý byla u nás na návštěvě a že Luky jezdil s dětským modrým kočárkem a tam mimi. Tak se ho ptala, co  to má a on jí odpověděl, že máme doma novou holčičku :-) Tak část snu se jí vyplnila - teda to těhu, a teď ten zbytek :-) Byla překvapená, pod zimní bundou to není asi moc vidět, takže jsem jí řekla, že mimi bude a teď jen co :-)))
Jinak se Luky ráno prošel cca po měsíci a půl s Klárkou, se teda předváděl, pořád utíkal…měl slíbené lízátko, tak jsem pořádně ani nestihla pokecat se známýma, co jsem potkala, pořád mě tahal do cukrárny. Tam si dítka slízla lízo a šlo se zpět domů- cestou jsme v pekárně koupili chleba a v květince  dekoraci do pokojíku.. No tam mi snědl oběd na zítra. Polívku měl než jsme šli v 10 ven, pak jsem dodělala rizoto na 2 dny…on si 2× přidal…tak zítra udělám rajskou polívku a Luky k ní dostane rizoto a já co zbyde :-)))  

Violko, jo, válení mi skončí, :-((( Ale teď byz aspoň 1/2 hoď spánku nepřežila, to jsem už před 10 byla tuhá u TV. Jinak jsem chodila až kolem 12…  

Valli, ty se teda naběháš, se nedivím, že jsi jak proutek!  

Dalif, tak snad kočár bude brzy opraven! No jinak jsi měla teda doma veselo, tak snad se to nebude brzy opakovat!  

Andělo - jojo, chválit, chválit, za to jak papá, jak uklízí… je to pakárna, co :-) Ale je tofakt, když dítko zlobí, tak řvem a když jsou hodná, tak si jdem po svojí práci a ani je nepochválíme…  

Jituš, jak jsi to myslela s hlídacíma rodičema? Oni moc nehlídají, teda když přijdu na návštěvu,tak jo, ale jinak nikde nikdo…ale chci začít chodit svičit - pro těhu - tak prý ho budou každé pondělí hlídat. No aspoň ti nebudu tolik závidět to tvoje cvíčo…  

no nic, valím , opatrujte se pa Dáša

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 30.01.08 17:01

ahoj,
tak mi dnes prisel opraveny kocar a uznali mi reklamaci,hura!ale pekne me sere,ze to predni kolecko uz blbe zataci!achjo:-(ze bych ho prodala?:-)

uz mam doma martinka,to je zase veselo:-)mamka rikala,ze ho bude davat spat,ze ho dnes nedala a byl protivnej jak neco…

decka to je prdel.kajinka zacala tancovat-kdyz neco hraje,tak jak je na 4 tak predni casti tela mele a krouti hlavou a do toho pohupuje nohama,fakt sranda.

no nic jdu je hlidat.ewa

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 30.01.08 20:11

chat???

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 30.01.08 20:23

Ahoj,tak jen čerstvá zpráva od nás-Bára už má vytrhlej první zoubek!!!máme ho v krabičce,dostala krásný šatičky a je spokojená.no řvala jak protrhlá,ale máme to za sebou.Normálně mě dojmulo,jak už mám velkou holku.a je strašně prčovní,jakou tam má najednou džuznu!
jdem dát s tátou vanu-filmeček-a spol,v různém pořadí:)
papa Jíťa

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 30.01.08 21:46

gratulace!  

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 30.01.08 22:04

No téééda, tak to gratuluju i já, už je to slečna :-)
A záááávidím to vaše mecheche, já jsem slaměná vdova a dost těžce to dneska nesu, jsem brečela holkám na chatu :-( Tak papá :-) Violet

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 31.01.08 07:19

dík za gratulace,hodila jsem foto pizizubky na rodinu.jinak včera se konal film-vana,to další bohužel nee:(ale super film-Dobrý rok s Russlemm Crowem,krásná milá oddechovka.
pa Jituš

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 31.01.08 12:59

no já ti včera tak záviděla, my měli on-line sex na na chatu :-) Dáša

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 31.01.08 19:55

kde jste?jste se vyparili nebo co?sem furt cumim a tady nic.

dnes jsme dopoledne asi v10h sli do mesta,sla jsem si nechat udelat navrh na kuchyn.pak jsem vyhladla sla domu,za hodinku uz jsem jela pro kluky,kteri nam pomahaji na stavbe.pak jsem prendala decka z auta a sli jsme do centra, byl jeste cas,tak maritnek byl chvili na hristi a pak jsme sli dovnitr,byli jsme tam 4 a martinek si prvne s jednim chalpeckem zacal hrat stylem,ze rozsypali krupky po herne,pak na to naschval slapali,tak dostal na zadek,pak se zabavil a hral si,pak ho ale neco chytlo a proste zacala neuveritelna scena,kterou jsme jeste nezazila,takze jsem ho zuacala obikat ze jdeme domu,nbo co ten delal!to jste nevideli,ze se nebude oblikat atd.takze pul hodiny rval,jecel,ze jsme vsichni malem ohluchli,pak se zeslikl,taklze nanovo,ja oblikla kaju me a sli jsme,venku se zklidnil,pak jsme sli za tatkem na stvabu a pak si usmyslel,ze chce bonbo,kere jsem nemela,takze rev,pak klid,doma pak slapl na kaju,tak jsem se ho snazila donutit aby se ji omluvil,ale po sty to neudelal,tak dostal,pak sel do sprchy,a spat,chtel porad hladit zada,ja jsem u rekla,ze nebudu nic takoveho delat,dokud nebude se chovat slusne atd,takze rev,mnakonec s nim lezel martina  hned usnul-zada mu snad nehladil.achjo.jdu si brzo koupit ru knizku o vychove-jak je na hlavni strance o ni denicek…fakt delam asi vse spatne,uz nevim co dal,protoze timto zpusobem bych ho umlatila nebo se urvu…
tak pa
PS:heli mysli na me
PS2:mamulinko:snad to vyjde!

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »