Snažilkovský deníček - Montička XXXIV.

Snažení

Ahojdá snažilenky! Asi čekáte na vyprávění, jak bylo za velikou louží, co? Tak já se pokusím něco sepsat:) Po 10ti hodinovém letu jsme přistáli v Miami. Imigrační kontrolou jsme prošli podezřele lehce a tak už jsme se mohli jen těšit, co všechno tam na nás čeká. Když jsme se ocitli před letištěm, připadala jsem si jak někde v Číně:) Strašný mumraj. Už byla tma, ale venku teplo a vlhko. V půjčovně jsme si vyzvedli auta a jelo se do Boca Raton, kde byl náš hotel. Stál přímo na pláži, no pohádka:)

Ráno nás čekala první americká snídaně. Vajíčka, slanina, opečené brambory, tousty a kafe. Nacpaní k prasknutí vyrážíme do Orlanda, kde jsme 3 dny. Stihneme navštívit Kennedy space Center (místo, odkud startují raketoplány), Universal Studios a Disney-MGM Studios. Užili jsme si 3D atrakcí a horských drah. Není moc dobrý nápad nacpat se hamburgrem s hranolkama a pak jít na Tower of Terror. Je to vlastně takový „padající výtah“. Po:,–(í vás do sedaček, připoutáte se. Na obrovské obrazovce běží příběh, vozík se pomalu posunuje, pak se zastaví, všude je tma a najedou celý výtah vystřelí o několik pater výš a pak zas spadne o několik pater dolů. To všechno několikrát za sebou a takovým způsobem, že když padáme dolů, vznášíme se nad sedačkou a nebýt připoutaní, nevím nevím:) A aby toho nebylo málo, v jednom místě se otevře okno, abysme viděli ven a pak zas alou dolů:) Pro velký úspěch jsme si to dali 2× po sobě:)

A pak jsme si vystáli frontu na další horskou dráhu. Říkali jsme si, proč je tam taková fronta. Nejdřív vůbec nebylo vidět, co se tam děje, ale jak fronta postupovala, začali jsme objevovat „tajemství“:) Kam jsme to vlastně vlezli?! Po:,–(íme se do „vláčku“ a hodí přes nás takový ty ochraný „pásy“ a připravujeme se na něco naprosto šílenýho:) Na velké tabuli vidíme odpočítávání 3, 2, 1 a vláček vystřelí do tmy - zrychlení z 0 na 60 mil (100 km) za 2 sec. Uuuuuuuuuuf:) Pak už nás nějaké otáčení se nohama vzhůru a hlavou dolů nemohlo rozházet:D

Pak se jelo zpátky do Boca Raton. Pánové druhý den odjeli na 3 dny na firemní část, která se konala na Key Westu. My jsme se placatily na pláži, chodily na procházky a tak. Když pánové přijeli, byl čas sbalit kufry a druhý den ráno na rychloprohlídku Miami a Miami beach a pak už sbohem Florido a letělo se domů.

Návrat do zdejších teplot nic moc:) Na Floridě sice nebylo moc krásně, američani říkali, že jsme jim dovezli zimu, ale i tak tam bylo podstatně tepleji:)

Holky, užijte si svátků, přeji Vám nádherné pohádkové vánoce, zářící očička u vánočního stromečku a ať všichni najdeme pod stromečkem aspoň kousíček štěstí! V novém roce ať se splní i ta nejtajnější přání a ať jsou všichni zdraví, šťastní a mají se rádi! Všem maminkám přeji, ať si užívají dětiček, nastávajícím maminkám přeji, ať je pro ně narození miminka ten nejkrásnější dáreček, nesnažilkám a nakukovatelkám samozřejmě taky přeji všecičko nej a snažilkám nemůžu přát nic jiného než ať se v bříšku každé z nich zalíbí miminku a ať to miminko dá o sobě co nejdřív vědět. MIMINKA, UŽ NA VÁS ČEKÁME!:)

NOVÝ ROK PLNÝ MIMINEK A ŠŤASTNÝCH MAMINEK A TATÍNKŮ VÁM ZE SRDCE

PŘEJE MONTIČKA

P.S.: AJKO: doufám, že už můžu aspoň potichoučku blahopřát! Dali jste si ten nejkrásnější dáreček pod stromeček. Hodně štěstíčka!

Váš příspěvek
Lipka
Kecalka 235 příspěvků 22.12.03 10:24

Ahoj,

koukám, že budu první, to se mi snad ještě nestalo :o)

Montičko - vidím, že jste si to užili, teplíčko v zimě, to je paráda

Pozítří jsou vánoce, už se těším až se celá naše velká rodina sejdeme. Dnes s Maruškou ozdobíme stromek, už se nemůže dočkat :o).
Už jsem vám přála v pátek, ale ještě jednou - všem co nejkrásnější vánoce a nej nej celý nový rok.
 Lipka

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 22.12.03 10:46

Ahojky holčiny,

co dodat k vánočnímu přání naší šéfové? Snad jen s chutí do toho a mimčo je hotovo :-))) Ne vážně, všem moc a moc přeju, aby napřesrok pod stromečkem rozbalovali (mamky i taťkové) dárečky i se svými prťousky. A aby nemuseli do hračkářství (jako já) chodit vybírat Ježíška jen pro synovce, neteře a cizí prťousky.

Vykročte do nového roku optimisticky, bez chmurů na duši a určitě se budeme moct brzo radovat mrňavoučkého, ale obrovského štěstíčka.

Vymyslela jsem si (coby lednová IVFka) takovou malé zaklínadlo. Prostě jsem si řekla, že se budu řídit letopočtem příštího roku - 2004. Když 2 (jako my s mužíčkem) se dají dohromady, tak rázem z toho můžou být 4. A ty dvě nuly mezi, no to jsou přeci ty dvě buňky, které za všechno štěstí můžou.

Takže holka, tfuj tfuj pro štěstí a další rok, ať je dvoučárkový…

Ahoj Filipka

Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 22.12.03 11:11

Ahoj holky,

tak se po odmlce opět hlásím, minulý týden byl pro mě až do středy velmi pracovní a od čtvrtka jsem si „užívala“ své jediné 2 dny dovolené doma v posteli s přítelem kapesníkem, horkým čajem a červeným nosem. U:,–(il se u mě nějaký bacil a nechtělo se mu balit kufry a tak jsem musela až do neděle poctivě ležet. Dnes už jsem zase v práci, není mi sice ještě úplně dobře, ale taky tady dnes nebudu do večera, tak to nějak zvládnem.

Ještě jsem ani nestihla přečíst deníček z minulého týdne, je tam spousta komentářů, tak se nima budu muset prokousat dnes večer.

Montička: téééééééééda musím jen tiše závidět, přesně takovouhle představu o relaxu bych právě teď měla, sluníčko, teploučko, šumění moře… Každopádně mě ale dostaly ty horské dráhy, taky jsem milovnice všech atrakcí, které pořádně nadzvednou žaludek! A co ten spray na pánvičku pro tetu? Sehnali jste?

Filipka: to je ale parádní zaklínadlo!!!! Tak to budu držet všechny palečky co mám a že jich teď mám teda pár navíc!

Ajka: to je tak krásnej vánoční dáreček! Tak moc a moc blahopřeju a těším se na další zprávičky!

Jinak Vám všem samozřejmě taky přeju moc krásné Vánoce, hlavně klid a pohodu, veselou náladu, chutného kapříka a bramborový salátek, voňavé cukroví a splnění všech tajných přání!
Já si pomalu začínám uvědomovat, že tohle jsou poslední Vánoce, které budu trávit jen se svým manželem, protože příští rok už nás prostě bude u vánočního stolu o jednoho víc, tak si ty „poslední“ určitě pořádně vychutnáme.

Krásný den všem přeje Pavča + Kulihrach

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 22.12.03 11:17

Ahoj holčiny

Montičko krásně jsi si užívala? jen to uteklo vid???

Filipiko ? určite ten rok 2004 je jak si řikáš a brzo budou //

No já čekám MS od soboty, zatím jsem klidná protože ani jednou od porodu to nebylo přesně na den. Teda měla jsem to zatím 3× ale i tak. Takže když to vydrží do vánoc tak testnu. Testíky mám koupený. Mám tři protože když to na vánoce nevyjde a MS nedorazí tak zkusím znova za týden. Jako u Kačenky. Ale co víc si přát pod stromeček že jo???
No koukám na to i z druhý strany a když se to nepovede ted tak příště už jo a Kačka bude zas o měsíc starší a to je taky plus. Jen bych chtěla Štěpánku a ta má tuším v říjnu ? narozeniny, tak at pak nemá narozeniny a svátek?:D ale to je přece jedno :D

Tak ahoj a krásné svátky a hodně zdravíčka a přístí rok samé těhulky a spokojené maminky

Papa Jarča a Kačenka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 22.12.03 12:47

Ahojda holky,

M o n t i č k a - no paráda, to jsi se pěkně odreagovala a užila jsi si to.

F i l i p k a - tvé zaklínadlo určitě musí zabrat. :-)

P a v č a - brzo se uzdrav!

J a r č a - no kéž by tvé zpoždění znamenalo mimíska v bříšku

To je z mého pohledu docela sranda, jak spousta lidí „blázní“ na poslední chvíli. Město je plné, u spořitelního bankomatu je fronta až ven před banku, opravdu předvánoční blázinec. Ještě, že nepotřebuji nic nakupovat.

Pro ty, které jsou tu dnes naposledy, krásné svátky a hodně pohody do nového roku a hlavně splnění všech přání.

Jitka

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 22.12.03 13:02

Ahojky,

nevím co dřív napsata tak to zkusím vzít popořádku. V pátek po dvou čárkovém testíku jsem ve městě koupila pidi - bodyčko, že ho dám manželovi pod stromeček spolu s testíkem a taky druhý testík od jiné firmy, abych si to potvrdila. Ještě v pátek mě přepadla strašná touha říct o dvoučárkovém testíku manželovi. Naštěstí šel spát s Leničkou a tak jsem pohledala různý balící materiál a do moc vrtev zabalila malou krabičku s bodyčkem a testíkem. Holky, řeknu vám, že jsem celou noc nespala. Trápilo mě, že manžel se mnou nemůže sdílet tuto nejkrásnější radost, že nemůžem plánovat a tak. Ve 3 ráno jsem se rozhodla, že mu to hned ráno řeknu a doufala že usnu. Ale nic. Ve čtyři ráno už jsem to nevydržela a utíkala jsem na záchod udělat druhý testík. Druhá čárka byla už silnější. A tak jsem čekala až se manžílek zbudí a plánovala jsem jak mu to říct.
Poté co se zbudil jsem ho začala přesvědčovat, že mám pro něj dárek, ale že není vánoční a že mu chci dát hned. Vůbec to nechápal a když viděl jak naléhám tak teda žejo. Říkám mu, to máš totiž něco do práce, tak ti to nechcu dávat na Vánoce. Lítal jeden papír za druhým a pak to přišlo. Vyndal bodynko a koukal na to, v druhé ruce držel testík čárkama dolů. Holky, on vůbec nepochopil co se děje. Prý pořád přemýšlel proč mu dávám Leniččino tričko do práce. A tak říkám otoč ten papírek co máš v ruce. Chvíli si ho nechápavě prohlížel. A po chvilce BLIK. A říká: „To jako čekáme miminko?!?!“. A už to jelo. Tu radost si dovedete představit. Nicméně, když odpoledne dojeli jeho rodiče nevydržel ani manžel a babička plakala a plakala nadšením.
Dneska jsem byla u doktora. Byl tam záskok, takže ultrazvuk se nekonal. Ale těhulkovrsví bylo potvrzeno. Odebrali mi na dvakrát 3 zkumavky krve a na ultrazvuk jdu 13.1.

Takže je mi milou povinností poslat vám těhubacílka

PRRRRRRRRRRRR­SSSSSSSSSSSSSSSK
PRRRRRRRRRRRR­SSSSSSSSSSSSSSSK
PRRRRRRRRRRRR­SSSSSSSSSSSSSSSK

AJKA + Lenička 16 měs + krtčátko

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 22.12.03 13:07

Jarčo Moooooc držím palečky, aby MS nedorazila a hlavně aby na testíku byli dvě čárky tlustice.

Montičko Atrakce mám taky ráda, ale ten výtah bych asi nepřežila :o)

Filipko Věřím, že příští vánoce budete trávit minimálně ve třech.

Ahojky AJKA

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 22.12.03 13:16

Veliká gratulacééé!!!

Přeju hodně štěstíčka a děkujeme za Prskanců Fůru do roku 2004!!!

Filipka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 22.12.03 13:28

Ajka - tak ještě jednou velikananánská gratulace k těhulkovství. Moc hezky jsi to připravila manželovi. :-) Já bych to také určitě nevydržela tajit.

Jitka

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 22.12.03 13:53

Ahojky všichni!
Doufám,že pro delší neúčast nedostanu výpověď.To bych nerada.
Mám za sebou poslední předvánoční víkendík a protože jsem holčina šikovná a mám všechno hotovo,tak jsem jen postavila jesličky a čekám na Ježíška.Dneska jedeme s miláčkem nakoupit něco pro jeho maminku a pak už se bude jen a jen čekat a čekat.Maminka peče vánočky a brečí do těsta.Dneska by měli s tatínkem čtyřicáté první výročí svatby.Nějak bych jí chtěla pomoci,ale nevím,jak.
Kamarádce krásně škytá pupík.Aby ne,když se skoro pořád cpe a její holčička Lucinka to nějak nezvládá.Ale az měsíc už na nás jukne a bude pokoj.Byla jsem jí koupit nějaké to oblečeníčko.Hol­ky,to je taková nádhera kupovat ty maličké věci.Až se mi chtělo plakat.

Ajka:Móóóóóóc gratuluji a přeji tomu Vašemu Ježíškovi hodně štěstíčka a ať se mu v pupíku líbí.

Přeju Vám všem hodně dárečků pod stromeček,moře lásky,štěstí a nějakého toho drobečka do pupíku.Krásné Vánoce přeje
Nafteta

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 22.12.03 19:11

Ahojdá,

už jen jeden den a hurááááá, je tu ježíšek:)
Na to, že nemám nic zabaleno a 2 věcičky ještě ani nekoupený jsem docela v klidu:D A to zítra večer po práci odjíždíme k našim, protože na štědrý den budeme u nich. Kufry z Floridy jsem ani neschovávala pod postel a nacpala jsem do nich dárky:D Takže je dnes vyndám a zabalím a zase je tam naskládám:) Je to docela praktické chi chi, nebudu přeci nosit 10 igelitek:D

AJKO: to bylo ale napínavý:D Děkuji za prskanečky a ještě jednou mooooc gratuluji, teď už pořádně nahlas:)

Tak já jdu balit ty dárečky.

Mějte se nádherně a krásně si ty vánoce užijte

páááá Montička

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 22.12.03 19:36

strasne moc gratuluji,povedl se vam ten nejkrasnejsi darecek
pa magrata a krystufek 28 t.t

alice01
Ukecaná baba ;) 1460 příspěvků 22.12.03 22:04

Ajko - ještě jednou tady - moc gratuluju, Tobě i Alešovi a držím palečky, ať to všechno klape!

Po Novém roce se někdy stavíme!

Alice

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 23.12.03 09:44

Ahojky přeju Vám všem krásné prožití vánočních svátků a do nového roku hodně zdravíčka, štěstíčka, pohody a do bříšek něbo malinkatého krásného.....­...........

Montičko teda nádherně jste si to za velkou loží užívali, taky bych brala teploučko a moříčko..... a těch atrakcí, ještě, že vám nebylo špatně :-D
Taky nemám ještě zabalené dárečky, brácha nám totiž v sobotu přivezl dětičky takže nestíháme. A podrž se mám je taky naskládané v kufru, sice jsme ho nevytáhli už hodně dlouho ale dárečky se tam schovávají úplně nejlépe :-D

Filipko super zaklínadlo jsi vymyslela, budu si ho taky předříkávat. V lednu zatínám palečky a nepustím dokud nám neoznámíš tu krásnou zprácičku :-)))

Pavco přeju ať bacílky rychle vyženeš.

Jarco jé to by byl krásnej dáreček, přeju hodně štěstíčka :-)

Lostris no ani mi nemluv tady taky lidi blázní, je znát, že už jich hodně nešlo do práce a teď lítají po městě a nakupují. Jsem ráda, že taky nic nemusím jen zaběhnu koupit nějaké papkání a hurá domů chystat krásný vánoční den.

Ajko posílám velikánskou gratulaci, jsem moc ráda,ž e vám to vyšlo. Krásně jsi to manžílkovi přichystala, je to nádherné číst. Přeju a´t jste v pořádku nadělili jste si ten nejkrásnější dáreček.

Nafteto neboj taky se brzo dočkáme, uvidíš. Věřím, že přijdeš i na to jak potěšit maminku. Mějte se moc krásně.

Mějte se všiochni pohádkově ahojky Maru

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 23.12.03 10:00

Takže ještě jednou všem krásné prožítí svátků vánočních, hodně dárku pod stromeček a do nového roku hlavně zdravíčko a štěstí.

Mějte se všechny moc hezky a ahojky v novém roce.

Jitka

Pavca
Kelišová 6289 příspěvků 23.12.03 10:51

Ahoj holky,

tak s tím vánočním šílenstvím máte naprostou pravdu, včera jsme byli jen nakouknout s manželem v obchodním centru a za 30 minut jsme vyletěli ven, protože v tom blázinci se nedalo ani existovat. Tak nevím, ale tahle atmosféra má do klidných vánočních svátků teda hodně daleko.

U nás doma se nic takového neděje, dneska jen dám do pořádku byteček pro případné návštěvníky a nazdobíme stromek, večer uděláme bramborový salát, aby byl pořádně zaleželý a hotovo! Zítra dopoledne pojedeme jako každý rok s kamarády horolezci pod skály, uděláme ohníček, něco málo se vypije a sní a pak už půjde každý svou cestou pod vánoční stromek hledat dárky. Jsem ostuda a tak nemám zatím dárky zabalené, ale dám to dneska do pořádku.

Ráno jsem si přivstala a byla jsem na kontrole u doktora, byla tam spousta těhulek, všechny podstatně pupkatější než já (no bodejť ony končily a já začínám), takže to bylo na delší čekání, ale dočkala jsem se UTZ, viděli jsme srdíčko jak pěkně tluče jako o závod, jen na fotečku to nebylo, protože pan doktor měl jen břišní ultrazvuk, který nemá tak velké rozlišení jako vnitřní a všechno bylo strašně malinkaté, tak příště už se jí snad dočkám. Jako náplast jsem ale dostala průkazku! a přídavkem žádanky na krev, tak jsem jela ještě k upírům pustit trošku žilou.
Tak je ze mě oficiální těhule s průkazkou!!!

Všechny vás moc pozdravujeme, pozor na kostičky v kapříkovi! a spoustu dárků pod stromečkem!

Pavča + Kulihrášek 9tt

Vložit nový komentář