Snažilkovský deníček - Brusinka VI

Snažení

Zdravím všechny snažilky i čerstvé těhulky, MAKY: určitě to bude všecho OK a prcek bude do života řádně zocelený :)). Tfuj tfuj tfuj, ať je všechno v pořádku!!!

Konečně to už vypadá, že se jaro opravdu blíží že? Ranní čekání na ujetý autobus se dá docela dobře snášet. Musím si postesknout. Dnes jsem se těšila na ranní makovku, ale byla jsem v samoobsluze zřejmě příliš brzy a v regálech měly vybalené zatím pouze kornšpíky. Ptala jsem se, zda mají makovky a pohledem zabrousila na nevybalené bedny a podotkla, že je táámhle vidím. Prodavačka mě však oznámila, že ty ještě nejsou zkontrolované, takže si je vzít nemůžu. Že by je počítaly :-))) Ještěže nejsem ještě těhulka, to se obávám, že by chutě byly nezvladatelné a platilo by zde … když musíš, tak musíš. Na cestu do práce s sebou panenku nevozím, tak nevím, čím bych ji flákla. Ale… možná batůžek by posloužil ??? :-))

Jinak k batůžku. O víkendu probíhalo velké zkoušení. Aneb, jak mi sluší marmotí batůžek. Loni mi manžel přivezl z Francie batůžek ve tvaru sviště. V naší sbírce je to již druhý exemplář. Ten první je normální plyšák. No a doposud jsme vozili veškeré svačinky pouze po kapsách. Manžel má však letos novou bundu a přestože je na ní kapes spousta, nejsou tak prostorné jako u minulé péřovky. Takže jsem hned dostala nápad, že si konečné marmot taky užije a podívá se ven. Prozatím sedí stále jen na sedačce a čeká na nějakého toho člověčího ?sviště?, ale to by se taky mohl načekat. Mimochodem do té doby, než prcek bude nošeníbatůžkus­chopný, bude mít určitě připravený nějaký nový exemplář.

Tak jsem přišla s návrhem, že budu jezdit s batůžkem a konečně budeme mít na svahu i pití. Marmotovi do bříška se krásně vejde. Navlékla jsem se do bundy i batůžku a začala běhat po bytě. Manžel byl zpočátku docela vyšokovaný a tak něžně mě ?sprdnul? a vymlouval mi můj nápad. Argumentoval mým věkem a také absencí dalších zvířat na zádech dospělých žen, či dívek. Také zkoušel námitky, že marmot se nesmí vrátit do své vlasti, přes celnici prý neprojde. Měla jsem však protiargument. Předloni si dobře pamatuji, že jsme viděli ve frontě na vleku paní (a nebyla to žádná 16ka) a ta měla dokonce........ krávu na zádech!! Samozřejmě, že manžel po chvíli obrátil a ujistil mě, že se ke mně bude hlásit :-)) To se mi ulevilo :-)))

Víkend byl kuchto-odpočinkový. V sobotu jsem řádila a připravovala s sebou na hory nějaké konzervy. Zavařila jsem nějaký gulášek a svíčkovou a ještě něco dobrého. Vyhovuje mi, že pak jen na horách ohřeji , je to rychlejší než polívka z pytloše. Jsem holt mlsná držitčka :-))) A když mě to vaření baví :-)))

V neděli jsem si pak vyšla na procházku. Měla jsem štěstí a lehce poprchávat začalo až odpoledne, když už jsem čekala na vlak. Teploty jsou už příjemné. Jen škoda, že jaro hned nenastoupí spolu s vysušením polí a lesů. Byla jsem jedna velká koule bahna :-))) Musela jsem i dávat pozor a příliš se nekochat pohledem do okolí a sledovat co mám pod nohama. Jednak jsem tentokráte z větší části šla ?koní stezkou? a trasa byla prošpikovaná koblížkama a také se místy tvořily slušné potůčky z tajícího sněhu. Tentokráte jsem vysokou nezahlédla, ale vynahradily mi to koně, krásná doga a jedna veverka :-)) Zrzavá.

Tento týden se pokusím o pravidelné desetiminutovky. To mi zatím moc nejde. A přitom se to dá docela dobře navyknout. Jak na čištění zubů :-)

Dnes ráno mě také překvapila ?bazalková? teplota. Pokud tedy pípoš nestávkuje. Ale měřila jsem pro jistotu 2×. Jsem 18. DC a dnes to vypadá na pokles před OVU. Možná, že tentokráte přijde ?v normě?. I kdybychom to tento měsíc ?propásli? bylo by příjemné vědět, že proběhla a na horách by mi nebylo líto, že právě ovuluji a tulit se jaksi ?nezvládá? Jsme na pokoji s kamarádama a to by se asi divili, když bychom je pravidelně vyháněli z pokoje :-))

Holčiny přeji vám pěkný týden a ať nám to do víkendu rychle uteče.

Papá Martina

Petina ? 3. března

Martík ? 10. března

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 03.03.03 09:45

Ahojky snažilky!

Gábina: myslím si, že si tu můžeš vylévat své maminkovské srdce jak je libo, proč ne, když tě něco trápí. Od toho tu přeci jsme :-)). Doufám, že už je tvému drobečkovi lépe.

Verka: ty jsi opravdu nebezpečná sama sobě při sportování. Přeji ti mnoho úspěchů při sjíždění řeky a letu balonem. Dej určitě vědět, jak jsi v těchto sportech obslála :-).

Brusinka: představovala jsem si te s tím baťůžkem, ještě teď se usmívám. :-))
Doufám, že to je ovu, tak šupky dupky na tuleníčko.

V pátek jsem dostala zprávu od Maky, psala, že byla u doktorky a bohužel to vypadá špatně, asi o miminko přijde - nevyvíjí se. Neví jestli je to způsobeno tou nehodou. Já doufám, že má ještě naději.

Můj příspěvek bude poněkud pesimistický. V pátek večer jsem odjela na MS. Má naděje, že Clostilbegyt pomůže se rozplynula. Dříve jsem psala, že z toho zatím nemívám deprese, tak to už není pravda. V sobotu jsem měla pocit beznaděje, že miminko snad nikdy nebude. A nepřidalo mi ani to, že jsem byla opět sama (ach ta práce). Promiňte mi tento příspěvek, vím, že máte stejné problémy a některé z vás jsou na tom i hůř než já. Dnes už je to o něco lepší, na:,–(ím teto týden další dávku hormonů a budu opět věřit na pozitivní výsledek.

Přeji těm, kterým se blíží ovu, aby tulení mělo ten správný výsledek :-) a těm, kterým se blíží MS, aby se nekonalo.

Hezký den všem a jsem moc ráda, že jsem
našla tyto stránky a na nich vás! :-))))
Ahoj Jitka

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.03 09:57

Ahoj holčinky!
Tak dneska já budu první s příspěvkem??? No teda… :o)
Takže já očekávám odjezd na MS +- 7.března (podle toho jaký bude přípoj :o) )…a vzhledem k tomu, že už pár dní mě pobolívá břicho, tak se pomalu balím. Ale zas tak smutná nejsem, protože jsem první měsíc po vysazení pilulí, a tak jsem ráda, že alespoň funduji, jak mám. A to je taky úspěch, ne?
MAKY ještě jednou: držím palce ať se fazolka udrží!!!
BDANCO + PAVKO tak jak jste dopadly??? Hořím nedočkavostí!!!
Všem přeji krásný den a úspěšné tulení.
 Gábina

Hanulka1
Závislačka 3300 příspěvků 03.03.03 10:04

Ahojky všechny,
tak a máme tu opět pondělí a nový pracovní týden. V pátek jsem měla dovolenou, takže jsem hořela zvědavostí jestli mi něco neuteklo a uteklo.
Maky Moc držím palečky ať je mimi vpořádku a ty též. Všechny určitě věříme, že se mu nic nestalo a za devět měsíců vás bude víc.
Bella Je mi to líto, že to tentokrát nevyšlo, ale zase na druhou stranu to teď máte nacvičené a příště už to půjde jedna báseň.

Ještě si pročtu deníček z pátku a pak se zase ozvu
Jo málem bych zapomněla Ajko Všechno nejlepší k narozeninám

Tak zatím pa pa Hanka

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.03 10:07

Tak já než nadatlovala svůj příspěvek, tak jsi mě předběhla :o).
Mrzí mě, že to nevyšlo, ale hlavu vzhůru…máš před sebou další krásné tuleníčko a to by bylo, aby z toho něco nebylo!
Jestli budeš ve spojení s Markétkou, tak jí prosím tě vyřiď moc pozdravů a že na ní myslíme!
Jinak Adámkovi je líp, je vyhladovělý a to je dobrý znamení.
 Gábina

Amalie
Kecalka 153 příspěvků 03.03.03 11:09

Ahoj holčiny,

tak už zase další týden, nějak to strašně letí nezdá se vám? Tak kde jsou nové potencionální těhulky Lucije, BDanca a další?U mě nic nového už jsem 39. den cyklu a MS nikde, zkrátka nic nového pod sluncem.
Pořád myslím na Maky, snad je proboha ještě nějaká šance, je mi to hrozně líto, konečně nějaká těhulka a tolik smůly.
Brusinko - tak doufám, že OVU proběhne, zadaří se a my budeme hledat nástupkyni na psaní deníčku.
Lipko - ještě v minulém deníčku si psala o Jonášově metodě a nás s injekcemi, prášky atd. Taky v tom nemám moc jasno. Příští pondělí jdu k panu Havelkovi (zabývá se početím podle hvězd) a nechám si kalendář taky vyrobit, tak se na všechno vyptám. Zatím, jestli to dobře chápu, tak tyhle „astro dni“ nemají nic společného s běžným cyklem, zkrátka jsou to dni kdy dojde k oplodnění „zázrakem“ nebo co. Určitě dám vědět, jestli budu moudřejší po té návštěvě.

Mějte se krásně.

Amálie

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 03.03.03 11:15

Ahoj holky snažilky a čerstvé těhulky. Tak se nám to sluníčko zase schovalo. Doufám, že brzo vykoukne. Tomáška to doma pekelně nebaví a já nevím jak ho stále zabavit. Už aby jsme mohli na písek. V neděli jsem přijela z MS a začínám první měsíc bez HA. Už se těším až se MS nedostaví, ale 2 měsíce by klidně ještě mohlo být. Aspoň malá pausa neuškodí. V sobotu jsme s manžílkem jeli do Krkonoš obhlídnout 2 chalupy na prodej, ale jedna byla v pěkně příkrém kopci a druhou jsme nenašli. Jen jsme koukali, jak sníh mizí před očima. Tomášek byl celý den u babičky a u dědy a říkali, že je jak z divokejch ocásků. Myslím, že byli oba večer mrtví.
Jinak na hujera čas teda nemám. Lítám celý den kolem prcka, venku za ním zá:,–(ně běhám, protože je stále v poklusu a nechce chodit vedle mě. A když konečně usne, musím zase udělat něco doma. Leda, že by se to dalo do hujera započítat. No i když ten miminkovský teď nastane. MS skončilo a tak hurá na tuleně.
MAKY : Moc mě mrzí, že to s miminkem nevypadá moc dobře, ale musíš ho přesvědčit aby zůstalo a drželo se. Já také v 8. měsíci přemlouvala miminko, aby se otočilo hlavičkou dolů a povedlo se, i když tomu doktor nevěřil. Jen mu stále něco povídej. A až budeš něco vědět tak napiš. Držím Vám oběma palce, jak jen to jde.

Všem přeji krásný týden a hodně sluníčka a pokud možno 2 čárečky. Petra

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 03.03.03 11:34

Ahoj holčiny,

Tak jsem úspěšně odletěla na MS. Ale těším se na další snad úspěšné snaženičko. V sobotu jsem byla na horách lyžovat a jsem totálně zničená. Když jdu, připadám si jako rytíř v plné zbroji. Sotva ty nohy vysunu před sebe. Mimochodem Alice, Ty jsi mi teda dala s novými pravidly Hujera. Hned jsem se pustila do plnění malého Hujera a druhý den jsem z těch kliků měla odvařený záda. Což mě naprosto vyprovokovalo, takže až se zase budu normálně pohybovat, pustím se naplno do cvičení. Musím ty ochablé svaly porazit!!!

Petulko: no to je báječný, že jsi také aktivní snažilka, třeba se tu dlouho neohřeješ. Moc Ti to přeji!!
Pavko: být na Tvém místě, počkám, až se MS dostaví sama. Vlastně abych pravdu řekla, nikdy mě nenapadlo jít na nějakou vyvolávačku a to se mi MS opožďuje o 14 dní. Každopádně to musí být zajímavý, mít za zdrav. sestru na gynekologii tchýni.
Lucije: to je tak krásný, jak nám popisuješ všechno, co se s Tebou děje. Jsem naprosto s Tebou a moc věřím tomu, že se zavrtají obě vajíčka a budeš dvojnásobná mamina?
Alice: nechodíš náhodou do vegetariánské jídelny na Slovákové? Já jsem tam dřív chodila docela hodně a musím říct, že jsem měla docela trauma z té staré paní u okýnka na vrácení talířů. Když jsem něco nesnědla, vždycky mi za to dostatečně vynadala. A taky nemá ráda malý děti ? nebo aspoň ty v kočárku.
Maky: doufám, že bude vše v pořádku, moc a moc Ti to přeju a myslím na Tebe. Drž se a ten prcek taky!!

Já zase běžím do toho šíleného počasí. Mějte se krásně a dvěma čárkám zdar!!!
 Alenka

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 03.03.03 11:58

Ahoj holčinky,

všechny Vás moc zdravím. Dlouho jsem tady nebyla a tak ani nevím, zda je nějaká nová těhulka ???

Jinak mám pro Vás zprávu! Dnes jsem byla u doktora a jsem na 100 % těhotná !!!!!!!! Měla bych být v nějakém
6 tt., dělal mi i ultrazvuk a viděla jsem našeho malého drobečka, teda jen takovou malou tečku, ale i za tu jsem byla ráda !!!! Říkal, že zatím vše vypadá tak jak má, ale že se nemám ještě radovat, jelikož je to moc ranné těhotenství a prý 10 % těhotenství končí potratem :-(( brrrr, to mě moc nepovzbudil, ale já věřím, že to bude dobré !!!!

Zatím jsme to nikomu neřekli … až po prvním trimestru. Teda řekli jsme to mojí mamce a babiččce. Ostatním ještě ne.

Holčinky, mějte se všechny moc krásně a přeju Vám co nevidět VŠEM bříška !!!

Papa, Alusha.

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.03 12:12

Obrovská gratulace!!!! Konečně něco pozitivního, to jsme optřebovaly!!!
A hlavně žádné negativní myšlenky!!! Kšá, kšá na ně!! Mimi potřebuje klídek!!!
Tak se opatruj a mimiho taky!
 Gábina

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 03.03.03 12:13

Aluško - moc, moc, moc ti gratuluji!!!

Opatrujte se - a na gynekologa neber ohled - to jsem ještě neslyšela aby na prvním ultrazvuku takhle strašil.

Ahoj Petra

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.03 12:17

…a nezapoměň to tu řádně oprskat!!! :o)
Gábina

terezicka
Stálice 83 příspěvků 03.03.03 12:18

HURA HURA…Alusho GRATULUJI…urcite to vsecho dobre dopadne!!!!!Tak si uzivej toho pozehnaneho stavu a at jsi pekne opecovavana.....

Maky Drzim pesti(a pro jistotu i palce)pro hodne stesti!!!

Tak zatim holky mejte se krasne a at pribudou dalsi dvoucarkovy......

Terezka

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 03.03.03 12:24

Holky, moc Vám děkuju za gratulace ! Opravdu.

Já jsem taky docela překvapená z mého gynekologa, že dokáže být takový „krutý“ s tou větou „to se ještě neradujte…“, ale asi mě chce upozornit na všechno a i na negativa :-(( . Rozhodně se ale kůli tomu nebudu mračit, to miminku opravdu neprospívá :-))

Holčinky, napište mi prosím, jestli jsou ještě nějaké nové těhulky. Minulý týden jsem tady vůbec nebyla a teď nestíhám. Děkuji.

Alusha

Hanulka1
Závislačka 3300 příspěvků 03.03.03 12:42

Moooooooooc velikánská gratulace.
Konečně pozitivní zprávička na kterou jsme všechny čekaly.
Přeji moc štěstíčka a zdravíčka tobě a té malé tečce.

Pa pa Hanka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 03.03.03 12:49

No to je super zpráva. Gratuluji!!!!! Opatruj se, hodně štěstí!!!!
 Jitka

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 03.03.03 12:49

Ahoj holky,
všechny zdravím v novém týdnu.

Nejdřív obrovská gratulace pro Alushu !!!!!!!!!!! Přeju pohodové těhotenství a po 9 měsících krásného a zdravého mimouška :o)).
Amálko - díky a jsem zvědavá co se dozvíš.
Maky - myslím na tebe, a doufám, že nakonec vše dobře dopadne.

Mějte se krásně.
Lipka

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 03.03.03 12:53

Co na to říct?

VŠECHNO nejlepší!!!!

Pa, Lucka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 03.03.03 12:58

Psala jsem sms Maky. Mám vás všechny pozdravovat. A dále píše, cituji: „zítra jdu na krev a na ultrazvuk. A pak hurá do nového snažení. Mějte se kráně“.

kleopatra
Nováček 3 příspěvky 03.03.03 13:03

Ahojky,taky mooc gratuluji…Ja uz delsi dobu brouzdam po techle strankach,ale nejak jsem se k psani jeste nedostala.Jenze ted me to nedalo a musim te trosku uklidnit.Musim rict,ze jsou tyhle stranky strasne bezva.Ja uz teda doma jednu holcicku mam,ma 3 roky,ted jsem opet tehotna a musim ti napsat,ze jsem od doktora slysela uplne to stejny.taky jsem byla v 5 tydnu na ultrazvuku a ty sama slova,ze se muze stat jeste cokoliv …No a heleme se dneska uz zaciname 13 tyden a TUk TUK tak snad je „prdolka“ v poradku a roste si tam v pohodicce.A dou­fam,ze tam do zari vydrzi.Takze bud v klidecku. Na vas vsechny ostatni prskam ty tehotensky bacily at se vam to vsem brzy zadari a neveste hlavu pri 1.tehotenstvi jsme taky cekali skoro 1 rok.No a ted po vysazeni HA to vyslo hned 1.mesic.Tak se mejte ahojky J.

Verka1
Povídálka 20 příspěvků 03.03.03 14:09

Gratuluju maminko,
dávejte na sebe pozor a prskat na monitorky co to půjde. Veronika

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.03 14:10

Gratulace Alushce - drzim pesticky, at jsi v poradku a mimi taky!!!!! Marka (nejak jsem zapomela se registrovat)

Amalie
Kecalka 153 příspěvků 03.03.03 14:31

Moc gratuluji Alusho, doufám, že tě budeme brzy následovat.

Amálie

Martik4
Povídálka 48 příspěvků 03.03.03 14:45

Alusho, gratuluju, dávej na sebe pozor.

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 03.03.03 15:10

Aluš,

moc, moc moooooc gratuluji!! Hezky se drž! Přemístím Tě ze seznámku do těhulek a nezapomen nás informovat, jak to probíhá!!

Alice

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 03.03.03 15:14

Když jsem odjela do Německa bylo mi 25 let. Do té doby jsem na chlapy skoro nemyslela. Původně jsme měly být v Němcích rok až dva, nakonec z toho bylo pět let. Jako třicetiletá zralá žena (:o)) jsem se vrátila zpět na rodnou hroudu. Napřed jsem ani žádného chlapa nehledala, ale? (že by tikot biologických hodin?)

Ve 32 mi to nedalo a napsala jsem první inzerát. Odpověděl kluk na vozíku. Pán z malé vesničky, mezi jehož hlavní záliby patřil fotbal a hospoda s kamarády, pan doktor, co vypadal ve 38 na padesát, měl žluté prsty, černé zuby a nevydržel hodinu bez cigarety.

Začala jsem chodit do přírody s partou stejně starých svobodných lidiček. Oslavili jsme spolu Silvestra, jezdili na kola, na hory, ale ten pravý mezi nimi nebyl.

Navštívila jsem seznamovací kancelář. Neměli na mě kolonky? :o) Ani vhodný protějšek.

Objevila jsem Klub pro nezadané. První akce ( táborák), mě nadchla, dovolená na kolech otevřela oči. Ale hrát si ve 33 letech při každé akci na mafiány a křepčit country tanečky mě neuchvátilo. Začala jsem páchat vlastní akce. Během 14 měsíců jich bylo dvanáct a nutno poznamenat, že se líbili a vesele se na nich seznamovalo a po nich vdávalo?. Jen já ne.

Na internetové stránce nepatrný odkaz na seznamku, klik ? a už tu byla nová možnost! Napřed jsem si nalistovala, co píšou dámy v mé věkové kategorii a vymyslela vtipný textík. Došlo asi 22 odpovědí?Naslat seznamovací boom. Odepsala jsem pánovi, co hledal atraktivní, štíhlou, sympatickou a kultivovanou dámu. Přispěchal obtloustlý, připlešatělý, ve zmačkaném tričku, s okousanými nehty a desetiminutovým zpožděním? Dostala jsem pozvání na čaj. Šli jsem do restaurace, kde stála šatna 3 koruny, čaj 17,– a on neměl na zaplacení. Přišel mi na rande sedmdesátiletý pán, cestou do restaurace mi líčil, proč se nemůže rozvést, při večeři pracovní úspěchy a ke kávičce zdravotní neduhy?. Setkala jsem se s řadou rozvedených podnikatelů, kterým jsem byla sympatická a tvrdili, že se musíme určitě zase setkat a pak nenašli v hustě popsaném diáři termín pro další schůzku. Sešla jsem se s mladým sympatickým pánem, který říkal že je právník a v telefonním seznamu měl titul RSDr (komunistický titul ? doktor sociálních věd)

Ve pětatřiceti jsem si řekla dost! a změnila téma. Občas jsem zašla do posilovny a v tabulkách se dočetla, že na svých 165 cm bych měla mít 55 kg a 68 cm v pase místo svých 74 cm. Pobavilo mě to ? od patnácti mám 65 kg, v Německu jsem měla jednu dobu 58 kg a mžitky před očima? Ale co třeba takových šedesát na váze a 70 v pase? Byl říjen a po sportovně stráveném létu se začala vracet odhozená kila. Dala jsem si termín do léta. Věděla jsem, že to půjde pomalu. Začala jsem s každodenní desetiminutovkou, 1 ? 2× do týdne jsem zašla do posilovny, 1 ? 4× do týdne plavat. Do práce jsem chodila pěšky. V lékárně si koupila spalovače tuků (říká se tomu tuším doplňková výživa pro sportovce). Váha a krejčovský metr byly zapovězeny. Za dva měsíce jsem měla pevné břicho a oblékla staré džíny. Na jaře nastala výměna pěškobusu za bicykl. Do léta jsem měla 62 kg (Prsa se zmenšila o číslo a polstrování na bocích zůstalo?. :o)), dobrou kondici a chlapa!

Někdy něco tak moc chceme, že zapomeneme na všechno ostatní. Jeden kněz to krásně vyjádřil přirovnáním ? babička si chtěla naklonit vnoučka a koupila mu kolo. On sedl na kolo a ujel. Kolikrát jsem si říkala, proč ještě ne?! Nevíme, kdy je pro nás ten pravý čas,
Vyhlášení Hujerů nebylo samovolné. Myslím, že změna snažení na nějaké konkrétní dosažitelné cíle dopomůžou i k dosažení toho vytouženého.

Takže: 10 minut denně nikoho nezabije a kondici prospěje. Je to naprosto reálné a dobře proveditelné, stačí si dát rozumný cíl ( o dvě kila?!) a výhledové splnění do září. Přihlášky ke každodenním hujeření posílejte mně.

Která z vás má svoje internetové stránky? Nečekejte, až si chlap udělá čas, nedočkáte se! Udělejte si je samy! Na tomto odkazu se zaregistrujte: http://rodina.cz/…elp/help.asp?… a hurá na věc. Jediné, co potřebujete jsou nějaké naskenované fotky. V:,–(ím se, že každá máte aspoň jednu.

Omluvenky podepsané manželem (ani tchýní) se nepřijímají!! Tento předmět je povinný. Do konce března budou mít snažilky své stránky, ať už s fotkami nebo bez nich!! (Bezplatné konzultace dávám na požádání.)

A nezabíjíte mě!

Alice

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 03.03.03 15:28

Ahoj holky! Moc mě mrzí, že nestíhám odepisovat, reagovat, povzbuzovat… Jsem ráda, že to vůbec stihnu všechno přečíst!!

S Verunkou začínáme potápění. Minulý týden jsem potápěla Verunku a zůstávala převážně nad hladinou. Dnes jsem měla nové brýle, do kterých neteče a skřipec na nos. Není to nic moc, žádný koníček to nebude, stále mi to vadí, ale - vydržím na nutně krátkou dobu a jsem schopna to zopakovat. Zvládly jsem pod vodou pusinku a přetočení o 180°. 18.3. 2003 máme filmování pod vodou. Jestli se přitom neutopím, pošlu vám nějaké fotky.

Na svých našich stránkách jsem založila nové fotoalbum, kde si můžete udělat představu o maminkovském minimu.

ZALOŽILA JSEM SNAŽILKOVSKÉ STRÁNKY!

Kdo mi pošle nějakou fotku (nejlépe rodinnou) tomu jí tam umístím nebo si jí můžete umístit samy. Pošlu snažilkám ze seznámku jméno a heslo. Vložení fotky je banalita, je to tam všechno napsáno. Fotoalbum může být zamčené čili přístupné jen pro správce (což budeme my všichni) případně přítele (třeba těhulky a maminky.) Dále je možné psát deníčky a podobné věci, ale to asi moc nevyužijeme, když se vykecáváme tady.

Doufám, že vás tím povzbudím k vytvoření vlastních stránek. Stránky společné nemají nahradit stránky osobní. Do těch se doufám s chutí pustíte… Já vás chci totiž všechny vidět… :o)

Kdo se chce přihlásit do seznámku snažilek, at mi napíše o sobě + pošle e-mailovou adresu. Seznámek dostávají pouze ty, které jsou v seznámku vedené a to jakou mailovou zprávu.

(s)Mějte se, hujeřte a množte se!

Alice

Casiopea
Povídálka 36 příspěvků 03.03.03 16:01

Alusko,

Hrozne moc gratuluji k mimiskovi, drz se berusko a hlavne se nenervuj z nejakych pripominek tveho gynekologa:)

PREJI TI MOC MOC STESTICKA !!!

Petina
Stálice 60 příspěvků 03.03.03 16:56

Ahoj snažilky,

přeji všechno hezké do nového tuleního týdne :-))

ALUSHO - moooooc gratuluji, opatrujte se a dejte občas vědět, jak se vám vede.

MAKY - držím palečky, pěstičky, myslím na Tebe…

ALICE - pěkný článek o tom upnutí se na něco, člověk se i zamyslí :-)))
Nápad se stránkama se mi zdá docela dobrý, taky bych vás ráda viděla, uvidíme, jak se vyvine :-))

Holčinky, pádím z práce domů, takže pá zítra.

Petra

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.03.03 17:01

..ty mi dáváš! Nejdřív vymyslíš toho zatracenýho Hujera a teď tohle…:o)
Hujera bojkotuji= nezvládám, nestíhám a hlavně jsem dost líná :o)
A teď chceš po mě fotky…po mě- absolutně nefotogenickém člověku, který má k focení vlastní osoby odpor a který s radostí uvítal digitální foťáky, protože si fotku můžu okamžitě prohlédnout a ještě rychleji vymazat… :o)
No, ale nechci vypadat jako sabotér…tak já tedy nějakou tu fotečku vyhrabu…
 Gábina

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 03.03.03 17:22

Ahojky snažilenky,
přelouskávám tu deníček z minulého týdne a z dneška a ani to nestačím vstřebávat. V pátek jsem dostala horečku a příšernou chřipku. Takže se hlásím z potýlky, ukořistila jsem manželův notebook a telefon a píšu vám. Trošku mu tady prskám na monitor, ale sna to přežije:-)))
Teď tu sladce spinká vedle mě, protože chřipku samozřejmě chatil ode mě takže si „užíváme“ v postýlce spolu.
Hrozně mě ta chřipka štve. Ve čtvrtek jsem ještě normálně byla na ultrazvuku, doktorka viděla krásná dvě vajíčka a měla skvělou náladu, kterou na mě přenesla, tak jsem šla domů plná elánu do snaženíčka a prostě jsem si říkala, že tentokrát to určitě vyjde. No všechno bylo jinak. O víkendu jsem ležela v posteli jak mrtvola a bolelo mě i ležet, natož se hýbat. No nic počkáme na příští měsíc a uvidíme.

Maky, moc mě mrzí co se ti přihodilo a držím pěstičky ať se vše v dobré obrátí.

Alusho, gratuluji a přeju vám oběma moc a moc štěstíčka a opatrujte se a na nějaké prolbémy vůbec nemysli.

Všechny ostatní moc a moc zdravím, mějte se krásně, vyhýbejte se chřipkovým bacilům a tulte se. Maru

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 03.03.03 17:40

GRATULACEEEEEE VELIKAAAAA ještě jednou tentokráte na emimču :-)))
Pěkně se opatruj a pochybnosti si nepřipouštěj !!

MAKY: moc držím pěstičky !!!!

Jinak prozkoumala jsem snažilkovskou stránku a zkusila přidat nějaké fotografie. O vlastní stránky jsem se nepokoušela - to asi by bylo na dlohé lokte :-))
HOLČINY: honem nahoďte taky fotečky. Ať vás taky vidím :-))))
Zatím papáček,
Martina

Romisek2
Povídálka 21 příspěvků 03.03.03 19:41

Alushko,
moc gratuluji k mimískovi a přeji jen to nej.
Na doktora nemysli a těhulkovství si užívej!!!
Romíšek

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 03.03.03 20:28

No moment - vyhotovení osobních stránek je POVINNÉ!!! :o)

Když zvládenš hodit fotku na společné, tak proč né na svoje vlastní?! Registrace je stejně snadná jako na emimi a zabere jen pár minut.

Že budu rozdávat černé puntíky!!

Alice

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 03.03.03 20:41

Ahojte holky!

Alusho mooooooooooc blahopřeju a přeju moc a moc štěstíčka!

Maky, džím palečky!!!!

Jinak u nás nic nového. Jsem stále víc zmatená z BT a ze všeho kolem. No každopádně proběhlo snaženíčko, protože manžílkovi už bylo o víkenu líp a protože moje tělo je asi stejně zmatený jako já, takže třeba ještě nebylo pozdě. Uvidime:)
Jinak schvaluju stranečky snažilek, pokusim se vyštrachat nějakou neodolatelnou fotečku:))
Mějte se všechny moc a moc krásně

Montička
P.S.: na MS bych mělo odjet +- 15.3.

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 03.03.03 20:50

Ahojky, nejprve velikánská gratulace pro ALUSHU. Ať tě mimi nezlobí a pěkně se u tebe zabydlí.

Prosím o radu: Já jsem se dívala na ten fotoalbum snažilek, ale nemůžu se na ty fotečky dostat. Prý nemám přístup. Jak toho docílit. Musím udělat nový fotoalbum pod svojí přezdívkou? Svůj album už mám totiž dlouho http://rodina.cz/brandovi . Díky Petra

michala1
Povídálka 17 příspěvků 03.03.03 21:20

Ahoj všem,

Nejdříve moc moc gratuluji ALUSHCE, opatruj se a samozřejmě i mimíska.

ALICE: dobrý nápad stránky na rodině, určitě se taky přidám, ale zatím nějak nestíhám.

GABINA: Hujera taky bojkotuji? nejsi sama. Teď jsem chodila na rehabilitaci , takže začnu raději pomalu a s určenými cviky na mý bolavý záda? jo a fotky taky miluju… na většině vypadám „úžasně“…

BELLA: je mi líto, že to IUI nevyšlo, podruhé to určitě vyjde, po 11.3. nám dej vědět, kdy máme držet palce

Jinak já jdu na IUI zítra, v 10.30, takže uvidíme. V neděli jsem si byla dát na pohotovosti píchnout Pregnyl , mimochodem dneska jsem ani nemohla pořádně chodit, jak mě po tý injekci bolela prdel?

Tak všem krásný nový týden
Michala

Pavka1
Povídálka 40 příspěvků 03.03.03 23:42

Ahoj berušky!
Tak jsem tu! MS se odmítlo konat (asi vyhasl olympijský oheň) a TT byl samozřejmě negativní. Jedna čárka z testu na mě vyloženě křičela : "Cha, cha nejsi, nejsi, kyš, kyš hanba...... Ještě chybělo aby měla ručičky a prsty mi strouhala mrkvičku :o) A druhá se rozhodla, že bude hrát na schovku a že just nevyleze! Takže mi nastává 14 dní čekání a pak druhý TT. No a když ani tak ne, pak se odebéřu ke tchýni na gynekologii a vyložím karty na stůl!
Chtěla bych se zeptat. Pokud se MS dostaví později, počítá se pak 14 dní pro ovulaci a 28 dní pro další cyklus od toho kdy měla přijít nebo se to počítá ode dne, kdy jsem ji spožděně dostala. Možná je to stupidní dotaz, ale já to fakt nevím!
Alice ty máš energii pro všechny!!! Je to paráda, ačkoliv bych se divila, kdybych se ke stránkám donutila!!! Jsem netechnický typ a ještě vystavovat svoje fotky!! Přemýšlím, jak bych je tam vlastně dostala???
Maky nevím, jestli jsem tu SMS, co tu byla prezentována pochopila správně, ale jestli ano (i když doufám, že ne), tak to znamená, že jsi o mimíska přišla. V tom případě je mi to mooooc líto a držím palečky ať hned to následující snažení vyjde a už napořád!!!!
Alusko OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!!!!! Jupííííííí a juchůůůůůů a juchajdááááááá, prskej, ať je nás více a více a více a.......
Brusinko, bytůžek musí být úchvatný. Celkem by mě zajímalo, jak batoch v podobě sviště vypadá, nechceš se vyfotit do snažilek i s batůškem :o)

Bella
Povídálka 36 příspěvků 04.03.03 07:02

nejdříve veliká gratulace ALUSHCE.
Michala: držím Ti pěstičky, aby to vyšlo.
Určitě se ozvu, ale to už bude po IUI. Protože jsem si vzala od 10. 3 celý týden dovolenou a tak si na mě vzpoměň po 10.3.
Předpokládám, že to bude v rozmezí 11. - 13.3. Ještě jednou držím pěstičky, budu to dělat celý den, to budu v práci na nic, ale budou to muset přežít.

Bella

BDanca
Kecalka 198 příspěvků 04.03.03 07:10

Ahoj holky,
Včera jsem měla dovolenou, teda jak se to vezme. V neděli jsem měla teplotu a tak jsem včera zůstala doma a pěkně se potila. Dnes jsem se odhodlala do práce, ale nevím jestli neodejdu dřív. Vidím, že je zde spoustu novinek, tak především:
Gratuluji Alushce k těhotenství a přeji ať vše probíhá bez komplikací.

Pro Maky: držím také moc palečky a myslím každý den na tebe.

Pro Lostris: jsme tady od toho, aby jsme se navzájem povzbudily, tak se neboj lítostivých příspěvků. Aby Ti to nebylo líto, tak já mám taky dny kdy si trošku poplaču. Neboj, všechno se obrátí.

Jinak abych nezapoměla MS má 3 dny zpoždění, ale je to asi tím, že jsem nachlazená.V pátek jsem si totiž dělala test a nic, tak uvidíme.

Mějte se moc krásně, ahoj Daniela.

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 04.03.03 09:44

Ahojky zdravím při úterku,

HOLČINY V 10.30 DRŽME DO SE DÁ MICHALCE :-))))

ALICE: nastavuju prdelku na puntík :-))) Ale Casiopea mi udělala kolonku :-))
Jinak ten příměr s babičkou a obyciklovaným vnoučkem je fakt přesný :-)
PAVKO : s batůžkem se na horách určitě vyfotím, ale pokud tam nikdo nebude s digifoťákem, tak to chvilku potrvá, než tu v práci zmermomocnim kolegu aby mě vpustil na skener, či sám mi oskenoval :-)) Mimochodem je fakt k sežrání. No asi by mi v krku chlup zaskočil, ale každopádně obsah jeho bříška bude sežrán :-)
Jinak ohledně toho počítání MS tak si myslím, že počítáš normálně ode dne, kdy nastoupí vyprovokovaná MS.
Zatím papa a pokud možo jen dobrou náladu :-)
P.S. a když už to na nás přijde, tak se klidně vyplačme. Není nic horšího než zadržované emoce že? Takové ty vybouchlé papiňáky jsou značně nebezpečné :-)) a zdraví ohrožující :-)

Papá Martina

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 04.03.03 09:53

Ahoj holčiny!

Maru: přeji brzké uzdravení!!!

Monticka: držím palečky, aby jsi 15.3. na ms neodjela

Pavka: pokud jsem dobře informovaná a pochopila jsem správně svůj dotaz, tak 1. den cyklu je vždy den kdy dostaneš MS.

Teď jsem dostala sms od Maky píše, že včera odpoledne se dostavila MS. Byla u doktorky a ta jí řekla, že je to dobře,jinak by se musela vyvolat. V čekárně bylo spousta těhulek, byla z toho smutná. Všechny vás pozdravuje.
Psala jsem ji, že na ni všechny myslíte a pozdravujete ji. Je smutné, že to takto dopadlo, ale věřím, že se jim mimísek brzo podaří a že bude šťastná.

Jinak dnes jsem se rozhodla pro změnu lékaře a okamžitě se také objednala. Věřím, že se teď věci pohnou.
Toto rozhodnutí jsem učinila nejen, že vaše zkušenosti s lékaři jsou jiné než mé, ale ještě jsem dnes doslata odpověď na e-mail, kde jsem se na stránkách Neonatologie tázala, zda není nutné vyšetření před nasazení horm.léků a BT jestli musí být nad 37 stupni. Jejich odpověď byla: v uvedených případech doporučujeme vyšetření hormonálního profilu krve a ultrazvukové vyšetření. Bazální teplota by se měla po ovulaci zvýšit o 0,2 - 0,5 st.C, na absolutní teplotě nezáleží.
S přáním hezkého dne se loučím,
ahoj Jitka

Hanulka1
Závislačka 3300 příspěvků 04.03.03 10:13

Ahojte Snažilenky,
jak se dneska máte?
Michalko V 10:30 na tebe budu myslet kudy chodím. Doufám, že nám pak dáš vědět jak se cítíš a jak to všechno probíhalo.
Maky Je mi to moc líto. Ale teď aspoň víš, že to jde. A další bude jen otázka času. Moc na tebe myslím a jsem v duchu s tebou.
Alice Doufám, že se brzy přiřadím do řad Hujerů. O víkendu jsem hrála opět bowling a skončila jsem druhá. Dobrý, ne? Já vím, že jsi říkala, že jednorázově to neplatí, ale když chodíme pravidelně každý týden, tak by se snad trošičku mohlo, ne?
Jinak jsem už dva dny po sobě ráno cvičila vždy 15 minut, tak jsem snad na nejlepší cestě získat malého Hujera.
S těma stránkama je to dobrý nápad i když mi bude trvat celou věčnost, než najdu nějakou použitelnou fotku. Jednu bych měla, ale na ni mi bylo šest let. To jsi asi neměla na mysli, že?
Maru Rychle se nám uzdrav a vzhůru do dalšího snažení.

Jinak holky žádné bojkotování HUJERA !!!
Hezky si sáhněte až na dno svých sil, aspoň příjdete na jiné myšlenky.

Krásný den (i když to tak venku vůbec nevypadá) a tulení zdar
Pa pa Hanka

Amalie
Kecalka 153 příspěvků 04.03.03 10:15

Předem aspoň na dálku posílám pozdravy Maky a doufám, že bude zase brzy mezi námi a nebo spíš u Ed.
Musím se s vámi podělit o příhodu, která mě včera rozesmála. Nějak mě pobolívalo břicho a tak jsem si udělala ovulační test, předesílám, že jsem 40. den cyklu a minulý měsíc má bláznivá ovulace přišla 43. den. Na testíku se opravdu objevili dvě čárky, přítel nikde a tak jsem šla spát. Najednou mě probudí přítel se slovy: "Proč si mi to neřekla? Takže se klučina narodí stejně jako já (v prosinci)? Z hlasu jsem poznala nadšení a zároveň trošku strach. Nejdřív jsem polorozespalá vůbec nechápala o co jde až po chvilce mi to seplo - ten ovulační test a dvě čárky na něm!!! Přítelíčkovi jsem vysvětlila, že chlapeček se zatím nekoná, že je jenom možná vhodná doba ke snaženíčku. Přítel pochopitelně o ovulačních testech nemá ani páru a navíc ten proužek papíru vypadá úplně stejně jako ten z testíku těhotenského, který už párkrát viděl s jednou čárečkou. Bylo mi ho líto. Samozřejmě jsem nelenila a šla se přesvědčit, jestli jsem náhodou ze zásoby testíků nevzala místo ovulačního ten těhotenský, bohužel ne:o(((
I když nechtěně jsem přítele trochu otestovala, miminko už asi chce a hlavně chce chlapečka:o))))

Hezký den Amalie

Zuzula
Povídálka 45 příspěvků 04.03.03 10:22

Ahojte snazilky,

pekne Vas pozdravujem v tomto krasnom slnecnom dni. Dufam, ze bude aj uspesny, nakolko manzela dnes operuju na varikokelu. Myslim na neho, ako chudacik podstupuje operaciu kvoli nam, aby sme mohli mat vlastne deticky.

MAKY - to je mi velmi uprimne luto co sa stalo. Takato nestastna nahoda musela stretnut prave Teba a v takej chvili, ked si citila, ze si tehotna. Opatruj sa, daj sa hlavne v pokoji do poriadku.

ALUSHA - srdecna gratulacia!!! Uzivaj si tehotenstvo a nech je malicke zdrave a krasne!!!

ALICA - na rodine som sa uz zaregistrovala a stale nemam pristup k tym fotkam. Uz som sa prihlasila aj ako priatel rodiny, neviem ako mam dalej postupovat. Co je to ten spravca? Mam par fotiek v PC uz nachystanych, len neviem co mam robit, ked ma to nechce pustit dalej. Budem tam pod prezyvkou Zuzulla s dvomi „ll“, kedze ina Zuzula je tam uz zaregistrovana.

Zuzana

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 04.03.03 10:31

Ahojky holčinky,
já mám v práci tolik co dělat, že jsem se včera ani nedostala na emimino, sice jsem párkrát nakoukla, ale nestihla jsem nic napsat. A to je tu tolik věcí, které mám na srdci. Takže:

Alusho: OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!­!! Je to nádherné, že tu máme další těhulinku, tak koukej oprskat monitor (a ne abys prskala nějakou chřipku, chceme těhulkovský bacílky) :o))))))) No a my ti za to budeme držet palečky a myslet na tebe i na tu malilinkatou tečku, která je u tebe v bříšku, tak ať hezky roste a za 9 měsíců, ať je z ní kluk jako buk nebo roztomilá malá slečinka.

Lostris: přeju ti, ať se ti deprese vyhýbají obloukem a když nějaká příjde, tak se klidně vypovídej u nás, od toho tu přece jsme. Pozdravuj od nás Maky. Myslíme na ni a držíme jí palce do dalšího snaženíčka, které bude už určitě úspěšné.

Alenka: přeju hodně úspěchů a málo modřin při pokořování Hujerů. Já bych pokořila tak leda Hujera lenosti!

Lucije: myslím, že to ty jsi po IVF, že? (Pokud se pletu, tak mě nebijte, mám ve vás ještě občas trošku zmatek.) Tak přeju, ať ty dvě vajíčka jsou již malilinkatý dětičky. Dej vědět, jak se cítíš a jak to vypadá.

Alice: k akci fotky na rodině se bohužel přidat nemůžu, nemám digitální foťák, ani skener :o((( Škoda, já jsem takový exhibicionista…

Michala: pokud se nepletu, tak Míša akorát podstupuje IUI, tak držíme palečky, jak jen to jde!!!

Já jdu zítra na vyvolávačku, ach jo, pořád mě bolí břicho, jako kdyby se už už to mistrovství mělo konat, ale pořád nic… Tak po zítřku už snad konečně odcestuju a pak hurááá do dalšího snaženíčka. Musím vstávat ve 4:45, abych tam byla hned v sedm a ještě stihla být v osm v práci, tak aby to nikdo nepoznal. To je děsný, co? Já takový ospalec a vstávat tak brzy! Asi to nepřežiju, takže se kdyžtak loučím… :o))))

Romík.

PS: všem přeju pohodový víkend zakončený dvěma čárečkama.

terezicka
Stálice 83 příspěvků 04.03.03 10:37

Ahojky Holciny…

Tak po te dobre zase nejaka smutna zprava…Maky je mi to opravdu lito…ale i kdyz si neumim predstavit jak ti je,tak bych ti rada rekla neves hlavu a hura dotoho!!!

Alice ten napad je super…jiz jsem si zalozila album,ale nez tam budou fotecky to jeste chvili potrva…
a k tomu Hujeriovi…zahajila jsem rani 10ti minutove cviceni..no ja vim nic moc,ale uznej ze zacinat se ma pomalu…pozdravuj malou plavkyni.....od milovnice plavani a vody!!

Tak ja se loucim a preji vsem nadejnym hodne uspechu…

Terezka

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 04.03.03 10:42

Ahoj Snažilky a další přítomné!

Přidávám se k těm co nestíhají....­.bohužel…kole­gyňka, která měla přijít už včera volala, že přijde až za týden a navíc se o mě něco pokouší!

ALUSHA - obroooovitánská gratulace - to je to, co jsem potřebovala slyšet!!! Opatrujte se a začni si zvykat na pojem Mamina!

BRUSINKA - Martino, chechtala jsem se jako blázen při představě, jak pobíháš se svištím baťohem, už se těšim na fotku :-))

LOSTRIS - to vypadá, že jsi na dobré cestě - další doktor snad bude lepší! A díky za info o BT, začala jsem si ji měřit tento měsíc, kdy jsem poprvé bez HA a zdála se mi taky docela nejasná.

MAKY - je mi to moc líto!!! Musim na tebe pořád myslet! Je to vážně smůla, no ale co se dá teď dělat? No to je přece jasné - vlítnout na nové snaženíčko, že!! :-)))) Takže přeju pevné nervíky a když už jste jednou prolomily tu bariéru, kdy to nešlo, tak to teď už půjde určitě hned!! :-))))

MICHALA1 - myslim teď na tebe! (je v tuto chvíli 10:32)! To musí vyjít!!!

BELLA - i tobě držim palce, aby to už konečně vyšlo!!!

Montička - to vypadá nadějně, takže doufám, že i tobě ujede spoj na MS :-)

PAVKA a BDANCA - naděje umírá poslední!!! :-)))

MARU - přeju brzké uzdravení! O mě se pokouší taky nějaká bestie…zatím to vypadá, že ji přelstim! :-)

ALICE - no super!!! Musim se na ty nové stránečky podívat! A děkuju ti za článek o Hujerovi, naladilo mě to, že se snad už dokopu k něčemu pravidelnému :-))

AMALIE - tak tomu říkám zkouška přítele :-))))))) No máš alespoň jistotu, že z vytouženého těhotenství bude určitě dobrá zprávička!!!

Tak a teď o sobě. Jak jsem si minulý týden posteskla, že OVU se někde fláká, tak jsem měla pravdu. Tímto ještě jednou děkuju Hanulce za info o OVU testech. Neodolala jsem, a když mi klesla teplota, tak jsem si v pátek udělala jeden a byl pozitivní! Sice to bylo až 21. DC, ale byl!! Manžel měl zrovna chřipku, takže to vyšlo na prázdno, no ale znamená to, že tělo funguje tak jak má, takže z toho mám skvělý pocit! Už jsem viděla všechny ty černé scénáře, že vůbec u mě neprobíhá OVU a tak… no v pátek jsem měla náladičku - už se těšim až vyjde pozitivní TT test = to se asi zbláznim radostí :-))))

Mějte se a tulte se!!!

Kaitlin

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 04.03.03 10:43

Ahoj holky,

Tak jsem se včera opět prokousávala tím množstvím příspěvků a asi po hodině čtení na mě halekal manžel, co dělám a přitom mu to bylo jasný, protože viděl, jak si z tašky vyndávám horu papírů. Večer poznamenal, že to je tak něco pro mě a poťouchle se smál. Ale je rád a fandí deníčku.

Maky: tohle jsem Ti napsala, než jsem si přečetla aktualitky. Ale už to tu nechám. třeba to někomu pomůže. To, že se miminko nevyvíjí, nic neznamená!!!!! Už jsem to jednou zmiňovala, má sestra měla taky nevyvíjecí se miminko. A nedopadlo to dobře. Zanedlouho měla opět ten stejný problém, ale měla jinou doktorku a ta ji dala nějaký prášky s hormony, co produkují vaječníky (progesteron??) a teď chodím chovat Adámka. Musí se to užívat ale co nejdřív. Je mi to moc líto Maky a jsem s Tebou.
Lostris: tak nejen, že jsme měli stejně ovulační (??) bolesti, ale i ta nešťastná MS přišla ve stejný den. Já jsem s ní počítala, protože i přes jasný BT jsem neodolala a koupila si TT a ani jsem se nedivila, že vyšla jen jedna čárka. Vlastně nechápu, proč jsem si ten TT vůbec dělala. Moc Ti přeju, abys už netruchlila, je to vždycky smutný, ale zase je nová naděje. Běž si něco koupit (čokoládíčku, obleček), třeba Tě to rozveselí a přijdeš na jiný myšlenky.
Zuzula: moc pěkně jsi napsala, že zákony jsou na .. Opravdu je až s podivem, že rozmnožování se musí platit, přitom všichni naříkají, jak málo se rodí dětí a feťáci a alkoholici kolikrát o tu nákladnou léčbu ani nestojí a stát jim ji dá jako bonus. Asi byste ten ?rozmnožovací akt? měli opravdu přesunout do ČR, jak radili holky. Je to skutečně nehoráznost, kolik všechno stojí.
Montičko: jak už holky psali, otěhotnět opravdu lze i při nemoci. Takže se pokud manžel nezmítá v horečnatých stavech a je trochu schopný, tak hrrrr do toho a je hotovo! A nebuď smutná, jednou ten prcek přijde a všechno to čekání Ti vynahradí.
Lucije: díky za vysvětlení IUI a IVF. To víš, my ?teprve? půlroční snažilky?.:o) Taky Ti moc držím palečky!!
BDanča: krásné heslo, hmmmm, moc pěkné, to si musím zapamatovat.
Bello: je mi moc líto, že to nevyšlo, držím Ti všecky palce a další prsty, ať na podruhé je ten výsledek móóoc veselej.
Peťulko: tak to manžel na mě kouká úplně stejně, když šmátrám po teploměru a přitom spadne 1000 věcí na zem, než ho našmátrám. A když doměřím, zazní do ticha: ?Kolik?? A samozřejmě neustále kontroluje křivku, zda už nebo ještě ne.
Verko: Ty na toho Hujera raděj opravdu zapomeň, tolik neštěstí při sportu, je to vůbec možný? Taky bych se přimlouvala, za Hujera útěchy:-).
Brusinko: naprosto mě fascinuješ svým slohem, to je věru počteníčko a ty neustálý slovní výjevy, to je fakt bomba. A ta vtipnost a básně a ?Jsi prostě báječná! Nevíš, jak se rychle dostat ke svišti domácímu? Přece jen jsi přes ty svištíky odborník..:o) S batůžkem pro prcka jsi mi něco připomněla. Byli jsme před rokem s manželem v Ikei a měli tam úžasný medvídky. Byla jsem z nich naprosto rozhozená a škemrala jsem, že jednoho musíme koupit. Manžel namítal, že neví, na co ho potřebuju a myslel si, že mě odradí. Nakonec jsem se přes půl Ikei pro něj vracela. Doma jsem jej vítězně zabalila do potravinové fólie a schovala ho do skříně. Pro prcka!! A to jsme ještě na mimískovi nepracovali. Snad se ho prcek dočká. Nebo medvídek prcka? Jo a díky za odkazy na IUI a IVF.
Alusho: no to je krásný! Moc gratuluju!!! A nezapomeň vylíčit co a jak, víš, že to my rády:-)))

Ajaj jsem opět Němcová! Mějte se krásně a tulte se! Pá Alenka

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 04.03.03 11:19

Ahojte holky!

Jen krátce: dnes na Primě od 17.55 Sauna „Porod - moje věc!“ Asi to bude zajímavý.
Jinak jsem zrovna včera četla v novinách, že porody „do vody“, tam kde je provádějí, pomalu ruší, že je zakazují hygienici (např. v Praze to nejde nikde). Ale z toho článku, to vyznělo spíš tak, že to doktory obtěžuje, dělat to „jinak“ a hlavně, že oni mají pohodlí.

Mějte se všechny moc krásně!
Pa, Lucka

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 04.03.03 11:49

Ahoj, snažilky!!!
Brusinko to mě těší, že nejsem jediný blázen, kdo zavařuje na hory guláše a podobné dobrůtky! Gratuluju k OVU a pravím hurá do postýlky!
Lostris nevěš hlavu. Já vím, že se mi to povídá, když se snažíme první měsíc a jako každá tajně doufám, že to vyjde hned. Ještě jsem nezažila to, co prožíváš, ale přes to říkám nezoufej, třeba už příští měsíc z tebe bude mamina.
Alusho Moc gratuluju a hodně štěstíčka a zdravíčka přeju! A na doktorovi řečičky nedej, když budeš v pohodě, tak bude všechno dobrý.
Alice řvu smíchy a kolegové se diví. To mi nedělej, nebo mě vyhodí! :)) A s těma stránkama, to je teda teror. To fakt nevím, jestli zvládnu, ale ještě jsem to nezkoušela :).
Maru brzy se nám s manžílkem uzdravte!!!
Maky je mi to moc líto. Pořád si říkám, jak je to nespravedlivý…Ale příště už to určitě vyjde.

No, my jsme se začali snažit, tak uvidíme…
Mějte se tuleňsky! Petra

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »