Sex – nejlepší vyvoláváč porodu II.

Porod

Jak jsem slíbila ve svém prvním deníčku, chci se s vámi podělit o svůj druhý porod, který díky tomu správnému přirozenému vyvolávači proběhl rychlostí blesku. :)

Vždy jsem chtěla dvě děti, a protože první dcerce bylo rok a půl pryč, rozhodli jsme se jí pořídit sourozence. Vysadila jsem antikoncepci a nechali jsme tomu volný průběh. O to víc mě překvapilo, když jsem hned první měsíc držela v ruce pozitivní těhotenský test.

Stejné příznaky jako u prvního těhotenství, takže už asi 4 dny před očekávanou menstruací jsem věděla, že to vyšlo.

Všechny prohlídky u doktora dopadly dobře a termíny jsem měla stanovené na 9. a 11. ledna 2015.

Nevolnosti mě trápily asi 3 měsíce a pak už sem si těhotenství užívala naplno. Věděla jsem, že je to už naposledy. Bylo tak krásné, když mi dcerka hladila a pusinkovala bříško. Pomalu jsme jí tedy začali připravovat na příchod sestřičky. Manžel si přál chlapečka, tak mi to bylo trochu líto, ale přírodě zkrátka neporučíš.

Asi 9 týdnů před termínem jsme se pustili do malé přestavby, abychom z 2+1 předělali byt na 3+1 a dcerka měla tak svůj pokoj a my s manželem a miminkem zase ložnici. Na týden jsme se odstěhovali ke tchyni, protože doma se nedalo bydlet.

Zato pak ale byla pěkná makačka to všechno uklidit. Všude spousta prachu, do toho shánění dárků na Vánoce, pečení a ještě jsme zrovna prožívali období vzdoru. Všichni pomáhali, co mohli, ale já i tak byla každý večer hrozně unavená, že už jsem se těšila, až to všechno bude hotové. Nakonec jsme to ale všechno úspěšně zvládli a já si konečně mohla naplno vychutnat Vánoce.

22. 12. mě čekal první monitor a při vyšetření už mi doktor hlásí, že je malá hezky dole a až to na mě přijde, že nemám na nic čekat a rovnou jet do porodnice. Prý to bude zřejmě rychlý porod. Trošku mě tím nahlodá, protože přes svátky vždy jezdíme za mojí mamkou a tátou, kteří bydlí 120 km daleko. Nakonec se ale rozhodnu jet. Cítím se dobře a vidím, jak se dcera těší na babičku a dědečka.

S sebou si beru tašku do porodnice - co kdyby. Jsem i připravená na možnost porodit v jiném městě. Takže 25. 12. vyrážíme celá rodina a já si to užívám. Mamka mě obskakuje, o dceru se stará manžel, 4 dny uběhnou jako voda a vracíme se spokojeně domů. Já nádherně odpočatá a manžel šťastný, že jsem celá a budeme rodit doma. :-)

29. 12. jedu opět na monitor a poradnu do nemocnice. Můj gynekolog má přes svátky zavřeno, takže čekám v narvané ambulanci, až na mě přijde řada. Konečně se dočkám. Sestřička mi natáčí monitor a párkrát změním polohu, protože malinká zrovna spinká a nechce se moc hýbat.

Pak mě ještě vyšetří doktorka a povídá stejně jako můj gynekolog: „Teda, ta je tam krásně připravená, ta určitě na termín čekat nebude. Myslím, že se možná dočkáte novoročního překvapení.“

S monitorem už není tak spokojená, je tam málo pohybů, takže mi doporučí, ať přijdu znovu za 3 hodiny a uděláme ho ještě jednou.

No radost z toho moc nemám, protože dceru hlídá doma prababička a k doktorovi mě odvezla tchyně. Takže dojedeme pro dceru, sbalím jí nějaké věci a tchyně mě na zpáteční cestě vysadí opět v nemocnici a vezme si malou k sobě.

Ambulance je narvaná k prasknutí a sestřička, když mě vidí, mě pošle nahoru na oddělení šestinedělí, kde mi prý ten monitor natočí taky. Ten už dopadne lépe a já mohu jet konečně domů. Raději mám ale za 2 dny přijít na monitor znovu, prý pro jistotu. To už jsem ale domluvená přímo s porodnicí, kde chci rodit, takže na Silvestra, kde panuje příjemná nálada, mi usměvavá sestřička opět natočí monitor a podá při loučení ruku, že se na nás bude brzy těšit.

Další 4 dny se nic neděje. S manželem absolvujeme pár návštěv a já už si všem stěžuji, jak bych chtěla porodit, že mě to břicho už strašně překáží. Taky manželovi se nechce v pondělí do práce a shodneme se, že 5. 1. 2015 by bylo krásné datum pro tu naši princeznu a že večer zkusíme ten náš vyvolávač, co nám pomohl při prvním porodu, tedy sex. :-)

Pak si jdu do koupelny vyndat kontaktní čočky, převléct do pyžama a než stačím ulehnout, vidím, že manžel po té naší akci už spí. Zkouším taky usnout, kdyby to v noci na mě přišlo, ale asi po 10 minutách najednou cítím dole takové lupání, jako bych se dole otvírala a po chvilce mě začíná bolet břicho.

To snad není možný. Takhle rychle? Koukám na hodiny. 22:35. Zatím se nechci plašit a ještě chvíli ležím, ale moc mi to nejde, musím vstát, bolesti přichází každých 5 minut. Manžela vzbudí moje hekání a myslí si, že si dělám srandu, ale ujišťuji ho, že rodím a ať sebou hodí, že jedeme.

Ještě se chci vysprchovat, ale to sama prostě nezvládnu. Manžel mi pomůže i s oblékáním a dobalit poslední věci a dole ještě vzbudíme prababičku, která bydlí s námi, aby dohlídla v noci na malou a jedeme. V nemocnici jsme za 12 minut a já ani nemůžu pořádně jít, jak jsou kontrakce každou chvíli. Na recepci mě přivítá sestřička. Dám jí všechny papíry, co po mně chce, a vyfasuju asi tak o 2 čísla větší nemocniční košilku.

Mám se položit na lehátko, aby mě napojila na monitor, ale to je jak úkol pro vraha. Nakonec tam vylezu, ale nedokážu si představit, jak tam takhle budu ležet 20 minut. To brzy pozná i sestřička, která se snaží vyplnit papíry a po chvíli mě odpojí a jde rovnou pro doktora, protože asi i jí dojde, že rodím. Domluvíme se tedy, že papíry uděláme až po porodu, ale velkou radost z toho nemá.

Doktor přiběhne, prohlédne mě a zjistí, že jsem na 10 cm a můžeme se rovnou přesunout na sál. Opět mi to chvíli trvá, než tam dojdu, protože bolesti jsou neskutečný. Lehám si a porodní asistentka mi píchá vodu. Konečně můžu tlačit. Tlačím poprvé a je vidět hlavička, pak podruhé a malá je venku.

Verunka se narodila 11 minut po půlnoci, 5. 1. 2015. Držím ji v náručí a nemůžu uvěřit, že už je tady s námi. Všem maminkám bych přála tak rychlý porod, jako jsem měla já. Od první kontrakce totiž uběhla jen hodina a půl a ať si říká, kdo chce, já prostě věřím, že sex je ten nejlepší vyvolávač porodu. :-)

Hodnotilo 13 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
cucik14
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 10 inzerátů 03.12.15 00:18

Jééé, gratuluju :kytka: Taky mám termíny stanovené na 9 a 11/1, ale 2016 :) A mít tak
rychlý porod? To je můj sen, asi pak zkusíme váš recept :mrgreen:!! :andel:

Příspěvek upraven 03.12.15 v 00:18

 
vendytt
Povídálka 25 příspěvků 03.12.15 00:38

To je aspoň v pohodě porod ;) Mimochodem máš moc hezké děti ;)

 
solip
Kecalka 275 příspěvků 03.12.15 06:46

No teeda, ty bys mohla rodit na zakázku :) krásné! Moc gratuluji a doufám, že budu mít stejně krásné porody jako ty :potlesk:

 
MIŠMA 22
Kecalka 276 příspěvků 62 inzerátů 03.12.15 07:01

Moc pěkný, gratuluju :kytka:.To se někdo má, když má takovej parádní porod. Přeju vám všem moc štěstíčka a hlavně zdravíčka. :mavam:

 
Jitus.Slavickova
Závislačka 4801 příspěvků 03.12.15 07:01

Krasny denicek..ja rodila 14.1 ale 2015 a taky chcem rozestup od deti jako mate vi..hodne zdravicka preju :)

 
rigousek
Kelišová 6941 příspěvků 03.12.15 08:40

Můj druhý porod proběhl úplně stejně :) někdy kolem třetí byl sex, v osm začaly bolesti a v půl desátý byl malý na světě. :palec:

 
Misel02
Závislačka 4331 příspěvků 03.12.15 09:41

Jééé tak krásný rychlý porod krása a moc gratuluji.-)

 
Evickita
Neúnavná pisatelka 17718 příspěvků 03.12.15 09:59

Druhý porod jsme také vyvolali sexem a to v 18hod a ve 20:29 se malá narodila. Od příchodu do porodnice byla venku za 12 minut!!! No měli jsme co dělat abychom doběhli na vyšetřovnu :-D podle mě nejlepší spouštěč porodu! Potvrzuji :) :palec: :jazyk: :pankac: :kytka: gratuluji k holčičce ;)

 
Poštolka J
Kecalka 371 příspěvků 03.12.15 11:12

My jsme u dcerky řešili situaci úplně stejně, termín měla sice až na konci září, 8. září svátek, to jsem jí domlouvala - ať ještě počká, aby neměla narozeniny a svátek v jeden den. 9. září už by mi to nevadilo a 10. září už jsem byla odhodlaná jí na svět pomoct - řešili jsme to úplně stejně. Manžel také usnul po milování, ovšem já seděla na záchodě, kde jsem zjistila, že jsem ze mne vyšlo něco podivného (časem jsem přišla na to, že to byla hlenová zátka), potom jsem ovšem začala krvácet, takže honem vzbudit manžela, odvézt syna cestou k babičce - to vše ve 2 v noci a malá byla na světě okolo čtvrté hodiny. Ovšem byl to krásný porod, ráda na něj vzpomínám.

 
reinkarnace
Závislačka 4446 příspěvků 2 inzeráty 03.12.15 13:45

Supeeer :kytka:

 
hanulech
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 03.12.15 13:56

Gratuluji k male a k super porodu! :) taky bych brala takovou rychlovku! ;)

 
Barunka93
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 03.12.15 21:41

Jeden z nejkrásnějších deníčku co jsem četla :potlesk:

 
Miriska
Extra třída :D 14502 příspěvků 03.12.15 22:14

Mám dceru 4.1.2015 a spouštěčem byl taky sex :mrgreen: :mrgreen: Porod pohoda a celkem taky rychlovka. Malá se narodila za 2,5 hodiny od příjmu do porodnice.
Gratuluji a přeji všem hodně zdravíčka :potlesk:

 
Terrinka93
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 03.12.15 22:36

Taky mi prdla voda asi hodinu a půl po sexu :mrgreen: takže věřím :mrgreen: a gratuluji a přeji vám všem hlavně zdraví a štěstí :kytka:

 
xjuklickova
Závislačka 4491 příspěvků 2 inzeráty 03.12.15 23:01

Asi provozuju spatny sex, ale na me nefunguji prirozene hormonu, nebo je manzel nema. Tak kde je ten figl? :lol:

 
Mia666
Povídálka 33 příspěvků 4 inzeráty 05.12.15 21:18

Děkuju vám všem za krásné ohlasy na můj deníček. Nejsem fakt žádná spisovatelka, tak si toho moc vážím :-)
@cucik14 určitě vyzkoušej a ať máš taky tak rychlý super porod
@vendytt děkuju, jsou to moje princezny :)
@xjuklickova tak to fakt nevím v čem to bude, ale na mě to to fungovalo 100 %
@solip @MIŠMA 22 @Jitus.Slavickova @rigousek @Misel02 @Evickita @Poštolka J @hanulech @Barunka93 @Miriska @Terrinka93 Děkuju moc :mavam:

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Sex – nejlepší vyvoláváč porodu :-)


Reklama