Snažilkovský deníček - Montička XIII.

Snažení
  • monticka
  • 23.06.03

Ahojdá holky! Tak je zase víkendík za náma. Škoda, že to vždycky tak rychle uteče. My jsme byli od pátku u našich. Byla tam i sestra s manželem, Barunkou a Klárkou. Takže jsem si opět užívala:) Snad poprvé se náš příjezd konal bez Klárčiného stydění a choulení se k babičce nebo mamince. Snad hned jsme byly kamarádky:)

Ani na záchod jsem se skoro nedostala:) Užívala jsem si chování Barunky a rošťačení s Klárkou v celé parádě:) Manžel se pak dokonce vrhl na přebalování Barunky. Mamka mu ze srandy řekla, že ji může přebalit a on bez řečí šel. Zářil jak sluníčko. Po dlouhé době zas přišly slzičky v mých očích. Bylo tak krásný se dívat, jak Barunku přebaluje. Není v tom žádný mistr světa, takže měl i strach, což se mu nedivím. Taky ještě nemám natrénované správné „chvaty“ jak a kde ji v kterou chvíli uchopit. Ale zvládl to na jedničku! V neděli ráno jsme šli s hafanama Kennym a Montym ven a vzali jsme i Klárku. Běhala za něma, pořád vidím, jak kmitá těma nožkama chi chi. Jen jsem chvílema nevěděla, jestli chytat dřív Montyho nebo Klárku:) Ale naštěstí jsme nebyli u silnice, jen u zahrádek a pole, takže tam nebyl provoz.

Právě mám za sebou boj s nějakým velkým chrobákem:) Musela jsem zavolat na pomoc manžela, na mě bylo to zvíře moc velký:) Možná jsem :,-(ista, ale už je v záchodě. Raid zapůsobil docela rychle…

Tak chi chi, zpátky k víkendu:)
Měli jsme u našich ve Šternberku objednanou skříňku do kuchyně, a už byla hotová. Nejdřív jsme mysleli, že se nám do auta ani nevleze. Není sice složená, ale je hodně vysoká, takže ty desky jsou asi dva metry dlouhý. No a když už jsem se chystali k odjezdu a měli naložené všechny kabele, prohlásila jsem, že tam tu skříňku zkusíme dostat. A až na zadní desku, která tvoří tu zadní „zeď“ máme všechno doma a zítra to budeme moct složit. Už se mooooooc těším, protože do dneška mám mikrovlnku danou v kuchyni na botníku:D Fakt:) Sice jsem seděla v autě na zadním sedadle spolu s deskou a Montym, ale nějak jsme to zvládli:) Já mám pošlapaný břicho a tajně doufám, že tam buď ještě žádnej mimísek nebyl a nebo, že mu to neublížilo. Ale Montyho 14 kg je kapku síla. Někdy jsem měla pocit, že mi do toho břicha udělá díru:)

Tak já budu pomalu končit. Mějte se pohádkově a přeji krásný týden
pá Montička

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 23.06.03 11:25

Tak koukám, že tu deníček přeci jenom je. To je fajn, co by holki dělali celý den bez deníčku.

Montičko: Já se už taky těším, až poprvé uvidím toho svýho miláčka přebalovat miminko. To bude legrace:-) Ale on je šikulka tak to jistě zvládne taky na jedničku!

Jinak vám všem přeji krásný pracovní týden a už se těším na první těhulku tohoto týdne:-)
 Kristy

Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 23.06.03 11:27

Tak teda kouká, že mi to hned v pondělí jde:-)
Napsat HOLKI to můžu fakt jen já. I když jak tak pamatuji na PIŠNOU PRINCEZNU, to bylo taky dobrý.

Takže HOLKY, přeji krásné pondělí!!!

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 23.06.03 11:31

Nazdáreček snažilky!
Já jsem měla víkend napůl pracovní, ale byla to moc příjemná akce se samými pohodovými lidmi a v krásné přírodě, takže mi ani tak moc nevadilo. Akorát můž mužíček byl slaměný, tak trošku hudroval, ale myslím, že to přežil :-)))

Zbytek jsme pak strávili u manželových rodičů, kde s námi byli i dva synovečci (3,5 a 1,5 roku). Jsou to pěkná čísla, takže nás z nich za chvíli docela bolela hlava. Minulý týden jsme poprvé hlídali další naši neteřinku. Té jsou 2 roky a na rozdíl od těhle dvou uličníků je naprosto zlatá (asi na tom něco bude, že holky jsou klidnější). Mužíček dokonce zvládnul i koupání a já jsem si vzala na starosti ukládání a pohádky. Prostě budeme mít z rodiny docela dobrou průpravu na vlastního prcka. Ale abychom zase nepřetrénovali a mohli si všechno vyzkoušet v praxi. Prostě už by si měl pospíšit :-)))

Minulý týden mi ale nová paní doktorka (první soudný člověk po roce bezvýsledné léčby) sdělila, že sami mimíska asi nezvládneme a potřebujeme specializované pracovniště. Prvotní šok z toho, že mám problém jsem snad už překonala. V červenci jdu poprvé do IVF poradny, tak jsem z toho nervózní, co mi řeknou.

Jinak je u nás všechno při starém. Moc vás zdravím a těším se na všechny miminkovské (dobré) zprávy.

Ahoj Filipka

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 23.06.03 12:24

Ahojky snažilenky
Nedá mi to a musím se také podělit o víkendové zážitky. Jak jistě už dávno víte tak od příštího týdne jedeme s manžílkem a ještě s několika stejně praštěnejma lidičkama na tábor. A takový tábor žádá nějakou průpravu a údržbu. Tento víkend byl ve znamení oné údržby. Malovali jsme buňky ve kterých přebýváme. Uvnitř jsme je krásně vybílili. Přesunovala jsem nábytek (teda postele, jiný nábytek tam nemáme) sem tam některé byli dost těžké. Výsledek je ale perfektní. Pak jsme se vrhli na zvelebování vnější strany tam už to tak růžově nedopadlo teda vlastně dopadlo :). Namíchali jsme do bílé barvy několik lahviček na kterých bylo napsáno hnědá!!!výsledný efekt měl být světle hnědý a jaký skutečně je? No máme krásné růžové buňky uprostřed zeleně :). Vypadá to opravdu úžasně :). Takže kdyby jste někdo jel náhodou okolo určitě nás nepřehlédnete ? poznávací znamení jsou krásné růžové buňky :). Já byla po sobotním dni úplně hotová. Tak hrozně fyzicky unavená jsem už hodně dlouho nebyla.
Dalším zážitkem víkendu byla malá Terezka která se před měsícem narodila mojí kamarádce. Je to krásné a prý moc hodné miminko. Byli jsme se na ní podívat se synovečkem a s manželem. Víteček na malou Terezku nejspíš žárlil protože se mě držel jako klíště a chtěl se chovat :). No řeknu vám není to tak dávno co byl Vítek taky tak malinký a když jsem to teď viděla, ten velikostní rozdíl?no je to fakt neuvěřitelné.
Vítečka jsem si také jak se patří užila. Pomáhal mi malovat, spinkal se mnou v posteli a v neděli jsme spolu šly za manželem k rybníku na ryby. Večer jsem se koukala jestli nemám prokecanou díru do hlavy a není tam :). Ten toho napovídá:). Ale zase jsem z něj načerpala energii a vydržím s ní snad celý týden. A pak hurá na prázdniny. Už se moc těším na tábor. Ještě nemám spíchnuté oblečky pro sebe a pro manžela, ale už na to budu muset vlítnout jen nějak nevím kdy. No řeknu vám, že jsem teď tak zaměstnaná, že nějak nemám čas ani myslet na to jak asi dopadlo to naše červnové snažení.
Opatrujte se a snažte se. Kdopak tento týden zahlásí //????
 Maky

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 23.06.03 12:45

ahoj berušky
přeji vám krásné pondělí.
I my jsme mělí víkend ve znamení návštěv,v sobotu jsem navštívila rodiče a vzala sebou i kocoura.Byl strašně nadšenej a běhal po zahradě jak m…r, když jsem se ho večer snažila dostat do přepravky,byl šíleně rozčílenej:-( Pak s námi celý večer nemluvil. Při zpáteční cestě jsme narazili na bouračku,no asi 6 aut v sobě. Brr. V neděli jsme vyrazili za tchýní a synovečkem,bylo to super,Filip ho choval a povídali si spolu:-)
KRISTO - tak jak pokračují přípravy na svatbu?
MONTIČKO - taky si pamatuji,když jsme po půlroce bydlení dostali novou skříň
FILIPKO - budu držet palce,aby vám v poradně řekli nějaké dobré zprávy.Kam jdete?
MAKY - tak budu držet palce. Kdy budeš testovat?
tak se mějte krásně,hezky odpočívejte a hlaste //

Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 23.06.03 13:01

Ahojky,
dneska nemám nějak nic na práci - po dlouhé době - tak studuju mimino jako o závod:-) To by měl šéf radost kdyby to věděl:-)

Magrato: No přípravy pokračují tak nějak vlažně. Tento čtvrtek budou hotové prstýnky, ještě si objednáme písmo kterým tam chceme vyrýt jména a datum a příští týden by měly být úplně hotový. No a ještě chceme tento týden jít zamluvit hospodu, ale už se na to chystáme tři týdny tak jsem zvědavá, jak to tento týden dopadne:-) Musím uznat, že se mi ani nechce nic moc zařizovat, protože mi děsně leze na nervy, jak se nám do toho každý snaží kecat. My jsme se rozhodli, že nechceme žádné cukroví, stejně to nikdo nebude jíst jako na Vánoce. No tak moje mamča to překousla i když nerada, jenže tchýně - nastávající - nám jednoho večera zavolala, že nám nechala upéct to cukroví. A ještě chtěla, abysme jí byli vděční jak já nevím co. Hrozně mě to rozčílilo. Je to snad naše svatba, tak nechápu, proč to nemůže být podle nás. A taky potřebuju sehnat bílé boty a vůbec se mi nechcou kupovat, protože už je v životě na sebe nevezmu a přitom těch peněz ........ no hrůza. Na svatbu se těším, ale ti co nám do toho rýpou mi fakt lezou na nervy a kolikrát mám chuť se na to vybodnout. Už mám ale vybrané šatičky, a ty jsou tak krásné, že si je chci užít. Po druhé už bych se ale nevdávala. To raději budu žít na hromádce:-)
Tak jsem se vyzuřila, díky:-) To jsem potřebovala!
A pozdravuj ode mě kocourka. Já když nějak urazím našeho pejska, tak se mnou pak taky nemluví. Sleduje mě, ale když na něj promluvím a chci se s ním udobřit, tak otočí hlavu a dělá že mě nezná. To je vždycky hrozná legrace:-)

Filipko: Držím palečky, aby vám v poradně hezky pomohli a mimísek byl co nejdřív v pupíku:-)

Dneska mi psala kámoška mejlíka, že byla u kartářky a ta jí řekla, že do konce tohoto roku otěhotní. A přitom ona to zatím ani moc nechce. No tak jí závidím, ale asi bych na tu katářku neměla odvahu. Ještě by mi řekla že nikdy nebudu mít děti a co potom. To bych asi byla šílená strachy jestli má pravdu. Co si myslíte vy o předpovídání budoucnosti od kartářek apod.? Já bych se toho asi bála.

Tak se mějtě krásně, já jdu obědvat.

Kristy

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 23.06.03 13:35

Ahojky holky!

Filipka: obávám se , že nás bude čekat to samé co vás. Zatím mi tento verdikt řečen nebyl, ale po 1,5 ročním snažení musí být něco v nepořádku. Přeji vám, aby vám to vyšlo co nejdříve.

Maky: to může vypadat zajímavě, růžové buňky uprostřed zeleně.
Držím palce, aby se 29. žádné MS nekonalo (doufám, že si to pamatuji dobře).

Kristy: u kartářky jsem byla dvakrát. Překvapilo mě, že se v něčem trefila, ale bohužel se netrafila v tom, že budu mít děti. Zatím to nevychází.
Přeji ti pevné nervy s příbuzenstvem, také bych se již po druhé nevdávala.
Boty si zkus půjčit v půjčovně, já to tak udělala. Též jsem nechtěla zbytečně investovat do bot, které by byly potom jen ve skříni.

Už nejsem tak statečná a v pátek jsem zamáčkla slzu, když jsem zjistila, že jsem opět odletěla na MS, bylo to o dva dny dříve. Večer se mi ani nechtělo na oslavu kamarádčiných narozenin. Také jsem odtamtud utekla, neměla jsem moc náladu.
V sobotu mi už bylo lépe, dopoledne jsem byla reklamovat telefon, už podruhé se mi stalo, když jsem s někým mluvila, hovor byl ukončen s tím, že jsem provolala 100 223,– Kč. Poprvé jsem na to zírala, teď už jsem byla v klidu, po zavolání operátorovi mi byl kredit vrácem. Tuto chybu způsobuje podle operátora software (snad se to tak píše) telefonu, ale v prodejně mi bylo řečeno, že za to může Eurotel. Tak jsem zvědavá co z toho nakonec bude. V sobotu večer jsme byli na bowlingu, brácha slavil narozky, tak jsem se pěkně vyřádila na dráze a zapomněla na své starosti.

Mějte se krásně a doufám, že některá zahlásíte //.

Pa Jitka

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 23.06.03 13:39

Ahoj snažilenky,
tak vám musím napsat jaký byl víkend u nás. Začalo to v pátek. Náš pejsek chudinka začal kulhat na jednu pacinku tak jsme s ním šupajdili k veterináři. Říkal, že to snad nic hrozného nebude, že asi strkala pacinku kam neměla a zhmoždila si nehtové lůžko. Uvidíme jestli se to do středy zlepší, jinak bychom museli na rentgen. V sobotu jsem pouklidila a k večeru jsme naložili naší neteřinku do auta a šupajdili s ní na ?návštěvu? k jejím rodičům. Moc hezky jsem si užila tu starší neteř. Večer mi vyprávěla a ukazovala kluka ze třídy, který se jí líbí, no co vám mám vyprávět, hned jsem byla o několik let mladší a prožívala to s ní. V neděli odpoledne jsme si všechny tři hráli s legem, teda co jsme toho postavily to by jste koukaly. Pak jsme byli v ZOO a na párty od manžela v práci. Bylo to fajn, grilovalo se masíčko, pak jsme jedli různé bagety a sladkůstky. No prostě jsme se měli moc dobře. Až večer jsme jeli zase s mladší neteří domů. Celou cestu nespala a povídala a řádila v autě. No musím se přiznat, že jsem toho měla celkem dost a co teprve chudák manžel který řídil. Ještě že nebyly zácpy a byli jsme doma brzy. No a teď tu pomalu usínám u počítače.
A jak tak pročítám deníček, tak jsme si dětiček užívaly všechny. To je prima, někde tu energii vzít musíme a nebo jí spíš čerpají dětičky z nás? No ze mě teda po tomhle víkendu učitě : - ))))))))))
Filipiko, přeju hodně štěstíčka, vždyť jsme holky šikovné a odvážné, všechno to určitě zvládneme na 1*. Trošku ti poopravím iluze, že holčičky jsou klidnější. Moje malá neteř je jako drak, možná měla být chlapeček : -))))))) protože někdy i tak zlobí. Ale jinak je to moje sluníčko
Maky, neboj růžová se dětičkám bude moc líbit. Ať se ti oblečky povedou a vůbec si prima užijte tábor. Teda já být dítě, tak hned jedu.
Kristy, přeju ať Vám už do svatby nikdo, ale opravdu nikdo nepovídá a je to pro Vás krásný den. Určitě vše dobře dopadne a svatba se nakonec vydaří. Boty půjčují i v některých půjčovnách. Zkušenost s tím nemám, protože mám č. 35 a v téhle velikosti měli jen dětské s mašličkami, ale měli tam i velké velikosti. Jen jestli by ti nevadilo, že jsou to půjčené boty.
A kdo bude tento týden hlásit II ??????

Mějte se moc krásně ahojky Maru

Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 23.06.03 14:18

Tak jsem jukla na chat, jéééééé tam je lidiček který vůbec neznám!!! A já bohužel chat vůbec nestíhám. Ale asi s tím budu muset něco udělat. Já jdu vyřizovat něco do města, tak to holky v těch vašich prácičkách hezky vydržte a odpoledne se jděte schladit třeba do nějakého bazénku:-) Čauky Kristy

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 23.06.03 15:57

V:,–(ím se s Tebou, že kartářka bude mít pravdu do posledního detailu. :-)))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.03 16:33

Ahojky holčiny!
Já jsem tady taky hodně nová tvářička, ale protože jsem byla na chatu celý minulý týden a dneska taky tak už některé z vás docela znám.
Třeba - Lindička - bude za chviličku maminkou a moc jí to na fotkách s Matýskem v bříšku sluší.
Kajda - je v Kanadě a je to roztomilá slovenka.
Monička je taky moc fajn, a strašně jí přeju aby jí miminka v bříšku vydržela a byla vůbec v pohodě.
Ajka je taky moc hodná ženština.
Filipka moc nemá ráda svoji tchýni, nedivím se jí :)
Já jo, i když ještě je to jen skorotchýně ;)

A co se týče mě tak já si jdu zítra dělat testík a uvidím jestli se nám to povedlo a nebo ne, a v případě že ano, budete holky jedny z prvních komu to povím. Budu totiž strašně šťastná.
Taky jdu v pátek k panu doktorovi aby mi to bud potvrdil, nebo vyvrátil, takže mi držte palečky, prosím.
Mějte se hezky a hodně si hlaďte bříška.
 papa

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 23.06.03 16:37

Ahojte holky moje!

Tak zítra touhle dobou se už doufám budu cachtat v móóóři!!! Jak já se těšííííím!
A protože se dovolená (zítra ráno v 9.25 odlet) opravdu už nezadržitelně blíží, můj, respektive náš, víkend byl čistě pracovní. Manžel jel v sobotu na chalupu kosit louku a večer se mi vrátil úplně vyřízený. No a já celou sobotu uklízela jak šílená. Prala, žehlila, převlíkala postele (i s obrácením matrace na letní stranu - to brzo :o)), běhala po bytě a dělala hromádky. Samozřejmě oblečení! a všech nutných věcí na pobyt. A večer jsem taky padla za vlast. V neděli se vše opakovalo, teď ještě dobaluju a smažím řízečky, takže doufám, že těch 14 dní bude stačit na odpočinutí. (OVU by měla proběhnout někdy v půli dovči, takže to bude příjemné odpočívání :o)).

Kaitlin - doufám, že jsi si užila krásnou oslavu Tvých narozenin a přeju hrozně moc štěstíčka a splnění všech Tvých přání, i když vím, že všechny máme jen to jedno jediné :o).
Maky - držím palce ať se Mistrovství vyhne Pančavě véééélkým obloukem! A taky přeju bezúrazový a bezproblémový tábor!
Pusinko - Tobě taky držím palce. Budete testovat s Maky stejně, viď? A taky přeju pevné nervy a jistou ruku v autoškole. S tím řazením a koukáním na šaltpáku mi připomnělo moje začátky, kdy jsem rozhodně netušila, co tam mám za rychlost, co tam MÁM dát za rychlost a stále jsem kvedlala kolenem spolujezdce a sjížděla do pangejtu. Ale ono se to poddá! Chce to jen jezdit, jezdit a zase jezdit! To říká ta pravá, které stálo před barákem auto dva roky…
Simčíku - držím palce, a věřím, že IUI bylo úspěšné!
Romíku, Romíčku, Romíšku! Nesmutni! Určitě najdeš jinou a lepší práci! Myslím na Tebe, Ty jedno „mládě“!
Vítám taky Miu a Mimi! A přeju jen „průlet“ naším deníčkem :o).
Velchi - jestli bude Tvoje zítřejší testování úspěšné se už bohužel nedozvím, ale držím pěsti!

Ivanka! Kdepak jsi? Pořád na Tebe myslím, jak Vám to všechno dopadlo. Snad dobře. Moc bych Ti to přála.

Doufám, že až se vrátím, zdejší řady snažilek citelně prořídnou :o).

Mě se po Vás bude táááák stýskat, to teda fakt nevím, jak to těch 14 dní vydržím. Ale přežily to jiné, tak snad i já. Teoreticky by měl být srazík den po mém příletu (9.7. = druhá středa v měsíci), takže pokud opravdu bude, počítejte se mnou!

Holčiny, mějte se všechny moc krásně!
A za 14 dní pa, Lucka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 23.06.03 17:09

Lucko, přeji ti krásnou dovolenou a koukej se z ní vrátit s mimískem v bříšku.

Jitka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.03 19:05

ahoj holky,
dneska jenom krátce. Naše malá princezna ochořela, takže jsem s ní doma celý týden doma.
Psát nebudu, ale číst ano, ať jsem příští týden v obraze.
Mějte se krásně
Jane (a) - připojuji se z domu, promiňte za ten anonymous

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 23.06.03 20:42

Ahojte holky!

Tak deníčeknakonec zdárně spatřil světlo světa.
Já jsem dnes byla u své „oblíbené“ paní doktorky… Udělala mi testy na hladinu hormonů, zavolat si mám za týden. Dostala jsem další včeličku a pak zasněl onen verdikt… jestli se nezadaří, po prázdninách šupajdím do některého z center asistované reprodukce. Pořád mi to asi nedochází, věřím, že se zadaří a nebudu tam muset chodit. Na druhou stranu jsem ráda, že se konečně něco děje. Pak řeším další problém. Mám teda chodit k nějaké jiné doktorce nebo mám zkusit vydržet ty dva měsíce nebo mám jít sama rovnou do některého z center… vůbec nevím… No nechám si to nějak projít hlavou.
Mějte se krásně a těším se na dvoučárkové testíky

Vaše Montička

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 23.06.03 21:07

ahoj monticko
budu drzet palce,aby ty hormony byly v poradku.Ted je pred nami leto a to by bylo,aby se ti nejaky mimisek nezakuklil v brisku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.03 21:15

Ahoj, babulenky!
Moc vás zdravím z nemocenské. Omlouvám se, že nejsem přihlášená, ale máme doma pomalý počítač a jsem připojeni přes modem. Taky asi nebudu moc aktuální v reakcích, ale stáhla jsem si deníček z minulého týdne, tak ho tu študuju.
Myslela jsem, že už půjdu do práce, ale minulý týden jsem měla po té revizi tak šílené bolesti, že mě manžel raději odvezl do nemocnice. Doporučili mi ještě týden doma a klid, pravda je, že od té chvíle, co mě viděl doktor, bolesti prakticky přestaly, tak se teď trochu nudím, trochu odpočívám a hodně smutním. Všichni doktoři, s nimiž jsem se setkala, totiž říkají: „Počkejte tři až šest měsíců, raději šest.“ Tak nevím, jak ten půlrok vydržím. Asi začnu vyšívat :-) To tu asi zůstanu sama, protože do půl roku už budete všechny dávno těhotné.
Holky, které také máte za sebou potrat, napiště mi prosím, co vám říkali doktoři ohledně dalšího těhotenství a jak to zdůvodňovali?

Všem vám moc děkuju za slova útěchy. Moc to pro mě znamená. Díky, holky.

Ijanko Moc a moc gratuluju a přeju spoustu zdravíčka a štěstíčka a hlavně zdravoučké miminečko!!! Kéž bychom tě brzy všechny následovaly.

Kajdulo Dodatečně přeju hodně sluníčka, pohody a vzájemné lásky na společné cestě!

Bello To je mi moc líto, že to opět nevyšlo. Příště už to snad bude ono!

Simciku Držím všechny palce a doufám, že IUI bylo úspěšné!

**MiMi/B> Vítám tě a přeju ti, aby ses tu moc neohřála a brzy už psala do nějakého těhu deníčku!

Jane To je zajímavé, co píšeš, že si tělo samo řekne. To jsem slyšela jen od kamarádky doktorky. Ta říkala, že v momentě, kdy dostanu MS, by mělo být všechno zase v normálu. Jinak mě všichni zatím spíš straší tím půlrokem. A souhlasím, jestli dá Bůh a otěhotním znovu, taky to nikde troubit nebudeme (teda kromě tady, samozřejmě).

Mio Vítej mezi námi!

Moc vás všechny zdravím a přeju krásný dvoučárkový týden a kdo netestuje, tak tomu úspěšné snaženíčko!
Petra (Petulka)

**

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.06.03 22:34

Mile holčičky - jsem se mezi vás dneska moc nedostala - tak až ted při pročítání

Vítám nové snažilky - tak jako ty „staré“ tu před 14 dny uvítali mě. Jsem ráda že se můžeme podpořit.

Petulko - tělo si opravdu řekne, až bude připravené. každý doktor říká něco jiného. mě řekl půl roku, ale nakonec povolil dřív… budu ti držet palce ať se brzo vrátíš k těhulkám

Filipko - uvidíš že bude dobře, držím palce, aby pro tebe měli pozitivní zprávy a brzo ses toho svého bříška dočkala

Marti (Norreen)

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 24.06.03 07:32

ahoj berušky
včerejší den byl šílený,myslela jsem,že padnu vedrem. V MHD se nedalo dýchat ,ale venku taky ne. Hned po praci jsem měla sraz s kamarádem a šli jsme si pokecat na zahrádku. Měl malinko splín,protože se s ním po 5 letech rozešla holka. A pak už jsem se jela schovat domu do koupelny,protože akorát tam bylo fajn.Kocour měl stejný názor:-)
ROMÍKU - doufám,že už se máš dneska trošku líp a až budeš moct,tak se hned
ozvi
PETULKO - tak doufám,že se ti tělo brzy zahojí. Myslím,že holky už napsaly všechno,tak ti posílám aspoň pozdrav.
KRISTY - ta tvoje budoucí tchýně je docela hrozná,ale neboj i tak si tu svatbu užijete:-)
přeji vám krásný den a hlaste //

SIMCIK
Stálice 57 příspěvků 24.06.03 07:46

Ahoj holčiny !
Sobota byla u nás ve znamení návštěv. Nejdříve se stavila kolegyně z práce a odpoledne přijela tchýně. Byla u nás až do večera. Večer jsme si šli s manžílkem zaplavat a potom na skvělou pizzu. V neděli manžel zpravoval naše nemocné autí. Tak doufám, že ho dobře vyléčil.
V pátek odjíždíme na dovolenou do Chorvatska. Už se strááášně těším. Potřebujeme si oba trochu odpočinout. Bude se mi po vás moc stýskat a doufám, že až se vrátím tak tu bude spousta //. Snažte se.

Maky ? růžové buňky v lese musí být senzační

Filipko ? IVF poradny se neboj, určitě vám pomohou. Držím palce.

Lucko ? užij si nádhernou dovolenou

Romíku ? posílám pohlazení a držím palce ať co nejdříve najdeš lepší práci

Petulko ? myslím na tebe a přeji ať se dá tvé tělíčko co nejrychleji do pořádku. S tímto zkušenosti nemám, tak nemohu poradit.

Montíku ? pokud jsi se svou ?oblíbenou? lékařkou spokojená tak jí neměň. Nech tomu přes léto volný průběh a pak přejděte do specializovaného centra. My jezdíme do Pronatalu a jsou tam všichni moc hodní. Držím palce, aby jste to zvládli sami.

Mějte se moc krásně Čauky Simčík

monicka01
Kecalka 266 příspěvků 24.06.03 08:00

Ahojky Holky moje zlatý :-)
Také vám ty víkendy tak utečou jako mě? :-) Můj víkend byl překrásný. V sobotu ráno jsem nasedla do autobusu a jela směr Lednice. Celý areál Lednice a zámek je něco překrásného - všem doporučuji. Také jsem měla možnost podívat se na přestavení dravých ptáků. Bylo to moc zajímavé - ten respekt, když nad vámi krouží orel sklaní nebo mezi vám na ruku přistane sovička :-) Jestli vyjdou fotky tak se určitě pochlubím :o) Ubytovaní jsme byli v Hustopečích a samozřejmě jsem navštívila vinný sklípek. Teda jak se mi po ochutnávce chtělo zpívat :-) Nevíte někdo proč mě ráno tak strašně bolela hlava ? :-) Po snídani opět autobus. Překročení Rakouských hranic a směr Vídeň. Čekal na nás Ganserndorf safari - zábavní park. Projížďka mezi lvy, tygry, zebrami, žirafami, slony. Přes cestu nám přeběhli nosorožci, antilopy, zubři a ostatní stepní skot. Pak se pštrosi rozhodli nepustit nás dál. Prostě stáli před autobusem a moc se jim to asi líbilo:-)Krmila jsem lamy přímo z ruky. Jo a opice nám ukazovaly jací jsou milovníci. Bylo to úžasné, ale musím říci, že ZOO Praha nebo Dvůr Králové mohou skvěle konkurovat.
A jak už to bývá - 52 km za Prahou jsem zjistila, že jsem úspěšně odletěla na MS. Takže holky baštím prášky a držte palce ať sliznice roste a já se mohu dočkat těch svých tří mražáčků :-) 4.7. jedu na UTZ a jestli vše půjde dobře tak 7.7. transfer a 14 dní čekat na výsledek :-) Strašně se těším, ale i bojím jak to všechno zase dopadne. říká se do třetice všeho dobrého - tak teď už po těch dlouhých letech se snad zadaří a budu moci nahlásit //.

Maru, Montičko, Filipko ( snad jsem na nikoho nezapoměla ) také jsem si nedovedla představit, že budu mít miminka ze skumavky, ale až v centru jsem se uklidnila a pochopila jsem, že jinak to prostě nejde. je mi jedno jakou cestou bude miminko počato. Vždyť je moje tak proč nad tím přemýšlet. Ba naopak děkuji medicíně, že nám tu možnost dává:-) Takže se nebojte a přeji všem ať ten krásný voňavý balíček držíme v náručí co nejdříve :-)

Všem těhulkám hodně zdravíčka pro ně i jejich miminka:-)

Všem snažilkám spoustu tuleníčka štěstíčka a hlavně pořádně tlusté // na TT :-)

Jinak vítám nové snažilky a moc jim přeji ať se tady dlouho neohřejou :-)

Hezký a pohodový týden přeje všem Monika

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 24.06.03 08:03

Musím třošku opravit mylné zdání. Svou tchýni docela beru a tolerujeu. Je velice hodná, do ničeho se nám neplete a navíc je přes 100 kilometrů od nás. Jenže její ochota a hodnost je někdy až protivná. Na chatu jsme si tuším povídaly o tchýních v souvislosti s porodem a tam bych si ji skutečně nevzala, protože stále máme k sobě vztah spíše na distanc a žádné kamarádství se asi nikdy konat nebude.

Tak to je pro přesnost, aby nevznikl klamný dojem, že mám tchýni semetriku. :-)

Filipka

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 24.06.03 08:30

Ahoj Montičko, myslím, že jsi na tom na vlas stejně jako já. Taky jsem měla doktora na dvě věci, taky jsem ho změnila a taky už jsem byla odeslána do centra as. reprodukce. Být Tebou moc bych změnu lékaře neodkládala - jestli nejsi spokojená se svou doktorkou, našla bych si jinou (seznam můžeš najít třeba na www.porodnice.com), abys mohla zkonzultovat svou situaci i s dalším odborníkem. S centrem bych pak počkala, co Ti řekne nový doktor, třeba Tě tam odešle rovnou bez čekání na výsledky hormonů (tak jako mě). Držím palce, ať se všechno co nejdříve obrátí k lepšímu. Kdyžtak napíšu, jak dopadnu v centru já. Ahoj Filipka

Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 24.06.03 08:39

Ahojky holky,

včra jsem byla večer v hospůdce „na jednom“ - ale celkem čtyřikrát:-), pak jsem spala čtyři a půl hoďky a teď si říkám, jestli mi to stálo za to, chi chi:-) Ale asi ano! Bylo to fajn posezení s kamarády a to nemůže být nikdy na škodu!

Maky: Ty vaše růžový buňky musí být fakt super. Ale chápu jak se vám to stalo. Já jsem chodila tady v Brně na obchodku na Pionýrskou a ta je taky růžová. Ovšem to nebyl záměr - původně ta barva měla být „srnčí hněď“, ovšem potkat takto hnědého - růžového srnečka v lese, tak se leknu že je zasažen výbuchem Černobylu:-)

Simčíku: Krásně si užij dovču, koukám, že budou ty pravé podmínky pro zplození malinkého chorvaťáčka:-)

Magrato: Jo jo, MHD, to je fakt rozkoš! Všichni se žďuchají, každý nějak jinak smrdí, uchyláci se otírají o zadek - jak ráda mám toto každodenní zpestření všedního dne:o)

Petulko: Hezky si na té nemocenské odpočiň a načerpej novou energii. Už spousta holek tady měla pocit, že toho půl roku nemůžou přežít a taky to zvládly. Jistěto dokážeš i ty, ženská kvůli svému dítěti vydrží i mučení!!!

Montičko: Tak s tou doktorkou nevím, já bych teď asi ty dva měsíce počkala když už se konečně něco děje. Ale rozhodnutí je samozřejmě na tobě a tvém manželovi. Rozhodně držím palečky, aby ste se rozhodli správně.

Tak se mějte všechny moc krásně, zdraví Kristy!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.03 09:08

Ahoj Petulko,
je to pět týdnů co jsem taky prodělala revizi po zamlklém těhotenství a doktor mě bohužel taky řekl, že musím čekat s dalším těhotenstvím půl roku. Snažila jsem se ho ukacat na 3 měsíce, ale marně. Říkal, že se to musí pořádně zahojit a hlavně děložní hrdlo, aby příště dobře drželo a nehrozil předčastný porod. Samozřejmě jsem to obrečela, ale teď se snažím na to nemyslet a čekat. Asi jsem Tě moc nepotěšila,co? Ale na druhou stranu znám spoustu holek, co půl roku nečekali a kamarádka otěhotněla hned další cyklus po revizi. Takže asi je fakt, že co se má stát se stane.
Přeji Ti, abys co nejdřív byla zase OK a věřím, že se brzo setkáme v nějakém těhu deníčku.
 Pavla

Lucus
Povídálka 22 příspěvků 24.06.03 09:49

Ahoj Petulko,
tak nejdřív ke mě.Já jsem vloni začátkem listopadu prodělala přerušení těhotenství ve 20tt z důvodu špatného ( žádného vývinu ledvin miminka).V ne­mocnici mi taky říkali 3-6měsíců, ale genetik, který chybu odhalil mi řekl, že si tělo poradí samo jestli je na těhotenství připravené nebo ne , že to máme zkoušet hned. Samozřejmě, já musela dodržet šesti nedělí, ale co se nestalo.Koncem ledna jsme zjistila, že jsem opět těhotná.Povedlo se to dá se říct napoprvé.Nikdo mi neřekl, že je to brzo, by naopak, že mi to říkali, že zase brzo otěhotním.Teď jsem 23 tt, čekám klučíka a moc se těším.Určitě jsme si už smůlu vybrali a vše bude v pohodě.
Měj se krásně a ať se brzo zadaří.Lucka 23tt

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 24.06.03 10:29

Ahojky snažilenky
dneska se dá i dýchat. Včera bylo dost hnusné vedro a myslela jsem že to ani nerozdýchám. Mám nižší tlak a tím teplem ještě klesl a nebylo mi zrovna valně.
Montičko ? máte ještě chvíli času. Být tebou změním doktorku jak jsi chtěla a centrum začnu řešit po prázdninách bude-li to nutné. Teď si s tím nelámej hlavu.

Petulka ? potrat mám za sebou ale bez revize. Bylo mi doporučováno počkat asi 3 měsíce. Ale podle toho co jsem kde četla tak by se mělo skutečně čekat do první MS po potratu a pak už je to snad jedno. V případě že je děloha připravená tak není co řešit. Možná po revizi je to kapku o něčem jiné. Počkej tři měsíce a pak se začněte zase tulit. Ty tři měsíce utečou jako voda. Já jsem si první myslela že to nezvládnu takovou dobu čekat. Myslela jsem že se na to po první MS hned zase vrhneme ale pravda byla taková že jsem do snažení se neměla moc náladu. Asi to tělo vážně dává signály že je nebo není připravené. Bude zase dobře. Odpočiň si a načerpej síly a brzy se nám vrať do denní diskuse, chybíš nám.

Lostris testování by mělo proběhnout opravdu 29.6. ale nevím jak to budu zvládat na dřevěném záchodě zvaném ?KADIBUDKA? :) ? ty zatím růžové nejsou ale ještě nám kapka barvy zbila :).

Monicka držím palce div si je nerozmačkám. To budou 2× // (dvojčátkový) ? moc bych ti přála aby to vyšlo.

Maky

Lucie
Stálice 81 příspěvků 24.06.03 11:05

ahojky snažilky,
tak se také hlásím v novém pracovním týdnu…
u nás doma je to stále ve znamení úprav, takze pořád něco uklízím…
jen v sobotu jsme byli s kamarády na „dni otevřených dveří“ na golfovém hřisti v benátkách nad jizerou. bylo to fajn, odzkouseli jsme si odpaly a trochu si i zahráli…musím říct, ze byt se to nezdá, druhý den nás bolel celý člověk:)

ještě bych vám ráda napsala o návštěve mého gynekologa…
protoze po vysazení HA jsem dostala MS teprve 2× a to poprve 36. a podruhé 43. den…a protoze me od poloviny posledního cyklu stále bolel podbřisek, vypravila jsem se pro radu…tak mě prohlédl udělal zběžně ultrazvuk, řekl, že je tam vše v pořádku, jen malinké zduření po ustupujícm zánětu (ten mi léčil před 3měsíci) a že pokud je mou prioritou co nejdříve otěhotnět, nebude mi ani nic předepisovat (ani na upravu cyklu ani nic podobného)…a kyselinu listovou me dal jen na me vyslovne přání…a to je to velmi zkušený lékař.
jinak pokud se to nepovede do 3 mesicu (nebo cyklu…to je u me pekny rozdil:( ), pujdeme na vyšetření…

mě to totiž velmi překvapilo, protože všechny co máme problémy s MS, máte neco předepsané…

mějte se krásně a omlouvám se, že tentokrát nereaguji na vaše příspěvky.

lucie

velchi
Kelišová 6955 příspěvků 24.06.03 11:37

Tak to ne já to taknemyslela, já jen, že já bych tu tchýni k porodu vzala, ale kdoví, jestli bude vůbec nějaký porod - měj se hezky
 Míša

Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 24.06.03 13:08

Tak jsem si teď četla deníček Market a Cipíska musím vám říct, že mi to na náladě zrovna moc nepřidalo:-( Tam je tolik velkých bříšek a i narozených miminek.
Mě to teď připadá, že se nedočkám snad nikdy. I když zase zpráva v deníčku malého Marčka - od Kocoura - je opravdu velmi optimistická.
Tak se mějte všechny fajn.

A co se děje, žádné příspěvky?

Kristy

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 24.06.03 13:34

KRISTY - koukám,že si stejný závisláček jako já. V praáci mám klídek,lidi nemarodí,pan doktor neprudí a já pořád koukám na mimino:-) . Jinak já taky dneska půjdu na jedno ( ale bohužel jen nealko ), prootže kamarád odjířdí na půl roku do Anglie. Už jsi přestěhovaná:-)?

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 24.06.03 13:40

PUSINKO - už si měla další jízdu na trenažeru, anebo už vyrážíš do terénu?
za chvíli jdu za synovečkem,koupím si zmrzlinku a večer vyrazím na Parukářku,tak doufám,že nebude pršet. Hm,mám takový pocit,že kocour se mnou zase nebude mluvit. Nedávno mu Filip řekl,že bude mít brzy sourozence a on ho hryzl :-) No,ještě máme dost času,abychom mu to vysvětlili.Je to hrozný,taková malá chlupatá koule a je skoro pán rodiny. Vám co máte nějaké zvířátko,to asi nemusím vyprávět.
Tak papa a já utíkám:-)

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 24.06.03 13:50

Ahojky, dneska jen v rychlosti všechny zdravím, ještě jsem nepřelouskala všechny příspěvky. Tak mojí Dášence (pejsek) se už tlapička skoro zahojila, už skoro nekulhá, takže na rentgen nemusíme, hurá :-)))))
Jinak u nás nic nového, dneska jdu se švagrovou a s Táničkou na ňam ňam pohárek. Chtěli jsme se jít koupat, ale začalo se zatahovat, tak asi přijde nějaká bouřka. Tak jdeme alespóň na tu zmrzku.
Mějte se sluníčkově ahoj Maru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.03 14:28

Ahojte,
prajem Vam pekny tyzden.......­.chybali ste mi.....
Moje 1. IFV dopadlo neuspesne. Ironicke bolo to,ze to nevyslo ani jednej babe,ktora to absolvovala v ten isty den a dalsia ironia bola ,ze vsetko bolo teoreticky idelane,len nie som tehotna! Vajicka boli uzasne, embryjka mi vlozili 4 - sestbunkove a stvorbunkove,aj som ich videla na monitore, maternica spolupracovala­.........pisem vsetko bolo idealne,akurat sa to nepodarilo!
Hrozne to boli, preplakala som celu noc, ale neulavilo sa mi ani trosicku!
Nemame zmrzlikov,lebo ich nechceli zmrazit...... , ked boli nakoniec len 4 a velmi !!!!!!! zivotaschopne, div sa mi neazrucili,ze 100 percentnu uspesnost!
Doma som prve dni lezala, manzel sa o vsetko staral......
Neviem,co bude dalej,ale svete div sa ,prestala som tuzit po dietati! Vcera som mala v naruci dieta mojej kolegyne a nic to so mnou neurobilo........,
Gratulujem vsetkym tehulinkam a prajem Vam len vsetko naj…
Neviem, ci sem budem chodit,aspon prve mesiace asi nie, je mi stale do placu,tak musim prestat mysliet......
Majte sa krasne
 Ivana

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 24.06.03 14:37

IVANO - posílám ti pohlazení na bolavou dušičku.Myslím,že by bylo škoda přestat jsem chodit. MYslím ne tebe

Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 24.06.03 15:51

Ahojky holky moje snaživý,

tak ty 3 týdny utekly jako voda a jsem zpátky v pracovním procesu a tím pádem zase mezi vámi.
Ještě jsem nestihla pročíst deníčky, ale pokud jsou nové těhulinky, tak už předem moc a moc gratuluji.

Všem mockrát děkuji za přání k svatbě, dopadla na výbornou, byl to opravdu ten náš velký den a užili jsme si ho s manželem do sytosti. Měla jsem trému, klepaly se mi ruce, nemohla jsem na:,–(it prstýnek ženichovi a nakonec jsme se zapomněli políbit a tak nám to museli připomenout. Ale celá svatba byla legrace, spousta báječného jídla, pití, hudby, tance, no zkrátka tak jak jsme si to představovali. Pokud budete zvědavky, dala jsem pár prvních foteček na stránky na rodině, takže můžete kouknout.

Misul, Kajdula, Tulik : tak co novomanželky, jaký byl den D?

Svatební cesta byla pohádková, skutečně jsme si dovolenou užili a vůbec se nám nechtělo zpátky.

Takže vás všechny ještě jednou pozdravuju a těším se na chat.

Ahojky Pavča

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 24.06.03 16:39

Ahoj holky tak se hlásím. Absolvovala jsem druhou a poslední hodinu na trenažéru. Dle mého učitele prý antitalent nejsem a že to prý hravě zvládnu. No nevím. Ve čtvrtek mě čeká první hodina v autíčku na parkovišti. Holky já se bojíííím. Budu jezdit Oktávkou, tak až Pražandy uvidíte modrou oktávku s nápisem autoškola, tak pozor. To jedu já.Šˇřazením už je to lepší, ale co mi dělá potíže je se vybavovat s učitelem a u toho se soustředit co mám dělat. Je to hroznej žvanil a nějak mu asi nedochází, že to ještě nemám zažité, ale mám si prý zvykat :-).
Jinak co se týče mého čekání na termín MS tak je to hrozný. Já to asi nevydržím. A co ty Maky? Nějak se nám to vleče co? Minulý týden jsem měla píchání v podbřišku a chvilkové nevolnosti během dne. Píchání úplně pominulo, ale nevolnosti se chvilkama objevují. Včera jsem třeba myslela, že budu zvracet při čištění zubů (nějak mi vadila pasta) a pak nad hranolkama. Jinak mi není vůbec nic. Žádné bolení prsou ani bříška se zatím nekoná. Jen si teď už asi 3 dny schrupnu s Tomáškem tak na 2 hoďky po obídku. Jindy mě už touto dobou berou parádní křeče a tentokrát zatím nic. V každém případě jsme se tento měsíc s manžílkem snažili co to šlo.MS očekávám 29.6. jako Maky, tak uvidíme. Předběžně jsme se domluvily, že zkusíme testovat příští středu (teda jestli bude co), ale Maky se smála, že v kadibudce na táboře teda ještě netestovala.
Tomášek už má očíčko skoro bez modřiny, ale ještě to není úplně ono. Uvidíme co nám řekne doktor v pátek na kontrole.
Tak se zatím mějte hezky a ve čtvrtek v 9.00 mi držte palce. Usedám za volant a bourám auta na parkovišti :-))).
 Petra

P.S. Už zase pádím na WC ach jo. Jsem tam pořád :-))).

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 24.06.03 16:44

To jsem ještě já. Teď jsem zkoušela 4 dny měřit BT, ale moudrá z toho teda nejsem. Byla 36,7 pak 2× 36,9 a dnes 23DC byla 37. Asi mi neporadíte zda byla teprve ovu co? Já měla dle hlenu pocit, že proběhla dřív. Asi bych měla měřit celý cyklus že jo? No nic tak čauky Petra

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.03 16:52

Pusinko - to je dobře že tak fajn zvládáš trenažer a teď hurá už do autíčka. Ničeho se neboj, uvidíš že si to zažiješ.
Je fajn že Tomáškovi se oko už zahojilo, je to statečnej klučina

Tak a teď něco k měření. Na rodince jsou holčiny které měří až ke konci cyklu a to jenom čekají, jestli se jim teplota udrží kolem těch 37 nebo klesne a to pak dorazí MS. Podle toho co jsi psala za teploty už máš zřejmě po OVU. To teplota obvykle klesne a potom vyskočí - nemusí to být vždy těch 37, protože každá jsme jiná, u někoho je maximum třeba 36,8 - důležitý je ten skok.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.03 16:56

opět jsem zapomněla že nejsem přihlášená a opomněla jsem se podepsat
Marti (Norreen)

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.06.03 17:06

Ahojky holky!!!!

Tak jsem se sem konečně dostala. Oslava narozenin proběhla bezvadně a tak trochu ve znamení miminek, protože za mnou přijeli hned dva kluci - tři a jeden měsíc a jedna roční holčina! Pochopitelně jsem si to užila a jsem opět celá natěšená na prcka, kterého snad jednou budeme mít.

Pavčo - ještě jednou: všechno nej, nej přeju do manželství!

Ivana - to je mi moc líto!!!! Seber všechny síly, miminko za to stojí! Určitě za námi choď dál, vždyť od toho tady jsme. :-)

Maky - tak růžová, jůůůůů to musí být sranda :-DD

  • riskuju rozmačkání palců, jak moc ti přeju, aby se ti objevily // na testu!

Petulka - jak se říká: „vydržať!“ Četla jsem, co tady psaly holky, ale já mám ze svého okolí zase zkušenost, že když jedna otěhotněla brzo po potratu (2 měsíce), tak o miminko záhy přišla a doktor jí k tomu řekl, že je to pochopitelné, že tělo ještě není připravené, ať si vyčistí hlavu, jede na dovolenou a vůbec neblbne a raději půl roku počká. Tak nevím. Každý tvrdí něco jiného… (no, to jsem ti moc nepomohla…chjo…)

Lucije - užívej si to! :-DDD

Montička - taky mám vždycky obrovskou radost z věcí, které nám pomalu zaplňují byteček. Užívám si to, a jak vidím, tak i ty! :-)

Tak a ještě ke mně. Musím se vám vykecat, snad to přežijete. Včera jsem byla u doktorky na odběru krve na stanovení hladiny hormonů. Jsem z té návštěvy pořád nějaká přešlá. Kdybych neřekla sestřičce (ta bere krev), že paní doktorka říkala, že mi vezme rovnou i vzorky z děložního čípku, tak mě ani „nepustila“ do ordinace :-(( Potom, když jsem došla k doktorce, tak ta chtěla, abych se svlékla, že udělá ten odběr a zároveň se zeptala kdy byla MS, když jsem jí řekla, že s ní právě končím, tak jsem se dozvěděla, že v tom případě to teď nejde, ať přijdu až bude po. Trochu jsem zírala a alespoň se zeptala, kdy budou výsledky z krve a prý za dva týdny. Takže jsem si u sestřičky domluvila návštěvu na příští pondělí. Co dál ohledně prášků a podobně jsem se vůbec nedozvěděla… Dostanu to z ní tedy až v pondělí :-DD já se nedám!!!!! A mezi tím se budeme pochopitelně preventivně tulit a tulit.....

Mějte se!!! Šárka (Kaitlin)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.03 17:12

Šárko - ono každý doktor říká něco jiného - já dostalal stop půl roku, ale po pěti měsících povolil snažení, ale já osobně bych dodržela aspon ty 3 měsíce
Jinak kamarádce se povedlo v době stopu otěhotnět - 4 měsíc - ale miminko se povedlo…
Marti (Norreen)

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.06.03 17:14

Pusinko - budu na tebe také myslet!! Ty teploty zatím vypadají dobře, mohl by tam ten prcek být!! Držim palce tobě a Maky, kéž by vám to holky už konečně vyšlo!!! :-DD

Šárka (Kaitlin)

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.06.03 17:18

Marti - Noren - taky si myslím, že ty tři měsíce jsou rozumná hranice, a pak záleží na každém, jak se rozhodne. Je pravda, že ta dívka z mého příkladu přišla o miminko na začátku 8. měsíce - uškrtilo se na pupeční šňůře… brrrr, je to hrozné, když na to jenom pomyslím.

Šárka (Kailtin)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.03 17:37

Šárko - to je hodně krutý případ, ale v takovém případě jsou 2 měsíce opravdu příliš krátká doba - přece jen tělo se potřebuje vzpamatovat a ještě víc hlava. Ona ta psychika je snad ješttě důležitější
Marti (norreen)

janine
Stálice 93 příspěvků 24.06.03 19:26

Ahoj holčiny,

tak snad se mi podaří umístit moji první zprávu (trochu s tím bojuju) a taky doufám, že mě mezi sebe přijmete.
Konečně jsem se odhodlala se k vám oficiálně přidat a to vás znám už téměř 5 měsíců - tu dobu, co se i my s manželem snažíme. Je docela legrační, že je to právě od té¨doby, co Brusinka psala svůj poslední snažilkovský deníček. Jmenuji se Jana, je mi 27 let, jsem z Prahy. Na emiminu jsem též doslova závislá, každý den jen co je chvíle čtu, čtu a hltám veškeré informace. Všem vám držím moc palce, aby na sebe miminka nenechala dlouho čekat, protože sama vím jak je to čekání dlouhé a psychicky náročné.
Mějte se prímově papa Jana

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 24.06.03 20:02

Ahojky holčiny!

Jani: vítám Tě mezi snažilkama a doufám, že rychle pošupajdíš do nějakého těhu deníčku.

Ivanko: vím, že to musí strašně bolet, ale moc tě prosím neutíkej od nás! Věř, že když se rozdělíš o svůj smutek, bude menší. Posílám obrovské pohlazení a obejmutí a přeji spoustu sil. NEVZDÁVEJTE TO!!!!!

Pavčo: vítám Tě zpět z dovolené a tentokrát už jako paní:)

Jinak asi teda zkusím brnknout nebo se stavit za jinou doktorkou a uvidím, co mi řekne.

Mějte se všechny pohádkově

Pá Montička

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.03 20:39

Ahoj, holčinky!!!
Moc děkuju za rady ohledně čekání po potratu, uvidíme, co řekne příští týden na kontrole doktor. Ještě to pak zkusím někde pohledat, ale to až budu v práci na pevném připojení.
Maky Taky už mi moc chybíte. Ani se mi nestýská po kolezích, jako po chatování s váma, fakt :)
Miminkovi držím palečky a doufám, že už je u tebe v bříšku. Testování v kadibudce se neboj, já jednou dělala ovulační test v Kotvě na záchodě, aby mi na to manžel nepřišel :)))

Ivanko Moc na tebe myslím a posílám pohlazeníčko po dušičce. Nedělej ukvapené závěry, počkej, až to zklamání trochu přebolí a uvidíš, určitě to nevzdávej! A rozhodně nepřestávej mezi nás chodit.

Pavčo Přeju hodně štěstí na společné životní cestě.

Pusinko Neboj, budeš ozdoba silnic a ne postrach! Jen to pak nedělej se zkouškama jako já. Minulý týden jsem je podruhé neudělala. Fakt je, že jsem byla myšlenkama ale přece jen trochu jinde.
Co se týče mimíska, držím ti palečky, div si je nerozmačkám!!!

Janine Vítej mezi náma! Určetě se brzy zadaří a sejdeme se v nějakém těhulkovském deníčku.

Mějte se krásně a sluníčkově!
Petra (Petulka)

michala1
Povídálka 17 příspěvků 24.06.03 21:19

Ahojte holčiny,

jak jsem slíbila, posílám mnoho mnoho bacílků. Takže hezky chytejte - prrrrrrrrrrsk, prrrrrrrrrrrrrrsk, hepčíííííííí, hepčíííííííííííí.

Chtěla jsem je poslat už včera, ale manžel by mi prý musel točit dynamem - nešla tu až do 4 hodin ráno elektrika.

Včera jsme totiž byli v GESTu, miminko už se dokonce i chvěje, má už prý primitivní srdíčko. Takže mě už předali do péče obvodního gynekologa. Takže a ještě něco o délce, dnes jsem 6tt+3.

Jinak už týden šíleně trpím - zvracím, nevím, co jíst, po všem mi je hrozně špatně. Tímto se tedy pro dnešek loučím, protože… nechci aby manžílek musel čistit klávesnici.

mějte se všechny moc krásně.
Michala

Nikky
Kecalka 336 příspěvků 24.06.03 21:21

Dne23,6 ,v 7 h 10min hodin se nám narodilo miminko, je to holčina ,měří 50 cm a váží 3kg 500 g.
Víc vám napíše Nikol až se vrátí z porodnice.
Tatínek Vlasta a bráška Jareček.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »