ŠPUNTÍCI č. 85 - Ať je slunce, sníh či deštíci.....

Rodičovství

AHOJTE ŠPUNTÍÍÍ! Nechci něco zakřiknout tak jen tak šeptem....JAROOOOOOO VIDÍÍÍÍÍTÉ TOOOOO!! Holky u nás na dvorku mizí sníííííh! No není to nádhera a na truc posledním hromadám (teda doufám, že posledním ;) sněhu jsme dnes vyrazily s holkama ven jako motorizovaná jednotka..holky si letos poprvé sjely kopec na motorkách ;) sáně už asi nevytáhnem ;))) takže vítám JARO a tak..

Holky nevím jestli vás to nadchne, ale já trochu pátrala po prvojarních deníčcích a tohle jsem ode mě vypátrala:

JARO 2004

Od: Zdenik - Pondělí, 22.03. 2004 - 13:18:58
Ahojky holky,
no teda tady je pusto a prázdno! no jo když je takový JAROOOO..
holčičky teďka chrupčí na naší posteli..úplně zvadly po dnešním rizotu…

taťka dneska prý přijde brzo a vezme holky na nákup a procházku…mno a já?..je tady takovej ale takovej nepořádek, že je mi až hanba…no a dopoledne jsem vypla lednici, protože námraza už nám lezla pomale po podlaze..;-)) no jo holt jsme chtěli bydlet a lednička za 500,– s mírně nedovírajícíma dvířkama od mrazícího boxu..no jo…tak tady skáču přes sýry, sádlo…lahůdka.
mno a ještě k tomu mi upadl šroubek z brejlí a nedrží mi jedno sklo..tak jsem vylovila čočky..cha cha teda takhle se dloubat do očí je fakt krutý…já je sice občas vytáhnu ale jsem dost lenoch na nasazování a hlavně vytahování..takže radši volím brýle.....to jen tak, čím se nově bavím po ránu…

a co holky?? dali jsme jim už sportovnější nástavbu na kočár..takže je dávám do polosedu pololehu..a od té doby nespí a mají kruhy pod očima..kočár tím změnil těžiště a nejde s tím moc manévrovat..já nevím jak to vymýšlí ale je to děs..nehledě na to, že teď není za co ho chytnout když potřebuju do MHD..fakt chytrolíni! ale jinak je to paráda protože je bez té mega korby lehčí a holky mají zábavu..akorát chtějí ven!! ale to si musí počkat.
mno a martinka vylepšila svůj balanc na jednom místě o to, že vypadá jako by dělala kliky..někdy to vylepší tím že zvedne jednu nohu a vrávorá a vyrovnává..a pak se zase sklapne na zem a výsledek je tak posun dopředu o 2cm..to je jak kdyby před ní stála zeď..
Jaňula to pozoruje se zvednutým zadkem a pak od ručkuje kolem své osy jinam..

tak to je u nás a holky co je u vás? co děcka na jaro? co dovolený..máte naplánováno..kam pojedete??? zatím čauky Zdenik a dva chrupčíci

JARO 2005

Od: Zdenik - Čtvrtek, 24.03. 2005 - 12:40:36
Ahojky holky,
tak emimi zatím drží ;-))) tak jsem ted psala do dvojčat že jsme zahájily bábovky! nahrabala jsem holkám na dvorku písek z loñska a hurá do bábovek…skoro dvě hodiny jsem o nich nevěděla…já zatím rozhazela travní semínko a jala se likvidovat suchou trávu u souseda (ano u toho co nám nechce prodat ;-))) abychom se na to nemuseli dívat z okna…ta tráva je stejně naše ;-))))

quatro - ten salát je normálka nakrájený čínský zelí, trocha cibule nadrobno, stroužek česneku, ocet,sůl, cukr, voda, pepř…poměr ti neřeknu dělám to dle ruky a chuti ;-)))))) takže fakt obyč salát…akorát že já jsem hodně na kyselý a výrazný a ostrý nálev…to bylo to co mě překvapilo, že to pily jak šťávu ;-))))

utíkám si dát kafčo ven takže se večer snad ozvu..včera jsem to přetáhla a musím hejbnout s tím našim učetnictvím…už jsem ve skluzu..tak dva roky ;-)))))))

pa Zdenik a M+J

Od: Anonymní - Pondělí, 28.03. 2005 - 20:47:34
Ahojky holky!
Zuzko - budu zdravá, krásná neuschnutá!!!! ;-))) au au ;-))))

v Zoo jsme taky málem byli..ale nakonec jsme dopoledne objeli prababičku, a ještě M. strýce s tetou a sestřenkou co má krom dvou raubířů ještě raubířka stejně starého jako holky..takže holky si pohrály (zabavili malému Kubíkovi auta pak balony a on chudák nevěděl co si vzít zpátky nejdřív…;-))) a pak jsme vyrazili na výlet (jo nutno podotknout že M. si udělal volno! ovšem teď už je zase v praci ani bramboráky co jsem jako udělala aby si to rozmyslel nezabraly ;-)))) a jeli jsme nakonec na Macochu…trochu nás zarazila úroveň informací ve skalním mlýně(či hotelu nebo jak se to jmenova¨lo) mají tam přímo „informace“ my jsme chtěli jet lanovkou a svést se s holkama vláčkem (mašinka se jim moooc líbila) paní nám řekla, že vláček jede jen k punkevním jeskyním a konec…hmmmm a k lanovce že 2 km rovně…škoda že ta lanovka je asi 50m od vchodu k punkevním jeskyním ;-)))))))že jsme se nejdřív nepodívali na mapu…ale jsme dost chodící takže nějaký 2km po klidné cestě nás spíš bavili než ne…a zpět jsme šli lesem takže naprostá krása a paráda…doporučuju výlet!!! holky si cestou zpívaly..Mámo táto v kokoe myššš, aoále kokoua myšku vyouá mámo táto pyč..teda s mohutným přispěním rodičů, už se dají rozeznat jednotlivá slova..viz výše ;-)))))) bez rodičů je ta verze poněkud kratší:mámo táto myš, kokoua mámo táto pyč ;-))))))

tak to je od nás naprosto vyvětraných lidiček vše…těším se na nový deníček a bacha!! ve středu nic nemáme!! tak co?? lesná či nějaké pískoviště? ;-)))))))))))))))))))) heslo týdne, měsíce a roku: ať je slunce nebo deštík, venku lítá ten náš špuntík!

Zdenik a špuntičky M+J

JARO 2006

Znovu:

AHOJTE ŠPUNTÍÍÍ!

Nechci něco zakřiknout tak jen tak šeptem…JAROOOOOOO VIDÍÍÍÍÍTÉ TOOOOO!! Holky u nás na dvorku mizí sníííííh! No není to nádhera a na truc posledním hromadám (teda doufám, že posledním ;-) sněhu jsme dnes vyrazily s holkama ven jako motorizovaná jednotka..holky si letos poprvé sjely kopec na motorkách ;-), sáně už asi nevytáhnem ;-))) takže vítám JARO a tak..

heslo týdne, měsíce a roku upravuji: ať je slunce, sníh či deštíci, venku lítají naši špuntíci ;-)))))

pěkný týden

Zdenik a Martinka a Janička

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 21.03.06 21:18

První! A teď jdu číst :-))) Sylva

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 21.03.06 21:21

Zdeni,
tak to bylo fikané! Možná až prefíkané :-))))
Umíš si to v životě zařídit, že jo? :-))
Deníček super! Pamatuju, jak jste dávali sportovní nástavbu…jojo - pak jsme byli na těžce jarní procházce na pryglu :-), holky červený bundičky…ty jo, to tak letí.

Jdu si usušit haroš, papa

S.

 
Gina
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 5 inzerátů 21.03.06 21:31

Už aby konečně to jaro přišlo!
Musím jenom napsat, že jak jsem v rychlosti četla nadpis deníčku, tak to ve mě evokovalo jiné vzpomínky, už trochu starší: „Ať si je déšť, ať si je mráz, ať bije hrom…“ hihi.
JARU ZDAR!
Gina + Ríša 7m

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 21.03.06 22:00

ahojte..

jsem na příjmu huráááá

jo a Martinka mi právě poblila celou koupelnu…slyším pláč, nechci být sama, MAMKO ZŮSTEJ TADY..pak čůrat a jak se po:,–(ila už to jelo…řekla bych komplet oběd + komplet večeře…určitě zase nekousala pořádně..dělají blbinky a pak to tak dopadá.. si zase lehla a smála se, že zašpinila koupelnu a svý nožičky a vytuhla…mě je mírně šoufl…;-) snad to není nic jinýho, včera jsme totiž opět nebyly cvičit neb si od babičky dovezly totální rýmu, vodovou..no a dneska nic…tak nevím.

zatím se mějte jdu otevřít ještě okno, a zkontrolovat Maťku..

že tohle se vždycky podaří, když táta není doma ;-))

Zdenik a M+J

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 21.03.06 22:01

;-))) vidíš…ještě tak poručit větru dešti..;-)))) letos by se to hodilo ;-)))
 Z.

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 21.03.06 22:43

ahoj holky,
hlásím, že žiju, i když jsem přežila škaredě vypadající srážku s rakouským lyžařem na sjezdovce, kromě toho, že mě málem zabil jsem v pořádku, teda až na modřinu v obličeji(díky bohu za pudr),zadnici mám zmalovanou jak velikonoční vajíčko, a vůbec všude po těle mám větší či menší modřiny, jít tak k Dr. tak si myslí, že mě M mlátí. Naštěstí jsem se z toho otřepala a vychutnala si Alpy v plné kráse…bylo tam úúúžasné, božsky, překrásně…

Bohužel hned od příjezdu jsem zavalená prací a sem jsem se dostala až dneska, opatrujte se, nemám čas číst minulý deníček, snad mi neuteklo..
Pavla doufám drží pokupě a nějaké nové těhulky???
no nic mizím spinkat…
papa Quatro

 
Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 21.03.06 23:54

Kopíruju ze starého deníčku:
Re: ŠPUNTÍCI 84. - Sylva a Ondráš (Hodnocení: 1)
Od: Jitule - Úterý, 21.03. 2006 - 23:10:34
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Ahojky,
holky brňačky + Evko, poslala jsem Vám mailem cestu k nám :-) tak jestli to někomu nedorazilo, kdo chcete přijít, tak se přihlašte!

Nestíhám, začínám psát bakalářku, dneska jsem sháněla literaturu a teď to jdu zkoumat, tak zatím ahoj a jaru zdar, včera i dnes bylo na procházce tááák krásně, až mě bolí nohy :-)

J.

P.S. Marti Anička má krásný hlášky ;-)

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 22.03.06 07:05

Dobré ránko,

ach jo..to byla noc…holky se stěhovaly sem tam tam a sem a děs běs…mno jo..

holky já chtěla včera vtipně připsat do deníčku, že doufám, že nezačne pršet a neskonční až s prvními mrazíky…tak se omlouvám, že jsem na to jen pomyslela neb Brno prší…oprava teď do toho ještě i sněží…grrrrrr

Jitko - srazík nám unikne, ale opravdu jedem na sraz z předpor. kurzem do BC a já ho sama navrhla na čt..škoda, že jsem se nemohla dostat do deníčku..;-)))) ale hlásíme se příště..;-))

no nic jdu za holkama jsem jak můra…

Zdenik a M+J

 
TinaMar1
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 22.03.06 07:46

ahojte, souhlasim se sylvou ze to bylo zdeniku prefikane takto sestavit krasne denicek, ale aspon jsem si pripomnela, jak dlouho uz se zname, no parada, to je ale dlouhodoby vztah :-)))
ale co to martincino blinkani, nemate uz toho dost? jajaj

quatro - naposledy kdyz jsem lyzovala, tak jsem se srazila s polakem a mela jsem modrozelenej zadek :-)

Jitko, dik za mail s mapkou, ulozim si to, pze pravdepodobne neprijedeme, anicka ma porad rymu, sice nic jinyho k tomu, nehorsi se to, ale ani nelepsi, proste ji porad tece voda z nosu, takze aspon nebude u vas tolik narvano a hlasime se na dalsi turnus se zdenikem:-) dost me to mrzi, tesila jsem se, navic to vypada ze to bude od posledni nemoci pred vanocema poprve, co budem cely tyden bez navstev a z toho mi uz hrabe predem, jak jsem si na to zvykla, tak chodime aspon na cely dopoledne ven vyhlizet jaro…dneska primo uzasne jarne lije…

jeste jsem neco chtela, ale radim uz musi do prace, tak prebiram holky, ahojte zatim M+trojcata

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 22.03.06 08:48

Ahojky!
Zdeni, u nás byla taky noc k ničemu - Ondra se vzbudil ve čtyři, že chce čůrat a pak už se nastěhoval k nám do postele…všichni víme, jak to spaní pak vypadá…
Teď kouká na Pata v Kouzelné školce a je chvilku hodnej…ovšem jak dlouho mu to vydrží?

JITKO - my snad dorazíme, lámu z Petra auto…uvidíme, jak dopadnem :-)

MARTI - ať je Anička brzo ok! Ondra měl včera taky ještě soplík, ale dneska se zdá ťuk ťuk, že je to snad lepší.

ZDENÍKU - já jsem taky nevěděla, jestli mě Ondráš večer nedoblije…poručil si kaši, snědl jednu lžičku a dost. Což mě vytočilo, protože kolem rychlosti přípravy tady byla scéna a nacpala jsem ji do něj…pod pohrůžkou, že nebude večerňajz (když jsem ho pak zhlédla, tak jsem si říkala, že jsme ho klidně mohli vynechat, je nějakej divnej)…tvářil se, jako že to nemůže přežít - tu kaši - no přežil.

Jdu vymyslet oběd, zatím ahojky!

Sylva

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 22.03.06 09:02

já jsem vytáhla drůbež a jen to šoupnu do trouby…dokonce jsem koupila gril.koření bez soli a glutamanu takže použiju a hotovo…

jdu vymyslet nějakou činnost..ven se mi teda fakt nechce…akorát, jsem včera zapoměla doma knížky do knihovny a tuším, že nás nějaká ta pokuta nemine, vrátit jsme měli skoro před dvěma měsíci…to jsme bojovali s chorobama a pak už jsem si nevzpoměla…děsná děsná jsem…

z.

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 22.03.06 09:13

jo, o drubezi jsem taky uvazovala…akorat to udelam nejak „na divoko“, mam tady tusim prsicka…asi s testovinama a nejakou omackou do smetanova se zeleninou…mozna tam caknu i nejaky vinko :-)
 S.

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 22.03.06 09:13

to teda vsechno jen proto, ze ma prijit na obed Petr :-))), jinak by to bylo nejak prozaicteji - tj. asi s jogurtem a zeleninou a syrem bez masa :-)
 S.

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 22.03.06 09:47

u nás jen proto, že M. domů nepřijde ;-)))) ne dělám si srandu…dostane to zítra do bandasky ;-))) jestli si to nesní v noci… na kuře jsem přihodila trochu másla, a špeku…voní to krásně…

z.

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 22.03.06 11:58

ahojte..

tak Maťka opět vyhodila co se dalo…komplet dnešní menu…a to jsem ji dala jen suchou rýži, s trochou uvařené mrkve a ždibec kuř. masa (no nechtěla jsem to po včerejšku dráždit a povedlo se..)…mno začínám se obávat, že to nebude jen tak…odpoledne vyrážíme pro rohlíky a nějakej čaj..ach jo..

zdenik a M+J

 
-Evka-
Závislačka 3303 příspěvků 22.03.06 12:38

Ahojky,

Vojtík odpadl a mám chvilku než se probudí Věrka:-) Snad ještě vydrží a nahradí si spaní za včerejší kňourání.

Jsme zapsaní do školky, ještě tam bylo volné místo. Tak nás snad i vezmou. Musím se zeptat sousedky, která to vyřizovala, jestli nás přijali nebo jestli nám ještě pošlou nějaké vyjádřaní, vždyť já vůbec nevím jak to chodí.:-)

Od včerejška máme doma krásnou holčičku s naušničkama. Stálo nás to dvě hodiny běhání, a je to za námi.
Tento týden jsme měli samé vyřizování, dnes s Vojtíkem, zítra ještě to Brno a konečně v pátek si budeme užívat klídku, uf.

Vojta si našel novou hračku. Sestra mi tady vozí vyřazené věci po jejich dětech, tož našel jedny boty, ze kterých si udělal provlékačku šňůrky. Stačí mu na to jen jedna dírka a protahuje špagátek o 106 třeba i půlhodinu:-) Hlavně že se chlapec zabaví:-)

Zítra asi kolem 13-14h pošlu SMS, kde se nacházíme.

Evka a V+V

 
zuzkaj
Kecalka 446 příspěvků 22.03.06 14:12

Ahojky
Tak som zvedavá ako dlho ma nechajú deti písať. Kristián spí a Sebastiána som práve nakojila, tak trošku by mohol vydržať. To je novinka - už neplače po každom jedle, ale fakt chvíľku vydrží v pohode - niekedy aj skoro hodinu /ťuk ťuk ťuk/
Zdeni fakt si to vyriešila s denníčkom super. Sem tam si treba zaspomínať. A teda keď je už tá jar /aj keď dnes to tak zase nevyzerá/ tak by ste sa mali dostať aj z chorob nie??
My máme celkom návštevno. Už som sa doma skoro zbláznila a tak máme od pondelka vždy nejaké deti nablízku. Teda v piatok príde kámoška, ktorá dieťa nemá - ale o to nadšenejší bude Kristián. Aj keď aj dnešná návšteva bola super. Prišla totiž celá rodinka a ocko sa hral s Kristiánom a Markétkou a mamky si mohly pokecať /Sebastián výnimočne spal - aj keď na rukách¨:-(((/
Marti - teraz Ťa chápem, že máš vždy nejakú návštevu - ono je to fakt na zblbnutie. Tak nech je Aník rýchlo v pohode, aby ste mohli s návštevami pokračovať.
Sylvi - dnes mi tá kámoška predviedla ako používať zázrak zvaný baby vak - tak dúfam, že to už zvládnem:-)))) Sebastián tam prespal aj dobu kojenia. Fakt super.
Evko - tak nám prihoď princeznu s náušnicami do galérky:-)))
Quatro - ešte, že si len modrá - zmena farby nezaškodí:-))))
Mirus - kde si?????
Sylvi máš nejaké novinky od Pavlíny? Už sa nejak rozhodli, alebo čakajú a čakajú???
No ja letím, už sa to tam nejak mrví.
Zdravím Zuzana a spol.

PS Užijte si zajtra zrazík u Jitky!!!

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 22.03.06 16:03

Ahoj holky,
tak bohužel zítra k Jitce nepojedem…Ondráš se právě probudil s teplotou 38,1 :-((. Jinak mu vcelku nic není, rýma ho přešla…no tak nevím. Jestli to přičítat tomu očkování (po první dávce byl v pohodě) nebo očkování s rýmou v kombinaci…doufám, že na něho něco neleze…no do týdne bude OK, musí :-)

ZUZI - babyvak je super, že? Člověk na to musí přijít a pak už si ho jenom chválí :-)

Takže mě to mrzí, ale zítra Evku neuvidím :-(

Sylva

 
Pavlina
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 22.03.06 16:50

Ahojky,

tak vas zdravim z domova :). Az se trochu vzpamatuju,na­pisu vic.

P.

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 22.03.06 17:02

Pavlíno - no paráda! vítáme tě zpět! pěkně se opatruj..jak je? co Ivka…no však napíšeš..;-)

Sylvo - teda vy taky pokoušíte zdraví?

Z.

 
zuzkaj
Kecalka 446 příspěvků 22.03.06 17:02

Jé Pavli to je super, že si doma, tak rýchlo píš, sme zvedaví ako sa má drobček:-))) Z

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 22.03.06 17:03

No jo…ach jo, my se letošní rok z těch chorob asi nevyhrabem…to je furt dokola! je to na budku :-(
 S.

 
TinaMar1
Zasloužilá kecalka 647 příspěvků 22.03.06 17:30

cau pavlino, to je skvely, ze si doma, takze se konecne doktori rozhodli co s tebou? :-)
sem taky zvedava, co ivka......jak si to bez ni vydrzela, anicka mi sice posledni dobou pije krev,ale neumim si to bez ni tak dlouho predstavit :-)
a taky me hrozne mrzi, ze neuvidim zitra evku, zazrak se totiz nestal, anicka porad sopli - no aspon bude ten nalet na jitcine byvanie mensi :-)
 m.

 
Terka
Kecalka 380 příspěvků 22.03.06 18:24

ahoj holky,
nezbyla jsem na zítra sama?? Jenže Jituš, Klára taky soplí, není to teda tak zlý,ale rýma to je.Včera nebyla ani v miniškolce. Tak nevím, můžem se s Evkou sejít na chvíli někde ve městě,ať to děti nepochytají.
Jinak dnes nám po 8 týdnech dovezli stůl a židle…dovezli znamená složili dole v baráku a odjeli. Bezva..tak jsem natahala židle nahoru do třetího patra, Klárka se motala okolo,se stolem jsem nepohla..Až přijel manžel po hodině, zkusil odnést stůl,ale nakonec ho musel vynést po částech. Je opravdu rodinný, má 60 kg,to by sice vynesl,ale je dlouhý,tak se špatně nesl. Nejlepší bylo, jak jsem hodinu vyhlížela z okna,jestli ten stůl někdo nekrade.
Mezitím jsem byla svědkem policejního zásahu, no super den. Jak tak vybaluju židle, slyším: POMOC, mlátijou mě!! Tak koukám z okna a dva chlapi drží pod krkem jednoho a telefonují. Nakonec se ukázalo,že hoši jsou policajti v civilu a nachytali (KONEČNĚ!!!!!!!!!) chlapa,co propíchává pneumatiky. my jsme též jeho oběti,takže jsem ráda, ikdyž nám peníze nikdo nevrátí, snad to už neudělá.
jdu se podívat co dělají ti dva…
večer ještě mrknu,jak to vypadá s tím zítřkem..
papa
Tereza a Klárka

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 22.03.06 19:50

Ahojky,

všechny maminky a dětičky zdravíme.

To jaro je úžasné ale u nás dneska sněžilo a ochladilo se ale i tak snad je fakt tady.

Loni už jsem chodili ve svetrech a do porodnice za mnou chodili v tričku ach jo to nám letos nevýjde.

Dneska jsem měli lítací nakupovací den. Já jsem chtěla z intersparu stan do pokojíku pro Fifu už jeden měl a ten se celý porthal tak nám vrátili peníze a mamka chtěla s futura chlebník tak jsme to letecky zvládli.

Odpoledne jsem vezla mamku s bráchou na kontrolu na kardiologii kde jsme strávili 3 hodiny a doma jsem akorát padla.

Zítra na 7 fičíme na cvičení takže se na to jdu vyspat.

Zuzi díky bohu že jsi v pohodě. Děj se dokupy a ozvi se ať konečně někam vyrazíme to naše předsevzetí do nového roku nám moc nevychází.

Papa L. a F. a jaru zdar

 
Jitule
Kecalka 225 příspěvků 22.03.06 20:08

Holky ahojky,
to jsou teda věci, tak to asi zítra zrušíme, tedy kdo se cítí zdráv, tak přijďte (Evka, Maťa), ale s rýmou radši ne ať to nechytne hlavně Ondra, Karolínka už umí smrkat, ale u Ondry z toho mám docela strach i proto, že už kojím jen z jednoho prsu a když měl naposled rýmu, tak se mu dost špatně pilo :-(. Ale moc jsme se na vás těšily.
Tak snad příště, příští týden nám to moc nevychází, asi nebudem do úterý doma, tak bych to viděla na ten další týden asi zase ve čtvrtek (tedy 6.4.), co vy na to? Ale to je ještě daleko, tak se pak domluvíme nějak operativně ;-)

Jůůůůůůůů Pavli, to je super,že už jsi doma :-)

letím uspat děti, Ondra tu demokujevše na stole a jednou rukou se špatně píše, ještě se ozvu.

J.

 
Bludicka
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 22.03.06 20:43

Ahoj holky, jestli dobře vidím Praha má absenci, tak honem zachraňuju. Zoo jsme včera večer zrušili, neb jsme my ani Theo nestíhali. Dneska měli moje zlatíčka den, celý dopoledne mi tu řvalo stereo, málem jsme neměli ani oběd. A to jsem zrušila tu zoologickou, protože jsem chtěla dopoledne uklízet. Kdybych tam jela, tak „bordel“ by tu byl stejnej, jen já bych byla méně zpruzená. No třeba to vyjde zítra po plavču, jinak nás tu fakt sežerou breberky ;-)
Bludíčka+Kamča+Ja­nek

 
Jitule
Kecalka 225 příspěvků 22.03.06 21:06

Ahojky,
tak děti jsou uspané, jdem si s manželem ulovit do ledničky něco k večeři, dneska jsme měli návštěvní den, neplánovaně jsem byla s dětma u Mati a když jsme se vrátily, tak asi za dvě hodinky se tu stavila sousedka a byla tu do půl paté a to přišla na návštěvu kamarádka, kterou jsem neviděla 2 měsíce (to byla plánovaná návštěva), no odjely (má holčičku stejně starou jako Karolínka) kolem půl osmé, tak toho dneska bylo docela dost :-) Ale byl to celkem příjemně strávený den.

Ondrovi dneska vyrostl druhý zub, tak už chápu, proč včera vstával v pět ráno a dneska už ve čtyři! Nosila jsem ho po obýváku až do šesti a pak mě naštěstí vystřídal P., tak jsem se do osmi trochu prospala, ale dneska mám v plánu jít opravdu brzy spát :-)

K minulému komentáři: „demokujevše“ mělo být „demoluje vše“

Zuzi, to je dobře, že už se tak hezky zabíháte doma a že už je to se Sebastiánkem lepší :-)

Pavli, jsme zvědaví na podrobnější informace, ale když Tě pustili domů, tak z toho mám radost, určitě je to lepší,že :-)

Mám hlad, jdu něco pojíst…

zatím ahoj

Jitka

 
-Evka-
Závislačka 3303 příspěvků 22.03.06 22:48

Ahojky,

dnes dělám noční. No jo, celý den jsme se poflakovali po doktorech a návštěvách, teď to doháním:-) Porcuji mlíko, vařím vodu do termosky, chystám autíčka na cestu a do toho hojdám Berušku:-)
Je škoda, že špuntíci omarodili, určitě se někdy uvidíme.

Dala jsem obrázek Věrky do galerky.

Pavli - vítej doma.

A co Ty Eldo? Ty jsi tady taky už chvilku nebyla.

Evka

 
Miruse002
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 23.03.06 10:11

Ahoj holky, zdravim vsechny a hlavne prichazejici jaro. A volam se Zdenikem: Slaaaaaava!
Holky ja byla v desnym stresu, ale ted je to trochu lepsi, tak se chytam napsat dlouhy komentar s novinkymi od nas.
Budete vecer na chatu?
 MirusE

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 23.03.06 14:25

Ahojte holky

Mirus - tak snad se to bude jen zlepšovat! to by bylo fakt na posr..kdyby ne…když už je tu i to jaro.že…;-))))

holky včera po tom druhém a zatím posledním Martinčině vrhu ;-) ji někdo vyměnil…;-) začala řádit sice trošku opatrně ale večer už si po piškotech a čaji nebrala servítky a doháněla co se dalo..dneska ráno byla při chuti, barva dobrá, blitíčko nic, hlad…takže jsem usoudila že ji jen něco nesedlo a ještě jsem se hnala do BC na sraz..no hlodá mě to trochu ale myslím, že to byla jen nějaká nestrávená „dobrota“ ;-) snad se nepletu. holky právě chrní, odpadly bez jídla…mě brní hlava z toho BC ale vzpoměla jsem si na Terku jak vždycky utrácela vedle v obchůdku a po jejím vzoru ;-))) jsem holkám koupila náááádhernýýý jarní bundičkokabát­ky..vzala jsem teda větší číslo ale u toho se to ztratí a mnu si ruce že by to mohlo vydržet aspoň na začátek jara příštího…uvidím jak si je mnout budu příští rok ;-)) no za 270/ks…jo a zelenou a modrou…;-) jsou takové holčičí…no budou kočky…zatím chodí pořád na sportovno ;-)se tady tak camrám…no mám z nich radost..jak z holek ;-)) tak bund ;-))))

no dojedla jsem právě kuře ze včerejška..jdu si udělat kafe…už tu padám na mezerník ;-))

pište pište..příště budu i víc reagovat…;-)

Zdenik a M+J

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 23.03.06 15:01

Ahoj holky!

ZDENI - to jsem ráda, že se u vás věci s jarem otáčí ke zdraví :-)

U nás nic moc, v noci měl Ondra horečku, v jednu chtěl čůrat, pak se nakvartýroval ke mě do postele, do čtyř jsme nespali, v šest vstával, tatínek prohlásil, že se potřebuje dospat (netuší, že v noci něco bylo), a že to mám zařídit…super. Následně dopoledne jen teplota, ovšem před polednem se pokakal…z hroznů, průjem. Poprvé v životě. Byl z toho taaaaaaaaaaak nešťastný…no tak si vlezl do postele o něco dřív a dvě a půl hoďky se prospal, teď si řekl o rohlík a kouká opět na Bořka…asi z toho zblbnem, ale je to jediný způsob, jak ho udržet v klidu. Tak doufám, že už snad bude líp a zítra, že už si budeme moct užívat super počáska venku!

MIRUS - já na chat přijdu, ale až po růžovce - tj. po deváté.

Sylva a marod

 
Pavlina
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 23.03.06 19:47

Ahoj,

na chatu budu, tak prijdte.
Zrovna jsem precetla denicek od Bludicky a dost jsem se pobavila :))).

P.

 
Jitule
Kecalka 225 příspěvků 23.03.06 22:52

Ahoj holky,
tak jsem zkusila jít na chat, jenže máme k internetu i telefonování a nějak nám asi blbne router a když zavolala tchýně, tak to zkrátka vypadlo, hovory s ní trvají vždy půl hodiny (má to mimo špičku zdarma ;-)), a někdy zavolá i víkrát, tak to je třeba na hodinu.
Takže na chatu jsem vás pak už zas nestihla :-( ach jo a to jsem si dneska tak moc chtěla popovídat ;-)

No nic, jdu psát zas bakalářku ;-)

Dobrou noc

Jitka

 
-Evka-
Závislačka 3303 příspěvků 24.03.06 06:26

Ahojky všem po ránu,

snad budu mít chvilku klidu. Věrka ještě spí (v obýváku) a Vojta se vedle ní dívá na Smolíky.

Včera jsem to zvládli v pohodě a brzy, šli jsme jen na stánky, kde jsme byli zvaní, proto ta rychlost:-)

Domů jsme se dostali brzy, Vojta šel spát kolem půl čtvrté, už je z toho týdenního nevyspání totální protifka a ráno si nepřispí, když je světlo. Zítra mají kluci socialistický závazek spát po obědě tři hodiny, aby to dohonili. Dnes asi ani dopoledne nepůjdeme ven, nevím jestli mám sílu ještě vzdorovat protifkám venku.

Věrka celou cestu prospala (spala až do té 15h, budila se jen na jídlo). Bude ideální s ní cestovat. Jak drncá kočárek, ona spí:-) Budí jí jen hlad. Pak si to doma vybrala - kolikou.

Evka a V+V

 
zuzkaj
Kecalka 446 příspěvků 24.03.06 07:29

Ahoj holky
Tak som sa dočítala, že včera ste sa nejak nezrazovali:-(((
My sme mali včera pekný deň blbec. Našťastie sa tu zastavila na 2 hoďky kámoška s Matejom /půjdu s Kristiánom spolu do školky/ tak sa chvíľku zahrali. Sebastián totiž včera preplakal celý deň a jedol snáď každú hodinu. Nepomáhalo nič až kým neprišiel ocko. Nechápem ako to robí ale v momente keď ho M vezme na ruky, tak je kľud. Niežeby spal, ale neplače. Takže som včera pekne padala na hubu.
Dúfam, že dnes to bude lepšie:-))))

Pavli - tak napíš čo a ako. Ja viem, že si to kočkám povykládala na chate, ale my úbohí, čo sme sa nezúčastnili tiež chceme novinky o prďolkovi:-)))

Mirus - tak kedy bude ten dlhý komentár??
Eldo - kde si?? Dúfam, že ste v poriadku:-))
Evko - ako to robíš, že Věrka stále spí???
ZDeni - to som zvedavá na parádnice.
Sylv - tak Ondru rýchlo prelieč, slniečko je fakt super.

Kristián sa dobýja na Bořka, ako vždy keď zapnem počítač. Tak ahojky a pekný víkend. Zdraví zuzana

 
Miruse002
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 24.03.06 07:54

Ted jdu na gyndu, tak jeste vydrz:-)))
M.

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 24.03.06 10:05

Mirus,
na gyndu? hmhmhm…no tak na ten komentar jsem fakt zvedava :-)
 Sylva

 
-Evka-
Závislačka 3303 příspěvků 24.03.06 10:35

taky jsem to měla na mysli, ale raději nepsala:-) Evka

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 24.03.06 13:06

ahoj
Emily spíííííí, po třech měsících poledního nespaní to dneska s příšerným hysterákem před chvílí zalomila, nejraději bych si dala panáka, ale možná pojedu autem, tak až večer…

Miruš sem s novinkama..
Pavli tak jak je doma?
Sylvi co Ondráš?nestihla jsem dočíst jestli se ta rýma rozjela…

Holky dneska je tam krásně, počkáme až M příjde z práce a vyrazíme ven, na slouhou procházku, včera jsem byli dopo a na odrážedle ujela lán cesty..

no nic jdu pracovat, nemám moc bytů v nabídce, tak musím hledat, papa
 Quatro

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 24.03.06 13:12

Ahoj holky,
jen jsem přelítla komentáře a také volám SLÁva!!!

A to kvůli:

  1. …tomu úžasnému počasí, dokonce se klubou tulipány a bledule, takže bych to brala za jasné JARO, příroda přeci musí poznat, kdy má vysunout periskopy :-)))
  2. máme odvirovaný počítač
  3. jsem doufám také odvirovaná - pondělí až středa jsem měla opět nějaké potíže a za poslední měsíc jsem zhubla asi 5-6kg, všechno je mi VELKÉ!!!!!

Jnak všechny zdravím , večer odjíždíme na Vysočinu a musíme stihnout ještě plavčo (dnes MHD, bleeeeee) a něco pobalit, tak zase mizím…ozvu se v neděli večer!

Mějte se krásně, opravdu nestíhám :-)

Theo a spol.

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 24.03.06 13:48

ahoj Theo, úplně jsi mě navnadila…mám chuť zajít si koupit tulipán..
užijte si Vysočinu…
 Z+E

 
Pavlina
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 24.03.06 15:02

Ahojky,

tak ja vam jeste dluzim komentar ke svemu pobytu ve spitale, ikdyz Sylva vam poctive o vsem referovala :).
Takze duvodem bylo dosetreni tehu cukrovky - prislo mi to divne, proc me tam kvuli tomu chteji zavirat, ale zpetne chapu, ze dodrzovat dietu od zacatku neni uplne jednoduche a mohlo by to kvuli me nevedomosti vyjit zkreslene. Takze jsem byla 3 dny na diete, ktera se vyznacovala zejmena tim, ze jsem mela porad chleba, rohliky vubec. Pak 1 den glykemicky profil - pichani do prstu co 3h, hodnoty uspokojive. Jeste mi delali utz ve 30tt - odhad vahy 1300g, prutoky pupecnikem ok a chteli me propustit. Ovsem v utery vecer ze me „neco“ vyteklo, test na plodovku slabe pozitivni, tak hned volali dr - ten provedl nejaky uzasny hmat, neco jako stlaceni delohy proti cipku, asi test, jestli to tece nebo ne - no myslela jsem, ze ho kopnu, bolelo to dost. A tvaril se, ze to vypada dobre, ze se nic nedeje, utz taky v poradku. Na dotaz, co to teda bylo jsem se dozvedela, ze asi silnejsi bakterialni vytok.
Rano jeste delali dalsi testy, vsechno negativni, nicmene me tam nechali na pozorovani. A to me teda psychicky nicilo, s kazdou kapickou na vlozce hned za sestrickama, neustale opakovani testu, ktere byly neprve ok, ale pak zacal jeden vychazet pozitivne - to uz jsem si zacala pripadat jak magor, pze ze me fakt nic neteklo. Aby toho nebylo malo, zvysily se mi zanetlive markery, takze okamzite atb a injekce na dozrani plic. Zpetne to teda pricitali tomu, ze jsem chytla od Ivy nejakou uzasnou chorobu (v krku me bolelo jak blazen a z nosu mi nepretrzite teklo). Po tydnu zas utz na mnozstvi vody a velikost mimca (1400g). Pak me tyden nechali na pokoji, jen tak na pozorovani, pak zas utz - tentokrat 1700g a opakovani testu. A zas jeden pozitivni, druhy negativni. To uz jsem fakt byla na prasky, dokonce jsem se v karte docetla, ze jsem neklidna, citliva a obavam se o dalsi prubeh tehu :). Aby taky ne, ze. Takze me dalsi den dost prekvapilo, kdyz mi sdelili, ze uz udelaji jen kontrolu mnozstvi vody a krev a pak me pusti. No takze tak. Fakt to nikomu nepreju. Za tu dobu jsem tam zhubla 3kg, castecne nervy, castecne ta priserna dieta. No hlavne, ze mimco pekne roste a snad jeste chvilku vydrzime.
Za tyden mam kontrolu, pak jeste dalsi na diabetologii - moc me nepotesili sdelenim, ze ted je to sice dobry, ale jeste porad se to muze zhorsit na inzulin. A taky pry nekomu ta cukrovka odezniva treba rok a nekomu zustane!!! No to si nedokazu predstavit, ja mam totiz zalusk na studentskou pecet s visnema :).
Jinak mimco se hemzi solidne, v poradne jeste bylo hlavickou dolu, za 3 dny na utz hlavickou nahoru, nastesti do dalsiho tydne se zas pretocilo a doufam, ze uz tak zustane.
Jo a jinak vsem diky, ze jste na nas mysleli.
Iva se za tu dobu sice pekne orazila, ale jakmile me ma doma, odmita se ode me hnout, vcera dokonce ani nesla ven. Takze taky nic moc, ale snad bude lip.

P.

 
zuzkaj
Kecalka 446 příspěvků 24.03.06 17:13

No teda Pavli vidím, že si si užila svoje. Tak snáď už to bude ako tak v pohode na tých pár týždňov:-)))
Theo - tak si to na tej Vysočine pekne užijte.
My sme dnes boli doobedu von, ale myslela som, že nás odfúkne aj s kočíkom. Slniečko síce super, ale ten príšerný vietor!!!! No ale stejne lepšie ako návaly snehu.
Dnes sa na mňa Sebastián v čase keď nespal stále usmieval. Bol nádherný. Asi si chcel vyžehliť ten včerajšok. No a zistila som, že kočík na balkón je nevyhnutnosť, pretože doma proste nezaberie. A aj keď po dlhom boji zaberie, tak je do 5 min zase hore. Takže Terko mysli na nás cez víkend:-)))
No veľký chlapi sú na plavči a malého som strčila nemilosrdne na balkón, tak idem drošku debordelizovať byt. Krásny víkend.
Zdraví zuzana a spol

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 24.03.06 17:48

ahojte všichni při pátku,

Pavlino - to je teda zkušenost…moc ti přeju ať už je všechno v pořádku a už máš tyhle starosti za sebou…teda to neklidná, citlivá s obavami o další průběh…to je jak slohovka..a bodejť bys nebyla..teda a Ivka jak si mámu hnedle hlídá co?

dneska speciálně zdravím Terku neb Martinka má dneska opravdu svůj den…fakticky začala kňučet před pátou ranní a přestala asi před 10 min kdy už normálně dostala na zadek neb byl pro ni nepřekonatelný požadavek na zvednutí omalovánek co schválně hodila na zem…po 37. opakování prosby jsem vypěnila…holky, dneska si teda fakt prodělala těžkou pubertu..všechno bylo naprosto špatně, i to co chtěla i to co nechtěla…já se držela statečně..došlo i na výhružky a vygradovalo to tím na zadek…normálně jsem se musela jít zahrabat do peřin a dýchat hoooodně zhluboka..jsem už teď KO brní mě hlava jako střep a do večerníčku mi připadne fááákt děsně daleko..

jinak se mám krásně, akorát nemělo by být při jaře trochu teplejc..ne beru zpět slunce mi prozatím fakt stačí..;-)))))

těšila jsem se na víkend ale M. jde (opět) do práce…ale musí, neb ve středu je tu blokové čištění a nám předbarákem stojí vrakoviště..takže musí zpojízdnit (plán na pondělí ;-))) aspoň jedno auto aby odtáhlo to druhé…;-)))) a bylo schopné obě zase přivést zpátky ;-) to čištění už fakt bodne, práší se tu děsivě..a přes okna už nemám ani přehled co se děje v trávě ;-)))

no nic jdu holkám něco ohřát nebo namazatk večeři

zatím se mějte krásný víkend..

Zdenik a M+J

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 24.03.06 18:05

Večerníček je děsně daleko, co?
Taky mě to deptá…Petr před chvikou volal, že přijde tak za hodinku domů a myslel, jak budu nadšená…no jsem, jenže to už mi vlastně skoro nepomůže, pže pak už půjde Ondra spát…Ne jsem ráda, fakt ho teď vůbec nevidíme a do konce března bude jen hůř…ale když jsme tady zavření jak v kleci, tak je to o to horší.
Ondráš se mi dopoledne zdál lepší, pak před obědem začal pokašlávat, teplota mu zas trošku vylezla - do 37.5…já už nevím, co s ním. Prosím prosím, ať už je teplo a ty nemoci jsou všechny pryč! Aspoň že v noci spal v pokojíčku - sice to tak ve tři zkoušel, ale odkázali jsme ho do patřičných mezí. Vstávačka ovšem byla v půl šesté, grrrrrrr.
Oběd dietně rýžová polívka s mrkví, já i s hráškem…jíme skoro jako Pavlína na dietě :-)

Tak jdu zas vymýšlet nějakou činnost, před chvílí jsem v barvách vyvedla Bořka, no chudák, asi by se nepoznal…

Hezký víkend

Sylva

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 24.03.06 21:00

ahoj holky,
teda mě z těch pražáků picne, teda nic proti tobě Theo, popíšu vám situaci, ve čtvrtek volal příjemný chlápek z Prahy, že má zájem o byt v centru, jelikož se jedná o drahý byt kde je nájem 11,5tis/měs, chtěla jsem ať složí jeden nájem jako rezervaci, což udělal, dneska peníze došly na účet RK, celé odpo jsem lítala, za majitelem bytu, sepisovala s ním předběžnou smlouvu, ať mi třeba nepronajme byt do zítřka za zády, protože pražáci přijedou zítra i se čtyřmi naloženými vozy, a fakt nemám zájem, kdyby jeli zbytečně to vše hradit z vlastní kapsy. No a proč jsem naštvaná, neprve, že dojedou zítra dopo, před chvílí volal, že to vidí tak na 15 hod. a že neví přesně, což znamená, že budu celou sobotu sedět na zadku v Ostravě a čekat, kdy dorazí, ani si nic naplánovat a to mi ještě řekl, že jsem milá, že v opačném případě by se s nima nikdo v Praze nemazlil…no milá-spíš blbááá.

A to má být o víkendu moc, hezky..

Odpo se mnou jeli M+E na prohlídku, oni se procházeli, Em řádila na odrážedle, už se těším, až zametou ty chodníky..je tam všude hodně štěrku a špatně se jí odráží.

Pavli teda četla jsem tvůj příspěvek jedním dechem, teda si „užíváš“, drž se!!

Sylvi držím palce ať je Ondrášek co nejdřív fit.

Zdeníku holky jsou v jarní garderobě čačané..

M si šel lehnout s E a mám pocit, že taky usnul a to jsem si chtěla něco hezkého pustit, včera jsem se dívali na film Těžká váha-doporučuji.

Tak ahojky a hezký víkend
Z+E+M

 
Mata74
Kecalka 122 příspěvků 24.03.06 21:41

Ahoj holky!
Zdá sa, že jar skutočne prichádza! Ale je fakt, že by mohlo byť ešte teplejšie a slabší vietor. Tu fúka každý deň.:-( Čo u nás nového? V podstate nič. Prckovia lezú po celom byte, stále skoro nič nestíham, Oliverek stále vymalováva mašinky, pozerá pošťáka Pata (zdravím Zuzku a Kristiánka), ale aspoň sa už dá ako tak chodiť na prechádzky. Prckovia sú posledné dni dosť otravní,režim „asi zuby“… Tak snáď sa skoro zasa nejaké zúbky prerežú, pretože posledné noci mám pocit, že celú noc len kojím a kojím a kojím… Kojím už každého zvlášť a samozrejme, že sa nebudia naraz…
Tento týždeň sme mali dve stretnutia. Jedno z predporodného kurzu, neplánovane u nás, ja, Jitka a ešte jedna kámoška a 7 detí. A vo štvrtok, keďže sme sa s Jitkou dlho nevideli:-)), tak pre zmenu u nich stretnutie špuntíkov, ja, Jitka a 5 detí… :-)))) Ale aspoň sme sa poriadne porozprávali a Oliverek s Karolínkou sa pekne pohrali. Dúfam, že nabudúce už budú všetci zdraví a bude viac zúčastnených.....
Pavli, Ty si teda užívaš… Držím palečky a verím, že už Ťa čakajú len príjemné veci.
Zuzi, myslím, že Oliverek a Kristiánek si budú rozumieť. Vláčiky, Pat a Bořek bude ich spoločná téma. Ozaj keby si chcela, máme DVDčko s Patom. Je to síce v angličtine, ale Oliverkovi to vobec nevadí, pozerá na to každý deň a najradšej má príbeh o tom ako Pat pomáha opravovať mašinku:-)))
Sylvi, Ondrovi prajeme skoré uzdravenie.
Eldo, čo nové na Horňácku?
Marti, čo Anička? Rýma už prešla? Už som vás dávno nevidela, tak dúfam, že sa čoskoro uvidíme.
Hm… Tak už sa niekto ozýva zo spálne:-( … kojaci maratón začína…
Prajem pekný víkend!
Maťa, Oliverek, Ríša a Klaudi

 
-Evka-
Závislačka 3303 příspěvků 25.03.06 16:44

Ahojky všem,

zdravím ze zachmuřeného města. Dnes mám chuť na panáka, ačkoliv nepiji.

… Vojtík konečně dohání spaní. Ráno už mne docela vytáčel, a taky včera a předevčírem… :-) Spí už tři hodiny.

Spolu s Věrkou stále bojujeme, které mlíčko je nejlepší a pořád se nemůže rozhodnout:-( Mám pocit, že pokud budeme Nutrilon Pepti a Omneo střídat po 24h, tak to bude nejlepší:-) A tak kňourá a pokud už zabere, tož mi ji Vojta probere, neb opět začal „hulákat“ nahlas.

Pavli - to jsi si v nemocnici užila. Teď ještě chvilku vydrž doma.

Quatro - odrážedlo závidím. Vojta by na něm taky ještě rád jezdil, ale už mi na ni odrovnává boty.
Má slíbené kolo, ještě se tak dostat do města (tedy přesvědčit Honzu, aby šel s námi do města a ještě k tomu do OBCHODU).

Ondráškovi posílám trošku zdravíčka.

No nic, Beruška si pospala půlhodinku, a už kníká. Jéé, kde mám to spavé dítko? Už mi druhý den kníká! :-)

Evka a V+V

 
bobis
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 25.03.06 20:02

Ahojky,

já jsem byla v pátek tak ráda že svítí sluníčko a teď je u nás dokonalý liják tak zítra budeme jezdit autem.

Máme v plánu jít na odpolední večeři včera jsem měli výročí tak chceme jít posedět i s Fifou ke kámošce do restauračky.

Fifa je dost odvážný pořád se pouští a už sám zvladne dva krůčky a pak se rozplácne.

Na odrážedlo jsem zvědavá jestli se malému bude líbit.

Na cvičení nám doporučili sandálky na doma tak už je máme objednané přímo ve zdravotních pomůckách (jinde se nedají sehnat).

Mějte se pěknou snad slunečnou neděli
L. a F.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »