Snažilkovský deníček - Montička XXXXIII.

Snažení

Ahojky Snažilky! To nám ten víkend zase uteklo, co. Já jsem měla takový prací víkend:) Sotva uschlo jedno prádlo, hned jsem prala další. V sobotu jsme vyrazili do kina. Už na netu jsme zjistili, že sehnat lístky na Pána prstenů nemáme šanci a tak jsme zašli na Spy kids:) Seděli jsme tam mezi dětma a dokonce jsem od jedněch rodičů dostali jednoho klučinu na hlídání Po:,(ili ho vedle nás s colou a popkornem a šli nakupovat. Po té, co jsem viděla 3D atrakce na Floridě mi tohle přišlo hodně slabý, ale děti se dobře bavily a mě se strašně líbilo, jak na ten film reagujou:) Takový dobrý skřeky se nesly kinem:) Jen z těch 3D brýlí bolí oči.

Po kině jsem se rozhodla okouknout slevy a popřípadě zakoupit novou zimní bundu, ale 8.000 za ni vážně nedám. Nevíte, kde všichni ty krásný bundy kupujou? Přeci nemají všichni bundu za 10.000????

Celou neděli jsme s manžílkem prolenošili. Uvařila jsem obídek, upekla buchtu a pak jen tak vegetila:) Celou dobu krásně svítilo sluníčko a když jsme se rozhodli jít s Montym na odpolední procházku, zatáhlo se a já čekala, že příjde nějaká sněhová bouře:) No naštěstí jen trošku zasněžilo s deštěm.

Tak Vám všem přeji krásný týden. Mějte se pohádkově pááá pááá

Montička

Váš příspěvek
Lea
Kecalka 207 příspěvků 19.01.04 08:15

Ahoj holkýýý,

Já jsem se neozvala od předvánoc, ale já vím, že vy se neumíte zlobit :-) a už vůbec se nebudete zlobit po přečtení tohohle příspěvku.
Takže to vezmu ještě od těch vánoc. Byly v pohodě, měli jsme tady s manželem na vánoce babičku a užívali si klidu a prázdnin.Umínila jsem si, že tento měsíc vůbec nebudu počítat DC, i když jsem to samozřejmě orientačně věděla. Taky jsem si rozmyslela, že tohle bude naposled, co snaženíčko proběhne jen tak a pokud nic, tak nakoupím ovulační testy (brzo co?), a pokud nic, tak půjdu k doktorovi. A tak jsem opravdu nepočítala žádné dny, ale zase si nemyslete, že bych na to vůbec nemyslela nebo si nepřála, aby se to povedlo. To zase ne.
Jeden den jsme byli na návštěvě u známých a sešli se tam 3 děti od 11 dní po skoro 3 roky. A v jednu chvíli někdo podotknul, že stojí, jak 3 stupínky od nejmladšího po nejstaršího. (To nejmladší samozřejmě leželo:-))A mně tak blesklo hlavou, že by tam mohl být ještě jeden úplně maličký stupíneček teda spíš předstupíneček a …
No a zanedlouho už tady byl termín MS (sobota 10.1). Den před, v pátek, jsem měla pocit, že už se to rozjíždí, tak jsem z toho byla špatná, ale nakonec nic. V neděli se manžel ptal, kdy to má přijít. A v zápětí se zeptal, jestli neuděláme test. Nebyla jsem připravená na 1 / ani na druhou slabou a řešit jestli jo nebo ne, a když to manžel viděl, hrdinsky prohlásil, že teda počkáme (prý měsíc:-)) a že v nejistotě je naděje. Já jsem se rozhodla dát tomu týden. V pondělí večer navrhoval, ať s ním v úterý ráno brzo vstanu a udělám testík. Odolala jsem. Ve čtvrtek se ptal, jestli jsem tento měsíc jedla citróny. A já jsem si vzpomněla, že jsem měla citróny a tomu ještě salám s cibulí a octem. Řekl: ááá jsme doma. Mimo to se mě při každém telefonátu vyptával, jestli mám nějaké osobní zprávy:-) jo, tak to nazval. A přišla sobota, brzy ráno jsme babičku vezli na letiště a po návratu domů se už nebylo nač vymlouvat, a tak jsem šla na to. Takže už jak se papírek nasakoval tekutinou jsem viděla, co se tam klube. Holkýýý jóóó, vykoukly tam 2 tlustice!!! Žádná pochybnost o tom být nemohla, byly úplně stejně tlustý. Přiznám se, že při mé dosti pravidelné MS jsme už jiný výsledek, než ten co přišel, asi nečekali a nevím, co bychom si mysleli nebo říkali, kdyby to bývalo dopadlo jinak Takže takhle to u nás proběhlo.V neděli ráno jsem to ještě zopákla a zase 2 tlustice.
Jo, ještě něco, vůbec jsem se necítila nějak jinak nebo zvláštně než jindy před MS. Bříško bolelo a bolí až doteď úplně stejně a stejně tak i prsa. Od doktora to teda ještě potvrzené nemám, ale věřím, že testík nelhal, zvlášť, když mi tolikrát ukázal jen jednu/.
Tak tím dnes končím. Přeju vám, holky, opožděně všechno nejlepší do nového roku a hlavně to jedno a přeju vám to strašně moc, hlavně těm, co už tak dlouho čekáte. My jsme se dočkali po 14 měsících, takže to prosím nevzdávejte a věřte tomu! Jednou to přijít musí!

Ahoj Lea

No a samozřejmě obrovská gratulace FILIPCE!!! Líp to snad ani dopadnout nemohlo.

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 19.01.04 08:44

Ahojda holky!

No to je nádhera!! Zdá se, že tento rok přeje těhulkám, kterým se dlouho nedařilo, takže držim palce nám všem, ať se k nim v průběhu roku všechny přidáme :-)

Leo, Filipko - obrovská gratulace!!! Mám z toho opravdu velkou radost, užívejte si to!!!

Montičko - držim palce, ať seš další úspěšná :-)

Maru - letí to letí… neboj, je to tady na dobré cestě :-D

Přeju pěkný týden, u mě není po rudé potvoře ani vidu ani slechu…

Kaitlin

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 19.01.04 08:52

AHOJ LEO :-)))))))))
hrozne moooc ti gratuluji,to je naprosto uzasna zpravicka
pa magrata a krystufek 32+2

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 19.01.04 09:04

Ahojky!
Tak jsem dnes velmi nerada vyrazila do mrazu.Vůbec se mi nechtělo.
Víkendík byl ve znamení hlídání a chování malé neteřinky Lucinky.Miláček pomáhal brtrovi na stavbě a tak jsem se mohla holkám plně věnovat.To je zááázrááák!Takový malý uzlíček,který voní mýdlem a mlékem.Vůbec neplakala,krásně si krkla po každém kojení a jinak krásně spinkala.Dělala jsem společnost švagrové i když dorazila její maminka.Ony se nějak nemusí.Maminka jí nenechá chvíli v klidu.Pořád by radila,pomáhala.Jen na tu malou se nějak nehrnula.A o ta­tínkovi ani nemluvím.Ten se ani nebtěžoval jet se na prvorozenou vnučku podívat.Prý si počká,až přijedou.
Ale co.Kdo chce kam…Jen jsem dorazila,tak mi Vlaďka vrazila malou do ruky se slovy:Tetko,roz­baluj,jdeme krmit.TAk jsem si užívala přebalování,chování a hlazení té sametové papulky.Ani se mi nechtělo domů.Myslím,že když mě miláček viděl,tak byl pyšný.I když to samozřejmě nedává najevo.

Lea:Moc velkáá gratulace.Držím palečky,ať jste Ty i mimísek v pohodě a jednou na nás jukne.

Mějte se všechny fajn a hlavně hodně klídku a nějakého toho mimi do pupíku.
NAfteta

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 19.01.04 09:17

Ahojky holčiny,

douáfm, že mě (nás) mezi sebou ještě chvilku necháte. Je mi mezi Vámi fajn a chci vědět o všem, co se mezi Vámi šustne.

Jinak u nás je všechno (alespoň doufám) OK. Počáteční obavy, aby všechno klaplo, více či méně úspěšně rozháním, ale stejně se pořád pozoruju, jestli se dole něděje něco špatnýho a jestli prsa bolejí stále stejně. No prostě vyplašená prvnička. :-))) Strašně se těším na čtvrtek, aby mě paní doktorka ujistila, že Prťousek roste, jak má.

Velká gratulace dvoučárkové Lee. A doufám, že se k nám někdo další co nevidět přidá.

Moc Vás všechny zdravím a přeji krásný týden.

Ahoj Filipka a Prťousek

Norreen
Kecalka 175 příspěvků 19.01.04 09:19

Ahojda holčiny ;-)
Montičko - koukám že ty si dokážeš užívat každý víkendík. Ale tak je to správné. Kde ti lidé bundy kupujou opravdu nevím, ale pokud na to přijdeš dej mi vědět, obvykle mívám podobný problém. ;-)

Leo moc ti gratuluju. Tak ať to máš brzo potvrzený od pana doktora a hlavně přeju pohodové těhulkovství.

Kaitlin - neboj na všechny dojde i na nás běžkyně na dlouhou trať. A aby to s tou tvojí potvorou nebylo jak u Filipky (moc bych ti to přála).

Nafteo - určitě budeš skvělá mamina. Věřím že miláček byl na tebe pyšnej.

A jak tak koukám tak tenhle víkend byl na více místech ve znamení neteřinek. U nás byla včera vzácná návštěva - přijela švagrová (Kairo od Brusinky) s malou Nelinkou, tak jsem si taky neteřinku užila. Je to zlatíčko. Tak už taky čekám, kdy na mě konečně dojde řada.

Tak holky spoustu dobré nálady pohody a optimismu do dalšího týdne. Hlavně úsměv.

Marti

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 19.01.04 09:25

Ahojky holčinky,
tak já jsem si užívala bezvadný víkendík u kamarádky. V pátek večer jsme naložili do našeho autíčka moje rodiče, odvezli jsme je k bráchovi do Prahy a vrátili jsme se do Benešova ke kamarádce. V sobotu jsme tam šli na ples. Teda musím vám říct, že jsem se bezvadně odreagovala a poavila. Bylo to super, sranda, zatancovali jsme si (ještě teDˇmě bolí nožičky :-DDD), pokecaly jsem, všechno jsme probrali........ Její přítel když slyšel na co se chystáme, tak mi půjčil strašně moc filmů na CD, abych se prý v té postýlce nenudlila a nepřemýšlela o blbinkách :-)))))))))
V neděli jsme se zase do Prahy vrátili pro rodiče a odvezli jsme si s sebou naší tříletou neteřinku. Takže máme zase v domečku veselo, je to naše sluníčko :-)))

Leo posílám velikánskou gratulaci, to je super zprávička. Přeju moc a moc štěstíčka.

Mějte se všichni moc hezky a přeju pohodový týden ahojky Maru

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 19.01.04 09:49

Leo - moooooc gratuluju. Přeju hlavně zdravíčko a od doktůrků samé dobré zprávičky.

Ajka+Lenička 16,5 měs + Krtčátko 9tt

milca1
Povídálka 16 příspěvků 19.01.04 10:05

Ještě jednou moc gratuluji a děkuji za popsání tvých npínavých okamžiků-skoro jako detektivka.Sama si na ty okamžiky vzpomínám a moc ti přeji bezproblémové pokračování.Doufám ,že založíš fotoalbum na rodince at mohu sledovat průběh tvého těhu.Přejí krásné těhu a žádné nevolnosti jen pohodu a opatruj se.Milča a holky

Lucije
Kecalka 418 příspěvků 19.01.04 10:15

LEO!
To je krásná novina při pondělku! Přeju od doktorky jen samé dobré zprávičky a ten nejkrásnější obrázek na světě :o).
Hodně zdravíčka, pohody a ať se Ti obloukem vyhnou BLE stavy :o).

Lucka + Letňátko (13+4)

Fanynka1
Stálice 51 příspěvků 19.01.04 11:28

Ahoj snažilenky,

koukám samé dobré zprávičky.

Já jsem dopadla na UTZ dobře, měla jsem připravená dvě vajíčka, prostě ten správný den byl tu, ale bohužel mi nepíchly Pregnyl (doufám že to píšu správně) protože u doctora byly vybraný a žádná lékárna kolem ho taky na skladě neměla, takže zatím jsme to nechaly bez injekce, třeba se zadaří i bez ní. Takže jsme se s přítelem trochu více tulili, tak doufám že to vyjde. Ufff kéž by to tak bylo.

JInak přeji všem pozitivní zprávičky.

Pa zdraví fanynka

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 19.01.04 11:32

Ahoj holky,

Leo - strašně moooc gratuluju a přeju pohodové těhotenství a potom krásného, zdravého mimouška.

Kaitlin - taky pořád čekám rudou mrchu, abych mohla brát léky a chodit na UTZ a pořád nic, no u mně je to ale měsíc sem měsíc tam, žádná míra :o))

Maru - tak kdy to vypukne? Myslím na tebe.

Čau Lipka

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 19.01.04 12:01

Ahojky Leo,

huráááá hurááááááá hurááááá, gratulujeme ke dvoum tlusťoškám a přejeme krásné těhotenství na jehož konci bude zdravoučké miminko!

To budete mít termín někdy jako jsme měli my se štěstíčkem že jo?

Kdyby jsi se potřebovala cokoliv zeptat tak se na mě můžeš obrátit.
Protože s psaním zaostávám, tak bude asi lepší telefonicky, ráda ti dám pokud budeš mít zájem své telefonní číslo.

Ještě jednou gratulace a hodně štěstí

Ed

Ps. Taktéž gratulace Filipce, sice se neznáme, ale deníček sleduju, tak vím, jaký zázrak se stal a moc moc moc přeju, aby se ten největší zázrak za devět měsíců vyklubal.

Ostatním nadále držím palečky !!!!!!!!!!!

Tanina
Kecalka 155 příspěvků 19.01.04 13:01

Ahoj Leo,

moc ti gratulujeme !!!!!…to je nádherný vstup do nového roku :-))))) Přejeme krásné těhulkovství :-))

Tanina a Julinka 22+3tt z jarních miminek

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.01.04 15:46

Ahojte holki, už dlouho chodím na Vaše stránky a dnes poprvé píši.
Chtěla bych Vám všem popřát (dodatečně) krásný Nový rok a všem snažilkám ať se zadaří. Patřím také mezi Vás. S manželem se snažíme o mimi rok a stále nic. Pořád jenom nějaké počítání plodných dnů a výsledek nikde. Tento měsíc jsem si začala měřit BT, jsem z toho trošku zmatená (36,6-36,9-36,8-36,4) tak nevím jestli už proběhla ovu nebo ne, jestli s tím máte některá zkušenosti(myslím, že určitě), tak mi zkuste trošku poradit).
LEO-moc, moc gratuluju a přeji krásné a ničím nerušené těhotenství, u tvého článku mi hrkly slzy do očí a představovala jsem si sama sebe v takové krásné situaci, doufám že se toho také brzo dočkám.
Jak vidím tak se tady všechny dobře znáte.
Moc se mi Vaše stránky líbí, tak doufám, že mě přijmete mezi sebe. Čau Bára

ejdela
Povídálka 20 příspěvků 19.01.04 17:29

Ahoooooj Filipko,

strašně moc ti gratuluju a přeju ti moc moc moc, aby bylo všechno bez problémů.

U nás pořád stejné, ještě beru antibiotika na ten „močák“. Doufám, že to zdržení bude jenom o měsíc, už to nemůžu vydržet, a pak začne stimulace.

Včera nám sestřenice řekla, že je v 8 tt, tak mám velkou radost. I když jsem to samozřejmě obrečela a dneska mi je dost ouzko. Snažili se asi 2 měsíce!!! No jo, někdo má prostě víc štěstí.

A tak podle hesla: „přej a bude ti přáno“, přeju všem těhulkám bezproblémové těhotenství a to nejkrásnější miminko na světě!!!!!!!!!!!

Ejdela

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 19.01.04 18:21

Ahoj holčiny,

Tak se omlouvám že sjem se dlouho neozvala,ale když mám chvilku tak jí trávim na chatu a na deníček mi nějak nezbývá čas :D
Kačulka už vyžaduje víc pozornosti a spí jen dvakrát denne?. Ještě k tomu jsem začala jezdit na kancelář.

Tak strasně velká gratulace Filipce, Leo tobě taky.

Montičko tobě držíme pěstičky at to vyjde

U nás nic nového?snažení pokračuje i když bych se nezlobila kdyby se tak 2-3 měsíce nezadařilo? nějak o tom začínám přemýšlet? ale na prcka se těším? takže je to takový pro a proti?. No Kačka už prostě jen nelěží tak přemýšlím jestli to pak zvládnu :D

Tak se mějte krásně ahoj Jarča a Kačenka
Ju přidala jsem do sanžilek nějaké fotečky

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 19.01.04 19:30

Ahojdá holky!

Báro: vítám Tě mezi snažilkama a doufám, že sem stihneš jen nakouknout a rychle se přestěhuješ do některého z těhudeníčků

Leo: obrovitananánská gratulace!!!! Přejeme jen a jen štěstíčko

Maru: už znáš nějaký termín? Jsem napnutá jak malý kaťata:)))

Všem, které mi držíte palečky mooooc děkuju. Už teď se bojím, co bude když to zase nevýjde, ale snažím se na to moc nemyslet a doufat. Ale je to těžké. No uvidíme:)

Zítra jdu k holičce tak jsem zvědavá, co mi na hlavě stvoří:) Už jsem tam nebyla hooodně dlouho, tak podle toho i vypadám:) Ale chystáme se na Excalibur, když budeme na tom školení, tak ať vypadám trošku k světu:) Maminka si ze mě dělá srandu, že mě pak Ráďula nikam nepustí:D

Mějte se pohádkově

Pá Montička

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 19.01.04 19:31

Jo a dala jsem do alba snažilek dvě nové fotečky Barunky a Klárky:)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.04 09:04

Ahojte,

prajem krasne zasnezene rano, uz len Mrazik nam tu chyba.o)
Prajem novym tehulkam len vsetko naj …
A cakatelkam pevne nervy:o)
Ja idem dnes za doktorom a idem ho vyspovedat,preco nam to nevyslo......­.......
Som zvedava,co nam povie a zaroven mam obavy ,ze mi povie len, ze je to na prirode.......Totiz po prebudeni z narkozy, lekar sedel pri mne a okrem ineho mi povedal,ze IVF sa podari tak na 4-5×!!!
A na to nemam nervy… A obavam sa ,ze manzel je na tom psychicky este horsie ako ja:o( / hl. ked sa kolegom rodia deti,naposledy vcera:o)/
Chcela by som vediet vela veci ,tak dufam,ze sa ich aj dozviem…Potom vam dam vediet. Chcela som napr. ,ci by nam nemohol urobit test na protilakty proti embryjam a bolo mi povedane, ze sa to tam nerobi … Tak sa ho chcem spytat na nejake ine pracovisko,kde sa to robi:o)
Majte sa krasne
 Ivana

janine
Stálice 93 příspěvků 20.01.04 09:19

Ahoj holky,

FILIPKO, LEO - velká gratulace!!!! Já má takovou radost. Přeji vám pěkné těhotenství a za 9 měsíců to nejsladší překvapení.

Janine a prťátka
(16+0)

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 20.01.04 10:36

Nazdárek, já si doma užívám svojí neteřinky a „trénuju“ péči o miminko.Ne nedivte se moje neteřinka má panenku cho-cho (tak ted´jsem zapoměla jak se to píš, prostě jí říkáme šušu :-D), takže přebalujeme, krmíme, uspáváme, chováme......­.............­........... nejvíc mě včera neteřinka pobavila, když panenka začala plakat a ona prohlásila, že má vzadu takovej čudlíka že jí teda vypneme a pak zase zapneme a pak že se už bude smát :-DDDDDDDDD Tak jsem musela vysvětlovat, že to teda ne, že jí taky nemůžu vypnout , kdy se mi zachce, snad to pochopila tím svým 3,5 letým mozečkem. No prostě je to legrace :-)))))

Kaitlin teda ta rudá mrcha si ale dává načas, až dorazí ke mě tak ti jí taky pošlu jo? Chtěla jsem se zeptat sehnala jsi tu knížku?

To mi připomíná, že jsem to chtěla napsat i vám ostatním. Na srazíku jsem ukazovala knížku kterou jsem si koupila. Jmenuje se „Na cestě za dítětem“ autora dodám zítra. Píše to psycholožka a je tam hezkou formou rozebrána celá složitá a trnitá cestička za miminkem, jsou tam rozebrané všechny možnosti asistované reprodukce, adopce.......­............. jsou tam i komentáře žen,mužů, lékařů. Mě ta kniha zaujala a rychle jsem se do ní začetla.

Nafteto, koukám, že jsi si taky krásně užile teťulkovských povinností :-)

Filipko to víš, že tě tu necháme mezi námi.

Fanynko tak doufám, že je tulíte poctivě a třeba to vyjde i bez injekcičky :-)

Báro vítej mezi námi a přeju ti a´t se tu dlouho neohřeješ a šupajdíš mezi těhulinky.

Montičko všechny oškolivácké myšlenky zažeň,nemysli na to že by to nevyšlo, však se uvidí :-)) Přeju štěstíčko a držím aplečky.

Ivanko to jsem zvedava co ti pan doktor rekne. A s temi testy na protilatky se urcite zeptej, vzdyt muzete vyrazit i treba za hranice, treba do Brna, hlavne ze se zjisti co dal.

A ještě bych zapoměla poinformovat co u nás, tenhle týden se chystám k dr. měla jsem přijít před ms a tu čekám 31.1., 1.2.Pomalu si tu sepisuju na co jsem se ještě chtěla poptat a má mi rozepsat protokol a říct přesne co a jak. no musím si vzít pořádněj diář a všechno si zapsat abych to nějak nepomotala.

Děkuju, že na mě myslíte, moc to pomáhá. Mějte se krásně ahojky Maru

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 20.01.04 11:14

Ahojky!
Nezapadaly jste sněhem?Já jsem dneska vletěla do závěje.Brr.nechtělo se mi ani koukat.
Včera jsem si byla pohladit zase svou neteřinku.Krásně spinkala,trochu brblala,ale jinak je to andílek.Větší problémy byly s tchýní.O věšák na ručníky si málem vyšťouchla oko.Tak jsme jí vezli na pohotovost.Odnesla to naštěstí jen trochu poraněná spojivka.Ale dostala od sestry vynadáno,že jede až odpoledne.Kdyby ta sestra věděla,že se jí to stalo den nazpátek,tak nás rovnou zbila.

Maru-Teťulkovské povinnosti jsou super.Ale kdyby to byly ty těhulkovské a maminkovské,bylo by to lepší,viď?

Tak zatím pa pa a někdy zase nashledanou.
Nafteta

Lea
Kecalka 207 příspěvků 20.01.04 12:21

Ahoj holčinky,

moc a moc vám děkuju za gratulace, bylo to moc dojemné. K doktorovi se chystám příští týden, zatím se cítím dobře.ťuk, ťuk, ťuk.

Maru- moc na tebe myslím a posílám strašně moc odvahy.

Montíku - drž se, je to přece na nejlepší cestě!

Báro - vítej v deníčku, kéž by ses však dlouho nezdržela.

Všem ostatním ještě jednou dík, myslím na vás.

Čau Lea

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 20.01.04 14:15

Ahojky vsechny snazilky a tehulky…

Teeeda to je uroda tento tyden. Holky gratuluju vam k tehulkovstvi a prskejte honem honem, at se nakazi dalsi cekatelky.

U me noveho jen to, ze od zitrka zacnu brat leky na ten mocovy mechyr a za tyden jdu znova dat vzorky. Uz aby to bylo v poradku a ja mohla do Iscare konecne zjistit jake jsou sance.

Jo holky, byla za mnou v Praze Anini - ma uz krasny pupik a jeji Pulecek krasne kopal do nastavene dlane..... Moc jsme si to uzily, je videt, ze ji tehotenstvi prospiva…

Monticka - se zimni budnou jsem mela ten samy problem a nakonec jsem skoncila presne tam jak rikas ty - mam bundu za 12 tisic. Ale mam ji uz 4 roky a je porad uzasna.....

Nafteta - ty se mas, ze mas takhle male miminko porad v dosahu.....

Maru - panenka Chou chou - to je desny jmeno - je sice dobry vynalez, ale je fakt, ze se da vypnout - :) ale jako trenazer to staci - chacha

Kaitlin - Jak dopadla tva ruda potvora? Dorazila???

Zatim se mejte pekne, mam tady hodne prace.
paaaaaaaaaaaaaa
 Marka

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 20.01.04 20:28

Ahojte!

Tak už mám nový sesřih. No nic moc, mohlo to být lepší:) Ještě uvažuju o tom melíru, ale nevím. Tam kde mě stříhají se mi na něj nechce, protože je to tam zbytečně drahý a nevím, kam jít jinam:)

No a abych se uklidnila, když jsem šla od holičky, vlezla jsem do obchůdku a koupila úžasné dupačky:D Úlet, já vím, ale prostě mě to chytlo. Jsou proužkovaný žluto-modrý s medvídkama, takže jsou „obojetné“ jak pro klučinu tak pro princeznu:) Vím, že jsem praštěná, ale co, ve skříni je místa dost:)

Maru: koukám, že se to teda blíží. Pořád na tebe myslím.

Mějte se pohádkově

Pá Montička

Marka
Ukecaná baba ;) 1817 příspěvků 21.01.04 09:44

Holcinky, tak me prepadla hnisava angina… uz od pondelka mi neni dobre a vcera vecer to vygradovalo. Odpoledne jdu k doktorovi, jsem zvedava, jak dlouho budu moct marodit (v praci mame docela fofr, takze pocitam ze sefici budou ukecavat, abych prisla co nejdrive).

Mejte se krasne a pristi tyden ahoj.

Marka

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 21.01.04 13:23

Ahojky holky,

Marko přeju brzké uzdraveníčko

Montičko s těma dupačkama to není vůbec praštěné. Úplně ti rozumím.

A ještě jsem chtěla PRRRRRRRRRRRR­SSSSSSSSSSSSSSSKKKKK

Ajka+Lenička+Krtčát­ko 10 tt

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 21.01.04 15:11

Ahojky!
Dneska jsem zašla na stránky www.Anjeliky.cz.A jsem z toho naprosto mimo.Něco tak krásného a zároveň tak smutného jsem dlouho neviděla.
Jak může někdo zvládnout takovou smutnou věc jako smrt děťátka,aniž by přišel o rozum.
Začala jsem si o něco více vážit života a hlavně ty stránky změnily mé přesvědčení o tom,že budu chodit do práce do poeldní chvíle před porodem.Kdepak.Budu si hezky hýčkat mimi,aby bylo v klidu a pohodě.
Nic nebude důležitšjší,než klid a zdraví mého broučka.
Hlídejte si svoje bobíšky,pokud je máte v bříšku,či v postýlce.A pokud je ještě nemáte,dávejte na sebe pozor,ať jste zdravé maminky a máte zdravá mimátka.
Krásný den přeje
Nafteta

Fanynka1
Stálice 51 příspěvků 22.01.04 08:35

Ahoj snažilenky,

MONTIČKO ? mám úplně stejné pocity jako TY, ale jsme určitě silné holky a tak to vzládnem, držím moc pěstičky ať se zadaří, moc na tebe myslím, a brzo od tebe očekáváme tu NEJ, NEJ zprávičku, budeš testovat ???
S těma dupačkama jsi mě tak navnadila že asi zaběhnu taky něco krásného vybrat........

MARU ? mooc na tebe myslím, posílám jedno hodně energetické pohlazeníčko

LEA ? být těhu musí být super pocit, hlavně nás snažilky hodně dávkuj, a přeji zdravíčko a hodně pohody

Tak my máme intenzívní tuleníčko za sebou a teď hoooodně nervózně čekáme na výsledek.
Mám hrozný strach a zároveň velký pocit naděje. Já mám kratší MS cyklus takže už příští týden budu vědět jak jsme dopadly, tedy jestli ta rudá mrška přijede.
A zrovna příští týden se stěhujeme do nového bytu, asi budu muset všechny težké věci nechat na příteli, ale prostě se bojím, kdyby se náhodou mimísek uhnízďoval abych mu neublížila taháním nějakých těžkých krabic (já vím asi to přeháním, ale když už čekáme tak dlouho tak bych to nerada pokazila........)

Tak holčiny, nezapadněte někde do sněhu, nechytněte nějakého bacila, a hlavně milujte se a množte se

Pa Pa Fanynka

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 22.01.04 08:39

Ahojda holky!

Včera jsem byla na školení, takže jsem se sem ani nedostala, ale už to napravuju :-)
Bohužel ta rudá potvora stále ne a ne dorazit. Ještě má na to týden, pak (po čtvrt roce) opět vyrazím do centra ať dělají co umí…

Maru vám tady psala o knize, kterou mi doporučila. Musím říct, že jsem jí nejen sehnala, ale už se do ní naprosto „zažrala“. Je to přesně to, co jsem potřebovala. Je to skvěle psané a člověk tam najde snad úplně všechno o těch našim „problémech“.
Jmenuje se to:

NA CESTĚ ZA DÍTĚTEM
HANA KONEČNÁ
vydavatelství ACADEMIA

Montičko - vůbec mi nepřipadá divné, že sis koupila dupačky, i já takhle občas „ujedu“ :-) I když jsem to začala řešit tím, že mám speciální kasičku a tam házim dvacetikoruny „namiminko“ :-)

Pěkný den!
Kaitlin

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 22.01.04 18:54

Ahojky holky!

Kde všechny jste?

Fanynko: vy se chystáte stěnovat? Tak to bych se vůůůůbec nedivila, kdyby byl mimísek po urputném snaženíčku už v bříšku. Už několikrát se tu stalo, že v novém bytečku pak najednou bydlely osůbky 3 místo dvou. Teda to třetí zatím jen v podobě dvou čárek. Takže hoooodně štěstí! Jesti nepříjde MS, budu testovat, až se vrátím ze školení, takže v sobotu (tuším 31.1.)

Kaitlin: rudá mrško pospíchej! Jednou po tobě člověk „touží“ a čeká a ty se rozhodneš schovávat? Tak to teda ne!
Hned zítra skočím do knihkupectví:) Jen musím knížku schovat před kolegyňkama. V práci o miminku mlčím, nebo předstírám, že je ještě čas (ale moc mi to nejde). Honem si utíkám napsat, jak se knížka jmenuje a lísteček schovám do peněženky.

Mějte se nádherně a krásnej víkendíček

Montička

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 22.01.04 19:05

Ahoj holky tak mi to nedá a nakukuju co je nového. Já jedu zítra k Apolináři pro výsledky z té histologie a docela mám strach co se dozvím. Snad to zvládnu. Jede se mnou Tomík, tak musím být silná matka :o)). Jinak po zdravotní stránce to vše vypadá ok, trošku ještě špiním, ale dostala jsem prášky abych už přestala a budu čekat na po dolouhé době první MS - přijít by měla kolem 5-19.2. Tak to jsem teda zvědavá. Co se týče snažení tak dříve jak za půl roku asi nebude. Nechceme nic uspěchat a hlavně uvidíme co řekne histologie - třeba nás čeká kolotoč po doktorech, genetika a tak.

montičko, dupačky a oblečky na miminka jsou nádherné a je těžké jim odolat. Já jsem teď ráda, že jsem koupila jen jedno tričíčko, protože mít toho doma víc asi byh byla o to víc smutná. Ale u tebe je to něco jiného. Snad už se taky brzo dočkáš.

Tak se mějte krásně a zítra na mě myslete. Dám vědět jak jsem dopadla a co bylo příčinou, že pasažérek odletěl do nebíčka.

Pusinka

mia
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.01.04 07:41

Neboj,
výsledky budou dobré, nebo alespoň řeknou kudy cesta ki novému drobečku.

Držím palce
Mia

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 23.01.04 09:14

Ahooooj, holkýýýý!!!!!!
Téééda, já tu chvíli nebyla, a takových novinek!

Leo, Filipko Moc vám s Berušátkem gratulujeme a všechno nejlepší a nejkrásnější přejeme a palečky držíme! A vůbec, užívejte si to holky, je to vážně nádhera.

Kaitlin To je teda mrcha, ta tvoje mrcha! Že jí vzkazuju, ať kouká naklusat, když ji tak vyhlížíš.

Maru Brzy se uzdrav, ale do práce rozhodně nespěchej. Pořádně se vylež, ať se to neopakuje.

Fanynko Berušátko ti posílá speciální bacílky, aby to vyšlo PRRRRRSSSSSSS­SSSSSSSSKKKKKKKKKKK!!!!

Pusinko Držíme palečky na dobré výsledky!

Pro vás všechny Jedna megadávka bacílků: prrrrrrrrrrrr­rsssssssssssssssssssssss­ssssssssskkkkkkkkkkkkkkk­kk pčííííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííííííí­ííííííííík hupčááááááááá­áááááááááá

Mějte se krásně.
Petra

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 23.01.04 11:04

Moc na Tebe myslím a na pasažérka.Zkus se podívat na www.Anjeliky.cz.Možná tam najdeš odpovědi na spoustu otázek a také útěchu.
Nafteta

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 23.01.04 11:09

Dovolím si také nasát něco bacílků:Fffffffff­fffůůůůůůůůůů­ůůů náááááááááááf­náááááááááááf­ffffffff

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 23.01.04 11:50

Ahoj holčiny, tak pro výsledky půjdem asi až příští týden - vzhledem k teplotě -14 stupňů. Nerada bych aby mi Tomášek omrznul a stejně děti v těhlech teplotách nemají chodit ven. Snad se počasí brzy umoudří. Jinak u nás se vše začíná vracet do normálu, včera jsem byla u kadeřnice, dnes začala s úklidem. Prostě radosti mateřské dovolené. Ale jsem na ní ráda a jak. Také budu žádat zaměstnavatele o 4 rok, tak doufám, že mi ho povolí. Musím si užívat dokud to jde.

tak se mějte krásně a všechny Vás zdraví předsnažilka Pusinka a zlobílek Tomášek

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 23.01.04 13:33

Ahojky, taky už se těšíte na víkedník? Já moc, odpočítávám tu poslední hodinky v práci a hurá domů. Přijede k nám návštěva s 8 měsíčním miminkem, tak snad pochytám nějaké ty miminkovské bacílky, určitě se budou hodit. Sice jeho maminka (je to manželka bratránka mého manžela- brr to zní divně :-DD) ho nenechává moc chovat jinými lidmi, ale snad jí ukecám :-D
Jinak nic zvláštního neplánujeme.

Marko přeju ať bacílky vyženeš co nejdříva dají ti na dlouhatananáskou dobu pokoj.

Ajko, Petulko děkujeme za prskanečky.
Petulko nevolnost byla jen krátkodobá, stačilo jedno odpoledne s bezvadnou 3,5 letou pečovatelkou a jsem zase fit.

Fanyno to víš že se při stěhování šetři a nic těžkého nenos, člověk nikdy neví....... Přeju moc a moc štěstíčka i tobě Montičko.

Kaitlin děkuju za doplňující informace o knize. Jsem ráda, že jsi jí sehnala a líbí se ti. Alespoň dalšímu človíčkovi uělá radost :-)))

Montičko schovávej schovávej, já jí taky před kolegyněmi schovala a nechala zabalenou,a ž jim přišlo divný proč jim nechci ukázat co jsem si to zakoupila, no ale přežily to.

Pusinko přeju aby výsledky dopadly dobře, moc na tebe myslím a vyřizuju pozdravy a pohlazeníčka od Maky a Terezky.

Holčinky přeju vám krásný víkendík a mějte se pohádkově ahojky Maru

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 23.01.04 14:47

Holčiny, hlásím se ještě jednou v tomto týdnu s čerstvými zprávami. Byla jsem včera na kontrole a pan doktor byl jakýsi vyplašený (hodnou chvíli mu trvalo, že vůbec našel ten správný orgán), takže jsme od minulého týdne vyrostli z 0,5 cm na 1,3 cm. Srdeční akcí si ještě sice nebyl jistý, ale vzhledem k tomu, že pomalu ani nenašel dělohu, nepříkládám tomu důležitost (i po ujištění od zkušenějších těhulek na chatu :-)))

Příští týden jdem(e) znova. Holt si nás chtějí pohlídat, když už chodíme do CARu. Vůbec mi to nevadí, aspoň budu o krapátek klidnější, že je všechno OK.

Dneska jsem ještě volala o výsledky krve. Všechno v pořádku, HCG utěšeně roste. Tak snad je zatím všechno, jak má být. A kdo má zájem o začátečnický tehu prskanec, tak lapejte:

PRRRRRRRRRRRR­RRRRSSSSSSSSKKKKKKKK

Mějte se pohádkově a užívejte si víkendu.

Ahojky Filipka

Fanynka1
Stálice 51 příspěvků 23.01.04 14:54

Tak holčiny,

chci Vám popřát krásný i když asi hooooooodně mrazivý víkend.

MONTIČKA: fakt jsme na tom úplně stejně, pokud MS nedorazí tak si taky udělám testík, sice mám z toho ?případného? zklamání hrůzu už teď, ale kvůli Vám ten testík klidně risknu.

PUSINKA: mám zkroucené všechny palečky, ať je hlavně všechno v pohodě

PETULKA: díky za bacílky, už jsem je polapala, tak teď se ukáže jejich účinnost.....

MARU: přeji hezký den s mímískem i když jen na chvíli zapůjčeným

Mějte se moc hezky a užijte si víkend.

Pa Pa Fanynka

ejdela
Povídálka 20 příspěvků 23.01.04 16:09

Ahoj holky,

poprvé jsem se osmělila napsat i komentář, vždycky jenom tak odpovídám. Dneska mně k tomu inspirovalo vaše povídání o knížce Dlouhá cesta za dítětem. Já jsem na ní náhodou narazila už asi před půl rokem v knihkupectví a musím říct, že mi hodně pomohla. Je výborná v tom, že je psaná normálním jazykem a jsou v ní postiženy všechny oblasti a problémy neplodnosti, a hlavně jsou tam příspěvky lidí, kteří to zažili. Mně to strašně pomohlo v tom, že jsem zjistila, že nejsem blázen a že všechny pocity které mám, nemám sama, ale prožívají je vlastně všichni. Dobré je, že tam jsou názory i chlapů a doktorů. Člověk aspoň trošku pochopí jak to cítí oni. A tak vám jí všem vřele doporučuji a přeji vám, aby přispěla k vaší pohodě při dlouhé cestě za dítětem…
Krásný víkend a brzké dvě čárky přeje

Ejdela

Vložit nový komentář