Snažilkovský deníček - Montička VII.

Snažení
  • monticka
  • 12.05.03

Ahojky holky moje! Po delší odmlce jsem tu s novým deníčkem. Děkuji Alfince a Naftetě, že to tak narychlo a nečekaně vzali za mě.

Jak už asi všechny víte, věnovala jsem se hlídání neteřinky Klárky, takže jsem ti to krásně užívala. A co víc. V pátek, kolem 21.00 h se narodila sestře moje další neteřinka Barborka. Jupíííííííí Tak ať se ti Barborko naše slaďoučká na tomhle světě líbí, ať máš blízko sebe vždycky tu něžnou ruku, která pohladí a otevřenou náruč, která s láskou sevře a nepustí, dokud sama nebudeš chtít!

Zatím jsem Barborku neviděla, pojedeme za ní až v pátek. Snad to rychle uteče. Sestra psala, že má černé vlásky a strašně dlouhý hubený prstíky:) Tak uvidíme. Až budu mít nějaké fotečky, určitě vám je pošlu. Z té návštěvy mám kapku smíšené pocity. Když mi švagr psal, že už je Barborka na světě, měla jsem radost, ale pak se dostavil pláč. Hned mi volala maminka, protože asi tušila, jak mi je. Tak jsem si pobrečela do telefonu a pak mi maminka řekla, že já se taky dočkám a že budu mít dvojčata chi chi. Kéž by měla pravdu. Teda s tím, že se dočkám. Dvojčata už to tak nutně být nemusí:)

Psali jste, že bych měla v deníčku shrnout, co se stalo v předchozím týdnu. Tentokrát to opravdu nezvládnu, protože jsem deníček louskala letem světem, abych vůbec dohnala, co mi uteklo.

Snad jen, že Peťulka s Jarničkou nám „utečou“ do těhu deníčku. K tomu jim patří obrovská gratulace a přejeme spoustu štěstíčka!

Zítra mě čeká pohovor, jehož součástí bude i nějaký test počítačových znalostí, tak vám pak napíšu, jaký z toho mám pocit, jestli si připadám jak tupan nebo nějak jinak:)

Po vyvolávačce se dostavila MS, sice později, ale přece. Potvora jedna. Kdyby přišla včas, nemusela jsem tak moc věřit, že snad - konečně. Pořád do sebe cpu nějaký prášky, chodím na vyvolávačky a už mě to nebaví. Pokusím se s tím něco udělat. Aspoň zjistit, kde je problém, protože ten mi doktorka do dnešního dne nesdělila. Prostě mi dá injekci - jak ona říká - na udržení, řekne, že mám přijít 18. den cyklu na další a to je všechno. Jestli probíhá OVU a kdy a jestli se má teda co „udržet“ jí nezajímá. Takže jestli mi nikdo nikoho nedoporučíte, omrknu na netu nějaký doktory a vydám se jinam. Snad to k něčemu bude.

Všechny se mějte pohádkově, přeji krásný týden plný dobrých zpráv!

Pá Vaše Montička

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 12.05.03 08:28

Ahojky snažilenky,

tak Montička se nám úspěšně vrátila a ještě s takovou novinou, tak té tvojí malé neteřince Barborce přeji jen to nejkrásnější do života. Už se určitě moooc těšíš, až ji uvidíš viď?

Jinak jsem o víkendu zase plnila Hujera, ne teda moc, ale nějaký ten bodík si určitě zasloužím.

Jinak ještě jednou všem těhulinkám z minulého týdne blahopřeji k odchodu do Brusinčina deníčku a doufám, že udržíme tradici a tento týden se zase nějaká dobrá zpráva objeví!

A co je u nás nového? Snad jen to, že termín svatby se blíží, řekla bych že skáče mílovými kroky, přemýšlíme, kde co ještě vylepšit, aby ten „náš den“ byl skutečně ten nejkrásnější. No a taky už začínáme mít divoké sny (přítel o tom, že přijel pozdě na radnici a ještě se něčím polil a já zase, že obsluhuju na hostině a nemám cukroví, pak vytahuju z lednice patrový svatební dort a ten se celý rozpadne,…) no prostě nervozita už je tu, ale moc se nám to líbí, vždyť to k tomu patří.

Jinak už jsme se dohodli, co bude cílem naší svatební cesty : SARDINIE. Takže teď žhavím všechny internetové dráty a hledám info a jsem pověřena zajištěním trajektu, protože pojedeme naším autíčkem a přes to moře ho nějak dostat musíme.

Tak všem přeji pohodový vstup do nového týdne i přes zakaboněné počasí.
A pozor na 3 zmrzlé muže!

Pavča

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 12.05.03 09:00

Ahoj v novém týdnu,

přeju Barborce všechno nej nej do života. Hlavně to zdravíčko, krásné dětství a spokojený život.

Montičko , když si tak čtu postup tvé lékařky, tak bych ti určitě doporučila běžet jinam. Postup tvé lékařky tě asi k mimi nedovede a je škoda ztrácet čas. Budu moc držet palečky.

Jinak se omlouvám, že jsem se dlouho neozvala, ale Lenička se začla stavět na nožičky, takže to vyžaduje neustálé hlídání. Navíc ma mamulkovské období, takže chce být pořád chovaná a tulená. Musím si to užít dokud to jde. Ten čas tak letí.

Jarničko, Petulko - moooc vám gratuluju. Přeju hlavně zdravíčko, krásných devět měsíců a hodně krásných chvil s mimískem. Napište mi jestli vás už v seznámku můžu přestěhovat do těhulek.

Krásný týden přeje

Ajka a Lenička

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 12.05.03 09:02

Ahoj, holčiny!
Tak vás zdravím stále nepotvrzená a do čtvrtka tu u vás ještě budu strašit. Pak už doufám uvidím svého bobíška na ultrazvuku a pošupajdím k Brusince.

Moc vítám na světě Barborku a přeju jí jen to nejkrásnější!

Srazík nestihnu a je mi to moc líto, ale práce, bohužel, volá a tentokrát to nejde zařídit jinak. Budu na vás myslet.

Jsem trochu mimo obraz, protože jsem ještě nestihla dočíst deníček z minulého týdne (měla jsem totiž dva dny volno), takže doufám, že jste všechny v pořádku a třeba i v naději.
Zatím zdravím.
 Petra

Anini
Kecalka 371 příspěvků 12.05.03 09:50

Ahoj snažilenky,
tak je tu zase pondělí a tento týden není vidina volného dne navíc :(. Ještě, že to počasí je škaredé jinak by se mi ani do práce nechtělo.
O víkendu jsme zvelebovali náš pozemek na stavbu domu, sekali jsme trávu, tahali pařezy a likvidovali zrezivělý plot. V neděli jsme zaslouženě odpočívali.
U nás jinak nic nového, snažení posunuto na srpen.
Montička: Barborce hodně zdravíčka a štěstíčka v životě, bude ho potřebovat§
Jinak jak to vypadá v tomto týdnu s novou těhulkou? Jak Pavča psala, tradice musí být neporušena!
Všem krásný týden a pracujícím ať to utíká!

pápá
Anna

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 12.05.03 10:04

Ahoj snažilenky, tak jsem se konečně dostala k tomu, abych opět napsala něco do deníčku. nějak jsem měla celý minulý týden nabito a tak nebyl čas. S Tomáškem zápasíme s čůráním. Docela to už jde, ale zjistila jsem, že si sám na nočník dojde včas jen když má nahatou tu svojí maličkou prdelku. Pokud má třeba jen slipy, většinou to do nich pustí. No uvidíme, snad se to zlepší. Jinak já jsem odletěla na první Ms po údajném potratu a dokonce přesně tak jak jsem předpokládala 10.5. - tj. 30 den cyklu. sice je to takové velice slaboučké mistrovství, ale je. Takže teď až přiletím necháme všemu volný průběh a budeme čekat, jestli se opět brzy zadaří a my Tomáškovi pořídíme nějakého malého brášku nebo sestřičku.
Také už se nemůžu dočkat středečního srazíku. Tomík už má sbalený baťůžek a těší se na hodně ženskejch pohromadě, tak ať se vás dostaví co nejvíce.

MONTIČKO: Nejprve bych ti chtěla poblahopřát k tvým včerejším narozeninám. Doufám, že jsem si to zapamatovala dobře. Akorát nevím koikátého jsou. A za druhé také k nové neteřince Barborce. Ať se jí na světě líbí. A neboj, brzy se dočkáš svého broučínka. Doktroku bych určitě také změnila.

PETULKO: Držím palečky, aby to dobře dopadlo, ale myslím si, že už není co řešit. Ve čtvrtek nám jen potrvdíš, že utíkáš velikými kroky k Brusince a já ti to moc přeju. Ve čtvrtek dej vědět.

JARNIČKO: Obrovská gratulace k mimísku. Ať se mu u tebe líbí.

Tak holky, to jsem se zase parádně rozepsala. Pokud jsou tu další nové těhulky, tak se omlouvám, že jsem je nepostřehla. Nestihla jsem přečíst celý deníček. I jim tedy případná gratulace. A vy ostatní hodně se snažte, ať je těch maličkých andílků na světě čím dál víc.
Krásný den přeje Petra a Tomášek

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 12.05.03 10:07

Samozřejmě vím kolikátého ty narozeniny jsou, ale nevím kolikáté. Jsem to ale popleta. Ještě jednou tedy vše nejlepší. Petra a Tomášek

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 12.05.03 10:51

Ahojky přeji krásný týden
Abych řekla pravdu tak se mi do práce po tom krásném dlouhém víkendu vůbec nechtělo. Ale těším se na mezníky tohoto týdne ? srazík a konzultace se svojí mudr. Myslím že to nakonec uteče.
Montičko ?gratuluji k neteřince. Hezky si obě dvě užívej vždyť jsou skoro vlastní. A hodnou tetu určitě potřebují :-). Neboj dočkáš se i vlastních dětiček (jen tak mezi námi zase jsi mě rozplakala).
Moje kamarádka měla 8.5. rodit a zatím nic. Včera psala že jí manžel honí po procházkách aby už jako něco začalo a ono pořád nic. Ti nás teda napínají :-).
Se změnou tvojí lékařky souhlasím tahle ti už asi nic nového neřekne a ?my to miminko opravdu chceme? že, tak pro to něco uděláme. Hodně štěstí při hledání.

ajko ? pěkně si to s Leničkou užívejte. Není nic krásnějšího než když tě ty malé ručičky objímají a to u maminek to musí být ještě něco úplně jiného já to znám jen jako teta a jsem z toho vždycky úplně naměkko.

nepotrvzené i potvrzené těhulky moc vám gratuluji a přeji vám to z celého srdce.

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 12.05.03 11:02

Ahojky!
Tak jsem zase tady.To se mi nechtělo do práce po čtyřech dnech volna.Svítilo sluníčko a byla pohoda.
Musím se pochlubit.V pátek jsem byla darovat krev.Už po desáté.Měla bych dostat bronzovou Jánského plaketu.Juch juch.Ale to budu zapáchat,když se tak samochválím.
V pátek jsme si byly s kámoškou zajistit dovolenou na Staré Živohošti.Dva týdny bez práce a bez chlapů.Jen les,houby a voda.SUPÉÉR!
Rambíček se pilně šmrdolí po zahradě a pronásleduje každou vosu,nebo včelku.Včera málem dostal bodlo du čumáčku.A vypadá jako malíř.Malovaly jsme můj pokojíček a on si čichnul k barvě.
Tak já půjdu zase pracovat,abych měla pracovního Hujera.
Pa pa a hodně sluníčka přeje
Martina

SIMCIK
Stálice 57 příspěvků 12.05.03 11:45

Ahoj snažilky,
všem moc děkuji za milé přivítání mezi vás. Moc si toho vážím.
Víkend byl u nás odpočinkový. Počasí nic moc, tak jsme si užívali lenošení a sledovali hokej. Už se ale chystám na zahrádku. Pěkně mi to tam zarostlo za těch pár dní co sprchlo. Na 22.5. jseme objednáni po prvé do Pronatalu. Mám z toho trochu strach, ale uvidíme, snad to nebude tak hrozné.
Montičko : obrovská gratulace k neteřince Barborce a do života vše nej, nej. Tobě dodatečně hodně štěstíčka a lásky k narozkám ( a brzo taky krásného mimíska ) a tu doktorku určitě vyměň.
Mějte se krásně Simčík

Lea
Kecalka 207 příspěvků 12.05.03 13:30

Ahoj všechny snažilenky,

zdravim vas do noveho tydne. Dnes to tady trochu vypada jako kdyby spousta z vas mela jeste dovolenou, a skoro nikde nikdo:-)

My jsme si jako skoro vzdycky krasne s manzilkem uzili vikendu, nedeli jsme byli na vylete, byla to nadhera, ale ja vecer uplne odpadla:-)

MONTICCE gratuluju k neterince! At na tebe prenese nejake miminkovske bacilky:-)

Mejte se hezky a piste dobre // zpravicky

Ahoj Lea

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 12.05.03 13:32

ahojky vsechny snazilky.
moc vas zdravim po dlouhem krasnem vikendu. My jsme byli cele 4 dny v Nemecku u rodicu meho pritele. Docela jsme si to uzili… pocasi nam pralo, ale cesta byla unavna, takze bych ted potrebovala jeste tak dva dny na zotavenou.

8.5. jsem mela odletet na MS, ale nic takoveho se nestalo..... takze pokud to tak vydrzi, tak 16.5. budu testovat… opet!!!!
Pocity nemam zadne, ani tuseni, tak uvidime. Samozrejme ze dam vedet.

Monticko: Gratulace k neterince !!!

Krasny tyden vam vsem preje Marka

Lea
Kecalka 207 příspěvků 12.05.03 13:38

Ahoj Marko,

zdravim te a preju hodne zdaru pri testiku!
Jen se te chci zeptat, proc budes testovat az za takovou dobu po terminu MS?
A jak to muzes vydrzet? :-))))

Cau Lea

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 12.05.03 13:39

Ahoj holky!

Tak už se mi Verunka staví na zadní! Včera jsme byli na návštěvě u Ajky a tam se mi poprvé v postýlce postavila. Jinak už pár dní klečela v postýlce a přes víkend se soukala na desku postele.

Začalo nám krvavé obouchávací období: V sobotu si Verunka natloukla čumáček při svých zvedacích pokusech a včera mi vykopla nůžky z ruky. Začíná to být zajímavé.

Co jinak - ve čtvrtek jsme si udělali výlet k Rudici. K propadání jsme nedošli, zapíchli jsme to v pískovém lomu před Rudicí. Je tam moc pěkně, loni jsme tam byli také s Verunkou v břuchu.

Na pátek vymyslel Marek výlet do lednického parku. Představte si záplatu kvetoucích rododendronů a jiných stromů a keřů! Paráda! Verunka juchala v kočárku jen v bodýčku a čepičce.

O víkendu byla naplánovaná chata nebo Zlín. Kvůli počasí jsme nakonec zvolili Zlín a na zpáteční cestě se stavili u Ajky. Holky Leniřka je moc krásná a čiperná, je přes kopírák po tatínkovi. S Verunkou si moc nepohrály, spíš jsme je drželi v dostatečně velké vzdálenosti, aby si neublížily. Zažili jsme koupání ve vaně, Lenička řádila, jak se na správné mimi sluší. Musím vám prozradit, že Ajka má moc pěkný domeček a hezkého hafíka, číču jsme bohužel neviděli.

Novým těhulkám gratuluji a připojuji se k doporučení změnit doktora u Montičky.

Holky, co byste říkali celostátnímu setkání snažilek? Kdy by byl ochoten přijet a jak daleko?

Alice

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 12.05.03 13:43

Samozřejmě gratuluji Montičce k neteřince!! Moc se těším na fotky!

A Ty nesmutni, už tu pácháš dost dlouho deníček, určitě brzo pošupajdíš s Brusince. :o)

Alice

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 12.05.03 14:14

Ahoj holčičky,
nevím jak Vám, ale mě se vůbec po tak dlouhém volnu nechtělo do práce. Byli jsme na chaloupce a já jsem statečně plnila HUJERA. nachodili jsme asi tak 50 km. Už vím jak se cítí lidé s plochýma nohama :-)
Montičko: mě si teda rozbrečela. Můj bráška byl dneska se svojí nastávající na 5ti měsíčním UZV. Když mi říkal, že čekají rodinu tak jsem to taky nevydržela a brečele a brečela.Ale oni za to nemůžou - prostě takový je život. Jinak k Barušce - krásný život plný velikanánského štěstíčka a zdravíčka.
Novým těhulkám hodně moc zdravíčka a ať se mimískům v bříškách u maminek líbí :-)
mě jinak čeká koncem května nebo začátkem června ( podle toho jak přijdou měsíčky ) třetí pokus umělého oplodnění. A jak to tak bývá teď mi přišla pohroma za pohromou. Nedoplatek vody, zaplatit dovolenou - prostě chtějí po mě samé prašule. Takže vše co jsem naškudlila, abych mohla jet do sanatoria jsem musela dát jinam. chce se mi z toho všeho brečet. Hlavně, že náš stát podporuje feťáky a jiné lumpy.Zajímají je věci jako POTRATOVÝ ZÁKON, ale místo toho by si měli uvědomit proč někteří lidi si děti nemohou dovolit. Je to hrůza ať se radši zajímají o zvýšení mateřských dávek a zlevní věci na děti atd. No holky uznejte.
Já jsem se to rozepsala. Už budu končit.
Všem snažilkám přeji strašnou spoustu //. Tak pa pa pa monicka (moni)

Misul
Kecalka 120 příspěvků 12.05.03 16:06

Ahojky Holciny,

tak je tu opet zase znova PONDELI, ach jo ja uz bych chtela ...... STREDU :)

Blahopreju k neterince Monticko, zaroven se pripojuju k nazoru zmeny doktora. Moje sestrenka mela neco podobneho, dva roky se o ni jeji doktor moc nestralal, porad ji daval bastit nejake pilule - zmenila dokturka a slo to raz na raz, miminko sice jeste nema, ale staraji se aby bylo co nejdriv. Drzim palce na pohovor :)

Marka: To ja bych to asi nevydrzela, kazdopadne preju // a poradne silny.

Ja uz jsem zase v normalu, teda snad, spineni odeslo tak jak prislo, vydrzelo mi to dva dny, pak me jeste dalsi dva bolelo divne bricho - treba to opravdu byla OVU :)

Kdo bude dalsi tehulinka?

Vsem hezky vecer, pa

Misa

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.03 16:07

Ahojte,
to Monticka : Blahozelam k neterke:o) Nech Vam robi len radost a samozrejme aj Vy jej:o)
To Nefteta/ dufam,ze som to nepoplietla/ : Uprimne Ta obdivujem, ze chodis darovavat krv, mne je po kazdom odobrati vzdy velmi zle:o(
A kedze mame dnes trosicku smutne dni,tak prispejem aj ja,hoci som vazne nechcela. Manzelovi sa zenil kolega asi pred 2 mesiacmi a uz cakaju babo, na tom nie je nic divne,divne je to,ze su z toho nestatni!!!!!, lebo babo chceli az za rok alebo za dva. Manzel mi povedal, ze ked to od kolegu pocul,mal sto chuti mu riadne vynadat alebo mu aspon capnut po hlave!
Ked mi to hovoril doma nebolo mu vsetko jedno, ze taky clovek,co dieta este nechce,tak sa mu to podari hadam na prvykrat a my mozeme robit,co vieme a nic. Bolo mi to tak velmi luto, tak velmi ma to bolelo,ze si to ani neviete predstavit.
A co u nas nove? O mesiac,ak sa nic nezmeni ,nas caka 1. IFV, uz mame prve vcelicky za sebou,naozaj to nie je nic strasne. Manzel to ma „pevne“ v rukach a pred kazdou injekciou sa boji viac ako ja:o)
Prajem Vam vsetkym vela stastia a nech sa nam v mesiaci lasky dari co najlepsie:o)
Majte sa krasne
 Ivana

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 12.05.03 16:21

Ahoj holčiny!

Montičkä: ať ti zítra pohovor dobře dopadne a v pátek od nás pozdravuj svou neteřinku Barborku.
Také se přikláním k názoru holek na změnu lékaře. Jak píšeš brát stále nějaké prášky, to určitě není moc O.K.

Petulka: a nezapoměň nás pořádně poprskat těhubacilama. Ve čtvrtek ať slyšíš samé dobré zprávy.

Nafteta: doufám, že si dovču pěkně užiješ, také si to zasloužíš.

Marka: jééé kéž by se MS nedostavila a ty jsi nám mohla oznámit tu super zprávu. Držím palce!

U mě zatím žádné velké novinky, ve středu doberu antibiotika, budu čekat cca tři týdny a opět pojedu na bakteriologické vyšetření jestli léčba zabrala.
V sobotu jsme byli doplatit ložnici, ale doma ji ještě nemáme. Odvoz funguje jenom v pracovní dny, takže nám ji přivezou ve čtvrtek dopoledne, to je manžel doma, doufám, že z toho nesloží něco jiného :-).

Mějte se hezky
ahoj Jitka

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 12.05.03 16:53

Ahoj

přeju krásný nový týden.

Montičko - mooooc blahopřeju k neteřince,
a určitě zkus někam zajít, já jsem se takhle plácala rok, doktorku mám skvělou, ale sama mi řekla, že dýl už to nemá cenu a poslala mě do Pronatalu.

Dnes jsem byla na první injekci v Pronatalu a budu si je píchat až do čtvrtka, v pátek jdu na ultrazvuk a pak se uvidí, jak budu pokračovat. Nafasovala jsem spoustu injekcí, krátkých jehel, dlouhých jehel - no jak nějakej feťák "o))). Jsem na sebe zvědavá, jak si to budu dělat, já injekce nemůžu ani vidět, v dětství jsme při každém odběru sebou sekla :o)), ale jinak jsem hrozně ráda, že už se něco konečně začala dít.

Jinak, už se moc těším na středeční srazík, přijdeme trochu později, ale určitě dorazíme.

Mějte se všichni krásně.
Ahoj Lipka

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 12.05.03 17:16

Proze 16.5. ma moje maminka narozeniny… tak jsem si rikala, ze uz jen ten samotny fakt mi muze prinest stesti.......:)
Vydrzim to, predtim jsem vzdycky zmatkovala a hned 28 den jsem delala testiky (utratila jsem vzdycky 1000 Kc) a nic z toho. Necham sve emoce ted v klidu… stejne nicemu nepomuzu. Bud tam ty dve carky budou nebo ne......

Diky za podporu.
Marka

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 12.05.03 18:41

Ahojte holky moje!

Všechny vaše přáníčka Barborce do života moc ráda předám!
Taky děkuji za přání k narozeninám. Pro zvědavé: už je mi 26:)
Pohovor mám za sebou. Doma se učím Excel, v kterým jsem nikdy nepracovala a oni se mě na něj ani nezeptali:) A to slibovali nějaký test. Test se týkal komunikace se zákazníkem. No lidi to byli milí, já se cítila po otevření dvěří naprosto uvolněně a v pohodě. Zato předtím to byl děs a hrůza:) Tak uvidíme, vědět dají až koncem května.
Dneska jsem Barborce koupila jedny dupačky. Moc se mi libí, že mají na zádech dva pejsky a napsáno „Tohle mimino, to si pohlídáme!!! HAF“. A pak jsem koupila takový overalek nebo jak se to jmenuje. Proste tričko a kraťase v kuse. Oranžový, s kapsičkama. Bude fešanda:)
Mějte se všechny krásně
Pá Montička

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 12.05.03 18:43

moc blahopřeji k desátému odběru!!!!! Já bohužel krev darovat nemůžu, protože jsem měla mononukleozu:( Ještě, že jsou na světě hodný lidičky, který to „vemou za mě“.
 Montik

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.03 19:18

ahoj holcinky,
dneska jsem hrozny lenoch,ani jsem se neprihlasila:-)
ted jsem dolouskala denicek,spousta novych informaci.
Monticko > gratuluji k neterince a zitra budu drzet palce pri pohovoru:-)
Monicko > hus hus,odhanim pryc depresi,vsechno dobre dopadne a treba vam poslou i nejaky preplatek.
Nafteto> uzij si tu dovolenou.
Petulinko > tak ve ctvrtek si budes balit ranecek a vyrazis k Brusince:-)
mejte se krasne a zatim papa Magrata

Kajdula1
Kecalka 240 příspěvků 12.05.03 19:23

Ahojinky holky moje snaživý,
tak se hlásím po týdnu v „druhé“ práci, zase z té práce, kde mám k dispozici netíček:-)))) E-mimino bylo vlastně jediné, na co jsem se při pondělku těšila…
Ani si holčiny neumíte představit, jak ráda bych už byla aktivní snažilka!!! Občas se vztekám, že kvůli autu (které musíme doplatit) a bytečku (který chceme dovybavit), miminko oddalujeme. Rozčiluju se, že se honím, jak b.., z jedné práce do druhé, aby to co nejrychleji bylo zaplacené.....Jenže pak si říkám, že je přeci jen lepší přivést mimíska do hotového a věnovat se pak jen a jen děťátku......­........Je to asi o to horší, že jsem vlastně už měla mít 3letého špuntíka a přeci jen jsem o něj přišla v pokročilejším těhotenství a v době, když už to maminkovství ve mě bylo v plném proudu......
Minulý týden jsem se byla podívat u kamarádky na 6 týdenní holčičku, byla jsem z ní naprosto unešená!!!Byla tak roztomiloučká, malinká a zranitelná.....
Se svatbou postupujeme - příští týden jdeme pro snubní prstýnky a já na zkoušku účesu a nalíčení na NÁŠ velký den!!!Jediné, co mi opravdu kazí veškerou radost z předsvatebních příprav je, že se nám to snaží každý organizovat - „pozvěte toho a toho, svatbu udělejte tak a tak.......!“Občas opravdu supím, protože je to jen a jen náš den a pozvat „mého oblíbeného strýčka s chotí“ jen proto, že se TO HODÍ, nehodlám. Jsem tvrdohlavá, a tak se já ani můj miláček se nedáme!!!!

MONTIČKO, přeji Ti rovněž vše nejlepší k Tvým včerejším narozeninám! Ať se Ti splní vše po čem toužíš a jsi jen a jen šťastná!!!

NAFTETO, nevím vůbec jestli jsem to přehlédla, či co, ale jak to dopadlo s tím pacholkem?!?Podle posledních příspěvků to vypadá, že se snažíš dělat spouuuuuuustu věcí......Je dobře, že se neupínáš na nikoho a znáš svoji cenu a nejsi takový „ČUDLA“ jako já. V lásce jsem si všechno vyjasnila už dávno, jen v práci a kamarády se sebou nechávám orat pořád..............

P.S.: Tak kterápak z Vás bude těhulka tento týden?!?Přece neporušíme tradici - každá týden těhulka????Z celého srdce to přeji všem…

Pá Kajdula

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 12.05.03 22:00

Ahojte holky moje!

Montičko - pozdě, ale přece Ti přeju VŠECHNO nejlepší k narozeninám! Moc taky blahopřeju k neteřince Barborce. Já mám taky neteř Barborku, nedávno jí byly tři a je to teda pěkný číslo. V půlce srpna by se jí měla narodit sestřička, tak už se na ní móóóc těším! Chci si zopakovat ten pocit, sáhnout si na miminko, kterému je jen 36 hodin. To byl krásný zážitek. Tenkrát jsem se pochovat neodvážila, letos si snad už troufnu :o).
A Tvoje gynekoložka? Pokud na Tvůj nátlak nezmění přístup, tak rozhodně vyměnit. Čas strašně letí… Věř mi.

Jarničko a Petulko - VELKÉ gratulace! Hlavně zdravíčko, to je stejně nejdůležitější!

Marko - to vypadá nadějně!? Nechci nic zakřiknout, ale většinou, když to člověk nejméně čeká, tak to přijde :o). Pevné nervy na toho 16-tého!

Ivano a Lipko - moc držím palečky, aby Vám to vyšlo! Velmi dobře vím, co se teď u Vás doma děje. Já jsem tímto :,-(o-maso :o)) obdobím prošla před dvěma měsíci…

Jinak zdravím všechny ostatní dopisovatelky a už se moc těším na středeční srazík.
Doufám, že vše zůstává: 14.5. - 16.00 - „koblížkárna“ - Václavák

Mějte se krásně!
Pa, Lucka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.03 07:59

Ahoj mamči i dosud nemamči,jmenuju se Eva a chci napsat Montičce,aby opravdu změnila doktorku.Mě pomohl pan doktor Ptáček v Almedě v Neratovicích.Po laparoskopii vaječníku a současně provedené kyretáži dělohy jsem asi půl roku silně krvácela.Vždy tak na tři čtyři dny to přestalo a pak znovu,prostě permanentní MS .Přesto jsme se neustále bláhově pokoušeli a já věřila,že se to nějak samo upraví,což mi říkala i moje doktorka.
Po 6 měs.jsem na doporučení známých zašla do nemocnice Almeda k panu primáři Bilinovi.Ten mi dával nějaké hormony asi dalšího půl roku(Proveru Norethisteron a ještě něco,co už si nepamatuju).Pak mi doporučil nanštívit dr.Ptáčka,který se na tyhle věci specializuje.Ten mi dal zase nějaké jiné hormony (asi troje) a každý měsíc sledoval,jak probíhá ovulace.Teda ty první ne,je jasný,že když pořád krvácíš,tak ovulaci nemáš. No a po dalším půl roce se to povedlo,mimčo se narodí v září.
Tak Ti přeju hodně štěstí,tak jako jsem měla já. Stejně tak i všem dívkám a ženám,které touží po miminku.
Eva +ˇLinda 3,5roku + mimčo v břiše

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 13.05.03 08:25

ahoj holčinky:-)
užijte se zítřejší srazík,myslela jsem,že dorazím,ale práce mé plány překazila:-(,tak si dejte koblížek za mě.
Včera se mi ozvala kamarádka s radostnou zprávičkou - právě je v desátem týdnu.Doporučila jsem jí deníček Brusinky.
Jinak poctivě pořád doma cvičím, i když kocour mě přitom kouše do nohou a skáče mi přes hlavu.
Chopsovi už je líp,začíná to pomalu srůstat a jak mi volala švagrová,už se doma nudí.
mějte se krásně a 16.5 držím paleččky:-)))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.03 08:32

Ahoj,

dakujem za povzbudenie, sledovala som Tvoje pripravy na IFV a velmi som na Teba stale myslela a priala,aby vsetko dopadlo co najlepsie......Po pravde, ma to dost zlomilo, ked Vam to nevyslo, dufam,ze to uz neboli, ja neviem,ako znesiem neuspech. Lucka, chcem sa Ta opytat,ci planujete aj 2 IFV po 3 mesiacoch?
Ja neviem,co bude potom,ani na to radsej nemyslim..
Majte sa krasne
 Ivana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.03 09:23

Ahoj berušk moje snaživý,

u nás v práci se situace trochu zklidnila, tak mám aspoň chvilku naapsat, co je u nás nového.
Tak nového není nic, což není zas až tak velká zvláštnost. Jak jsem psala posledně, podstoupili jsme již v řadě 4. IUI a teď jen čekáme co bude dál. Protože je čekání nejhoší pořád vymýšlíme nějaké aktivity, aby to rychleji uteklo. Ale vleče se to i tak strašně pomalu. I když se to tento měsíc obešlo bez obvyklé včeličky, protože moje tělíčko bylo rychlejší než cykly předtím a k ovulaci došlo přirozenou cestou, i tak jsme to absolvovali.
Jinak čekám, kdo bude tento týden další těhulka, aby nebyla tradice přerušena.
Moje hlavá děravá si pamatuje, že se někdo bude testovat 16.5., tak držím pěsti na rukou i na nohou, i když jmenovitě nevím komu. Ale slibuku, že se hnedka jak to dopíšu, mrknu jméno, aby to držení všech pěstiček bylo účinější.

Mějte se fajn a snažení zdar.

Bella
(pět jsem se nepřihlásila, ach ta jarní lenóra je hrozná)

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 13.05.03 09:52

Ahojky holčiny,

tak se hlásím tento týden poprvé. Včera jsem měla v práci děsnou honičku, šéfová je na služební cestě a já nevím, kam dřív skočit. Jinak poctivě papám Duphaston a čekám, co to udělá. Ještě než jsem ho začala brát, tak jsem asi měla OVU, teplota klesla na 36,4 a pak postupně vyšplhala na asi 37 a tam se drží i teď, jen nevím, jestli to není ovlivněné právě tím Duphastonem. Raději moc nedoufám (jasně, že doufám, ale snažím se na to nemyslet), protože ten pád by pak hodně bolel. Zítra půjdu na ultrazvuk - kvůli podezření na tu cystu, tak na mě v sedm ráno myslete, prosííííííím, já mám hrozný strach. Manžílek půjde naštěstí se mnou, tak mu budu drtit packu.

Kajdulo: konečně vidím, že to, co vyvádělo mé příbuzenstvo, tak není až tak nenormální. Když jsme ohlásili svatbu, tak to spoustě lidí nebylo vhod a když ano, tak zase měli výhrady k místu konání (brali jsme se na chalupě, aby oslava mohla být na zahradě). Jak prý se tam dostanou a bude vedro v autě celou cestu a zmačkají si šaty..... Asi to znáš. Nakonec nám nadiktovali seznam příbuzných, které musíme bezpodmínečně pozvat, jinak vypukne třetí světová, popřípadě je sami pozvali a my jsme to pak museli rušit. Asi si dokážeš představit, jak to bylo trapné. Nakonec ale byli všichni spokojení a my jsme to také přežili bez újmy. Jen si musíte stát za svým a svou představu o svatbě si pro:,–(it za každou cenu, je to přece váš den.

Montičko: gratuluju k neteřince. Pěkně si jí pochovej, to prý přináší štěstí.

Jinak já už se moc těším na zítřejší srazík v koblížkárně. Jen asi budeme muset ob:,–(it nějaký větší stůl, aby jsme se tam vešly :o)))))

Mějte se krásně

Romík.

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 13.05.03 11:05

A máme úterý a zítra srazík. Moc se těším. Možná to nestihnu hnedle od 16, ale nejdéle v 16:30 jsem tam.
Nového nic není. Ve čtvrtek jdeme na ?pohovor? k mojí doktorce a začínám z toho být taková nervózní a ani nevím proč, vždyť nemám žádný důvod? Ty nervy to je věc.

Ivanka ? umíme si to představit opravdu umíme, teda já rozhodně. Je to nespravedlivé, že, ale nejhorší je ta bezmoc, že to člověk nemůže ovlivnit. Naštěstí už existují přípravky a postupy které to vytoužené děťátko přinesou a brzy budete ty nejšťastnější lidi pod sluncem a my všichni s vámi.

Marka ? trpělivost prý přináší růže a proč by nemohla přinést dvě čárečky a poté miminko. Myslím na tebe ať to dobře dopadne :-)

Lostris ? už by to vyšetření mohlo dopadnout dobře co ty na to a mohlo by pak přijít to vytoužené miminko. V nové ložnici :-) to by bylo aby to nebylo :-)

Ať nám to v práci utíká. Krásný den.Maky

Amalie
Kecalka 153 příspěvků 13.05.03 11:30

Milé snažilenky a skoromaminky,

nakukuji k vám, abych omrkla potencionální přírůstky do Brusinčina deníčku a co nevidím!!! Marko mooooooc držím palečky, no vidíš, ještě pár týdnu zpět to vypadalo beznadějně a teď může být všechno jinak. Teda hned se koukej u nás nahlásit!!!

Jinak objevím se na srazíku, ale až tak kolem půl šesté, tak doufám, že vás tam ještě najdu klábosilky.

Ahojky Amalie

Lea
Kecalka 207 příspěvků 13.05.03 11:31

Ahoj holčinky-snažilky,

tak jakepak mame dnes doma počasí?
Tady, v Anglii, je zatazeno a prsi. To je ale prekvapko, co?:-))
Ale hlavne, ze nalada je vyborna:-))

KAJDULO- taky jsem ti chtela rict, at si stojite za svym, protoze to stoji za to. Je to opravdu vas den a vy si ho musite uzit podle svych predstav. Ja mam 3 sestrenice, ktere mely na svatbe cele pribuzenstvo a vzdycky doslo k nejakym komplikacim a taky se vdavaly asi 10 let prede mnou, takze umis si predstavit jak se vsichni za tu dobu rozrostli a kdybychom meli pozvat vsechny na nasi svatbu, tak bych se z toho asi zcvokla. My jsme opravdu poctive pozvali jenom ty nejblzsi a ty, s kteryma jsme pravidelne stykame + par kamaradu, celkem to bylo i s nama asi 23 lidi. Ani jsme to nijak nehrotili, ze bychom meli vse naplanovane do nejmensiho detaili a vse vyslo uplne v pohode. Takze udeleje si to jen a jen podle sebe!

A co se tyka toho odkladani mimca. Tak to je tezky. Ja mela taky ten nazor, ze je lepsi mit vsechno super pripraveny (byt, auto atd.), ale uz ho nemam, protoze ono by se totiz mohlo porad neco nachazet kvuli by cemu se to dalo odkladat. My meli nejdriv skolu, pak jsme meli maly byt, ted jsme odjeli do Anglie, ale ja jsem se rozhlidla kolem sebe a vidim, ze ostatni maji taky deti ne uplne v super podminkach jako napr. dum s bazenem nebo kdovi co. A ono to neni vlastne vubec to nejdulezitejsi. proste ted jsem presvedcena o tom, ze deti maji byt soucasti zivota a ne az neco „potom, az kdyz“. My jsme taky nevyrustali, ze bychom meli vsechno na co si vzpomeneme a myslim, si ze jsme meli stastne detstvi (ted myslim generaci me a manzela uz skoro tricatniku).
Tak doufam, ze jsem se do toho moc nezamotala, a ze si ted o mne nemyslite, ze jsem byla jeste pred chvilkou nejaky karierista, to ne, ja to taky delala v nejlepsim umyslu, ze chci privest deti na svet, az bude vsechno skvele pripraveny, ale ted se ten muj nazor vykrystalizoval trochu jinym smerem.

Ale uz prestavam kecat. Mejte se krasne a uz se taky tesim na to, az tento tyden prijde od nekoho nova zpravicka o // carkach.

Ahoj Vase Lea

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 13.05.03 11:34

Ahojte holky moje!

Zítra na ČT2 je od 16.55 hodinový dokumentární film USA o metodách umělého oplodnění. Kterou to zajímá a jde zítra na pražský srazík, doporučuju nahrát :o).

Ivano, neúspěch si prostě NESMÍŠ připustit! Já vím, ono se to řekne… Já taky na to myslela pořád a hlavně když jsem ležela ty tři neděle v nemocnici, tak jsem buď koukala na TV nebo myslela na to, co se ve mně děje.
Druhé IVF plánujeme na červenec, až se vrátíme z dovolené, kterou, po víc jak roce nevydařených pokusů, oba NUTNĚ potřebujeme. Už se nemůžu dočkat! Té dovolené :o).
Ještě jednou Ti přeju moc a moc štěstíčka a pevné nervy!

Pa, Lucka

Misul
Kecalka 120 příspěvků 13.05.03 13:09

Ahojky Berundy,

tak uz se nam srazek nezadrzitelne blizi, ju, odhaduju to, ze se objevim zhruba 16.35-8 :), poznavaci znameni - obr pupen na cele. Budu koukat pot e mysce, snad vas najdu, ale podle poctu si myslim, ze budete k neprehlednuti, ale kdyby nahodou, tak prosim, MAVEJTE placici tmavolase osubce :)

Kazdy den koukam, ktera nova tehulka se vyklube, ja bych to tak prala vsem a hned, to by z nas mela Brusinka radost.
Porad mam problem nemyslet na to jestli jo nebo ne, vzdycky kdyz si uvedomim, ze na to zase myslim, mam pocit, ze nedelam nic jineho, ach jo.

Kajdulo a ostatni nevestinky: naprosto s tebou souhlasim, u nas je to stejne - nekdy me to uplne znechuti, ale pak si rikam ma to byt NAS den, udelame to podle sebe. Snad uz konceme tydne budeme mit oznameni - brzo co:), prstynky snad pristi tyden, nejak se to kupi, hold jsme to nechali na posledni chvili.

Mejte se fajnove, dneska jdeme na nejakou vecerni party radoby spolecensky vecer, znami nas vytahli, tak doufam ze ten roh trochu zmizi.

Ahoj Misa

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 13.05.03 13:49

Ahojky holky,

Lucka má pravdu nesmíme si neúspěch připouštět - takový je prostě život. Koncem května vlastně s největší pravděpodobností začátkem června mě čeká třetí pokus IVF. Už jsem dostatečně připravená - sešlo se mi z lásky darovaných 18 slonů ( chci dvojčátka ). Prý se má pro plodnost dávat devět sloníků na noční stolek. V sanatoriu mi řekli, že musím být na 100% přesvědčena o dobrém výsledku. Něco na tom bude " víra tvá tě posílí ".
Já vím hezky se to říká, ale kdo nezažil to čekání … dlouhé… tak nepochopí.
Takže holky věřte a buďte silné… vše dobře dopadne.
Ahoj Monicka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.03 14:18

Ahojte,

vsetkym dakujem za povzbudenie, ozaj mi velmi pomahate:o)
Kazdy den sa rozpravam s manzelom a uz Vas skoro pozna:o) Chape, ze ma drzite nad vodou......
to Lucka : zelam vela stasticka…,nech sa to uz podari! Tak!
to Monicka : Tusim budes moja spolubojovnicka:o) Ak sa vsetko podari,tak mna caka 1. IFV medzi 9-13 junom ,a aby to bolo vesele,tak v piatok je prave 13-eho!
Teraz som presvedcena,ze na 2. pokus uz nepojdem! Ale co bude potom ,ozaj neviem.
to Maky : dakujem.....si skvela:o)
Majte sa krasne a vela splnenych snov!
 Ivana

Misul
Kecalka 120 příspěvků 13.05.03 16:16

Ahoj Holky,

Lucko, Monicko, Ivanko a samozrejme i vy ostatni, vsem vam drzim palecky, urcite se to povede, verte tomu. Budu na vas myslet :)

Misa

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 13.05.03 16:45

Moje milé holky snazilenky.....
moc vam dekuju za podporu, ani nevite, jak moc to pro me znamena… Ted mam snad vetsi strach z testovani, nez kdy jindy… kdyz se tak vsechny tesite se mnou… Rozhodla jsem se, ze to fakt vydrzim do toho patku, i kdyz jste me dost „potrapily“ svymy vsetecnymi dotazy. Nejhorsi na tom je, ze se vubec necitim „tehotne“, nemam vubec zadne priznaky. No uz jen tri dny a budu vedet. Koupim si ten novy Clearview, tak snad bude spolehlivy..... tak jako tak se chystam v pondeli na gynekologii.

Jeste jednou moc dekuju za vsechny vase krasna slova. Dam vedet hned v patek rano, jak dorazim do prace (tzn. po 9 hodine).

Marka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.03 17:45

Ahojte holky!

Zatáhlo se, je tma jak v pytli, do sem tam přiletí blesk a prší… Opravdu romantický večer:)
Já jsem se dnes vrhla do žehlení, vysávání, vytírání a před chvilkou jsem došila novou záclonu. Teda záclonu jsem nešila, jen jsem ji zahla a našila na ní tu „stuhu“ na nařasení. Teď je v pračce a pak ji pověsím. Už se mooooc těším:) Já krásná s růžičkama:)

Všem holčinám, které se chystají nebo mají za sebou IFV mooooc a mooooc držím palečky!!!
No měla bych jít udělat večeři. Dnes budou špagety s tomatovou omačkou, jarní cibulkou a nějakým tím masem (spíš párkem) chi chi
Mějte se krásně pá
Montička

Kajdula1
Kecalka 240 příspěvků 13.05.03 18:01

Ahojinky snažilky,
speciální pozdrav pro šéfovou Montičku, hlásí se agentka Kajdula 007:)))

ROMÍKU, s naším příbuzenstvem je to asi úplně stejné, myslím, že dotyčného strýčka pozvali za NÁS a teď je jim hloupé, to odvolat. Jóóó, ale ať se starají a spapají si, co si sami navařili:-))Můj taťka se svatbou asi nepočítal do té doby, než jsem mu oznámila, že máme oznámení… To potom začal organizovat hostinu - „oběd v restauraci a pak se pojede k Vám!“.Myslela jsem,že špatně slyším - 20 lidí v našem bytě, k tomu dva psy a já ve svatebních šatech lítám kolem hostů, kteří sedí snad úplně všude (i na okenních parapetech:-) - ÚŽASNÁ PŘEDSTAVA!!!Tak jsem musela rázněji říct svojí představu a už snad budu mít klid:)).Zítra na Tebe budu mooooooooc myslet a držet palečky - třeba máš v bříšku schované něco jiného než cystu?!?!?A bát se nemusíš, vždyť tam s Tebou bude Tvůj miláček…

LEO, jsme na tom skoro stejně. Nás by mělo být taky kolem 20ti a to si myslím, že bohatě stačí! Během odpoledne se tam vystřídají lidičky, bez kterých si svůj velký den já ani můj miláček neumíme představit......
Jinak s odkládáním miminka máš naprostou pravdu. Jenže mám za sebou „špatnou zkušenost“ s mým prvním těhotenstvím a strach je asi druhá věc. Navíc budu muset hned od začátku buď do nemocnice, nebo alespoň ležet doma, a máme jeden dluh, který bychom z mé ubohé nemocenské asi těžko zaplatili. Já chci tolik děťátko búúúúú. Uvidíme po svatbě, třeba to půjde rychleji než předpokládám.­....Pro mě jsou děti to nejdůležitější na světě, jen nechci nechat skoro manžílka v dluzích samotného. Ale jsme šikulky, tak to snad půjde rychle.....

MISUL,
teda Vy si dáváte načas!!!Ale hlavně, že se všechno zvládne tak jak má. Vdáváš se týden přede mnou, tak budu čekat na reakce, novomanželko:)))

Tím, že je jedna kolegyň nemocná jsem v práci víc, než jsem počítala, tak jdou přípravy taky pomaleji…Ale snad už máme všechno více méně zařízeno.

Jen si říkám, že až budu vdaná, měla bych se konečně naučit zametat s každým, kdo mě „zlobí“! Je to těžké. Např. můj bývalý přítel - každý mi říká nevšímej si ho atd. Ale to dost dobře nejde - bydlíme v jedné vesnici a navíc ho znám snad už milion let, byl mým nejlepším kamarádem a tak si vyčítám, že jsem to někdy nechala dojít dál a nezůstala jen u přátelství - mohla jsem mít skvělého kamaráda a takhle mi zůstaly jen hloupé naschvály z trucu, ACH JO! Ale musím si vysypat i popel na svou hlavu, kdybych byla trochu tvrdší..........
Pořád si říkám, že se k sobě nemůžeme takhle hloupě chovat - měli jsme mít miminko. Vůbec si neumím představit, že by malý žil a my se pořád takhle „dohadovali“.­.....Snad mi rozumíte, asi jsem to nenapsala moc srozumitelně. Jéééééééé zase jsem se nějak rozepsala, takže už budu končit a zítra pa pa.

Kajdula

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 13.05.03 18:50

Ahoj holky,

Romíku - zítra držím palce
Marko - tobě v pátek
Lucko, Ivanko, Moni - moc na vás myslím a přeju, ať se co nejdříve zadaří

Jak jsem včera psala, já se teď snažím o IUI. Dnes jsem si měla začít píchat injekci sama, ale bohužel to nešlo. V dětství jsem při každé injekci omdlela, ale posledních pár let do bylo v pohodě, tak jsem si naivně myslela, že to dokážu. Cha, cha. Ani v sedě, ani v leže, ani skoro po tmě v koupelně /abych na to nemusela moc koukat :o))/,jenom jsem se bodla a hned se mi udělalo zle, nakonec jsem jela do Pronatalu, ať mě zase napíchnou. Od zítra jsem domluvená s jednou sestřičkou u nás ve středisku, protože manžel i ostatní z rodiny jsou k ničemu :o))). Možná by to zvládla Maruška :o))). Dnes mi v Pronatalu sestra vyprávěla, jak jednu paní píchá její 10-letá dcera :O).
Tak se mějte a zítra s některými na srazu ahoj Lipka

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 14.05.03 07:44

ahoj holčinky,
užijte si srazík i sluníčko vylezlo,aby se na vás kouklo:-)
Romíku - tak doufám,že už to máš za sebou a všechno dobře dopadlo:-)
Montičko - co pohovor?
jinak ráno jsem zjistila,že mám kuchyň plnou vody,vytekla mi lednice.Myslela jsem,že omdlím:-( Vzbudila jsem kobližka( nechtějte slyšet ty výrazy) a společně jsem to vytřeli. A pak už jse jen makala do práce.Hurá splnila jsem hujera:-)
přeji všem krásný den a plno //

Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 14.05.03 08:27

Ahojky holky, zdravím spolunevěstinky a vás ostatní samozřejmě taky!

Kajdula: mám ještě v živé paměti, jak velká rodinná rada řešila, koho na svatbu pozvat, že tamtoho je slušnost a tak, bylo z toho velké pozdvižení, ale nakonec se musím pochválit, že co se lidí týče, necouvla jsem ani o jedinou osobu. I když je pravda, že v našich 60 lidech by se jeden ztratil, nenechala jsem si vnutit nikoho. Takže držím pěsti a vydržať, je to Váš den a ne vašich rodičů.

Misul: teda vy si dáváte na čas! Máme stejný termín a musím říct, že u nás bojové přípravy proběhly na začátku dubna a od té doby už řeším jen detaily. A oznámení jsme rozesílali začátkem dubna. Tak držím pěstičky, aby jste to zvládli v pohodě a bez nervíků. A jak se cítíš na to, že za 24 dní budeš už mladá paní? Já se musím přiznat, že už mi to nějak pomalu začíná docházet, začínám přemýšlet (což je nebezpečný) a tak.

Takže všem spolunevěstinkám - holky ať to dotáhnem do úspěšného konce a ten náš den D je tím nejkrásnějším na světě!!!

Marka: už jsme to probíraly na chatu, ale držím moooc palečky a obdivuju tvoji výdrž. Teda já bych takový nervíky ze železa neměla!

Holkám, které se chystají na IVF přeji, aby to bylo rychle za nima a držím pěstičky ke 100% výsledku a minimálně 1 mimískovi v bříšku.

No a všem ostatním přeji krásné pohodové dny, snad se nám i to počasí umoudří a bude zase svítit sluníčko a hlavně co nejdříve // čárky na testíku a hybaj do těhulkovského deníčku!

Pavča

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 14.05.03 08:55

Ahoj všechny snažilky,

bedlivě vás sleduji (i když v té záplavě udržet si přehled je více než náročné a vlastně skoro nemožné :-)))) a Marka vypadá velice nadějně.

Tak držím moc pěstičky i dalším nadějným (jestli mi neunikly :-)))

Také všem, které se chystají na IUI a podobné procedury. Tfuj tfuj tfuj tfuj, prsk, pliv pšík!!!!!

Montičko : ať jsou výsledky pohovoru pozitivní :-)))) a ať co nejdříve předáš štafetu!!!

Na srazík dorazím, už se na vás těším.

Přeji všem pokud možno jen optimistikou náladu a brzy dvě čárky.
Hujerovi zdar.........­.nazdar!!!!

Pa, Martina

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 14.05.03 08:56

Ahoj, holčiny!
Romiku - Držím všechny palce, ať je všechno v pořádku.
Marko - V pátek na tebe budu moc myslet! To víš, chtělo by to nějaké nové těhule, holky u Brusinky už jsou kolem 12. týdne, tak abychom jim tam utvořily takovou malou konkurenční skupinu ještě s VVerkou a Jarničkou (doufám, že jsem na někoho nezapomněla). Jinak jsem taky testovala s Clearview a byl pozitivní hned první den po termínu MS.

Zítra mě konečně čeká UTZ, tak se těším.
Ahojky Petra

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 14.05.03 09:30

Ahoj holky!

Já už jsem to sice tuším jednou psala, ale když se ptáte, tak vám to napíšu znovu.
Z pohovoru jsem měla příjemný pocit. Poté, co jsem tam otevřela dveře, spadla ze mě veškará nervóza a byla jsem úplně v pohodě. Byly jsme tam ve třech. Nejdříve nás čekal společně testík, který se vůbec netýkal počítačových znalostí, ale spíše komunikace se zákazníkem, jen se všechno zapisovalo do počítače. Pak si nás po jedné volali na pohovor. To tam byla ta paní z testů a pán - vedoucí personálního. Paní mi pochválila účes chi chi, že prý to teď mám hezčí, než na fotce v životopise:)) Protože bylo vybraných a pozvaných 6 lidiček a doralila jednom půlka, udělají ještě druhé kolo a koncem května dají vědět. Takže ještě nic nevím.
Uf, to byla dřina:D
Mějte se krásně
Pá Monťule

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 14.05.03 09:41

Ahojky
Máme se? Já celkem dobře.
Musím vám něco říct. Ale nikomu to neříkejte mysleli by si o mě že jsem blázen :-(. Včera ráno a dneska ráno my bylo nějak divně od žaludku. No a fantazie pracuje na plné obrátky. Normálně doma nesnídám a nesnídám ani teď, ale cestou do práce mám podivně těžký a prázdný žaludek. Hlídám jestli se zase nedostaví ta kovová chuť v puse jako minule. No zase se úplně nesmyslně pozoruji a štve mě to, protože pak budu zase zklamaná. I když nemám být z čeho. OVU už proběhla a snažení sice bylo, ale ne nijak intenzivní a vydatné. OVU byla o víkendu (teda myslím) a to jsme byli u našich a spali jsme v pokoji v počtu 5 lidí + Víteček. A doma jsme byli jen v neděli a od neděle je na příznaky moc brzy. No zdá se mi to jako blbost. Nebylo mi lépe když jsem byla smířená s osudem, když jsem měla miminkový útlum? Ale copak to jde když všude kolem vidím tolik pupíků a miminek. Nejde no takže zase začnu pěkně bláznit :-( to mám ze sebe radost.
Pozdravuje vás MARU z Řeckých ostrovů z dovolené. Máme si za ní dát na srazíku koblížek a abychom nebyli troškaři tak povinně každá minimálně jeden za sebe a jeden za Maru :-). Nám porostou pupíky z koblížků a ne z miminek :-).
Krásný den. Maky

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 14.05.03 09:50

Maky, hlídáme se všechny stejně, takže si o tobě určitě nebudeme myslet, že jsi blázen. Jen ti budeme ze srdce přát, aby na konci tohodle „pozorování se“ byla radost a ne slzičky! Moc ti to přeju.
Teaada Maru si tam určitě krásně užívá, že děkujeme za pozdrav.
Pá Montik

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 14.05.03 09:53

Kamarádce se narodila holčička Terezka má 49 cm a váží 3,25 kg.
Montičko už vím jak ti bylo když se narodila neteřinka. Mám ohromou radost a chce se mi brečet.M

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »