Soukromé sanatorium SANUS Hradec Králové

Snažení

Chci také přispět do této rubriky a doporučit soukromé sanatorium SANUS v Hradci Králové.

Pracuje tu tzv. Centrum Asistované Reprodukce a všechny zákroky se provádějí v místě. To je velká výhoda, z fakultní nemocnice nás na IUI chtěli posílat do Brna.
Po dvou letech neúspěšného léčení naší neplodnosti ve fakultní nemocnici v HK, jsme sami přešli do Sanusu. Mají tam úplně jiný přístup. Nic nebyl problém a na první IUI jsme šli za týden po první návštěvě. Bohužel se nepovedlo a tak jsme další zákroky absolvovali během následujícího půl roku. IUI se dělá většinou jenom 5×, ale prý, že to zkusíme ještě jednou a naposledy. Pokud se nepovede, máme se zastavit sepsat smlouvy na IVF.

Nebylo to potřeba, manželka najednou byla v jiném stavu a donosila krásnou a zdravou holčičku Martinku. Naši Martinku můžete vidět na stránkách http://web.quick.cz/radek.lehky

Chci ještě jednou poděkovat všem ze Sanusu za jejich skvělý přístup a mohu toto zařízení vřele doporučit.

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.02 11:42

Ráda bych věděla, který ošetřující lékař Vás měl na starosti. Já osobně mám velmi dobré zkušenosti s MUDr. Šilhánem. S manželem jsme již absolvovali 4 insemice a 1 IVF - bohužel s negativním výsledkem. Ovšem naděje umírá poslední. Musím věřit, že se to podaří. Nejhorší je, že jsme oba v naprostém pořádku, měli jsme jedničková embrya na zavedení a nepodařilo se…

maacek
Extra třída :D 12247 příspěvků 21.01.11 07:36

Ahojky, jen pro zajímavost, to IVF v Sanusu vás vyšlo cca na kolik peněz?
já se tam chystám v únoru.

Marikakiki
Nováček 1 příspěvek 14.01.13 21:11
Po gyn operaci stehy !!!Sanus

Tohle je dle místních lékařů jizva v naprostém pořádku. Tohle mi lékaři vytvořily na podbřišku. Mimimarika :potlesk: :potlesk:

Kacik1988
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.13 13:59

Také jsme byli v Sanusu, po 2,5 letech snažení a lží mé gynekoložky jsme to vzali do svých rukou a nestačili jsme se divit. V lednu první návštěva a v březnu už termín umělého oplodnění (přítel má velmi špatný spermoigram). Že jsem nakonec otěhotněla těsně před termínem přirozeně je věc jiná, ráda bych poděkovala primáři Dejmkovi za profesionální i lidský přístup, za to že dokázal dát naději když mi ji už ztráceli. Sanus mohu jen doporučit!!!

Vložit nový komentář