Reklama

Snažilkovský deníček - Montička XVII.

Snažení
  • monticka
  • 21.07.03

Ahojky holky! Právě jsme dorazili z víkendu a já ještě před vybalením rychle utíkám napsat deníček. Jsem utahaná jak kotě a tak nevím, kdy se mi podaří usnout:) A pak se najednou probudit šokem, že jsem nenapsala deníček, to radši ne.

Víkend by ve znamení miminek a mých slziček. Užívala jsem si Klárky a Barunky a v sobotu přijela ještě i teta a sestřenice s Vítkem, který je o tři týdny starší, než Barunka. Celou dobu jsem byla v pohodě. Až když jsme šli od tety domů a já u kina potkala známou, která měla taky bříško. Teda aspoň si to myslím. Najednou přiletěla obrovská rána do srdíčka. A to jsem si myslela, že už to docela zvládám a jsem smířená. Nejsem. Ani trošku…

Bohužel se mi z toho nepodařilo se vyspat a tak jsem byla střídavě šťastná a uplakaná celou neděli. Se ségrou, Klárkou a mým manžílkem jsme šli na koupaliště. Málem jsem lekla, než jsme tam došli:) Lidu jak hrom, skoro si nebylo kam sednout. Ale jinak pohodička.

No nic, jdu pokračovat ve vybalování a chystání se do postýlky:)
Mějte se pohádkově
pá Montička


Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 21.07.03 07:20

Ahojky snažilenky, tak se hlásím po návratu z dovolené. Až se pořádně rozkoukám v práci a budu mít chviličku tak určitě napíšu jak jsme se měli. Musím dočít deníček z minulého týdne, abych věděla co se tu za ten týden událo :-)))

Montičko, nebuď smutná, stává se nám to všem, moc dobře vím jak jsi se usela cítit, takové střídání pocitů zažíváme asi všechny. Ale určiě se všechny brzy brzičko dočkáme :-))))

Teď mi přišla kolegyně tak jdu zjistit co je tu nového zatím se mějte hezky ahojky Maru

 
Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 21.07.03 07:25

Ahoj holky,

Tak se hlásím s dovolené ale také bohužel se vracím z Mistrovství Světa :-(

Montičko ? drž se já ti moc přeju aby se ten tvůj šmudlíček už také konečně zavrtal a zůstal u tebe.

Je teda fakt že je všude dětí a těhulek jako máku tak pořád každého okukuji doufám že si nemyslí že jsem praštěná :-)

Z dovolené jsem celkem odpočatá ale ?moře to nebylo?.

Dost času jsem také strávila s jednou kamarádkou která má chlapečka 1,5 roku ? holky to je tak roztomilý věk no nádhera, je fakt kouzelnej, a to si ho udělali náhodou ach jo já chci taky !!!!!!!!

Mějte se všechny moc krásně a´t se vám to miminko už konečně zakuklí no a já se vrhám zase do dalšího měsíce snaženíčka.

Ahoj Petra

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.03 07:32

Ahojky,

dneska se hlásím nepřihlášená, ale jsem v práci, tak musím fofrem.

Montičko, musela jsem hned napsat, protože to co píšeš, to je jako když mi mluvíš z duše. Ale nesmíme být tak smutné, protože jak psala Maru, určitě to vyjde!!!!

Jinak já měla vcelku pohodový víkendík. V sobotu jsem navštívila IKEU a koupili jsme s manželem skříňku do koupelny (měli poslední, to byla klika) a další spíše drobnosti. Manžel ji pak přidělával a já jsem se snažila o dodělání všeho, co v týdnu nestihnu. V neděli jsme byli u kamarádky na obědě a na pokecu, a pak nás volala jiná kámoška, že jim nejede auto a potřebujou odtáhnout. Z Prahy až do Kladna. No, měli jsme co dělat, docela jsem měla „nerva“. Ale manžel je takovej kliďas, takže to uklidňuje i mě.

Tak se mějte prima.

papa Janine

 
Jane01
Povídálka 39 příspěvků 21.07.03 07:43

Ahoj holky v novém týdnu,

v práci jsou všichni na dovolené, takže snad budu mít víc času na e-mimčo, i když jak se tak koukám na minulý týden, myslím, že se okurková sezóna ani deníčkům nevyhnula !!

Montičko ? naprosto tě chápu s těma ?cizíma? miminkama. Dozvěděla jsem se, že jedna
kolegyně z práce otěhotněla a taky jsem z toho byla celý den naprosto mimo !
A to už jedno dítko doma mám! ? asi právě proto !
Ale počkej ještě chvililinku, a budeš se těšit z vlastního miminečka ? určitě!

Co u mě nového? Tropický víkend jsme přežili na dvorku našeho domečku asi jen díky dětskému bazénku, ve kterém jsme se občas chladili. Já jsem se během víkendu pomaloučku připravovala na MS a dnes odletěla úplně. Jupí ? 33.DC. Snad se tělo už vrací do normálu.

No a víkend jsme zakončili smutně. Brácha byl celý víkend u našich a když se vracel v neděli večer do Prahy do svého bytu, zjistil , že mu tam řádili zloději a ukradli mu měsíc nový počítač, včetně plochého monitoru, klávesnice?? a věž . Tak jsem z toho dneska trošku přejetá, v noci jsem nemohla usnout a pořád na to myslela.

Mějte se krásně a neupečte se.
Jana

 
Filipka
Kecalka 165 příspěvků 21.07.03 07:51

Ahoj holky,

jsem na tom podobně jako Montička. Víkend jsem trávila s mým švagrem, který má 2letou holčičku a druhý potomek je na cestě. Takže asi nemusím popisovat, jak mi bylo. Ale snažila jsem se to nějak skousnout, abych neměla pokažené krásné dny.

Tenhle týden bude ve znamení vyšetření (genetika, endokrinologie, kožní apod.), tak už se fakt mooooc „těším“. :-/

Jinak čekám odlet na MS, měla bych letenky dostat každým dnem, protože předminulý pátek mi v IVF poradně píchli provokačku. Ale stále se nic neděje a to jsem to předtím dostávala po injekci klidně za dva tři dny. Tak nevím, asi to bude tím horkem.

Mějte se pohádkově (v rámci možností tropického dne).

Ahoj Filipka

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 21.07.03 08:28

Ahojky
Jak se máte?Dneska má být strašné teplo. Vůbec se na to netěším. Snad to nějak přežijeme. Bylo by lépe u vody a ne v rozpálené kanceláři.
Víkend jsem si krásně užila. Páteční zubař byl celkem v pohodě. Je to jediná doktorka u které mám pocit že na mě má čas. Učila mě čistit si zuby mezizubním kartáčkem všechno mi vysvětlila.Vyvrtala jeden zub a pořád se ptala jestli to nebolí. 8.8. jdu na vrtání ještě jednoho zubu, ale jinak mám snad zuby v pořádku.
Odpoledne jsme seděli v zahradní restauraci s lidičkama z tábora a užívali si krásné vzpomínky.Navečer jsem si vyzvedla Vítka a byla jsem s ním až do soboty. Z pátka na sobotu byl u nás a od soboty jsme byli se ségrou u rodičů. Včera večer brečel že nechce jet domů ale že chce jet se mnou a že se mnou zítra půjde do práce.Je to moje zlatíčko. Zase mě to hodně utvrdilo v myšlence že už bych moc chtěla svoje malé zlatíčko. Snad se brzy dočkáme.
Taky už se vyřešila věc s mojí gynekoložkou. Švagrová říkala že o to nejspíš přišla. Na jednu stranu jsem ráda že neodejde z ordinace a na druhou stranu je to smutné. Ale jak ona sama říká ?bohužel se to někdy stává?.
Přeji krásný den.Maky

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 21.07.03 08:47

Ahojky, tak to jsem zase já. Teď jsem v rychlosti přelouskala deníček a taky jsem si přečetla od Ajky co je nového v našem seznámku. Moc mě překvapilo,ž e odešla Alice, Pavca a Anini. Proč odešly????????
Ahojky Maru

 
Lucie
Stálice 81 příspěvků 21.07.03 08:55

ahoj holčiny,
moc vás všechny na začátku nového pracovního týdne zdravím:)
víkend jsme prožili celkem pracovne, nebot nám dělají novou fasádu a překládají dlažbu…stále…tak manžel musel sem tam něco pomáhat a já pracovala na zahradě…v tom horku..

jinak se pomalu ale jiste připravuji na odlet…bříško bolí a dnes jsem 38. DC tak už by bylo pomalu na čase.....i když kdyby vůbec nepřiletěla z důvodu miminka, byla bych úplně nějspokojenějsí…ale to vám jistě nemusím vysvětlovat.

ale nesmíme věšet hlavy a ona se ta miminka u nás v bříškách jistě brzy zabydlí.

hezký den,
lucie

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.03 08:55

Ahoj holky,

tak se hlásím po dovolené a zatím mám něco málo přečtené ze straých deníčků. Musím se trošku aklimatizovat a rozkoukat, abych mohl reagovat. Dovolená byla super.

Zatím se mějte a ahoj

Bella

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 21.07.03 10:23

Nazdárek holčiny!
Zdravím z rozpálené kanceláře.Připadám si jako koblížek.Opoce­ná,smažená.No hrůza.Včera jsem měla dojem,že vlezu i do mrazáku.A když jsem viděla našeho jezevčíka,jak je napasovaný v chladném koutě na dlaždicích,bylo mi ho líto.
Moje maminka byla ve čtvrtek na soudě nechat potvrdit rozhodnutí o dědictví po táťkovi.A před­stavte si,co nepřinesla.Dali jí podepsat asi dvacet papírů,že jí musí odevzdat slitky.Divila se,co to je a dostala tatínkovy ohořeké zlaté zuby.Byla to docela rána.Prý je poslali z krematoria.Dos­tala jsem to jako pecku do hlavy.Ještě teď jsem z toho mimo.
Jinak už se těším.Příští týden v sobotu mám narozky a v neděli nastává expedice Slapy 2.díl.Už aby to bylo.Vodička,tou­lání,koníčky.Á­ÁÁÁch jóóóó.
Mějte se fajn a hlaste zase někdo //.Ať máme komu závidět.
Pa pááááček.
Martina

 
Lucije
Kecalka 418 příspěvků 21.07.03 10:46

Ahojte holky moje!

Hlásím se taky po krásném víkendu. Koukám, že jsme si asi všechny užívaly svých neteřinek, synovečků a jiných malých dětiček.
My jsme byli u ségry na mlejně a oslavovali patery narozeniny. Jó, to byla pohodička… Sešlo se spousta kamarádů, malá Bára (jsou jí tři) šla z náruče do náruče a řádně si užívala množství „strejdů a tet“, počasí se vyvedlo, jedlo se, pilo se do časných raních hodin… jó, to byla pohodička, teda až na ty komáry :-(.
Ségra už to má opravdu za pár a příští rok už budeme slavit šestery narozeniny, protože Majdalénka se chystá na svět pravděpodobně někdy mezi 6. a 12. srpnem. No, zítra má vlastně svátek, tak to bude zatím jen pohlazení přes bříško :-).
Já se před víkendem vrátila z mistrovství. Ve středu jdu do GESTu na ultrazvuk, to bude 10 DC a jestli půjde a proběhne všechno tak, jak má, příští pondělí bychom si měli jít „vyzvednout“ mražáčky. Už se nemůžu dočkat. Pokaždé, když jedeme kolem, tak je na dálku zdravím :-).

Mějte se krásně a dodržujte pitný režim!

Pa, Lucka

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 21.07.03 11:24

Pozdravuje vás Magrata. Po desáté psala že už má fotku miminka a že je všechno v pohodě.

 
SIMCIK
Stálice 57 příspěvků 21.07.03 13:48

Ahoj holčiny !
Zdravím vás po víkendu v dalším horkém dni. Víkend byl super. V sobotu jsme se byli s Veronikou koupat a včera přišli známí na grilování. Mňam, bylo to senzační. Trochu se nám to protáhlo, takže jsem si dnes do práce malinko přispala.

Montičko : mluvíš mi ze srdce. Také mě to občas zabolí, když vidím těhotnou a říkám si proč právě mi musíme tak dlouho čekat. Ale tak to bohužel je, ale mi jsme statečné, velké holky a nedáme se. O to to potom bude krásnější až ty miminka budeme mít. Takže hlavu vzhůru a všem vám foukám na bolavá srdíčka.

Lucije : držím všechny palečky ať to dobře dopadne a mražáčkům se u tebe líbí.

Nafteto : ty se máš, já mám dovolenou už za sebou. Tak si to moc užij.

Maky : jsem ráda, že tě zubařka moc netrápila. Vítek musí být úžasný. Minulý týden k nám přijeli příbuzní a měli sebou tříletou Klárku. Bylo jí všude plno, ale byla sladká

Filipko : držím ti palce, ať zvládneš v pohodě všechna nutná vyšetření.

Jane : tvého bráchy je mi opravdu líto, musí to být asi šok, vrátit se do vykradeného bytu.

Mějte se všechny moc krásně a pokud můžete vyražte k vodě. Čauky Simčík

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.03 15:00

Všechny snažilky, moc vás zdravím !!!
Pravidelně si pročítám deníčky, ale nikdy se sama moc nepřipojuji.
Jak jsem se dočetla, hodně z vás má zkušenost s podpůrnými injekcemi pro nastartování menstruace. Nevíte, jak se tyto injekce jmenují. A nebo jinak, nevíte, co by to mohla být zkratka AGL?
Děkuji mockrát a všem přeju zdravíčko a vytoužená miminka ( i já jsem taková snažilka).
Pa, pa Petra K.

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 21.07.03 15:14

Co třeba agolutin, ten se kdysi pichal?

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.03 15:21

Děkuji, on už se nedává? Nevíš o něm něco více? Zkusím se podívat na internetu? I přesto díky. Příště se budu ptát a ptát, menstruaci mám pravidelnou, ale paní doktorka mi objevila cystu a pak řekla sestřičce, ať mi toto píchne a já jako osel si něco nechám píchnout a ani se nezeptám. Příště už budu snad více pohotovější. Zatím…

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 21.07.03 15:37

Ahojky snažilenky,
tak se hlásím dneska podruhé a to se VZKAZEM OD MONICKY:
dneska měla termín MS zatím se nic neděje, takže držte palečky ještě víc než doteďka aby jí to konečně vyšlo. Já už teda držím i palce u nohou.
Zatím se mějte krásně ahojky Maru

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 21.07.03 15:38

Jsem to ale hlava děravá. Ve středu bude MONICKA dělat TT, take pak určitě podám nové zprávičky. Ahojky Maru

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 21.07.03 15:58

Ahoj holky, tak se hlásím po víkendíku. My jsme se tentokrát měli bezvadně. Jeli jsme na naši novou chalupu a užívali si. Sice se tam zatím nedá spát, ale zahrada nám stačila. Vždyť bylo nádherně. Koupili jsme bazén, takže nám chvíli trvalo, než jsme ho nafoukli a pak ještě naplnili. V sobotu jsme se ještě nekoupali, protože voda ze studny je fakt ledová a já po zánětu do té ledárny lézt nechtěla. Tak jsme si alespoň koupili a následně upekli buřtíky. Tomášek byl u ohně poprvé (vyjma toho na čarodejnice) a buřtíky měl taky poprvé, takže se mu to moc líbilo a byl špinavý až za ušima. :-))). Usnul nám cestou v autě a doma jsem ho akortá převlékla do pyžámka a spinkal jako dřevo.
V něděli jsme vyrazili celá rodinka opět. Tomáška jsem celý den nemohla dostat z vody a to i přes to, že se kolikrát klepal jako ratlík. No holt tu vodu miluje. K obídku jsme si ugrilovali masíčko a večer zase pelášili domů.
Dnes ráno jsme šli na kontorlu s Tomíkovým očíčkem. Pan primář si už taky neví rady. Vůbec se to nelepší. Dostali jsme na vyzkoušení zase nové kapičky a musíme se jít ukázat ještě ve čtvrtek nebo v pátek. Pak má 14 dní dovolenou. Od 10ti hodin jsem měla jízdu v autoškole. Měla jsem docela strach, protože jsem teď 14 dní nejezdila a hlavně jela jsem s jiným učitelem, ale i autem. Místo Octavie Felicií. Ale zvládla jsem to a byla jsem dokonce i pochválená. A pak jsme vyrazili od našich domů autobusem a když jsme přestupovali do jiného, Tomášek v něm zapoměl svojí oblíbenou hračku - plyšovou myšku. Měl jí rok a bez ní se ani nehnul. Nedovedete si představit jaké bylo doma slzavé údolí, že jí ztratil. Manžílka jsem hned zaúkolovala ať sjede do Tesca, že by jí tam mohli mít. Tak jsem zvědavá. Tomík vysílen pláčem usnul a myslí si, že myška jela na výlet a že se vrátí. Nějak nemůže pochopit chudáček můj malej, že jí možná už neuvidí. :-(((. Je mi ho tak moc líto, ale aspoň si bude příště hračky líp hlídat.
Jo a dnes jdu do kina cca po 5ti letech na Krásnou pokojskou s kamarádkama. Už se moc těším.
Jinak co se týče našeho snaženíčka, tak se tulíme ob den. Jelikož bych dle hlenu řekla v tomto cyklu, že už ovu byla dokonce 2×, zkusila jsem předevčírem a včera změřit BT a byla 36,8 po oba 2 dny. Tak jsem si říkala, že už opravdu proběhla, jelikož i v minulém cyklu víc než na 36,9 nevylezla, ale dnes BT jen 36,6. Holky nemůže to být teprve ten 12-24 hodinový pokles před ovu? Dnes jsem 19DC.
Jo a také úžasná zprávička od Primové. V sobotu se vrátila z dovolené a dnes byla u doktorky. Je oficiální těhulka. Huráááá. Drobeček tam prý je, sice je maličkej, ale je tam. Ještě jednou moc gratuluju.

A co vy holky jak se máte v tom horku?

Mějte se krásně Petra

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 21.07.03 16:00

Málem bych zapoměla. Moničce držím všechno co se dá. Musí se to konečně podařit a nejlépe ta dvojčátka. Tfuj tfuj tfuj, ať tam ti dva polárníčci už mají své postýlky. Petra

 
claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 21.07.03 16:23

Podle me se picha stale, ja jsem to dostavala na rozchozeni MS asi v 15ti, takze nejakych 12 let zpatky. Je to podle me normalni injekce s progesteronem, pokud ho je malo.
Pokud Ti nevadi slovenstina, jukni sem:
http://www.sukl.sk/…sinj_spc.doc
Claudie

 
velchi
Kelišová 6955 příspěvků 21.07.03 16:58

Ahojka holky!
Taky jsem se rozhodla, že vám konečně něco napíšu, dneska jsem zase v práci a byla jsem i na pohovoru, no ale žádná velká sláva, ještě stále čekám na to jak to vůbec dopadne.
Nicméně, měli jsme moooc hezký víkend. Ve čtvrtek večer jsem vyřešila to své dilema a díkybohu se mi uklidnily hormony a rozumně jsem si s R sedla a vyříkali jsme si to. Prostě je to v pohodě, až na to, že on se cítí být velmi vinný za to, co se stalo a mezi náma ať se tak aspoň chvíli cítí. Trošku mě to poučilo, prostě jen, nechodit pařit a opíjet se s chlapama. Řekla jsem mu že až se bude zase někdy cítit opilý dost na to aby si s „někým“ něco začal, tak mi to má říct a já si dám pozor a šoupnu mu pod ruku nějakou cizí slečnu. :-)
Tak a uzavřela jsem tuto kapitolu a vrhla jsem se do řešení té druhé.
Takže v pátek jsem se šla podívat do oblíbeného baru na Vinohradské a dala si tam kafíčko s kolegyňkou a pak už jsem šupajdila domů k mému Peťovi, a bylo taaak moc hezky. Udělali jsme si hezký večer seděli jsme, povídali, dostala jsem i masáž krku :)
A to nejpodstatnější, samozřejmě bylo tulení, a moooc hezké a hlavně, bez jakýchkoliv bloků chi chi…
Takže mi držte palečky aby to vyšlo.
A v sobotu ráno jsme šli na kolečkové brusle a holky, no už jsem strašně dlouho nebruslila a tak mě bolelo snad úplně všechno, teda hlavně lýtka a ruce jak jsem máchala kolem sebe :-)
A z bruslení jsme šli domů a prali jsme spoustu prádla, to asi abych se pak nenudila a nestěžovala si, že nemám co na práci :-)
Večeře se taky povedla a bylo moc hezky. Šli jsme spát velmi pozdě, ale já jsem si musela nařídit budíka, protože jsem měla domluvený sraz s Bublinou a Lindičkou na ROztylech na 10,00
Taky jsme měli krásné nedělní dopoledne, bylo to super, no Matýsek je zlatíčko a navíc je náádhernej chlapeček. MAminka - Lindička taky vypadala moc hezky, i když by chtěla ještě zhubnout tak jí to moc sluší.
Bublině to taky moc slušelo a má taky hezké bříško. No a tak to na mě zapůsobilo, že si říkám, jen aby to už u nás taky bylo, aby to už taky vyšlo a naše dětičky by spolu mohly kamarádit.
Už jsme jim to naplánovaly, hlavně jejich chlapci by mohli být dobrá „partie“ pro naši holčičku, kdyby to byla holka, chi chi.
No nic, hezká představa, ale se vůbec neví jestli to takhle dopadlo - to se bude vědět možná příští týden, ale spíš až za 2 týdny. Nevím, jak moc mi už bude fungovat cyklus.
V neděli jsem chvíli koukala na emimino, a přemýšlela, kolik mi toho za poslední ěsíc dalo a myslím, že i přesto, že s většinou z Vás se nemám šanci potkat na živo, tak mi to dává hodně.
Hlavně jsem ráda, že si s Váma všema můžu psát a povídat. Tak se opatrujte a těším se na další //.
papa Míša

 
velchi
Kelišová 6955 příspěvků 21.07.03 16:59

Taky bych málem zapomněla, Moničce držím úplně všechny prstíky a moc na ni myslím a doufám že jí to tenkrát vyjde.
 Míša

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.03 17:16

Holčiny - zdravím - v tom příšerném vedru jsem se hezky vzorně kodrcala do práce, no hnus. Víkend byl celkem pohodvej, jenze me bacil nejaky bacil a celou sobotu jsem prolezela.
Mejte se krasne a drzim vsem palecky
Marti (Norreen)

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 21.07.03 18:02

Ahojdá holky!

Moc Vám děkuji za podpůrná slovíčka, ještě pořád mám chvilkama na krajíčku a vlastně ani nevím proč. Vždyť se taky dočkám

MONICCE držííííííím všeeeeecky palečky tfuj tfuj tfuj

VELCHI: jsem ráda, že už všechno v pořádku

Úplně jsem Vám zapomněla napsat jak jsem se v sobotu s mamkou snažila dostat domů:) Normálně jsem lezla oknem:) Jely jsme do města a když jsme se vrátily, doma nikdo. A my neměly klíče:) Tak nejdřív zvoníme, telefonujeme a pořád nic. Pak dostávám onen geniální nápad, jít se podívat, jestli není otevřené okno. A ono bylo. Jupí:) Tak jsem ve svých minišatičkách za mamčiné pomoci lezla do okna ložnice a pořád se otáčela a nahlas říkala „já nekradu, já tady bydlím“:) Několik cyklistů se kapku divilo, co tam jako necvičuju, ale nikdo policiji nezavolal chi chi. Samozřejmě sotva jsem do okna vlezla, pánové se objevili před brankou:)

Utíkám vařit večeři a vytáhnout prádlo z pračky.
Mějte se krásně
pá Montička

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.03 18:51

Ahojky snažilenky, tak se hlásím z domova, abych vám napsala ještě něco k naší dovolené. Tak jsem zvědavá jestli mě ta mrška počítač zase bude zlobit. Jo a odpusťte, že zase nejsem přihlášená, prostě to z domova moc dlouho trvá.
Takže jeli jsme za bráchou a jeho rodinkou do Třeboně. Ubytovali jsme se ve stejném hotýlku, brácha měl skvělej nápad, že mají apartmán a budeme tam bydlet s nima, ale to jsem kategoricky odmítla, jak by jsme se potom tulili, když by jsme měli v postýlce dvě rampepurdy :-))))
Jezdili jsme na kolech okolo Třeboně. Bylo to super, je to samá rovinka,takže v tom horku jaké nás provázelo to bylo fajn. Hrozně mě tentorkát bavilo šlapat i do kopců, protože jsem si říkala, že třeba na podzim už budu muset ležet s nožičkama nahoře a čekat jak se zahnízdí mimísci, tak jsem si ten pohyb užívala do zásoby :-))))
Ve čtvrtek hlásili bouřky a kroupy tak jsme vyrazili s dětičkama na zámek Kratochvíle. Moc si to užívaly, všechny ty pohádkové postavičky se jim moc líbili a nám dospělákům samoyřejmě taky. A pak jsme se zastavili v Lišově v muzeu, kde jeden pán shromáždil úžasnou sbírku flašinetů, orchestrionů a takových všelijakých bedínek. Bylo to moc hezký a dokonce jsme mohli yahrát i na flašinet. Až budou fotečky, tak vám nějakou přiložím. Určitě až pojedete do Jižních Čech tak tam zajeďte, stojí to za to!
V sobout byly v Třeboni Krčínovy slavnosti. To bylo taky moc hezký, byl tam program (pohádky, Irská,Keltská hudba a plno sánečků). Taky jsme si to moc užili, ale pak už jsme jeli domů. Holčičky nám tu nechali zase na prázdniny, takže se chodíme koupat a vymýšlíme různou zábavu. Je to moc prima a moc hezky si ramperpudiček užívám, i když někdy sjou obě jako klíšťata a nepustí mě dokud neusnou :-)))))))))
Tak to je ode mě celá zpráva z minulého týdne. Přeju hezký večer a já jdu napsat Monicce, jak moc na ní všechny myslíte a držíte jí palečky.
Pusinko, moc mě mrzí, že máte pořád takové problémy s očičkem. Doufám,že ty nové kapičky krásně zaberou a už se to začne konečně zlepšovat. Hodně štěstí v autoškole.
Velchi jsem ráda, že jste si to všechno ujasnili. Teď už jenom rychle najdi dobrou prácičku :-)
Tak ahojky a těším se na vás zase zítra Maru

 
velchi
Kelišová 6955 příspěvků 22.07.03 10:34

Ahojka holky
Tak jsem si přečetla Maru a Montičku - a moc vám všem děkuju, taky jsem ráda, že ž se to vyřešilo, přece jenom, to nejlepší je vždycky ukryto někde blízko - a já myslím Peťu - takže jsem sama ráda, že se mi ta hlava uklidnila :D
No, a dneska jsem se ještě mimochodem dověděla, že tu v práci moh ještě tak měsíc zůstat, což znamená, že mám ještě dost času na hledání nové a dobré práce, a taky mi bylo řečeno, že za rok a půl mám poslat svůj životopis a že je velká šance, že to tentokrát projde a budu tu moci pracovat nastálo. To by bylo bájo.
No ale to se všechno uvidí.
Holky, včera jsem měla dvojitou večeři, spásla jsem toho tolik jak nikdy, no ale vzhledem k tomu, že bych měla příští týden odletět na MS, nic nezvyklého. Sice bych raději nikam neletěla, ale co už, to se uvidí.
Taky bych se pěkně sehrála s Pusinkou, že??
Holky opatrujte se a mějte se hezky

PS: Ajko nemohla bys mi už poslat ten slibovany seznamek snažilek??

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 22.07.03 11:17

Ahojky

M o n i č c e držím všechny palečky a moc na ní myslím. Maru vyřiď jí to prosím. A zítra ať jí na testíku svítí // pořádné tlusté !!!!

V e l c h i ? hormony jsou hrozná věc. Člověk pak musí dát bacha, aby za sebou nespálil všechny mosty protože v takových chvílích mozek jaksi moc nepracuje. Vyřešila jsi to na jedničku s hvězdičkou! Doufám že už bude jen a jen dobře a že brzy budete mít jednu krásnou malou holčičku a nebo chlapečka. A hlavně pssst o některých věcech se prostě nemluví!

P u s i n k o jsi už skoro ostřílený řidič jak tak čtu to už aby manžel začal šetřit na to auto :-). Je mi líto že Tomíkovi ta operace nepomohlo. Snad pan doktor něco rozumného vymyslí a Tomášek bude v pořádku.
OVU 19 den cyklu a proč ne. Měla jsi cyklus zatím vždycky delší a i když baštíš Utrogestan tak tělo to třeba ještě nezaregistrovalo a plánuje dlouhý cyklus s OVU zhruba uprostřed. Možná by si byla chytřejší kdyby si měřila každý den alespoň 2-3 cykly ale obdivuji tě že to zvládáš alespoň občas. Já jsem teď hlídala synovečka (ve věku Tomáška) a na měření opravdu nebyl čas. Fakt obdivuji já bych to s malým děckem nezvládla vůbec.

M o n t i č k o - už je lépe? Vím jak ti asi bylo taky to na mě občas takhle sedne.

M a r u ? prima dovolená.

Včera jsem měli v kanceláři 34 stupňů :-( no hrůza to byla co vám budu povídat.
Ale dokázala bych si představit trávit ten teplý den u vody ? jen tak ležet a nic nedělat. No o víkendu má být prý kolem 30°C tak snad bude přáno.

Krásný den.M

 
velchi
Kelišová 6955 příspěvků 22.07.03 12:19

Správně, o některých věcech se opravdu nemluví, takže já už o nich ani nepřemýšlím, a mosty nepálím nikdy, protože to nemám ráda. ALe i já jsme ráda, že se mi hormony uklidnily, a já si můžu nadále užívat hezké pohody, kterou s Peťou máme.
Měj se moc hezky

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.03 12:41

Poděkování Claudii:

Děkuji mockrát za informace, máš pravdu, byl to Agolutin. Mějte se všechny moc fajn. Ahoj Petra K.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.03 13:44

Ahojky holky!!!

tak se poslušně hlásím po dovolené. Bylo to moc prima, jezdily jsme na kolách po Českém ráji, viděli jsme Trosky, Hrubou skálu, Kost, prošli jsme si Prachovské skály a nakoukli na kolech i do Lomnice nad Popelkou a do Sobotky… no co dodat, vůůůůbec se mi nechtělo domu!!! Navíc jsem tušila, že se blíží to, co bych už nejraději na pár měsíců vyškrtla…MS!!! Taky že jo! Potvora, navíc se opozdila o den, takže jsem si začala dělat naděje a nejen je, ale i dva testíky s blbým výsledkem…a pak mě dostihla, v neděli v poledne na obědě u manželových rodičů - dalo mi to dost přemáhání, abych to tam ustála…zvládla jsem to a v pondělí ráno jsem vyrazila hned za čerstva k doktorce. Jukla se na kalendářík a řekla, že to vypadá, že léky dobře pracují, takže ještě jedno kolo hormónků a pokud se to nepodaří, tak to další cyklus zkusíme ještě podpořit něčím dalším. (to už bude září…:-( ) Takže jsem nelenila a dnes zavolala do Studia pro ženy ve Vodičkové (kontakt jsem si „vyžebrala“ od Amálky - ještě jednou díky!!!) a domluvila si tam zchůzku ohledně bližších informací o cvičení dle Mojžíšové, které provádí. Jsem na to zvědavá. Hlavně nejsem ten typ, který sedí a čeká, takže se pokusim, PRO TO, něco udělat i fyzicky a snad to zlepší i mou psychiku = Montičko, přesně totéž jsem teď prožívala, naprostou depku z toho, že zas ne......

Tak a vykecala jsem se vám - kdybyste věděly jak moc jste mi chyběly!!! Mě se po vás tak stýskalo! Ještě, že mi napsala alespoň Petulinka :-)

Moničce - moc, moc, mooooc přeju //

Velchi - gratuluju, a to myslím vážně, zasluhuješ pochvalu za takové řešení! Takže teď už to chce jen to dobré! (včetně práce, miminka a dalších banalit :-DD)

Maru - snažte se, snažte, aby nebyli mrazíci potřeba :-)

Maky - nemluv mi o vodě, pro dnešek zdrhám - v kanceláři máme stejnou teplotu jako u vás ¨:-(

Ještě jsem nestihla pročíst všechny příspěvky z minulého týdne, ale tak jako Maru, i mě zaskočilo, že se Alice, Pavca a Anini odhlásily ze seznámku. PROČ? Víte to někdo??

Jo a taky (hlava děravá) gratuluji Primové k těhulkovství - užívej si to!!!!

Šárka (Kaitlin)

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 22.07.03 18:28

Ahojky holky!

Šárko: Vítám tě z dovolené. Je mi moc líto, že tě MS takhle napínala a nakonec dorazila:( Musíme věřit!

Mě už je líp, snad je to všechno za mnou (aspoň na nějaký čas).

Holky, chceme kupovat „nové“ auto a každý den je to jiná značka:) Jsem zvědavá, jestli a co nakonec koupíme. Je to hrozný, jde o moc peněz a člověk se bojí, aby nekoupil špatně. Nemám takovéto rozhodování ráda, ale bohužel to bez něj nejde:) No, třeba tak za rok budeme mít vybráno a koupeno:) Už vybíráme asi půl roku:)
Mějte se krásně
pá Montička

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.03 18:45

Ahoj holky,

tak se dneska hlásím zase nepřihlášená, ale jsem ještě v práci.

Moničce držím všechny palce, aby to vyšlo, a jak některá z vás psala „bylo komu závidět“.

Krásně se čtou vyprávění z dovolených, živě si vše představuju. Bájo.

Jinak já jsem se rozhodla, že půjdu do Centra pro ženy do Vodičkovy ulice. Dnes jsem si sjednala schůzku s p. Mikulandovou, na které prý vše probereme, co by bylo pro mě nejvhodnější. Jdu tam ve čtvrtek, tak jsem fakt zvědavá a trošku i nervozní.

Tak se mějte fajn, zvládejte ta vedra a snažte se.

Papa Jana (Janine)

 
velchi
Kelišová 6955 příspěvků 22.07.03 20:39

Děkuju, taky jsem ráda, že jsem si to celkem sama vyřešila, vždyť ti vždycky může někdo radit, ale jak si to člověk srovná v hlavě je na něm.

 
Jane01
Povídálka 39 příspěvků 23.07.03 06:59

Ahoj holky,

dneska to s tím vederem nebude snad tak zlé.

Monicka si má dělat TT ? moc, moc přeji ať se jí mražáčci uchytí ! Snad dá vědět, jak dopadla!

Šárko, Maru ? krásně jste si teda užily dovolenou ! O to větší je pak šok, když se vrátíte zpátky do pracovního procesu, že ?

Velchi ? to je práce s chlapama! Já ti poradit nemůžu nic, sama jsem nic takového nezažila,
ale snad už to bude všechno dobré!

Montičko ? my jsme teď taky ve fázi velkého vybírání. Nekupujeme sice auto ? ale chceme si koupit digitální foťák a myčku, tak pořád hledám na netu,co kde, za kolik a tak.

Jak jsem Vám již psala v pondělí odletěla jsem na MS, už od soboty se to pomalu rozjíždělo, a až do včerejška stále strašně slabě. Břicho bolelo, ale pořádný odlet nikde. ?Letadlo 4 dny pořád rolovalo na letišti a ne a ne odletět.? Tak jsem si dneska ráno udělala TT, ale vykoukla na mně bohužel pouze jedna tlustá /. No a dojdu do práce a myslím že se to už rozjelo naplno! Ach jo, to asi dělá ta psychika, která tělu říká ? NE, NE, ještě neodlétej, co kdyby?..

Mějte se krásně

Jana

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.03 07:41

Ahojky holky!!

Montičko - děkuju za hezké přivítání :-). Auto, to je dilema. My jsme koupili auto na podzim. Moc spokojeni nejsme, takže se pořád rozhodujeme: prodat x nacpat do něj peníze a opravit… No, protože se nemůžeme rozhodnout, tak už jsme do něj začali cpát penízky… Přeju šťastnou ruku při výběru!

Janine - já mám také domluvenou schůzku s pí Mikulandovou na čtvrtek a mám stejné pocity! Mám schůzku ve 14:30, kdy Ty? Možná se tam potkáme! :-)

Jane - brrr, ty odlety na MS by měly být jendoznačné, co? I když jsem si dle BT říkala, že to nejspíš nevyšlo, tak pak odlet=neodlet mě pěkně nahlodal a začala jsem doufat. Zato ten dopad do reality, fuj, to je hrůůůůůza!

Tak snažilky, nesnažilky a zkrátka vůbec všechny, mějte se hezky při středě!

Šárka (Kailtin)

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 23.07.03 07:48

Jůůůů, právě jsem si všimla, že jsem byla jako anonym???? Tomu nerozumim, musela jsem se přihlásit, ačkoliv jsem na počítači v práci, kde jsem vždy na těchto stránkách byla rovnou pod jménem… Mno, tak mě omluvte, ještě se mi to nestalo, příště si snad už dám pozor, abych nebyla anonym!!

Šárka (Kaitlin)

 
schamka
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 23.07.03 09:43

Ahoj snazilky,
toto ste uz citali? http://www.pramenyzdravi.cz/?… Mozno vam to pomoze.
Majte sa pekne a zelam vsetkym ||! ;o)
takmer snazilka Jana

 
Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 23.07.03 10:41

Ahojky

J a n i n e - Doufám že pak popíšeš zážitky a napíšeš případné doporučení. Tak ať ti to pomůže!

K a i t l i n - dovolená se povedla až na ten odlet co? Máš před sebou další měsíc. Podle toho co píšeš tvoje doktorka rozhodně nehodlá spoléhat na náhodu a snaží se vám moc pomoct. Tak ať se brzy podaří.

V e l c h i - jak píšeš lidi můžou radit a omílat donekonečna co by se mělo dělat ale každý na to musí přijít sám pak je teprve ochoten připustit pravdu druhých. Hlavně že to dobře dopadlo a třeba to dopadne ještě lépe :-)))) přeji pohodu a klid.

J a n e - taky mám zkušenost že jakmile udělám test a zjistím že je negativní do několika málo hodin odlétnu. Manžel taky říkal že je to psychikou že si to tělo přemlouváme aby bylo těhotné :-( ale jednou ho přemluvíme a nebude to dlouho trvat.

M o n t i č k o - my jsme na jaře koupili ojetou felicii. Taky jsme strašně dlouho váhali a měli strach abychom nekoupili špatně. Nechali jsme si poradit od kamaráda automechanika a jsme spokojení. Je do nafťák a žere docela úsporně a navíc je to kombík a vejde se do něj v budoucnu i kočárek :-) už to máme otestované když si bereme domů synovečka :-). A teď na táboře jsme ho používali na přepravu 15 lidí k rybníku :-). Dobře vyberte!

Mějte se krásně dneska to vypadá že se v kanceláři neupečeme zaživa ale mám obavu abych neomrzla. Kapku jsem to přehnala s oblečením a jsem jaksi dost nalehko.Maky

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 23.07.03 10:56

Ahojky holky, jen ve stručnosti ČERSTVÉ ZPRÁVY OD MONICKY:
TT vyšel - druhá čárka byla ale slaboulinká
Tak ať to nezakřikneme, pšššššššššššš
já teda palečky nepouštím a držím a držím a držím.
Mějte se krásně ahojky Maru

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 23.07.03 11:31

Maru - děkuju za zprávičku… raději nebudu nic říkat, abych to nezakřikla a držim všechno co se dá!!!!!!

Maky - je to milé, že se konečně trochu ochladilo! Já si to doslova užívám :-)

Ahojky Šárka (Kaitlin)

 
Slunnicko
Povídálka 44 příspěvků 23.07.03 11:36

g r a t u l a c e !!! Zatím jen potichoučku, ať se druhá čárečka nevyleká. Pěstičky drtím dál a Monicce přeju brzké oficiální potvrzení.

předsnažilka Jana

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.03 11:56

Ahoj holky,

opět se hlásím jako anonym, ale když píšu z práce, tak to lepší nebude…

Šárko, jsem moc zvědavá, co ti p. Mikulandová řekne. Určitě dám vědět i co řekla mně. Já tam jdu v 17.45, takže se bohužel nepotkáme. Tak dej vědět, prosím.

Moničce držím stále pevně palce!

Jinak dnes jsem zjistila, že na mě těhulky a maminky s mimčama působí jakousi přitažlivou silou. Stoupám si vedle nich, sedám si vedle nich, jsem jak magnet. No, nikdy se nemohu vynadívat.

Tak se holčičky mějte fajn, dnes se moc neuvaříme (jsem jenom ráda) a papa

No, a taky se usilovně snažte!!

Jana (Janine)

 
Jane01
Povídálka 39 příspěvků 23.07.03 11:57

Moničce - nesmíme to zakřiknout, ale držím pěsti, jak se dá, že ani psát nemůžu!
Už by se to ale hodilo, už dlouho tady žádný pozitivní testíček nebyl !!!!!!

Holky, tady je pořád šílené vedro, žádné ochlazení, snad to k nám přijde odpoledne ..... . Čauky, neupečte se a nezmrzněte !
 Jana

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 23.07.03 12:11

Janine - tak to pak schválně zkonzultujem! :-D Snad ji na tebe moc „neutahám“, mám na ní snad milión otázek! :-) A o miminech a těhulkách mi ani nemluv, v příbuzenstvu už funguju tak, že jakmile někam přijdu, kde je dítě, tak mi ho už automaticky dávaj, abych si ho pochovala a prý se „nakazila“. :-) A tak se snažim nakazit…

Jane - tak to tě lituju, že ještě ochlazení nedorazilo, je to opravdu milé. Lehce fouknu do mraku, aby se překulil i nad vás, ale jenom lehce, nechci se ho zbavit úplně :-)

Čauky Šárka (Kaitlin)

 
velchi
Kelišová 6955 příspěvků 23.07.03 13:23

jáááááá taky moc gratuluju. ale jenom potichoučku. Ale myslím nani hodně

 
velchi
Kelišová 6955 příspěvků 23.07.03 13:28

Děkuju ti za přáníčko a víš, že kdyby se nám teďka to miminko povedlo, že bych nemohla odejít z téhle práce??
Ted mi to kolegyně říkala, že i když jsem ve zkušebce a otěhotněla bych, že by mě nemohli propustit, to by se mi léíbilo, je tu fakt pohoda.
Ale ano, chci ted být v pohode ať už jsem těhotná nebo ne a ty buď taky.
 papa

 
SIMCIK
Stálice 57 příspěvků 23.07.03 16:41

Ahoj holky !

Moničce - velikááááá tichá gratulace, aby se ta druhá čárka nelekla. Moc ti držím palce.

Montičko - mamžel táké mluví o novém autě, ale vzhledem k jiným finančním vydáním musí to staré ještě nějaký čas vydržet.

Šárko - podle p. Mojžíšové cvičím už od začátku roku. Řekla jsem si, že když to nepomůže, určitě to neublíží a cítím se po něm lépe. Jen to zabere dost času, protože se postupně přidává a na plno se cvičí některé cviky až 40×. Mě to zabere asi 1,5 hodiny. Držím palce, aby ti to pomohlo.

Mějte se moc krásně.

Čauky Simčík

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.03 18:04

Holky tak zatim šeptam, aby ty čárky neutekly, ale je to krasa. :-))))
Marti (Norreen)

 
Šárka
Kecalka 418 příspěvků 23.07.03 18:11

Ahoj holky,
těhulky v deníčku u Brusinky jsou už celkem mazáci, stejně tak u vaja. Proto hledáme nějakou čerstvou těhulinku, která by začala psát zase od počátku …
Kdo má zájem, tak se ozvěte na emimino@emimino.cz
přeji krásné snažení šárka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama