Srdeční vada a uvažování o rodině

O životě

Tak mám za sebou emg vyšetření a i vyšetření na gynekologii. Je to už více než dva měsíce, kdy jsem psala poslední deníček, a tak píši pokračování.

jedna od koní

Když jsem byla na odběrech krve, jak jsem se minule zmiňovala, tak mi doktorka zjistila nedostatek železa - proto nepravidelný cyklus. Byla jsem odeslána ke své gynekoložce na vyšetření, nicméně obvodní lékařka mi doporučila vzhledem k mé srdeční vadě začít uvažovat o miminku.

Myslím si, že bych miminko i zvládla, podpora rodiny je velká, i finančně bych vše zvládla… Ale dosud nejsem vyšetřena na kardiologii, a tak zatím musím počkat s veškerými úvahami. Nicméně jsem zvědavá, jak to dopadne na kardiu a jestli mi doktor těhotenství posvětí.

Chystám se poptat na mnoho otázek, zejména uvažuju, zda bych vůbec těhotenství případně mohla strávit mimo nemocnici.

No ale abych se vrátila k tomu, čím jsem končila minulý deníček - emg vyšetření dopadlo více než dobře: Miotrofický syndrom byl vyloučen, což jsem moc a moc ráda.

Dnes, když píši tento deníček, tak jsem tetou na plný úvazek. Švagrová chodí na odpolední směny do práce a bratr jezdí s nákladním autem do Čech, a tak denně chodím pro synovce a neteř do školky. Vodím je do kroužků a jsem s nimi až do pozdních nočních hodin, kdy se švagrová z odpolední vracívá. Dneska teda zlobily až extrémně, jinak jsou to zlatíčka, ale to asi není výjimkou, že zlobí.

A co mě čeká do v únoru a březnu? Příští týden jedu navštívit kamarádku do Považské Bystrice. Jedu jen na otočku ráno tam a večer zpět, takže opět celodenní cestování - nejprve ze Zlína do Brna a pak z Brna do Považské Bystrice.
V úterý opět rehabilitace (v prosinci jsem měla vychýlenou krční páteř). Ve středu jdu na kardiologii a tam budu s doktorem řešit mé budoucí těhotenství, na což se dost těším. Přece jen nejistota člověku zrovna nepřidává, když neví, jakým směrem se má v myšlenkách dát.

Ve čtvrtek budu muset na cévkování na urologii, jelikož mám věčně v moči nějaké nežádoucí bakterie, tak aby se vyloučila závažnější příčina. No a v pátek konečně snad ke koním. Koncem února mířím opět na urologii na kontrolu, tak uvidíme, co se dozvím. Čtvrtého března mě čeká ještě vyšetření na očním.

V lednu jsem absolvovala i svou první noční. Byla jsem brigádně na inventuru v Kauflandu (prosím neřešte, jak jsem na inventuru skrze zrak mohla, měla jsem to trošku uzpůsobené pro svůj zdravotní stav). Byly to dvě noční za sebou. Teď minulý víkend jsem byla opět na inventuře, a to v našem městě ve druhém Kauflandu. Bylo to fajn a určitě si to zopakuju.

Poslední věc, o které se chci dnes zmínit, je to, že když dnes deníček píši, je to už dlouhých pět měsíců, kdy nás opustil Vojtíšek, syn Pavučinky, který byl těžce nemocný. Tak i tímto bych na Vojtíška ráda vzpomněla, doufám, že nikomu to vadit nebude.

Prozatím se mějte krásně. Koncem března opět napíši, jak se mi daří.

Hodnotilo 35 lidí. Score 2.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
BlueFairy
Závislačka 4329 příspěvků 17.02.15 01:15

Podle mě stačilo bez fotky, nevím, proč solit staré rány :|
Jinak kolik že ti je, Kači? Ke kterému kardiologovi tady chodíš?

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 17.02.15 01:52

Kačenko a ty máš už nějakého muže, přítele, kamaráda ze kterym bys to dítě mohla počít?
Pamatuju si na tvou diskuzi, žes chtěla umělé oplodnění, ale jestli se něco nezměnilo:-)

Předpokládám že sama se neživíš, jestlis byla v práci 2×:-), tak rodiče jsou ochotný živit tvé dítě?

Fotku nebudu komentovat…chudák pavučinka…

 
eva valoi
Extra třída :D 10234 příspěvků 1 inzerát 17.02.15 06:37

@Kamča.dalmatinka Podle mě má plnej invalidní důchod.

 
hanka.br.
Neúnavná pisatelka 15977 příspěvků 17.02.15 07:25

Celé tohle zveřejňování podrobností svého zdravotního stavu na pokračování včetně řešení neexistujícího těhotenství s neexistujícím partnerem mi přijde takové divné. Chápu, že mnoho nemocných lidí vidí ve své nemoci téma k hovoru, ale tohle už je podle mě celkem dost přehnané.

 
Keish-Keish  17.02.15 07:25

Ahoj, pamatuji si tě z Pošty pro Tebe, četla jsem Tvé deníčky a musím říct, že se opravdu divím, že plánuješ miminko.
Máš přítele/manžela?
Nemyslíš, že to bude pro tvůj zdravotní stav velká zátěž?
Půjde to vůbec přirozeně?

K závěru musím napsat, že se nemůžu ubránit myšlence, že schválně zmiňuješ zase Vojtíška, aby ubylo negativních reakcí :nevim:

Příspěvek upraven 17.02.15 v 07:26

 
Salorka
Závislačka 3926 příspěvků 2 inzeráty 17.02.15 07:26

Opět jsem Tvůj deníček přečetla a opět se mi bohužel nelíbí. Přijde mi to spíš jako výpis z kalendáře…takové nezajímavé, nečtivé.
Jak se o dítko finančně a fyzicky postaráš? Rodina Ti vypomůže?

Každopádně přeji ať je vše podle Tvých představ.

 
Petullka82
Ukecaná baba ;) 1943 příspěvků 17.02.15 08:08

Kačka pořebuje pozornost a lásku, holky, dobré slovo. Neřešte ji, každá máme úplně jiné vnímaní skutečnosti.
Katko, jsi šikulka, jen tak dál, jen fotky Vojíška už sem nedávej, to není dobré.
Papa a měj se krásně, ať všechno dobře jde! :kytka:

 
Plomba
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 17.02.15 08:10

Omlouvám se, ale nějak chybí zmínka o partnerovi. Vy plánujete mimčo, nebo je to jen polemika? Takže kvůli zdraví nepracuješ? A to bys uživila dítě?

Jinak ta zmínka o Vojtíškovi je absolutně nevhodná, navíc s fotkou… Divím se, že to prošlo přes adminy.

 
hehehe
Extra třída :D 10973 příspěvků 2 inzeráty 17.02.15 08:11

Také mě jako první napadlo, zda máš muže, že uvažuješ o založení rodiny… Ono to není jen tak, je sice hezké, že by si měla podporu rodiny, ale dítě, potřebuje především mámu a tátu, a myslím si, že to ty nejsi schopná mu zajistit. Nechci být zlá, přeji ti jen to dobré, ale zkus uvažovat rozumně. :nevim:

 
Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 17.02.15 08:16

Taky mě překvapilo, že deníček je o plánování miminka, ale žádná zmínka o partnerovi, zázemí atd… Ale hodně štěstí v životě :kytka:

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29739 příspěvků 8 inzerátů 17.02.15 08:20

Milá Kačko, myslím, že by bylo lepší, kdybys tato témata probírala se svou maminkou, sestrou… a když se rozhodneš napsat deníček, abys své zápisky od nich nejdřív nechala schválit. ;)

 
meryclare
Stálice 95 příspěvků 17.02.15 08:34

Ahoj Katko,
moc se mi líbí, že se doma neutápíš ve svém zdravotním stavu a přehnaně se nelituješ. Znám takové lidi, jsou dokonce zdravější než ty a je to katastrofa… Máš i přes různé komplikace pozitivní přístup k životu, a tomu já strašně fandím :palec: Je fajn, že máš plány do budoucna, je fajn, že máš milující rodinu, která Tě podporuje. Drž se, hodně sil, dobré nálady a elánu i nadále :mavam:

Příspěvek upraven 17.02.15 v 08:36

 
Merunka02
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 17.02.15 08:42

No, musím říci, že mě docela překvapilo, že autorka reálně uvažuje o dítěti. Měla jsem za to, že má velké zdravotní problémy (což ale je určitě dobře, že zdravotní stránku konzultuje s lékaři) a také jsem nevěděla, že má partnera (samozřejmě to, že jsem to něvěděla, neznamená, že ho nemá :). Ale každopádně držím palce a pokud skutečně těhotná bude, tak hodně štěstí, ať vše zvládnou jak zdravotně, tak finančně a i jinak.

 
tasa
Echt Kelišová 8332 příspěvků 17.02.15 09:10

Ja myslím, ze sem své deníčky vůbec nepis, dělají z tebe blbec. Anebo piš, když ti to nevadí. Ale nepis o tom vojtiskovi, natož fotky, přijde mi to nevkusne.
Určitě vše konzultuj s lékaři.

 
tasa
Echt Kelišová 8332 příspěvků 17.02.15 09:11

@meryclare @meryclare souhlas

 
verulicek  17.02.15 09:11

Dávat fotku cizího dítěte prošlo přes adminy??? No to snad ne!!! Deníček komentovat nebudu, autorka by měla být nesvéprávná (předchozí deníčky tomu také nasvědčují) :zed:

 
mejdylko
Extra třída :D 11304 příspěvků 17.02.15 09:15

Z tvých deníčků mám pocit, že to nepíše duševně zdravý člověk… nehledě k tomu, že téma Vojtíšek by jsi měla už uzavřít. Dle mě se v tom nesmyslně hrabeš a nikomu to nepomůže. Zašla bych spíš za psychologem si pořešit, jestli je normální ve svém stavu si plánovat rodinu a ještě k tomu s neexistujícím mužem. :think:

 
meryclare
Stálice 95 příspěvků 17.02.15 09:38

@tasa Víš, asi už začínám z těch hnusných komentářů chápat, proč se řada "postižených " lidí tak lituje a dělá ze sebe chudáčky, které je nutné obskakovat, nejlépe prohlásit ihned za nesvéprávné. Naše česká povaha totiž tyhle lidi hned zadupe do země. No a co, tak má Katka své sny a napsala o nich deníček. Není to fajn? Má sedět v pokoji a brečet, jak jí život ublížil???
Je skvělé, že chodí na brigády, je skvělé, že jezdí za přáteli a má své koníčky koně, obdivuju, že nezapškla, když má tolik negativismu okolo sebe.
Mě teď jeden mladý, zdravý kluk s holkou na ulici požádali o stravenku… Takové lidi je potřeba kritizovat, flákače a lemply.

 
Merunka02
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 17.02.15 09:55

@meryclare Ono ale nejde o to, že člověk s postižením má své sny a rozhodne se založit rodinu. V takovém případě jedině palec nahoru a držím palce! ALE - deníčky autorky jsem četla a až dosud nereagovala. Ale musela jsem souhlasit s ostatními, přišly mi, jako že je píše nedospělý člověk, nebo jak to říci. Nevím, jestli tedy autorka má partnera (snad ano, když uvažuje o dítěti). Ale měl by to být partner, který uživí rodinu - mít jen invalidní důchod a brigády (na které bude nejspíš chodit jen dokud otěhotní) není úplně lehké. A píše o rodině, že jí pomohou. To je samozřejmě dobře. Ale v první řadě se musí postarat ona s partnerem. Netroufla bych si plánovat dítě, pokud bych se já s partnerem nemohla plně postarat a dopředu by byla zřejmá nutnost pomoci od rodiny. Přišlo by mi to nezodpovědné, abych někomu „pověsila na krk“ své dítě. Jsou to asi silná slova, ale tak nějak to na mě působí.

 
meryclare
Stálice 95 příspěvků 17.02.15 10:08

@Merunka02 rozumím tomu, co tím chceš říct, ale komentáře některých mi přišly ostré až moc, proto jsem chtěla napsat i jiný pohled na věc. Není nic jenom černé nebo bílé.

Příspěvek upraven 17.02.15 v 10:29

 
Marianna2
Kecalka 215 příspěvků 17.02.15 10:18

Holky, proč jste na ni tak hnusné? Já jsem nepostřehla, že by napsala něco špatného. Už Vás vidím, jak sedíte doma před počítačem, neatraktivní, frustrované, vedle sebe místo prince na bílém koni ňoumu, co Vás pořád prudí. Já chápu, že pak máte potřebu ten vztek nějak zpracovat, ale je od Vás ubohé, pokud to děláte pod deníčkem nemocného člověka, styďte se. Já mám v životě všechno, co jsem chtěla, jsem spokojená a nemám potřebu útočit na někoho, kdo je v těžké situaci. Zamyslete se nad sebou.

 
Regina Hero
Generální žvanilka 24020 příspěvků 2 inzeráty 17.02.15 10:28

Jé, těhotenství? Miminko? Já celou dobu žila v domění, že je ti tak nějak čerstvě osmnáct let… ;)

 
hehehe
Extra třída :D 10973 příspěvků 2 inzeráty 17.02.15 10:29

@Marianna2
A kdo je na ní pod tímto deníčkem hnusný? :nevim:
Každý řekl jenom svůj názor, žádných urážek jsem si nevšimla.

 
Jitka79
Závislačka 3533 příspěvků 17.02.15 10:31

@meryclare @Petullka82 @Marianna2 Ano, holky, souhlasím s Vámi.
Kačka potřebuje trochu pozornosti, lásky, dobrého slova, jak tu bylo psáno. Také jsem v deníčku nenašla nic tak hrozného..

Katko, drž se.. užívej mládí, svobody, choď za koníky, navštěvuj přátele, vše je v pořádku. Pokud rodina má přijít, tak přijde.. tomu věř. Hlavně, aby jsi měla kolem sebe milující lidi, kteří tě podpoří :hug:

 
meryclare
Stálice 95 příspěvků 17.02.15 10:37

@Jitka79 :palec:

 
Merunka02
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 17.02.15 10:42

@Marianna2 Tak rozhodně si nemyslím, že komentáře jsou takové proto, že uživatelky jsou nepřející a frustrované. A lidi s postižením, kteří se postaví na vlastní nohy a založí vlastní rodinu, obdivuji. A myslím si, že kdyby to celé bylo podáno jinak a šlo jen o to, že se nemocný člověk rozhodl založit rodinu, rozhodně by bylo více hlasů podpory a povzbuzení. Stojím si za svým příspěvkem výše, je to můj názor.

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29739 příspěvků 8 inzerátů 17.02.15 10:43

Možná si některé z nás pletou dobré slovo s popíráním reality. :kytka:

 
Keish-Keish  17.02.15 11:05

@verulicek taky si myslím, že tam bude i něco psychického :think:

 
Keish-Keish  17.02.15 11:06

@Marianna2 já jsem atraktivní a mám doma skvělého muže, přesto nemám k určitým věcem pochopení ;)

 
Adinka_2012
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 35 inzerátů 17.02.15 11:08

S tak intimními podrobnostimi o zdravotní stavu bych se určitě takto veřejně nesvěřovala. Chápu, že má člověk potřebu se vypovídat a nějak si ulevit. Tak co si nepsat deníčky do šuplíku?

 
meryclare
Stálice 95 příspěvků 17.02.15 11:12

@Tiger-lily Není to o popírání reality, ale o tom, jestli někoho chci setřít nebo ne.

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29739 příspěvků 8 inzerátů 17.02.15 11:15

@meryclare Budu psát jen za sebe - nikoho setřít nechci a své komenty pod tímto deníčkem jsem s ohledem k autorce napsala tak eufemisticky, jak jen jsem mohla. Nicméně podporu vyjádřit nemůžu, k fotce se raději nevyjadřuju.

 
Merunka02
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 17.02.15 11:18

@meryclare Ono je celkem zajímavé, že autorka má u všech deníčků dost negativní komentáře a myslím, že to všechny myslí podobně. Jestli to nebude autorkou a tím, jak se prezentuje.

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26673 příspěvků 17.02.15 11:43

Katule smaz tu fotku, proc to delas??To by jsi fakt nemela, nebylo to tve dite a ja se neprestavam divit, ze tady se mazou kolikrat nevinne komentare, ale fotka ciziho ditete tu bude dal poletovat svetem :cert:
Katule je fajn, ze zijes s plany a je fajn, ze chces dite, jen uz sem proboha toho Vojtiska nedavej. Ikdyz jsi ho znala, je to nevkusne sem davat kdykoliv jeho fotecky.
Mas to schvalene od jeho maminky, nebo ta vubec netusi, ze davas fotku jeji ho zemreleho syna na emimino??? :roll:

 
kkatuskkaa
Povídálka 44 příspěvků 17.02.15 11:58

Deníček se mi vůbec nelíbil :|

 
meryclare
Stálice 95 příspěvků 17.02.15 12:02

@Tiger-lily @Merunka02 výše jsem napsala, že rozumím i negativním reakcím - nic není jen černé nebo bílé. Deníček má i své pozitivní stránky a ty se mi líbí, a ty chválím. :palec:

Příspěvek upraven 17.02.15 v 12:12

 
Merunka02
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 17.02.15 12:18

@meryclare Já se tu opravdu nechci do nikoho navážet nebo kritizovat. Ale svými příspěvky jsem myslela to, že chápu ty negativní komentáře, proto je obhajuji. Máš ale pravdu, že na všem se dají najít i kladné stránky, které ses zase snažila obhájit ty.
Nikdo z nás tady (předpokládám) autorku nezná osobně, neví, jaká je ve skutečnosti. Každá se tady nějak prezentujeme pod svým nickem (pokud nepoužijeme anonymitu) a myslím, že katula9 se tu neprezentuje zrovna nejlépe. A z toho se potom odvíjí ty negativní reakce.

 
admin
Echt Kelišová 8995 příspěvků 1 inzerát 17.02.15 12:22

Zdravím,
fotku Vojtíška jsem smazala. Máte pravdu, tak citlivé téma už nepotřebuje ještě „přilévat olej do ohně“…

Monika

 
veria
Generální žvanilka 20872 příspěvků 17.02.15 12:45

Moc nechapu, proc jste na autorku nekteré z vas tak zle. Urcite je jeji pribeh zajímavější nez miliontý nudný deníček o porodu.
Jak víte, ze nema partnera?
Trochu respektu by neuskodilo.

 
Heidi86
Ukecaná baba ;) 1770 příspěvků 3 inzeráty 17.02.15 13:25

Nooo tak jsem pročetla tento deníček - druhý z těch všech, které tu autorka má…asi nemám nějak sílu se moc k tomuto vyjadřovat. Nicméně mě to nedalo a prohlédla jsem si profil autorky - jaké diskuze navštěvuje a jaké diskuze kdy založila. Co mě velice zarazilo, že tato osoba, která tedy má tak těžkou vadu srdce - zakládala loni diskuzi na téma „Doporučte posilovnu Zlín“ - kde žádá radu na posilovnu, která je dobrá, že chce zhubnout a zpevnit tělo. Pardon, ale pokud budu mít vážnou srdeční vadu, jak zde autorka popisuje, tak bych asi zrovna posilovnu nehledala. Jelikož jak asi dost z nás ví tak v posilce se jede dost v ostrém tempu (Tabata, Bosu apod…) a co se týče posilování na strojích tak je to totéž. Z toho mě plyne a i z jiných věcí, že autorka na mě působí psychicky nestabilní, spíše labilní s psychózou. Navíc upínat se na cizí dítě a pak jej ještě po smrti zde zveřejňovat? V čem si to autorka libuje? Myslím, že je psychicky nemocná a měla by navštívit odborníka. Co se týče jejího vlastního zakládání rodiny, tak těžko říct - v nějaké diskuzi snad padlo, že partnera nemá. To ovšem dnes může být jinak. Rodinu bych asi zakládala, pokud by mi to jak psychické tak fyzické zdraví dovolilo - což těžko soudit jak na tom opravdu je…

 
Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 17.02.15 13:36

@Heidi86 Lépe se to nedá napsat…

 
majki.r
Extra třída :D 12456 příspěvků 17.02.15 14:08

Ahoj Katko,
přeji ti jen to nejlepší a držím ti palce, ať se tvé zdraví zlepší a nemusíš řešit vyšetření a doktory pořád dokola. Ale taky bych ti doporučila vzít rozum do hrsti, to, že ti nějaký lékař doporučí přemýšlet o miminku, je jedna věc, být zabezpečená a zodpovědně zhodnotit, jestli svému dítěti dokážeš dát vše, co potřebuje, je věc druhá. Ve tvém případě bych nejprve zašla za psychologem a svěřila bych se mu s tvou potřebou fixace na cizí děti, nepřipadá mi to zdravé. Za druhé, co se týče financí, podle toho, co jsem zatím četla, stabilní příjem nemáš, snad invalidní důchod? Výbavička pro miminko nemusí stát majlant, když se člověk poohlídne po bazárcích a tak, ale celkově vychovávat dítě není zadarmo, neumím si to v tvém případě představit. Stejně tak nepíšeš, jestli máš přítele, to je taky důležitá věc…
Nech si naději a sny o miminku do budoucna a teď se zkus postavit na vlastní nohy, tak, aby sis vybudovala stabilní a zajištěný život, do kterého jednou přivedeš miminko bez výčitek, že mu nemůžeš dát to, co bude potřebovat.

 
Merunka02
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 17.02.15 14:38

@majki.r Souhlasím s tím, ať se postaví na vlastní nohy vybuduje si s partnerem zázemí a až pak uvažuje o miminku. Vím, že předmětem deníčku a diskuse pod ním nejsou finance, ale ke tvému příspěvku - pochopila jsem, že její bratr děti má, tudíž výbavičku by třeba měla od nich. Ale pokud na tom zdravotně není moc dobře, tak by třeba nemohla kojit - a pak výdaje za UM jsou dost velké. Nebo výdaj za pleny, pokud by nepoužívala nejlevnější variantu látkových, je také dost velký. A to jsme jen u miminka, které vlastně moc nároky nemá, když se základní věci podědí.

 
majki.r
Extra třída :D 12456 příspěvků 17.02.15 14:40

@Merunka02
Ano, a v případě zakladatelky bych řešila i psychickou vyrovnanost a vyspělost, možná mnohem víc, než ty peníze. Soudě podle jejích příspěvků a založených témat.

Příspěvek upraven 17.02.15 v 14:41

 
Keish-Keish  17.02.15 15:32

@Heidi86 :palec:

 
Vermilion
Kecalka 312 příspěvků 17.02.15 15:39

Ve Sparkys maji hezke miminka, nektere jsou i mrkaci.

 
Keish-Keish  17.02.15 15:46

@Vermilion :lol:

 
Busy Bee
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 8 inzerátů 17.02.15 16:55

Kačko, nic ve zlém, ale miminko není jen to malé tříkilové stvoření, které leží v kočárku a tváří se roztomile. Je to živá bytost, kterou budeš mít na starost dalších x let a je to spousta starostí, peněz a odpovědnosti. V Tvoji situaci bych uvažovala možná tak o kočce nebo psovi a netrápila se myšlenkami na dítě, které stejně jen tak bez partnera těžko můžeš mít. :kytka:

 
Shreya
Ukecaná baba ;) 1954 příspěvků 17.02.15 18:01

Katule, Tvé deníčky nějakou dobu sleduji a upřímně, podle toho co jsi schopná o sobě zveřejnit, mi nepřijdeš jako mentálně vyrovnaný člověk. O tom, jak jsi na tom fyzicky a jaké máš zdravotní problémy ví celý internet. Nedochází ti, že cokoliv o sobě zveřejníš, je v dnešní době snadno dohledatelné a dá se to použít proti Tobě?
To, že jsi byla dvakrát v životě na noční ( která ti ještě byla přizpůsobena ) snad ani raději nikde nepiš, je tady dost holek, které slouží i sedm dvanáctek po sobě a nemají potřebu to nikde vypisovat, do práce chodí miliony lidí… Chceš dítě. A máš podmínky pro to, aby sis ho mohla pořídit? Přijdeš mi… přinejmenším hodně zvláštní a jednoduchá.

Příspěvek upraven 17.02.15 v 18:09

 
tasa
Echt Kelišová 8332 příspěvků 17.02.15 18:28

@meryclare ono je lehký někoho odsoudit, nejvíc se mi líbí, jak tu každá ví, jak se v její situaci zachovat a každá tu je samozvanym odborníkem v oboru psychiatrie a kardiologie apod., každá tu ví všechno o její rodině, finanční situaci, třeba je z bohaté rodiny, podporující, příteli apod.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama