Špatná verze love story III

O životě

Dům neprodal. Byl to jen způsob, jak mě stresovat. Podmínkou, že tam smím zůstat bylo, že přestanu pracovat a zůstanu v domácnosti a přestanu se stýkat s rodiči. S tou první částí jsem byla i spokojená, byla jsem už strašně unavená. S rodiči jsem zůstala v kontaktu i přes jeho zákaz. Na oplátku slíbil, že se postará o finanční stránku.

Nastalo další krátké období pokusu o šťastnou rodinku. V té době jsme se domluvili na druhém dítěti. V podstatě jsem si to moc přála a těšila jsem se, že si užiji mateřskou a vynahradím i malé tu dobu, kdy jsem ji tahala do práce. I on se začal tvářit, jako že by děti chtěl a začal slibovat hory doly, co všechno zajistí. Den co den do mě hustil báchorky, jak se bude starat, jak s námi bude trávit čas, že koupí velké auto pro rodinné výlety. Miminko se podařilo hned napoprvé, tentokrát chlapeček. Že se po jeho narození opakoval naprostý nezájem jako u první holčičky, to asi ani nemusím popisovat.

Pár měsíců proběhlo i k jeho spokojenosti. S dcerkou jsme vařily, pekly a sázely na zahrádce květiny i zeleninu. Vytvořila jsem si nějaké úspory, takže i s nákupy byl spokojen, protože nacházel v ledničce jeho oblíbené drahé dobroty. Úspory ale nevydržely věčně, zvlášť s příchodem druhého dítěte peníze rychle mizely a já jsem ho opět požádala o peníze na domácnost, které mi sliboval, ale nikdy mi je nedal. Dal se do smíchu. „To je hnus, cha, cha, jaká ty jsi socka. Jsi jenom parazit. Co si dovoluješ po mně žebrat, ty vychcaná svině? Já si vydělám jen na svoje potřeby.“ A od té doby jsem byla sockou každý den. Bylo mu jedno, jestli vůbec budou mít děti co jíst. Sám sobě si na důkaz, že on socka není, koupil auto sporťáka, ke kterému jsem se s dětmi nesměla ani přiblížit, abychom mu ho náhodou nepoškrábali.

Večer mu občas bývalo špatně od žaludku, zvlášť poté, co třeba vymetl plný pekáč krkovice. Okamžitě mě obvinil, že jsem ho chtěla otrávit, že jsem mu něco nasypala do jídla. Později jsem se dozvěděla, že vzorky jídla nosil na rozbor. Od této doby jsem byla viníkem všech jeho nemocí.

Veškeré dění v domácnosti se muselo točit kolem něj. Studoval spíž nebo ledničku a pak na mě řval, že jsem špatně nakoupila. Vytáhl ze skříně vyprané a vyžehlené prádlo, hodil mi ho do špíny, protože neumím prát. Každá normální ženská umí prát, jenom já ne. Jednou prádlo smrdělo, jednou bylo ulepené, jednou tvrdé. Paranoidně jsem už ukazovala prádlo kamarádce, jestli si myslí, že je OK. Vařit jsem se taky nikdy nenaučila. Polévka byla moc hustá, omáčka moc řídká, řízek moc tlustý a steak zase moc tenký. Byla jsem pro něj magor, když jsem uklízela odpoledne, protože normální člověk uklízí dopoledne. Avšak v jeho přítomnosti jsem uklízet nesměla vůbec, protože by ho to vyrušovalo ve sledování televize a v pití kafe. „Ten barák není tvůj, ty jsi tu jen služka, můžu tě kdykoliv vyhodit“ byl jeho konečný verdikt.

Žádala jsem ho, abychom o víkendech brali děti na výlety. Hlavně starší holčičku už zajímala zvířátka v zoo nebo zámky, kde bydlí princezny. Bylo mi důrazně vysvětleno, že když chci žít v domě, budu okolo toho domu makat a ne jezdit po výletech jako socky z paneláku. Tak jsme zůstali zavření za plotem. On pil kafíčko a obvolával kamarády, děti mu neležely ani v patě. Moji rodiče k nám měli zákaz chodit. Jeho rodiče k nám přijeli dvakrát do roka. S mými kamarády se stýkat nechtěl z důvodu, že jsou to beztak stejní debilové jako já. Svoje kamarády vodil domů málokdy, protože měl strach, že by mohli poznat, že u nás není něco v pořádku (jako se jednou stalo a následoval tvrdý trest). On by tak přišel o dojem dokonalého týpka.

Přemýšlel, jak by ze mne vyrazil nějaké peníze, když jsem zase měla jen mateřskou. Zkusil to u mých rodičů a posílal jim vyděračské dopisy, kde vyhrožoval, že jejich malé vnuky vystěhuje, když nedají hodně peněz. Nepodařilo se. Byl z toho celý bez sebe a bylo to na něm hodně poznat. Honil mě i s dětmi po zahradě se sekerou v ruce, utíkala jsem se schovat do domu. Jeho výpady začínaly končit tím, že mě srazil k zemi a já se rychle utíkala schovat do jiné místnosti. Zamknul si garáž a já už jsem tam nesměla, protože prý našel škrábanec na autě. Nesměla jsem vybírat schránku, protože prý mu schovávám dopisy. Zamknul si jeden pokoj, protože si tam dal věci, do kterých mi nic není.

Po odchodu jsem se dozvěděla, že měl v domě odposlechy a několik let si nás nahrával a dobře se tím bavil. On sám a kdoví kdo ještě. Poslouchal, jak děti brečí, jak já brečím a z toho zase zuřím a nadávám a bouchám pěstí do dveří. Teď mě s tím ještě vydírá, že pustí sociálce, jak sprostě nadávám. Je mi zle z toho, s jakou úchylnou zrůdou jsem vlastně žila.

Tisíckrát jsem ho prosila a ptala se proč. Ptala jsem se, co mám udělat? Jeho odpověď byla jedna: „Pro mě je důležitá rodina, já dělám všechno pro rodinu, ty neděláš nic. Ke všem se chovám dobře, ale k tobě ne, protože ty si to nezasloužíš. A neotravuj, ty hnusná tlamo.“

Proklínala jsem celý svět. Proklínala jsem sebe sama, že dělám všechno špatně. Proklínala jsem rodiče, že mi nekoupili nějakou tu vilu s bazénem a připravili nás tak o spokojený život. Proklínala jsem přátele, že mi říkají, že jsem fajn holka, když to není pravda. Proklínala jsem děti, že řvou a dělají nepořádek, za což budeme všichni trpět. Jen jeho jsem neproklínala. On byl dokonalý. Něco mě tam stále drželo. Bylo to zoufalství, že jsem selhala ve své roli, že jsem nedokázala vytvořit rodinu, což pro mě bylo hrozně důležité. Chtěla jsem to všechno napravit a udělat to nejlepší, abychom byli všichni šťastní.

Ke konci už se to nedalo vydržet. Z jeho chování jsem opravdu měla strach o život. Nemohla jsem v noci spát, třepala jsem se hrůzou. Tehdy mi došlo, že opravdu mám rodiče, kteří mě nezradili, i když se manžel snažil všechny vazby mezi námi zlikvidovat. Když odjel pryč, zavolala jsem rodiče a taky známé, kteří mají velká auta, a ti nás odstěhovali pryč i se psem a s naším zařízením. Kdybych věděla, jak to bude snadné, udělala bych to už dávno a nenechala trápit sebe ani děti, ale strach z toho, co udělá, mi bránil. Tu noc jsem se po dlouhé době konečně vyspala, byli jsme v bezpečí. Rodiče mě hodně podpořili, nechali nás u nich bydlet a pomohli mi i se zařízením vlastního bydlení, takže se budeme brzo stěhovat do svého.

Po snadném odchodu jsem zjistila, že ještě zdaleka nemám vyhráno. Sociální pracovnice se mi skoro vysmála, soud žádné podrobnosti z případu nezajímají. Zatím mě vyslechla policie a manžel je stíhán pro trestný čin. Jsem ale pevně rozhodnutá, že už nikdy nedopustím, aby se k nám přiblížil a ničil nás. A snad se časem najde nějaký nový tatínek, který s námi bude žít skutečný život.

Hodnotilo 32 lidí. Score 4.5.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26171 příspěvků 20.05.12 11:41

No ty bláááho… 8o

Držím palce ať vše dobře dopadne… :hug:

 
Gina108
Generální žvanilka 23852 příspěvků 20.05.12 12:00

Teda, to je debil, že to vydalo na 3 deníčky a věřím, žes to ještě hodně zkrátila. Tak teď už je ti snad dobře, taky si myslím, že najdete správného tatínka, ale pozor na ten výběr. Nejspíš tě debilové přitahují, za to nemůžeš, ale je to fakt takže toho dalšího pěkně prověřit. ;) Já mám na debily čuch, voni to vědí, tudíž o mě prohlašujou, že jsem kráva, jenže já jsem za to taaak ráda :jazyk: :mrgreen:

 
Eliiie
Povídálka 27 příspěvků 20.05.12 12:19

Nikoho neodsuzuju, gratuluju, že si se dokázala zvednout a jít dál, ale proboha proč? Nechat se ponižovat na úroveň posledního hadru, ničit vlastním potomkům dětství s nešťastnou mámou a otcem tyranem? U nás to bylo dost podobné, matka a otec. Matka to otci dodnes toleruje. Celé dětství jsem strávila tím, že jsem dumala nad sebevraždou, běhala po psychologických ordinacích a vzpamatovávám se dodnes, když už s našimi 5 let nežiju.

Podle předchozích deníčků jsi měla na zařízení pokojíčku a auto, měla jsi rodiče a s nimi fajn vztah, podle tohoto jsi měla i úspory, vydělávala jsi. :nevim: Opravdu nechápu, co tě vedlo k tomu, snášet tohle peklo a už vůbec nepochopím, jak si s člověkem, který se k tobě choval hůř než poslední šlápotě a zametal tebou, týral tě, mohla lehnout do postele a mít s ním další dítě…

No, hlavní je, že si tu sílu našla a přeju hodně štěstí a budiž ponaučením pro další ženy, které jsou si jisté, že se ten jejich „změní“ :nevim: :srdce:

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 20.05.12 12:36

@Eliiie
Eli, to je právě ono - ona byla týraná žea a to tak je, tyrani umí manipulovat tak, že týraný vlastně někdy ani dlouho neví, že je týraný. Ona za to nemohla. Když je tyran silný a najde si dost slabou oběť, je pro ni pak téměř nemožné uvidět co se děje, ždyť to psala, že ona dávala všechnu vinu sobě a jeho měla za Boha, to tak prostě je, každý psycholog to potvrdí. A že VBEC odešla, je malý zázrak a svědčí to o její síle a odvaze. Kdo to nikdy nezažil, byť i ve slabé formě, tak si to nedovede představit :nevim:

 
socina
Závislačka 4104 příspěvků 20.05.12 13:01

Alespoň že takhle dopadlo. To je takovej zmetek! Hlavně ať si nenajde další nešťastnici :cert:

 
brisco
Závislačka 2890 příspěvků 20.05.12 13:07

Deníček jsem dočetla přes svůj až fyzický odpor. Je mi z toho vážně zle. Myslím, že ten chlap je duševně nemocný, psychopat, jinak si to neumím vysvětlit.
Nechceš někde zveřejnit jeho jméno, abychom věděly na koho si dát pozor? To ale asi nejde, co?
Já tyhle typy nesnáším, před pár dny jsem jela tramvají a kluk tam honil holku, ona „nech mě být, já zavolám policajty, on "já tě zabiju, mě je jedno, jestli mě zavřou“, strašně jsem mu chtěla něco říct, ale musela jsem vystupovat. Tak jsem mu aspoň pořádně dupla na nohu. :cert:
Držím Ti do budoucna palce :kytka:

 
beckie
Závislačka 4132 příspěvků 20.05.12 13:20

promiň ale už po prvním deníčku bylo jasné, že je to magor a udělalas si s ním další dítě? Na to nemám slov. Když už nic jiného, tak Tvoje první dcera si toto nezasloužila.
Lidé se k nám chovají jen tak, jak jim sami dovolíme. Více k tomu dodávat netřeba.
Snad jen, že Vám přeji už jen a jen samé štěstí.

 
stanicka1979
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 20.05.12 13:41

Ani jsem nedýchala, když jsem deníček četla. Držím pěsti, ať už vás potkává jen to dobré :hug:

 
Kiara77
Ukecaná baba ;) 1879 příspěvků 20.05.12 14:48

A co na to tvoji rodice? Oni prece davno museli vedet alespon to, ze se nemas dobre. Nepresvedcovali te, abys odesla?

 
Hadumi
Extra třída :D 11728 příspěvků 20.05.12 15:00

Jsem na tebe pyšná, vím, že tě to muselo stát hodně sil a věřím, že teď už budeš šťastná:-)

 
Anonymní  20.05.12 15:25

Respektuji váš osobní názor avšak né každý dokáže reagovat stejně rychle, nechci autorku omlouvat ale soudila bych až poté co bych si stejnou situací prošla… takových radílků už tu bylo a když přišlo na věc tak padli na prdel.
Vy jste nejspíš podobnou situací neprošla, jen si představujete jak by jste se zachovala, a to je sakra rozdíl.

Já, můžu za sebe říct … Ano, jsem silná a přesto jsem byla v podobné beznaději jako autorka a setrvála v naději na zlepšení v katastrofickém vztahu.

 
Anonymní  20.05.12 15:26

Makina, Hodně štěstí.. a pohodových dnů :) :potlesk:

 
jesenka33
Závislačka 3928 příspěvků 20.05.12 15:30

Takového debila postavit ke zdi a odstřelit!!Držím palce at se z toho brzy dostaneš a máš klid!!Bohužel i ze své situace že sociální pracovnice se zastávají rádoby otců a jejich práv :zed: :zed: ..takže hodně zdaru a štěstí :hug: :hug: :hug:

 
nepřihl. elis  20.05.12 15:57

Makino, taky ti přeju hodně štěstí a síly a u vidíš, bude líp.

 
hanak  20.05.12 16:10

Makino, přeji ti hodně štěstí, pevné nervy a celkově ať jsi s dětmi co nejdřív ve skutečné psychické pohodě ! :hug: :kytka:
Ještě radu - pro všechny případy si hned vytiskni ty jeho výpady, které jsou v komentáři u tvého deníčku. Může je pak smazat - nebo admini v dobré vůli .. ale tobě se opravdu můžou hodit. Je to důkaz jak víno ;)

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 1 inzerát 20.05.12 16:21

Divim se ze jsi neodesla uz na zacatku tech deničku tohle neni normalni chlap.

 
brisco
Závislačka 2890 příspěvků 20.05.12 16:32

@hanak A už to smazali :zed: , ale ten druhý komentář pod předchozím deníčkem tam zůstal.

 
hanak  20.05.12 16:33

@brisco
Já vím, teď na to koukám :( Škoda, že někdy admini mohou svojí aktivitou způsobit víc škody než užitku. Ale chápu to - takové výpady na emiminu opravdu nemají co dělat. :nevim:

 
laja64
Kecalka 116 příspěvků 20.05.12 17:31

Připadá mi to jako ze špatného filmu :-( Tak ať už je jen lépe a určitě časem potkáš skvělého muže, co se k Tobě bude chovat hezky a tak, jak se má :-) Držím palce :hug:

 
Freihula
Kecalka 117 příspěvků 20.05.12 17:40

Psychopat :cert:

 
Kačus82
Kelišová 6363 příspěvků 20.05.12 18:11

uf, no to byla síla 8o

Moc Ti přeju, abys svým dětem dala pohodový domov, aby tě ten psychouš nechal na pokoji a ty se měla fakt dobře :hug: souhlasím s předchozím příspěvkem, že je zázrak, že ses trhla, bezvadný :potlesk:

Radílci jsou vždy a všude, s tím nikdo nenadělá nic :nevim:

 
takacek
Kelišová 7338 příspěvků 20.05.12 18:15

Muj stryc byl to same, ma teta s nim vydrzela 20let 8o 8o 8o dopadlo tak, ze o starsi dcery a jejich deti nejevy zajem, nejmladsi dcera se do 18let trapila sebeposkozovanim… :-(

Jsi skvela a statecna a ja jsem moc rada, ze to takto dopadlo :hug: preji Ti mnoho stesti, lasky a muze, ktery Ti cela ta leta vynahradi :hug:

 
marra  20.05.12 18:36

Hlavni je,ze jste ted v poradku,zajimalo by me,jak se ted chova on,jestli nedela problem?nebo se konecnedistan­coval?mela jsem neco podobneho,jeste rok po uteku se me snazil znicit,ale nastesti(tuikam)ted uz je dva roky klid,naprosty.Drzim pesti,tobe a hlavne detem :*

 
radúna
Extra třída :D 11343 příspěvků 20.05.12 18:38

8o 8o Kristovy rány! Tak to byl mazec tedy.

Hele, kdybys ho zavraždila, každý soud by tě osvobodil za dobrý skutek…(vtípek samozřejmě). :lol:
Ne, teď vážně. Holka zlatá, nečetla jsem snad nikdy o nikom, kdo tohle vydržel tak dlouho. Že to to byly dlouhé a zbytečné léta víš.

Moc ti přeji spokojený a klidný život :hug: :kytka: .

PS: Jo a zase jsem četla jedním dechem napnutá jak guma u trenek. Jsi fakt dobrá, máš spisovatelské střevo… :potlesk: :potlesk: .

 
takacek
Kelišová 7338 příspěvků 20.05.12 20:00

@marra tetu terorizoval jeste asi 5let - sledovani, vyhruzky, naschvaly, kanadske zertiky… nejmladsi dceri neposilala alimenty a kdyz tak napr. 127,50,– atd. dvoum nejstarsim odmitl jit na svatbu, videl pouze jedno vnouce ze ctyr a to pred 9lety… ublizoval vsem a jedine co pomohlo tak trestni oznameni a myslim, ze jich bylo asi 9ruznych… kdyz si teta nasla noveho pritele probehlo i demolovani auta - propichane gumy apod. :-(
Taky si pamatuju, ze jsme jednou sli s tou nejmladsi na diskoteku a on na sledoval celou noc 8o jsem rada, ze to maji za sebou, teta zvladla peci 3dcery, ktere studovaly, vdavali se, koupila byt a hlavne byla konecne stastna, ted ma o 18let mladsiho partnera a ten ji nosi na rukou, takze docela happy end, jen trval trosku dele ;-)

 
Káka74
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 20.05.12 20:24

Tak tohle tedy bylo silné kafe. Gratuluji k rozhodnutí, které jsi udělala. Některé komentáře ignoruj, protože je píší nejspíše mladé slečny, které toho v životě ještě moc nezažily a vidí černobíle. Jsi silná, chytrá a pro tvoje děti (ale i pro sebe) jsi udělala to nejlepší. Tak hodně štěstí.

 
Lekole
Kecalka 236 příspěvků 20.05.12 20:52

Moc ti držím pěsti, musela sis prožít peklo, si silná že si se dokázala rozhodnout a odejít,tak přeji šťástný a spokojený život tobě i dětem a ať u ti ten člověk nikdy nekomplikuje život. Držím pěsti

 
hmvpapir
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 20.05.12 21:16

Držím palce, ať to dobře dopadne se soudem a ať vám dá už pokoj. Dobře, že jste odjeli, teď už to bude jenom lepší, i když ještě to není zdaleka u konce. Máš zároveň štěstí, že máš tak skvělý rodiče a přátelé, že ti pomohli. To je k nezaplacení.
A sice nejsem věřící, ale věřím, že boží mlýny melou…takže se mu to třikrát tolik vrátí a bude trpět a litovat…

 
hmvpapir
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 20.05.12 21:18

A navíc bych na něj dala trestní oznámení za psychický týrání, psychický domácí násilí.

 
klara123
Ukecaná baba ;) 1505 příspěvků 20.05.12 21:58

To je odpornej chlap :poblion: zrůda v lidské podobě! Je dobře, že jsi v sobě našla tolik síly a odešla jsi. Přeji tobě i dětem v životě už jen to nejlepší :srdce: Neboj se nového života, teď máš čas se vzpamatovat, začít normálně žít … časem se určitě objeví i láska v podobě nového muže, a pro děti nového tatínka :kytka:

 
obrazek
Echt Kelišová 9868 příspěvků 20.05.12 22:08

držím palce, ať už vám nezasahuje do života a máte od něj pokoj… :hug:

 
faldy
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 20.05.12 22:27

Holka fandim Ti a drz se :hug: . Preju klid od zmetka a krasny zivot s detma, at uz je vse v poradku a po zbytek zivota se strachy trepe on!!

 
alena36
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 1 inzerát 20.05.12 22:42

Nic v zlém, ale od toho chlapa jsi měla utéct už při prvních problémech a ne si s ním pořídit další dítě. Držím palce, ať už ho v životě nepotkáte, ale příště používat krom srdce i zdravý rozum

 
gladiolka
Kecalka 110 příspěvků 20.05.12 22:44

Tak to držím pěsti ať už máš ty i děti klid a samé štěstí!!!! Takové lidi by měli normálně snad střílet…Drž se, všechno už bude jenom dobré!!! :hug:

 
Alenaxxxx  20.05.12 22:45

Teda on kromě toho, že byl tyran, tak byl ještě i paranoidní. Držím palce, ať se k Vám nepřibližuje.

 
dusk
Kecalka 368 příspěvků 20.05.12 23:03

Je strašné, v jakých podmínkách a s jakým tyranem jsi s dětmi žila. Moc ti přeju jen to dobré!

 
Lumpajda1  21.05.12 04:34

Jedno odporuje druhemu, ale ze zaveru - cituji vas text:
„Když odjel pryč, zavolala jsem rodiče a taky známé, kteří mají velká auta, a ti nás odstěhovali pryč i se psem a s naším zařízením.“

 
kaculkadraculka
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 21.05.12 07:35

To je hrozný, jak se někdo může tak hnusně chovat … přeji hodně štěstí!!!

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 21.05.12 08:19

@Gina108 Odpuzovač na grázly bych asi potřebovala ;)

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 21.05.12 08:31

@Eliiie Naprosto s tebou souhlasím, že vyrůstat v takové rodině by pro děti byla katastrofa. Asi díky dětem jsem vůbec měla sílu odejít, jinak už bych byla někde ve cvokárně.

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 21.05.12 08:33

@brisco Ráda bych jeho jméno zveřejnila, ale nejde to, mohl by mě stíhat.

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 21.05.12 08:34

@hanak Jaké výpady, on tam něco napsal? Já se dívám a nevidím nic ani pod tím minulým deníčkem?? :nevim: To psal, jako že je můj manžel nebo to byl jen někdo z místních anonymních prudičů?

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 21.05.12 08:37

@marra Nejdřív si to ani nepřipustil, sliboval blbiny a myslel, že se vrátíme. Teď otravuje a vyhrožuje - že na mě hodí dluhy, že mě připraví o děti, nějaký bláboly o zmlácení Ukrajinci… To buď ráda, že už máš klid, na nic jiného se teď netěším.

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 21.05.12 08:39

@radúna Díky :potlesk: :palec: taky si říkám, že bych mohla dostat povolení k odstřelu toho idiota…

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 21.05.12 08:42

@hmvpapir To trestní oznámení už jsem dala… :cert: doufám, že mu spadne hřebínek

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29742 příspěvků 8 inzerátů 21.05.12 08:44

Děkuju všem za podporu :kytka:

 
Kačka V.
Kecalka 446 příspěvků 21.05.12 09:22

Přečetla jsem všechny tři deníčky jedním dechem… je to jako scénář k filmu, budu doufat, že tento ,,film" dobře dopadne! Přeji hodně sil, věřím, že když jste první krok udělala tak tu sílu máte!!!! :hug:

 
luluso
Kecalka 141 příspěvků 21.05.12 09:26

@alena36 evidentne o domacim nasili zrejme nic nevite. Komentare podobne tomu vasemu, me vzdycky zvednou tlak. Je jasne, ze pisatelka uz dnes vi, ze mela celou vec resit jinak a rychleji. Sebevedomi objeti tohoto nasili je tak nizke, ze vetsina zen si mysli, ze za chovani partnera mohou oni. Cela rada zen v sobe tu silu odejit nenajdou nikdy. Neni to tedy otazka srdce a zdraveho rozumu. Nez napisete tyhle s prominutim priblble rady, neco si o tom alepson prectete! :zed:

Pisatelce preji hodne stesti v dalsim zivote. Obdivuji Vasi silu a odvahu od toho psychopata odejit. :kytka:

 
Gina108
Generální žvanilka 23852 příspěvků 21.05.12 10:03

Makino, psal tu jakýsi anonym „RETE“ prudící kecy typu že jsi chamtivá potvora, už nevím přesné znění, k těm předchozím psal prý taky, ale to už jsem nečetla, tak jsme poznamenaly, že se asi ozval exmanžel, páč kdo jiný by takový hovadiny mohl vyplodit. Admini to vymazali, neboť takovéto kecy na emimino skutečně nepatří na druhou stranu sis ale mohla toho debila nechat zjistit, psalas, žes podala na něj trestní oznámení, tak tohle by mu možná i „pomohlo“ :jazyk:

 
marunka05
Závislačka 2945 příspěvků 21.05.12 12:07

Věřím ,že čislo IV bude už jen a jen štastný denicek.Jsem ráda,ze jste se odhodlala a odešla.Myslím,že je to jen psychopat a vy jste byla týrána:-(.Kolik ženských takhle dopadáa a clovek ani nevi:-(.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »