Snažilkovský deníček - Montička XIV.

Snažení
  • monticka
  • 30.06.03

Ahojky Snažilenky moje! V sobotu jsme měli firemní sešlost. Neb jsem holčina aktivní a nechtělo se mi celý den ležet u vody, přihlásila jsem se na turnaj ve volejbale.

Pak mě ještě holky přemluvily, ať se s nima přihlásím i na florbal. Všechna družstva se losovala. Po zjištění, kdo s kým hraje jsme se vrhli do boje:)
Volejbal mám moc ráda, i když v něm nejsem žádný „borec“. Ale jednu dobu jsme s manželem chodívali hrát každou sobotu. Můj strach, že to budu všem kazit byl po prvních míčích ta tam:) Dokonce mě to i chvilkama nebavilo, protože to s volejbalem nemělo moc společného:)
Ale zahrála jsem si dobře. Až na to, že jsem aktivně skočila po míči a narazila s kostrč:) Hrálo se na antuce, takže jsem byla jako čuně. Hráli jsme čtyři zápasy a při představě, že bych ještě měla jít hrát florbal … no nevím, jak by to se mnou dopadlo.
K florbalu nakonec nedošlo, asi se v tom horku nikomu nechělo. Siestička v bazénku byla super.

Zpátky jsem jela autem, kde jel i náš již kapku veselejší kolega Martin. Než se dojelo do Brna, bolelo mě břicho. Byla tam objížďka a tak jsem se motali v jednom městě a Martina nenapadlo nic lepšího, než vystrčit hlavu z okna a zavolat na jednoho pána „KUDY NA BRNO“. Pán se ho lek a utekl:)
Martin usoudil, že to asi není Čech a že mu nerozumí, tak zavolal znovu NACH BRNO? Pak celou cestu bafal z okna na cyklisty a jednoho chtěl plesknout po zadku. To jsme mu zakázali. Bylo opravdu hoooodně veselo.

ALENKO a všechny ostatní, kterým bude smutno. Pláč opravdu pomáhá a myslím, že nemá cenu všechnu bolest dusit v sobě. Slzičky moc pomáhají a pláč není nic špatného. Dovede hodně pomoct. Alenko, moc dobře vím, o čem mluvíš, taky mi bývá takhle smutno. Vždyť když jsem se dověděla, že sestra čeká druhé miminko, doslova a do písmene jsem se složila.
Ještě nikdy jsem nezažila ten pocit, který mě v tu chvíli přepadl. Ale postupně jsem si na sestřin rostoucí pupík zvykla. Bolelo to, strašně moc, ale zároveň ve mě byla i zvědavost, jak bude asi mimísek vypadat, bude to holčička nebo kluk jak buk? Dlouho mi trvalo, než jsem vůbec našla odvahu zeptat se, kdy že má ten mimísek přijít na svět.
Plakala jsem vždycky, když jsem sestru viděla a bála jsem se každé návštěvy. Většina z vás ví, jak jsem se bála, až jí poprvé uvidím a jak bylo těžké vzít ji poprvé do náruče.
Naše Barunka se nám narodila 9.5. Schválně píšu NAŠE, protože ona naše je, stejně jako její sestřička Klárka. Strašně je sestře závidím. Ale stejně, jak sestra ví, jak moc mám holky ráda, tak já vím, jak moc mi sestra přeje, abych měla toho svého mimíska.

Nějak jsem se zamotala a napsala jsem asi úplně něco jiného, než jsem chtěla. Všechno se mi to honí hlavou a myšlenky jsou rychlejší, než moje prsty:)
Holky, nevzdávejme se a nepřestávejme věřit! Jsme tu jedna pro druhou a když je jedné smutno, ostatní jsou tu pro ni. Vím, jak moc je těžké mluvit o něčem, co nás bolí a trápí. Děkuji E-mimču, že tu pro ty naše radosti i bolesti je a děkuji, že jste tu VY všechny!
Vaše Montička

Hodnotilo 1 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 30.06.03 07:16

ahoj berušky,
posílám vám vysluněný pozdrav.V sobotu jsme se vydali na Slapy a tam si strasne moc odpocinuli.Vo­dicka,slunicko,te­plicko,klídek­.V nedeli jsem se opět mazlila se svým synovečkem.Pak si ho vzal na chvíli Filip a když jsem se za chvíli vrátila,tak kluci vedle se be chrupali na gauči:-) Musím řící,že jim to moc slušelo.
Jinak v pátek bych měla testovat,ale vzhledem k tomu,co děje v břichu,myslím,že bohužel budu balit kufry
a odletím na MS:-(
MAKY,PUSINKO - jak jste dopadli?
NAFTETKO - už si zpátky z dovolené?
MONTIČKO- myslí,.že si to dneska hozně krásně napsala,prostě si vytihla ta spravná slova.
Holčinky mějte se moc krásně a doufám,že někdo zahlásí //

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 30.06.03 07:24

Ahojky!
Tak se hlásím po dovolené.Holky,to byla pohádka.
Klidně bych na těch Slapech vydržela dva měsíce.Koupání,ja­hody,pivko.
Pořád s eještě rozhlížím,tak až se vzpamatuju,tak poreferuju podrobněji.

 
Anonymní  30.06.03 07:42

Ahoj holčiny - tak víkendík za náma … a já už vím že počet úspěšných snažilek v tomhle cyklu nerozšířím. Sobota to jistila. Ale nějak jsem s tím počítala takže jsem byla celkem vyrovnaná.

Pro všechny holčičky co je jim smutno a potřebují se vyplakat - za slzy se nemusíte stydět. Pořád se nám odmala říká, že velcí přece nepláčou, ale není to pravda - mě se obvykle uleví…

takže všem, které jste ještě neodletěly - držím palce, aby se odlet nekonal.

Já měla víkend poměrně dost takový jednoznačný - chvílema jsem byla zkroucená a bolelo mě břicho a chvílema jsem byla na netu…

jinak rozhodla jsem se svoje myšlenky napřít úplně jinam - začla jsem chodit cvičit a teď si chci ještě pořídit brusle a chodit i bruslit.

A mé nejdůležitější rozhodnutí - myslím že 4 grafy s teplotama, jako důkaz pro MUDr. že moje tělo je už zase OK bohatě stačí a tak jsem se rozhodla teploměr zase zahrabat na dno skříně. Měřila jsem kvůli MUDr a vím že se to na mé psychice neprojevovalo nejlíp. Takže moje rada: Holčinky pokud chcete měřit BT, tak max. 2 cykly a pak teploměr zahoďte …

A hlavně ať všechny brzo hlasite //

P.S. Filipko tak zatím žádný dárek …

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 30.06.03 08:19

Ahoj holky, tak koukám, že mojí včerejší zprávičku v předchozím deníčku žádná z Vás nečetla, ale to jsem předpokládala. Vždyť byla neděle a všechny nemáte přístup na netík.
Takže jí pouze doplním a vy si jí prosím přečtěte, abych to nemusela psát celé znova. Díky.
Včera jsem si smskovala s Maky, která už řádí s dětičkama na táboře. Včer asi kolem 11.00 mi psala, že začala slabounce špinit, ale ani do dnešního rána se to prý nerozjelo, tak by ještě mohla mít šanci. Jinak já zatím nic ani dnes ráno. Akorát mám pořádný průjem, tak doufám, že to nesouvisí s blížícím se mistrovstvím. Bříško nebolí a cítím se dobře až na ty nervy. Dnes jsem teplotu už neměřila. Nějak mi to nedělá dobře a akorát se víc nervuju a hlavně, stejně nebyla ani těch 37 i když se držela stále na 36,9 už několik dní. Nechám to koňovi, ten má větší hlavu.
Takže stále doufám, ale moc velké naděje si dělat nechci. Jen mám jedno přání buď ať přijde hned, nebo už vůbec, protože pokud si nepospíší, tak jí potvoru budu mít určitě první týden v srpnu a to mám dovolenou. Ach jo.
Holky tak já zase budu končit.

Jo Maky Vás pozravuje a dnes prý vyrážejí za prvním divem světa Dijovou sochou.

Tak pa pá dnes na netíku. Petra

 
Brusinka
Kecalka 436 příspěvků 30.06.03 09:31

Ahoj všechny snažilky.

Koncem minulého týdne mi Romík poslala pro vás zprávičku. Byla jsem na krátké dovolené a tudíž vás informuji až teĎ.

Cituji:

„Myslím na vás na všechny a držím palce. Jase asi nějaký čas neozvu. Papa Romik“

V práci je stále, ale sedí v jiné kanceláři a přístup na net je dosti pofiderní.

Také vám všem moc držím pěstičky a doufám, že se brzy objeví další těhulkovský deníček, rekrutovaný ze snažilek, s pořádným hromadným odchodem :-)

Takže tfuj tfuj tfuj prrrrrrrrrrrr­rrrssssssssssssssskkkkk, Kuklínek také drží pěstičky!!!

Pa Martina

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 30.06.03 09:41

Ahojky snažilenky,
MIntičko, moc krásně jsi to napsala, ani nevíš jak mi mluvíš z duše. Včra jsme byli u manželových rodičů a přijel bratránek s dvouměsíčním miminkem Filípke. Ani jsem nenašla odvahu si ho pochovat, celou dobu jsem se držela jak jsem v pohodě, zato doma jsem brečela a brečela a brečela. Ale máš pravdu, pak už mi bylo celkem fajn. Dneska už jsem zase plná energie a žádné smutky už mě nepřepadají. Příští víkend jsme slíbili, že s nima posedíme na zahradě a opečeme buřtíky a dáme si nějkou tu kapku alkoholu aby by l Filípek zdravý a pěkně rostl. Tak doufám, že už mě ty smutky přepadat nebudou.
Mám Vás taky pozdravovat od Maky, všechno vám už napsala Pusinka.

Monitčko, koukám,že jsi si užila parádní sprtovní víkend :-))))
Nafteto, vítej z dovolené zpátky mezi nás, ale úplně ti věřím ajk se ti nechtělo do práce.
Pusinko, ty nás ale napínáš, držím palečky :-))))

Mějte se krásně ahoj Maru

 
Anonymní  30.06.03 10:30

Ahojka Holčičky!
Tak jsem se konečně dostala k internetu.
V pátek jsme byli offline a pak na chvíli online, ale kdybyste to nečetly, tak u mě nic nového - žádný mimísek aspoň zatím se nekoná. Pan doktor Ilič byl moc hodný a ukázal mi jak to všechno ve mě teď vypadá a taky mi ukázal, že se mi nevyloučilo vajíčko, takže by to ani nešlo ;).
Takže jsem dostala injekci do zadečku a clý pátek a sobotu prokulhala, ale už je mi fajn.
Sice se mi nechce čekat na odlet ještě dva týdny ale co už mám dělat.
Pan doktor říkal, že máme 3-6 měsíců počkat a protože jsem v začátku druhého měsíce čekání tak se mi čeká o moc lépe ;)
Ale ještě uvidíme jak to všechno dopadne.
V sobotu byl u nás kamarád a tak jsme celou sobotu povídali a vařili a dělali blbiny a koukali na telku a potom večer ještě dělali bramboráky, no bylo moc hezky.
Akorát se nám pak v noci nechtělo už uklízet tak jak jsme v neděli vstali tak se miláček pustil do umývání nádobí.
Jo to je opravdu nejhezčí pohled na chlapa, když stojí u dřezu a myje nádobí, je vždycky k sežrání. Chi chi
ale ne fakt jsem ráda že mi aspon pomůže.
Holky moje jsme ted ve fázi latexové takže docela nepříjemné, ale časem to pomine, takže budu ráda.
Vám vše držím palečky ať vám to taky vyjde.
jo zapomněla jsem, monitorovala jsem porod Lindičky a rodila docela dlouho, teď jsou oba s Matýskem zdravý a spokojení a snad zítra je už pustí domů.
Určitě ji od vás všech budu pozdravovat.
Zatím se loučím pa
Míša - Velchi

 
Filipka
Kecalka 165 příspěvků 30.06.03 10:35

Ahoj všechny snažilky (i snažílci - ti jsou stejně důležití!)

Záměrně tentokrát oslovuji vaším prostřednictvím i Vaše protějšky, protože jsou neméně podstatní. Nemám teď na mysli fyziologickou stránku věci (bez těch milimetrových pimprdlíků to prostě nejde, nejsme Panenka Marie, že :-)).

Spíš mluvím o psychice, protože i na čekání na přílet čápa musí být dva. A je jedno, jestli čekáte na přirozenou cestu nebo na zkumavku. Vím, o čem mluvím. Možná víte, že se chystám poprvé do IVF poradny a musím říct, že bez pohodového a sportovního přístupu svého mužíčka bych se s tou myšlenkou vyrovnávala ještě dnes. Ale on je skvělý, dokonce mám pocit, že to bere líp než já. stačí, když mi řekne, že to půjde a všechno bude OK a že se taky dočkáme a je mi fajn.

Svou psychickou kondici jsem si ostatně ověřila o víkendu, kdy se to kolem mě hemžilo mimísky. Hned tři prťata ve věku 2 až 4 měsíce jsem měla na blízku a nic to se mnou neudělalo. Tedy, abych byla přesnější, žádné depresivní výlevy a zoufání si nad vlastní neschopností. Byla jsem tak nějak příjemně v pohodě a bez zábran jsem si pochovala všechny tři postupně. Byla to krásná, voňavá a měkká miminka a já jsem se prostě začala těši, ažbudu mít v náručí to naše. Tak jen doufám, že tenhle přístup ponese ovoce :-))).
Dokonce ani pohled na mého muže, kterak tlačí před sebou kočárek jedná naší kamarádky (jako správný gentleman jí v tom vedru musel přeci pomoct do kopce) mě nerozhodil, ba právě naopak příjemně naladil a potěšil. Divný co? Ještě před týdnem byl svět černý, bez perspektivy a já naprosto neschopný jedinec a teď?…

Tak Vás všechny zdravím a držím všem palce, aby se brzy povedly ||.

Snažte se být v klidu a všecho smutnění hodit za hlavu.

Zdraví Filipka

 
Filipka
Kecalka 165 příspěvků 30.06.03 10:37

Jsi sice přihlášena jako anonym, ale tuším, že jsi Marti. Nevadí, příští měsíc se zadaří (to se skoro řýmuje). Taky Tě žádnou pozorností nepotěším, protože jsem se v sobotu Z MS vrátila… Tak příště, určitě to vyjde oběma. Jsem si jistá. Ahoj Filipka

 
Lea
Kecalka 207 příspěvků 30.06.03 10:55

Ahoj Holkyyyyyyyy!

tak zase pisu do denicku po delsi dobe (jsem ostuda, co?) ale ja chodila na chatika(četíka) a jen chatovala a chatovala, to bylo priiima!
O nasem vikendu se radsi rozepisovat nebudu, katastrofa! Manzel na ceste z hrani na svatbe, porouchane auto, nutny odtah, navrat domu ve 4 rano, zajistit opravu auta, zajistit cestu do pracea v neposledni rade tech vydajů atd. No, nic moc, ne zrovna idealni vikend. A to mame dnes vyroci svatby, tak nevim, jestli se vubec bude neco konat.

Co se tyka „naseho predmetu diskuze“ tady na emiminu, tak termin MS mam 6.8 a uz trochu citim brisko, takze jsem chtela zacit psat, jak nevim, jak se s odletem zase vyrovnam a jak to nezvladnu atd. DOKUD jsem si neprecetla dnesni denicek a vase prispevky. Diky vam to proste zvladnu a reknu si jak jste nejedna psala, hlavu vzhuru, bude lip.

Jinak v novem seznamku snazilek, co odesilala Ajka ve ctvrtek je , ze Paty je tehulka a je v 9. tydnu. Tak GRATULUJEME!!!

Tak at se vam v novem tydnu dari a diky vsem!

Ahoj Lea

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 30.06.03 11:10

Ahoj Leo, držím palečky, aby se MS nekonalo, ale asi jsi myslela, že čekáš odlet 6.7. a ne 6.8. né?Petra
A neboj zvládneš to, protože ti nic jiného nezbývá jako nám všem.

 
Lea
Kecalka 207 příspěvků 30.06.03 11:15

Ahoj Pusinko,

jo jasne, myslela jsem 6.7.
Diky a taky ti drzim pesti, at neodletis!

Cau Lea

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 30.06.03 11:23

Ahoj Montičko,
jenom Ti chci napsat, že tentokrát je deníček-úvodníček více než zdařilý. Moc se Ti to povedlo napsat a vystihnout. Přeji Ti brzké vyplnění všech snů, hlavně toho největšího a všem snažilkám hezký týden.
Ahojky Claudie

 
Kristy
Zasloužilá kecalka 574 příspěvků 30.06.03 11:24

Ahojky všechny!

Nafteto: Vítám z dovolené. Musel to být balzám na duši, viď? A jakpak se má snažílek?

Alenko: Nesmutni, takové chíle přijdou na každou z nás. Ještě, že se z toho tady může člověk vypsat, viď?!

Filipko, držím palečky, aby vám to vyšlo hned napoprvé a nemuseli jste to podstupovat víckrát. Drž se a dej vědě jaké to bylo, jaké jsou tvé dojmy a tak.

Lea: Holky, koukám že čekáš pohromu 6., já tak 7. nebo 8.7., tak doufám, že už to buď nebude vůbec, nebo naposledy. No, já si tento měsíc ale moc naděje nedělám. Spíš vůbec:-((( Ale aspoň v klidu zapiju svobodu:-) Člověk na tom musí najít něco pozitivního, jinak by se asi zbláznil!

Alice: Víš, musím ti říct, že se mi moc nelíbilo co jsi psala. To může napsat jen ten, kdo už aspoň jedno dítě má. Ale když clověk marně čeká na ten svůj malý ulíček poprvé, tak přece nemůže přemýšlet o tom, že přijde o návštěvy hospod a dovolené čert ví kde. To by asi lidstvo brzy vymřelo. Když člověk nemá dítě ani jedno, a srdce mu říká, že jediné co mu chybí ke štěstí je miminko, pak je totální nesmysl psát si na nějaký pitomý kus papíru pro a proti. To může člověk psát, když přemýšlí, jestli si koupí raději myčku nebo tiskárnu a přemýšlí, co bude potřebovat víc. Ty ani nevíš co máš, že se ti Verunka „povedla“ v podstatě náhodou a bez čekání. Co by tu za to některé holky daly.
Nezlob se na mě, ale takhle to vidím já.

Vám všem ostatním přeji krásný týden, dneska přežijte to horko, pak už by to mělo být lepší.

Musím vám říct, že je mi trošku smutno. Zítra sem do práce nastupuje paní, která tu bude pracovat po mém odchodu a já ji mám ty poslední tři týdny co tu budu před svatbou a stěhováním, v práci zaučit. Takže nevím jestli se dostanu na net. Nevím, jestli si to před ní budu moct dovolovat jako teď. Asi ji budu úkolovat, abych měla vždycky chvilku klidu. Doufám, že toto není moje loučení s vámi.

No já teď mám před sebou poslední týden cyklu, ten je vždycky nejhorší co se čekání týče. Tak jdu makat abych na to nemusela myslet.

Mějte se všechny moc krásně a ahojky na chatu!

Zdraví Kristy!

 
Anonymní  30.06.03 11:25

Samozřejmě jsem se jako blbec zase nepodepsala. Moc se omlouvám, z domova bývám neanonym
Marti (Norreen)

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 30.06.03 11:36

Ahoj Holky, tak jsme tady zase - po krásném a náročném víkendu :-)

Holky v pátek jsem byla na diskotéce - zjistila jsem, že jsem asi už moc stará na takové blbosti. Hlavně mě dostalo jak se dvě dívčiny vedle mě začaly líbat. Kousek za nima dva kluci a aby toho nebylo málo tak pak všichni najednou :-))) No uznejte není to zvrácený :-))))

montičko - tak takhle dobře jsem se už dlouho nezasmála. Úplně živě si dovedu představit toho kolegu. Nebylo to něco podobného jako ve filmu " kamarád do deště II ? " :-)

DOBRÁ ZPRÁVA - kdo znáte Lindičku z chatu - tak dne 28.6.2003se narodil Matýsek 3960g a 53 cm. Oba jsou v pořádku a těší se dobrému zdraví. případné gratulace na tel. 777056456

Jinak holky všem přeji // a žádné odlety na MS. Užijte si dovolenou a krásné počasíčko.
Jo a já jedu 4.7. do Prahy na UTZ jak mi roste sliznice. V pondělí dám vědět jak to vypadá a kdy se ke mě budou stěhovat ty moji 3 mražáčci :-)

Mějte se pohodobě a množtese pa pa pa Moni

 
Lipka
Kecalka 235 příspěvků 30.06.03 11:40

Ahoj holky,

všechny vás zdravím a zároveň se na delší dobu loučím, protože odpoledne odjíždíme s Maruškou a mojí babičkou na chalupu, pak hned s mími rodiči na týden na Thasos a hned dva dny po příletu s manželem do Řecka a vracíme se až 11. 8. To si Maruška užije cestování :o). Tak sem maximálně občas mezi našima cestama nakouknu.
Mějte se moc hezky, přeju krásnou dovolenou a hlavně ať se všem konečně povedou ti vytoužení mimísci.
Ahoj Lipka
P.S. Budete mi chybět.

 
Filipka
Kecalka 165 příspěvků 30.06.03 14:48

DRŽÍM PALCE, AŤ JE VŠECHNO OK A BRZIČKO SVÉ TŘI POLÁRNÍČKY U SEBE ZAHŘEJEŠ :-))) FILIPKA

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 30.06.03 18:14

Ahojky holky moje!

Já vám úplně zapomněla napsat, že jsem taky rozbila teploměr:) V pátek ho chci setřepat a lup… ulomila jsem mu špičku a svou vlastní ruku:) Už mám sice nový, ale BT neměřím. Změřila jsem jí jen asi 2× po včeličce, jen tak, orientačně, ale jinak už neměřím. Vzdala jsem to, nechám to osudu. Dnes jsem si volala na výsledky testů na hladinu hormonů, ale budou až zítra, tak musím vydržet. Snad bude všechno OK.
Mějte se pohádkově, Lipce přeji nádhernou dovolenou nebo spíš celé prázdniny:)
Jestli se ještě někdo chystá na dovolenou, tak samorřejmě krásnou dovolenou i jemu!

Pá tetička Montička:D

 
alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 30.06.03 18:47

Ahojky!

Moc dobře vím, že to není jednoduché a ještě líp vím, že mi nepřísluší nikomu nic radit. Nevím, jak vyzněl můj příspěvek pro ostatní, ale rozhodně jsem to nemyslela tak, jak jsi to Ty pochopila. Nejedná se o žádné pro a proti. Já bych vám všem chtěla strašně pomoct a je mi líto když vidím jak se trápíte a brečíte a jste zklamané…

Myslím, že by nám všem bodlo se uvolnit… Já přece sama nevím, jestli se nám povede druhé dítě a jak dlouho na něj budeme čekat. Jinak bych tu vůbec nebyla. Už jednou jsem přemýšlela, proč sem vlastně lezu… nicméně mě holky ukecaly at tu zůstanu s vámi.

Co jsem vlastně myslela? Sice se všechny moc těšíte, ale když to nakonec přijde, může být člověk zaskočený nebo ho to může překvapit, i když se na dítě moc těší.
Ona ta denní realita pak vypadá zase trošku jinak… O víkendu jsem mluvila s kámoškou co potratila v pátém měsíci. Ted je znovu těhotná. Jako psycholožka si řekla, že nebude šílet, zatím to prostě bere, že to může pokračovat, když nepotratí v prvním trimestru zbývá u ní nějakých 50 %, že se těhotenství udrží… Někomu to může připadat strašné, takhle uvažovat, ale když pomyslím na to, čím si prošla, tak se jí nedivím. Zmínila jsem se i o naší diskuzi a ona mi řekla, že kdyby za ní někdo přišel s podobným problémem, doporučila by mu tzv. „zástupný problém“. Jinými slovy upnout se na něco jiného a tak trochu zapomenout, že se o něco snažím. Právě něco takového jsem měla na mysli. Není to náhoda, že většina holek tady otěhotněla, když se stěhovaly, byly na dovolené, vůbec nesnažily, měly termín na umělé oplodnění… Moje kamarádka zjistila, že je těhotná, když jí právě vyřídili adopci. Dítě by si ráda i tak vzala, ale jako těhotné by jí ho nedali.

Mrzí mě, pokud si můj příspěvek vysvětlil někdo špatně. Byla jsem v podobné situaci, když jsem hledala chlapa (a bez toho to jak známo nejde… :o)), roky přibývaly a ten pravý nikde… Navíc tikot biologických hodin sílil…! Znamenalo to u mě sice se snažit, ale nebýt zklamaná, když to nevyjde. Čili ohromnout trpělivost. Ted se jí u Verunky učím stále znovu. Potvrdí mi to holky, které už dítě mají. To, co časem leze na mozek, není skutečnost, že jsi na mateřské, ale že nestíháš (zvláště když máš dříve narozené lehce handicapované dítě.) Ano, Verunka se povedla na poprvé, ale byla jsem celou dobu na rizikovém těhotenství, měsíc před porodem jsem ležela nohama hore, je narozená o pět týdnů dříve, má jednu nožičku o dva centimetry kratší + menší chodidlo se špatným postavením. První měsíce jsem s ní jen cvičila, kojila a lítala po doktorech. Na poslední kontrole mě paní doktorka upozornila, že podobné problémy se budou pravděpodobně opakovat. Z genetiky máme prognozu 3 - 5% na vrozené vývojové vady… A není mi 22 let jako Tobě, ale o 16 víc.

Proti mě jste tu všechny mladé a já věřím, že se miminka dočkáte. U vás na nějakém tom roku nesejde, ale na mě se už při Verunce dívali jako na hazardérku.

Alice

 
Anonymní  30.06.03 20:36

Ahoj, holčiny!

Montičko Páni, dneska mě ten tvůj úvodník doslova dojal k slzám. Ale asi to bude tím, že zrovna dneska k nim nemám moc daleko. To víš, že se všechny dočkáme. Jedna vedle druhé, jak jsme tady budeme mít své mimísky a určitě to nebude trvat moc dlouho.
Jinak za ten volejbal máš asi Hujera, pokud na to ještě hrajeme :-)

Nafteto Jahody a pivko? Neměla ty by sis udělat test? :-))))

Všem sbaleným a balícím AŤ VÁM TO ULETÍ!!! (Teda kromě těch, které letíte na dovolenou, ale vy už víte, jak to myslím.)

Lipko Užijte si prázdniny! Kdo ví, třeba se vás vrátí víc.

Alice Promiň, nechci se tě dotknout, ale já tvůj příspěvek pochopila podobně jako Kristy. No, možná mě jenom nenapadlo hledat v něm nějaký další význam a šla jsem jen po „prvním dojmu.“ Já nevím… Ale co, hlavně, že jsme si to vysvětlily. Držím moc palce do snažení a na to, jak na tebe koukají se vykašli, hlavně aby se o tebe hezky starali!

Moničko Moc držím pěstičky tobě i sněhuláčkům!

Tak vás prosím, držte mi zítra palce ve 13:40, jdu na kontrolu k doktorovi. Jsem zvědavá, co mi řekne na to, že dva týdny po zákroku ještě pořád trochu krvácím, ale třeba je to normální. A hlavně jsem zvědavá, co mi řekne ohledně té pauzy… Já vím, jsem do snažení asi hodně hrr. Ale ono kdyby teď přišlo „na věc“, tak bych si to asi rozmyslela. Ale zase si říkám, že nejlepším lékem na moji dušičku by byl určitě mimísek.
Mějte se moc krásně, já si jdu dát jahody se šlehačkou.
Petra (Petulka)

 
janine
Stálice 93 příspěvků 30.06.03 20:45

Ahoj holky,

já jsem taky tak ráda, že svoje pocity můžu s vámi sdílet, a že nejsem divná, když mám deprese a je mi moc ouzko. Montičko, vystihla jsi to opravdu zcela přesně.

Já se chystám na odlet, všechno tomu nasvědčuje. Ráno jsem vstala jako „mlíkárna“, břicho mě bolí a termín je zhruba akorát. Nemám pravidelný cyklus, takže nikdy nevím, kdy přijde OVU, kdy MS. Už jsem si i koupila digitální teploměr, ale zatím se mi moc nechce do měření. Ještě si chci obstarat ovulační testíky, ale taky ještě nejsem zcela přesvědčená. Holky, já jsem z tý lékárnice nedostala kloudnýho slova, jak se to používá, kolik jich koupit. Vím, že po rozbalení vypadne jistě návod, ale jestli to znáte, prosím, poraďte jak na to (děkuju už předem).

U mě byl balící víkend, mamča s bráchou se chystají na stěhování, tak jsem balili a probírali vše, co se za ta léta u:,–(ilo v domácnosti. To je nekonečná práce. Už aby bylo po stěhování. Velmi dobře si pamatuji na naše stěhování (s manželem), které probíhalo před rokem a půl. To bylo krámů! Ještě, že už máme byt jakžtakž zabydlený. Sice nám chybí ještě hodně vybavení, ale říkáme si, že všechno jednou bude.

Do práce se mi vrátila kolegyňka ze svatební cesty. Je odpočatá, krásně opálená no a samozřejmě těhotná. Jenže ona z toho byla strašně nešťastná. Říkala, že na „TO“ není připravená, že se jí zhroutí její život, no, … Pro NÁS asi dost nepochopitelný. No, každý má to své trápení.
Tak se mějte kočky krásně, užívejte dovolené nebo pracovního vyžití a zatím pa.

Janine

 
alice01
Ukecaná baba ;) 1461 příspěvků 30.06.03 21:21

Tak si to zkus ještě jednou přečíst:

Představ si, že jsi těhotná a podívej se na svůj termínový kalendář, co musíš všechno zrušit a co jsi chtěla ještě stihnout. Například: Dovolená, vymalovat, okopat rodičům zahradu, chodit běhat nebo do posilovny, naučit se anglicky, zhubnout dvě kila… Kdybys těhotná byla, tak z toho třeba už nic nebude. Ale když těhotná nejsi, tak hurá do toho!!! Možná právě v tom okamžiku se zadaří - když máš konkrétní reálný cíl a chvíli „zapomeneš“, že se snažíš… Fakt to funguje, znám spoustu lidí, u kterých to tak bylo. Cosi jako recept na otěhotnění… :o)

Alice

 
Norreen
Kecalka 175 příspěvků 30.06.03 21:44

Tak holčičky - tak s váma tady už trávím nějaký čas a díky tomu už jsem dostala přístup k fotkám. Všem vám to moc sluší. Přidala jsem jednu svoji a určitě dodám - aby jste taky věděli kdo vám sem píše :)
Jsem ráda, že jsem tu mezi váma

Janine - já osobně s OVU testy zkušenosti nemám, vím že je používají některá děvčata z rodinky, ale říkají že je to finančně náročné a stejně je to stresuje. Některé si je pořizují proto, aby v jednom cyklu zjistili, zda v jejich případě ovu je nebo není.
Co se týče měření BT, tak s tou mám vlastní zkušenost - měřila jsem na radu doktora, abych zjistila jak se mi tělo srovnalo. A teď jsem si řekla že už je čas přestat. I to je náročné na psychiku - a tuleníčko na rozkaz pak nevychází. Potom jsem se nervovala a stresovala - ještě že ten můj snažílek mě držel v pohodě. Tak jsem ani z odletu nebyla moc zklamaná, jenom ten teploměr jsem zahrabala až na dno skříně.

Alice - zvláštní díky pro tebe, za to žes mě trošku postrčila - přidat se i kvám v deníčcích.

Ten tvůj příspěvěk jsem pochopila naprosto přesně, ale možná právě proto že věkově patřím těm k tobě blíž. Taky jsem nemohla najít toho pravého a byly to neustálé otázky. Já věděla že miminko určitě chci - ale dovedu si tohohle mužskýho představit jako zodpovědnýho tátu atd atd…
Když jsem se loni vdala, tak už jsem věděla že toho pravého mám a taky se zadařilo. Bohužel konec 16 týdne byl pro nás smutný a teď to beru tak, že až se zadaří, tak i když za sebou budu mít ten první trimestr není ještě vyhráno… Prostě to musím nechat na přírodě…
A aby se zadařilo … pustila jsem se do spousty jiných aktivit - rozhodla jsem se vyřešit bydlení, začla jsem chodit cvičit - scházím se spoustou kamarádek a nemám čas na to myslet … a už teď jsem v podstatně větším klidu než ještě před měsícem…

A přiznávám že mi pomáháte i vy všechny svojí podporou a i já vám přeju ať všechny máte brzo //

Marti

 
Anonymní  30.06.03 23:33

Ahojte holčiny,

už dlouho jsem nenapsala ani čárku, abych dala vědět, jak je. Ted jsem na konci dalšího cyklu. Teplotu jsem přestala měřit už před měsícem. Takže to všechno nechávám přírodě. Minulý cyklus jsem se zaregistrovala na www.fertilityfriend.com a díky této drobné pomoci jsem naprosto přesně vychytala ovulaci, snaženíčko jsme „trefili“ , ale nezadařilo se ani tak. Takže se ve mě něco zlomilo a já jsem to přestala řešit. Bude jak bude. Jen si hlídám termín odletu, což bude na přesně na den mých 25-tých narozenin - 6.7. Třeba s i nadělím ještě jeden „dáreček“. :-) Bylo by to hezký. Ale jak jsem řekla, nic už neřeším.
K narozeninám jsem od manžela dostala papouška Senegalského. Ten vyžaduje víc pozornosti, než pes. Ještě, že si ho manželova maminka bere k sobě, když jsme v práci, to by za chvíli křikem zbořil barák. Se zvířátky mám teď dost zábavy, Andulky mi hnízdí, takže pozoruji, jak se z holých ošklivoučkých tvorečků stávají ptáčci krásných barev. Pozoruji rodinné život mých čtyř potkanečků a připravuji se napříchod dalších mláďátek. No jinými slovy prostě se realizuji v chovu zvířat. Baví mě to a dává mému životu jakýsi smysl. Tím totiž není moje práce, kde trávím denně hrozně času. Po dnešku jsem začala uvažovat, že dám asi výpověd a začnu hledat něco jiného. Denně totiž dostávám takové „kapky“, že domů sotva lezu a nejsem schopná normálně myslet. Takže i to je důvod, proč jsem se na tak dlouho odmlčela. Jenže nevím, jestli si můžu dovolit vyměnit jistotu platu a místa ve státním podniku, za sice zajímavější a podnětnější práci s rizikem nepravidelného platu, a větší nejistoty, což tady na Moravě je dost obvyklé. Příští rok si dám přihlášku na vysokou školu, na zemědělku. Pochopila jsem, že to je jediná možnost, jak si pro budoucnost zachovat zdravý rozum a nervy. Snad se mi zadaří. Chci studovat dálkově, takže i s případným prckem by to šlo.
Pro dnešek budu končit, mějte se hezky, přeji dvoučárkové testíky
Alfinka

 
Anonymní  01.07.03 00:12

Filipko,
pořád jsem váhala, jestli sem mám tohle napsat, ale když jsi to nakousla - tak napíšu.
Taky jsem špatně snášela všechny těhulky okolo, litovala se, brečela, záviděla… prostě ten obvyklý kolotoč. Pak jsem se dozvěděla, že bývalá kolegyně je už v šestém měsíci - a že se na nás přijde podívat. Plánovala jsem jak blázen, abych v té době byla pryč, ale samozřejmě to nakonec vyšlo tak, že já byla jediná, kdo byl přítomen, když přišla.
A od té chvíle to najednou bylo všechno jinak - měla krásné bříško, klábosily jsme o miminkách a o tom co to bude a kdy to bude, ona mi líčila, jak čtyři měsíce prozvracela, a kam chodí cvičit - a já zjistila, že mě fakt TĚŠÍ s ní být a povídat si o miminku… a že v tom není žádné přemáhání se, žádná závist, sebelítost - jenom radost, že ona bude mít miminko a že se na něj tak těší a že jí to tak sluší…

Tři týdny na to jsem měla pozitivní těhotenský test. Takže pozitivním myšlením k pozitivním testům. Nějak si myslím, že ten psychický kotrmelec od lítosti a bolesti k něčemu radostnému je hodně důležitý. Ale jak ho udělat - to fakt nevím. Asi to přijde samo… časem… když už vyčerpáme všechny slzy a sebelítost.

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 01.07.03 06:57

Tak už jsem se rozkoukala a není to po dovolené zas tak hrozné.Užívaly jsme si sluníčka,vody a odpočinku.
Když jsme dorazily do kempu,probíhalo v místním kostelíku svěcení prapori místních hasičů.Tak hrála hasičská dechovka a večer byl ohňostroj.Ale mám dojem,že kdyby tam hořelo,tak TI hasiči by už neuhasili vůbec nic.Ti hasili tak sebe:-)
Odpoledne se kempem prohnalo asi dvacet šílenců na koních převlečených za sedmou kavalerii generála Custera.V čele Václav Vydra s vlajkou US v ruce.Bylo to nádherné.
Tak jsme se šly podívat na statek,kde má ustájené koně.Miluju koníčky a při pohledu do jejich krásných očí je vidět veškerá moudrost světa.Kdo má trápení a bolest,měl by mít za kamaráda koně.A taky snažilky.:-)
Objely jsmě také pár výletů a navštívily zámek na Březnici.Holky,tam by byla krásnááá svatba.Tak jsem si trochu poplakala,ale už je to v pohodě.
Už se těším,kdo z Vás bude další //.Včera jsem mluvila s Petulkou a prý už se těší,až vyrazí do práce.A určitě na emimino.
Tak se zatím mějte a tulte se,ať máme komu závidět a komu přát hodně štěstíčka.
Martina

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 01.07.03 07:35

Stašně moc děkuji - dám vědět přesný den jejich transféru :-) Snad se konečně zadaří a z těch tří se alespoň jeden uchytí :-) Monika

 
mia  01.07.03 08:33

Zdravím všechny,
tentotýdení Montiččin deníček je opravdu povedený. Montičko s tím teploměrem jsi mě dostala, o vlastní ruku, asi už byl opotřebovaný, třeba je to opravdu náznak nepoužívat ho a užívat si.
Janine: k OVU testum, zvláštní zkušenost nemám, jsem čerstvě po ukončení HA a ještě s ní byl poslední cyklus nepravidelný takže jsem si OVU test koupila abych zjistila jestli vše funguje jak má, OVU hodlám zjišTóvat dle hlenu, přijde mi to dostatečně spolehlivé, ale musím se to „naučit“ a proto jsem si koupila test dočetla jsem se na netu, že existují testy na jeden den asi za 50,–Kč a potom ClearPlan na pět dnů za 550,–Kč, ten jednodenní se mi sehnat nepodařilo, tak jsem koupila ten drahý a použila 4 z 5 testrů. Snad to funguje a je ti i pohodlné, ale představa takovéto každoměsíční investice mě děsí. Snad ti má zkušenost trochu pomůže.
Mnoho zdaru všem
 Mia

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 01.07.03 08:54

Ahojky snažilenky, vyřizuju jen v rychlosti vzkaz od Maky. Sbalila kufry a s plnou parádou odjela na MS. Ach jo, moc jsem jí to přála, co se dá dělat. Mějte se Maru

 
Anonymní  01.07.03 09:20

Ahojky holky, tak koukám, že mě už Maru se vzkazem od Maky předběhla. No nic, všem vám děkuje za držení palečků, ale teď už je prý můžete pustit.
My dnes byli s Tomíkem na výtěru z očíček. Holky ten vyváděl. No ani se nedivím, řvala bych taky. Za týden budou výsledky, tak jsem zvědavá co nám řeknou. už by se to ale konečně mohlo trošku pohnout. od září jsme v podstatě na mrtvém bodě. Dnes v 11 mám další jízdu v autoškole, tak mi držte palce. A jak to vypadá, vyzkouším si jízdu za deště. Snad ty stěrače zvládnu :-))).
Co se týče odletu na mistrovství, zatím jsem ani nezačala psát seznam věcí. Boleti veškeré žádné, jen večer jsem měla takové mališké pobolívání podbřišku, ale ráno nic. Tak uvidím. Na závěry je ještě brzo. Dnes jsem 30DC, takže do testování v neděli mám ještě spoustu času odcestovat, i když si to samozřejmě nepřeju.
Tak se mějte zatím moc hezky a já se zase ozvu. Petra

 
Anonymní  01.07.03 09:21

Omlouvám se, teď jsem si všimla, že nejsem přihlášená. Samozřejmě Petra (Pusinka)

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 01.07.03 12:47

Ahojky holky,

omlouvám se, že jsem se pár dní neozvala, ale bohužel, ačkoliv to vypadalo, že se šéf uklidnil, tak zase začíná stresovat… kapku mě dusí. Nezvládla jsem dočíst minulý deníček, takže se na něj teprve chystám. Proto ani nevím, co tam Alice psala. Určitě se na to juknu, nikdy neměla špatné nápady, tak proč by s tím začínala teď. :-)

Tento deníček se ti Montičko opravdu moc a moc povedl - přesně jsem věděla o čem píšeš. V pátek jsem byla u kamarádky, která má 1,5 letou holčičku. První co mi řekla, že čeká druhé miminko. Abych řekla pravdu strašně moc jí to přeju, ale… doposud mě to vůbec nepřišlo, tentokrát to bylo poprvé, že má první myšlenka byla: proč to nejsem já???? Měla jsem hodně smíšené pocity a poprvé mi bylo do breku a měla jsem radost zároveň…

Aby to nebylo málo, tak jsem v pondělí vyrazila opět ke své doktorce. Udělala mi odběr z děložního čípku a pak mě překvapila tím, že už byly výsledky z krve na hladinu hormonů. Říkala, že je tam chaos v hodnotách. Že je mám řádně rozházené. Potom jukla na můj kalendář a povídala, že vidí, že se teploty trochu zvedly, tak to tentokrát zkusíme ještě po dobrém lékama než mě někam pošle… koukala jsem kapku překvapeně. Asi ty hodnoty vážně nebyly nic moc. Takže mě za měsíc čeká stejná procedůra - mám za ní opět dojít, každopádně by se mi prý mohlo při těchto lékách podařit otěhotnět, vychází to zrovna na dovču, tak snad… :-DD uvidíme.

Mějte se hezky!!!! Pročtu si deníčky dodatečně a potom budu teprve reagovat :-)

Šárka (Kaitlin)

 
Misul
Kecalka 120 příspěvků 01.07.03 14:56

Ahoj Berusky,

vsechny vas zdravim, po ddovolene, skoro odpocata. Dneska jsem trochu prelouskala minule denicky:

Ijanka: moooccc dodatecne gratuluji, hodne zdravicka a prijemne tehulkovstvi

Jane: mas pravdu, to nej prani se nam uz splnilo, ted uz to jen dotahnout do konce :)

Pusinka: jsem rada, ze uz je Tomasek v poradku, posilam pohlazeni, ze byl tak statecny klucina

Petulka: je mi to moc lito, drz se jsme tu pro tebe !

Romik: nevim, jestli si to prectes, ale drzim palecky do nove pracicky, aby se hned nejaka nasla

Pavca, Kajdula: holky, gratuluji k novemu titulu „PANI“

MIchala1: velikananaska gratulace, maminko

Holky, dovolena byla krasna, slunicko, more, pohodicka, jen mi bylo kazde rano spatne - proste blivno. Kdyz jsme se vraceli, zajeli jsme ke kamaradum na Vysocinu a predstavte si, neco me tam stiplo do nohy a do druheho dne jsem mela slusnou bakulku a porad mam, sla jsem k doktorovi a mam pry super alergickou reakci na hmyzi toxin (to zni co) :)))

Zitra jdu k dokturkovi na kontrolu a kdyz bude misto tak i na UTZ, tak uvidime jak se nase MYSKA ma.

Mejte se moc krasne, opatrujte se

Misa (Misul)

 
molly
Kecalka 115 příspěvků 01.07.03 17:19

Zdravim všechny!
dlouho jsem nepsala,ale ted musim,nemam se komu svěřit.Některé z vás mě znají z chatu a ví,že mam holčičku,která se narodila s rozštěpem a snažíme se o druhé miminko.A taky,že mam těhotnou švagrovou a o ní to je,je tak strašně zlá.mluví o mě,že jí závidim,že je těhotná a že bude mít zdravé miminko.Jak to může říct? Já přece za to nemůžu,že se malá s tou vadou narodila,nebrala jsem žádné léky,nepila alkohol,nekouřila a ona si mě kvůli tomu dovolí pomlouvat.Akorát je mi z toho smutno,tam kde by to člověk nejmín čekal,tam ho zradí.
Doufám,že vám to nevadí,ale nemam komu to říct.Snad bude další miminko a snad bude zdravé.
Mějte se krásně a přeji všem samé pozitivní zprávy.
Molly
PS:jinak moje holčička je moc krásná a chytrá a neberu to jako,že by mi to vadilo,jen je mi to líto.

 
velchi
Kelišová 6955 příspěvků 01.07.03 17:42

Ahojka holky,
Dnes okolo 4 hodin mě vyhodili na dohodu z práce, no a tak jsem nezaměstnaná.
Bydlím v Praze a začínám hledat nvou práci
Jestli je mezi vámi některá která by věděla o práci v administrativě - jsem zkušená recepční/sekre­tářka/asisten­tka, umím plynule anglicky, německy rozumím, píšu na stroji, umím ovládat velmi dobře počítač a taky databázové programy na PC.
Jestli o něčem víte, napište mi na xcmarda@centrum.cz a nebo volejte na 603819355.
Budu jenom ráda, nevím jak často se tď objevím tady, ale snad často.
Taky musím odložit snaženíčko což mě mrzí ze všeho nejvíce, a ve firmě to nikomu ani nepřijde, prostě pohoda vánek.
No nic, mějte se hezky
Líbá vaše Míša - Velchi

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 01.07.03 18:24

Ahojky holky!

Moc děkuji za všechnu chválu k mému deníčku. Udělalo mi to radost, protože už delší dobu mám pocit, že deníček z mé strany není nic moc. Kéž by každou neděli byla mému psaní přítomna nějaká tak hodná můza:)

Molly: takové škaredé řeči švagrové hoď za hlavu! Asi neví, co je to bolest. A nezapomeň pozdravovat malou od Montičky!

Misul: přeji krásný zážitek na UTZ

Alfinko: mám dotázek. Když jsi přes tu „zvěř“:) Sestra má párek Alexandra malého a vyklubali se jim tuším březnu 3 krásný mláďátka. Sestra netuší, za jak dlouho je můžou dát od rodičů. Už vylétli z hnízdečka:) Jestli mi poradíš, budu moc ráda a sestra ještě víc:) Podařilo se jim to poprvé

Janine: K těm OVU testíkům. Já je zkoušela jednou, ale protože je to opravdu hodně finančně náročné, zatím jsem to vzdala. Ty jednorázové stojí těch 50,– Kč. Já jich koupila asi 10 a OVU mi žádný neukázal. Mám hodně prapodivný cyklus… Fungují vlastně stejně, jako ty těhotenské, jen se na ty OVU nemá používat první ranní moč.
Jinak souhlasím s tím, že pro mě bylo zjišťování a čekání na OVU s těmato testíkama ještě psychicky náročnější,než měření BT. Opravdu snaženíčko na povel moc dobře nejde a čím víc vím, že zrovna dnes je ten správný den, tím je to horší. Takže už na to kašlu.

Zítra (ve středu) čekám MS a ještě pořád jsem ve stavu, kdy doufám. Ráno uvidím. Zítřejdí datum MS není přesné, ale většinou 10tý den po včeličce dorazí…

Mějte se pohádkově
pá Montička

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 01.07.03 19:35

Velschi: málem bych zapomněla. Držím palečky, ať brzo najdeš novou práci. Není to tak dávno, co jsem na tom byla stejně. Přeji spoustu štěstíčka a optimismu!

Montik

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 01.07.03 19:36

Jéééééééééééééé ja jsem ale popleta, VELCHI ne VELSCHI:))) Promiň, už teď už je to snad správě

 
Anonymní  01.07.03 20:23

Ahoj, holčiny!
Tak jsem byla na té kontrole. Doktor prima, akorát trochu nestíhal, ale neměla jsem pocit, že by mě nějak ošidil. Jen ohledně toho dalšího snažení a všechny ty moje otázky my slíbil vysvětlit příště. Teď jsem dostala injekci, abych přestala krvácet (haha, před půl rokem mi dávali injekci, abych krvácet začala), antibiotika na tři dny (měla jsem trochu zvýšenou teplotu, jenže to mám vždycky, když se flákám doma, tak preventivně), v pátek mám přijít na kontrolu ke kolegovi (ten už mě snad uschopní) a v úterý znovu k mému novému doktorovi. Nicméně jsem z něj vytáhla aspoň to, že doporučuje počkat minimálně tři měsíce. Na těch jsme se s manželem stejně shodli, protože nám to připadá jako rozumný kompromis ve všech těch názorech, co se nám podařilo posbírat. Takže zasesnažilka bych měla být někdy zhruba od poloviny září.

Alice Promiň, máš pravdu. Když jsem si to přečetla ještě jednou pořádně, ale trochu asi i díky tvému vysvětlení, už teď chápu, jak jsi to myslela. Pravda je, že než jsem v dubnu otěhotněla, říkala jsem si, že když to tentokrát nevyjde, začnu zase chodit běhat a docela jsem se na to i těšila (tedy na to běhání, ne že by to nemělo vyjít). Ostatně, i teď bych si toho, vzhledem k tomu tříměsíčnímu „nesnažení“, měla hodně naplánovat. Tak asi začnu cvičením na míči, abych se hned úplně nezničila. A slibuju, příště budu číst pozorněji!

Janine Já jsem jednou OVU test měla a myslím, že se tam psalo, že si jich máš koupit pět, pak je tam tabulka, kolikátý den cyklu máš začít testovat (podle délky cyklu). Myslím, že jich pak nemusíš nutně spotřebovat všech pět, Hanulce stačily asi tři. Ostatně v tom drahém balení ClearPlan (asi 550 Kč) je jich taky pět…

Kaitlin Taky znám ten pocit, když něco moc závidím a zároveň mám radost a moc to tomu člověku přeju. Hlavně ho znám v souvislosti s těhulkama a miminkama. Pracovně mu říkám bílá závist (pozor! nikoli bledá), něco jako bílá lež…
Tak snad se ti ty hormony uklidní a z dovolené si přivezete malého bobánka.

Molly To je moc smutný, co píšeš. Nevím, co udělat s tvojí švagrovou, když je taková, ale věřím, že všechno, co děláme se nám jednou vrátí. Stejně, jako se tobě vrátí tvoje láska a to jaká jsi skvělá máma pro svoji holčičku, tak jí se jednou vrátí to, jak ti ubližuje. Moc ti přeju, aby další miminko přišlo co nejdříve a aby bylo zdravé. A svojí holčičce dej za mě velkou pusu. A kdyby švagrová nedala pokoj, tak ji normálně zmydlíme, stačí říct!

Velchi To mě mrzí. Sice o ničem nevím, ale kdyby, tak dám vědět. Naštěstí snad v Praze taková nouze o práci není. Tak držím palce a vzhůru do hledání. A proč odkládat snaženíčko, podívej se na Montičku. Novou práci našla za chvilku a snaží se pořád, tak se neboj, to bude dobrý.

Tak já jdu dál magořit. Fakt jsem se nikdy netěšila do práce jako teď. No, taky jsem ještě nikdy nebyla nemocná dýl, jak tři dny.
Mějte se krásně. U nás krásně prší, tak jsem se hezky ochladila (jenom než jsem došla od autobusu domů - asi 5 minut- ohodila mě tři auta, ale od hlavy k patě).
Pápá Petra (Petulka)

 
Anonymní  01.07.03 21:56

Tak Monticko, Alexandri se líhnou 24-tý den po snesení vejce. Rodiče je šest týdnů krmí v budce, a po vylétnutí jsou samostatní. Je ale dobré je nechat tak 2-4 týdny s rodiči. Jestli chcete udat dobře ochočitelná mláďata, je lepší je naopak oddělit od rodičů brzo po vylétnutí. Alexandr malý ale nemá talent na mluvení. Alfinka

 
Anonymní  02.07.03 07:47

ahoj
musela jsem se na Vás aspoň mrknout, u nás v práci je teď zase fofr. Všichni se najednou probrali, protože zjistili,že mám od pondělka 14 dní dovolenou. Tak jsem tu od ráno do večera, v pátek ještě na UT a IUI, a v neděli hurá do divočiny. Včera jsem byla 14. den cyklu na UT, byl tam takový starší pan doktor a strašně příjemný, tak jsem si začli povídat. Jsou tam zase dvě, ale malé, tak jdu na další UT až v pátek a v sobotu nebo neděli na IUI. Sám řekl, že poslední, 6. IUI je prý taková hranice, kdy už dál nepokračují, a posílají na laparoskopii. Asi se ji nevyhnu, už mám dokonce předběžně domluvený termín na srpen.
Tak jdu zase pracovat, abych tu nemusela být moc dlouho. Mějte se krásně, když už se sem nestihnu mrknout, tak ahoj za 14 dní.

Bella

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 02.07.03 08:00

Ahoj holky, tak jsem včera měla jízdu v centru Prahy. Brrrrr to byla hrůza. Neustále mi to někde chcípalo, a to stálé zastavování a rozjíždění je teda taky lahůdka. A to nemluvím o uzavírkách. Ale vy, které už řidičák máte asi víte o čem mluvím. Ale zvládla jsem to a nakonec jsem byla i pochválena, že na to, že jsem v autě po třetí jsem jela prý víc než dobře. tak se to snad vše naučím a pak budu profík jako většina z vás.
Dnes mě čeká teorie zdravověda. přijde nějaký doktor, tak jsem na něho zvědavá :-))). To bude určitě nějaký starý pán nebo paní. Určitě nám tam žádného mladíka nepošlou :-((.

Co se týká mého čekání (nečekání) na MS, tak zatím stále nic. Vždy večer mě pobolívá takovým zvláštním způsobem bříško, ale skoro jen ta kost a hlavně mě bolí jen na levé straně. Dnes jsem tedy 31DC, ale naděje si dělat příliš nechci. Nic ale blížícímu se mistrovství nenaznačuje. Tak uvidím. Teplotu jsem měřit přestala, tak to už nechám osudu. Dokonce i moje mamka, která prý ale o těhotenství neusiluje měla MS 4-6- a včera odletěla. Já zatím nic, tak mi prý drží palečky.
Takže pokus do půjde dobře, tak v neděli nebo v pondělí budu TESTOVAT. Přidáte se některá???

Zatím se mějte fajn Petra a Tomášek

A přeji krásné tuleníčko a brzy // čárky.

VELCHI: Vše jsme si už napsali smskama. Ale ještšě jednou. Moc držím palečky, aby jsi práci našla co nejdříve. Buď statečná.

PETULKA: Péťo držím palečky, aby to bylo brzy všechno ok a vy se za 3 měsíce mohli pustit do opět aktivního snaženíčka. Držím palečky.

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 02.07.03 08:02

Bello, držím ti moc palečky, aby se to podařilo a tys na laparoskopii nemusela. Hergot, vždyť už jsi si vytrpěla dost, tak tfuj tfuj tfuj ať to vše dobře dopadne. Petra

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 02.07.03 08:09

ahoj,nejdřív gratuluji k úspěšné jízdě po Praze:-)
Pokud neodletím ( zatím to vypadá,že budu balit kufry ), tak budu testovat s tebou

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 02.07.03 08:11

ahoj Bello,
budu držet palce,aby to dobře dopadlo a ty si nemusela na žádnou laparoskopii. Jsem ráda,že konečně někdo narazil ve zdravotnictví na milého člověka:-)

 
Anonymní  02.07.03 08:13

Bello - držím ti palce, ať ta laparoskopie není potřebná

Pusinko - vidíš jak si šikovná - uvidíš že to půjde a pak budeš jezdit jak drak

Petulko - užívej si teď léta a prázdnin a naplánuj si spousty různých aktivit a uvidíš že to zase půjde… a určitě bude líp…

Velchi - to mě mrzí, ale určitě bude líp a brzo něco najdeš…

Molly - lidi jsou ruzní, někteří jsou bohužel zlí, tak si z švagrové nic nedělej a povznes se nad to… vím že se líp řekne než udělá ale věř že těch dobrých je víc…

Jinak všechny zdravím, dneska jsem se vrátila z MS, tak hurá na novo… všem držím palce, aby už brzo byli //

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 02.07.03 08:13

Tak si koukej ale rychle zase vybalit. Já nechci testovat sama. Bojim bojim. Kdy že to máš termín MS?

 
Anonymní  02.07.03 08:13

a samozřejmě zase jako obvykle bez podpisu - já jsem nenapravitelná - Marti (Norreen)

 
molly
Kecalka 115 příspěvků 02.07.03 08:34

Ahhoj,
přidávám se k testování,dej vědět kdy.
Pa Molly

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama