Snažilkovský deníček - Montička XXII.

Snažení
  • 25.08.03

Krásné pondělíčko holky! Tak jakýpak byl víkendík? Co je nového? My jsme právě dorazili od našich. Tatínka pustili na víkend domů, takže jsem si užila i jeho. Jen se mi moc nechtělo ho do nemocnice vracet. Měl tam být do 18.00 h, takže jsme ho tam s manželem vezli. Hrála jsem si na hrdinku, ale když jsem si sedla zpátky do auta, neubránila jsem se slzičkám. Ale taťulkovi už je dobře, taky se mu tam nechtělo i když to neřekl. Bylo to poznat a já se mu vůbec nedivila. Snad ho už brzo pustí domů. Ještě ho zítra čekají nějaká vyšetření.

Jinak jsme v sobotu vyrazili do Olomouce na Flóru. Mamince jsem koupila nějakou kytičku. Moc se nám všem líbila, tak jsme jí ji převezli.
Barunka je šikula a už se otočí na bříško. Jen pak zpátky na záda jí to ještě moc nejde:) Včera večer jsem seděla na gauči a měla jsem ji opřenou o svá stehna a povídala jsem si s ní. Smála se od ucha k uchu. Blbostinky chi chi na to ji užije:)
Klárka má taky odemě obrovskou pochvalu. Už chodí na nočníček a nenosí plíky, teda na noc ještě jo, ale jinak je to šikula šikovná.

V sobotu se probudila v noci a začala hrozným způsobem křičet máma máma. Vůbec jsem ji nedokázala utišit. Pak přišla babička, že Lenka zrovna kojí, takže Klárku zaslechly a tak jsem jí „odevzdala“ mamce. Asi se jí prý něco zdálo. Byla jedna hodina a já se lekla, že už chce vstávat:D
V neděli nás nechala spát do půl sedmé, no taky nic moc, ale už si zvykám:)

Tak se mějte pohádkově, já utíkám ještě něco slupnout a do vany a spát. Krásný týden plný dobrých zpráv

Vaše Montička

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 25.08.03 07:20

Ahoj, hočiny!
Jé to vypadá, že budu dneska první! No, aspoň jednou :-)))
Pěkné pondělí přeju! Už už jsem se chtěla ošklíbat, že zase začíná pracovní týden, když tu mi došlo, že mám zítra dovolenou. Jen nevím, jestli si ji patřičně užiju. Ráno ta autozkouška - já vím, že to už všechny víte, ale musím se připomenout, žebrám o každý paleček :-), budu to potřebovat. Odpoledne kontrola na gyndě, ta bude snad v pohodě, aspoň nic nenasvědsčuje tomu, že by být neměla. A večer fotbal, no, nějak to přežiju, i když posledně jsem v reakci na nacistické projevy některých fanoušků slibovala, že tam už teda nikdy. Vážně nechápu, že v dnešní době může někdo hajlovat na stadionu plném policajtů a nic se mu nestane.
Včera jsme s manželem oslavili první výročí svatby. No, žádná velká romantika - byli jsme u jeho maminky a slavili ještě taky jeho narozeniny, můj svátek a švagrové svátek. Ale bylo to prima.
V sobotu u nás byli moji rodiče a dokonce přivezli i babičku. Páni, nebyla u nás od svatby, tedy akorát rok! Bylo to moc prima. Měla jsem navařeno, napečeno, tak tatínek na konec návštěvy konstatoval, že se u nás „pořád žere“ (teda s prominutím, hi­hi).

Montičko Taky bych nechtěla vracet tatínka do nemocnice, pamatuju si, jak bývalo smutné vracet dědečka. Ale tatínek už je v pořádku a za chvíli ho budete mít doma napořád! Máš moc šikovné neteřinky - nebude to tetičkou?

Missorko Vítám tě u nás v deníčku. A jako každé nově příchozí ti přeju, aby ses tu dlouho nerozhlížela a brzy sbalila raneček k Maky!

Tak vám přeju krásný týden a samé pěkné a radostné události.
 Petra

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 25.08.03 07:22

Ahoj holky jen v rychlosti. Letím na autobus a jdu na jízdu, ale chtěla jsem Vám jen říct, že Maky je v nemocnici. Opět začala špinit. Zatím je to snad v pořádku, dnes jde na UTZ tak jí držte palečky ať to dobře dopadne a mimísek u ní zůstane. Prý by to špinění mohl být jen pokus o MS. Je totiž právě v době, kdy by jí jinak měla.
Tak pááá Petra

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 25.08.03 07:33

Ahoj holky,

tak tu máme nový týden a já jsem o rok starší :-) a to doslova :-)

Neděli jsem strávila se ségrou a mým synovečkem tak jsem si to krásně užila je to krásný mít doma takový uzlíček radostí.

Peťulko - tak tfuj tfuj tfuj držím ti pace, určitě to dopadne dobře.

Maky - moc na tebe myslím, bude to dobrý, vždyť mimískovi je u tebe nejlépe na světě :-)

Jinak vítám všechny co se vreacíte z dovolenek - to nám ty prázdiny rychle utekli co ?

Takže užijte si poslední prázdinový týden, všem přeji moc štěstí hodně splněných přání (hlavně těch dvoučárkových).

Ahoj Petra

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 25.08.03 07:45

Moc držím palečky a moc na tebe myslím. Drž se a ať se drží i mimísek!
 Petra

Gabina2
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.03 07:47

Ahoj snažilky!!

Montičko- koukám, že máš od svých neteřinek dobrý trénink na noční a brzké ranní vstávání. Děláš dobře- těžko na cvičišti, lehko na bojišti.

Maky- držím moc palce, ať se mimi drží. Já jsem v tomto období měla něco podobného. Taky to vysvětlovali, že je to v období, kdy by měla přijít MS anebo, že se začíná vytvářet placenta, děloha je překrvená a může nastat špinění. Tak doufám, že to bude jedna z těhle variant.
Gábi 25tt

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 25.08.03 08:44

Maky: držím palce, aby to vše dobře dopadlo a byli jste oba dva v pořádku.

Jitka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 25.08.03 08:52

Petulko, budu ti zítra držet palce až mi zmodrají. Uvidíš, že to zvládneš.
 Jitka

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 25.08.03 09:13

Ahojky, teda mě už se po vás tolik stýskalo. Ale už jsem zase v práci a tudíž i mezi vámi. jen co ročtu deníček z minulého týdne, tak budu více reagovat.

Petulko, zítra držím všechny palečky a uvidíš že to dobře dopadne :-))))

Jinak vyřizuju také vzkaz do Maky, Pusinka už to tu napsala, snad bude všechno v pořádku, určitě zase napíšu až pošle SMSku.

Přeju všem pěkný týden ahojky Maru

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.03 09:13

Ahoj Petulko,
diky za privitani, zvalst od jmenovkyne :-) to se ceni. S tim balenim batuzku - tesim se, ale zatim me docela bavi i tahle „vyrobni“ faze :-) Tak uvidime, snad nebude tak dlouha, aby me bavit prestala.
Vsem krasny tyden a hodne stesticka.
Maky - drzim palecky, urcite to bude v poradku.
 Peta

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.03 09:17

Jo, a mimochodem - když autoškolu udělal i můj třeštiprdlo brácha… Tak ty jí určitě zvládneš a bude o jednu řidičku víc :-)
 Peta

Jane01
Povídálka 39 příspěvků 25.08.03 10:17

Ahoj holky,

hlásím se v novém týdnu. Před víkendem dorazila MS, konečně v trochu normálním termínu ? 29.DC, takže oficiální tříměsíční pauza je za námi. I když jsme ji vlastně ani nedodrželi, ale přece jenom, teď už to máme ?povoleno? a můžeme se znovu začít snažit. Tento měsíc nám do toho (do OVU) vlezla dovolená, ale další měsíc snad už bude všechno O.K.

Petulko ? držím zítra palce na zkoušky! Já jsem strašpytel a vím, že bych jízdy asi nezvládla, proto se ani nesnažím řidičák vůbec si udělat. Ale ty to zvládneš určitě !!
A v to září začínáme spolu, ne ??

Maky ? doufám že to bude všechno v pořádku. Já z vlastní zkušenosti vím, co to je, a opravdu ti moc, moc přeji aby vše dobře dopadlo a miminko se zuby nehty drželo v bříšku !

Missorko ? vítej mezi náma. Neboj, takových tu bylo, které se jenom ohřály a za měsíc šupajdily do jiného deníčku. Ať ti to vyjde taky! (i nám všem )

Mějte se všechny krásně
Ahoj
Jane

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.03 11:06

Ahojky holky!

hlásím se po dovolené. Bylo to moc prima. Na horách je krááásně, vůbec ne taková horka jako tady, krásně se tam dýchá a člověk se nepeče…

Montičko - s tatínkem to už vypadá dobře, tak držim palec, aby ho pustili domů co nejdřív.

Maky - děkuji ti za informace v průběhu minulého týdne a strašně moc ti držim palce a vůbec všechny prsty, aby bylo vše v pořádku a vy jste byli OK.

Mějte se krásně, nějak se mi nedaří zapojit se po týdnu dovolené do pracovního procesu… :-)

Kaitlin

Gucci
Povídálka 20 příspěvků 25.08.03 11:19

Čauky holky!

řeknu Vám je to tragédie vrátit se po 14 dnech do pracovního procesu. Pořád se ještě prokousávám poštou a novými věcmi.....
Ještě jsem nestihla zjistit, co se tu za poslední dny událo a tak Vás alespoň všechny moc zdravím. Mějte se moc hezky a opatrujte se.

Gucci

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.03 11:27

Tak ať je to snaženíčko zábavné a ať to vyjde :-)
 Peta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.03 14:27

Ahojky Péťo všechno nejlepší k narozkám. Petra

Lucie
Stálice 81 příspěvků 25.08.03 15:14

ahojky holčiny snažilkovský,
tak se hlásím zpět mezi vás…i když teď jsem vlastně taková předsnažilka, nebot se můžeme znovu začít snažit až od listopadu…tak si ted jenom přeji, aby to co nejrychleji uteklo.

jsem jen rada, ze se s tim to moje telo snad vyrovnalo samo a nemusela jsem na zadny dalsi zakrok.

koncem zari mam prijit na dalsi prohlidku a doktor mi predepíše nějaké vitamínky, aby to snažení bylo od začátku pod kontrolou.

stale si kladu otázku, zda to bylo nevyhnutelné, nebo to způsobil ten let…
moje kolegyne totiz letela take takto na zacatku a bylo to zcela ok.

z vlastní iniciativy jsem si koupila pripravek SARAPIS, je to přírodní přípravek na srovnání nepravidelné MS a pomáhá i pri neplodnosti (tedy prý)..k tomu beru rovnou i vitamin E. prostě se už teď snažím připravit tělo na další těhulkovství, které snad přijde brzy.

PETULKA: tak jsem pochopila, že již počitáš týdny do znovusnažení:)
jakou pauzu ti doporučil tvuj doktor??

LUCIJE: příště se to již zcela určitě podaří!!!!
mnoho sil a hlavně trpělivosti:)

novým těhulkám přeji hodně zdaru a šetřete se!!

ostatním co nejdříve // tt.

mějte se krásně,
lucie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.03 18:39

Ahoj, holčiny!
(Nepřihlášená Petulka.)
Tak zvesela předstírám klid před zítřejší zkouškou a jsem čím dál nervóznější. Už mi ke zvýšení tepu a tlaku stačí pouhé slovo „zítra“ :-) Každopádně děkuju všem za podporu a spoléhám na vaše palečky, protože bez nich to fakt nepůjde.
No, přiznávám, že si nedávám velké naděje. Poslední jízda minulý týden byla dost tragická. Chcíplo mi to asi pětkrát a ještě jsem málem nacouvala do auta za náma, když jsem se pokoušela rozjet se do kopce s ruční brzdou. Zkrátka tam jdu s tím, že to bude zase velký propadák. Snad budu příjemně překvapená.
Na druhou stranu si říkám, kéž by všichni lidi měli jen takovéhle malé pitomé starosti. Vždycky si vzpomenu na naše snažilkovské starosti a říkám si: „Ty toho naděláš kvůli hloupé autoškole…!“

Missorko Máš pravdu, výrobní fáze je taky dost dobrá :-) Ale fakt by neměla trvat příliš dlouho.
Víš, že zvládnu autoškolu, jsem si říkala už dvakrát a pokaždé jsem něco zvorala. Tak snad tentokrát…

Petulinko Tak dodatečně ti přeju všechno nej, nej, nej a co nejdříve ten nejkrásnější dáreček přímo do bříška.

Maru Nám se po tobě taky stýskalo! Jaká byla dovolená?

Jane Jasně, v září začínáme spolu, tak hurá do toho a půl (no, raději celé) je hotovo! :-)))) MS čekám každým dnem a zítra odpoledne jdu na kontrolu, tak uvidíme, co nám pan doktor poví. Počítám, že dostanu zase zásobu vitamínků.

Kaitlin A tys nám taky chyběla. Hlavně to s tou prací nepřežeň! Pěkně pomaličku, polehoučku, ať to pro organismus není příliš velký šok.

Gucci No, tobě vlastně totéž, co Kaitlin :-)

Lucie Jsem ráda, že jsi našla cestu zpátky i potom, co tě potkalo. Vím, jak je to těžké, i když sama jsem se snažila vrátit se sem co nejdřív. Věděla jsem, že se tady na holky můžu spolehnout, že se budu mít kde vyplakat a vypsat ze všech obav a starostí.
Já osobně si myslím, že to ten let nezpůsobil. Nejsem sice doktor, ale všichni (lékaři), se kterými jsem se setkala, mi říkali, že je téměř vyloučené, že bych to mohla něčím ovlivnit. Prý bylo embryo pravděpodobně nějak poškozené a příroda se rozhodla to ukončit sama.
Možná to bude znít krutě, ale nakonec můžeš být ráda, že k tomu došlo hned na začátku a ani si nemusela na kyretáž. Tvoje tělo je tak mnohem víc v pohodě. Já žila tři měsíce v tom, že jsem těhotná, přitom naše miminko se přestalo vyvíjet někdy v šestém nebo sedmém týdnu.
Co se týče dalšího snažení, doktoři doporučovali tři až šest měsíců. Kamarádka je lékařka, i když ne gynekoložka, a přijde jí, že stačí počkat do první normální MS a pak už by mělo být všechno v pořádku. Něco v tom smyslu se dočteš i na většině internetových stránek s touto tématikou. Já to nakonec ukecala na tři, což by bylo v půlce září, ale zítra jdu na kontrolu a měla bych tento týden dostat MS, tak si říkám, že ty dva týdny už to nevytrhnou (vlastně spíš jeden) a začneme hned po MS. Před časem jsme se na toto téma hodně bavily na Rodině v diskusích v sekci Interrupce (blbé, ale nic bližšího tam není), takže stačí nalistovat o několik stran zpět - já tam jsem jako Petulinda.
Přeju ti hodně moc síly a brzy, jakmile se budeš cítit připravená, opět těhulkovství.

Maky Pořád na tebe myslím a doufám, že všechno dobře dopadne.

Mějte se krásně, já dám zítra co nejdřív vědět, jak jsem dopadla se zkouškama.
 Petra

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 25.08.03 18:59

Ahojte snažilky:-)

Moc vás všechny zdravím při pondělku:-) Já jsem dneska psychicky nevydržela a zapadla jsem do jednoho krásného obchůdku a koupila tam…malilinkatou košilku č.62:-) Já vím, neměla bych…v hlavě jsem si namlouvala, že kdyžtak jí dám sestře pro mimíska…ale já vím, že nedám. Je pro moje miminko, které tak moc chci, že mě pořád bolí u srdíčka, jak se na něj snažím „nemyslet“… Nikomu kromě vás to nepovím, nikdo by to nepochopil, mám jí složenou v kabelce , zabírá tak málo místa, složená je jak papírový kapesníček…před chviličkou jsem si jí rozbalila a chtělo se mi brečet…ale nesmím, já vím.

Včera jsem vypravila mou 9-tiletou holčičku na vlak do tábora, myslela jsem, že to nepřežiju, já, která tohle nijak moc neprožívá, je přece velká, fakt jsem jinak docela statečná máma…ale včera mě to tak bralo, seděla tam taková ztracená, v tom velkém kupé, nejradši bych jí odtamtud honem rychle odnesla a měla jí doma:-) Fakt už mi asi blázním… mám po OVU, 4 den, vypadá to, že proběhla jak má a já už se upínám na 4. září, jestli odletím na MS…nebo ne…strašne mi to štve, že na to tak myslím…

Dneska jsem viděla v novinách fotku malého Aleše Valenty, holky, to je krásnej Cipísek!!!:-) No už přestanu a končím:-)

Ještě si vás jdu pročíst a případně ještě napíšu:-)

Diny

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.03 19:10

Ahojky Diny :-),
já jenom k té košilce… Teoreticky se to asi nemá, ale kamarádka loni v prosinci koupila dupačky se slonama, úplně k sežrání, jako dárek pro kamarádčino miminko. Ale už když mi je ukazovala, tak jsem měla pocit, že by ten dar nejraději nepředala a nechala si ho sama. Nakonec si je fakt nechala a teď je v 7. měsíci. :-)
Neboli nikdy nevíš co ti přinese štěstí…
 Peta

Diny
Ukecaná baba ;) 2096 příspěvků 25.08.03 19:23

Péťo:-)

Děkuju, takhle nějak jsem to také cítila a cítím:-) Myslím na košilku v kabelce a je mi hezky. Mám něco pro naše miminko a kdy příjde, to ví jen ono samo. Ale už mám pro něj dáreček. První. Píšu o tom a bolí mě prsa…to je děs…ta psychika…

Diny

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.03 19:53

Když je ti hezky, tak fajn, pověra nepověra :-) Vaja a spermijky mají rádi veselé prostředí!!!
 P.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.03 20:14

Ahoj holky, píšu jenom v rychlosti.
Vrátili jsem se z dovči, v práci bordel, doma bordel, no znáte to…
Kaitlin, Gucci- doufám, že jste se vydovolenkovali tak krásně jako já.Kaitlin- kde hory, jaký?to mě celkem zajímá
Montičko- jsem ráda, že už je to s tatínkem lepší, za chvilku ho budete mít doma viď?
Petulko- už si to nejspíš nepřečteš, ale palce držet budu moc. já řidičák nemám, ale občas se mi otom zdaj hrůzostrašný sny
Missorko- vítám tě a zároveň přeju ať to brzy namíříš do trošku jiného deníčku
Máme někohgo nadějného tento týden na //?
Já jsem zakoupila jenom ovu testy ( manžel mi řek, že už jsem lehce postižená, což má asi pravdu), protože mám pocit, že ovulace nic moc- vyhledem k teplotám. Měli jenom 3, tak uvidím.
Mějte se krásně a užívejte posledních prázdninových dní. Rea

Roxana
Povídálka 35 příspěvků 25.08.03 21:05

Přeji hezký den všem snažilkám!!!
Holky dnes jsem to nevydržela a udělala jsem si druhý test ( i když jsem psala že si počkám na výrok paaní doktorky:))).
Dnes se mi 2 čárky objevily krásně zřetelně!!! Ale stejně budu klidnější po návštěve paní doktorky.
V sobotu ráno mě děsně chytli záda, napatlala jsem si je Voltarenem a šla(spíš belhala) si koupit nový. V lékárně jsem p.magistru upozornila na možné těhulkoství a ona mi po přečtení letáku sdělila, že to není vhodné.
Ihned jsem se odebrala domu a hup do vany a ten krém smývala. Snad mi to moc neublížilo. Poté jsem se vydala na pohotovost. Tam mi doktor předepsal jen paralen, doma jsem pouze ležela a s pomocí manžílka a dcerky vstávala a byla oblékaná. Ještě že je mám:)))
Montičko-máš moc šikovné neteřinky a pro Tebe je to moc dobrá průprava. Těší mě,že jste měli tatínka na víkendík doma!!!

Maky- moc na Tebe myslím a přeji moc štěstíčka držte se!!!

Lucie- vítám Tě mezi námi a máš obrovskou pochvalu, že jsi zavítala mezi nás:)))

Petro- zkoušky určitě zvládneš na 1 teším se až dáš vědět jak jsi dopadla.Držím palečky.
Diny- prostě jsi to tak cítila a možná že košilka přinese štěstí a budeš těhulka! Já taky pořád koukám po malých dětech a věcičkách!(Možná že je budu zanedlouho kupovat).
Mějte se všichni pohádkově,zítra nastupuji na krátkou dovču a 1.9. se ozvu jak jsem pochodila u doktorky.

Pa Roxana.

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 26.08.03 09:02

Ahoj holky,

Lucie - vítám tě, a přeji ti ať ti ta pauzička rychle uteče a brzy k Vám zavítají //

Petulko, Pusinko - děkuji za přáníčko, no to největší se mi zatím nesplnilo ale snad to doženu :-)

Kaitlin - ahoj Šárko tak jsi si to užila to je dobře odpočinku není nikdy dost, tak ti přeji ať se brzy prokoušeš tím pracovním návalem.

Mějte se hezky

Ahoj Petra

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 26.08.03 09:04

Ahojky holky!!!

Tak je tu úterý a mně se podařilo přelouskat minulý deníček, téééda, ani jsem si neuvědomila, co jsme schopné za týnen napsat… to jsou prostě stohy… :-)

Roxana - gratuluju ke // - ať je vše OK :-)

Rea - na dovolené jsem byla v Krkonoších, denně jsme byli někde na túrách…

Petulka - špatně se mi píše jak od rána držim palce - přeju ti, aby se to už konečně povedlo!

Lucie - jsem moc ráda, že ses k nám vrátila. Já také nevěřím, že za to může let. Je to hrozně smutné a těžké, ale ber to tak, že každým dnem seš blíž ku svému mimískovi…

Gucci a Maru - zdravim vás po dovče :-)

Lucije - já smekám, máš můj naprostý obdiv. Vzala jsi to skvěle!!! Je dobře, že se hned začalo něco dít a ty máš jasnou představu kdy bude další pokus. Tfuj, tfuj, tfuj - pro štěstí, moc si ho zasloužíš!! :-)

Petulinka - přeju ti dodatečně všechno nej, nej k narozkám a hlavně už ten vytoužený dáreček, sama jistě dobře víš, co by to mělo být. :-D

Diny - nakousla jsi pro mě dost citlivé téma :-). Jsem na tom stejně, taky nemůžu odolat věcičkám… říkám si pověra nepověra, kdyžtak to rozdám kamarádkám a jejich miminkům… za poslední rok a půl jsem ve svém nejbližším okolí měla celkem 5 miminek, které jsem i obdarovávala. Při tom jsem se samozřejmě vyřádila v obchodech a s jehlicema v ruce, ale je taky pravda, že se mi pár věciček „zadřelo za nehty“… Vymyslela jsem si takový fígl, abych už nekupovala nesmyslně věci, které ani nevím jestli upotřebím, tak mám kasičku. Dostala jsem jí před 2 měsíci, je to keramická beruška a má naprosto debilní úsměv, který mě odrovnává :-D. Řekla jsem si, že když budu mít chuť něco koupit, tak penízky, které bych za to vydala raději strčím tam. Dávám do ní jenom kovové dvacetikoruny a jsem si jistá, že už v ní pár stovek je.....

Janine - včera jsem byla od Studia pro ženy na aquaaerobicu. No to bylo bezvadné!!! Tam se člověk tak uvolní! Večer, když jsem cvičila Mojžíšku, tak jsem to vše i lépe cítila a přišlo mi to cvičení o dost intenzivnější a to si myslím, že to i normálně „neflákám“. Jestli se někdo rozmýšlíte, že byste vyrazili na aquaaerobic, tak to můžu jen vřele doporučit. Tady to bylo spojené i s plaváním těhulek. Takže spoustu cviků jsme ve vodě dělaly dohromady a pak pár cviků bylo tvrdších, které těhulky nedělaly, měly něco jiného.

A taky bych si chtěla tady trošku postěžovat, kdo jiný by mě měl pochopit, když né vy… :-) Právě bych měla mít období OVU a už teď si říkám, že to prostě nemůže vyjít, protože už jenom ten fakt způsobuje, že jsem nervózní jak „sáňky v létě“… No nezabily byste mě? Cvičím, držim dietu, plavu, baštim pilule a pak nervy všechno zničí…

Mějte se krásně a užívejte si sluníčka, už ho přece nemůže být tak moc a v zimě se nám po něm bude stýskat - počkejte na podzimní depky…brrrr, vůbec se na to netěšim, mě sluníčko dobíjí baterky. :-D

Kaitlin

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 26.08.03 13:15

Holky moje, musím vám všem moc poděkovat za držení palečků, za vaši podporu a vůbec za poskytnutí prostoru pro moje výlevy. Díky, díky, díky. Bez vás bych to stejně nedokázala.
Uff, tak pozor na silnicích, je ze mě řidička :-)
 Petra

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 26.08.03 13:16

Ahojky holčinky, jen v rychlosti Vám posílám vzkazík od Maky. Včera sloužila v nemocnici její dr. a tak jí vzala večer na UTZ. Takže viděla miminko, už mu tluče srdíčko a je v pořádku. ještě chvilku si tam poleží a pak pošupajdí odpočívat domů.

Mějte se krásně ahojky Maru

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 26.08.03 13:36

No to jsou super zprávy!

Maky: to jsem ráda, že jste oba s mimískem v pořádku. Opatruj se!

Petulka: při názvu tvého komentáře jsem se pousmála nad tím, kdopak se to raduje, že odletěl na MS.:-) No a nakonec z toho vylezlo, že máš řidičák. To je bezva, gratulujiiiiii. Hodně úspěchů za volantem. Vidíš to, jaká jsi šikulka.

Roxana: blahopřeji ke // na TT. Hodně štěstíčka vám oběma.

Krásný zbytek dne
Jitka

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.03 14:22

Jako kdybychom ti to neříkaly, co??? :-)
Tak gratuluju, teď už „jenom“ tu dvoučárkovou radost a bude.
 Peta

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 26.08.03 14:26

Petulko posílám velikánsou gratulaci. No vidíš holka, přece když všechny zatneme palečky tak už je to velikánské množství pro štěstí :-)))))
Tak te´d už jenom sednout za volant a řídit a řídit a řídit. Hlavně se nebát a jezdit. Ahojky Maru

claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 26.08.03 14:45

Přidávám se ke gratulaci, jsi šikulka a přidávám: jezdit, jezdit, jezdit, hrozně člověk pak vyjde ze cviku.
Claudie

janine
Stálice 93 příspěvků 26.08.03 17:36

Ahoj holky moje,

tak dnes jsem byla u doktorky, sdělila mi, že výsledky hormonální hladiny jsou OK kromě FSH (folikostimulační hormon), který zajišťuje zrání vajíček. Současně říkala, že to třeba jindy může být v pořádku, ale napsala mi CLOMHEXAL, tak se asi začnu cpát hormonama. Říkala, ať se nenervuju, že to je to nejhorší. Ono se to říká, ale vždyť to všechny známe. Někdy je lépe někdy hůře, a hlavně teď, když vím, že nejsem zcela v pořádku. Budu ho brát 3 měsíce, snažit se o 106, a když nic, tak půjdeme na specializované pracoviště. Tak nám držte palce. Taky mi říkala, že na „to“ asi spěchám. Je to zvláštní, ale už od února o „tom“ ví a testy udělala až teď a ještě po mé prosbě, tak by si snad mohla představit ty měsíce čekání…
Ještě mě čeká poslední hodina cvičení dle Mojžíšky, pak mobilisace, třeba to taky pomůže.

Maky - myslím moc na tebe, držím palce!

Petulko - gratuluju, tak už je to doma a je po nervech. Tak teď se můžete plně soustředit na snaženíčko.

Roxano - moc gratuluji!

Kaitlin - ty se snad ucvičíš! Já jsem taky ráda, že jsem se do toho pustila. Přestaly mě bolet záda a břicho. Teď ještě přečkat mobilisaci. Jaké léky užíváš a na co jsou?

Montičko - myslím na váš termín 28.8. Hlavně, abyste měli příjemný pocit z celého jednání. A co tatínek,asi ho už brzy pustí domů, kde mu bude nejlépe.

Mějte se prima a všem brzy II.

Papa Janine

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 26.08.03 20:29

Uuuuuuuuuuuuf ahojdáááááááááá, konečně jsem tu:)

Tatínek už je domáááááááááá hurááááá huráááááááá:) Já mám takovou radost:)

Maky: jsem ráda, že je všechno v pořádku! Hezky si tam odpočiň a pak alou domů

Vážená paní ŘIDIČKO:) Obrovská gratulace a přeji samá kilometry bez nehod!!!!

Roxanko: nádhera, užívej si ten krásný pocit a u doktorky přeji, ať slyšíš jen dobré zprávy. Hodně štěstíčka!

Jinak vítám všechny nové snažilky. Deníček jsem přelouskala jen tak v cuku letu, nějak nestíhám.

Mějte se krásně, čím blíž je má návštěva centra, tím víc se těším a i víc bojím:) Ať už to má za sebou:)
Pá pá
Montička

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.03 21:01

Ahojky,
hele, dobré události jsou ve skupinách - tatínek je doma a v pořádku, takže i v tom centru to určitě dobře dopadne. Tfuj, tfuj, tfuj.
 Peta

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 27.08.03 07:26

Ahoj holky snažilky :-)¨

Peťulko - také se přidávám ke gratulaci !!! Já ti říkala že to zvládneš !

Roxano - gratuluju, úžívej si to.

Janine - tak to jsme 2, já ten Clomxhal včera dobrala tak uvidíme co to se mnou udělá.Pak si povíme.

Tak já jdu zase pracovat, všem přeji krásný zbytek pracovního týdne, hodně moc hbytých spermii a uzrálých vajíček :-)

Ahoj Petra

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 27.08.03 07:32

Ještě pro tebe Kaitlin - děkuju za přáníčko.
A víš co já přeju tobě viď :-) Skus se zbytečně nenervovat, já vím ono se to říká. Vždyť už jsi to vzala krásně do svých rukou tak to musí přinést nějáké ovoce. Tak se drž ahoj.

Petra

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 27.08.03 08:08

Ahoj, holčiny!
Tak jak už víte, řidičák jsem udělala, ufff, to se mi ulevilo. Nakonec to bylo docela jednoduché, hlavně díky mému milému Honzovi, který se mnou několik večerů projezdil po Praze (samozřejmě, řídil on, takový drsoň zase nejsem) a musela jsem říkat: pozor, přednost z prava, máme přednost, tady nesmíme doleva a tak. Takže, i když on si to tady určitě nepřečte :-), mu patří taky obrovský dík (myslím, že bude ve formě krémové rolády, kterou jsem minulý víkend slíbila a nestihla). A další obrovský dík patří ještě jednou vám všem za vaše povzbuzování a za držení palečků. Ale aby ste si nemyslely, že to byla zase taková prča, tak jízdy jsme udělali ze sedmi lidí jenom tři. Oslavila jsem to malým pivem na zápase Sparty s Vardarem Skopje. Já teda fotbal normálně nemusím a v televizi bych si to nepustila, ale takhle přímo na stadionu to byl fakt pěkný zápas.

Odpoledne jsem byla u doktora. Snaženíčko se ještě o jeden měsíc (cyklus) odkládá, prý už je všechno „skoro zpátky“, ale ještě měsíc by to chtělo. Holky, mně to ani nevadí. Teda, ne že by kondomové tuleníčko byl až takový zázrak, ale uvědomila jsem si, jak moc je pro mě, moje svědomí a dobrý pocit důležité, aby to bylo opravdu potom, co doktor řekne, že je opravdu všechno v pořádku. Myslím, že Honzovi se docela ulevilo, protože tohle pro něj bylo důležité asi hned od začátku. Takže jsem dostala další várku vitamínků a čeká mě ještě jedna kontrola.

Diny Tys mě s tou košilkou normálně skoro rozplakala, představuju si tě, jak si ji prohlížíš a smutníš a chtěla bych tě pohladit a říct ti: „Neblázni, Diny, ono to přijde!“ Já si sice taky říkám, že se to nemá a ještě jsem nic nekoupila, na druhou stranu mám na půdě kufr plen a oblečků po manželovi a jeho sestře a asi dvě nebo tři postýlky, takže jestli to má nějaký vliv…

Reo To máš dobrý, když ti říká, že jsi lehce postižená. Mně říká Honza, že jsem sebeměřička :-) Tak ať tu mršku OVU odchytíš.

Roxano Druhý pozitivní testík? No tak to už je tutovka, ne? Já vím, taky bylo pro mě nejdůležitější, když doktor řekl, že teda jo :-) S tím smýváním krému jsi mě rozesmála, ale asi bych to udělala taky :-)

Kaitlin No, zase na druhou stranu, když máš pocit, že to kvůli nervům vyjít stejně nemůže, tak by to přece vyjít mohlo, ne? Když ono je to takové celé všechno zamotané, viď :-)?

Maru Díky za zprávičku o Maky. A taky za gratulaci. Píšeš správně, že když všechny zatneme palečky, tak to prostě jde… Napadla mě k tomu taková praštěná představa. Kdybychom si rozepsaly, kdo se kdy bude tulit, mohl by zbytek sedět a držet palce :-)))))))) I když nevím, jestli bych při takové představě neumřela při tom tulení studem (nebo smíchem).

Maky To jsem ráda, holka, že jste v pořádku. Hezky odpočívej a mysli na samé hezké věci. I nadále držím palce!

Janine Teda, uvidíš, jaká bude doktorka teď, ale nestálo by za to ji případně vyměnit? Hormonky zvládneš a za chvilku budeš maminka, uvidíš!

Montičko Zítra na tebe budu myslet od samého rána, tak doufám, že nebudeš moc škytat, abys byla schopná komunikace :-) Držím palečky, ať se vám tam líbí a jsou na vás hodní.
To je dobře, že už je taťka doma.

Všimly jste si, že nám tu vznikl „konkurenční“ deníček? Bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic!!!
Odpoledne si jdu pro řidičák a pak pojedeme s manželem na Kokořín do hospůdky, kde jsme měli svatební hostinu (ó, už je to rok a tři dny) a oslavíme to. A hádejte, kdo bude řídit?
 Petra

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 27.08.03 08:14

Ahojky holky!!!!

hurááá, hurááá já OVUluju! Mno abych vám objasnila svou radost, tak vám to vysvětlím. Od začátku co jsme se začali snažit (začátek února) jsem začala měřit BT. NIkdy, ani v době OVU, nevystoupila na 37C, až dnes , poprvé. Jsem přesvědčená, že za to má zásluhu cvičení Mojžíšové, protože léky beru již 4.cyklus stejné. Teď ještě, aby to mělo ten kýžený výsledek :-D

Janine - zdá se, že budeme mít stejné potíže. Nerovnováha hormonů. Já beru estrofem a proveru. Pokud se to tento cysklus nezadaří, tak prý od příštího cyklu změní doktorka taktiku… Jak seš na tom s chráněním se v době cvičení Mojžíšky?? Já jsem teď hodně nahnutá k tomu, nechat všemu volný průběh… A máš naprostou pravdu, cítím se o hodně lépe co cvičím Mojžíšku, po psychycké stránce to moc pomáhá a bolesti zad už také nemám žádné.

Petulka - obr gratulace!!!! Tak to vypadá, že se vše otáčí k dobrému!

Montičko - užívej si taťky a mamky samozřejmě taky. Člověka se strašně dotkne, když si uvědomí, že tady nejsou věčně… ale teď na to nemysli! Je skvělé, že už ho máte doma! :-) A neboj se vlka nic, budu na tebe zítra myslet, je to zas o krůček blíž k vašemu miminku!!!! :-D

Petulinka - :-D nervíky, kapitola sama o sobě. Však sama dobře víš, co to s člověkem dělá. Obávám se, že kdyby měla každá z nás, které tu už nějaký měsíc přetrváváme, napsat, jaké si kdy prožila nervy ze snažení a nedaření se, tak tu budeme mít celé slohy…

Mějte se krásně a věřme, že na každou čekají ty vytoužené // (otázkou je pouze kdy…), ale prostě to jednou bude!!!!!!!!

Kaitlin

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 27.08.03 08:22

Kaitlin, moc gratuluju, je to fajn vědět, že je všechno v pořádku a tělíčko se chová, jak má, viď?
 Petra

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 27.08.03 08:22

PETULKO - právě jsi mě úplně odrovnala nápadem se zatnutými palci ostatních snažilek v době tulení… Brečim smíchy, nedokázala bych zachovat chladnou hlavu a asi bych se celé tulení prochechtala :-DDDD Kdyby to však mělo jen takhle vyjít, tak to není špatný nápad :-D Ostatně, vzhledem k mé raní zvýšené teplotě bude dnes probíhat tulení........ :-DDDDD

Kaitlin

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 27.08.03 08:26

Sorry, já za to nemůžu, ale mám fakt rozvernou náladu. Takže dneska večer držím palce až mi zmodrají, ju? A ne abys u toho škytala :-)
 P.

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 27.08.03 08:40

Tak já taky držím večer palce jo :-) - tak ne aby ses chechtala. Ahojky Petra

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.03 08:41

Ahojte,

mam vela prace, takze velmi nestiham :o(
A na druhej strane ma pekne odrovnavaju vsetky tehulky v mojom okoli ,tak sa tejto teme snazim vyhnut. A pred 2 dnami sme zazili a prezili utok nasich na temu vnuk/vnucka. Mala som 100 chuti im vsetko povedat,ale nechcem ,aby sa aj oni trapili ako my.
Chcela by som vam vsetkym napisat nieco pozitivne,ale vzdy,ked pisem odpoved,tak sa mi vseeetky prispevky stratia:o(
Petulka : Blahozelam a nejazdi ako cestny pirat:o)

Monticka : prajem vela odvahy a pokoja na zajtra , vsetky budeme na Teba mysliet a pamataj si,ze tam nie si s tym problemom sama, je nas velmi vela,bohuzial:o( A vela stastia :o)

Maky: Maky drz sa a nedaj sa! :o) Vela vela zdravicka a stastia!

Majte sa krasne
Ivana

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 27.08.03 08:55

Ahoj, Ivanko!
Já vím, že je to těžké, i když si vůbec nedovedu představit, jak moc. Vypadá to, že máš rodiče moc ráda. Já samozřejmě nevím, jaké máte vztahy, ale připomělas mi, co nám kdysi na přednáškách z psychologie vyprávěli o jednom pánovi.
Ten pán se dověděl, že má rakovinu a umírá. Nechtěl, aby se jeho rodina trápila, tak nikomu nic neřekl. Když umřel, bylo jeho blízkým velmi líto, že nevěděli, jak moc se trápí, že mu nemohli pomoct, nemohli to s ním sdílet. Jednak se asi cítili trochu na vedlejší koleji, jednak je určitě mrzelo, že mu nemohli být na blízku v těch nejtěžších chvílích, protože je k sobě prostě nepustil.
Já vím, je to drsný příklad a týká se přece jen trochu něčeho jiného. Jen mě napadlo, jestli by ses necítila nakonec svobodnější, kdyby rodiče věděli, jak to je. Jednak bys s nimi mohla sdílet všechnu tu bolest a jednak bys nemusela pořád hledat nějaké výmluvy, proč ještě děťátko nemáte.
No, to se mi to povídá, viď? Shrnu si tady věc, o které ty určitě přemýšlíš celé měsíce na pár řádků…
Drž se, bude dobře. Jednou se toho miminka určitě dočkáš.
 Petra

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 27.08.03 08:57

Ahoj holčinky, tak vás zdravím v polovině týdne a doufám, že se máte dobře.

Janine vítám tě v klubu Clomhexalek :-)))) (viď Petulko?) a přeju ať se to obejde bez nevolností a přinese to ten správný výsledek :-))

Montičko, to je super, že už máš tatínka doma. Tak a´t ještě hezky odpočívá a už bude fit :-)
Zítra budu držet palečky co mi budou síly stačit, tak uvidíš že to dobře dopadne.

Roxanko posílám hodně štěstíčka a přeju u doktorky jen samé dobré zprávičky.

Petulko, měsíc uteče jen ani se nenaděješ. A pak to opravdu začne být to pravé tuleníčko s požehnáním pana doktroa. Přece záleží nejvíc na psychice :-)
No to jsi mě fakt rozesmála, když si představím, že nahlásím tulení a vy všechny sedíte na posteli a zatínáte palečky, to by z nás asi manželé netušili :-)
Přeju krásnou večeřičku a ať se ti řízení líbí.

Kaitlin tak jak jsi se včera nachechtala u tuleníčka, tak honem vyprávěj to budou zážitečky :-D

Ivanko zatím to naše snaženíčko a problémy taky tajím i před rodiči. Úplně tě chápu, už kolikrát jsem to chtěla vykřičet, ale nakonec mě to přešlo, než půjdu do centra takje čas. Uvidíš, že se nám to nakonec podaří všem a budeme si držet palečky navzájem a to přece moc a moc pomáhá. Moc na tebe myslím a uvidíš, že se vytouženého štěstíčka dočkáme.

Tak se mějte krásně ahojky Maru

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 27.08.03 09:01

Petulko když čtu tvůj příspěvek tak si říkám, že máš asi úplnou pravdu. Jak znám svojí mamku, tak jí bude moc mrzet, že jsem to dlouhou dobu dusila v sobě a nic jí neřekla. Pořád přemýšlím, kdy bude nejvhodnější doba jí to říct. Vím, že to asi nevymyslím. Nejdřív jsem si myslela, že jí to řeknu až se vrátím z transferu, protože pak už bych neutajila proč jsem doma. Ale když o tom tak přemýšlím tak to bude asi dost velikej šok. Najednou přijít domů a všechno na ní vybalit. Takže nevím zatím sbírám odvahu ale nějak jí nenaházím :-(
Na druhé straně je mamka moc a moc straostlivá a všechno si moc bere.
Jé to jsem se tu zase rozepsala, promiňte mi to, ale já už to nějak vymyslím a snad to bude dobře. Maru

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.03 09:28

Chechtám se už teď a palce držet budu!!! Jen doufám, že na to samou případnou vášní nezapomenu!!!
Kočky, my jsme fakt čísla!!! :-)
 Peta

Lucie
Stálice 81 příspěvků 27.08.03 10:03

moc vás všechny zdravím v polovině dalšího pracovního týdne,

jsem moc ráda, že jsem zpět mezi vámi…i když se musím přiznam, že po tom, kdy to těhulkovství nevyšlo jsem si říkala, že sem nejméně nějaký čas chodit nebudu, ale nakonec po tom týdnu doma jsem se nemohla dočkat, až si deníčky přečtu a budu na ně i reagovat…prostě až budu opět mezi vámi !

MONTIČKO: jsem ráda, že je tvůj tatínek z nejhoršího venku a ty už můžes být opět vesela:)
a také přeji moc štěstí a pozitivních zpráv u nového doktora !

PETULKO: gratuluji k získání řidičského průkazu:) tak si ho opatruj:)
jinak moc děkuji za moc milá slova podpory…moc to pro me znamena. já i když jsem nebyla na žádném popotratovém zákroku mám čekat s dalším snažením do konce října…tedy koncem září (to jiz snad odmenstruuji) jdu na prohlídku, dostanu vitaminy a uvidi se…moc jsem o té čekací době přemýslela a asi je opravdu lepší počkat, aby se to tělíčko mohlo dát pořádně dohromady. i kdyz naprosto souhlasim s tvym hodnocenim milovani s kondomem:)
I když jedna kamarádka porodila, ale dětátko bohuzel melo poškozené plíce (doktor to na utz nepoznal!!) a zemrelo a ona znovu otehodněla po 4,5 mesicím a vše bylo ok…a to prodělala normální porod a to je potom nějaká spoušť!

KAITLIN: je moc dobře, že tvoje tělo již reaguje jak má:) víš, že mě bolí záda a docela přemýslím o tom cvičení mojžíšové…tedy bud břišní tanec nebo to cvičení…mohla bys mi prosím napsat, kolik tě to stojí a na jak dlouho?? budu moc rada. a jeste k tomu jak si psala „chranení se behem cviceni mojzisove“…tomu nerozumim…

všem vám přeji krásný den,
lucie

P.s. co další srazík v koblížkárně?? tuším, že již byl předběžne vyhlášen na 11.9…platí ???

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 27.08.03 10:06

Ahojky holčinky moje, to už zase dneska píšu já. Musím se vám trošku vyplakat na rameni. Moje doktroka končí v tom snatoriu kde pracovala a jde do nějaké svojí ordinace. Jsem z toho docela přešlá, protože nevím jak to s námi bude dál ohledně IVF. Zatím mi slibovala, že má k dispozici i vnitřní ultrazvuk a nebude problémm, že mě na všechno připraví ona sama a pak pošle rovnou do centra na odběr a transfer. Teď bůhví jak to bude :-(
Musím jí teď rychle sehnat a domluvit se s ní protože v nové ordinaci má být od 15.9. ale každému říká ať se objednává až na říjen než se zaběhnou :-(
Tak jsem se vám vaplakal na ramínkách, teda by mě zajímalo proč nám to ti doktoři dělají, pořád nějaké změny.
Tak mi prosím prosím držte palečky a´t se dovoláma a zase mě vezme do své péče a já vám dám určitě vědět. Ahojky Maru

Lucie
Stálice 81 příspěvků 27.08.03 10:07

ahojky,
my kdyz jsme se snazili, tak to rodice spis tak nejak tusili, ale nikdo se moc neptal.
potom, co jsem potratila jsme to oboum rodicum rekli, protoze jsme to povazovali za rozumne, aby nevznikali takove ty trapne chvili…„tak kdy to jiz bude“.
Vsichni se zachovali moc fajn a prispelo to k dobrym vztahum…
muj nazor tedy je sverit se.
mej se moc hezky,
 lucie

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »