snažilkovský deníček Maru - 17. díl

Snažení
  • 02.08.04

Ahojky moje Marušátka, tak se hlásím po návratu z dovolené. Sice trošku pozdě, ale už honem honem deníček píšu, aby jste měly kam psát a doufám,že jich bude hodně :D

Koukám,že na emimču je spousta nových deníčků, tak do nich musím mrknout. Moc se těším na deníček Monicky. Zatím jsem stihla přelouskat jen naše dva deníčky a chci moc pogratulovat Casiopee a Petulince k jejich těhulkovství. Holčinky moje je to super zprávička a doufám,že se teď už ledy konečně prolomí a dočkám se i já, Kaitlin...... a všechny dlouhodobé snažilky :-)
A teď k mé dovolené. Bylo to super, akorát se mi moooooooooooc stýskalo po manžílkovi, bylo to poprvé za naše manželství co jsme od sebe byli 14 dní :-D a pak se taky stýskalo po vás :-)
Holčičky byly super, ani moc nezlobily. nebudu Vám tu nalhávat, že vůbec, protože to by snad ani nebyly dětičky aby si nikdy nezazlobily, ale všechno jsme zvládly bez problémů a v pohodičce. Jezdili jsme na výlety, koupali se v moříčku, v bazénu, učili tu menší rampepurdu plavat a měli jsme odcela úspěch, ještě chvilku a už z ní bude velikánský plavec. Už skáče do vody a nebrečí, že se jí potopila hlava :-DDDD Užili jsme si řeckých specialitek, moučníčků.......
Prostě jsme se vyřádili a vyblbnuli.......
S bráchou to bylo taky v pohodičce, asi jsme se vyhašteřili v dětství a teD´už se máme moc rádi :-DDD
Takže i já jsem tak jako Kaitlin načerpala spoustu energie a vrhám se na další snaženíčko. Trošku mi to kazí jen fakt, že moje dr. má dovolenou a předělává ordinaci a bude tam až asi v půlce srpna ne-li déle. Tak jsem z toho maličko rozladěná, byla bych ráda, kdyby se už zase začalo něco dít.
Chtěla jsem i začít cvičit podle Mojžíšové, ale na to potřebuju taky doporučení od své dr. takže si na všechno musím počkat. Ale jak jsem tak pročítalla deníčky tak na podzim se nás chystá víc, takže to pak vezmeme všechny najednou :-))) a určitě se nám všem zadaří.
Holčinky pro dnešek budu končit, píšu deníček v práci, tak ať nemám hned po návratu průšvih, příště napíšu víc. Mějte se krásně a chci vidět hodně úsměvů na tváři :-) papá Maru

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 02.08.04 15:03

Ahoj holky,

tak te Maru vítám z dovolené muselo tam být krásně už se taky moc těším.

Chtěla bych se tímto hočiny s Vámi rozloučit, dneska jsem byla u doktora už bylo vidět srdíčko a já dostala průkazku jsem hrozně šťastná jen ten střevní bacil mě trápí.

Chci poděkovat všem snažilkám za to že jsou, zato že jsem tu snima strávila krásný chvíle a našla si tu kamarádky na který se můžu obrátit když mi je ouzko. Já a na opak mě zná už jen pár snažilek od sud ale všem Vám holčiny přeji hodně štěstí se zdárným uzlíčkem radostí. Vidíte že to jde ne :-))))) Teď už jen aby bylo vše OK. Držte mi palce.

Přesovám se k březňačkám a budu samozřejmě nakukovat co nového.

Ahoj Petra

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.08.04 20:32

Ahoj Maru,
vítám Tě po dovolené odpočinutou. Nás dovolená teprve čeká, ale zatím ještě nevíme kam pojedeme. Snad to nějak dopadne. Ještě na to máme čas do půlky srpna. :-))).

Petro moc se opatruj, držím Ti pěstičky. Přeji Ti jen samou radost a žádné starosti. Užívej si to.

Pá Alex

zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 02.08.04 22:04

Ahojky Maru, zsarvím Tě po dovolené, my jedeme příští týden, asi do řecka, už se nemůžu dočkat.
Mojžíšovou jsem začala cvičit, ale nemám takovou vůli a halvně, chci se od toho odpoutata a tohle mi to zase pořád připomíná :-( No já vím..výmluvy, výmluvy.
Mějte hezký a pohodový týden a piště :-)
papa žabucha

zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 02.08.04 22:04

omlouvám se za překlepy,a le už na to ani nevidím :D

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 03.08.04 07:12

Ahojda Marušátka!

Tak už snad bude v deníčku trochu živěji, když se vrátila „velitelka“ :-)

MARU - jsem moc ráda, že sis to užila, ono je potřeba vypnout a načerpat síly. Takže nenech se rozhodit, vždyť půlka srpna je už za týden (taky máte pocit, že se ten čas zbláznil??…) a pak na to vlítnem spolu :-)

PETULINKO - udělala jsi mi obrovskou radost, že je všechno v pořádku. Užívej si to a občas nakoukni a i něco o sobě napiš, ať víme, jak ti to utíká :-)

Tak já už netrpělivě čekám na TEN telefon, že máme mražáčky. Už to bude měsíc a furt nic… on pan doktor říkal, že je to přes to léto slabší, ale znáte to, člověk si pořád v duchu říká, co kdyby…

Tak přeju všem krásný sluníčkový týden plný pohody!
Kaitlin

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 03.08.04 07:12

Ahojda Marušátka!

Tak už snad bude v deníčku trochu živěji, když se vrátila „velitelka“ :-)

MARU - jsem moc ráda, že sis to užila, ono je potřeba vypnout a načerpat síly. Takže nenech se rozhodit, vždyť půlka srpna je už za týden (taky máte pocit, že se ten čas zbláznil??…) a pak na to vlítnem spolu :-)

PETULINKO - udělala jsi mi obrovskou radost, že je všechno v pořádku. Užívej si to a občas nakoukni a i něco o sobě napiš, ať víme, jak ti to utíká :-)

Tak já už netrpělivě čekám na TEN telefon, že máme mražáčky. Už to bude měsíc a furt nic… on pan doktor říkal, že je to přes to léto slabší, ale znáte to, člověk si pořád v duchu říká, co kdyby…

Tak přeju všem krásný sluníčkový týden plný pohody!
Kaitlin

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 03.08.04 07:13

tak důležitý to zas nebylo, aby to tam muselo být dvakrát, takže se omlouvám, vloudil se tam nějaký šotek :-)
Kaitlin

zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 03.08.04 08:38

tak drzim palečky, ať Ti to vyjde. a napiš.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.04 09:05

Ahoj holčinky - Marušátka

Tak já se taky hlásím zpátky po dovolené. V Řecku na Lefkadě bylo nádherně. Naše svatební cesta byla opravdu moc hezká a taky jsme oba poprvé letěli letadlem:-) Takže zážitků máme dost. Řecké ostrovy mám vůbec moooc ráda. Teda zatím jsem navštívila jen dva, ale stálo to za to.

Vítám po dovolené Maru a Kaitlin. Doufám, že jste si to taky krásně užily a načerpaly novou energii. Podle deníčku Maru určitě ano:-)

Blahopřeji novým těhulkám a přeji krásné pohodové těhulkovství.

Kaitlin: moc ti přeji ať se brzy dočkáš zazvonění toho telefonu.

Monička: Moni, přečetla jsem si tvůj deníček a nenacházím slov, kterými bych vyjádřila lítost nad vším co se ti stalo. Přeji ti už jen krásné věci a prožitky. Prostě ať ve tvém životě konečně začne svítit sluníčko. Jsi silná a statečná. Ze srdce ti přeji jen to nejlepší.

No, my jsme se s manžílkem na svatební cestě samozřejmě intenzivně snažili o miminko. Dnes mám 26DC a testy jsou negativní:-(( A oni na těch testech píšou, že těhotenství lze určit již po 7-10 dnech. Já už se tak moc bojím toho zklamání. Ze všech stran slyším od kamarádek jak hlásí těhulkovství jedna kamarádka dokonce v pátek porodila chlapečka. Já jim to štěstíčko moc přeju, ale sama bych znovu chtěla zažít ty pocity obrovského štěstí. Ale to vám nemusím povídat. Vím, že to znáte samy.

Holčinky, mějte se moc hezky.

P.S. Už jsem se na vás moc těšila:-)

Zatím nepřihlášená Adelinka

Babulka
Stálice 85 příspěvků 03.08.04 09:34

Milé Snažilky,

tak se nám na Moravě zase schovalo sluníčko - škoda přeškoda.

Maru: to muselo být krásně, u toho moře. Hned bych se sbalila k Tobě do kufru. Pak ještě musíš popsat, co jste tam všechno vyváděli a hlavně, jak jste se potom doma s manžílkem přivítali :o)))

Kaitlin: už skoro slyším ten telefon zvonit. Držím pěsti,ˇať je to co nejdřívě. Chtěla jsem se jen zeptat, jestli se potom ten transfer provadi hned nebo musíte ještě čekat?????

Jinak, my hlásíme // :o). Ale zatím mám ještě srdce a žaludek na vodě. Ráno jsem byla u paní doktorky a ta říká, že děloha vypadá na 3. týden, ale ještě si mám ve 2 zavolat na výsledky testů. Tak nám, prosím, držte všechny pěsti. Vůbec se nemůžu soustředit na práci. Ach jo. Vím ale, že se ještě může stát spousta věcí, tak se toho stresu asi vůbec nezbavím. Jsem tak vyděšená, že si ten pocit ani neumím užít. Drahému už kvůli tomu taky začaly ranní nevolnosti :o)))

Zatím všechny zdravím a děkuju Evulefce za těhuprskanečky…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.04 09:46

Hurá, zase jedna těhulka z Moravy tak snad už ty prskance dorazí i ke mě do Ostravy. Prosila bych o jeden:-)
Jinak gratuluji jen potichoučku a ve dvě nás informuj. Přeju ať je všechno O.K.
Adelinka

Babulka
Stálice 85 příspěvků 03.08.04 09:52

Adelinko,
děkuju za přání a klidně si řekni, kam to mám prsknout, protože v Ostravě pracuju :o)))

Zatím, PRRSSSSSSSSSSSK!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.04 10:07

Tak teď zrovna do Poruby:-))
A.

Caprina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.04 13:47

Ahoj holčiny snažilkovatý, chci se zeptat, vemete mě mezi sebe ? Emimčo sleduji už delší dobu, ale až dnes jsem se odhodlala k tomu se zaregistrovat a píšu poprvé :-)
Mezi snažilky patřím rok a 4 měsíce, máme za sebou různá vyšetření, vše by mělo být OK. Ale ! Když se tedy konečně po dlouhé době letos na jaře zadařilo a já otěhotněla-dokážete si jistě všechny představit tu ohromnou radost a štěstí, začala jsem z ničehonic krvácet a bylo po všem. Bolelo to moc -já vím, možná si říkáte že to bylo v začátku, tak to není tak hrozný, ale pro mě to bylo. Tak proč ? Kde je problém ? Po měsíci pauzičky jsme se do všeho pustili s přítelem znovu, zatím bezúspěšně. Holky to přece není možný…mě hrozně ničí i to, že ten kdo po mimču tak touží a dal by do toho maximum, tak to zrovna jak na potvoru nejde a ten kdo mimčo ani nechce, otěhotní, ani neví jak. Dnes a denně se setkávám v práci s nezodpovědnýma 16,17-ti letýma holčinama co rodí děti jak na běžícím pásu, aniž by si uvědomovaly, jaké mají vlastně štěstí, že jim to jde tak lehce, a pak taky že porodí krásné zdravé miminko, které stejně dřív nebo později odloží kde se dá. To je nespravedlnost ! Doufám tedy že se na mě nebudete zlobit za to, že jsem se k Vám takhle vetřela a postěžovala si- to je úleva :o) A taky vím, že tu všude lítají těhubacily, tak jen doufám, že se co nevidět nakazíme všechny. Zatim pa Capri

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.04 14:42

Ahojky Marušátka,
všechny vás zdravím a hlevně tu naši šéfovou z dovoloné. Heč já už za týden taky frčím. Nechala jsem se přemluvit a jedeme k moři načerpat síly fyzické, ale i psychické.

Jinak nevím jestli jste zaregistrovaly - máme povolené snaženíčko. No nevím jestli se to povede přirozenou cestou, ale budeme se snažit co nám síly budou stačit:-))))

Já osobně vítám novou snažilku Capri - sama jsem se vrátila po roce zase zpět. Každý, kdo má dobré srdce je mezi námi vítán. Na vlastní kůži jsem poznala jak je dobré si popovídat i když přes net. Jde o to vylít si srdíčko a přijít na jiné myšlenky. Tady vidíš, že v tom nejsi sama.

Adelinko - myslím, že není co dodat.

Babulko - hodně štěstí a zdraví - já vím, že se to podařilo :-)))

Tyk holky - nechci na nikoho zapomenout - co je s vámi. Podělte se s námi o své zkušenosti s tuleníčkem.

Jinak jsem dostala nápad, že ke cvičení Mojžíšem přidám i jógu - nemáte s tím nikdo zkušenosti?

Tak zatím pa pa pa Monika

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.04 20:19

Ahoj Babulko,

gratuluji Ti ke //. Jsem moc ráda, neboť za tu dobu co do tohoto deníčku nakukuji jsi už několikátá :-))) je vidět, že otěhotnět fakt jde:-))). To je super, hlásím se, já chci taky.
Taková mimiepidemie nebo mimivir a hned by stoupla porodnost. To by si i politici mnuli ruce. A těch štastných lidiček.
Přeji Vám, ať Vás opustí ranní nevolnost a hýčkej se. Stresu dej zákaz.

Ahoj Alex

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 04.08.04 06:38

Pro Maru.

smsku jsem dostala :-))) e-mail je s.monika@centrum.cz
nebo boz@nspm.cz

Díky MOnika

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.04 06:47

Píše Lostris (mám problémy s přihlášením)

Ahojky Marušátka!

Maru: vítej zpět z dovolené.Je vidět, že jsi si ji pěkně užila. Přeji Ti hladké vklouznutí do pracovního procesu.
To je zvláštní, že potřebuješ doporučení od doktorky ke cvičení podle Mojžíšové. Já jsem se objednala bez jakéhokoli doporučení.

Kaitlin: držím palce, aby konečně zazvonil.

Monička: jsi velmi silná osobnost. Přeji Ti už jen hodně zdraví, štěstí a lásky. No prostě samá pozitiva.
Hodně úspěchů ve snažení a vlítněte na to na dovolené :-). Tam se to krásně tulí, žádné všední starosti, jen si užívat jeden druhého.

Adelinka: vítej z dovolené. A buď trpělivá, jednou se svého miminka určitě dočkáš.

Babulka: držím vše co můžu :-), aby vše dopadlo dobře a ty jsi se mohla radovat s těhulkovství.

Caprina: vítej mezi námi. Jakýpak vetřela. To o čem píšeš, nad tím mi také zůstává rozum stát (kdo dítě nechce, má ho raz dva). Tak ať se u nás dlouho neohřeješ a přemístíš se brzo mezi těhulky.

Jinak naše dovolená minulý týden v Polsku celkem ušla. Aspoň trošku jsme si s manželem odpočinuli, ale týden je moc krátká doba. Musím si počkat do listopadu, to bude mít manžel 3 týdny volno, tak si vezmu dovolenou.
Jdu se snažit pracovat, ach jo. Venku tak hezky a já tady zase budu do 17 hodin.

Hezký den,
Lostris

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 04.08.04 07:55

Ahojda holky!
Tak to vypadá, že dnes bude opět pěkné horko..

Monička - tak držim palce, ať to všechno klapne, moc bych ti to přála!!! :-)

Adelinka - ono se štěstí unaví… :-)

Babulka - super!!!!! Moc gratuluju! Užívej si to! :-DDD

Caprina - vítej mezi náma, dle tvého povídání soudím, že seš tady správně :-)))

..a já si musím postěžovat, že pořád nezvoní a nezvoní…
Pěkný den!
Kaitlin

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.04 08:34

Ahoj holky přeji dobré ranko a strašně Vám děkuji za to krásné uvítání mezi Vás. Tedy dneska bude den ! Zaspala jsem do práce, ani nevím že zvonil budík, miláček mě budil v 7:10( to už jsem měla být nejpozději v 7:00 v práci ) jako jakto že jsem ještě doma, dneska mám dlouhou a ke všemu bude asi pěknej pařák…to si užiju, sluní mi to do kanceláře od 10:30 až do večera…takže prosím všechny lidičky ať dnes nechodí vyřizovat nic na úřady, myslím že u vody je líp ne ? :-)))))
P.S. fakt jsem strašná, hned po příletu do práce spouštím comp a najíždím na emimčo…všem přeji pěkný a rychle utíkající den v práci, budu sem v průběhu dne nakukovat a zase písnu.

Caprina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.04 08:44

Omlouvám se, to jsem byla já, nepřihlášená…no to to hezky začíná :-)) čauky Capri

Caprina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.04 09:21

To jsem ještě já......zatím v práci pohoda, tak to se musí využít ne ?
Jinak kočky my a snažení - no snažíme se pro to dělat maximum, mám za sebou léčbu různými hormony a jsem imunní i proti Clomhexalu apod., papám různé vitamínky a přítelík taky, a to docela dobrovolně, protože musí mít přeci kvalitní spermošky :o))), no minulý a tenhle měsíc jsme zůstali pouze u těch vitamínků, ale od září mě čeká zase ten Clomhexal na 3 měsíce,poslední měsíc ve dvojité dávce, tak uvidíme…no každopádně každá takováhle chemie do těla se mnou vždycky pěkně zamává, jsou to lomcováky…obdivuju mé okolí že se mnou vydrží, páč to jsou někdy stavy a nálady :-)
V sobotu odjíždíme na týden na dovču,už se těším až si trošku odpočinu, mám toho z práce plný kecky, táhla jsem to tu 3 týdny i za kolegyňku.....no a v tom týdnu by mě práve měla navštívit mrška, protože nemyslím že by se teď zadařilo, tedy příznaky absolutně zatím žádný(ale ani si to nijak nepřipouštím, spoléhám na budoucí 3 měsíční léčebnou kůru, třeba si tělíčko odpočine a umoudří se-už by bylo na čase).
Jéje to jsem se zase rozjela co, chci se ještě zeptat, je tady někdo kdo v nejbližší době očekává MS ? Abych mohla držet pěstičky…a taky co Vy a nějaké ty neřesti, co by neměly u snaženíčka být ? Dodržujete přesně vše co se nesmí, nebo taky občas ujedete ? Mě osobně tedy nic neříká alkohol, ale přiznávám, že se perfektně odreaguju při kafču a cigaretce(je fakt že jsem to dost stáhla, ale přece žejo, někdy mám výčitky),každopádně kdyby něco, sekla bych s tím ze dne na den. Tak páááa pištééééééééé­éé.......Capri

Koculka
Kecalka 225 příspěvků 04.08.04 14:58

Ahojky Marušátka!!!!!
Tento týden nestíhám a nějak mi uniklo, že už je tady nový deníček. Tak se hlásím až teď.
Já už mám třetí týden kolegyni na nemocenské a už jsem z toho docela grogy, navíc mám zánět v uchu a tak mám občas pocit, že se už nedočkám víkendu!!! MS přišla zase naminutku přesně, minulý měsíc jsem se sžívala s Medicriptinem a tak ze snažení nebylo skoro nic. Teď už je mi fajn a podle mých pocitů to i zabralo a tak snad už bude celkově líp.
Kam na dovolenou jsme ještě doma nevyřešili, víme jenom, že by to mělo být u moře a hezky v klídku. V loni to byla svatební cesta - Santorini (pohádka!!!). Letos nějak nemám inspiraci a nevím kam. Poraďte prosím!!!
Všem novým těholkám blahopřeju - Babulko už to máš potvrzené?
A nám všem ostatním snažilkám přeju hlavně klidné léto, ať stihneme načerpat hodně sluníčka naž se přihlásí podzimní plískanice.
Maru upřímně závidím tvoji druhou dovolenou, to musela být paráda, s cácorkama něco nového, viď?
Kočulka

Koculka
Kecalka 225 příspěvků 04.08.04 14:59

Ahoj vítej u nás, nejhodnějších holčiček snažilek marušátek!
Kočulka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.04 15:10

Ahojky holčinky, teda mě to v práci tááááááááááááááák moc nebaví. Kolegyně má před dovolenou, já po dovolené a náš pracovní elán klesá a klesá. Dneska jsme tu seděly po obědě úplně mrtvé v útlumu a ejhle ve dveřích šéfová :o No naštěstí ani nic neříkala, jen , že je veliké horko. Mohlo by se uzákonit, že když je víc jak 25°C tak se nesmí chodit do práce co říkáte??? :-DDDDD
Jinak se vám musím přiznat, že mě včera navečer zákařně napadl skříťák depkoidník. Vyháněla jsem ho vyháněla, ale večer na mě skočil a já v koupelně bulela a bulela jak želva. No ale už je lépe, asi jsem se zase potřebovala pořádně vybrečet, doufám, že zase na pořádně dlouhou dobu.

Všem Vám děkuji za milé přivítáníčko.
Alex přeji ať vyberete nějakou báječnou dovolenou.

Zabucho v Řecku je moc krásně, kam jedete? Přeju ať si užijete primovou dovču a nezapomínejte na tušeníčko :-)

Kaitlin jasně, že na to vlítnem společně, jen si teď připadám na mrtvém bodě. Nevím kdy tam doktorka bude a já bych si s ní tolik potřebovala o všem promluvit, co a jak dál. A znám se teD´jsem nažhavené a za měsíc tam budu skoro mlčet. Ale už si to pomlau sepisuju a snažím se aby mi to vydrželo :-)
Přeji ti aby začal drnčet telefonek co nejdříve a už jste dlouho nečekali. Jo a musím ti říct, že mi před týdnem psala jedna holčina, že jim vyšla adopce a mají doma 4 měsíčního chlapečka :-)))) Byla z toho úplně nadšená, musím jí napsat, kdy mi broučínka ukáže.

Adelinko vítám tě po dovolené, určitě jsi taky načerpala hodně sil a neboj nic když to nevyjde tentokrát tak příště už určitě!!!!! Tolik těhulek v okolí, to by bylo aby se nedostalo i na nás.

Babulko potichoučku gratuluju a přeju hodně štěstíčka a samé dobré zprávičky a bezproblémové těhulkovství.

Caprino vítám tě mezi námi a jsem ráda, že jsi anšla cestičku do našeho deníčku. O Clomhexalu a jeho vedlejších účincích by jsem tu mohly sepsat jeden a více deníčků. Já jsem ho taky brala a manžílek si se mnou v té době opravdu užil :-O ty změny nálady byly ukázkové. Ale musíme vydržet, když nám to pomůžu k vysněným miminkům.
A k tvému dotazu jak dodržujeme co se smí a co nesmí. Já nekouřím. Ale v rozumné míře piju kafíčko ? mám nízký tlak (taková chabá výmluvička :-) No a z alkoholu ? příležotostně skleničku dobrého vínečka. To mi připomíná dotazník před IVF. Kdo zažil určitě chápe. Tam byli podobné otázky a já pořád přemýšlela co tam mám vlastně napsat, nakonec jsem napsala že příležitostně deci vína a rázem jsem si připadala jak alkoholik :-DDDD No to bylo odbočení na okraj.

Moniko teda ty už za týdne taky frčíš a četla jsem, že dokonce na tři týdny. Holčinko moje pořádně si to tam užij, odpočívej a tulte se třeba jen tak pro radost z tuleníčka (třeba to přinese ten správný výsledek :-) tolik moc bych ti to přála). Seznámek ti určitě pošlu znova :-)
Moni konečně jsem četla tvůj deníček. Musím přznat, že jsem u tvého vyprávění zase bulela. Ale uvědomila jsem si,jak moc jsi silná a jak to zvládáš. Najdenou mi přišlo, že já občas bulím kvůli úplným maličkostem.
A vidíš, že se nenašel nikdo zlý a ošklivý, to jsem moc ráda. Spíš je tam cítit ta veliká soudržnost holčinek.
Přeju ti také jen a jen štěstíčko a já vím, že se na tebe určitě usměje.

Lostris tady u nás je to v nemocnici, tak asi chtějí doporučení a nebo se se mnou nechtěli zabývat a tak mě odbyli. Kdo ví, každopádně se na to chci zeptat své dr. Ale musím si počkat.

Tak já jdu zas trošku pracovat mějte se tu moc krásně a papá Maru (taky se mi nejde přihlásit)

Caprina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.04 16:21

Holkýýýý mě je taky strašný horkooo, uf, se peču, ještě hoďku a půl a fičím dom…nebo spíš se doplazím dom. To všechny tak pilně pracujete, nebo užíváte pohodičku u vody ?
MARU- přesně tyhle stavy mívám i já, prostě se kolikrát rozbulím a nejde to zastavit, stačí fakt maličkost, ale jak začnu, to pak stojí za to - úplná hysterka :o))) jak já se pak stydím za to své chování…ještě že skoro manža je tak tolerantní
MONI-před Tebou kočko klobouk dolů, moje problémky jsou tedy úplně zanedbatelný…fakt Tě obdivuji .....
Jinak dneska odpo jsem se dověděla že další z mých kamarádek je těhule…no a podařilo se to na druhý pokus.fajn…takže ze 6 osob v blízkém okolí co měly v plánu otěhotnět jsem zůstala zas jen já…a kolegyně, která jde v září na umělý.tedy holky né že bysme nějak závodily, ale každýmu to jde jak po másle…hádejte jak mi ted je :-(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.04 16:39

Caprina - nejsi sama v práci, já teda odcházím o něco dřív než ty - v 17.15. Naštěstí mám kancelář na severní stranu, takže mi tu horko není. Občas si obléknu i svetr.
Co se týče prohřešků - občas pivko nebo víno si dám.

Lostris

Caprina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.04 17:16

Holky ještě jsem chtěla vědět jednu věc - vadí nebo nevadí piercing v pupíku ? Nechtěla jsem se stále tak stupidně ptát, ale nikde se na tuhle otázku nemůžu dohledat odpovědi…jestli to není třeba nějak na škodu…a nezpůsobuje to že nemůžu otěhotnět …nevíte ????.....třeba je to blbost, ale pořád mi to vrtá hlavou
LOSTRIS-to se někdo má, uměla jsi si vybrat kancelář viď :-) ten svetr znám pouze v zimě, páč se stále musí větrat díky občas dost voňavým klientům :o)))) a ted v létě no comment.....

zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 04.08.04 21:48

Maru, jedeme na Rhodos, MOOOC se těším. Na tuleníčko nezapomeneme a doufám, že nám to pomůže..Moře, volno atd.. Tak držte palečky :-) žabucha

zabucha
Zasloužilá kecalka 811 příspěvků 04.08.04 21:50

Ahojky. Mám za sebou podobnou zkušenost. V září to bude rok co jsem potratila a od té doby nic..Znám všechny ty pocity co tady píšeš a někdy fakt nevím kudy kam. Ale teď pojedu na dovču, tak si to užijeme :-) Hlavu vzhůru, dočkáme se :-)))

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 05.08.04 07:40

Ahojda Marušátka!!!

Dnes to vypadá sluníčkově, ale to vůbec nevadí, v našich vypečených kancelářích jsou mrtví všichni… :-) Já se snažím vždy dobít ze sluníčka, dělá mi dobře nečerpat tu energii, kterou vydává, vždyť ji budu určitě na podzim potřebovat :-)

CAPRINO - včera jsem ti chtěla napsat, ale zrovna do toho přišel šéf a pak jsem se k tomu už vůbec nedostala… Clomhexal jsem brala taky a „zaplaťpánbů“, že nejsem rozvedená a mám práci :-D A těhule v okolí? Občas bych vraždila… hlavně mě dostávájí přesně takové jak popisuješ: „trvalo nám to docela dlouho, až 3.měsíc…“ naštěstí pak zavítám sem, mezi další snažilky a je mi dobře, protože mi dojde, že na tohle trápení nejsem sama, že nás jsou stovky, které si tím projdou…
A pearsing v půpíku? - už si nepamatuju kde, ale někde jsem četla, že by to nemělo mít vliv, jenom je dobré ho vyndat, až poroste pupík :-)

KOCULKO - dobře to zvládni! Nemocní kolegové by se měli zakázat…:-) Já mám kolegyni už přes půl roku na nemocenské, teď nastoupila na mateřskou, příští týden by měla rodit a co myslíš šéf, jeho reakce: „tak to nějak zvládnem bez ní..“ a tak už přes půl roku kmitáme…

MARU - doufám, že už si depku zažehnala a máš pravdu, jednou za čas člověk musí uvolnit to napětí… a neboj, určitě se jednou dočkáme všechny!! :-D (jó adoptované dítko, já jsem měla minulý týden stav, že budu opečovávat cokoliv, jen proboha už nechci čekat!!!… :-))

ZABUCHO - užij si dovču!

Musím se vám pochlubit, že jsem si z Chorvatska přivezla nové šatečky a kabelku a dnes je mám poprvé na sobě a cítím se v tom skvěle - znáte ten pocit :-)) (maličkost, ale potěší :-))
Kaitlin

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 05.08.04 07:46

Ahoj holky

Maru - neboj holka někde toho svýho mimíse máte, vím je to cesta dlouhá ale na konci čeká něco úžasnýho a krásnýho.

Kaitlin - moc ti držím palce aby telefon zazvonil a už se začlo něco dít, aby jsi brzy měla plnou náruč něčeho co můžeš opečovávat.

Moc na Vás myslím

Ahojky Petra

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 05.08.04 07:50

Ahojky holky,

opět děkuji za milá a tak trošku povzbuzující slovíčka :-)

Jinak s piercingem nevím, ale zrovna včera jsem viděla ve městě těhuly a měla ho. tak mám pocit, že to asi nevadí. Když to tak vezmu tak já jsem po císaři a doktorka mi řekla, že jediný problém by byl, že by se mi mohla jizva roztáhnout - tedy estetický problém.

Maru, Zabucha, Caprina - holky a vlastně všechny - ze své zkušenosti vím, že se na těhotenství nesmíme upnout. Jasně už vás slyším -no ta je chytrá, té se to kecá :-) taky mám takové pocity, ale opravdu je to všechno v psychice ( bohužel ). Já osobně si myslím, že nejlepší čas pro pořízení potomka je být tak trochu přiopilá :-)))) Jo a holky někde jsem četla, že v létě jsou spermijky líné a tvoří se jich míň než v zimě. Takže rada na závěr - tulit se v mrazáku:-))))

Tak to vidíte zase se dostávám do formy - a to jen díky Vám :-))) tak pa a pište ať se to tady rozjede. Monika

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 05.08.04 08:00

To jsem ještě já

Kaitlin - tak jak si vlastně dopadla ( jestli se nemýlím ) tak jseš taky umělinka :-)

Petulinko - no a na mě si zapoměla :-( jak se máš - určitě skvěle viď. tak si to užívej plnými doušky .

Jinak holky jestli u někoho něco spletu tak se omlouvám - to víte měla jsem rok pouzu a ty co byly v deníčku jsou buď těhulky nebo maminky. Vás nové musím poznat :-))))

Můj postřeh a navození šťastné a skvělé atmosféry deníčku - všechny do jedné, které se toulají na emiminu časem nebo později otěhotněly :-))) to znamená, že tadym musí být ten správný virus. Monika

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.04 08:18

Ahoj holky,

tak na mě přišla depka, která se střídá s lítostí a jsem protivná a včera jsem pěkně probrečela večer. Jak ráda bych se vám vypsala ze všech svých pocitů a pořád se vracejících myšlenek, ze všeho co mě tak tíží. Manžílek mě má asi opravdu rád, že snáší moje nálady a chmury.

No, ale abych tady nepřinášela jen špatnou náladu tak se asi budu inspirovat radou Moničky a vlezeme do toho mrazáku:-)

Ještě jsem se vás chtěla zeptat od kterého dne cyklu se začíná měřít BT? Zatím se mi do toho moc nechtělo, ale známá mě včera přesvědčovala ať do toho jdu. No tak to zkusím. Zkazit tím asi nic nemůžu.

Holčinky mějte se moc hezky a nezlobte se na mě, že jsem dnes nepřinesla nic pozitivního:-(

Opět nepřihlášená Adelinka

Babulka
Stálice 85 příspěvků 05.08.04 08:53

Drahé, oporyplné Snažilky,

tak se to potvrzení trošku opozdilo, bo nestihli poslat výsledky. Volala jsem tam dnes ráno a miminku se prý ZATÍM daří velmi dobře, i ostatní krevní výsledky vyšly velmi pěkně.
Ale abych potěšila ty, co ještě stále čekají, tak když se to podařilo u nás, kdy já mám výraznou hypothyreozu, nakloněnou dělohu a těsně před otěhotněním mi na kontrole na endokrin. zjsitili i zvýšený prolaktin (už Tě chápu, Kočulko), tak se to snad musí povést všude… Sama paní doktorka byla DOST překvapená, že to šlo samo a sestřička říkala, že teď bude ostatní smutné utěšovat mým příkladem :o)
Akorát mě budou trošku bedlivěji sledovat a musím chodit do poradny každé 3 týdny na začátku a potom to prý ještě zkrátí, ale to je hodně daleko…
17.8. máme první UTZ, tak se moc těším. Doma jsme to už řekli, ale jinak to neroztrubujeme (jen vám a mé nejlepší kamarádce). Dali jsme to mamce k 54. narozeninám. Byla tak v šoku, že se z toho nevzpamatovala do dneška.
Zatím jsem spokojená, bo se nesmím předklánět, nesmím pracovat na zahrádce (HURAAA) , nesmím vysávat (HURAAAAAA) a musím spinkat na bříšku (to teda nevím jak :o)))). TAky jsem vyfasovala spoustu zázvorových lízátek proti nevolnosti, takže na konci měsíce očekávám váhový přírůstek asi 1 tunu!!!

KOČULKO: nestresuj se - jsi zdravá a už se cítíš líp - věřím, že do měsíce budeme zvracet spolu (omlouvám se za ten naturalismus :o).

CAPRI: myslím, že jsi si vybrala ten nejlepší deníček a nejskvělejší děvčata, vítej a neboj, tady se dá krásně virtuálně poplakat na rameni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.04 10:57

Ahojky holčinky moje
už jsem chtěla do deníčku písnout ráno, ale nějak mi to všechno blbne a já jsem strašně velkej antitalent co se počítačů týče :-) a neriskovala jsem sama hledat závadu, tak jsem musela počkat až si někdo vzpomene a přijde juknout proč to všechno pořád padá…no jsem zvědavá jak se odešle tahle zprávička…holky díky za všechny odpovědi, fakt mi to moooc pomahá a hlavně když vím, že jste tu Vy, které všechny rozumíte mým pocitům, víte o čem píšu......prochá­zíme tím všechny a je super se tímhle způsobem spojit a postěžovat si :-)
KAITLIN- jak píšeš o těch šatečkách, to znám, radosti-maličkosti, ale fakt to zabírá, člověk si potřebuje přece něčím dělat radůstky, no hlavně my všechny, co máme tak bolavé dušičky, já musím říct že mě udělá klidně radost i novej lak na nehtíky…hned je mi o něco líp, když už mám fakt těžkou depresi, chce to prostě jít a něco malinkatýho si koupit
BABULKO- souhlasím s Tebou, i když ostatní deníčky tady na emimču jsou hezké, deníček Marušátek mi seděl ze všeho nejvíc a ještě jednou jsem moc ráda že jste mě všechny vzaly mezi sebe. Jste tu skvělá partička.
Jinak hodlám se začít měřit tu BT, do tohodle jsem se nikdy nemohla dokopat, ale po poslední zkušenosti - jak jsem psala včera-poslední kamarádka co otěhotněla-díky BT…prostě jdu do toho, a koukám že Adelinka taky co ? Já k tomu navrch přihazuju ještě ten prozatím nefungující Clomhexal :-)
Prozatím se loučím a zdravím tímto i všechny holčiny kteé jsem jednotlivě nejmenovala, pěkný den a hlavně v POHODĚ…CAPRI

Caprina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.04 11:07

Jo kočky ještě bych prosila jeden recept na to , jak na ¨TO¨(miminko, plodný dny,kdy MS, příznaky…)nemyslet, ono se to opravdu skvěle říká, každej druhej mi to radí, myslím že v tom nejsem sama…a já si kolikrát říkám, tak a teď už na to nemyslím, vždyť je to jedno, nějak to všechno dopadne, od teď je volnej průběh…prostě dělám trvďáka a říkám to…ale…stejnak v sobě uvnitř o tom moc přesvědčená tedy nejsem a nekde hluboko mě to tam hlodá…nevíte náhodou některá jak tedy na ¨TO¨fakt nemyslet ? :o))))) pa a pěkný den…

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 05.08.04 11:20

Caprino tak recept není asi reaguješ na to jak jsem to psala já:-) No máš pravdu, že se to hezky říká, ale opravdu. Myslím si, že už můžu celou situaci posoudit, a to na vlastním těle. Já jsem dělala všechno - dokonce jsem brala MACU, je to něco jako viagra - to aby bylo moje libido takříkajíc no ehm výkonnější :-))))) Měřila BT , dělala OVU testy, cvičila atd. prostě snad vše. Už jsem přemýšlela i o hypnóze, ale neznám nikoho, kdo by poradil a předal zkušenosti no prostě nic nezabíralo. Pak jsem jela na KET a přiopila se slivovicí ( alkohol mi pane neříká ) a bylo zaděláno :-)))))))) Monika

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 05.08.04 11:24

Ještě jednou

Možná, že to bylo i tím, že jsem se smířila se situací a začala přemýšlet o adopci. Přeci jenom už je mi skoro 30 let. Respektive znám dost případů, že o adopci přemýšleli a najednou zjistili těhotenství. Nevím jsou to jen moje domněnky. Co vy na to - myslíte, že plácám hlouposti? Přeci společnými silami najdeme recept na štěstí :O) Monika

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.04 11:26

Ahoj Capri,

zrovna včera jsem přemýšlela nad otázkou JAK NA TO NEMYSLET a bohužel jsem nevymyslela vůbec nic. Taky jsem si řekla, že obalamutím své tělo a JAKO že na to prostě nemyslím, ale nějak se mi nedaří a čím víc se na to snažím nemyslet tím víc na to vlastně myslím. A už fakt nemůžu slyšet všechny ty rady typu NEMYSLI NA TO POŘÁD! Ale poruč si, že!

Tak víš co pojďme do té BT spolu i já přemýšlím, že to spojím s Clomhexalem. Brala jsem ho minulý měsíc. Krvácela jsem z něho asi 15 dnů v cyklu. Dr. říkal, že prý je to normální. A ty bolesti co jsem měla v době ovulace. Na druhou stranu si říkám, že asi ví co dělá. Když do toho půjdem dvě tak to možná bude větší „zábava“.

Papa nepřihlášená Adelinka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.04 11:32

CAPRI: odpovídala jsem ti na tvůj komentář, ale omylem jsem to zařadila pod komentář Babulky tak si to, prosím někde najdi, dík:-))

MONIČKA: Já jsem brala MACU tento měsíc. Poradili mi to v bylinkářství. Míchala jsem to s nějakýma bylinkama na neplodnost. Téééda já jsem až do teď vůbec nevěděla co to MACA je. Tak děkuji za vysvětlení:-)

Adelinka

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 05.08.04 12:03

Adelinko děkuji po dlouhé době jsem se zasmála :-)))) Hlavní je, aby to pomohlo. Jinak jsem četla, že dobrá věc je CHORELLA - je to myslím mořská tráva a působí v těle jako čistič a nastlolí rovnováhu. Prý je to dost dobré, ale taky dost drahé. Spojila jsem se s MUDr. Šáchou na www.celostnimedicina.cz doteď mi chodí mejly a nabídky. Taky mám dobré bylinky pro ty, kdo mají problémy s cytologií a zánětama:-) Musím to doporučit, protože vše je vyzkoušené :-)))

Holky nechci tedy být chytrá nebo budit dojem důležitosti, ale v tomto ohledu mám dost zkušeností ( vždyť 9 let sterility je dost dlouho ) tak se ptejte nebo dávám podnět na další díl deníčku. Myslím si, že každá z nás dělá vše možné a nemožné a může kouskem přispět k vytouženému cílu :-)))) Monika

Caprina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.04 12:05

Téda holky tady je dnes živo, na chvíli si odskočím a hned pomalu nestíhám číst :-)))
Adelinka- souhlas, jdeme do toho spolu, třeba se někdo přidá k nám ( s tím měřením)…začíná se myslím první den po skončení poslední MS - teda holky jestli plácám nesmysl, kdlině mě opravte, nerada bych tu šířila něco co není pravda…no mě to vychází na termín něco kolem 14.8.-měla by přijít MS, no uvidíme, pokud opět moje tělo nezačne stávkovat.....to měření, bude pro mě fakt novinka a fakt se spíš bojím toho že jsem trochu lempl( v týdnu měření v pohodě, ale co víkend ? Vstávat kvůli tomu ? ) - no co jiného, když by to pomohlo, klíďo žejo :o))))
Moni- i já mám ve svém okolí několik případů, že chvíli po adopci se otěhotnělo, takže ono je to na 80% fakt vážně o psychice…

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 05.08.04 12:17

Caprina
no to si piš.

Jo a prosímtě, jestli se nebudeš zlobit tak vždycky přidej komentář nakonec, aby to bylo přehledné. Neodklikneš to odpovědět pod každá´ým komentářem, ale vyjedeš nahoru k tématu deníčku a klikneš na přidej komentář. Nezlob se, ale mám takový dojem, že už o to tady prosila Maru. Je to prostě přehlednější.

já už si to měření moc nepamatuji, protože jsem to dělala asi půl roku a bylo to na dvě věci:-) tak jsem teploměr kopla pod postel :-))) To jsem radši napsala Dr. Jonášovi a on mi za 200,–Kč. poslal kalendář početí Monika

Caprina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.04 12:21

Jo Moni několika párům se to povedlo pod lehčím vlivem alkoholu, to je fakt.....jedněm tu noc když se vraceli z pařbičky :o)))) přišlo to nějak nečekaně.
Takže holky, že by to jistila lahvinka vínka a tuleníčko :-))) ? (chacha kéž by to bylo tak jednoduché co…) to i přes to že jsem skoro abstinent, pila jak duha po litrech :o)(legrajda, berte mě s rezervou, dnes jsem naposled v práci před dovčou, tak mám asi už hrábě).

Caprina
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.04 12:24

Tak se mi to Moni podařilo ještě jednou, udělat to tu nepřehledné :o) snad už to bude ted v pohodě…omlou­vám se.

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 05.08.04 12:29

neomluvej se jde spíš o to, uznej sama, je to nepřehledné. Hlavní je,že se umíme domluvit. No nepřipadá ti, že je zde živo jen díky nám a taky Adelince ať nezapomenu :-))))

Máš pravdu, že je blbost se dát na alkohol. Ze mě by se možná stal asi alkoholik než bych přišla do jiného stavu :-))))) To je zase můj humor, ale já odjíždím za mořem až ve středu:-) Monika

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.08.04 12:50

Tak já vám napíšu co jsem vymyslela za „zlepšovák“ ve snažení pro následující měsíc. Totiž abyste věděly tak já každý měsíc zkouším nebo teda zkoušíme něco jiného a dokud budou nové varianty a nápady jak úspěšně otěhotnět tak mě to bude aspoň trošinku držet nad vodou. Takže tento měsíc bych si to představovala tak, že v období plodných dnů se budeme aktivně snažit tak 2× denně jednou ze předu a jednou zezadu. Když já nevím jestli mám nebo nemám zakloněnou dělohu. Tak teď nic nenecháme náhodě:-)

Teda já trochu přeháním:-)
Holčinky, vítám všechny „recepty“ , rady a „návody“ na to JAK OTĚHOTNĚT?!

Adelinka

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 05.08.04 13:23

Adelinko no teda ty ses krásně rozjela :-) Víš mě bylo řečeno, že 2× denně je špatné - prý by to mělo být obden. Je to kvůli většímu množství a rychlosti spermijek. Stejně v tobě asi 2-3dny putujou. Jo a zezadu je to prý nejlepší, protože penis dosáhne nejhloubš do dělohy. Jo a taky jsem dostala doporučení, že po aktu mám zvednout zadek nahoru a prstama to tam dohňácat. Jakoby otevřít to hrdlo a pomoci spermijkám k útoku:-))))) Snad jste to pochopily -:-)))))) Monika

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »