Severomoraváček 17. - Skoro-přeporodní :)))))

Rodičovství

Ahoj všichni Severomoraváčci :) Odhodlala jsem se ke psaní nového deníčku, i když je venku příšerné počasí, ale třeba nás to všechny donutí víc psát, když už starý deníček zapadá v zapomnění.

O čem jiném můžu já teď ve 34tt psát, než o blížícím se příchodu miminka do naší rodiny a vším s tím spojeným. Takže, od pondělí si konečně užívám myslím, že zaslouženě a tak jsem konečně doma. Je to strašný nezvyk, ale tento týden si to fakt užívám… Dodělávala jsem resty v domácnosti, dneska jsem dožehlila prádlo snad za 2 měsíce a co je nedůležitější, konečně jsem začala připravovat věci pro mimčo. Takže jsem třídila, prala a žehlila a dneska jsem dožehlila plínky a tak mám nachystáno téměř všechno.

Taky jsme konečně v sobotu malovali, sice zatím jenom ložnici a předsíň, ale to bylo nejdůležitější a tak jsem fakt ráda. Taky postýlka už téměř stojí na místě, jenom jsme někde založili šrouby k přidělání jednoho boku, takže přes víkend budeme jezdit po obchodech a shánět vhodné šrouby a matičky.

Potřebuji teda ještě dokoupit pár věcí do porodnice, teda hlavně pro mě a pro první dny miminka doma, ale jinak základ už mám a to jsem fakt moooc ráda. Byla jsem už hodně nervózní, že nemám nic hotovo a že absolutně nic nestíhám.

Jinak počasí mi dává pěkně zabrat, ale to jistě všem. Takže doufám, že se brzy ochladí, jinak zešílím :( Už se moc těším na začátek září, až budu mít termín porodu a konečně budeme mít mimčo doma. Ale ještě musí minimálně měsíc vydržet v bříšku a pěkně tloustnout a růst.

Takže si všichni užívejte sluníčka, koupání a všech ostatních radovánek léta a vy co jste ještě nebyli na dovolené, tak si to moooc užijte.

Paaa Zuzka + Kuba + Sofča 34tt

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
pipiauto
Kecalka 449 příspěvků 20.07.06 17:54

Ahoj Zuzi, no hlásím se po 100 letech. A protože jsme se dlouho „neviděly“ tak nejdřív obrovská gratulace k miminku. Krásně Vám to vyšlo:-)
Už se snad taky můžu pochlubit,ale radši to zaťukám, my se doufám dočkáme mimíska v lednu:-)
Jo a mimochodem budu se těšit,až mi budeš referovat jak se jezdí s buzzíkem, máš ho doufám ? Pořád mám na něj zálusk :-))) Přeju hodně štěstíčka a pohodový porod, Petra

 
Anni
Kecalka 439 příspěvků 20.07.06 20:09

Ahojky

už jsem se taky chystala že bych napsala deníček a koukám že už je tady:-)

No co já můžu psát za novinky než opět o nemocech. Včera jsme byli opět v Shopaci, došli jsme domů a Ada jen tak posedával a byl mimořádně klidnej a hodnej. Zdál se mě nějakej horkej tak jsem ho změřila a k mému údivu skoro 39. tak dostal Panadol a docela bez protestu se natahl na gauc. Dal si večeři, chladnou koupel a bez protestu supkal do postele. Mužíček byl jak naschvál v Praze tak jsme valčili doma sami. měřila sem ho potom ještě kolem desáté a to měl už jenom 37.6 tak jsem si myslela že to bude dobrý. No vzbudila jsem se asi kolem jedné a Ada žahnul jak kamna. Teplota 39.5 :-((( ležel jak lazar jen něco broukal a žvatlal ze spaní. Tak jsem dělala zábaly, to ani nepíp, dala mu ještě panadol a už nezamhouřila oka. Ada se potom taky probral a byli jsme vzhuru do tri. Pak usnul ale byl hrozně neklidnej tak jsem ho pořád pozorovala. ráno už se vzbudil s úsměvem ale teplotu měl pořád. Snažila jsem se ho udržet v klidu ale moc se nedal.
Ted jsem ho měřila a má jen něco přes 37. Uvidíme jaká bude dnešní noc.

Jinak umíráme vedrem jak asi všichni. a závidím všem co můžou utéct někam do hor.
Pupík pěkně roste a začíná mi vadit když se předkláním:-) Adámek se ma mimčo moc těší hlavně na to až si budou spolu hrát a prý mu bude půjčovat i hračky:-)) tak to jsem zvědavá.

Mějte se krásně a snažte se přežít ty horka ve zdraví:-)

Pa Anni a spol

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 20.07.06 21:17

Ahoj holky,

to je fajn, že je nový deníček:-) i když se přiznám, že se mi ani nechce psát.

Včera jsme byli s Adámkem a se švagrovou za se na Vřesině na koupališti a bylo fajn. Adámek je malý vodník. Z vody by nejradši nevylezl. Ručník jsme si dali do stínu tak to šlo. Dokonce se přestal štítit trávy a pořád mi chtěl „utíkat“ do vody. Dnes jsme byli u manželových rodičů na zahradě v bazénu takže pořád samá voda:-) ale je to v tom horku fajn.
Adámek pořád nechodí. Asi je to trochu i o strachu protože někdy už jde docela dobře za jednu ruku a pak se zastaví a hledá druhou ruku. Ale snad už to brzy přijde. Jinak mi teď připadá, že mi začíná nějak víc rozumět což je fajn. Třeba když se vteká a já mu řeknu „kde je balón“ tak nechá těch kozlů a leze hledat balón:-) tak to opakuju několikrát denně:-))
Pokud pojedeme na dovolenou tak až v září. Chtěla bych asi do Černé Hory letecky. Tak uvidíme.
Jo a byli jsme v sobotu v Rožnově na pekařské sobotě a bylo to super. Těch dobrot:-)
Příští týden nám to s tím Jistebníkem asi nevyjde. Asi pojedeme za babičkou do Benešova. Tak třeba příště.

MARŤA: to je super, že je Filda tak ukecaný:-) musí to být kouzelné když ti 1,5 hodiny v autě kecá:-))

Všem těhulkám přeju ať to v tom vedru dobře zvládají a mimča ať krásně rostou.
No a vůbec všem přeju ať si užívají léto.

Zatím papa

Andrea a Adámek

 
Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 20.07.06 21:23

Ahojky mamky „severomoravačky“, zdravím všechny známé i neznámé a hlásím se po 150 letech (jsem ostuda, nestíhám, ale čtu pravidelně). Tak mám po dvoutýdenní dovolené (bohužel doma), snažila jsem se zvládnout samé resty a jinak jsme chodili na koupák do Staré Bělé-paráda voda kolem 27° a dětské- Elince maximálně vyhovovalo. Včera měla Elinka 4.ročky, takže konec mateřské :-(. Je to pořád těžká pohodářka a zlatíčko, stýská se jí po školce a už se těší do nové (je tam bazén venku a saunička )-saunují děti každý týden. Teď chodíme do solných jeskyní, tak doufám, že po květnovém náběhu na zápal plic a podezření na astma ji to pomůže.
Jeskyně jsou na Fifejdách u nemocnice a je to tam super-jedna návštěva má vydat za 2-3 dny u moře, je to paráda 45min. relaxu, buď nám pouští moře nebo pohádku. Všem přejí pohodový den (večer), ve zdraví přežijte horka a užívejte si dětí a „pupíků“. Jo ještě jedna dobrá zpráva z naší rodiny, prostřední syn se vyučil (cukrářem) a nastoupil hned do práce, je zaměstnán v kaufu u masa :-). Tak pa Anulka+Elinka a tři „puboši“.

 
Anni
Kecalka 439 příspěvků 20.07.06 21:36

Andrej promin že jsem tak zmizla z ICQ ale nějak se mi vyplo a do ted nenaskočilo:-(((

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 20.07.06 21:43

To nic. Mi to taky vyplo, ale už naskočilo:-)
A.

 
MarieP
Závislačka 2714 příspěvků 21.07.06 07:56

Ahoj maminy:-), tak se k Vám přidáváme, jsme z Ov a je nám +-9. měsíců. někdy už fakt nevím jestli „přežiju“ další den:-), jsme andílek s ďáblem v těle a pokec s podobně „postiženýma“ mi snad pomůže :-)), no, nevím, nevím jestli by nebyl od věci léčebný pobyt na Olomoucké ( a to jsem „postižena“ jen jednou - klobouk dolů před „posiženýma“ vícekrát :-))). Nastávajícím maminkám krásná, spokojená a usměvavá miminka a nám co už je máme ,tak pohodu a pevné nervy . Marie+ Ládíček

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 21.07.06 17:03

Ahoj holky,

tak já už jsem taky měla připravené téma deníčku a chtěla ho sem včera večer hodit :-) To je normálka, buď se neděje nic, nebo je nás aktivních víc.

Zdravíme novou mamku Marušku a Ládíčka. Neboj se, nikam tě určitě neodvezou, ty pravé blázincové stavy teprve přijdou. A stejně tě pak neodvezou, akorát slevíš z některých svých předsevzatých zá:,–(. Vím, o čem mluvím, neb s našim aktivkou to není jen tak :-)

Anni, tak co Ada? Už je zdravej? V tomhle horku mít ještě horečky, chudák. Za náma měla včera přijít kámoška, ale říkala, že jí dcera celý den zvracela, tak jsem jí řekla, ať radši nechodí. Představa zvracejícího dehydratovaného syna mě docela vyděsila. Však on to nějak přežije, když se neuvidí s Haničkou.

Andrejko, kdy jezdíte na tu Vřesinu, dopoledne nebo odpoledne? Prosím tě, když vidíš z okna na koupák, je nějaká hodina, kdy tam není fronta? Na Pekařskou sobotu do Rožnova jsme jezdili každý rok, min 4 x po sobě. Postupně to začalo jít trošku dolů - čím dál míň ochutnávek, skoro všechno se muselo kupovat. To poprvé, to jsme se fakt nacpali a to včetně specialit. Však jsme tak pak zodpovědně hlasovali.

My se máme dobře, teplo tu je, ale dneska je trochu pod mrakem. Filda řádí s babičkou, akorát mu dnes v potoku uplavala lopatka, tak to prý bylo velké neštěstí. Jinak začal jíst jahody - ještě před 14 dny je plival - a je to v pohodě, ekzém se nehorší, takže jahody může. Akorát u toho musí být nahatej, protože bezpodmínečně musí jíst sám … Až stáhnu fotky, tak je šoupnu do galerky. Nejšpinavější dítě ve střední Evropě. Zítra sem za náma přijede taťka a brácha se švagrovou. No a v neděli zpátky do Ostravy.

Jinak na čtvrtek si nechávám volno, kdybychom chtěli podniknout ten výlet do Jistebníku.

Slunci zdar

Zubříci

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 21.07.06 18:28

AHoj vespolek :)

omlouvam svou absenci ale do vcera jsem mela problemy se zubama a cely tyden jsem byla v praci a dneska taky,pak plavani…tenhle tyden teda nebyl odpocinkovy vubec.

Vcera mi teda vytrhl zubar osmicku,dnes v noci mi v tom jeste skubalo ale odted to uz snad bude OK.

Zdravim novou maminku s Ladikem a vubec vsechny,

Marti.v ten ctvrtek bychom se kdyz tak s vama svezli pokud to vyjde s vyletem do Jistebnika a jeste plati to jedno misto? Taky to nechavam otevrene…

Dnes jsme konecne nasli cas zajit doplatit dovolenou…letime teda z Ostravy ,ale letadlo leti z Brna a mji tady mezipristani takze moje idea jak si sednem nekam bliz ke vchodu vzala za sve…kdyz uz to bude z pulky plne ze? :-( a navic pry deti nesmi sedete uplne vepredu.tak jsem na to zvedava…

zatim se mejte krasne a zas se brzy ozvu. nat+rio

 
Anni
Kecalka 439 příspěvků 21.07.06 20:58

Ahoj holky

Maruško vítej mezi náma. V devíti měsících musí být Ládíček ještě andílek, počkej tak za rok to si budeš teprve stěžovat:-)))))))

Marti Adovi už je dobře od včerejšího večera řádí jak das a je bez teplot. Snad to bylo jen takový chvilkový přehřátí. Bez Haničky to musí pár dní vydržet:-) když se o ní nemluví tak to jde:-))))))))

Natuško kam že to letíte???? Zkus se na ta místa v letadle ještě zeptat, když řeknete že máte malé dítko tak vás třeba někam blíž po:,–(í. Teda jestli nebude půl letadla plné dětí jak to bylo u nás:-)))))
Ty zuby ti vůbec nezávidím. Taky mě čekají trhat osmičky ale na to mám ještě nějakou dobu čas:-))

Horko mě neustále ubíjí pod tou střechou je to k nevydržeí. Tu klimu jsme zatím nekoupili, po tom co mi řekla doktorka k mému nachlazení z toho mám trochu strach. O víkendu se snad dostanem konečně k vodě tak bude líp.

zatím se mějte a zkuste někdo přivolat trochu deště prosííííííímmmmmm

Anni a spol

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 21.07.06 21:34

Ahojky,

tak o tom, že děti nesmí sedět v letadle úplně vpředu, slyším poprvé. Já jsem naopak slyšela, že je dobré si ta místa dopředu zamluvit, že je tam víc prostoru. Tak potom babo raď … Jo, jinak mi kámoška, která se teď vrátila od moře, doporučila určitě nezapomenout vzít tohle: boty do vody - prý pálí písek i kamínky a bílé tričko s dlouhým rukávem. S krátkým prý nestačilo - že měl malej červený ručičky. To mazali 50.

Holky, proč furt chodíte trhat ty zuby? Vy jste děsně statečné, to já bych dobrovolně nešla, radši bych šla znovu porodit.

Jinak v ten čtrvtek s tebou budu Nat počítat, pak se ještě domluvíme. Bohužel do auta se víc než 2 sedačky a 2 matky nevejdou … Asi bych teda jela ráno, vzala bych cestovní postýlku a Fildu zkusila uspat v ní. No a když to nepůjde, tak prostě usne po cestě domů nebo vůbec.

Dneska Filouš objevil kouzlo borůvek, takže zase vypadal jak indián. Tak jsem zítra zvědavá, jakej bude ekzém. Jinak ho babička naučila dělat do foťáku sýýýr, takže sranda. A já se musím pochválit, vysála jsem auto a odstranila všechen písek, sušenky, piškoty, tyčinky, ubrousky, vršky, slámky a podobné atrakce. To jsem zvědavá, jak dlouho do vydrží .....

Dobrou noc

Zubříci

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 21.07.06 22:20

s detma detma je to pry tak.ze do dvou let proste v prvni rade sedet nesmi. rekla nam to dneska v cestovce a bohuzel jak psala Anni…letadlo podle meho bude plne deti a nejde dopredu zabookovat sedadlo.tak mam z töho blby pocit ale snazim se to vyhnat z hlavy :(

 
Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 21.07.06 22:27

Ahojky,
je to proto, že do dvou let děti nemají vlastní sedadlo a nejsou připoutány vlastním pásem… Většinou jsou připoutané přídavným pásem k mamině…

Já myslím, že je docela jedno kde sedíte, ale pokud budete brzo u odbavení, tak popros o místa která chceš - pokud budou volná vyjdou ti vstříc…
 M.

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 21.07.06 23:31

Ahoj, tak koukám, že už tady na někoho dolehla hrůza s cestování v letadle s batoletem! Neletíte večer? My jsme prospali celý let, ani jsem nevěděla, že tam to odrostlé mimino mám.
Jinak je nám samozřejmě příšerné vedro, jako všem, hlavně ložnice v podkroví je opravdu zážitek.
Uvařila jsem konečně Kubovi několikrát sunar, ale vždycky si jednou cucnul a pak už nechtěl. Tak nevím, jak ho přesvědčím.
Gabriela + Kuba

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 22.07.06 09:15

Ahojky,

my máme konečně po očkování a už se vracíme do normálu malý to pěkně odbojoval ale mohlo by být hůř.

My jsme byli jenom v tatrách a mazala jsem malého 60 chodil pořád v tričku a i tak to bylo šílené.

Nat já jsem byla taky trhat 8 a na podzim si nechám dobrovolně vytrhnout i tu druhou je to lepší než pořád lítat k zubařce a nechat se vrtat. Přejeme pěknou dovolenou.

Všem marodům přejeme brzké uzdravení a těhulkám ať přežijou ty vedra.
Pa L. a F.

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 22.07.06 18:59

Nenech se znechutit, Riovi to trvalo tri tydny nez chtel sunar pit :)

a taky bydlime v podkrovi…

Lime vy mate mobilni klimu? jakou mas s tim zkusenost: uvazujem pro pristi leto zakoupit a mam par otazek…

Lucko-to byla taky uz druha osma..a mas pravdu.Tuhle jsem si nechala jen zaplombovat pred rokem a stejne uz dvakrat zlobila tak sla ven…fakt se to nevyplati vubec.

N.

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 22.07.06 19:08

Ahojky,

vítám novou mamču :)) Choď k nám častěji, budeme rádi.

Petro, to víš, že mám Buzze :))) Už se nemůžu dočkat, až vyrazíme na procházku. Já myslím, že nebudu zklamaná, vím do čeho jdu a co od něj očekávat. Jinak blahopřeju k miminku v bříšku :))) A neboj, tentokrát bude všechno dobré..

Nat, zuby, no fujjj :(( a ještě v tom vedru.. brrr, vůbec ti nezávidím, ale už máš pokoj a to je hlavní… A cesty letadlem se neboj, Rio je zlatíčko a určitě to zvládne na 1***

Bobis, to mě mrzí, že jste si s očkováním užili komplikace, snad už bude všechno o.k.

Andrej, super, že už Áďa nemá horečku, určitě to mě z přehřátí.. cestovat v tom vedru musela být síla :(( Jinak u vás musíte mít teď neskutečné vedro a dusno, co??? Fakt tě lituju…

Já jsem dneska odeslala Kubu k mamce a vyzvednu si ho v pondělí ráno a asi budeme celý příští týden u ní, protože nám neteče teplá voda :(( no snad ten týden nějak přežiju…

Jdu si dát něco studeného k pití.. mějte se krásně a neuvařte se..

Paaa Zuzka a spol.

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 22.07.06 19:53

Ahoj holky,

tak jsem se dnes s Adámkem chystala vyzkoušet to naše nové koupaliště, ale v noci nějak špatně spal a dopoledne taky a byl tak protivný, že jsem ho dala spát a nešlo se nikam. Teda vlastně pak na malou procházku. Taťku máme opět v práci tak za námi přijela mamka. Zítra už se snad někde okoupem.

Co se týká osmiček tak ty už mám všechny čtyři vytržené taky zlobily. Ještě, že už další nenarostou.

MARŤA: tak jsem dnes sledovala ty fronty u koupaliště a přišlo mi, že jediná doba, kdy tam nebyla řada byla kolem 12 hod. což je pro nás, kteří máme malé děti celkem o ničem chodit v pravé poledne na koupaliště, ale posleduju to ještě přes týden. Možná to bude lepší. Jo a na Vřesinu chodíme kolem 14.30 teda to už jsme tam a jak jsem psala našli jsme i místo ve stínu.

NAT: já bych se té cesty tím letadlem tak nebála a to stresuju furt vždyť už mě trochu znáš:-)) ale myslím si, že pokud tam bude hodně dětí tak Rio určitě nebude jediný koho tam bude vidět a slyšet. Myslím, že se to tam ztratí a zvládnete to v pohodě.

Mějte se hezky.

Zatím papa

Andrea a Adámek

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 22.07.06 19:56

jo a doma máme 33 stupňů naprosto nedýchatelno, ale moc nenadávám protože zima fakt nemusím a že letos byla hodně dlouhá. No, ale kdybychom byli někde u vody tak by nám bylo asi lépe:-)

Jo a vítám novou maminu i když my už se „známe“ z diskuze:-)

A+A

 
lamvinek
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 22.07.06 19:59

ahoj holkky tak se halásíme po dlohé době měli jsme u nás neteře a skončili jsme vždy v jedenáct večer a to se mi nechtělo ani hýbat.Zuzi zvádá horka hrozně asi jako všechny mimi a batolatka.

Nat ty zuby ti nezávidíám byla jsem sekat osmičku před 4 roky a dělal mi to černoch děs :,-(ista ,mám ještěš dvě ale zatím po těch zkušenostech nemám odvahu ještě čekám.Přejem hezkou dovču.

Myse o prázdninách asi nikam nedostanem maža je pořád na nemocenské po tom uraze s nohou ale aspon je s námi doma.
Holky řádí v bazenu jako divé i Zuzi to je malý potápěč.
No budu muset končit Zuzi stávkuje se spaním.

Přejem hodně síly těhulkám v těch vedrech máte co nositat jste v poho a samozřejmě všichni ostatní.
Zdraví Barča a lumpíčci

 
Anni
Kecalka 439 příspěvků 23.07.06 13:23

Ahoj lidičky

Tak Äda zase od včera teplotuje a dneska začal i prujmovat. Mě už z toho vážně hrábne. Snažím se do něj dostat Smectu ale jde to bídně.

Moni doufám že holky jsou v pohodě a užili jste si oslavu.

Mějte se pááááá

Anni a spol

 
zuzanag
Zasloužilá kecalka 752 příspěvků 23.07.06 20:01

Andrej,

tak to mě mrzí… v takovém vedru.. dávej bacha, ať není Áďa dehydratovaný… snad tu Smectu vypiju a uleví se mu.

Taky doufám, že jsou holky od Moniky v pohodě.

Držte se.

paa Zuzka

 
Anni
Kecalka 439 příspěvků 23.07.06 20:22

Zuzi už je to lepší . Zatím bez teploty. jednu smectu jsem do něj dostala a zatím dobrý tuk tuk…

anni

 
Monina1
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 23.07.06 20:31

Ahojky :o)))))

Tak jsme konečně zakončili slavící víkend a jsme doma… Jsem docela ráda, že můžu chvíli sedět. Mám naběháno spoustu kilometrů a taky spoustu jídla v břiše, takže s tím musím začít něco dělat, jinak se neunesu…

Andrejko - teda co vás zase pronásleduje, to snad nemá konce :o((( Holky jsou v pohodě…

Zuzi - teda bez teplé vody je to děs i když jsou takový vedra… Na chalupě už byla večer dost zima a já jsem se šla zahřát do sprchy… No tekla super teplá, ale jen do doby, než jsem se namydlila - mýdlo jsem smývala totálně ledovou :o((( Brrrr…

Maruško - vítej, ukaž se tu častěji :o)))

Holky jdu relaxovat..
Pa M.

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 23.07.06 22:17

Ahoj holky,

já dneska jen v rychlosti, jsem dnes nějak utahaná.

Máme za sebou bláznivý víkend s tatínkem, bráchou i švagrovou. Dneska jsme byli na oběd v Mnichově v Rybářské baště - je tam rybník, kde si chytíš pstruha a vaří tam jen pstruhy. Pro děti tam jsou nějaké průlizky, klouzačky a písek. A hlavně vodotrysky, kamínky, atd … Bylo by to v pohodě, až na to, že jsme vyjeli pozdě, takže jsme tam měli ospalého prudínka. Cesta tam i zpět byla malé utrpení. Původně jsme měli vyjíždět v 11:30 a jeli jsme o hodinu později. To už byl ale F. ospalej, takže poučení pro příště - radši zůstat doma a neexperimentovat.

Původně jsme měli jet do Ovy dneska, ale přesunuli jsme to na zítra po obědě. Tak jen doufám, že F. bude spát, protože Petr jel už dnes.

Nat, ozvi se mi (737 22 98 22) ohledně toho Jistebníku, já budu až do pátku bez netu. Platí, že na čt nechávám volno. Jinak asi budem muset jít s F. na koupaliště, to horko je fakt úmorné už i tady, tak se děsím Ostravy.

Holky, užijte si týden, jak jen to v tom teplu půjde

Zubříci

 
Petricka
Kecalka 452 příspěvků 24.07.06 14:55

Ahojte všechny staré i nové mamky.

tak jsem zjistila, že jsem jeden deníček vůbec neviděla. No moc nestíhám.

Daneček už není miminko placka a začal vyžadovat pozornost. To znamená: Okamžitě mě vezmi a nos, nebo spustím!
Filípek už nežárlí. Vlastně žárlí, a to na kočár. Hluboký máme na reklamaci, a tak jsem do JEHO golfek narvala korbičku a to jsem si fakt dovolila moc.

Vidím, že všechny umíráte vedrem. Nedávno jsem v TV viděla, jak se poslanci polského parlamentu v místní kapli modli za příchod děště :-) Nechceto něco podobného taky podniknout. Mě přepovědi typu určitě bude pršet a zas nic, opravdu vytáčí.A to dneska vypadalo opravdu na déšť. Ach jo. Tak si ho alespoń stráááásně přejme. A snad příjde…

Ještě jsem chtěla k debatě o dětech v letadle. Máte nějaké erudované vysvětlení, proč nemůžou být děti v první řadě. My si ji tam vždy objednáváme, právě protože je tam dost místa, a Filípek může chodit. To že jsou malé děti připoutány k pásu rodiče, je sice fakt, ale hlavou bouchne dřív do sedadla před sebou než do zdi. Nevím. my ta přední místa přijdou fakt dobrá, a nejvíc 1DEF, je tam o fous více místa než v ABC.

Tak se mějte krásně.

Peta a kluci šrámci

 
Petricka
Kecalka 452 příspěvků 24.07.06 14:57

Ježiši, já a čeština. .....Mi tam místa…

 
Lime
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 24.07.06 22:27

čauky lidičky,
tak jsem to konečně přelouskala.

Nat: to mi právě někdo říkal, že sice letěli z Ostravy ale mezipřistání v Brně ( to by můj muž nepřežil, on by raději nasedl až v Brně a vysedl taky v Brně)
jinak my máme tu velkou klimu ( vnitřní jednotky s agregátem na střeše) ale Anni má teď mobilní úplně novou

Holky omlouvám se , žemoc nestíhám psát o nás, ale jednou… třeba v zimě napíši více.

tak zatím papapa

Lime

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 25.07.06 00:08

Ahoj, je nám horko, ale o trochu míň než včera a taky je tady dneska klid, v pátek a v sobotu byly v okolí nějaké zábavy a jak jsme tady v kopečcích, tak se to krásně rozléhá, v ložnici a u Kubíka v pokojíčku to v noci vypadalo na dost rozjetý mejdan.
Kuba pořád nepije sunar a v noci se budí, to by zajímalo, kdy se to zlomí, na to se teda těším. Od osmi, kdy šel spát, už řval 3×.
Gabriela + Kuba

 
bergia
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 25.07.06 12:00

ahojte holky, nemám moc času, odjíždíme, ve čtvrtek v jistebníku očekáváme s dášou, která přijede už zítra, nat a zubřici s děckama a lime s mélinkou, která přijede vlakem a na nádr pro ni někdo skočí. tak jestli byste se některá přidaly, ze svinova je to pohodička, ani ne 10min vlakem, když tak se domluvte a vlak jezdí často.
těším se.
papa, L+V (skoro 22měs)

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 25.07.06 18:30

AHoj vespolek.

Peto to je fajn ze ses ozvala. Je to zahul nez se clovek se dvema zabehne vid?

No s tema detma do plati do tech dvou let. Z bezpecnostnich duvodu me rekla pani v cestovce.Uvidime co s tim pujde udelat na letisti.

Lime..kdz letime tam zadne mezi pristani nei,to maji brnaci…az kdyz letime zpatky tak je v Brne. Ale to mi uz je jedno,je to kouda…

Luco-tesime se az uvidime jistebnickou pastousku na kuri nozce a vyrostleho slimacka :)

Ja jsem ode dneska na tyden slamena vdova. Tak mozna stihnu doma i neco uklidit a tak..

Gabko- chce to cas…asi to bude trvat dyl protoze on je uz je Kuba prece jen o par mesicu starsi nez byl Rio kdyz jsem odstavoval. Zvladnete to tak preju pevne nervy. Taky hlidate pudu at vam od toho vedra nechytne? :-D

No nic jdu se kouknout jestli se vratila uz babicka s Riem s prochazky. Mejte se pa nat+rio chybejici

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1957 příspěvků 25.07.06 22:46

Ahoooj,
no já jsem úplně out, co bych taky chtěla když žiju mimo civilizaci, že jo…

Takže zdravíme všechny, trvalo mi to pěkně dlouho se prokousat až sem, takže už nemám sílu reagovat na všechno co se tu děje-a že toho není málo :-)))

Zuzko, díky za deníček, ale popravdě mě docela děsíš…máš termín jen pár dní přede mnou a takové přípravy…já nemám ještě vůbec vůbec nic nachystaného, probraného, natož tak nakoupeného…od­kládám to na chladnější dny :-) ani mě nehne abych teď třeba žehlila :-( Jinak je to se mnou čím dál horší, už sotva lezu a každý návrat do razpálené Ovy je pro mě větší šok. Nejradši bych na chalupě zůstala až do porodu.

Jinak se nám tam žije výborně, soused odjel a dal nám k dispozici svůj bazén..no bazének…takže jsme taky byli čochtani a pořádně si to užívali. Tomík je nějak podezřele hodný a samostatný, má spoustu nových zážitků - u souseda seděl na ovečce (ještě to stihl, už jsou na mražáku), spali jsme poprvé ve stanu, v lese má nový bunkr, o místní zvířeně nemluvě - neustále bojujem s plchy, bohužel není neobvyklé, že se za námi přijdou podívat až do kuchyně, co máme dobrého k obědu, tak má Tomík aspoň atrakci, jednou Tomík přiběhl „maminko, ve stanu je žába“…no viděl poprvé obrkobylku a přišlo mu to nejvíc podobné žábě, protože skákala, no sranda. K tomu když připočtu ještě nějaké ty mloky, ještěrky a samozřejmě brouky, housenky, pavouky, mravence, motýlky …to je jeho svět. Naštěstí není po mně, já mám fobii z pavouků, on si klíďo píďo sebral na cestě pavouka a řekl „hodím pavouka do lesa, maminko, můžu?“…no jenom jsem polkla…„můžeš, Tomíčku, to víš, že můžeš“ :-)))

Jsem se nějak rozepsala, aspoň jsem na chvilku zapomněla na to, jak je mi hnusné horko a jak mám zas oteklé nohy a vůbec…jak já to přežiju :-) Zítra jdu na kontrolu na gyndu, budu dr. zpovídat ohledně porodnic, furt mám dilema jestli jít do poruby nebo do vítkovic..

Mějte se krásně,

M+T+mimino

 
Lime
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 26.07.06 17:42

Ahojky,

Bergia,Nat a Zubříci: jsem úplně naštvaná, včera se mi sekl ten nový mobil ( minulé véčko mi zlikvidovala Ami) , tak jako že ho dnes ráno restartuji, jo a prd. Mám takový ten nárazu a vodš odolný, prvního půl dne jsem nemohla odšroubovat ten šroubek, pak mě napadlo,jenom částečne pootočit a šroubek povolil, ale toje tak všechno, díl oddělat kryt se mi už nepodařil. Nechtějte vědět jak jsem ještě teď nasr… , Mimo to tím nemohu udělat restart mobilu - vyjmout simku, tím pádem je pořád bloklý, zvoní mi ale nevím kdo a nedá se to zvednout. Tak snad večer mi pomůže manža, jinak to zítra v T-mobilu jim to otřískám o stůl.

Jestli se mi ho podaří zprovoznit tak se ozvu.

pa Lime

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 26.07.06 19:27

OK beru na vedomi. My vyjizdime okolo 9 rano. Snad se tam uvidime?

A ja zdravim Anni,videly jsme se dnes v kefiru. Moc ti to slusi tehulko :-D

papa nat+rio

 
Bledulka
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 26.07.06 19:51

Ahoj holky,

dlouho jsem se neozvala, protože jsme dlouho nebyli doma, užívali jsme si prázdnin:-)
Vedro je však všude stejné ufffff.

Mám dotaz, Vojtíškovi je 21 měsíců a pokouším se ho odnaučit plínkám, jenže… sice volá, že chce, ale to je když má plínku, když ho nechám bez plínky nebo ve slipikách, tak prostě čůrá ve stoje a úplně kdekoliv…Venku se naučil čůrat na stromečky a doma mi chce čůrat na kytičky:-) Tedy když má plínku tak volá a plínka je celý den suchá…ale když má slipiky či je nahý mám všude spoustu loužiček, co s tím????

Další novinka u nás je, že jsem zavolala do Baby clubu Plaváček a od září konečně začínáme plavat, do teď jsme bohužel nemohli, protože Vojti trpěl na časté záněty močových cest a následně ledvin, takže příští středu jedu zaplatit kurzovné a od září budeme plavat. Snad se mu to bude líbit, v bazéně na zahradě docela řádí, na koupališti se mu také líbí, ale v brouzdališti u hrošíka nejvíce( jsem z Vratimova a tady je u dětského koupání hrošík, který je neustále v obležení dětí, kdo že si na něj sedne), z velkého bazénu má strach a drží se jako klíště.....Tak uvidíme…

A opět jsem poslala na reklamci kočárek, poněvadž se mi opět blokuje přední náprava, nyní je to podruhé…jsem přesvědčena,že se to bude opakovat znova, takže jsem domluvena a majitelem obchůdku, kde jsme kočárek koupili, že jim ho vrátíme…kočárek nám vyměnit nemůžou, protože se již nevyrábí máme Hauck Assahi Sirocco4…takže nám vrátí korunky což je fajn:-)

K zítřejšímu „srazíku“ u Lucky v Jistebníku, bude to jistě fajn, ale my zůstaneme doma u bazénku a ve stínku, cestovat autem v takovém vedru nebudeme.

Těhulkám přeji, ať ty vedra v pohodě zvládnou. Mému bratránkovi se před měsícem narodil chlapeček Viktor, o víkendu jsme byli v Mošnově na pouti a ten malý chudáček to vedro hodně špatně nesl:-(

Mějte se mooooc krásně a už by mohlo trošku sprchnout:-)

Lenka a Vojtíšek

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1957 příspěvků 26.07.06 21:12

Ahoj holky,
tak ještě jednou přispějem troškou do mlýna, než nenávratně zmizíme v lesích…

Bledulko-po dlouhé době ahoj :-) Já jsem Tomíka začla drezúrovat přesně v 21měs. a udělala jsem to tak, že jsem mu prostě místo plínky dala slipy, zatla zuby a převlíkala a převlíkala a snažila se ignorovat mokré fleky na kobercích…Dávala jsem ho na nočník nejdřív co 15-20 min., pak jsem intervaly prodlužovala, ale je fakt, že pak už toho začal mít plné zuby a řval, jen když se řeklo „čůrat, nočník“, atd. Zlomilo se to po 14dnech, to začal říkat, že chce čůrat, občas to ještě nestih, ale do měsíce byl bez plínek a bez nehod. Po dalším asi měsíci už byl bez plínky i na odpolední spaní, i když mu tu plínku ještě občas dám, podle toho, kolik toho za dopoledne vypije, ale máme třeba jednu plínku na několikrát, než ji „nepoužitou“ vyhodím. Pak mu ji jednou nedám a on se zaručeně počurá :-))) Takže trpělivost, ono to půjde…máš výhodu, že se může spousta nehod odehrát venku na travičku a ne na koberec :-)

A ještě jedna zprávička pro maminky dětiček, které stejně jako my neustále bojují s nějakými ekzémy. Tomíkovi se začal šíleně rozlízat ekzém na zadečku (paradoxně mu začal, když přestal nosit plíny), do teď to měl takové střídavě lepší a horší, ale poslední dobou se mu to jen zhoršovalo. Pořád jsem váhala, jestli mu na to plácnout tu mast s kortikoidama od kožní, ale ono by to stejně nic neřešilo, za pár dní by to měl stopro zpátky. Tak jsme objevili v bylinkářství mastičku z konopí (neboli marihuany :-))) a světe div se, po dvou dnech se to začlo zlepšovat a do týdne měl zase prdelku jak miminko-hurá :-))) Té kosmetiky z konopí je celá řada-koupele, krémy atd. a pro děti se jmenuje Robátko, jinak je to značka Cannaderm nebo tak nějak. Tuba 75g stojí sice 208Kč, ale nám se to vyplatilo. Mažu ho tím preventivně celého (břicho, záda…) a fakt se mu ta kůžička zlepšila, předtím ji měl takovou drsnou jak žralok :-) a teď už je v poho.

Jinak mimísek č.2 má dvě kila a má se čile k světu, týjo to letí, už jen 6týdnů…Je sice šílené chodit v tom vedru s břichem, ale myslím, že s čerstvým novorozeňátkem by to bylo ještě horší…Tomík se narodil v červnu a to léto bylo takové horko jak teď asi čtyři dny v kuse a úplně si pamatuju, jaký to byl hnus…Byl pořád zpocený, opruzený, nevrlý…takže jsem docela ráda za ten zářijový termín.

Tak se tady mějte hezky a pište pište, ať jsem potom v obraze. Užijte si Jistebnický srazík!!!!

Papa
M+T+f (34.tt)

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 28.07.06 12:33

AHoj.

Já jen v rychlosti.

Vcerejsi srazik u slimacku se podaril,bylo to tam prima :-D deti utahane ,maminky opalene napane a taky utahane :)

Luca s Dasou to udelaly ve stylu 4 jidelni chody za sebou :-D
Deti se prubezne vyspaly . Filipek treba zkousel usinat pres dve hodiny :-D

Dekujem za odvoz Martine s Fildou!!!

Rio mel po prijezdu domu jeste malou nehodu,kdy uz vravoravym krokem pri padu smetl i kolobezku. Trochu krve z dasni a bylo to OK. Ale ja byla na WC a hlidala babi tak z toho byla v soku chudak.

Toz tak. nestiham.papa nat+rio

 
MarieP
Závislačka 2714 příspěvků 28.07.06 12:35

Ahojky, omlouvám se že nemám dočteno, ale malý usnul (jen na chvilku) a já nestíhám :-)). Chtěla jsem jen , příští týden půjdeme určitě na koupák (Zábřeh), očíhnuté to máme ze včerejška a je to tam super (osazenstvo 4× maminy+ 4× děti), jsem sice na eMimi nová ale jistě se nikdo nebude zlobit pokud Vás timto pozvu, ať se přidáte :-)). Víc mamin = víc dětí = víc dek a hraček:-))))). Marie

 
Petricka
Kecalka 452 příspěvků 31.07.06 13:42

Ahojky, všechny.

Čtu, ale nestíhám.
Chci se zeptat na ten bazén v Zábřehu. Jak to tam vypadá. Tenhle týden se naštěstí trošku ochladilo a já stejně nikam nemůžu, ale manžela s Filípkem jsem vozila na Vřesinu a pak se chodila schladit mezi lidi do shopingu a zase je vyzvedávala. Tak se ptám pro změnu…

Peta

 
bergia
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 31.07.06 14:35

Ahojte holky,
tak jsme zase na chvíli v civilizaci, rozflákla jsem si brýkle, tak musím na oční, ale pan primář se kamsi zatoulal a od samého rána se nedostavil na ambulancï a já volám a volám a chci se objednat… :-). Tak jsem se nakonec dovolala… aůůů, do 17.8. je na dovolené. :-(
Jinak se máme fajn, pořád makáme na chalupce, teď jsem se jala uklízet kol chalupy a hlavně ten bordel okolo šop a bonbonek bude uklidit přímo v nich.
Jinak plínkujem a nočníkujem furt stejně, máme 1,5plíny na den, tedy jednu na odpol spaní na dva dny, pak už blbě lepí :-) a jednu na noc. I když nehody ještě semtam bývají. Je to těžké. Máme to naopak. Když je nahatý, oznámí, že chce dělat hoviko a letí na nočník a vykoná vše a pak machruje, do bazénu se nevyčůrá, občůrává všechny kytičky, stromy apod, ale jakmile dostane slipy, má dojem asi, že má plínku a na říkání si zapomíná. ale je fakt, že ho často dávám, že se mi nechce moc čekat. Dnes jsem mu dala ráno slipy a nechce je, pořád si je svlíká, jakože pořád musí kakat. Ale je to dobrý, není to žádná trápička, naopak, veget, děcko nahaté, větrem ošlehané :-D

To počasí se mi vůbec nelíbí, prý má pršet do neděle, s Dášou jsme chtěly odfrčet směr Jistebník zase ve středu… hmmm, tak nevím. Kdyby něco a ve čtvrtek, bychom čistě náhodou byli tady, srazíkujem :-)
Ještě se ozvu.

L+V (22měs)

 
MarieP
Závislačka 2714 příspěvků 31.07.06 17:53

Ahoj, Petro, tak koupák v Zábřehu je pro děti jak dělaný, pěkné brouzdaliště i bazény:-), horší je to pro dospěláky nejde si tam moc zaplavat:-(. Ale pokud máte prtě tak to stéjně nehrozí a očváchnout se tam dá, je tam i stín, takže směle do toho :-))))). Marie

 
bergia
Zasloužilá kecalka 763 příspěvků 01.08.06 12:49

Ahojte holky,

mám v ruce žádanku na chíru, musím si nechat vyříznout drobnou cystu, kterou mám na hlavě, neznáte některá dobrého chirurga?
Díky, L.

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 01.08.06 23:08

Ahoj holky, po dlouhé době se dostávám ke světu … Fifiku, prosím, až se zas vrátíte do civilizace, kde je to bylinkářství s těma Robátkama? Já jsem je zatím objevila jen na internetu, ale chtějí k vysokým cenám ještě taky nekřesťanské poštovné. Petřičko, já už jsem to tady psala - mě se bazén v Zábřehu moc nelíbí. Na mě je to moc velká placka a spusta lidí na ní. Dětský bazének na ten počet dětí taky malý. Mě se víc líbí Vřesina, tam se ty davy ztratí, dětská část je oddělená a navíc tam jsou pískoviště a průlizky pro děcka. Lucko, s chirurgem neporadím, naštěstí jsme jej ještě nepotřebovali. Jinak ještě se vrátím ke srazíku u Lucky, bylo to super. Opominu jídelní orgie - následující den jsem musela jíst jen ovoce a zeleninu. Perfektní zahrada, perfektní bazén, perfektní děti :-)) Filípek se vyřádil v bazénu, rozhodli jsme se, že na příští léto ho taky pořídíme k babičce. Malé bazénky ho moc nezajímají, ale o tom velkém mluví ještě teď. Jinak místo odpoledního spaní si 2 hodiny hrál a vykládal v postýlce a pak prohlásil, že je vyspinkaný. No samo, že pak usnul po cestě domů, ale dal si tak 15 min, takže večer to bylo v pohodě. Takže ještě jednou díky, a zase rádi přijedem. V pátek jsme vyrazili na víkend ke tchýni. V sobotu tam dorazili taky moji rodiče a měli jsme „velké rodinné grilování“. Nejvíc to ocenil samozřejmě Filda, protože tam měl všechny babičky a dědečky. Tak je pořádně zapřáhl a rodiče odpočívali :-) Jinak jsem si od nich zřejmě odvezla nějakou střevní chřipku, z neděle na pondělí jsem celou noc zvracela a průjem, v pondělí teplota jak trám. Naprosto neprovozuschopná, takže Petr si musel vzít Filipa do práce. Nemusím říkat, kolik toho udělal. Dnes je to naštěstí už v pohodě, teplota taky není. Zatím to už dostali všichni účastníci akce, naštěstí krom Filipa. Ve čtvrtek jsme tady v Ostravě, takže když bude pršet (má) nebo i bez deště, můžem vyrazit do cukrárny. Tak se mi pls ozvěte na mobil, kdyby někdo dorazil. Sami nepůjdem, to by byl Filouš smutný. Jdu stahovat fotky, tak se mi třeba ještě podaří něco dát do galerky, ať to nevypadá, že foťák mají jen Slimáčci :-) Hezký týden Zubříci

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 01.08.06 23:10

Fuj, kde jsou moje krásné odstavce? Z.

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 05.08.06 21:35

AHoj Holky,,,
teda pekne mi to blbne .Ani mi to nenajelo,jeste ze mi Luca poslala link. Kurec palec.
Tak co tehule? jak to jde? Ted je lip co uz nejsou ty vedra ze?
Ted me napadlo ze ja urcite budu na dovolene,kdyz se rozhodne vykouknout dalsi Fifik a Sofi ..brek brek. asi bude mit nekdo nonstop sluzbu a da mi vedet.
Konecne se vratil manzel ze sluzebky - coz jde mimochodem videt na frekvenci mych prispevku :- ) hehe…a syn se nam odvdecil tak,ze ma nyni budicky okolo 5 az 5.15. Asi se zblaznil. nEvim co tium sleduje. Taky nechce v poledne moc spat,takze mozna vycitil ze bychom uz i mohli zacit s jeho sourozencem a citi konkurenci :) hehe.Dnes jsem nad tim premyslela, jak se rika ze jedno dite je vzdy hodnejsi…Jestli je ted Rio hodny co me ceka v druhe varce?:-0 bojim bojim
U nas nic noveho.Teda neco malo. Panacek se uci slezat schody ne po hlave ale po nohach a s poalcem v puse :) je to komik. Taky pisti jako mys a vede neskutecne hlasite proslovy temer vsude. Sklizi tim samozrejme velke ovace,hlavne v nasem postkomunistickem obchode s potravinami ( minule tam chtel cajznout pastiku - primo pred prodavackama!!) - budem to muset lepe vymakat. Hodilo by se to treba v parfumerce :-DDD
Na plavani jsem zjistila, ze je asi lehce dusevne zaostaly,protoze nevi kde ma zabicka ocicka a ani pusinku a zadne „tluce tluce bubenicek“ delat nemini. Pani co plavala vedle nas me uklidnila, ze jeji syn nevi ani kde ma hlavu. No tak jsem zacala dneska s mirnym drilem…Ja rikala… Rio kde mas ocicka? A on vzal falsku s cajem a zacal ji vylivat na zem. Ja na nej…Rio kde mas pusinku? A on vzal knizku a rekl Bů Bů..takze nase jedina schopnost Jak dela krava jiz vzala za sve. .-D ASi se z neho zblaznim.
Toz tak. TEsim se na nove zpravy o miminkach v brisku a miminkach venku a raubirich a raubirkach, mejte se nat+rio bů        

 
Lime
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 05.08.06 21:48

Ahojte holky,  

ano to jsem já, zase píši jen pár letních slov. Tak tento týden jsem lítala po CK a bojovala se svým PC , protože mi kolaboval :-((. Hledala jsem nějakou tu dovolenku a z dovolené las minute jsem celkem vyléčená. Zjistila jsem , že to co bývá lást, býva fak většinou  bak fuk fuj . Tedy určitě se nědko může trefin, ale já si samozdřejmě kontrolovala recenze na netu ( nejlepší jsou němci, ti to popíší přesně) a  kupuji dovolenou už raději teď. Takže teď čekám dopondělka, jestli mi cestovka potvcrí , že  to mají nebo ne. Pak budu zase jinak nasr..... . Jak mnohokrát tento týden.  

tak se za nějakou dobu zase ozvu.  

pa Lime  

 
Anonym  05.08.06 23:25

Ahoj holky,

Lime, doufám, že vám to s tou dovolenou vyjde. My jsme na Last minute jezdili skoro vždycky a zatím jsme měli štěstí, vždycky jsme byli spokojení. Určili jsme si s Petrem přibližný termín a pak cca 14 dnů předem jsme většinou něco vhodného našli. Ale je pravda, že teď, co máme Filipa jsem vyměkla, a dovolenou jsme objednávali v březnu. Hotel pro příjemný pobyt s prckem musí podle mě totiž mít milionpět parametrů, tak jsem dlouze vybírala. Doufám, že nepřebrala a bude se nám to líbit, už se to krátí, za 3 týdny jsme tam :-) Jo, při té příležitosti - věděly jste, že existuje cestovní nočník? Pro mě je to objev dnešního dne - vypadá to výborně - viz. http://www.mimibazar.cz/foto.php?…. Samozřejmě to kupovat nebudem, je to zbytečné a na igelit by si naše cíťa odmítala sednout, koupíme nějaký plasťák v Bulharsku a pak jim ho tam necháme …

Nat, neboj nemáš zaostalé dítě :-) Přece ti nebude dělat cvičenou opičku a dělat, co ty si usmyslíš … Mě Filip krade běžně a to většinou žvýkačky. Vždycky ho musím zkontrolovat, dělá to fakt hodně nenápadně.

Teď, co je deštivo, máme nový druh zábavy. Vezmem gumáky a jdem ven dupat do kaluží. Teda, ne že by to dřív Filouš nedělal, ale s gumákama je to oficiální. A taky už naštěstí pochopil, že dupat do kaluže se může jen s gumákama a v jiných botech tam nejde. Však mě taky nutil, že si mám jít koupit taky gumáky, ať můžu do kaluže s ním :-) Takže Fifičko, už žádné atrakce před Kotvou.

Zítra odpoledne se chystáme jít celá rodinka plavat na Regenaraci, tak snad se neutopíme..

Mějte se

Zubříci

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 06.08.06 14:10

Ahojky,  

Nat nezoufej malý umí ukázet všechno na svém pidi tělíčku a umí asi 10 zvířatek ale na povel to prostě neudělá. Teď se naučil dělat čertíka a zatím jsem to viděla jen já a kamera tak mám pro ostatní důkaz že to fakt umí.  

Klobouk dolů že už uvažuješ o druhém mimi.  

Těhulky držte se a užívejte si kaluží papa L. a F.

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 06.08.06 22:52

Ahoj, Kuba má od včerejška teplotu nebo možná i horečku, samozřejmě nespolupracuje při měření, takže si nejsem jistá výsledkem. Jinak mu zdá se nic nechybí, tak nevím jestli jsou to zuby (ale ještě nikdy kvůli nim teplotu neměl) nebo šestá nemoc nebo co to je. Právě kňučí, běžím.
Gabriela

 
Lime
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 07.08.06 10:07

Ahojky holky,

tak konečně jsem si vybrala dovolenou :-))
píši odkaz:http://www.brenna.cz/…astalia.html
kdo může ,ať jede s námi. Škoda jenom , že nejedeme s Nat :-((
Jinak jsem byla docela naštvaná, co chtějí různé cestovky za různé a odlišné taxy a palivové příplatky mimo jiné i za dítě do 2 let. Jinak Nejlepší byl asi knihovací poplatek za malou 2500Kč. Jinak my máme naštěstí: postýlku a plážové lehátka zadarmo. No uvidíme

Nat: Rio je úplně normální nádherný chlapeček, za pár let si na obavy ani nevspomeneš.

Jinak budu tetou hurá ( na přelomu března a dubna)

pa Lime

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama