SEVEROMORAVÁČEK č.34 - Jak se u Fifíků slavilo

Rodičovství

Milé mamky ze severu, protože jsem o tomto víkendu zůstala jako kůl v plotě (jak jsem si již k posměchu některých nevděčných rodinných příslušnic postěžovala v minulém deníčku) a dítko se zdá zatím na chvíli zabaveno korkovými podtácky (umytými, samozřejmě..), rozhodla jsem se udělat aspoň jeden záslužný počin a sepsat, jak to vlastně tenkrát v úterý u Fifíků bylo... Tak poslouchejte (nebo lépe čtěte):

7. června 2004 jsem takhla seděla u oběda, když mi zazvonil pečlivě sledovaný mobil: Milá teto, máš synovce Tomíka, ozvalo se.
Od té doby uplynuly již 3 roky (to to letí..) a protože má Tomíček zodpovědnou maminku, byla na jeho počest uspořádána velkolepá oslava. Díky nepřízni počasí se Fifik rozhodla - jak sama poznamenala - spáchat harakiri a pozvat převeliké množství matek severomoraváckých s ratolestmi do svého příbytku. Všichni samozřejmě přijali s povděkem, protože slavit, to nás baví :-), a v úterý 26. června odpoledne se dostavili na místo určení.

A kdo že to tedy i s mnoha hodnotnými dary přišel?

  1. z dalekých Mariánských Hor Anni + Adámek + Filípek
  2. z neveliké dálky mezi nás zavítala fungl nově přihlášená maminka Monika s Majdou
  3. doprovod a psychickou podporu jí dělala Nat s Riem
  4. nejblíž to měla Martina s Filípkem
  5. moje sesterská maličkost Iva s Anežkou samozřejmě taky nemohla chybět
  6. ve zcela nevhodný čas (před 6hodinou večerní) se jednosměrkami propletla a za navigace Nat k nám trefila Lime s Amélkou a cvrčkem
  7. no a paní domácí Markéta s oslavencem Tomíkem a bráškou Ondráškem nikam chodit nemuseli (pouze otvírat)

Jak tak počítám, vyšlo mi z toho 7 dospělých, 6 dětí 1 - 4roky, 3 děti 0 - 1 rok a jedno skorodítko, zatím pohodlně uloženo v bříšku.. Pokud se ve výčtu nenajdete, omlouvám se, ale matematika nebyla nikdy mou silnou stránkou.
Celkem slušná bilance na to, že jsme pohyb omezili pouze na povolené místnosti - obývák, dětský pokoj, kuchyň, ve vyjímečných případech záchod a koupelna, no ne?

Oslavenec Tomík i gratulanti se své role ujali zcela zodpovědně a po předání darů je všichni společně taky rozbalili a nadále jich společně užívali :-)

Pohoštění sestávalo z profesionálně napěněného (vyvoleným oslazeného) frapé, muffinků, sušenek, pitíček, ovoce apod. Protože některá dítka odmítla doma večeři, soudím, že množsvtí bylo naprosto dostačující.

A probíraná témata? Haha, myslím, že je všem jasné, že mezi odchytáváním poletujících dítek semo tamo šlapajících po miminech bez ladu a skladu se válejících po zemi, se toho moc napovídat nedá…

Ale to nám vůbec nevadilo, protože všechno důležité neprobrané proberem na našem dalším tradičním srazíku, že, holky?

Fifíkům děkujeme za parádní akcičku, všechny děti chválíme za příkladné chování a těšíme se na příště (třeba až bude našim ratolestem cca. 18 let :-D )

Zdraví Iva + Anežka (za dva dny 10m)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
 
Anni
Kecalka 439 příspěvků 30.06.07 18:35

Ahooojjjjjj
tak to konečně vypadá že se mi umoudřilo PC a  neodhllásí mě to než dopíšu příspěvek:-))
Prvně chci přivítat Tulení rodinku:-)) a doufám že se i osobně potkáme.
Ivko krásně si sepsala deníček a přidávám se k ostatním co se jim oslava u Fifíků opravdu líbila. Na to kolik tam bylo dětí různého věku to proběhlo až nečekaně klidně.
Adámek byl taky nadšen a pořád se ptá kdy zas pojedem za Tomíkem:-) a když vidí tramvaj č 11 tak hlásí že jede k Tomíkovi. Taky ho upoutala teta Natááááálka a když o ní mluví tak velmi hlučně:-)) A to teda faaaakt nevím proč:-))
Co u nás nového??
V pátek skončila školka a mě děsí co budem celé dva měsíce s Adou doma dělat. i když teda červenec už je tak  nějak naplánovaný, ale srpen ještě zbývá:-(( takže s nápady sem.
Příští neděli má Ada taky narozky 4 roky a tak dostane jako hlavní dárek výlet do Legolandu. S tam těším víc jak on:-) Když už budem v Německu tak se pojedem podívat i za rodinkou kde jsem byla dříve jako Au- pair, už jsme se neviděli 5 let.
Filda se začíná trochu plazit i když kdyby bylo na mě měla bych neustále to malé nehybné miminko:-)) a taky začal dělat paci paci:-)))
Včera večer vzal poprvé na milost kaši a v noci po ní krásně spal, takže to vypadá že se i já v nejbližších měsících zúčastním večerního srazíku:-))) se už táááááák těším.  

A ještěn Ivunko kdybys byla občas na Skype a laskavě si mě přidala do seznamu vyvolených:-) mohla jsem ti napsat že i já jsem dneska jako kůl v plotě a mohli jsme kůlovat spolu s prckama:-)))
Luděk šel s Adou do kina a jelikož se poblíž nachází i ..Mekáč.. nepočítám že se hned tak vrátí domů.-)))) No nic snad příště.-))  

Tak a jestli se mi tohle neodešle tak fakt už to nedo nepřežije:-(((  

Anni, Filda -za týden 8m, Ada- za týden 4roky

 
Anni
Kecalka 439 příspěvků 30.06.07 18:36

Hurááááááááááá je to tam
A ještě jsem zapomněla prvnííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííí:-))))))))))))

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 30.06.07 19:59

Cus :)  

NO super denik…Bylo to u Fifiku fakt fajn .Muffinki skvele,priste pridat boruvkovou :-)  

NO co u nas…po praci jsme si doma ugrilovali neco na zpusob francouzskych brambor v pekacku na ohni, Rio dostal fenykl s mrkvi a ryzi…Pak jsme se natahli do zahradnich lehatek a hodili par mikrospanku.  

1. mikros -Rio zabijel mravence v piskovisti
2.mikros- Rio nikde, vzapeti nalezen zaveseny na klice u nastesti zamcene garaze
3.mikros - Rio na lavicce stojici na motorku nasedajici…timto pocinem,mikrose skoncily a sli jsme si udelat smrtaka :-D  

Manzel zajel pro zakusecky ..nami nami  

Anni doma to je fakt opruz, staci jak nemuzem jedno odpo ven a uz je na zabiti…nevim co budem delat v zime paneboze.  

No dalsi akce byla primontovani bezepcnostnich uchytu do oken,ktere jsou teda kovove a na klic,takze predpokladam ze alespon 14 dnu si budu moci zajit na zachod bez toho,abych utinala hovnouse v pulce a spechala,jestli nemam otevrenou ventilacku kterou Rio umi oddelat i bez kliky :-D Streva budou rada…  

Toz tak. Ted pocitam - uz 4 den - skore kolikrat vyleze z postele nez konecne zabere :) zatim vede Rio 3:0…a Jirinka je neunavana a furt dokola mu odkecava Maleho prince.  

Harryho uz mam v anglicitne. Hm hm bezva,nejak to ztratilo to kouzlo :-D  

Na sraziky se tesim,mylslim ze i Market bude jezdit z chaty :-D  

Vsem hezke vylety a pekny vikend. Nat      

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 01.07.07 09:21

Ahoj,  

no my se teď moc nechytáme. Oslava nám nevyšla a večerní srazíky u mě taky nehrozí. Tak si připadám tak trochu mimo, ale snad je to jen dočasně. Pořád mi není dobře, ale mimču snad jo:-) Na utz už bylo vidět srdíčko tak mě to zase dojalo:-) Když jsem to mimčo viděla na utz tak jsem normálně začala cítít co to asi je:-) No ještě pár týdnů potrvá než to budu vědět, ale ani u jednoho těhu jsem se nespletla:-) Jo a Adámek už říká, že má maminka v bříšku miminko:-) Úderem prázdnin je náš taťka taky pořád v práci včetně víkendů:-( Ach jo. Takže jsme taky sami doma. Včera jsme si udělali hezké odpoledne u mamky v Hrabové s bráchou a jeho holkou, které Adi přímo miluje. Byli jsme u Ostravice a Adámek byl naprosto spokojené dítko. Taky už umí další písničky a zpívá si hlavně v autě tak jsem na něho jak se patří pyšná:-))) Akorát to odplínkování jsme teď úplně odložili. Nemá to cenu. Další pokus nechám za pár týdnů. Snad už to pak půjde.  

Nat tu postel máte super. My máme zatím jen tu horní část teda jen tu samotnou postel, ale časem až budeme ve větším tak to taky plánujeme dokoupit celé.
Jinak já stále „bydlím“ v obýváku protože pach (pro někoho vůně) postele z Domestavu mi nedovolí překročit práh ložnice.
ANNI: taky bych ráda někdy viděla tvojeho Filípka:-) škoda, že nám to pořád nevychází.  

Tak my se jdeme chystat ven a koupit špenát.  

Hezkou neděli všem.  

Andrea a Adámek a mimi 7+0t.t.

 
Anni
Kecalka 439 příspěvků 01.07.07 11:10

Andreječko
tobě jsem úplně zapomněla pogratulovat k těhu. Takže ooobbbrrrrrrr gratulaceeeeeee a at je brzo vše v nejlepším pořádku a ty šílené těhu stavy co nejdřív přejdou. Vím o čem mluvím:_) Já se prozvracela u obou těhu až k porodu:-(((
 Anni

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 02.07.07 10:18

Ahoj holky,  

Ivi, pěkně jsi to sepsala :-)  

Já ve čtvrtek na srazík nemůžu, protože budeme s F. sami, tatínek nám odjíždí na pánskou jízdu do Luhačovic. Takže jsem si na dny volna naplánovala objet kamarádky ze základky a střední školy, se kterýma už jsem se dlouho neviděla. Naštěstí mají obě taky malé děti, takže by to mohlo proběhnout bez větších zádrhelů. Už se těším.  

Teď jsem nervózní jako sáňky v létě, protože F. je poprvé na prázdninách u tchýně. Doposud byl jenom u našich. Mám docela strach, jak to proběhne - přece jen jsou starší, dá jim hodně zabrat, v baráku všude mramorové schody. Ale Petr pro:,–(il, aby tam F. jel - pořád se ptali, kdy jim ho dáme na prázdniny. Filip asi týden tvrdil, že do Loštic na prázdniny nepojede, ale včera si to v Rýmařově rozmyslel :-( Takže z Rýmařova jsme ho převezli rovnou tam, naštěstí nějaké oblečení navíc jsem zabalila. A my jsme s Petrem dnes ráno frčeli pěkně do Ostravy.  

V Rýmařově vše v pohodě, akorát to počasí mě tak fakt štve. Těšila jsem se, že se včera vykoupem v bazénu, ale prdlajs. Zase tam fučelo, takže F. chodil v dlouhém rukávu … Jsem zvědavá, jestli se nám to letos vůbec ještě povede. Zatím se tam 1 x smočil Filip a ječel, že tam je studená voda.  Malý Honzík vůbec nevyrostl, je to takový drobek, hrozně roztomilý. A pořád spí, mít takové dítě, tak se fakt asi nudím :-)  

Zubříci

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 02.07.07 12:38

Cus bus.  

Akce ZOO se blizi, myslela jsem si na ni nekdy pristi tyden…nejlepe utery nebo ctvrtek? Protoze jine dny jsem odpo v praci a nebo na plavani…a rikala jsem si ze kdyz uz tam jit tak na pul dne alespon co rikate? Samozrejme podle pocasi.  

Ja pojedu zrejme autem a budu brat Aju, snad tam i trefim. Tulen taky rikala , ze by dojeli a  Lime taky rikala , ze by sla…tak kdyz tak se hlaste at vime kolik nas bude.  

Od te doby co ma Rio postel vstava kazdy den okolo 5.30 a spat chodi kolem 20.30 nekdy pozdeji. Vzhledem k tomu, ze ja usinam kolen 1 rano je to se mnou horsi nez za doby ,co jsem kojial skrz noc :(  

Momentalne varim na obed rostenky a az dovarim jdu uvarit do prace sebe. Marto jak mate v praci? My des, jen maly vetrak ze ktereho pravidelne dostavam bolest hlavy a krku,
Jsem zvedava jak to Filda zvladne s prarodici…aspon, ze mate tu moznost .  

Luco Bobis ty rikala, ze bys sla na srazik ze?
Ja pujdu ve ctvrtek.Tesim se.  

cus N.

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 02.07.07 13:35

Ahoj,  

já bych do ZOO šla jen doufám, že mi to můj aktuální stav dovolí. Snad i nějaký ten stín tam bude:-) A když nás Nat sveze tak to bude fajn jen doufám, že nebude vadit když pojedu při otevřeném okně jinak mi to teď moc nejde:-(  

Jinak všem moc děkuji za gratulace. Asi už mi to těhu leze na mozek protože jsem si dneska při odchodu ze školičky uvědomila, že jdu boso a to je teprve první trimestr.  

MARŤO: Adam taky chce abychom dali Adámka k jeho rodičům do Lhoty někdy jenže mi se teda moc nechce:-))) a tak si vystačím s hlídáním mojí mamky a babičky:-) a jsem ráda, že pohlídají hlavně teď to oceňuju. Jo jinak ti přeju ať se co nejdříve zadaří sourozenec pro Filípka:-)  

Tak a je mi blbě nemám sílu víc psát. Na oběd budou jen nějaké rychlé špagety.  

A+A+mimi    

 
Manulka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 02.07.07 21:27

ahoooooj!
taky se hlasim do ZOO!
Dneska jsem se odhodlala a vlezla jsem prvne od porodu verejne do plavek…teda verejne, na zahrade u tchyne :) no tak uz to mam za sebou a vsichni to ve zdravi prezili :)
hupli jsme do bazenu, majduli jsme vzali sebou a radila tam jak tajfun…teda asi 10min, pac pak se prihnal jakysi tajfun na obloze a bylo po legraci…nicmene i ta chvilka to dite totalne vystavila a usla dnes uz v 19h a to jsme ji udrzovali pri zivote do vecere a koupani jen z poslednich sil…skoda ze nemame naplavano jako vy…mam strach at mi neutone, spolykala tolika vody, kolik ani za cely den bezne nevypije :-D
Ted uz jsem jen zvedava co na to jeji ekzem…tralalá :) no uvidime
mmch to devcatko se uz umi samo prebalit :-) jsem ji odpo dala spat jen v triku a pline (byla jsem lina ji triko vymenit za body) a ta opice, jak se vzbudila,tak si gatky (pro nezasvecene pouzivam latkovky dehehe :)normalne rozepla, sundala, s pochcanou plinou asi uzila bajecnych hratek a pak se vylulala naostro do postylky…mmch 2dny čerstve vyprane, navonene…toz preci nebude curat do mokreho, ni? :) tak hlavne ze vim, ze uz se umi sama prebalit a nemusim se tim zatezovat :)
Emenemsky :-D

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 02.07.07 23:21

V sobotu jsem ještě psala do starého deníčku, já jsem pořád nějak pozadu, tak to tady kopíruji:
"Ahoj,
předvčera jsem přeložila půl palety cihel, včera jsme stěhovali firmu do nových kanceláří a dneska cítím každý sval, nebo teda ta místa kde by nějaký sval měl být, no prostě jsem dnes celkem k ničemu, půjdu si asi lehnout do houpací sítě.
A hlasuji pro sraz příští týden, protože manžel by měl být doma a nebyl by problém s hlídáním.
Ještě jsem se chtěla zeptat, kde nakupujete ponožky pro děti, nemůžu nikde sehnat. Kuba má celkem drobnou nohu, potřebuje tak 22-23, všude jsou ponožky moc velké a navíc potřebuje bavlněné, protože se mu noha příšerně potí. "  

Dnes jsem byla zase v práci a pokračovali jsme v stěhování. Teda vyklízet hromady zaprášených šanonů je opravdu prima zábava do horkého letního dne. Odpoledne jsem přišla domů a než jsem se vykolíbala na zahradu, tak začalo pršet. Tak jsem si to dneska moc neužila. Teď mi neslouží ruce a nějak ani hlava nestíhá, jdu spinkat.
A ZOO i večerní srazík ANO!

Gabriela  

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 03.07.07 07:48

Dobré ránko,  

já večer určitě dorazím potřebuju nějak vypnout.  

Jsem tak nějak nartaná a naštvaná na sebe že mě to sere ale jak mi včera poradila psycholožka mám řvát, kurvovat a byla bych divná kdyby mě to nevzalo. M. totiž po 3 měsíční známostí s pražskou paní čeká mimčo. On bojuje za to aby nebylo on ho nechce ale ona se rozhodla že si ho nechá má totiž ve všech papírech že je neplodná s bývalým přítelem se 4 roky snažili léčili a výsledek je neplodnost. No a teď … je to takové divné on má svůj život ale nás se to taký dotýká. Nejhorší je že M. si neuvědomuje jak mi ubližuje nechápe že nic nechci vědět a on mi pořád všechno říká a svěřuje se mi a to prostě nedávám. Chci udělat za minulým životem tlustou čáru a s ním řešit jenom Fildu a nic víc nechci vědět. Celou dobu mi to nějak šlo ale teď mě to nějak dostalo. No holt se s tím vším musím nějak srovnat a hlavně už nechci nic vědět a řešit jeho problémy.  

Díky že jsem se mohla svěřit a postěžovat si. Jdu se dát dokupy přece mě takový ......... nepoloží. Pa L. a F.

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 03.07.07 08:12

Ahoj,  

tak Adi má včera za sebou první jízdu s taťkou na kole teda na sedačce a byl nadšen:-)) i když parádně zmokli tak doufám, že to Adi ustojí bez rýmy a kašle. No teď huláká z okna protože každý den vyhlíží autobusy jestli se už vrátily od moře:-))) parkují totiž u nás za domem na parkovišti dokonce už známe i pana řidiče a ten nám umožnil prohlídku autobusu:-)))) jooo a chodí a říká „ty vole“. Já jsem posnídala rohlík s medem tak snad bude chvíli dobře.  

Jo a Adi hlásí, že chce jít za Tomíkem tak až se Markét vrátíte tak my bychom přišli Tomíkovi opožděně poblahopřát:-)  

LUCI BOBIS: to mě mrzí je mi jasné, že to pro tebe není jednoduché. Ono je někdy těžké udělat tlustou čáru a tečku. No zkus si s ním o tom promluvit. A klidně nadávej no co hlavně ať se ti uleví a je zase dobře.  

Večerní sraz pro mě není, ale budu se snažit abych to zoo zvládla. Vybavím se piškotama apod. a snad to půjde.  

Jdu Adi ukázat, že bubusy ještě nedorazily.  

A+A+mimi

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 03.07.07 08:28

Andraj on je právě takový že to musí pořád řešit a nějak nemá s kým takže mu od neděle buším do palice a snad 50 sms jsem mu řekla že já o s ním řešit nebudu. Že se s ním budu bavit jedině ohledně Filipa a nic víc je fakt že nám hodně pomáhá a za to jsme mu vděčná a taky ví že budu bojovat ať má Filda taťku ať můžu říct že jsme pro něj udělala všecno. Třeba mi potom jednou řekne že s ta´tkou být nechce ale teď prostě ho musím hájit.  

Včera jsme to řešili s tchýní taky s toho neni nijak nadšená ale je to její syn tak co nadělá. Prostě to pořád jenom řešíme.  

Trošku to pomáhá ale chtěla bych být všeho ušetřená.  

Pa a užijte si zoo

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 03.07.07 08:53

jasně to chápu stejně nemůže čekat, že mu snad budeš radit nebo co. A to jako nevěděl co dělá, že ji přivedl do jiného stavu a teď neví co s tím? No nebudu to rozebírat. Tím bych ti nepomohla. Hlavně ať je v pořádku vztah mezi ním a Filípkem a vy zůstanete aspoň přátelé. Tak mě napadlo jestli nechcete jít někdy s náma ven? A do Zoo si s Filípkem netroufáš?
 A.

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 03.07.07 09:01

No tím že měla od Dr. napsané že je neplodná tak s tím nějak nikdo nepočítal. A M. děti nechtěl a ona mu tím vyhovovala. Já už nějaké plány na dnešek mám a příští týen jedeme prač ale pak s váma ráda někam vyrazím

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 03.07.07 10:04

Ahoj holky,  

Nat, tak my máme v práci děsnou zimu - já se pro změnu chodím ohřát ven. Máme velkoplošnou kancelář, klimatizaci, takže výsledek je, že někde je příjemně a jinde zase zima. A já sedím na nejstudenějším konci. Takže to vypadá tak, že mám na sobě šaty a přes to fleecovou mikinu … Naštěstí jsem odolná a nemám z toho zdravotní problémy. S Riem máte teda teď záhul, on chodil spát kolem 19 hod, ne? Snad ještě spí po obědě :-)  

Gábi, k těm fuseklím - F. má taky drobnou nožku a nejlíp mu sedí od Loany. Myslím, že je to 100 % bavlna a ještě přidaná aloe. Mají je v Hypernově i Tescu, pak taky u nás v Zábřehu - v Mašince.  

Lucko, tak ten tvůj M. je pěknej dáreček, že tě zatěžuje svými problémy. Asi mu musíš pořád dokola opakovat, že tě jeho problémy nezajímají, nebudeš mu přece dělat vrbu. Snad na to časem přijde a ty vydrž!  

Akce ZOO - pokud bude odpoledne, tak se přidáme. Sice to bude spíš tak, že se tam někde jen tak potkáme, protože to stíháme až po 16 hod, ale i tak bychom přišli - F. tam jezdí rád.  

F. žije, včera jsem ho slyšela v telefonu. Vypadal spokojeně, dostal jakousi udici a právě chytil raka :-) Jinak je prý děsně hodný, po obědě spal 3 hodiny, no zkrátím to - prý máme nejhodnějšího chlapečka pod sluncem … Dnešní zpravodajství ještě nemám, takže jaká byla noc, netuším. My jsme si včera zašli do kina na Piráty z Karibiku, film nic moc, ale šlo o ten zážitek, že jo :-) Pak jsem se doma v klidu vykoupala a usla u televize. Tak  s tím sourozencem tedy nevím, nevím :-)  

Zubřici  

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 03.07.07 11:17

Prosím prosím písněte mi ohleně té zoo my se zkusíme přidat díííík

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 03.07.07 13:57

Cus…  

BObis to mi neda reagovat…:) moje pribuzna taky „nemohla“ mit deti hehehe…a najednou to slo a ma dve. Neplodna mohla byt s byvalym,to se nekdy tak sejde …chlapy nechapu,protoze ja bejt chlap tak verim jen zenske co nema vajecniky .Jinak zname se ze?  Buh vi co v tom bylo, no dobre mu tak …at si uzije. Tobe to nezavidim, ale co te nezabije to te posili a mas super kluka, ktery bude mit a ma mamu naporad a tatu snad tak nejak taky.
Ono to taky muze dopadnout tak, ze M. bude chtit udrzovat vztahy a delat z nich sourozence. Jednou to bude za tebou a budes se smat …uvidis…ted pomuze jen zostra ho vyfuckovat a nebo naoplatku mu zacit sdelovat svoje (treba i vymyslene ) pribehy,ktere by mu byly „velmi“ prijemne. Obcas se najde mezi chlapama socialni debil a on si proste mysli, ze jsi jeho kamaradka. Tak bud kamaradka a posli ho do riti :-D  

Chce to se nastartovat jinym smerem a intenzita novych prozitku vymaze ty byvale nebo stavajici. Drzim palce.  

nat

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 03.07.07 15:21

Nat díky za podporu. Ona je po nějaké operaci a proto nemohla mít děti .Teď ji testujou jaktože otěhotněla.  

Já mám nevýhodu vyletím jak čertík z krabičky a pak se pomalu uklidńuju takže teď jsme ve fázi že mu to přeju a´t si v tom ten čumák vymáchá. No a pak mě deptají různé věci co se týkájí Fildy ale to se čaem taky poddá.  

 
Ivunka
Kecalka 284 příspěvků 03.07.07 19:26

Ahoj, já jen tak na skok - musím nahlásit, že máme zoubek! Prořezal se včera, přesně na Anežčiných 10 měsíců :-)  Ta si to ale umí načasovat!

Lucko, M. je pěkný zbabělec, že tě do toho všeho zatahuje, úplně mi to připomíná situaci, kdy můj bývalý strašně považoval za nutné mi sdělovat, že mě vlastně už dlouho podvádí a že mu připadá fér mi to říct! To určitě… Tížilo ho svědomí a potřeboval si ulevit :-/ A pak, když už jsme byli rozejití, ale ještě spolu bydleli, mě po každém návratu domů zásoboval příběhy z jeho nového života - paráda, fakt… Naštěstí v tom nebyly děti… Buď silná a kopni ho - víš kam.. - obrazně řečeno, ať si dělá vrbu z někoho jiného!  Fuj, takové situace mě ale dokážou zdvihnout ze židle!

Ajko, na tebe myslím a přeju, ať máš brzo to nejhorší za sebou a začneš si hezky těhotenství užívat :-)

Těším se, že vás všechny uvidím v ZOO - v úterý nebo ve čtvrtek?

Na srazík se hlásím jako dobrovolník :-D

Iva + Anežka Pizizubka

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 03.07.07 23:46

Ahoj,
tak jsem se konečně odhodlala sebrat Kubovi plínku a začít s výcvikem. Takže ho odchytávám a vysazuji na hrnec nebo čuráme ke stromečkům nebo likviduji nehody atd. atp. A dnes se na něho venku dívám, vidím že má mokré kalhoty tak mu říkám: „Ty jsi počuraný!“ a Kuba v klidu dodal: „A pokakaný.“ A dál si nevzrušeně hrál…
Takže máme před sebou zřejmě ještě dlouhou cestu.
Gabriela

 
Zubr
Závislačka 2649 příspěvků 04.07.07 07:58

Gábi, ty jsi mě po ránu pobavila :-) U nás to bylo s podobnými hláškami - „Ty jsi počuraný!“ A on mi v klidu odvětil - „To převlečem …“ Případně - „Mě to nevadí, to nestudí, chci být počuraný.“  

Gratulujeme Anežce k zoubku! Budou nové šaty? Vypadá to, že F. zůstane se svým 1. zubem v 14,5 měsících na dlouho rekordmanem :-)  

Včera jsme byli na minigolfu, hrála jsem asi po 3 letech, bylo to super. A skončila jsem druhá, málem jsem vyhrála. Jsem prostě děsně šikovná …  

Dneska odpoledne jedu za našim dráčetem, už se moc těším. Údajně je stále moc hodný a nejsou s ním problémy. Tak jsem zvědavá, co budou říkat po dnešku, jestli bude celý den pršet. Ve čtvrtek jedem ke kámošce do Šternberka a v sobotu do Olomouce. Ještě dnes musím nakoupit dárky pro děti a můžu vyrazit.  

Takže se mějte fajn a užijte si srazík  

Zubříci

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 04.07.07 10:52

Ahojky,  

Anežce gratulujeme k zoubku.  

A všem díky za podporu. Včera se už urazil že se s ním nebavím tak snad už bude klidek a možná mu to dojde.  

Zoo nám s váma nevýjde od pondělí do střeby jedemy pryč a ve čtvrtek nás čeká neurologie. Tak jsme moc ráda že jedeme pryč a tam nebudu mít čas myslet.  

Ve čtvrtek se moooooooc těším papa L.

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 04.07.07 13:15

Dnesek :  

4.11 prichod k nam do loznice
4.12 odnesen zpet k sobe do pokojicku
4.15 prichod k nam do loznice
4.16 opet odnesen zpet k sobe do pokojicku
4.25 prichod k nam do loznice ,vyzadovano pousteni Krtecka
4.26 odnesen zpet k sobe do pokojicku za mirneho revu
4.40 opet u nas v loznici
4.41 Rio i matka s perinou odchazeji do pokojicku, kde je dite ulozeno do postylka a matka na zem na matraci o velikosti sedaku na zidli
5.00 syn na zebriku od postel.zmercen a poslan zpet do postele
5.10 kontrola ze shora zda matka spi a muze jit, matka rve okamzite se prestan naklanet
5.15 prvni mikrospanek,po otevreni oci dite stalo na okne a verglovalo s zaluziema,pote odeslano zpet do postele
5.25 druhy mikrospanek, po otevreni oci dite stalo u dveri a slo budit tatinka, pote za zvyseneho hlasu odeslano zpet do postele
Do 7.30 relativni klid s mirnymi kontrolami zda matka spi - nespala.¨
8.30 odchod za tatinkem, kde byl vypit sunar
8.35 si Rio pustil krtecka na zesak a malem odpalil bedny,okna a svoje bubinky. Nevim kdo rval vice zda syn ci tatinek.  

Po te jsme radeji odjeli k Aji a Adamkovi.  

Odpo jdu cerstve naladena do prace :-D  

Cus Nat a lotr  

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 04.07.07 13:58

zapomnela jsem pripsat ze si jeste lokl svoji Benetton vonavky pri prebalovani, nehl u toho brvou.

 
Ivunka
Kecalka 284 příspěvků 04.07.07 14:10

Natál, kdyby to nebylo na zabití, bylo by to velmi vtipné  :-D  Ovšem s dovolením, já se zasmála od srdce… Tak snad se neurazíš. Možná by se dala kolem té postele natáhnout ke stropu nějaká síť nebo tak něco… :-) A pak jen doufat, že k vám nikdo nepošle Rowlingovou :-D  No, vy jste šikovní, na něco jistě přijdete…

 
Ivunka
Kecalka 284 příspěvků 04.07.07 14:12

Tak abych tě taky pobavila, právě jsem odlapila Anežku, jak s velikou chutí olizuje moji botu zespodu :-/ Naštěstí jen domácí korkáč..

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 04.07.07 14:53

Kdyz nam Akim vyziral hllinu z kvetinacu,pry mu chybely mineraly :-DDDDD

 
Ivunka
Kecalka 284 příspěvků 04.07.07 15:55

Co tím jako chceš říct? že anežce chybí korek nebo guma? :-)))

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 04.07.07 16:33

Tak to dnes v noci byly asi nějaké erupce na měsíci nebo něco podobného. Protože Kuba normálně spí celou noc (jen někdy se ptá: „Maminka, kde je?“), ale dnes to bylo divoké. Šli jsme s manželem spát kolem půlnoci a něčemu jsme se hrozně smáli (jen tak potichu, Kuba spí ještě s námi v ložnici, ale normálně ho nevzbudí ani když ho otáčím v posteli, protože se vždycky odkoulí někam do rohu) a najednou slyšíme, že se někdo směje s námi a už se k nám chlapeček i cpal a měl ohromně rozvernou a povídavou náladu (normálně po násilném probuzení moc nekomunikuje), to nás rozesmálo ještě víc. Byl potom trochu problém ho zase uložit, ale nakonec si lehl. Já jsem samozřejmě hned usnula, jenže Kuba asi ne, nebo možná jen na chvilku, nevím. Každopádně vím, že v noci seděl každou chvilku u mě a koukal na mě, případně do mě různě šprtal, a když to přerostlo únosnou mez a slovní výhružky nezabíraly, tak jsem ho strkala zpátky do postele, ale za chvilku se to zase opakovalo a to dokud nezačalo svítat. Pak konečně vytuhnul a spal až do 9, to už jsme ho šli budit. Tak nevím, jestli od půlnoci nespal a čekal nějakou další zábavu nebo co se to dělo.
Gabriela

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 04.07.07 17:28

Pěkné noční a brzské ranní příběhy s dětma:-))) teda ten od Nat už jsem dnes slyšela osobně. Joo to já od doby co bydlím v obýváku nevím co se v noci děje v ložnici za zavřenými dveřmi:-)) Ale Adam občas bývá hodně nevyspalý, ale asi je to tím, že vstává před pátou:-( No nic asi se půjdeme na chvilku projít a mrknou na bubusy co už koněčně dorazily od moře a čekat na taťku až se nám vrátí z práce.  

Nat a Riovi děkujeme za návštěvu:-)  

A+A+mimi (třeba bude taky od A to bychom byli celá rodina):-)

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 04.07.07 20:35

Ahojte vespolek!
Po 5ti dnech hlásíme návrat do civilizace :-) Na chalupě je fajně, i když tekoucí teplá voda taky není k zahození :-) Ale už bych jela pomalu zase zpátky…naštěstí je hnusně a to tam není moc co dělat, protože být 4+tchýně v jedné místnosti, to by někdo nemusel přežít…Takže jsme si pěkně vegetili, Jirka byl vesměs s Tomíkem, stavěli bunkr, chodili na hřiby (moc nerostou), na borůvky (jsou jich mraky), nosili šutry a tak. Tchýně lítala s Ondráškem v kočárku, občas jsem ho uzmula na deku, aby se bobek trochu pohýbal, už pěkně lozí i po 4 a vůbec, nějak se začíná měnit z mimina na kluka, mi tak připadá. V pondělí jsme byli dole na Morávce na oběd, venku na zahrádce, navíc tam mají nově udělanou domácí ZOO - 2lamy, malé kozičky a koně, nové průlizky a klouzajdu, fakt super. Dobrý tip na nedělní oběd (je to jen 40km od Ovy).  

Shrnutí z jiného úhlu pohledu:
Tomík: 4× klíště (2ks za uchem, 1 na tváři, 1 v intimních partiích), 4× tříska (3ks v dlani, 1 pod nehtem), nějaké ty škrábance. Asi se dám na doktořinu :-D  

Teď se těším na zítřejší srazík, navíc Tomíka odevzdáme do láskyplné péče našich, takže s emi rýsuje pěkný den :-)  

Gabko - s ponožkama bojujem stále, Tomíkovi se nejen hrozně potí haksny (pokud nemá sandály, tak nepomůžou ani 100% bavlněné ponožky…), ale navíc má fobii z těsných gumiček kolem nohy…ale zase na druhé straně ty fusky nesmí padat…Takže zatím kupuju ponožky převážně v sekáči, takové ty zachovalé, bavlněné, ale už trochu jeté, aby netlačily. Z obchodu jsem narazila jen na jedny, které měly netlačíčí gumky. To je ale věda, takové ponožky :-(  

To je zatím asi tak všechno..nějak jsem zapomněla, co jste všechno za těch pár dní sepsaly :-)
M+T+O      

 
Anni
Kecalka 439 příspěvků 04.07.07 23:14

Ahoooj lidičky
jen v rychlosti. zítra si užijte srazík a dejte si něco dobrého i za mě:_))
My odjíždíme  směr Německo a večer snad budem už na místě.
paaa a po víkendu se ozvu i s fotečkama
Anni a spol:-)  

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 05.07.07 14:24

Tak dneska to vypada , ze jdu s vama. Ivo jedes autem nebo nee? Zpatky bych se rada svezla ,..Mana tez :) ale pokud nejedes,pojedu ja a vemu vas obe. :)  

Zatim cus. N.

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 05.07.07 14:32

Ahoj,
i já přeju ať si užijete srazík a dáte si něco dobrého:-) mi se právě dodělává brokolice zapečená se sýrem tak to taky není k zahození:-) Měla jsem dopo na návštěvě kamarádku a Adi má návštěvy moc rád tak usnul až ve dvě a nějak se mu blbě dýchá tak snad z toho nic nebude:-(  

Markét normálně závidím, že máte taťku celé léto doma. Se fakt máte. Náš taťka dělá teď v kuse a neznáme svátky pátky ani víkendy. Chjo:-( no tak jsem si posteskla a jdu obědvat.  

A+A+mimi

 
Ivunka
Kecalka 284 příspěvků 05.07.07 18:12

Nat, jedu autem, zpátky vás hodím     i

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 05.07.07 19:21

Ajo - mít taťku učitele je výhoda, to je pravda…i když na konci prázdnin už se trochu i těším, až začne škola a my si od sebe trochu oddychnem :-D O víkendu jsme taky doma sami, Jirka jede na chalupu sám, my pojedem v pondělí za ním, nechcete se v sobotu stavit? Na neděli máme program (teda jestli vyjde počasí), na sobotu zatím nic.    

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 06.07.07 12:10

Ahoj vespol :)  

Hlasim se po vydarenem vcerejsim sraziku a dnesni prijemne navsteve u Emenems. RIO dokonce nerval tak jak minule,nicmene nahanel pana Karla -asi 30 kiloveho kocoura nadherne sedave barvy. Chudak nevedel,ktera bije  a kam se schovat…no Rio za to moc nemuze ,protoze AKim je velke prase a placani po zadku neciti,tak ona ma pak pocit ze vsecka zviratka jsou stejne neznicitelna.  

Mam moc hezky mastny vlas :-D to je des, ale nechce se mi to myt a nasledne to foukat.  

No plany na vikend jsem nejake mela, ale trochu se pomenily ale to neva. V nedeli zajedem k nasyz bylim na chatu asi, zitra dopoledne se mozna stavi kamaradka ze zakladky s malou . Vecer si neco ugrilujem a do prace nejdu. TO kaslu,kdyz bylo ted volno ne? :-D  

jdu curat.cus N.

 
Ivunka
Kecalka 284 příspěvků 06.07.07 12:45

Nažďár všem :-)

Taky se hlásím, právě jsem si od rána trošku sedla a dopřála odpočinku, než se vrhnu na další domácí práci alá hospodyˇnka na plný úvazek…

Ale ten mamut s koprovou omáčkou se mi tuuuuuze povedl, ňami ňami jak by řekl Rio… I premiérový hovězí vývar sklidil chválu… No nejsem já úžasná????   A hlavně skromná… :-DDDD

Odpoledne ze sebe musím trošku utvořit člověka, protože zítra jdeme na svatbu, Jakub je svědek a já sličný doprovod (cha chá… to bude práce!)  Ptáte se, co s Anežkou? Ano, já krkavčí matka ji na celý den a snad i noc odkládám k babičce!!! Ještě jsem se za těch 10měsíců od ní nehla na dýl než dvě tři hodiny, tak jsem moc zvědavá… Ale to lákadlo, že budem zas večer s Jakubem někde SPOLU, ten krkavčí pocit docela zastiňuje :-) Každý sám, to si chodíme docela často, ale spolu jsme nebyli celých 10měsíců nikde zapařit. Jůůůů, já se těším! Dokonce si z preventivních důvodů beru auto, obávám se totiž, že bych neodolala svodům alkoholu a jelikož mi teď stačí docela málo, mohla bych špatně dopadnout… A mamka by nejspíš Anežku další den už nechtěla :-))))

Tak držte palce, at to dobře dopadne a já se pak nahlásím!

Mějte se svátečně    
krkavčice i+ opuštěné mládě Anežka

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 06.07.07 15:47

Ahojky,  

včera bylo fajn a ta topinka neměla chybu.  

My jsme dneska jeli na výlet spíš jsem si jela projet cestu v pondělí vyrážíme se Zuzkou na sraz špuntíků bereme to jako společnou dovču a strašně se těšíme. Prý je to prdel světa tak ať nebloudíme tak jsme se tam dneska jeli podívat je to tam pěkné hlavně pro dítka tráva pole louky a nikde nic.  

Nácvik balení už máme ve středu jsme se cvičně zbalili jestli se vlezeme do jednoho auta (postýlky a kočárky) a snad se vlezem takže v pondělí vyrážíme drzte nám palce ať nám výjde počasí protože chatičky jsou docela pidi a netuším jak by jsme tam ty naše robátka zabavily.  

Ivi užij si svobodu a Market příjemný pobyt na chatě.  

Papa Lucka a ďáblík    

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 06.07.07 20:01

Tak jsem jela včera večer na sraz a nějak se nedařilo. Kuba nechtěl usnout, v Bělé uzávěrka a zákaz vjezdu a hospoda zavřená.
Nevím jestli jsem nějak přehlédla změnu místa konání, tak snad příště.
A před chvílí se Kuba pos… Byl bez plínky.
Jdu ho nacpat do postele.
Gabriela

 
nat02
Závislačka 2786 příspěvků 06.07.07 20:14

Jezis Gabi, ty nemas na nas vubec telefon co? Byly jsme hned naproti v Alexandrii,to je mi tak strasne lito takova blba domluva :((((((  

Kdyz tak ti napisu svoje cislo at mas aspon na nekoho.Poslu tu na SZ.  

Jinak ZOO predpokladana akce v utery, hodinu jeste nevim se musime domluvit.  

Nat

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 06.07.07 20:54

Mě to napadlo, že možná budete někde poblíž, ale moc tam ty hospody neznám a nechtělo se mi je obcházet. A zrovna ta Alexandrie mě napadla jako první, měla jsem tam zajít. No prostě příště.
Gabriela

 
tulen
Kecalka 321 příspěvků 07.07.07 15:29

Zdar.
Hlasim navrat do rodnych luhu a haju. byli jsme na tyden na chalupe v Ceskem raji.
Abych to shrnula: pocasi strasne, deti prudily standartne, jedly nadstandartne, spaly blbe. Ovsem kdo nejvice prudil byla moje matka! Nevite nahodou, proc jsem mela tak blnby napad a brala ji tam s sebou? tak jsem psychicky vycerpana po tydnu se svou mati.....Never more! :-))  

Vecer, az budu mit trochu cas, tak doctu, co jste napsaly a snad jeste neco pisnu.  

Tak zatim, Tuleni

 
tulen
Kecalka 321 příspěvků 07.07.07 18:12

vyhnala jsem chlopa s Ondrou na bazen do aquaparku, hanka usla, tak mam chvilicku klidek. Sezrala jsem asi pul melounu, fakt vyborny, a cela jsem se pokipala, jsem jak prase…Taky jsem procetla denicek i s komentari.
Oslava musela byt dle popisu fajna a pekna, snad se budem moci priste zucastnit.  

Gratulujeme Anezce k zoubku, taky jsem zvedava, kdy se Hanuli bambuli( tak ji rika Ondra) vyklube prvni klofak.  

Ajo, ty bleee stavy Ti teda nezavidim. S Ondrou to jeste slo, ale s Hanickou jsem blila jak Amina a blbe mi bylo furt. Bylo to sileny. Preslo me to nekdy kolem 15.tt.....Koupila jsem si ty lizatka Gravipop, ci jak se to jmenuje, ale spis je to takove placebo…  

Dneska jsme byli taky gratulovat na svatbe v Petrvalde. Dneska se vubec vsichni zblaznili s tema svatbama. Mela jsem pocit, ze na cestach nepotkavam jina vozidla nez jen svatebcany se stuzkou…Po ceste zpet jsme se stavili na tvaruzky v bramboraku. Byla to velka mnamka.  

Jo a do Zoo se taky hlasime! Tak kdy ? V utery mi ma dopoledne prijit kamoska, ale kdyz bude vetsina pro to utery, tak se s ni domluvim na jindy.
Pa. Verca

 
Fifik
Ukecaná baba ;) 1956 příspěvků 07.07.07 21:25

Zdravíme severní Moravu…
Tak my už máme taťku na chalupě, zbaběle odjel už po 8hod., Tomík měl totiž už od rána den jak víno, tak byl myslím jen rád, že musí jet pracovat :-D Ondrášek se včera rozhodl, že už ho nebaví být za lenochoda a během dne si: 1) klekl, 2) stoupnul, 3) sednul. Ovšem to sednutí bylo víceméně náhodné, jinak totiž cestu ze stoje (samozřejmě opřený u postele) zpět nezvládá a padá. Naštěstí jsem jeho úmysly včas odhalila a stihla ho chytat. V ohrádce nebo postýlce ho nechávám svému osudu, takže vydatně hobluje šprušle xichtíkem a to se mu teda už tak moc nelíbí…Chjo, není nad placaté mimínečko :-(  

Máme dobrou story s naším Favoškem. Jela jsem včera s Tomíkem odpoledne do Ikei, přijdu zpátky na parkoviště a dveře u řidiče pootevřené. Tak mi jen zatrnulo, protože jsem si byla na 200% jistá, že jsem zamkla, ještě jsem to dvakrát zkoušela. Myslela jsem, že někdo šel po sedačce, ale ta byla v autě, tak jsem to dál už neřešila. No zkrátím to - až dneska mi došlo (spíš mi bylo dojito :-)), že někdo nešel po sedačce, ale zřejmě po celém autě…jinak by si neotvíral přední dveře, ale zadní, žejo (ty nebyly otevřené vůbec). Naštěstí onen dotyčný nepředpokládal, že ve favoritu někdo má zamykání převodovky (které samo o sobě stojí víc než náš favorit :-)) takže nikam odjet nemohl… bylo to štěstí jak hrom, protože ne vždycky to zamykám, jde to totiž dost těžko, tak se na to někdy vykašlu…kdybych se na to vykašlala včera, tak jsme zřejmě bez auta. No fuj, ještě mám husí kůži, když si na to vzpomenu.  

Gabko, to mě mrzí, že to neklaplo…a to jsi jela takový kus :-((((  

Fuj, jsem se tak rozrušila s tím autem, že jsem zapomněla, co jsem ještě chtěla napsat.
 M.

 
MaryPoppins
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 07.07.07 22:08

Zdar,
Byli jsme dnes na zahradě, Kuba se tak různě motal kolem mě a vyprávěl, že maminka má taky bříško a pupík taky má. A dokonce prdelku má. A šuldíka… Byli jsme zrovna u plotu, vedle hromada zedníků opravuje barák, tak jsem zbaběle nechala vysvětlování rozdílů mezi chlapečky a holčičkami na jindy.
Gabriela

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 08.07.07 08:13

Ahoj,  

tak jak vidím všichni výletují popř. chatují:-) no i my jsme včera vyrazili na vesnici nadýchat se čerstvého vzduchu a udělat svou přítomností radost mojí babičce, která tam přes léto bydlí na „letním bytě“ u mamčiného bráchy. Bylo fajn Adi tam má klouzačku, kolotoč, houpačku, nedaleko jezdí vlak z toho má největší zážitek protože na něho troubil a taky rybník na házení kamínků atd. no a v neposlední řadě mi babička uvaří na co mám chuť a zrovna včera to byla její zeleninová polívka:-) Ovšem cesta tam stála za to. Tramvaj měla výluku takže jsem třikrát nastupovala a vystupovala s kočárkem a samozřejmě nic nízkopodlažního nejelo:-( no a když přijel meziměstský bus tak si řidič nevšiml, že tam stojím s kočárkem a neotevřel tak jsem mu to musela jít říct Adi začal brečet protože si myslel, že ho tam asi nechám no hlavně, že jsem dojeli:-))  

Dneska vyrážíme k mamce protože náš taťka je opět v práci, ale v pátek už to snad skončí a bude mít víkend jako (skoro) každý.  

Do ZOO se těším a doufám, že mi bude tak abychom mohli jít. Mi by teda taky víc vyhovoval čtvrtek, ale samozřejmě záleží na většině. Takže kdo je pro úterý a kdo pro čtvrtek?  

GABKO: náš Adámek má taky super hlášky hlavně když je kolem asi tisíc lidí. Minulý týden na procházce prohlašoval jak maminka nakakala hromadu a jaký to byl smrad:-))) původně to bylo o koníčkovi, ale pak si to změnil na maminku:-)) no není to úžasné když děti mluví:-)  

VERČO: to jsi mě nepotěšila s tím 15.t.t, ale nepřestávám doufat, že bude líp dřív:-) Tak mamce se na dovolené nelíbilo?  

IVI: my jsme taky loni nechali Adámka poprvé mamce na noc když jsme šli na svatbu. Bylo mu 11 měsíců. Nejdřív jsem volala asi co hodinu, ale pak jsem se uklidnila:-))) a dneska mi na tom nic krkavčího nepřipadá:-) jak sis to užila?  

Já teda čekám až mi bude lépe a budu moct normálně jíst (snad to zase přijde) a taky si s Adamem někam vyrazíme opožděně oslavit to naše tříleté výročí svatby. No kdo ví jestli to bude ještě letos.  

Hezkou neděli všem.
A+A+mimi 8+0t.t.  

 
Manulka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 08.07.07 09:27

Ahooj:
tak my teda nevýletujem, vždycky se ráno optám tatky, kam nas dneska vyveze a nakonec skoncime u tchynky na zahrade…coz je na druhem konci ulice .o) Ale je fakt,ze vcera jsem misto vyleteni, sedela nad ucetnictvim…bre­kekeee
majde se vesele klubou stolicky…uz jsem objevila treti…a ctvrta myslim na sebe nenecha dlouho cekat…tak ji krapet kolisa teplutka a trosku bubla v nose(hlavne v noci)  a jak me poucila zkusena teta nat :-)))) muze to se zoubky souviset…pac jako ryma to nevypada ani nahodou…nastesti tukam,ze jinak je mila hodna…takze zadne protivenstvi a zachvaty vzteku se v souvislosti s temi zoubky nekonaji…jen obstrukce u jidla…ale to mame zuby nezuby… :-)))
Fifi: toz s tim favosem to je teda mazec…fuj a jak se covek citi divne, dyz vi ze se mu tam pohyboval nejaky lump…no jeste zes to zamkla…kdeze jste to parkovali? Jo a ondajsek je čikula!!! .-))
Nakakane hromady a šuldíky… :-DDD
Jinak majda asi bude stripterka :-DD takrka denne se po ranu obnazuje…hodim naka fota do galerky .-D
A co ty Marto, jak filda u tchyne? ani trosku tu babicku nepozlobil?
jsem naka utlumena a moc mi to dneska nepise…
p.S Gabi my se sice jeste nezname,ale tvuj nevydareny vylet na sraz me mrzi…tak snad to priste vyjde!!!
ZOO mi je fuk klido muzu ut i ct

 
Ajjaa
Závislačka 3492 příspěvků 08.07.07 09:43

jejda málem bych zapomněla Markét hlavně, že jste o auto nepřišli a Ondajšek je šikulka:-)  

A.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama


Reklama