Snažilkovský deníček - Montička XXXXII.

Snažení

Krásný nový týden všem! Tak jaké bylo víkendové lenošeníčko? My jsme jeli k našim. Samozřejmě začalo k večeru sněžit a dálnice nebyla odhrnutá, takže jsem se celou cestu bála, ale dorazili jsme šťastně až k našim (ťuk ťuk ťuk).

Konečně jsem viděla ostříhanou Klárku:) Moc jí to slušelo, jen jsem se na ni pořád dívala, že je nějaká jiná:) Přišlo mi, že je to najednou úplně jiný človíček s jiným výrazem ve tvářičce:) Ale rošťák zůstala pořád:) V sobotu dopoledne jsem vyrazila se ségrou do města. Shánět pánské spodky je docela dřina:) V každým sportě mi nabídli za 800,– a to fakt manžel nepotřebuje:) Na to blbnutí venku 2× za zimu kapku zbytečné:) Naštěstí nás zachránili šikmoocí:)
Po obědě volá sestřenice, jestli jsme doma, že strejdovi nejede auto, tak že si k nám skočí pro nabíječku, jestli jsme doma. Prý nechal rožnutý světla. Tak se manžel s taťkou sbalili a jeli mu pomoct se startovacíma kabelama, aby nakonec zjistili, že to není baterkou, ale startérem. A naše plánovaná sáňkovaná byla ta tam, protože pánové se vrhli na spravování auta.

Zato v neděli jsme vyrazili už dopoledne. Já, manžel, švagr, Klárka a 3× hafan:) Poté, co se Honza vracel pro Klárčiny rukavice, aby si pak vzpomněl, že svoje nemá taky chi chi jsme se vrhli z kopce. Klárka s taťkou na bobech a já s Radkem na obřím igeliťáku:) Zadek mám mírně naražený, ale stálo to za to:) Dokonce jsme tam nebyli jediný „dospělí“:) Takže jsme si ani nemuseli připadat blbě:D Když jsme byli na odchodu, přišla za náma ségra s kamerou, tak mě stihla natočit, jak se snažím přemluvit Kennyho, aby mě táhl na sněhu a místo toho jsem se natáhla:)

Ráno jdu na ten UTZ, tak jsme zvědavá, jak to dopadne. Snad jsme den „D“ nepropásli. Radši jsme se dnes „pojistili“ snaženíčkem:) To nikdy neškodí, že ano

Tak se mějte nádherně a tulte se

pá Montička

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 12.01.04 06:32

Ahojda holky!

Téééééda Montičko, to jsi měla skutečně krásný víkendík, pěkně ses vyřádila :-D
Já mám zajímavější zkušenost se sněhem. V sobotu večer, jak na to začalo poprchávat, tak jsme skončily zapíchlí autim v cestě. Teda abych to vysvětlila, představte si příjezdovou cestu k domu, v dost velkým kopci, širokou zhruba na jedno auto a my jsme tam stáli napříč, protože ten led byl jak mýdlo… Musím se přiznat, že místo nadávání a nějakého špatného pocitu jsem vylezla ven s obrovským záchvatem smíchu..... no ještě, že nikdo nebyl poblíž, asi by mě odvezli do Bohnic.. :-D Spravil to jeden telefonát kamarádovi, který nás ztáhnul lanem do správného směru a my mohli klíďo odjet :-)

Tak z mé nemocné kolegyňky se nakonec vyklubala těhulka. To znamená, že s tou svou cukrovkou, už prostě nepřijde… Proto taky moc nestíhám… Hlavně, aby jí to, berušce, všechno dobře dopadlo, doktorka jí dost straší různými genetickými a vývojovými vadami apod. :-( Zatím to však vypadá vše OK :-)

Přeju vám krásný den!!
Kaitlin

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 12.01.04 06:43

**SRAZ V PRAZE

V úterý 13. 1. 2004 od cca 16ti hodin se koná náš oblíbený SRAZ V KOBlíŽKÁRNĚ. (1. patro v Koruně - dole na Václaváku).

Moc se na všechny těšim!!!

Zatím potvrzená účast:
Lucije
Velchi
Nafteta
Petulka
SMS mi poslali:
Lucie
Maky
Petulinka
Romik
a taky má maličkost :-)
Brusinka mi poslala SMSku: "Děkuji moc za pozvání, ale jsem matka vyplašenka a ještě nechci brát Janinku mezi větší množství lidí. Ale příští měsíc bychom se už myslím objevily. Moc všechny pozdravuj. (což tímto činím :-D).
Pa
Kaitlin**

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 12.01.04 07:12

Ahojky holčiny!
Jak jsem minulý týden psala,švagrová mého miláčka byla od čtvrtka v porodnici.
A už je to tady!V sobotu ve 20.53 se mělnickou prodnicí rozlehl hlasitý pláč a na svět přišla nádherná holčička Lucinka.
Měřila 48 centimetrů a vážila 2700 gramů.Ona i maminka jsou v pohodě a v porodnici se nudí.Rády by domů.
Ještě v sobotu jsme byli o švagrové an návštěvě a tvrdila,že jí jen trochu tvrdne břicho.A asi kolem sedmé hodiny,kdy jsme seděli u nás doma,volal švagr,že veze maminku do porodnice.Vlaďka si přála mít u porodu tchyni.Tak jsme vyrazili taky.Trhli jsme rekord jízdy Praha-Mělník.15 minut.To docela jde.
Když jsme dorazili,švagr stepoval na chodbě a kecal s nějakou těhulkou.Říkal,že Vlaďka je od sedmi na sále.A kole 20.45 se ozvalo prodýchávání a tak jsme se dohadovali,jestli je to Vlaďka,nebo ta druhá mamina,které to nějak nešlo.Ale pak se ozval hlasitý pláč a někdo křičel:Holčič­ka!!!Tak jsme začali jásat.TO byla ta NAŠE!!PAk vylezla sestra a zahlásila míry.Vrhli jsme se na švagra,objímali se a bylo to super.Pak vylezla novopečená babička a za chvíli vynesli i ten malinký uzlíček.
To víte,že jsem se neudržela a řvala,jako želva.Pavel mě držel kolem ramen a konejšil mě.Bylo to jako zázrak.
A hned jí taky zapili.Podle toho,jak vypadali včera,tak docela dost.Jen já jsem o to přišla,protože mi nějak nebylo dobře a jela jsem domů.
Toliko něco málo ze života potencionální tety.Včera jsem neteřinku viděla znova a byla ještě krásnější.
Mějte se fajn a přeju nám všem brzo takového mimíska.
Nafteta

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.04 08:42

Ahoj děvčata :-)
Nafteo - moc ti gratuluju k neteřince :-)
Montičko - mělas veselej víkendík. No ale určitě jste si to užili.
Kaitlin - já doufám, že mě to zítra konečně vyjde. Ale bohužel končím až v pět, takže dorazím až kolem půl šesté, ale to tam určitě ještě štěbetalky budete :-)

No já měla víkend takový normální, byli jsme s manželem u jeho babičky. Mezi svátkama jsme se nikam nedostali. Odpoledne jdu do Motola, tak se aspoň domluví, jak budeme pokračovat a zítra ráno jdu ke svému Dr. To aby se to nepletlo ;-) tak na mě děvčata myslete.

Vaše nepřihlášená Marti (Norreen)

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 12.01.04 09:20

Ahojky holčiny,

náš víkend byl příjemně odpočinkovo-sportovní. Mimo jiné jsme zkolaudovali naši další neteřinku a je špičková. No co vám budu povídat, prostě jako všechna mimča.

Jinak já stále čekám na startovací výstřel k 1. IVF pokusu. Ale Rudá mrška si dává na čas. Už má 5. den zpoždění, tak mě to docela míchá, protože se těším, až se věci dají do pohybu a já budu všem ukazovat naše ukázkové mimi. Docela se děsím toho, že moje tělíčko, ačkoli se zdálo, že se už umoudřilo, zase začalo blbnout. To bychom začínali od nuly a to už by na mě bylo asi moc.

Tak mi, prosím, držte palce, ať se něco je všechno OK. Mám z toho docela smíšené pocity a začínám se bát, že můj vnitřek cosi zase rozhasilo (že by měl šok z Vánoc :-)))

Moc Vás všechny pozdravuju a přeju týden plný příjemnějších zpráv.

Ahoj Filipka

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 12.01.04 09:34

Ahojky,

tak zítra mě čeká první UTZ. První setkání s Krtčátkem nebo Krtčtkama? Těším se a bojím se naráz. Tak mi držte palečky, aby bylo všechno v pořádku. Jdu na 15 hodin, tak vám podám zprávičku a když bude vše OK tak pošlu taky mega prskanec.

Filipko - moc držím palečky, aby mrška přišla. Je to jak naschvál, že? Když ji nechceme tak chodí a když jí chceme tak se někde fláká. Přeju ti brzké dvě čárečky.

Všem krásný týden. A doufám, že někdo nahlásíte 2 čárečky.

Ajka+Lenička+Krtčát­ko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.04 10:22

Filipko: A co třeba zkusit těhot. test???? To by byla bomba!!!! Určitě se ozvi a jinak držím palečky i na tu druhou možnost.
Pa Gucci (zřejmě opět nepřihlášená)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.04 10:57

Ahoj holčiny,
zdravím všechny při pondělku a přeji všem úspěšný týden.

Montičko - myslím na tebe, a hned dej zprávu jak jsi dopadla na UTZ. Mě to čeká ve čtvrtek, tak jsem zvědavá.
Kaitlin - gratuluji k neteřince, muselo to být nádherné, takový malý uzlíček, nedivím se ti že jsi se neudržela s pláčem, já jsem taky bulela jak želva u své neteře
Filipka - hrozně bych ti přála aby ti všechno vyšlo (pfuj, pfuj, pfuj - to pro štěstí)

Mějte se krásně, myslím na Vás všechny
Pa
Fanynka

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 12.01.04 11:04

Taky mě to už napadlo, ale trošku se bojím dalšího zklamání. Musím se na něj vnitřně připravit a pak to možná zkusím. Možná už dneska večer…

Díky do podporu Filipka

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 12.01.04 11:09

Ahoj holky,

zdravím po víkendu, byli jsme s Maruškou bruslit a obě nás to moc baví :o)). V sobotu to bylo po čtvrté a tak už bruslí docela dobře.

Taky se chci nahlásit na srazík, úplně jsem na to zapomněla (na přihlášení, ne na srazík :o)), nevím to sice stroprocentně, ale snad dorazím. Čau Lipka

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 12.01.04 11:43

Ahojky holčinky,
hlásím se v novém týdnu jen narychlo tak se nelzobte že nereaguju.
Na srazíks e hlásím, když nebude nějaká vlaková kalamita abych zamrzla cestou tak dorazím :-DDDDD

Bohužel musím poopravit zprávičku od MAky, na srazík určitě nepřijede, v neděli jí umřel tatínek :-((((((((((( Jsem z toho moc smutná, moc na ní a na Terezku myslím a doufám,že budou v pořádku. Život je strašně krutej...........

Ráda bych vám psala příjemnější zprávičky.

Filipko teda ty nás ale napínáš holka, třeba se už žádné IVF konat nebude, moc bych ti to přála a držím palečky, to by byla bomba !!!!!! Dej určitě vědět.

Mějtes e krásně já se polepším ahojky MAru

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 12.01.04 11:58

Ahojky,

to je teda špatná zprávička. Posílám Maky pohlazeníčko na dušičku a na bříško. Je to jedna z nejkrutějších věcí, která se člověku stane. Ani nevím co psát. Je mi to moc líto.

Ajka+lenička+Krtčát­ko

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 12.01.04 12:18

To je hrozná zpráva. Už jsem psala Maky…
Jsou prý s Terezkou obě v pořádku, Market dnes byla v poradně. Je to prý všechno jak zlý sen…
Je mi z toho moc smutno.
Kaitlin

velchi
Kelišová 6955 příspěvků 12.01.04 12:56

To je strašnýýýýýýý­ýýýýýý!!!!!!!!
Je mi Maky moc líto a doufám že bude i s malou v pořádku, protože smutek vždycky otřese celým tělíčkem. Moc na ně myslím.

A na tebe se těším na srazík, i když dorazím zase až po 6 večer, doufám že tam ještě někdo bude.
Pa
 Míša

ejdela
Povídálka 20 příspěvků 12.01.04 13:32

Ahoj Fïlipko, tak koukám, že se to u vás taky zaseklo. U nás bohužel taky. Dneska jsem byla na kontrole na Urologii (trpím totiž chron. zánětem močových cest, i když už je mám přes půl roku vyléčené) a pan doktor mi řekl, že to je špatné a že musím zase jíst nějaká antibiotika a že mám stimulaci odložit o měsíc. Tak jsem z toho strašně zklamaná, hrozně jsem se těšila a teď zase musím čekat. I když vím, že mi to prospěje, tak je mi stejně smutno. Tak se měj a držím palečky aby byl třeba testík pozitivní nebo aspoň aby už si mohla začít s přípravou na IVF.
 Ahoj

Ejdela

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 12.01.04 13:50

Až mě obešel mráz.Až moc dobře vím,jak se teď Maky asi cítí.Až se mi chce plakat.Zase jeden dědeček,který si nikdy nepochová své vnoučátko.Pohlaďte jí za mě dušičku.
Nafteta

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 12.01.04 19:19

Ahojky snažilenky!

Filipko: to tělíčko tě ale napíná. Kéž by už nebyl důvod chodit na IVF. Každopádně držím palečky, ať je všecičko v pořádku, jen se MS nechce

To nám ten týden začal ale smutně:( Maky, je mi to moc líto, posílám obrovské pohlazeníčko dušičky.

Už se mi ani nechce psát, jak to u nás dopadlo, ale protože na to čekáte, něco málo pisnu.

UTZ dopadl dobře, byla tam nějaká medička nebo co to bylo. Chudina vypadala docela vyplašeně, ale zvládla to na jedničku:) Dokonce jsem dostala pochvalu jak se všecičko krásně připravuje na OVU, že folikulíky jsou přímo ukázkové:) Tak snad z toho taky bude ukázkový mimísek, že ano:) Dostala jsem opět včeličku Pregnilu a snaženíčko je naplánována na střetu 14.1.

Holky 28.1.-30.1. jedu na školení do Prahy, škoda že vůbec nevím, jak to tam bude probíhat, svolala bych nějakej speciální srazík pro Montičku:)

Mějte se nádherně

pá Montička

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 12.01.04 19:59

To je hrozně smutný :o((((((
Maky, moc na tebe myslím.
 Lipka

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 13.01.04 07:37

Ahojky holky,

jejda, jejda, copak se to od začátku roku děje? Já vím, že astrologové tvrdí, že tento rok má být kritický, ale že to vezme takhle z gruntu… nejdřív umřela maminka Marty od Brusinky, Pusinka přišla o miminko a teď Maky zemřel tatínek… je to strašně kruté a smutné. O to víc si uvědomuji, jak jsou tyhle stránky důležité a jak jsem ráda, že tu mezi vámi všemi jsem. Na tyto stránky a hlavně do deníčku snažilek už chodím rok aktivně (minulý týden to byl rok přesně…), to znamená téměř denně a je báječné, jaká se z nás tady stala „parta“ prima holek. Sama vím, jak v težké chvilce dokážou slova útěchy pomoci. A proto věřím, že se holkám podaří, i s naší pomocí, překonat tato těžká období, je to, bohužel, život sám, který uděluje těžké rány. To aby člověk nebyl moc namyšlený a moc a moc si vážil všeho co má.
Když jsem prožívala na podzim šok, kdy mi doktoři řekli, že na 99% nebudu mít nikdy své (myslím geneticky) dítě, tak jste se mě mnohé ptaly, jakto, že to tak dobře zvládám. Je to právě proto, že si moc dobře uvědomuju, jak jsem šťastná, že jsou okolo mě lidé, které mám ráda a kteří mají rádi mně a jak je důležité prožívat každou chvilku s každým blízkým „naplno“.

Jůůůůů, to jsem se vypovídala. :-) Snad to není příliš zmatené…

Moc se těšim na dnešní srazík!!!! Ty co psaly, že dorazí později - určitě nevadí, my tam budem štěbetat určitě moc dlouho… :-D

Montičko - no a proč by nešlo svolat Montičky srazík na poslední chvíli? Až se bude termín školení blížit, tak to určitě připomeň, dáme si na sebe čísla mobílků a není problém ho svolat „operativně“, my jsme holky šikulky a štěbetalky… :-D

Pěkný a poklidný den!
Kaitlin

PS: Snad jsem vás příliš nevyděsila svou „zpovědí“…

Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 13.01.04 08:43

Ahoj holky,
to ten rok opravdu nezacina dobre! Snad se jeste vsechno v dobre obrati!
Ja se chci omluvit ze sraziku, dneska neprijdu, vsechny zdravim, ale mam moc prace (jsem placena z grantu a tak se musim starat, at nejaky dostaneme).
Jinak v nedeli dorazila dle planu ruda mrska, takze uz mi zbyva posledni mesic do injekci. Uz jsem si je vyzvedla a pristi cyklus si budu pichat menogon. Mam naplanovane IUI, ale spis jen jako zkousku, jak budou reagovat vajecniky. Doufam ze budou a IVF se bude konat.
Mejte se hezky a brzo by se siknul nejaky dvoucarkovy testik! Tak kdo se hlasi?
Bohunka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.04 09:17

Zdravím,
Montičko: Tak ten víkend vám závidím. Už se nemůžudočkat zpráviček co ten UTZ,

Kaitlin: No tvoje zážitky s autem jsou veselé, ještě, že se nikomu nic nestalo. Nemocná kolegyňka se pěkně vyklubala, neboj s cukrovkou si dr. Jistě poradí.

Nafteto: gratuluju k neteřince, to vám museli nervíky pracovat pěkně naplno, tak přeju holkám i taťkům vše dobré.

Marti (Norreen): tak co Motol a tvůj Dr. Doufám, že tě čekali pozitivní zprávy.

Filipiko: Tak co už startujete? Rudá mrška nás nemůže trápit jinak, než že chodí kdy nemá a nechodí když má, to s ní tak holt je, ale ty to jistě vydržíš a ječtě s úsměvem na rtech, no možná čekáš na Maru

Ejdelo: Neboj zánět zaléčíte a bude lépe. 

Ajko: Tak jak se Krtčátko nebo Krtčtka předvádělo/la? Těším se na reference.
Doufám, že Leničce už je mnohem mnohem lépe a ekzém je klidný.:

Lipko: tak bruslení mě také baví a s malýma prynceznama zvlášť, člověk s nima mládne

Maru: Leden si užívej moc moc spokojeně a nabírej síli.
Maky posílám obrovské pohlazeníčko.

No a u nás ? MS dorazila, dr. Na imuno říkala, že je třeba udělat ještě jedny testy, na ty jdu až příští středu, takže kontrola až koncem února. To je děsná doba. A protože je mladá a prima, tak říkala, že jestli mimi příjde tak čpatné testy společně zvládnem a když budou dobré tím líp, jeví se jí, že ztrácet dva cykly teď není nutné. Jen mě nepotěšila, říkala, že jestli je imunita poblázněná hodně tak by to se zahnízďováním stejně viděla bledě 
Ještě potřebuju poradit, beru celoročně Claritine jeden denně, dr. Se tváří, že dost možná až do smrti, ale já mám obavu co s případným těhu, nemáte některá zkučenost? Dík.

Příjemný další týden,
Zdraví
Mia

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.04 10:32

Ahojte,

Kaitlin, to si mi teda povedala spravu! O Pusinke som to vbec nevedela, je to strasne, chudatko! Je to tak velmi nespravodlive…Hned si uvedomim, ze TT pozitivny este nie je vyhra.....Preco je to tak velmi tazke ?............

Maky je mi velmi luto.............Na to slova nestacia.........

Vsetkym snazilkam zelam vela stasticka a pohody…
 Ivana

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 13.01.04 14:04

Ahoj holky, jak jistě víte, přišla jsem o své vytoužené druhé miminko na začátku 20 týdne těhotenství. Je to pro mě velice těžké. V březnu jsem také potratila a teď znovu. život je hrozně nespravedlivý, ale jde dál. Teď máme naordinovanou půlroční pausu a zkracovat jí prý vzhledem k obtížnému čištění by prý nebylo vhodné. Takže jsem právě opět zahájila předsnažilkovské období.

Vezmete mě zpátky? Zatím budu asi jen občas nakukovat, ale až se trošku vzpamatuji, tak se zase určitě zapojím.

mějte se moc hezky a hodně štěstíčka.

Pusinka a Tomášek

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 13.01.04 14:08

Ahoj holky, jak jistě víte, přišla jsem o své vytoužené druhé miminko na začátku 20 týdne těhotenství. Je to pro mě velice těžké. V březnu jsem také potratila a teď znovu. život je hrozně nespravedlivý, ale jde dál. Teď máme naordinovanou půlroční pausu a zkracovat jí prý vzhledem k obtížnému čištění by prý nebylo vhodné. Takže jsem právě opět zahájila předsnažilkovské období.

Vezmete mě zpátky? Zatím budu asi jen občas nakukovat, ale až se trošku vzpamatuji, tak se zase určitě zapojím.

mějte se moc hezky a hodně štěstíčka.

Pusinka a Tomášek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.04 14:27

Ahoj Pusinka,

si velmi statocna ,naozaj si to, co si prezila , neviem ani len predstavit...­............Vi­em, ze ti ziadne slova nepomozu, ale myslim na teba…
Zivot je velmi kruty a nespravodlivy­..........
Ale nevzdavaj to! Musis si poriadne oddychnut,aby dalsie babatko bolo silne......a aby si aj ty bola v poriadku…
Mozno sa nam podari spravit ti taky malicky usmev na tvari......
Vela stastia
 Ivana

mia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.04 14:50

Vátej zpátky, sice tuším, že si se sem nikterak netěšila, nicméně doufám, že tu s námi ráda přečkáš své předsnažilkovské období a kousilinek toho snažilkovského. Držím ti moc palce buď silná.
 Mia

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 13.01.04 16:03

Vítej zpátky, Pusinko, a hodně sil do dalších dní. Čas všechno zahojí a my tady taky přiložíme tlapku k dílu, aby se Ti zase vyloupnul úsměv na tváři.

Jsi statečná holka!

Myslím na Tebe Filipka

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 13.01.04 17:05

Ahojky,

u doktora dopadlo všechno dobře. Akorát Utz mi nedělal a tak pořád nevíme kolik těch miminek v bříšku je. Všechny krevní testy i vyšetření je OK. Už mám i průkazku.

Takže:

PRSSSSSSSSSSKKKKKKK
PRSSSSSSSSSSKKKKKKK

A pro Pusinku jeden speciálně tučný, pěkně ho uschovej aby uzrál a až se staneš snažilkou, tak ti třeba pomůže. Neštěstíčko máš už určitě vybrané. Držím palečky.

PRRRRRRRRRRRS­SSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKK

Ajka + Krtčátko 8+2

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 13.01.04 19:31

Ahojky!

Kaitlin: na školení jedeme 28.1., tak se pak zkusím ozvat:)

Pusinko: psát „vítej zpátky“ není to pravé. Ale jsi tu vždycky vítána! To ty víš. Je mi to moc líto. Přeji hodně sil a hlavně, ať ten půlrok hodně rychle uteče! Myslím na tebe

Holky, já mám dnes za sebou v mém životě první pozitivní OVU testík:) Zářím tu jak sluníčko. Poprvé jsem uviděla, jak vypadají 2 čárky:) I když zatím jen ty OVU čárky:) Doufám, že za čtrnáct dní testík těhulkovský ukáže stejně krásné dvě čárky.

Mějte se nádherně

Pá Montička

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 13.01.04 19:44

Čau holky,

tak jsem srazík nestihla, Maruščina akce se trochu protáhla. Tak se těším příště :o)

Montičko - hurá, první dvě čárky, neboj, ty druhé dvě taky budou :o))))) Čau Lipka

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 13.01.04 21:08

Monťulko to je super zprávička. Máš za sebou důležité 2 čárečky.

Držííííím palečkyyy.

AJKA+Krtčátko

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 14.01.04 06:47

Ahojda holky!

V první řadě bych chtěla říci, že včerejší srazík byl moc prima, i když tentokrát byla účast dost nízká. Nakonec dorazily Lucije, Lucie, Petulka, Maru a nakonec Velchi, která se s Lucií minula. Pěkně jsme to probraly a náramně si pochutnaly na místních specialitách :-D

Montičko - to je skvělá zpráva!!! Tak držim všechny palce co mám, aby to konečně vyšlo!!

Pusinko - je moc smutné co se stalo, také věřím, že už máš všechnu smůlu vybranou a teď už přijde jenom to hezké. Hodně sil! A otázka zda tě vezmem zpátky mezi sebe je bezpředmětná, ty jsi jedna z nás, prožívaly jsme s tebou radost a o to víc nás všechny zasáhla tvá starost. MOC ti přeju, abys co nejrychleji byla v pořádku a konečně vše probíhalo tak jak má.

Holky, mě se to pomalu blíží. Teda myslím termín „výpadku“ a opět aktivního zapojení do řešení mého problému. Na konci listopadu jsem se v centru domluvila, že tomu necháme volný průběh a počkáme, zda MS sama nedorazí a to do konce ledna. (naposled jsem měla MS 5. listopadu - čtvrt roku…). Doktor k tomu má rozumný důvod, chce aby tělo bylo bez jakýchkoliv léků, aby mohl udělat opět rozbor hormonálních hladin a pak se podle výsledku mohl objektivně rozhodnout, zda se přece jen nepokusit alespoň o IVF a nebo nás definitivně zařadit na dárcovství vajíčka. Takže mi, prosím, držte palce, ať ta rudá potvora dorazí do konce ledna, protože jinak půjdu na injekci a to bych nerada. Sama bych chtěla, aby ten rozbor byl co nejvíc vypovídající o mém stavu a obávám se, že ta injekce to přece jen kapku ovlivňuje.

Mějte všechny pěkný den!
Kaitlin

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 14.01.04 06:50

Ahojda,

to je skvělé, že je všechno OK! Gratuluju a mám velkou radost s tebou :-D
Dík za prskanec, snad i mně kapku pomůže :-)
Kaitlin

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 14.01.04 07:02

Ahojky!
Moc Tě obdivuju,jak to všechno zvládáš.Já jsem přišla jen o jedno miminko,ale nebolí to o nic méně.A byla jsem z toho špatná ještě dlouho.
Moc Ti držím palečky,aby ta pauza rychle utekla a Ty jsi se tu dlouho neohřála a jako těhulka se přesunula někam jinam.

Kaitlin:Omlouvám se,že jsem opět nedorazila.ale moje švagrová potřebovala dopravit do porodnice nějaké drobnosti a tak jsem se zcela dobrovolně nabídla.Za odměnu jsem dostala do náruče takový malinky ospalý uzlíček jménem Lucinka.Nevez­měte to.

Montička:Už teď mě bolí palečky,jak je mačkám a přivolávám Ti ty dvě mršky na těhutestu.Tfuj,tfuj,t­fuj.
Nafteta

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 14.01.04 07:11

Ahoj holčinky,
připojuju se k Šárce, srazík byl moc prima a byla jsem moc ráda, že jsem nakonec přes všechny překážky dorazila (zrušili mi vlak, takže jsem nakonec jela autem).
Připadám si teď hrozně moc nabitá energií, tak si jí budu dávkovat každý den po kousíškách ať mi to hezky vydrží až do IVF :-))))))))

Pusinko vůbec se neptej a zaskoč mezi nás co nejčastěji ať se můžeme pořádně vynasnažit o tvůj úsměv na tváři jak psaly už holčinky přede mnou.

Ajko to jsem ráda, že jste v pořádku, děkujeme za prskanečky.

Montičko jé to je super, tak ovutestík se dvěma čárkami, teĎ už jen neflákejte tuleníčko a brzo budou dvě čárečky na jiném testíku :-)))))

Kaitlin přeju ať MS dorazí i bez injekce a v únoru na Tebe budu moc myslet, však na to budu mít spoooooooooou­stu času.

Nafteto tak doufám,ž e jsi si ten voňavoučký maličkatý uzlíček pořádně pochovala a pořádně jsi se nakazila miminkovskýma bacílkama.

Mějte se krásně ahojky MAru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.04 09:22

Pusinko
strašně nerada říkám, že tě vítám zpátky. Ale když už se stane něco špatného, je dobré vědět, že na to nejsi sama a jsou tu další, které tě podpoří. Přeju ti spoustu síly hlavně psychické. Budeme bojovat i když je to běh na dlouhou trať jak říká Kaitlin.

Moc na tebe myslím a posílám něco pozitivní energie.
Marti (Norreen)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.04 10:52

Ahojky
Omlouvám se, že jsem to včera nestihla, ale nakonec jsem potřebovala něco zařídit a skončila jsem kolem sedmé a to už asi nikdo nebyl. Snad mi to konečně příště vyjde.

Mám nové zprávy od doktorů. Tak příčinou byl zánět, takže jsem absolvovala stěry a za 3 týdny budou výsledky. Zítra jdu na krev. V březnu mě čeká genetika.
Včera jsem byla u svého Dr. Ten se snaží nespokojit s vysvětlením situace zánětem a hledá další možnosti. Takže konečně se něco děje. Hlavně byl spokojenej s tím jak se moje tělo dalo do kupy… Tak vlastně zprávy jsou v podstatě pozitivní. Tak už se toho září nemůžu dočkat ale to uteče jako voda.

Marti

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 14.01.04 15:38

Ahoj Kaitlin, doufam, ze se mas fajn a ze ta tvoje ruda potvora dorazi. To me uz nedorazila rok a pul a ani po injekci. Takze jsem na tom asi jeste o kousek hur nez ty. V centru jsem zatim nebyla… porad mi muj MUDr. nedolecil „zanet“ co mi zjistil a tak me tam nechce posilat „nemocnou“. No snad uz to bude dobry a po pristi prohlidce uz se dopracuju do toho Iscare.
Drzim ti palecky a brzo zas napis, jak jsi na tom.
Zatim ahojda,

Marka

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 14.01.04 20:03

Ahojky holky!

Doufám, že už nemáte palečky fialový:) Děkuji mooooooc. Snaženíčko je za náma a tak tu oba sedíme a povzbuzujeme potvůrky ocáskatý. DOTOHO DOTOHO:) No to jsem zvědavá, co z toho „vyleze“:) Výsledky budu čekat zrovna někdy v době toho školení…

Mějte se pohádkově

Pá Montička

P.S.: Brusinka psávala básničky, já vám sem dnes napíšu písničku, kterou jsem někdy hodně dávno složila s kamarádkou a zpívaly jsme ji na táborové portě:) Není to žádný zázrak ale co. Prostě vám to pisnu:)

*Tak jako každý z nás pluje svým životem
tak i já čekám, co příjde další den.
Jestli příjde bouře a pak se utiší
nebo mé volání uslyší
loď plující zálivem.

Já říkám nech mě jít
za hlasem svého srdce.
Nech mě jít tam, kde se mlha ztrácí
a ty víš, že nejsi sám.

Tak jako každý pták letí výš a výš
tak i já čekám, kdy ty se navrátíš.
Touha po štěstí mě žene dál a dál
jako by tu lehký vánek vál
a každý přítel při mne stál.

Já říkám nech mě jít
za hlasem svého srdce.
Nech mě jít tam, kde se mlha ztrácí
a ty víš, že nejsi sám. *

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.04 20:33

AHOJ HOLKY,
Ozývám se po dost dlouhé době…, nejspíš se už nepamatujete , ale to až tak nevadí.
Chtěla bych vám poděkovat za tu dobu co jsem sem chodila, protože jste výborná partička.Potom jsem měla velké problémy s netem jak doma tak i vpráci a přispívat bych mohla tak jednou doměsíce.Tak jsem vás aspoň občas sledovala. Po 5měsících se zadařilo a já jsem si zabulela na WC.Teď jsem v 9t. a zatím je vše o.k.Od tý doby co jsem to nahlásila v práci se udály pro mě pozitivní změny, s ohledem na internet to, že jsem v jiným kanclíku, kde si můžu surfovat jak chci:)
Některé holčiny tu ještě znám- bohužel , ale většinu už asi ne, proto tě maru poprosím touhle cestou o vymazání ze seznámku.
Třeba se ještě s někým uvidím na nějakém srazíku, já bych teda moc ráda.
Všem držím všechny palečky co mám a vyřídím i Bobíškovi aby vám držel,ať všem ukážeme, že to s tou porodností není zas tak strašný.
Rea- Gábina

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 15.01.04 15:09

MONTICKO, DRZIM TI PALEC… CEKAM NA NOVINKY OD TEBE. TFUJ TFUJ TFUJ PRO STESTI.
 MARKA

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 15.01.04 15:12

Ahoj holky,

pro všechny, které jste zaznamenaly mé beznadějné vyčkávání MS (a nebyly jste dneska na chatu), tak hlasím, že:

MÁM KRVÍ POTVRZENÝ DVOUČÁRKOVÝ TEST A DNESKA RÁNO JSEM VIDĚLA NAŠEHO PRŤOUSKA NA UTZ!

Takže kdo stojí o začátečnický prskaneček pro štěstí, chytejte:

PRSKPRSKPRSKP­RRRRRSK!

Jinak s dovolením bych ještě nějaký měsíc mezi Vámi pobyla, abych něco nezakřila, protože dokud Prťouska nebudu mít v náručí, tak si nebudu jistá.

Moc Vás zdravím(e)

Filipka a Prťousek (5+2)

Ulrika
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 15.01.04 15:14

Teda Filipko, to je zprávička!!! To je bezva, že si nakonec příroda poradila sama! Moc Ti gratuluju a držím palečky, aby všechno vycházelo tak, jak má!!!

Ulrika 13 tt (od Letních miminek)

claudia02
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 15.01.04 15:35

FILIPKO !!!!!
Gratuluju, gratuluju, gratuluju a to moc … tak jsme tu minulý týden potlachaly o tom jak se nám dělá špatně a u tebe to mezitím bylo už díky zahnízděnému mimískovi !!!!! To je super a je to fakt neuvěřitelný, další případ že se podařilo „samo“ těsně před zásahy center a podobně.
Takže prťousek bude asi lyžař sněhuláček, když jsi ho pěkně zpočátku povozila na horách ???
Přeju moc štěstíčka !!!
Claudie
předsnažilka

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 15.01.04 16:40

Děkuji moc, ale zatím to říkám potichoučku polehoučku, aby se Prťousek třeba nevyplašil nebo nevyplašila :-)))

Ahoj Filipka

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 15.01.04 18:47

Filipko!

No, to je naprosto ÚŽASNÁ ZPRÁVA!!!

Vidíš, já jsem Tě minulý týden lákala k nám do deníčku a ono se to povedlo!
Skvělé, skvělé, skvělé! Tělíčko se zaleklo těch injekcí a radši si pomohlo samo :o).

Tak co, Maru, nevezmeš si z Filipky příklad? Montička by taky mohla za 14 dní zahlásit…
U „Letních miminek“ je místa dost!

Lucka + Letňátko (13tt)

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 15.01.04 19:29

Filipko!
Gratulujeme k mimískovi!!!!!!!!!To je skvělá zpráva,vím,že jste se přeci jen o miminko pokoušeli nějakou dobu.
Přejeme bezproblémové těhulkovství,málo ble,ble(jak říká Pepigaba od Fantagiro:))),ať mimi krásně roste,je zdravé a prostě,ať si těhotenství užíváš.
Hanka a Klárka(od Šulánka a Veroniky)

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 15.01.04 20:46

No téééééééda tomu říkám novinka!

FILIPKO: z celého srdíčka vám to přeji!!!!! Směju se tu na celé kolo štěstím. My ti to říkaly:DDDDDDD Tak hooooodně štěstíčka a děkuji za poprskání deníčku:)

Montička
P.S.: Filipko, fakt smekám:))))) JUPÍIIIII

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 15.01.04 20:52

Filipko - to je super super zprávička. To museli dokroři valit očička. Dávej na sebe i mrňouska pozor a těším se na viděnou v Letňáčcích naší skvělé šéfky Lucije.

Ajka+Lenička+Krtčát­ko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.04 21:48

Teda kulím tady očička a nemůžu se pořád vzpamatovat. To je super zprávička opravdu moc moc ti to ze srdce přeju, i když přiznávám trošičku ale opravdu jen trošičku závidím to úžasný štěstíčko, které tě potkalo. Ale ty i ostatní holčinky mi určitě rozumíš jak to s tou závistí opravdu myslím. Přeju ti moc a moc štěstíčka, ať tě nepotkají nevolnosti a když tak jenom toršičku a brzo brzičko držíš svoje štěstíčko v náručí.
Já se jdu asi nenápadně vrhnout na manžílka:-DDDDDDDDDDDDDDDDDD přece jenom třeba tenhle měsíc mají velikánskou naději, že se nad dlouhodobými snažilkami příroda slitovala.

Ještě vyřizuju od Maky - je moc ráda, že na ní myslíte a děkuje vám za podporu.

Kaitlin tak jsem včera hledala v deníčkách kdy jsem začala přispívat a bylo to 3.1.2003, pěkně to utíká, lepšío tom moc nepřemýšlet. Vlastně jsem objevila, že to byl druhý deníček od ED a začaly tam chodit i BRusinka,Lu­cije......

Však se taky dočkáme!!!!!!!!

Mějte se všichni moc a moc krásně a přeju pohodový víkendík.
U nás doufám bude, zítra jedu s manžílkem na návštěvu ke kamarádce a v sobotu tam jdeme na ples, takže tenhle víkend se budu odreagovávat.

Ahojky nepřihlášená MAru

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »