Snažilkovský deníček - Montička XX.

Snažení
  • monticka
  • 11.08.03

Ahojdááááááááá holky moje! Tak jaký byl víkendík? Lucije: moooooc blahopřeji k neteřince! Přesně vím, jak ti bylo, když jsi věděla, že už je to na cestě a ty pořád čekala na SMS nebo telefon. To samé jsem prožívala před třema měsícema:) Krásně si jí užívej a ať krásně roste!

Velchi: přeji, ať se ti v nové prácicče líbí!!!

Diny: vítám Tě! Buď tu jako doma a přeji brzké stěhováníčko do těhu deníčku

Můj víkendík byl ve znamení žaludečních nevolností a častého navštěvování WC:) Opravdu nic moc. Naštěstí vše chodilo jen spodem a ne vrchem:) Asi jsem si to přivezla od Klárky tak doufám, že jsem jí to zas nevrátila. Shodila jsem tři kila, ale dnes už jsem byla schopná sníst oběd a udržet ho v sobě, takže pohoda.

Právě nám stojí na parkovišti před barákem naše nové vozítko:) Jelo se jak po másle. Přeci jen 15 let staré a 4 roky je kapku rozdíl:) Jen jsem nějak neměla náladu vrhat se za volant, ještě pořád se cítím nějaká slabá, ale já to brzo doženu:)

Klárka bude mít svátek, tak dostala krásnou dětskou soupravu nábytku. Dvě židle a stoleček. Nohy od židliček a stolku jsou jako tužky s gumou a opíráko u židliček je jako ostrouhaná tužka. Moooooc pěkný a Klárka si k tomu hned sedla a malovala, pak u toho chěla i jíst:) Prostě měla ohromnou radost. Jen nás všechny nutila si sednout na tu druhou židličku a nedařilo se nám jí vysvětlit, že by to pod náma křuplo:)

Barunka se začala snažit překulit se na bříško. Vždycky se překulí „od pasu dolů“ a horní část tělíčka ne a ne ji taky poslechnout a překulit se. Pořád jí „zavazí“ ta ručička, kterou má zrovna pod sebou. A jak krásně si u toho povídá. Nevím, jestli si říká „ještě kousek a je to“ nebo Barčo, ty to dokážeš! V sobotu jsme byli v Olomouci na vítání občánků. Tak jsem si aspoň prohlídla radnici, kde si přednedávnem Pavče a před nějakým tím rokem naši, řekli své ANO:)

Jinak k nám MS stále nedorazila, takže se asi zítra odhodlám zavolat doktorce, co a jak…

Všem, co se chystají na dovolenou přeji krásnou dovču a ostatním, ať nám to rychle uteče a je tu zase víkendík:)

Mějte se pohádkově!
Pá Montička

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 11.08.03 08:39

Ahojky,
taky zdravím po víkendu. Hláasím, že moje týden se pomalu rozjíždějící MS se dostavila s plnou parádou v pátek odpoledne. Ale nějak jsem neměla čas na smutnění,t akže jsem v pohodě prožila víkend. V pátek jsme byli v hospůdce s kamarády, kterří jeli vodu i s ostatními kteří nakonec jet nemohli. prohlíželi se fotečky a vůbec jsme krásně pokecali.
V sobotu jsme měli naplánovaný s holčičkama návštěvu nově otevřeného venkovního bazénu s klouzačkama, divokou řekou, masážníma tryskma..... Tka jsem v pátek večer řešila co budu dělat, ale nakonec jsem nafasovala do batůžku tamponky a prášky proti bolesti a vyrazila. Bolení bříška jsem nakonec rozplavala a moc hezky jsme si to s holčičkama užili. Bylo to super. Akorát jsem večer padala únavou a konečně se nám podařilo utahat i tříletou neteř, která je jinak k neutahání. Večer jsem honem musela uklidit byteček, řeknu vám byla to pořádná uklízencí smršť :-))) udělala jsem studenej dezert s piškotků a broskviček. v neděi v devět hodin přijeli jedni příbuzní, tak jsem s nimi strávili povídaáním příjemné dopoledne a v půl dvanácté jsem si místo oběda musela jít na hodinku schrupnout. Odpoledne mi dovezli holčičky, takže áme v domečku veliké ticho a smutno. Tak jsem se vrhal do šití. ¨měla jsem tam něco rozešitého a vůbec mi n ato nezbýval čas. Musím se pochlubit včera mi to šlo hezky od ruky a hrozně mě to po dlouhé době bavilo. Tak to je všechno k našemu víkendu (zase románek..... :o)

Montičko, doufám, že už je ti dobře a žaludeční probémy už tě netrápí. Přeju ať očekávaná MS dorazí, ä nebo radši ne a má to úplně jinou příčinu…

Lucije velikánskou pusinku posílám tvé nové neteřince a přeju do života jen to nejkrásnější.

Diny vítám tě mezi námi a přeju co nejkratší pobyt :-) Jsem ráda, že jsi se nakonec rozhodla přidat se k nám.

Mějte se všichni moc krásně, přežijte v pohodě ty horka co nás zase čekají v tomto týdnu. Ahojky Maru

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 11.08.03 08:49

Ahojky holčiny!

Náš víkend byl:

  1. nádherný (protože jsem ho trávili v překrásných Lužických horách)
  1. sportovní (pořád jsme někde jezdili na kole, hráli volejbal, plavali anebo chodili po kopcích)
  1. přípravný (vzali jsme si s mužíčkem obrbatohy o váze asi 15 kilo a šli po kopcích otestovat svou kondici před nadcházející dovolenou v ruských horách)

Sumasumárum - jsem z toho pěkně utahaná a mám pocit, že mi každou chvílí klesnou víka únavou.

Jinak se u nás bohužel nic neděje. Ani po druhé injekci agofolinu (před 14 dny) se MS nedostavila, takže budu muset na konzultaci, co se děje, protože bez MS se nehnout vyšetření z místa. Jsem z toho docela otrávená, ale ne smutná. Spíš jsem netrpělivá, když se nic neděje. Dokonce se začínám smiřovat s myšlenkou, kterou řekl jednou můj mužíček - kdo se má narodit, ten se narodí… Trochu mě z toho nejdřív zamrazil, ale pak jsem si řekla, že má vlastně pravdu a není důvod, proč by zrovna k nám čáp nepřilétl…

Tak uvidíme, co mi řeknou.

Těším se na brzké // zprávy (a kdyby byly z mého mailu, vůůůůůbec bych se nezlobila :-)))

Ahojky Filipka

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 11.08.03 09:28

Ahojte holky moje!

Tak jaký byl víkend? Ten můj probíhal ve znamení návštěv v Motole za ségrou a Majdou.
Byli jsme tam v sobotu i v neděli. První den se nám moc „nepředvedla“, jen spinkala a byla naprosto slaďoučká. Za to v neděli byla zrovna po krmení, takže byla pěkně vzhůru a dělala roztomilé obličejíky, jak jen to míma umí. Předvedla širokou škálu od krknutí, přes škytání, kýchnutí a ublinknutí až po mírný křik :o)). V sobotu jsme byli u toho, když Barča poprvé viděla svou sestřičku a bylo to… no, ukápla mi slza, když Barča Majdě děkovala za dárek, který jí „přinesla“, pak jí pořád hladila po hlavičce a nechtěla se od ní hnout, ale jen do chvíle, než zaslechla slovo zmrzlina a to se hned čapla babičky za ruku a běžela do cukrárny. Časem snad budu mít i nějaké fotky.
Jinak nechci to tu moc rozebírat, přeci jen to není maminkovský deníček, ale takový porod, jaký měla Káča, bych přála každé. Jak jsem v pátek psala, že jsme byli celou noc ve čtvrtek vzhůru, že už „to“ bude, tak tamtamy už nám bohužel nedonesly, že ségra nakonec dostala naopak něco na spaní. V pátek v sedm ráno se prý šla vysprchovat, pak jí dali na monitor, ale ona se radši chtěla procházet, no a pak to málem nestihli :o). Cituji její slova: na dva stahy hlavička, na další dva ramínka a pak už ten zbytek. Za tři minuty bylo hotovo! A Majda se narodila v 9.35. Prý za těch 12 hodin co tam byla od příjmu po porod, se narodilo dalších deset dětí. Takže to je, co hodina, to jedno mimčo! Rok 2003 bude opravdu silný ročník…

No, a já? Radši nechci ani naznačovat, abych něco nezakřikla… Věřte ale, že Vy budete první, kdo se to doví. Po manželovi :o).

Na čtvrtek předpovídají déšť a 25 stupňů, tak jsem zvědavá, jestli jim to vyjde. Déšť a ochlazení by to chtělo jako sůl. Jen aby to na druhou stranu nebyl zas nějaký průser, jako loni.

Mějte se krásně a přežijte ještě ty tři dny veder!
Pa, Lucka

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 11.08.03 09:54

Ahojky Montičko a ostatní snažilky:-)

Sice se usmívám, ale je mi maličko smutno, protože ta potvora rudá přišla a přesně v termínu. No nic, příznaky jsem neměla žádný, ani mě to moc nepřekvapilo…ale stejně… Tulíme se obden, tak kde je chyba??? Ovuluju, myslím, že ano, poprvé si asi teď koupím ten testík na ovulaci, ale podle dalších příznaků bych řekla, že bez problémů. Prstíčková metoda tedy napoprvé nezabrala, zatím jsem nedávala nohy nahoru, ale asi začnu:-)

Nebudu tu kazit krásnou letní náladu, jdu pracovat a snad přijdu na jiné myšlenky. Půjdu také malé napsat dopis na tábor, moc se mi po ní stýská, po kočičce:-)

A děkuji vám všem za milé přivítání, ještě se pokusím dnes ozvat a popsat náš víkend, ale teď mi moc do psaní není, nezlobte se…

Diny

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 11.08.03 09:56

Ahoj holky!!

Tak tu máme další horký týden. Víkendík byl moc prima, ale, jako obvykle, příliš krátký… :-D V sobotu ráno jsme vyrazili na nákupy, já jsem se rozhodla, že si koupim šící stroj. Zatím jsem si nevybrala, mám tipy na singrovku a pfaff stroj, tak ještě nevím. Máte některá z vás s některým zkušenost? Každá rada dobrá!! No, ale protože jsem si stroj nekoupila, tak abych si udělala radost, tak jsem si koupila alespoň šasty… :-DD a je mi líp - znáte ten pocit :-))))
Včera večer jsem byla za kamarádkou a jejím 2,5 měsíčním chlapečkem. Užila jsem si to. Byl moc prima, celou dobu se na mě culil a něco mi vyprávěl, no já se vám tak rozněžnila, chjo..... kšááá, čury-chmury pryč! !! Takhle by to nešlo :-D

Filipko - tééda, já bych padla, kdybych měla táhnout takový bágl, to tě obdivuju!

Maru - miluju bazény a vodu, holky si to musely parádně užít :-D

Montičko - přeje, aby tě už konečně přešly všechny ty nevolnosti a bylo ti už jenom dobře!!

Lucije - ta novorozeňata jsou nádhera, viď? :-DD Pohlaď bříško, ať se tam ta škvrňata udrží, chtělo by to nějaké chlapy do té vaší rodiny :-DDD

Mějte se kráááásně a neupečte se!!!

Šárka (Kaitlin)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.03 10:25

Ahojte holky,
jak je po víkendu? Já jsem momentálně doma a lebedím. Teda abych pravdu řekla…prožívám teď nejhorší napětí za celou dobu snažení…jsem 31DC teplota 36,9 a Rudá Mrcha nikde. Dokonce jsem od předvčerejška nezaregistrovala typické pobolívání břicha před…No jestli to není klid před bouří a ta Rudá Mrcha nepřijde, tak budu v sobotu ráno testovat. To už bude 36DC. V neděli pojedem na dovču a tak snad nebudu týden myslet na blbosti a pak se uvidí.
Přidá se někdo k testování?
Alfinka

Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 11.08.03 10:43

Ahoj holky,
ráda bych se také připojila k vaší partičce. Nakukuju sem už docela dlouho a moc mi váš deníček pomáhá. Bohužel nejsem snažilka začátečnice, ale už k vám patřím skoro dva roky. Po prvním roce jsem si řekla, že je potřeba přírodě pomoci a začala jsem se cíleně věnovat cvičení na rehabilitačním míči, pak břišním tancům a obdobě cvičení podle Mojžíšové (vše aby se uvolnila páteř a lépe zprůchodnily vejcovody). Nic to nepomohlo a tak mi nezbylo než se svěřit do rukou lékaře. Tam jsem byla minulý týden, nabrali mi krev na hormonální profil a ukázalo se, že mám vysokou hladinu prolaktinu. Dost mě ten výsledek sebral, ale na druhou stranu mi i nalil trochu optimismu. Říkám si, že když je známá příčina, odstraní se a snad už to půjde. Naděje zůstává a k lepší náladě mi pomáhá i tento deníček.
Všem vám přeju hodně trpělivosti a splnění toho největšího přání.
Bohunka

Jity
Stálice 54 příspěvků 11.08.03 11:04

Ahoj všem a především Diny a Tifany - obě jste mě totiž „nakazily“ :-)). E- mimino pročítám už asi půl roku a už několikrát jsem měla takovou chuť napsat, ale pak jsem si říkala, že sem vlastně ještě nepatřím… a vy jste mě nalákaly. Nyní jsme se s přítelem již dostali přesně do té fáze, kterou popisujete vy a tak tedy přidám i já pár řádků… Asi nejprve něco o mě - Je mi 31, s přítelem jsme spolu rok a od prosince spolu bydlíme v 1+1 (to se má brzičko - snad - abych to nezakřikla!!!) změnit. A protože jsme na sebe nějak dlouho čekali a oba máme pocit, že je to to pravé, tak jsme se rozhodli pro miminko (tedy přítel ho chtěl skoro od začátku :-)…) Před měsícem jsem vy:,–(ila HA a teď čekám, co bude a nebude…, i když to asi už vím, přestože teprve očekávám MS každým dnem, tak jsem to v pátek nevydržela a zakoupila HCG test a čárky se nekonaly… - ale uvidíme, třeba se jen zapomněly ukázat :-)).
To by bylo asi pro začátek všechno.
Jen ještě chci poděkovat všem, kdo E-mimino připravují - je to příjemné počteníčko!!!
 Jity

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.03 11:35

Ahojte,

osobitne zdravim Monticku- sefovu ,Maru a Lucku, samozrejme,ze zdravim aj ostatne,ale myslim,ze si na mna nepamatate,alebo sme sa este pisomne nezoznamili:o)
Mala som od dennicka pauzu,aby som sa trosku spamatala z nevydareneho pokusu IFV.
Cas vela veci zahoji a myslim,ze to plati aj u mna a mam na to,aby som si citala vase prispevky a tesila sa s vami z uspechov.....
U nas nic nove, do centra ideme o dva tyzdne dohodnut vsetko okolo 2. pokusu,kedze nemame zmrzlikov,tak cely proces musime absolvovat od zaciatku :o(
Lucke uprimne blahozelam k neterke a velmi prajem,aby svoju sestru hned nasledovala.o)
Ospravedlnujem sa ,ale ostatne osudy velmi nepoznam,ale opat vas budem od dnes,dufam, pravidelne sledovat.o)
Monticka,rychlo sa uzdrav a neprestavaj verit…
Majte sa krasne
 Ivana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.03 11:35

Ahojte,

osobitne zdravim Monticku- sefovu ,Maru a Lucku, samozrejme,ze zdravim aj ostatne,ale myslim,ze si na mna nepamatate,alebo sme sa este pisomne nezoznamili:o)
Mala som od dennicka pauzu,aby som sa trosku spamatala z nevydareneho pokusu IFV.
Cas vela veci zahoji a myslim,ze to plati aj u mna a mam na to,aby som si citala vase prispevky a tesila sa s vami z uspechov.....
U nas nic nove, do centra ideme o dva tyzdne dohodnut vsetko okolo 2. pokusu,kedze nemame zmrzlikov,tak cely proces musime absolvovat od zaciatku :o(
Lucke uprimne blahozelam k neterke a velmi prajem,aby svoju sestru hned nasledovala.o)
Ospravedlnujem sa ,ale ostatne osudy velmi nepoznam,ale opat vas budem od dnes,dufam, pravidelne sledovat.o)
Monticka,rychlo sa uzdrav a neprestavaj verit…
Majte sa krasne
 Ivana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.03 11:48

Ospravedlnujem sa ,neviem,preco moj prispevok presiel 2×!
Ale chcem vam este napisat, ze som sa v centre zoznamila s jednou skvelou zenou, velmi mi pomohla, boli sme spolu na transfere, bola ,vlastne je, uzasna. Doteraz si spolu telefonujeme. Chceli by sme ist aj na druhy pokus spolu,ale to nam urcite nevyjde........Ale ide mi o to,ze som si s nou o vsetkom pohovorila a velmi mi to pomohlo, aj vy mi velmi pomahate,ale tak nazivo je to predsa len ine, tak sme sa vyzalovali jedna druhej a bolo nam lepsie:o)
Mame tie iste problemy, co sa tyka svokier alebo okolia, pocitov, bolesti.......
Bolo to vazne skvele.......
Majte sa krasne a dufam,ze to teraz preje len raz:o)
 Ivana

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 11.08.03 12:10

ahoj berušky moje,
tak moje 3 týdenní dovolená je pryč a já jsem zase mezi vámi.Je úplně úžasný kolik se tady vyvrbilo těhulek:-)
montičko - jsem ráda,že sis to rozmyslela a nepřestala deníček psát.Přeji strašně moc mimíska v bříšku.
Maru - ahoj,jenom jsem tě chtěla pozdravit,doufám,že dneska už tě bříško moc netrápí.
Velchi - doufám,že se první den v práci vydařil.
inak dovolená byla úúúžasná,hodně jsem odpočívala,vyvezla kocoura na čerstvý vzduch a tak vůbec.
Jinak už mám první fotečku svýho mimíska,ale to vám Maky určitě psala:-).Dneska jsem v 9 tt a zatím je snad všechno v pořádku,i když ta vedra jsou strašlivá.
Montičko a berušky ,zbaběle od vás utíkám a přesunuji se k nové šéfové Maky.
Posílám vám prrrrrrrskkkk­kprsskkkkk.
jsem ráda,že už jsem zase tady ,moc se mi po vás stýskalo:-)))))

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 11.08.03 13:08

Ahojky,
vítám mezi nás zpátky Ivanku :-))) jsem ráda,ž e jsi se mezi nás vrátila a přeji ti moc a moc štěstíčka, aby byl druhý pokus úspěšný a mohla jsi se radovat z toho převelikého štěstíčka. určitě napiš, kdy půjdeš na transfer, budeme držet všechny palečky a budeme na tebe myslet.

Filipko, uvidíš, že MS brzo dorazí a všechno se posune tím správným směrem :-)
Teda máš můj obdiv, mě dát na záda krosnu s takovou zátěží, tak přepadnu a už se nezvednu.

Kaitlin z nákupem stroje ti moc nepomůžu, má doma už stroj hodně dlouho, vlastně je původně maminky (trošku jsem si ho přivlastnila :-) Ale až budeš potřebovat radu co jak ušít tak se určitě ozvi, budu se snažit. Přeju dobrý výběr :-)

Alfinko, držím všechny palečky, aby jsi v sobotu uviděla krásné tlusté II.

Bohunko, vítám tě mezi námi a přeju ať se tu dlouho neohřeješ. Vyšší hodnotu prolaktinu má můj manžel :-)) Bere na to pilulky. Určitě ti taky nějaké naordinují a pak už půjde snaženíčko jak se patří :-)

Magrato, bříško už je v pohodě, MS končí tak se chystám na pořádné snaženíčko :-)
Loučit se s tebou rozhodně nebudeme, protože stejně budeme chodit k vám do deníčku pro pořádnou dávku bacílků a sledovat jak se máte :-)

Mějte se všichni krásně ahojky Maru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.03 13:36

Omlouvám se nenalogovala jsem se ale píše Velchi !!!
Ahojka holčiny!
Jsem dnes opravdu v nové práci a tak se snažím udělat nejen dobrý dojem, ale i něco se naučit. Bohužel slečna co za ni nastupuju má dneska dovolenou tak jsem tu na všechno sama samotinká, no ale co už. Během tohoto týdne bych měla dostat přidělený služební telefon, snad i vizitky, takže sem budu opravdu patřit. Doufám, že se nic nepokazí, to víte, ted po těch peripetiích se snažím na to zapomenout a uupusobit se novým podmínkám a taky se poučit z minulých omylů. No i když to vypadá pesimisticky, mám se docela dobře a je mi fajn
Taky uvažuju jestli se mi neděje něco v bříšku protože mě už 3 den nějak zvláštně pobolívá, a jsem někde uprostřed yklu tak asi ne,no ale člověk nikdy neví, že?
Tak mi držte palečky v nové práci, a za všechny gratulace moooc děkuju jsem ráda, že mám od vás takovou podporu papa
Míša Velchi

Maky1
Závislačka 2907 příspěvků 11.08.03 13:49

Zdravím vás v novém týdnu. Doufám že se na mě nebudete zlobit když vám sem pořád polezu. Přirostli jste mi k srdci a dokud se všechny nepřesunete ke mně do deníčku tak se mě tu nezbavíte.

M o n t i č k o - místo v deníčku uplatíš jedině dvěma čárkama. Nejsem náročná že ne :-))). Koukej se brzy přestěhovat už na tebe (i na vás ostatní) čekám. Nejsem ráda sama :-(.

V e l c h i - koukám že se ti nabídky jen hrnou tak hodně štěstí při výběru.

J a n i n e - cvičení ti určitě pomůže. Myslím že snaha se počítá a budeš po právu odměněna :-) určitě už brzy jen jak to půjde :-).

G u c c i - stále nic? To je nadějné ne?

K a i t l i n - to je teplo co? Že děkuji Romíkovi za gratulaci a těším se až jí uvidím. Chmury odežeň a z dětiček kolem sebe čerpej energii a ne smutníškovou náladu! To je rozkaz!!!! :-)

L u c i j e - gratuluji k netěřince :-) to je holka krev a mlíko. Pořádně jí pomuchlej i za nás. Popřej Magdalence hodně zdravíčka a štěstíčka do života.
Stále na tebe myslím a čekám jak to u vás dopadne. Držím palečky co to jde.

D i n y - moc dlouho se tu neohřívej. Mezi holkama je sice strašně fajn ale já bych tě raději viděla u sebe v deníčku. Určitě se vám miminko brzy podaří aby bylo štěstí naplněno. Bohužel někdy nejde všechno hned ale kdo si počká ten se dočká :-) fakt :-))))

T i f a n y - místo ti držím neboj. :-)))))

A l f i n k o ? další adept na // :-). No přeji ti aby tam byli a pěkně velké a tlusté :-)

I v a n k a - vítej zpátky. Myslela jsem na tebe kdepak se touláš. Jsem ráda že ti je už lépe. Říkala jsem ti že čas vše zahojí i když si člověk myslí že ne. Držím palečky aby 2. pokus vyšel!!! Jednou to vyjít zkrátka musí.

Ještě vás musím kapku poprskat : prrrrrrrsssssssk, pčččččíííííííkkkkk, prrrrrrrsssssssk, pčččččíííííííkkkkk, prrrrrrrsssssssk, pčččččíííííííkkkkk, prrrrrrrsssssssk, pčččččíííííííkkkkk, prrrrrrrsssssssk, pčččččíííííííkkkkk

Krásný týden a neuvařte se !!!
Těším se na zítřejší srazík. Snad se mi povede přijít na 16 hodinu. Pokud nebudu přesná tak do 16:30 tam jsem určitě.
 Maky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.03 14:50

Ahoj, holčiny!
Moc vás zdravím po víkendu a hlásím se s pozitivní zprávičkou. No, dvě čárečky to ještě nejsou, ty bych vám oznamovala mnohem raději, ale i tak je to dobrý - MS konečně po týdnu krvácení a druhém týdnu špinění odtáhla a dokonce jsem zaznamenala i ovulační příznaky. Přiznávám, že ďáblík pokušitel už zase prudí, ale když to tak počítám, tak příští MS by měla být vlastně už za dva týdny, z toho ten první je manžel stejně pryč, a další OVU pak vychází někdy kolem 10.9. (to budu mít možná hezké narozeniny :-)), a to už máme bez pár dnů tři měsíce. Takže ještě dva týdny + MS s je ze mě zase snažilka!!! Hurá!

Diny Vítám tě mezi náma. Moc se tu ale nevybaluj, ju? Pořádně se zabydlíš až u Maky. A z MS si nic nedělej, třeba je na dlouhou dobu poslední.

Maru Jůůůů, vodičkááá! Bazéééének, masáže… a tady je takový blbý vedro! Je prima, že si z MS nic neděláš, musíš být veselá! Ještě, že máš ty holky!

Filipko Ruské hory? Pokračuj a začnu ti závidět! Kdy jedete a kam? Pořádně si odpočiňte, ať máte sílu na všechna ta vyšetření.

Lucije Palečky mám stále sevřené v dlaních. Sice už brní a modrají, ale co bych pro tebe neudělala :-)))) Drž se a pozdravuj mimísky!

Jity Vítej mezi námi, ale dlouho se tu neohřej a šupky dupky k Maky!

Kaitlin Co se týče šicích strojů, tak já měla vybraný jeden od Pfaffu, ale nepamatuji si který to byl (a pak nebyly peníze). Přesvědčili mě v prodejně, říkají totiž, že tyhle stroje mají všechny díly kovové, narozdíl od ostatních značek. Ale nevím, dovnitř jsem nekoukala.

Alfinko Držím palečky!

Bohun Vítej mezi náma. Přeju ti hodně štěstí a brzy krásné miminko.

Ivano To je prima, že ses vrátila. Všechny ti do druhého pokusu budeme držet palce a to by bylo, aby se to nepovedlo! Víš ty, kolik máme palců? Hodně moc!

Magrato To je dobře, že se máš dobře. Drž nám všem u Maky místečko. A díky za prskance!

Velchi Hodně štěstí v nové práci. Přeju, aby pobolívání v bříšku byl mimísek a ne nějaká neplecha!

Všechny moc zdravím.
Petra

P. S. Takže srazík je od 16 hod, jestli to chápu správně. No, já tam prostě budu v 16 a kdyžtak se přecpu koblihama :-)

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 11.08.03 14:53

Pardon, nevšimla jsem si, že nejsem přihlášená. Ale jsem to já - Petulka .-)

janine
Stálice 93 příspěvků 11.08.03 15:16

Ahoj holky,

tak nakukuju jenom na chvilku, jsem v práci a „tvrdě dřu“.

Hlásím se na srazík, je to dole na Václaváku v Dunkin Donuts od 16.00? Holky moje, jak vás poznám? Trošku se bojím, abych neobcházela skupinky lidí…

Tak papa a zítra se moc těším

Janine

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 11.08.03 15:29

Ahoj hočiny, hlásím se po dovolené. Už se mi po Vás všech moc stýskalo, i když je pravda, že jsem tam měla parádní vzrůšo. ocela se stydím. No kdyžtak to proberem na srazíku. Některým z vás jsem to už naznačila dnes na chatíku.Byli jsme s Tomíkem na týden v Kašperských Horách na Šumavě. bylo tam nádherně a počasí bylo ukázkové. Vzhledem k tomu, že jsme dny trávili v bazénu nám teploty vyhovovaly. Za to teď mě pěkně štvou. Už by se mohlo maličko ochladit.
Tomík si přes celou dovču na myšku nevzpoměl a tak už to snad bude ok. Je nádherně opálenej, zesvětlaly mu vlásky a vypadá jako černoch.
Co se týče snaženíčka tak jsem první měsíc začala poctivě měřit hned po skončení MS a BT jsou přímo ukázkové. Včera pokles a dle analýzy na FF to vypadá, že od včera do zítra mám plodné dny. V sobotu jsme přijeli a s manžílkem na to hned huply, protože jsme se 14 dní neviděli. Kéž by to vyšlo. Začátkem září má manžílek narozky a taky máme 3leté výročí svatby, tak by se dáreček v podobě 2 čárkového testíku hodil. No uvidíme.

Zatím se mějte krásně a moc se na Vás těším zítra na srazíku. Petra

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.03 15:34

Ahojte,

som rada,ze ste na mna nezabudli:o)
Potesi to:o)
Maru: dakujem za privitanie:o) O transferi Vam urcite napisem,ale to si este mesiac a nieco pockam aj sa tesim aj mam strach,ale mam radsej ten pocit, ked sa uz „nieco“ dej,ako toto cakanie:o)
Maky: tak ja tu chvilocku nie som a uz si tehulinka???? :o)))))) Velmi velmi Ti blahozelam a zelam len to naj naj, Vam vsetkm trom / alebo styrom? :o)/ Uzite si tehotenstvo do poslednej minuty a prajem len krasne chvile:o)
Petra: Dakujem za drzanie palcov , aj Tebe sa uz rychlo blizi snazenie a ja verim,ze bude uspesne a az dokonca:o) Keby sme my mali aspon malinku nadej,ze to pojde prirodzenou cestou,co by som za to dala, uz nesledujem ani OVU ani teplotu , vlastne nic.....
O chvilu tu budem ako stary inventar:o(
Ale ako povedali dievcata,raz sa to podarit musi:o)
Majte sa krasne
 Ivana

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 11.08.03 16:10

Míříme na Kavkaz. Tak se docela těším, ale nevím,jestli to bude to nejpříhodnější prostředí na odpočinek. Minimálně si vyčistím hlavu a nebudu myslet na nic jiného, než jestli na ten kopec vylezu nebo ne…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.03 17:48

Tak se hlásím dneska znova. Byla jsme se objednat u doktora, a tam mi řekli, že mají dnes volno, tak mě rovnou vzal. Na ultrazvuk bylo brzo, ale klasickém vyštřením zhodnotil, že tak na sedm z deseti bych mohla být těhotná. Vzal mi krev na HCG a ve středu se dozvím výsledek.
Taky mi napsal UROGESTAN na udržení případného těhotenství. Tak držte palce…
Alfinka

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 11.08.03 18:41

Ahojte holky!

BOHUNKO A JITY: vítám Vás mezi snažilkama! Jsem ráda, že už sem jen „nenakukujete“, ale že jste se rozhodly přidat:) Bohunko, vysokou hladinu prolaktinu jsem měla taky. Asi 3 měsíce jsem jedla Mystalfon a podle posledních testů je to v pořádku, tak držím palečky, ať se to brzo spraví i u tebe!

IVANKOOOOOOOO: jsem mooooooc ráda, že jsi tu zase s náma! Aspoň nějakou „výhodu“ to má, že ještě těhulka nejsem. Protože kdybysme všechny známé byly už těhulkama, neměla by ses kam vrátit. Vlastně měla, snažilek je čím dál tím víc! Holky snažme se, ono to příjde!:)

MAGRATO: vítám tě po dovolené a hezky si to užívejte v těhudeníčkuuuu. Jen na nás choďte prskat bacilky:)

MARU: potřebovala bych ušít kalhotový kostým:D Co s tím uděláme?:D

VELCHI: Jsem ráda, že se ti v nové práci snad líbí. Prosím si pak jednu vizitku:D

MAKY: no tak tě asi nepřemluvím k nějakému tajnému vstupu do tvého deníčku bez dvou čárek:) Né, vůbec nejsi náročná:) Jen mi dáváš kapku nelidské podmínky:) Ale udělám vše proto, abych brzo měla platnou „vstupenku“:)

PETULKO: no vidíš, návrar ke snaženíčku je tu cobybup! Jupíííííííííííííí

PUSINKO: vítej po dovolené, přeji, ať si dáte ten nejkrásnější dáreček k tomu výročí!

ALFINKO: jůůůůůůůů držím palečkyyyyy

Mějte se kouzelněěěěěěěě
Pá Montička

velchi
Kelišová 6955 příspěvků 11.08.03 19:55

Děkuji taky doufám, i kdyžzatím to vypadá spíše na OVU. Tak bych měla se tulit a tulit,ale muj milý mi v tomhle horku usíná, a vůbec se k tomu nemá, no co budu muset počkat do noci.
Měj se hezky a zítra čao

velchi
Kelišová 6955 příspěvků 11.08.03 19:59

Jo to víš že jo hned jak budou tak ti jednu daruju, ale zatím ještě nejsou a ani mobílek není budu si muset chvilku počkat
no nic. moc děkuju aměj se hezky zítra se uvidíme. papa

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 12.08.03 07:11

Ahoj, holčiny!
Tak takhle brzy ráno a už mě chytla depka! Ne, tentokrát to nesouvisí s miminkem ani ničím takovým. Manžel mi ráno připomněl, abych si zavolala do autoškoly, ohledně další zkoušky - už třetí, brrrr :-( - a já když slyším zkoušky v autoškole, tak mi naskakujou pupence jak pětikoruny. Ach jo, doufám, že tentokrát už je udělám nebo získám pocit, že jsem totální debil, kterého neradno pouštět na silnici. Zkoušky bych měla dělat 26.8. ráno, tak doufám, že mi podržíte palečky. S vaší pomocí by se to mohlo povést.

Janine Já bych měla být na srazíku už od 16 hod a poznáš mě docela snadno. Kvůli ksichtíku mrkni na moje stránky, moc jsem se za ten rok od svatby nezměnila. Na sobě budu mít světle zelené (převážně) šaty na ramínka.

Pusinko Vítej po dovolené! To by byl opravdu krásný dáreček. Moc přeju, aby ti to vyšlo. A těším se, že se konečně poznáme osobně.

Ivano Máš pravdu, jednou se to podařit musí a ono se to podaří! A neboj, nás „starých inventářů“ je tu víc. Vždyť já sem poprvé psala 7. ledna!

Alfinko Tak teda držíííííííím! Prosím, prosím, ať to Alfince vyjde, já už budu pořád hodná a nebudu ani trošku zlobit! :-))

Tak já jdu pracovat (haha), dokud není takové horko, protože pak už se mi nebude chtít vůbec.
Pááá odpoledne, už se na vás moc těším.
 Petra

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 12.08.03 07:19

Ahojky, jé já už se tak těším na odpoledne. Tušíte správně, mám v plánu za vámi vyrazit. trošku jsem pozměnila kabelku a vyměnila diář za knihu :-))) ve 14 hod sedám na vlak a uháním za vámi. Doufám že nebude mít moc velké spoždění, měla bych tam být kolem 16 hod. Snad jsem to za tu dlouhou dobu nezapoměla, kudy do koblížkárny, kdyžtak budu vysílat signály SOS, že jo Maky? Určitě mě přijdeš zase zachránit :-)))

Montičko, nevím nevím, hned kalhotový kostým:-O. Tak kalhoty ještě ale sako bych nezvládla. To budeš muset vyrzit do nějakého obchůdku a radši zakoupit pokud by jsi nechtěla vypadat jako strašidlo v mém výtvoru :-D

Tak já jdu pracovat, abych mohla tak brzo utéct a těším se na vás ahojky Maru

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 12.08.03 07:59

Ahoj holky, protože se nedostanu na Váš sraz, chtěla jsem Vám trošku zavlhčit rameno svými slzičkami. Furt nic - ani MS ani mimi. Začínám z toho být otrávená jako šváb, zoufalá a smutná. Po roce a půl marného snažení už snad začínám mít nárok… :-(

Pořád si musím dokolečka opakovat, že bude líp a že i to moje pitomý tělo si dá říct a začne fungovat, jak se sluší a patří. Jenže nějak mi to dá víc a víc práce přemluvit se a uvěřit tomu.

Dokonce jsem už dospěla do stádia, kdy nespoléhám jen na západní medicínu, ale začala jsem chodit i k léčiteli. Tvrdí, že všechno špatné v těle pochází od páteře. Takže mě vždycky parádně napraví a proměří (nesmějte se, prosím) kyvadlem, jestli je to OK. Už jsem tam byla dvakrát. Poprvé mi našel problém s hypofýzou, aniž bych mu cokoli říkala, kvůli čemu jsem za ním přišla. No a podruhý tvrdil, že už tam potíž nevidí a že je jen otázka času, kdy se všechno uvede do pořádku. Tak jsem zvědavá, jestli bude mít pravdu anebo jeho léčení bude mít za výsledek „jen“ to, že mě nebudou bolet záda (no co, taky dobrý, ne?!).

Tak se omlouvám, že hned po ránu do Vás cpu svý nářky. Taky určitě máte svých starostí dost. Potřebovala jsem si jenom trošku ulevit.

Tak Vám děkuju, že jste mě alespoň na dálku vyslechly.

Přeju Vám krásný sraz a dejte si koblížek i za mě.

Ahoj Filipka

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 12.08.03 08:16

Petulko:-) ničeho se neboj,já jsem taky dělala jízdy až na potřetí a dneska by to nikdo nepoznal:-))) Každopádně ti budu držet palce papa

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 12.08.03 08:18

Ahoj holky!

Tak je tu srazíkovský den. Já se bohužel z něj omlouvám, neboť přes veškerou snahu a braní hormónků mě přepadla MS, takže jsem volala pí doktorce a ta chce, abych určitě dnes přišla, aby vymyslela co dál. Snad to vymyslí dobře :-D Jeden takový plán na malý, zdravý uzlíček cca 3,5 kg, 50cm bych měla :-))))

Jity - vítej mezi náma! Vždy ráda vidím nové tváře! Řady nám tu řídnou, začínají mizet snažilky mezi těhulky, tak to chce zase nové lidičky :-) Přeju ti, aby ses tu moc neohřála :-)

Bohunka - to platí i pro tebe :-) Vítej tu a ať ti léky brzo zaberou a má to už konečně výsledky! :-D

Ivana - ahojky!!! Chyběla jsi mi tu! Já jsem tady už taky takový inventář… Držim ti moc moc palečky, aby to už tentokrát vyšlo!

Magrata - tak mám pěkně upatlanou obrazovku jak jsem chytala tvůj prskanec. Opatruj se!

Maru - tak tvou nabídku přijímám! Vlastně se budu učit šít. Jsem docela šikovná na pletení a další ruční práce, tak to snad půjde a já si něco nepřišiju :-D Přeju ti, aby tohle snaženíčko bylo to pravé!

Velchi - koukala jsem na fotečky, téééda ty jsi kočka! :-) Ať se ti v nové práci líbí!

Maky - rozkaz přijímám, šééfe. Budu se mocinky moc snažit, abys byla i mým šéfem :-DD

Petulko - to vypadá dobře. To tvé tělo se snad už konečně umoudří a pak..... určitě moc dobře víš co ti tak moc přeju. :-) JO a taky držim palce do autoškoly, do třetice to už musí vyjít!

Pusinko - ty jsi mě pěkně napnula! Jak se dozvím já, co se dělo? Já jsem zvědavka zvědavá největší!! Snad to prozradíš i mně…

Alfinka - hurááá, teda zatím raději potichu… moc ti to přeju a držim palec, aby bylo vše OK.

Montičko - už je ti dobře? Nevolnost máš povolenou až z důvodu těhu, dřív ne!! :-)

Mějte se krááásně. Včera odpoledne jsem s manželem vyrazila se vykoupat. To bylo báájo, člověk je jak znovuzrozený!

Šárka (Kaitlin)

Alfinka
Stálice 65 příspěvků 12.08.03 09:02

Jéééé holkyyyyy,
vy jste skvělý !!!!!! Díky za podporu. Taky patřím mezi „starý inventář“, tak už by bylo na čase změnit šéfku (Montičko nic ve zlým). A moc to přeju i vám všem !!!!!
Dneska jsem nevydržela a udělala si testík. Jeden z těch levných a během deseti minut tam byla i druhá čárečka, sice superslabá, ale slabá čárka - taky čárka, ne? Jsem jako struna před prasknutím, jsem zvědavá, jak vyjde ten test z krve. Zítra se to dozvím. MS zatím nikde a břicho mě nebolí už kolikátý den…Tak já doufám, že vás budu moct na konci týdne oficiálně poprskat…hihi. Možná. Nechci nic zakřiknout.
Lidičky, ani nemám nějak strach, i když to nevyjde, tak se konečně něco bude dít.....
Včera jsem se totiž poprvé od té doby, co se snažíme, odhodlala jít k lékaři.
Tak ať vám pracovní doba rychle uteče a s přáním dvou čárek se loučím.
Alfinka

SIMCIK
Stálice 57 příspěvků 12.08.03 09:27

Ahoj holčiny !

Zdravím v novém týdnu. V sobotu jsme si udělali výlet do Libochovic. Prošli jsme pouť, historické tržiště a hlavně zámek. Už dlouho jsme se tam chystali a stálo to za to. Manžílek má hrady a zámky moc rád. Odpoledne jsme popadli plavky a pádili k vodě, protože jinak bychom nepřežili. V neděli jsme celé odpoledne proleželi u vody a dalo docela práci najít volné místo.
V těchhle vedrech se mi doma vůbec do ničeho nechce. Musím se nutit alespoň do nejnutnějších prací. Včera začal manžílek dělat komodu do ložnice. Už se moc těším, protože ač není vyučený truhlář, tak práce se dřevem ho baví a jde mu.

Lucije ? gratuluji k neteřince a přeji hodně zdravíčka a štěstíčka ( a tobě držím všechny palce )

Diny, Jity, Bohunko ? vítejte mezi námi, vám přeji ať je vaše čekání na miminko co nejkratší a brzy rozšíříte nějaký těhu deníček

Alfinko ? držím palce, ať se to , co pan doktor tuší, brzy potvrdí na 100%

Ivanko ? vítej zpět, už jsem si říkala, kde se tak dlouho touláš a jak se máš. Je fajn, že už jsi celkem v pohodě a neboj sama tu určitě nezůstaneš.

Petulko ? neboj, na potřetí se to určitě povede. Pořádně se nadechni a jdi do toho. Držím palce.

Filipko ? hlavu vzhůru, neboj tvé tělo se určitě umoudří a když ne, tak mu lékaři určitě pomohou. Užijte si krásnou dovolenou, ničím se netrap a určitě se to zpraví.

Pusinko ? vítej z dovolené, počasí jste měli naprosto ukázkové, takže určitě pohoda. Co dělá Tomíkovo oko, už je v pohodě ?

Mějte se všechny senzačně, užijte si srazík a dejte si koblížek i za mě. Čauky Simčík

janine
Stálice 93 příspěvků 12.08.03 09:35

Ahoj holčiny,

moc vás zdravím a těším se, že vás osobně poznám.

Petulko - moc díky za poznávací znamení. Já mám dneska bílou košilu a sukni do hněda.

Alfinko - držím palce!!!!!!!!

Magrato - vítám tě po dovče a přeji příjemné zabydlení u Maky.

Ivanko - to je dobře, že už jsi zase s námi. Vím, že člověk je jako na houpačce. Pocity se střídají stejně jako nálady, ale musíme vydržet, všechno bude fajn.

Velchi - ať se ti líbí v práci a je to vše tak, jak slíbili.

Jity, Diny, Bohun - moc vás vítám a jsem ráda, že jste se přidaly. Přeji rychlé stěhování za Maky.

Filipko - já se taky teď plácám v obdobných úvahách a náladách. Někdy mám pocit, že se to nedá ani vydržet. Teď si odpočineš na dovče, vyčistíš si hlavu, a třeba si přivezete i překvapení. S tím léčitelem ti fandím. Hlavně to musí být člověk opravdu znalý, ne šarlatán. Já věřím v alternativní metody léčby, myslím, že se dívají na člověka komplexně a řeší ho jako celek. Musíme věřit, že bude fajn.

Tak se mějte zatím krásně a odpoledne papa

Janine

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 12.08.03 09:51

Ahoj holky,

všechny vás zdravím, doufám, že jste na mně nezapomněly, když jsem tu víc jak měsíc nebyla, protože jsme pořád někde cestovali. Nejdřív jsme byly s Maruškou týden u babičky na chalupě, potom týden s mimi rodiči na Thasosu a pak tři týdny s manželem v Řecku. Koupání, památky - paráda, Maruška byla naprosto spokojená a docela dobře se rozmluvila řecky.
Ještě jsem nestačila pročíst staré deníčky, tak nevím co je nového, jenom, že Maky je těhulka. Paráda! MOOOC blahopřeju. A Lucije má neteřinku. Taky mooooc blahopřeju.
Ráda bych za vámi na srazík, ale jsem domluvená s našima, že za nima a babičkou dorazíme na chalupu. Už se na nás moc těší, /hlavně na Marušku :o))/ a my na ně. Tak příště zase dorazíme.
Jinak u mně nic nového MS jsem měla naposled koncem května, ale nechtělo se mi jít na vyvolání před naším cestováním, tak musím zavolat do Pronatalu kdy mám přijít, protože jsem na září objednaná na laparoskopii.
Až dohodím co jsem zaměškala, tak se zase pořádně zapojím do dizkuze.
Zatím ahoj Lipka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.03 10:03

Ahojte,

Simcik, Sarka, Janine, Monticka velmi Vam dakujem za mile slova, vzdy mi pomozu.o)
Ste vsetky strasne fajn,vzdy mi je luto,ze ste tak daleko a nemozem ist na stretnutie s Vami.....
Ale vdaka aj za internet:o)
Alfinka: drzim pasticky.....
Prisla som po dovolenke do prace a dozvedela som sa ,ze kolegynka je v 5 mesiaci, nieeee, nebola som na dovolenke pol roka,ale nebolo to na nej vidno a dnes uz brusko neschova.o) Vobec mi nerobilo problem sa s nou o miminku porozpravat…Velmi sa tesi,aj ked je to jej druhe babo, na toto cakali asi 8 mesiacov…Ked si spomeniem ,kolko sa my snazime.......skoda mysliet.
A v sobotu som zo seba urobila pred svagrom uplneho Herodesa! Pytal sa ,kedy budeme mat dieta a mna to tak soklo,pred tym sme sa spolu o tom nikdy nebavili, ze namiesto klasickej vyhovorky ,ze nie su peniaze a pod. som na neho vybafla,ze nechcem mat dieta a pridala som kopec nezmyslov ako to,ze preto ze sa moja kamoska po narodeni dietata rozviedla /co je sice pravda/ ,ale ako odpoved na svagrovu otazku,to bola hlupost! Svagor vytrestil oci na manzela,akoze co si to vobec vzal! Ale uz som to nemala ako vziat spat. Teraz ma to mrzi,ale vysvetlovat to uz nemozem. Keby niekto z rodiny co len tusil,cim vsetkym sme si uz presli. Ale kto to nezazil,ten to nepochopi......
Preto ma vzdy potesi sprava,ze je tu niekto tehotny, ze to jednoducho ide:o)
Verim,ze sa nam to vsetkym co najskor podari a ziadny stary inventar tu nebude:o)
Majte sa krasne
 Ivana

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.03 10:22

Ahoj,
to Petulka: Petulka, to ,ze sa bojis, znamena,ze si zodpovedny vodic,tak uz aj preto by Ti ten vodicak mali dat:o)
Co Ti robi problemy, jazda? Viem,ze sa o tom lahko pise,ale ak sa naucis auto pocuvat,tak Ta bude posluchat. Ja som mala vzdy starosti o auta ,ktore isli za mnou,aby som ich nejako neobmedzila a pod.,a az manzel mi vysvetlil, ze si mam davat pozor najma na auta predo mnou…,ze tie za mnou si uz na mna pozor daju......a islo to,aj ked po pravde jazdim najma v noci,ked su ulice takmer prazdne, to odvtedy co ma skoro zrazil taxikar, ked mi nedal prednost!
Zeny su vraj opatrnejsie vodicky a vtipom co zacinaju " zena za volantom" never! Nasich 2× naburali chlapi, a to dokonca,ked auto ani nebolo v pohybe,ale stalo......celne ich nabral a povedal len,ja som Vas nevidel!
Petulka, mas na to, si Sikulka, a hl. sa sustred a bude to vybornu:o)
Budem na Teba mysliet:o)
Maj sa krasne
 Ivana

Tifani
Kecalka 149 příspěvků 12.08.03 10:25

Přeju krásný den všem!!!

Včera jsem měla dovču - holky všem vřele doporučuju prodloužit si víkendík - je to moc prima - byli jsme s manžílkem hrát volejbal - a to jak o víkendíku, tak včera - sice mě dneska trochu bolí svaly, ale jinak se cítím moc prima a to i z důvodu, že rudá mrcha odtáhla a my se můžeme vrhnout zase do dalšího snaženíčka ((((-: (což přeju taky Maru - bylo by to prima, kdyby nám to vyšlo na stejno (((((((-:)

Velchi - moc přeju, aby to v nové práci bylo prima, jak po stránce pracovní, tak i po stránce lidského přístupu a hlavně, aby jsi už měla v bříšku malinkatého mimíska!!!

Filipka - nesmutni - všechno se jednou v dobré obrátí - musí !!! Jinak ti přeju hezkou dovolenou a jak už tady bylo několikrát zmíněno i já musím vyjádřit svůj obdiv - nedokázala bych si zabalit věci jen do určitých kg - jsem ten typ, co i když jede pryč jenom na jeden den, tak má věcí, jako kdybych tam měla být týden ((((((-: Takže já bych nedokázala ani zabalit natož se ještě s takhle těžkým batohem procházet po horách. Moc si to tam užijte!!!

Afinka - moc moc moc držím palečky - hlavně buď na sebe opatrná a snaž se hodit do pohody - určitě se to všechno zítra potvrdí a ty se budeš stěhovat k Maky!!!

Maky - jak jsem psala - už mě rudá mrcha opustila - takže je ze mně teď horlivá snažilka - a to i vzhledem k tomu, že s manžílkem máme v na konci srpna 10 let výročí - tak by to bylo moc prima dáreček Moc díky za prskaneček ? určitě bude pro nás všechny nakažlivý (((-:

Petra - budu ti moc držet všechny palce, abys to s v té autoškole zvládla - ale myslím, že do třetice všeho dobrého a zlého ti to už musí vyjít!!!!!!

Diny - dopis napiš - to je potřeba - taky jsem na táborech vyhlížela „pošťáka“ ((((-: A z rudé mrchy si nenech nahnat chmury ? až odtáhne, tak po prima snaženíčku, se určitě zadaří !!!

Jity ? zdravím tě a vítám mezi nás. Přeju prima nové bydlení, a taky hodně tlusté // !!!

Bohunko ? i tobě hodně trpělivosti a hlavně ať jsi brzy v pohodě a zadaří se vám a máš brzo //

Tak se mějte všechny moc hezky, užijte si srazík ? doufám, že koblížky pro vás budou mít dneska obzvláště vypečené (((-:

Tif

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 12.08.03 10:26

Taky se připojím k pospiu své osůbky. Mám na sobě dlouhou poloprůhlednou tmavomodrou sukni (mimichodem vlastní výroba) a světle modré tílko.

Lipko, vítej zpátky mezi nás, říkala jsem si že jsi určitě v mém zamilovaném Řecku, to musela být paráda.....

Ahojky Maru

Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 12.08.03 11:04

Ahojky,
tak jsem dneska taky nafasovala Mysalfon. Za mesic mam jit na kontrolu.
Bohunka

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 12.08.03 11:09

Ivanko, díky moc. S takovou podporou to prostě udělat musím!
Snad už to bude lepší než posledně. To jsem se pokoušela dělat jízdy pět dní po potratu a měla jsem v sobě asi osm prášků proti bolesti, blbá, no… :-)
Ješte jednou díky
 Petra

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 12.08.03 11:12

Ahojte holky moje!

Jéééžiš! Jak já bych ráda za Váma na srazík! Ale mám neschopenku (vycházky 14-16) a jako na potvoru by určitě dorazila kontrola nebo taky ne. Ale je to taky dálka. Nebo spíš ta doprava. Už skoro 14 dní jen lelkuju doma, takže taková cesta by asi nebyla nic moc, když mám mít klid. Holt až příště. No, je to škoda. Budou tam nové tváře, které bych ráda poznala a „staré“, které bych zase ráda viděla! A co toho za ten měsíc bude k povídání… Už to vidím, je dávno po osmé večer a pusy stále jedou a jedou :o).
Budete mi muset poslat takový „výcuc“, co všechno jste probraly, abych byla v obraze :o).

Mějte se všechny moc krásně!
Pa, Lucka

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 12.08.03 14:15

VŠEM: Díky moc za slova podpory. Moc dobře vím, že nejsem jedinÁ, kdo má světabol, ale teď se to na mě nějak sesypalo a ne a ne dobrá zpráva na obrozu. Takže ještě jednou DÍKY! JE SKVĚLÉ MÍT SVÉ (VIRTUÁLNÍ) KÁMOŠKY!!!

FILIPKA

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 12.08.03 18:35

Ahojte holky moje!

Tak jaký byl srazík! Vyprávějte, přehánějte! Kdo tam byl! Kdo tam nebyl! Kdo co sněd a vypil! :o)). Jsem hrozně zvědavá!!! Manžel mi říkal, tak proč si holky nepozvala k nám na terasu?! No, to mě mohlo napadnout dřív, místa tu máme spousta, je to na čerstvým luftu, pěkně v chládku, bazén, no spíš bazének, nafukovací, ale svůj účel splní. Jen s těma koblížkama by to bylo horší, tak dobrý a tolik druhů bych asi nezvládla, ale takový ovocný koláč nebo studený ovocný salát…

Chtěla jsem Vám všem ještě jednou poděkovat za držení palečků, určitě to pomáhá, i když výsledek zatím není jistý, a taky určitě vyřídím pozdravy neteřince Majdě. Jednu fotku jsem dala (já ne, to manžel, není dobré se chlubit cizím peřím!) do našeho snažilkovského albumu na rodině, tak kdo bude chtít, ať se jukne, je veřejné, takže jí uvidí i „nezaregistrované“ :o). Majdě tam jsou čtyři dny a Barče jsou právě tři a půl. Roků! Ne dnů, samozřejmě :o)).
 http://rodina.cz/…xaxmajda.jpg

Úplně bych zapomněla! Ivanko! Vítám Tě zpátky! Moc jsem na Tebe celou dobu Tvé nepřítomnosti tady v deníčku myslela, jak to zvládáš. A vidím, že v rámci možností, dobře. Je fajn, že jsi našla v centru spřízněnou dušičku. Jak asi možná víš, já netrpělivě čekám, jak se nám uhnízdí zmrzlíci. Je to nááááročné! To čekání. Držím Ti pěsti, ať se vám daří a zadaří :o).

Pa, Lucka

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 12.08.03 19:18

Ahojky holky!

Tak vy si teď někde povídáte na srazíku a já na Vás mooooc myslím. Sem se všema novýma informacema, poznatkama a tak:D Kdo má nový účes, nové nehty, šaty, kdo snědl nejvíc koblížků, kdo rozlil koktejl kolegyňce snažilce do klína atd atd:D Povídejte honééém :)

Peťulko: v autoškole to zvládneš neboj! Držím palečky. Já jsem sice zkoušky udělala nějakým zázrakem napoprvé, ale řídit jsem v té době určitě neuměla. Hlavně to pak chce jezdit, jezdit a jezdit. Až si to všechno zažiješ, tak je to pohoda. Ještě dnes mám v živé paměti, jak na mě instruktor křičí plyyyyyyyyyn a já v tu chvíli nevěděla, kterej je to pedál, jestli mám přidat nebo ubrat nebo co mám vlastně dělat:D

Alfinko: držím všechny palečky, jsem napnutá jak hrom!:) tfuj tfuj tfuj

Lipko: vítej domaaaaa. Nechceš mě do toho Řecka vzít někdy s sebou?:D

Filipko: prosím, nesmutni. Nebo možná chvilku jo. Chvilkama to potřebujeme každá z nás. Ale teď už prosím usmívat se na svět, radovat se. Hele, poskoč si, zakřič juch juch juch a hned bude líp:D Slovíčka „i nám se to podaří“, která si teď opakuj musí znít tak, že jim opravdu věříš! Ju. Utři slzičky, jdi si koupit nějaký dobrý zákusek a pěkně si ho vychutnej!

Kaitlin: už je mi fajn, už do sebe plácám páté přes deváté:D Dobrá, právě jsem svému tělu vzkázala, že zvracet může až v těhulkovství (ale jen chviličkůůůůů):D

Ivanko: i já jsem na tohle téma jednou plácla naprostou blbost. Už toho na mě bylo moc. Byla jsem s kamarádama chystat ples a každý se ptal na to samé. Když jsme pak stáli u baru, chtěli mi nalít. Já řekla, že tak možná mlíko (moje blbost!) a hned to bylo, jako jesti bude mimčo. Tak jsem jim řekla doslova a dopísmene „bude hovno“ (pardon). V tu chvíli jsem se málem hanbou propadla a tak jsem nenápadně zmizela. Už toho v tu chvíli prostě bylo moc a já měla pocit, že si musím napsat obrovskou ceduly „ne, miminko zatím nečekáme“. Ještě dnes, když si na to vzpomenu, je mi na nic, ale čas nevrátím. Ostatní na to třeba už dávno zapomněli a leží to v hlavě jen mě:) Nic si z toho nedělej, však on švagr jednou pochopí…

Maru: tak dlouhou poloprůhlednou sukni říkáš jo?:D kolik tam s váma večer sedělo chlapů?:D

Lucije: jedna neteřinka hezčí, než druhá!

Já jsem dnes ráno udělala další „krok“ k úspěchu. Protože MS stále nikde, volala jsem včera své doktorce, ale nikdo to tam nebral, tak má asi dovču. Takže jsem dnes ráno rovnou zavolala do centra asist. reprodukce a objednala se tam, stejně bych tam byla odeslána nejpozději v září doktorkou. Takže 28. 8. 14.00 na mě moc myslete, jak tam sedím, klepu se a doufám, že mi konečně někdo poradí!:D

Mějte se pohádkově
Pá Montička

mia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.03 07:29

Přeji všem příjemné dny, já se mám docela dobře, byla jsem trošku splašená, protože se snažím pochopit jak a co s OVU. NO je tu jistá naděje, že k ní dochází tak už jsem o něco míň protivná:-))

Vítám všechny nové i staronové snažilky, alespoň nás bude víc, ale nebojme jen chvilku.

Doufám, že jste si řádně užily srazík a už brzo budete referovat.

Montičko, ty jsi strašně šikovná a určitě ti budu držet palečky.

Od zítra do pondělka mám pididovolenou, tak se už těším na další deníček.

Mia

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 13.08.03 08:09

Ahojky, tak koukám že budu první se zprávičkou o srazíku :-)))
Takže na srazíku se sešly: já, Petulka,Petulinka, Maky, Pusinka s Tomáškem, Velchi, Romík, Janine, Bohunka,Misul, Amálka - no doufám že jsem ic nepopletla a na nikoho nezapoměla, tak mi kdyžtak odpustte:-)
Teda musím vám říct, že těm našim těhulinkám to moc moc sluší, mají krásná bříšínka a vypadají spokojeně :-)
Daly jsme si nějaký ten koblížek někdo koktejlík někdo frapíčko, no prostě to byly samé ňaminky.
A Misul nám ukázala fotečku z ultrazvuku, ta byla krásná :-)
Lucije no nevím nevím až se ti tam nakvartíruje tolik snažilek štěbetalek...... :-))))))) Ale zase kdyby jsi už měla být doma s mimískama a nedostala jsi se za námi tak za tebou určitě přijdeme.
A neteřinky jsou kouzelné, Barča má teda kukadla a je vidět že bude mít svojí sestřičku moc ráda.

Montičko, musím se přiznat byl tam s námi jeden chlap.............. no jasně Tomášek Pusinky :-D
Dostáváš dneska velikou pochvalu, že jsi zavolala do centra a začne se řešit tvůj problémek a nebudeš jen čekat a čekat, dky že tam tvoje doktroka bude. Mám z toho velikou radost a budu držet moc palečky aby jste se dopátrali příčiny a konečně se to povedlo :-)))

Jsem denska jak praštěná palicí, včera jsem ještě musela manžílkovi vyžehlit košile a šla jsem po tom výletě nějak dlouho spát. Musím si udělat kafíčko a probrat se trošku k životu, tak se mějte krásně ahojky Maru

Jity
Stálice 54 příspěvků 13.08.03 09:06

Ahojky všem,
moc a moc děkuji za přivítání ? udělalo mi radost. Zajímaly by mě informace o srazech ? jak často jsou a kde (pochopila jsem správně, že je to vždy na Václaváku :-)?) Lákal mě už ten včerejší, ale protože, jak jsem naznačila, měníme byty (tedy přesněji řečeno jeden budeme prodávat a další kupujeme) ? aby budoucí miminko mohlo přijít už do nového :-), tak jsme měli jednání s odhadcem. Ale příště bych ráda vyrazila?
Teď tak sedím v práci a přemýšlím, jestli v tom horku má cenu vůbec pracovat :-), ale bohužel musím, protože příští týden mám dovolenou (tak týden se na emimino nedostanu, ale pak určitě strávím hodnou chvilku, než si přečtu všechny příspěvky a komentáře :-)). Na volno se těším, protože jedeme do rakouských Alp, budeme u jezer a chodit na túry atd. atd. ? určitě tam bude i příjemnější venkovní teplota :-) - a vzhledem ke zmíňované koupi bytu to určitě bude nadlouho i poslední :-)? Ale to si nestěžuji, spíše se těším na nové zařizování, přemýšlím, jaké barvy zvolíme, co bude všechno potřeba udělat a tak ? asi to znáte.

Montičko, přidávám se k pochvale od Maru, i když moje zkušenosti se snažením jsou jen miniaturní), ale mám kolem sebe kamarádky, které se snaží poměrně dlouho i ty šťastnější, které se snažily a nyní už jsou v pohodě ? kamarádka právě oslavila u dvojčátek 1. rok ? přišly ? tedy bylo jim pomoženo přijít - asi po 8 letech snažení) a asi nejdůležitější je se rozhodnout, že to nenecháme jen tak? A 28.8. budu držet pěsti!

Příjemně prožitý den a hlavně se neupečme :-).
 Jity

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 13.08.03 09:37

Ahoj holky :-)

včerejší srazík byl jako vždy perfektní bylo nás tam celkem hodně - Maru ty osůbky vystihla perfektně. Člověk by tam seděl a klábosil a klábosil a čas tam tak rychle plyne. Zjistili jsme že s Amálkou budeme v novém bydlení sousednky no paráda :-) :-) :-)

Jinak co se týče mě tak mi lékař dle krevních testů zjistil že nemám OVU takže po příští MS se začínám dopovat Clomexhalem - tak uvidíme co to se mnou udělá :-)

Montičko - i já ti posílám pochvalu a 28 na tebe budu myslet.

Kaitlin - tak Šárko jak jsi dopadla včera u doktorky, napiš mi jo !!!! :-)

Mějte se krásně neupečte se, zítra už snad má být lépe tak uvidíme.

Ahoj Petra

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 13.08.03 09:47

Ahoj holky!!!

Tak tu máme další den s rekordními teplotami… už aby to zkončilo!! Zatímco jste se včera srazíkovali, tak já jsem byla u paní doktorky. Potěšila mě tím, že nebere jako tragédii, že jsem dostala MS i přes brané léky a začala hned řešit co dál. Řekla mi, že ještě necháme jeden cyklus při starých lékách, abychom zkusily jestli se to nesrovná, příště se prý jukne i na vaječníky jak to tam vypadá a změníme „taktiku“ :-) Dostanu jiné léky a zkusíme to podpořit z jiného pohledu a pokud to další 2-3 měsíce nepůjde a nebude to mít kýžený výsledek, tak se prý domluvíme co dál. Fuj, to už se mi nelíbilo, znělo to přesně jako předzvěst něčeho, na co se mi nechce ani pomyslet. Jo a taky mě na závěr rozesmála větou, že ono je k tomu potřeba mít taky někdy styk!! :-DD Prý by jí to samotnou ani nenapadlo, ale v poslední době tam měla pacientku, které se stále léčila a vše vypadalo dobře až se přiznala, že má styk 1-2× měsíčně!!!! :-DD To je síla co? Asi nebyla poučena od nás na emimču :-))))) Také jsem se jí svěřila, že jsem začala cvičit metodu dle Mojžíšové a její výrok zněl: „to je výborná věc, nejen samotné cvičení, ale i to, že se obvykle dívky uvolní po psychické stránce“ což přesně tak pociťuju. Jůůů, já jsem se tady pěkně vykecala, snad to nevadí :-)

Montičku - obroooovská pochvala!!! Konečně se začne něco dít. Uvidíš, že tobě samotné bude lépe! V centrech mají obvykle velice milé jednání, takže si poznamenávám do kalendáře 28.8. jako den kdy palce nepustim, aby všechno klaplo :-)

Doufám, že jste se na srazu měly dobře! Vzpomínala jsem na vás, takže už teď se těším na další a prosím, aby i příště byl v úterý - ve středu chodím na to své cvičení. A vlastně co takhle rovnou stanovit datum?
Co byste řekly 9.9. ???? To se bude dobře pamatovat. Souhlasíte??

Mějte se kráááásně!

Šárka (Kaitlin)

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 13.08.03 09:56

Ahoj, holčiny!
Chtěla bych všem zůčastněným poděkovat za včerejší srazík a ostatním za to, že jsou. Vrátila jsem se domu nabitá optimismem. Protože nemám obvykle moc pojem o čase, říkala jsem si cestou: přijedu v půl deváté, v devět mám nakrmené králíky a zalitou zahradu a pak si budu užívat, když jsem zase jednou sama doma. Haha, v půl desáté jsem po tmě končila se zaléváním, celá mokrá a místy i zabahněná - s hadicí prostě nejsme moc velké kámošky :-) No, takže užívání nebylo - než jsem něco snědla, vysvětlila kočce, že bude baštit to, co dostane a ne pořád granule, umyla se…ale usínalo se mi krásně. Myslela jsem na to, že mám velké štěstí, že jsem vás všechny poznala, protože jste vážně moc fajn.

Filipko To víš, že máš na slzičky nárok, jen se nám v nich nesmíš utopit. Hezky se vyplakat a pak zase úsměv na tvářičku! Tááák. Nevím, co by nám mělo být k smíchu na léčiteli. Kdyby nám to dlouho nešlo, taky bych vyzkoušela první poslední!

Kaitlin Tak doufám, že doktorka vymyslela něco opravdu pořádného, když už tě připravila o srazík.

Alfinko Tak coooo? Ale vzhedem k tomu, že slabá čárka taky čárka… božíčku, ať to vyjde!

Simčíku Z Libochovic je původně moje tchýně a je to tam fakt moc krásný. Děkuju za držení palečků, ale neumačkej si je, stačí až toho 26. srpna.

Lipko Jak bychom na tebe mohly zapomenout? Vítej po dovolené!

Ivano To je dobrý trapas s tvým švagrem. Ale víš co, až to miminko budete mít, ještě se tomu společně zasmějete. Stejně nechápu, že se ti lidé pořád takhle ptají, copak jim nedojde, že někdy to je, jako sypat sůl do rány?

Tifany Téda, vy jste ale sportovci!

Lucije Jéé, to byl fakt dobrý nápad sejít se u vás! S koblížkama si nedělej starosti, kdybychom každá přinesla něco, byla by to hotová hostina.

Montičko Teda, to je prima rada - poskočit a zakřičet juch, juch, juch. Jen jsem si to představila a už se směju. S dovolením bych ji taky občas použila :-)
Děkuju za podporu s autoškolou - s vaší pozitivní energií za zády to prostě udělat musím.
To je dobře, že ses odhodlala k tomu centru! Jsi moc odvážná! To víš, že ti budu držet palce (i u nohou). A brzy bude malé Montičátko.

Mio Užij si dovolenou!

Maru Taky občas žehlím večer košile. Jednou jsem ráno kvůli tomu vstávala v pět, protože manžel někam odjížděl a večer jsme si nevšimli, že už ve skříni žádnou nemá. Moje kolegyně tvrdí, že jsem blbá, fakt nechápu, proč, přijde mi to normálka.

Jity Srazíky jsou každou druhou středu v měsíci (nebo jak se domluvíme) zhruba od 16 hod v koblížkárně Twice Bakery dole na Václaváku (pasáž Koruna). Určitě přijď!

Mějte se hezky, já jdu něco dělat (třeba usnout horkem a tak).
 Petra

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »