Snažilkovský deníček - Montička X.

Snažení
  • monticka
  • 02.06.03

Ahojte snažilenky! Tak je tu další snažilkovský deníček. Rekorty překonávám levou zadní, co? Já čekám, jestli příjde MS nebo ne, ale zatím to vypadá, že ano. Každopádně se právě nacházím v období doufání a bojím se období bolesti z odletu. No nějak je a nějak bude. Už jsem to zvládla tolikrát, že už bych to měla mít natrénováno:)

Od čtvrtka jsem byla mimo inet, takže mám co dohánět ve čtení deníčku. Odjela jsem k našim a od pátečního odpoledne jsem si užívala s Barborkou a Klárkou. Sice mě tradičně nenachala ani jedna vyspat, ale já jim to odpouštím, dělají to pro mě, abych si pomalu zvykala:) Jedna je sladší, než druhá. V sobotu jsme jeli k tetě, která má velkou zahradu. Měli napuštěný malý bazének, tak se Klárka spolu s Michalkou (dcera mého bratrance, má skoro 2 roky) čvachtaly a stihly mě i mou sestřenici Kamču pěkně polít:) Byly jsme totiž ty hodný tety, co je hlídaly a jak to dopadlo:) Ještě, že jsem měla plavky. Taky jsme chodily na jahůdky, už rostou!:) Dnes ráno jsem byla s Klárkou koupit v obchůdku mlíčko a samosebou jsme se musely stavit pozdravit plyšový slony, co tam mají:) Klárka si ho vždycky vzala, udělala tuli tuli, dala mu pusu a pak ho vrátila zpátky:) Když „vlepila pusu“ asi pěti slonům, mohlo se pokračovat k pokladně:) Před obchodem na nás čekalo překvapení. Byl tam šáša s červeným nosem. Kamarádi jeli dělat dětem dětský den a jeden už byl převlečený (i když řídil) za šaška, takže Klárka viděla krásnýho šášu:)

Ráďula tam se mnou nebyl, protože byl od čtvrtka na školení. Dnes mě taťka s mamkou dovezli novým autem domů:) Hezká testovací jízda. Střídal se slejvák, že nebylo vidět na krot a sluníčko:)
Zítra jdu poprvé do nové práce, bude probíhat jen nějaký „seznamovací“ den, podepíšou se smlouvy a tak. Ještě se musím nachystat potřebné papíry. Snad doma nic nezapomenu, to by byla ostuda:)

Jinak VRTULKO: mooooooooooc gratuluju a přeji spoustu štěstíčka s tím tvým štěstíčkem!

Tak já budu pomalu končit. Přeji vám nádherný týden plný krásných zážitků a nezapomenutelných chvilek!

Vaše Montička

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 02.06.03 07:03

Ahojky všechny!
Tak je tu nový týden a doufám,že nové těhulky na cestě.
Já jsem byla v sobotu na výletě v Českém Šternberku.Bylo sice horko a vláček na dupaný bandou vodáků,ale jinak to bylo super.Zavzpomínala jsem si na časy mládí,kdy jsem tam působila jako průvodce.To byly časy mádí,her a malin nezralých.Zase na mě dýchla ta zvláštní atmosféra starých časů a rytířské romantiky.Jen jí kazila slečna průvodkyně,která si šlapala na jazyk a moc nevěděla,o čem vlastně mluví.
Celý víkend mě bolelo bříško.Ovu bolesti.No,snad už je brzo budu očekávat
coby snažilka aktivka.
Tak přeji hodně štěstíčka snažilkám a hodně štěstíček do bříšek.
Martina

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 02.06.03 07:20

ahoj holčinky:-)
já se měla o víkendu úžasně:-) V sobotu jsem byla na chalupě s kamarádkou a celé odpoledne jsme strávily u vody,společně s námi tam byl i Oliver s maminkou a Chops.Oliver je hrozně hodné miminko,pěkně bumbal a pak spinkal. Dokonce jsme ho vzaly do vody,ale to nám dal najevo,že je to studené. Chops tam běhal jak blázen,neustále lezl do vody a byl důležitý.Večer už trochu kulhal,ale pak jsme dělali ohýnek a tak nás musel zase hlídat.
včera jsem se byla podívat na Mezi ploty - taky pohodička.
a pak už jsem padla do postela a těšila se na nový deníček:-)
Montičko - držím palce,aby se ti v práci líbilo a byli tam samí pohodáři.
Vrtulko - gratuluji, to si se u nás moc dlouho neohřála:-)))

Anini
Kecalka 371 příspěvků 02.06.03 08:06

Ahoj snažilenky!!
To byl ale krásný víkend, co? Já jej měla pracovní. měli jsme tady naše Turecké obchodní partnery a tak jsem se jim musela věnovat, maslela jsem, že to bude hrůza, ale vyklubal se z toho příjemný víkend. Přijela se mi totiž představit má nová kolegyně, co naší firmu bude mít na starost a tak jsem nevěděla, co mám čekat. Ale byla naprosto super a velice kamarádská. Navštívili jsme Hornické muzeum a sfárali jsem i dolů. To vám byla prča.V neděli ráno odletěli a já se vrhla na domácí práce.

Tento týden nám bude přát počasí, tak snad budeme mít i úsměv na tváři. Mějte se nádherně!!!

Pápá
Anna

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 02.06.03 08:19

Ahojky, tak tu máme opět pondělí. Sluníčko svítí a doufám, že některým z vás se začnou klubat malé tečky v bříškách :-))). Já k Vám tentokrát patřit nebudu. Po všech těhu příznacích, jsem včera odcestovala na mistrovství a dokonce s týdenním předstihem. Co se dá dělat. Na jednu stranu to ale vítám, protože 9.6. začínám v té autoškole. Mám z toho trošku strach jak jistě některé víte a tak budu klidnější, když alespoň první jízdy pojedu s prázdným bříškem. Jinak víkend docela ušel v sobotu jsme byli s Tomíkem u našich, protože taťka pracoval na chaloupce mých rodičů. V neděli na den dětí jsme plánovali, jak s Tomíkem půjdem na dětský den tady u nás na Barrandově, ale měl hrozně plačtivý den, vztekal se a docela dlouho spal. A nakonec se z toho vyklubala pořádná rýma a kašel. Ach jo. A to od 9.6,. musíme pobíhat po doktorech, protože jde 17.6. na odstranění ječného zrna v celkové narkóze. Doufám, že se to nebude muset odložit.

VRTULKO ještě jednou obrovská gratulace k mimískovi. Pořádně si to užívej.

Jinak všem nadějným snažilkám přeji, aby se vám zaplnily vaše bříška a nám ostatním hlavu vzhůru. Někdy to vyjít musí.

Krásný den a týden Vám přeje Petra a Tomášek

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 02.06.03 08:56

Dobré ráno
Těšila jsem se na nový deníček a na vás na všechny. Jinak bych snad ani nevstala do práce. Čeká nás krásný letní týden tak si ho užijte.
Od včerejšího večera menstruuji a docela se mi ulevilo. Za prvé už mi není tolik zle a za druhé se to si po dvou dnech špinění dalo čekat a alespoň vím že tělo opět funguje. Ať si říká kdo chce co chce já si myslím že jsem těhotná byla. I ten finiš (krvácení) byl naprosto shodný s únorem. Měla jsem 7 denní zpoždění. Kupodivu jsem v pohodě. Opadla ze mě i ta lítostivá a depkoidní nálada. Takže jedeme dál.
A teď něco k víkendu. Asi se hodně rozepíšu ale tohle si zkrátka nemůžu nechat pro sebe a souvisí to s naším tématem ? ?děťátka?. Začnu pěkně popořádku:
Na sobotní dopoledne byly naplánované závody ? takový den dětí. V pátek jsme jeli vyznačit trať a v sobotu vypukly závody. Bylo tam přes 40 dětiček a pár dospělých, několik se dokonce přidalo i k soutěžení. Nejmladší závodnici bylo 5 let a nejstaršímu závodníkovi bylo 60 let. Myslím, že se to všem líbilo a všichni vypadali spokojeně. Jedna holčička si tam vymkla kotník teda doufám, že jen vymkla. Ale i ta vypadala spokojeně a nenechala si rozhodně zkazit náladu. Počasí bylo suprové. Sluníčko a teplíčko a hlavně sucho. Cesta vedla lesem a přes louky a alej a kdyby bylo po dešti tak se nám místo dětí vraceli vodníci. No bylo to opravdu moc prima.
A teď ten zážitek. Závodů se každoročně účastní děti z internátní školy. Přijelo tam asi 15 dětí s vychovateli a jedno asi tak roční mimino. Moc hezké mimino. Myslela jsem že patří některé té vychovatelce. Po chvilce jsem zjistila že je jedné chovanky a teď to přijde…té chovance je čerstvých 14 let a miminku bylo před pár dny 1 rok. Dokážete si jistě spočítat v kolika bylo miminko počato. Nějak jsem to nemohla rozdýchat. Děti mají děti no docela síla. Holčina běžela závod a miminko spalo v kočárku. Otec je prý neznámý, odmítla ho prý uvést. Dítě má napsané na sebe a má do 18 let nařízenu ústavní výchovu - musejí do 18 let zůstat v oné internátní škole, ale to asi není nic na škodu, protože stejně nemají kam jít. Známá která tam pracuje jako vychovatelka říkala, že holčina odjela na prázdniny domů a vrátila se těhotná. Asi pěkně povedená rodinka.
V neděli přijela sestra s rodinou. Užila jsem si Vítečka. Nějak za ten týden vyrostl. Přestal nosit plínky už je má jen na noc a na spaní a dlouhé cestování. Je ostříhaný na hodně kraťoučko a vypadá jako uličník:-). Manžel byl na rybách. Přinesl dva kapry a pro Vítka cejna. Vítek nosil rybu v náručí a ukazoval jí celou zahradu (naši mají dost velkou zahradu). Chudák ryba ale přežila to :-). Večer jsme kapry udily. Byla to mňamka. Moje mamka normálně ryby nejí ani o vánocích a včera překvapila a snědla pěkný kousek a moc si to pochvalovala.
Víkend byl prostě moc fajn. Už se těším na další. Doufám že jsem vás moc neunavila svým dlouhým vyprávěním.
Krásný den. M

Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 02.06.03 09:59

Ahoj holky snažilky,

tak se jdu s váma se všema na 3 týdny rozloučit, odjíždím služebně na pár dní a pak už mám dovolenou a vyrážíme na svatební cestu.

Už teď se mi po vás všech moc stýská!

Přeju všem pokud možno než se vrátím vysněné 2 čárky, budu vás hledat už v těhulkovském deníčku. Všem, které se vdávají přeju jen to nejlepší a šťastné vykročení do nového života!

Krásný den přeje Pavča

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 02.06.03 10:05

Ahojky holky moje zlatý :-)
tak tu máme zase pondělí krásně okořeněné sluníčkem a teploučkem - co více si přát :-)

O víkendu jsem se věnovala zahrádce a trošičku sportu. hráli jsme s mým miláčkem tenis no jako vždy jak to skončilo - nejenomže jsem prohrála, ale moje drahá polovička si natáhl svaly na zádech a skučel celou neděli. Vyžadoval ode mě ošetření, protože je prý strašně nemocný :-) Máte to doma taky takové jako já :-)

Moc přeji všem spoustu energie a ještě víc sluníčka ve Vašich srdíčkách. Ještě více a ještě moooooc // a těhulkám ať miminka v bříškách jen rostou :-)

Maky: teda to je síla - přesně děti mají děti co k tomu dodat, snad jen o tom by ten život neměl být.

Holky pa pa pa a mějte se mooooooooooc krásně. Monika ( moni )

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 02.06.03 10:06

Ahoj snažilky!

Vrtulko: ty se máááááááááš. Tak dodatečně, vše nejlepší k těhulkovství. Ať se vám s prckem dobře daří.

Montička: třeba tvé doufání bude mít pozitivní výsledek, moc bych ti to přála. X. deníček, to už fakt stačí :-), měla by jsi přejít k Brusince.
Držím ti palce, aby se ti v nové práci líbilo, bavila tě práce a měla fajn spolupracovníky.

Maky: to je fajn, že jsi v pohodě a doufám, že jsi těhotná nebyla. To by bylo moc dvakrát za sebou… Věř TT, když tam byla jedna čárka.
Víkend jsi si pěkně užila, to je dobře aspoň jsi přišla na jiné myšlenky. Ta 14 letá holčina - maminka, to je fakt síla, vždyť je sama dítě.

Já byla o víkendu sama,manžel pracoval. V sobotu jsem dopoledne uklízela a pěkně ze mě lilo (to byl nápad, když bylo takové vedro) odpoledne jsme grilovali kuřecí stehna u manž. rodičů.

Přeji všem krásný týden a doufám, že opět některá nahlásí pozitivní TT.

Jitka

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 02.06.03 10:09

Ahojky holky,

tak je zase pondeli a ja okamzite utikala na emimino.

Pavco, preju ti pevne nervicky, at ti vsechno dobre dopadne a hlavne at se vam vydari svatebni cesta. Budes nam tady moc chybet!!!

Vikend u nas probihal pohodove, byla jsem v podstate porad na zahradce (jen jsem se sla vzdycky schovat pred destem - ale u nas opravdu skoro neprselo!). Mam nachystano na tento tyden. V patek prijede budouci tchyne na navstevu, nebot ma Tomas narozeniny.
Jeste porad nemam darek a vubec nevim co koupim. Sned me jeste neco napadne.

Juuu, zacina tady byt docela frmol, tak jdu pracovat.

Mejte se krasne
Marka

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 02.06.03 10:10

Ahojky Pavčo,
když už oznamuješ, že se nedostavíš :-)
Budeme tě čekat.
Do života ti přeji vše nej nej nej. Ať se ti v manželském životě splní vše co si přeješ a ať se tvé očekávání naplní :-)
Přeji ti toho nejskvělejšího manžela po tvém boku a hlavně do konce tvého života :-)
Všechno si krásně užijte - už teď se těším na vyprávění.

Ahojky Monika ( moni )

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 02.06.03 10:15

Ahoj holky,
tak si čtu vaše příspěvky a moc se mi to líbí. Všechny jsme si užily prima víkend. Já jsem byla o víkendu cvičit v Koutech u Ledče nad Sázavou. Bylo to suprový - v sobotu jsme cvičily ráno 2 hodiny a večer 1,5 hodiny. Udělaly jsme si i procházku, ze které se nakonec vyklubala menší tůra lesem - asi 8až10 km. Večer jsme padly (nééé do postele, jak všichni očekáváte :-D) do bazénu v hotelu. To byla paráda, já bych se mohla čvachtat pořád. A v neděli ráno jsme cvičily 2,5 hodiny! Ještě, že to cvičitelka neřekla dopředu. Vůbec mi to nepřišlo tak dloho! Zvládla jsem to docela v pohodě - což je pro mě příjemné překvapení :-)

Vrtulko - gratuluju, opatruj se!

MAKY - člověk žasne, že je to vůbec možné!!! To by slečna mohla být ve 30ti babičkou!!!!! A my uvažujem o prvním dítěti, žabaři… :-D. A pak k tomu tvému, možná už druhému opuštění oplodněného vajíčka…nestálo by za to zavítat na gyndu a nechat si předepsat pilule na dobré „uhnízdění“ vajíčka? Vím, že něco takového určitě existuje.

Montičko - nezoufej, vím, že si to každá prožíváme sama, ale věř, že se tam časem určitě ten prcek uhnízdí!!! Je moc prima, že si tady můžem o tom našem trápeníčku popovídat!

Mějte se!! Šárka (Kaitlin)
PS: má některá z vás zkušenost s Proverou? Na co přesně jste ji braly???

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 02.06.03 10:15

Pavča: Přeji ti krásný svatební den a hodně štěstí do společného života. Pěkně si užijte svatební cestu a těším na vyprávění a na fotky ze svatby a z dovolené.

Jitka

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 02.06.03 10:43

Vítám všechny v novém týdnu,

ještě že týden vždycky začíná deníčkem, jinak by mě asi nikdo dobrovolně do práce nedostal.
O víkendu jsme slavili 1. narozeniny našeho morčátka (jsme prdlouši, já vím). Je to takový naše děťátko milovaný, tak jsme jí nesměli zapomenout popřát.

KAITLIN: myslím, že ty ses ptala na Proveru. Já jsem jí brala asi v nějakých 15 - 16 letech a už bych jí nechtěla ani za nic. Strašně jsem po ní ztloustla. Možná, že tobě to nic neudělá, každý je jiný, ale kdyžtak se zkus zeptat na Duphaston, je to podobné, ale hodně přírodní a nízkohormonální. Ale platí se za něj cca 150,– korun za 20 tablet…

MAKY: no to je síla, mít ve 14 roční dítě. Když si vzpomenu na sebe ve 14-ti letech, dítě bych určitě nezvládala…

VRTULKO: gratuluju!!! Krásně si užívej následujících 9 měsíců, přeju, ať je vše v pořádku a ty se můžeš těšit z krásného a zdravého miminka.

MONIČKO: jo jo, chlapy jsou pěkný ukňouranci. Jedna moje známá v noci spala a probudil jí takový sípavý zvuk z míst, kde spal její manžel. Zeptala se ho, co mu je a on zakňoural: „Nemůžu vůbec dýchat, dusím se“ Ona vyskočila z postele, rozsvítila a vyděsila se, jestli neumírá. Když se ho zeptala, co přesně mu je, tak odpověděl: „Mám rýmičku.“ :o))))

PAVČO: přeju hóódně štěstíčka na společné cestě životem, krásně si užij svou svatbu a pak svatební cestu a pak miminko a pak druhé… a tak dál po celý život.

Romík

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 02.06.03 10:44

Ahoj holky,

hlásím, že 6. infekční nemoc je za námi a Lenička je zase jako sluníčko. Bohužel to odneslo kojení, protože Lenička nechce prso ani vidět. Tak teď pro změnu trpí maminka nadbytkem mléčka.
Jinak víkend byl moc fajn. Po dlouhé době jsme si užili krásný rodinný uvolněný den bez stresů. A navíc to počasíčko - to je žůžo.

Vrtulka Mooc blahopřeju. Užij si těch krásných devět měsíců a buďte s prckem zdraví.

Pavca Přeju vám krásný svatební den a taky svatební cestu. Ale jinak kromě toho zdravíčka a štěstíčka taky brzo mimíska, který do manželství patří. A u vás mu bude určitě mooc dobře. Těšíme se zážitky, fotečky a hlavně dvoučárkovou zprávičku.

Maky Je to opravdu síla. Ale víš co si nedovedu představit? Rodit v tolika letech. A vůbec v jejích věku zvládat mateřství. Je to zvláštní. Někdo nechce otěhotnět a šup a je to. Jiní tak chcou a tak by se vzorně starali a čeká na ně tolik překážek… no jo

Provera už zas nevím kdo se na to ptal. Já jsem ji brala spolu s Mestranolem asi ve 14 letech. Brala jsem to, abych měla pravidelný cyklus. V podstatě to stejné jako HA ale bez antikoncepčního účinku.

Pro nové snažilky Snažilky, které přispívají do deníčku min. 3 týdny se mají možnost zaregistrovat ve snažilkovském seznámku. Se seznámkem budete mít větší přehled kdo je kdo a také budete mít přístup na naše stránečky a fotkama. Nahlásit se můžete na mojem mailíku : apopelkova@sez­nam.cz

Děkuju všem za podporu v Leniččiné nemoci !!!

Jinak všem přeju krásný týden a II - testíky.

AJKA

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 02.06.03 10:47

Ahojky snažilenky,
tak nejdřív k mému víkendu. V pátek večer nám volala kamarádka, která udělala státnice, tak jsme si s ní šli sednout do hospůdky, kde tak trošku oslavovala. V sobotu jsme místo v 8 hodin ráno odjížděli až v půl desáté. jeli jsme do prahy k bráchovi pro neteřinku, kterou jsme odvezli k babičce už jako na prázdniny. Švagrová nastupuje po třech letech mateřské do práce a ve školce jí vezmou až od září. Takže jí tu máme asi s nějakou malou přestávkou až do září :-)))))) No je s ní sranda, co vám budu vyprácvět, vždy=t to všichni znáte. Teď má období „a ploč???“ takže se ze mě pomalu stává úplnej filozof :-))))) V neděli jsme byli na dětském dnu ještě s dalšíma dětičkama našich kamarádů.
Jinak koukám, že jsme se hromdaně vrhli na grilování. Taky jsme v sobotu grilovali ňaminky na zahrádce. V neděli večer k nám přijeli manželovi rodiče a teta se strejdou. Takže jsem v mezičase vyráběla nějaké to pohoštění. Jinak u nás nic nového.

Montičko, přeju moc a moc štěstí v nové práci a ať jsou tam jen příjemní lidičky.

Pavco přeju krásnou svatbu a svatební cestu a už se těším až budeš vyprávět. Do života přeju jen samé sluníčkové dny a žádné mráčky.

Maky, no to je teda síla s tou holčinou, jak to může všechno zvládat. Ale jinak to určitě bylo super, jak popisuješ. Doufám,ž e jsi od té spousty dětiček načerpala hodně energie :-))))

Přeju všem krásný týden ahojky Maru

molly
Kecalka 115 příspěvků 02.06.03 11:33

Ahojky všem!
Víkend byl opravdu skvělý.Já se celý víkend opalovala a spálila jsem si kolena,ale jinak pohoda.Až na to,že dnes mám 38.den cyklu a MS stále nepřichází.A já nemám odvahu udělat si další test,poslední jsem dělal ve čtvrtek a byl negativní :(.
VRTULKO: dodatečně gratuluju k mimi a trošku závidim :)
Užijte si nádherné letní počasí.
Jsem zvědavá na nové těhulky,doufám,že jich bude hodně! Čauky Lída(Molly)

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 02.06.03 11:47

Lostris ? výhoda je ta že já to prostě nevím takže to ani tolik nebolí.

Kaitlin ? jenže co té mudr mám říct? Že jsem si myslela že jsem těhotná a nakonec jsem zjistila že nejsem a že potřebuji nějaké léky? Počkám ještě přes prázdniny a pak se uvidí. A k té mladé mamině ? pokud by to ta její dcera vzala stejně hopem jako ona sama tak bude babičkou již v pětadvaceti :-) to je dobré skóre ne?

Vrtulko ? gratuluji, alespoň někdo to zachránil. Přeji pohodové těhotenství.

Pavča ? hodně štěstí a vše nej nej nej. To se nám sem vrátí mladá paní. Už se na tebe moc těšíme. Opatruj se.

Ajko ? vy si ty nemoce hodláte odbít to nejdříve aby jste od nich měli pokoj co?

Maru ? ty teď budeš jako sluníčko co? Když tam máš Táničku tak budeš plná energie. Užij si to a koukej se s náma taky kapku podělit :-). Ta holčina to asi nijak moc nezvládá. Řekla bych že její práce je jen kojení a jinak se starají vychovatelky a jak jsem viděla tak holčička je panenka pro všechny, ale vypadala náramně spokojeně.

Montičko ? jak to šlo v práci? Doufám že jsi tam narazila jen na dobré lidi a že se ti tam bude líbit.

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 02.06.03 12:00

ahoj ještě jednou,protože jsem strašný závislák:-)
MAKY - jsem rada,že to bereš tak dobře.Jestli máš dobrou gynekoložku,tak se jí svěř,protože myslím,že to pochopí.Jinak bude oslava výročí?
PUSINKO - 9.6 na tebe budu myslet a držet palečky. Z první jízdy si vůbec nic nedělej,hlavně ,aby pan instruktor byl hodný. Doufám,že se Tomášek brzy uzdraví
PAVČo - přeji krásnou svatební cestu a těším se na fotky
zatím papa

molly
Kecalka 115 příspěvků 02.06.03 12:01

Ahojky ještě jednou!
Jestli chytáte na televizi VOX ,tak koukejte každé pondělí ve 20.15. Je tam hezkej pořad o těhotenství,po­rodu a miminkách.Je to sice v němčině,ale je to moc hezký,vždycky si popláču.
 Molly

Lea
Kecalka 207 příspěvků 02.06.03 12:24

Ahoj Snazilenky,

jeeee, mne se po vas styskalo. Asi si uz nepamatujete, ze jsem psala, ze za nami sem do Anglie, prijedou moji rodice. Tak uz tady teda byli a krasne jsme si to s nima uzili. Potahali jsme je vsude mozne, bylo to opravdu nabitych 10 dni. Jen jsem bulila jak dite po tom, co jsme je vcera zavezli na letiste. Ale snad se v lete dostaneme domu.

A jeste mam pro vas jednu novinku. My jsme tady koupili dům!!! A v sobotu se tam stehujeme!!! Jupiii. Uz se hrozne tesim, i kdyz tam bude more prace. Ale na druhou stranu si rikam, ze jsme uplni blazni. Ale my uz jsme zkratka takovi dobrodruzi.

Jinak, na vysledky snazenicka si budu muset jeste vic nez tyden pockat, coz se vsema vecma, ktery je ted potreba zaridit utece jako nic.

VRTULKO A MISUL - preju vam krasne tehotenstvi

MAKY a LUCIE- je mi lito, ze to nevyslo, ale ja si rikam, ze jsou i takovi, kterym se to prirozene povedlo treba az za dva roky, takze hlavu vzhuru!

Nevestam preju co nejkrasnejsi svatebni den, at mate krasne vzpominky.

Tak, vsichni ostatni mejte se krasne a at zase splnime plan. kazdy tyden (nejmene) jedna tehulka.

Ahoj Vase Lea

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 02.06.03 13:02

Maky - no, zkus jí říct přesně to, co jsi řekla tady nám. Prostě pravdu! Že máš pocit, že jsi prodělala to samé co v únoru. Jak na to bude reagovat už je na ní. Buď ti dá nějaké pilule, v nejhorším případě ti řekne, že tomu necháte opět volný průběh. Myslím si, že tím rozhodně nemůžeš nic zkazit a pokud ti dá nějaké pilule na „uhnízdění“ vajíčka, tak si ušetříš třeba pár měsíců trápení. Záleží jen na tobě. Já bych asi nečekala. Určitě tě nevyhodí. Ví, co sis prožila, tak snad pochopí tvé obavy.
Ahojky Šárka (Kaitlin)

Ijanka
Povídálka 38 příspěvků 02.06.03 13:04

Ahoj, i já se hlásim při pondělku, ale dalo mě to času něž jsem se prokousala všemi příspěvky. A musím se opakovat:
Pavlo, přeji krásný svatební den, ale ještě krásnější manželský život.
Maky ta mamina to je teda síla.
Montičko jak proběhjl první pracovní den? Byli na tebe hodní?
Jinak jsem víkend strávila na školení, ale bylo tak zajímavé, že mi to ani nevadí. Zatím ne moc úspěšně bojuji s pořádnou virózou, zašla jsem si pro něco k doktorovi, tak se to snad zlepší.
Mějte se a hodně //
Iva
PS: Něco jsem zaslechla, že příští týden bude u někoho v očekávání, takže na to budeme dvě.

Lucie
Stálice 81 příspěvků 02.06.03 13:22

ahojky snažilky,
přeji vám všem krásný začátek nového týdne a těm které jsou v práci, tak jako já, aby jim to utíkalo a mohly ven užívat sluníčka:)
tak po pátečním neúspěšném testování stále čekám na přílet MS, leč zatím marně. dnes je 32. den cyklu a připadám si jako vzducholoď:(

jinak vikendik jsme si uzili náramně, i když byl z části pracovní…museli jsme vyklidit nábytek, neboť od zítřejšího dne nám budou brousit a lakovat podlahu…myslim, ze tam 2 dny vubec nebudeme moct spat, abychom to nepohamtali…

monticka: jsem moc napnuta a moc ti přeji, aby MS nedorazila a tys na testiku mela // :) a take držím palce, at je to v nové práci v pohodě.

pavča: přeji krásnou svatbu a úžasnou svatební cestu:)

kaitlin: obdivuji tě, žes v tom horku byla schopna tolik cvičit…se mnou by to asi seklo:)

vrtulka: velikáááá gratulace k miminku a hodně pohody:)

pusinka: z autoškoly neměj zbytečně nervy a hlavně se nenech rozhodit…pamatuj, že každý jednou začínal.....

ajka: již jsem ti poslala mailika ohledně seznámku

mějte se zatím nádherně,
lucie

Jane01
Povídálka 39 příspěvků 02.06.03 13:54

Ahoj holky,

My jsme víkend prožily ve znamená horka a sluníčka. Manžel v neděli večer zkonstatoval, že jsme se za tyto dva dny opálily víc, než vloni za celý týden ve Španělsku.
A to jsme se neškvařili cíleně. Všechno bylo v rámci pohybu. .

Jinak dlouho očekávaná MS ještě nedorazila, takže čekáme a čekáme. Doktor nám doporučil ?zdržet se projevů náklonosti? jako po porodu - 6 týdnů. No manžílek už střihá metr, a těší se kdy už bude konec. Už se nám to krátí !

Nedívali jste se některá v neděli na ČT2 od 8 hodin tématický večer na téma Děti a rodiče, nebo tak nějak to bylo. Já jsem se dívala na jedničku na ten český film o tom chlapečkovi z Downovým syndromem (taky moc pěkný), a tu dvojku jsem si natáčela a podívám se dneska. Mělo by to být o alternativních porodech. Potom něco o domácí škole, o dětech? Už se těším na večer.

Vrtulce ? móc gratuluji. ?spadla? do toho myslím hned první měsíc snaženíčka, no u nás
to bylo s první princeznou to stejné???.. .

Montičce ? ať se ti v nové práci líbí, a hlavně se někde ?neprokecni? že se snažíte. Vím jak
je to u nás. Tady už si braná jako ?neperspektivní jedinec, který stejně každou
chvíli odejde na mateřskou??

A ještě Vám musím říct humornou příhodu z dnešního rána. ?Jako každé ráno vezu naší malou princeznu na kole do školky. Dneska má být slunečný den tak si oblékám krátkou sukni s rozparkem. A myslím si, že to zvládnu. Nezvládla jsem. Při jízdě uslyším takový zvuk RIC, RIC, a už to jede. Každým dalším pohybem se mi rozparek rozparuje čím dál tím víc, no a do školky jsem dojela se sukní jakou nosila Jane od Tarzana. No trapas. Kolegové v práci hledí, jak jsem se to dneska sexy vymódila. Naštěstí jako správná hospodyňka mám po ruce jehlu a nit, tak pondělní ranní poradu strávím zašíváním??

Mějte se sluníčkově, i když se tady začíná počasí nějak kabonit.

Jana

Misul
Kecalka 120 příspěvků 02.06.03 14:03

Ahoj Holcinky,

vsechny vas moc zdravim.

Pavco: Krasnou svatebni cestu, uzijte si to.

U me nervozita pracuje, uz jenom necely tyden, nejak tomu nemuzu verit :)

Dneska byly hotove vysledky - Berusky moje, je to TAK, jsem tehotna, 11.cervna jdu na ultrazvuk, pry jsem hubena (cha) tak uz by neco malinkateho mohlo byt videt. Takze se pripravte, malem bych na to zapomnela:

prrrrrrrrssss­sssssssskyyyy­yyyyyyyyyyyyy­y, prsssssssssky, prrrrrrsk, bacilky litejte.

Jenom doufam, ze me tu jeste chvilku nechate, jo?:), pak si asi pomalinku sbalim kufriky a presunu se.

Mejte se moc krasne, jdu zase pracovat.

Pa Misa

Lea
Kecalka 207 příspěvků 02.06.03 14:18

Ahoj Misul,

tak ti jeste jednou mmooooooc a moooc gratuluju!
To je opravdu senzacni!!!

Myslim, ze ty pocity, o kterych si psala minuly tyden jsou uplne normální, a az se vsechno trosku u:,–(i a vstreba, tak uz se budes jen a jen tesit.

Mej se kraaaaasne

Ahoj Lea

Lucie
Stálice 81 příspěvků 02.06.03 14:29

misul,
moc a moc gratuluji k mimiskovi:)
samozřejmě ti i závidím, ale v dobrém a moc ti to přeji !!!!
snad brzy nashledanou u brusinky,
 lucie

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 02.06.03 16:08

MISUL - to je bezva, takže tu ještě chvilku s náma vydrž, Martina ti už určitě zahřívá místečko!!
Opatruj se a už i své bříško!! :-DD

Šárka (Kaitlin)

Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 02.06.03 16:40

Misul: velká gratulace :-)) Místeško je samozřejmě přichystané - i pro Vrtulku :-))) Pokud by tedy nechtěla přejít do jiného (mladšího¨) deníčku :-)))

Montičko: ať je to v práci pohodový. A MS ať nedorazí. Už by jsi si zasloužila předat žezlo.

Všem neúspěšně testujícím z minulého týdne přeji žádné smutky a hurá do dalšího snažení.

P¨ěkný a co nejkratší týden a co nejdelší víkend. Jak to jen zařídit co? :-))))

Pa Martina

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 02.06.03 17:07

Ahojte spolubojovnice:)

Misul: děkuji za prskance, chytám jak pošahaná:)

Pavčo: už si to sice asi nestihneš přečíst, ale stejně. Přeji nádherný svatební den, budeš nádherná princezna s tím nejhodnějším princem! Do nového života přeji jen a jen štěstíčko a moře lásky! A užijte si svatební cestuuuuuuu. Šťastnou cestu!

První pracovní den je za mnou, i když zatím moc pracovní nebyl. Probíhalo podepisování smluv, probírala se bezpečnost práce a tak, ale vše vypadá dobře. Zítra se vrhneme na školení, školitelé vypadají moc sympaticky, tak snad jim to vydrží:)

Mějte se pohádkově
Pá Montik

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 03.06.03 01:06

Ahoj,

tak se hlásím po víkendu, trochu opožděně, byla jsem s Maruškou a mojí babičkou na 2 dny na chalupě. Bylo krásně, tak jsme si to užily. V sobotu jsme splnili hujera, ale ne za sportovní výkon, ale za účast :o). Maruška měla vystoupení /chodí na dětské tanečky+zpívání pro předškolní dětičky/ a kromě mě a manžela se zúčastnili moji rodiče, babička, brácha se švagrovou, kamarádka s rodinou, no Mar
uška jasně vedla v počtu přihlížejících rodin. příslušníků:o). Byla to nádhera, jak moje 4,5 letá beruška spolu s dalšími deseti stejně starými holčičkami „tančí“ na jevišti, úplně mě to dojalo.
Jinak zítra, no vlastně už dneska, frčím na ultrazvuk, tak jsem zvědavá jestli už jsem se po těch hormonálních injekcích vzpamatovala.

Misul a Vrtulko - taky moooc blahopřeju k těhulkovství a vám všem ostatním, ať je brzo následujete :o)))).
Ahoj Lipka

SIMCIK
Stálice 57 příspěvků 03.06.03 06:31

Ahoj snažilenky !

Vypadá to na pěkně horký týden a já budu do večera v práci ( néééé ).
V sobotu jsem se dala do velkého úklidu i s mytím oken. Byla to docela fuška. Odpoledne začalo pršet a pršelo až do večera ( proč ne, když jsem umyla okna ). Takže z opalování a grilování nebylo nic ( jídlo jsme strčili do trouby ). V neděli už bylo celkem fajn a odpoledne jsme jeli s Verčou ( manželova dcera ) do Doubravic na koně. Byla z nich nadšená, jen jsme ji museli ke každému koni zvednout, protože na ně přes ohradu neviděla. Na konec se i povozila, tak byla maximálně spokojená. Cestou domů přemýšlela, kolik stojí malý a kolik velký kůň a jestli jí ho tatínek koupí.

Včera v televizi ukazovali další odložené miminko. Ta žena asi byla dost zoufalá, když tohle udělala. Co já bych dala za takového krásného chlapečka.

Vrtulko, Míšo : moooc gratuluji a opatrujte svá bříška.

Montičko : tak první den máš za sebou. Držím palce, aby se ti tam líbilo.

Pavčo : přeji ti tu nejkrásnější svatbu a krásnou svatební cestu.

Mějte se moc krásně Čauky Simčík

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 03.06.03 07:01

Ahojky, moc a moc gratuluju (trošilinku závidím), moc se opatrujte a přeju co nejpohodovější těhotenství. Maru

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 03.06.03 07:32

ahoj berušky,
je teprve ráno a už je takový vedro.BRR:-(
nechci být v práci ,ale flákat se někde u vody. I když představa narvaného Podolí taky nepotěší. Večer jdu na Dívčí válku,tak už se těším.
U mě nic nového, v sobotu odlétám na MS a pak už se budume jenom snažit,tulit a tulit:-))
Montičko - tak to jsem ráda,že v práci je to zatím v pohodě.
Mišul - moooc gratuluji:-))
mějte se krásně a přeji //

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 03.06.03 10:28

Ahojky
To je panečku krásně. Ještě tak být jinde než v kanceláři a bylo by to úplně skvělé.

Misul ? gratuluji. To si to tak někdo umí naplánovat :-). Nemyslím to vůbec ve zlém strašně moc ti to všechno přeji a přidám ještě hodně štěstíčka, lásky a pohodičky do manželství a hodně zdraví a za 9 měsíců to nejkrásnější miminko na světě.

Kaitlin ? díky za nalomení. Už jsem to probrala se švagrovou a ta si taky myslí že bych to Julce (gynekoložka) měla říct. Tak jen najít správnou dobu. Měla jsi pravdu proč se tím trápit, třeba na to bude nějaké řešení. Z práce tam asi volat není moc dobrý nápad ale přemýšlím o dovolené na konci týdne tak si možná udělám výlet do nemocnice na kus řeči.

Všem přeji krásný den Maky

Misul
Kecalka 120 příspěvků 03.06.03 11:00

Ahojky,

to je dneska krasne, jen kdyby nebylo to horko, me se vam tak spatne spi (ale mozna to nebude horkem, ale nervikama na svatbu :)

Maky: delas dobre, ze se pujdes „poradit“, moc bych ti prala, aby to pristi mesic vyslo, bude z tebe uzasna maminka toho nejuzasnejsiho miminka, drzim pesticky, palecky, ted uz vlastne krat 2

Lipka: ted uz bude urcite vsechno v nejlepsim poradku, dej vedet jak si dopadla

Monticka: doufam, ze se ty bacilky poradne usidlily a uhnizdily nebo aspon jeden, ale za to poradny

Dneska mi to tu nejak neutika, asi zacnu posunovat rucicky hodin ocima.

Mejte se moc krasne a opatrujte se
Misa

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 03.06.03 11:27

Ahoj holky!

Vidím nový týden, nová potvrzená těhulka! Tak to má být!! Misul moc gratuluji!!

My jsem byly ve čtvrtek u doktorky, říkala, že to má Verunka na poslech čisté, Bronchitida je na ústupu. Včera další kontrola, už vysazujem léky.

Holky máme doma čtyřzubou Zubejdu. A taky pěknou kousalku! Verunka si musí vyzkoušet, na co ty zoubky vlastně má. Marka kousla do brady, mě do stehna… Už chodí kolem postýlky. Podařilo se jí říct „táta“ když jí Marek nesl a "etě! když jsem jí vyndali z vaničky. Zatím to považuji za náhodu, až výkon zopakuje, zařadím to do prvních slovíček.

Jinak je úžasně roztomilá, ve vaničce řádí a cáká. Krom vaničky jsme konečně koupili krásnou dřevěnou stoličku a velkou barevnou Tatru, na které se Verunka vozí. Pořád si nemůžu zvyknout, že už to není malé bezzubé miminko, ale velká holka.

Jinak nového nic, baštím Maternu a měřím teplotu.

Alice

molly
Kecalka 115 příspěvků 03.06.03 11:42

Ahoj všem!
Dnes je venku tak krásně a mě je tak bídně.Odpoledne jsem dělala test a byl opět negativní a MS stále nikde.Už nevim,asi budu muset k doktorovi,tohle se mi ještě nestalo.Mám z toho pěknou depku,už jsem si dělala naděje. Nemáte s tim někdo zkušenosti?
MISUL: moc gratuluju a užij si to,je to moc
nádherné čekat miminko :)
Jinak se mějte krásně
 Molly

Anini
Kecalka 371 příspěvků 03.06.03 13:04

Ahoj snažilenky moje,
tak moje záda zlobí pořád a tudíž Vám oznamuji, že ode dneška mám nemocenskou :o( takže se na internet nedostanu, i když mám 12-16 vycházky, tak asi v pátek zaskočím do práce (doma net nemáme) a vytáhnu si deníček.
Mějte se všechny pěkně a až příjdu ať jste všechny u Brusinky!!

Už teď je mi po Vás smutno!!
Snad zase brzo příjddu do práce.

Pápá
Anna

Ijanka
Povídálka 38 příspěvků 03.06.03 13:37

Ahoj holky,
potřebovala bych s něčím pomoct. S kamarádkou připravujeme hry pro děti na letní tábor a musíme dát do hromady pohádkové dvojice, ale nějak jsme vyčerpali naši zásobu. Nevíte jak se jmenoval princ od Popelky? A od princezny Lady? A vůbec nějaké dvojice?
Prosím pište a pište hodně!!!!!!
Předem všem děkuju
Iva
PS: A měli Kosí bratři vůbec nějaká jména?

Ijanka
Povídálka 38 příspěvků 03.06.03 13:39

Ještě jednou prosím: Jak se jmenovala Pišná princezna? Sůl nad zlato: Maruška a rybář ???. Teda to je strašný ta hlava.
Děkuju Iva

Ijanka
Povídálka 38 příspěvků 03.06.03 13:40

Už vím pišná princezna byla Krasomila. Ono to stačí napsat a hned se v hlavě rozvítí.
 Iva

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 03.06.03 13:41

ahoj
kosí bratři měli jména - jeden se jmenoval
František a na to druhé se pokusím vzpomenout.
princ od Popelky byl prostě princ:-)
já se věčer kouknu do pohádek :-))

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 03.06.03 13:42

Ahoj holčiny,

MISUL: blahopřeji ještě jednou, tek už k potvrzenému těhulkovství. Ať ti pupík pěkně roste a nevolnosti se ti obloukem vyhnou.

LIPKA: doufám, že uslyšíš od doktorky jen dobré zprávy a hormonální injekce ti pomohly.

ALICE: to je fajn, že se ti Verunka - Zubejda už uzdravila. Koukej tady s námi snažilkami chvíli pobýt, ne že nám hned utečeš k Brusince. :-)

MOLLY: nebuď smutná, opravdu nejlepší bude navštívit lékaře. Ať ti to dobře dopadne.
Já měla rozházený cyklus loni začátkem roku, když jsem vy:,–(ila antikoncepci.

ANINI: brzo se uzdrav! To chceš být dlouho doma, když po tvém návratu máme být všechny u Brusinky :-). Mě najdeš určitě ještě mezi pilnýma snažilkama :-).

Dnes jsem si koupila ovu testy, je to má premiéra, tak doufám, že jsem jen tak nevyhodila 250,– Kč, kéž by nám pomohly.

Hezký zbytek dne!

Jitka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.03 13:53

IJANKA: z Večerníčku PAT a MAT ŠTAFLÍK a ŠPAGETKA
BOB A BOBEK

BOLEK A LOLEK
z Pyšné princezny MIROSLAV A KRASOMILA
DAŘBUJÁN A PANDRHOLA
PEJSEK A KOČIČKA

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 03.06.03 13:54

jééé já to poslala jako anonym. To jsem byla já, třeba si vzpomenu ještě na další.
pa Jitka

Jane01
Povídálka 39 příspěvků 03.06.03 14:17

Ahoj Ivi,
taky se připojuji k pohádkovým dvojicím, co třeba :

Maxipes Fík a Ája
Krakonoš a Trautenberg
Anče, Kuba a Hajnej - to už je trojice
Maková panenka a motýl Emanuel
Rumcajs a Manka

Pokud si ještě vzpomenu, napíšu.
Mějte se
Jana

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 03.06.03 14:21

Ahojky snažilky,

jakpak se máte? Já skvěle, tento víkend se chystáme s Brusinkou na svatbu naší těhulinky - nevěstinky Mišul a ten příští pojedu s manžílkem a rodičema na vodu, už se nemůžu dočkat, ten pracovní týden se strašně vleče. Zvláště když je tu vzduch, že kdyby někdo škrtnul sirku, tak to tu vybouchne.

Molly: copak je to za špatnou náladu? Neměj strach, běž k doktorovi a on ti napíše nějaké léky nebo injekce a bude to zase fajn, jen hlavu vzhůru a raduj se z krásného počasí.

Mišul: gratuluji k potvrzenému mimískovi, tak ať se mu u tebe líbí celých 9 měsíců než příjde na svět. Pěkně jsem pochytala bacílky, tak doufám, že některý z nich se u mě u:,–(il.

Ijanka: teda já jsem nějaká pěkně sklerotická. Nemůžu si vzpomenout na ty protějšky kromě Krasomily, ale to už sis vzpomněla. Další dvojice znám asi takhle: Zlatovláska a Jiřík; Maková panenka a motýl Emanuel; Rumcajs a Manka; Křemílek a Vochomůrka; Ivánek a Nastěnka :o)))))

Přeju všem krásný sluníčkový den a spoustu pohodičky v tomto letním počasí.

Romík.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.03 14:24

Ahoj Iva,
tieto dvojice mi napadli:

Kubko s Matkom
Motyl Emanuela a vila Amalka / Makova panenka/
Rumcajs a Manka
Hurvinek a Manicka
Nastenka a Ivan
Cervena Ciapocka a vlk :o)
Janko a Marienka
Fantagiro a Romualdo
Arabela a Peter
Plavcik a Vratko
Princ a Vecernica
Saxana - asi mala tiez Petra???????

to je vsetko...........
Ivana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.03 14:30

A este:
Ferdo mravec a lienka
Mach a Sebestova
Pinokio a Modra vila????????? / to neviem isto/
Quasimodo a Esmeralda- neviem,ci to videli deti kreslena......
Snehulienka a trpaslik/ obmena s princom/:o)
Gerda a Kaj /Snehova kralovna/
Vlk a a zajac
neviem s kym bola Pocahontas:o( ..

Ivana

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »