Snažilkovský deníček - Montička XXIX.

Snažení

Ahojdá holky! Když tak přemýšlím nad tím číslem u pořadí mého deníčku, být těhulka, blížím se k cíli:) Třeba to bude fungovat i u snažilek:) Devět měsíců uteče jak voda a třeba... Možná si máme těch devět měsíců nejdřív vyzkoušet tak nanečisto

Já jsem o víkendíku umyla okna, vyprala záclony, umyla a uklidila letní boty, vyžehlila, upekla tvarohové šátečky. No je tu neděle večer a jsem ráda, že sedím:) Manžílka bacil nějaký bacil, takže celý víkend kýchá, prská a smrká a já doufám, že mě se bacil vyhne.
Jsme v období „snaženíčka“ a tak bohatě stačí, že je marod manžel, nemusím být i já, že ano:)

V sobou jsem si udělala radost a koupila jsem si khaki roláček. Je krásně měkkoučkej a heboučkej. Takovej tenoučkej no prostě „čin čin“:)

Sobota byla nějaký den „blbec“. Ráno se nám na našeho Montyho vrhl nějaký pes a jeho páníček ještě málem uštědřil ránu Radkovi za to, že si dovolil říct, jestli by si toho psa nemohl chytnout a hlídat.

Odpoledne sedneme do auta, Radek nastartuje, zařadí zpátečku, chce se rozjet a nic. Motor běží, ale auto se ani nehne. Tak vyleze ven, oběhne kola, jestli někdo neměl blbý nápad a nedal nám něco pod kolo. Nic nevidí, tak znovu usedá za volant. Stojíme z kopce a i když odbrzdí ruční brzdu, prostě se ani nehneme:) Zařadí teda jedničku, nic… tak přidá víc plynu a jupíííí. Ale řídit já, jsem v tom autě před náma. Ráďula se šel podívat ven, co to jako bylo.. Jediný co našel, byla žvýkačka:DDD No je tohle normální?:)

Večer jdeme s Montym zas ven, vidíme v dálce nějaký dva volně běhající velký hafany, tak jdeme schválně jinudy, ať nejdeme kolem nich. Najednou se jeden z nich rozběhl a já něvěděla, jestli mám utíkat neco co jako:) Štěkal a utíkal no uf… Pes sice vypadal, že by nás nesežral, ale náš Monty začal vrčet a tak ho manžel radši chňapl do ruk. Pes odběhne, já se klepu a jdeme dál. A ouvej. Pes běží znovu proti nám. To už to manžel nevydrží a zařve na nějaký dva kluky co tam seděj na lavičce, jestli by si ho jako nemohli chytnout. Přežili jsme, ale já se klepala ještě doma:)
Večer už jsem přežili v klidu:)

Dneska jsme pozorovali děcka, jak se venku snažili pouštět draky. Pořád jsem Radkovi říkala, ať jim jde pomoct. Tak mi sdělil, že to jako umí, že Filípkovi bude pouštět draka, že to je jasný, ale že teď jako moc nefouká a že se nehodlá ztrapnit:D

No nic, pouštění draků zdar a snažení zvlášť!
Mějte krásný víkend

pá Vaše Montička

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.03 07:24

Ahoj Montičko,děkuji za nádherný optimistický deníček (ani nevíš,jak moc ho dneska potřebuju!). V noci mi přišla SMS, že jsem teta!U „švagrových“ se narodil Honzík. Moji šílenou radost vystřídal smutek.......­.........Montič­ko, určitě víš, o čem píšu.
Do toho mi minulý týden zjistili dost velikou cystu na veječníku:o(((Takže takhle v pondělí náladička jak se patří:o((.
Jsem asi po 10 dnech konečně v práci, kde mám netík, takže všechno nejdříve přečtu a pak budu reagovat konkrétně:o))

Tak zatím pa pa Kajdula

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.03 07:26

Jéééééééééééé a navíc jsem nepřihlášená, ale jsem to já Kajdula!!!:o)))

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 13.10.03 07:33

Ahojky holčinky,
teda Montičko takové práce jsi stihla udělat za víkendík, máš velikánskou pochvalu a nechceš teď pro změnu přijet k nám????? :-DDDDDDDD Docela by se mi to hodilo, protože já už mám podobné aktivity naplánované dlouho, ale o víkendu je toho poslední dobou nějak moc. Uf teda s těma pejskama jsme to četla a trnula tady hrůzou u počítače, jak to dopoadlo, jsem moc ráda, že jste to v pohodičce přestáli. Zažila jsem jak naší kokršpanělici napadl vlčák, chytil jí za krk no hrůza, naštěstí ji jenom pohmoždil,t ak chudinka asi 14 dní moc nechodila a museli jsme jí nosit ze schodů, ale jinak to bylo štěstí v neštěstí. Šli jsme tenkrát na procházku i s malou neteří, kterou taťka v poslední chvíli vzal do náruče, řeknu vám ani radši nedomyslet kdyby se ten vlčák vrhnul na někoho jiného........... Fakt nechápu některé nezodpovědné chovatele pejsků, měli by se nad sebou zamyslet. No radši se nebudu rozčilovat nebo se tu nedočtete nic jiného.
Tak ještě k našemu víkendíku, oslava 30. narozenin skorošvagra proběhla v pohodičce. Počasí se odpoledne umoudřilo, takže když jsme přijeli dokonce svítilo i sluníčko. Prasátko se taky povedlo a skorošvagříček mi opravdu vybral to nejlepší masíčko, které tam bylo (přiznávám se měla jsem protekční kousíek panenky), no byla to fakt ňaminka. JInak to byla oslavička v pohodičce a klídečku a udělala jsem dobrý skutek řídila jsem a tak jsem odvezla manželovi rodiče, aby si tchán mohl dát pivko. Takže opravdu se potvrdilo, že když se vám někam nechce tak je to nakonec super akce.
V neděli jsme pracovali v bytečku, zkrášlovali jsme náš záchůdek (předělání světýlka, podhled, malování, natírání okénka.........).

Tak vám všem přeju pohodový týden bez stresíků, depresiček- mě už taky přešla a další nedám šanci. Mějte se moc krásně ahojky Maru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.03 08:09

Ahojky,

tak nám zase začal nový týden, uf. Mám nějakou krizi a vůbec se mi nechce nic dělat. Víkendík byl u mě nádherný, v sobotu ráno jsme s mamkou přijeli busem do světel velkoměsta Prahy a užívali si až do neděle u sestry. Má 5-měsíční holčičku, tak jsem ji pořád tahala jako kotě a muchlovala a muchlovala. Je tak krásná a hodná. Byli jsme se taky podívat v Ikee, bylo tam asi 100.tisíc lidí no hrůza. Koupila jsem si tam takovou krásně plyšovou deku ve slevě (jak jinak) ale byli jsme tak znechucený z těch lidí, že jsme si to ani nevychutnali a mazali pryč. Náladu nám spravily ořechové rohlíčky z pekárny.

Montičko: Tak to se ti nedivím že jsi byla celá vyklepaná z těch psů, zvlášť po těch reportáží z televize, co někteří pejsci vyvádějí.

Kajdulo: Smutnění honem pryč, cysty brzo vyženeš a bude líp, uvidíš.

Maru: Tak vidíš že se prasátko podařilo, a ty jsi se toho bála. Určitě jsi si pochutnala (taky bych si dala ale jak se znám, bylo by mi líto prasátka). Jo jinak na tom Václaváku fakt žádný hřiby nejsou asi byl někdo rychlejší - hi hi

Dneska to vypadá na krásný slunečný den, tak že by byla další lekce pouštění dráčků? No i když minule jsme ho chudáka uhnali a trošku porouchali, tak ho musíme slepit a hurá na něj.

Tak vám přeji sluníčkový vstup do nového týdne.
papa
Míšenka

misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 13.10.03 08:11

Jé já taky nejsem přihlášená, no to jsem truhlík. To jsem já nováček Míšenka

papa

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 13.10.03 08:12

Ahoj holčiny!
Tak jsme tento víkend pojali pracovně. Doma jsme zlikvidovali staré resty (typu krabice se všemi možnými poklady) a mužíček celé dva dny upravoval video z naší svatební cesty (po roce docela úspech :-))) Jenže ho to nějak zlobilo, takže na tom dělal dlouho do noci, a tak jsme se moc nevyspali.

Jinak u nás nic novýho. Ve čtvrtek jdu na HSG rentgen (doufám, že to píšu správně) a pak se uvidí.

KAJDULO - nesmutni, to je to poslední co potřebujeme. Všechno bude dobrý, usmívej se na svět. Když si vyplavíš pár endorfinů do krve, všechno půjde snáz :-)))

MONTIČKO - obdivuju Tvoji dobrou náladu. Myslím, že s těmi 9 měsicí máš pravdu. Určitě u Tebe to bude fungovat :-)))

Mějte se krásně a všem nadějným držím palce. Ostatním přeji krásný týden bez mráčků a splínů. :-)))

Ahoj Filipka

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 13.10.03 08:25

Ahoj, holčiny!
Moc vás zdravím při pondělku. Sobota byla opravdu den blbec, to máš, Montíku, pravdu. My se s Honzou hádali už od pátku a bylo to opravdu ošklivé. Jeho táta si totiž natrhnul achilovku. Mně v první chvíli nedošlo, že je to až tak vážné a navíc, jak některé víte, tchána zrovna dvakrát nemusím, tak jsem to trochu zlehčila… Pak jsem ještě ironicky podotkla, že z toho vůůůůůůbec nemám radost… No, já měla trochu radost, i když se teď za to stydím, ale ne proto, že se mu něco stalo, ale že budeme o víkendu sami. Ale fakt mi v tu chvíli nedocházelo, že musí, chudák, na operaci a nebude moct nejmíň šest týdnů pořádně chodit. No a pak už to jelo… Ale už je dobře.

Montičko Téda, ty jsi holka šikovná! Já to měla taky původně v plánu (že budu holka šikovná doma), ale vzhledem k tchánovu úrazu jsem byla šikovná na zahradě. Museli jsme otrhat rajčata, oklátit ořechy, uklidit na zimu čerpadlo a tak… To je fakt hrozný, jak jsou lidi nezodpovědný, co se týče psů. Člověk aby se pomalu bál vystrčit nos (a pes čenich).

Kajdulo To je mi moc líto s tvojí cystou. Ale hlavně, že ji našli. Třeba je to příčina všeho trápeníčka a až ji odstraní, bude už jenom všechno tak, jak si všechny přejeme - budeš mít to nejkrásnější miminečko!!!

Maru Nový záchůdek máte? Jé, vy se máte. Vy jste všichni tak pracovití… To je dobře, že se ti na oslavě nakonec líbilo!

Míšenko Plyšová deka se bude určitě hodit. Zima se blíží :-)))

Filipko Ať už se to píše jakkoli, ve čtvrtek držíme palce, aby to dopadlo co nejlépe!

Přeju všem krásný a pohodový týden!
Petra

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.03 08:35

Ahojky snažilky,

nejdřív velká omluva mé dlouhé nepřítomnosti, snad se na mě nezlobíte, ale nějak jsem měla strašný fofr.
Ale teď, proč vlastně píšu. Po dvouch letech se nám splnilo naše vélké přání. V půlce června budeme mít miminko nebo miminka, to zatím nevíme, ale jedno tam 100 % je a vypadá to, že se za ním schovává ještě jedno. Ale to nám řeknou až tento pátek.
Chtěla bych Vám všem poděkovat za tolik podpory a útěchy, kterou člověk u Vás našel. A přeji i Vám, aby se Vám Vaše přání brzo vyplnilo.
Přestěhuji se k Pusince, protože jsme na tom plus mínus stejně termínově. A snad se na mě nebudete zlobit, když se na Vás příjdu občas mrknout.

Ahojky nepřihlášená Bella + krteček nebo krtečci

Lucie
Stálice 81 příspěvků 13.10.03 08:39

ahoj holciny,
moc vas vsechny zdravim a musim rict, ze jsem momentalne pekne roztresena, nebot od naseho znovusnazeni v pondeli 29.9. jsem se zacala citit tehotne…ale zname co dokaze psychika. v sobotu jsem udelala 1. tt a byl negativni…v nedeli 2. (baby test) a byla tam slaba druha carecka a dnes jsem rano koupila clear blue…a jsou tam //, sice ta truha je trochu svetlejsi, ale je tam!!!!
mam velkou radost, ale zaroven se bojim…odpoledne budu volat doktorovi, ale ten mi nejstpis stejne rekne, ze musime pockat…uvidim.

zatim papa,
lucie

p.s. manzel to jeste nevi…
koukala jsem na ty astro stranky na vypocet poceti, jak minuly tyden radila tady v denicku brusinka…a 29.9. jsem zrovna podle toho mela plodny den!!!

misenka
Echt Kelišová 8602 příspěvků 13.10.03 08:39

Ahojky,

tak ještě jednou obrovská gratulace( už jsem ti přála u Pusinky v deníčku)
Přeji krásné těhotenství bez nevolností a pořádně pohlaď krtečka nebo krtečky.
Měj se krásně
Míšenka

Lucie
Stálice 81 příspěvků 13.10.03 08:45

moc a moc gratuluji a snad se v poradku sejdeme u Pusinky v denicku obe dve!!!
moc pohody a radosti preje,
 lucie

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 13.10.03 09:02

Ahojky holky,

no vy jste teda byli aktivní. Já teda nic moc prádlo mi leží pořát stejně nevyžehlené jako v pátek :-( Jinak jsem byla s bráchou v Oskar Imaxu - na 3D filmu, v hlubinách - či tak nějak a bylo to hrozně krásný, opravdu zajímavý zážitek :-) Doporučuji na odreagování jen ty lístky trochu zaboleli mojí peněženku 155/dospělý a 105/dítě. No ale co peníze budou my nebudeme jak říká moje mamka.

Bello - ještě jednou moc gratuluju, to je ale plodný měsíc to září :-) že by první snažilkovská dvojčátka ???? No necháme se překvapit.

Lucie - holka no vidíš to je krásná zpráva, potichoučku držím palečky :-)

Montičko - se psama tě úplně chápu, já jsem jeden ze 100 majitelů velkých psů co nosí košík - můj pes je raplík a taky nás to naučili na cvičáku. Kolikrát se mi stalo že se k nám vrhal dobrman, rotvajler a td. o to horší že můj pes se taky rve a je jediný kdo nosí košík tak se vrhám mezi ně, v tu chvíli si to neuvědomuju ale jsem zvědavá kdy si to odnesu. Někteří majitelé jsou fakt nezodpovědní :-)

Takže děvčátka to jsou krásný zprávy při pondělku co.

Všem přeji úspěšný a hezký týden.

Petra

SIMCIK
Stálice 57 příspěvků 13.10.03 09:08

Ahoj holky !
Chtěla bych se s vámi rozloučit a stěhuji se k Pusince. Určitě se na vás občas mrknu jak se daří. Všem vám moc děkuji za držení palců a za tu obrovskou podporu, kterou si tu navzájem dáváme.
Všem vám přeji to nejkrásnější miminečko a ať to čekání není moc dlouhé.

Filipko - držím palce, ať to tvoje vyšetření dopadne dobře

Kajdulo - posílám pohlazení. Nesmutni, třeba to je opravdu příčina vašeho neúspěchu a až to dají lékaři do pořádku, tak na sebe miminko nedá dlouho čekat.

Maru, Montičko - teda vy jste pilné holky. Máte 1*.

Belo, Lucie - obrovská gratulace. To jsou úžasné zprávy. Přeji moc, moc štěstíčka.

Ještě jeden veliký ppppprrrrrrrr­ssssssskkkkkka­aaaannnnneeeeč­ččččeeeeekkkkk těhu bacílků.

Mějte se všechny moc krásně Čauky Simčík

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 13.10.03 09:12

ahojte,
ja som si vikend tiez moc uzivala. takova pohodicka. celu sobotu som hrala volejbal a pak sme sli s babami na 1 pivo a pizzu. skoncili sme pri 10. nic lepsieho nas nenapadlo ako ist tancovat. to bolo srandy. este ze mam tak skveleho manzela, prisiel pre mna aby som nemusela ist taxikom. on je taky pokladik :).
asi si viete predstavit nedelu. okrem toho ze som spala a nadavala ,ze uz nebudem nikdy pit, sme boli u babky na kacku. ostala som na kyslej kapuste :)) bola moooooc dobra. a pak sme sli spat.
takze vela zdaru do noveho tyzdna, neviem ako u vas ale tady sviti slnko a je moc krasne.
papa Dancul

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 13.10.03 09:20

Ahoj Belluško,

moc ti gratuluju a držím palečky, aby bylo všechno v pořádku. Určitě nám dej vědět jak to v pátek dopadlo a kolik je tam krtečků.

Ajka+Lenička 13,5 měs.

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 13.10.03 09:23

Ahoj Lucko,

vypadá to víc než nadějně. Budu moc držet palečky, aby bylo všechno v pořádku. Odpoledne dej vědět co pan doktor. Moc na tebe myslíme.

Ajka+Lenička 13,5 měs

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 13.10.03 09:45

Velikananáááánska gratulace!!! To je super, že se vám mimísek nebo mimísci uhnízdili. Hodně štěstíčka přeji.
Opatruj se.

Jitka

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 13.10.03 09:47

Ahoj snažilky, tak si jdu přečíst váš deníček a nestačím se divit. To je ale pěkná úrodička čerstvých těhulek. Holky posílám obrovskou gratulaci a hurá ke mě do deníčku a Vám ostatním posílám těhu prskanečky aby jste se k nám brzy také přidaly. Prrrsssssssss­ssssssssssskkk prrrrrrrrrrrr­rrrrssssssssskk pšííííííííííí­íííííííííííík Prsssssssssssk

Pusinka, Tomášek a pasažérek

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 13.10.03 09:49

Držím palečky, aby vám to klaplo. Potichounku, polehoučku blahopřeji ke dvoum čárkám.

Jitka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 13.10.03 10:27

Ahoj holčiny!

Tak tu máme nový týden a po ránu tolik komentářů, jste pěkné spisovatelky. Já jsem byla o víkendu pěkná lenoška, nic jsem nedělala kromě spaní, procházky se psíkem a povalování se. Ani vařit jsme nemuseli, v sobotu jsme byli na obědě u našich a v neděli u tchánů.

M o n t i č k a ? ty jsi byla pilná o víkendu, to my jsme ho s manželem pěkně prolenošili.
Ještě, že to s Montym dobře dopadlo. Utoky na psa znán také z vlastní zkušenosti a to mám velké plemeno ? briarda. Byl už třikrát pokousaný, naštěstí jenom málo, že jsem nemusela k veterináři.

K a j d u l a ? holka nesmutni a raduj se z Honzíčka dál. Uvidíš, že jednou budeš v náruči držet také svůj uzlíček štěstí.

M a r u ? tak to je fajn, že jsi si narozky skorošvagra nakonec žila. Sbíhaly se mi sliny, když jsi popisovala jak jsi si pochutnávala na prasátku.

F i l i p k o ? držím palce, aby čtvrteční vyšetření dopadlo dobře. Také jsem na něm byla v červenci.

P e ť u l k a ? to se někdy stane, nemístná poznámka. Hlavně, že jste si to vysvětlili a je zase dobře

B e l l a a L u c i e ? Ještě jednou blahopřeji. Holky držím palce, ať vše dobře dopadne. Hodně štěstíííííííí­ííííí!!!!

S i m č i k a P u s i n k a ? těhu bacílky jsem si nachytala, tak se uvidí, jestli se ujmou : -)))).

Hezký den,
Jitka

velchi
Kelišová 6955 příspěvků 13.10.03 10:39

Ahojte holčiny,
jak tak na to kukám tak je tu zase krááásnááá úroda :D
No v práci jsem se přestala stresovat, protože jsme zjistila, že kandidáti jsou na npozici Junior Accountant, ne na mé místo - aspon zatím :D
A navíc, mám mnoho důvodů k radosti - včera jsem protulila a prospala celýden, ale ještě jsme i jedli :D
A sobota byla taky moooc hezká.
A navíc, mám takové zvláštní pocity, no uvidíme tento týden byla OVU a myslím že jsem se zrovna trefila, ale nechci nic zakřiknout, netestuju zatím a uvidím časem. Jen si říkám že to klidně může být ..
Tak Vám všem držím taky palečky a vy je držte zase mě.
Papa a pusu na čelíčko Míša

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 13.10.03 10:44

Ahoj holky,

taky zdravím po víkendu. U nás byla sobota super, neděle už bohužel ne. Na Marušku sedl nějaký bacil, tak měla teplotu, průjem a zvracela, chudinka moje. Jinak musím vám napsat, včera porodila holčičku moje kamarádka. Takový porod bysme chtěly asi každá, asi v 13. 00 odjížděli do porodnice, měla už hodinu trochu bolesti a krátce po 14.00 hod. už byla malá na světě :o)).

Montičko - ty zážitky se psy, to je teda děs. Některý majitelé jsou fakt na pěst.

Bello, Lucie - moooooc gratuluju, to je ale tento týden úrodička :o)) Čau Lipka

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 13.10.03 10:50

Ahojky Bello!!!
To je krása! Přeju ti to nejkrásnější a nejpohodovější těhotenství. Ať ti krteček (krtečci) hezky rostou a není ti vůbec špatně! Hodně štěstí!!!
 Petra

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 13.10.03 10:52

No Lucko, to by byla nádhera! Určitě dej vědět, jak to dopadlo, i když si myslím, že je to víc než jasné!!! Potichoučku ti gratuluju a přeju, ať všechno dopadne tak, jak si přeješ!
 Petra

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 13.10.03 10:55

Držíííííííííí­ííííím!!!!

Norreen
Kecalka 175 příspěvků 13.10.03 11:02

Ahojky holky snažilky, nesu pozdrav od jarních miminek. Všechny zdravím a prskám bacílky co to jde.

Bella, Lucie - holky držím palečky ať je vše OK a velká gratulace :)

Filipko - ať to tvoje vyšetření dopadne dobře :))

Tak děvčata držím palečky všem ať už se brzo přestěhujete do některého z těhu deníčků.

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 13.10.03 11:49

Ahojky holky…
Tak jsem se dneska taky rozhodla poslat svuj prvni komentar…tak jsem zvedava jestli se to podari :-))
Tady venku je silena zima…ach jo…ale jak Petulinka rikala..sup do pelisku s manzilkem…To ale bude letnich miminek…

Ahojky Maxi

Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 13.10.03 12:00

ahoj holky snaživky,

tak vás taky zdravím v novém týdnu!

Bella, Lucie: holky moc vám gratuluju k těm malým dárečkům, které v sobě schováváte a přeju pohodová těhotenství!

Montička: teda to byl aktivní víkend, to já jsem ho vesele prolenošila. Co se pejsků týče, fakt je, že někteří majitelé velkých hafanů občas nemají rozum, já taky vždycky mřu strachy, když se na nás žene nějakej dobrman či něco podobného.

Kajdula: přeju ti, aby smutné myšlenky odletěly s podzimním větříkem a přinesl něco velkého pozitivního.

Maru: tak prasátko bych si dala a chystáme tak do 14 dnů taky prasátkovou gril párty, tak už se mi na ni zbýhají sliny.

Petulka: koukám, že víkend byl poněkud ve znamení nedorozumnění, tak snad už se to vyřešilo. Že ti chlapi jsou někdy tak chytlaví…

Petulinka: tak 3D kino radíš? my se na něho taky chystáme, zatím řešíme jestli pojedeme do Prahy a nebo do Bratislavy, tam to máme blíž a ceny jsou zhruba stejný.

Simčik, Pusinky: holky díky za bacily!!!

Lostris: koukám další, kdo se povaloval o víkendu, mě se to teda mooooc líbilo, budu to muset někdy zopakovat.

Velchi: prima, že nehledají náhradu za tebe. No a s těmi příznaky, třeba to vyjde, tak jen potichoučku, polehoučku držím pěstičky.

Lipka: tak bacil vás navštívil? teda to jsou neřádi, tak hlavně ať je malá rychle zdravá.

Noreen: díky za pozdravy a ty pozdravuj Píďalku.

No a co u nás? víken byl pohodový, manžel teda pracoval, já jsem lenošila (i když jsem konečně vyžehlila všechno prádlo a tak mám taky jeden kladný bodík), v sobotu jsem si koupila zimní botičky, řádila jsem s naší malou štěněcí slečnou a zjistila jsem, že už jí padají zoubky, celkem 6 už jich někde ztratila, no jsem se smála, že je pěkná bezzubka, tak mě za to pěkně kousla.
Jinak nic nového, MS zatím nikde, i když termín je dnes a tlaky v břiše cítím, takže se psychicky připravuju, že nejpozději večer tady bude jako na koni. No co už, necháme si to na další měsíc, třeba bude úspěšnější.

Všechny vás moc pozdravuju a přeju krásný den!

Pavča

Lucie
Stálice 81 příspěvků 13.10.03 12:43

jeste jednou ahoj,
trochu jsem se jiz uklidnila a ted premyslim, zda mam hned zavolat doktorovi nebo jeste pockat, ale asi mu zavolam, nebot ma dnes ordinaci…take nevim, kdy to mam rict manzelovi…radeji bych jeste pockala, ale ma pravo to vedet…

vsem vam moc dekuji za tichounke gratulace, aby se mimisek nevyplasil :)

Moticka: to jsi byla uzasne pracovita a aktivni…ja jsem doma sice take nezahalela, ale mam jiz od malovani v cervenci sundane zaclony a stale se nemohu dostat k tomu abych je vyprala a znovupovesila. S temi psy jste meli stesti!! nekteri majitele hlavne tech vetsich psu jsou nekdy pekne nezodpovedni. Prosto musime byt stale ve strehu.

Pavca: dekuji za gratulaci:) ja to brisko take stale citim, je to skoro jako pred ms chvilemi slabsi a chvilemi silnejsi…tak uvidis a pokud ms nedorazi, zkus tt:)

Maxi: ahoj v denicku:)

Norreen: dekuji a tobě přeji take co nejpohodovejsi tehotenstvi:)

Lipka: moc dekuji a přeji, at se slunicko Maruska co nejdrive uzdravi a priste urcite dorazte na srazik..

Velchi: vidis, ze ty tvoje obavy byly zbytecne a ted se mozna povedl i ten mimisek:)

Lostris: lenosivy vikend, to je pohodicka:) ja mam takove lenoseni nejradeji, kdyz venku prsi…

Pusinka: snad vsechno dobre dopadne a ja se budu moci presunou k tobe do denicku…

Simcik: take preji hodne pohodicky a zdravicka!!

Petulka: nám se doma take nekdy stava, ze se nepohodneme kvuli jednem ci druhym rodicum…ale to vzdycky brzy prejde…protoze v prvni rade mame svuj zivot…tak jsem rada, ze to u vas take dlouho nevydrzelo:)

Filipko: drzim palce na rtg.

Misenka: v ikea je fajn, ale tech lidi tam, to je vzdycky des…

Maru: to je super, ze sis uzila oslavu:) to prasatko bych si take dala…

Kajdula: s tou cystou si doktori jiste poradi a potom to pujde jako po masle!!!

mejte se krasne,
lucie

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 13.10.03 13:06

Děkujeme :-))) Že je pozdravujeme a že jim snad pořídíme nějaké mladší kámoše. Už aby to bylo, že? A jak se daří?
Filipka

kocour
Stálice 81 příspěvků 13.10.03 13:07

Milé snažilky,
reaguji na první článek… Jsem příznivce dětí, nikoli psů (máme doma Marečka, 5 měsíců mladého a museli jsme si hodně vytrpět, než se nám narodil). Takže mám hrůzu z toho, když se na člověka řítí nějaký vlčák či jiná příšera. Copak o to, když roztrhá jen kokršpaněla nebo Montyho… Co kdyby se řítil na mimino, nebo na maminku s kočárkem? Skoro zvažuji nákup střelné zbraně, když to čtu. Mimochodem jsem ochránce přírody, rostlin i zvířat. Za součást přírody ovšem nepovažuji psy, kteří 95% svého života tráví v bytě 3+1 nebo zahradě 10×20 metrů. O majitelích psů, kteří berou zvířata na procházku jednou týdně, si myslím, že zvířata trápí. Ti, co je berou každý den, jsou lepší, ale určitě to není pro psa přirozený život…
Nějaké cizinky se ptaly, co jí v Čechách zaujalo a ona řekla, že se jí zdá, že (krom jiného) jsme země psů a aut . Těch viděla hodně, naopak dětí a kočárků tolik neviděla.
Takže držím palce a pěsti všem snažilkám a maminkám, ať přes televizí propagovaný životní styl a nástrahy naší společnosti mají co nejvíc dětí.

Zdenda

Anini
Kecalka 371 příspěvků 13.10.03 13:23

Ahoj holky,
nevím, zda si na mě ještě pamatujete, nakukovala jsme tu, když Montička začínala, ještě jako „předsnažilka“ a pak začal v práci docela frmol a já stíhala sotva číst Vaše příspěvky, ale nedá mi to, abych Vám neoznámila, že jsem těhulka! Je to teprve začátek, dneska jsme byla u doktora a za tři týdny dostanu průkazku!

Všem snažilkám držím moc a moc palečky, ať to výjde co nejdřív a posílám jeden veliký prskanec!!!!


Anna

Ulrika
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 13.10.03 13:24

Holky,
vezmete mě mezi sebe? Už si tady nějakou dobu čtu váš deníček a je to fajn, když člověk může někomu napsat o svých obavách nebo naopak radostech. Snažíme se teprve první měsíc a okolí chceme postavit až před hotovou věc, tedy hotové těhotenství. Takhle by z nás totiž neustále každý páčil, jestli už se nám to povedlo a komentoval, proč se nám to ještě nepovedlo, znáte to…

Tak pěkný zbytek pondělí.

Ulrika

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 13.10.03 13:28

Ahoj holka, já si na tebe pamatuju a moc moc gratuluju. Doufám že se přesuneš ke mě do deníčku, čekáme na tebe. Pusinka

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 13.10.03 13:34

Ahojky tak se hlásím dneska podruhé,
Kajdulko neboj na tvojí cystu si doktroři určitě najdou způsob jak tě jí zbavit a bdue vše v pořádku. Vím jak se cítíš jako teta, ale snaž se na tom najít to hezké a Honzíka si užívej plnými doušky a čerpej tu krásnou miminkovskiou energii.

Míšenko tak říkáš, že opravdu žádné houbičky, no to je smůla smůlovatá. Teda v té Ikee to muselo být o život tolik lidiček,
taky to nemám ráda.

Filipko přeju ať ten rentgen dopadne dobře a samé dobré zprávičky :-)

Petulko to je smůla s tvým tchánem, ale uvidíš, že operace dobře dopadne. A vůbec si nedělej hlavu z toho,ž e jsi měla radost,ž e udete o víkedníku sami, to je pochopitelné. Doufám,ž e už jste s manžílkem v pohodičce :-)

Bello a krtečci přeju moc a moc štěstíčka. Co říkáte holky zase svítí naděje, že se nám to podaří všem :-)))

Lucie tak přeju hodně štěstíčka ať ti to doktor potvrdí. Pak napísej co na to manžílek a hlavně se opatruj.

Dancul teda takový aktivní víkendík to bych spinkala ještě ted´:-D

Lostris to je výhodička skočit si na oběd k rodičům, žejo taky to občas děláme a je to pohoda.

Velchi to víš, že na tebe myslíme, hlavně že se to uklidnilo v práci a palečky máme určitě zaťaté všechyn pořád, protože vždycky se to někomu hodí.

Lipko přeju ať se Maruška brzo vystoná a je jí zase dobře.

Maxi vítej mezi námi a přeju ať se dlouho neihřeješ a připojíš se k deníčku letních miminek.

Pavco to ti ta tvoje štěněcí holčička pěkně vrátila tvůj škodolibý smích :-D Když říkáš, že mršku MS už neodeženeš, tak jí alespoň rychle zase odežeň a hurá do nového snaženíčka.

Anini to víš že si na tebe pamatujeme. Moc a moc ti gratuluju a přeju pohodové těhotenství a hodně štěstíčka.

Ulriko vítáme tě mezi námi, jasně, že se můžeš připojit a pěkně nám vždycky napsat co tě trápí nebo z čeho máš radost, od toho jsme tady jedna pro druhou.
A o reakcích okolí typu „proč ještě nemáme děti, kdy je chceme, nebo proč je nechcme......­.............­.............­..“ tady bylo napsáno už opravdu moc a moc. Jsem z tebou za jendo, že je lepší to oznámit až jako hotovou věc. Přeju ti ať se tu moc neohřeješ a vybereš si nějaký těhulkovský deníček :-)

Tak já půjdu zase trošku pracovat mějte se krásně ahojky Maru

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 13.10.03 13:34

Anini
já si tě pamatuju a strašně moooooc ti gratuluju:-))))
pa Magráta+překva­peníčko 18 tt+2

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 13.10.03 13:39

Ahojky! I já si na tebe pamatuju. To je krása, takový úrodný týden. Moc a moc ti gratuluju a přeju pohodové těhotenství a zdravé a krásné miminko.
 Petra

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 13.10.03 13:41

Vítej mezi náma. A moc ti přeju, aby ses tu dlouho neohřála a přesunula se do nějakého těhudeníčku, nejlépe ještě k Pusince.
 Petra

Lucie
Stálice 81 příspěvků 13.10.03 13:41

moc a moc gratuluji a drzim palecky, aby vse bylo tak jak ma!!!!!!
 lucie

Norreen
Kecalka 175 příspěvků 13.10.03 14:05

Anini - gratuluju. tak se držte a hezky bříško opatruj :)

Lea
Kecalka 207 příspěvků 13.10.03 14:21

Ahoj holky,

to je teda urodicka hned v pondeli. Nejdriv dlouho nic a pak takovy boom.

Bello, Anini, Lucie - pridavam se ke gratulantum a preji krasnych 9 mesicu a na konci ta nejkrasnejsi miminka.

Lucie - ty si stejne testikovala nejak brzo ne? To je zvlastni, jak se nekomu ty dve carky zobrazi temer hned a nekomu stezi az za 2 tydny po terminu MS. Tak at je vse OK!

Pavca - uz se aspon zaludek uklidnil?

Maru - ty nam tady delas chute s tim prasatkem

Lipko - tak co uz je male dobre?

Petulinka - 3D kino znam, je to opravdu super zazitek, my jsme byli v lete na Everestu.

Petulka - no jo, to uz se nekdy tak hloupe vyvrbi. To zna asi kazdy a je to, myslim, normalni. Dulezity je aby to bylo jen obcasny.

Filipko - taky ve ctvrtek drzim pesti

My jsme si v nedeli udelali cesnecku, ale takovou tu poctivou se sunkou a se syrem a s vajickem a spouuustou cesneku az nas z toho palily drzticky:-))) Kdyz to na nas z casu na cas s manzilkem prijde, tak jsme jak cesnekovi zavislaci :-))) No, a okoli to holt musi vydrzet. Ten pach se fakt neda nicim prebit. Ale kdyz je to tak dobre:-))

Mejte se krasne a at urodicka jeste pokracuje!!!

Ahoj Lea

Lucie
Stálice 81 příspěvků 13.10.03 14:37

ahoj,
ja testikovala 13. a 14. den od poceti…a ta druha carka tam je, ale slabounka…take se to testik od testiku…nektery ukaze relativne hned a nektery (i kdyz je na nem psana vysoka citlivost) proste neukaze.
mej se krasne,
 lucie

velchi
Kelišová 6955 příspěvků 13.10.03 14:41

Jůůůůůůůůůůůůůů
to je ale úrodička.
No všem novým těhulkám zdar a sílu.
Míša
PS: Děkuji všem držitelům a držitelkám palečků. :D

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 13.10.03 14:42

dekuji za uvitani…je to tady moc moc krasne

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 13.10.03 15:13

Anini,

tak další tehulka tento týden. Posílám ooobrovskou gratulaci a přeju pohodové těhotenství.
 Lipka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.03 16:39

tak trošičku by mě zajímalo, co je pro psa přirozený život? POdle tebe, by lidi měli chodit nazí, manželku bys tahal za vlasy do ložnice,aby to byl přirozený život? Myslím, že NEMUŽEŠ řict, že pes,který chodí každý den ven a je vychovaný, že by se trápil! Ty se snad trápíš? Taky bys třeba mohl přestat chodit do práce,aby to bylo přirozenější!!! Trošku se zamysli než napíšeš kravinu a otevři oči!
PS: mimochodem, taky nenávidím majitele psů, kteří je nechávají bez košíku volně pobíhat! paa Ivana

janine
Stálice 93 příspěvků 13.10.03 18:32

Ahoj holky,

teda, to je těhuboom.

Lucie, Bello, Anini - všem gratulace a hlavně se opatrujte!!!

Jsem zvědavá, jestli vás nebude víc.

Všem pěkný týden a úspěšné snažení.

Janine

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 13.10.03 19:26

Ahojdá holky!

Tak takovýhle začátek týdne se mi mooooooc líbí:) Jen tak dál:)

Bello, Anini, Lucie: obrovská gratulace! Přeji jen a jen štěstíčko a ať vám pupíky krásně rostou. Anini neboj, nezapomněly jsme:)

Jinak všem děkuji za pochvalu, jak jsem byla aktivní. Takovéto uklízecí nálady nemám zas tak často, nebojte:D

Simčíku: děkujeme za těhuprskanečky!

Vítám nové snažilky. Samozřejmě jsou všechny vítány a všem přejeme, ať se tu moc neohřejí a co nejrychleji se stěhují do některého z těhudeníčků.

Kajdulo: jsem ráda, že jsi se zas ukázala! Vím moc dobře, jak ti je a proto posílám obrovské pohlazení dušičky a přeji hodně síly. Neboj, zvládneš to a zase bude dobře! Myslím na tebe.

Petulinko: más pochvalu, že hafík nosí košík:) Já se dobrovolně přiznávám, že náš Monty ho nenosí, protože Francouzský buldoček nemá skoro na čem ho nosit:) On nemá skoro žádnej čumáček a tak už jen sehnat košík je umění:) Ale u rodičů mám irského setra, takže jsem taky majitel velkého psa chi chi

Lostris: jůůů briard to je fešák:) Mají jednoho u nás v baráku, vždycky na mě bafne někde ve dveřík chi chi a já se můžu potentovat:)

Velchi: držím palečky!

Pavco: vidíš, směješ se, že nemá zoubky a dokázala ti, že má:D

Maru: mňam mňam, neschovala jsi nám kousek prasátka?:)

Holky, mějte se nádherně a těšme se na další dobré zprávičky

pá Montička

P.S.: jestli fungují ty výpočty plodných dnů, tak mám tento měsíc ještě šanci koncem týdne:)

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 13.10.03 19:59

Ahojte holky moje!

To jsou ty moje volné pondělky… Člověk tu pak den není a takových příspěvků a krásných zpráviček! Jsem z toho úplně vedle!
Rovněž se teda přidávám k zástupu gratulantek:
Bello - tak dlouho jsi se tu neukázala a taková krásná zpráva! Ať už to bude krteček nebo krtčata, moc gratuluju a tiše závidím…
Anini - to samé jako Bella, nějakou dobu jsi tu nebyla a miminko je na cestě, taky gratulace!
Lucie - potichoučku, polehoučku držím palečky, a ať Ti doktor jen potvrdí Tvé tušení :o)
Já už chci takýýýýýý! No, pevně doufám, že tentokrát se nám to povede.

A taky vítám Ulriku, Dancul a Maxi! Přeju Vám, ať se tu dlouho nezdržujete, i když tady je skvělá parta!

My jsme měli tzv. líný víkend. Pořád jezdíme na naši chalupu nebo k manželovi, ale doma jsme nebyli už ani nepamatuju. Takže tentokrát jsme v sobotu vstávali až na oběd, pak jsme zajeli na velký nákup do Makra a večer vyrazili do kina na „Jedna ruka netleská“. Kdo neviděl, vřele doporučuju! Takhle jsem se už dlouho nepobavila. Potom jsme zašli na Smíchově do príma hospůdky a dali si pár piveček, nakládaný hermelín a utopence. Mňam!
No, a v neděli jsme si taky užívali dopoledne v pelíšku a odpoledne jsme vyrazili do Břevnova na posvícení a pouť. Bože, tam bylo lidu! Je tu teď ségra s Bárou i Majdou, tak naše máma vyfasovala kočárek a jela někam bokem do relativního klidu a my se šli veselit. Asi po takových 20-ti letech jsem byla na labutích, Bára se pořád vykláněla a mávala a že chce ještě výš a výš, no, já se málem poblinkala, křečovitě se držela tý páky, ale byla jsem teta statečná a kroužily jsme celých, pro mě naprosto nekonečných!, pět minut až úplně nahoře. Pak jsme byly ještě na dětské horské dráze, ale ta je snad horší než pro dospělý :o). Bára ještě byla na řetízkáči, kolotoči a na nafuk.hradě, taky proběhl svařák, žužu, no, prostě jsme si užívali. Pak jsme cestou domů hráli na babu, ale Bára to ještě moc nechápala, takže vždycky, když jí dostala, začala zdrhat a na všechny křičela utíkejtéééé. Byla to zkrátka krásná neděle. Sluníčko, pohoda, užila jsem si neteřinky. Dneska jsme se ještě byly podívat ve Valdštejnské zahradě, krmily jsme tam pávy - zobali nám z ruky, v rybníčku mají zlaté (červenooranžové) ryby, houkaly jsme na sovy a výry, takže Bára byla naprosto spokojená. A já taky. Bůhví, kdy je zase uvidím…

Já jdu ve čtvrtek na první injekci a pak budeme píchat , injekce :o), ještě asi 12-14 dní, no a pak to vypukne. Ale to je ještě relativně daleko, takže o držení palečků poprosím až pak.

Mějte se moc krásně!
Pa, Lucka

Maxi
Kecalka 333 příspěvků 13.10.03 21:01

Diky za privitani…je to tady supeer…
Jinak zitra budu delat tehu test tak mi vsichni drzte palecky

Maxi

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »