Snažilkovský deníček - Montička I.

Snažení
  • monticka
  • 24.03.03

AHOJTE HOLKY MOJE SNAŽIVÝ! Si Vás přivlastňuju, co?:) Prostě jsem ráda, že Vás tu mám! Huráááá do nového deníčku, tentokrát pod mým vedením Snad to nějak zvládnu, kapku se mi klepou ruce:)

Brusinko, Haňulko a Gabriellko! Ještě jednou Vám mooooooc a mooooooc blahopřeji, za všechny snažilky přeji ty nejkrásnější chvilky s pěkně kulaťoučkýma pupíkama. Ať Vám mimísci krásně rostou a nezlobí Vás. Mají povoleno lechtání a později něžné kopání, zkrátka se Vám musí „hlásit“, abyste věděly, že je máte! A nezapomeňte posílat zprávičky a fotečky jak rostete! Holky naše milovaný tfuj tfuj tfuj (pro štěstíčko!)

Je tu jaro!:) Huráááá na snaženíčko! Se sluníčkem půjde všechno líp. Začínají kvést kytičky, tak ať co nejrychleji rozkveteme i my a okouzlujeme celý svět nádhernými pupíky! Holky, která bude první ze snažilek, která nám oznámí nejdříve dvě čárečky a později dvojčátka?:)

Právě jsme se s manžílkem vrátili z víkendíku od mých rodičů. Ještě jsem se ani nevybalila a už jsem utíkala psát deníček:) V pátek a v sobotu jsem si užívala s neteřinkou Klárkou. Nejdřív se tradičně hrozně styděla, protože se vidíme tak 1× za měsíc, ale pak už jsme byly velký kamarádky:) V sobotu večer jsme vyrazili s manžílkem na ples:) Takže si snad poprvé můžu přiznat aspoň malilinkatýho HUJERA:)))) V tombole jsme vyhráli hezoučkej polštářek s medvídkama, heč:))))) A dnes odpoledne jsem dostala geniální nápad, že umeju naše auto:) Tak krásně svítilo sluníčko, že mě popadlo uklízení:))) A auto už to vážně potřebovalo:) Mamka mi šla pomoct. Po práci jsme si uvařily kafíčko a vypily si ho hezky venku na dvorku užívajíc si sluníčka. To byla nádhera. Už mi to chybělo.

Začíná se nám to tu hemžit nevěstama. Všechny se s radostí vrhněte do svatebních příprav, uvidíte, že budete ty nejkrásnější a nejšťastnější nevěsty!

Teď mě tak napadlo, že nebýt oné vymoženosti nazývající se internet, tak Vás vůbec neznám. A co víc, asi bych se ani nevdala:) S manžílkem jsem se seznámila taky přes internet a jak jsem ráda, že ho mám. Jo jo, je to vynález:) A dokonce zásluhy na seznámení s manžílkem nemám já, ale má sestřenice, kterou nenapadlo nic lepšího, než do nějaké seznamky napsat za nic netušící Montičku inzerát. Jaké bylo překvapení, když jsem si otevřela mailovou schránku a tam bylo asi 60 mailíků:) Sestřenice nejdřív dostala na kokos a teď jsem jí vděčná:)

Takže s chutí do nového týdne!
Pááá Vaše Montička

A ještě ve zkratce informace pro nové snažilky. Nestyďte se a napište nám něco o sobě, my jsme holky zvědavý:) Např. kolik je Vám roků, jak dlouho se snažíte o mimíska, co rády děláte (krom snaženíčka:), můžete přidat něco o manžílkovi nebo přítelíčkovi. Na adresce http://rodina.cz/snazilky najdete fotečky některých snažilek (ostatní na nich teprve pracují) a samozřejmě Vaše fotečky jsou vítány! Aktuální seznámek všech snažilek má nyní na starosti AJKA - apopelkova@sez­nam.cz, takže pokud ho chcete nebo se v něm chcete objevit, napište jí.

Pár vysvětlivek k našim zkratkám a pojmům - některé jsou naprosto logické, ale co kdyby: + BT - bazální teplota

  • MS, mistrovství světa - menstruace
  • OVU - ovulace
  • TT - těhotenský test
  • HUJER - týrání svého těla:), cvičení
Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 24.03.03 06:55

Ahojky snažilky moje!
Tak je tu pondělí a konečně zase možnost zabrousit do deníčku.Je dobře,že jsou k ovému deníčku připojené i vysvětlivky.Když jsem se tu objevila jako nová snažilka,tak jsem byla ze všeho vykulená a musela jsem se pořád vyptávat.
Já jsem si o víkendu skutečně užívala!Jak určitě snažilky vědí,vytahovala jsem se,jak můj miláček přijde žádat o ruku s kyticí a prstenem.Celá natešená jsem v pátek večer uléhala do pelíšku a nemohla se dočkat,až to nastane.Jenže CHYBA,CHYBA.Asi v půl jedné mě vzbudilo moje silně protestující bříško,které se chtělo vyprazdňovat.A ne­mohlo si ujasnit,kterým koncem.A tohle mu vydrželo až do rána.KDyž jsem konečně ulehla,byla jsem jak vymačkaný citron.A když mi bylo tak mizerně,tak jsem nadávala,že mám úplně zkažený ten nejkrásnější den v životě.Unave­ná,bolavá přece nemůžu přijmout ten důležitý prsten,že?Ale asi v osm hodin ráno volal miláček a byl celý zdrcený.Podle hlasu asi umíral.Trpí na migrény a jednu zrovna dostal.Pomalu u toho telefonu zvracel a tak jsme se dohodli,že ty námluvy odložíme o týden.Vypadali jsem jako dvě trosky a někdo by nás určitě litoval.Ale takovou smůlu mám vždycky.Jak o něco jde,tak se něco stane.Ale slibuju,že teď už to dopadne dobře.Určitě.
Přeji všem snažilkám krásný týden a ať přibývají děv čárky.Ať se potkáváme u Brusinky v deníčku tak,jako doteď tady.Pa pa pááá.Nafteta

Montička:Vítám naší novou šéfovou.Deníček se mi moc líbil a doufám, že chvíli vydržíš.Ale ne moc dlouho.Abys byla spokojená těhulka.Jinak i já jsem poznala svého miláčka na netu.Zkusila jsem seznamku a jednou se mi ozval jeden chlap a napsall:Já jsem ten,co se chcet ženit.Dlouho jsme si psali a když jsme se setkali,tak to byla láska na první pohled.A tak jsem jedna z nevěst čekatelek.A teprve teď z něj vylezlo,že si původně myslel,že jsem chlap a dělám si z něj legraci.Tak ať žije Seznamka,viď?

Kristy:Děkuju za psychickou podporu.Moc to pomohlo.Příště ty námluvy vyjdou!

Brusinka,Hanul­ka,Gabriella:Pře­ju Vám,ať Vám pupíky rostou a ať jsou Vaši mimísci Ti nejšťastnější na světě.

BDanca
Kecalka 198 příspěvků 24.03.03 07:02

Ahoj holky,
tak tady máme zase pondělí, ale je nádherně. Hned bych se šla někam projít. Víkend byl moc fajn, teda tak trošku v lihu, ale jednou za čas je to taky potřeba ne? Už jsem se na Vás moc těšila. Ráno, když jsem vstala, tak jsem chodila po bytě jak pomatená , já ty pondělky prostě nesnáším. Teď už jsem v práci a rychle otevírám naše stránečky, zatím jste ještě žádná nenapsala, tak tady budu asi jako první.

Pro Montičku: musím Tě moc pochválit za tvůj první vstup. Jde Ti to skvěle, jen tak dál.

Pro Alici: Strašně ráda bych se s váma viděla, ale mám celý týden úplně zacpaný. Moc se omlouvám. Jestli vymyslíte jiný termín, tak mi dej prosímtě vědět.

Jinak musím říct, že mám zase všechny těhulkovské příznaky, ostatně jako každý měsíc. Prostě se moc pozoruji. MS se má dostavit kolem 2.4., teda doufám, že se nedostaví:-))) BT se od soboty zvedla a drží se na 37,2.

Mějte se krásně, mělte se rádi Daniela.

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 24.03.03 07:16

Ahojky, snažilenky,
zdravím vás v novém týdnu. Teda jak mě se nechtělo vstávat a jít do práce. Nejraši bych vyrazila někam do přírody, když je tak krásně, ale budu to tu muset vydržet. Ještě, že tu mám vás.
Já jsem si o víkendu užívala neteře, docela jsme se vyblbly. Ta menší tříletá mi „pomáhala“ se i připravit na plse, což bylo fakt skvělý, docela jsem se divila, že nemám jen jednu anušnici a jednu botu a že mám šaty. Ale byla skvělá, když jsem odcházela, tak mi ještě povídala ať se jí ukážu a pak se mě zeptala jestli si tam ty šaty sundám. No nevím co se v tom mozečku semlelo, ale zasmáli jsme se všichni.

Montičko, super deníček, díky.

Půjdu asi trošku pracovat, tak zatím všem přeji hezký start do nového týdne ahojky Maru

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 24.03.03 07:26

Ahoj holčičky,

tak tu máme konečně to vytoužené jaro a znamená to tedy že některé „jarnilky“ se tedy začnou také aktivně snažit - tak přeji hodně úspěchů a né jen jim ale všem co se snaží.

Ještě jednou: Hanulko, Gabrielo, Brusinko - moc se opatrujte přeji Vám krásné těhotenství a doufám že založíte nový těhotenský deníček ať mám co číst !!!!!

No já si na to snažení ještě budu muset nějakou dobu počkat, ale s Vámi to čekání snáším 100% lépe!!!!

Takže plodnému jaru zdar - přeju všem 2 krásné čárečky //

Mějte se hezky.

Ahoj Petra

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 24.03.03 07:28

Málem bych zapomněla - Montičko !!!

Začala jsi krásně vidím že ti to jde od ruky.

Tak ať nám ten deníček nevedeš moc dlouho :-) a budeš pokračovat v těhotenské tradici.

Ahojky Petra

MJanina
Povídálka 15 příspěvků 24.03.03 08:20

Ahoj holčiny,

hned v úvodu musím pochválit Montičku, jak jí jde deníček od ruky, jen tak dál. A hned ti taky Montičko přeju ať se tu dlouho „neohřeješ“!

Jinak jsem slíbila, že budu referovat, jak dopadla o víkendu výstava figurek z Kinder vajíček v Praze v Technickém muzeu. Teda holky - takovou frontu naposledy pamatuju snad na banány a pomeranče za totáče! (Jéé, že bych se nakazila básnickým střevem od Brusinky?) :o) To byla fronta tak na 2 hoďky. Tak jsme to s bráškou otočili a šli do kina. Ale docela nás to mrzelo. Ale aspoň jsme se prošli po Letné, všude plno zamilovanejch :o(( a maminek (a tatínků!) s kočárkama na kolečkových bruslích a vůbec plno lidí, bylo poznat, jak po zimě všem to sluníčko chybělo.

Jo a taky jsem byla v pátek za tou mojí kamarádkou, co má 3 měsíčního svištíka, tak jsme hezky pokecaly (říkala, jak jí to začíná „lézt na mozek“, má jen jednu kamarádku na MD, všechny ostatní zatím nic a jsou celý den v práci. Chlapeček jí krásně roste, je to na těch mimčech strašně vidět.

Jinak ještě z jiného soudku - rozchod s přítelem - díky holky vám všem za podporu, kdybych vás neměla :o) , tak by to asi tak jednoduché nebylo. Musím konstatovat pradávné heslo „život jde prostě dál“ a „všechno časem přebolí“ a vypadá to, že jsem z nejhoršího venku. (I když je mi samozřejmě občas smutno, ale už to není tak hrozný. Třeba když vidím motorky - jsem velkej fanda motorek, mám i řidičák i „malinkatou, ale mojí“ motorku - a teď jich začíná spoustu jezdit.) Díky moc moc za podporu.

Janina

P.S. Začíná mě nějak bolet v krku, tak si jdu uvařit čajík s medem.

Anini
Kecalka 371 příspěvků 24.03.03 08:20

Ahoj holky,
jsem tady s Váma přesně týden a musím říct, že se teď i víc těším do práce. Taky jste mi usnadnily rozhodování o snažení!! Svítí nám sluníčko, tak nám to snaženíčko půjde hned lépe! Včera jsem byla u sestry, která má 15-ti měsíční holčičku, tak jsem si zase zkusila koupání a ukládání do postýlky a musím se pochlubit, že mi to jde od ruky! Malá vůbec neplakala, jen se pořád smála jako by chtěla říct:„jen si to na mě vyzjoušej, ať to máš natrénované na svého mimíska“

Montička: Deníček je príma, jen tak dál!!

Přeji všem prosluněný a klidný týden.
Anna

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 24.03.03 08:24

Ahoj snažilenky,

zdravím vás v dalším týdnu snaženíčka, tuleníčka a samozřejmě objevování dvoučárkových testíků.
Venku je nádherně a se mnou to dělá divy. Jak manžel říká - jsem na solární pohon. Jinak jsem měla stejný nápad jako Montička a umyla jsem autíčko.
Lenička má druhý zoubek. Rýmu jsme už obě překonali.

Montičko , blahopřeju ti k úspěšnému převzetí deníčku.

těhulkám přeju vám ať slyšíte u doktorů jen samou chválu a čekám na zprávičku, ať vás můžu v seznámku přesunout do těhulek !!!!

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 24.03.03 09:29

Ahoj všechny snažilky,

Montičko: pěkný deníček. Jde to samo viď? Také jsem zpočátku měla lehce rozklepané ruce. Ale jsme holky štěbetalky, takže úvodní stránka je zaplněná natošup :-))
Přeji, aby jsi napsala jen pár deníčku a co nejdříve předávala štafetu dál :-)

Nafteo: je vidět, že to berete s drahouškem vážně. Až jste se z toho roznemohli :-)) Příští týden to určitě klapne.

Maru: dnes jsi mistr překlepu. Moc jsi mě pobavila svým plsem a anušnicí :-))))

Janino: jsi statečná holka a to by bylo aby Tě nějaký mužský zlomil !!!!! Žádný chlap za to nestojí. Přeji aby se Ti podařily brzy zahnat poslední zbytky chmurů a splínů a ..... vzhůru vstříc novým zážitkům!!!!!!!
Téda holky, já toho Járu Cimrmanů nemít :-))))

V neděli ráno jsem zkusila ještě jeden testík a čárka byla opět slabá. Trochu mě utěšilo, že v návodu píší, že i když je velmi slabá, mám usuzovat že je těhu.
No jak se znám, stejně ještě nějaký testík zkusím :-)))) Farmaceutický průmysl může mít ze mě radost :-)
Bobr mlčení je zatím stále ve skříni. Tajení je úspěšné. Je fakt, že podmínky k utajení byly docela příznivé, jelikož jsme se o víkendu moc neviděli. Manžel v neděli pracuje a v sobotu měl návštěvu spojenou s daňovým přiznáním. Oba dny jsem dala procházku. V sobotu s partou známých po brdských lesích a v neděli sama. Ale beru to zodpovědně :-)) V sobotu jsme dali asi 17 a v neděli decentních 13. A fakt velice pohodově, žádné běhy :-)))
Jinak spím docela špatně. Jsem asi dost nervózní, aby bylo vše OK. Takže se často v noci budím. Na dnešek se mi zdálo, jak jsem pořád Alici bombardovala nějakými dotazy, jestli třeba můžu i v takhle ranném stádiu spát na břichu apod. No hraboš :-)))
Příznaky žádné, až na lehnou bolest prsou. A taky se mi o víkendu zdálo, že mám nějak vystouplejší bříško. Buhvíco jsem splácala :-)))

Ajko: v pátek po kontrole dám vědět. Jen jsem zvědavá, jestli tam něco doktorka nahmatá. Od MS to bude konec 6. týdne, ale k mým pozdním ovulacím to bude asi mladší fazolka. No uvidíme.

Ještě připomínám úterní srazík v Potrefené Huse na Praze 2 ? mezi Florou a Želvou. Budeme tam s Nafteou zhruba od půl čtvrté. Přidejte se !!!

Zatím papá
Martina

Jiti
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 24.03.03 09:35

Ahoj holky,
protože bych se chtěla stát jednou z vás a jak psala Montička, jste holky zvědavý, tak připojuju něco o sobě. Je mi 26 a už dva roky bydlím s manželem v Brně. V práci jsme 3 a ještě s velkými věkovými rozdíly, takže si moc nemám moc s kým pokecat. První snaženíčko jsme si naplánovali na leden. Podařilo se nám to v únoru, ale asi nám to ještě nebylo souzeno. Takže jak to tak počítám, od Montičky XII. už bych mohla být zase snažilka. Teda pouze v případě, že Montička s námi tak dlouho pobude. Přeju nejen jí, ale i vám všem ostatním, aby se brzy přesunuly k Ed, případně k Brusince…?
Krásný slunečný den,
 Jitka

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.03.03 09:42

Ahoj snažilky!!!

Já se nestačim divit!!! Jenom jsem si na týden odjela na hory a už je tu všechno úúúúúplně jinak! Všem těhulkám strašně moce gratuluji a držim palce, ať máte na vánoce doma zdravá, krásná miminka.

Těhulky - dejte nám určitě vědět jak to s váma vypadá - jsem „lačná“ po všech informacích… :-)))

Ajko - máš moje údaje, nebo ti je mám raději znovu poslat na mail?

Alice - s receptama je to dobrý nápad, určitě se přidám!

Tak já doufám, že už KONEČNĚ odjedu na MS! Bude to moje první po dobrání HA, bohužel ne a ne přijít. Mám už 5 dní neklamné důkazy toho, že je na cestě - bolí mě v kříži, prsou se nemůžu ani dotknout a občas mě pěkně zabolí v podbřišku, ale zatim pořád nic… :-(( Včera jsem to dokonce nevydržela a udělala jsem si TT - negativní… (jsem v 42 DC, ale OVU byla až 21 DC…) No pořád doufám, že nebudu muset vyrazit na injekci…

Mějte se a užívejte si sluníčka, já jsem pěkně opálená z hor, užila jsem si je nádherně! Celý týden sluníčko - no paráda!!
(přivlastňuju si trošku malýho Hujera za ten minulý týden :-)))

(Šárka) Kaitlin

PS: Montičko deníček jsi napsala moc hezky!!!

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.03.03 09:51

Brusinko - teď jsem si přečetla tvůj komentář - vy plánujete na zítřek srazík v Potrefené huse??? Jestli ano, tak bych se ráda přidala - ať vás poznám!!! Teda, jestli i vy chcete poznat mojí maličkost…

Kaitlin

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 24.03.03 10:02

Určitě určitě, chceme Tě poznaaat :-))))

Holčiny - přidejte se v co nejhojnějším počtu. Myslím, že když se s Martinou sejdem už takhle brzy, tak není potřeba to tam zarezervovat. Pokud by to vypadalo, na větší počet, zkusila bych třeba ještě zarezervovat. Ale každopádně která jste Pražanda a nemáte pádný důvod k absenci určitě přijďte.

papááá Martina

Januska
Stálice 77 příspěvků 24.03.03 10:15

Ahoj holky,
jsem tady mezi vámi dneska poprvé, tedy poprvé aktivně, asi měsíc tady chodím ?tajně? čerpat informace a rady (např. už taky baštím kys. listovou, konkrétně přímo vit. přípravek Femibion ? nemáte s ním některá zkušenost?) a váhala jsem, jestli být i nadále jen ?čitatelkou? nebo se změnit na aktivní ?přispěvatelku?. Nakonec zvítězilo to druhé, a tak asi nejdřív napíšu něco o sobě: je mi 25, už tři roky jsem vdaná, ale až teď jsme se rozhodli s ?tím? začít a právě startujeme druhý měsíc snažení. Jako každá správná snažilka jsem si myslela, že by mi to mohlo vyjít napoprvé, ale nakonec se tak nestalo (i když malá naděje byla ? nakonec z toho sešlo). Jinak jsem předtím baštila 10 let HA a to bez přestávky, ale doufám, že to nebude mít následky. Jsem optimista?
Jsem moc ráda, že jsem tyhle stránky a deníček objevila, je to super a začínám být malý závislák ? už sem chodím opravdu denně (kdyby mě tak viděl šéf? můžu se totiž přihlašovat jen v práci, doma nemám PC).
Montička: deníček jsi napsala moc hezky, jen tak dál! (Ale věřím ? podle vzoru Brusinky - že jich moc napsat nestihneš :-).
Přeji krásné slunečné pondělí,
 Janka

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 24.03.03 10:16

Ahojky holky,
tak a je tu zase pondělí, já to tak nesnáším, i když od ledna, co čtu deníček se těším do práce mnohem víc.

Jsem sice taky Pražanda, ale v půl čtvrté se tam nemám šanci dostat :o(. Končím až v půl páté a pak mám ještě anglinu, ale kdyby byl někdy ještě nějaký sraz, tak se ráda připojím.

Musím se pochlubit: včera mi klesla BT a dnes začala pomalu stoupat, tak doufám, že zítra už bude pěkně na 37 a už neklesne. To by bylo sice pěkný, ale moc nadějí si nedávám, no co, alespoň ta OVU by mě potěšila.

Přeju všem krásný týden a doufám, že přibudou nějaké další těhulky.

Romík.

Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 24.03.03 10:21

BRAVO, BRAVO, BRAVO!!!
Montičko, deníček ti jde opravdu skvěle, jsem tu druhý týden a jsem ráda že vím, kam se ten třetí týden obrátit se žádostí o Snažilkovský seznámek a taky zkusím juknout na vaše fotečky - díky za hezký přehled:-)
Stejně jako ostatní ti ovšem přeji, aby ses tu dlouho nevyhřívala a utíkala za těhulkama.

MJanino, Tobě držím palečky ať i zbytek té bolístky na dušičce se rychle ztratí a Ty potkáš toho opravdu pravého a začneš nás urychleně dohánět ve snaženíčku:o)

Nafteto, jsem ráda když můžu někomu pomoci, alespoň po telefonu, takže kdyby něco, víš kam můžeš napsat nebo zavolat:-)
Měj se krásně!

Vám všem ostatním přeji krásný pracovní týden, moc by mě potěšilo, kdyby se tu mezi námi třeba objevila ještě nějaká těhulka.
Takže tulení zdar ať se tu dlouho neplácáme na jednom místě.

Ahojky všem, Kristy:-)

PS: Docela mě překvapilo, jak se seznamujete přes internet:o) Já to v životě nezkusila a už ani nebudu, když už toho svého miláčka mám, ale asi to máme v současné době lehčí, to seznamování.

Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 24.03.03 10:27

Ještě jsem zapoměla přivítat nové snažilenky, takže Januško a Jiti, buďtě tu vítány a ať se vám tu s námi líbí.
I když i vám přeji, abyste se dlouho neohřáli.
Ahoj, Kristy!

Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 24.03.03 10:28

Ahoj holkýýýý,

je tu pondělí a hned tak krásný počasí, hmmmm jedna báseň. No, trošku jsem mrkla do deníčku (pořádně jej pročtu až doma) a musím pochválit MONTIČKU. No vidíš, jak Ti to jde, jsi móóóc šikovná:-).

No a jen ve zkratce:

Gabriellko: pozorně jsem pročítala deníček a nikde jsem neobjevila, že bys psala, že jsi těhulka, doufám, že to není fáma a že jste kecaly na chatu. Tak móóóc gratuluju a pořádně si to užij.
Nafteto: myslím, že je naprosto jasný, že ty Vaše zdravotní problémy jsou jen nervy. I já jsem vždycky nějak postižená, když se „něco“ děje. Tak klídek, vždyť to jsou jen zásnuby, počkej s nervama na svatbu. A hlavně si to nezapomeň vychutnávat:-)
Lulu: vůbec nevadí, že ses nám tu vykecala. Všichni víme, jak to pomáhá, takže v pohodě!!!! A na to,že doktor měl jiné reakce mávni rukou. Všichni doktoři nejsou stejní, někteří jsou kapacity a ještě umí hezky mluvit, někteří umí jen hezky mluvit a někteří jsou jen kapacity. Myslím, že jsi na tom docela dobře. Prostě už nemůžeš čekat, že bude jinak reagovat. Ale myslím, že Ti to vynahradíme, ne? Tak já dnes za něj zaskočím - takže milá Lulu jsi moc zodpovědná předmamča a budeš-li se řídit našimi rady, nemůžeš nic pokazit.

Tak co holky Brňandy, přijdete? Já nejspíš na 99% ano, tak to jsme s Alicí 2 (nepočítám-li Verunku). Doufám, že se nás sejde víc. A že hezky pokecáme:-)))

Jinak jsem na tom, co se týče OVU stejně jako BDanča, jen teplotku mám o kapánek nižší, ale zatím se drží o 0,2 °C nad, tak by to mělo být v pohodě. MS očekávám taky kolem 2.4. (+-), ale raděj ji ani neočekávám.

Mějte se krásně pá Alenka

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 24.03.03 10:35

Ahoj holky,
zdravím v novém týdnu.

Moooc blahopřeju novým těhulkám, to budou hezké vánoce,co :o))))
Montičko - skěle ses ujala nového deníčku :o))

Pár dní jsem tu nebyla a to je novinek!! Byla jsem s manželem a Maruškou v Římě, prolezli jsme všechny památky, prostě pohoda. Načerpala jsem nové síly do snažení, za chvíli dostanu vyvolávačku + další léky, tak třeba se podaří.
Minulý týden byla velká úroda těhulek, tak doufám, že se to tento týden bude opakovat :o)).
Ahoj Lipka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.03 10:43

Čauky snažilky, tak už tady snad máme opravdu jaro. Teploty pomaličku stoupají a hned je pohled na svět krásnější ne?
V sobotu jsem byla s Tomáškem v divadýlku na loutkovém představení Perníková chaloupka. Tomík byl nadšenej, pořád to komentoval a tak půjdeme asi znovu. Jinak má ale od pátku úděsnou rýmu a nemůže dýchat. Mě zase pro změnu bolí pěkně v krku. Doufám, že se brzo uzdravíme, když je teď tak pěkně. Jen aby to vydrželo.
Také čekám první MS po vysazení HA. Ve středu to bude 28, ale žádné příznaky nastupujícího mistrovství se zatím nekonají. Ale když jsem vysazovala poprvé, tak jsem musela jít na dvě vyvolávačky, abych MS vůbec dostala. Tak jsem zvědavá.

MONTIČKO: Deníček je super. Bezvadně jsi ho přebrala. Doufám, že se ti bude dařit a hlavně, že tady už dlouho nebudeš tak jako Brusinka. Držím palce.

HANULKO, BRUSINKO, GABRIELLO : Gratuluji ještě jednou ke dvěma čárečkám. Vím, že se na gyndu teprve chystáte a tak vám přeju, ale Vám to potvrdili. A mimískům, krásné poleženíčku u vás v bříškách.

BRUSINKO : Na sraz jsem měla naplánováno jít, ale protože mě ani Tomíkovi není dobře, tak nepůjdeme. Také bych nechtěla nikoho nakazit a hlavně ne také tvého mimíska. Tak snad jindy.

KAITLIN : Také čekám svoje první mistrovství od vysazení HA. Jsem napnutá, ale mám před sebou ještě 2 dny čekání do 28 dne cyklu. Tak uvidím. Držím palce ať se nám dostaví samo bez injekcí.

SNAŽILKY : Všem Vám přeji co nejčastější tuleníčko a ať jsou mezi námi brzo další čárečky.

A VŠEM přeji nádherné počasí a dobrou náladu a hlavně aby ten Váš pracovní týden rychle utekl.

Nejsem přihlášená. Nějak mi to nešlo.

Mějte se krásně a množte se. Petra (Pusinka)

Hanulka1
Závislačka 3197 příspěvků 24.03.03 11:24

Ahojky berušky moje,
tak a máme tu nový pracovní týden. Dnes je venku opravdu nádherně a vysloveně se nehodí, aby člověk zůstával v práci.
Jinak ke slíbenému hlášení. Jak jsme se s Brusinkou domluvily, tak jsem včera v ranních hodinách (nějak jsem nemohla spát) provedla další TT a druhá čárka byla stejně silná jako ta kontrolní. Dnes jsem šla k panu doktorovi, ale ejha, pan doktor se nekonal. Výjímečně má ordinační dobu až od jedné hodiny, takže k němu skočím po druhé hodině a pak vám dát hned vědět jak jsem dopadla a na kdy mě objednal. Takže zatím se mějte sluníčkově a brzy dvě čárečky na TT.
Montičko No vidíš jak ti to jde. Moc se mi to líbí jak píšeš. Ale pěvně doufám, že ho nebudeš psát dlouho a brzy pošupajdíš k těhulkám.
Jinak jak jsem řekla, až to budu mít potvrzené od doktora tak na vás příjdu prsknout.
Zatím pá Hanka

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 24.03.03 12:05

ahoj Monticko,
blahopreji k premiere a myslim,ze se vydarila.Priste uz to pujde uplne samo,uvidis:-)
jinak navstevuji snazilkovske denicky uz od ledna a tesim se,az i ja budu mit brisko.zatim to musim vydrzet do cervna:-))
Je mi 27 let,jsem vdana tri roky,bydlim v Praze .
preji krasny den plny slunicka

Verka1
Povídálka 20 příspěvků 24.03.03 12:07

Ahoj holky,
zdravím vás po velmi krátkém víkendu. Dnes už to vypadá venku jarně. Škoda, že musím být v práci. Verka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.03 12:50

Ahojky snažilky!!!!!
Tak tu je pondělí a ještě k tomu, tak krásné, že se mi nechtělo z oběda do práce.
Dnes jsem odjela na MS, která se mi zpozdila o dva dny, takže jsem si tak trochu v duchu říkala, že by se usmálo štěstíčko? Ale bohužel, radši nad tím ani moc nepřemýšlím a v duchu si plánuju co je ještě potřeba do bytečku, který ted předěláváme.
Monti: premiera se vydařila!!!!! Supeerr a jen tak dál
Ajko:mam ti poslat mejlíkem iniciály i když už jsem v seznamu?
Krásný den Iveta

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 24.03.03 13:22

Ahoj Ivetko,

pokud už jsi byla v seznámku tak stačí poslat mailík do předmětu dát tvoji ořezdívkua to je všechno. Jde jen o to abych na vás měla kontakt a mohla seznámek odeslat.

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 24.03.03 14:04

Ahojky Holčiny
Přeji krásný pondělní den. To je jaro co?
Montičko paráda. Jsi šikula. Vytvoř pár deníčků a šupky za Brusinkou, Hanulkou a Gabriellou. Holky moc gratuluji.

Co se týká srazu tak když to půjde jako že by to mělo jít tak dorazim ale možná až na 16 hodinu. Poznám vás? Nějaké poznávací znamení? Nemám si sebou vzít třeba dudlika nebo tak něco?

O víkendu jsem na sebe obojím rodičům práskla co se dalo. Takže už je to venku a hodně se mi ulevilo. Tchýně přestane rýpat i když ona vlastně nerýpala ona jen vedla poznámky o miminkách a nevěděla čím jsme prošli. Mamkám to bylo líto ale takhle je to pro nás lepší než se v tom plácat.
Jinak byl víkend ve znamení opečovávání synovečka (2,5 roku). Těším se na 11.4. budu hlídat celý víkend. Už jsem začala plánovat co podnikneme :-).
V sobotu jsme si odsouhlasili a naplánovali rozpočet a akce na letní prázdniny ? bude závod pro děti školou povinné a pak tábor. Na ten se moc těším. Myslím že teď nebude čas přemýšlet nad blbostma a budemem plánovat a připravovat. Už aby to bylo.

Přeji vám krásný zbytek dne.Markéta

MoniC
Povídálka 21 příspěvků 24.03.03 14:25

Ahoj všechny holky-snažilky i čerstvé těhulky,

ne emimino chodím pravidelně už od ledna. Začala jsem u Ed (v snažilkovském balení deníčku), pak jsem s ní pokračovala k těhulkám. Bohužel minulý měsíc jsem o to svoje „Štěstíčko“ přišla (ve 12. týdnu). Nejdřív jsem měla pocit, že na tyto stránky už nikdy nebudu moct, brečela jsem i u reklamy na plenky. Pak jsem ale zjistila, vy všechny tady jste moje naprostá závislost. Společné radosti a trápení, tak jak se tady prožívají, jsou úplně jedinečné.
Zatím tedy snažilka znovu být nemůžu, paní doktorka nám nařídila tříměsíční pauzu, ale holky potom … :-) Jen doufám, že nebudeme mít nějaké problémy. Poprvé se nám to podařilo po půl roce, ale úplně jsme to nechali náhodě, žádné měření teplot a žádné studování MS. Teď tomu budu věnovat určitě větší péči, chci brzy zažít ten zázračný pocit znovu.

Krásný slunečný týden všem.

Monika

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 24.03.03 14:44

MAKY : budu mít na sobě světle zelený upletový tričko, nepříliš přitáplé a dlouhou džínovou sukni ....... a marmota na zádech :-))) Ba ne, ten bude doma.

Ale teď mi napadá. Číšníky můžeme zainstruovat, že když k baru přistoupí dívčina a řekne heslo SYSEL tak ho pošle k nám ke stolu :-)) Co vy na to?

Pa Martina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.03 14:53

Ahoj, Holčiny moje!!!
Brusinko, Hanulko, Gabrielko: moc moc moc gratuluju a přeju to nejkrásnější a nejpohodovější těhotenství pod sluncem!
Brusinko, Nafteto: Na srazík bych dorazila moc ráda. V půl čtvrté to asi nestihnu, ale do čtyř bych snad mohla. Už se moc těším. Snad mi do toho nic nevleze. To poznávací znamení bych taky uvítala, ale snad bude stačit, když pořádně prohlídnu fotky. :)
Moniko: je mi moc líto, co tě potkalo. Snad to brzy přebolí a pak se miminko hned podaří znovu.
Montičko: deníček je super. Přesto ti přeju, abys ho nepsala moc dlouho :)

Já jsem 31. den cyklu, BT stále kolem 37,1. Příznaky žádné. Teda, už dva dny mě bolí žaludek. Máma říkala, že nemám být nervózní, ale já fakt myslím, že nejsem. Špatně mi není, můžu jíst cokoli, jen prostě bolí. Tak nevím. Taky nevím, kdy dělat test, aby zase nebylo brzo…
Mějte se sluníčkově a těším se na vás na srazu.
 Petra

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 24.03.03 14:57

tak SYSEL snad to nepopletu. Ju to bude hlína.Já se těším.Naplánovala jsem si na zítra návštěvu notáře abych mohla z práce odejít dřív.Ještě bych potřebovala bližší popis cíle.Třeba ulici a tak abych věděla kam jít.Já po praze chodím podle mapy.To jsou ti mimipražští :-) M

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 24.03.03 15:14

Ahojky holky!!!
Tak tu mame jaro!!! Pres poledne jsem se byla projit venku a bylo to UZASNY. To slunicko me silene bavi!!!! Jupiiiiiii! Hrozne moc jeste jednou gratuluji vsem tehulkam z minuleho tydne a vsem nam snazilkam preji, abychom jiz brzy skocily k nim!!! Brusinko, doufam,ze budes pokracovat v denicku!!!!!????

Tak krasne jarni dny a tulenicku zdar!!!

MARKA

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.03 15:34

Ahoj holky,
nějak mi to nedalo a tak při pondělku zdravím ještě jednou. Ono je totiž i tady u nás (Ostrava) moc hezky a mi se vůůůůbec nechce pracovat a tak dělám všechno možné, jen ne to, co bych měla?
Nafteta: mám takovou malou teorii, že z každé situace se dá ?vyčíst? něco pozitivního, takže: sice vám bylo oběma špatně a museli jste to odložit, ale aspoň máte jistotu, že souznění duší (a asi i žaludků) funguje! Příští víkend bude určitě úžasný!!!
MoniC: Je mi to hrozně líto, nevím co napsat. Určitě to vyjde znovu hned jak to bude možné a už se nic zlého nestane.
Kristy: díky moc za přivítání, už teď se mi tu líbí, jste moc fajn ? takže doufám, že do ?těhu-deníčku? pošupajdíme společně!
Jinak se ještě musím pochlubit, protože jestli jsem dobře pochopila váš (teď už vlastně náš) slang, tak si možná dneska vysloužím malinkatého Hujera, protože za chvilku mizím z práce a jdeme s manželem na badminton a pak s kámoškou do posilovny ? doufám, že zítra dojdu do práce po dvou :-)
Už fakt končím, jsem nějak nervózní (ale je to fajn být najednou mezi vámi aktivně),
sluníčkové odpoledne přeje
Janka (Januska)

P.S.: Nepodařilo se mi přihlásit, nevím proč, zkoušela jsem to několikrát, takže se omlouvám. Nevíte, čím by to mohlo být? J.

Lea
Kecalka 207 příspěvků 24.03.03 15:59

Ahoj Snazilky,

vy me jeste neznate, ale ja uz to tady sleduju nejaky ten patek a uz jsem docela solidni zavislak. Mam dojem, ze tak tady dopadne skoro kazda z nas. Ale to je proto, ze vy jste takovy super holky. Ta nalada je tady fakt neuveritelna. Tak dnes jsem se odhodlala konecne se aktivne zapojit, kdyz mame novou velitelku. Mne se klepou ruce, kdyz pisu jen zpravicku, takze, Monticko, mas muj obdiv. Brusinka je teda fakt srandistka, heslo sysel. Kam ty na to chodis?
A ted neco o me. Jsem vdana uz skoro 3 roky a o mimco jsme se zacali snazit v prosinci a zatim pravidelne kazdy mesic odjizdim na MS, ale je to teprve kratka doba, takze jsem zatim v klidu. Jinak bohuzel se s vama nemuzu setkat na srazu, protoze momentalne bydlime s muzickem v Anglii.
No, to by asi zatim stacilo, mejte se krasne, hezky si zasrazujte!!!
Cau Lea

Hanulka1
Závislačka 3197 příspěvků 24.03.03 16:09

Tak se vám ještě jednou hlásím, abych vám řekla jak jsem dopadla. Objednala jsem se u doktora na čtvrtek 11:15. Povídal, že neví jestli už něco nahmatá, ale že když tak půjdu na krev. Teda je to zvláštní.
MoniCMrzí mě to a vím jak ti je. Mám podobnou zkušenost. Určitě vám to brzy výjde.
Všem snažilkám držím pěstičky a myslím na vás. Zajímáte mě
 Hanka

tulik1
Povídálka 16 příspěvků 24.03.03 16:13

Ahoj holky,
jediné proč jsem se těšila do práce bylo, že můžu na net a samozřejmě hned na mimino.cz. Je tu spousta novinek a maminek, tímto Hanulce, Brusince a Gábince ještě jednou gratuluji.
Nafteta: nic si z toho nedělej, že to nevyšlo, hlavně když Tě miluje a dá Ti prstýnek!
Montička: jsi nová šéfová, myslím, že první příspěvek od Tebe byl super :)))
Daniela: i já mám zase těhotenské příznaky jako každý měsíc, takže nejsi sama, MS by se měla dostavit kolem 2.4. asi to máme stejně :), třeba ani jedna nepojedeme:), BT jsem v sobotu měla 37,2, ale v neděli nevím, miláček omylem rozbyl teploměr :))
Snažilky: přeji hezký týden a uvidíme, která z nás bude těhulka
ahoj Peťula

Lea
Kecalka 207 příspěvků 24.03.03 16:18

Jeste jsem zapomnela. Samozrejme gratuluju cerstvym tehulkam z minuleho tydne!!!
A jeste vam musim rict, ze si za vcerejsek musim pripsat velkeho Hujera. Jeli jsme totiz s manzelem do prirody. Zaparkovali, vystoupili z auta asi 2km vzdusnou carou byla pred nama krasna hora. Teda ono jich tam bylo vic, ale tady ta mne padla do oka. A tak jsem nenapadne zacala zkoumat, jak se k ni asi dostaneme. A manzel rikal, ale nechces na ni lezt, ze ne? (on se vzdycky hrozne brani, ale pak je rad, ze jsme nekam vylezli). No a abych to zkratila, za pul hodiny uz jsme funeli nahoru, teda funela jsem predevsim ja, muz se zase potil. No reknu vam byl to poradny kopec, ale ten vyhled nahore! Tak uz honem koncim, ale byl to bezva Hujer! Takovy neplanovany jsou vzdycky nejlepsi, ze?
Ahoj Lea

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.03.03 18:01

Ahoj holčiny!
Takže vás taky zdravím při pondělku.
Zdravím nový snažilky! Jen ať je nás co nejvíc, aby pak v těhulkách bylo pěkně veselo!

Montičko: Moc hezky si začala a přeji ať taky brzo skončíš…ale myslím to v dobrém, jakože se brzy přesuneš do těhulek!!!

Na pražský srazík se bohužel nedostanu, i když to mám blízko, manžel je jako na potvoru mimo dosah a náš pes Adama hlídat nechce :o(. Tak snad příště! Každopádně si to tam hezky užijte, všechno hezky proberte a dejte vědět jak bylo!
Přeji vám hezký zbytek dne, hezký celý týden a těm, které mají na dušičce smutek přeji (jako jeden nejmenovaný moderátor) SLUNCE V DUŠI!!!!
 Gábi

Amalie
Kecalka 153 příspěvků 24.03.03 18:09

Ahoj snažilenky,

Tak vás po malé odmlce, způsobené služební cestou, zase zdravím. Na úvod velikánská gratulace Brusince, Hanulce a Gabriele, no to je úroda co? Montičko deníček píšeš moc krásně, doufám, že tu dlouho nepobydeš. Brusinko už se moc těším na zítřejší srazík, jen přijdu asi až kolem půl šesté, tak tam počkejte. Ještě v minulém deníčku jsem psala, že i já jsem měla pozitivní testík, ale jen slaboučce. Tak ve čtvrtek jsem si udělala ještě jeden a ten už byl dokonale pozitivní!!!!!! Nějak mi to nedochází, hlavně jsem to vůbec nečekala. Jsem strašně šťastná a zároveň plná obav, aby to vyšlo. Dneska jsem byla u pana doktora a na ultrazvuku nic nebylo vidět, hned mi oznámil všechny možnosti, jako mimoděložní těhotenství, nevyvíjecí se plod atd. No krásně mě vynervoval. Ve tři hodiny jsem měla mít testy z krve, ale bohužel se jim moje zkumavka rozbila. Takže čekám na čtvrtek, kdy jdu na další ultrazvuk. Mám pocit, že to nevydržím, vůbec nemůžu spát.

Brusinko doufám, že založíš zase deníček, nechce se mi k Ed, nejradši bych zůstala v té samé sestavě, takže holky rychle se čiňte, ať jsme v těhulkovském deníčku kompletní.

Amalie

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 24.03.03 18:50

Ahoj ještě jednou,
Amálko - nic si z toho nedělej, že na ulktrazvuku není nic vidět, když jsem čekala Marušku tak v 5-tým týdnu doktorka nic neviděla, tečka se objevila až o týden později. To samé se stalo i mé kamarádce. Jinak s tou zkumavkou, tak to je teda smůla :o(
Moniko - je mi líto, že jsi o mimi přišla, ale příště to určitě vyjde :o)))))
Já jsem byla dnes u svojí doktorky jak už jsem psala ráno, čekala jsem další dávku léků nebo injekce, ale ona řekla, že už to trvá rok, tak mě předá dál. Dala mi doporučení do Pronatalu, zítra tam budu volat, tak jsem zvědavá.
Koukám, že se tu objevilo spousta nových snažilek, tak vás všechny vítám a nezůstaňte tu dlouho :o)).
Zítra s Maruškou plavčíme, jinak bysme se taky přišly ukázat :o)
Ahoj Lipka

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 24.03.03 20:21

Ahojky holky!

Teeeeeeeda, Zdenek měl pravdu. Taková chvála. To si snad ani nezasloužím:) Moooc děkuju, hned bych psala další deníček:))))

Tak a teď jsem zapomněla všechno, co jsem chtěla napsat:)))) To jsem ale skleróza:)
Zítra jdu na 9.30 ke své doktorce, tak jsem zvědavá, co mi řekně na můj poslední „krvavý úlet“… Mám obavu, že ani ona z toho nebude moc chytrá, ale snad mi aspoň řekne, že jsem v pořádku. Večer dám vědět, na co jsme společnýma silama přišly.

BRUSINKO: heslo „SYSEL“ mě naprosto dostalo:) Škoda, že je Praha tak daleko, jela bych tam už jen kvůli tomu heslu:)))) Živě si představuju toho číšníka, kterýmu několik úžasných sexy ženských šeptá do ucha sysel Holky, nemáte někdo kameru, já to chci viděěěěěěěěět!:D

AMALIE: to je ale pech s tou rozbitou zkumavkou. Neboj, příště už jí budou opatrovat!

MONICo: moc mě mrzí, co se stalo. Přeji spoustu sil do boje s bolavou dušičkou a ať to co nejdřív přebolí!

Jinak vítám všechny „odtajněné“ snažilky!!!! Snad tudy jen „proběhnete“ ať už k Ed nebo k Brusince.

HAŇULKO: nezapomeň nás ve čtvrtek informovat, co a jak!:) Držím palečky, ať se tam prcek aspoň malilinkato objeví!

Přeji Vám všem krásnou dobrou noc a všem, který příjdou až ráno přeji nádherný slunčný den a těm pražským bezva srazík se syslem /> Pá Montička

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 24.03.03 21:02

Leo , vítám tě jako aktivní pisatelku u snažilek

Moni je mi to moc líto, nedovedu si představit co prožíváš. Držím palečky do dalšího snažení.

Bella
Povídálka 36 příspěvků 25.03.03 06:34

Ahoj holky,

hlásím se v novém týdnu se jednodenním zpožděním, nezaviněným na mé straně. Práce, práce a zase práce.
Víkend byl krásný, i když krátký. Byl ve znamění jarního úklidu a rejpání se v zahrádce. Zasela jsem si bylinky a koření,
teď už jenom čekat. Že by malinkatý hujírek.
Musím pochválit novou šéfovou, jak skvěle se zhostila role pisatelky deníčku, i když jí přeji, aby co nejdříve pokročila výše.
Jinak nic nového termín MS je 27.3., tak uvidíme. Tentokrát dokonce žádné příznaky těhulkovství, které mě pronásledují každý měsíc. Tak asi ani druhé IUI nevýjde.
Teď mi předepsali místo clomhexalu (po 10 měsících) CLOSTIBERG, nemáte ten s ním někdo zkušenosti?
Mějte se zatím sluníčkově a jarně.

Bella

PS: Ještě jednou gratuluji všem těhulkám z minulého týdne.

BDanca
Kecalka 198 příspěvků 25.03.03 07:09

Pro Moniku: vítám Tě mezi náma, i když za dramatických okolností z tvé strany. Držím Ti palce ať to všechno zvládneš. Já mám tuto zkušenost také za sebou, ale teď už se s manžílkem moooc snažíme. 3 měsíce utečou jako voda a v létě už třeba budeš zase těhulka.

Pro Amálii: GRATULUJI další mamině. Nic si z toho nedělej, že na ultrazvuku nebylo nic vidět, asi je ten tvůj drobeček ještě moc malinkej, no. Z krevních testů Ti to řeknou hned, ale za tu rozbitou zkumavku bych jim teda poděkovala. Už jsi to chtěla vědět, že?

Jinak BT dnes 36,5 a jsem z toho pěkně zmatená, protože od soboty jsem ji měla už zvýšenou na 37,2. Nechápu co to má znamenat. Nevím, třeba jsem ji špatně měřila.Dnes jsem ve 20 dni cyklu. Chápete to?

Daniela

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 25.03.03 07:20

Teda,člověk sem pár hodin nejde a hned má čtení plnou knihovnu.Vy jste ale pilné snažilky.Jsem ráda,jak mi držíte palečky s námluvami.Ale už s tím přestanu šílet.Řekla jsem si,že budu v pohodě.Moje paní ženská doktorka mě včera pochválila,že jsem v pořádku a že se těší,že dorazím i s miminkem.Na to se těším taky,ael tento měsíc to asi ještě nebude.I když mě bříško bolí a mám ho takové nafouklé.Jinak vitamíny baštím už od ledna-Mamavit.Tak jsem zvědavá,co to udělá.
Je to hrozné,ale začala jsem být čím dál víc závislá na emimču.Chat,deníčky a všechno.
Ale jak pozoruju,nejsem sama.Ale léčit to nehodlám.Tak jsem se zase trochu vykecala.Doufám,že Vám to nevadí.Používám Vaše stránky jako vrbu.

Brusinka- Na srazík se těším.Ale ten sysel mě teda dostal.Myslíš,že na nás budou volat sanitku z Bohnic.Až přijde desátá úžasná dáma a se svůdným pohledem zašeptá SYSEL,tak asi omdlí.Myslím si,že jsi se popsala tak barvitě,že Tě nepřehlédnu.
Kristy-Moc si vážím někoho,kdo umí nejen povídat,ale také naslouchat.Nabízím totéž.
Jiti a ostatní nové snažilky- Vítám Vás a přeju všem,aby se tu dlouho neohřály a zaplnily deníček Brusince.

BDanca
Kecalka 198 příspěvků 25.03.03 08:17

Holky, ještě jednou jsem tady a chtěla bych se vás zeptat jestli je možné v době ovulace pociťovat kovovou chuť v puse. Díky za odpověď.
Daniela

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.03.03 09:09

AHOJKY HOLKY!!!!
Já jsem tak šmutná, já bych tak chtěla jít na srazík, ale nemužu!!!!!!!! Tak snad až bude další, budu moct.
Zítra jsem objednana do Pronatalu, a doufám, že se domluvíme na termínu dalšího transféru. Mam tam ještě 3 mrazíčky!!! Když jsem byla na posledním odběru, a následném transféru, říkali, že jsou krásně veliké, tak uvidíme. Chtěla bych, kdyby to vyšlo už na duben. Mě se to říká, ale hlavně si musim vyslechnout pána doktůůůrka.
Jinak se hrdě hlásím k malilinkatému Hujerkovi!!!!! Začala jsem cvičít!!!!!!! Konečně jsem se k tomu dokopala a ted záleží jak dlouho mi to vydrží, protože vždy, když jsem začala s cvičením, tak se mi něco přihodilo, a zpátky do cvičení jsem se samozřejmě už nezapojila.
Tak přeji krásný den a srazík at se vydaří.....holky musíte zítra poreferovat!!!!!!!! I­veta

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 25.03.03 09:20

mile snazilky,
vcera bylo tak nadherne,ze jsem neodolala a udelala poradny jarni uklid. I okna jsem umyla:-). Kocour na me nechapave koukal a pak vlitl do te nejvetsi hromady prachu.
Jinak drzim palce Amalii a preji i ostatnim dve carecky.
uzijte si sraz,heslo SYSEL je fakt dobry.
preji vsem krasne tulenicko:-))

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 25.03.03 09:24

Ahojky všechny snažilky,

Amálie - velká gratulace !!!!!! To je hezký. Jsi třetí, která jde ve čtvrtek na kontrolu. Nevím jak je na tom Gabriella. Doufám, že vše OK! Jinak asi všechny máme koukám stejné pocity, že se možná víc strachujeme, než radujeme :-))

MoniC - přeji hodně síly a optimismu. Jsem přesvědčená, že se snažilkama se všechna trápení překonávají snáze. Jsou to totiž strašně príma holčiny. Sakra, já tu málem..... no žádné málem, normálně mi tečou slzy. Frk frk, honem utřít, kolegyně by asi nechápaly :-))) Nevěřily by, že mě dojal E-mil zákazníkovi, ve kterém urguji doplacení fakturované částky :-)))

AKCE SRAZÍK : většina asi ví, kde Husa je. Minule jsem vás lehce mystifikovala, že je to mezi Florou a Želvou. Tak NÉÉÉ. Mezi Jiříkem z Poděbrad a Florou. To jsem z tý Veruny tak zblblá, že uvádím želvu :-)))
Zde je odkaz na husu : http://restaurace.mraveniste.cz/potrefenahusa
Když se vyleze z metra na Jiřího a vydáte se směrem na Floru a jdete po pravé straně tak je to zhrubaaaa....­.v polovině? Tak asi myslím. Možná lehce blíž Floře.
Jinak heslo SYSEL mě napadlo, protože se mi strašně moc líbí sviši. A nemusí být nutně, na holfovém hřišti. A už mám doma tři plyšové exempláře. Jo a vlastně ještě jednoho - bobra. Takže 4 hlodavce :-))) Většinou je oslovuju „marmot“ - to podle latinského a francouzského i anglického názvu. Ale přece jen heslo MARMOT by mohlo být zavádějící, tak toho sysla asi nezapomeneme žádná -)) Taky mě napadlo třeba něco ve smyslu Snažilky apod., ale to zvíře je přeci jen neutrální :-))))))
Určitě budeme v Huse déle, než do 18. hodiny. To bude včelín :-))))) S Martinou (Nafteou) jsme se shodly, že stíháme i v tuto časnou hodinu, ale je mi jasné, že pro mnohé je to ještě téměř pracovní finiš :-))

Marko: budu pokračovat v deníčku. Jen ještě čekám na kontrolu. To jem zvědavá, jestli tam něco doktorka najde :-))) Ještě aby tak rozbila zkumavku :-))))

Všechny nové snažilky vítejte a moc dlouho se neohřívejte, přestože je tu fakt príma parta :-))

Tak ještě nás lehce přepočítám a zkusím odhadnout počet „potrefených“ a brnknu a pro jistotu zarezervuji. To by byla sranda, kdyby se nakonec zjistilo, že se tam nevejdeme a snažilky by odcházely z Husy s popisem a adresou další hospody, kde nás najdou :-)))

Zatím papaáááá Martina

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 25.03.03 10:01

Ahojky holčiny!

MONTIČKA: skvěle jsi se zhostila psaní deníčku. Přeji ti ale, aby jsi moc těch římských číslic neměla a přešla jsi brzo k těhulkám.

MoniC: taková zpráva vždy zabolí i když jsem nic takového neprožila. Přeji ti hodně síly a aby ti to příště vyšlo a byla jsi šťastná.

JITI: přijď mezi nás kdykoliv, na pokec je to tu bez chyby. Pokud můžeš, jsi vítána na chatu

NAFTETA: díky, kdykoliv budeš potřebovat, jsem také jedno velké ucho.

AMALIE: moc a moc ti přeji, aby bylo všechno v pořádku.

MAKY: to jsi vymyslela šikovně, plánovat si program na letní prázniny. Taky se budu muset zaměřit na něco jiného i když jsem se ten uplynulý rok zatím příchodem MS moc netrápila.

Vítejte nové snažilky a ať se tu u nás dlouho neohřejete a radujete se ze dvou čárek na TT.

S přáním hezkého dne se loučím,
Jitka

Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 25.03.03 10:30

No teda holky, včera jsem měla nějaké běhání po městě, takže jsem se sem odpoledne už nedostala. A hned se dějí takové věci.

Amalie: Držím palečky ať doktor něco objeví a hlavně ať ti už nerozbíjí žádnou zkumavku. A víš co? Musím uznat, že Ti fakticky docela dost závidím:-) Ale jasně že Ti to přeji, stejně jako všem ostatním, co tu jsou!!!

MonikaC: To je mi opravdu hrozně moc líto, co tě potkalo. Moc Ti přeji aby tři měsíce strašně rychle utekly a ty už jsi nam pak jen zamávala z rychlíku a zmizela u těhulek. Tak se drž a kdyby něco, nám se můžeš vyplakat. Jsme tu pro Tebe:-)

Brusinka: SYSEL - to je teda fakticky bomba. Jen mě tak napadlo, že kdybys dala heslo „bobr“, tak čert ví, co by si ten číšník myslel?!

Tak těhulkám, co nás ještě navštěvují přeji jen samé pozitivní zprávy od lékařů, novým snažilkám přeji rychlou cestu za Brusinkou do jejího nového deníčku a nám ostatním snažilkám samozřejmě také:-)

Mějte se krásně a vy pražandy, moc hezky si užijte srazík a zítra musíte poreferova. Já bych z toho asi byla děsne nervózní:-)

PS: Holky, musím se přiznat, že jsem si dnes dělala TT. Vím že to ještě nemohlo vyjít, ale znáte to, člověk tak nějak doufá, že třeba snad … No ale čárčka byla jen jedna, sice moc hezká, červená, ale když k ní přibude ta druhá, vůbec se nebudu zlobit:-) No tak je mi trošinku smutno, tento měsíc to taky nevjyde, protože mám ty nejlepší dny teď a přítele mám 300km daleko - to je pech. Kéž by tam to vajo zůstalo do pátku, to už bude drahoušek doma:-) No, nebudu si tím lámat hlavu a budu se těšit, že příští měsíc se snad zadaří.

Ahojky a krásný den přeje, Kristy!!!

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 Další »