Snažilkovský deníček - Montička XXXXV.

Snažení

Ahojky Snažilenky! Tak jsem zase zpět:) Školení bylo spíš jako výlet, Exculibur se mi moc líbil. Jen to čtvrteční chození po Praze v té strašné zimě nebylo nic moc:)

Snila jsem o horké polívce s játrovýma knedlíčkama. No musela jsem si nechat zajít chuť:) Ale horká sprcha byla taky fajn.
Odjížděli jsme v pátek v 15.15 a sotva jsem dojela domů, jen jsem si sbalila svých pár švestek a jelo se k našim. Celý víkend jsem si užívala Klárky a Barunky. Ségra je „svěřila“ našim na celý víkend. Pokazilo se jim čerpadlo ve studni a tak to potřebovali spravit.
V sobotu jsem lítala s Ráďulou po městě a sháněla rifle. Poté, co jsem si vyzkoušela asi dvacatery, jsem uspěla a MÁM:) Po obědě jsme vzali Klárku, boby a šlo se na kopec. Že to ale byla dřina to běhání nahoru. Uf uf, asi budu muset začít trénovat. Cestou zpátky nás vezl Ráďula na bobech obě dvě:)
Dneska jsme byli krmit kačenky. Málem nám vlezly až do kočáru:)))))) Celou cestu zpátky si Klárka hrála na vzornou sestřičku a vezla kočárek s Barunkou. Jen se mi pak nepodařilo dát zpátky ručku a tak jsem se v obchodě musela ke kočárku mírně hrbit:D Na asi 15tý pokus se mi to konečně podařilo dát zpátky.

Maru: tééééda to musela být rána!:) Jsem ráda, že to u vás doma tak dobře dopadlo a teď už jen vzhůru do toho!

Mileno: gratuluji a držím všechny palečky, ať se za pár měsíců raduješ z vašich zlatíček!

Mějte se nádherně

pá Vaše Montička

 Váš příspěvek
 
Norreen
Kecalka 175 příspěvků 02.02.04 07:09

Ahoj děvčata - tak bacily a choroby posledních 2 týdnů jsou „snad“ už zažehnány a tak zase hurá do pracovního procesu. I když S moc velkou chutí se mi teda nevstávalo. No co se dá dělat.

Montičko - měla si fajn víkendík, ale koukám že ty si užíváš v pohodě skoro každý víkend. O schánění džín vím taky svoje. Hlavne většinou které mi jsou přes zadek a boky, tak v pase trčej do všech stran a ty co by mi byli v pase tak přes nohy pas a boky ani nenatáhnu. Nakonec mám jednu značku a jiné si ani nezkouším, protože to ztrácí smysl.

Tak holčičky doufám že budeme mít týden plný dobrých zpráviček. Já bych měla tenhle týden mít výsledky z posledního vyšetření a taky musím na ty krevní odběry, které jsem kvůli nemoci zatím vynechala.

Přeju krásný den
Marti

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 02.02.04 07:30

Ahojky holky!

Tak jsem tu koncem týdne nebyla, protože jsem ve čtvrtek skončila na maturitním plese kamarádky a v pátek si vzala raději dovču :-) Hezky jsem si zavzpomínala, jaké to bylo před lety na našem plese… Teda zírala jsem, jaké se dnes nosí „róby“. Holky měly samé šaty z půjčoven - korzet a široká sukně - no jako princezny, rozhodně bylo na co koukat :-)

MARU - téééda, to je dobře, žes to tak skvěle zvládla! :-) Přístup rodičů je bezvadný, tak ať do vyjde! :-) Držim palce!!!

MONTIČKO - neboj, ono se jednou to štěstí musí unavit! :-)

NORREEN - tebe taky pěkně napínají výsledkama, určitě dej vědět, jak jsi dopadla.

Já jdu ve středu do centra a mám hodně smíšené pocity. Jsem zvědavá, co pan doktor vymyslí dál… Jsem nějaká nervózní…

Mějte krásný den!
Kaitlin

**

SRAZ V PRAZE
Ve středu 4.2.2004 bude náš oblíbený srazík cca od 16ti hodin v koblížkárně (dole na Václaváku v 1. patře v Koruně).

zatím přislíbená účast:
Brusinka a Amálky s holčičkama
Lucie
Maky (pokusí se)
Marti
Velchi
Maru (:-D - tak se snaž…)
Nafteta (že by?)
a já dorazím asi o chvilku později, jdu před tím do centra, tak budu nabitá informacema od doktora :-)**

 
Filipka
Kecalka 165 příspěvků 02.02.04 08:24

Ahojky holčiny,

hlásím se na začátku týdne s novými zprávami. V pátek jsem byla u paní dr. na UTZ a krvi. Pro výsledky krve budu volat až dneska kolem poledne, ale na UTZ paní doktorka už viděla srdíčko, tak mi trošku spadl kámen z srdce. Ale pak se mi tam zase vrátil, když povídá, že je to nějaké menší. Docela jsem se vyplašila, co tím myslí. Ujistila mě sice, že je všechno v pořádku, jen se při výpočtu přepočítali a Prťousek je asi o týden mladší a to prý nehraje žádnou roli. No snad má pravdu. Já už se toho strachu asi nezbavím :-))) Snad krev dopadne taky OK.

O víkendu jsme si trošku užili zimních radovánek. Byli jsme s mužíčkem na Vysočině, a tak jsme trošku prohnali běžky. No prohnali - v rámci možnostní mého unaveného těla. V sobotu to byla paráda - lehce pod nulou, čerstvý prašánek, krásná stopa - co víc si přát. Ale v neděli to byl regulérní opruz - obleva v kombinaci se silným větrem nám výletík pěkně znepříjemnila. Tak jsem se vyšťavila, že jsem do sebe hned musela naládovat perníček s čokoládou (na tu mám v poslední době vůbec pořád chuť, a tak jazýček vždycky ošulím nějakou zdravou dobrůtkou, abych se ještě chvilku vešla do kalhot :-)))

MONTÍKU: Tvoje víkendy jsou jedna báseň. Budete mít od neteřinek parádní praxi na svého mimouška. :-)))
MARU: MOC, MOC, MOC na tebe myslím. Jsem ráda, že Tě Rudá mrška dlouho nenapínala a věci se daly do pohybu. Určitě dej vědět, jak pokračujete. To víš, Prťousek potřebuje co nejvíc kámošů :-)))
KAITLIN: Zatrhávám si v kalendáři středu a už dneska začínám držet palce, aby Ti doktoři řekli co nejlepší zprávy.
NOREEN: Vyřiď doktorům, ať tě přestanou napínat a něco pořádného z nich vypadne, nebo si je podáme :-)))

Všem přeju pohodový týden plný co nejhezčích zpráv.

Ahoj Filipka

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 02.02.04 10:00

Ahoj holčiny, tak u nás nic nového. Já napnutě očekávám MS. Měla by přijít mezi 5.-19.2., tak doufám, že to bude co nejdřív a já budu vědět, že je vše ok. Poctivě piju kontryhelový čaj, láduju se vit. E a odháním manžílka :o)). Má už pěkný chutě, ale musí vydržet. Jinak v sobotu jsme dali Tomíka k našim a vyrazili okukovat nábytek na chalupu. Vybrali jsme Tomíkovi pokojíček a já si udělala radost pár dekoračními drobnostmi a taky mě vzal manžílek na výborný oběd (i když jsme tam nechali 166,–). Valila jsem se od tam jako koule. V neděli jsme byli doma a šli na procházku. Byl to docela príma víkend.

Holky pokud dostanu MS - skončilo tím už šestinedělí, nebo musíme dodržet těch 6 týdnů od zákroku?

Pokud je tu nějaká nadějná těhulka, tak držím palečky a vám všem ostatním moc taky.
Užijte si teplý týden.

Zdraví vás Pusinka a Tomášek

 
Jity
Stálice 54 příspěvků 02.02.04 10:13

Ahoj Pusinko.
podle mých zkušeností, jsem MS brala jako ukončení šestinedělí, protože stejně přišla až po 5 týdnech a 2 dnech (a těsně před tím jsme jednou „zhřešili“, ale samozřejmě s kondomem atd.- myslím, že se až tak velký prohřešek není, někteří doktoři zakazují jen první 2,3 týdny).
Když tak se koukni na naši diskusi na: http://www.rodina.cz/…se/novep.asp?…

 
Lipka
Kecalka 235 příspěvků 02.02.04 10:30

Cau holky,

Montičko - bezva víkend :o)

Maru - to je fajn, že to doma dobře proběhlo

Kaitlin - pokud neodjedeme, takbych dorazila. Manžel má nějakou práci v Lucembursku, tak nás bere sebou, ale nevím ještě jestli poletíme ve středu nebo ve čtvrtek
Jinak mooooc držím palce, ať ve středu v centru dostaneš samé dobré informace.

A ještě k víkendu. Byli jsme asi po sto letech na horách. Jak nemám zimu ráda, tak to bylo bezva. Byli jsme u přátel na chalupě v Krkonoších, mají o rok mladší holčičku než je Maruška. Tak jsme lyžovali, sáňkovali, stavěli sněhuláka i iglů. Maruška poprvé zkusila lyže, a musím jí moc pochválit, protože jí to šlo moc dobře. Asi jí pomohlo, že umí bruslit, a tak neměla problémy udržet rovnováhu. Dneska dorazí moji rodiče s babičkou, tak už se těší, jak se pochlubí :o).

Tak se mějte moc hezky.
Ahoj Lipka

 
Fanynka1
Stálice 51 příspěvků 02.02.04 10:54

Ahojky holčiny,

Tak vás zdravím po velice náročném víkendu.

Tak už jsme přestěhovaný v novém bytečku, ale bohužel tam zatím budeme jenom DVA, ta rudá mrška si mě našla v té nejhorší chvíli, já držela až do soboty, ale pak to přišlo, a tentokrát jsem měla pěkné bolesti (já říkám jako když rodím ježky, chichi).
A já už tolik doufala......­........., takže se opět připojuji k Montičce a pokračuji ve snaženíčku. Tentokrát budu mít větší dávku hormonů a doufám že pro mě budou mít i injekci, kterou posledně neměli !
Holky někdy opravdu ztrácím naději, ale jdu do toho znova a znova, pan doktor mi taky moc drží palečky, tak snad se to povede, jen se bojím té dlouhé doby co už to zkoušíme a přitom nám zatím nezjistili nic špatného, achich.

MONTIČKO: myslím na tebe, a jednoduše JEDEME DÁL.....

Zatím zdravím všechny snažilky i těhulky, mějte se moc hezky, pa pa

Fanynka

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 02.02.04 12:12

Uf uf uf,to se to dneska nechtělo ven z pelíšku a teď bych spinkala jako mimísek.:-)
O víkendu jsem vyrazila s kočárkem naplněným neteřinkou.Spinkala jako budulínek a když jsem jí dovezla zpátky,tak se ani neobtěžovala budit na kojení.
Jinak jsme s miláčkem byli přeměřit parceli,na které by chtěl pro nás postavit domek.A skákal k nebi tak,až málem vrazil hlavou do letadla.Parcela byla větší,než myslel.Celých 2550 m2.Super,ne?Na takový pozemek se potom vejde spousta věcí.Možná i stáj pro mého vytouženého koníka.
Dneska ráno jsem se probudila s nosem jako vodovod a bolavou hlavou.Asi na mě něco leze.Nejspíš by to chtělo živočišné teplo.Ale miláček je taky nějaký přešlý a vypadáme jako chovanci z plicního sanatoria.
Měla bych na Vás všechny velkou prosbu.Hledá se majitelka či majitel trpasličí dlouhosrsté jezevčice.Mám krásného douhosrsťáka bez papírů a ráda bych mu našla nevěstu.24.4.2004 mu budou tři roky.Má sice rodokmen,ale neabsolvoval lovecké zkoušky.Je přátelský,hra­čička,komunika­tivní,no prostě náš.Tak kdybyste o něčem věděly,tak se ozvěte.
Zatím ahojky a někdy zase nashledanou.
Martina

 
Norreen
Kecalka 175 příspěvků 02.02.04 13:20

Pusinko z mojí zkušenosti jsem jí tak brala. Ona stejně dorazila až někdy kolem 38DC a když přičtu těch 5 dní, takže to tak i vyšlo. Loni jsem na tom byla podobně jako Jity - zhřešily jsme tak 2 dny před. Tentokrát jsme dodrželi … ale spíš to byli psychické důvody.

Moc na tebe myslím
Marti

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 02.02.04 13:29

Ahojky všichni, v práci nestíhám takže jen v rychlosti info od nás. Rudá mrcha opravdu nenapínala a v sobotu dorazila s plnou parádou a snad naposeldy mi ukázala jak dokáže být moc špatně. takže jsem vzhledem k mé rýmě zalezla do pelíšku a trénovala válení v postálce :-DDDDD A teD´ta další zprávička, od neděle STIMULUJU!!!!!!!!! Moje šéfová byla tak moc hodná a bodla mi tu koňskou dávku hormonků u ní doma, ještě jsme to hezky probraly a prodiskutovaly, docela jí to všechno zajímalo. Stejně mě nechtěla pustit domů,a by se mi náhodou neudělalo špatně, takže jsem stráili hezkou půlhodinku. Je zlatá, holky takovou šéfovou bych přála každému :-)))))
Dneska mě bodla zase, ale to už bylo v práci a v malém spěchu. Zatím to snáším dobře, jen je mi horzný horko, ale to je normální. Asi začnu chodit v letních šatičkách :-DDDD NO nic celkem mi tu hrabe, takže se jdu radši vrhnout do práce protože jí tu mám až nad hlavu a nevím nevím jestli to do příštího týdne všechnos tihnu, musím!!!!!!
Ve čtvrtek jdu na UTZ takže budou další informace jak nám rostou folikulky. Dr. říkal, že vidí odběr tak 11., 12., 13.2., takže jsem napnutá jak kšandičky.
Holčinky mějte se moc krásně, snad najdu chviličku i reagovat co vy ostatní.
Přeju pohodový týden a mějte se krásně ahojky MAru

 
Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 02.02.04 15:04

Ahoj holčiny,

Tak po dlouhé době vás opět zdravím.
Co nového u nás? Rudá mrcha dorazila tak ji vyháním a hurá na smaženičko., Snad už se zadaří.

Jinak příčka v kuchyni už stojí takže máme konečně soukromí a klid. Nějak si nemůžu zvyknout. Takže máme ted práce až nad hlavu. Kuchyn je mimo provoz a dělají se různé upravy. Budem dělat dřevěnou podlahu, a palubky na strop, a elektrika se sekala nová a voda?. Už to chci mít za sebou.
Pak se vrhnem na koupelnu a wc a cely to předěláme.

Jsem z toho neúspěchu ve snažení nějaká nesvá. Už přemýšlím, jestli je všechno v pořádku, jestli se tím císařem něco tam nepokazilo.
No tatkovi ted nenechám chvilku oddechu :D

Maru držíme ti pěstičky at to dobře dopadne.

Fanynka? nový byteček? třeba se tam zrovna zadaří, mimíček čekal možná právě na to :D

Filipiko všechno bude ok, nenech se strašit, víš jak strašili mě.

Tak se mějte krásně jdu jestě mrknout na chatik a podrbat trošičku :D dokut Kačulka spinká..
Jo jinak ta mě už pěkne prohání, lezeme, chodíme za ruce a nechce ted dělat nic jiného a jak se vztekne když jí po:,–(it? jen chodit chodit chodit?ale je zlatá.

Ahoj Jarča a Kačenka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.04 16:14

Ahoj holky, tak už asi měsíc koukám na eMimino, ale pořád jsem otálela s příspěvkem. S manžílkem jsme se totiž začali snažit o miminko a tak mně dělalo radost si číst vaše deníčky a představovat si, že už jsem těhulka a že se nám to třeba rychle povede :-)
Ale pořád jsme si říkala, že to asi nebude tak jednoduchý, že to nemůžu čekat hned, no prostě jsem měla obavy, jestli je všechno zdravodtně OK. Mám totiž nepravidelnou menstruaci, trpím na různé výtoky atd., no prostě jsem si myslela že budu ještě dlouho čekat.
No ale všechno je jinak :-) S testováním jsem začala minulý týden v neděli, ráno jsem si udělala první TT, byl to 29.den cyklu, test byl negativní a já ani né moc zklamaná, stejně jsem totiž nic jiného nečekala. Ale MS nepřicházela, tak jsem v pátek koupila další tři testy (abych byla vybavená :-) a hned odpoledne jsem jeden zkusila, nevydržela jsem čekat do rána, a byl zase NEGATIVNÍ. No jasně, že jsem si říkala, že jde jen o opoždění MS, které u mně není nic nezvyklého…
V soboru jsem ale ještě chtěla zkusit test z ranní moče, abych měla jistotu. Testík jsem ponořila do moče podle návodu a pak na něj chvilku koukala, za chvíli se objevila jedna čárka, no byla jsem trošku zklamaná, ale zase jsem to čekala. tak jsem si vyčistila zoubky a začala se česat a jen tak náhodou ještě mrkla na testík, no A BYLY TAM DVĚ!!! Ta druhá taková slabší, ale jasná :-) No byl to úžasnej pocit, vůbec jsem tomu nemohla uvěřit, koukala jsme na ten test snad věčnost, než jsem vyšla z koupelny úplně rozhozená, manžel zrovna chystal snídani, tak jsem jen kolem proklouzla a řekla mu to až u těch vajíček, co mně usmažil :-) A pak jsem samozřejmě začala bulet, je fakt, že poslední dny bulím jak profesionál, prostě při každé příležitosti :-)
Byli jsme z toho oba naměkko, celej den jsme po sobě pokukovali a uculovali se. Včera jsem test ještě radší znovu zopakovala, jestlis se mně to nezdálo a nezdálo, ta truhá čárka byla ještě silnější než v sobotu :-)
Teď jen myslím na to, aby to dopadlo dobře taky na gyndě, zítra si domluvím návštěvu…
Takže holky, tímhle jsem chtěla jen říct těm co se snaží o miminko, že to určitě taky vyjde, já jsem v to ani nedoufala, a přišlo to PĚKNĚ RYCHLE :-))) ani jsem nestihla začít psát do snažilkovského deníčku.
Pa, Vaše Palinka

P.S. Snažila jsem se přihlásit, ale někde je chyba a nešlo to, tak snad příště.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.04 17:21

Ahoj Pavlíno

MOc moc gratuluji ke dvou čárkám. Užívej si těhu a opatruj se
Jarča a Kačenka

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 02.02.04 19:06

Holčiny díky, pobolívá mě podbřišek a podle hlenu to vypadá, že by mohla tak do 10 dní MS přijít, tak uvidíme. Už aby to bylo. Petra

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 02.02.04 19:49

Ahojdá holky!

Tak máme za sebou první pracovní den. Tento týden mám po dlouhé době naposeldy do 18.00 a příští týden hurá jen do 15.30. Já se těším jak malej Jarda. Už jsem se objednala na kosmetiku a těším se, až jen tak vyrazím do města okouknout, co mají kde pěkného:) To já ráda:)

NORREEN: tak držím palečky, ať testíky dopadnou dobře

KAITLIN: neboj, s panem doktorem něco vymyslíte, budu na tebe myslet!

FILIPKO: tak perníček a čokoládka jo?:D Dobrou chuť

PUSINKO: co jste si dali dobrého, že jsi se valila jak koule?:)

LIPKO: vy jste takový velcí cestovatelé co? Pořád někde na cestách:) Tak si to hezky užijte, ju a šťastnou cestičku.

FANYNKO: přesně tak, jdeme dál a kdyby příště zas neměli Pregnyl, já mám jeden v ledničce, tak ho kdyžtak pošlu expres:)

NAFTETO: jééé vy budete stavět? Já bych taky chtěla domeček, ale zatím mám smůlu:) Ale co není může být:) Tak až bude postaveno, tak k vám budou jezdit všechny snažilky a ostatní lidičky z e-mimča:) Platí?:D

MARU: tak takovou šéfku bych taky chtěla. Nechceš mi ji půjčit? Já to zatím v práci tajím, ale obávám se, že už to dlouho nepůjde. Tentokrát to IUI asi výjde na víkend, ale i tak už jsem tam nějak podezřele často:) V pátek mám na 9.30, tak zas budu doufat, že to stihnu bez propustky. No uvidíme:) Vám držím všecičky palečky a myslím na vás!!!

Mějte se pohádkově

Pá Vaše Montička

 
Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 03.02.04 07:46

Tééda,tady se to rozmnožuje a za víli tu budete samá těhulka.Kouží tu hejno mimísků.JEn sednout,ž jo MONTIČKA,NORE­EN,MARU a další.
Včera jsem zjistila,že moje kolegyně čeká dvojčátka-kluky.Taky nadělení.

MONTIČKA: Moc se těším,že snažilkovské srazy budeme jednou pořádat na zahradě našeho nového domečku.Ale ony to už možná nebudou snažilkovské,ale těhulkovské,nebo mai´minkovské,co?:-)

NOREEN:Jsi fakt jako tajemný hrad v Karpatech.Tfuj,tfuj,t­fuj.

LIPKA:V Lucembursku jsem jednou byla a moc se mi tam líbilo.Mám ráda malé země,které nejsou republikami.

MARU:Palečky mám celé modré,jak je držím,ať je všechno v pohodě.

PUSINKA:Zdravím Tebe i Tomáška,a přeju vám štěstíčko a jednou i nějaké malinkaté do pupíku.
Nafťule

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.04 08:31

Děkuju moc :-)

Zatím jsem z toho pořád překvapená, asi tomu uvěřím úplně, až mně to potvrdí pan doktor…

Tak jsem si tak říkala, že ode mně asi nebylo moc pěkné takhle Vám vtrhnout do deníčku, když mě vůbec neznáte, ale já jsem se prostě neudržela, potřebovala jsem to aspoň někam napsat, tak se doufám nezlobíte.

Všechny vás zdravím a mějte se moc krásně, pa Palinka.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.04 08:38

Ahoj holky, moc vás zdravím a omlouvám se, že jsem vám tak vtrhla do deníčku, ale musela jsem někomu říct, že mně vyšel pozitivní test!!! :-)

Mějte se krásně, já se dneska chystám zavolat doktorovi a objednat se, tak doufám, že budu moct přijít co nejdřív,

pa pa Palinka

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 03.02.04 20:49

Ahojky holky!!

Kde jste všechny?:)

Nafteto: no to je fakt, to už budou srazíky maminkovské a miminkovské:) Prostě sbalíme plýnky, flašky, kočárky a vyrazíme k Vám:) Juuuuu to bude bájo

Palinko: gratuluji k pozitivnímu testíku! Škoda, že já nemůžu jen někam nakouknout a oznámit všem tuhle veselou novinku. Ale já to tu jednoho dne vykřičím na celý e-mimičo:D

Maru: je ti teplo děvenko?:D Mě bylo pořád strašný horko i po tom clomhexalu, jsem si připadala jak v přechodu:) Ale jen si to hezky užívej. Víš přeci, že ovoce má taky rádo teplíčko, aby krásně dozrálo:) Myslím na vás dnem i nocí!

Mějte se nádherně, zítra už je středa jupííí

Pá Montička

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 04.02.04 07:51

Ahojda holky!!

Tak tu dnes máme srazíkovací den, už se moc na všechny těšim :-)

Já bohužel moc nestíhám psát, odcházím dnes už v jednu k doktorovi do toho centra, takže tu mám práce až nad hlavu, abych to stihla a navíc jsem nervózní… znáte to :-)

Montičko - už se těšim na tvůj křik o radostné novině :-) …už aby to bylo… :-D

Gratuluju k pozitivnímu testíku, takové zprávičky mě vždycky potěší.

Pěkný den!
Kaitlin

 
Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 04.02.04 08:15

Ahoj holky,
konecne v praci skoncily vsechny stresy, grantove zpravy jsou dopsane a muzu se taky kouknout do denicku.

Monticko, je mi to moc lito, ze to nevyslo, ale neboj, jednou to urcite vyjde a treba hned tento cyklus.

Maru, na tebe moc myslim a drzim palecky at to vyjde. Pak od tebe budu sbirat rozumy.

Kaitlin, tobe taky drzim palecky a tesim se, az se zitra dovim co je noveho.

Na srazik se asi nedostanu. Docela me to mrzi. Ale precetla jsem si to az ted a jsme domluveni, ze si jdeme odpocinout od 16:00 na posledni dil Pana Prstenu. Pokusim se to prehodit na pozdeji, ale nevim, nevim, ono je to dost dlouhe a tim, ze nekteri nebydlime v Praze, tak nemuzeme moc pozde. Dejte si koblizek i za me!
Jinak ja cekam rudou mrsku o vikendu a zacneme taky stimulovat, jako na IUI. Mam z toho trochu strach, hlavne aby vajecniky reagovaly a nejake folikuly narostly a ja mohla v kvetnu na IVF. Takze pristi tyden se pridam ke vsem co stimuluji.

Holky, mejte se moc hezky, pekny zbytek tydne a posledne pekne vysla veta: Chtelo by to nejaky dvoucarkovy testik, tak kdo se hlasi? Tak doufam, ze opet nastane uroda dvoucarkovych! A tentokrat uz to budeme my!
Bohunka

 
velchi
Kelišová 6955 příspěvků 04.02.04 09:50

Ahojte holky,

píšu až dnes a navíc jen v rychlovce, mám totiž v práci pěknou honičku tak nic nestíhám.

Na srazík se bohužel nedostanu a je mi to líto, ale dorazila bych až k 7 hodině a to už tam stejně skoro nikdo nebude.

Mějte se moc hezky, pěkně pokecejte a pochutnejte si na koblížkách, pozdravujte za mě Maky a taky Brusinku s Amálkou.

Pa

Míša

 
Norreen
Kecalka 175 příspěvků 04.02.04 19:12

Ahoj holčiny snažilenky moje milé. Bohužel jsem nezvládla dojít na srazík a to hned ze dvou důvodů.
Jednak jsme měli neplánované školení a pak poradu a tak jsem z práce odcházela až kolem 18hodiny a jednak jsem odpoledne odlétla na MS. Takže mě bolí břicho a je mi zle…

Moc mě to mrzí a to jsem sebou schválně nesla foťák, abych si vás taky vyfotila.

Marti

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.04 19:21

Ahojky snažilenky, omlouvám se že jem nedorazila na srazík. Doufám, že byl super jako vždycky a daly jste si za mě koblížek:-) Chvíli jsem přemýšlela, že pojedu, ale jsem teď posledních pár dní moc unavená a nějaká „přestimulovaná“. Zítra odpoledne jde na UTZ, takže se dozvím jak reaguju na injekce. Jsem moc zvědavá a doufám,že bude všechno v pohodě a nevyskytnou se nějaké problémy. V pátek jdu ke své obvodní dr. na předoperační vyšetření. No a představte si, že jsem se včera byla domluvit kdy mám přijít a tak a sestra kdyxž si přečetla papír,tak mi řekla „jé to je hezký dneska už jste třetí kdo jde na předoperační vyšetření před IVF“ - to je docela dost na jednoho doktora a malé město, nezdá se vám?????
Určitě se zase ozvu. I když tenhle týden vůbec v práci nestíhám protože se na mě hrne pořád nová a nová práce. A to jsem si já naivka myslela,že než půjdu na neschopenku tak budu mít čistý stůl a všechno vyřízeno.Asi se to nepovede, ale nevadí, však už to nějak dopadne :-)))
Holčinky moje moc vám děkuju, že na mě myslíte a držíte palečky, moc to pro mě znamená a hřeje mě to u srdíčka. Děkuju :-)))))

Marti jak dopadly výsledky, doufám, že je všechno v pořádku.

Šárko myslím na tebe celé odpoledne. Tak so pan doktor v centru vymyslel, doufám,že máš dobré zprávičky. Těším se na rádno až nám to všechno napíšeš.

Fanynko nezoufej z MS, určitě se dočkáme našich voňavých uzlíčků všechny, posílám pohlazeníčko.

Nafteto to jsou krásné starosti vybírat parcelu, tak přeju šťastný výběr ať se vám podaří vše podle vašich představ. Tak tvoje kolegyňka čeká dvojčátka to je super, já bych je klidně brala taky.

Jarčo mám v živé paměti, když jsme domečku předelávali vodu, elektriku........ u nás. Hrůza hrůza, ale výsledek za to stojí a vaše soukromíčko určitě. Tak ať jde práce rychle od ruky.

Palinko posílám velikánskou gratulaci, super zprávička. Přeju ať je všechno v pořádku a bezproblémové těhotenství. A vůbec se neomlouvej, že jsi sem vtrhla, takové zprávičky se čtou krásně, dej vědět co říkal doktor.

Montičko šéfovou ti klidně půjčím, já nejsem lakomá a klidně se o ní rozělím, škoda že nejsi blíž. U nás v práci to ví jen ona,takže jinak to před kolegyněmi tajím co to jde. Zatím mi to vychází, i když musím přiznat, že dneska to bylo těžké, chvíli se mi chtělo brečet, chvíli se mi dělalo zle od žaludku a chvíli jsem usínala, už jsem myselal, že budu muset s pravdou ven, ale nakonec jsem to překonala. Přeju ti aby jsi všechno zvládla a IUI vyšlo na první pokus. Kdy máš termín???? Určitě dej vědět ať můžu zatnout palečky.
A máš úplnou pravdu, je mi teplíčko skoro pořád, jen občas mě přepadne zimnice. NO prostě jak když bereš ten clomhexal jen se ještě ke všemu cítím hrozně nafoukle jak balonek :-DDDD

Bohunko to víš, že budu podávat informace ptej se na všechno co tě zajímá, budu pravdivě odpovídat, no však jsem toho už výše napsala dost a dost. ALe není to tak strašný prostě začala nová etapa našeho snaženíčka. Ráda ti povím všechno co víma c ítím vždyť je to to jediné čím můžu pomoci a mám v živé paměti jak jsem tahala rozoumky z Lucije a vždycky mi to moc pomohlo.

Jé holčinky moje já jsem tu teda vypovídala, no doufám, že vás to bude bavit číst. A nezlobte se na mě že jsem nepřihlášená, jsem připojená z domova a vzhledem k pomalosti připojení se nechic zdržovat :-DDDDD

Už se těším na zprávičky ze srazíku, mějte se krásně a já se zase ozvu. Ahojky Maru

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 04.02.04 20:02

Ahojdá holky!

Dnes jen v rychlosti:)

MARU: termín ještě nemám, v pátek jdu na UTZ, takže se pak pokusím připojit z práce a nenápadně poprosit o držení palečků na konkrétní termín, ať nemusíte držet palce celý víkend:D Přece jenom si palečky musíme šetřit i na tebe a ostatní, takže je nesmíme přetěžovat:D

KAITLIN: čekám na zprávičky!!!! Sem s nima!

Mějte se kouzelně

pá Montička

 
Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 04.02.04 20:49

Ahoj, dala jsem si výborný hříbkový vývar, kuřecí masíčko na grilu se smetanovými bramborami a zeleninovou oblohou, frappé caffé, 5 kopečků vanilkové zmrzliny s horkejma malinama. No prostě to byla mňamka. Hned bych šla zase. Pusinka

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 05.02.04 09:46

Ahojda holky!!!

Nějak nestíhám :-D

Tak nejdřív ke srazíku. Teda baby, takhle mě tam nechat v převaze těhulek a maminek, to se nedělá!!! :-D Koukejte se příště polepšit! :-D Bylo to bezvadný, Brusinky Janinka a a Amálky Amálka jsou nádherné pohodové holčičky, no co vám mám povídat… jsou to zlatíčka :-) Za těhulky tam byla Lucije a Janine. Moc to holkám sluší, Janine má moc hezké fotečky z ultrazvuku svých dvojčátek a bříško teda už schovat nemůže :-) A teď se dostávám k tomu, proč jsem se „rozezlila“ na začátku, za snažilky jsem tam byla sama!!! :-) Teda vůbec mi to nevadilo, s holkama jsem si báječně popovídala. Vlastně to bylo příjemné, uvědomila jsem si, že všechny tyto holky začínaly tady jako Snažilky… :-)

Montičko - určitě dej vědět, jak to vypadá s IUI - už si chystám palečky :-)

Maru - jen hezky odpočívej a nabírej síly, všechno pro to, aby to zdárně zakončilo období snažení a bylo konečně započata těhulkovská éra :-)

Tak a teď o mě. Odpoledne jsem byla (i s manželem) u doktora v centru popovídat si o tom co dál. Bohužel všechny dosavadní výsledky potvrzují dosavadní diagnózu, naposled mi byla včera odebrána krev, pro definitivní potvrzení. Byly nám dány informace co všechno dárcovství vajíčka obnáší, jak to bude probíhat a co se bude dál dít. Další, ne moc příjemná informace byla o částce, která nás čeká zaplatit. Je to pro mě překvapení, ale dárcovství vajíčka není hrazené pojišťovnou, takže mě čeká úhrada částky ve výši cca 38tis. Pan doktor přislíbil, že s ohledem na můj věk se pokusí vyjednat s pojišťovnou alespoň částečnou úhradu, obzvláště, když jsem si „nevyčerpala“ ani jednu možnost na „hrazené“ IVF. Tak jsem zvědavá, jestli se ta částka trochu zmenší… (občas si říkám, jestli by nebylo lepší začít pít - z alkoholismu - ačkoliv bych si ho způsobila sama - by mě léčili bezplatně…) No, nějak už to zvládnem :-) Ale abych nebyla tak pesimistická, optimistická zprávička je, že by to mělo trvat MAXIMÁLNĚ ten rok - to znamená, že pokud všechno skvěle klapne, mohlo by dojít k zavedení embrya už letošní podzim!!! :-) To mi nepřipadá tak hrozné.

Tak to je tak „v kostce“ to nejdůležitější. Snad jsem vás nezahltila informacema. :-)

Mějte se!
Kaitlin

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 05.02.04 10:26

Šárko, mě taky dneska ráno probírali informace z televize kolik stojí léčba narkomanů a hnedka jsem byla nažhavená. A to zdaleka nebudeme platit tolik, ale i tak je to strašná nespravedlnost. No nebudu se rozčilovat.
Doufala jsem, že se ti třeba výsledky trošku pohnou k lepšímu, ale super zprávičkaje, že pro vás připadá termínek už na letošní podzim, já to říkám pořád letos bude určitě těhulinek jako máku a určitě letos dojde na ty dlohodobé snžilenky. MOc držím palečky aby v tvém případě si pojišťovna „pustila trošku víc žilou“ a přidělila vám pořádný tučný příspěveček. Jinka jim tam dojdeme hromadně vysvětlit jak se věci mají :-D
Posílám ti jedno velikánské pohlazeníčko a držím palečky aby vše dopadlo v pohodičce ahojky Maru

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.04 14:47

Ahoj holky,
před chvílí jsem se vrátila od doktora, byla jsem na UTZ, měla jsem takovej strach, aby tam ten můj brouček byl, celej den jsem nemohla myslet na nic jinýho…
A on tam fakt je!!! :-) je to taková malinká tečka, doktor říkal, že je to těhotenství je hodně v začátku, protože mám delší cyklus (až 35 dní), no a poslední ms jsem měla 28.12.2003.

Holky, přeju mooooc štěstí a ať se vám hodně brzo taky u:,–(í miminka v bříškách, určitě to nebude trvat už dlouho!!!

Jo a jen pro informaci, já jsem vždycky měla problémy s nepravidelnou ms, minulej rok se mně objevila cysta, pořád nějaké výtoky…a taky jsem 5 let brala HA (triminulet), takže myslím, že nejsem zrovna bezproblémový typ, ale vyšlo to a vám to vyjde taky!!!

Pa Palinka (Lucka)

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 05.02.04 20:12

Ahojdá!

Už jen jednou se vyspinkám chi chi a budu vědět, jestli je mé tělíčko připraveno:D

Kaitlin: škoda, že nemáš veselejší zprávičky, ale mám radost s tebou, že třeba už na podzim. Ten tu bude za chvilku. Jen se přehoupnou velikonoce, prázdniny a je to tu. Ta částka je hrozná, takže taky držím palečky, ať se pojišťovna kapku „rozšoupne“!

Holky, všem přeji pohodový víkendík

pá Vaše Montička

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.04 20:29

Ahojky snažilenky, hlásí se nepřihlášená nastimulovaná Maru :-DDD
Tak jsem dneska byla u dr. na UTZ, sice jsem si tam 3/4 hodinky poseděla ale stálo to za to. Takže hlásím vpravo 7 folikulíků, vlevo 4 folikulíky. Z toho jsou 4 suprové, ale ty ostatní můžou ještě pořádně dorůst. Takže pokračuju dál v injekcičkách, teď si budu píchat tři dávky a ještě si k tomu připichovat další aby ovulace neproběhla moc brzo, teda řeknu vám je to věda.
A dr. měla čas protože jsem byla poslední, tudíž měla fakt dobrou náladu, říkala, že hezky reaguju a dokonce mi ukázala monitor a vysvětlila mi co je sliznice, co děloha, co folikuly, no řeknu vám jsou to pěkně veliké černé tečky :-D
Dál jsem s ní probrala tu mojí únavu a nevolnost a říkala, že většina to snáší dobře, ale někdo má hold ty vedlejší účinky, no a já mezi ty exoty patřím. Vždycky si užiju alespoň jeden vedlejší účinke :-DDDD Ale co hlavně, že nám to pomůže na naší cestičce za mimískem :-)
No a zítra si jdu trošku pustit žilou ke své obvodní dr.

Manžílek mi právě uvařil medový čajíček a představte se, že mi za odměnu, že jsem tak dobře zvládla UTZ přinesl medovník, ňam ňam jdu si ho spapkat.

Montičko přeju ti taky samé dobré zprávičky a ať je tvoje tělíčko taky pěkně nastartované :-))))

Palinko to je dobře, že e všechno vpořádku, užívej si pohodové těhotenství.

Mějte se krásně ahojky Maru

 
ajka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 05.02.04 20:35

Maru, držím palečky, Všechno vypadá moooc slibně.
A proto pro jistotu

PRRRRRRSSSSSS­SSSSSKKKKKK

AJKA+Lenička+Krtčát­ko

 
Bohun
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 06.02.04 08:04

To je skvela zprava! To by bylo, aby minimalne z jednoho nebylo krasne miminko! Drzim palecky!
 Bohun

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 06.02.04 08:15

Ahojky!

Palinko - to je skvělé, že to tak dobře vyšlo. Moc ti gratuluju, opečovávej se a dej vědět, zda vše zdárně pokračuje :-) Potřebujeme slyšet dobré zprávičky :-)

MARU - huráááá! To je vážně na dobré cestě :-D Ty vedlejší účinky jsou pech, ale co bychom pro ta mrňata nevydržely, co? :-D MOC MOC MOC ti držím palečky!!!

Montičko - a při držení palečků myslím i na tebe. Holka zlatá, už by to se to štěstí mělo unavit :-) Moc ti přeju, aby to už bylo tenhle měsíc :-)

Přeju pěkný víkendík všem!
Kaitlin

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.04 10:53

Ahojky, tady nepřihlášená „utajená“ Montička.

Žádné IUI se nekoná, pan doktor mi oznámil, že mám tentokrát anovulační cyklus. V tu chvíli jsem se držela zuby nehty, abych mu nebulela v ordinaci a pak se vybulela venku do telefonu manželovi i mamince. Musím se z toho vzpamatovat a doufat, že měsíc rychle uteče a vrhneme se na IUI znovu, tentokrát už snad proběhne.

Holky, děkuji za držení palečků a za podporu. Nechte palečky odpočinout, ještě je budu potřebovat:D

Krásný víkend

pá Montička

 
Fanynka1
Stálice 51 příspěvků 06.02.04 11:07

Ahoj holčiny,

Opravdu moc nestíhám tady přispívat každý den, ale věřte že na Vás všechny moc myslím.
Já jsem osušila slzičky z neúspěchu a už papkám Clomhexal a těším se na UTZ jestli se tam objeví vajíčka, Maru to krásně popsala. Takže hurá do nového snažení.

Palinka: přeju mooooooooc krásné těhotenství a krásného zdravého mimouška

Montička: tak dneska UTZ, potom tuleníčko, a pak mímísek, držím palečky

Maru: no to je krásná úrodička, gratuluju, jsi super jako to bezvadně zvládáš, také tobě držím palečky

Přeji všem krásný víkend a mějte se hezky.

Pa Pa Fanynka

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.04 11:10

MARU! když už já nemám dobré zprávičky, aspoň že ty to bereš za mě:) Mooooooc gratuluji a nepřestávám držet palečky!!!!!!

Montička

 
Filipka
Kecalka 165 příspěvků 06.02.04 11:31

Já je budu držet pořád, abychom nic nezanedbaly! Montičko, drž se. Asi si dokážu představit, jak moc to bolelo, ale určitě po všech jobovkách už musí přijít pozitivní zpráva.

TAKŽE POŘÁD DRŽÍM PALČÁKY!

Ahoj Filipka

 
Filipka
Kecalka 165 příspěvků 06.02.04 11:32

Jsi holká šikovná a statečná. Moc na Tebe myslím. Kdy budou nové zprávy?

Filipka

 
Kaitlin
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 06.02.04 11:48

To je mi moc líto, vím jak to bolí, takové zprávičky… :-(
Drž se, však ono to jednou vyjít musí!!!!
Moc na tebe myslím.
Kaitlin

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 06.02.04 14:10

Montičko, moc mě to mrzí :-((((
Ale hlavu vzhůru, ta smůla smůlovitá už se jednou prolomit musí a příští měsíc to určitě vyjde.
Moc na tebe myslím a posílám jedno velikánské pohlazeníčko a prsk prsk tady máš jednu velikou dávku vajíčkotvořících bacílků :-D třeba to pomůže :-)))))))
Taky držím palečky, ať se tělíčko na příští měsíc pořádně nachystá. Ahojky Maru

Holčinky přeju vám krásný jarní víkendík Maru

Vložit nový komentář