Snažilkovský deníček - Montička VI

Snažení
  • monticka
  • 28.04.03

Ahojky Snažilenky! Tak jakpak se máme při pondělku? Doufám, že přinejmenším skvěle a že jste si krásně užili víkendík. Já jsem byla v sobou se švagrem a mojí mamkou v Polsku koupit kočárek sporťák.

Objevili jsme jeden a ten nás „dostal“, takže jsme zaplatili a já pak lítala po tržnici s kočárkem:) Byla jsem v sedmém nebi. Ještě, kdyby v něm bylo to mimčo. Když jsme přijeli domů, sestra (a její maxipupík), můj manžílek a děda s Klárkou nám šli naproti. Klárka hnedka otestovala nový kočárek.

Kdybyste jí viděli. Seděla tam jako královna a kouzelně se uculovala. V neděli jsme se dívali na video, když byla Klárka v ZOO a pak jsme vyrazili s naší psí smečkou na procházku. Potom jsme na dvorku někdo dělal bábovičky, někdo houpal na houpačce, někdo si hrál s hafikama, ovšem nejlepší byl můj taťka, který si sedl na Klárčinu trojkolku a začal dělat "en eeeeeeeeen:))))) To nemělo chybu!

Tak já budu pomalu končit, protože jsem utahaná jak pes, před chvilkou jsme teprve dorazili… Cestou byla nádherná duha!

Přeji všem krásný týden plný sluníčka, tuleníčka a dvou čárek!

Pá Vaše Montička
P.S.: Jakej byl srazíííííííík?

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 28.04.03 07:00

Ahojky snažilky!
Tak se hlásím,i když nevím,jestli tady mám vůbec co dělat,když teď nejsem snažilka.No,snad mě tu necháte.Doufám,že brzo snažilka zase budu.
Jinak,o víkendu jsem byla na výstavě koní a byla jsem unešená.Naprosto dokonalé.Kůň je skutečně král.Když se koukáte na ten majestátní zjev takového chladnokrevného tahouna,nebo na nádherné štíhlé tělo kladrubského bělouše,je to fakt úžasné.Nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu.Tohle přísloví je pravda.Kůň vědomě neublíží je dovede milovat až za hrob.Na:,–(il by život pro svého pána.
Na návštěvu přijel brácha,tak byl klid a pohoda.Zase mám vykecanou dírku v hlavě.
Moc děkuju všem snažilkám za podporu.Je to fajn,když jsme taková partička.
prosím pražské snažilky,které chodí cvičit,nebo ćhtějí začít,aby daly vědět.Ráda bych šla taky.POtřebuju pohyb a pokud je nás víc,je to větší legrace.
Martina

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 28.04.03 07:13

Ahojky snažilenky, tak máme zase pondělí, ale příjemná zpráva je, že je ve čtvrtek volno, hurá.
Já jsem o víkendu byla sama, manžel odjel na Šumavu, měli tam akci s lidma z práce. V sobotu odpoledne jsem dostala úplnej záchvat a přesázela jsem všechny kytičky (a to jich mám :-))), manžel tomu říká soukromá džungle. V neděli jsme jeli poblahopřát tchýni a švagrové k svátku, takže jsme si ňamli dobrůtky.
Jinak u nás celkem nic nového. Ve středu jedme na Šumavu. Bereme kola a dáme si trochu do těla. Jé to bude hroznej absťák až do neděle. Jak já to bez vás vydržím.
Nafteto, určitě mezi nás patříš a budeme moc rádi, když mezi nás budeš chodit i dál a nezapomeneš na nás. Vždyť jsme tu jedna pro druhou ,aby jsme si pomáhali, když nám je ouvej :-)))))))))))))))))))))
Přeji všem hezký týden ahoj Maru

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 28.04.03 07:20

ahoj holčinky,zdravím vás po krásně odpočinkovém víkendu:-)
Ve čtvrtek jsem hlídala našeho skřítka(3 měsíce),budil se po 2 hodinách a v pět se rozhodl,že už prostě spát nebude.A tak jsme si povídali:-) V osm jsem ho odvezla zpátky k mamince,musím vždycky přes celou Prahu a teď jsem se docela bála,protože řidiči jezdí jako prasata.
NAFTETO - a to se ti vůbec neozval? Doufám,že už se cítíš aspoň trošinku lépe.
BRNO - jaký byl sraz:-)?
mějte se krásně a hezký,i když pršavý den.
Doufám,že i tento týden se objeví nějaká těhulka:-)))

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 28.04.03 07:56

ahojky holčiny!

Nafteta: to je jasné, jsi tu vítána. Z toho co jsi psala vyplývá, že se to mezi vámi neurovnalo. To mě mrzí a přeji ti hodně štěstí do dalšího života.

Já jsem byla v sobotu na srazu s třídou z ekonomky. Letos to bude 13 let co jsme odmaturovali. Někteří se moc nezměnili, spíše holky, mnozí kluci přišli o vlasy a narostly jim bříška. Většina z nich má už rodinu a dvě děti.
Včera jsem odcestovala na MS, se kterou jsem tentokrát počítala. Po návratu začnu užívat antibiotika a zavádět si čípky a doufám, že se nám po nich snad mimčo podaří.
Mějte se hezky,
ahoj Jitka

 
ajka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 28.04.03 08:17

Zdravím všechny po víkendu. Hlásím se totálně zničená, protože jsme už tři noci nespali. Taky jsme si včera dovezli dřevo a Aleš s jeho tatínkem ho vozili a já skládala. Takže si dovedete představit ten fofr, když dva mužští vozí a já skládám. Večer mě z toho docela bolelo bříško.

Nafteto - Myslím, že mezi nás patříš pořád stejně. V podstatě jako předsnažilka sem přece 100% patříš, ne? A jak to jinak zvládáš?

Přeju vám krásný týden plný sluníčka a pozitivního testováníčka.

AJKA

 
Anini
Kecalka 371 příspěvků 28.04.03 08:26

Ahoj snažilenky,
zase to ošklivé pondělí, jen mě těší, že bude ve čtvrtek volno, doufám, že i počasí bude přát a vyrazíme na plánovaný výlet. Byl v plánu už včera, jenže ouha. Celé dopoledne u nás valily provazy vody, jako kdyby někdo nahoře pustil naplno vodovod.

Srazík: Sešly jsme se s Pavčou v Olomouci a jely do Brna přímo a rovnou do té vegetariánské jídelny, protože jsme obě neobědvaly tak že si tam dáme oběd. To bych Vám přála jít s Pavčou do vegetariánské jídelny :o) !!(Pavli slibuju, že příště půjdeme do masožravé).
Za chvíli za náma dorazila Leeila, poté Alice s Verunkou a to už jsme se přesunuly do čajovny. Později se přišla ještě podívat Hanulka (moc jí to mateřství sluší) a Alenka.
No plkaly jsme o všem možném i nemožném, poté následovalo foto (člověk, který nás fotil vypadal zděšeně, jak nás viděl pohromadě!). Odcházely jsme před sedmou a ještě udělaly skupinové foto u zmrzlinárny.
Všechny holky byly moc fajn a jen lituju, že bydlím tak daleko a nemůžu je vidět častěji.

Určitě své postřehy přidají ostatní, tak já už budu končit.
Přeji všem pěkný začátek pracovního týdne!!

Anna

 
Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 28.04.03 08:54

Ahojky v pondělí, holčiny!
Tak hlásím současný stav. Bříško pořád bolí (včera jsem už myslela, že zabalím kufry), BT 37,2° (bohužel jsem dneska četla, že někdy klesne až v době MS a posledně to u mě tak taky bylo), začala mě taky bolet prsa - teda bolet, občas v nich píchne. Problém je, že nevím, jak to bývá obvykle, protože jsem brala dlouho HA a tohle je teprve čtvrtý měsíc bez, jednou vyvolávačka a před 33 dny jednou normální mistrovství. Je to krásná naděje, zároveň se hrozně bojím, že planá. No, uvidíme zítra, to bych to měla dostat, ve středu kdyžtak bude testování.
O víkendu jsem hlídala kamarádce skoro dvouletou holčičku, tak jsem byla v sedmém nebi. (Kamarádka taky.)
Mějte se krásně a držte mi palce! Díky.
 Petra

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 28.04.03 09:11

Ahojky!!
Jak se máte v pondělí??
Já se vzpamatovávám z toho, že jsem zase v práci… Jediné, na co jsem se těšila byly tyhle stránky :-))) V sobotu jsem byla, na již zmíněném, cvičení. Pěkně jsem si dala do těla! Musim se vám k něčemu přiznat. Když jsem cvičila a byla v nejlepším a svaly už začínaly pěkně bolet, tak mi v duchu proběhla myšlenka - ty tělo jedno neposlušný, když jsi neotěhotnělo, tak hezky trp, dostaneš co proto, že jsi mi zatím neudělalo radost - a já cvičila a cvičila…až jsem propotila snad úplně všechno. :-)) A takhle ho hodlám týrat dokud neotěhotní (zlobidlo, zlobivý)! :-))))))) (teda rozhodla jsem se, že budu cvičit obden - jezdím domu až večer a nestíhala bych domácnost, takže jeden den si zacvičím a druhý den budu pobíhat po domácnosti)

Nafteto - no jasně, že sem patříš!!!! Moc by si nám všem chyběla!! :-)

Montičko - no to musela být sradna zkusit si takhle „nanečisto“ jízdu kočárem. Už by to chtělo kupovat pro sebe, že jo! :-))

Holky přeju všem krásný den. Šárka (Kaitlin)

 
Anonymní  28.04.03 09:30

Ahoj holky,
jsem tu jen na skok, tak se s Vámi musím podělit o úžasné mé zjištění. Mám naprosto pravidelnou ovulaci. Vždy je 23. den cyklu!! Vůbec mě nenapadlo, že můžu mít něco pravidelně, když MS je nepravidelně. Ale je to tak. Neděle to potvrdila. Takže další měsíc víme, kdy na to vlítnout.:-) Tuto OVU jsem totiž byla s holkama v Jižních Čechách poblíž Slavonic. Bylo to super. V sobotu jsme si udělaly túru cca 25 km, no jenže jsme pořád kecaly, takže jsme asi 3× zabloudily. Obhlídly jsme Landštejn a večer jsme si prožily spousty strachu z blížícího se UFA a 4 rozzuřených vlčáků. Neděle byla ve znamení deště a bachyň s bachyňátkami, které kamarádka potkala tváří v tvář. Hrůza. Nakonec jsme šťastně přijely do Brna.

Jo a srazík!!! Bylo to moc fajn. Jen jsem přišla až ke konci (óó ty povinnosti) ale i tak jsem byla ráda, že jsem viděla staré a nové tváře.

A teď už pádím a ve ST Vám napíšu víc:-) Myslím komentáře atd.

Alenka

 
Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 28.04.03 10:21

Ahol holky,

tak máme tu nový týden, venku svítí příjemné sluníčko a ve čtvrtek je volno, no co víc bychom si mohly přát.

Brněnský srazík: jední slovem - byl SUPER!!! Jak už psala Anini, užila si se mnou ve vegetariánské jídelně (na vysvětlenou, můj žaludek nemá rád zeleninu, nějak se s ní neumí poprat a tak holt nejsem na tu trávu a moc jí neholduju), jako zkušenost to nebylo špatný, ale myslím, že fakt zůstanu mezi masožravci. Sešli jsme se vcelku rychle, čajovna byla príma prostředí, měli tam báječný mošt i čajíček, povídaly jsme o všem možném (seznamování přes internet i seznamovací agentury, jak padaly v průběhu let ve vztazích facky a tak,…), no prostě príma pokec. Jsem moc ráda, že jsem holky zase viděla, Verunka byla báječná, naprosto unešená z rybiček vysících na lustru, okoukly jsme jak se váže dítko do šátku a závěrečné foto u zmrzlináře tomu celému dalo tu správnou korunu.
Takže doufám, že brzo bude další srazík a tradice zůstane neporušena!

Můj víkend byl opět ve znamení skal, vydali jsme se na Prachovské skály, v sobotu nám svítilo sluníčko, hoši lezli jako draci a až na nešťastný pád na protější skále to byl vydařený den (plnila jsem roli zdravotníka záchranáře, než přijela sanitka, tak jsme holt museli klučinu stabilizovat, pád ze 7 metrů na šutr není zrovna legrace).
V noci nám trochu zmoknul čumák, ale přežili jsme a v neděli jsem měla opět nádherný zážitek, nechala jsem se vyhecovat a vylezla na 30-ti metrovou věž (takovej normální panelák), no bolí mě snad všechny svaly na rukou, prsty mám od pískovce prošoupaný, ale stálo to za ten výhled do krajiny! a samozřejmě mám zápis ve vrcholové knížce!

Přeji všem krásný týden a těším se na ty horké předletní teploty!

Pavča

 
Zuzula
Povídálka 45 příspěvků 28.04.03 10:43

Ahojte snažilky,
tak tu máme nový týždeň, ale zase skrátený a hlavne má byť krásne počasie, čo je úplne super. Ja mám od piatku celkom povznesenú náladu, pretože som bola u svojho gynek. a bola tam jedna tehulka, ktorá tiež brala Clomhexal a hneď na druhý mesiac otehotnela a čaká dvojičky! Sestričke ukazovala fotku z ultrazvuku a tá proste nechápala. Ešte som si povedala, že by ma mohla symbolicky poprskať ale nakoniec som to zavrhla, aby som nevyzerala ako trúbka. Doktor ma tiež potešil, keď mi povedal, že mi dozreli dva folikuly na pravej strane, čo dosť pociťujem miernou bolesťou, ale to neva. Inak v sobotu som mala plodný deň podľa Jonáša, takže uvidíme..
Už sa hrozne teším na jún ? ideme sa vyhriať na Rodos, more je moja srdcová záležitosť. Dva týždne leňošenia, len my dvaja s manželom, dúfam, že sa už zadarí.

Nafteta ? prajem Ti, aby sa to celé čo najskôr vyjasnilo a Ty si mohla byť znova snažilka.

Januske ? z minulého týždňa blahoželám k brušku, snažila som sa pochytať bacilky, tak sa možno nejaký nalepí aj na mňa.

Pekný deň, Zuzana

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 28.04.03 11:20

Ahojky
Přeji krásné pondělí
Jak tak pročítám deníček tak koukám, že se nám tu rozmohlo hlídání synovečků a neteřinek nebo jiných drobečků. Je to krásné co? Taky vás ty dětičky tak dopují energií? Já jsem taky strávila velkou část víkendu se synovečkem (teda se všema třema ? 2,5; 6,5; 12). Ten nejmenší byl mazlící se. Celou sobotu jsem ho měla přilepeného k sobě a chtěl se pořád mazlit a povídat si. Bylo to moc fajn. A ve středu bude spinkat u nás doma. Ségra jdou s bandou pálit čarodějnice. Já si to klidně za tuhle cenu nechám ujít (jako to pálení).

Taky jsem si prožila nervy ohledně vymáhání dluhu. Ručím své již exkamarádce a i když jsem zprvu myslela že to bude jen formalita tak se z toho vyklubal dost velký problém.No snad už to bude dobré.

Taky jsem měla pohovor s výkonným ředitelem naší malé firmy. Ptal se co jako u nás bude dál jak to vidíme s miminkem a tak vůbec. Tak jsem říkala že si myslím že tu ještě nějakou tu dobu pobudu ale že se určitě miminko nebude moc dlouho odkládat. Povídal že se předběžně domlouvali (když jsem jim prvně řekla, že jsem těhule) že mi dají k dispozici auto abych se nemusela do práce kodrcat vlakem. Ta nabídka nejspíš platí i do budoucna. A já bláhová myslela že když teď znají můj úmysl odejít na mateřskou, že se mě budou chtít třeba včas zbavit.

Kaitlin ? taky týrám tělo s podobnými myšlenkami jako ty :-) tak doufám že to zabere :-)

Nafteto ? to je ale otázka jasně že sem patříš. A takhle hloupě se už neptej. Jsi statečná holka. Určitě prožíváš nepříjemné období. Přeji ti aby si z toho odešla s co nemenšími následky.

Přeji krásný jarní den.Maky

 
Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 28.04.03 11:34

Ti asi natrhnu tričko! Kam bys asi tak jako patřila? Koukej tu zůstat, sousedko, bylo by nám bez tebe pěkně smutno!
 Petra

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 28.04.03 11:46

Tak dnešnímu komentáři od Petulky Naftete dávám deset bodů!!! Tak od srdce jsem se už dlouho nezasmála :o)))))))))))))­))))))))))))))))))))))))­)))))))))))

Šárka (Kaitlin)

 
Lea
Kecalka 207 příspěvků 28.04.03 12:04

Ahoj Holciny,

vsechny vas zdravim a novym tehulkam z minuleho tydne GRATULUJU!!!
Ja jsem se minuly tyden vubec neozvala, protoze my jsme meli s manzelem tydenni prazdninky. To byla parada, jezdili jsme na vylety a za kamaradama a samozrejme jsme si nejvic uzivali sami sebe:-))
Jenom me mrzi, ze ja se s vama jen tak nesejdu, protoze jen tak naskok si z Anglie asi nezaletim:-(
Ale treba se nejaky srazik bude konat v lete, kdy mame tak nejak predbezne naplanovanou cestu domu. A treba to uz nebude snazilkovsky srazik, ale tehulkovsky a vsechny se sejdeme jako tehulky s malinkatejma pupickama. To by byla krasa, co?
Ale vzhledem k tomu, ze jsme takove pilne a trpelive snazilky, to prece nezni tak nerealne, ne?
Tak se mejte krasne a hodne //.

Ahoj Lea

Nafteto: Samozrejme, ze te tady chceme, a obdivuju te, jak ses statecna!

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 28.04.03 12:25

Ja Ti to Nafteto nakazat nemuzu, taky tu jen spionim, ale mozna by na Tebe mohla vlitnout Monticka a dat Ti to rozkazem asi jako: „koukej zustat“!!!
Ja jsem na Tebe myslela cely vikend copak asi v pondeli napises, drzim Ti palecky.
Claudie

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 28.04.03 12:54

Ahojky snažilenky,

všem přeju co nejkrásnější start do nového týdne. Já si ho asi neužiju, mám starosti… :o((( Naše firma se bude s největší pravděpodobností rušit a všech 100 zaměstnanců poletí. Jsem z toho špatná, nejvíc mě mrzí, že už nebudu moct na net a nebudu se s vámi dělit o radosti a starosti. Komu budu vyprávět, že jsem odletěla na MS bez včeličky a komu jednou oznámím ty dvě vytoužené čárky? Jsem z toho úplně mimo, takže se dopředu omlouvám za svoje depresivní nálady a přeju všem krásný jarní týden.

Nafteto: moc na tebe myslím.

Romík.

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 28.04.03 14:26

Hurá,tak dneska mi konečně přišel seznámek vás všech( děkuji Ajce) a tak se hned jdu podívat na fotečky. Večer možná ukecám Fildu a pošle mi tam moji maličkost.
To počasí je ale blaznivý,chvílu prší a pak hned vykoukne sluníčko,hlava je z toho úplně zmatená a neví jak má reagovat.
mějte se krásně a příjemné pondělí:-))

 
Slunnicko
Povídálka 44 příspěvků 28.04.03 14:43

… já se přidávám, tak už jsme tu minimálně tři špiónky předsnažilky, co to na sebe práskly. A holky jsou všechny moc prima a určitě jim nebudeme vadit, že jooo? :))) Posbíráme spoustu rad a až přijde na věc, tak to díky nim budeme mít třeba jednodušší.

Naftetce držím pěstičky, ať se všechno zase urovná, přebolí a najde se někdo, kdo pofouká bolavou dušičku a srdíčko. A přeju brzké zařazení zpět mezi snažilky.

Jana

 
VVerca
Stálice 75 příspěvků 28.04.03 14:46

Ahoj holky,

tak si představte, že jsem si dnes volala o výsledky z krve a prý jsem těhotná!!!!! Jsem z toho úplně vedle, protože mi pořád říkali, že normální cestou neotěhotním, že jedině uměle. Od dalšího cyklu, který naštěstí nepřišel, jsem se měla začít připravovat na IVF. Ale po pořádku. Před velikonocema jsem vám psala, že se balím, že už mám všechny příznaky, takže mě čeká odjezd na MS. Přes svátky se ale nic nedělo, jen mě pořád pobolívalo břicho. Po velikonocích v úterý jsem to už nevydržela a šla si koupit těhotenský test. Když jsem si ho dělala, byla jsem hrozně nervózní. Asi po pěti minutách chození kolem dokola, ale nekoukání se, jsem se podívala - a byly tam! Dvě čárečky! Ta druhá sice byla míň výrazná, ale fakt tam byla. Radostí jsem se rozbrečela. Ještě, že jsem byla sama doma. Netroufala jsem si vám to napsat, protože jsem tomu pořád nevěřila a nechtěla jsem to zakřiknout. Ve čtvrtek ráno jsem šla na krev a v pátek jsem si volala o výsledky. Ještě ale nebyly hotové, takže jsem byla napnutá celý víkend. Dnes už naštěstí výsledky byly a je to prý pozitivní. Jsem hrozně šťastná, ale pořád mám strach, abych o to nepřišla. Paní doktorka mi říkala, že to budu mít dost rizikové. Takže holky prskám na motor a posílám moooooc těhulkovských bacilů. Kdyby mi to nevyšlo, držte mi tu místečko, bylo mi tu s vámi moc hezky. Stejně k vám občas kouknu.

Jinak příznaky jsem žádné neměla, jen jsem neodletěla na MS a pak mě začalo pobolívat břicho, někdy jako by mi v něm píchalo. Ale žádná kovová chuť v puse, nic takového.

Takže se pomalu přesunu do těhulkovského deníčku a budu se tam na vás všechny moc těšit.

Mějte se krásně a všem brzy dvě čárečky!!!!!

Verča

 
Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 28.04.03 14:52

Ahoj snažilenky,

já jsem teď dva týdny stonala, takže jsem teď totálně mimo, co se týče emimča. Doufala jsem, že to přelouskám - poslední dva deníčky + tenhle - a potom napíšu, ale absolutně nestíhám.
Akorát jsem stihla přečíst, že Cibulka nám otěhotněla a musím říct, že je to skvělá zpráva.
No já před těma dvěma týdny už taky doufala, ale bohužel nic. No a teď ještě musím počkat dva týdny minimálně po té nemoci a zajít na tetanovku - už se těším:-)))), no a pak se opět budu moci pokusit o miminko. Tak se mi to teda o dva měsíce prodlouží to snažení, ale to je v podstatě fuk.
Jinak u nás doma nic nového - teda vlastně jsme si pořídili nové autíčko. Měli jsme 30 let starého žigulíka a teď máme už jen 15 let starého žigulíka. Což je v podstatě skoro nové auto:-)))
Nojo, jenže na to padly naše úspory, tak jsem teda zvědavá, jestli se v létě opravdu vdám:-) Asi zůstanu kvůli autu na ocet:-)))) No ale můj drahoušek ví, že mě to trochu štve to auto, protože byla domluvená svatba a svatební cesta a auto až na podzim, tak mě to trochu naštvalo, ale na druhou stranu je na mě teď jako sluníčko!
Tak až všechno stihnu přelouskat tak se ještě ozvu.

Zatím vám přeji krásný pohodový týden!

Kristy

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 28.04.03 15:21

Verčo, to je paráda!!!! Obrovská gratulace! Byla jsi hezky napnutá, ale výsledek stojí za to. Takže se hezky opatruj, ať to všechno dobře dopadne = kočárkem za 9 měsíců (vlastně už 8…) :-)))))

Šárka (Kaitlin)

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 28.04.03 15:25

Verunko, to je ale skvela zprava!!! my ten monitor poprskame zase zpetne- pro stesti. Brusinka bude mit radost jak to u ni roste. S jarem se s vami roztrhl pytel. Opatruj se a at se spendlickovi u Tebe libi a zustane tam hezky devet mesicu.
Claudie

 
Anonymní  28.04.03 15:32

TÁÁÁÁÁÁÁÁÁKHLE MOOOOOOC TI GRATULUJU!!!!!!!!!! Je to úžasná zpráva a strašně ti to přeju. Buď na sebe opatrná, ať je mimísek u tebe krásně zabydlenej celých devět měsíců.

Romík.

 
Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 28.04.03 15:45

Tady je opět Romík (konečně přihlášená) a musím se s vámi podělit o pocity z jedné „bezduché“ diskuze z rodiny. Nějaká Martina tam napsala, že děti v žádném případě nechce a vyjadřovala se o nich jako o řvoucím posraném (Zdeňku, nekoukej sem) uzlíku plen. Nevím, jestli jste to některá četla, ale rozpoutala se tam tak hrozná diskuze plná urážek a nadávek, že jsem si uvědomila, jak šťastná jsem tady, tady je takový klid a pohoda.

No a teď z jiného soudku:

BDančo: ty tvoje šťouchané brambory, to je tedy opravdu pochutnáníčko. Manžel si je moc pochvaloval a během večeře se zmínil, že ten náš „spolek“ je opravdu užitečná věc :o))))

Mějte se krásně

Romík.

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 28.04.03 16:32

Moc blahopřeji, opatruj se! Přeji hodně štěstí!
ahoj Jitka

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 28.04.03 16:43

Ano, cetla jsem to taky. Uplne zdesene ten uvodni clanek a jeste vic zdesene tu „diskusi“. Hruuuuuza
Claudie

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 28.04.03 17:05

Ahojte!

Wercooo: mooooooooooooc blahopřeji a přeji jen a jen štěstíčko a držím všechny palečky, ať je všechno v pořádku a ty se radoješ z rostoucího bříška:¨.

NAFTETO: jak že to mám napsat. Prostě a jednoduše ti PŘIKAZUJI tu zůstat!!!!!!! A ani na chvilinku se ti nepovoluje přemýšlet o tom, že bys od nás utekla! Tak a je to! Máš to tu černé na bílém:)

ROMIKU: přesně vím, jak ti je, já dostala výpověď a taky se v tom pořád plácám:( Ve středu jdu naposledy do práce a už teď se toho strašně bojím. Mám v plánu hned ve čtvrtek odjet k našim a vymalovat tam, ať příjdu na jiné myšlenky. Přeji hodně sil!

Jinak já jsem dnes byla na další včeličce. Z návštěvy u doktorky nejsem nějak moc nadšená. Prostě jsem přišla, ona se podívala do menstruačního kalendáře, zeptala se mě, jak se cítím, zavolala sestřičku, ta mi dala včeličku a mám prý zase přijít 18. den po té, co příjde MS… Toť vše… Mám pocit, že se vlastně nic neděje a vše stojí na „mrtvém bodě“…
Už pátý den si dělám OVU test, pořád negativní. Nějak tomu moc nevěřím, protože teplota klesla a i mě kapku pobolívá břicho, což bych řekla, že je OVU, ale test se tváří že ne… No každopádně se snažíme a uvidíme:)
Tak se mějte pohádkově
Pá Montička

 
Misul
Kecalka 120 příspěvků 28.04.03 17:05

Ahoj Holcinky,

ze vseho nejdriv, Verco: gratuluju, to je tak uzasna zpravicka, takze - krasnych 9 mesicu :)

Nafteta: koukam, ze se toho moc nevyresilo, vid, ale treba jeste ..... drzim palce, jinak ja jsem z Prahy, takze kdyby si chtela nekdy zajit na cvico, dej vedet

Ja jsem v sobotu odjela na MS, uz mi to bylo divny, porad nic. Hura do dalsiho snazenicka, treba se telicko konecne zacina dostavat do normalu.

Jeste se s vami musim podelit o muj „uraz“. V sobotu jsme jeli k Petrovym (pritelicek) kamaradum na oslavu narozenin, ja jsem byla ridic, takze jsem nepila, Drahousek se krapitek pripil-no proste, meli tam na strome povesenou takovou tu poulicni lampu (jenom to co sviti), vedly od toho kabely a moje Zlaticko za ne porad tahalo, rikala jsem mu, ze to na nekoho urcite spadne - behem chvile, ani nevim jak, me neco desne prastilo do hlavy, to neco jsem odhodila a teprve potom zjistila, ze to byla ta lampa. Kdybych se sehla mohlo mi to zlomit krk, brrr, nastesti mam jenom bouli na cele, takovou vodnatou, tak doufam, ze to do svatby zmizi :)))) Ted uz se tomu smeju.

Jsem z toho zase udelala roman.

Vsechny se mejte mooooc krasne.

Misa

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 28.04.03 20:00

Obrovitááánská gratulace k bříšku! Teda měla jsi pěkně napnutý víkend, ale dobře to dopadlo a to je hlavní. Přirozenou cestou to bylo určitě příjemně jší viď? Opatruj sebe i bříško a pozdravuj u Brusinky v deníčku a vyřiď jí, že se tam brzy nastěhujeme doufám všechny. Petra

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 28.04.03 20:04

Ahojky, tak jak tak na to koukám, nic se asi nevyřešilo viď? Mluvila jsi s ním alespoň? Hrozně moc ti držím palečky, aby ses přes to brzy přenesla a jak už jsem Ti psala do osobní zprávičky zůstaň s námi. Máme tě rády a jsme tu pro tebe. Tak dost s řečmi o útěku. Petra

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 28.04.03 20:12

Ahoj holky, tak první den nového týdne máme za sebou. Jak jste ho prožily? Počasí nějak zlobí, ale to budeme muset asi ještě chvilku vydržet. Doufám, že se umoudří a bude už jen krásně sluníčkově. Víkend jsme prožili jako obvykle. Na výlet jsme chtěli jet v neděli, ale pršelo, tak jsme vyrazili jen na krátkou procházku s Tomáškem, kterému se velice líbilo pobíhat venku v holinkách a pláštěnce a šlapat do louží. Manžílek dnes nepřijede domů. Je na Moravě a tak se tady zlobím s Tomíkem sama. Právě vylil celou flašku mlíka na zeď. Dovedete si jistě představit, jak to teď vypadá. Myslím, že budeme brzo malovat.

KRISTY: Ahoj, nevím, jestli jsem to správně zaregistrovala, ale Cibulka myslím o miminko přišla. Ale nejsem si teď 100% jistá.

WERČO: Ještě jednou velká gratulace.

NAFTETO: Drž se.

MONTIČKO: Tak jsem koukala, že jsi trénovala jízdu s kočárkem. Tak se snaž, ať před sebou brzy tlačíš velikánské bříško a pak kočárek (s bříškem) uvnitř. Ve středu ti budu držet palečky, aby ten odchod z práce moc nebolel, i když to se asi těžko řekne viď?

Mějte se krásně a užívejte si kratší pracovní týden. Hodně sluníčka a dvoučárkových testíků Přeje Petra a zlobidílko Tomášek

 
BDanca
Kecalka 198 příspěvků 29.04.03 07:13

Romíku, díky za pochvalu receptu, ani jsem netušila jakou to bude mít odezvu. Ten recept mi přinesl můj manžel od kamaráda, který to vymyslel, je to kuchař v jednom hotelu a je hodně dobrej. Tak ať Vám chutnají.
Daniela

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 29.04.03 07:24

Verčo - strašně mooooc gratuluji a opatruj se.
Nafteto - posílám sluníčko ze Žižkova.
mějte se krásně a co nejvíce //

 
ajka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 29.04.03 08:22

Werčo Moooc gratuluju. Hlavně buďte zdraví. Budem vyhlížet další zprávičky, jak se vám daří…

Montičko Budem na tebe mooc myslet, už aby ten těžký den byl za tebou.

Krásné úterý plné sluníčka a dobré náladičky přeje

AJKA

 
MJanina
Povídálka 15 příspěvků 29.04.03 08:47

Ahoj Nafteto,

já se taky přidávám. Nevím, jestli si pamatuješ, ale i já jsem tu před časem rozebírala své problémy se svým (teď již bývalým) přítelem. Rozešli jsme se, ale u tebe to může dopadnout úplně jinak. Je těžké dávat rady, člověk se stejně zařídí podle sebe, ale mě docela pomáhalo vědět, že na mě někdo myslí (jako holky tady na emimču) :o) a že v tom nejsi úplně sama a přečíst si názory druhých. Člověk se nad tím zamyslí…

Držím ti moc palce, ať už to dopadne jak chce (jééé, že by múza - Brusinka?) :o) , hlavně ať jsi ty spokojená a šťastná. Jedno ale vím určitě - lepší je VĚDĚT! Protože když nevíš, tak se v tom plácáš daleko víc a domýšlíš se možná i horší věci. Ale když víš, tak už se s tím můžeš líp srovnat…

Moc na tebe myslím, ještě stále je to u mě čerstvé a tak si moc dobře pamatuju, jak mi bylo. Určitě dej vědět, jak to dopadlo!!! A snaž se netrápit, máš přece nás, tady se můžeš vždycky vykecat a my budeme rádi, že ti můžeme napsat zpět.

Buď statečná!!!

Janina

 
VVerca
Stálice 75 příspěvků 29.04.03 08:56

Ahoj holky,

moc děkuji za gratulace a držím vám všem palečky, ať jste všechny brzy těhulky.

Včera večer jsem si hladila své ploché bříško a říkala jsem miminkovi, že se na něj moc těšíme, že je nám jedno jestli to bude kluk nebo holka, ale hlavně ať je zdravé a ať se mi tam drží. Tak doufám, že miminko poslouchalo.

Mějte se krásně
Verča

 
Anonymní  29.04.03 09:23

Ahoj holkyyyyyyy!!!!
Dlouho jsem se neozvala, ale přízpěvky jsem pravidelně četla. mam toho v práci ted víc než dost. Takže v rychlosti: včera jsem byla u doktora na ultrazvuku, domluvit se kdy pujdu na transfér. Tak v pááááátek je další pokus!!!!!!!!!§ Moc se těšim, ale i zároveň víc se bojim, aby to nedopadlo jako v lednu. Vzpomeňte si na mě. Hned jak to bude možné, napíšu jak vše dopadlo. Protože se už asi nedostanu zítra k PC, mějte se moc krásně, uživejte si dny volna a další // přeju. Iveta

 
Cibulka1
Kecalka 134 příspěvků 29.04.03 09:35

Ahoj snažilky!
Ani nevíte jak vám závidím, že jste si tak (většina) užívali víkend.Já bohužel pořád ležím na neschopence.Ty první antibiotika mi nezabrali tak mám další.Mám před dovolenou tak doufám, že tyhle zaberou .Teoreticky máme naplánováno další snaženíčko na červenec, ale manžílek asi oprázdninách pojede na 3 měsíce na služebku, tak se to odsouvá na neurčito.

Jinak jsem se hlásila na vysokou a ještě mi od nich nic nedošlo, i když ostatním lidem jo, takse mi to zdá nějaký divný (10.5 jsou prý první testy - IQ a tak).No budu se na to muset podívat!

WERČA - moc, moc , moc blahopřeju, hlavně, aby jste byli TY i bříško v pohodě.Opatruj se!

MONTIČKO - ať přežiješ poslední den v práci s hrdostí, budu na Tebe myslet.

KRISTY - o miminko jsem nakonec přišla. N
o Tvůj vzkaz mě opravdu dojal, ale vůbec nic si z toho nedělej, já to chápu, že jsi nečetla deníčky celé.

Mějte se moc krásně
Kristýnka

 
Anonymní  29.04.03 09:37

Ahoj holky snažilkovský nebo vlastně ahoj všem dobrým dušičkám :-) Je další pondělí ( vlastně úterý ) a já přemýšlím jestli napsat také svůj příspěvek. Dneska jsem se odhodlala, vždyť mě někteří znáte z chatování. Jsem ráda, že jsem vás našla. To je vlastně vyznání pro všechny, které mají to své trápeníčko. Podívají se na emimčo a hned jim je lépe. Všem novým těhulkám přeji hodně moc vytrvalá miminka ( v bříšku musí zůstat celých 9. měsíců ). Maminkám zase hodně moc zdravá miminka a všem snažilkám jako jsem já hodně moc pevných nervů. Prostě a jednoduše - nařizuji všem do konce roku se povinně přestěhovat do brusinčina deníčku. JInak všem hodným lidičkám přeji pohodové jaro. Rozkvétající stromy dávají novou energii do těla. A JInak snažilkám //.
 moni

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 29.04.03 09:58

Tak jsem dorazila do kanceláře.Bez zubu,oteklá jako sysel,ale snad už to dá pokoj.
Děkuji všem za podporu a budu se snažit,abych byla brzo zase snažilka.DOufám,že se to povede.

Montička:Hůůů,šé­fová,z Tebe jde hrůza.Tak já teda poslechnu a zůstanu.

Misul:Já bych chodila na cvíčo,ale nevím kam,Tak kdybych něco věděla,tak dej tip.Kaitlin by se taky přidala.

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 29.04.03 10:08

Ahojky
Je tu úterý a s ním i polovina tohoto týdne za námi. Tyhle 3 denní pracovní týdny by se mi líbili.

Vverca-no to jsou mi novinky.Velká gratulace. Ty jsi tu jako jedna z těch co přináší naději těm co jim bylo řečeno že přirozenou cestou se to nepodaří a ejhle. Opatruj se a hlavně ať je všechno v pořádku. A určitě se tu zastav referovat jak to všechno pokračuje ? jak roste pupík a tak :-))))))))

Romík ? s tou prací je to hloupé. Ale nesmutni. Pokud budeš muset najdeš si jinou práci a určitě tam budeš mít přístup na miminkovské stránečky taky.

Nafteto ? ještě pořád nebere telfon nebo už se to někam pohnulo. Pevné nervy.

Montičko ? budu na tebe zítra myslet. Drž se!!!

Nějak se nám tu schovalo sluníčko a ráno to vypadalo tak pozitivně. Snad nezačne pršet. Přeji hezký den.M

 
Anonymní  29.04.03 10:09

Verca,

srdecna gratulacia k babetku. Ak sa mozem opytat, kolko ste sa snazili o mimi a preco si bola adeptka na IVF?

Dakujem Zuzana

 
Slunnicko
Povídálka 44 příspěvků 29.04.03 10:16

Ahojky Cibulko,

Ty se hlásíš na vysokou??? A na kterou, jestli se můžu zeptat??? Já jsem loni touhle dobou taky prožívala předpřijímačkové nervičky. Mám to za sebou a nějakým záhadným způsobem jsem se protloukla dokonce na konec druhého semestru. Je to super nápad, jak si krátit čekání na miminko a ještě navíc nesmírně užitečný :)))! A hlavně člověk přijde i na jiné myšlenky - hooodně jiné! Tak přeju spoustu štěstíčka, trpělivosti a pevné nervy. Budu na Tebe myslet a pak dej vědět, jak to dopadlo.
Brzy se uzdrav a zažeň všechny bacily někam hodně daleko.
 Jana

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 29.04.03 11:11

Verčo, gratuluju moc a přeji vám oběma moc a moc štěstíčka. Nalila jsi mi zase dávku optimismu do žil, děkuju. Opatrujte se ahojky Maru

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 29.04.03 11:12

Přeju ať to zítra zvládneš co to půjde nejlíp a budu na tebe moc myslet Maru

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 29.04.03 11:16

A jinak se vám musím svěřit, Včera si šel manžel pro zprávu o tom spermiogramu, dopadlo to špatně, pan doktor doporučil asistvoanou reprodukci tak už to máme černé na bílém. Nemáme s tím otálet, manželovi lítají hladiny hormonů jak se jim zachce. Dneska jdu ke své doktorce, aby jsme se domluvily co dál, ach jo jsem z toho přepadlá, zítra napíšu víc. Hlavně ať to zvládnu u své doktorky bez slziček. Držte mi palečky Maru

 
Misul
Kecalka 120 příspěvků 29.04.03 11:29

Ahojky,

dneska jsem se vyletnila, a ono ejhle, zamraceno, snad nebude prset. Teda musim rict, zee me porad boli hlava, mozna jeste pozustatky te „lampy“, boule uz hlaje vsema barvama, budu za chvili jak indian, ted je do zluta :)

Maru: Urcite to zvladnes i bez slzicek, protoze my, vsechny, na tebe budeme myslet, budeme vysilat pozitivni eneŕgii :))) uhaaaaaa. Drzim palce a pesti a malicky a ukazovacky - drz a dej o sobe brzo vedet.

Nafteta:To by bylo primove, zalezi kdy by jste chtely jit a kam - no ja jsem byla ve Vodickove ul. (protoze pracuju na Vaclavaku), tam je to moooc pekny, krasny sprchy a tak, ale v tu dobu kdy jse chodila od 17.00 - 18.00 to stoji 90,–, holky z prace jeste chodi do Ymca (bezvadnej aquaerobic !!!, fakt lepsi nez klasika), pak na Floru a na Mirak-Fanatic. Treba si na neco jeste vzpomenu. Jinak ja muzu hlavne v UT a ST (PO a CT delam do 20.00) a PA si stridame, takze jak kdy a treba i vikendy (to je ten aquac od 11.30. Tak to holky promyslete a dejte mi vedet, ju (misamar@atlas.cz)

Mejte se prekrasne
Misa

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 29.04.03 12:09

Ahoj holčiny!

Montička: přeji Ti, ať jsi na zítřek silná

Iveta: v pátek držím všechny palečky co mám, tfuj, tfuj, tfuj. Ať to klapne.

Cibulka: brzo se uzdrav. Manžílka nikam v létě nepouštět a vrhnout se na snaženíčko.

Nafteta: tak doufám, že už budeš mít pokoj, když ti toho otravu vytrhli. Já věřím, že ten můj si tam ještě nějaký ten čas pobude, zatím o něm nevím.

Maru nervy u doktorky, určitě to zvládneš. Hlavně, ať se věci hnou, vždyť už čekáte na mimíska dlouho.

Také jsem se těšila, jak bude dnes krásný slunečný den. Ještě, že tam není chladno.

Krásný den všem!
ahojky Jitka

 
Anonymní  29.04.03 12:26

Ahoj Maru píše ti moni. Určitě víš už jsme se o tom na chatu bavily. Opravdu se nic neděje. Buďme rádi, že centra asistované reprodukce existují. Uvidíš sama vlastně i manžel, že jsou tam skvělí. Nejdůležitější na tom je, že Vám pomůžou splnit ten nejkrásnější sen. U doktorky si představ, že držíš krásně se vrnící uzlíček v náručí a uvidíš, že to přežiješ. Strašně hodně moc štěstíčka a pevné nervy. Všechno dobře dopadne uvidíš. měj se. Monika

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama