Snažilkovský deníček - Montička XXXXIV.

Snažení

Ahojdá snažilky! Nevíte, jestli už bude tepleji? Vědět, že příjde taková zima, letím na Floridu až teď:D Knížku Na cestě za dítětem už mám zakoupenou (před kolegyňkama utajenou). Vlastně jsem ji ani tajit nemusela, protože cestou do práce jsem se stihla stavit jen v jednom knihkupectví a tam měli jen jednu poslední a byla chudinka nějaká špinavá, tak jsem jim ji tam nechala a odpoledne šla jinam:) Až to dočtu, budu zas o hodně chytřejší:)

Holky, musím vám napsat perličku dnešního dne. Odpoledne jedeme do Carefouru a já tam okukovala zimní bundy. Několik jsem jich i vyzkoušela, ale co se mi líbilo, bylo jen ve velikosti „S“ a to mi vážně nebylo:) Pak vlezeme do AlpinePro a mě se tam líbily bundy hned tři:) No ehm, manžel mě přemluvil na tu nejdražší… 4.490,– Ačkoli mi to přišlo strašných peněz (asi jsem ještě ze staré školy:))), tak moc se mi líbila, že jsem se ráda nechala přemluvit. Celou cestu domů jsem měla takovej provinilej pocit, co za to všechno mohlo být. Manžel mi nadal ať neblázním a řekl, že peníze jsou od toho, aby se utrácely:))
Dojedeme domů a já říkám Montymu: „něco ti ukážu jo“:) Začnu bundu vytahovat z igelitky a málem mě kleplo. V obchodě měla barvu červeno-šedou. Ale nevím, co tam měli za světlo. Ve skutečnosti byla červeno-hnědá. A to se mi ani trošku nelíbilo. Chvíli jsem to rozdýchávala. Manžel hned, že jedeme zpátky. Tak jsem ještě chvíli přemýšlela, ale nakonec jsme se sbalili a jeli ji vrátit. Moc nadšeni z toho nebyli, nechtěli nám vrátit peníze, že prej si máme vybrat něco jinýho, ale my jsme se nedali. No tak jsem byla asi dvě hodiny vlastníkem nové bundy:))))

V sobotu jsme byli u manželových rodičů a stavili jsme se za kamarádama a vyrazili na rybník s bruslema. Půl hodiny šněrujeme brusle, abysme bruslili 5 min:) Led byl strašně hrbatej, takže se bruslit nedalo. Ale procházka byla fajn:)

Fanynko: tak vyhlašuji sobotní testování:) I když se mi u toho kapku klepou ruce. Bojím bojím, ale zatím doufám:)

Filipko, Petulko: děkujeme za prskanečky, nebudu se až do soboty umejvat:D

Pusinko: až půjdeš pro výsledky, držím palečkyyyy!

Mějte se kouzelně a neztrácejme naději!

Pá Montička

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.04 07:49

Ahoj Montičko,
chci Ti poradit ohledně bundy, kterou sháníš. Nevím přesně jakou konkrétní máš představu, ale my jsme si kupovali bundy s manželem před Vánoci. Máme oba stejnou a jsme s nima opravdu moc spokojení. Je to bunda HANNAH (teď nevím přesně ten typ) a koupili jsme ji v HUDY Sportu. Stála kolem 3.700,– Kč. Já mám kombinaci červená s černou a manžel má modrou s černou. Barev mají více, vždy je to v kombinaci s černou. Pro nás bylo důležitý, že má odepínatelnou fleecovou vložku a že ji můžeme využít třeba i na jaře. Zkus se podívat na internetový stránky firmy Hannah nebo se podívat někde po obchodech. Myslela jsem si, že nebude moc do velkých mrazů, ale osvědčila se i při -20. Jsem s ní moc spokojená a je pravda, že jinou bundu ze skříně nevytáhnu. Zdálo se mi, že je to taky hodně peněz za ní, ale je pravda, že je kvalitní a budu jí mít zase kolik roků. Samozřejmě, že mají bundy i dražší a možná i lepší, ale mě se to už zdá zbytečné.
Tak to byl jen takovej nápad pro Tebe.
Jináč Ti přeju hezký den a hodně štěstíčka při sobotním testování. Chápu to dobře, že budeš testovat „dvě čárky“ ?!
Ahoj Kačík (Kačka)

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 26.01.04 07:57

Začíná další týden a zase mrzne.Br br br.Víkendík byl opět ve znamení chování a přebalování neteřinky.No zkrátka super.
V neděli u nás sněžilo,až se náš Rambík utopil v závěji.Jeho malé tlapičky nějak nepobrali těch 15 centimetrů.
Až pročtu zbytek komentářů,tak se ozvu.
Pa a přeju pohodový den.
Nafteta

Montička:Třeba už máš v bříšku mimíska.Držím palečky.Tfuj,tfuj,t­fuj!

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 26.01.04 08:02

Ahojky!
Montíku Posílám čerstvé bacílky a moc moc držím palečky! Prrrrrsssssss­sssssssssssskkkkkkkkk!!!­!!
Petra + Berušátko (16+0 to docela letí)

Petulinka1
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 26.01.04 08:38

Ahoj holčiny,

Koukám jak to tu krásně kvete, já se hlásím po delší odmlce aby jste věděli že ještě žuju :-)

U nás prozatím nic nového dneska jdeme na kontrolu tak uvidíme co nám lékař poví.

Jinak jsme minulý týden byli v Itálii ve Val di Sole, holky to byla krása já nikde v zahraničí na horách ještě nebyla a bylo tam opravdu nádherně ten týden tak rychle uběhl.

Také musím říct že už 3 měsíce neberu hormony a MS se zatím dostavuje naprosto sama po 30ti dnech ? že bys se už tělíčko umoudřilo a bude poslouchat samo, no uvidíme abych to nezakřikla, tak ťuk ťuk ťuk.

Všem těhulkám moc moc gratuluju a přeju krásné těhotenství.

Maru ? moc na tebe myslím, a po MS držím palce.

Kaitlin ? holka jedna zlobivá jak se máš ??? Já ti psala SMS a ty nic :-(

Pusinko ? Peťko přeju ať jsou výsledky pro Vás co nejpříznivější, a napiš jak dopadly.

Tak holky já se loučím přeji všem krásné tlusté //.

Mějte se krásně ahoj

Petra

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 26.01.04 09:16

Ahojky snažilenky,

budeme vám držet palečky při sobotním testováníčku. Kolik vás bude?

Krásný týden plný II a tuleníčka.

Ajka+Lenička 17 měs+Krtčátko 11 tt

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 26.01.04 09:21

Ahojky holčiny,

náš víkend byl čistě ve znamení odpočívání. Já mám navíc pocit vymačkaného citronu - chvilku něco dělám a už si musím jít sednout a nabrat trochcu sil. Pořád bych spala a připadám si unavená jak po celonoční šichtě. Takže teď to na žádné velké výkony nevypadá.

Montičko: Pro Tebe i všechny ostatní sobotní testovatelky jeden speciální prskanec. Pozooor, chytejte PRRRSSSKPŠŠŠŠŠÍÍÍK! Ať máme další kámošky do party :-)))

Přeju v mezích možností pohodový týden. A nezmrzněte - pamatujte, že proti mrazu je nejlepší tulení. ;-)

Ahojky Filipka

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 26.01.04 09:30

Ahojky holčinky moje,
tak se hlásím po víkendíku, užívala jsem si ho super, v sobotu jsem chytala miminkovské bacílky co to šlo. Nakonec si prcka choval první manžílke, nevěděl totiž, že to jeho maminka nemá moc ráda a prostě ho vzal do náruče a začal s ním blbnout. No na mamince bylo vidět, že trošku strnula, ale ujistila jsem jí, že manžílek má praxi od neteřinek, tak byla celkeme vklidu. Tak jí asi nakonec vycvičíme, že se miminka půjčují i jiným lidičkám na chování :-))))))))

Ten mráz je teda hrozitánský, doufám že už tak veliký nebude. Náš kotel v domečku moc nestíhá takže jsem byli trošku vymrazený. Ale jinak jsem v pohodičce.

Docela ráda bych se přidala k víkendovým testovatelkám, kéž by.......... Al enecháme se překvapit, co bych pak dělala s těma injekcičkama v ledničce, žejo? :-D Radši o totm zatím moc nepřemýšleím, aorát zaskočím tenhle týden za dr. aby jsme se domluvily už konkrétně. JO a taky bych si asi měla zakoupit nějkaou tu noční košilku do nemocnice, abych neděla ostudu :-D
Poraďte jakou - třeba nějakou saténovou abych se líbila panu doktorovi :-DDDDDDD ne dělám si srandu, ale mám doma nějak moc kratké....... Tak já vám pak povím :-)

Teda docela jsme set u všechny začetli do knížečky Cesta za dítětem a jsem ráda, že nám všem takhle moc pomáhá.

Montičko to mě mrzí, že jsi s bundou zase neměla štěstíčko.

Pusinko držím palečky až půjdeš pro výsledky.

Petulinko holka zlatá, teba ráda vidím.Takže tfuj tfuj tfuj ať na kontrole zjistí, že jste v pořádku a můžete se vrhnout zase na pořádné tuleníčko, aby jste to zase pořádně natrénovali na snaženíčko :-DDDDDDDD

Tak já jdu taky trošku pracovat, mějter se krásně ahojky Maru

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 26.01.04 09:59

Čau holky,

tak zase nový týden. O víkendu jsme měli zase oslavu, kde se sešla celá rodina - naši, babička, brácha a další … Byla v arabské restauraci, miluju arabskou kuchyň, ty různé předkrmy :o)
Jinak už mám měsíc zpoždění, tak jsem se na zítra objednala na injekci, jinak bych asi čekala do léta.

Montičko - doufám, že už konečně nějakou bundu seženeš, a dýl než na 2 hodiny

Maru - držím palce Čau Lipka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.04 10:55

Ahoj holčiny!!!

Tak tu máme poslední týden prvního měsíce nového roku… toto letí, to je fofr :-D Protože se potvora potvorovatá (tím myslím MS) nedostavila, tak jsem se dnes objednala na příšít týden na středu do centra, ke svému lékaři. Jsem zvědavá co vymyslí dál, potřebuju se zase „pohnout“, ty tři měsíce čekání jestli náhodou nepřijde MS mě dost zničily a zároveň posílily psychicky… „Zaplaťpánbu“ za tu knížku, co objevila Maru, ta mi moc, moc pomáhá :-)

Montičko - to je škoda, už jsem se s tebou chtěla radovat, že se koupě bundy podařila! Strašně moc ti držim palce na sobotní testování. Kéééééééééééž by!!!! :-)

Maru - ta knížka mě „drží nad vodou“… znáš to… :-D a díky za seznámek, nechápu proč to tak zlobí, ostatní mailíky mi chodí úplně normálně.

Petulinko - už jsem ti psala mailíka :-))) Já se polepšim, slibuju!!

Nafteto - to je paráda, takhle opečovávat drobečka, užívej si to, i když není tvůj, však se taky dočkáš! :-)

Pěkný den!!
Kaitlin

**

Příští týden bude SRAZ V Praze:
jako obvykle:
ve středu 4.2.2003 do cca 16ti hodin,
v koblížkárně (dole na Václaváku, v 1. patře Koruny)

(mám totiž předběžně přihlášenou Amálku a Brusinku s jejich beruškama :-D)**

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.04 12:21

ahoj,

jen tak to tu prolejzám a napadlo mne ze bych ti mohla poradit kde zakoupit bundu. V pátek jsem byla v Blizzardu - ulice Na Březince a maji tam slevy bundy Hannah i ze 4000,– na 1500,– a jsou moc krásný a měli jich i dost a hlavně v nich není zima.

Měj se hezky Markéta

terezicka
Stálice 83 příspěvků 26.01.04 13:15

Ahojky Snažilanky!!

Tak zase nový týden,uf,nenak nestíhám.Ten minulý jsem byla nemocná…a ještě se teda moc necítim,mám tý zimy nějak dost…Omlouvám se,že nestíhám reagovat jednotlivě,ale mám vážně hrozný fofr..Tak dodatečně HODNĚ ŠTĚSTÍ NOVÝM TĚHULKÁM A TESTOVATELKÁM TAKY!!Všem moc držim palečky!!

Tak zatim papa
Terezička

Lea
Kecalka 207 příspěvků 26.01.04 13:45

Ahoj holčinky,

tak vám píšu, abyste si nemysleli, že jsem na vás zapomněla nebo něco takovýho. Taky chci vysvětlit, že jsem vám ještě neposlala žádné těhuprskanečky. Jsem totiž k doktorovi objednaná až na tento pátek, takže dokud to nebudu mít černé na bílém, tak to nechci nijak zakřiknout. No, i další testíky vyšly dvoučárkově, tak snad je vše v pořádku. Jinak mi není vůbec nic, ani špatně a to ani když mám třeba pořádný hlad. Tak si říkám, jestli je to normální, ale manžel mě uklidňuje, že ne každýmu musí být nutně špatně. Tak snad jo, no to víte, občas mě napadá všechno možný.

Tak dalším testovatelkám držím všechno co mám, ať to dopadne, jak jinak než dvoučárkově!!!

Tak se mějte krásně, už aby byl pátek.

Ahoj Lea

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 26.01.04 14:01

Tak se mi podařilo rozmrznout natolik,abych mohla i psát.Hu hu,to je hrůza.Koukám,jak se tady bavíte o bundách.Já jsem si koupila před dvěma lety bundu u Vietnamců.Řekla jsem si,že nebude žádná škoda,když se za rok rozsype.A ona drží a vypadá pořád dobře.A je tak teplá,že jak je kolem nuly,tak je v ní vedro.
Jinak se snažím držet dietu,abych shodila nějaká ta nabraná kila.Ani za to tak nemůžou Vánoce,jako mlj miláček a hlavně jeho maminka,která trpí iluzí,že jsem zřejmě podvyživená.Ale ty koblížky snad zvládnu.Chi chi chi.Co myslíte,povolíte mi je?
Doufám,že mi to tentokrát vyjde na srazík.Snad nebude nikdo rodit a nikdo po mně nebude chtít nějakou otravnou práci.

Kaitlin:Už si připadám jako hlupák.Ale snad to teď vyjde.Jinak s tím miminkem nablízku je to fakt super.Přebalo­vat,cítit tu miminkoskou vůni,mléko a slyšet,jak si po krmení odkrkne.SUPER!A co Ty?Jak jste daleko v lákání mimíska?

Mějte se fajn a přeju hodně štěstí snažilkám testovatelkám.
Nafťule

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 26.01.04 14:08

Teda holčinky vy mi dáváte s tím srazíkem. Na posledním jsem se oučila, že příští už nestihnu a jak tak koukám, tak 4.2. bych možná ještě dorazit mohla. Teda jestli mi nebude špatně po injekcích, ale to určitě zjistím. Takže možná možná se ještě na vás přijedu podívat, přece si nenechám ujít miminečka Brusinky a Amálky :-)

Mějte se papáááááááááááá Maru

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 26.01.04 16:30

Ahoj holky, tak už mám výsledky a nevím z nich vůbec nic. Je to jen jedna věta. hrůza. myslela jsem, že nám řeknou víc. No co se dá dělat. Žádná příčina - prostě nic. Tak uvidím co na to můj doktor. Díky za držení palečků. Petra

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.04 17:17

VELCHI

Ahojte holky,
nemůžu jinak než se taky nahlásit na srazík, ale jako vždycky dorazím hodně pozdě až k půl 7 tak mi prosím všechny neutečte, uvidím vás moc ráda.

No k těm kilům, o kterých tu psala Nafteta, taky přidávám svou trošku do mlůýna. Nevím čím to je, ale asi nějakým stresem, ale já jsem shodila skoro 5 kilo, což se mi odratilo na tom, že ze mě padají kalhoty, a jsou mi i okolo nohou docela veké takže si musím jít koupit nové. Takže jdu dneska na nákupy. A aby toho nebylo málo, letím shánět i nějaké velmi zateplené kozačky protože se mi moje krásné Baťovky, které mám už skoro 5 let začaly definitivně rozpadat a nedá se svítit musím koupit nové.

A taky mám zase jeden zážitek z rodné chalupy : byla jsem na víkend na Moravě u rodičů, nebylo to nepříjemné, jen jsem se zase naučila několik málo věcí.
Maminka s tatínkem usoudili, že v tomto okamžiku ve kterém se nacházím = min. týden se ke mě nastěhoval přítel po 2,5 letech chození = bych měla v Praze sbalit kufry a odstěhovat se zpátky k nim na Moravu do baráčku a sehnat si práci tam, nebo :-) v tom lepším případě se přihlásit na školu VŠ a nechat se od nich živit :-)

No je to úsměvné, ačkoli, moji rodiče nepochopili, že jsem se do Prahy neodstěhovala proto abych se po roce a 3/4 stěhovala zpět k nim, a taky jsem si tu nehledala dobrou práci proto abych se vrátila na Moravu a dřela tam za usmolených 8000 hrubého. No nevadí :-)

Moje maminka v nadšení, že objevila Ameriku, mi tlumočila jak její holčičák jí dal leták na výrobek „Mirena“ - můžete se kouknout www.mirena.cz - a pověděl jí, že tohle nitroděložní tělísko je ta nejlepší antikoncepce na světě a je „naprosto“ vhodná pro mladé ženy a hlavně i pro ty co ještě nerodily :-)

Tak jsem se tomu zasmála, leták si vzala, koukla na to, a můžu vám říct že mi běhal mráz po zádek při větě, „Menstruace téměř vymizí a antikoncepční účinky jsou srvnatelné se sterilizací“. No nevím jak vy byste na to reagovaly, ale mě naskočila husí kůže a naprosto jasně vím, že bych nepřipustila, aby mě doktor někdy přesvědčoval o tom, že je to to nejlepší na světě.
Možná až budu jednou stará a budu mít doma kupu dětiček. :-)

No ale ten největší trouble který ted mám je to že jsem „nucena“ papkat ted nějakou dobu HA ale protože zrovna z Mercilonu který beru ted, jsem úplně mimo, a projevují se na mě halvně, sklony k depresím a změny libida, tak hledám něco lepšího vhodnějšího, šetrného.

Pokud máte zkušenosti a mohly byste mi poslat nějakou chytrou babskou radu tak poradte, přivítám to.

Nicméně, začínáme se s Petou zabydlovat a ve středu se jdemem podívat na nový byt, do kterého bychom se na konci března mohli nastěhovat - novým bytem rozumějte nový podnájem. Na vlastní bydlení si budeme muset ještě nějaký pátek počkat, ačkoli je to ve fázi procesu - takže se to vyvýjí - jupíííííííííí­ííííííííííííí­íííí :-)

a potom by snad mohlo být i to krásné domácí zázemí pro příchod něčeho nového a krásného.....­............

Mějte se hezky, těším se na vás příští týden a nebo kdykoliv na chatíku.

papa
Míša

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.04 18:49

Ahoj snažilenky - všechny zdravím. Tak já stále ještě jsem marod a dobírám prášky. Ale od příštího týdne jsem OK, tak snad už se konečně dostanu na srazík. Tímto se předběžně hlásím

Montičko - držím palečky na testování - a hlavně ať už brzo vedeš svůj nový těhu deníček.

Velchi - nechci tě strašit, ale specielně Mirena není zrovna nejspolehlivější antikoncepce. Mám kamarádku, které se v listopadu narodilo miminko a to i přes Mirenu a není jediná o které vím.

Holčinky přeju všem úspěšné tuleníčko a brzké //.
 Marti

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 26.01.04 19:57

Ahojte zlatíčka!

Nechci, ale musím. Odvolávám sobotní testování, ta potvora jedna krvavá dorazila už dnes:((((((((­(((((((((((((( O pět dní dřív.Je mi na nic, bulela jsem i v šalině cestou z práce. Naštěstí to přišlo až večer, protože i v práci jsem se držela jen tak tak. Nemohla jsem se dočkat, až budu doma a budu moct všechnu tu bolest vybrečet.
Nezlobte se za ten smutný příspěvek, já vím, že zase bude líp. Jen jsem to potřebovalal někomu říct a komu jinému, když ne Vám.
Všem děkuji za prskanečky a držení palečků a taky za nápady, kam pro bundu.
Ještě včera jsem si dělala s manželem srandu, že pod tou novou bundou zahřívám mimíska, že jsem si ji vlastně koupila proto, aby nebyla mimískovi zima:(

To zas bude noc… Mějte se nádherně, už aby bylo líp

Pá Vaše Montička

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.04 20:27

Montičko - je mi to moc líto. Moc jsem ti držela palečky. Tak příště už to vyjít musí. :-)
 Marti

Magrata
Kelišová 7462 příspěvků 26.01.04 21:01

ahoj Monticko
to je mi hrozne lito, neplakej, posilam ti aspon virtualni pohlazeni
pa magrata

ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 26.01.04 21:14

Monťulko, je mi moc líto, že to nevyšlo. Nezbývá než se otřepat z dalšího zklamání, zvednout se a jít dál. Akorát se člověk sám sebe ptá „kolikrát ještě se budu muset zvednout a jít dál“. Přeju hooodně štěstíčka do dalšího snaženíčka.
Speciální prskaneček pro tebe : PRRRRRRRRRRRR­SSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKK

Pěkně ho ulož ať uzraje a už to přece musí vyjít.

Ajka

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 27.01.04 07:20

Tak jsem včera dospěla k velmi zá:,–(nímu rozhodnutí.Celou dobu jsem se vytahovala,jak budu jako těhulka chodit dlouho do práce a budu se chlubit kolegyním rostoucím bříškem.Ale potom,co docela dost mých kamarádek( asi 3) přišly o miminko,řekla jsem si NE!Mimi je přece přednější.Takže zůstanu pěkně doma a budu si své těhulkovství a mimi užívat.Moje skorošvagrová byla doma od začátku kvůli nějakým komplikacím a měla naprosto pohodové těhotenství,u­kázkový porod a teď má klidné miminko,které jen spinká a nebo si brumlá.

VELCHI:Koukám,že Tvoje maminka má podobné sklony,jako ta moje.Taky by Tě nejradši měla pořád kolem sebe.U nás je to zase opačně.Já bych se odstěhovala k přítelovi.Ne teď(zas tak dlouho spolu nejsme),ale na podzim asi ano,protože asi začneme stavět.Tak bychom bydleli u jeho rodičů,protože je to odtamtud blízko na stavbu.A mamince se to moc nelíbí.Na jednu stranu jí chápu.Bude v baráku sama.Ale v takovém případě se vrátí domů bratr a s ním stejně vychází lépe,než se mnou.

MONTIČKA: To je mi líto,že ta rudá potvora sedla zrovna na Tebe.HUŠ,HUŠ!A mi mi sem!On jednou přijde.Někde je mimísek,který hledá super maminu,jako jsi Ty.

Přeji příjemné bruslení do práce a neumrzněte.
Nafťule

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 27.01.04 07:47

Montičko,

nenacházím slov, jakTi napsat, jak moc mě to mrzí. Mrcha jedna rudá, sveřepá, otravná :-( Posílám po kablících pohlazení a energii, abyste to zvládli a příští měsíc už potvora nedorazila.

Myslím na Tebe, drž se, šéfová.

Filipka

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 27.01.04 07:49

Nepřestávám je držet dál, ale jsem z toho jelen. Určitě dej vědět, co na to Tvůj doktor.

Držím palce

Filipka

Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 27.01.04 08:34

Ahoj holky!

To je tu smutno… Montičko, je mi to moc líto, tentokrát jsem tomu nějak uvěřila, že se to u tebe mohlo konečně povéct. Já bych tu rudou potvoru potřebovala, pořád jí přivolávám a nic, nějak špatně to pochopila, bestie… Tak hlavu vzhůru, však to přijde!!!! :-)

Pusinka - tak co na to tvůj doktor? Kdy k němu jdeš? Přeju ti, aby to všechno rychle uteklo…

Lea - neboj! Určitě dej vědět, jak se „mrňous“ líbil panu doktorovi :-)

Velchi - ach ty rodiče, co naděláš - vydrž!! :-)

Včera odpoledne jsem se trošku „poflakovala“ po internetu a začala jsem hledat informace o dárcovství oocytů, když se mi zas blíží návštěva centra příští týden a mimo jiné jsem narazila na stránky www.neplodnost.cz. Je tam spousta informací, včetně brožurky podrobného průběhu jednotlivých „akcí“ (IVF, IUI, dárcovství…) - co to pro pacientku všechno znamená a jak to probíhá. Navíc tam probíhá diskuse - je to obdobné jako tady, jsou tam holky, které podstupují všechny zmíněné procedury, takže kdo se chystá na provozovat aktivity umělého oplodnění, tak tam získá jistě spoustu zajímavých informací i z „terénu“ :-) (ovšem všem zakazuju tam „zdrhnout“ a na nás zapomenout :-DD)

Pěkný den!
Kaitlin

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 27.01.04 09:14

Montičko, to mě moc mrzí, věřila jsem že tentokrát.......... ale nedá se nic dělat než jít dál, Takže posílám velikánské pohlazeníčko a hodně další síly a energie.
A budnu si kup přece musíš pořádně zahřívat i bříško aby se tam příští měsíc miminku líbilo :-))) Maru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.04 11:34

Ahoj snažilky,

MONTIČKO: mrzí mne to, že tě dostihla ta rudá mrška, ale hlavu vzhůru příště to určitě vyjde. Já vím, že teď něco říkat je zbytečné, ale uvidíš zase se naplno vrhnete do těch správných dnů a pak … a pak už to prostě vyjde. Musíme pochytat spoustu prskanečků a bacílků, a využít všechny babské rady, prostě tonoucí se stébla chytá........ ale co kdyby náhodou. Moc na tebe myslím, opravdovsky myslím, pa pa

Já na tom asi nebudu jinak, mám úplně stejné příznaky jako když se má dostavit MS, i když bazální teplota se ještě stále drží výše, no uvidíme, přece jenom kousíček neděje ještě mám.

Jinak se omlouvám že se ozývám až teď, ale v práci nám totálně zkolaboval server, asi někde zamrznul, fakt ty mrazy byly hrozný. Já taky přidám s troškou k zimním bundám, opravdu se vyplatí koupit třeba i dražší bundu, ale zase ti vydrží 4-5let, já takovou mám už pátý rok, a opravdu tenkrát byla dost drahá, ale vydržela a je stále dost moderní a zajímavá, jediný šev se nehnul, zipy drží, prostě NĚKDY se vyšší investice vyplatí (i když to není pravidlem).

Holčiny držte mi pěstičky, třeba se mi ta rudá mrška vyhne a já budu zahřívat našeho mimíska, kdyby něco hned se ozvu.

Pa Pa Fanynka

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 27.01.04 14:02

Montíku, to je smutná zprávička. Neplakej, holčičko, posílám pohlazeníčko a budu ti dál moc a moc držet palečky, stejně jako všem snažilkám tady. Taky jsem si myslela, že vám to tentokrát vyjde, tak snad příště.
Drž se.
 Petra

Lea
Kecalka 207 příspěvků 27.01.04 15:46

Ahoj holčínky,

Montičko - to je teda smůla smůlovitá, já jsem ti to tak moc přála. Vydrž, prosím! Až to přijde, tak na to všechno trápeníčko zapomeneš jak mávnutím proutku. Uvidíš!

Fanynko - tobě držím vše co mám, ať ta rudá mrcha nedorazí!

Kaitlin - díky za povzbuzení. Určitě dej vědět až budeš mít po návštěvě u doktora.

Pusinko - to si teda s tím vysvětlením opravdu nedali práci. Snad ti tvůj doktor řekne víc.

Tak se mějte hezky a pište!
Ahoj Lea

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 27.01.04 20:44

Holky moje!!!!

Posílám všem obrovský DIIIIIIIIIIIIIIK. Ani jsem netušila, kolik z vás, stejně jako já doufalo, že tentokrát to vyjde. Všem mooooc děkuji za povzbudivá slovíčka, bylo jich tentokrát třeba:) Jsem ráda, že Vás tu všechny mám. Dnes už je mi líp, jen ráno jsem si ještě pobrečela a pak šla s oteklýma očima do práce a teď mám oči oteklý díky Vám všem:D Ale to se do rána spraví. Dopoledne jsem volala do centra, abych tam oznámila, že se nezadařilo a že se tedy hlásím na IUI, takže příští pátek jdu na UTZ a pak alou na to. Zase mám datum, ke kterému se můžu upnout a doufat:) A to teď asi potřebuju. Další naději.

Ale mám dnes i jednu radostnou novinku. Mé sestřenici (ta která je po IVF a pořád chudák ležela v nemocnici s krvácením) se dnes narodila Natálka a je to pěknej macík, protože měla 3,90 kg a 52 cm:) Tak to holky šikulky zvládly!!!!

Já zítra odjíždím ráno v 5.30 h do Prahy na to školení a večer jdeme na Exculibur. Snad bude dálnice průjezdná a šťastně dojedeme. Takže tu teď nebudu a „uvidíme“ se až o víkendu a nebo v příštím deníčku. Mějte se krásně a ještě jednou všem obrovský dík!

Vaše Montička

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 28.01.04 07:35

Hu hu hu,další večer,kdy jsem nemohla usnout.A teď mám oči zralé na sirky.Nevím,co se dělo.Tělo chtělo spát,ale mozek to nějak nebral.
A to jdu dneska ještě k zubařce.Snad mi nebude nic dělat.Mám ten odporný zvyk chodit na preventivní prohlídky.
Ale raději bych chtěla chodit na preventivní prohlídky jako těhulka a pokukovala na monitor,jak se tam mele nějaký mimísek.Ale to má čas.

Kaitlin:Obdivuju Tě,jak zvládáš tu těžkou cestu za miminkem.Koukám,že jsi snažilka na plný výkon.Moje skorošvagrová mi říkala,že jim to vyšlo na první pokus.Asi od ledna loňského roku chodila na kliniku tradiční čínské medicíny,protože měla problémy s atopickým exémem.Tam jí nějaký doktor řekl,že to má souvislost se špatnou funkcí střev.A dal jí směs bylin,které si vařila dvakrát denně.Do měsíce jí vymizel exém,do dvou měsíců se upravila MS a v dubnu otěhotněla.Ta klinika je někde v Opletalce.Jestli by nestálo za to tam zajít.Pokud budeš mít zájem,pokusím se vymámit z ní telefonní číslo.

Zatím se mějte se já kvačím spát na stole,abych dohnala tu noc.
Nafťule

Maru
Závislačka 3427 příspěvků 28.01.04 10:33

Ahojky holčinky, takže dnes podám hlášení jak to u nás vypadá. Včera jsem byla s manžílkem u své dr. Manžílek šel se mnou aby ho prý moje dr. taky viděla :-D No měla z nás radost :-D Dozepsala nám protokol, takže až dostanu MS tak druhý den začneme píchat injekce. Rozepsala mi ¨kolik dávek hormonků si mám vpravit do těla. Na injekce ze začátku budu chodit k ní, stejně mě bude sledovat na UTZ takže bych tam smusela dorazit tak jako tak. Možná zkusím ještě ukecat šéfovou, aby mi případně když nebudu stíhat taky nějakou bodla. Ale denska už to s ní probírat nebudu, je tu v práci děsnej chaoz, straší s propouštěním­.............­... no síla.

A teD´ještě jedna zprávička, včera jsem to celé ŘEKLA mým rodičům. Takže jestli jste včera slyšely velikánskou ránu, tak to byl ten poslední balvan, který mě tížil. Rodiče reagovali skvěle, výborně, mám hrozně dobrý pocit. Úplně jsem se divila jaké mají o IVF informace, no přece jenom u nás nějaký problém tušili a dneksa o tom všude píšou takže už měli lecos nastudované a vůbec je to nepřekvapilo,a le potěšilo. Takže jsem teD´nabitá energií a úplně v pohodě, hrozně jsem se uklidnila a teD´už nám v té trošičku překážkové cestičce nic nestojí a HURÁ do toho a půl je hotovo :-DDDDDDDDDDDD

Tak sje se tu vypovídala a jdu honem honem pracovat, protože přece jenom je toho tu dost co musím dodělat než si budu doma pěkně odpočívat a umlouvat ty mimísky ať v bříšku zůstanou. Mějte se krásně ahojky Maru

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.04 20:56

Ahoj holky!
Občas sem k Vám nakukuju a čtu si Vaše příběhy. Sama jsem byla a „stále jsem“ snažilka o miminko. Po 10-ti letém manželství nemáme děti. Pořád jsem doufala,že jednoho dne se štěstí unaví … a ono nic. Takže jsme se nakonec rozhodli pro tolik obávané IVF. První pokus se nepovedl a neměli jsme ani žádné zmrzlíčky. Druhý pokus letos v květnu dopadl stejně. Pak se ještě doktor pokoušel o IVI. Každý měsíc, půl roku. Prášky,injekce,zkla­mání. V prosinci jsem podstoupila třetí pokus o IVF. Opět žádní zmrzlíčci. Zavedli mi 4 embrya,protože nebyly zrovna výstavní. Byla jsem už smířená s tím,že to zase bude k ničemu. Po čtrnáci dnech na ultrazvuku nebylo nic vidět. Vzali mi krev na HCG a na druhý den jsem volala jak to dopadlo. Poprvé v životě mi někdo řekl tu vytouženou větu : " Šetřete se a odpočívejte. Jste těhotná !!!! " Když jsem to řekla manželovi,vyhrkly mu slzy. Za dalších 14 dnů už byly na ultrazvuku 2 plodové váčky a minulý týden v pondělí jsem viděla 2 malé bílé flíčky a tloukly jim oběma srdíčka. Pořád mám velký strach,aby bylo vše vpořádku,aby se nic nestalo. Dokud je nebudu držet v náručí,neuvěřím.
A tak bych chtěla Vám všem,které tolik toužíte po miminku,dodat odvahy. Nebojte se! Jděte do toho! Dnes doktoři dokážou zázraky! Nebojte se IVF a nevzdávejte to po nevydařených pokusech! Ono se to štěstí fakt unaví !!!!
Držím Vám všem palce!
Ahoj Milena + 2 malinkaté zakuklené miminečka

Filipka
Kecalka 165 příspěvků 30.01.04 09:58

Ahojky holčiny,

hlásím se ještě jednou před víkendem. Jsem krapet nervózní, protože dneska jdeme zase k paní doktorce na kontrolu a doufám, že nám řekne jenom hezké věci. Tak na nás, prosím, trošku myslete. Podám hlášení, jak jsme dopadli (nebo dopadly??) i s čerstvou dávkou bacílků. :-)))

Mějte se krásně, užívejte víkend.
Ahojky Filipka a Prťousek (8+2 - podle kontroly z minulého týdne)

Norreen
Kecalka 175 příspěvků 01.02.04 17:01

Pusinko - o nic neříkajících výsledcích vím své. A nejhorší je když neřeknou to co chci vědět a to co jsem si vědět nepřála jsem se dozvěděla

Filipko - myslím na tebe, ať je všechno OK. Moc ti toho drobečka přeju.

Mileno s 2 fazolkama - moc ti to přeju. A děkuju ti za podporu a spoustu naděje pro nás všechny.

Maru podpora od rodičů vždycky potěší. Je to fajn.

Holčičky určitě nám to všem jednou vyjde i když u některých po delším běhu. Ale mi to zvládneme.
 Marti

Vložit nový komentář