Špuntíci - od pátku do pondělka..

Rodičovství

Ahoj Špuntíci Dnes se omezím na zkrácený popis uplynulého víkendu. V pátek se u švagra betonoval nájezd před dům. Míchačku v akci jsme si samozřejmě nemohly nechat ujít, takže po návratu z práce následoval bleskurychlý přesun na kole značky UKRAIN k tetě. Lída skonstatovala, že tam MAJŮ BINEC, nakrmila jejich dva ratlíky psíma kokinama a mohly jsme jet domů...

Na sobotním plavču předvedl andílek takový vzteklý záchvat, že jsem nestačila zírat. Instruktorkou mi bylo poraděno, že jí nemám v žádném případě ustupovat a prostě plavat i přes značný odpor miláčkův. Takže jsem vesele potápěla řvoucí dítě, utírala sopel a pokoušela se zamezit tomu, aby mě dítko vysléklo z plavek. Na konci jsem byla pochválena, že jsem nevyměkla, naložila vzpínajícího se vzteklouna na záda a jelo se domů. Škodolibě jsem si říkala, že je dobře, že tak ječela, aspon se unavila a bude spát :-DD Taky že jo, trhli jsme rekord - spala 2,5 hodiny. Pak už z ní byla zase milučká holčička… Následovalo oblékání do kroja, focení, odjezd do Petrova, tam opět focení… Lídu to nechávalo chladnou a s klidem angličana neúnavně vozila kočárek s kamarádčinou dcerkou, popř. sbírala kamínky (i vajgl se ušel), loudila fruko a tak. Obzvlášt půvabné bylo její PODIVAT NA TŮ TURKYŇ CO TAM MAJŮ…Moraváci možná pochopí, že dcerka vyžadovala koupi popcornu :-DD
Večer jsme opékali kde co a když jsem dávala Lídu po deváté večerní spát, tak ještě do desíti do večera jsme slyšeli z ložnice, kterak vykládá míšovi o klobáscích, krojích, hrajících tatíncích a jak tam měli tů basu…

V neděli jsme vyrazili na Javořinu. Sestava máma, táta, dítko, pes. Lída opět zabodovala absolutní negací tatínkových schopností nosit, takže jsem celých 15 kilometrů táhla milou dcerunku v krosničce na zádech, zatímco tatínek si vykračoval podél pejska. No, možná to bylo je 12 km, protože pár set metrů ji přece jen manžel nesl, když jsem Lidunce řekla, že mamka má bolino na nožičce a už ju neunesu.....Nej­větší zážitky : srnky, koníci, brouci žeroucí žížalu, hledání turistických značek a dělání do nich BUM, krmení psa rohlíkem, konzumace zmrzliny, sběr kamínků, čichání k pampeliškám + HEPČÍÍÍÍ… Lídu vůbec netlakovalo, že je v lese a že v lese se nekřičí a vesele vyzpěvovala kočka leze dírou a tak. Argument, že se jí budou bát zvířátka byl zapomenut v momentě, když proti nám vyběhli dva srnci a minuli nás tak o tři metry…Večer jsem odpadla pár minut po Lídě (pro změnu nespala celý den a nijak jí to nevadilo, jen večer byla mírně protivná, ale to až poté, co si přirazila prst do dveří) a dneska jsem horko těžko ukecala ztuhlé záda, aby se zvedly z postele. Jak pojedu z práce na kole, to netuším… Večer jsem si nad prohlížením víkendových fotek uvědomila, že to naše mimi už vůbec není mimi, ale skoro hotový člověk se svými povahovými rysy, náladami, vlastnostmi a tak.

Takže jsem se plynule překlenula z pátku do pondělní reality… Tento týden budu mít možná v práci nové PC - konečně s výstupem na USB + nový scaner k tomu. Až k tomu dojde, dám do galerie nějaké fotky - jestli se mi je podaří zmenšit. Doma se mi s tím hrát nechce a v původní velikosti to do galerie nenacpu ani omylem :-D

Tak hezký týden přejí

Elda+Lída

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Pavlina
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 24.05.05 08:30

1. :DDD
P.

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 24.05.05 08:31

Já jsem to četla už před hodinou!!!!!
Právě jsem se tu jedničku taky chystala napsat!!!!
No příště…
 S.

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 24.05.05 12:21

Ahojky holky!

Eldo - krásný deníček…a úplně stejně jsem se dívala na fotky z víkendu a nevím kam se poděly ty holčičky co se mnou komunikovaly jen uuuuéééééááááá,ma, ta, bac ;-)) nějak moc ta drobotina roste ne?

a co u nás? tak já jsem s holkama nakonec skončila na chatě u našich…asi se jim stýska že tam jezdí sami jen s prababičkou ;-)))) no tak ráno volali jestli nechcem dojet..tak já že jo..nebot M. víkendy nedrží takže byl v praci jako ostatně vždycky..pry je volno na mašinách ;-))) hmm tak jsme vyrazili bylo to uzasné holky se cachtaly v lavoru s vodou, no lumpačily jen co je pravda..;-)) sice jsme v so zase odjely domů (měla jsem sraz) ale v ne už jsme razily znova na přehradu…jo jo..když mají děcka výběh to je teprve paráda ;-))

taky jsem včera holkám koupila pláštěnky velikost 100 za 39,– i s kapsou na batoh ;-)) hmmm tak po vyzkoušení dole musíme zkrátit (s tím jsem počítala proto jsem sháněla to nejlevnější ;-))) a rukávy..no nevim výrobce si asi myslí, že děti jsou velké opice..bud taky ustrihnu nebo navleču gumu…holkám se pláštěnky líbí, říkají jí „bunda“ nebo „páátěnka“ když večer byla ta bouřka a ony už usínaly..hlásily mě, že pry „en“ = ven, „bunda podat“ ;-))))))) no tak ještě holínky a budu spokojená ;-)))))
jo ty hezký pláštěnky mají fakt stánkaři u nás v Jundrově za 150,– (to je pro Pavlinu ;-)))

Terko - spinny byly opět super..propotila jsem i to kolo ;-))) a tkaničky u bot ;-)))

no nic jdu se vrhnout na upravy těch pláštěnek ;-)))

mějte se

Zdenik a M+J

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 24.05.05 12:47

Ahoj Špuntíci,
Eldo - z Tebe bude asi Herkules, pokud budete takové tůry podnikat častěji..
My taky vysvětlujeme, že v lese se nekřičí, jsme tam každý den..minule jsem se snažila vysvětlit, že když bude křičet, zvířátka ho vyženou z lesa…no, za chvíli začal křičet snad ještě víc, asi chtěl vidět, jak taková akce probíhá..

Zdeni - dnes jsem zkusila tu fintu, že pro věci, se kterými zachází ošklivě, si přijde hodná holčička..Dala jsem je za dveře, Kryštof propuknul v pláč…když se uklidnil, šli jsme se podívat, co se za těmi dveřmi stalo…pastelky v krabičce tam byly, Kryštík je uklidil a pak šel opět ke dveřím: KDE JE OLČIČTA? OLČIČTA PÍDE?? (holčička příjde?)..To opakoval celé dopoledne, asi se těšil na návštěvu:-)

Quatro- my musíme rozlišovat letadlo a vrtulník, neboť táta by nás neustále napomínal, že to říkáme blbě..bydlíme u kbelského letiště, takže těch letadel, která tam přistanou tu lítá opravdu hodně.. Markovi se vůbec nelíbilo, když jsem naučila říkat Kryštíka delfínovi - ryba delfín. To se opravdu nepovedlo, samozřejmě vím, že delfín ryba není, ale stalo se, třeba se to naučí, než zahájí školní docházku:-)

No nic, kafe je vypité, jdu si za:,–(it nějaké kytičky, dokuď mazlíčci spinkaj…

Hezký den, snad v Ostravě neprší:-)

Theo, Kryštík, Julie (už krásně usměvavá, je to sluníčko:-))

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 24.05.05 12:50

Eldo - na fotky se těším, doufám, že se Ti to podaří :-))))!!!!
 Theo

 
Anonymní  24.05.05 13:30

Ahoj holky, zdravim po dlouhe dobe. Euforie z viteztvi nasich hochu uz pomalu opadava a s ni tez moje pubertalni predstavy o tom, jak proziju intimni chvilku s Jardou Jagrem. Uz se mi o tom i zdalo!!!
V patek jsme meli doma malou premieru - poprve jsem nespala doma. Tedy ne poprve v zivote, ale poprve v zivote Terinky. Meli jsme podnikovy vylet do Krumlova a kupodivu jsme to vsichni prezili ve zdravi. Navic od toho patku nekojim a doufam, ze to tak uz zustane. Drzte mi palce.
Holky, jak to vypada s tim taborem? Myslite, ze tam muzeme prijet jen tak na blind? A od kdy tam budete?
 Mirus

 
Anonymní  24.05.05 13:53

Ahoj holky,
dnes jsme byly s Klarčou v Baby kavárně a potkaly jsme tam neplánovaně TinuMar. Moc vás pozdravuje…Bohužel se mi nepodařilo Kláru přenést z kočárku do postýlky, takže dnes spala 15 min. Ach jo a to nás čeká dnes odpoledne poslední oslava, tak doufám, že nebude protivná…
Jinak jsme tu o víkendu měli naše, pak bratrance s přítelkyní a pak mojí kamarádku…Se všemi jsme slavili zvlášť, naše jsme pozvali na oběd. A do toho jsme si ještě odskočili v sobotu večer do sklípku. Hlídala kamarádka a zase máme jednu premiéru - Klára spala doma sama, jen s kamarádkou…Prý byla hodná :)
Dnes jsem v Baby kafé opět neudržela peníze a koupila jsem v bazaru tříkolku Chicco. Tímto ale už opravdu končím s dárkama :))))))
Holky, mějte se, omlouvám se, že nereaguju na příspěvky,ale Klára nespí a navíc za cvíli abych chystala další chlebíčky. Už pokolikáté :(
zatím papa
PS: Karolínce všechno nejlepší k narozeninám, hodně úsměvů na tváři a ať tě rodiče nezlobí :)))
Tereza a Klárka

 
Anonymní  24.05.05 14:45

Ještě jsem zapomněla napsat, jak nám včera přišel popřát jeden mladý gentleman :))) Byl nastrojený a přišel s krásnou kytičkou a dárkem. Byl to Kristiánek, který hned jak spatřil Klárku venku, pustil své autíčko, vzal kytku a donesl jí Kláře. Bylo vidět, že to má pečlivě nacvičené :)))) Fotku hodím do galerie,hned jak bude chvíli čas.
Zatím papa
 Tereza

 
zuzkaj
Kecalka 446 příspěvků 24.05.05 19:10

ahoj holky
Tak co zajtra? Teraz nestíham písať, ale večer sa mrknem. Ideme niekam? Zdraví Zuzana a Kristián

 
Pavlina
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 24.05.05 21:49

Ahojky,

zitra jdem na Lesnou - Sylva ji na 10 zamluvila.
Klarko a Karolinko - vse nej k narozkam, at vas rodice moc nezlobi :).
THEO - jednou jsem takhle rekla Ive, ze jestli furt bude necim triskat o zem, prijde pani co bydli pod nami a vynada ji - no cele odpoledne vykladala, ze prijde pani s mimi, taky se vylozene tesila - no vickrat uz jsem to nerikala, kdo to ma pak poslouchat :D.
Novy hit je u nas kresleni petiuhelniku - to Ivu naucil tata, ne, ze by ho kreslila, ale po vsech vyzaduje PETI :).
MIRUS - urcite prijedte, jedeme tam v tydnu od 25.6., muzete i jen tak na skok.

Pavlina a Iva

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 24.05.05 22:05

PŘIPOJUJEME SE KE GRATULACÍM, přejeme Klárce i Karolínce vše nejlepší, užívejte si, holky, a buďte šťastné!!!!

MIRUŠ - až budeš vědět, kdy asi tak pojedeš na ten tábor, dej vědět, já bych se taky dorazila podívat, ale asi jen na skok..tak bychom to mohli sladit…
Jinak gratuluji k první noci mimo domov :-))

Holky, ještě jedna perlička ze života.Včera jsme byli s Julií na těch kyčlích a po nás tam šla maminka, která měla třetí dítě, tvrdila to..doktorka se jí ptala v kolikátém týdnu rodila, jestli měl někdo v rodině problémy s kyčlema atd. ovšem na otázku, jestli šlo miminko při porodu hlavičkou, odpověděla: JÁ NEVÍM, NEVŠIMLA JSEM SI.. Šťastná to žena!!! Mě to teda docela pobavilo:-)

Tak to je vše, prchám do postele..
Theo

 
zuzkaj
Kecalka 446 příspěvků 24.05.05 22:12

Ahoj Špuntíci

Eldo teda je vidieť, že sa vôbec cez víkendy nenudíte. Som strašne zvedavá na fotky, dúfam, že tam bude Lídka v kroji :-)))
Mirus na tábor „musíte“ aspoň sa konečne spoznáme. Ale bolo by dobré aby si nám to dala dopredu vedieť. Ani nie tak kôli táboru ako kôli ostatným špuntíkom. Napr. Tina s Aničkou sa za nami chystajú tiež, a chceli by prísť, keď nás tam bude čo najviac. Takže určite sa Vám prispôsobia. No a Theo a Olča ešte tiež uvažujú.
Theo- tak keď fintu s „hodnými holčičkami“ máte tiež vyskúšanú budeme asi ďalší na rade… Zdeni len tak ďalej s výchovnými nápadmi.

No a čo nové u nás? To ako sa Kristián hrál na gentlemana Vám napísala Terka. Škoda, že Klárka sa nechcela obliecť do šatičiek - no nakoniec povolila. Dnes sme boli zase plavčiť a zajtra a vo štvrtok ideme tiež. Holt zimu sme flákali - lepšie povedané každý druhý týždeň premaródili, tak teraz musíme makať. Ale Kristián je úúúúplne nadšený a keď zahlásim, že ideme plávať hneď si naťahuje topánky. Takže zajtra na Lesnú prídeme, ale zostaneme len tak do pol druhej. Máme tam ešte asi 4 náhrady a je čím ďalej tým ťažšie si nejakú nájsť. Už sú asi všetci zdraví :-)))))
No a Kristián sa konečne rozrozprával. Niežeby bol doteraz ticho, ale už je jasné, te MA je most, PIF je piť, BA je bager ..... Už proste skladá vety aj keď s ostatnými špuntíkmi, ktorým rozumejú aj cudzí ľudia sa to porovnať nedá :-)))) Kristiánovi zatiaľ rozumiem len ja a M.

Tak letím ešte niečo urobiť, majte sa krásne a zajtra sa teším na Lesnú.

Zdraví Zuzana a Kristián

 
Anonymní  24.05.05 22:28

Ahoj holky,
Eldo - už se těším na fotky!
Miruš - doraž určitě, jen dej vědět dopředu, ať uděláme megasrazík a jsme tam všechny! A ty sny ti závidím, to už se mi dlouho nestalo :))))
Dnes Klárka nespala, navíc byla dnes docela protivka, od rána vymýšlela, v čem půjde oblečená, kam půjdeme, s čím půjdeme a co budeme dělat…A když jsem se nepřizpůsobila, řev a válení se po zemi. Dnes u večeře málem vylila kafe, tak jsem zařvala a vypěnila…No teď když spí a po shlédnutí Na vlastní oči jsem na měkko a docela mě to moje rupnutí nervů mrzí…Máte taky takové stavy? :))
Včera odpoledne jsem byla na oslavě narozenin mojí kamarádky z VŠ. Kamarádky nemají děti, jen sestra jedné má 17 měsíčního chlapečka a je znovu těhotná…a co myslíte…na prvním utrazvuku (ve 12t) se dozvěděla, že čeká dvojčata :)))) No řeknu vám, už mě to nepřekvapuje, spíš mám pocit, že v Brně něco lítá ve vzduchu :))))
Zítra dorazíme :) Dnes tam bylo zase plno…a asi byste se pobavily,kdybyste mě viděly,jak jedu dnes z Baby kafé s kočárem plným dárků, Klárou, batohem na zádech a v jedné ruce nesu tříkolku :) Zařekla jsem se, že nebudu otravovat manžela a statečně to vše dopravila domů (tj. hodina cesty s jedním přestupem) :))))
dobrou
Tereza a Klárka

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 24.05.05 22:35

Ahojky!
Usínám tady, tak pokud by to nemělo hlavu a patu…sorry předem :-)
Od včerejška jsme zrušili ranní kojení…zatím to probíhá o něco málo líp, než jsem čekala…pravda, včera byl budíček v 4,45, dneska v 4,30…děs běs…ale po probuzení včera Ondra vypil hrneček vody, mezitím teda úpěnlivě plakal a byl evidentně fakt nešťastnej…ale včera dostal i rohlík s lučinou, různě jsme si s ním v posteli hráli…zkusil to ještě asi 2×, ale šlo to. Dneska zase úpěnlivě plakal, ale lehnul si na mě (poté co mě několikrát vztekle praštil hrnkem s vodou :-(a s jednou pauzou se stejnou náplní usnul na další dvě hodiny! Takže v podstatě skoro luxus :-))) Tak si říkám, že třeba tak jako pochopil, že v noci nemá smysl se budit, tak pochopí, že nemá smysl ráno tak brzo vstávat, když prsíčko stejnak nebude :-))) No ale to bych teda dost předbíhala…uvidíme, co bude zítra. Taky jsem se trošku bála, co prsa, přece jen je to dloooouhá pauza, 12 hodin navíc, ale dobrý, včera jsem sice musela asi 50ml odstříkat, ale dneska už ne. Zítra už to bude snad úplně v klidu. Večer si to kojení ale o to víc oba užíváme :-)
Dneska jsme byli s Pavlínou ve městě, chtěla jsem koupit Ondrovi dobrý plátěný botky na písek, ale bohužel už je měli jenom bílý…no tak to jsem teda fakt nepotřebovala :-((( Ale koupily jsme pláštěnky, já Ondrovi kšiltovku se sluneční clonou na krk :-))), šňůrku na sluneční brýlky a sobě halenku…chjo…musím zase zabrzdit…ta hypotéka :-(((((
Pak jsme seděli až skoro do sedmi na písku…pohodička, nakonec bylo nádherně, přestože to celý den vypadalo skoro na déšť. Akorát jsem z toho teď dost utahaná :-)
MIRUS - určitě přijeď!!! A příjemná chvilka s Jágrem? Člověk musí mít nějaký nedostižný touhy :-))) Jaks to zařídala s tím kojením?
ZDENIKU - teda ta cena pláštěnky je dost dobrá, asi té naší taky ustřihnu rukávy…koupila jsem velikost 104 :-))), aby ji měl Ondra dost dlouhou.

No nic, jdu spát…

Mějte se, ještě musím Terce nachystat dva špekáčky z Globusu, doufám, že zítra přijde!

Lesná je zamluvená na deset.

Sylva a Ondrášek

PS: právě jsem poslala mail výrobci těch tenisek, jestli by mi je neposlali…tak jsem strašně zvědavá, co napíšou.

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 24.05.05 22:39

Milá Klárko,
přejeme ti všecko nejlepší k dnešním narozeninám, hodnou maminku s pevnými nervy a co nejvíc času s tatínkem!
Sylva a Ondrulík (pusinku zítra :-))

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 24.05.05 23:30

ahoj,
Miruš konečně ses ozvala, taky jsem to naše vítězství „drsně prožívala“ za každý gól co naši dali Kanadě, jedna štamprle 52% jabkovice byla jsem z toho kapánek fofo, tak jsme si poslechla hymnu a šla spát…

Eldo moooc hezký deníček

Theo představ si, že v Ostravě občas káplo,a le žádné lijáky se nekonaly, tak doufám, že bude zítra hezky, když mám to volno. Em by se líbilo bydlet u letiště, teď je fakt z každého letadla hotová, ale tuším, že vrtulník ještě neviděla-naživo.

Sylvo-pevné nervy při odstávce ranního kojení a klobouk dolů, nad tím, že Ondra jí Lučinu, Em to plive,a le taky jsem včera zkusila hroznové víno, jak jsi o něm minule psala a Em zase začalo chutnat.

Zdeníku taky uvažujem o koupi pláštěnky, zatím mě odrazuje cena 200 kč a více, musím se pídit po nějaké levnějšííí…

Zase jsem objednala hračky na mimibazar.cz, vždycky to probírám s poradkyní Pavlou přes ICQ, takže, takový stojan, na něho se navlékají kroužka, medvídka(dřevěný) a dá se mu měnit tělíčko, nohy a hlava a nakonec sedací pytel plněný kuličkama, holt luxuxsní křesílko co má Ondra z Ikey to není, ale snad bude mít Em radost, vše by mělo dojít zítra, což znamená, že o to víc musím makat…
Dobrou a klidnou noc přeje Quatro

 
-Evka-
Závislačka 3307 příspěvků 25.05.05 06:43

Ahoj holky,
zdravíme všechny ze slunečného rána. Dnes jsme po dlouhé době opět sami doma, táta už šel do práce.

Klárce moc přeji k narozeninám!!!

Vojtík se opravdu pomalu rozpovídává, hlavně večer před spaním diskutuje a odmítá spát. Odkládá si spánek o dvě hodiny, tak to odpadá kolem 22h, což se mi moc nelíbí.
Co ještě patří k Vojtovým oblíbeným činnostem je honit se při oblékání. Byly doby, kdy si poslušně lehl na podlahu a čekal na plínku, ale tohle je přeci zábavnější, ne? Jak se nám ty děti mění:-)
V pátek jsme koupili Vojtkovi hrneček s násoskou obyčejný, ne nekapající, mno Vojtík vodu nasál, a pak mu ta řeka vody tekla po bradičce na triko. Takhle se snažil vypít celý hrnek. Oproti lahvičkám a těm různým hrnečkům tady není potřeba vyvíjet takovou sací sílu:-) Hrnek berem na trénink v sobotu na chalupu. Má být teplo, tak může trénovat:-)

Co se týče IVF, začínám být od včerejška trošku skeptická, čas ale ukáže. (zatím prosím nereagujte). Posledně to bylo také všelijaké.

Evka a Vojta, právě se probouzenící

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 25.05.05 06:44

Ahojky holky,
tak jen na skok je brzo ;-))))))))))))))

lesná - tak my se vypravíme..uprimne se mi nechce ani vystrcit nos (ještě zpracovávám kafe a vidím na jedno oko)…ale vcera se nechtělo holkám takže vypadnem at z toho nemám nějaké ujmy ;-)))

Terko - jojo taky někdy vypěním, snažím se být rázná a stát si za svým…no jo jenže když pak zvýším hlas protože se neudržím tak mě to pak mrzí a..včera jsem to přehnala a Janička kt za nic nemohla se mi trochu rozlítostnila…ale jinak dobry…jo a taky u nas ted plati: jednak „dám to či ono za dveře“ nebo „do smetí“ smetí je taky dobry neb ví že to odváží blikací auto vždycky ve středu ;-)))))))))))

no a jinak KLÁRCE I KAROLÍNCE to nej nej k narozeninám­..týýjo už jste veliký holky!!!!

no já už nebudu reagovat neb M. tu řádí z holkama a asi chce pracovat..a už je jeho tooon docela nalehavý ;-)) no jo tak letime se vypravit..

Zdenik a M+J

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 25.05.05 08:02

Tak luxusní křesílko, jo? :-)))) no kdybys ho viděla…je krásně popatlaný od té lučiny, po které se Ondra může umlátit, občas si ji ukradne z ledničky (když ji zapomenu zamknout kytičkou :-))) a pak to nabírá víčkem přímo z té vaničky…
Já myslím, že ten pytel je skvělá věc, měla ho moje kamarádka ve velkém a vždycky jsme se dohadovali, kdo na něm bude sedět. V podstatě stejnou výplň mám v kojícím hadovi a ten má teďka Ondra ve stanu a hrozně se s ním vyblbne…tak ať si Em užívá a hračky ať vás nezavalí!!! :-))
 S.

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 25.05.05 08:06

Ve středu? u nás taky popeláři jezdí ve středu…bohužel snad v půl sedmé ráno…i když to mě teď nemůže rozhodit, že :-)))
Náhodou, dneska Ondra vstával až 5,55!!! To byl luxus…a neřval, hezky se usmíval, poručil si vodu, pak mi dal krtka a pak už teda chtěl za náma…tam se chvilku nešťastně dožadoval prsíčka, ale pochopil, že nic, tak si dal jogurt…že by ta moje teorie fungovala? No spíš to bude tím, že včera byl asi úplněk, svítilo mu to přímo do postýlky, tak spinkal tak všelijak…a já taky :-(()
Jdu balit špekáčky…

Ahojky Sylva

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 25.05.05 12:32

ahoj , musím se pochlubit.
7:00 Budíček
7:30 Začínám dělat těsto na zákusek
7:45 Těsto dáno do trouby
7:45 postaveno na vývar
8:15 Těsto vytaženo+nahoru dány mandarinky+krém, vše na balkon ať to trochu schladne, posléze šoupnuto do lednice
9:00 Zvonek-příchod Máji s Adélkou+postaveno na kafe
9:15 dovařen vývar+zvlášt brambory a pohanka
9:30 Zvonek+příchod Agi s Danečkem
10:30 Snězeno půlka plechu se zákuskem a vypity 3 „zabíjacké“kávy
10:45 odchod na písek
12:00 Příchod z písku+okamžité usnutí Em
12:15 Šoupnuta sekaná do trouby
13:30 Naprosto dokonalá vůně se line z trouby

dneska jsem fakt akčnííííí.

Sylvi díky za info ohledně pytle, já na jednom takovém podobném strávila celý dlouhý porod a vím, že se na něm skvěle sedělo, tak si ho snad Em užije.
Jdu jíst ten vývar s bramborkem a pohankou aaaa
papa Z+E

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 25.05.05 12:52

auuuuu tak jsme se přechválila, Em je po 40 min. vzhůru vzbudil jí sousedovic pes v kombinaci s kašlem, který má jen když spí, z nosu už neteče..jsem pěkně naštvanáááá.

Loupu cibuli a dělám ten sirup proti kašli, jak tu o něm někdo psal, takže to mám zasypat libovolným množstvím cukru? A jak dlouho nechat odstát?? Až pustí šťávu?!

Já chci, aby mi spala, aspoň 2 hod..ale holt nemůžu mít všechno…

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 25.05.05 13:13

No, Quatro, podařilo se Ti, že jsem přestala žvejkat hořickou trubičku (to se jen tak někomu nestane) - zírám na Tvůj rozpis s plnou pusou!!!! to je pro mě více než akční!! A ta sekanáááááááá­ááááááá!!!!!

Zdeni, Sylvo - zá:,–(ní informace, u nás jezdí popeláři taky ve středu !!! :-)) není to nějaké znamení ??? :-))))))))))

Nicméně Kryštof se stále ptá (pozor s respektem!!) kde je ta hodná holčička??? Pastelky jsou teď pro něj posvátné!!

Včera proběhla akce s traktorem, Kryštof se vyřádil…byla nám vyrobena konstrukce na houpačku (konečně!!)..není to ale obyčejná konstrukce..vejde se tam Kryštíkova houpačka, houpačka-prkýnko pro maminku a po stranách prý bude lano na šplhání a na druhé žebřík na šplhání…(původně jsem chtěla konstrukci pouze pro tu jednu obyčejnou houpačku), manžel to ale zařídil ve velkém.. tím je zabraná naše travnatá plocha, ovšem smysluplně, že??

Lano a žebřík mě opravdu pobavily, neboť představa, jak svému synovi předvádím, co se s těmi věcmi má vlastně dělat, je šíleně komická a uculuji se už teď, jak to píšu… já jsem šplch naprosto nesnášela, natož na laně.. třeba mě pak vezmou do naší profi armády..

No, konstrukce se ještě musí zapustit, natřít atd, takže mám cca týden na to, abych začala dělat něco se svojí fyzičkou…

Hořické trubičky zmizely, tak já také mizím..

Dnes je opravdu nááádherně!

Theo, Kryštof, Julie

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 25.05.05 13:14

ahoj tak to jsem zase JÁ…
Malá snědla pořádnou misku té pohankové polívky…
Do té cibule jsem nasypala dost cukru a budu čekat

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 25.05.05 13:16

Theo, takhle akční bývám jen občas, ale dnesk ajsme se fakt dobře spinkala..
teda ve mě vzbuzuje ten popis té houpačky upřímnou záávist…

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 25.05.05 13:17

Cukru dej klidně více, špuntíkům to více chutná.. tu šťávu to za chvíli pustí (po hoďce na 100%)..někdo dává i med..

Kryštof vlastně taky dostal rýmu, ale smrká naprosto předpisově, takže nás to ani neobtěžuje.....

Tak ať ještě usne!

Theo

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 25.05.05 13:19

Akce s traktorem = traktor dovezl na vlečce tu konstrukci, Kryštof seděl v traktoru a slintal blahem:-))
 T.

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 25.05.05 13:28

Máš pravdu, Quatro, já jsem se dnes asi taky dobře vyspala..stihla jsem dopoledne za chodu uvařit, vyprat i pověsit prádlo, za:,–(it kytičky (s asistencí K.) a ještě jsme s Kryštíkem odváželi papír na ohnišťovou hromadu (Kryštof svým kolečkem, je u toho děsně důležitej).. teď bych mohla žehlit, ale nebudu:-)))Tak pa, já fakt mizím.....

Theo

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 25.05.05 13:28

máš doma fakt šikovné chlapy…

sekaná je hotová, dozlatova upečená, a božsky voní…

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 25.05.05 13:30

a potom, že jsem já akční…jsi naprosto šikulka, já se dvěma dětma bych si tak, akorát možná stihla vyčistit ráno zuby a to fakt možná…

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 25.05.05 18:58

ahoooj holky,
kde jste kdo?
Em koupe martin a já se koukám co nového.
Určitě jste si taky užili dnešní slunný den, my byli zase na kolech se zastávkou na písku a skluzavce,.
hezký večer
 Q+E

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 25.05.05 20:08

Ahojky holky,

Theo - ti popeláři jsou dobří ;-)) no jsem zvědavá kdy ta hodná holčička přijde…u nás to vypadá, že si snad odnese všechno…holky ač přes den byly jako sluníčka tak mi to daly před a po večeři fakt vyžrat…ani pohádky nepomáhaly…ani nic ..no jo holt byly asi utahaný ale říkala jsem si..neblbni neblbni neblbni počítej a dýchej a dýchej hooodně z hluboka..;-)))

quatro - tohle prostě není normální…já mám sice smrtora (kafe) v sobě už o půl sedmé ale tohle se mi nemůže přihodit…ještě že to nečte M. ;-)))

tak srazík byl myslím krásný a poklidný…ježiš no uplny labužo…takže spokojenost…domů jsme s holkama dorazili v šest vyzvedli si M. kt. na nás čekal v hospodě ;-)))))) jel na kole tak se mu nechtělo nahoru a zase dolů…;-)))
klárka sice neměla moc náladu…jsou to ale spletité ty lidské vztahy..s Kris­tiánkem se prostě zbožňují ale musí být nejméně 1m od sebe ;-))))) Terko! náhodou jsi to zvládla v pohodě…a ty kobercové lišeje to se spraví ;-)))))))) to by mě zajímalo co na to doma ;-)))

no jinak tu sedím snedla jsem salát, rohlík a hlad či chut me nepřešla..ach jo…jdu to tady prozkoumat třeba nám něco nekde zapadlo ;-)))))))))) doufám!

Zdenik a M+J

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 25.05.05 20:45

Ahojky!
Srazík pohůdka…když už je tam i ten písek…kdyby mi Ondráš nezdrhal ven, když jsem chtěla být uvnitř…super!
Cestou zpět jsem jela na Mendlák Ondrovi pro ponožky…no tak rychle jsem nakoupeno ještě neměla :-))), přišla jsem totiž za minutu pět a v pět zavírali…takže bez řečí a mile mě sice obsloužili, ale v tu ránu jsem už měla otevřený dveře ven a šmitec! Bych si byla ještě prohlídla další oblečení a možná vzala i jiný ponožky…no aspoň jsem stihla koupit hovězí na polívku, kterou ještě chci rychle ukuchtit…

THEO - tak taky ve středu, jo? No třeba to znamená, že budeme mít taky pohodové další potomky…tu houpačku special pro tebe závidím…my budem mít u budoucího domu taky průlezky a houpajdu, ale pro mě tam teda žádná nezbude :-(. A i ty stávající budou asi vyžadovat rekonstrukci, takže kdo ví…
QUATRO - no co dodat…do práce chodí a když nejde, tak holt maká doma…sekaná…a­aaaaaaaaaaach…no možná příští týden????nevím…

Zatím ahojky, jdu si dát něco k jídlo a to hovězí do hrnce…

Sylva

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 25.05.05 22:01

Teda Sylvo, my jsme dnes taky nakupovali ponožky a ve stejnou dobu!! :-)))

.....Já Vám zase závidím pravidelné srazíky… chtěla jsem Vás poprosit, abyste někdo vyfotil Martinu, ať taky vidíme to její dvojčatové bříško… tak někdy…

Mám naplánovaný víkend a velmi se mi to zamlouvá…V pátek chlapi odrčí na chalupu ještě s dědou a babi,, my holky zůstáváme doma.. v sobotu jedeme do Loun, moje kamarádka tam má butik a jezdím tam nakupovat hadry, už nikde jinde nenakupuji..po dvanácté hodině zavírá krámek a já si mohu vyzkoušet, co chci..teď mě doprovodí Julie, ať se trošku zaučí… až nakoupím, odjíždím za klukama na chalupu a v neděli se vracíme…no úža..doufám, že budeme opíkat..

Zuzko - v pondělí jdu s Kryštíkem do bazénu, už se strááááášně těším..

Jinak náš reklamní Kryštík dnes ubalil pěknýho facana své sestře a já mu nevýchovně dala na zadek… no, co mám v takové situaci dělat?? Poraďte!!!! vidíš Terko, i v reklamních rodinách dochází ke kritickým situacím…:-)))

Mějte se
Theo

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 25.05.05 22:07

Theo,
to muselo přijít :-)), my jsme si se ségrou dělaly horší věci :-)
Jak reagoval na výprask? Ondra se totiž akorát ještě víc vztekne…
Kamarádku s butikem závidím…to by se mi líbilo…s Ondrou se nakupuje blbě, no však to znáte…
 S.

 
Terka
Kecalka 380 příspěvků 25.05.05 22:09

Ahoj,
hlásí se hysterická matka.
Srazík byl dopo super, kdyby Klára neměla svůj den, mohla jsem si to i užít…:) Nakonec jsme předvedly amok dítěte i matky. Manželovi jsem tu story vylíčila popravdě…Samotnému pak tekly nervy s řvoucím dítětem v autě.
Světe div se, Klárka se po příjezdu domů vykakala (po dvou dnech) a stala se z ní nejhodnější holčička pod sluncem. Ještě nikdy se nevykakala v přítomnosti cizích lidí, pokud se nemá kam schovat…
Quatro - teda ty jsi výkonná :))) Máš myčku? :)))))) Přidávám se k Zdence - ještě že to nečte manžel… :)
A Theo - no valím oči, co se dá s dvěma dětma stihnout :) To je mé tajné přání, být s dvěma dětmi v pohodě :)))
Sylvi - díky za špekáčky, doma jsem se dozvěděla, že jedem v pátek na chatu, tak je hned zkusíme… :) Jo a krteček měl úspěch.
T. a K.

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 25.05.05 22:17

No vzetknul se..to je jasný.. já jsem trvala na olmluvě, což udělal.tak jsem mu řekla, že mě to taky mrzí…
To ale nebyla první facka…už nějaké dostala, ale vždycky to byly jen takové náznaky nebo jsem ruku stihla zadržet, teď fakt sedla…
Však ona mu to někdy vrátí…
Jinak to jsou ale zlatíčka:-))
 Theo

 
Anonymní  26.05.05 00:02

Ahoj holky,
tady ostuda, ostudovatá, zase jsem se nějak dlouho neozvala.
Tak co nového, předně Karolínka moc děkuje za přání k narozeninám :-) Měla je sice minulou sobotu, ale oslavy budou až teď v neděli, tak mi držte palce, ať to všechno stihnu nachystat, přijedou naši i tchánovci, k tomu moje ségra a manželův brácha s rodinou, nebude to sice asi nic velkého, ale nějaký dort, zákusky a chlebíčky budu muset nachystat a k tomu přijedou všichni už asi na oběd…
Minulý týden jsme konečně doladili kuchyň = manžílek se odhodlal a po 3/4 roce, co máme novou kuchyň, tak udělal obklad, ta holá zeď fakt nebyla to pravé :-), no, teď teda to není úplně dodělané, ještě není připevněná jedna lišta, ale to už snad půjde rychle :-).

Taky jsme včera byly na nastřelení náušnic, teda, nastřelovali jí jen jednu… to asi budu muset víc vysvětlit :-) Nechali jsme Karolínce dát náušničky už teda někdy v 5-ti měsících, od nastřelení mě všichni odrazovali, takže jsme zvolili variantu píchnutí, jenže to pak pořád hnisalo a nebylo to dobrý a za dva měsíce si náhodou tu jednu náušničku vytrhla, no, nějak se jí vyvlíkla a bylo u toho i trochu krvičky, bohužel už jsme tu náušničku nedostali zpátky, tak jsme to nakonec nechali zarůst, takže až do včerejška byla z jedné strany holčička s náušničkou a z druhé bez (to jako kluk). Včera nastřelení proběhlo v pohodě (samozřejmě řvala jak tygr, ale to už při příchodu do ordinace), bylo to fakt rychlý a nechala jsem jí vyměnit i tu funkční náušničku, aby měla obě stejné a po odchodu z ordinace na řev pomohl nevýchovný kousek čokolády,hned na všechno zapoměla a hned blbla a řádila, jako by se nic nestalo. Nevím, jestli jí nějak nevadila ta zlatá náušnička, protože to ouško, kde byla bylo pořád takový zarudlý, dneska jak tam má ty z chirurgické oceli má obě uši normální barvy :-) Taky nevím, jestli do ní nestřelili zároveň s náušničkou nějakýho čertíka, protože od včera řádí venku i doma, dřív řádila jen doma a nikdo mi to nevěřil, včera se divili i sousedi, že ji tak rozdováděnou venku ještě neviděli, pořád mi někam utíkala a na něco lezla a naváděla na lumpárny i ostatní děti a tak podobně … ale přijde mi i veselejší, tak to bude asi dobře :-) Jinak s náušničkou nemáme zatím nic dělat, což mě překvapilo, protože, když jí uši píchali, tak jsme pak museli promazávat a různě s tím kroutit a teď prý nic, a je fakt, že už dneska to vypadalo v pohodě. No, uvidím za týden-čtrnáct dní, možná budu mluvit jinak, ale dneska doporučuji miminkům jedině nastřelit náušničky! Včera tam s náma byla i sousedka s půlroční Anetkou a bylo vidět, že to nastřelení malé vůbec nevadilo a taky byla hned v pohodě.

No a teď nevím, co jsem chtěla ještě napsat, omlouvám se, asi je to hodně chaotické ani jsem to po sobě nečetla, odesílám a jdu spát, takže dobrou noc všem

Jitka, Kája a stále nepojmenované mimi (prý už 29.tt)

 
zurecek
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 26.05.05 11:59

ahojky,
zdravím Jitku je fajn, že jste holky ozvaly já sí říkala co s vámi asi je..

Dneska jsme s Em opět akční, stihli jsme dopoledne projížďku na kole, poprvé bez táty a kupodivu, malé se to líbilo, zakončili jsme to v dětském koutku pod širým nebem v bělském lese, paráda..teď už Em spinká a já se chystám do práce…

Hezký si ten dnešní den užijte papa
Q+E

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 26.05.05 12:04

Teda Jitko, ty dobře ponocuješ !
A se jménem si nedělej starosti, my ho vymysleli, spíš potvrdili až ve finále a klučičí napsal Marek na ten papír, když jsme jeli do porodnice…vlastně ani nevím, které z variant tam bylo…ale to asi nejsme dobrý příklad :-)

Dnes se Kryštof opravdu špatně vyspal, nevím, jestli mu není vedro, asi už vyměním peřinku za deku, protože je věčně v noci odkopaný… jeho špatné vyspání má za následek, že se rozčilí kvůli každé maličkosti… a poté dělá naschvály…neustále obtěžuje našeho psa a opravdu nevíme, jak mu to vysvětlit.. zkoušeli jsme asi vše.. asi mu za to budu odebírat hračky…

No, já taky nejsem úplně vyspaná, tak si snad odpočinu teď v mé pauze…

Tak užívejte sluníčka, já bych si dala upřímně bazén…

Theo a spol.

 
elda
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 26.05.05 13:05

Tak mi konečně jede emimino, žádná služební cesta, žádný spěch…
Hlásím, že fotky jsou jaksi v nedohlednu, scaner zatím usnul na vavřínech. Teda spíš náš systémák, než scaner :-D. Ale kdo si počká…
Lída mě opět dráždí nočníkem. Ona si klidně vleze pod stůl kakat, a před celou rodinou (včetně švagra a švagrové) to komentuje IDU DĚLAT BAKBAK DO PLENKY…EŠTĚ TO NENÍ..NEJDE TO…MÁM PRÁCU…A JE TO TAM…SU POŠRANÁ…MAMKO,ŠMDÍM…je to řekněme silně úsměvné. Nemá-li plenku, nevyčurá se, jen potají ve vaně, nebo musíme dát plenu, jinak je řev. No zlatíčko…Na zabití :-DDD

Na tábor to nejspíš nevyjde ani na otočku, jedině v sobotu 2.7. a to tam už asi nebudete, že?
Liduška se nám v týdnu dovolala na tísnová volání, paní operátorka asi z jejího HALOOO, STE DOMA…NE? TAK ČAU radost neměla. Odpověděla prý „okamžitě to polož, nebo vaši zaplatí takovou pokutu, až se z toho pos…" Takže jsme mobil Lidce zabavili. Vůbec nás nenapadlo, že když jí necháme v mobilu baterku, tak se dovolá na tísnové volání i bez SIM karty. No, jsme chytřejší…

Elda+lída

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 26.05.05 14:22

Dovolat se na tísňové volání bez SIM karty je pro mě taky novinka..

A JE TO TAM..je dobrá hláška…máte doma vtipné ditě, Eldo!!

Theo

 
sylvah
Ukecaná baba ;) 2133 příspěvků 1 inzerát 26.05.05 20:27

Ahojky!
Uf uf, jsem z toho sluníčka dneska nějaká ucaprtaná…
Nakonec jsme se sešly jenom se Zuzkou a Terkou, ale i tak to byla paráda…dopoledne ovšem sluníčko pražilo tak příšerně, že mám spálená ramena a ruce a tuším, že Zuzka i Kristián byli taky červeňoučcí…jojo…na písku bylo tolik bábovek, že jsme si neměly kam stoupnout, ale stejně naše špuntíky zajímalo akorát Kristiánkovo růžové auto a pak skvělá hrající tříkolka nějakého chlapečka…pak jsme si daly meníčko ve Véčku a děti šly spinkat…teda jak kdo, Kristián po cca pěti minutách zapnul perpetum mobile a pohodička…krásně si u nás hrál, jako by se nechumelilo…nechá­pu, kde dobíjí baterky. Nakonec jsme odpoledne ztvrdli tady doma, myslím, že tu bylo příjemněji.
Pak už jsme vyprovodili holky na šalinu, nakoupili, stavili se navštívit babičku (tradičně, když jdem kolem, tak musíme zazvonit a jít chvilku hrát na klavír :-)))) a pak už přifičel tatínek. Po večeři jsme konečně ojeli Ondru zase strojkem, měl už to na jeho poměry hrozně dlouhý…no má těch vlásků už nějak víc, dřív to bylo fik fik a hotovo, dneska už to bylo na dýl a bohužel se mu ty vlasy dostaly do pusinky, takže s řevem…má tam pár zubů, ale celkově je to mnohem lepší. Pak jsme tady všecko povyssávali a už se vedle spinká (Terko, Zuzko, teď byste měly přijít, ten strašnej binec už není :-)))
THEO - já jsem měnila deku předevčírem, Ondra byl taky strašně spocený. Včera už to bylo dobrý.
ELDO - teda Lidka má hlášky, to je neskutečný…no já myslím, že i u vás se nočník časem poddá :-))). A s tím mobilem…to jsem taky netušila, dík za upozornění.

Zatím ahojky.....uvidíme se na chatu :-))

Sylva a Ondrulík

 
Anonymní  27.05.05 11:54

Ahoj holky,
tak s úderem druhého roku Karolínka řádí jako čertík, venku mi utíká a svádí i sousedovic holčičku (o měsíc mladší), třeba se chytnou za ruce a že jdou na „PISEK“ - samozřejmě bez rodičů, Bára teda jako poslušná dcerka ujde tak 20 metrů a pak říká „KAKO, PATKY“ (Kájo, zpátky), Kája na to „BEZIM, PISEK DELAT BABIŠKY“ a upaluje dál, no mých 10 kg co už mám navíc mi při běhu docela překáží, takže z každé procházky přicházím docela utahaná. Ale myslela jsem si, že je to až od úterý, kdy jsem jí nechala dát ty náušničky, jenže o víkendu tu byli naši a já s ní venku vlastně nebyla a mamka mi říkala, že byla taková divoká už o tom víkendu, já s ní pak byla v pondělí cvičit a tam se asi vyřádila a unavila, tak pondělí bylo ještě v klidu a v úterý se projevila, že by to bylo teda věkem?
Včera jsme byli nakupovat a na vzorně sedící dítěte ve vozíku jsme mohli zapomenout - i manžel se zapotil :-)
Teď v neděli chystáme oslavu narozenin, tak vám pak poreferuju, Karolínce uplácám dort „zakysánek“, nějak to nazdobím, udělám dobrý řezy a k tomu něco „naslano“ a bude, k obědu plánuju „knedlo,vepřo,zelo“ přijde mi to nejjednodužší a dost se dá připravit předem. M. mi teda včera oznámil, že musí i v sobotu do práce, tak jsem z toho „nadšením bez sebe“, myslela jsem, že v sobotu bude hlídat a já si všechno v klidu připravím, no, tak noc to jistí :-)
Teď nevím, jestli jsme popřály Klárce k narozeninám, tak případně ještě jednou - všechno nej, nej, nej a hlavně rodiče ať nezlobí ;-)
Jdu honem vařit oběd, když už Karolínka usnula, jo, to je taky novinka od víkendu spává už jen jednou denně, tak čekám, kdy se naučí spát celou noc :-) Dneska ve čtyři ráno šla místo za náma do ložnice do obýváku a tam rozbila skleničku (asi se chtěla napít), kterou jsme tam večer zapoměli, tak jsme měli dobrý budíček, naštěstí se jí nic nestalo.
Tak zatím ahoj
Jitka+Kája+cvrček (29.tt)

 
Zdenik1
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 27.05.05 12:18

Ahojky holky,
tak dneska jsme měli docela akční ráno..jeli jsme s M. na kole k němu do prace na otočku..pak jsme se stavili pro kryt na trojtác neb jsem od něho už 10let jako prase a ten šmír vypadá na mém atletickém lýtku ;-))))) (většinou obou lýtkách, koleně, dokonce i na předloktí jsem ho jendnou měla) docela neesteticky…;-))) takže kryt není, ale nový tácy jo…hmmm v krámě se na mě dívali jako, že jsem divná, že většinou to chtějí dát lidi pryč…hmmm takže i když jsem prohlásila, že teda ještě ušetříme neb je to na výměnu řetězu a i sedmikolečka vzadu…hmmmm tak pry to mám vyzkoušet třeba to nebude tak horký…můj řetěz se jim zdál málo vyjetej ;-)))) čím to asi bude? ;-)))))

Jitko…to nepiš ani ze srandy, jaká že to proměna…a spánek přes den doufám že nám vydrží až do školky..jinak by mě vezli..v kolik Kája vstává? já doufám, že my s tou naší (dnes) pátou ještě ze spánkem vydržíme ;-)))))) dlouho dlouho a dlouho.....určitě pozdravuj H i s B i A ;-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) my se vlastně asi uvidíme příští středu tak se těším ;-)))

no a jinak..včera nudlila Maťka což nám teda nezabránilo odpoledne holkám zprovoznit malý bazenek z loňské akce ;-))) dnes nudlí i Jaňula ale vodu už mám připravenou..ach jo ale musíme ještě nakoupit a já čekám až potvůrky usnou ted se tam rehtaj…potřebuju trochu uklidit…no snad vytuhnou …

zítra asi s holkama zase skočim do kina…přes den…dvorek voda veget ;-))))

Eldo - MÁM PRÁCU…tak to je fakt super..i když jak píšeš na zabití ;-))))) to je fakt pech když vlastně ví co dělá, řekne si, okomentuje a dělá to jen do plínky…to by mě teda porazilo…

ach jo holky se pořád ještě řehtaj a už i lomcujou postylkama…grrrr jdu je srovnat ;-)))

Zdenik a M+J

ps. pěkný víkend

 
Anonymní  27.05.05 12:39

Kája vstává ráno kolem páté (dneska teda už ve čtyři), podařilo se mi ji uspat kolem půl dvanácté, tak teď hodinu spí, včera jsme měly srazík s holkama z předporodního kurzu, tak se ráno hodně vydováděla a šla spát až o půl jedné a spala 3 hodiny (paráda), ale to byla asi bohužel vyjímka, uvidím dneska… jo a večer chodívala spát kolem sedmé, teď se nám ji podaří uspat nejdřív v devět, spíš o půl desáté.

J+K+?

P.S. Zdeni, H i s B i A určitě budu pozdravovat :-)

 
Theo
Ukecaná baba ;) 1089 příspěvků 27.05.05 13:00

Ahoj holky,
já tu chcípám vedrem..
Naštěstí jsme se před dvanáctou vtírli tchýni domů, mají tam božský chládek a dostali jsme palačinky..Kryštof si hrál se svým nejoblíbenějším strýčkem Pepíkem na zahradě..udělali si jezírko z lavoru a koupali tam hračky - žábu, rybičky…

Teď budu chystat Kryšťasovi věci na chalupu a chtěla jsem žehlit, to se ovšem MUSÍ odložit, prostě MUSÍ…

No, holky..my jsme se dnes probudili v 7,15..nechápu proč, zouvislosti už nehledám, jsem aktuálně spokojená, moc…

Tak si užijte parný víkend, vytáhněte bazénky, plavky a krémy..a hlavně to přežijte ve zdraví!!!

Mějte se
Theo, Kryštof a Julie

pS: JItko, tak jak popisuješ Karolínku a její chování, se Kryštík chová běžně, jak utržený ze řetězu, tak si to užívej :-))

 
Anonymní  27.05.05 13:10

néééééééééééé­ééééééééé to néééééééééééé­ééééééééééééé­éééé další perpetum mobile u špuntíků…nesmím dopustit aby si tohle holky přečetly ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

a já si říkala, že jsme v klidu ;-))) tím ranním vstáváním ;-))))

Z.

 
-Evka-
Závislačka 3307 příspěvků 27.05.05 13:30

Tak Vojtík už vstává později po půl sedmé, ale chodí spát kolem 22h - už týden!!!
 Evka

P.S. Včera se tady chlubila babička, jak uspávala vnučku, když byla snacha v porodnici: „no já se s tím nepárala, malou jsem hodila do postýlky a nechala jsem ji tam řvát“. To je ta babička, od které se Vojta vrací celý rozvrkočený.

 
Anonymní  27.05.05 13:33

Tak Kája vstala po hodině a půl a už tu zase řádí a nechce obědvat, no, uvidíme jak to půjde dál :-)
Kdyby aspoň nebylo to vedro…
Teď tu sedí vedle mě na točicí židličce a dožaduje se „TONĚ,ZELÍ“ = Halí belí, koně v zelí, musím zpívat :-)

J+K

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »