Sametově hladká pokožka bez strií

Zdraví
  • SILVITA
  • 04.11.04

Jak nejlépe bojovat proti striím? Ještě než vzniknou! Ke vzniku pajizévek dochází při velké změně objemu kůže, tedy především v těhotenství, ale i při rychlém zhubnutí nebo naopak ztloustnutí ...

 
 


/---div .{align:center}

 


/---div

 

250×194 *]

--- .{valign:top} |
/---div

 

87×196 *]/---div

**Sametově hladká pokožka bez strií
**Budoucímu miminku hebkou krásnou maminku!

 
 


Jak nejlépe bojovat proti striím? Ještě než vzniknou! Ke vzniku pajizévek dochází při velké změně objemu kůže, tedy především v těhotenství, ale i při rychlém zhubnutí nebo naopak ztloustnutí.
Pajizévky se objevují nejčastěji na břiše, bocích, stehnech a prsou. Příčinou vzniku je narušení hlubokých vrstev kůže při jejím rychlém napínání. Důsledkem toho se na kůži objeví červenofialové jizvičky, které se později změní na stříbřitošedé. Jsou pak sice méně nápadné, ale nedají se již nijak odstranit. Proto je nutné vzniku těchto pajizévek předcházet. To je možné především zvýšením pružnosti pokožky a zabráněním hromadění kolagenu v poraněné pokožce do podoby jizvy. To zajišťuje krém Bonella, který je vhodné používat již od třetího měsíce těhotenství jedenkrát nebo dvakrát denně a pokračovat ještě asi tři měsíce po porodu. Krém se aplikuje nanášením na výše zmíněné rizikové partie a jemnou masáží, která se jistě bude líbit i Vašemu miminku, se důkladně vetře do pokožky. Bonellu je možno zakoupit v lékárnách nebo prostřednictvím internetu ""ZDE.[odkaz].

Účinné látky: Účinnou složku krému Bonella je kyselina hyaluronová a elastin, které v kůži podporují tvorbu nových buněk a regulují tvorbu vaziva. Elastin zvyšuje pružnost pokožky a zabraňuje jejímu popraskání, kyselina hyaluronová navíc brzdí hromadění kolagenu a tím zamezuje tvorbě jizvy.
Panthenol a vitamín E, který působí v kůži jako antioxidant, tzn. vychytává volné radikály a brání překotnému zrání kolagenu (tvorbě pajizévek). Panthenol hydratuje kůži, má hojivé a zklidňující účinky. Krém částečně eliminuje vliv UV záření.
Dermatologicky testováno.

 


/---div

144×41 *]

--- .{align:left, valign:bottom}

PR článek

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Efina
Kelišová 6429 příspěvků 04.11.04 14:46

Podle mne vznikají / nevznikají strie spíše díky dispozicím pokožky, kterou máme… než nějakými krémy…

Když jsem dospívala, rychle jsem vyrostla a při váze 49 kg na 180 cm se mi strie vytvořily na bocích…

Tak jsem v těhotenství nic nemazala s tím, že dispozice ke striím mám a nic s tím neudělám…
V těhotenství jsem přibrala 20kg a světe div se - žádné nové strie nikde nevznikly…

To by mi měl někdo vysvětlit…

E.

 
Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 04.11.04 16:25

Taky tomu vůbec nevěřím. Je to dané geneticky a žádnýma drahýma mastičkama a krémíčkama to nezměníš.
Já na to v těhu úplně kašlala, nemazala jsem a nemám ani jednu strijenku a znám holky, které utratily majlant a záda, boky i břicho mají jak zbičované.
 Lucie

 
Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 04.11.04 16:42

Ahojky,

nejsem propagátorem tohoto krému, ale něco k dispozicím pokožky. Moje máma, babička i sestra mají po porodech strije a tudíž i já jsem předpokládala, že se tomu nevyhnu. Kamarádka mi poradila každý den ráno a večer drhnout bříško a přilehlé partie pod sprchou (střídat teplou a studenou vodu - to jsem nezvládala, teplá je přece jen teplá) kartáčkem až do zrudnutí a poté důkladně promazat - vlastně čímkoliv mastným…od olivového oleje po Bonelu, Bonal, měsíčkovou mast i sádlo :-)) Během prvního těhotenství jsem tak dělala a ani jedna strije se mi neudělala. Přibrala jsem 14 kilo. Strije se mi také udělaly v dospívání. TeĎ v druhé těhotenství to taky tak dělám a doufám, že se mi strije taktéž neobjeví. Myslím si, že však jen mazání nepomáhá, chce to i důkladné prokrvení pokožky, aby za pomocí krému získala na elasticitě.

Zdravím

Veronika, Adámek a Tečka

 
BDanca
Kecalka 198 příspěvků 04.11.04 21:02

Dispozice ke striím mám, také se mně objevily, když jsem rychle vyrostla. V těhotenství jsem se mazala právě tímto krémem, který je opravdu perfektní. Neobjevila se ani jedna strie. Dispozice jsou dispozice, to je pravda, ale pokud kůže nemá dost elasticity, tak si myslím, že je důležité jí tělu poskytnout. Ovšem taky záleží kolik kg žena přibere. Z 20 a více kg se asi nemůže žádná žena divit, ikdyž používá krém, že se jí tělo nehezky změní.

Daniela

 
Gabinka1
Kelišová 6543 příspěvků 04.11.04 21:22

V těhotenství jsem přibrala necelých 7kg, postupně. Mazala jsem 3× denně, ve sprše jsem byla pečená vařená. Do 30tt ani ťuk a za posledních 10týdnů mi břicho popraskalo, ať jsem dělala, co jsem chtěla:(

 
Anonymní  04.11.04 22:08

Ségra se mazala jak divá, popraskala a přitom moc nepřibrala… já nemazala a při nabrání 20kg nikde nic nevzniklo…
A to mám dodnes strie na bocích z doby růstu - jak psáno výše..
 E.

 
Luca71
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 05.11.04 07:57

Chi chi, samozřejmě ne záda, ale zadek a prsa :-).
Omlouvám se :-)
 L.

 
Anonymní  17.11.04 17:36

Myslím si, že je asi dobré krém při těhu používat, aspoň jako prevenci. Ale rozhodně nezaručí, že se strie neobjeví. Při těhu jsem přibrala 20kg, normálně jsem hubená (byla). Mazala jsem celou dobu 2× denně a nic. Teď když kojím se mi udělaly strie na prsou a zadku. A to stále mažu! Tak nevím nevím…
pa Petra

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama