Šestý mimizemšťánkový deníček

Těhotenství

Ahojky! Jak se Vám líbí ta horka? Mě o víkendu nevadila, protože jsme byli u našich a to jsem si seděla u nafukovacího bazénku a nebo u tety u bazénu, takže mi bylo fajn. Teď doma už je to horší.

A co mimísci, jak rostete? Já bych řekla, že mi kvapem. Bříško se my kulatí čím dál tím víc:) Bohužel to s sebou přináší i to, že se mi hlásí křečové žíly:( Dnes jsem skočila k doktorce, ať mi napíše ty elastický punčochy. Zítra si pro ně skočím. Už se nemůžu dočkat, až si je v tom třicetistupňovým horku obleču:) Dokonce mi začaly praskat žilky na nohách. Udělal se mi už jeden nehezký flíček a z toho jsem teda kapku vedle. Jestli to takhle bude pokračovat, tak je letošní léto asi poslední, kdy jsem na sebe vzala sukni nad kolena:) Ale pro miminko to klidně udělám!

Heč, už mám koupený vánoční dáreček. Jednak tu hrazdičku pro mimi a pak taky takovou košilovou halenku pro ségru:)

A jak dopadl náš pondělní ultrazvuk? NÁDHERA! Oba s manžílkem jsme koukali, ani nedutali:) Pan doktor říkal, co právě vidíme, co měří a tak. Nechali jsme si to nahrát na video a ještě včera jsem se dívala asi 5×:)))) Jen jsme v tom návalu nadšení a radosti úplně zapomněli nechat udělat fotečku. Naštěstí mám šikovnýho manžela, který nějakým způsobem dostal z videa všechno do PC a pak už jsem si mohla nechat udělat obrázků, kolik chci. Jen na žádném není vidět celý obličejíček, protože při přenosu z videa do PC kapku klesla kvalita, ale já věřím, že i tak se vám mimizemšťánek bude líbit:) Kdo už je přítelem rodiny, může miminko okukovat v mém albu, kdo není, dám nějakou fotečku sem do fotoalba. Pohlaví jsme si říct nenechali, takže to bude napínavé dál:) Samozřejmě jsme pak pozorně studovali to video, jestli tam není něco vidět, ale kolikrát jsem ani nevěděla jestli koukám na hlavičku nebo na bříško a poznat v tom holčičku nebo chlapečka bylo nad naše síly:)

Holky (asi hlavně čitatelky a už maminky). Chtěla jsem moc poprosit, jestli byste mi neporadily, kam se v Brně vrhnout do nějakého předporodního kurzu. Vím, že nějaké probíhají přímo na Obilňáku, kamarádka chodila do Větrníčku a dál nevím. Poradíte mi někdo nebo něco doporučíte? Samozřejmě můžete radit i mimobrněnským, i jim se to určitě bude hodit.

Tak my utíkáme přidat ty fotečky do fotoalba, ať máte na co se dívat. Mějte se krásně a pohlaďte pupíky

pá Vaše Montička + mimizemšťánek (dle posledního UTZ) dnes 20+6

P.S.: kdo rád Kameloty, dnes jsem si koupila nové CD a jsem z něj úplně vedle:) Takže u něj asi budeme s mimískem často relaxovat:)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 20.07.04 20:50

Jů my jsme s Eliškou první!!!!!!!
Nám vedro vyhovuje,ksem černá skoro už jako můj manžel a když je nám vedro ponoříme se do bazénu.Křečáky nemám a žilky taky zatím nepraskjí,ale zase mi otíkají vedrem nohy a prsty na ruce.
dneska jsme byliy v poradně a všechno je jak má být,odpovídáme 24tt.Bříško už mám pěkný a eliška je čiperka a umí o sobě dát vědět.
Co se týče kurzů taky se budu muset zčít pídit.Musí se chodit na kurzy do nemocnice v které chci rodit????vybrali jsme si Motol.
Binky+Eliška

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 20.07.04 21:03

Ahojky Montičko,
co se kurzů a cvičení týče, já jsem chodila do Větrníku k paní Čermákové a jsem z toho nadšená ještě dneska. Takže můžu jenom doporučit, určitě ti poreferuje i tvoje kámoška. Je dobrý, že je to i se cvičením a pak všemožnýma přednáškama.
Dobře vyber - už máš pomalu čas, do Větrníku můžeš začít právě od dvacátého týdne.
Sylva od Špuntíků

 
romda
Stálice 100 příspěvků 20.07.04 22:20

Ahoj Holčiny,

tak konečně se nám ozvalo léto, ale pocity jsou trošku smíšené.
Víkend jsem si užila výborně. Také jsem ho trávila ponořená v bazénu u kamarádky na chatě a bylo to skvělý. No ale teď co jsem v práci to je opruz - hrozný vedro, dusno a také mě otíkají nohy - mám pocit, že už se ani nevejdu do pantoflí.
Montičko - je super, že pondělní ultrazvuk ti dopadl dobře a máte se k světu. Nevěděla jsem, že jsi Brňačka. Já sice žiju v Praze, ale v Brně mám rodinu a narodila jsem se tam. Od kud konkrétně jsi, jaká část?
Jak jsem psala dříve, pohyby ještě nejsou,ale mimochodem také pondělní ultrazvuk byl skvělý. Mohli jsme spočítat prstíčky na ručičkách, nejdříve je měl překříženy před hlavičkou a potom si hlavičku jako držel, no super. Už se těším na ten veliký, kde nás budou různě poměřovat.Také si necháváme ultrazvuky nahrát a doma potom sedíme u televize a díváme se pořád dokola a dokola. Neměli bychom to moc přehánět, aby kazety byli použitelné za několik let, až to budeme ukazovat našim (pak už velkým) mimískům.

mějte se všichni nádherně a hladím bříška
Romča

 
Lipka
Kecalka 235 příspěvků 21.07.04 01:08

Ahoj holky,

tak se zase po pár dnech ozývám.

Počasí - mně to naprosto vyhovuje, u babičky jsme si krásně užily, dnes /no vlastně už včera/ jsme byly u kamarádky na zahadě a dnes odpoledne jedeme k mým rodičům na chalupu, takže teplíčko jenom vítám :o))))

Ještě musím napsat něco k mému výsledku při AFP testu. Byla jsem na něm minulé pondělí a toto pondělí jsem si měla zavolat na výsledky. Když mi sestra řekla, že mám jednu hodnotu zvýšenou, tak jsem se málem zhroutila. Pozvala mně na druhý den, že mi vše dr. vysvětlí. Tak jsme tam byli spolu s manželem, ale musím říct, že jsem z toho trochu rozpačitá. Mám riziko down syndromu 1:630, přitom hraniční hodnota je 1:300, jak mi sám dr. potrvdil. Dr. mi nabídl možnost amniocentézy, ale té se bojím a hlavně tam je riziko potratu asi 1:100, tj. v mém případě 6× větší než D. syndrom,tak jsme to odmítli. Ve 20-tém týdnu půjdu do Gennetu, tak doufám, že tam na tom podrobném utz neobjeví něco špatného, ale naopak mně potvrdí, že vše vypadá v pořádku. Ve čtvrtek mám poradnu, tak to ještě vše proberu s mojí doktorkou.

Tak se mějte hezky.

Čau Lipka s Maruškou a mimouškem - zač. 17 tt

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 21.07.04 09:59

Ahojte!

Právě jsem přišla načančaná od holičky:) Už jsem to mooooc potřebovala a tak jsem vyrazila hned ráno, kdy je ještě dychatelno. Teda vyrazila chi chi. Přeběhla jsem z jednoho paneláku do druhého:)

SYLVO: mooooc děkuji za doporučení Větrníku. Kamarádka byla taky nadšená a mě se taky líbí, že je to i se cvičením „v jednom“. Jen jsem chtěla vědět, jestli bude pět chválu i někdo jiný:) Takže ještě chvilku počkám, jestli někdo vynachválí ještě něco jiného a pak už volám a objednávám se:)

LIPKO: Určitě bude všechno v pořádku. Moje sestra měla AFP testy hoooodně špatné u obou holek. U Klárky z toho byla špatná celá rodina (krom mě, mě to nikdo neřek, ať se nenervuju) a pak zas celá rodina jásala (tentokrát i já) a u Barunky už to všichni brali s reservou a mě teď kladli na srdce, že kdyby mi to taky vyšlo špatně, mám být v pohodě. Vím, jak ti asi je, já bych se složila, ale určitě je všecičko v pořádku!

BINKY: na těhukurzy můžeš podle mě chodit, kam se ti jen zlíbí! Někde jsou to jen přednášky, někde přednášky i cvičení a někam chodíš jen cvičit. Stačí si jen vybrat:) Přeji šťastnou ruku při výběru!

ROMČO: já z Brna nepocházím, ale už pátým rokem tu bydlím (ve Starém Lískovci). Pocházím ze Šternberka (cca 20 km od Olomouce). To video si asi radši ještě jednou - dvakrát přehrajte na jinou kazetu chi chi. Jistota je jistota:)

Mějte se krásně

pá Monťule + mimizemšťánek 21+0 :)

 
Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 21.07.04 10:25

Ahoj holky,

tak jsem si říkala, že už se tady dlouho neobjevil nový deníček a tak jsem ráno ještě iniciativně napsala do starého - pátého :-)) No nic. Tudíž mám všechny odpovědi na mé dotazy zodpovězeny :-)))

MONTÍKU : tak jsem tam taky mooooc chválila mimíska.. je naprosto báječný a kouzelný. a už je to pěkný kus človíčka :-) Nemůžu se dočkat až se vykuklí. Teda musím Ti říct, že to letí jak blázen. Nedávno jsi řsšila jestli je tam jeden nebo dva a ted už jsi 21tt. týýýý jooo :-) Jo a jdu zažádat o přítele na rodinu :-) Jen nějak nevím tu tvojí adresu....... sím sím smutně koukám :-))

LIPKO : beruško moc držím palečky. Určo to bude v pořádku. MUSI !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!

tak já jdu zase makat. :-( fuj fuj fuj.

Mějte se všechny moc krásně

Páčko Kačka od PSTM :-)

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 21.07.04 10:31

Kačko: je to http://rodina.cz/Monticka

 
Lipka
Kecalka 235 příspěvků 21.07.04 10:34

Ahoj holky,

díky za povzbující slovíčka, taky jsem se rozhodla, že vše bude v pořádku :o))))))))))
Zatím čau Lipka

 
Anonymní  21.07.04 11:07

Ahojky,
cetla jsem tvuj prispevek a musim ti napsat co se stalo me. Ja byla na AFP kdyz jsem byla asi 15+3, vysla mi pravdepodobnost DS 1:140, tak protoze pak slo vse strasne rychle, jsem se rozhodla pro amniocentezu. Vse bylo v poradku. A ja si pak den po odberu uvedomila, ze vlastne kdyz mi brali odber na AFP, tak jsem treba jeste vubec nebyla v tom obdobi, kdy ten hormon klesa (myslim po 15-16. tydnu), ale ze mi ten odber mozna udelali zbytecne brzo, protoze ja mam delsi a trochu nepravidelnou menstruaci (asi 35 dnu), takze podle PM nemusim byt 15+3, ale v dobe odberu treba o tyden min. Kazdopadne bych ti doporucila jednu vec a to je jeste jeden odber krve - znovu kontrolni test na AFP, protoze on ten hormon podle me muze u nekoho klesnout i trochu pozdeji a ne presne po 16. tydnu a driv to i doktori tak praktikovali, ze se nejdriv udelali dva az tri odbery krve a pokud ten hormon neklesl, tak pak teprve poslali pacientku na amniocentezu. Jenomze penize vladnou svetem a pro doktory je vyrazne vyhodnejsi po prvnim odberu poslat mamcu na amniocentezu nez na dalsi odber krve, protoze je to proste pro ne cenove podstatne vyhodnejsi. Tak to je asi vse. Zdrave miminko a prijemne tehotenstvi preje JANA (28tt+3)

 
Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 21.07.04 11:28

Montí,

díky, právě jsem zjistila, že se mi asi díky tomu vedru dost odpařuje mozek, prootže když jsem se důkladněji jukla na co máš zapsané u přezdívky, tak koukám, že je tam i ta adresa :-)))))))))))))) Jsem nemožná !! :-)

Ale stejně moooc díky.

Jdu na to ! :-)

Kačka

 
janis1
Nováček 3 příspěvky 21.07.04 12:43

Ahoj Monti,
dovolila jsem si na rodine pozadat o pritele ve Tvem fotoalbu, tak doufam, ze projdu. Ale tam jsem zaregistrovana jako jandule, jako janis me to nechtelo pustit, ze uz tuhle prezdivku nekdo ma :-(. Tak prosim prosim o schvaleni…
Jinak u nas nic noveho, jen to horko hodne spatne snasim. Mam zakaz koupani na verejnych koupalistich a rybnicich apod. a doma bazen nemame, takze si davam aspon sem tam studenou sprchu, ale neni to ono. Snazim se pobyvat hlavne ve stinu nebo doma pred vetrakem, ale stejne je to desny. Pro me by bylo idealnich takovych 25 stupnu. No snad to nejak preziju.
Tak zatim pa

Jana (20+0)

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 21.07.04 23:29

Ahojky Monti,
s Větrníkem neváhej, je to tam opravdu super, hlavně paní Čermáková je prostě ženská s velkým Ž - tak si zjisti, aby ten váš kurz vedla právě ona…
jinak v Brně jsou dobrý ještě kurzy paní Jarmily Kovaříkové, tam chodila třeba Zdenik s dvojčaty od nás z deníčku. Ale Větrník je podle mně No.I.
Požádala jsem si o přátelství, doufám, že neodmítneš :-)))
Papa
 Sylva

 
Anonymní  22.07.04 00:09

Ahoj Monticko.

Jsem z letnich miminek.
Ja jsem taky chodila do Vetrniku a byla jsem mooooc spokojena. Pani Cermakova je moc prima a my jsme jeste meli Mirku a ta je uplne super. Takze vrele doporucuju. Jen uz je nejvyssi cas na prihlaseni se pokud bys chtela lekce.Je jich 13 po 2 hod. a je na ne dost dlouha cekaci doba.

CIBULKA+ HOLATKO(40+1)

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 22.07.04 09:03

Ahoj holky tak jak zvládáte ty horka? Já teda nic moc a hlavně musím ležet, takže žádná sláva. Ale dr. mi dovolil dnes odjet na chalupu, když tam budu ležet, takže vyrážíme. Dám si lehátko na zahradu pod strom a budu si užívat. A Tomík se konečně dostane ven.

V pondělí jdu na kontolní UZV po tom krvácení tak pak napíšu novinky. Mám tam být v 9.45, tak nám držte palečky.

Lipko - neboj uvidíš, že UZV ve 20tt žádné vady nepotvrdí. Můj dr. říkal, že AFP testy vycházejí velice často špatně a přitom jsou miminka zdravá. Já jsem na jedněch byla ve 12tt a stále nevím výsledky a jdu na ně znovu v 16tt tzn. ve středu. Kamarádce taky vyšla jedna hodnota špatně a podle UZV je vše v pořádku. Drž se a neboj bude to ok.

Tak ahoj v pondělí

Pusinka, Tomášek a ledňátko 15+1

 
Anonymní  22.07.04 13:40

Pusinko,

moc díky, taky se utěšuji tím, že triple testy vycházejí často špatně.

V pondělí budu mooooc držet palce, atˇ
je vše, jak má být!!!!!!!!!!!!

Ahoj Lipka, Maruška a mimoušek 17 tt

 
Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 22.07.04 14:42

Pusinko,

v pondělí od rána si vezmu v práci palečkovou dovolenou a budu držet všechny palečky co mám :-) Určitě se bude Ledňátko nádherně ukazovat v celé své kráse. a koukej nám vyškemrat fotečku !! :-))

takže ještě jednou hodně štestíčka !!
POzdravuj Tomáška.

Papa Kačka

 
alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 22.07.04 17:07

Ahoj holky!

Občas k vám nakouknu, jak se vám vede…

Kdo si pamatujete Hanulku (z Brna), tak má krásného chlapečka Kubíčka. Včera jsme spolu byly na Riviéře.

Montíku - Já jsem chodila jsem do tří cvičení: k Jarmile Kovaříkové (cvíčo a jednou plavání), Cenrum pro rodinu Josefská 1 (Zita Křivánková, dělá i laktační poradkyni) a do Větrníku k Magdě a Blance. Když to všechno srovnám, vyhovoval mi asi nejvíc Větrník. Ve všech cvičeních byla príma atmosféra.

Lipko - mě taky vyšly špatné testy, dokonce jsem byla i na odběru plodové vody. Riziko Downa bylo zruba stejně velké jako riziko potratu při odběru plodovky. Dítě bych si i tak nechala, chtěla jsem to vědět hlavně kvůli manželovi a taky, abychom se mohly na postižené dítě připravit. Naštěstí je Jakoubek zdravý klučík a roste jedna radost! Mě dělali podrobný utz ve 12. týdnu, kde se dá případný D.S. odhalit a další dost podrobný ve 20. tt. Dají se tam odhalit asi 4 znaky, které Downa buď vyvrátí nebo potvrdí. Držím palečky, ať vám to dobře dopadne!!

Alice

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 22.07.04 19:45

Ahojte holky!

Nejste uvařené? Já jo:) Ještě jsem si včera šla vyzvednout do zdravotnických potřeb ty punčochy na křečáky a tak jsem si je ráno aktivně navlíkla. No vydržela jsem to do oběda, pak jsem to vzdala:)
Kolem 21.30 h ještě skočíme s Montym na procházku, to už snad bude docela dychatelno.

VŠEM moc děkuji za rady ohledně těch těhukurzů. Včera jsem volala do Větrníku, mají tam dovolenou a na záznamníku byl vzkaz, že zájemci mají volat 28.7., tak jsem si to napsala do kalendáře a budu doufat, že tam ještě bude volné místečko:)

Dnes jsem zas po dlouhé době vyšívala. Možná, že ten obrázek do vánoc i vyšiju:) Jen jsem chtěla vyšít dva… No uvidíme.

Mimísek kope o sto šest, už to jde i krásně vidět, takže manžílek si příjde na své.

Mějte se nádherně a pohlaďte pupíky

pá Montička + mimizemšťánek 21+1

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 26.07.04 16:35

Ahoj holky, tak se hlásím s novinkami z UZV.TA fotku nemám :o(( snad příště.

Takže miminko se má krásně k světu, pořád se mrskalo a dr. měla co dělat aby ho prhlédla. Bohužel ho neměřila, ale stále prý je asi o 6 dní ménší, takže 14+6 já jsem podle MS 15+5. Váhový odhad je 142g :-) no není už to kousek?

Měřila kostičky a tady jsou míry :-)
BPD - vzdálenost mezi temenními kostmi hlavičky 31,0mm
HC - obvod hlavičky - 114,0mm
AC - obvod bříška 99,0mm
FL - délka stehenní kosti 16,5mm

Miminko prý vypadá zdravě i srdíčko hezky ťuká. Hrozně se divila, že se mi přesunula placenta a nebo to předchozí doktoři blbě napsali, prý jí mám jednoznačně vzadu ne vpředu. A ptala jsem se na pohlaví - prý je hrozně maličké a když jsem řekla, že nám doposud tvrdili kluka, tak říkala, že něco málo mezi nožičkama má a snažila se nám to ukázat, ale už to zdaleka nebylo tak zřetelně vidět jako minule. Prý můžu čekat klidně holčičku. Tak se třeba přeci jen dočkám, ale na chlapečka to zatím opravdu vypadá. Mám ale vydržet do 20tt nejmíň.

Jediné co bylo špatně, je hematom, který zsahuje do vnitřní branky na zadní stěně a má cca 3cm x 7 cm. Proto pořád krvácím a špiním. Víc mi prý má říct můj dr. Tak uvidím co on na to ve středu ráno. To bych měla jít i na AFP, ale budu podle UZV pouze 15+1 ale podle MS 16+0 - nebude to brzo???

Holky tak jsem se vypovídala a co vy?

Vaše Pusinka a ledňátko (dle dnešního UZV) 14+6

 
Anonymní  26.07.04 16:56

Ahojte po víkendu!

PUSINKO: jsem moc ráda, že je všechno v pořádku! Koukám, že pro vás bude asi k nevydržení dočkat se toho UTZ ve 20tt, abyste měli jistotu v pohlaví:))))

Mějte se krásně a pohlaďte všichni pupíky

pá Montička + mimizemšťánek 21+5

 
Lipka
Kecalka 235 příspěvků 27.07.04 00:46

Ahoj holky,

Pusinko -to je skvělý, že se má mimi dobře, jen tak dál :o))))

Já jsem byla dnes /už vlastně včera/ na utz a genetice v Gennetu, ¨protože pořád nevím , jestli mám jít na tu amniocentézu. Z Krče jsem minulý týden odcházela s tím, že ne, ale moje dr. a ještě kamarádka /taky dr./, mně nahlodaly, když řekly, že by na ní šly. Tak sem se objednala na utz i v 17 tt /jsem do gennetu objednaná i ve 20tt/ a ještě jsme to probrali s jejich genetikem a výsledek - příští týden u nich absolvuji znovu triple testy a pokud by vyšly zase trochu rizikově, půjdu na odběr. Já ale doufám, že to bude OK, protože dnëšní utz dopadl dobře a genetik nám řekl /byla jsem tam s manželem i s Maruškou/, že zvýšenou hladinu hcg způsobila pravděpodobně moje stimulace hormonama přëd IUI a hlavně utrogestan, který jsem doteď brala. Tak z toho máme dobrý pocit, a doufáme, že se to i potvrdí a bude vše v pořádku.

Taky už víme co to bude!!!!!!! Vím to jenom já, manžel a Maruška - rodičům, babičce i kamarádům to neřeknem, ať mají nějaké překvapení :o))))))))) Ale někde to vykecat musím - samozřejmě chceme hlavně zdravého mimouška, ale máme radost.
Tak tedy - je to HOLČIČKA!!!!!!!!!!!

Další pro mně velká událost - už pár dní cítím pohyby!!!!! Nejdřív jsem si nebyla jistá, myslela jsem spíš, že je to vzduch, ale od víkendu je to jasný :o)))))))

Musím říct, že jsem mooooooc šťastná /my všichni/ a tak nějak mám pocit, že bude vše v pořádku. Manžel si je skoro jistý, dokonce si byl jistý i že je to holčička, u Marušky to bylo stejný :))))))

Tak, dnes to je trochu delší, ale jsem plná dojmů. Já už se tolik těším na tu naší mimoušku a celá naše rodina taky. Maruška mi pořád chce hladit břicho a cítít pohyby, taky si často hrajeme na dr. - ona mi dělá utz. dokonce si na počítači v programu kreslení nakreslila ultrazvukové mininko a jezdí mi myší po břiše a popisuje , co kde mimi má. Taky nakreslila fotky z ultrazvuku :o))))))

Tak se mějte všichni moc krásně.
Ahoj Lipka, Maruška a mimouška 17+5tt

 
Anonymní  27.07.04 13:18

Ahoj holky,
tak se hlasim s novinkami z patecniho ultrazvuku. Vsechno je o.k., srdicko v poradku, miry v poradku, spravny pocet koncetin a prsticku na nich, zkratka mame zdrave miminko. A uz taky vime, ze to bude kluk! Bylo to krasne videt, poznali jsme to s manzelem sami, doktor nam jen potvrdil, ze vidime spravne. Tak se predvadel, ze i kdybych si to byvala nechtele nechat rict, tak se to proste nedalo prehlednout a vedela bych to stejne.
Uz pomalu zacinam nakupovat a vybirame kocarek, coz je docela horor, je jich tolik, ze proste nevime, ktery. Vzdycky provedu podle internetu nejaky vyber a pak kdyz kocarek vidim v relau na krame, tak to ma nejakou chybu - uzka korbicka, je tezky, ja malo stabilni, proste porad neco. Asi jsem moc narocna, ale chtela bych opravdu dobry kocarek, ketry by mi vydrzel treba i na dalsi dite… No nastesti mame jeste dost casu, tak snad nakonec sezeneme neco podle nasich predstav.
Lipko - gratuluju k holcicce, takze zatim tu mame skore kluci:holky vyrovnane, jsem zvedava, co se klube u ostatnich

Mejte se.

Jana (20+5)

 
Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 27.07.04 13:37

Ahoj holky,

posílám zase jeden nakukovatelský pozdrav. :-)

PUSINKO : jsem strašně ráda, že jsi dopadla v dobře a mimískovi se daří báječně. Ještě budu držet palečky ve středu , ale určo bude doktor milej :-) Tak za mě pohlad bříško :-)

LIPKO : moc gratuluju k holčičce !!!!!! Věřím, že Maruška z toho musí být úplně nadšená :-) Tak se drž !

JANO : obrovská gratulace ke klučíkovi :-) To je přesný, když se takhle vystavují :-))))
Užívej si krásný těhu.

MONTIKU : tak jak se máme ? Co bříško ? Roste ?

Tak se tu holčiny mějte a já zase nakouknu :-)

Hezký den
Papa Kačka

 
binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 27.07.04 14:13

Ahoj holčiny a bříška.

Tohle počasí mě ničí víc než ty vedra.Jsem nějaká ospalá a nějak ani dneska nemám chuť k jídlu.I Eliška v bříšku je dneska nějaká hodná a moc mě neokopává.
Lipko:Gratulujeme k dobrým výsledkům a k holčičce.
Binky+Eliška 25tt

 
Anonymní  27.07.04 15:47

Je, no jo, Eliska, tak to jsou holky v presile…:-)
 Jana

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama