Skoro-snažilky díl 10. - Radostná zpráva?!?

Ostatní

Ahoj snažilky, skoro snažilky a vůbec všechny co jste tu :) Je úterý a já se hlásím se svým deníčkem jak jsem slíbila. Je to moje premiéra, tak doufám, že vás nezklamu.

Téma mě napadlo ve chvíli, kdy jste mě přijaly mezi sebe. Je to věc, na kterou vlastně denně myslím, a možná taky většina z vás, teda alespoň v to doufám. Zkuste se tedy přenést několik týdnů či měsíců do budoucnosti a plánovat se mnou. Už vás nebudu dál napínat a vyklopím to :-) Takže: až jednou zjistím, že jsem konečně těhulka, jak mu to řeknu?

Možná předbíhám, ale sama jsem z těch, co plánují hodně dopředu, proto chci znát i vaše názory a nápady na toto téma. No a půjdeme na to vědecky… :-)

Většina z nás se jednoduše dělí na ty, které jsou snažilkami s vědomou spoluprácí partnera a na ty, jejichž partner možná moc netuší, že by ta šťastná událost mohla v nejbližší době nastat.

Tak k těm prvním z vás. Je pravděpodobné, že pokud partner plánuje s vámi a těší se na miminko jako vy, bude nejspíš tušit, kdy má očekávat vaši případnou menstruaci a pak se jednoduše zeptá, jestli přišla nebo ne. Jsem ale rozhodnutá, že to pro něj prostě musí být překvápko a že ten moment, kdy mu sladkou novinu sdělím si nejdřív pěkně sobecky sama vychutnám. Je tu tedy varianta, že o své menstruaci budu hovořit neurčitě tak, aby nevěděl, kdy to má vlastně být a taky hraje v můj prospěch, že po vysazení HA může být cyklus nepravidelný. Pak si sama udělám test, nebo doběhnu na krev k lékaři a zkrátka až to bude jisté, nastane právě ta chvilička, o které dnes píšu. Tedy ten moment, kdy se tatínek doví, že bude tatínkem, že se dílo podařilo :-)

Jistě máte nějaký úplně originální nápad, jak mu to řeknete. Poběžíte ráno z koupelny s testíkem, kde jsou // a pošeptáte mu to ještě sladce rozespalému? Uvaříte mu výbornou večeři a k talíři přidáte maličký bryndáček? Až přijde unavený z práce a bude chtít své každodenní kafíčko, schováte do cukřenky dudlík? Nebo mu prostě dáte zabalený dáreček a v něm maličké botičky? Zajímá mě, jak to všechny plánujete. Možná jste rozhodnuté, že už i ten testík si budete dělat s budoucím tatínkem. Možná taky, že až půjdete z gynekologie s tou bezva zprávou, nevydržíte to a pošlete jednoduchou SMS. Tenhle kraťoučký moment, ve kterým se přítel či manžel dozví, že už nebudete jen dva, si v hlavě probírám už pěkně dlouho. Je to hrozně intimní chvilička, vím, ale proto jsme tu, abychom takové věci probraly, ne?!?

Pak je tu také druhá část holek, které už by mimi chtěly, ale partner je zatím jen „nalomený", ne úplně rozhodnutý a mohl by se tvářit všelijak, až mu novinu oznámíte. Co s tím? Okamžiku, kdy naše polovička zareaguje negativně se jistě chceme všechny vyhnout. Nechci dnes řešit to, jak to udělat, aby chtěl i on. Budu předpokládat, že se do těhotenství žádná z nás nevrhne bez vědomí, že už dospěl i muž, s nímž chceme děťátko mít a že tedy chce také. Pokud si ale nejsme jisté, že bude polovička reagovat s nadšením, je určitě lepší to také bez nadšení oznamovat. Nemám na mysli, že by to pak mělo vyznít jako tragédie, kdepak. Jen si myslím, že pak asi není dobré výskat nadšením a budoucího tatínka vylekat. Je pak asi lepší novinku oznámit mile, ale bez velkých emocí, aby si pak muž nepřipadal zatlačený do kouta. Muži uvažují jinak než my a tak se lehce stane, že to pochopí tak, že se od něj ihned očekává kladná a stejně nadšená reakce a bude zaskočený. Pokud ale bude mít dost času se s informací srovnat, jistě nezareaguje zbrkle a v tu chvíli je napůl vyhráno. Z vlastních zkušeností vím, že pokud chcete muže o něčem přesvědčit, je nejlepší to udělat tak, aby si myslel, že na to přišel sám (ale nemyslete si, že můj muž je hlupák a nechá se houpat :-)). Jednoduché to také není a je pak na vaší fantazii, jak mu svůj nápad nebo názor podstrčíte :-) výsledkem pak je spokojený muž, který je pyšný na svůj vlastní nápad :-))) Je fakt, že mé zkušenosti sahají jen do méně zá:,–(ních rozhodnutí, ale takto bych postupovala já sama v případě, že si nejsem jistá reakcí toho druhého. Příprava, klid a rozvaha je asi to nejdůležitější. Ani váš hysterický výstup v případě, že polovička nereaguje dle vašich představ, není nejspíš to nejlepší. Nechci tady ani řešit ty situace, kdy těhotenství není plánované ani trochu. To patří do jiných deníčků. Tohle všechno ale není návod, jen můj názor a úvaha, jak bych v těchto případech postupovala já.

Myslím si ale, že většina z nás tady své snaženíčko plánuje, povětšinou už i s partnery. Pojďte si teda popovídat o tom, jak mu to prozradíte, jestli to bude překvápko (jasně že příjemné), nebo jestli hodláte testovat a čekat v koupelně na // společně. Necháte si pár dní než mu to vyklopíte? Budete se po večerech tvářit tajemně, aby ho to napadlo samo? Budete si ho pěkně vychutnávat nějakými narážkami? Nebo myslíte že to na vás pozná sám? Pište pište, jsem zvědavá jak veverka!

Ili

ještě doplňuji:

AKTUÁLNÍ SEZNÁMEK SKORO-SNAŽILEK:

SNAŽILKY
berunka1 - /75/lev/ZL/* - (Calibrum BabyPlan) MS 17.6.
evik24 - /80/lev/Vyškov/vd/* - (Calibrum BabyPlan)
Hanule - /83/blíženec/vd/* - (Mamavit)
kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/* - (Calibrum BabyPlan) MS 3.7.
Martina22 - /82/váhy/Hradec Králové/vd/* - (kys.list, Calibrum BabyPlan) MS 30.6.
Meggie - /77/beran/Olomoucký kraj/vd/* - (Calibrum BabyPlan,kys.list) posl.MS 16.6.
Pitrysek - /76/ryby/Praha/sv/
Zulka - /80/Praha/18.6­.svatba/

SKORO-SNAŽILKY
elda2 - /78/štír/Velké Meziříčí/vd/* (kys.list.)
carisa - /77/kozoroh/Pra­ha(brzo Třeboň)/sv/HA TS 2006
coobie - TS 8,05
Ili - /78/váhy/Praha/vd/* (kys.list, Calibrum BabyPlan) TS 7,05
Irucha - /77/váhy/Praha/5­.8.svatba/* (Calibrum BabyPlan) TS 8,05
jahudka - /79/vodnář/Li­berec/sv/
Karin - /84/střelec/Chru­dim/vd/
(Calibrum BabyPlan) TS 8,05
katerina - /78/blíženec/O­lomouc/vd/* - (kys.list.) TS 9,05
Lucici - /80/štír/Pelhři­mov/vd/ TS 8,05
metyska - /81/vodnář/Pra­ha/sv/
(kys.list, Mamavit) TS 9,05
midnight - /79/štír/Vyso­čina/vd/* - (kys.list.) TS 8,05 MS 21.7.
Mili - /75/beran/Záp­.Čehy/vd/* - (kys.list.)
mirabelka - /82/Sever SR/vd/* - (Sarapis) TS 12,06
Neffy - /75/beran/Pra­ha/sv/
Pupula - /77/kozoroh/Os­trava/vd/
(kys.list) TS 7,05
Radunka - /78/beran/Chru­dim/vd/* (Calibrum BabyPlan) TS 8,05
Semenda - /78/kozoroh/Ne­ratovice/vd/syn Filip 2r./HA TS 7,05
sisina - /73/střelec/Brněn­ský kraj/sv/
sonyay - /80/ryby/Bratis­lava/sv/HA/ TS 2006
sunn - /79/vodnář/Č.B­./sv/
- (kys.list.)
Tynda - /77/ryby/Třeboň/svat­ba červen/* (kys.list., hořčík) TS 7,05
zuzka25 - /80/lev/Bratis­lava/vd/* MS 17.06. TS 2006

(Další úterý vychází deníček od Metýsky.)

:-) díky, sunn

Ili

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 28.06.05 08:40

jéé už jsem tu :-)
tak pojďte holky sééém :-)

 
Lucici
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 28.06.05 08:48

Re: Skoro-snažilky - Díl 9: Něco málo o výživě nastávajích maminek (Hodnocení: 1)
Od: Lucici - Úterý, 28.06. 2005 - 08:46:07
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Dobre rano kocky!

I ja jsem moooc rada,ze vas mam.Zrovna vcera jsem se o tom mohla presvedit,kdyz jsem se potrebovala vypovidat.JSTE ZLATE A DIKY VAM ZA TO!!!!!

Dneska uz je o neco lepe,holt se s tim musim vyrovnat.Pomalu zacinam na internetu pokukovat po dovolene,tak se moc tesim na zari.Akorat porad nevim,ktery ten recky ostrov vybrat.

Radunka-to me mrzi,ze ti to v praci nevyhovuje.Ja mam praci vcelku dobrou,ale krome moji kolegyne s kterou tady sedim,tak je to tu des.Kolektiv rozhadany a nase vedouci a reditel to je taky kapitola sama pro sebe,ale prace neni tak muzu byt rada,ze nejakou mam.Proto uz se nemuzu dockat,az pujdu na materskou:))

Pupulo-muzu se te zeptat kde pracujes?To ses stastny clovek,ze to mas v praci takhle fajn.Ja taky anglicky neumima chci se zacit ucit.Mnazel by me doucoval,ale to ja nechci to by jsme se u toho hadali,tak se asi prihlasim na nejaky kurz.Bez te anglictiny si pripadam jak uplny exot:((

Ili- gratuluji k bytu,to je super,ze se snazenicko posunulo kupredu.My jsme take cekali se snazenim,az budeme mit vlastni byt no a nakonec to dopadlo tak jak to dopadlo,ale kdo to mohl vedet,ze?

jdu pracovat pa Lucici

P.S.napsala jsem to jeste do stareho denicku,tak kopiruju sem.Novy jsem jeste necetla tak jdu na to

 
Lucici
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 28.06.05 08:59

Uz mam precteno!

Ili mas velkou moji velkou poklonu,denicek je super.

Jelikoz ja uz mam za sebou tuto zkusenost,tak napisu jake to bylo u nas,no zadna velka romantika to nebyla.

Proste jsem si v sobotu rano udelala testik v koupelne,nechla ho tam a sla delat snidani. Manzel si sel cistit zuby,(nevedel,ze jsem si delala test).Za chvili se z koupelny ozvalo co to tady lezi,tak mu rikam o co jde a ptam se ho kolik je tam carek a on mi rika"vidim dve co to znamena,ze budeme mit dojcata"?:o))No proste absolutni tupec,co se tohohle tyce.V mziku jsem byla v koupelne a manzelovi rekla,ze budeme mit miminko.Meli jsme oba ohromnou radost,ktera ovsem v 7 tt skoncila,ale o tom uz nechci psat.

Tak takhle to probihalo u nas,no a ted podruhe az se budeme pokouset o dalsi mimco,tak uz to vubec neutajim,jelikoz ma vetsi prehled jak ja:))

Tot vse Lucici

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 28.06.05 09:03

Ahoj Ili, moc krásný deníček:-)) Hezky se to četlo a naladil mě do pohody. Malinko mě vzrušila představa, že tohle oznamování mě jednou také čeká. Snad.
O bryndáčku nebo botičkách už jsem uvažovala, ale vážně nevím jak to nakonec udělám:-) Možná se nechám inspirovat nějakým nápadem z tohoto deníčku:-) Jinak určitě budu testovat sama v koupelně a i já si budu chtít tu chvilinku sobecky užít sama a prodýchat, ale dlouho to nevydržím. Hlavně nechci nic plánovat a něco zakřiknout, takže budu spíš přihlížet jak plánujete vy a těšit se na začátek snaženíčka a že to vyjde.
Tobě přeji Ili hodně štěstíčka a ať brzo po začátku TS objevíš ty své dvě //. Díky za hezký deníček. sunn

 
Anonymní  28.06.05 09:05

Ili,moc hezky jsi to napsala,tady jste holky samé spisovatelské talenty:)
Já vždycyk plánovala ,že až budu těhotná,tak manželovi dám dáreček a v něm malé dětské botičky./přesně jak sji to psala/:Kdysi jsem to někde viděla moc se mi to líbilo.Jenomže nakonec mé těhotenství vyšlo,když jsem bylai na ložovačce v Itálii,Už dopředu jsem měla sebou těhu test a tak,když jsem si ráno přivstala a brala si sebou do koupelny skleničku a v druhé ruce jsem měla krabičku,tak manžel se ptal ,co jdu dělat.Nemohla jsem to vydržet a tak mu to prozradila.Tak potom už čekal v posteli na výsledek.byl pozitivní,takže mě objal a řekl,že mě moc miluje.Za 2 měsíce,když jsem o to přišla,tak mě taky objal a řekl,že mě moc miluje,že se budeme snažit „více“ příště:)
Zatím nad dalším „překvápkem“ne­uvažuju,ale možná,že na ty botičky v krabičce dojde:))))

Lucici-jsem celní deklarantka na živnosťák pro jednu velkou firmu:)Já myslela,že když mänžel mluví perfektně anglicky,že umíš taky:)Bez té angliny jsme jako bez ruky,co?nejlepší by bylo někam na půl roku odjet,ale te´d už se nám to asi nepodaří,vi´d???

Pupula

 
mirabelka
Kecalka 117 příspěvků 28.06.05 09:08

Ahojky, dievčence!
Ili - fantastický denníček. Úplne mi padol do noty, tiež som už nad tým rozmýšľala. Len ja patrím do tej druhej kategórie, kde by to manžel zatiaľ s veľkým nadšením nebral, keďže zatiaľ šetríme na bytík. Už som rozmýšľala aj nad tým, že ja sama by som sa začala tešiť, že som tehu až po tom, čo by mi UTZ potvrdil, že je to normálne vnútromaternicové tehu. Takže neviem, či to výskanie radosťou nad pozitívnym testíkom neodložím až po tom vyšetrení. Ale ako sa hovorí: reči sa hovoria, chlieb sa je :o))
Radunka - Baruška je prenádherné šteňa. Tiež by som také chcela, keby to šlo. A aká je fotogenická, no jednoduch milučká. Tak si to jej detstvo všetci spoločne užite.
Dievčatá, ja som včera celý deň pilne čakala na MS a ešte furt neprišla. Mám také čudné podozrenie, že by možno aj mala dôvod neprísť :o). Len neviem, keď som dala tú výpoveď v práci, či by som to prípadne ešte mohla stiahnuť, ak by som bola náhodou tehu. No to by bolo rošambo a to všeobecné pobavenie okolia. Ale nič, nejdem to riešiť, idem čakať ďalej a popritom trochu popracovať.
Krásny utorok
mirabelka

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 28.06.05 09:10

Ili - gratuluji k bytečku. Ted už vám opravdu nic nebrání k miminku:-). Máte ho i zařízení nebo se na to teprve chystáte? Dřžím pěstičky, ať už další ms bez ha nepřijde.
 sunn

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 28.06.05 09:23

jééé Ili, perfektný denníček…
Aj keď ja ešte nie som tak ďaleko aby som rozmýšlala ako mu to poviem… nechám sa inšpirovať :o))
Lucici, ja viem z angličtiny len základy, niečo rozumiem ale vôbec nerozprávam, priateľ „spikuje“ ako divý, vlastne v robote rozpráva väčšinou po angicky. Ja nemám možnosť rozprávať ani na dovolenke pretože to všetko vybaví on :o)) Horšie je že som hrozne lenivá chodievať pár krát týždenne na angličtinu sa mi nechce. V práci ju až tak veľmi nepotrebujem, takže zabúdam aj to čo som doteraz vedela…

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 28.06.05 09:25

mirabelka- no vidíš, třeba už jsi těhu! Tak nás informuj, jak to vypadá! Už by to tu měl někdo „protrhnout“
sunn-byteček jsem koupila sama, takže jen garsonečku. Byla jsem v tom období rozhodnutá, že budu navždy sama opuštěná žít v tý garsonce. No ale pak jsem šla se svým starým kamarádem na pivčo a teď je z něj můj muž :-) garsonku dostavěli nedávno a tak tam jdeme bydlet. Jen ale na chviličku. Už jsme si koupili 3+kk. To se ale teprve začíná stavět, takže teď se stěhujeme na rok a půl do garsonečky a pak hurá do velkého bytu pro velkou rodinu. Vůbec nevadí, když bude mimi narozené už v garsonce, to se zvládne. Zvlášť, když člověk ví, že ho čeká lepší…

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 28.06.05 09:29

Ahoj Ili, deníček se ti povedl, je moc hezky napsaný a navíc krásné téma :o)
Máš pravdu, asi to mám v duchu vymyšlené ten náš krásný okamžik. Testování bych rozhodně nechtěla uspěchat. Chtěla bych zkusit test až několik dní po vynechané MS, uvidíme ale jaké budu mít cykly, momentálně čekám na svou první MS po vysazení HA.
Asi si to sladké tajemství nechám pro sebe (netuším jak to vydržím) a večer uvařím dobrou večeři. Chtěla bych manžovi to překvapení nějak zpestřit, jako pod talíř testík, nebo jsem slyšela že existujou nějaká přáníčka jako budeš tatínek nebo něco podobného a tam se do okénka vlepí testík. Až půjdu jako těhulka poprvé na gyndu ať už na krev nebo až na první ultrazvuk, chtěla bych aby tam byl se mnou (třeba čekal venku) až nám to 100% potvrdí abych mu to mohla sdělit hned a mohli jsme se radovat.

Doufám že to bude brzy, těším se moc :o))
Jo a před týdnem jsem od kamarádky dostala dudlík pro mimčo, doufám že to znamená krásnou předzvěst :o)

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 28.06.05 09:59

Dobré ráno holky,

Ili, príma deníček. Já jsem ani moc nepřemýšlela o tom, že bych vymyslela pro tuhle příležitost něco speciálního. Ale teď asi začnu:)

Jenže jak se znám, moc dlouho to tajemství neudržím, uvidím dvě čárky a začnu skákat po bytě… Čekat na potvrzení od doktora bych určitě nevydržela.

Ale teď mě napadá, že bych mohla udělat Míšův oblíbený smetanový dort a na něj vysypat čokoládou „pro tatínka“…

 
mirabelka
Kecalka 117 příspěvků 28.06.05 10:20

Iruška - s tou tortou to je super nápad! Tvoj priateľ má zajtra tú štátnicu, však? Ako to prežíva? Budeme mu určite všetky držať palce. Moja sestra sa práve teraz trápi na poslednej skúške, snáď to zvládnu obaja.
mirabelka

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 28.06.05 10:55

Ili, moooooocccc krásný deníček, až se mi tajil dech, že i tahle chvilka přijde. Nějak jsem si jí nepředstavovala a asi uvidím podle situace. Kdyby to mělo být brzy, tak možná nějaké překvapeníčko vymyslím, ale pokud bychom měli čekat měsíce…, tak budeme oba určitě netrpělivě vyhlížet. A taky si myslím, že to nevydržím a manža bude vědět i kdy půjdu dělat test, protože, kam bych se zavřela? To bych musela dělat ve všední den a do odpoledne bych asi nevydržela. Takže myslím, že budeme testovat spolu a pokud to vyjde, tak si zajdeme na něco dobrého. Ale budu se bát moc radovat, abych něco nezakřikla.
Uplně jsem nalazena na jinou vlnu, jen musím brzdit, protože jsme teprve na začátku a beru to asi moc zodpovědně a manža si ze mě dělá srandu, že to moc prožívám. A já vím, že brzy. Tak jsem ráda, že alespoň vás mám.

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 28.06.05 11:15

Mirabelko,
přesně tak, zítra státnicuje, takže jsou nervíky. Dneska večer to bude hrůza. A ten zítřek - už aby to bylo za náma, to čekání mě vždycky úplně rozloží. Když přijde sms - neudělal, když zavolá - udělal. Dokážeš si představit jak vyšiluju, když mi pak zapípá mobil. Snad to zmákne, ale jak ho znám vůbec nepůjde spát a zítra bude úplně mimo.

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 28.06.05 11:16

Mirabelko, držím pěsti i tvojí sestře, ta už má možná touhle dobou hotovo…

 
mirabelka
Kecalka 117 příspěvků 28.06.05 11:21

Iruška - no neviem, neviem, či už má. To bude na dlhšie. Skúsim jej poobede brnknúť. Skús priateľa presvedčiť, že to nemá zmysel byť celú noc hore, keď si pospí, bude mu to lepšie páliť. Len neviem, či ti to uverí :o)
mirabelka

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 28.06.05 11:23

Irucho: tak to silný nervy jak jemu, tak tobě.
Radunko: tak vy máte dneska výročí? Nevím jestli jsem psala, ale my jsme měli výročí nedávno a byla jsem pozvaná na oběd a pak jsme se procházeli a celý den si spolu užili. Ráno jsme si dali i malé dárečky, ale to byli věci, který bys normálně koupila, manža potřeboval něco na sebe a já dostala používaný parfém… a nádhernou kytičku. Ale myslím, že stačí si jen vzpomenout a trošku zavzpomínat třeba u kafča.
Pupulo: tak celní deklarantka, to taky dělám, no spíš zaskakuji kolegyni, když je potřeba a dost často se to mění a jak to nedělám běžně, tak teď už mám strach, až půjde kol.na dovolenou, ale vždycky jsem to zvládla, tak pokud budou jezdit kamiony ráno, tak budu šťastná.
Ili: gratuluji k novému hnízdečku, to bude tuleníčko.

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 28.06.05 11:36

AHoj holky. Posílám úterní pozdrav do nového deníčku :-)
Ili: deníček je opravdu super. Přesně tohle já taky řeším už dlouho a přemýšlím ja to tomu tatínkovi říct až se to povede. Jak víte výsledek snažení bych měla vedět příští týden zrovna , kdžbudu v Bulharsku, kde semnou přítel nebude. A přítel to moc dobře ví, že MS mám-nemm dostat tam. Takže utajení až do doby příjezdu by se asi nepovedlo. Takže pokud to teď vyjde, říkala sem si, že bych mobilem vyfotila pozitivní testík a poslala mu ho MMS-kou.
Kdby to teď nevyšlo a vyšlo by to, kdybych byla zrovna doma. Tak si myslím, že to dopadne tak, že to nevydržím a hned po ranním testování to poběžím miláčkovi říct do postele :-)
TAky přemýšlím jak to řeknu rodičům. Pro moje rodiče to asi nebude takové překvápko, protože mamka ví že se snažíme. Ale rodiče přítele absolutně nic netuší, takže je to ideální na nějaké pořádné překvápko :-)Určitě ale počkáme až na první UTZ a asi to uděláme tak, že jím ho dáme do obálky a tam napíšeme pro babičku a děděčka :-)

JInak co se týká Kety, tak je vcelku v pohodě. Už i žrala i pila, což je pozitivní, protože nemusí na kapačky. Pořád je taková spavá a polehává, ale už i občas zavrtí ocáskem a z toho mám vždycky hned lepší náladu :-)Snad už se to bude jen zlepšovat.

Mirabelko: no to je překvápko! JAk si na tom z měřením BT? Pořád se drží vysoko? A nějaké příznaky máš? Klidně mi napiš i na ICQ. Já se dneska doma pořádně nudím :-)

Radunko: Barunka je nádherná. Kolik vůbec tahle rasa v dospělosti váží?

Sunn: jak to vůbec dopadlo se stěrama? Pokud si to teda nepsala ještě ve starém deníčku. Jdu se tam ještě pro jistotu kouknout :)

Holky dneska se mi zdál zvláštní sen. Vypadal dost živě. Normálně se mi zdálo, že sem ráno vstala a šla jsem si udělat na záchod testík. A že se tam okamžitě objevila druhá čárka, ale nebyla jen tak ledajaké. Byla super viditelná, a hrozně tlustááá!!! :-)))))))))
Kéž by se ten sen stal skutečností :-)

 
Anonymní  28.06.05 11:42

Midnight-výročí mám edneska my,asi jsis to popletla:) Ale Radunka ho má taky te´d někdy:)
Tak jsem kamarádku zrušila,moc se omluvila a manžel mě pozval do restaurace na oběd:)Už se moc těším:)Máme jednu oblíbenou,kde majit a obsluha jsoiu naši známí,takže to bude určitě hezky vyzdobený stůl se svíčkami:)
No a pak nastane realita všedního dne a o půl páté už jedem pro zedníky a bude se pokračovat v opravě baráčků:)

Ili-to máš pravdu,že do většího se stěhuje líp.A taky s větším klidem:)))tak ať mimi brzo příjde:)

Mirabelko-tak že by z tebe byla mezi námi první maminka? To by bylo skvělé!!!!

Dneska je tad větší klid,takže s emůžu na vás mrknou častěji.Pupula

 
metyska
Kecalka 114 příspěvků 28.06.05 11:42

Přeji příjemné předpoledne :)

I l i - Tvoje deníčková premiéra si ode mě právě vysloužila velké ovace :)

I r u c h o - držím Tobě i přítelovi na zítra pěstičky. Věřím, že to dobře dopadne. Já si tohle prožila před měsícem, kdy má drahá polovina dělala státnice na právech (na podruhé). Z čeho to má? Z ekonomie? Nebo z odborných předmětů?

P u p u l o - ten nápad s dárečkem s dětskými botičkami jsï viděla v televizi jako reklamu na kafe, tuším, že to bylo Tschibo :) Ale už je to dlouho. Pravda je, že i mě se to jako nápad docela líbilo :)

C a r i s o, R a d u n k o - některá z Vás se mě v minulém deníčku ptala, jetsli taky studuju. No, ještě pořád a čekají mě ještě 2 roky. Zkoušky bych chtěla udělat do příštího března, abych se pak mohla věnovat publikační činnosti, která je nedílnou součástí. No a u té už bych se klidně mohla věnovat i případnému mimískovi :)

L u c i c i - to s těmi dvojčaty mě rozesmálo :) Úplně jak kdybych slyšela svou drahou polovinu… On je vzdělaný a poměrně hodně inteligentní, ale někdy je jeho pohled na věc poněkud primitivní. Ale fakt pobaví :)))

Svůj vlastní způsob oznámení si chci ještě v sobě ujasnit, ale nějaké nápady už jsou :) No, ale mám čas… do snažení máme ještě 2 měsíce…
Pravda je, že je třeba to říct nejen jemu, ale později i dalším blízkým… Moje ségra se o svoje první mimi snažila skoro třičtvrtě roku, než se to povedlo. Když mi poprvé švagr řekl: „Ahoj teto“ (nikdy mi tak předtím neřekl), bylo mi to jasné :)))

Metyska

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 28.06.05 11:56

Ještě bych vám , které ste mi drželi palce s Kety, chtěla mooc poděkovat. Jsem ráda, že sem se sem mohla vypovídat.

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 28.06.05 12:15

Kvetule 25 - naše Barunka je rasa Bullmastiff a v dospělosti by měla mít kolem 50 kg, psi můžou mít až kolem 70 kg. Protože naše fenka je od hodně velkých rodičů tak bude mít asi víc než je průměr. Nádherná ukázka krásné fenky je na http://andula.hrdina.me.cz

Tak jsem rozhodila sítě, sjednávám schůzky a posílám životopisy. Uvidíme jak to dopadne, byl to nápad z čistého nebe, ale třeba to vyjde.

Pupula my máme výročí svatby až 7.7. :o)

 
mirabelka
Kecalka 117 příspěvků 28.06.05 12:15

Pupulka - no ktovie, či to tu roztrhnem. Som zvedavá. Ale myslím, že ešte nie. To si zo mňa tá MS určite len strieľa :o) a zachvíľu sa dostaví so škodoradostným smiechom v podobe kŕčov.
Kvetulik - nič sa so mnou nedeje, asi ani nie je dôvod, teplota dnes 36.69 (u mňa vysoká). Tak uvidíme.
Metyska - ty študuješ na doktorandskom štúdiu? Budeš PhD? Ja pracujem (zatiaľ ešte) ako referentka na VŠ ako referentka a mám na starosti aj doktorandov a tiež mám za muža jedného takého „exota“, ktorý to už má chvalabohu za sebou. Tak držím palce nech sa ti darí.

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 28.06.05 12:46

sunn-garsonečka je nezařízená, ale co tam taky pořizovat, že jo. Postel a sedačku máme ze starého bytu, takže je potřeba jen dokoupit kuchyňku. Spotřebiče už mám, tak zítra to zaměřím a pak půjdeme nějakou objednat. Moc do toho ale nechceme investovat, když víme, že tam budeme relativně krátce… No ale stejně už se na to děsně těším. Rovnou tam počítáme s místem na postýlku. Včera mě manžel rozesmál- seděli jsme u TV na sedačce a on si ode mě najednou odsednul a říkal: tady jak je teď to místečko mezi náma, tak tam si pak položíme to miminko, jo?!? Bylo to tak děsně roztomilý. On se snad těší víc než já :-)

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 28.06.05 12:54

Ili: to vám moc přeji, je krásné takhle přemýšlet a když vidíš, jak to dělá i chlap. Manža tuhle přišel a povídá, a myslíš, že se sem vejde postýlka? Taky mě tím mile překvapil, zato ale teď jsou dny, kdy říká, tak tak, že stíhám a to ještě s mimčem? Tak to taky zaskočí.

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 28.06.05 13:05

no ale zas vidíš, že o tom vážně přemýšlí. Pak když už bude mimi na cestě, tak se tomu všechno podřídí. S tím počítám i já. Polevím v práci, manžel taky, budeme si to užívat.

 
elda21
Kecalka 110 příspěvků 28.06.05 13:20

Ahoj Radunko, moje kamarádka má taky štěňátko Bullmastiffa. Je to fenečka tak - 2 - 3 měsíce. Jmenuje se Molly. Já bych ji celou zulíbala,jsou to moc krásní a roztomilí pejsánci :-))))) No, ale když vyrostou, tak ten respekt u mě vzdbuzují :-))

 
mirabelka
Kecalka 117 příspěvků 28.06.05 13:37

sunn, Ili - vy teda máte ale skvelých chlapov doma, že už plánujú, kde bude postieľka. Ja si musím chvíľu počkať, kým to dorazí aj k nám :o)
Je tu desné teplo - horúčava, úplne cítim ako mi puchnú ruky a nohy a hlava mi rastie, už vyzerám ako melón

 
mirabelka
Kecalka 117 příspěvků 28.06.05 13:39

pozerám, že som to poplietla. Takže Ili a midnight, ale sunn určite tiež

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 28.06.05 13:54

Ahoj, tedy nad tím jsem opravdu ještě nepřemýšlela. Vzhledem k tomu, že jsem ještě nepřesvědčila partnera, tak je to určitě předčasné. Ale díky tomuhle deníčku tedy zapřemýšlím. Myslím, že jako mnohé z nás, bych to dlouho tajit nevydržela. Že od doktora bych určitě psala SMS, nebo volala. Ale předtím jsou ještě ty testy. No, to bude záležet na tom, jak moc to bude moji drahou polovičku zajímat. Což v tuhle chvíli nedokážu odhadnout. Jesti by testoval se mnou, jestli má přehled o MS, fakt nevím.

Jinak nadstandardní pokoj se mi za normální vyměnit nepodařilo. Tak se teda budu mít dobře, dle netu jsou pokojíčky krásné, jako v hotelu, ne v nemocnici. Dnes mi doktor k operaci přidal i hysteroskopii - prohlídnutí dělohy. Tak z ničeho budou najednou hned 3 zákroky. Jsem na to zvědavá. Aspoň že byl doktor milý. To je fajn. Tak tedy zítra v 15h už budu tam. Když dobře půjde, pustí mě v pátek. Ale tomu moc nevěřím, když mi objednali pokoj i na 1.7.
Jinak už mě nic nenapadá. Hezký den, večer a víííkend.

 
mirabelka
Kecalka 117 příspěvků 28.06.05 14:03

Neffy, budeme tu všetky na teba myslieť ako to len pôjde. Ten jeden deň navyše, ak by sa to trošku natiahlo, prejde ako nič a radšej si tam trošku polebeď, kým budeš pod dohľadom lekárov.
Tak ti držííííííííííííííím strašne moc palce a neboj sa ničoho.
Uvidíš, polovička bude z toho celý hotový a určite sa ti ho podarí hravo presvedčiť aleboooo bude nakoniec presviedčať on teba. Aby si nebola ešte milo prekvapená :o)
Tak sa nám tam drž a veľa šťastia.
mirabelka

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 28.06.05 14:35

Neffy: tak si vem nějakou pěknou knížku na rozptýlení a hlavně se neboj, vždyť ti chtějí jenom pomoc. A za chvilku jsi doma. Myslíme na tebe.

 
mirabelka
Kecalka 117 příspěvků 28.06.05 14:51

Holky, to je strašné, čo sa mi teraz stalo. Bola som u našej sekretárky, aby mi zaevidovala poštu a ona mi zrazu z ničoho nič, hovorí, že už 2 dni nado mnou rozmýšľa, že či nie som tehotná, že mám nejaké iné oči!!! Keď mi to povedala, mne sa snáď podlomili aj kolená a srdce mi začalo biť ako pred infarktom. Ja vám fakt neviem.
mirabelka

 
mirabelka
Kecalka 117 příspěvků 28.06.05 14:59

Iruška a všetci, čo ste držali palce mojej segre pri skúške - tak to má šťastne za sebou, dokonca na jedničku. To je potvorka a my sme sa báli, že to snáď ani nedostane a ona to bola nabiflovaná. Ale snáď pomohlo aj, že som sa za ňu pomodlila. Uf, tak ja už zachvíľu pádím z tohto skleníka. Vidím, že vy ste už tiež asi všetky doma, keď je tu tak ticho :o)
mirabelka

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 28.06.05 16:03

Kdepak všechny jste? Zrovna dneska mám v práci tolik času a tady není co číst!
mirabelka-taky tu mám v práci skleník, nedá se tu dýchat. Prý tu bude klimatizace, ale jak znám své kolegy, tak to to sice asi bude, ale léto už bude pryč. Jsou totiž děsně rychlí :-)
Neffy-budeme všechny držet palečky co to jen půjde. Přeju ať to nebolí a je to rychle za tebou!
květule-to je dobře, že pejskovi je líp, to je hned líp na světě, viď! No a to oznamování taky nevím, nevím. Nejspíš sice plánuju hezky dopředu, ale pak to nevydržím a hned mu to naprosto neoriginálně vykecám :-)

 
Anonymní  28.06.05 16:19

Ahojky,
zdravím vás všechny po víkendu.

Ili-moc zajímavé téma a moc hezky jsi o tom napsala. Já to sice zatím neplánuji, jak to drahouškovi oznámím, ale někdy si to představuji. Jinak patřím k těm, které to nevydrží neříct hned. A už vůbec nechápu, jak si některé těhulky nenechají říct, co to bude. Já bych asi pukla zvědavostí.

Mirabelka-držím palečky, třeba bodeš první těhulka. Nebo že by Květulka?

Holky já se taky pařím v kanceláři. Mám z toho horka úplně oteklé ruce a nohy. Už se těším, až se večer zastavíme někde v obchodě a koupíme si nějakou mnnamm zmrzlinku.

Berunka1

 
Anonymní  28.06.05 16:23

......a ještě jsem chtěla podpořit NEFFY-držím všechy palečky, ať ti to dobře dopadne. budu na tebe taky myslet.

papapa Berunka1

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 28.06.05 18:04

Ahoj holky, všem děkuju za vlídná slova. Nebojím se, mám tolik informací, že už ani nemám čeho. Snad jedině toho, že pokud přijdu ve čtvrtek na řadu až odpol, tak že se tam budu nudit. Jinak jasně, že se dá den dva navíc zvládnout. Ale radši bych domů nejpozději v sobotu. Uvidíme. Určitě dám vědět, jak to dopadlo. Nad tím tedy přemýšlím, co to může být.

Mějte se blaze. Nikdo neodjíždíte na svátky pryč? Tedy včetně pondělka?

 
Zuzka25
Kecalka 460 příspěvků 28.06.05 19:41

Ahojky holky.

Ili, veľmi pekne a od srdca si to napísala. Sranda, že keď máme niektorá napísať denníček, najprv máme strach, potom si nevieme vybrať tému a nakoniec keď sa do toho pustíme, tak sa tak rozpíšeme že nevieme prestať, a výsledok je super. :)

Čo sa mňa týka, tak fakt neviem ako by som mu to povedala, ale podľa mojej poslednej skúsenosti (čo bolo len pred dvomi týždňami) keď som si robila test, tak som ráno skoro vstala, sama som išla do kúpeľne, manža spal, a kým som čakala na výsledok, tak sa mi triasli ruky :). Keď som už vedela výsledok, tak som sa normálne umyla, namaľovala, obliekla, vyvenčila psa, a manža nič. :) Asi som bola naivná, a myslela som si že sa ma hneď ráno spýta ak to dopadlo, ale on proste zabudol že som si test robila. A moja ženská hrdosť mi nedovolila o tom rozprávať, ale tak vnútorne som bola naštvaná, že sa nespýtal. Až neskôr, keď som už bola v robote asi dve hodiny mi prišiel mail, že či som sa testovala. Ja že hej, a on že čo??? Ja že dobre, on že čo je dobre??? A nakoniec sa ma spytal že či by som mu to nepovedala aj keby som bola tehu? A ja že nepovedala, lebo sa nespytal :).

No ale keby som naozaj bola tehu, tak asi by som to nevydržala ani sekundu a išla by som ho zobudiť :).

Neffy, držím všetky prsty čo mám, rýchlo sa k nám vráť.
Mirabelka, že by si bola prvá? :) to by bolo super. Inak, aj ja som na tom podobne, on ešte nechce :(.
Hanule, napíš nám potom, aké to bolo a fotky fotečky jasne že čakáme :)
Soni, dúfam že už je lepšie.

Pekný večer. Zuzka.

 
carisa
Kecalka 312 příspěvků 28.06.05 20:22

Ahoj holčiny,

Ili, moc pěkný deníček. Já se musím přiznat, že jsem nikdy nepřemýšlela o tom, jak to partnerovi řeknu, ale spíš kdy mu to řeknu. Jestli hned, nebo si to nechám pro sebe pár dnů jako malé tajemství, než mi to lékař potvrdí. Abych pravdu řekla, ani nad tím dál dumat nebudu, nebo to ještě zakřiknu.

Gratuluju všem ke zkouškám a držím palce zítra na státnice (Irucho? Je to tvuj pritel?).

Take pozdravuju Neffy a preju ji, aby to mela uz za sebou. A bezbolestne. PS: Diky za SZ.

9. cervence letime s pritelem na tyden do Anglie. Objednali jsme cottage v Yorkshiru, letenky mame uz taky a na tyden rezervovane auto. Bude to sice silene drahe, ale moc se tesim. Jeste jsme spolu nikde v podstate nebyli.

Hezky vecer, carisa

 
Anonymní  29.06.05 06:26

dobré ránko :)
Já dneska nemohl ani vylézt z postele,jak jsem utahaná a hlavěn mě pořád bolí v krku.Na odpoledne, jsem si hezky ve své hlavě,napláno­vala,že vypadnu z práce dřív a pojedu se domů vyspat.Jenomže koegyně je dneska celý den na poradě a odpoledne musím jít stejně pomoct mamině domů uklidit/je po operaci oka/.Takže už zase z toho sešlo:(

Irochu-držím pěsti tvému příteli ke státnicím.Ale věřím,že to zvládne!!!!

Neffy-na tebe taky budu dneska v 15:00 hodin myslet.A určitě nejenom já:)

Cariso-tak to máte super dovču.já mám sice pořád nějak vnitřně zafixované,že v Anglii je pořádná zima,ale určitě krásně.Pořádně si jí užijte:)

pupula

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 29.06.05 07:37

ahoj holky, přeji hezké ráno a žádné pesimistické myšlenky!
Pupulko - to vypadá jako kdybys to chytla od Soni a Zuzky:-) Ať je Vám holky brzo líp. Zdá se,že ochořela i Meggie? Kdepak jsi?
Radunko - super, že jsi zpět. Moc si nám tu chyběla.
Mirabelka - držím pěstičky ať jsi těhu!!!! Prolom to u nás jo?;-) A co znamená to ts12,06??? To jsem spletla, že jo? Mělo být už teď:-)
cariso - to mátě super s Anglií, moc si to tam užijte. Peníze budou a my nebudem, společná dovča s přítelem za to určitě stojí:-)
Pupulko - tak to v práci zvládni a snad to vyjde, ze budes moc jít co nejdříve do postýlky. Neffy jde na laparku až zítra ne? Snad jsem to blbě nepochopila, ale měla by jít ve čtvrtek a je středa? Dneska jde na příjem.
NEFFY - budu na tebe moc myslet! A písnu sms:-)
Hezký den všem. Jdu makat, uff, dneska to bude opět hodně hektický. Tak ahoj
 sunn

 
midnight
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 29.06.05 08:18

Ahojky,
tak přeji všem krásný den, v práci ať to utíká a všem se vše vydaří, jak zkoušky, tak operace.
Pupulo: jak jste včera oslavili?
Jinak já tu příští týden nebudu, jedeme na Slovensko, jak už jsem psala dřív, takže s dvou dnů volna si udělám celý týden. Už se nemůžu dočkat, až práci hodím za hlavu. Snad počasí vyjde a bude tak krásně jako dnes. Jdu zase máknout, máme tu konec měsíce.
Sunn: zkouším se před manžou o dětech nebavit, ale včera to šlo těžce. Byla jsem celý odpoledne s Danečkem a myslím, že i kamoška se nemůže dočkat, až přijdu se zprávou, že jsem těhu. Daneček už se otáčí a tak pěkně žvatlá, je krásnej.

 
sisina
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 29.06.05 08:18

Ahoj holky,
tak jsem konečně nakoukla, a přečetla si deníček (to už včera), dnes vám konečně píšu.

ILI - pěkný deníček, trefa do tématu! Až budu mít chvilku, tak se pořádně zamyslím - jak na to! Ale než o předávání botiček … budu přemýšlet o tom, abych se tvářila přiměřeně situaci - tedy partnerovu rozpoložení (protože ovládnout tu nezměrnou radost asi nebude snadné :))
Hlavně ho n e v y p l a š i t!

Mrzí mě, že tu nemohu strávit víc času, abych stihla pročítat všechny vaše komentáře a také něco napsat, ale ráno vždycky mimino otevřu, přečtu pár řádků … a pak už celý den zůstává schované dole v liště … ach jo. Snad už brzo začne okurková sezóna :) abych se k vám dostala častějc.

Přeji Vám všem pěkný den
sisina

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 29.06.05 08:34

ahoj pekné ráno,

Chcela som sa opýtať, vy máte v pondelok voľno? sviatok?? Pretože my máme voľný utorok ale inak sme v práci.
Pupula skoro sa uzdrav, ja stále príšerne kašlem, cez deň mi to nevadí ale včera večer som sa hodinu prehadzovala na posteli a nemohla som zaspať. Ešteže nie je drahý doma, to by sa určite nevyspal.
Kde máme Meggie?? asi bude chorá tiež…
Irucha, držím tvojmu priateľovi palčeky, dúfam že to spraví, inak tie stresy poznám, prežila som s drahým celú jeho vysokú školu …
Carrisa, tak si tu dovolenku pekne užite, hádam vám aj počasie vyjde. Do Anglicka by som sa tiež niekedy rada pozrela, ale na tento rok nám bude musieť stačiť Praha a Mallorca, už sa nemôžem dočkať. pekný deň sonyay

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 29.06.05 08:38

Dobré ráno :o)

Carisa - tu Anglii vám moc přeju, užijte si to tam! Moje švagrová tam byla loni v srpnu na dovolené a byla asi v 5 měsíci těhu. Všechno i let bez problémů.
A budeme čekat na fotečky!
Mirabelka - těhu těhu těhu těhu! Máš příznaky? Kdy čekáš MS?
Gratuluju ségře ke zkouškám!
Pupula - taky jsem jak zmlácená :o( dneska ráno jsem se probudila s plným nosem a bolí mě v krku. Ona je nemocná mamka tak to na nás doma asi prská. I Barunce teče z nosu jsem si včera všimla :o(
Takže to dneska zvládni, a co nejdřív do postýlky a vypotit! (Dneska budu dělat zapečené vrtulky se šlehačkou - mňam už se těším)
Neffy - budu na tebe moc myslet! A neboj že se budeš nudit, určitě tam je telka nebo si něco přečteš a odpočneš si.

Včera jsme s Bárou absolvovali první procházku na vodítku, celkem asi 500m a šli jsme to asi ¾ hodiny. Je to úspěch, protože když jsme to zkoušeli poprvé tak na vodítku nechtěla udělat ani krok. Tentokrát jsme si sice museli hodně přemlouvat a vymetat s ní příkopy, ale šla :o)) a ještě jsme si na poli natrhali igelitku hrášku (Barunce moc chutnali). Jo a taky za piškotek si umí sednout a sedět (asi náhoda) :o))

Elda2 - nechceš mě s tvou kamarádkou seznámit???? Předávání zkušeností je lepší než knížky a rady :o)

Ahoj, hezký letní den pa pa Ráďa

 
mirabelka
Kecalka 117 příspěvků 29.06.05 08:41

Ahoj dievčatá,
Sunn- TS 12,06 to je plán. Ak to teraz nevyjde, tak ten plán bude platiť ďalej :o) Čakám do zajtra rána. Takže ak MS neprijde skôr, najneskôr zajtra dám vedieť, či sú nejaké zmeny v našom denníčku :o)
Ja si holky moje, hovorim, že manžovi to poviem, až po UTZ, ale nedám za seba ruku do ohňa. Inak sa musím priznať, že včera cestou z práce som skočila do lekárne a kúpila si kyselinku listovú a už som jednu zďobla.
Tak krásny deň a všetkým chorým rýchle uzdravenie.
mirabelka

 
mirabelka
Kecalka 117 příspěvků 29.06.05 08:55

Radunka - blahželám k Barunkinym pokrokom! Teda zvládnuť pol kilometra na vodítku - také malé šteniatko - tomu sa už hovorí úspech.
Dajte sa rýchlo dokopy z tých rýmočiek. Je to asi blbosť, ale mne občas pomôže, keď zalejem lyžičku majoránky horúčou vodou a potom to vdychujem, kým je to teplé a cítiť tú vôňu. Ukľudní to zdurenú nosnú sliznicu.
Carisa - užite si to Anglicko, to môže byť pekná romantika, však.
Inak k tým príznakom, ja vám ani neviem, raz sa mi zdá, že mám príznaky (včera som bola asi každú pol hodku cikať a tiež ma pobolievali prsia) a potom zase žiadne nemám, tak som z toho jeleň.
mirabelka

 
Anonymní  29.06.05 09:08

Ahoj holky,
Ili, krásný deníček. Taky jsem typ, který plánuje hooodně dopředu, i když si myslím, že je to často zbytečné. Přesto pořád vymýšlím, co bude, co by bylo kdyby…a tak.

Testovat určitě budu sama v koupelně, protože je mi jasné, že budu brzo vstávat (zvědavost mi nedovolí spát). Možná nevydržím neprobudit manžela s radostnou zprávou. Taky mě napadlo, že mu od postele udělam cedulky se šipkami, kam má jít a třeba v kuchyni nachystám snídani a jeden talířek se lžičenkou a brinďáčkem navíc. No mám tolik nápadů a je mi jasné, že budu ze všeho paf a nakonec možná hned z koupelny vlítnu do ložnice a budu křičet, že mám dvě čárky. Ono je hezké něco si vysnít, ale skutečnost je potom občas jiná :-))).

Jak to říct rodičům je problém. Chtěla bych jim to říct třeba až ve 3. měsíci, mojí mamce asi dřív, ale jestli půjdu na gyndu hned po zjištění //, tak bohužel tchýně bude vše vědět možná dříve jak já z krve, neboť je u mého lékaře sestřičkou. To se mám, co :-(((

Neffy, držím pěsti, ať jsi v pořádku z nemocnice zpět u nás.
A všem, co státnicují, přeji jasnou mysl a udělané všechny zkoušky.

Katka

 
Anonymní  29.06.05 09:09

ahojky:)
Midnight-oslava byla hezká,teda chutnala dobře.ale krátká.Svíčky taky byly,ale kytička chyběla.manžel byl po noční,takže to nestihl.Dárky jsme sinakonec nekupovali,jako dárek bude nová omítka na domečku:)
Dovolenou na Slovensku si pořádně užij.

Sonyay-u nás je volno úterý a středa.Takže bude lehárko:)

Radunko-mňam,ani mi ty tvoje těstoviny nepřipomínej.zase bych si je dala:)Jsou fakt moc dobré a hlavěn jednoduché.Já nějaké složitosti nevařím,protože mě to nebaví a trvá to strašně dlouho a snězené je to hned.

Sunn-myslím,že nástup do nemocnice má Neffy dneska a operace je asi zítra.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama


Reklama