Všechno o Špendlíčkovi

Snažení

V první řadě bych asi měla vysvětlit, proč zrovna Špendlíček. Tak jsme si s přítelem večer jen tak leželi u TV, o reklamě přepínali mezi kanály a narazili jsme na seriál Zázraky života (na vysvětlenou je to seriál o klinice, která provádí umělé oplodnění) a jeden doktor tam nazval předčasně narozené miminko Špendlíčkem. Ne, že by se mu posmíval, ale myslel to vtipně rozněžnělým způsobem, kdy chtěl miminku koupit čepičku, jenže i ta nejmenší byla obrovská. S přítelem nás ten název pobavil a mě tak moc chytl, že až se nám zadaří miminko počít, budu mu říkat Špendlíček :)

To by bylo jen tak na vysvětlenou. Teď bych asi mohla napsat i něco o sobě. Je mi 27 a s přítelem jsme spolu skoro rok. O miminko se snažíme třetím měsícem a upřímně, sice jsem si nemyslela, že se nám zadaří hned napoprvé, ale tak třeba napodruhé anebo teď napotřetí? To se teprve uvidí ;-)

Přítel je o něco málo starší a má dvě úžasné děti z prvního manželství (3 a 7 let). Přestože děti miluji snad od puberty a vždycky jsem byla taková ta sousedská chůva, měla jsem strach, jak mě vezmou. Věděla jsem, že přítel je moc miluje a nebylo by moc dobré, kdybych si s prďochama „moc nesedla“. Ale dopadlo to dobře a ani jsem nečekala, že mě prcci vezmou až tak dobře. Miluji je!

Nevěděla jsem, že je možné si někoho takhle zamilovat. Nejde to popsat – můžu mít sebevětší splín, ale když se na mě jeden z nich usměje nebo mi řekne, že mě má rád, obejme mě a dá mi pusu, je po splínu :-) Nebo když ke mně měl malý poprvé tu důvěru, že vzbudil místo taťky na WC raději mě – nedá se to popsat. Nebo když se přijde s bolístkou stulit raději do mé náruče, přestože taťka stojí vedle mě, je to nepopsatelné :-) Ale tím samozřejmě nechci říci, že přítel nemá k prckům láskyplný vztah. Právě naopak, miluje je a je ten nejlepší táta, i proto ho tak miluji.

Někteří pochybovači mi tvrdí, že láska k prďochům opadne, jen co budu mít s přítelem vlastní. Pevně doufám, že ne! Chci je mít ráda všechny stejně.

A jak probíhá naše snažení? Nic nepočítám, nechávám to náhodě. Milujeme se s přítelem hodně často, minimálně jednou denně. Většinou na sobě poznám, kdy ovuluji, i když jen díky negativnímu (vlhko a lehké špinění, ale u dr. je vše ok).

Můžu říci, že během těch dvou cyklů, kdy jsem mohla doufat, jsem vyzkoušela několik testů a vždy jen s jednou čárkou :-( A tak jsem se minule zařekla, že si test udělám, až budu mít nějaký důvod, příznak. I když už jsem si asi vsugerovala bolest prsou a nevolnost (nezvracím) zase takový hypochondr nejsem :-D

Při minulé MS jsem myslela, že už se snad zadařilo. Chodila jsem z ničeho nic často na malou, trpěla jsem větry, bolela mě prsa (nikdy mě nepobolívala!) a občas mi bylo tak trochu zle. Ale dostala jsem to, a tak jsem si test už nedělala. I když MS byla nestandardní - první dva dny jen lehoučké špinění, pak dva dny „klasika“ a pak rovnou konec, žádný útlum. Takže jsem to měla jen dva dny. Kdybych byla těhotná, tak MS ale nedostanu vůbec nebo jen lehce špiním, ne?

No, pro začátek to asi stačí, protože mě už bolí palec pravé ruky.

Hodnotilo 8 lidí. Score 3.1.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
micinka79
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 06.05.12 08:00

Některé ženy i při těhu mají měsíčky.Vyjíměčně i celé těhotenství :) Já to při snažení měla podobně-nevolnost, bolest prsou atd.A dostala jsem to.Pak jsme se s přítelem rozhodli po 2 neúspěšných pokusech to o rok odložit a hned další měsíc se zadařilo a za 3 měsíce budu rodit :D tak držím pěsti!

 
Clementine
Nadpozemská drbna 27292 příspěvků 06.05.12 09:03

Menstruaci má na začátku těhotensví spousta žen, kamarádka třeba ještě půl roku :nevim:
Držím palce, at to brzy vyjde!!
MMch, jen tak na okraj, při snažení se doporučuje frekvence co dva, případně i tři dny, aby spermie stihly dostatečně dozrát ;-) Když nás objednávali na spermiogram, přímo manželovi řekli, že před odběrem dva dny nic a třetí den se dělal odběr :-)

 
vysadnice
Stálice 67 příspěvků 06.05.12 10:00

já měla první měsíc normální menstruaci a až další jsem ji nedostala.měla jsem strach,že mám nějaký zdravotní problém :( a já už byla druhý měsíc těhotná :D a i ostatní maminky mi říkali,že měli třeba první tři měsíce některý i pět měsíců menstruaci :)

 
Pengetra
Stálice 70 příspěvků 06.05.12 10:43

Těhotná být můžeš, udělej si test, třeba tam je špendlíček :srdce:

 
Kapřík90
Závislačka 3099 příspěvků 06.05.12 12:21

test si určitě udělej :) jinak přeji hodně štěstí ať se vám špendlíček zadaří :kytka:

 
Spendlicek
Ukecaná baba ;) 2271 příspěvků 06.05.12 15:24

Jé,moc gratuluju :-) A bude to holčička nebo kluk?Hlavně ať je to zdravý ;-) Vím,že závidět se nemá,ale tak trošku závidím,ale v dobrém :-)

 
Vermilion
Kecalka 312 příspěvků 07.05.12 07:05

pro jistotu si test udelej, ta atypicka menstruace mohlo byt lehke krvaceni, kdyz se oplodnene vajicko „zahnizduje“! Ja osobne jsem to nezazila, ale cetla jsem o tom a jedne kamaradce se to stalo :-)
myslim, ze jsi proste matersky typ a az budes mit vlastni, budes mit ty manzelovy jeste radsi.
Preju hodne stesti a zdravi, urcite se brzy rozrostete!

 
Vermilion
Kecalka 312 příspěvků 07.05.12 07:06

pro jistotu si test udelej, ta atypicka menstruace mohlo byt lehke krvaceni, kdyz se oplodnene vajicko „zahnizduje“! Ja osobne jsem to nezazila, ale cetla jsem o tom a jedne kamaradce se to stalo :-)
myslim, ze jsi proste matersky typ a az budes mit vlastni, budes mit ty manzelovy jeste radsi.
Preju hodne stesti a zdravi, urcite se brzy rozrostete!

 
jessie82
Povídálka 24 příspěvků 07.05.12 21:22

Tak já měla taky tisíc příznaků,bolest a napětí v prsou,v pod­bříšku,zácpa,ú­nava…minulou středu jsem začla trochu špinit a dočetla jsem se,že to bývá právě u uhnizdování…tak jsem si už vážně myslela,že to klaplo.V pátek jsem začla dost krvácet,v sobotu taky a v neděli zas trochu špinění.Dnes jsem měla dostat menses a nic.Tak se mi to nejspíš posunulo :-( .test jsem zkoušela a byl negativní.Tak snad příště to výjde :-)
jinak přeju hodně štěstí :-)

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

O Špendlíčkovi II


Reklama