Sex krátce po porodu

Ostatní
  • emimino
  • 24.01.02

Je sex v době šestinedělí tabu ?

Podle otázek, které jsem tu četla bude ta má asi dost neobvyklá, ale i tak se zeptám, protože mně to zajímá. Jsem 14 dní po porodu a mám šílenou chuť na sex. Samo o sobě to není žádný problém, ale jsem zodpovědná a nechávám to až na dobu po šestinedělí, ale ta představa je pro mne dost šílená…ještě měsíc vydržet? Hrozí mi nějaké přímé nebezpečí, když se pomilují se svým partnerem už teď?? Samozřejmě, že hygiena je na prvním místě. Jestliže mi nějaké nebezpečí hrozí, ráda bych věděla jaké.??
Děkuji za odpověď. Ahoj Kamila

Ahoj Kamilo,
existuje riziko zavlečení infekce nebo obnova poporodních poranění (chvíli trvá, než dojde k úplnému zahojení). Pokud však svoji potřebu na sex nedokážete potlačit a budete opravdu velmi opatrná, tak se klidně pomilujte. Šárka

Váš příspěvek
Krasomila
Nováček 7 příspěvků 28.01.02 19:26

Pisatelku příspěvku neobyčejně obdivuji.Já jsem po porodu osm měsíců a řeším problém zcela opačný.Je pravdou.že jsem to sice nemnohokrát opakovaně zkoušela,ale do požitku mají mé pocity daleko.Jo,bej­vávalo.Jednak mne ještě stále bolí staré rány,jednak jsem denodenně tak strašně utahaná(již 8.měsícem kojím,prakticky - s výjimkou velmi občasných příkrmečků - plně,jelikož dostat jakoukoli jinou potravu vyjma mateřského mléka do našeho mrňouska je obrovský problém),že na podobné aktivity nemám ani zbyteček energie.Existuje někdo,kdo má obdobný problém?Nechtělo by to už doktora Uzla??Napište­.Díky.Krasomi­la.

Vložit nový komentář