Snažilkovský deníček - Montička XXXV.

Snažení

Ahojky snažilenky moje i ostatní nakukovatelky! Tak je víkendík zase za náma. Uteklo to jako voda, že? Ale nebojme se, jen 5x do práce a víkendík je tu zas:) Klárka měla v pátek narozeniny, ale oslava se konala v sobotu. Dojeli jsme k ségře, když Klárka ještě spala po obídku a Barunka taky. Obývák krásně nazdobený balónky čekal jen na to, až se Klárka probudí:)

No nejdřív vyběhla z pokojíčku ještě dobře rozespalá, tak nějakým balónkům ani nevěnovala pozornost, ale až se rozkoukala, zářily jí očička a běhala od balónku k balónku:) Když dorazila i druhá babička a teta, přišel na řadu dort. Sfouknout svíčky se jí nakonec s taťkovou pomocí podařilo a pak jsme začali všichni třepat ručkou a pusinkouvat chi chi. Je to krása pozorovat špunty jak rozbalují dárečky. A vše dovršila Barunka:) Ségra po:,–(ila Klárku z jedné strany dortu a Barču z druhé, aby je vyfotila a Barča se pustila do dortu:) Nejdřív tak decentně ochutnala a pak si vzala celou tu marcipánovou růžičku a tvářila se, že je mooooc dobrá:) Fotečky budou, ale nevím, kdy se mi dostanou do ruk.

Večer jsme si Klárku odvezli k našim, abych si jí taky užila a ségra si trošku oddychla.

Jinak se nebojte, výsledky našeho obřího snaženíčka bych se měla dovědět někdy kolem příštího pondělí, to by byl čas na MS a nebo na testík. Tak uvidíme.

Kaitlin: foukám bolavou dušičku, ale jsi opravdu holka statečná, která má k tomu všemu ještě i super chlapa doma, takže se ničeho neboj, vy to zvládnete. A jak už holky psaly, kdyby došlo na dárcovství, miminko bude vždycky jenom a jenom Vaše! Vy budete máma a táta!

Mějte se nádherně a ať nám ten týden rychle uteče

Pá Montička

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 23.11.03 22:49

Ahoj holčiny,
tak vy pracující, doufám že jste si řádně odpočinuli.
Já teda moc ne… ale mám víkend i v týdnu :D..už mám skoro uklizeno na vánoce… okna umytý, záclony vypraný… babička má vymalováno, ještě jsem v pátek stihla vymalovat i wc a koupelnu… pěkně na žluto :D . Ted už jen to cukrový.

Jsem trocha nedočkavá na zítra na ráno. Budu opět testovat. Dušan koupil jinou značku testíku tak jsem zvědavá. ALe už vím jak to dopadne.

Jinak u nás jak jsou změny v baráku tak se musím přiznat, že mi tchánovci vůbec nevadí, že jsem chodí na ten wc… přijde mi to takový přirozený. Na tu krávu jsem byla prostě alergická. Tak snad to bude ted vše ok. Jen Dušan je ted alergicekj na rodiče. Prostě ho štvou a já se mu ani nedivím. Nemůže pochopit jak se můžou takhle k němu chovat vlastní rodiče.

Tak se mějte krásně a já se snad brzo zase ozvu, protože se nám dělá ventilace v chodbě- rozvydy od krbu - a to bude odpojený pc.

Jarča a Kačenka

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.11.03 06:45

Ahojda holky!!

Tak tu máme další týden a už to máme pouhý měsíc do štědrého dne… to je fofr, před chvílí jsme malovali vajíčka… :-D

Montičko - téééda, Klárce jste připravili nádherné narozeniny. Když jsem to četla, tak jsem zatoužila být zase malá :-D Těšim se na fotečky :-) a moc ti děkuju za milá slovíčka, skutečně to moc potěší a pohladí.

Jarča - budu se opakovat, ale ty se vážně nezastavíš, ty uděláš práce… nechceš zaskočit? :-D Máte to doma nelehké, ale už to zní trochu líp, přece jen s tchánovcema se vychází určitě lépe. Takže pevné nervíky…

Petulko - tvůj název kukaččí mládě se mi moc zalíbilo! :-D Asi si ho přivlastnim :-)

Už jsem vystřízlivěla z počátečního šoku a už se mi to nejeví tak nereálné, naopak, jsem šťastná, že žiju v této době, být to před patnácti lety, tak mi doktoři oznámili jen, že nemohu mít děti. Dnes existuje tato možnost a já jsem moc ráda. :-) Jen se teď snažim zjistit co nejvíce informací a také odpověď na otázku, jak dlouho to může trvat, než se sežene vajíčko. Nepředpokládám, že je to tak jednoduché jako jsou spermabanky. Dočetla jsem se, že dokonce existují pořadníky! :-( Ve čtvrtek jdu na kontrolu - folikulometrii - jestli se tam přece jen nezačalo něco dít - a tam se pokusim vyvzpovídat doktora.

Přeju všem krásný týden!
Kaitlin

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 24.11.03 07:00

K a i t l i n ? myslím na tebe a moc ti přeji, ať to dopadne jak to dopadne, aby z tebe byla šťastná MAMINKA. Mít doma chlapa, který Tě je při tobě a drží tě nad vodou, uvidíš, že jednou budete šťastná rodinka.

M o n t i č k a ? tak se těším na tvou zprávu příští týden a jen doufám, že nám ohlásíš pozitivní TT.

B o h u n ? chápu tvé obavy z nemocnice, také mi to prostředí nedělá dobře. Uvidíš, že ti to tam rychle uteče. Držím palce, aby laparoskopie dopadla dobře.

N o r r e e n ? tak co ten odporný skřet, už jsi ho vyhnala? Snad se ti to podařilo už dřív, abys si také užila víkend.

Má dovolená nedovolená nezačala zrovna dobře, ale mohla jsem si za to sama. Byli jsme s naším bafanem na vyšetření kyčlí, což obnášelo uspání a následné rentgenování. Robin byl už oblbnutý sedativy a doktor mu chtěl do žíly napíchnout jehlu, aby ho mohl uspat úplně. Do jedné přední tlapy se mu to nepodařilo, tak jsme ho obraceli na druhou stranu a v tom se to stalo. Mou chybou neměl přidělaný náhubek napevno, smekl se mu, chtěl se bránit, že jako co se to s nim děje a on to nemůže ovlivnit a dost mě rafnul do hřbetu pravé ruky ( to zase bude voda na mlýn všem odpůrcům psů ). Skončila jsem na chirurgii, úplně sešít se to nemohlo, právě proto, že to je kousnutí. Teď už mám ruku v pořádku, no jo za blbost se platí. Robin má levou kyčel nemocnou, takže do něho cpu léky, už kulhá mimimálně, zlepšilo se to.

Jinak jsme si koupili novou sedačku, což byl problém do našeho obr bytu, potřebovali jsme malou šíře 150 cm. Objednali jsme si kuchyň na míru a tento týden nám přijdou položit lino v předsíni a koberec do obýváku. Pak jsme nakupovali drobnosti ? záclony, lustry, lampičku a poličku do koupelny.

Právě to shánění a běhání pro nás s manželem bylo za trest, ani jednoho totiž nakupování nebaví. Naštěstí už to nejhorší máme za sebou.

Holčiny z Prahy mám na vás prosbu, příští týden ve čtvrtek jedeme do Prahy do Ústavu pro matku a dítě, na imunologii na vyšetření, jsme objednaní na 8.00 hodinu. Auto určitě necháme na Černém Mostu. Napište mi prosím, jak nejlépe se tam dostaneme.

Přeji vám všem hezký začátek pracovního týdne,
Jitka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.03 07:40

Ahojky snažilky,

tak se hlásím zase k Vám, tedy jestli mě vezmete. Bohužel jsme o své miminko přišli v 8tt. Takže po dvouleté cestě, kdy jsme si mysleli, že jsme skoro u cíle, jsme zase na začátku.
Sem tam se na Vás příjdu podívat, ale zatím mě obr depka nechce pustit.

Zatím ahoj

Bella

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 24.11.03 08:43

Ahoj holčiny,

tak jsem tu zase mezi vámi. Já tedy nakukuji pravidelně, ale psát moc nestíhám, protože jsem zavalená prací a navíc jsem si prošla pěknou depresí, tak jsem ani nechtěla psát.

BELLO: je mi to hrozně líto. Zrovna o víkendu jsem si na tebe vzpomněla, jak se asi máš a co mimčo. Držím ti palce, ať to rychle přebolí a ať se můžeš brzy radovat z dalšího těhulkovství.

KAITLIN: jak už jsem ti psala do smsky, držím ti palce a strašně tě obdivuju, jak to zvládáš. Já vůbec nevím, jak bych reagovala, kdybych se dozvěděla to, co ty. Asi by mě vezli rovnou do blázince. Ale je pravda, co říká Montička, i když půjdeš na dárcovství vajíčka, to miminko bude jen a jen vaše.

LUCIJE: táááákhle gratuluju k úspěšnému IVF a doufám, že bude všecičko v pořádku.

V našem snažení se staly nějaké změny. Vypadá to, že někde od února se už možná budeme zase pilně snažit. Docela mi ta pauza prospěla. Jen minulý víkend, když se mamka zmínila o tom, kdy že jim upečeme nějaké vnouče, tak jsem to nezvládla a šla jsem do vedlejšího pokoje bulet. Za chvilku přišel můj taťka a vymámil ze mě, co se stalo. Tak jsem mu řekla, co se děje. On je se vším hned hotový, tak mi řekl, že to není žádná tragédie a proč jsem něco neřekla, že má dobrého kamaráda v Podolí, který se zabývá neplodností. Takže až se rozhodneme, že se do toho zase vrhneme, tak mu můžu říct a on mi zařídí nějakou prohlídku. Konečně se tedy začne něco dít, snažili jsme se 10 měsíců a nic, takže to asi opravdu vyžaduje odborníka.

Teda to je zase román. Já se objevím jednou za měsíc a hned popíšu půlku deníčku :o) Tak se na mě nezlobte a papa

Romík

Ulrika
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 24.11.03 08:45

Ahoj Jitko,

z Černého Mostu je to trasou B na Karlovo náměstí, tam vystoupit směrem na Palackého náměstí a odtamtud jezdí několik tramvají (3, 16, 17 a ještě možná nějaké další). Nejlíp si stoupnout na tu zastávku u nábřeží, tam staví všechny tramvajky, co jedou do Podolí.

Držím palce, ať na vyšetření dobře dopadnete!

Ulrika

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 24.11.03 09:27

Bello - je mi moc líto, že jsi o miminko přišla. Alespoň takhle na dálku ti posílám pohlazení. Věřím, že se vám opět brzo „zadaří“ a ty zanedlouho budeš mamina.
Drž se!
Kaitlin

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.03 09:56

Ahojte,

je mi zo vsetkeho velmi smutno,ale 2. IVF sa nam nepodarilo. Od zaciatku bola niekde chyba.
Vsetkym Vam drzim pasticky a Kaitlin nevzdavaj to, naozaj na tom nezalezi,kto da biologicky " material" , ty ho budes mat v brusku a ta druha polovica moze byt od manzela,ak je vporiadku! Vy ho budete lubit , starat sa o neho, tesit sa z neho a bat sa o neho!
Majte sa krasne
 Ivana

Ozvem sa neskor, az budem O.K.

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 24.11.03 10:03

Ahoj Holčiny,

tak hlásím, že už jsem nemusela testovat. Už v noci dorazili bolesti a ráno rudá mrcha… takže tatka to okomentoval že mě nemusí vozit k doktrovi a že teda příští měsíc. Tak teda příští měsíc :D .

Mějte se ahoj
Jarča

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 24.11.03 10:24

Holčinky jen chci informovat, že mi před chvíli volala Dr. a pjiš´tovna nám schválila IVF. Zítra jdu k dr. aby mi vysvětlila co a jak dál. Tak jsem na to zvědavá, ted´se tu zmítám v radosti a v obavách :-O
Nezlobte, že nereaguju jednitlivě, mám moc práce, odpoledne si ale určitě udělám chvilku času a napíšu více. Zatím se mějte krásně ahojky Maru

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 24.11.03 10:30

Ještě jednou ahojky,

dnes tu jsou bohužel samé smutné zprávy.

B e l l a - to je mi moc líto, že jste o miminko přišli. Posílám virtuální pohlazeníčko, ať jsi brzo v pořádku a depku brzo zdoláš. Určitě se na nás přijď podívat.

R o m i k - tak se konečně začne něco dít, to je dobře, aspoň budete vědět kde je ten zakopaný pes. Držím palce!

I v a n a - mrzí mě, že se vám 2. IVF nepodařilo. Holka naše, nevzdávej to, bojuj dál!

J a r č a - rychle rudou mrchu vyhnat a hups do pelíšku. Příště to určitě klapne.

U l r i k a - díky za radu, snad dojedeme dobře.

Jitka

Ulrika
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 24.11.03 10:32

Maru,

to je krásná zpráva při pondělku!!! Moc držím palce, aby Vám to vyšlo. Chystáte se po novém roce, že jo?

Ulrika

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 24.11.03 10:52

Ahoj holčiny,

Po delší době se hlásím, občas na Vás nakukuji i když momentálně ta snažilka nejsem :-( ale snad se zase brzy znovu aktivně zapojím.

Chtěla jsem Vás alespoň pozdravit.

Kaitlin ? jsi opravdu statečná holka vím že to musí být obrovsky těžké ale neboj zvládneme to a to vytoužené mimi bude !!!!

Maru ? gratuluji ke schválení IVF to je skvělá zprávička :-)

Belo ? posílám pohlazení na dušičku

Ivana ? je mi to líto, ale vezmi si příklad z Lucije takže do třecitě ti přeji hodně štěstí

Tak holky mějte se krásně a já se zase po nějáké době až už budu mít zase šílenej absťák ozvu. Všem přeji hodně sil, a štěstíčka.

Ahoj Petra

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 24.11.03 11:28

Ahoj holky,

zdravím v novém deníčku, i když je dnes trochu smutný.

Bello - je mi moc líto, že to tak dopadlo

Ivano - cítím s tebou

Kaitlin - jseš holka statečná, pevně věřím, že to dobře dopadne. Jak psala Ivana, to dítě bude jenom vaše.

Maru - aspoň jedna dobrá zpráva. Moooc gratuluju ke schválení IVF. Tak a teď už jenom držet palce ať to vyjde :o)

Romíku a PetulinKo - ráda Vás tu zase vidím :O))

Tak a co já. MS nikde, už mám zpoždění 10 dní, 2 čárky taky nikde, tak jsem se asi vrátila do starých kolejí a budu muset na vyvolávačku. Taky jsem se zase objednala do Pronatalu, účinky laparoskopie mají trvat max. 6 měsíců, u mně to znamená do února 2004, tak ať na mně zase něco zkusí, když to samo, jak je vidět nejde.
Tak zatím ahoj
 Lipka

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 24.11.03 11:40

Z Černého mostu jeďte metrem „B“ na stanici Karlovo náměstí (potřebujete dvě přestupní jízdenky po 12 korunách na každou cestu jednu). Vystupte směrem Palackého náměstí a odtud tramvají 3 nebo 16, tuším dvě stanice (myslím, že je to stanice Podolská vodárna). Projedete tunelem ve vyšehradské skále a po levé straně už uvidíte ve stráni komplex Ústavu pro matku a dítě. Hodně štěstí, taky nás to čeká, tak nezapomeň poreferovat.

Filipka

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 24.11.03 11:48

Ahojky holčiny,

všem smuténkám posílám pohlazení. Taky mi v sobotu nebylo do zpěvu. Ono strávit den se švagrovou, která bude za týden rodit není pro mou toužící dušičku nic povzbuzujícího. Ale docela rychle jsem se oklepala a pustila to z hlavy.

Jak jsem psala minulý týden, v lednu nás čeká 1. cyklus IVF. Příští týden budu volat, jestli nám pojišťovna dá léky a pak se na to vrhneme. No a dneska jsem ještě byla na testu, který měl prokázat, zda nehubím mužíčkovy pimprdlíky. Vše v pořádku, mršky byly živé, takže nejsem vrahoun. Suma sumárum jsme oba zdraví jako řípy a nic nebrání tomu, abychom mrňouska povili i normální cestou. Ale jelikož po dvouletém neúspěšném snažení tam asi nějaký problém bude, tak zkusíme jeden cyklus IVF.

Všechny moc zdravím a těším se na radostnější zprávy.

Ahoj Filipka

mia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.03 13:01

ZDRAVÍM,

MONTICKO - moc moc držím palečky aby se v pondělí objevily pozitivní výsledky, když už mluvíme o obřím snažení.

KAITLIN - myslím na tebe, jsi šikovná jak rychle jsi zpracovala i ty nepříznivé informace, jak je to s dostupností vajíček nevím, ale ty se svou výrou budeš jistě brzy slavit úspěch.

LOSTRIS - ve čtvrtek ráno na Vás budu myslet, jen upozornění, na Palackéhu ze zastávky na nábřeží jezdí i 7 a tou do UPOMD nedojedete.

BELLO - o vašem neštěstí jsem se dozvěděla od Pusinky, je mi to líto.
Co řídt víc? Nevzdávejte to.

ROMIKU - únor je tu coby dup, máš úplně skvělého tatínka, ten je opravdu k závidění.

DUŠANOVI - Jarčo, alespoň nemusíš pro včeličku.

MARU - gratuluji k finančnímu krytí, to je pozitivní zpráva.

LIPKA - Tb čekání ti opravdu nezávidím, ale dle aktivity směrem k Pronatalu se o tebe netřeba bát

FILIPKA - držím palce na leden

No a u nás: minulou středu jsem byla na krvi, mívala jsem imunologické potíže, ale už pár let dopadaly kontroly dobře, no a v pátek jobovka asi tři ukazatele hrozné. No ještě nic nevyvozuju musím to zkonzultovat s odborníky, nicméně raději tento cyklus snažení vynecháme a jak dál se uvidí. Bohužel je zpráv jako té mojí tento týden více, ale jsou i pozitivní a kdykoliv si vzpomenu na Luciji tak chmury polevují.
Příjemný týden a další povzbuzeníčka
 Mia

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 24.11.03 13:11

tak a jsem tu opět…

M a r u - bezva zprávička, že vám pojišťovna schválila IVF. Dej zítra vědět, jak jsi pochodila u doktorky.

P e t u l i n k a - to jsi hodná, že jsi se na nás přišla mrknout :-).

L i p k a - doufám, že ti v Prontalu pomůžou.Určitě poreferuj, co vám dalšího poradili.

F i l i p k a - díky za radu ohledně cesty z Černého Mostu. Musela jsem se smát termínu „pimprdlíky“. Přeji vám, ať stačí pouhý jeden pokus IVF, když to bohužel nejde přirozenou cestou.

Hezký zbytek dne, možná, že se tu ještě ukážu :-)

Jitka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.03 13:13

Ahoj holky,

jak tak čtu, je to dnes den smutných zpráviček, ale snad mraky rychle odplují a bude zase veselo.

Bela: je mi to moc líto, tak dlouhé čekání… Posílám pohlazení na dušičku.

Ivana: těžko se píše, jak moc mě to mrzí, prožili jste si toho už hodně. Ale nevzdávej to, jednou to přece musí vyjít a na vás se usměje štěstíčko a budete mít své vytoužené miminko.

Maru: tak blahopřeji ke schválení IVF a v lednu hurá na ně!

Filipka: takže budete zkoušet IVF? tak moc držím palečky a nezapomeň nás informovat, jak pokračujete.

Jarča: tak rudá mrška nakonec dorazila, to je škoda, ale jak pravil tvůj manžel, ten příští měsíc už bude určitě ten správný.

Kaitlin: ty bláho, já bych chtěla alespoň kousíček tvého bojovného ducha. Je super, že se naprosto nevzdáváš, ale máš energie se do toho vrhnout, tak já moc držím pěstičky. A jak už psaly holky, i kdyby došlo na dárcovství vajíčka, miminko bude vaše, ty ho budeš nosit a na tom se nic nemění.

Lostris: teda holka, koukám, že i ty jsi musela obětovat trošku krve, aby byl pejsek v pořádku, doufám, že se mu ten stav trošku zlepší. Ještě že ta naše mrška je tak malá, že by mi její kousnutí asi takovou paseku nenadělalo.

Romik: no mám radost, že se k nám zase od února aktivně přidáš, třeba ta pauzička bude mít pozitivní výsledek!

Petulinka: jen nakukuj, každá dušička dobrá…

Lipka: koukám, že jsme na tom s tou rudou potvorou podobně.

Mia: jedny testy snad nebudou znametat katastrofu, doufám, že se to hodně rychle vylepší a zase se budete pořádně snažit.

Montička: tak šéfová, já už se tak těším na výsledek vašeho obrrrrrr snaženíčka! Myslím na tebe a držím palečky co to jde.

A na závěr musím napsat, že u nás stále nic, jako celý minulý týden, MS na hruškách, testy už jsem další nedělala a chystám se ve čtvrtek k panu doktorovi na „revizi podvozku“ a na jednu včelindu.

Mějte se prima, venku se nám oteplilo a nevím jak u vás, ale tady svítí sluníčko a hned je ten pohled na svět veselejší.

Pavča

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 24.11.03 14:09

Ahojky dneska podruhé, tak jsem si vyšetřila chviličku a budu reagovat na příspěvečky. nejdřív k víkendíku, byl ve znamení oslav. nejdřív jsme měli oslavu s přáteli,slavili jsme 4 narozeniny, takže to bylo povedené :-DDDDD A v neděli měl pro změnu tchán 60tiny, takže jsem kmitala po kuchyni, vařila kafíčka, čajíčky, chodila dodávat zákusečky, chlebíčky....­........... a celý víkend jsem jedla samé dobrůtky :-DDDDDDD takže ze mě bude brzo kulička kulící se snad ke zdárnému konci našemu snaženíčku, protože už víte, že nám To schválili. ted´tu dumám nad nějakými otázečkami na dr.,a le nějak nevím na co se mám ptát. Tak doufám,že mě zítra něco napadne a nebudu mlčet jako rybička.

Montičko to byla super oslavička, holčičky si to musely krásně užít, už se moc těším na fotečky :-))) A dávej na sebe pozor, přece jenom vaše snaženíčko určitě bylo ve správnou chvíli takže se ti třeba v bříšku zahnízďuje miminečko :-)

Teda Jarčo, ty jsi šikulka, taky se pořád chystám, že začnu předvánočně uklízet, ale nějak nevychází čas, snad to stihnu a nebo nechceš přijet na uklízecí návštěvu :-DDDD
Ach jo tak rudá mrška dorazila, to mě mzí, tak honem s ní pryč a hurá na další snaženíčko :-)))

Šárko taky posílám ještě jedno opožděné pohlazení po dušičce. Uvidíš, že se vše v dobré obrátí a i kdyby mělo být darované vajíčo, tak přece to bude VAŠE miminečko.
Každopádně doktůrci v centrech určitě budou vědět jak na to musíme jim VĚŘIT.
Máš můj velikánský obdiv, jak všechno bereš, můžeme se od tebe učit a vzít si z tebe příklad, moc ti přeju štěstíčko.
Neviděla jsi dokument o umělém oplodnění, byl v pátek večer na ČT2?

Bohun myslím na tebe a přeju ať je v nemocnici všechno v pořádku a jsi brzičko zase doma.

Lostris pjesánka je mi líto a tebe taky. nO neměli jste nejšťastnější den,ale určitě to bude lepší. Přeju šťastnou cestu do Prahy a samé dobré zprávičky.

Bello je mi to moc líto.Přeju hodně štěstíčka, držím palečky.

Romíku tak to je fajn, v rukách odborníka se brzo budeš těšit z miminečka.

Ivanko je mi to moc moc líto, posílám pohlazeníčko na dušičku a určitě přij´d brzo mezi nás.

Petulinko taky tě zdravím, to je super že jsi se zase ozala, těšíme se na tebe příště.

Lipko přeju ať doktůrci něco vymyslí a Maruška má brzo sourozenečka.

Filipko takže v lednu budeme hezky stimulovat společně, tak to už se těším, není nad spolubojovnici, alespoń si řekneme co a jak.

Mio to mě mrzí tak honem nějkaého odborníka a ať ti všechno pořádně vysvětlí.
S finančím kritím to asi nebude až tak divoké, dr. už mě připravovala, že máme šetřit, přece jenom si od nás nějaký „příspěveček“ vezmou. Ale čert vem peníze hlavně když se nám bude přáno.

Pavčo tak ať včelička moc nebolí a už tě tělíčko přestane zlobit.

Holčinky tak já jdu zase pracovat, mějte se krásně a děkuju za podporu ahojky Maru

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 24.11.03 15:21

Ahoj, holčiny!
Moc vás zdravím, ale bohužel jen v rychlosti. Máme dnes celý den seminář, zítra taky a ve středu jsem v terénu, takže se ozvu až ve čtvrtek. No, aspoň mi tento týden rychle uteče. Hurá, UTZ je už za 7 dní :-))))
Mějte se krásně, omlouvám se, že nereaguju jednotlivě, ale pomalu mi končí přestávka, tak letím. Však já to ve čtvrtek dohoním :D
 Petra

ejdela
Povídálka 20 příspěvků 24.11.03 15:27

Ahoj Filipko, už sem docházím delší dobu, ale teprve dnes jsem se osmělila a píšu. Zaujalo mne totiž, že si musíš žádat pojišťovnu o schválení léků na IVF. Nevíš jestli musí žádat každý a podle jakého klíče to schvalují. Na jaře mě to zřejmě taky čeká, tak abych na to byla připravená. Díky moc…

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 24.11.03 15:29

Já si dnes nemůžu pomoci, nějak mě to sem pořád táhne, takže jsem tu zase :-))).

M i a - doufám, že to s tebou nebude tak špatné. Ať ti konzultace s lékaři přinese jen samé dobré zprávy.

P a v č a - sluníčko, tak o něm si můžu nechat jenom zdát, tady je od rána zataženo. Tak ať ti doktor pomůže a vše se v dobré obrátí.

M a r u - to jsi si pěkně užila víkend, samá oslava. S tím mlčením u doktora znám velice dobře. Jak vlezu do ordinace, ztratím řeč. Přeji, aby se to tobe nestalo a získala jsi potřebné informace.

Teď už opradu pro dnešek končím, ukážu se zase zítra. Je na mě znát dvoutýdenní absence na emimču :-)

Mějte se všechny moooooc krásně.

Jitka

Norreen
Kecalka 175 příspěvků 24.11.03 15:41

Ahoj holčičky
Tak skřítka se mi povedlo vyhnat v sobotu a víkend jsem si užila.Byli jsme u manželových rodičů a v sobotu tam byla i Kairo, která má termín začátkem prosince, tak jsem jí hned zkontrolovala bříško. A prozkoumala kočárek a výbavičku a bylo fajn.

Ovšem dneska se bestie SKŘET vrátil. Po kontrole mi pan doktor řekl, že nález je v pořádku s vyšetřeníma začneme od ledna, ale bohužel do září se nesmíme pokoušet o miminko. Tak jen sedím a je mi do breku.

Zatím pa Norreen

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 24.11.03 15:55

Ahojte holky moje!

No, tady jsou ale duňky, žalky… ale co se dá dělat, jednou je holt hůř, ale pak zase bude určitě líp!

Bello, je mi moc líto, co se Vám stalo. Je to asi velmi bolestné, co na to říct?! Snad jen, pohlazení na dušičce a pevné nervy a příště už bude vše o.k.!

Ivanko, pevně jsem věřila, že to tentokrát vyjde… hlavu vzhůru a v lednu s novou energií se pustíte do dalšího pokusu! Tak nějak mezi řádky jsem snad pochopila, že jsi na stimulaci nezareagovala, tak to se Vám tenhle pokus „nepočítá“, ne?

Maru, gratuluji ke schválení. Prosinec a Nový rok uteče jako nic a hurá do toho! Filipce to taky určitě schválí a já pak na Vás obě budu v lednu strašně moc myslet!!!

Ulriko, tak jak bylo u doktora? Už jste NĚCO viděli?

Kaitlin, když budeš mít chuť a čas, ve čtvrtek se stav. Pokecáme (se) u kafe :o).

Romíku, Ty „ztracená“ dcero :o), jsem ráda, že jsi se ozvala a děkuji za gratulaci!

Lostris, příští čtvrtek budu držet palce za á, aby jste se neztratili (ale holky Ti popsaly cestu bezvadně, neměl by být problém to najít) a za bé, aby potom výsledky byly co nejpříznivější!

Noreen, do září to je teda strašně dlouhá doba, ale snad to bude k něčemu dobré a pak už se miminka určitě dočkáte…

My jsme včera byli u našich, máma měla narozeniny, tak tam byla ségra s Bárou a Majdou, babička, mámy brácha… Ségra o našem „úspěchu“ už ví a já chtěla tuhle zprávu dát mámě k narozkám. Ale zase aby to nevěděla babička a další, páč na to je ještě dost času. Takže když pak strejda babičku odvez, dělala jsem překvapenou, že jsem jí ještě vlastně nedala přáníčko! Tam jsme jí totiž gratulovali jako Lucka a Tomáš +?. Ona ho jen dala stranou a odběhla zase něco dělat do kuchyně, pak na něj zapomněla, já ho celou dobu hypnotizovala, ale zase jsem jí ho nechtěla vnucovat… no, nervy to byly :o). Nakonec to rozlouskla Bára, hele babííí, tady to si ještě neotevřela, můžu já? Tak to rozbalila, odnesla mámě, ta na něj bez brejlí koukla no, hezký a vtipný, děkuju a… nic, nějak jí to nedocvaklo. To už jsem nevydržela, a říkám, vezmi si brejle a přečti si to pořádně! Pak teprve se jí rozzářily oči a: tak teda jo? fakt? skutečně? a je to tak, jak myslím? No, měla velkou radost. Překvapení se povedlo. Ona totiž ze ségry minimálně už týden dolovala nějaké to info, mě se ptát nechtěla, ale ségra statečně odolávala a „mlžila“.

Tak se mějte holčiny v rámci možností fajn!
Pa, Lucka + Letňátko

PS.: Jo, a můžu tady u Vás ještě strašit, že jo? Mě se zatím pryč VŮBEC nechce…

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 24.11.03 15:57

Ahojky Adélo, myslím, že musí zažádat každý, ale pokud k tomu není skutečně vážný důvod (není Ti 100 let, nejsi svobodná a drogově závsilá a já nevím, co ještě), tak je to jen formalita.

Tak to si můžeme vzájeměn referovat, jak pokračuje naše snažení. :-)))

Měj se Filipka

ejdela
Povídálka 20 příspěvků 24.11.03 17:24

Díky za odpověď. To jsou teda věci, občas se fakt divím, co všechno se v tomhle státě musí schvalovat. Sto let mi naštěstí není a nic z těch dalších kritérií taky nesplňuji, takže nám to snad schválí. Já zatím nevím na jisto, jestli na IVF půjdu, ale vypadá to tak. Zatím jsme ve fázi, že čekáme na výsledky z imunologie, které bychom měli dostat 17.12. a potom hurá do CARu a uvidíme, co nám pan doktor řekne. Mám endometriozu IV. stupně, takže to vypadá, že na IVF asi opravdu půjdeme. Ale znáš doktory, ti se vždycky do poslední chvíle tváří tajemně. A vy máte jaký problém? Teda jestli o tom chceš mluvit. Jak jsem si tak pročítala všechny ty příspěvky a mám dojem, že skoro všechny máme v současné době nějakou depresi. Já jí důvěrně říkám „neplodná deprese“ a je to teda pěkně zákeřná potvora. Už se mě drží od minulého týdne a ne a ne se jí zbavit. Ach jo. Doufám, že Ty jsi na tom lépe. Ještě jednou díky za informace a měj se krásně. Ahoj Tobě i všem ostatním. A držím palečky…

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 24.11.03 19:08

Ahojky!

To nám ten týden nezačal moc z vesela, ale pondělí je vždycky takové všelijaké. Ale už je za náma:) Jupííí. A do úterního dne už se určitě probudíme s úsměvem na tváři a s veselou náladou, nemám pravdu?

KAITLIN: ani nevíš, jakou mi udělalo radost, že to nevzdáváte a bojujete. Určitě nás informuj, jak to s tím dárcovstvím je, informace nikdy neuškodí. To dárcovství je asi anonymní že? Já jen, že kdyby to šlo, tak věřím, že každá snažilka, která má vajíček dosti, by ti to vajo ráda dala:) A takhle to asi nechodí, nevím.

LOSTRIS: přeji, ať se brzo uzdravíš ty i Robin!

BELLO: je mi to moc líto, posílám obří pohlazení pro dušičku a když budeš chcít jsi tu vždycky vítána!

ROMIKU: ahojdá, jsem ráda, že jsi se ukázala:) Tak až se rozhodnete pro nějakého toho odborníka, tak držím palečky ju! Ale lepší by bylo, kdybyste to stihli ještě před tím, než k němu půjdete:)

JARČO: tak jak řekl manžel „příští měsíc“, takže domluveno a přístí měsíc jo:)

IVANKO: je mi to líto:( Nevzdávejte to a bojujte dál! Vím, že je to moooc těžké, ale zkuste najít sílu a bojovat dál

PETULINKO: rády tě uvidíme ju, takže nakukuj a přeji, ať se aktivně zapojíš do snaženíčka co nejdřív

LIPKO: držím palečky, ať jsou na tebe v Pronatalu hodní a ať to všechno dobře dopadne

MARU: obrovská gratulace! Všechno se hýbe tím správným směrem. Už aby to bylo, že? Přeji mooooc stěstíčka!!!!!!!

FILIPKO: to tvoje „vrahoun“ mě pobavilo:) Jsem ráda, že jsou výsledky v pořádku a držím palečky, až propukne IVF!

NORREEN: tak dlouho? Ach jo:( Ale neboj, pak to příjde jedna dvě!

LUCIJE: chi chi, hezké překvapeníčko jste připravili:) Úplně vidím, jak to přáníčko hypnotizuješ:) Ještě, že tam byla ta Barča:)

Všem moooc děkuji za držení palečků, stále doufám, a zároveň se moc bojím. Docela mě bolí břicho, ale to mě bolí snad už pořád… Cpu se Duphastonem a tak na té bolesti bude mít taky svou zásluhu. Nejdraši už bych testovala:) Nebo spíš už bych se chtěla radovat ze dvou čárek:))))) Uvidíme, zatím se nevzdávám:)

Mějte se nádherně

Pá Montička

Norreen
Kecalka 175 příspěvků 24.11.03 20:20

Bello - posílám ti pohlazení pro dušičku vím jak se cítíš. Držím ti palečky ať se brzo zotavíš. Hlavně dušička, to je nejdůležitější

Jarčo - takže nečekej na mě, to by ses načekala :)

Montičko no co nadělám. Holt musím do září vydržet. A pak už přece tu smůlu musím zlomit :)
Hlavně ať výsledky obřího snaženíčka dopadnou dobře. A máme tu Montiččin těhulkovský deníček :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.03 22:09

Ahoj holky, už vás delší dobu sleduju „z povzdálí“, vidím, že je tady dneska docela smutno, ach jo… tak bych vás chtěla pozdravit, musím pochválit tento deníček, Montička ho pěkně vede a všechny tu jste moc sympatické a v pohodě, fajn kámošky, je mi mezi vámi dobře, i když sem vlastně nepatřím. My se začneme snažit o miminko až asi za rok, já jen nakukuju občas na stránky emimina, abych věděla, co mě čeká, čtu hlavně váš deníček a raduju se z každých vašich dvou čárek a pokaždé držím pěstičky, když se něco pěkného začíná v nějakém bříšku dít:-))
Můj obdiv patří hlavně Norreen, kterou touto cestou zdravím, jsi opravdu neobyčejně silná ženská, je mi moc líto, čím sis musela projít, uvidíš, že se dočkáte a že to příští těhotenství bude to nejhezčí na světě a tentokrát pojedeš z nemocnice s krásným zdravým uzlíčkem v náručí!! Moc ti to přeju,neboj, čas uteče jako voda, než se naděješ, je tady příští podzim a ty budeš hlásit dvě čárky! Drž se!
Hodně štěstí i všem ostatním, hlavně pozitivní myšlení, dobrou náladu a pohodičku přeje
Terezka

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 25.11.03 06:47

Ahojky všem,

N o r r e e n - nakopni skřeta a netrap se. Vím, je to dlouhá doba do září, ale uvidíš, že vám to uteče a vůbec, když budeš chodit mezi nás :-)

L u c i j e - moc pěkně jsi to pro mamku připravila, byl to pro ní určitě nejkrásnější dáreček :-)

M o n t i č k a - pořád na tebe myslím, určitě vydrž s testováním :-)

T e r e z k a - jakýpak já sem nepatřím. Sem patří každá dobrá duše, která chce s někým sdílet své radosti a starosti a to nejen snažilkovské.

Hezký den!

Jitka

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 25.11.03 07:09

Ahojda holky!
Tak tu máme úterý a jsme zase o něco blíže víkendu :-DD mno, kapku předbíhám… :-DD

LOSTRIS - už je ruka v pořádku? Někdy zkrátka musíme pro své miláčky přinést oběti :-)

ROMÍK - to je za pár! :-)

IVANA - je mi to líto!!! Nezoufej! Do třetice…

JARČA - ale už jen ten příští! :-D

MARU - to je super! IVF určitě vyjde, tomu věřím! Jo a ten dokument o umělém oplodnění jsem bohužel neviděla. Ty ano? Bylo tam něco zajímavého?

PETULINKA - přeju brzké snaži-zapojení! :-)

LIPKA, PAVČA - chjo..... někdy hold i MS potěší…

FILIPKA - pimprdlíci mě dostaly… připravuju si palce na leden!

EJDELA - ahojda! „vítej v klubu“ :-D Jo, jo, máš pravdu, deprese tu jsou každou chvíli, ale společně se je snažíme zničit. Přeju ti, abys už brzo byla těhulka! :-)

MIA - držim palce, aby to byl jen „planý poplach“ a vše bylo OK!!!!!

PETULKO - neupracuj se nám!

NORREEN - brrrrr, to je hrozná doba, ale neboj!!! ono to uteče! Ještě pořád jsem nezjistila jaké jsou čekací doby na vajíčko, takže se k tobě (pravděpodobně) na tuhle dobu přidám, budeme společné „běžkyně na dlouhou trať“ - však my ten cíl najdem :-D

LUCIJE - seš vážně zlatíčko! Pro mě jsi človíček, který zaručeně zlepší náladu :-D. Čtvrtek si píšu do diáře, až budu po kontrole, tak brnknu a moc ráda se(i) pokecám…

MONTIČKA - doufám a držim palce, seč mi síly stačí, aby tohle snaženíčko bylo na dloooouuuuuuuho poslední! :-) (hlavně úúspěšnéééé!!!!) :-D

TEREZKA - milé tváře jsou vítány! Ač jsi našimi slovy „předsnažilka“, určitě tě tu rády uvidíme! (já sama jsem začala jako předsnažilka u Brusinky). Piš, piš, klíďo i něco o sobě, on člověk alespoň přijde na jiné myšlenky :-)

Na výzvu Montíka tu sepíšu pár informací, ke kterým jsem se dostala, snad mi ve čtvrtek doktor řekne víc. Takže existuje pořadník na dárcovství oocytů (vajíček) a embrií. Čekací doby se prý výrazně zkrátily. (co se tím myslí konkrétně, to jsem nezjistila). Na IVF Brno jsem se dočetla, že na jejich pořadníku se můžu dostat výše, pokud přivedu vlastní dárkyni oocytů. Její vajíčka budou použita pro jinou pacientku, v rámci zachování anonymního dárcovství. Ovšem na stránkách GESTU, kam chodím, jsem se dočetla, že oni zatím dobrovolné dárkyně neberou. Takže uvidím..... možná se pokusím využít těchto stránek na případnou pomoc s darovánim :-) Je fakt, že jsem doposud sama o tom vůbec neslyšela a ani se o to nezajímala… proč taky?…

No a abych nebyla za Němcovou tak raději končim :-)
Mějte se pěkně!
Kaitlin

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 25.11.03 07:22

Ahojda podruhé!
Aby ten deníček byl přece jen o něco veselejší, tak sem vkládám naší hitparádu, pokud máte některá z vás další nápad na odpověď, tak stačí napsat, bude zajisté zařazeno" :-D

HITPARÁDA ODPOVĚDÍ NA OTÁZKU ?A CO VY?? ?TAK KDY?? apod.
(sesumírovala Kaitlin )

 • okouknu to u kamarádky (či příbuzenstva) a pak se uvidí! (Kaitlin)
 • až dořešíme bydlení? (Kaitlin)
 • až si budu jistá, že to nějak zmáknem finančně (Kaitlin)
 • až to bude, tak se to včas dovíte! (Ulrika)
 • až přestaneme s tancováním (Ulrika) ? Ulrika sice závodně tancovala, ale myslím, že by tato odpověd? mohla být obzvláště účinná, pokud jste v životě netancovali a všichni ví o vašem odporu k hudbě! ? :-D
 • až splatíme byt. (Ulrika)
 • jsme zodpovědní a proto chceme miminku nachystat příjemný start do života, takže kdo si počká, ten se dočká! (Pavča)
 • ještě jsme si nic neužili (Lucije) ? používala ve věku 35ti let, takže to působilo jako má poznámka o tancování :-D
 • neboj, budeš první, kdo se do dozví! (Lea) ? dle jejích slov: ideální je to říci tak 10 lidem, pak je to pro vás docela sranda :-D
 • až to přijde, tak to přijde (Montička) ? skvělá odpověď na odbourání dalších vtíravých otázek!!! 
 • až to bude, tak to nejspíš nepřehlédneš! (Bohun)
 • no, už bych(om) o tom asi měla(i) začít přemýšlet? (Bohun)
 • až se dohodneme na pohlaví, tak se jde na to! :-D (Bohun) ? takhle odpověď se mi začíná líbit čím dál tím víc ? začnu ji určitě používat! :-D
 • až se mi miminko nastěhuje do bříška (Kajdula)
 • zatím úspěšně odolávám, a ani ty mě nepřesvědčíš, že mám něco zmeškáno (Kaitlin) ? to byla zatím má poslední odpověď .
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.03 07:28

Ahoj holky moje,

děkuji za podporu, moc to pomáhá.

Noreen - díky moc, přeju ti,aby Ti to brzy uteklo a měla miminko co nejdřív. I když my máme zakáz snažení na 3 měsíce. Takže od března asi zase začnem, a když do léta se to nepovede, tak nás zase čekají naše návštěvy v Sanusu. I když teď se nacházím v rozpoležení, že se snažit ani nechci, aby to nedopadlo jako teď. Ale tohle střídání nálad asi znáš.

Tak zatím ahoj

Bella

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.03 07:56

Ahojky holčiny,
po častém nakukování, se připojuji také já k té řadě snažilek.

Zatím se ve Vás všech tak docela neorientuji, ale všem NÁM které máme trápeníčko a očekávané miminko zatím nepřichází, přeji hodně trpělivosti a spřízněných dušiček, aby po větším či menším snažení došly svého vytouženého cíle.
Pro mě jste veéééééééééélkou oporou, že v tom opravdu nejsem sama, a můžu se také dozvědět něco nového, co by mě v mém snažení posunulo dál.
Stručně: snažíme se s přítelíčkem skoro 2 roky, a teď se začínáme probojovávat do nějakého centra. Asi víte co tomu všechno předchází.

Tak holčiny, držím všem palečky a hodně štěstíčka.
Pokusím se zaregistrovat abych nebyla tak anonymní.

Hitparáda je super:
dávám hlas „až dořešíme bydlení“ + „až to bude, tak to bude“

ale mám tedy véélkou inspiraci

Zatím pa, posílám všem pohlazeníčko

Pavlína

Ulrika
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 25.11.03 08:45

Ahoj holky,

takže jsem včera byla u doktora a JE TO TAM! Na ultrazvuku byla jeskyňka a v ní bušilo srdíčko. Tak jsem zírala na tu obrazovku a jen jsem se usmívala. Jinak se žádná další vyšetření nekonala, prý za měsíc. Takže budu mít pod stromeček čerstvý obrázek z ultrazvuku. Kupodivu mě objednali na 22. 12.

Holky, je mi tu s vámi dobře, ale nejspíš bych se měla přesunout do nějakého těhu-deníčku. Je mi to takový blbý tady jásat, když Vám je smutno… Takže budu asi spíš nakukovat a občas Vám něco napísnu.

Páček shledáček!

Ulrika (6tt)

Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 25.11.03 09:19

Hlásím se podruhé a možná ne dnes naposled :-)

Hryznutá ruka už je v pořádku (v pátek to budou tři týdny), už můžu dělat všechno, když se mi to stalo, nešlo ji používat. Ještě že mám skvělého manžela, který se dokáže o všechno postarat. Trochu to při nějakých pohybech ještě cítím, co můžu čekat, nebylo to jen povrchové zranění.

K a i t l i n - to je mrzuté, že v CESTu neberou dobrovolné dárkyně, myslím si, že by se mezi námi snažilkami určitě nějaká našla, která má vajíček na rozdávání.

P a v l í n a - vítej mezi námi. Přeji Ti, aby jste se brzo probojovali do nějakého centra, kde by vám brho pomohli k mimískovi.

U l r i k a - ale jenom jásej, právě že takovéto pozitivní zprávičky jsou potřeba. Krásný dáreček pod stromeček - foto mimíska.

Tak jdu zase něco „podělat“ i když se mi vůůůůbec nechce. Tady na emimču je podstatně lépe, než se prohrabovat nějakými nezáživnými papíry.

Jitka

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 25.11.03 09:32

Ahoj holky,

ULRIKO: jen jásej, nám snažilkám to dělá dobře na dušičce. Třeba takový případ Martiny s Amálkou nebo teď Lucije je pro nás takové povzbuzení, že když se to povedlo jim, tak proč ne třeba mně.

IVANO: je mi lito, ze to nevyslo, ale hlavu vzhůru, jednou se to povést prostě musí.

KAITLIN: do hitparády odpovědí na otázku, tak co? Kde máš břicho? přidávám: „No, ještě jsme o tom nepřemíšleli, tak za dva tři roky možná…, ale nejdřív musíme zrenovovat koupelnu“ :o)

Tak já se jdu opět ponořit do hromady faktur a tabulek, ať mi to mizí ze stolu a nezavalí mě to.

Mějte se mooc krásně a hlašte samé l l

Romík

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.03 09:43

Zatim jsem jen nakukovala, ale kdyz vidim jak se podporujete, tak mi to nedalo a musim Vam napsat, ze jste proste bajecny. Obdivuju vsechny z Vas, ktere se nevzdavaji a na mimiskovi radne pracuji. Doufam, ze brzo budete vsechny tehulky! V okamziku, kdy jsme se rozhodli, ze bychom se teda jako mohli zacit snazit, me napadlo: Tak mesic dva a bude to hotovy.. Jo tudle a nudle. Od kvetna ani tuk a po 2 mesicich mi pomalu zacinalo hrabat. Tak jsem brouzdala na netu a nasla Vas. Od te doby nakukuju. V rijnu jsem zacala merit BZ a hlidat ovu a ted jsem 41DC a ruda mrska nikde. 2 testiky mi ukazali slabou druhou carku. V pondeli mi dokturek nabral krve (zrejme si chce nejakou schovat na horsi casy!) do spousty ampuli a ze si mam ve ctvrtek zavolat a kdyt, tak si mam odpolko prijet a ze vystavi prukazku. Holky, prosim, myslete na me. Ja se bojim, ze se mi ta slaba carka jen zdala. Pritel testitk zkoumal snad hodinu ze vsech stran vc. navodu, jestli jsem to snad nepokazila :-D Mam strach, ze to treba jeste nedopadne. Co mam delat, abych to do ctvrtka vydrzela a nezblaznila se???? :-DDD.
Dekuji predem za rady. Ahojky. Jandule z Pardubic

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 25.11.03 11:59

No to je právě to. My jsme oba zdrraví jako řípy. Jen ty naše dvě mršky se ne a ne potkat ve správný čas. Už jim to trvá skoro dva roky, takže nějaký zádrhel bude, a právě proto se doktorka rozhodla zkusit IVF.

Tak se těším na zprávy od Tebe.

Zatím Filipka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.03 12:13

Ahoj Jandule, jsme na tom podobně, ja jsem 39 DC a „navsteva“ taky nikde, i kdyz pri mem cyklu 36 dni a vic to neni zase az tak divne, ale stejne citim, ze tenhle mesic je to jine. Jeden test v nedeli byl negativni, dalsi zkusim zitra. Ale na testu, ktery jsem si taky studovala velmi peclive, pisou, ze i slaba carka znamena pozitivni test. Tak se raduj! A nic si z toho nedelej, mne taky hrabe! Snazime se od cervence, ale mame uz za sebou jedno zamlkle tehotenstvi, tak se ted dost bojim. Predtim jsem netusila, co vsechno se vubec muze stat. Tak ti preju hodne stesti, at to vyjde a ty se nezblaznis!
Karolina

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.11.03 12:52

Dekuji za podporu.
Kez by to vyslo. A kdyz to vyjde, tak me zase strasi, aby to vsechno bylo v poradku a mimisek byl v brisku v pohode a v poradku. Kdyz ctu prispevky v deniccich, tak jsou ty obavy opravnene. Ale snad to zvladnem. To by bylo, aby zlobil uz takhle malinkatej!! :-D
A ty se neboj, kdyz citis, ze je to jine, tak to jine bude!! Zitra napis, jestli se ti tam objevila i druha carka. A zkus ji tam hledat ne po 3 minutach ale dele. Me se taky objevila jednou po 10 a jednou po 5 min.
Drzim palecky, Kajo, a preju hodne stesticka.
Jandule

Norreen
Kecalka 175 příspěvků 25.11.03 18:30

jedné kamarádce vždycky říkám

 • Ty tvoje dvě dračice na mě působí jako antikoncepce

Nejčastěji používané je u nás
Až to bude, tak to bude

I když v současnosti mám nějakou dobu na zvídavé otázky klid

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.11.03 18:48

Ahojky holky!

Hned na začátku chci pozdravit a přivítat nové nakukovatelky, z kterých snad nebudou jen nakukovatelky:) I když vlastně proč ne:) Jen nakouknout a pak hned pelášit do těhudeníčku:) Jů to by se mi líbilo, ale po napsání 35 deníčku už se tomu „nakukování“ asi říkat nedá:DDDD

ULRIKO: musela to být nádhera, koukat na jeskyňku:) Krásně si to užívej a dovol nám radovat se a juchat s tebou:)

Já jdu zítra na kafíčko s bývalou kolegyní z práce, už se těším, že si dám něco dobroučkýho. Asi skočíme do Menšíkové kavárny. Ještě uvidíme. Nebo bych si dala pizzu:)

Mějte se nádherně a holky s tou prací to moc nepřehánějte!!!!!

Pá Montička:)

aduna
Povídálka 37 příspěvků 25.11.03 21:51

Holčinky,
tak mi to zase nedá a nakukuju. Držím palečky a přeju štěstíčko (štěstíčka). A připojuju svou odpověď z dob snaženíčka:

Dítě? Teď? V týhle době??
(pár lidí to vztáhlo na roční období, ale většina se chopila příležitosti nadávat na politickou situaci).

Aduna (od Ed)

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 25.11.03 22:00

Ahoj holčiny,

Tak mám chviličku. Kačenka dneska usnula až před chviličkou. Což se nám tedy ještě nestalo. Usíná pravidelně do 20 hodiny. Tatínek to svádí na zoubky, tak uvidíme jestli budu mít nové šaty haha.

Upekla jsem dneska jeden druh cukrový. Kdyby aspon za tou 1 byla 0 jako že už jich mám 10? to by byla jiná.

Norreen ? neboj strašně to uteče? budeme s tebou a ani tomu nebudeš věřit že už je září.

Jandule ? tak at ti pan doktor povi jen to co chceš slyšet

Montička ? tak ty si zase budeš dávat do nosu ??? Ty se máš ?

Urliko ? moc blahopřeji. Já se taky pokaždé na každém ultrazvuku culila jak sluníčko? ale co, doktoři jsou asi na to zvyklí.

Maru ? blahopřeji k IVF a at ti to vyjde

Pavčo ? jsem zvědavá jak to bude s tebou?. Ty naše těla nás pěkně trápí vid?

Já letím do sprchy a asi hupsu do hajan?kdyby Kačenka dneska nějak vyváděla tak at jsem na ní připravená?

Ahojky a usmívat se? víte co se říká??? S úsměvem jde všechno líp.
I když někdy do toho úsměvu moc není.

Jarča a Kačenka

kairo
Kecalka 115 příspěvků 25.11.03 22:51

Ahojky holčiny,
jen jsem Vás přišla trochu nakazit a popřát Vám ať Vám ta snaženíčka vyjdou.

Norreen je moc statečná holka a snad to jí a mému bráškovi dopadne a já budu teta!! Jsou moc hodní a mimík by se u nich měl moc dobře, tak jako u každé maminky, která se na něj tak těší.

My už máme jen 2 týdny do porodu a sice nejsme ještě otočení, ale hlavní je, aby bylo celé a zdravé.

Pa a ještě jednou psky prsky pár těch láskyplných bacilů

Kairo 38tt+0

Nikky
Kecalka 336 příspěvků 25.11.03 22:54

Jen nakukuji, všem vám držím palečky!!!

Chci přidat odpověď na dotaz. A co vy? Tak kdy?
Nevím,možná zítra, za měsíc, rok či dva...... kdo ví!?

Brzo // přeje Nikol do Cipísků

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 26.11.03 07:46

Ahojda holky!!!

Hurá, je tu lámací den týdne, tak se to pomalu přehoupne do té lepší polovičky :-)
Včera jsme měly doma návštěvu a tak jsem dělala fondue, mňam, to byla dobrota, docela jsme si pošmákli, ale jako vždy jsem nakrájela masa o hodně víc, než bylo možné sníst. Ještě nikdy se mi ho nepodařilo nakrájet akorát. Nevadí, dnes ho hodím na pánev a bude véča rychle. :-)

PAVLÍNA - čauky! Další nová tvář :-) Tak držim palce, ať se tu dlouho neohřeješ a šupajdíš do těhu deníčku! :-) Jaké že to procedůry zdržují přístup do centra? Já jsem s tím neměla vlastně žádný problém… ???

ULRIKA - hurááá! Jásej o sto šest!! :-D No to budou bááájo vánoce :-D. Dobré zprávy jsou vítány!

LOSTRIS - taky se přes den koukám na nové zprávičky, zvědavost pravidelně vítězí nad pracovním zápalem :-D

JANDULE - jak se nemáš zbláznit?? Tak to ti fakt neporadim! :-D Určitě nám napiš, jak si dopadla! :-)

MONTIČKO - dalo by se říct, že jsme takové dlouhodobé častější nakukovatelky :-D Už bychom toho mohly nechat a přesunout se, co říkáš? :-D

JARČA - sakriš, taky bych měla začít přemýšlet o pečení… ty seš holka pracant, já tě chcíííííí domůůůůůůůůůůů :-DDD

Děkuju za další příspěvky do naší „hitparády“, už je tam dopisuju :-)
Zítra jdu na další kontrolu a nějak se toho začínám obávat. Protože zatím co návštěva centra, to nějaké další jobovky… :-( Jsem zvědavá, jestli mi pan doktor řekne něco víc k tomu dárcovství vajíček…brrr, už abych to měla za ssebou. Těšim se pak na návštěvu k Luciji - jak ji znám, tak ta mi určitě opět vleje optimismus do žil :-D
Stejně mi to připadá takové divné, když vám tu píšu o centru, dárcovství, tak mi to připadá takové divné, jako když nepíšu ani o sobě, asi mi to ještě pořád úplně nedochází… Tak jsem se tu zase vykecala :-D snad to nevadí¨…

Přeju pohodový den!
Kaitlin

připomínám :-D
SRAZ V PRAZE!!! Dne 4.12.2003 od cca 16ti hodin v „koblížkárně“ - dole na Václaváku, v 1. patře Koruny (je to rohový dům Václavák x Příkopy - vstup pasáží z Václaváku - po jezdících schodech nahoru) - to je snad vyčerpávající informace :-DDD

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.03 10:00

Zdravim Janduli i dalsi snazilky!
Tak jsem si dnes delala 2. test (40 DC), a nic. Po dvaceti minutach bylo sice to mistecko na testovacim prouzku, kde by se ta druha carka mela zobrazit, malinko jinak barevne, takze jsem mohla odhadnout, kde se byvala mela ukazat. Ale o carce, ani o slabe, bohuzel nelze v zadnem pripade mluvit :-( Takze budu zkouset zase az tak za 3 dny. Hodne stesti, Jandule, a ted uz to snad vydrzis, uz je streda!!!
Karolina

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »