Snažilkovský deníček - Montička XXXX.

Snažení

Ahojky snažilenky i ostatní nakukovatelky! U minulého deníčku jsem měla špatné číslo a nikdo do mě nekopl:) Zato dnes máme deníček výroční a povánoční:) Tak co ježíšek? Doufám, že u stromečku zářila očička štěstím a panovala dobrá nálada. My jsme byli u našich a nakonec jsme to naplánovali tak, že jsme se navečeřeli a jeli k ségře juknout, jak rozbaluje dárečky Klárka a až pak jsme jeli domů a rozbalili si dárečky naše:) Ségra si totiž zapomněla vzít od našich kameru, takže jsme jim ji dovezli.

Klárka rozbalovala dárečky jeden za druhým, nosila dárečky ostatním, ale jakmile rozbalila jeden, aniž by věděla, co je uvnitř, utíkala pro další. Důležitější pro ni byl roztrhaný papír, než obsah:)))
Barunka se pod stromečkem kamarádila s plyšovým krtečkem a s takovým šášou, byla moooc spokojená:)

Jo a už má dva zoubky a začíná se stavět v postýlce:) A kdybyste viděli její grimasu, co dělala:) Asi to odkoukala od Montyho:) Prostě funěla nosánkem, nosánek měla takovej ten „scvrklej“ a funěla a funěla a my jsme se smáli a smáli. Jen se nám to zatím nepodařilo natočit, protože jakmile uviděla kameru, přestala:)

Malá perlička, týkající se Montyho v době, kdy my jsme si užívali na Floridě. Ségra si všimla, že Monty něco žere a než stihli zjistit co, bylo pozdě, měl to slupnuto. Po nějakém čase začala ségra hledat klobouček na kojení:))) Tak jim došlo, co to asi Monty snědl:) Chodili mu kontrolovat bobky, jestli klobouček vyjde ven, nebo jestli budou muset na veterinu:) Hned druhý den už byl klobouček na dvorku:D

Tak se holky mějte nádherně a kdo máte volno, hezky si to užívejte:) My pracující to taky nebudeme přehánět.

Krásného silvestra a šťastný nový rok přeje

Montička

Váš příspěvek
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 29.12.03 07:56

Ahojky holky!!

Je už po vánocích, to byl fofr… :-) To tak rychle uteklo. Já měla vánoční svátky ve znamení návštěv.

Montičko - téééda, to je číslo deníčku… co s tím sakriš udělat :-))) Moc ti přeju do nového roku, aby se už pět x rozhodně nekonalo! :-D

Já jsem byla nejhodnější z nejhodnějších a od ježíška jsem dostala nový telefon. Takže mám novou hračku :-)

Přeju pohodový den!
Kaitlin

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 29.12.03 19:54

Ahojky Kaitlin!

Děkuji za přáníčko, ať už ten deníček s 5× psát nemusím:) Slibuju, že se budeme moooc a moooc nažit:D
Když to tak vezmu, být těhulka, tak už mám mimíska asi v náručí:) Takže tréninku, jak dlouhých je 9 měsíců, je až až a teď to zkusíme naostro i s tím pupíkem, co říkáš:)

Měj se krásně

Pá Montička

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 29.12.03 21:09

Ahojky,

svátky letí a letí. Vánoce byly moc fajn. Dostala jsem šicí stroj a taky ty hrnce na těstoviny. Samozžejmě ještě různé oblečeníčko a voníčko. Ale stroj mě fakt dostal.
Lenička tyto vánoce už taky mnohem víc vnímala. Když přišla ve středu ráno do obýváku, kde byl stromeček a manžel schovaný s kamerou za pohovkou, tak ztuhla u dveří, očička jak tenisáky a křičela títí, títí, títí (svítí). Prostě super.
Mějte se krásně.

Ajka+Lenička+Krtčát­ko

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 29.12.03 21:35

PRRRSSSSSSSSS­SSSSSSKKKKKKKKKK!!!!!!

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 30.12.03 10:16

Ahoj holčiny,

Tak sjem měla za to že jsem včera psala a ted koukám a ono nic :D

U nás vánoce byli krásny? Kačenka byla nejhodnější podle dárku. Dala jsem fotečky tak se můžete juknout.

Jinak já testovala a nic?. No a dneska rudá mrcha dorazila? takže jsem tatkovi pohrozila že ted ho nenechám flákat :D bude jen tuleni tuleni tuleni ?.

Už jsme koukala a vychází datum porodu na říjen, Kačence bude rok a půl? co víc si přát :D musím vždycky najít nějakou vymluvu ? omluvu :D

Tak já běžím, vařím a Kačka chrnákuje?

Ahoj Jarča a Kačenka

Krásného Silvestra a Štastný Nový rok a hodně zdravíčka a všem snažilkám //. Maminkám dravé dětičky a těhulkám bezproblémové tehulkovství a porod.

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 30.12.03 11:55

Ajko, po dlouhé době jsem jukla na poslední Montičiny deníčky a co nevidím. Ty jsi těhulkaaaaa. Posílám Ti s Tomáškem a pasažérkem obrovitánskou gratulaci a jsem ráda, že to vyšlo jako skoro vánoční dáreček. Ani se nedivím, že jsi to nevydržela. Já to taky manžílkovi řekla hned. Tak se držte a ať se miminku daří.
Mě už pasažérek posílá maličké kopanečky a taky se nám už blíží UTZ kdy se dozvíme doufám co že to nosím pod srdíčkem. Tomík se už moc těší, tak doufám, že mu to vydrží i po narození.

Opatrujte se
Pusinka, Tomášek 34m, Pasažérek 17+6

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.03 12:50

Ahojky holčinky moje, mě se po Vás hrozěn moc stýskalo, tak se na rychlovku připojuju od manžílka z práce. Jsem to já nepřihlášená Maru :-DDDDDDDD

U nás byly vánoce taky super, všichni jsme byli moc hodní a dostali jsme spoustu dárečků. S neteřinkama jsem si to taky moc krásně užila, byly super u stromečku, rozdávaly dárečky a radovaly se.
Akorát nám to předvánoční šílenství trošku narušil rozbitý bojler,t akže jsme byli dva dny bez teplé vodičky. Naštěstí to mužský spravili, ale aby toho nebyl konce tak se nár rozbila baterie u umyvadla a teď nám zase propouští odpad a přívodní trubky, jak se s tím pohnulo tak se hnuly i všechny těsnění. Takže jen vytírám a vytírám......­......... ale na pohodičce mi to neubralo. TeĎ jsme s kamarády byli nakoupit na silvestra a zítra ráno vyrážíme na Šumavu pořádně to oslavit. Jsem ráda, že uteču z domečku včera se začala pomalu lae jistě hlásit na návštěvu MS, takže na mě začaly padat nějaké chmury, ale nebojte vyhnala jsem je daleko za hranice a zítra mám v plánu skřítka depkoidníka vyhnat až za naše státní hranice, aby nám dal v příštím roce pokoj. Takže mu všechny zabalte věci co u vás nenápadně nechal aby se mohl k vám vracet a já ho zítra na Šumavě šupnu celníkům :-DDDDDDDDD

Všem vám přeju do nového roku moc a moc štěstíčka a hlavně ať se na nás všechny konečně usměje to štěstíčko a dočkáme se našich vytoužených uzlíčků.

Montičko, Kaitlin v příštím roce na to musíme vyzrát a založit úplně jiný deníček přece jenom to naše místečko přenecháme těm co se chtějí teprve začít snažit, žejo?

Filipko myslím na tebe a vykroč pořádně pravou nožkou a těším se na informace jak to všechno probíhá, doufám že ti nebude špatně a tak vůbec.......... přeju hodně štěstíčka.

Všem vám přeju jen samé štěstíčko už musím pádit, no však jsem tady toho zase napovídala :-DDDDDD. Mějte se pohádkově ahojky MAru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.03 12:58

Ahojte holky, - Nepřihlášená VELCHI
omlouvám se, že nejsem přihlášená, ale nějak jsem na cizím počítači.
No všem jsem vám chtěla jen říct, že jsem přesně 23.12.03 začala zase brát HA. A to ze zcela jasných příčin, jedním z mnoha důvodů bylo to, že jsme se oba dva rozhodli přeci jenom počkat, vzhledem k mé nové práci a k tomu, že opravdu nemáme kam spěchat.
No ale poručte si hormonům, že?
No a tak jsem zase po víc jak půl roce začal jíst prášky, no není to žádná slast, a ani to zatím nestíhám hlídat abych je brala přesně.
No hlavním důvodem bylo taky to, že jsem na svém příteli pozorovala, jak kličkuje před slovem dítě jak střelenej zajíc a měla jsme pravdu. Prostě se necítí být připravený na tu zodpovědnost, ale přiznejme si, pravda je mnohdy úplně jinde.
Takže to ted neřeším a zatím nedělám žádné ukvapené závěry a nic moc neřeším.
Přece jenom až s ejednou opravdu rozhodnu že budu dětátko mít tak záleží i na tom s kým ho budu chtít mít, a můžu vám říct že teď si tím nejsem jistá jestli bych se svým přítelem dítě mít chtěla.

OMLOUVÁM SE ZA PESIMISTICKY LADĚNÝ ÚRYVEK

Ale chci tím předejít až se potkáme, nebo se uvidíme na chatu nějakým dotazům.
Nicméně, nechtěla bych vás ztratit, protože tu najdu vždycky něco co mě uklidní a naladí nebo mi dáte cenné rady.
Takže je ze mě nedobrovolná nesnažilka - ale pokud budu moct a vám to nebude vadit tak bych tu s vámi chtěla zůstat.

Mějte se moc hezky a Šťastný rok 2004.

Opatrujte se a hodně „štěstíček“ v bříšcích.
papa
 Míša

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 30.12.03 20:24

Ahojdá snažilenky!

Maru, Jarčo: všímám, že ne jen, že toužíme po tom samém, ale dokonce naše neslavná MS chodí ve stejné dny:) Aspoň se můžeme pořádně hlídat chi chi. Ke mě teda MS ještě nedorazila, čekám ji už druhý den, břicho bolí, takže to zítra asi příjde. Zítra si půjdu do centra pro várku Clomhexalu, snad tam někdo bude. Protože poslední dny, kdy mělo probíhat snaženíčko, tak nebyla příležitost k tulení, neb jsme byli na Floridě a v pokoji ve třech a pak bez manžela, tak jsme se rozhodli pro ještě jeden „pokus“:)

Velchi: to víš, že tu s náma můžeš zůstat!!!!

Holky, vkročte do toho nového roku tou správnou nohou, s úsměvem na tváři, dobrou náladou a šťastnou dušičkou! Protože jak na Nový rok, tak po celý rok:)

Hodně štěstíííííííí­ííííííííííííí

pá Montička

Vložit nový komentář